Има много доказателства срещу заловените от групата на "Наглите", включително ДНК анализи и косата на един от похитените, който от притеснение се е скубал и е слагал на мястото на задържането. Така че доказателствата не може да не издържат в съда. Така отговори на въпрос на в. "Дневник" премиерът Бойко Борисов.
"За съжаление или за радост това е много сериозна група", коментира премиерът Борисов. Той поясни, че по време на разпитите и на огледите се достига до факти, доказателства и лица, които са участвали в нея. Затова ги прибираме, каза Борисов по повод
заловените последни двама от групата. Аз съм убеден, че доказателствата ще издържат, но нека оставим съдът да си реши. Ще издържат по простата причина, че ДНК профилите са категорични. Това са доказателства, които просто няма как да ги оборят, заяви Борисов.
Подробности очаквайте по-късно на www.dnevnik.bg и утре във в. "Дневник"
леко учуден
Неутралнокакво ще стане ако не издържат, ще се подават оставки ?
-14 +17
ARRI
Рейтинг: 4480 НеутралноТова ще го каже адвокат Марковски.
АФРОКОМУНИСТИТЕ (ТЪМНО ЧЕРВЕНИТЕ) ГЕРБРЕИ , ПРЕКРЪСТИХА БЪЛГАРИЯ НА тиквостан ЕООД! И това с помоща на над 1,5 млн. мат'рял(ятаци).
-8 +21
Reveal
НеутралноПресто. Искаме открит процес без заседания на закрито и с живи излъчвания по телевизията. Прокуратурата има основания да поиска това.
-1 +43
турко
Неутралноако не издържат пуснете ги момчетата...какво толкова
-15 +6
Vasilev
ЛюбопитноАко не стане, ще трябва да има реформа в съдебната система. Радикална. А до момента от това, което излиза из медиите мога само да поздравя Бойко Борисов и екипа му. Навързват се нещата и за заговора и за комунистическите агенти. Дано Борисов да има воля да продължи до край!
-7 +30
Музар
НеутралноПартизанската борба срещу правителството започна - протести на бедния електорат в комбинация с бандитски акции (масово набиране на средства от трезори поради липса на мандри). Който е държал изпит по История на БКП лесно ще се ориентира. А наглите 1+2 се опитват да се изкарат политически репресирани
.
-7 +34
Рашо
ВеселоДай боже да е така и да влезнат във затвора задълго, А какво става със белите якички босове на групировки във сянка които дърпат конците !!!!!!!
-1 +27
Сони
ВеселоДойде време, някой друг да си скубе косите! Наслука!
-1 +27
ARRI
Рейтинг: 4480 Любопитноhttp://razkritia.com/връткат-ли-бойк -и-цветелина-цялата-дъ/Гене рале,те ,,Наглите,, са ни ясни,ама ти що не кажеш :връткате ли ни с Цвети ,ей така ЦВЕТНО ПО ГЕНЕРАЛСКИ?
АФРОКОМУНИСТИТЕ (ТЪМНО ЧЕРВЕНИТЕ) ГЕРБРЕИ , ПРЕКРЪСТИХА БЪЛГАРИЯ НА тиквостан ЕООД! И това с помоща на над 1,5 млн. мат'рял(ятаци).
-16 +8
Карина
Рейтинг: 356 Неутралноне работа на министър председател да разказва какви доказателства има и дали ще издържат в съда, кой води разследването, той или разследващите лица по закон, нещо, като следствена тайна има ли в случая
-19 +9
Станимир
НеутралноАко вкарат бандитите в затвора на следващите избори ще гласувам за ГЕРБ. Успех!
-2 +26
GENERAL B.B
ГневноДо коментар [#9] от "ARRI":
Още един неудобен въпрос и ще осъмнеш в Белене!!!Да внимават и другите да не ги изпратя за компания на въпросния любопитко.ЗАБРАНЯВАМ ви да ми петните ,,чистото,,генералско и ,,свещенно,, за вас мое име!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-18 +3
mi6osp
Рейтинг: 1561 НеутралноПроблем: Пусто непреодолимо желание да си пред камери и микрофони, съчетано с ограничен мисловен капацитет. Каже ли пожарникарят нещо от прима виста, става точно обратното. Хайде да не припомням конкретика,че става скучно.
Когато някой е глупав,то е за дълго!
-16 +7
мляс
НеутралноТрябва нещо по-сериозно и пряко като доказателство.
Сега се знае, че отвлеченият Х е бил в къщата по някое време. А задържаните "нагли" са искали да купят къщата, със заем от банка или приятел евентуално, и са ходили там на оглед. По това време не е имало отвлечени в стаичката и затова не са сигнализирали полицията. Дори на ножицата за уши да намерят ДНК на задръжаните те ще кажат, че примерно са си рязали парче тел да си вържат гащите, че им паднало копчето докато оглеждали мазето. И справедливият съд като не е убеден на сто процента във виновността им ще ги пусне.
Браво на полицаите, че застреляха един на магистралата. При него наказанието е в кърпа вързано.
-5 +9
ххх
НеутралноСигурно сега ще последва гневна декларация на съюза на съдиите с текст : Как може премиерът да казва кои доказателства ще издържат и кои няма.
-1 +11
ARRI
Рейтинг: 4480 ВеселоДо коментар [#12] от "GENERAL B.B":
Защо пък в Белене,Кремиковци си ми е по близко?
АФРОКОМУНИСТИТЕ (ТЪМНО ЧЕРВЕНИТЕ) ГЕРБРЕИ , ПРЕКРЪСТИХА БЪЛГАРИЯ НА тиквостан ЕООД! И това с помоща на над 1,5 млн. мат'рял(ятаци).
-2 +7
Споко
НеутралноНе изпадайте във възторг - наглите могат да потрябват на България, както е тръгнало да се роят партии на ислямска основа...
Зер те били най-мощната въоръжена сила от Калотина до Капитан Андреево...
-8 +2
ХАХАХА
НеутралноТОЗИ ОТНОВО ПЪРВО ГОВОРИ А ПОСЛЕ МИСЛИ!ДНК ПРОФИЛИТЕ НЕ МОГАТ ДА СА ГОТОВИ ОЩЕ В МОМЕНТА НА ЗАДЪРЖАНЕТО НА ГРУПАТА ЗА ОТВЛИЧАНИЯ,НЕОБХОДИМО Е ТЕХНОЛОГИЧНО ВРЕМЕ .ТОВА РАЗБИРА СЕ НЕ ПРЕЧИ НА Б.Б. ДА ОБЯВИ ПРЕД МЕДИИТЕ ЗА ТОВА ,ЧЕ БАНДАТА Е БИЛА "ЗАКОВАНА" С ДНК ДОКАЗАТЕЛСТВА ОЩЕ СЪЩАТА ВЕЧЕР!НАКРАЯ ДА НЕ СЕ ПОЛУЧИ ПАК "НИЕ ГИ ХВАЩАМЕ,ТЕ ГИ ПУСКАТ".
-11 +1
Адвокат
НеутралноИлиана Василева ще прецени дали събраните от Бойко Найденов доказателства ще издържат в съда...
-6
аз
Неутралномного съмнително е за тези коси, днк-та и т.н. тези похитители едва ли са изоставили всичко след като са предали отвелечения и са оставили разни ножици по стените и човешки материали..айде на друг тия...
-7 +3
нилукял
НеутралноКоса от похитения?Ами това е провокация -подхвърлена е умишлено,за да злепостави момчетата.Няма достатъчно доказателства - да бъдат освободени.На съда няма да му е за първи път да решава така делата.Как беше при огромното количество произвеждан анфетамин - бил за лично ползване. Голямя сума фалшиви банкноти - били за тапети.Взривни атентати, пробите от ръцете на престъпниците са положителни - ами ходели за риба...Че нали съдийте ги назначава Красьо.Да се надяваме че сега малко са попритиснати и нямя да посмеят да оправдаят "наште" хора.Така или иначе реформа в съдебната система трябва да бъде направена.
-2 +11
Ейджънт Гоуце
НеутралноБоко вече не е същия. Променил се е, нещо е поразтревожен. Боко забравя, че този път е премиер, на най-главния секретар- не е негова работа да ни убеждава за доказателствата на Цецо. Цецо той друг луд.
Но Боко издиша, и кукловодите не са доволни от него. макар че за било и не било тича при Гоце. Не говорим за даскалицата на ул. Московска.
Налято може да има и друго правителство.
-11
markowski
ГневноСтига сте умували какво ще стане.Оставете ме на спокойствие да си свърша работата.И естествено,че аз ще реша изхода от делото,а не съда!
