Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 07:00

    Животни трепачи: Епизод 5

  • 07:25

    Имението на сурикатите: Само напред

  • 07:50

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 15

  • 08:15

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 16

  • 08:40

    Всичко За Породата: Гладкокосмест фокстериер

  • 09:05

    Всичко За Породата: Чау-чау

  • 09:35

    Ниво за напреднали: Южна Африка

  • 10:00

    Питбули и бивши затворници: Кризата

  • 10:55

    Маймунски живот: Епизод 9

  • 11:20

    Нощ: Койот

  • 11:50

    Зоополицаи: Епизод 9

  • 12:45

    Ветеринари стажанти в спешното: Отвъд границата

  • 13:10

    Приют за домашни любимци: Епизод 21

  • 13:40

    Зоополицаите на Маями: Предателство

  • 14:35

    Помощ за дивата природа: Епизод 2

  • 15:00

    Шотландски зооинспектори: В името на животните: Епизод 8

  • 15:30

    Питбули и бивши затворници: Кризата

  • 16:25

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 17

  • 16:50

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 18

  • 17:20

    Кучешка прическа: Шоуто на шампионата за кучета

  • 18:15

    Приключения в океана: Хумболтовият калмар

  • 19:10

    Великолепната седморка на Африка

  • 20:10

    Сам сред мечки: Ухапан

  • 20:35

    Сам сред мечки: По цевта на оръжието

  • 21:05

    На война за китовете: От сърцето на Aда

  • 22:00

    Да живееш с човека вълк: Хелън среща глутницата

  • 22:25

    Да живееш с човека вълк: Хелън със завързани очи

  • 22:55

    Зоополицаите на Маями: Предателство

  • 23:50

    Великолепната седморка на Африка

  • 00:45

    Диви и истински: Нападение на марлин

  • 01:40

    На война за китовете: От сърцето на Aда

  • 02:35

    Да живееш с човека вълк: Хелън среща глутницата

  • 03:00

    Да живееш с човека вълк: Хелън със завързани очи

  • 03:30

    Зоополицаите на Маями: Предателство

  • 04:25

    Великолепната седморка на Африка

  • 05:20

    Диви и истински: Нападение на марлин

  • 06:10

    Шотландски зооинспектори: В името на животните: Епизод 8

  • 06:35

    Ниво за напреднали: Южна Африка

 
  • 06:30

    Сутрешен информационно-забавен журнал

  • 10:00

    Новини

  • 10:05

    "Червени рози" - сериал

  • 11:25

    "Пилот в Африка" - игрален филм, Франция, 1982

  • 13:00

    Новини

  • 13:15

    ARD консултация за тялото и душата

  • 14:00

    Обеден журнал

  • 15:00

    Новини

  • 15:10

    "Червени рози" - сериал

  • 16:00

    Новини

  • 16:10

    "Буря от любов" - сериал

  • 17:00

    Новини

  • 17:10

    "Папагали, палми и ко." - истории от зоопарка

  • 18:00

    Новини

  • 18:15

    "Горещи теми" - булеварден журнал

  • 19:00

    "Забранена любов" - сериал

  • 19:25

    "Мариенхоф" - сериал

  • 19:50

    "Дуелът: Играта за 100.000?"

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Късметът е като котка" - игрален филм, ФРГ, 2010

  • 22:45

    "Щази: Краят на една тайна служба" - документация

  • 00:00

    "Темите на деня" - новини и коментари

  • 00:15

    "Носталгия по другата родина" - тв филм, ФРГ, 2007

  • 01:45

    Нощен журнал

  • 02:05

    "Часовникарят от Санкт Паули" - игрален филм, Франция, 1974

  • 03:50

    Спорт екстра: СП конен спорт в Кентъки, дресура - пряко

  • 05:30

    "Буря от любов" - сериал

  • 06:20

    Новини

 
  • 07:10

    "Survivor - Острови Кук" - 13 сезон, 13 еп., риалити - САЩ, 2006

  • 08:05

    "Адвокатите" - 2 сезон, 7 еп., криминална драма - САЩ, 1997

  • 09:00

    "Шеметна надпревара Азия" - 3 сезон, 8 еп., риалити - САЩ, 2008

  • 09:55

    "Утрешен вестник" - 1 сезон, 10 еп., екшън - драма - САЩ, 1997

  • 10:50

    "Старгейт" - 8 сезон, 3 еп., научна фантастика - САЩ, 2004

  • 11:45

    "Адвокатите" - 2 сезон, 7 еп., криминална драма - САЩ, 1997

  • 12:40

    "Шеметна надпревара Азия" - 3 сезон, 8 еп., риалити - САЩ, 2008

  • 13:35

    "Утрешен вестник" - 1 сезон, 10 еп., екшън - драма - САЩ, 1997

  • 14:30

    "Старгейт" - 8 сезон, 3 еп., научна фантастика - САЩ, 2004

  • 15:25

    "Морски детективи" - 1 сезон, 13 еп., криминален екшън - САЩ, 2003

  • 16:20

    "Шеметна надпревара Азия" - 3 сезон, 9 еп., риалити - САЩ, 2008

  • 17:15

    "Адвокатите" - 2 сезон, 8 еп., криминална драма - САЩ, 1997

  • 18:10

    "Утрешен вестник" - 1 сезон, 11 еп., екшън - драма - САЩ, 1997

  • 19:05

    "Старгейт" - 8 сезон, 4 еп., научна фантастика - САЩ, 2004

  • 20:00

    "Морски детективи" - 1 сезон, 14 еп., криминален екшън - САЩ, 2003

  • 21:00

    ""Два метра под земята" ООД" - 4 сезон, 3 еп., драма - САЩ, 2004

  • 22:05

    ""Два метра под земята" ООД" - 4 сезон, 4 еп., драма - САЩ, 2004

  • 23:10

    "Златно крайбрежие" - 1 сезон, 8 еп., криминален - Австралия, 2008

  • 00:10

    "Морски детективи" - 1 сезон, 14 еп., криминален екшън - САЩ, 2003

  • 01:05

    ""Два метра под земята" ООД" - 4 сезон, 3 еп., драма - САЩ, 2004

  • 02:10

    ""Два метра под земята" ООД" - 4 сезон, 4 еп., драма - САЩ, 2004

  • 03:10

    "Златно крайбрежие" - 1 сезон, 8 еп., криминален - Австралия, 2008

 
  • 11:00

    "Съдружници по неволя" - 1 сезон, 21 еп., комедия - САЩ, 1985

  • 12:05

    "Интернатът " - 4 сезон, 3 еп., трилър - Испания, 2010

  • 13:25

    "Коломбо" - 4 сезон, 4 еп., криминален - САЩ, 1974

  • 15:05

    "Старски и Хъч" - 2 сезон, 2 еп., криминален - САЩ, 1975

  • 16:00

    "Всичките светии" - 5 сезон, 2 еп., драма - Австралия, 2002

  • 16:55

    "Четири жени и едно погребение" - 2 сезон, 3 еп., криминален - Австрия, 2007

  • 17:50

    "Загадките на oтец Даулинг" - 1 сезон, 7 еп., криминален - САЩ, 1989

  • 18:45

    "Дювал и Морети" - 1 сезон, 4 еп., криминален - Франция, 2007

  • 19:40

    "Старски и Хъч" - 2 сезон, 3 еп., криминален - САЩ, 1975

  • 20:35

    "Съдружници по неволя" - 1 сезон, 21 еп., комедия - САЩ, 1985

  • 21:30

    "Всичките светии" - 5 сезон, 2 еп., драма - Австралия, 2002

  • 22:25

    "Четири жени и едно погребение" - 2 сезон, 3 еп., криминален - Австрия, 2007

  • 23:20

    "Загадките на oтец Даулинг" - 1 сезон, 7 еп., криминален - САЩ, 1989

  • 00:15

    "Дювал и Морети" - 1 сезон, 4 еп., криминален - Франция, 2007

  • 01:10

    "Съдружници по неволя" - 1 сезон, 22 еп., комедия - САЩ, 1985

  • 02:05

    "Хората на Пако" - 4 сезон, 1 еп., екшън - Испания, 2008

  • 04:00

    "Всичките светии" - 5 сезон, 1 еп., драма - Австралия, 2002

  • 04:50

    "Старски и Хъч" - 2 сезон, 3 еп., криминален - САЩ, 1975

 
  • 09:00

    "Телешоп" - 1 сезон, 3 еп. - на унгарски език

  • 10:00

    "Галактика 1980" - 1 сезон, 8 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 11:00

    "Доктор Ху" - 4 сезон, 7 еп., приключенска драма - Великобритания, 2008

  • 12:00

    "Телешоп" - 1 сезон, 4 еп. - на унгарски език

  • 14:00

    "Психофактор" - 4 сезон, 8 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 15:00

    "Ловци на духове" - 1 сезон, 1 еп., документален мистъри сериал - САЩ, 2004

  • 16:00

    "Галактика 1980" - 1 сезон, 8 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 17:00

    "Доктор Ху" - 4 сезон, 7 еп., приключенска драма - Великобритания, 2008

  • 18:00

    "До краен предел" - 4 сезон, 8 еп., мистерия - ужаси - САЩ, 1998

  • 19:00

    "Психофактор" - 4 сезон, 8 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 20:00

    "Старгейт. Атлантис" - 2 сезон, 20 еп., научна фантастика - САЩ, 2005

  • 21:00

    "До краен предел" - 4 сезон, 9 еп., мистерия - ужаси - САЩ, 1998

  • 22:00

    "Другитe" - 1 сезон, 12 еп., научна фантастика - САЩ, 2000

  • 23:00

    "Бойна звезда "Галактика"" - 3 сезон, 4 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2006

  • 23:50

    "Петък, 13-и. Ново начало" - ужаси - мистерия - САЩ, 1985; реж. Дани Стайнман, с Мелани Кинаман, Джон Шефърд, Шавар Рос, Ричард Иънг, Джулиет Къминс, Марко Ст. Джон

  • 01:25

    "Ловци на духове" - 1 сезон, 1 еп., документален мистъри сериал - САЩ, 2004

  • 02:15

    "Бойна звезда "Галактика"" - 3 сезон, 4 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2006

  • 03:00

    "До краен предел" - 4 сезон, 9 еп., мистерия - ужаси - САЩ, 1998

  • 03:50

    "Психофактор" - 4 сезон, 8 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 04:40

    "Старгейт. Атлантис" - 2 сезон, 20 еп., научна фантастика - САЩ, 2005

 
  • 07:35

    Музикален микс. Българска музика

  • 07:50

    Документален филм

  • 08:30

    Сериен аним. Филм

  • 09:00

    "Страници от живота" - тв сериал

  • 10:00

    "Наричаха я Луна" - тв сериал

  • 11:00

    "Опозиция" - предаване с Емил Темелков /п/

  • 12:00

    "Непокорните" - тв сериал

  • 12:55

    "Багрите на Българското" - фолклорно предаване

  • 13:30

    "Аз и мафията" - комедия

  • 15:05

    Сериен аним. Филм

  • 15:30

    "Екстремни професии" - документална поредица

  • 16:00

    "Наричаха я Луна" - тв сериал

  • 17:00

    "Страници от живота" - тв сериал

  • 18:00

    "Непокорните" - тв сериал

  • 19:00

    "Рай на земята. Величие и падение на социализма" - док. Поредица

  • 20:00

    "Кибер момиче" - тв сериал

  • 21:00

    "Фитнес мания" - предаване с Киро- скалата

  • 21:30

    "Тунинг мания" - документална поредица

  • 22:00

    Тв сериал

  • 23:00

    "Победена истина " - драма

  • 00:40

    "Непокорните" - тв сериал

  • 01:40

    Тв сериал

  • 02:35

    "Кибер момиче" - тв сериал

  • 03:40

    "Споделете с мен" - предаване с Георги Бедников /п/

  • 04:40

    "Победена истина " - драма

  • 06:20

    "Страници от живота" - тв сериал

  • 07:20

    "Спортен бридж" - документална поредица

 
  • 05:00

    "Мечтатели" /п./ - сериал, еп. 60

  • 07:00

    "Тази сутрин" - информационно предаване

  • 09:30

    "Кухнята на Звездев" - кулинарно шоу с Иван Звездев

  • 10:00

    "Денят е прекрасен" - женско токшоу с водещи Ива и Боги

  • 11:00

    "Цената на живота" - сериал, еп. 56

  • 12:00

    bTV Новините - обедна емисия

  • 12:30

    "Шоуто на Слави" /п./

  • 13:30

    "Капризи на съдбата" - сериал, еп. 2

  • 14:30

    "Дявол с ангелско сърце" - сериал, еп. 2

  • 15:30

    "Вярна на себе си" - сериал, еп. 64

  • 17:00

    "Мечтатели" - сериал, еп. 61

  • 18:30

    "Господари на ефира" /п./

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 20:00

    "Листопад" - сериал, еп. 220

  • 21:00

    "Комиците" - комедийно шоу

  • 22:00

    bTV Новините - късна емисия

  • 22:30

    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу

  • 23:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 00:00

    "Щурите съседи" - сериал, еп. 71

  • 01:50

    "Цената на живота" /п./ - сериал, еп. 56

  • 02:50

    bTV Новините /п./

  • 03:20

    "Отпечатъци" /п./

  • 04:20

    "Глобусът" /п./

  • 04:40

    "Денят е прекрасен" /п./

  • 05:40

    "Кухнята на Звездев" /п./

 
  • 06:00

    "Страх" - американско риалити шоу, еп. 75

  • 07:00

    "Хотел с 5 звезди"/п./- сериал, еп. 18

  • 08:00

    "Любов край езерото Гарда" /п./- сериал, еп. 19

  • 09:00

    "Синове на анархията" /п./- сериал, еп. 6

  • 10:00

    "Военни престъпления" /п./- сериал, с.4, еп. 90

  • 11:00

    "Амазония" /п./ - Приключенски, Комедия, Франция, Испания, 2000 г., Режисьор. Филип дьо Брока, В ролите. Жан-Пол Белмондо, Ариел Домбал, Патрик Бушите, Тилда Барс и др.

  • 13:00

    "Фелисити" - сериал, с.2, еп. 9

  • 14:00

    "Хотел с 5 звезди" - сериал, еп. 19

  • 15:00

    "Любов край езерото Гарда" - сериал, еп. 20

  • 16:00

    "Лъвът" - Приключенски, Франция, 2003 г., Режисьор. Жоде Пинейро, В ролите. Ален Делон, Анушка Делон, Орнела Мути, Хайно Ферч и др.

  • 18:00

    "Фелисити" - сериал, с.2, еп. 10

  • 19:00

    "Военни престъпления" - сериал, с. 4, еп. 91

  • 20:00

    Киновечер. "Открадната красота" - Драма, Франция, Италия, Англия, 1996 г., Режисьор. Бернардо Бертолучи, В ролите. Рейчъл Уайз, Джейсън Флеминг, Джереми Айрънс, Лив Тайлър, Жан Маре, Бернардо Бертолучи и др.

  • 22:00

    Късно кино. "Призрачният състезател" - Екшън, Трилър, Канада, САЩ, 2009 г., Режисьор. Тери Инграм, В ролите. Грег Евиган, Никол Еджърт, Брийна О'Брайън, Чад Уилет и др.

  • 00:00

    "Синове на анархията" - сериал, еп. 7

  • 01:00

    "Страх" /п./ - американско риалити шоу, еп. 75

 
  • 06:00

    "Шеметни години"/п./- комедиен сериал, еп. 57

  • 06:30

    "Шеметни години"/п./- комедиен сериал, еп. 58

  • 07:00

    "Дарма и Грег" /п./- комедиен сериал, с. 4, еп. 4

  • 07:30

    "Дарма и Грег" /п./- комедиен сериал, с. 4, еп. 5

  • 08:00

    "Сабрина" - комедиен сериал, еп. 49

  • 08:30

    "Бекър" - комедиен сериал, еп. 50

  • 09:00

    "Комиците" /п./- комедийно шоу

  • 10:00

    "Гладиаторки" /п./ - Комедия, САЩ, 2004 г., Режисьор. Брайън Грант, В ролите. Дейвид Хеймън, Ронан Вайберт, Фиона Алън, Пам Ферис и др.

  • 12:00

    "Шеметен град" - комедиен сериал, еп. 79

  • 12:30

    "Шеметен град" - комедиен сериал, еп. 80

  • 13:00

    "Царят на квартала" /п./- комедиен сериал, с. 7, еп. 5

  • 13:30

    "Господари на ефира" /п./- комедийно шоу

  • 14:00

    "Бар "Наздраве" /п./- комедиен сериал, еп. 193

  • 14:30

    "Бар "Наздраве" /п./- комедиен сериал, еп. 194

  • 15:00

    "Малкълм" /п./- комедиен сериал, с. 6, еп. 20

  • 15:30

    "Малкълм" /п./- комедиен сериал, с. 6, еп. 21

  • 16:00

    "Шеметни години" - комедиен сериал, еп. 59

  • 16:30

    "Шеметни години" - комедиен сериал, еп. 60

  • 17:00

    "Аламинут"- комедийно шоу

  • 17:30

    "Аламинут" - комедийно шоу

  • 18:00

    "Малкълм"- комедиен сериал, с. 6, еп. 22

  • 18:30

    "Малкълм" - комедиен сериал, с. 7, еп. 1

  • 19:00

    "Царят на квартала" - комедиен сериал, с. 7, еп. 6

  • 19:30

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал, еп. 195

  • 20:00

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал, еп. 196

  • 20:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 21:00

    "Банков обирджия" - Черна комедия, САЩ, 1993 г., Режисьор. Ник Миид, В ролите. Патрик Демпси, Лайза Бонет и др.

  • 23:00

    "Дарма и Грег" - комедиен сериал, с. 4, еп. 6

  • 23:30

    "Дарма и Грег" - комедиен сериал, с. 4, еп. 7

  • 00:00

    "Бар "Наздраве" /п./ - комедиен сериал, еп. 191

  • 00:30

    "Царят на квартала" /п./- комедиен сериал, с. 7, еп. 6

  • 01:00

    "Аламинут" /п./ - комедийно шоу

  • 01:30

    "Аламинут" /п./ - комедийно шоу

  • 02:00

    "Да паднеш от смях" /п./- комедийно шоу

  • 02:30

    "Да паднеш от смях" /п./- комедийно шоу

  • 03:00

    "Дарма и Грег" /п./- комедиен сериал, с. 4, еп. 6

  • 03:30

    "Дарма и Грег" /п./- комедиен сериал, с. 4, еп. 7

  • 04:00

    "Сабрина" /п./- комедиен сериал, еп. 49

  • 04:30

    "Бекър" /п./- комедиен сериал, еп. 50

  • 05:00

    "Шеметен град" /п./- комедиен сериал, еп. 79

  • 05:30

    "Шеметен град" /п./- комедиен сериал, еп. 80

 
  • 04:00

    "Най-добрият ми приятел е маймуна"

  • 04:25

    "Невероятните неприключения на Флапджак"

  • 04:50

    "Домът на Фостър за въображаеми приятели"

  • 05:15

    "Чаудър"

  • 05:40

    "Лагерът Ласло"

  • 06:05

    "Домът на Фостър за въображаеми приятели"

  • 06:30

    "Елиът Хлапето"

  • 06:55

    "Бен 10"

  • 07:20

    "Бакуган: Бойци в действие"

  • 07:45

    "Батман: Дръзки и смели"

  • 08:10

    "Скунк-фу!"

  • 08:35

    "Герои:108"

  • 09:00

    "Роботбой"

  • 09:25

    "Бен Тен: Извънземна сила"

  • 09:50

    "Фантастичната четворка"

  • 10:15

    "Невероятните неприключения на Флапджак"

  • 10:40

    "Чаудър"

  • 11:05

    "Скуби Ду"

  • 11:30

    "Том и Джери"

  • 11:55

    "Най-добрият ми приятел е маймуна"

  • 12:20

    "Добрият Ед"

  • 12:45

    "Елиът Хлапето"

  • 13:10

    "Герои 108"

  • 13:35

    "Кунг фу пилета"

  • 14:00

    "Домът на Фостър за въображаеми приятели"

  • 14:25

    "Роботбой"

  • 14:40

    "Бакуган: Бойци в действие - Нова Вестроя"

  • 15:05

    "Бен 10"

  • 15:30

    "Секретните Сатърдей"

  • 15:55

    "Междузвездни войни: Войните на клонираните"

  • 16:20

    "Самурай Джак"

  • 16:45

    "Фантастичната четворка"

  • 17:10

    "Бен Тен: Извънземна сила"

  • 17:35

    "Батман: Дръзки и смели"

  • 18:00

    "Роботбой"

  • 18:25

    "Герои: 108"

  • 18:50

    "Том и Джери"

  • 19:00

    "Бакуган: Бойци в действие - Нова Вестроя"

  • 19:25

    "Студио "Пълна драма"

  • 19:50

    "Невероятните неприключения на Флапджак"

  • 20:15

    "Батман: Дръзки и смели"

  • 20:40

    "Самурай Джак"

  • 21:05

    "Междузвездни войни: Войните на клонираните"

  • 21:30

    "Бен Тен: Извънземна сила"

  • 21:55

    "Шантавите рисунки"

 
  • 07:00

    "Пътуване до Кайро" - драма - Канада, 2009

  • 08:30

    "Възрастните" - комедия - Франция, 2008

  • 09:55

    "Стената на Адам" - драма - Канада, 2008

  • 11:30

    "Счупени прозорци" - драма - САЩ, 2008

  • 13:15

    "Огледалото" - драма - Иран, 1997

  • 14:50

    "Срамът" - драма - Испания, 2009

  • 16:30

    "Възрастните" - комедия - Франция, 2008

  • 17:55

    "Моли" - драма - САЩ, 1999; реж. Джон Дюган, с Елизабет Шу, Арън Екхарт, Джил Хенеси, Томас Джейн, Доналд Уорън Мофет

  • 19:25

    "Стената на Адам" - драма - Канада, 2008; реж. Майкъл МакКензи, с Джеси Аарън Дуайър, Флевия Бечара, Пол Амарани, Максим Рой, Гейбриъл Гаскон

  • 21:00

    "Мъжът, който искаше да бъде крал" - приключенски - Великобритания, 1975; реж. Джон Хюстън, с Шон Конъри, Майкъл Кейн, Кристофър Плъмър, Саид Джафри, Шакира Кейн

  • 23:05

    "Пътуване до Кайро" - драма - Канада, 2009; реж. Руба Нада, с Патриша Кларксън, Александър Сидиг, Елена Аная, Том МакКамус, Амина Анаби

  • 00:35

    "Ударът" - драма - САЩ, 2009; реж. Шем Битърман, с Патрик Флюгер, Рон Пърлман, Тарин Манинг, Джо Пантолиано, Марк Херелик

  • 02:10

    "Видеото на Бени" - драма - Австрия, 1992; реж. Михаел Ханеке, с Арно Фриш, Ангела Винклер, Улрих Мюе, Ингрид Щаснер, Стефани Брееме

  • 04:00

    "Каталин Варга" - драма - Румъния, 2009

  • 05:25

    "Зад стените на "Чатахучи"" - драма - Великобритания, 1989

 
  • 07:00

    "Една седмица" - драма - Канада, 2008

  • 08:40

    "Птичарят от Алкатраз" - биографичен - САЩ, 1962

  • 11:05

    "Най-добрите холивудски режисьори I, 19 еп. - Джон Търтълтауб" - документална поредица - Франция, 2009

  • 11:30

    "Златото на Ули" - драма - САЩ, 1997

  • 13:20

    "За мишките и хората" - драма - САЩ, 1992

  • 15:10

    "Пясъчният човек" - драма - Испания, 2007

  • 16:50

    "Токийска соната" - драма - Япония, 2008; реж. Кийоши Куросава, с Териюки Кагава, Киоко Коизуми, Ю Коянаги, Кай Иноваки, Харука Игава

  • 18:50

    "За няколко долара повече" - уестърн - Италия, 1965; реж. Серджо Леоне, с Клинт Истууд, Лий Ван Клийф, Джан Мария Волонте, Джоузеф Егър, Клаус Кински

  • 21:00

    "Американски гангстер" - криминален - САЩ, 2007; реж. Ридли Скот, с Дензъл Уошингтън, Ръсел Кроу, Чиуитъл Еджиофор, Куба Гудинг Джуниър, Джош Бролин

