- 23:54
"Барселона" е на финал за Купата на краля след победа над "Валенсия"
- 22:58
Фабио Капело: Футболната асоциация на Англия ме обиди
- 22:58
Най-препоръчваният комикс на деня - 8 февруари
- 22:53
И в четвъртък ще е студено, код "Оранжев" за Северозападна България
- 22:34
Фотогалерия: Флашмоб срещу поправката в закона за горите
Бизнес: Капитал • Кариери • Бизнес • Ho Re Mag • Регал • Градът.bg • Одит • Foton.bg • Онлайн магазин • Блог
Новини: Дневник • Европа • Foreign Policy - България
IT: IDG.BG • Computerworld • PC World • CIO • Networkworld
Развлечение: Бакхус
In English: The Sofia Echo





























Търсене




Към началото
Реалист
НеутралноСамо създават работа за чистене тия. Да приготвим метлите на изборите...!!!!!
-5 +108
Смехурко
НеутралноДобре се окопават после трудно ще бъдат почистени,но ще поживеем ще видим.Има един лаф-я камилата,я камиларя.
-3 +78
скептик
НеутралноИмам чувството, че бъдещото Народно Събрание в първите 2-3 месеца ще се занимава само с това да прави undo на простотиите и наглявините на комунистите и депесистите от този парламент...
-4 +99
VIVA4E
НеутралноПредстои'' Голямото чистене''!
-6 +73
!!
НеутралноАми че не е ли логично управляващите да назначават свои хора на различни постове?
Костов да не би да назначаваше хора на Виденов като беше на власт?
Не виждам нищо неестественно управляващите да назначават свои хора на ключови постове.
-71 +21
***
НеутралноЗаконно ли е това :-о
-6 +24
котаракъ
НеутралноЖалки наивници, с големи мераци!
-7 +36
antonia_tz
Рейтинг: 5 НеутралноА разбра ли се кой ще заеме мястото на Димана Ранкова в КФН?
-2 +24
Милтън Фридман
НеутралноТези ключови постове имат огромно значение за развитието на икономиката, тъй като те определят регулаторните режими в тях. Назначаването на верни на Партията, но некадърни ще има голям отрицателен ефект (както и цялото управление на БСП - прагноза за отрицателен БВП за 2009) върху развитието на БЪЛГАРИЯ.
-6 +60
sens
НеутралноАми правят това,което правят всички правителства след 89г. СДС какво правеше!? Спускаше сини талибани и кариеристи! Резултатът го видяхме! В България се структурира и укрепи на всички нива мафия, която разруши държавата!
-62 +19
y.yon
НеутралноПо- скоро би било събитие ако не се бяха окопали! Гьонсуратлъкат е тяхна втора природа!
-4 +45
Читателят
Рейтинг: 400 НеутралноДостатъчно е да се обжалва всяко едно назначение пред административния съд и новото Народно събрание в последствие да потвърди че подкрепя този избор.
-5 +37
смехурко
ЛюбопитноВсичко друго са ,но не и наивници,защото който и да дойде след тях на власт няма да му бъде лесно с наследството ,което са оставили.
-4 +49
Богомил
Рейтинг: 0 НеутралноЗадължително е после да бъдат изчоплени, един по един, за да не стане като закона за лустрацията. И да не стоят като мини в системата.
И да не си мислим, че Сопола и Гея ще бъдат осъдени докато в съда са червените съдии.
-4 +37
ВЛАДИ
ГневноВ ЕДНО ОТ СУТРЕШНИТЕ ПРЕДАВАНИЯ ГЛЕДАХ АНТОН КУТЕВ , КОЙТО ПРОСТО Е КУЧЕВ ! ЯРОСТТА , СКОЯТО ЗАЩИТАВАШЕ ТАЗИ МЪРСОТИЯ ГОВОРИ , ЧЕ НИ ПРЕДСТОИ ВОЙНА ЗА ДА ТРЪГНЕМ НАИСТИНА ПО НОВ ПЪТ И СИ ВЪРНЕМ БЪЛГАРИЯ !!
ТОВА БЕШЕ ИСТИНСКОТО ЛИЦЕ НА БСП,ДПС И КОБУРГА !
ПОТРЕСЕН СЪМ ! МАМКА ИМ ! ЩЕ ГИ ТЪРПИМ ЛИ ОЩЕ ??
