Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах
Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 06:00

    "Новите приключения на капитан Планета" - анимационен сериал

  • 07:00

    "Изследователи" - научно - популярна поредица

  • 08:00

    "Тази неделя" - актуално предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова

  • 11:00

    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели

  • 12:00

    bTV Новините - обедна емисия

  • 12:30

    "Аламинут: Добре дошли в България" - комедийна поредица

  • 13:00

    "Дънстън сам в хотела" - комедия, САЩ, 1996 г., режисьор: Кен Куопис, в ролите: Рупърт Еверет, Пол Ройбенс, Ерик Лойд, Фей Дънауей, Джейсън Александър

  • 15:00

    "Банкок - Традиция, култура, разнообразие" - документален филм

  • 16:00

    "Истински истории"/п./ - реалити поредица

  • 17:00

    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 19:30

    bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филми

  • 20:00

    "Жажда за скорост" - екшън, САЩ, 2014 г., режисьор: Скот Уо, в ролите: Рами Малек, Харисън Гилбертсън, Рамон Родригес, Кид Къди, Доминик Купър, Имаджин Потс, Арън Пол

  • 22:30

    "Папараци" - телевизионен таблоид с водещ Николета Лозанова

  • 23:30

    "Джобс" - драма, биографичен, САЩ, 2013 г., режисьор: Джошуа Майкъл Стърн, в ролите: Джей Кей Симънс, Виктор Разък, Джош Гад, Аштън Къчър, Джеймс Уудс, Ана О'Райли, Лукас Хаас, Дермът Мълроуни, Джайлс Мати

  • 02:00

    "Като на кино "/п./- предаване за кино с водещ Стаси Кара

  • 03:00

    "Опасни тайни" /п./- сериал, с. 2, еп. 6

  • 04:00

    "Дънстън сам в хотела"/п/ - комедия, САЩ, 1996 г., режисьор: Кен Куопис, в ролите: Рупърт Еверет, Пол Ройбенс, Ерик Лойд, Фей Дънауей, Джейсън Александър

 
  • 06:05

    Бразди /п/

  • 06:30

    Иде нашенската музика /п/

  • 07:25

    Неделно евангелие

  • 07:30

    Милион и две усмивки Детско предаване

  • 09:00

    Денят започва с Георги Любенов Публицистично предаване

  • 11:00

    Отблизо с Мира Развлекателно предаване

  • 12:00

    По света и у нас Информационна емисия

  • 12:55

    Пътят към УЕФА - Евро 2016

  • 13:20

    Равносметка - юбилеен концерт на Мустафа Чаушев

  • 14:35

    Васил Гендов - мит и реалност документален филм /България, 2015г./, сценарист проф.Александър Грозев, режисьор Илия Костов

  • 15:35

    Снежният дракон игрален филм /Чехия, 2013г./, режисьор Еуген Соколовски младши, в ролите: Петра Тенорова, Петр Лненичка и др.

  • 17:10

    Непозната земя

  • 17:40

    Спортна треска

  • 18:30

    Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс

  • 19:00

    Дискавъри: "Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс" документална поредица /3 епизод/

  • 19:45

    Лека нощ, деца!: Малките червейчета

  • 20:00

    По света и у нас Информационна емисия

  • 20:30

    Спортни новини

  • 20:45

    Защо аз игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Тудор Джурджу, в ролите: Емилиан Опреа, Михай Константин, Андреа Василе и др.

  • 23:00

    По света и у нас Информационна емисия

  • 23:15

    Лачените обувки на българското кино: "Разкази за убийства" документален филм /1993г./, режисьор Иглика Трифонова

  • 00:15

    Джаз фестивал Банско 2015: "Дейвид Хелбок трио" и "Джем Стейшън" сборен концерт

  • 01:15

    За всичко е виновен Рио игрален филм/п/

  • 02:55

    Дискавъри: "Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс" документална поредица /3 епизод/п/

  • 03:45

    Днес и утре /п/

  • 04:05

    Светиците тв филм /7 епизод/п/

  • 04:50

    Вяра и общество с Горан Благоев /п/

 
  • 05:00

    "Кънки с остър връх 4: Огън и лед" - с уч. на Брендън Фер, Франсиа Райса, Стивън Еймъл, Марсела Писаро и др. /п/

  • 06:30

    "Иконостас"

  • 07:00

    "Виолета" - сериен филм

  • 08:00

    "Събуди се..." - предаване на НТВ

  • 11:00

    "Съдебен спор" - предаване на НТВ

  • 12:00

    Новините на Нова

  • 12:30

    "Клауд Найн" - с уч. на Джефри Нордлинг, Дав Камерън, Люк Бенуард, Майк К. Манинг, Киърси Клемънс, Карлън Джефри, Тейтъм Чиники и др.

  • 14:15

    "Музата на артиста" (премиера) - с уч. на Корбин Бърнсен, Сам Бокслайтнър, Кейтлин Кармайкъл, Брий Уилямсън, Джейсън Доринг и др.

  • 16:00

    "Комбина" - предаване на НТВ

  • 19:00

    Новините на Нова - централна емисия

  • 19:30

    Темата на Нова

  • 20:00

    "Железният човек 3" (премиера) - с уч. на Робърт Дауни Младши, Гуинет Полтроу, Гай Пиърс, Дон Чийдъл, Джон Фавро, Бен Кингсли, Ребека Хол и др.

  • 22:40

    "Очи от рая" - с уч. на Рейчъл Уайз, Марк Уолбърг, Сюзън Сарандън, Стенли Тучи, Сирша Ронан, Майкъл Империоли и др.

  • 01:30

    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/

  • 02:00

    "Клауд Найн" - с уч. на Джефри Нордлинг, Дав Камерън, Люк Бенуард, Майк К. Манинг, Киърси Клемънс, Карлън Джефри, Тейтъм Чиники и др. /п/

  • 03:50

    "Музата на артиста" - с уч. на Корбин Бърнсен, Сам Бокслайтнър, Кейтлин Кармайкъл, Брий Уилямсън, Джейсън Доринг и др./п/

 
Реклама