  • 23:35

    "Златото на Ули" - драма - САЩ, 1997; реж. Виктор Нуньес, с Питър Фондa, Патриша Ричардсън, Кристин Дънфорд, Том Ууд, Джесика Бийл

  • 01:25

    "Войната на Стела" - драма - Холандия, 2009; реж. Дидерик Ван Ройен, с Маартйе Ремерс, Хавиер Гузман, Тийс Рьомер, Теун Куилбоер, Юда Гослинга

  • 03:00

    "Играта" - трилър - САЩ, 1997

  • 05:05

    "Жена зад волана" - драма - САЩ, 2008

 
  • 07:00

    Тази сутрин

  • 07:30

    Бизнес

  • 08:00

    Тази сутрин

  • 08:30

    Бизнес

  • 09:00

    Тази сутрин

  • 09:30

    Бизнес

  • 10:00

    Тази сутрин

  • 10:30

    Спорт

  • 11:00

    Лари Кинг

  • 12:30

    Бизнес Азия

  • 13:30

    Световен спорт

  • 14:15

    Азиатско издание

  • 14:30

    Мода с Елза Кленш

  • 15:30

    Световни репортажи

  • 16:00

    Кулата

  • 16:30

    Шоубизнес

  • 17:30

    Спорт

  • 18:30

    Американско издание

  • 19:00

    Лари Кинг

  • 21:30

    Световен бизнес

  • 22:30

    Въпроси и отговори с Риц Хан

  • 23:00

    Новини от Европа

  • 23:30

    В дълбочина

  • 00:30

    Спорт

  • 01:00

    Световен преглед

  • 01:30

    Пари

  • 02:30

    Из Европа

  • 03:00

    Новините на Америка

  • 03:30

    Шоубизнес

  • 04:00

    Шоуто на Лари Кинг

  • 05:30

    Нюзрум

  • 06:30

    Американско издание

 
  • 06:00

    Да продадеш колата си: "Джип CJ7" - първа част

  • 06:25

    Пета предавка: Епизод 7

  • 06:50

    Мръсна работа: Ферма за пуйки

  • 07:45

    Оцеляване на предела: Поглед отвътре

  • 08:10

    Как са го направили?: Електричество/Кран

  • 08:40

    Ловци на митове: Гейзер с диетична кола

  • 09:35

    Идващият свят: Влаковете на бъдещето

  • 10:30

    Как се правят тези неща?: Монети/ Аквариуми/ Варовик/ Маркери

  • 10:55

    Какво не знаем за...: Кафе

  • 11:25

    Бедствие в Берингово море

  • 12:20

    Поръчкови коли: Пикап за хората

  • 13:15

    Основен ремонт: Епизод 10

  • 14:10

    Пета предавка: Епизод 8

  • 14:35

    Мръсна работа: Ферма за алигатори

  • 15:05

    Ловци на бури: Бягай!

  • 15:30

    Спецове по ДДД: Безизходно

  • 16:00

    Оръжията на бъдещето: Хищници

  • 16:25

    Изключителни експлозии: Луивил, щата Кентъки

  • 16:55

    Оцеляване на предела: Румъния

  • 17:20

    Оцеляване на предела: Поглед отвътре

  • 17:50

    Ловци на митове: Пирати 2!

  • 18:15

    Ловци на митове: Хръц-клъц

  • 18:45

    Граничен контрол: Епизод 2

  • 19:10

    Как се правят тези неща?: Моливи/Огромни болтове/Кисели краставички/Балони

  • 19:40

    Какво не знаем за…: Царевица

  • 20:05

    На лов за риба меч: Носталгия

  • 21:00

    Ловци на митове: Бъркотия от митове

  • 21:55

    Американски чудатости: Състезание със сапунерки

  • 22:50

    Ярост!: Яростта на природата 2

  • 23:45

    Поръчкови коли: Шакилак

  • 00:40

    Мръсна работа: Ферма за алигатори

  • 01:40

    На лов за риба меч: Носталгия

  • 02:40

    Ловци на митове: Хръц-клъц

  • 03:40

    Унищожени за секунди: Епизод 30

  • 04:05

    Как се правят тези неща?: Моливи/Огромни болтове/Кисели краставички/Балони

  • 04:35

    Какво не знаем за…: Царевица

  • 05:00

    Идващият свят: Влаковете на бъдещето

 
  • 07:00

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 07:25

    "Господарят на тортите"

  • 07:55

    "Малки хора, свят голям"

  • 08:50

    "Британската кухня"

  • 09:45

    "Без резервации: Шанхай"

  • 10:40

    "Построи, купи или възстанови"

  • 11:05

    "Продайте тази къща"

  • 11:30

    "Кажете ДА на булчинската рокля"

  • 11:55

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 12:50

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 13:15

    "Господарят на тортите"

  • 13:40

    "Малки хора, свят голям"

  • 14:30

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 15:20

    "Докато теб те нямаше"

  • 15:45

    "Детски конкурси за красота"

  • 17:00

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 17:25

    "Кажете ДА на буличнската рокля"

  • 17:50

    "Построи, купи или възстанови"

  • 18:15

    "Продайте тази къща"

  • 18:40

    "Татуировки в Маями"

  • 19:30

    "Джон и Кейт Плюс"

  • 19:55

    "Господарят на тортите"

  • 20:20

    "Малки хора, свят голям"

  • 21:10

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 22:00

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 22:50

    "Татуировки в Маями"

  • 23:40

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 00:30

    "Малки хора, свят голям"

  • 01:25

    "Извайване на тялото"

  • 02:15

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 03:10

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 04:10

    "Без резервации: Шанхай"

  • 04:55

    "Моята гръцка кухня"

  • 05:45

    "Построи, купи или възстанови"

  • 06:05

    "Реставраторът"

 
  • 07:00

    "Риболовен клуб "Буена Виста"

  • 08:00

    "ЦРУ: ТАйните бойци на Америка"

  • 08:45

    "Корави машини"

  • 09:15

    "Оцеляващият човек"

  • 10:05

    "Извън Египет"

  • 11:00

    "Свръхконструкции"

  • 11:55

    "Война и цивилизация"

  • 12:50

    "Смъртта и болестите на кралете"

  • 13:45

    "Катастрофите, които промениха авиацията"

  • 14:40

    "Загадките на ЦРУ"

  • 15:35

    "Рекордната десятка"

  • 16:30

    "Ловецът на опасности"

  • 17:25

    "Извън Египет"

  • 18:20

    "Атлас 4Д"

  • 19:15

    "Свръхконструкции: Пентагона"

  • 20:10

    "Оцеляващия човек"

  • 21:10

    "Ловец на татуировки"

  • 22:00

    "Кралска загадка"

  • 22:55

    "Планински пехотинци"

  • 23:50

    "Смъртоносни жени"

  • 00:45

    "Оцеляващият човек"

  • 01:40

    "Ловец на татуировки"

  • 03:30

    "Планински пехитонци"

  • 04:25

    "Загадките на ЦРУ"

  • 05:20

    "Наука за оръжията"

  • 06:10

    "Свръхконструкции"

 
  • 07:46

    Мотоциклетизъм: Moto GP, Япония, тренировка - пряко

  • 09:00

    Мотоциклетизъм: Moto GP, Moto 2, Япония, тренировка - пряко

  • 10:15

    Гейм шоу

  • 12:30

    Рекламно предаване

  • 15:30

    Гейм шоу

  • 18:00

    Покер ексклузивно

  • 19:00

    Лекарите на боен пост: всичко в името на професионалния спорт

  • 19:30

    Футбол от Бундеслигата: актуално

  • 21:10

    "Спортът е убийство"

  • 22:00

    Звездно токшоу

  • 23:00

    Новини

  • 23:30

    "Хатрик" - Футбол от II Бундеслига, 7 кръг: обзор

  • 00:40

    Новини

  • 01:00

    до 6.50 Спортни клипове и рекламни предавания

  • 06:50

    Мотоциклетизъм: Moto GP, 125 ссm, Япония, квалификация - пряко

 
  • 07:15

    Спорт

  • 07:22

    Култура 1

  • 07:41

    Анализи

  • 07:46

    Преглед на програмата / Преглед на печата

  • 07:50

    Етикет Европа

  • 07:56

    Финансов експрес

  • 08:10

    Спортен журнал

  • 08:23

    Магазин

  • 08:46

    Преглед на програмата / Анализи

  • 08:50

    Актуални новини 1

  • 09:10

    ЕКЮ

  • 09:15

    Селскостопански новини

  • 09:41

    Европа днес

  • 09:46

    Фокус

  • 10:10

    Спортът днес

  • 10:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 10:45

    Международни събития

  • 11:10

    Спортът днес

  • 11:15

    Фокус

  • 11:45

    Екологията

  • 12:10

    Спортът днес

  • 12:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 12:45

    Международни събития

  • 13:10

    Спортът днес

  • 13:15

    Екология

  • 13:45

    Фокус

  • 14:15

    Спорт

  • 14:45

    Поща

  • 15:12

    Преди една година

  • 15:15

    Фокус

  • 15:45

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 16:15

    Фокус

 
  • 09:30

    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (младежи)

  • 11:00

    Тенис, WTA: Турнир в Токио

  • 14:00

    Летен биатлон: Световно първенство

  • 15:00

    Тенис на маса: Световна купа, пряко

  • 18:00

    Летен биатлон: Световно първенство

  • 19:00

    Ски-скокове: Лятна "Гран При" Либерец, пряко

  • 20:45

    Конен спорт: Световни игри, пряко

  • 22:15

    Боулинг: PBA тур

  • 23:15

    "Най-силните мъже на планетата" - Суперсерии САЩ

  • 00:15

    Видеоигри: "Екстрийм мастърс" Шанхай

  • 00:45

    Летен биатлон: Световно първенство

  • 01:45

    Ски-скокове: Лятна "Гран При" Либерец

 
  • 04:00

    Новини

  • 04:30

    Тенис, WTA: Турнир в Токио

  • 06:00

    Новини

  • 06:30

    Баскетбол, Еврокупа: Лукойл Академик - Арис

  • 08:00

    Новини

  • 08:30

    Футбол: Байерн - Майнц

  • 09:45

    Футбол: Вердер - Хамбургер

  • 11:00

    Футбол, Купа на японската лига: Полуфинал

  • 12:15

    Сърфинг: Световен тур Франция

  • 12:30

    Тенис на маса: Световна купа, пряко

  • 15:00

    Тенис, WTA: Турнир в Токио

  • 16:00

    Бокс: Андре Уорд - Алън Грийн

  • 17:45

    Тенис, WTA: Турнир в Токио

  • 19:30

    Футбол: Обзор на кръга в Бундеслигата

  • 20:30

    Вечерни новини

  • 21:00

    Футбол: Преди кръга в Бундеслигата

  • 21:30

    Футбол: Хановер - Санкт Паули, пряко

  • 23:30

    "Боен клуб" - "Уърлд комбат къп"

