След час и половина дискусия решението на парламента за освобождаването на Емилия Масларова като председател на социалната комисия беше отложено за следващата седмица, поради изчерпване на времето за законодателна дейност днес.
Искането за отстраняване на Масларова беше внесено първоначално от "Синята коалиция" с аргумент, че със снетия си имунитет и воденето срещу нея разследване за присвояване на близо 10 млн. лв. Масларова уронва престижа на Народното събрание. По-късно повече от половината членове от комисията поискаха освобождаването й като се позоваха на текст от правилника на парламента, който дава възможност за освобождаване на председателя при обективна невъзможност да изпълнява задълженията си за срок от 6 месеца или при системно превишаване на правата, или системно неизпълнение на задълженията.
Съпредседателите на "Синята коалиция" Мартин Димитров и Иван Костов отчетоха като пропуск, че в правилника на парламента не е предвидена забрана в ръководството на парламента (председател, зам.-председатели на Народното събрание и на комисиите) да са депутати със свален имунитет, както е забранено в него да участват агенти на бившата Държавна сигурност.
ГЕРБ и поддържащите я партии подкрепиха освобождаването на Масларова. Въпреки призивите към Масларова да подаде оставка, тя запази мълчание през целия дебат. По-късно в кулоарите на парламента заяви, че ако продължи този сценарий, ще напусне парламентарната комисия по труда и социалната политика. Мога да се откажа, когато моята парламентарна група реши това, добави тя.
В защита на Масларова се изказаха депутати от БСП и ДПС, които определиха решението като "груба намеса в автономността на една парламентарна група", която сама решава кой свой представител да излъчи в ръководството на комисиите. ГЕРБ стават заложници на една провокация от страна на "Синята коалиция", заяви Янаки Стоилов (БСП). Четин Казак от ДПС посочи, че няма юридическо основание за освобождаването на Масларова, тъй като комисията е конституирана преди 4 месеца и все още не може да се каже дали 6 месеца системно не е изпълнявала задълженията си. Народното събрание се изкушава да влиза в ролята и на прокурор, и на съд, добави той.
Зам.-предесдателят на парламента Лъчезар Иванов (ГЕРБ) посочи, че искането на главния прокурор за снемане на имунитета на Масларова е достатъчен аргумент за отстраняването й от шефското място в комисията. Така той отговори на обвиненията на Ангел Найденов (БСП), че зад искането за отстраняване на Масларова се крие "профанизираното разбиране за политика, политически реваншизъм и персонална ненавист", без юридически основания.
х
НеутралноСамо як бой ке ви оправи ! По гърбината,по задника..по чутурките !
ще ви дам едни юридически простотии юродиви тъпани! едно Право..-КРИВО!!
Право и Правото е да ви изкривят от тупаница здрава...!
-7 +53
Аз
ВеселоЗа нея само съд!
-7 +62
NPaine
Рейтинг: 3782 ВеселоЕ то докато я освободят и ще стане време да заминава за Сливенския.
Масларова да не си трае като партизанин ами да каже
1. Не и ли е неудобно че баба ми живее със 100 лева, а Масларова като социална министърка кара бентли, облича се за няколко хил. лева и само прическата и струва колкото пенсията на баба ми за 2-3 месеца. (Не че вярвам че комунист може да изпитва неудобство)
2. Откъде е имала пианото на Л.Каравелова
3. Има ли у нея други ценни заграбени вещи на българската предкомунистическа интелигенция
"People should not be afraid of their government. Governments should be afraid of their people."
-7 +55
Alex
НеутралноА освобождаването и от затвора кога ще бъде отложено!
-2 +39
nqma zna4ka koi
Рейтинг: 1244 НеутралноДоколкото знам, възможно е временно да се отстраняват служители, които са обект на разследване, а много по професионално би било сама да се оттегли докато тече разследването! За жалост е професионално само за обикновените хора, за нагъл маслар това е под достойнството! Забележете атаката е срещу мазнярова! Предлага се същия пост на друг от БСП, но явно мазнярова е ключов играч в схемата и не само няма да се оттегли, но ще завлече със себе си БСП още по надолу! Всеки ден скандали за БСП няма да им създаде образа на мъченици, просто защото историята не помни мъченици с БЕНТЛИ, а в този случай специално, дори електората на БСП е погнусен от тази личност.