-4 +48
1923
ГневноГраждански Преврат и публичен растрел ! историята се повтаря или ЕДИН ЗАКОН ЗА ВСИЧКИ или СМЪРТ
-3 +34
Ох!
ГневноКогато победените отстъпват, залагат мини по пътя на победителите /стара военна стратегия/.
Въпросът е: Кой приема, че щом не е на власт, води война?
-3 +22
един
НеутралноНЕ Е ПРОБЛЕМ ЗА НОВАТА ВЛАСТ,ЗАЩОТО ВЕЧЕ Е ЯСНО КОЙ КОЙ Е И ПРЕХОДА Е ПРИКЛЮЧЕН ,МНОГО ХОРА СА КРАЛИ ,УСВОЯВАЛИ НЕЗАКОННО ПАРИ И ИМОТИ НА ДЪРЖАВАТА ,НО СЕ ЗНАЕ КОЙ КОЙ Е ,А И ЕВРОПЕЙСКИТЕ ИНСТИТУЦИИ ЗНАЯТ ,ТАКА ЧЕ НЯМА СТРАШНО ,ВСЕКИ ЩЕ СИ ПЛАТИ ЗА ДЯВОЛЪКА ,ДАЖЕ ТЕЗИ ЧИНОВНИЦИ СА НИЩО СПРЯМО ОНЕЗИ ДЕТО УСВОИХА ПО 100 ДЕКАРА НА МОРЕТО ДЪРЖАВНА ЗЕМЯ ,ГОРИТЕ ,ДЪРЖАВНИТЕ ПОРЪЧКИ ,ФАЛШИВИТЕ БАНДЕРОЛИ ,ФАЛШИВИТЕ ФАКТУРИ ЗА ФАЛШИВИ МАШИНИ ,НО ЗА ИСТИНСКИ ПАРИ ОТ ЕВРОПЕЙСКИТЕ ФОНДОВЕ ,БАТКОВЦИ ,КОМУНЯГОВЦИ И Т.Н И Т.Н .,ЛОШОТО Е ,ЧЕ ПОЛОВИНАТА ОТ ТЕЗИ МОШЕНИЦИ СЕГА СЕ ПИШАТ ВЕЧЕ ЗА ГЕРБЕРИ И СЕДЕСАРИ ,НО ТОЗИ ПЪТ НЯМА ДА МИНЕ И ДА СИ ЗАМЪЛЧАВАМЕ ,ЩЕ СЕ БОРИМ ДОКРАЙ .
-3 +21
?
ГневноБандитите се разхождат свободно, а народът живее зад решетки. Ние мълчим.
-1 +32
FOX
ГневноЗловещият сценарий на прехода беше написан цяло десетилетие преди прословутия 10 ноември 1989 година. Авторката бе известна стара дама, майката столетница - партията безсмъртница, която в старата си, износена утроба скорострелно отгледа нейните свидни отрочета: ДПС, НДСВ,ATAKA,РЗС,ЛИДЕР и още десетки незначителни изтърсачета. И започна последното действие от многовековната българска трагедия. Да излъжеш и да заблудиш цял народ, да го приспиш цели деветнадесет години и той още да не може да се събуди, говори не за интелигентност, а за политическа безскрупулност. Престъпност и корупция. И българският народ започна да измира масово от стрес, от страх. Над един милион образовани, способни, интелигентни хора бяха прогонени от родината си. Те щяха да пречат на управляващата политическа каста, на която не са им нужни умни, интелигентни хора. За да са вечни във властта...
-3 +42
ДПС + БСП = ВНЛ
НеутралноДПСто се опитват да набарат здравнат система и натискат оптимално бързо да се приватизира част от здравното осигуряване. Много добре, ама ДПС да не са Шведи - вшибани корумпирани боклуци, а тея от БЦПто нали милеят за българския пенсионер та им потпряха на ДПСТо рамо, а на нас *уй. Всички са за Архипелага Гулаг.
-3 +22
ДЕМО
ГневноЕто я истината, гола и неукрасена, без маска и качулка. Загриженото, хуманно и социално правителство на БСП(ДС) ,хахахах....Какво, отричате ли, господа комунета? Погледнете се в огледалото! Там ще видите върху челата си белега на Кайн.Що се касае до агент Гоце - той продава България така както и турците не са я продавали.Той е първият който трябва да бъде осъден.