  • 00:45

    Сърфинг: Световен тур Франция

  • 01:00

    Нощни уикенд новини

  • 01:45

    Футбол: Хановер - Санкт Паули

  • 03:45

    Сърфинг: Световен тур Франция

 
  • 07:10

    Полицейско управление Ню Йорк - девети сезон

  • 07:55

    Матлок - четвърти сезон

  • 09:30

    Убийство по сценарий - девети сезон

  • 10:20

    Вашингтон, окръг Колумбия - втори сезон

  • 11:05

    Полицейско управление Ню Йорк - дванадесети сезон

  • 11:50

    Отделът - четвърти сезон

  • 12:35

    Убийство по сценарий - девети сезон

  • 13:20

    Матлок - четвърти сезон

  • 15:00

    Петият пръстен - пети сезон

  • 15:50

    Вашингтон, окръг Колумбия - втори сезон

  • 16:35

    Отделът - четвърти сезон

  • 17:20

    Касъл - втори сезон

  • 18:05

    Паднал от Марс - сериал

  • 18:55

    Петият пръстен - пети сезон

  • 19:40

    Вашингтон, окръг Колумбия - втори сезон

  • 20:25

    Убийствен инстинкт - сериал

  • 21:10

    24 - седми сезон

  • 22:50

    Касъл - втори сезон

  • 23:35

    Престъпни намерения - трети сезон

  • 00:20

    Убийствен инстинкт - сериал

  • 01:10

    Регенезис - четвърти сезон

  • 02:00

    24 - четвърти сезон

  • 02:40

    Престъпни намерения - трети сезон

 
  • 06:55

    Адвокатите от Бостън - първи сезон

  • 07:40

    Трий Хил - трети сезон

  • 08:25

    Господарите на танца - риалити

  • 09:10

    Как се запознах с майка ви - първи сезон

  • 10:00

    Любовна академия - риалити, премиера по FOX Life

  • 10:55

    Адвокатите от Бостън - втори сезон

  • 11:45

    Трий Хил - трети сезон

  • 12:40

    Господарите на танца - риалити

  • 13:30

    Д-р Хаус - трети сезон

  • 14:20

    Любовна академия - риалити, премиера по FOX Life

  • 15:15

    Банда близнаци - сериал

  • 15:40

    Най-ужасната седмица в живота ми - първи сезон

  • 16:30

    Софи Паркър - втори сезон

  • 17:00

    Дневник на една бременна

  • 17:25

    Как се запознах с майка ви - първи сезон

  • 18:20

    Д-р Хаус - трети сезон

  • 19:15

    Любовна академия - риалити, премиера по FOX Life

  • 20:05

    Банда близнаци - сериал

  • 20:30

    Сексът и градът - първи сезон

  • 21:00

    Екс лист - сериал

  • 21:55

    Едно момиче в Аляска - първи сезон

  • 22:50

    Как се запознах с майка ви - първи сезон

  • 23:40

    Д-р Хаус - трети сезон

  • 00:30

    Клъцни - срежи - трети сезон

  • 01:20

    Сексът и градът - първи сезон

  • 01:45

    Адвокатите от Бостън - втори сезон

  • 02:30

    Клъцни - срежи - трети сезон

 
  • 06:00

    "Цветарката" - драма с Кийрън Хъчисън, Марла Солокоф, Никълъс Костър.

  • 08:00

    "Дъщерите на Маклауд VIII" - сериал/драма Аби Тъкър, Микала Банас, Рейчъл Куупс, Симон Джейд Макинън.

  • 09:00

    "Войната на Фойл VI" - сериал/криминален с Антъни Хауел, Майкъл Китчън.

  • 11:00

    "Холивудски съпруги" - драма с Фара Фосет, Мелиса Гилбърт, Робин Гивънс.

  • 13:00

    "Съдия Ейми III" - сериал/драма с Ейми Бренеман, Тайн Дейли, Дан Футърман.

  • 14:00

    "Животът на Ерика II" - сериал/драма с Ерин Карплък.

  • 15:00

    "Войната на Фойл VII" - сериал/криминален с Антъни Хауел, Майкъл Китчън.

  • 17:00

    "Последно желание" - драма/комедия с Ейми Дейвидсън и Бети Уайт.

  • 19:00

    "Съдия Ейми III" - сериал/драма с Ейми Бренеман, Тайн Дейли, Дан Футърман.

  • 20:00

    "Животът на Ерика II" - сериал/драма с Ерин Карплък.

  • 21:00

    "Музата" - драма с Шарън Стоун, Джеф Бриджис, Албърт Брукс, Анди Макдауъл.

  • 23:00

    "Магията на танца" - драма с Мерил Стрийп, Майкъл Гамбън.

  • 01:00

    "Трупата" - драма с Нийв Кембъл, Малкълм Макдауъл, Малкълм Макдауъл.

  • 03:00

    "Любителката на мистерии. Играта започва" - мистерии с Кели Мартин.

  • 05:00

    "Дъщерите на Маклауд VIII" - сериал/драма Аби Тъкър, Микала Банас, Рейчъл Куупс, Симон Джейд Макинън.

 
  • 07:00

    "Какво още за Боб?" - комедия - САЩ, 1991

  • 08:35

    "Светът според Йон Б." - документален - Румъния, 2009

  • 09:35

    "Белами" - криминален трилър - Франция, 2009

  • 11:25

    "Тази Коледа" - драма - САЩ, 2007

  • 13:20

    "Женско братство 2" - драма - САЩ, 2008

  • 15:15

    "Стар Трек VII. Поколения" - приключенска научна фантастика - САЩ, 1994

  • 17:10

    "Досадникът" - комедия - Франция, 2008; реж. Франсис Вебер, с Ришар Бери, Патрик Тимсит, Паскал Елб, Виржини Ледойен, Мишел Омон

  • 18:35

    "21" - трилър - САЩ, 2008; реж. Робърт Лукетич, с Джим Стърджис, Кевин Спейси, Кейт Босуърт, Лорънс Фишбърн, Арън Ю

  • 20:35

    "Филми и звезди II, 40 еп." - документална поредица - Холандия, 2010

  • 21:05

    "Увиснал II, 5 еп. - Един мъж, един план, или Благодаря, Джим Картър" - комедия - САЩ, 2010; реж. Адам Дейвидсън, с Томас Джейн, Джейн Адамс, Ан Хечи, Чарли Сакстън, Сианоа Смит - МакФий

  • 21:40

    "Династията на Тюдорите IV, 9 еп." - историческа драма - Ирландия, 2010; реж. Сайрън Донели, с Джонатан Рийс Майерс, Сара Болгър, Саймън Уорд, Макс Браун, Хенри Кавил

  • 22:35

    "Династията на Тюдорите IV, 10 еп." - историческа драма - Ирландия, 2010; реж. Сайрън Донели, с Джонатан Рийс Майерс, Макс Браун, Саймън Уорд, Емма Хамилтън, Хенри Кавил

  • 23:35

    "Опасен съсед" - трилър - САЩ, 2008; реж. Нийл ЛаБют, със Самюъл Л. Джаксън, Патрик Уилсън, Кери Уошингтън, Рон Глас, Джъстин Чембърс

  • 01:25

    "Специалитетът на готвача" - комедия - Испания, 2008; реж. Начо Гарсия Велила, с Хавиер Камара, Лола Дуеняс, Фернандо Техеро, Бенджамин Викуна, Луис Варела

  • 03:10

    "Купон" - комедия - САЩ, 1990

  • 04:50

    "Ван Уайлдър 3. Година на новобранеца" - комедия - САЩ, 2009

  • 06:30

    "Филми и звезди II, 40 еп." - документална поредица - Холандия, 2010

 
  • 11:00

    "Ах, 70-те! III, 20 еп. - По дяволите!" - комедия - САЩ, 2001

  • 11:25

    "Ах, 70-те! III, 21 еп. - Фез се среща с Дона" - комедия - САЩ, 2001

  • 11:50

    "Средностатистическо семейство I, 12 еп. - Съседката" - комедия - САЩ, 2010

  • 12:15

    "Ченгетата и Робърсън" - комедия - САЩ, 1994

  • 13:45

    "В кадър VII, 37 еп." - документална поредица - САЩ, 2010

  • 14:15

    "Още една история за Пепеляшка" - комедия - САЩ, 2008

  • 15:45

    "Теорията на идиота" - комедия - САЩ, 2009

  • 17:20

    "Ах, 70-те! III, 20 еп. - По дяволите!" - комедия - САЩ, 2001

  • 17:40

    "Ах, 70-те! III, 21 еп. - Фез се среща с Дона" - комедия - САЩ, 2001

  • 18:05

    "Ченгетата и Робърсън" - комедия - САЩ, 1994; реж. Майкъл Ричи, с Чеви Чейс, Даян Уийст, Робърт Дейви, Дейвид Бери Грей, Джак Пелънс

  • 19:35

    "Още една история за Пепеляшка" - комедия - САЩ, 2008; реж. Деймън Сантостефано, със Селена Гомес, Андрю Сийли, Джейн Линч, Джесика Паркър Кенеди, Емили Пъркинс

  • 21:05

    "Съвременно семейство I, 8 еп. - Големите надежди" - комедия - САЩ, 2009; реж. Джейсън Уинър, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел

  • 21:30

    "Женска лига I, 6 еп." - комедия - Великобритания, 1999; реж. Стив Конъли, с Файън Алън, Дуун Маккичън, Сали Филипс, Сара Александър, Дерън Бойд

  • 21:55

    "Тропическа буря" - екшън - комедия - САЩ, 2008; реж. Бен Стилър, с Бен Стилър, Джак Блек, Робърт Дауни Джуниър, Ник Нолти, Стийв Кугън

  • 23:40

    "Теорията на идиота" - комедия - САЩ, 2009; реж. Скот Андерсън, с Джош Хендерсън, Джена Дюан, Том Арнолд, Лорън Сторм, Дерек Лий Никсън

  • 01:10

    "Съвременно семейство I, 8 еп. - Големите надежди" - комедия - САЩ, 2009

  • 01:30

    "Женска лига I, 6 еп." - комедия - Великобритания, 1999

  • 02:00

    "Щуротии в лунапарка" - комедия - САЩ, 2009

 
  • 07:05

    "Куинси" - криминален сериал

  • 08:10

    Рекламно предаване

  • 09:40

    "Внимание, контрола! - репортаж

  • 10:55

    "Куинси" - криминален сериал

  • 12:00

    "Дивите 70 години" - сериал

  • 12:25

    "Кралят на Куинз" - сериал

  • 13:20

    "Какво има, татко?" - сериал

  • 14:15

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 15:05

    "Дивите 70 години" - сериал

  • 16:05

    "Кралят на Куинз" - сериал

  • 17:00

    Новини

  • 17:10

    "Какво има, татко?" - сериал

  • 18:05

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 19:00

    "Приключението живот" - журнал

  • 20:00

    "Внимание, контрола! - репортаж

  • 21:15

    "Замъкът" - криминален сериал

  • 22:15

    "Студени досиета: Никоя от жертвите не е забравена" - криминален сериал

  • 00:15

    "Безследно изчезване" - криминален сериал

  • 01:10

    "Замъкът" - криминален сериал

  • 02:10

    "Студени досиета: Никоя от жертвите не е забравена" - криминален сериал

  • 03:05

    "Разгонени животни в замъка на ужасите" - еротичен филм, САЩ, 2001

  • 04:25

    "Диви неща 2" - трилър, САЩ, 2004

  • 05:50

    "Студени досиета: Никоя от жертвите не е забравена" - криминален сериал

 
  • 17:30

    Клиплиния

  • 18:30

    Драконова топка Z (анимация)

  • 19:00

    Хартли (фейлетон)

  • 20:00

    Топкласация

  • 21:00

    JDM

  • 21:15

    Риплей

  • 21:30

    CAUETivi

  • 21:45

    Топкласация

  • 22:45

    US Топ

  • 23:45

    CAUETivi

  • 00:45

    Синемаскоп

  • 01:00

    Драконова топка Z (анимация)

  • 01:30

    CAUETivi

  • 01:45

    Тюбс

  • 02:45

    JDM

 
  • 05:45

    "Неудържим перко" - комедия с Дик Ван Дайк, Анджи Дикинсън, Розмари Форсайт.

  • 07:15

    "Улични бойци от Лос Анджелис" - екшън с Филип Рий, Бил Уолис, Розана Кинг.

  • 08:35

    "Господин шемет" - комедия с Яху Сириъс, Хелън Далимор, Дейвид Фийлд.

  • 10:05

    "Студентката" - драма с Уилям Х. Мейси, Дебра Айзенщат.

  • 11:35

    "Фючъруърлд" - научно-фантастичен с Питър Фонда, Блит Данър, Юл Бринър.

  • 13:20

    "Свръхвисоки честоти" - комедия с "Уиърд Ал" Янкович, Кевин Маккарти, Майкъл Ричардс, Дейвид Бауи, Виктория Джаксън

  • 14:55

    "Кримка" - екшън с Майкъл Кейн, Мики Руни, Лизабет Скот.

  • 16:30

    "Любовници и лъжци" - комедия с Голди Хоун, Андреа Фереол.

  • 18:10

    "Кралският дворец" - драма с Мат Крейвън, Ким Катрал, Дийн Стокуел.

  • 19:40

    "Недосегаем за куршумите" - драма с Рене Енрикес, Гари Бюси.

  • 21:15

    "Специален корпус" - драма с Клер Дейнс, Джовани Рибизи, Омар Епс, Джош Бролин.