Вие искате капиталистически заплати и социалистически харчове, защото сте хибриди между двата строя, а истината е че не ставате нито за единия, нито за другия.
-3 +52
Реакционен
ГневноТурско-червени подметки!
-1 +50
ЛАМБО
НеутралноИнвалиди и роми купуват и изнасят скъпи коли
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2616271
-4 +12
IMRO
ВеселоОх как ще плачем за теб, Емилия
))))))
-1 +36
Петърчо
НеутралноАма тя може да иска и от Сливенския да ръководи дистанционно комисията - комунист срам няма...
-2 +41
наглост
НеутралноМасларова е изключително нагло и не дотам интелигентно същество. И въобще защо председетел на тази комисия /социалната/ да е от БСП ? Не бяха ли те партията, която въведе "поголовния" данък от 10%, като премахна необлагаемия минимум и в момента тези който получават 250 лв. плащат същия процент данък като тези, които 25000 лв.
В предишното Народно събрание не помня да е имало комисии оглавявани от опозицията. Така че БСП да се "снишат" не малко, а много, ама те са се толкова самозабравили....
-2 +44
berbenkov
Рейтинг: 3599 ВеселоМойто мнение:
Да не й се развали
коледното настроение!
www.berbenkov.hit.bg
-11 +8
Не,ам нерви!
ГневноКрайно време е за това!!Нагла Мазница!!
Днес в София- Масларова, утре в Русе -Мария Димова и в други градове....
-3 +28
Чочко
НеутралноМай вече я осъдихте... без да имате нещо черно на бяло пред себе си- еба си манипулираната тълпа. Като няма баба ти пари, дай и от твоите... Този който получава 250 лв плаща 25 лв данък, а този, който получава 2 500 лв - 250 лв сир 10 пъти повече. Май псувате комунизма, ама и капитализма не ви оттърва...
-34 +7
12
ВеселоПенсионерка М с пенсия .... ? Дано я пребият други пенсионери!
-3 +19
ген. Аугусто
НеутралноMaслаааркее, хората те мразят Маслаарке:
(/)
(/)
(/)
(/)
(/)
(/)
(/))
(/)(/)
(/)'`(/)
(/) (/)
(/) (/)
(/) (/)
(/) (/)
(/) (/)
(/)(/)
`""`
-2 +25
artep
Рейтинг: 0 НеутралноТова с отлагането си е направо намек да си плати или да дели!Пак прецакаха народа ей!
-8 +14
Patriot
ГневноДебела, мазна и нагла крадла е тя ! Чакаме присъди, стига са я дундуркали -нещата са ясни от години!
-3 +32
Patriot
ГневноДебела, мазна и нагла крадла е тя ! Чакаме присъди, стига са я дундуркали -нещата са ясни от години!
-3 +16
Mrs. OILWOMAN
ВеселоДо
ген. Аугусто
Неутрално 1512:03 04 дек, Maслаааркее, хората те мразят !
--------------
А на мен хич не ми пука! Това, което съм си взела си остава МОЕ
-9 +3
Mrs OLIWOMAN do 18
ЛюбопитноЧакаме присъди, стига са я дундуркали -нещата са ясни от години!
---------------
Хе-хе! Присъди? Какви присъди?
-5 +8
Passenger
НеутралноПак лоши новини!
Как ще им вярваме на "новите" ,бе! Вижте какви ги вършат....
Лъжци и лицемери !
-8 +10
ужасен
ГневноМазната Филия се отърва за седмица!!! И... какво следва!!!! Много ли ви е закриляла ,че ви е страх да я махнете?!!!!!
-3 +13
new
НеутралноВасил Божков: Правителството затваря държавата
http://mediaclub.tk/
-14 +3
Пенсия
ГневноАз мразя Масларова!
-5 +22
Иди ми, дойди ми....
ГневноКакви са тия простотии пак ?
Вчера я махахте , днеска я оставяте...
А утре какво ще измислят ?
-3 +13
trb
НеутралноВ този парламент има много хора, които би трябвало да са в затвора. Тази курва е един от тях....Позор е за българския народ че се допускат престъпници на такива вискоки ръководни постове!
-1 +24
Здравец
ГневноВ нормална, европейска държава щеше да е подала сама оставка още след като почнаха да я разследват! В нормална, европейска държава разследвани депутати, председатели на комисии и прочее властимащи, докато са разследвани, трябва да имат забрана да се появяват в парламента и да участват в дейността му, докато не се разбере ша влизат ли в затвора, или няма да влизат. В нормална, европейска държава парламентарната група на партията щеше публично да се е разграничила от действията/бездействията на своята колежка и да я е призовала да се оттегли от политическа дейност - поне за пред избирателите. В нормална, европейска държава тая мадама щеше отдавна да е с няколко присъди зад гърба и щяхме всички да сме й забравили името. Но всичко това само ако бяхме нормална и европейска държава. Ние обаче сме държавата на ТИМ, ВИС, СИК, МИГ, СИБанк, братя Галеви, братя Маргини, братя Диневи, братята руси, Брендо, Маджо, Сульо и Пульо - нагли и безскрупулни убийци с мускули вместо мозък, на които майките им викат: "Ама защо все моят син да е виновен, той е толкова добро дете!". Сигурно и на Масларова майка й, ако е жива, се пита същото.
-1 +25
Черен виц
ВеселоДъртата крадлива циганка Масларова шеф на социална комисия
-3 +19
Здравец
НеутралноНе се прави на обидена девица и стига тръскай тая конска глава, а се махай далече от НАШИЯ парламент - ти и червените ти колеги заедно с Доган и мафията му. Отдавна не ви искаме в страната - на следващите избори, когато в Бг съвсем измрат пенсионерите, ще го разберете!!!
-2 +19
!?!
ЛюбопитноДали Масларова е толкова мазна, че постоянно им се изплъзва или тия които трябва да я хванат не стискат достатъчно силно защото някой им бута пачки в ръцете?!
-1 +24
Анонимен
Рейтинг: 0 Веселонема кинти, нема нема кинти..нема да си вземам бентли
+17
rem
НеутралноХората в този форум са обсолютни малоумници.
странна аудиторие има дневник.
-21 +2
moreto
Рейтинг: 1073 НеутралноНяма да махнат масларката, както не импийчнаха Гоце, както не намалиха бюджета на Гоце, както не вдигнаха акциза на алкохола, както ... итн.
Всички инициативи на СК (или РЗС) първо се приемат с аплодисменти от ГЕРБ, после се намесва ББ и отпадат.
-4 +16
палача
ВеселоМазната -на бесилката !
+13
Масларова уронва престижа на
ГневноБългария !
И това не е случайно, Уважаеми Дами, Господа и всякакви други...
+12
hrisrum
Рейтинг: 8 РазстроеноМасларова е женският образ на Бай Ганьо - проста, мазна, нагла, с един единствен интерес - "келепира".
Защо само такива образи са в Народното събрание от Освобождението насам?!
-2 +25
Ако зависеше от мен
ВеселоБих я изпратил подарък на другаря Чавес да оглави Социалното му министерство....
-1 +20
До № 37 И ако и там се издъни, кво правиме ?
ЛюбопитноЩото оня лудия хич не си поплюва - лично ще я застреля !
-2 +9
Enchev,Iliya
Рейтинг: 292 ГневноСамо Освобождавана ли, ами съд, санкции и даже смърт за злоупотреба със държавни средства.
ли" се самопремиират бюджет-конструктивно, с ограбени ШАТНИ, народни средства, Ужас !!
Къде е правото на Народа който непосилно тегли данъчният ХОМОТ а за ПОЛИТ-престъпници само уволнение.
( Един вид стига толкоз си крал тука, върви сега на друго место да крадеш, ИМУНИЗИРАНО)?
Да ето такава е псевдо-законодателната ни система.
Докога бе разумни БЪЛГАРИ ще търпим тази гавра с нас, данъкоплатците да ни крадат Мажоритарно, и Бюджет-Кампанийно, конструктивно.
КРАДЕ днес една ПОЛИТИЧЕСКА Култ-групоровка , утре започва да кражба друга по-мажоритарна и най-вече по-САМОИМУНИЗИРАНА такава !!
ДОКОГА ЩЕ ТЪРПИМ ТОЗИ АМАТЙЬОРСКИ ПОЛИТ ПРЕСТЪПЕН АВАНТЮРИЗЪМ СРЕД НАС И ЩЕ БРЪЩОЛЕВИМЕ ЗА ДЕМОКРАЦИЯ??
Учители стачкуват заради безпаричие а те Евро-Марионетните "законо-псевдо-съблюдате
НЕ Е ЛИ ПРЕСТЪПЛЕНИЕ ТОВА??