Бог да ни прости! Имаше ни. Живяхме. Подскачахме по площадите. Опитахме се да променим България. Но уви – плъховете са по-жизнеспособни. Те дори при ядрен взрив оцеляват. Те са безсмъртни и безсрамни. Организират си митинги и шествия в своя подкрепа. Докарват с автобуси хиляди мишлета, които да поцъркат в тяхна подкрепа по площадите. Мишките не разбират в какво се забъркват – нали сиренцето в капана им е без пари.
-2 +26
БЪЛГАРИН-ДЕМОКРАТ
ГневноЗа цели сто години БКП(ДС)БСП, бомбардира мозъците на хората с революционни марксистки пророчества. За цели сто години капитализмът за тях беше хищническа и експлоататорска система, която по природата си не може да премахне антагонистичните си противоречия, класовото неравенство и класовата борба. За цели сто години те набиваха в главите на хората, че единственият изход е революционна борба до установяване на комунизма, когато равноправието щяло да премахне класовата омраза, нуждата от съдилища щяла да отпадне, а парите с всичките им злини щели да изчезнат. Тогава за нас щяло да ни остане да си свирим на китари и да се любим по ливадите. За тая обетована земя те бяха готови да убиват и убиваха. И ето, те сега са мръсни, подли, лакоми, кръвожадни и гладни за власт. Сега мечтите им останаха в оръфана форма само в перверзни манифестчета с руски привкус, като това на господин Станишев, очевидно зареян в берьозките на Подмосковието.
Като капиталисти обаче, те трябва да знаят, че ще бъдат контрирани със същите марксистки перверзии, от които с тътен се отърваха като от диария.
Срещу тях се задава революционна борба с всички средства, борба срещу класовото неравенство и хищническата им природа, срещу тяхната пословична лакомия и експлоататорски методи, срещу бандитското им правосъдие. На тях сега им харесва чара на буржоазията, нейния живот, с цялата гама от буржоазни пороци – тая същата буржоазия, заради която само при споменаването й на Ленин му е излизала пяна през ушите.
Сега те са готови на всичко само за едно-единствено нещо – парите. Но отсега ще трябва да са готови за две неща, с които ще си лягат и ще стават – омраза и съпротива.
Заедно с това ще им се наложи много бързо да научат и най-важния си урок, ако не искат да бъдат пометени от историята: «Споделяй богатството, или ще ти бъде отнето!»
-2 +19
ЧОЧО
РазстроеноГоспода комуноиди, ако искате да се правите на демократи, следва да си набиете в червените канчета идеята, че ДЕМОКРАЦИЯ ОЗНАЧАВА РЕД - ЗА ВСИЧКИ! А не само за някои…
-2 +26
Гласувайте!
НеутралноГласувайте!
Ред, Законност и Държавна Сигурност
Георги Марков
Яне Янев
Димитър Абаджиев
-26 +11
888
НеутралноТия като по партизанско - окопават се! Обикновен комунизъм, гарниран с депесарски ухания на блато!
-2 +23
Всичко на тоя свят се връща!
ГневноЕй, по-алчни за власт, пари, жени, яхти, ферарита, джипове, дворци, крепостни роби, безплатни почивки в Акапулко и Пукет, служебни лимузини за по 150 000лв, ловни трофеи, алчни за руски похвали, алчни за азиатска диктатура и западни технологии ОТ КОМУНИСТИТЕ НЯМА!!! ОТ БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ!!!
-2 +23
Бивш служител на КФН
НеутралноДо 8 - Мястото на Димана Ранкова ще бъде заето от Ралица Агайн. Което е страшно. А останалите имена които се спрягат за комисията също са потресающи.
Димана Ранкова побъркваше всички свестни служители в Управлението си. Слави се с некомпетентност и кофти характер.
За тези новите които идва, ме е страх да си помисля, особено за мюфтийското чедо.
Сега като процъфти нашия финансов сектор ей!
-1 +24
Анонимен
Рейтинг: 0 ГневноСледкато ни докараха до дъното тия неуморни народни грабители копаят надоло и ни дърпат с тях в мръсната си тиня от където са се пръкнали. Няма достатъчно тежко наказание за хора като тия.
-2 +21
Milen.Ivanov
Рейтинг: 657 ГневноЧетох някъде, че Жан Виденов говорел на едно от последните си заседания: "Ще им оставим долар 3 хил.лева, да видим как ще управляват!"
