Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 05:30

    "Лигата на справедливостта" - детски сериал

  • 06:00

    "Лигата на справедливостта" - детски сериал

  • 06:30

    "Агрофорум"

  • 07:00

    "Духът на здравето" /п./ - здравно предаване с водещ д-р Неделя Щонова

  • 08:00

    "Тази събота" - актуално предаване с водещ Антон Хекимян

  • 11:00

    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова

  • 12:00

    bTV Новините - обедна емисия

  • 12:30

    "Д’Артанян и тримата мускетари" 2 част - Комедия,Романтичен,Минисериал, Франция, 2005, Актьори: Венсан Елба, Еманюел Беар, Чеки Карио, Хейно Фърч, Грегори Гадбоа, Грегори Деранжер, Стефания Рока и др.

  • 14:30

    "Нищо лично" - скрита камера с водещ Силвестър Силвестъров

  • 15:00

    "Младост 5" - комедийно предаване

  • 16:00

    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов

  • 18:00

    "Наистина любов" - романтично предаване с водещ Миро

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 19:30

    bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филми

  • 20:00

    "Предай нататък" - социален проект с водещ Наталия Симеонова

  • 22:00

    "Умирай трудно 3" - Екшън,Приключенски, САЩ, 1995 г., Режисьор: Джон Мактиърнън

  • 00:30

    "Д’Артанян и тримата мускетари" 2 част/п./- Комедия,Романтичен,Минисериал, Франция, 2005, Актьори: Венсан Елба, Еманюел Беар, Чеки Карио, Хейно Фърч, Грегори Гадбоа, Грегори Деранжер, Стефания Рока и др.

  • 02:20

    "Нищо лично" /п./

  • 02:50

    "Cool…T" /п./

  • 03:50

    "120 минути" /п./

 
  • 05:50

    Резерват за розови пеликани игрален филм/п/

  • 06:50

    Дързост и красота тв филм /3343 епизод/п/

  • 07:15

    Зелената линейка /п/

  • 08:00

    Пътят към ФИФА Световна купа - отборите, треньорите, звездите /8 епизод/

  • 08:30

    Динофрози анимационен филм/2 и 3 епизод/

  • 09:20

    Мики Матсън и заговорът на конфедератите детски игрален филм /САЩ, 2012г./, режисьор Харолд Кронк, в ролите: Дерек Брандън, Франческа Дероза, Патрика Дарбо и др.

  • 11:00

    Отблизо с Мира Магазинно предаване с водещa Мира Добрева

  • 12:00

    По света и у нас информационна емисия

  • 12:30

    Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов

  • 13:30

    Вяра и общество с Горан Благоев и пряко включване от Йерусалим Предаване за религия и култура

  • 15:10

    Бразди Предаване за земеделие

  • 15:40

    Иисус от Назарет игрален филм /2 част/

  • 17:15

    Кой е бил Иисус ? документален филм /2 част/

  • 18:00

    Животът е вкусен Кулинарно шоу с Ути Бъчваров

  • 19:00

    Шоуто на Марта Развлекателно предаване с водещ Марта Вачкова

  • 19:45

    Лека, нощ деца!

  • 20:00

    По света и у нас информационна емисия

  • 20:30

    Шоуто на Канала

  • 21:30

    Хотел "Адлон": Една семейна сага 3-сериен игрален филм /Германия, 2013г./, 1 епизод, режисьор Ули Едел, в ролите: Йозефина Пройс, Хайно Ферх, Мари Боймер и др.

  • 23:20

    Празнично Пасхално богослужение пряко предаване от патриаршеския катедрален храм "Св. Александър Невски"

  • 00:30

    Ондин игрален филм /копродукция, 2009г./, режисьор Нийл Джордан, в ролите: Колин Фаръл, Алиция Бахледа, Алисън Бари, Тони Кърън и др.

  • 02:10

    Иисус от Назарет игрален филм /2 част/п/

  • 03:40

    Кой е бил Иисус ? документален филм /2 част/п/

  • 04:25

    Хотел "Адлон": Една семейна сага игрален филм/1 епизод/п/

 
  • 06:00

    "Уди кълвача" - анимационен филм, 4 сезон

  • 06:30

    "World stories - малки истории от големия свят" - предаване на НТВ

  • 07:00

    "Събуди се..." - предаване на НТВ

  • 09:00

    "Бетовен" - с уч. на Бони Хънт, Дейвид Духовни, Чарлс Гродин, Дийн Джоунс, Кристофър Кастил, Оливър Плат и др.

  • 11:00

    "Съдебен спор" - предаване на НТВ

  • 12:00

    "Ястребът и гълъбицата" - сериен филм

  • 13:00

    Новините на Нова

  • 13:30

    "Студио VIP" - предаване на НТВ

  • 14:00

    "Шрек Трети" - анимационен филм

  • 16:00

    "Дикoff"- публицистично предаване на НТВ 

  • 19:00

    Новините на Нова - централна емисия

  • 19:30

    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ

  • 20:00

    "Трима мъже и една малка дама" - с уч. на Том Селек, Стив Гутенберг, Тед Дансън, Нанси Травис, Робин Уайсман, Сидни Уолш и др.

  • 22:10

    "Ничия земя" - предаване на НТВ

  • 23:10

    "Горещо" - телевизионен таблоид с Венета Райкова

  • 00:10

    "Миг на гениалност" - с уч. на Грег Киниър, Бил Лейк, Дърмънт Мълрони, Лорън Греъм и др. /п/

  • 02:20

    "Ястребът и гълъбицата" - сериен филм /п/

  • 03:15

    "Шрек Трети" - анимационен филм /п/

 
Избори 2014 с Дневник