  • 22:50

    ПРЕМИЕРА. "Тримата амигос" - комедия със Стив Мартин, Чеви Чейс, Мартин Шорт.

  • 00:30

    "Проклятието 3. Кръвна жертва" - ужаси с Кристофър Лий.

  • 02:00

    "Арестът" - екшън с Робърт Блейк, Алън Гарфийлд, Антонио Фаргас.

  • 03:30

    "Седем часа" - драма с Бо Бриджис, Джулиан Филипс.

  • 05:00

    "Веднъж ухапан" - комедия с Джим Кери, Лорън Хътън.

 
  • 06:30

    "Новините на MSAT"-кратка емисия

  • 06:45

    "Бленъм, Великобритания"-документален филм

  • 07:00

    На абордаж."Хлапето"-док.филм

  • 07:30

    "Частна прожекция" - предаване за киното /п/

  • 08:00

    "Потребителят"- предаване/п/

  • 08:30

    На абордаж."Млади рицари"-док.филм

  • 09:00

    "Гринуич"-док.филм

  • 09:15

    На абордаж."Ниско напрежение"-док.филм

  • 09:45

    "Фитнес мания" - предаване за културизъм /п/

  • 10:00

    "Телестар" - телепазар

  • 10:30

    БГ история./п/

  • 11:00

    Петиявези, Финландия -док.филм

  • 11:15

    "Пазарите"-коментарна рубрика

  • 11:30

    На абордаж."Облекчаване на трафика"-док.филм

  • 12:00

    "Новините на M SAT" - обедна емисия

  • 12:15

    "БГ лукс"-предаване/п/

  • 12:40

    Бизнес знаци."Пловдивски панаир"

  • 13:00

    Светове и хора. " Европейски дневник "

  • 13:30

    "Първата земя"-док.филм

  • 14:00

    "Новините на M SAT"-кратка емисия

  • 14:15

    "Петиявези, Финландия"-документален филм

  • 14:30

    "Телестар" - телепазар

  • 15:00

    "Новините на M SAT" - следобедна емисия

  • 15:15

    "Пазарите"-коментарна рубрика

  • 15:30

    "Потопът на новата ера"-док.филм

  • 16:00

    "Новините на M SAT"-кратка емисия

  • 16:10

    Бизнес знаци."Икономиката след кризата"

  • 16:30

    На абордаж."Св.Константин и Елена"-док.филм

  • 17:00

    "Новините на M SAT" - следобедна емисия

  • 17:15

    "Спорт"-емисия новини

  • 17:25

    "5 минути в Холивуд" - предаване

  • 17:30

    "Сделка на седмицата"-обзорно предаване

  • 18:00

    "Новините на M SAT"-кратка емисия

  • 18:15

    "Гринуич"-док.филм

  • 18:30

    Бизнес знаци."Икономиката след кризата"

  • 18:50

    "5 минути в Холивуд" - предаване

  • 19:00

    "Новините на M SAT" - централна емисия

  • 19:45

    БГ лукс-предаване /премиера/

  • 20:00

    "Ювелирът"-игрален филм

  • 21:30

    "Сделка на седмицата"-обзорно предаване/п/

  • 22:00

    "Новините на MSAT"-късна емисия

  • 22:30

    "5 минути в Холивуд" - предаване

  • 22:35

    "Фитнес мания" - предаване за културизъм /п/

  • 23:05

    "Новините на M SAT" - кратка емисия

  • 23:15

    "Танцуващият в сянка"-игрален филм

  • 01:00

    "Пълно разкритие"-игрален филм

  • 02:45

    "Рига"-док.филм

  • 03:00

    "Стрелци"-игрален филм

  • 04:30

    "Холивудски обирджии"-игрален филм

  • 06:00

    "Канал дьо миди"-док.филм

  • 06:20

    Бизенс знаци."Пловдивски панаир"/п/

  • 06:45

    "Новините на M SAT"-кратка емисия

 
  • 07:00

    Клуб "Закуска"

  • 08:30

    100% МТV

  • 11:00

    Хитови мелодии

  • 12:00

    Само хитове!

  • 14:00

    Номер 1 хитове

  • 15:00

    100% МТV

  • 15:30

    Къщурки - реалити шоу

  • 16:00

    Музикални видео награди 2010-та

  • 16:30

    Моите сладки 16 години - реалити шоу

  • 17:00

    Загадки в спалнята - реалити шоу

  • 17:30

    Пич, оправи ми колата

  • 18:00

    Да създадеш

  • 19:00

    Къщурки

  • 19:30

    Моите сладки 16 години - реалити шоу

  • 20:00

    Загадки в спалнята - реалити шоу

  • 20:30

    Пич, оправи ми колата

  • 21:00

    Денс класация

  • 22:00

    Бременна на 16! - реалити шоу

  • 23:00

    Върховен сезон - реалити шоу

  • 23:30

    Срещи-катастрофи - реалити шоу

  • 00:00

    Щатът на Синята планина

  • 01:00

    Световна сцена

  • 02:00

    Музика в петък вечер

  • 03:00

    Музикален микс

 
  • 06:00

    "На куката: Риболов на чудовища: Риба вампир"

  • 07:00

    "Говорещият с кучета: К9 - полицейски кучета"

  • 08:00

    "Aутопсия нa животни: Кит"

  • 09:00

    "Хванати в действие: Живот в Дивото"

  • 10:00

    "Дивата Русия: Сибир"

  • 11:00

    "Невероятните змии"

  • 12:00

    "На край света: Наука за ума"

  • 13:00

    "На куката: Риболов на чудовища: Риба вампир"

  • 14:00

    "Хванати в действие: Живот в Дивото"

  • 15:00

    "Генерали на война: Ал Аламейн"

  • 16:00

    "Светът на хищниците: Цар на мечките"

  • 17:00

    "Последната лъвица"

  • 18:00

    "Арестувани зад граница: Отвлечени в Ирак"

  • 19:00

    "Говорещият с кучета: Страх от кучета"

  • 20:00

    "Светът на хищниците: Полярна мечка"

  • 21:00

    ПРЕМИЕРА: "Говорещият с кучета: Бела и Голямото момче"

  • 22:00

    ПРЕМИЕРА: "Говорещият с кучета: Уди, Уоли и Кейн"

  • 23:00

    "Арестувани зад граница: Бягство от ада"

  • 00:00

    "Говорещият с кучета: Бела и Голямото момче"

  • 01:00

    "Говорещият с кучета: Уди, Уоли и Кейн"

  • 02:00

    "Светът на хищниците: Полярна мечка"

  • 03:00

    "Говорещият с кучета: Бела и Голямото момче"

  • 04:00

    "Говорещият с кучета: Уди, Уоли и Кейн"

  • 05:00

    "Говорещият с кучета: Страх от кучета"

 
  • 07:00

    Песен за Ню Орлиънс - тв филм

  • 07:45

    Франклин - аним сериал

  • 08:15

    Каталог - магазинно предаване

  • 09:15

    Планетата Земя - тв поредица

  • 09:45

    Телемаркет

  • 10:00

    Тези невероятни хора - тв поредица

  • 10:30

    Директно

  • 11:15

    Лицата на България

  • 11:30

    Стая с изглед - игр филм

  • 13:30

    Планетата Земя - тв поредица

  • 14:00

    Каталог - магазинно предаване

  • 15:00

    Телемаркет

  • 15:15

    Колаж

  • 15:45

    Днес - следобедно токшоу

  • 17:00

    Телемаркет

  • 17:15

    Новини

  • 17:45

    Планетата Земя - тв поредица

  • 18:15

    Колаж

  • 19:00

    Панаирен калейдоскоп

  • 19:15

    Новини - централна емисия

  • 20:00

    Генезис - тв сериал

  • 21:00

    Панаирен калейдоскоп

  • 21:15

    Новини

  • 22:00

    Днес

  • 23:15

    Новини

  • 00:00

    Каталог - магазинно предаване

  • 01:00

    Стая с изглед - игр филм

  • 03:00

    Колаж

  • 03:30

    Генезис - тв сериал

  • 04:30

    Днес

  • 05:45

    Планетата Земя - тв поредица

  • 06:30

    Фолклорен изгрев

 
  • 06:35

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 07:25

    "Kyle XY" - мистъри сериал

  • 08:20

    "Всички мразят Крис" - комедиен сериал

  • 09:15

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 10:10

    "Малколм" - сериал

  • 11:05

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 12:05

    "Господин Леман" - комедия, ФРГ, 2003

  • 14:05

    "Малколм" - сериал

  • 15:05

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 16:00

    "Ние сме семейство! Така живее Германия" - журнал

  • 18:00

    "Тафф" - булеварден журнал

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал

  • 20:10

    "Галилей" - научен журнал

  • 21:15

    "Песен на Бундесвизията 2010" - шоу

  • 00:45

    "Правилата на насилието" - криминален филм,САЩ, 2007

  • 02:40

    " LD 50 - Смъртоносна доза" - фантастичен филм, Англия, 2003

  • 04:25

    "Правилата на насилието" - криминален филм,САЩ, 2007

 
  • 07:00

    Атомната Бети - еп. 64, 65

  • 08:00

    Антракт

  • 09:00

    Вещи в занаята - Робин Тъни, Феруса Болк, Нийв Кемпбъл, Асумпта Серна, Рейчъл Тру, Скийт Улрих и др.

  • 11:00

    Легенда за червения дракон - Джет Ли, Дийни Ип, Тсуе Миу

  • 12:30

    Зайнфелд

  • 13:30

    Приятели - с. 2, eп.18

  • 14:00

    Ловци на митове - с.5, eп. 32

  • 15:00

    Големи неприятности в Малкия Китай - Ким Катрал, Кърт Ръсел, Денис Дън

  • 16:45

    Извънредно решение - Кърт Ръсел, Стивън Сегал, Хали Бери и др

  • 19:00

    Кости - с.1, eп. 19

  • 20:00

    Новините

  • 21:00

    Рамбо I. Първа кръв - Силвестър Сталоун, Ричард Крена, Чарлз Нъпър, Стивън Беркоф, Джулия Никсън-Соул и др.

  • 22:40

    След полунощ - Рутгер Хауер, Наташа Ричардсън, Кланси Браун и др.

  • 00:45

    Новините

  • 01:30

    Антракт

  • 02:30

    Рамбо I. Първа кръв - - Силвестър Сталоун, Ричард Крена, Чарлз Нъпър, Стивън Беркоф, Джулия Никсън-Соул и др.

  • 04:00

    След полунощ - Рутгер Хауер, Наташа Ричардсън, Кланси Браун и др.