-6 +4
vlado
НеутралноВреме е! Ясно е за всеки,че комунистичестическо- турската мъгла ще прави всичко възможно да саботират/те комунистите това го могат перфектно/ всика инициати,която иска да вкара в затвора тяхни хора-разбирай мутри,крадци и евроспекуланти! Затова стискаме палци на Бойко- явно това е Човекът!
Някога Сталин беше казъл- има човек; има проблем...няма човек-няма проблем! А ние можем да перифразираме: Има комунист-има проблем ;няма комунист-няма проблем! Тай че давай Бойко - всички смръдливи комуняги-в затвора!С тебе сме!
-2 +15
социалист
НеутралноДо коментар [#24] от "vlado":
Ти май забрави Бойко чии ушички е разтривал.Недей да се пенявиш мниго.Тя надеждата умря.Стой си и гледай цирка.
-8 +2
Пияният винкел
НеутралноЩе издържат, може и да не издържат.
Съдът решава, не ти ББ! Ти разбираш само от "коледни премии"...
Къв е тоя измислен генерал бе?! 100 път ипо-печени ченгета има от него.
-10 +2
TOYOTA
Рейтинг: 0 НеутралноЗапитана от "Дневник", адвокат Траянова каза, че намерената "белязана" банкнота от откупа за Румен Гунински в портфейла на съпругата на Антон Петров била единственото основание за задържането под стража на нейния подзащитен. Повдигнатото му обвинение било за участие в организирана престъпна група от трима души за извършване на отвличания.
И о6е не6е каза адвокат Траянова: Антон Петров Хамстера не познажал никои от прстъпната група?
Ама преди да го задържът е звъннал на Дебелото по телефона.
Та сега вси4ки лъжат и гледат да отърват кожата. Само 4е и се топят едни други и 6е е много трудно на адвокатаката да замазва положението.
+6
TOYOTA
Рейтинг: 0 НеутралноНе сме Америка, ама ако искаме не6о да се промени в съда трябва да жземем пример от тях.
Вижте как деистват те:
Обвинението срещу режисьора Роман Полански за сексуално посегателство над малолетна през 1977 г. остава в сила, след като неговата защита не успя да се пребори в съда за свалянето му.
Адвокатите на Полански бяха внесли в началото на декември жалба във Втори апелативен калифорнийски съд за снемане на обвиненията срещу клиента им заради допуснати сериозни юридически пропуски и грешки по случая.
В своето решение Втори апелативен калифорнийски съд постанови, че отхвърля искането на адвокатите, но подчерта, че ингнорира твърденията за сериозни юридически пропуски и грешки, предава Ройтерс. Съдът призовава страните по делото да предприемат стъпки, за да разследват твърденията за сериозните грешки и пропуски.
Полански е под домашен арест в Швейцария. Той бе задържан в Цюрих тази есен по искане да бъде екстрадиран в САЩ, където е обвинен за сексуални отношения с малолетна. По този случай Полански трябваше да бъде осъден през 1978 г. Малко преди да бъде осъден обаче, той избяга от САЩ.
+6
berbenkov
Рейтинг: 3599 ВеселоТакива приказки на премиера
не хващат вера!!!
www.berbenkov.hit.bg
-6 +2
TOYOTA
Рейтинг: 0 НеутралноИмаме ли съд в България?
Нямаме!
Щото ако имахме, цялата тази сган, която грабеше , злоупотребяваше, крадеше щеше до сега да е в затвора.
В това се състои трагедията на държавата.
-1 +7
запалката
НеутралноДо коментар [#25] от "социалист":
цирка го гледаме и той е във червената кошара......
-1 +3
Джон
НеутралноЗащо полицаите рискуват живота си, а после нищо.
Хрантутниците от прокуратурата и съда си чакат 13, 14 може би и 15-та заплата. Оставете ги на спокойствие.
+3
y.yon
НеутралноБогаташите - ясно, няма да ги отвличат повече. Но за повечето граждани е по-интересно и значимо, какво ще стане с онзи, където преби "бате Николай" насред София! За това "ни дума, ни вопъл, ни стон"!
-1 +2
zo
НеутралноОстава впечатлението, че българския съд няма за цел да накаже престъпниците, а по-скоро да намери и най-малкия формален процедурен пропуск, за да не се произнесе.
+4
laik
НеутралноПроблемът господин , Борисов е , че в България за годността на доказателствата ще решават не съдиите ,а Красьо и хората му .
+4
За да коментирате, моля влезте в профила си или се регистрирайте.