BЪРНЕТЕ ПАРИТЕ ОТКРАДНАТИ ОТ ГЪРБА НА ТРУЖЕНИКЪТ-БЪЛГАРИН и не се само-боносирайте с откраднати ДЪРЖАВНИ СРЕДСТВА!!
На БЪЛГАРИТЕ ни е нужно не заслужили,
а ЗНАЕЩИ и ТАЛАНТЛИВИ ръководители!
"В. И. Кунчев-Левски"
Народ който не си храни собствена армия, ще трябва да храни чужда!
"Стара Славянска поговорка"
"Истината за проблемите не престава да съществува, само защото сме я игнорирали."
Фактите са неоспорими!
СРАМ и ПОЗОР за нас Българите!
СРАМ и ПОЗОР пред светъът!
С уважение:
И.П.Енчев / enchev.i@abv.bg
"За ПЪЛНОТО си щастие, Човек трябва да има СЛАВНО Отечество" Симонид Кьоский, 5 век преди Новата ера.
-1 +12
Enchev,Iliya
Рейтинг: 292 РазстроеноХЕЙ БЪЛГАРИНО, ЗНАЕШ ЛИ ТИ КОЙ СИ И ОТКЪДЕ СИ?? Мизийци, Tракийци, Шопи, Българи-македонци, Българи-родопчани, бесарабски Българи, волжки Българи, Българи-башкири, Българи-чуваши, Българи-чеченци, дегестанци, кабардино-Балкарци, Българи-тумтайци, Българи-мишари, кримски Българи, Българи-казаци, Българи-хайна, Българи-нукратлийци, Българи-тептяри, Българи-астраханци, Българи-сибирци, Българи-северо-осетинци, Българи-гагаузи, Българи-помаци, таврийски Българи, Българи-южноосетинци и др
.html o.html
НИЕ СМЕ НАРОД КОИТО СМЕ ДАЛИ СЕМЕ НА ЦЯЛОТО ЧОВЕЧЕСТВО ПО СВЕТА!
ИЛИ ПО-ТОЧНО И ПРОСТО КАЗАНО;
!! НАЙ-СТАРАТА НАРОДНОСТ НА ТАЗИ ПЛАНЕТА !!
Българи-нуристано-афганци
ЕТО ТУКА ПРОЧЕТЕТЕ ЗА ИСТИНСКИТЕ БЪЛГАРИ!
АЗ ЧЕТА И СЕ СРАМЯ НЕ МАЛКО!!
http://www.bulgarlar.com/Pravda/Vostok/Gruz_Bulgar
http://novred.narod.ru/
http://novred.narod.ru/bankrut.htm
http://web.hit.bg/bgsviat/
http://po-sveta.hit.bg/osetia.htm
http://web.hit.bg/bgsviat/KREML.htm
http://web.hit.bg/bgsviat/Materiali/anti_eu.html
http://web.hit.bg/bgsviat/vrazki/vruzki.htm
http://www.bulgarlar.com/index.html
http://www.bulgarlar.com/Iskusstvo/Victor/foto/fot
С уважение:
И.П.Енчев / enchev.i@abv.bg
"За ПЪЛНОТО си щастие, Човек трябва да има СЛАВНО Отечество" Симонид Кьоский, 5 век преди Новата ера.
-6 +2
Киро
НеутралноИ няма значение какво се произнесе прокуратурата, важно е вие какво искате. Да, ама не може! Тя е чиста - това е заключението на прокуратурата. Откъде-накъде да си дава оставката? Защо да я махат? Ваньо Костов да не си даде оставката като го разследваха за аферата Сапио? Да не си даде оставката когато Чорни го изобличи? Да не си даде оставката и защото е нежелан от хората, щот е с пет депутати? Не нали? Ам тогава? Хайде сядайте си дупките и духайте супата!
-13 +5
Самсон
НеутралноМасларова направи най-много неща в своето министерство и все добри - и за майчинството, което удължи, и за детските, и за пенсиите. Станахме държавата с най-дълго майчинство в Европа. За майките на близнаците, за подоходното облагане на младите семейства, за еднократната помощ при раждане, за запазване на възрастта за пенсиониране - това са все нейни успехи. Най-добрият социален министър! В България най-много мразят кадърните, можещите. Те са с едни гърди над тези, които са родени да пълзят. А това не се прощава!