Ей това им е акълът: като не може те да са отгоре, всички да загиват. Нищо старо не са забравили и нищо ново не са научили.
Подпис: (не се чете)
-2 +23
DOGANISTANEC
ГневноНа времето когато противника се е окопавал дедите ни са викали гордо:
!!!!!!!!!!!!!!
- НА НОООООООООООООООООООЖ!!!!!!!!
И СА КОЛЕЛИ НАРЕД!
Ние минахме без кръв през прехода
-2 +15
Mimo
НеутралноПреоблякъл се Илия - пак в тия. Баси номенклатурата. Тия ясно ли им е, че вече никой не ги бръсне за слива
-1 +13
ЧЕНГЕТА--МИРНО !
Неутрално1 КАРТОФ , 2 КАРТОФА .................... 1 ГЕНЕРАЛ , 2,3 ПОЛКОВНИКА , КЪДЕ С ЗОР ,КЪДЕ С ПРЕЗЕРВАТИВ , ША СА ОПРАВИ БУЛЧЕТО НА САМОКОВЕЦА , БЕ , ХОЛАН !!! ПЪК АКО СИ ИМА И ТЕФТЕРЧЕ КАТО ДЯКОНА ЛЕВСКИ --- НА КОЙ КОЛКО ДА ДАВА --- ЩЕ ПРЕСКОЧИ ТРАПА МАЙ !! НАЛИ УВАЖАЙМИ ДРУГАРИ ?? СТРАХ ЛИ ВИ Е ???
-1 +6
Aman
Неутралноууууууууууууууууууууууууу ууууууууууууууууууууууууу ууууууууууууууууууууууууу ууууууууууууууууууууууууу ууууууууууууууууууууууууу ууууууууууууууууууууууууу уууууууууууууууууууу Аман
хора на улицата
-4 +10
Ana
НеутралноМайната им на тези свине (с извинение) - дано да им се върне тъпкано, че и отгоре!
-2 +13
бг
НеутралноТриглавата ламя лапа с трите усти ама забравя, че има само един гъз и ще види зор от преяждането с власт накрая.
Защото един ГЪЗ ТРИ ГЛАВИ ЗАТРИВА!
-1 +13
това е
Неутралночлен първи за ръководната роля на ДС в действие
-2 +7
БЪЛГАРИН
НеутралноКойто гласува за Станишев и АТАКА гласува за Доган.
-3 +11
ХЪШ
НеутралноОще Ботев ви го е казал Не сте народ р а мърша л Заслужили сте си бандитите които ви управляват
-2 +9
VIVA4E
НеутралноГласувай, за да изринем боклуците от власта!
-1 +12
ХЪШ
НеутралноЗа кого да гласуваш бе, нали ги видяхме всички , едни и същи мръсници
-13
Истината
НеутралноНикъде никой не споменава професионализъм, способности, какъв ще е ефектът от работата на тези хора. Давай, юруш, да пречим на следващите; невероятно разединение. Тези социалисти са невероятни престъпници - поднасят на тепсия на про-турската партия цяла една държава, чиито електорат е около 6-7% да речем. Залагат спънки в работата на следващите - как да се развиват секторите, като противоречията се залагат от сега ? Никой въобще не мисли за хората, а за партията си. " Защото сме социалисти"
-1 +11
скучаещ
НеутралноТова е добре... Означава, че не са им останали надеждички за големи коалиции и програмни кабинети. Толкова много "известни лица" означава малко надежди.
-1 +8
Бръмбур
НеутралноДавай БСП !
Да продължим в същия ДУХ - Доволни сме от БСП!
Няма смисъл от промяна - до гуша ние дошло - тоз да дойде, а тоз сега на власт , а оня .... Аве престанете ....
Живота замина вие все за промяна мислите !
-10 +3
KF-NE
НеутралноКАФЕНЕТО да го затварят
-1 +3
ВИКТОР
НеутралноКаква държавата е България,управлявана от най-големият мафиот в страната ни Доган? Доган дори постави БСП в пълна политическа зависимост от него,като мястото си на Премиер Станишев дължи това само на Доган,същото може да се каже и за Първанов,защото без помоща на Доган ГОЦЕ нямаше да стане Президент.
Държава в която законите не се спазват,а са само едно скучно четиво.