  • 06:00

    Ловци на митове - с.5, eп. 32

 
  • 07:00

    "6 часа" - сутрешна програма

  • 08:30

    "Всичко, което се брои " - сериал

  • 09:00

    "Сред нас" - сериал

  • 09:30

    "Добри времена, лоши времена" - сериал

  • 10:00

    "9 часа" - сутрешна програма

  • 10:30

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 12:30

    "Новото ни съвместно жилище" - поредица

  • 13:00

    "12 часа" - обеден информационен журнал

  • 15:00

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 16:00

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

  • 17:00

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 18:00

    "Училищните следователи" - доку-поредица

  • 18:30

    "Сред нас" - сериал

  • 19:00

    "Експлозивно" - журнал

  • 19:30

    "Ексклузивно" - журнал за звездите

  • 19:45

    Новини

  • 20:05

    "Всичко, което се брои " - сериал

  • 20:40

    "Добри времена, лоши времена" - сериал

  • 21:15

    "Кой ще стане милионер?" - гейм шоу

  • 22:15

    "Марио Барт на живо!" - комедийно шоу

  • 00:05

    "Клоун от класа с Булент Сейлан" - комедийно шоу

  • 01:00

    Нощни новини

  • 01:35

    "Frei Schnauze XXL" - комедийно шоу

  • 02:25

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 03:15

    "Училищните следователи" - доку-поредица

  • 03:45

    Нощни новини

  • 04:15

    "Наказателният съд"

  • 05:05

    "Щерн ТV" - журнал

 
  • 06:15

    "Виж, за да узнаеш" - доку-поредица

  • 07:00

    Рекламни предавания

  • 10:00

    "Размяна на жените" - доку-поредица

  • 11:55

    "Мечтата за собствен дом" - доку-поредица

  • 12:55

    "Х-дневници: любов, слънце и развлечения" - доку-поредица

  • 14:00

    "Покемон" - анимационен сериал

  • 14:55

    "Наруто" - приключенски сериал

  • 15:50

    "Ю-Ги-О" - анимационен сериал

  • 16:15

    "Виж кой чука там!" - сериал

  • 17:05

    "Все този Джим" - сериал

  • 18:00

    "Парите са скрити в мазето" - доку-поредица

  • 19:00

    "Мечтата за собствен дом" - доку-поредица

  • 20:00

    "Х-дневници: любов, слънце и развлечения" - доку-поредица

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Предсказанието Мотман" - мистъри трилър, САЩ, 2001

  • 23:35

    "Смъртоносно оръжие 3" - екшън филм класика, САЩ, 1992

  • 02:00

    "Смъртоносно оръжие 3" - повторение

  • 04:10

    "Взрив: От терора няма отърване за никой" - трилър, САЩ/ZA, 2004

  • 05:50

    "Ана и призракът" - крими комедия, САЩ, 1998

 
  • 06:00

    Особено мнение, Икономически новини

  • 07:00

    Анимация

  • 08:00

    Вечерни новини от Америка

  • 09:00

    Сериал: "Дон Хуан и неговата прекрасна дама" (Аржентина)

  • 10:00

    Сериал: "Клеймото"

  • 11:00

    "Кейс"

  • 12:00

    "Така е"

  • 13:00

    Игрален филм: "Уникум"

  • 15:00

    Сериал: "Дон Хуан и неговата прекрасна дама" (Аржентина)

  • 16:00

    "Особено мнение"

  • 17:00

    Сериал: "Шофьорка на такси"

  • 18:00

    Особено мнение; Икономически новини

  • 19:00

    "Със собствените си очи"

  • 20:00

    "Вдругиден"

  • 21:00

    Сериал: "Клеймото"

  • 22:00

    Сега по света

  • 23:00

    Игрален филм: "Скок от покрива"

  • 00:30

    "Арт-навигатор"

  • 01:00

    "Особено мнение"

  • 02:00

    Сериал: "Дон Хуан и неговата прекрасна дама" (Аржентина)

  • 03:00

    Сериал: "Клеймото"

  • 04:00

    "Вдругиден"

  • 05:00

    Сериал: "Шофьорка на такси"

 
  • 06:30

    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт

  • 11:00

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 12:00

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 13:00

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 14:00

    "Брит" - токшоу

  • 15:00

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 16:00

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 17:00

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 18:00

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

  • 18:30

    Sat.1 журнал

  • 19:00

    "Анна и любовта" - сериал

  • 20:00

    "Съдба: и изведнъж всичко е различно"

  • 20:30

    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Суперготвачът на Германия" - шоу

  • 23:15

    "Трябва да поговорим!" - комедиен сериал

  • 23:45

    "R-отборът" - пенсионерски комедиен сериал

  • 00:15

    Оливър Похер шоу

  • 01:15

    "Портиерът Краузе" - комедиен сериал

  • 02:15

    "Нощна шоу викторина" - гейм шоу

  • 03:55

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 04:40

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

  • 05:05

    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал

 
  • 08:00

    Гинес ръгби клуб

  • 09:00

    Обзор на футболната лига

  • 10:00

    Добро утро, спортни фенове!

  • 11:00

    Футбол Мундиал

  • 11:35

    Аеробика

  • 12:00

    Обзор на футболната лига

  • 13:00

    Гинес ръгби клуб

  • 14:00

    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт

  • 19:00

    Обзор на футболната лига

  • 19:30

    Футбол Мундиал

  • 20:00

    Футболна сутрин

  • 21:00

    Висшата лига в аванс

  • 21:30

    Светът на крикета

  • 22:00

    Крикет: специално издание

  • 00:00

    Футболна сутрин

  • 01:00

    Висшата лига в аванс

  • 01:30

    Крикет: специално издание

  • 03:30

    Футболна сутрин

  • 04:30

    Висшата лига в аванс

  • 05:00

    Супер лига: Обзор на годината

  • 07:00

    Футболна сутрин

 
  • 06:00

    "Шпионките от Поп Сикретс" - еп. 12, анимация - повторение

  • 06:25

    "Джони Тест" - сезон 2, еп. 12, анимация - повторение

  • 06:50

    "БГ - Къде? Къде?"

  • 07:00

    "Приключенията на Хокус и Лотус"

  • 07:15

    "Клик и Кат - мишката и хакерът" - еп. 18, анимация

  • 07:20

    "Моите буболечки" - еп. 15 и 16, анимация

  • 08:15

    "Хауди Гауди" - сезон 1, еп. 9, анимация

  • 08:40

    "Шпионките от Поп Сикретс" - еп. 13 и 14, анимация

  • 09:30

    "Едва вчера" - анимация, Япония, 1991

  • 11:35

    "Новото шоу на Пинко розовата пантера" - сезон 2, еп. 10, анимация - повторение

  • 12:00

    "Ездачи на паяци" - еп. 13 и 14, анимация - повторение

  • 12:50

    "Ловци на дорки" - еп. 28 и 29, анимация - повторение

  • 13:40

    "Братс" - сезон 1, еп. 1 и 2, анимация - повторение

  • 14:30

    "Ди Грей Мен",сезон 1, еп. 41 и 42, анимация - повторение

  • 15:20

    "Железният алхимик" - еп. 49 и 50, анимация - повторение

  • 16:10

    "Ездачи на паяци" - еп. 15 и 16, анимация

  • 17:00

    "Ловци на дорки" - еп. 30 и 31, анимация

  • 17:55

    "Братс" - сезон 1, еп. 3 и 4, анимация

  • 18:45

    "Джони Тест" - сезон 2, еп. 13, анимация

  • 19:10

    "Ди Грей Мен",сезон 1, еп. 43 и 44, анимация

  • 20:00

    "Железният алхимик" - еп. 51, анимация

  • 20:25

    "Светът на мрака" - еп. 1, анимация

  • 20:50

    "Новото шоу на Пинко розовата пантера" - сезон 2, еп. 11 и 12, анимация

  • 21:40

    "Капри" - сезон 2, еп. 2, сериал, комедия, драма, Италия, 2006, с Мириам Кандуро, Елизабета Кавалоти, Александра Дину

  • 22:40

    "Пътеводна светлина" - еп. 203 и 204, теленовела, драма, САЩ, 2003, с Ребека Мейдър, Стюард Амброуз, Ръс Андерсън, Скот Бейли

  • 00:00

    "Търси се мъжът" - еп. 75, сериал, романтична драма, Мексико, 2007, с Клаудия Алварес, Родолфо Ариас, Аарон Баес

  • 00:50

    "Капри" - сезон 2, еп. 2, сериал, комедия, драма, Италия, 2006, с Мириам Кандуро, Елизабета Кавалоти, Александра Дину - повторение

  • 01:40

    "Пътеводна светлина" - еп. 203 и 204, теленовела, драма, САЩ, 2003, с Ребека Мейдър, Стюард Амброуз, Ръс Андерсън, Скот Бейли - повторение

  • 03:00

    "Търси се мъжът" - еп. 75, сериал, романтична драма, Мексико, 2007, с Клаудия Алварес, Родолфо Ариас, Аарон Баес - повторение

  • 03:45

    "Едва вчера" - анимация, Япония, 1991 - повторение

  • 05:35

    ч. до 06.00 ч. - повторения

 
  • 22:00

    "Островът на мечките" - приключенски, САЩ, 1979, с Доналд Съдърланд

  • 23:55

    "Атаката на леката бригада" - военен, САЩ, 1936, с Ерол Флин

  • 02:05

    "ВИП персоните" - драма, Великобритания, 1963, с Елизабет Тейлър

 
  • 08:00

    "Остров Крит"

  • 08:30

    "Древногръцките театри"

  • 09:00

    "Ракетата "Ариана" - един успех на Европа"/I част/"

  • 09:30

    "Ракетата "Ариана" - един успех на Европа"/II част/"

  • 10:00

    "Зеленото слънце на планината"

  • 10:30

    "Шри Ланка - земя като никоя друга"

  • 11:00

    "Лъвът, Сандокан и Сингапур!"

  • 11:45

    "Бага-тур школа за оцеляване "

  • 12:00

    "Менюто на Бърт Улф" - "Заповядайте в Северна Калифорния"

  • 12:30

    "Пратете поздрави на България!"

  • 13:00

    "Нежната власт" - "Мара Белчева"

  • 13:30

    "Калиграфията"

  • 14:00

    "Банкок / I част/ Сайгон, открийте десетте разлики"

  • 14:30

    "Банкок / II част / Сайгон, открийте десетте разлики"

  • 15:15

    "Пиктограми - Кенгуруто - австралийският абориген"

  • 15:30

    "Политическите убийства" - "Гео Милев"

  • 16:00

    "Кападокия, белите скали разказват" /I част/"

  • 16:30

    "Кападокия, белите скали разказват" /II част/"

  • 17:00

    "Американско общество" - "Конституцията е жива"

  • 17:30

    "Исландия"

  • 18:00

    "Швейцария"

  • 18:45

    "Версай"

  • 19:00

    "BG.Искам да съм там" - "Разлог, триединството на планините"

  • 19:30

    "Разкази без край"

  • 20:00

    "Истанбул, през очите на принц"

  • 20:30

    "Триъгълни форми в Египет"

  • 21:00

    "Загадката на суперядрата"

  • 21:30

    "Пролет в Афганистан"

  • 22:00

    "Светът на Стилиян Къдрев" - "Лов на снежни овни и лосове в Якутия" /I част/"

  • 22:30

    "Светът на Стилиян Къдрев" - "Лов на снежни овни и лосове в Якутия" /II част/"

  • 23:00

    "Световната война" - 9 еп. "Сталинград"/I част/"

  • 23:30

    "Световната война" - 9 еп. "Сталинград"/II част/"

  • 00:00

    "Паспорт" - "Казахстан, космически кервани"

  • 00:30

    "Тунис под слънцето"

 
  • 05:00

    "Перфектен план" - Трилър - САЩ, 1999 г.

  • 07:00

    "Харесвам работите ви" - Драма - САЩ, 2003 г.

  • 09:00

    "Аламо" - Уестърн драма - САЩ, 2004 г.

  • 11:20

    "Последен танц" - Драма/трилър - САЩ, 1996 г.

  • 13:00

    "Ефектът на вълната" - Драма - САЩ, 2007 г.

  • 15:00

    "Съквартирантки" - Еротичен филм - САЩ, 1998 г.

  • 17:00

    "Телевизионно състезание" - Номинирана за "Оскар" историческа драма - САЩ, 1994 г.

  • 19:10

    "Заговор в сянка" - Екшън трилър - САЩ, 1997 г.

  • 21:00

    "Ловец на плъхове" - Драма - Великобритания/Франция, 1999 г.

  • 23:00

    "Перфектен план" - Трилър - САЩ, 1999 г.

  • 01:00

    "Сладка като черешка" - Еротичен филм - Гибралтар, 2009 г.

  • 03:00

    "Убежището на писателя" - Еротичен филм - САЩ, 2009 г.

 
  • 07:00

    Хитовете на VH1

  • 09:00

    VH1 Аеробика

  • 10:00

    Хитовете на VH1

  • 11:00

    Музика за хората

  • 12:00

    Топ 10: Китари

  • 13:00

    Музика за хората

  • 14:00

    Уикенд на оригиналите и кавър версиите

  • 17:00

    Музика за хората

  • 18:00

    Поп класация

  • 19:00

    Познайте от коя година е това парче

  • 20:00

    Обратно броене: Най-добрите рок хитове

  • 00:00

    Буги нощи

  • 01:00

    Музика по VH1

  • 05:00

    Чил Аут

 
  • 06:00

    "Морски машини" 12 еп.

  • 07:00

    "Опасни приключения за момчета" 4 еп.

  • 08:00

    "Убий ме, за да ме излекуваш"

  • 09:00

    "Екстремно спасяване. огънят, ледът и морето" 3 еп.

  • 10:00

    "Човешки труп в Темза. в търсене на убиеца на Адам"

  • 11:00

    "Богати и безразсъдни" 4 еп.