-17 +6
Pen4o
НеутралноА може ли Бойко Борисов да се оттегли за 6 месеца като министър председател докато се изясня случая с бития му познат? Нали си призна сам че е нанесъл побой на онзи.
После ако всичко е ОК, ще си се върне пак като министър председател.
-9 +7
рамбо
ГневноВсички комунета да напуснат моментално форума, защото лошо ви се пише
-2 +12
Иван Костов в панделата
НеутралноКога ще вкарат Иван Костов в панделата?
Докога ще чакаме? Аферата Сапио, когато изпляща държавата с десетки миниона левове, повечето от които отидода в джоба му, е за затвор поне 10 години. Да го вкарват на топло още сега.
И другите крадци от ДСБ са за затвора - Агов, класната - мощедници от класа. Агов милионера върти милиони, и той е за затвора.
-13 +10
Иван Костов в панделата
НеутралноКога ще вкарат Иван Костов в панделата?
Докога ще чакаме? Аферата Сапио, когато изпляща държавата с десетки миниона левове, повечето от които отидода в джоба му, е за затвор поне 10 години. Да го вкарват на топло още сега.
И другите крадци от ДСБ са за затвора - Агов, класната - мощедници от класа. Агов милионера върти милиони, и той е за затвора.
-12 +7
Ваньо Костов Сапио Чорни
НеутралноВаньо Костов да не си даде оставката като го разследваха за аферата Сапио? Да не си даде оставката когато Чорни го изобличи?
-13 +6
Асенчо
НеутралноКомунистите вън от форума!
-3 +12
Писател
РазстроеноВСЕКИ ОТ ПИШЕЩИТЕ БРАТЯ-ФОРУМЦИ, СИ ЗАСЛУЖАВА....МАСЛАРОВА!
-3 +8
Таня
НеутралноЗа каква европейска държава говорим, когато озлобени и манипулирани хора повтарят недоказани обвинения и раздават присъди. В Европа присъдите се издават от съда, а не от изпълнителната власт и от участниците във форума.
-6 +2
Питащия прокурори
НеутралноТо хубаво, че видяха далаверите на Масларова.
Ама кога ще видят и тези на бившето й другарче Йордан Христосков докато е бил управител в НОИ? И защо никъде другаде освен в "Монитор" не пишат за тях?
-2 +7
arri
ГневноАЛЛЛОООО,ПРОКУРАТУРАТАААА ,на нас данъкоплатците ни излиза по- евтино Маслирица да е в затвора,а не на свобода.Кой я знае какви мошенгии пак е намислила.Пребирайте я ВЕДНАГА.Криза е все пак,нали трябва да си съкращаваме разходите.
+10
arri
ГневноДо коментар [#51] от "Питащия прокурори":
Защото са СОЦИАЛИСТИ!!!!
+10
edin ot naroda
НеутралноА Н 50,ти къде видя съд в България?За какви доказателства иде реч-за тези ,по които осъдиха за 1 нощ Българските парламентаристи след 9.09.1944-та и после ги разстреляха, или за този дето изпрати в Белене интелигенцията на България, или пък за този срещу мъчителите по българските концлагери,или за този който 9 години,не ще да осъди двамата убиици на българчето в Париж,защото единия е син на съдия или за този.....Ама питам,защото пак се пръкнаха дежурните по БКП/БСП дезинформация и се заядаха с Костов.Ей долни подлоги,можете само да сте доволни,че все още българите не сме достатъчно ядосани и политически прозряли, какво трябва да правим по време на гласуване и кого да си избираме,но и този момент,ще дойде и ми се чини,че вече наближава със скоростта на кризата,която уж щеше по Станишевски да ни прескочи!Колкото до МАсларова,тя не е виновна-виновни сме ние с това,че сме повече безразлични и апатични,отколкото действени и сърдити.Нали все още много вярваме на Премиера си-ама до тук ,нищо което каже не се сбъдва.След преспиване на другата сутрин-противоположно мнение и след това анблок решение в полза на обратното.Май и този път станахме за смях.А уж щеше да има ЛУСТРАЦИЯ!
+7
пуц муц
НеутралноГьонсуратлъците на нашите мили политици нямат край. Кога в тази нещастна държава ще намерят място понятия като чест и достойнство.
Що се касае за мазната Масларова то коментарът е излишен.
+9
Коледа
НеутралноДо коментар [#32] от "rem":
Хайде не си позволявай да лейбълизираш хората...
