- 21:56
САЩ оряза помощта за Пакистан с 33 милиона заради осъдения лекар
- 21:47
Най-препоръчваният комикс на деня - 24 май
- 21:47
Изпълнителката от Испания не иска да спечели "Евровизия"
- 21:14
Обявен е код жълто в Северна България за утре
- 21:00
Жената, която печели по 600 долара на секунда, стана най-богатата в света
Бизнес: Капитал • Кариери • Бизнес • Ho Re Mag • Регал • Градът.bg • Одит • Foton.bg • Онлайн магазин • Блог
Новини: Дневник • Европа • Foreign Policy - България
IT: IDG.BG • Computerworld • PC World • CIO • Networkworld
Развлечение: Бакхус
In English: The Sofia Echo



























Търсене
Търсене
Към началото
пеленаче
РазстроеноЕлате да видите хляба в Каварна на какво прилича. Абсолютно тесто, което не се слага в устата. Намирани са и разни парчета ситни боклуци вътре в хляба.Просто е някакъв ужас, но явно ВЕЛИКИЯТ КОНТРОЛ, който уж си върши работата в действителност нищо не прави и хората се тъпчат с тоя каварненски боклук наречен ХЛЯБ. За справка фирмата е на Христо Узунов
-1 +28
:)
Неутралномила дорна картинка
-1 +5
софийския хлебозавод
НеутралноЯм софийски хляб. На всеки 200 дни намирам по някое малко боклуче в него. Обикновено черно. Но продължавам да си го купувам, защото ми е вкусен.
-4 +4
квартална фурна
НеутралноАз пък ям хляб от една малка квартална фурна. Пробвал съм всякакви хлябове - пакетирани, заводски и т.н но единствено този хляб се доближава до спомените ми за истински хляб от "едно време". Наистина, малко по-скъп е, но поне е хляб.
+4
МеЗник
НеутралноАз пък ляп не ям!
То даже и въобще не ям!
Само мезя!
Круглосуточно!
+8
Emo
НеутралноДо преди две години би звучало като научна фантастика.
+4
assd
Рейтинг: 0 НеутралноБраво!!!
Други институции да вземат пример от Регионалната инспекция по опазване и контрол на общественото здраве в Габрово
+4
paf
Гневнокато не ви харесва хляба ,яжте пасти
-3 +2
Кумичка - лисичка
НеутралноИли си купете хлебопекарни и си го правете сами. Това е моето решение и съжалявам,че толкова късно съм го взела.
+5
Bread Maker
ЛюбопитноКупувате си една машина за хляб и забравяте за палячовците - собственици на пекарни. Това което се продава в бг рядко се прави от 100% качествени продукти. Инвестицията в машина се изплаща за дни!!! Тъй като освен хляб правят тесто за пица , козунак , кейкове и сладко. Сутрин мирисът е най-доброто нещо от машината.
+7
суьо
НеутралноВчера бех в Разград и от тамошната Била купих хлеб-фантастика!
Такъв едно време правеха във фурна "Реклама" на бул. Хр. Ботев до Централна гара в София. Но това беше отдавна - в миналия ми живот. Брашното тогава беше тип "Три нули". За сравнение сега най-качественото брашно за козунаци е тип "500".
Та този хлеб в Разград беше от брашно "Три нули". Не знам къде са го правили - сигурно в Турция.
+1
За да коментирате, моля влезте в профила си или се регистрирайте.