Нима не е прекалено видимо,че живеем в подобие на истинска демокрация, в декоративна държавност,в която само бедните и балъците спазват закона,че правата са гарантирани само на книга,а народният суверенитет е цинично извратен и поставен в пълна зависимост от Путин и КГБ?! Нима не е ясно на политиците от ДПС,БСП и НДСВ,че държавната машина отдавна е блокирана от тях,от мощния им сблъсък на противоположните им интереси. Трите власти на коалицията между ДПС,БСП и НДСВ,които уж трябваше да си взаимодействат,а те взаимно се карат за всеки пост във властта? Имаме пълна безконтролност и корупция на съдебната власт,без която няма държава.Имаме тоталната безпомощност на местната власт? Ясно е,че много по-удобно за тях да се пази статуквото,за да се обслужват личните интереси на отбран кръг политици от ДПС,БСП,НДСВ и техните марионетки,както и икономическите позиции на пет-шест групировки,от близки олигарси до ДПС,БСП и НДСВ,които подхранват финансово трите партии.
Големият въпрос е,докога ще търпим това,след като виждаме.че управляващите мафиоти вече застрашават устоите на демокрацията и свободата на българите?
+9
ВИКТОР
НеутралноБългарското общество е с поредната заплаха за етническия мир от Доган.Голям страх го гони Доган,че ще отговаря не само за големи кражби и корупция,но и за убийства извършени от него или по негово нареждане,иначе обикновеното му състояние е
уверено да гази всички правила и закони,да оставя без ответ критиките за сараи му,обръчите от фирми и назначенията на всички важни места във държавата свои доверени хора. Подминава ги с нахални подмятания за собствената си незаменимост,защото така е вменил на всички - казаното от неговата уста се приема за казано директно от Аллах.След като уби “мъжката си секретарка” Ахмед Емин,Доган предпочете да се скрие зад дебелите зидове в Бояна от страх да не го ликвидират роднините на убития Емин.Предстоящите избори за нов парламент обаче го принудиха да излезе от това шизофренно състояние,защото изборите са стихията му,защото ако ДПС не участва във властта,ДПС загива и лидерът му също като”политик”. Сегашните му приятели,които го хвалят,първи ще започнат да хвърлят”камани”по него.
Доган постъпва винаги по обичайната схема: Електоратът на ДПС трябва да бъде сплашен,за да не се задълбочава в други нелицеприятни за лидера проблеми,като неизпълнени стари обещания. Затова Доган подсилилва нещата с това :”готвят ви нова смяна на имената”,нов възродителен процес,че ги заплашват с изселвания. После Доган нарежда на новата си “мъжка секретарка”да преведе няколко милиона на Сидеров,за да има в предизборната си пропаганда,повече заплахи към ДПС,за да може Доган да ги ползва като аргумент пред електората си.В промиване на мозъците на електората си,Доган пряко не посочва кой точно ги заплашва,но дава недвусмисленно да се разбере,че я Костов,я Борисов го замислят това,а за Сидеров не казва нищо. Догановия рефрен се подема от коалиционния му партньор Сергей Станишев,защото соцлидерът разбира,че може да не толкова сигурен в собственият си електорат,но на догановият може да се разчита,за да бъде втори мандат Премиер,независимо че ще бъде само една марионетка в ръцете на Доган.Сергей като партньорът на Доган знае как да се отблагодарява подобаващо,като започва да му приглася за заплахата от опозицията,като се прави на хамав,че незнае,че именно неговата партия проведе възродителният процес,в който активно е участвал и Доган,срещу пари!
На митинга,който проведе ДПС,Доган нагнети страха на хората,защото знае,че с изчезването на заплахата губи властта. Доган не само със заклинание държи в страх електората на ДПС,но и вменява вина у българите,като хвърля вината за възродителният процес върху всички българи.Доган,често заплашва,че ако му се отнеме властта,то това което ще се случи в България,събитията в Косово ще изглеждат като детска игра
Нахалството на Доган няма граници!
Доган:”Трябва да се пазите. Мислете за утре,не за днес. Аз съм добър пример. Идвам от едно малко село, а сега съм богат човек. Аз съм политик. Аз съм бизнесмен. София не ми е достатъчна. Нуждая се от Брюксел,искам да правя политика за 500 милиона души.” Думите са на Ахмед Доган от предишна кампания. Всъщност Доган прави политика за значително по-малко хора,при това далеч от Брюксел. Всичко е от размаха. А неговият стига до Дръндар.