+1
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Любопитноhttp://www.chambersz.com/novini/35-novini/394-skan dal-s-voenni-imoti-v-stara-zagora
диан
НеутралноА какво ще кажете за Желева? Редно ли е тази да представлява България в ЕС? Наскоро европейската преса писа публикува скандални материали за връзките й с мафията - съпругът й е свързан с ТИМ, която се приема за мафията в България , а самата Желева с Мирчо Циганина. Затова България бе изолирана от еврокомисарите и й бе отреден един жалък пост. Ако тук сме борци срещу престъпността и предлагаме за еврокомисари компроментирани личности и това минава, то в ЕС няма как. Желева ще си подаде ли оставката като компроментирана личност? Ще го направи ли в името на интересите на България? Щот Масларова колкото и да я мразите е готова сама да си даде оставката, за да не оказват натиск върху нея.А за такова достойнство у Желева не чухме. Напротив - изтъпани се да се чуди на евроскептицизма на българите. И доказа, че освен проста е и нахална.
-3 +2
Рашо
ГневноАбе Масларке марш във затвора да си караш там Бентлито , и да върнеш 10 000 000 лева , там ще се вталиш свиньо дебела
+6
emi
Неутралноaz se molia samo da pro4ete,kakvo pi6at za neia,no tia edva li 6te si napravi tozi trud,pak moje bi i znae,kakvo predstavliava
+1
Петкова
ВеселоКомунист чувство за чест и достойнство няма. Иначе госпожата не отговаря на длъжностната характеристика въобще да участва в тази комисия. С фамилия "Масларова" тя въобще не може да разбере проблемите на социално слабите хора. Виж, ако се казваше, "Сухарова", може би. И въобще докога ще ни вземат за мезе, като резултатът от цялата социална политика на държавата е, че събират от тези, които работят, за да дават някакви подаяния на онези, които не работят (за да ги изберат повторно), а останалото усвояват за себе си?
Нека приватизират пенсионната и здравната система, и всеки да си спестява лично за болест и старост. А който е мързелив и не иска нито да учи, нито да работи, да разчита на милосърдието на работещите, а не на щедростта на политиците.
-1 +2
кичка
НеутралноДо коментар [#61] от "Петкова":
Петкова, по-полека, ще се удавиш в собствените си екскременти! Сигурна ли си ,че правилния начин е приватизиране на социалните системи, които се гарантират от държавата? Щото за мене това е малоумно и престъпно, на за такива умници като тебе е правилно? И като ги продънят частниците ще ревеш пак на държавата нали? Ама ти май си си тъпа ревла и просто трябва да хвърлиш някоя храчка по някого. Сега Масларова ти е пред очите, е , давай!
-1 +1
Фаетон
НеутралноАз съм фен на Масларова!
И на Емел Етем-Тошкова!
+1
Малката Пица
Рейтинг: 635 НеутралноНе е лоша и идеята Бойко Борисов да се оттегли временно от поста на министър-председател докато стане ясна историята с побоя над тъй-наречения "Стенли". После ако всичко е ок, пак ще го върнем. Ако не е наред ще го съдим.
+2
Пешо Атома
Рейтинг: 222 ВеселоОМАСКАРЯВАНЕ А ЛА „БиБи” Костоф и ДС
http://www.vsekiden.com/?p=60468
„”.....Набелязва се целта и как да бъде унищожен. Изписват се няколко рапорта, изготвя се засекретена справка, изпраща се в прокуратурата. Те са съвестни и си правят проверката. Междувременно се намира начин това да излезе в МЕДИИТЕ и човекът да бъде ОМАСКАРЕН. Прокуратурата казва: “НЯМА ТАКОВА НЕЩО”, но човекът е ОМАСКАРЕН. Информацията се подава и на европейските ни партньори и този човек е ликвидиран и там. Това са прийомите на ДС и те продължават и това правиха от кръга Драшков, категоричен бе Хаджолов.
Става дума за политици и други известни хора. И НАЙ-ЛОШОТО Е, ЧЕ ЧОВЕКЪТ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАЩИТИ......””
-1 +2
Мъченица
РазстроеноЯвно, нещо се мъти. Да ичакаме. Скоро ще се разбере.
gogo
НеутралноЩяла да се откаже когато нейната партийка реши. Естестевено, в БСП овчите глави са основен матриал.
.
За да коментирате, моля влезте в профила си или се регистрирайте.