Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 05:30

    "Цветовете на любовта" - сериал

  • 07:00

    "Тази сутрин"- информационно предаване с водещи Антон Хекимян и Биляна Гавазова

  • 09:30

    "Най-доброто от "Преди обед" - токшоу с водещи Деси и Сашо

  • 12:00

    bTV Новините - обедна емисия

  • 12:30

    "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно токшоу

  • 13:30

    "Тайните на времето"- сериал

  • 15:30

    "Цветовете на любовта" - сериал

  • 17:00

    bTV Новините

  • 17:30

    "Времето лети" - сериал

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 20:00

    "Ферия" - сериал, с. 3, еп. 4

  • 21:30

    "Изабел Кастилска" - сериал, с. 2, еп. 3

  • 22:30

    "Кухня" - сериал, с. 2, еп. 7, 8

  • 23:30

    bTV Новините - късна емисия

  • 00:00

    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с. 4, еп. 10

  • 01:00

    "Пепел от рози" - сериал

  • 02:10

    "Най-доброто от "Преди обед" /п./ - токшоу с водещи Деси и Сашо

  • 04:00

    "Кухня" /п./ - сериал

  • 04:30

    "Домашен арест"/п./ - ситком, еп. 17, 18

 
  • 05:30

    БНТ - 55 години от вашия живот /п/

  • 06:00

    Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня

  • 06:10

    Дързост и красота тв филм/3406 епизод/п/

  • 06:30

    Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Ася Методиева

  • 09:00

    По света и у нас Информационна емисия

  • 09:05

    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев

  • 10:00

    История.BG: Модерни времена /п/

  • 11:05

    Сен Тропе тв филм/469 епизод/п/

  • 12:00

    По света и у нас Информационна емисия

  • 12:30

    Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/

  • 12:40

    Телепазарен прозорец

  • 12:55

    Фалшификаторът от "Черния кос": Лорда 3-сериен тв филм /България, 1982г./, 1 серия, режисьор Неделчо Чернев, в ролите: Васил Михайлов, Рашко Младенов, Коста Цонев, Георги Калоянчев и др.

  • 14:20

    Телепазарен прозорец

  • 14:35

    Бурен свят тв филм/7 епизод/

  • 15:00

    Телепазарен прозорец

  • 15:15

    Вирусите атакуват анимационен филм/22 и 23 епизод/

  • 15:40

    Телепазарен прозорец

  • 16:00

    По света и у нас Информационна емисия

  • 16:10

    Новини на турски език

  • 16:25

    Сен Тропе тв филм/470 епизод/

  • 17:15

    Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/

  • 17:25

    Волейбол: България - Франция /мъже/, приятелска среща пряко предаване от "Арена Ботевград"

  • 19:40

    Лека нощ, деца!: Кученце в джобче

  • 20:00

    По света и у нас Информационна емисия

  • 20:45

    Спортни новини

  • 21:00

    Барбароса тв филм /2 епизод/

  • 22:00

    На прицел /п/

  • 22:30

    По света и у нас Информационна емисия

  • 23:00

    Младежки олимпийски игри - Нанджин 2014 дневник

  • 23:30

    Момчетата от "Медисън авеню" тв филм /12 епизод/

  • 00:20

    Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/

  • 00:30

    Сен Тропе тв филм/470 епизод/п/

  • 01:20

    История.BG: Модерни времена /п/

  • 02:20

    Денят започва с Култура /п/

  • 03:15

    Барбароса тв филм /2 епизод/п/

  • 04:10

    По света и у нас /п от 20:00/

 
  • 06:00

    "Съдебен спор" - предаване на НТВ

  • 07:00

    "Здравей, България" - сутрешен блок на НТВ

  • 09:30

    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, 11 сезон

  • 11:30

    "Езел" - сериен филм, 3 сезон

  • 13:00

    Новините на Нова

  • 13:30

    "Моята карма" - сериен филм

  • 14:30

    "Перла" - сериен филм

  • 16:00

    Новините на Нова

  • 16:30

    "Малката булка" - сериен филм

  • 18:00

    "Съдебен спор" - предаване на НТВ

  • 19:00

    Новините на Нова - централна емисия

  • 20:00

    "Клопка" - сериен филм

  • 21:00

    "От местопрестъплението" - сериен филм, 14 сезон

  • 22:00

    Новините на Нова

  • 22:30

    "Касъл" - сериен филм, 6 сезон

  • 23:30

    Новините на Нова

  • 23:45

    "Спаси ме" - сериен филм, 6 сезон

  • 00:45

    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, 11 сезон /п/

  • 02:30

    "Клопка" - сериен филм /п/ /п/

  • 03:30

    "Долината на слънцето" - сериен филм

  • 04:30

    "Перла" - сериен филм /п/

 
Избори 2014 с Дневник