- 11:32
Дянков: Да се разсекретят преговорите за "големия шлем" на Първанов
- 11:30
Починал бездомник се оказа автор на роман за живота на улицата
- 11:26
Надеждите за Гърция и притесненията за Близкия изток вдигат цената на петрола
- 11:24
"Реал" (М) е отборът с най-високи приходи за седма година
- 11:24
Русия ще разработва нов самолетоносач
Бизнес: Капитал • Кариери • Бизнес • Ho Re Mag • Регал • Градът.bg • Одит • Foton.bg • Онлайн магазин • Блог
Новини: Дневник • Европа • Foreign Policy - България
IT: IDG.BG • Computerworld • PC World • CIO • Networkworld
Развлечение: Бакхус
In English: The Sofia Echo






























Търсене




Към началото
данъкоплатците
НеутралноТвърде съмнителна е заповедта на кмета Борисов за отмяна на тържествата в София по случай 130 годишнината от освобождението на България. С нея Борисов сочи, че той е в основата на палежа на влака. Практиката на мутрите показва, че винаги когато напряват нещо срещу народа - отклонят вниманието като вършат убийства. Кметът вдигна данъците на два милиона българи, което няма да мине без последствия за него.
Българин
ЛюбопитноСънародници, имам да ви кажа важни неща, които може би не знаете, защото не ги видях описани в нито един постинг.
Освен това, накрая имам и едно конкретно предложение за справяне със ситуацията.
Фактите:
По принцип, има нещо доста тъмно, изключително престъпно и безкрайно аморално (както повечето неща в политиците след 1944 г.).
Първо, нашето МВР много здраво пипа.
Второ, Разузнаването не пропуска шпиони или терористи.
Трето, направи ли ви впечатление, че експлозията на вагоните стана по случай 3 март. Тази дата е празник. За Българите. И ден на омраза. За турците (Българските турци).
Не за първи път става престъпление около 3 март. Прегледайте вестниците. И катастрофи с вагони и пътнически влакове стават близо до райони, компактно населени с Български турци. Питайте Българите в Родопите. Още от 1988 г. чух от тях, че редовно има я заклан Българин, я изнасилена или убита Българка по това време.
Но никой обикновен Български турчин не може да направи палеж или каквото и да било престъпление, без да го хванат. Истина е, освен това, че множество Български турци се интегрират с Българите и отъждествяват с тях.
Но има един недосегаем измежду турците. Това е Доган.
Защо е недосегаем? Защото от най-високо го подкрепят. Той е комунист и агент на ДС.
Има сговор помежду него и тях. Той мълчи за техните кражби и зулуми, а те мълчат за неговите – „чиста” работа! Дупе и гащи.
И понеже комунягите са си засрали яко гащите, той може да си прави каквото си иска, а те ще му прикриват гърба.
НИЩО НЯМА ДА КОНСТАТИРА ТАЗИ АНКЕТНА КОМИСИЯ, ОСВЕН "НЕЩАСТЕН СЛУЧАЙ"...
Предложението, все пак да им противодействаме:
Какво да правим ние? Можем ли да направим нещо?
Със средствата на интернет и огласяването, с обществения натиск бихме могли да се противопоставим, да противодействаме. Как?
Първо, ако вярвате на тази информация, разпространете я на колкото се може повече места.
Второ, пратете я на колкото се може повече медии и журналисти. Нека поне един от тях да зададе въпрос на управляващи, на представител на МВР или дори на Министъра на МВР: „Извинете, случайно ли тези „злополуки” се случват около 3 март? Мислите ли, че е случайно? Как ще го коментирате?”
Трето, оказвайте натиск на управляващите, като им показвате, че знаете, какво става всъщност: Доган ги изнудва, за да извлече дивиденти. Той е терорист и насилник, и убиец. Освен това грабител, който завладява материална база тихом –мълком.
Не мълчете за това. Питайте ги, тормозете ги, не преставайте.
Иначе се примирявате и толерирате тази престъпност.
ТА НАЛИ УТРЕ ВИЕ ИЛИ ВАШИ ПРИЯТЕЛИ, БЛИЗКИ И РОДНИНИ МОЖЕ ДА СЕ ОЗОВЕТЕ ВЪВ ВЛАКА? ИЛИ В РЕЙСА, КОЙТО ЩЕ СЕ ЗАПАЛИ ПРИ "НЕИЗЯСНЕНИ" ОБСТОЯТЕЛСТВА? И ПАК НЯМА ДА ИМА НИТО ВИНОВНИ, НИТО НАКАЗАНИ, НИТО ПОДАЛИ ОСТАВКА ДОРИ. И НАЙ-ВЕЧЕ, НЯМА ДА ИМА НИКАКВО ОФИЦИАЛНО ОБЯСНЕНИЕ ОТ ВЛАСТТА. ПРИ ТАКОВА ЦАРСТВО НА БЕЗОЧИЕТО И БЕЗОТГОВОРНОСТТА НИКОЙ НЕ Е ЗАСТРАХОВАН.
Българи, борете се за свободата и за по-достойния си живот!
Борете се истината да възтържествува.
И справедливостта.
Причината да не ги виждате в момента е, че няма достатъчно воля в такива като вас да се борите и да бъдете непримирими с престъпността, която ни залива, която ни мачка, унижава и унищожава.
Не търпете повече това!
За да коментирате, моля влезте в профила си или се регистрирайте.