  • 12:00

    "Морски машини" 12 еп.

  • 13:00

    "Опасни приключения за момчета" 4 еп.

  • 14:00

    "Убий ме, за да ме излекуваш"

  • 15:00

    "Екстремно спасяване. огънят, ледът и морето" 3 еп.

  • 16:00

    "Човешки труп в Темза. в търсене на убиеца на Адам"

  • 17:00

    "Богати и безразсъдни" 4 еп.

  • 18:00

    "Историята на суперавтомобила"

  • 18:30

    "Трикове с камиони" 1 еп.

  • 19:00

    "В името на мира"

  • 20:00

    "Науката за лятото и зимата" 1 еп.

  • 21:00

    "Марк и Оли. живот с племето Мачигенга" 3 еп.

  • 22:00

    "Мъжът, който фалшифицира живота си"

  • 23:00

    "Порнокрал по неволя"

 
  • 07:00

    "Денят, в който Джеймс Дийн умря"

  • 08:00

    "Войната на века" 3 еп.

  • 09:00

    "По стъпките на Чайковски"

  • 10:00

    "Пътешествието, което разтърси света"

  • 11:00

    "Менделсон, нацистите и моя милост"

  • 12:00

    "Животът при Наполеон" 2 еп.

  • 13:00

    "Загадката на тримата влъхви"

  • 14:00

    "Последният унищожител на язовири"

  • 15:00

    "Денят, в който Джеймс Дийн умря"

  • 16:00

    "Войната на века" 3 еп.

  • 17:00

    "Земен рай" 3 еп.

  • 17:30

    "Страданието "любов"" 3 еп.

  • 18:00

    "Морски иманяри"

  • 19:00

    "Ужас в Манила"

  • 20:30

    "Великите британски командири" 2 еп.

  • 21:00

    "Скрити светове. подземията на Рим"

  • 22:00

    "Колонията" 5 еп.

  • 23:00

    "Гении на фотографията" 5 еп.

  • 00:00

    "Войната на века" 4 еп.

  • 00:30

    "Строители на тунели"

  • 01:00

    "Земен рай" 3 еп.

  • 01:20

    "Дървосекачи"

  • 01:30

    "Страданието "любов"" 3 еп.

  • 02:00

    "Морски иманяри"

  • 02:10

    "Разследване на историята"

  • 03:00

    "Ужас в Манила"

  • 03:55

    "Римската империя"

  • 04:30

    "Великите британски командири" 2 еп.

  • 04:50

    "Древни открития"

  • 05:00

    "Скрити светове. подземията на Рим"

  • 05:40

    "Тайните на динозаврите"

  • 06:00

    "Колонията" 5 еп.

  • 06:30

    "Строители на тунели"

  • 07:20

    "Дървосекачи"

  • 08:10

    "Разследване на историята"

  • 09:00

    "Древни открития"

  • 09:55

    "Разследване на мумията"

  • 10:50

    "Грипът проклятие"

  • 11:40

    "Как е създадена Земята"

  • 12:30

    "Праисторически мега бури"

  • 13:20

    "Мега бедствия"

  • 14:10

    "Животът след хората"

  • 15:00

    "Древни открития"

  • 15:55

    "Разследване на мумията"

  • 16:50

    "Грипът проклятие"

  • 17:40

    "Как е създадена Земята"

  • 18:30

    "Праисторически мега бури"

  • 19:20

    "Мега бедствия"

  • 20:10

    "Животът след хората"

  • 21:00

    "Изследване на историята"

  • 21:55

    "Римската империя"

  • 22:50

    "Древни открития"

  • 23:40

    "Тайните на динозаврите"

 
  • 08:00

    "Бебетата в природата" 4 еп.

  • 09:00

    "Делфини-акробати"

  • 10:00

    "Защитникът на делфините"

  • 11:00

    "Откъснати от света. история на оцеляването" 2 еп.

  • 12:00

    "Паркът на животните" 6 еп.

  • 13:00

    "Голямото приключение с балон в Африка" 1 еп.

  • 14:00

    "Наследниците на Ной" 5 еп.

  • 15:00

    "Очилатите мечки. сенките на гората"

  • 16:00

    "Пингвините. птиците, пожелали да са риби"

  • 17:00

    "Стадни животни" 1 еп.

  • 18:00

    "Шанс веднъж в живота"

  • 19:00

    "Пуста - земя на солта и пясъка"

  • 20:00

    "Зоопаркът" 7 еп.

  • 20:30

    "Зоопаркът" 8 еп.

  • 21:00

    "Голямото приключение с балон в Африка" 2 еп.

  • 22:00

    "Тайните на промяната на климата"

  • 23:00

    "Бойното поле на природата"

  • 00:00

    "Пингвините. птиците, пожелали да са риби"

  • 01:00

    "Стадни животни" 1 еп.

  • 02:00

    "Шанс веднъж в живота"

  • 03:00

    "Пуста - земя на солта и пясъка"

  • 04:00

    "Зоопаркът" 7 еп.

  • 04:30

    "Зоопаркът" 8 еп.

  • 05:00

    "Голямото приключение с балон в Африка" 2 еп.

  • 06:00

    "Тайните на промяната на климата"

  • 07:00

    "Бойното поле на природата"

 
  • 07:25

    "Дъщерите на Маклеод" - сериал

  • 09:15

    "Бавачката" - сериал

  • 10:15

    "Момичетата на Гилмор" - сериал

  • 11:10

    "На смърт" - сериал

  • 12:15

    "Бавачката" - сериал

  • 13:15

    "Защитникът" - сериал

  • 14:15

    "Дъщерите на Маклеод" - сериал

  • 01:05

    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал

  • 02:00

    "Близо до дома" - криминален сериал

  • 02:45

    "Закон и ред: Специален отряд за жертвите" - криминален сериал

  • 04:55

    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица

  • 05:20

    "авто мобил" - журнал

  • 13:15

    "Защитникът" - сериал

  • 14:15

    "Дъщерите на Маклеод" - сериал

  • 16:05

    "Закон & ред" - крими-сериал

  • 18:00

    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица

  • 19:00

    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица

  • 20:00

    "Перфектна вечеря" - кулинарна поредица

  • 20:50

    "Проминентни личности" - журнал

  • 21:15

    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал

  • 22:15

    "Близо до дома" - криминален сериал

  • 23:05

    "Закон и ред: Специален отряд за жертвите" - криминален сериал

 
  • 06:50

    Времето и ековести

  • 07:10

    "VTV експрес"

  • 08:00

    "Плодчетата" - детски анимационен сериал

  • 08:30

    Времето и ековести

  • 09:00

    "ТВ меню"

  • 10:00

    "Тема плюс" /п/

  • 11:30

    "Мисли зелено" - документална поредица

  • 12:00

    Времето и ековести

  • 12:20

    "Обир" - екшън-трилър

  • 14:15

    Времето и ековести

  • 14:35

    "Това може да се случи утре" - документална поредица

  • 15:15

    "ТВ меню"

  • 16:00

    Времето и ековести

  • 16:20

    "Гостите на VTV" /п/

  • 17:10

    "Диви сърца" - сериен филм

  • 18:00

    Времето и ековести

  • 18:20

    "Екоарена"

  • 19:30

    "Световни забележителности" - документална поредица

  • 20:00

    "Боклукът" - реалити шоу

  • 20:30

    "Гледна точка" - коментарно предаване

  • 20:50

    Времето и ековести

  • 21:10

    "Бог прощава, аз - не" - уестърн, режисьор Джузепе Колици, с участието на Терънс Хил, Бъд Спенсър, Франк Волф, Джина Ровере, Франк Брана

  • 23:00

    "Законът на Мърфи" - сериен филм

  • 00:00

    "Гледна точка" /п/

  • 00:20

    Времето и ековести

  • 00:40

    "Почти бременна" - комедия, режисьор Майкъл ДеЛуис, с участието на Таня Робъртс, Джеф Конъуей, Джоан Северънс, Том ДеЛуис

  • 02:40

    "Екоарена" /п/

  • 04:40

    "Бялата лястовица" /п/

  • 05:30

    "VТV топ видео" /п/

  • 06:20

    "Гледна точка" /п/

 
  • 07:00

    "Напук на съдбата" - 7 и 8 еп.

  • 07:50

    "Криминални истории" - 7041 еп.

  • 08:40

    "Бедствията на века" - 37 еп.

  • 09:30

    "Инспекторите" - 5 и 6 еп.

  • 10:20

    "Окончателна справедливост с Ерин Брокович" - 20 еп.

  • 11:10

    "Пресътпление и справедливост" - 1 и 2 еп.

  • 12:00

    "Напук на съдбата" - 7 и 8 еп.

  • 12:50

    "Веществено доказателство № 1" - 213 еп.

  • 13:15

    "Криминални истории" - 7041 еп.

  • 14:05

    "Бедствията на века" - 37 еп.

  • 14:55

    "Реанимация за бебета" - 6 и 7 еп.

  • 15:45

    "Инспекторите" - 5 и 6 еп.

  • 16:35

    "Нерешени загадки" - 24 еп.

  • 17:25

    "Окончателна справедливост с Ерин Брокович" - 20 еп.

  • 18:15

    "Престъпление и справедливост" - 1 и 2 еп.

  • 19:05

    "Напук на съдбата" - 7 и 8 еп.

  • 20:00

    "Реанимация на бебета" - 6 и 7 еп.

  • 20:50

    "Инспекторите" - 5 и 6 еп.

  • 21:40

    "Съпруга, майка и ловджийка" - 6 еп.

  • 22:05

    "Убийството на Софи Елиът"

  • 22:55

    "Власт, привилегии и справедливост" - 34 еп.

  • 23:45

    "Нерешени загадки" - 24 еп.

  • 00:35

    "Десетте най...нерешени криминални случаи"

  • 01:25

    "Веществено доказателство № 1" - 213 еп.

  • 01:50

    "Убийството на Софи Елиът"

  • 02:40

    "Власт, привилегии и справедливост" - 34 еп.

  • 03:35

    "Нерешени загадки" - 24 еп.

  • 04:25

    "Реанимация за бебета" - 6 и 7 еп.

  • 05:15

    "Окончателна справедливост с Ерин Брокович" - 20 еп.

  • 06:05

    "Престъпление и справедливост" - 1 и 2 еп.

 
  • 07:00

    "От любов към Глория" - 50 еп.

  • 07:55

    " Къде е Елиса?" - 21 еп.

  • 08:50

    "На лов за милионер" - 85 еп.

  • 09:45

    "Хубавеца" - 81 еп.

  • 10:40

    "Къде е Елиса?" - 22 еп.

  • 11:30

    "Чуй, хубавице" - 108 еп.

  • 12:25

    "Женски войни" - 18 еп.

  • 13:20

    "Обърни се да се влюбиш" - 111 еп.

  • 14:10

    "На лов за милионер" - 85 еп.

  • 15:05

    "Хубавеца" - 81 еп.

  • 16:00

    "Съвършена красота" - 10 еп.

  • 16:55

    "Чуй, хубавице" - 108 и 109 еп.

  • 18:40

    "От любов към Глория" - 50 еп.

  • 19:35

    "Хубаво лице" - 10 еп.

  • 20:30

    "Къде е Елиса?" - 22 еп.

  • 21:20

    "Чуй, хубавице" - 109 еп.

  • 22:10

    "Съвършена красота" - 10 еп.

  • 23:05

    "Обърни се да се влюбиш" - 111 еп.

  • 00:00

    "Любов до смърт" - 118 еп.

  • 00:55

    "На лов за милионер" - 85 еп.

  • 01:50

    "Женски войни" - 18 еп.

  • 02:40

    " Къде е Елиса?" - 22 еп.

  • 03:35

    "Хубавеца" - 81 еп.

  • 04:30

    "Обърни се да се влюбиш" - 111 еп.

  • 05:20

    "От любов към Глория" - 50 еп.

  • 06:10

    "Женски войни" - 18 еп.