Такива заклинания държи в страх електората на ДПС,но и вменява вина у българите,и така Доган печели изборите.Но до кога?Това зависи от нас!
+7
Alien
Рейтинг: 1052 НеутралноКойто не гласува е цървул...
+14
Alien
Рейтинг: 1052 Неутрално...и като го оберат, изнасилят, убият и т.н. няма право на думичка! Робите нямат права - имат само задължения...
-1 +11
the saint
Рейтинг: 0 НеутралноСКАНДАЛНО !!!
Всички мои усилия се състоят в това да избавя хората от глупостта и да им прибавя честност. - Волтер
+8
Риалист
ЛюбопитноГенерала ще стегне Болгарията.
Невидимка
НеутралноПонеже има едно такова обвинение, което се отправя към управлението на Иван Костов за периода 1997-2001, че не бил направил нищо да измете старата номенклатура и да разкрие доносниците и т.н. искам и аз да си напиша мислите накратко.
Значи пред 1997ма държава стремоглава лети в пропаста. Хиперинфлация, пенсиите бяха по 6 долара, заплатите по 10. Мутри и рекет навсякъде. В предходните години зърнени кризи, източване на банки, икономическа политика, която изгонваше всеки дръзнал да си помисли за инвестиция в страната. Пълна изолация - тогава пътуването в чужбина си беше малък кошмар, а как се прави бизнес, ако е толкова трудно да си изкараш виза, за туризъм да не говорим. В международен план държавата беше пълна нула, никой не я бръснеше за нищо. Всички бяха толкоз омърлушени. И в тая обстановка СДС пое държавата. 2001ва година - заплатите растяха, инфлацията отдавна овладяна, бяха започнати реформи, предстоеше ни членство в ЕС и НАТО, визите паднаха и т.н. Страната се беше завъртяла на 180 градуса. Имаше надежда, че сме тръгнали в правилната посока.
Обаче на фона, откъде бяхме тръгнали и къде бяхме стигнали, вие мислите ли, че за 4-ри години в обстановка на пълен крах по демократичен път можеше хем да се оправи и икономиката и да се унищожи мафията и да се изчистят старите реакционни елементи?
Щото като почнаха да махат личности от разните служби и веднага се нададе вой, че сменяли "най-компетентните и добри" специалисти в различните сфери (да същите дето са били и допуснали и участвали в грабежите през времето на Беронов и Виденов). Това са били "компетентните" специалисти сменяни с новите и некадърни от правителствотон а Костов тогава.
4-ри години са прекалено малко, да се изчистят всички кърлежи, които са се налепили за 65 години или може би трябваше да се въведе военно положение и народен съд?
Проблемът е, че българинът се поддава на пропагандата водена от средствата за масова информация, които са в ръцете на мафията, и няма елементарна поличическа култура и същевременно е изключително нетърпелив.
Ето пример е, че след НДСВ пак си избраха с мнозинство БСП. Бас държа, че маса хора са гласували първо едно време за Жан Виденов, после същите са гласували за Симеон, след Симеон пак гласуваха за БСП и сега може за Бойко да гласуват и същите тези сигурно са тия дето най-много реват, че СДС ги било излъгало.
Абе матриал!
-1 +7
Mr. Golden Nugget
НеутралноАлиен то хубаво си казал да гласуват те хората си гласуват ама все червено им се привижда баси
+4
до ВИКТОР
НеутралноПрав си Доган дето беше гарант за етническия мир отдавна ни готви Косовизация!
+6
Наблюдател
ГневноНевидимке, имаш един плюс от мене. Само нещо си пропуснала - Костов сбърка, че не овладя медиите по начина, по който го направиха (и все още правят) червените боклуци и турските им подлоги! Затова сламките на КОстовото управление превърнаха в греди, а огромните кто комините на Кремиковци гафове на триглавата ламя - в някакви тривиални, едва ли не случайни пропуски. Подлогите от т.н. четвърта власт у нас имат тежки грехове поради съзнателното манипулиране на обществото, които ще плащат по най-тежкия възможен кармичен начин - чрез изтърсаците си. Амин, дай Боже
vampir
НеутралноКефиш ме, наблюдателче. Ма много изтърсак много нещо, бе. Голем зор ша бъде. Ей го на, и Шабана са вреди да слухти-ша им фанем цървулите. Нам що ми са върти една осмичка из главата, ама да видим.
За да коментирате, моля влезте в профила си или се регистрирайте.