След 5

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

bTV

08:00 "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
11:00 Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
12:00 bTV Новините - обедна емисия
12:30 "Домашен арест" - сериал, с.2, еп.21
13:00 "Уморените лъвове" - комедия, драма, приключенски, САЩ, 2003 г., режисьор - Тим МакКанис, актьори - Майкъл Кейн, Хейли Джоуел Осмънд, Кира Седжуик, Джош Лукас, Диърдри О`Конъл и др.
15:00 "Ой, къде изчезна Ной!" - анимация (Германия, Белгия, Люксембург, Ирландия, САЩ, 2015), сценаристи - Тоби Генкел, Марк Ходкинсън, Мартайн Торисон, Ричи Конрой, режисьори - Тоби Генкел, Шон Маккормак
17:00 "Мармалад" - токшоу
19:00 bTV Новините - централна емисия
19:30 bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00 "След утрешния ден" - екшън, трилър, драма (САЩ, 2004), режисьор - Роланд Емерич, актьори - Денис Куейд, Джейк Гиленхаал, Еми Росум, Села Уорд и др.
22:30 "Майкъл Клейтън"- драма, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Тони Гилрой, актьори - Денис О'Хеър, Дъглас Макграт, Джордж Клуни, Том Уилкинсън, Тилда Суинтън, Сидни Полак, Остин Уилямс, Роберт Прескот, Дейвид Заяс и др.
Виж цялата програма >>

БНТ1

09:00 Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00 Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:00 Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
12:00 По света и у нас Информационна емисия
12:30 Днес на Купата на Конфедерациите
13:00 Бразди Предаване за земеделие
13:30 Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел спасов и Милен Иванов
14:30 Малки истории Предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви
15:30 Спящата красавица детски игрален филм /Чехия, 2006г./, режисьор Зденек Зеленка, в ролите: Марика Шопоска, Даниел Волни, Хана Вагнерова и др.
16:30 Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
17:30 Студио Футбол Коментарно спортно предаване
Виж цялата програма >>

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

08:00 "Събуди се..." - предаване
11:00 "Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00 Новините на NOVA
12:30 Темата на NOVA
13:00 "Стюарт Литъл 2" - с уч. на Джина Дейвис, Хю Лори, Джонатан Липники и др.
14:40 "Джули и Джулия"- с уч. на Мерил Стрийп, Ейми Адамс, Стенли Тучи, Крис Месина и др.
17:00 "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
17:55 "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
18:00 "Ничия земя" - предаване
19:00 Новините на NOVA - централна емисия
19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
Виж цялата програма >>

Какво следва

С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П
24 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах