- 00:42
Стойчо Младенов остава в ЦСКА и ще инвестира в играчи, започва с Христо Янев
- 00:07
И Софи Маринова не успя да класира България на финал на "Евровизия" (допълнена)
- 00:06
Конте подписа нов договор с "Ювентус" с най-висока заплата в Серия А
- 00:02
Чернобилски дневници
- 23:29
Хубав ден за българското кино в Кан
Бизнес: Капитал • Кариери • Бизнес • Ho Re Mag • Регал • Градът.bg • Одит • Foton.bg • Онлайн магазин • Блог
Новини: Дневник • Европа • Foreign Policy - България
IT: IDG.BG • Computerworld • PC World • CIO • Networkworld
Развлечение: Бакхус
In English: The Sofia Echo



























Търсене
Към началото
selena
Рейтинг: 1282 Неутралнохайде пак ще си прехвърлят отговорността. ще се случи ли поне сега и от този повод да видим как някой излиза и си признава немарливостта и си подава оставка?
+17
rss
Рейтинг: 1285 НеутралноВиК!!
Вместо България да настига Света ..Света започна да настига България.Ние нямаме какво да губим,докато на запад имат!
-2 +3
ostin22
Рейтинг: 1033 ВеселоThere is no way to happiness, happiness is the way!
-1 +9
zibeltbg
Рейтинг: 176 Неутралновсичките "другари" на военен съд!!!
-1 +6
diegos
Рейтинг: 1166 НеутралноЯ оставката бе, ГМО мърло!
-1 +6
nikoletam
Рейтинг: 220 НеутралноАбе тия министри срам нямат ли ???
Всичко прехвърлят на общините, а при тях са само екскурзиите и заплатите, вкл. и по Европроекти....
-1 +6
Roger
Рейтинг: 2891 НеутралноНекадърност и безсрамие...накрая ще изкарат жертвите виновни.
-1 +8
typalypa
Рейтинг: 358 ГневноЕкоминистерството упрекна общините за състоянието на малките язовири-А защо министерството се почесва до сега ?СТЕНАТА СЕ СКЪСА. Някъде във нашето законодателство нямаше ли споменато ДЕЙСТВИЕ ИЛИ БЕЗДЕЙСТВИЕ ? Другата серия на драмата ще бъде НЯМАЛИ ЗАСТРАХОВКИ. Кое застрахователно дружество предлага застраховка БЕЗДЕЙСТВАЩА ИНСТИТУЦИЯ-НЕКАДЪРНИ ПОЛИТИЦИ?
-1 +8
charlyb
Рейтинг: 1005 НеутралноУпрекът след като се е случило бедствието е идиотщина, за която отговорност носи правителството! Виновни обаче няма да има. И ние няма да ги потърсим! Именно затова и за в бъдеще ще се случват такива "нещастия" - защото ние българите сме малоумни покорни овце! Справедливо е това да получаваме!
Протестите ще стимулират управляващите да започнат реформи – протестират нереформираните, онези които смучат от държавата!
+2
Ернесто
Рейтинг: 933 НеутралноЕкоминистерството упрекна общините за състоянието на малките язовири
Сетила се Мара кога да си я побара.
Но заплатите си гушкат че и премии.
За да коментирате, моля влезте в профила си или се регистрирайте.