 
  • 05:25

    Сен Тропе - тв филм /153 епизод/п/

  • 06:20

    Телепазарен прозорец

  • 06:35

    Национален календар. Покров Богородичен

  • 06:45

    Денят започва - сутрешен блок

  • 09:30

    Здраве

  • 10:00

    Телепазарен прозорец

  • 10:15

    Дързост и красота - тв филм /2589 епизод/

  • 11:00

    Парламентарен контрол - пряко предаване от НС

  • 14:00

    Телепазарен прозорец

  • 14:20

    Варшава - крепостната гора/документален филм/

  • 15:20

    Днес и утре

  • 15:40

    Телепазарен прозорец

  • 16:00

    По света и у нас

  • 16:10

    Новини на турски език

  • 16:20

    Специализирано предаване за хора с увреден слух

  • 16:35

    Вкусът на живота с Васа Ганчева

  • 17:30

    Едни от нас с Ива Димитрова

  • 18:00

    По света и у нас

  • 18:40

    БНТ такси

  • 18:50

    Рецептата на Ути

  • 19:00

    Самотно дърво на хълма - тв филм /8 епизод/

  • 19:45

    Лека нощ, деца!. Випо - приключенията на летящото куче

  • 20:00

    По света и у нас

  • 21:00

    Панорама с Бойко Василев

  • 22:05

    Киноклуб "Петък вечер". Хората на Рим - игрален филм/Италия, 2003г./, режисьор Еторе Скола, в ролите. Джорджо Коланджели, Антонело Фасари, Фабио Ферари, Арналдо Фоа, Стефания Сандрели и др.

  • 23:40

    Обзор "Лига Европа"

  • 00:10

    Полет над нощта - нощен блок

  • 03:00

    По света и у нас /п от 20.00/

  • 03:45

    БНТ такси/п/

  • 03:55

    Панорама с Бойко Василев/п/

  • 05:00

    Видеоклипове

  • 05:20

    Едни от нас с Ива Димитрова/п/

  • 05:50

    Вкусът на живота с Васа Ганчева/п/

  • 06:45

    Здраве/п/

 
  • 06:45

    Денят започва - сутрешен блок

  • 09:30

    Здраве

  • 10:00

    Държавно първенство по тенис за жени - пряко предаване от Пловдив

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    Непозната земя /п/

  • 13:00

    Летящият кон - тв филм на Евровизия /Турция/

  • 13:15

    Денят започва - сутрешен блок /п/

  • 16:00

    По света и у нас

  • 16:10

    Рецептата на Ути

  • 16:20

    Изящното фламинго - научнопопулярен филм

  • 16:30

    Рецепта за култура - токшоу с Юрий Дачев /п/

  • 17:30

    Здраве /п/

  • 18:00

    По света и у нас

  • 18:40

    Бразди /п/

  • 19:10

    Тайната родина на поета - документален филм за Павел Матев

  • 19:35

    Аз се върнах

  • 19:50

    БНТ такси

  • 20:00

    По света и у нас

  • 21:00

    Панорама с Бойко Василев

  • 22:05

    Часът на зрителите

  • 22:35

    Сен Тропе. "Изоставената принцеса" - тв филм, Франция /150 епизод/

  • 23:30

    Ку- Ку презареждане

  • 00:00

    Дяволът в черквата - анимационен филм на режисьора Иван Веселинов

  • 00:10

    Полет над нощта - нощен блок

  • 03:00

    Аполония 2007. Концерт на сборна формация ИКАДЕМ

  • 03:55

    БНТ такси /п/

  • 04:00

    Аз се върнах /п/

  • 04:15

    Нощни птици /п/

  • 05:15

    И ние го можем /п/

  • 05:45

    145 години народно читалище "Просвета", град Гоце Делчев /п/

  • 06:15

    Време за готвене - кулинарно шоу /п/

 
  • 07:15

    "Сутрин с ВВТ"

  • 09:45

    "Непокорните" - сериал 5 еп.

  • 10:45

    TV пазар

  • 11:00

    "Откровено с Ели" - токшоу

  • 12:30

    Новините

  • 13:00

    "Говори Брюксел"

  • 13:30

    "Избрано от Сутрин с ВВТ"

  • 13:45

    TV пазар

  • 14:00

    "Така го правят жените" - токшоу

  • 15:45

    TV пазар

  • 16:00

    "Непокорните" - сериал 5 еп.

  • 17:00

    Новините

  • 17:15

    TV пазар

  • 17:30

    "Българската музика"

  • 18:30

    "Приказки от Холивуд"

  • 19:00

    "Актуално"

  • 19:30

    Новините

  • 20:15

    "Приказки от Холивуд"

  • 20:45

    "Разследване със Светослава Тадаръкова"

  • 21:15

    "Непокорните" - сериал 5 еп.

  • 22:00

    "Така го правят жените"

  • 23:35

    Новините

  • 00:15

    "Откровено с Ели" - токшоу

  • 01:45

    "Непокорните" - сериал 5 еп.

  • 02:30

    "Актуално"

  • 03:30

    Новините

  • 04:10

    "Приказки от Холивуд"

  • 05:00

    "Пресечни точки" - с Ива Стоянова, публицистично предаване

  • 07:00

    Музика

 
  • 06:00

    "Магнум" - сериал, сезон 8, /п/

  • 06:45

    "Робокоп алфа командо" - анимация

  • 07:10

    "Полицейска академия" - сериал, сезон 1, /п/

  • 08:00

    "Маями Вайс" - сериал, сезон 3, /п/

  • 09:05

    "Военни престъпления" - сериал, сезон 1, /п/

  • 10:00

    "Законът на Картър" - екшън

  • 12:00

    "Най-смешните домашни видеоклипове на Америка", /п/

  • 12:30

    "Кобра 11" - сериал, сезон 7, /п/

  • 13:30

    "Магнум" - сериал, сезон 8

  • 14:30

    "Зина - принцесата войн" - сериал, сезон 5

  • 15:30

    "Полицейска академия" - сериал, сезон 1

  • 16:30

    "Еър Америка" - сериал, сезон 1

  • 17:30

    "Маями Вайс" - сериал, сезон 4

  • 18:30

    "Най-смешните домашни видеоклипове на Америка"

  • 19:00

    "Кобра 11" - сериал, сезон 7

  • 20:00

    "Военни престъпления" - сериал, сезон 1

  • 21:00

    "Хамелеонът" - сериал, сезон 4

  • 22:00

    "Завоят на реката" - уестърн

  • 23:50

    "Хамелеонът" - сериал, сезон 4, /п/

  • 01:00

    "Фрактура"- музикално предаване, /п/

  • 03:00

    "Магнум" - сериал, сезон 4

  • 03:45

    "Профайлър" - сериал

  • 04:30

    "Провидънс" - сериал

  • 05:10

    "4400" - сериал, сезон 2

 
  • 06:00

    "Клоунът Тил" - анимационен филм, /п/

  • 07:30

    "Гражданска присъда" - драма

  • 10:00

    "Безследно изчезнали" - сериал, сезон 1, /п/

  • 12:00

    "Последното кънтри шоу" - драма

  • 14:00

    "Джак и Джил срещу света" - комедия

  • 16:00

    "Лъжовна съпруга" - комедия, /п/

  • 18:00

    "Безследно изчезнали" - сериал, сезон 1

  • 20:00

    "От местопрестъплението. Лас Вегас" - сериал, сезон 2

  • 21:00

    "Големият Лебовски" - комедия с уч. на Джеф Бриджис, Джон Гудман, Джулиан Мур, Стив Бушеми, Джон Туртуро и др.

  • 23:00

    "От местопрестъплението. Лас Вегас" - сериал, сезон 2, /п/

  • 00:00

    "Окото на смъртта" - ужаси

  • 01:35

    "Гражданска присъда" - драма, /п/

 
  • 06:00

    "Лигата на справедливостта" - анимационен сериал

  • 06:20

    "Здравей, Пуфи" - анимация

  • 06:45

    "Батман" - анимация

  • 07:05

    "Любопитния Джордж" - анимация

  • 07:30

    "Мечтите са безплатни" - теленовела, 2 епизода

  • 09:30

    "Огън в кръвта" - теленовела

  • 10:15

    "Касандра" - теленовела, 2 епизода, /п/

  • 12:00

    "Цвете от Изтока" - сериен филм, /п/

  • 13:30

    "Среща с непознат" - теленовела

  • 14:30

    "Под липите" - сериен филм, /п/

  • 15:30

    "Забранена любов" - сериен филм

  • 16:00

    "Вихър от страсти" - теленовела, 2 епизода

  • 18:00

    "Позволи ми да те обичам" - теленовела, 2 епизода

  • 20:00

    "Касандра" - теленовела, 2 епизода

  • 22:00

    "Цвете от Изтока" - сериен филм

  • 23:30

    "Огън в кръвта" - теленовела, /п/

  • 00:20

    "Мечтите са безплатни" - теленовела, 2 епизода, /п/

  • 02:00

    "Позволи ми да те обичам" - теленовела, 2 епизода, /п/

  • 03:50

    "Вихър от страсти" - теленовела, 2 епизода, /п/

 
  • 07:00

    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал

  • 07:30

    Кърби - анимационен сериал

  • 08:00

    Легендата за Зоро - анимационен сериал

  • 08:30

    Ърки и Пърки - анимационен сериал

  • 09:00

    Кибер битки- анимационен сериал

  • 09:30

    Отряд Зет – анимационен сериал

  • 10:00

    Мегароботи - анимационен сериал

  • 10:30

    Покахонтас– анимационен сериал

  • 11:00

    Кърби - анимационен сериал

  • 11:30

    Франклин – анимационен сериал

  • 12:00

    Да бъдеш Ева- теленовела

  • 13:00

    Да бъдеш Ева- теленовела

  • 14:00

    Да срещнеш приказният принц - теленовела

  • 15:00

    Мис Амбиция – теленовела

  • 16:00

    Отряд Зет – анимационен сериал

  • 16:30

    Мегароботи - анимационен сериал

  • 17:00

    Покахонтас– анимационен сериал

  • 17:30

    Кибер битки - анимационен сериал

  • 18:00

    Да бъдеш Ева- теленовела

  • 19:00

    Да бъдеш Ева- теленовела

  • 20:00

    Да срещнеш приказният принц - теленовела

  • 21:00

    Мис Амбиция – теленовела

 
  • 07:00

    Детски свят . Ekids - анимационна поредица

  • 09:30

    Детски свят . Хари в царството на динозаврите - анимационна поредица

  • 09:45

    Телепазарен прозорец

  • 10:00

    "Дивият ангел" - 190 епизод- теленовела

  • 11:00

    Телепазарен прозорец

  • 11:15

    "Богати вдовици"- игрален филм

  • 13:00

    Новини

  • 13:30

    Телепазарен прозорец

  • 13:45

    Документален филм

  • 14:00

    "Сладка тайна" - 92 епизод- теленовела

  • 14:50

    Telestar

  • 15:30

    "Пълна къща" - 97 епизод- комедиен сериал

  • 16:00

    "Музикален бонус" - игра

  • 17:00

    Детски свят . Котаракът на Франкенщайн - анимационен сериал

  • 17:15

    Телепазарен прозорец

  • 17:40

    Telestar

  • 18:00

    Новини

  • 18:30

    "Дивият ангел" - 191 епизод- теленовела

  • 19:20

    "Сладка тайна" - 93 епизод- теленовела

  • 20:30

    "Амазония" - 5 епизод- сериал

  • 21:30

    "Семейни връзки" - 1 епизод- сериал

  • 22:00

    "Brasileiro Обзор" - Седмичен обзор на Brasileiro

  • 22:30

    Новини

  • 23:05

    "Веществени доказателства" - 9 епизод

  • 00:05

    "Богати вдовици"- игрален филм

  • 02:00

    "Евроком Класик Студио"

  • 02:30

    Документален филм

  • 03:00

    "Веществени доказателства" - 9 епизод

  • 04:00

    "Дон Матео" - 56 епизод

  • 05:00

    "Страници от живота" - 9 епизод

  • 06:00

    "Страници от живота" - 10 епизод

 
  • 05:00

    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"

  • 09:30

    Телешоп

  • 09:45

    Документален филм

  • 10:00

    Новини

  • 10:10

    Прогноза за времето

  • 10:15

    Агромаркет

  • 10:30

    Новини

  • 10:35

    "Под лупа"

  • 11:00

    Новини

  • 11:25

    Прогноза за времето

  • 11:30

    Новини

  • 11:45

    Телестар

  • 12:00

    Новини

  • 12:10

    ТВ маркет

  • 12:30

    Новини

  • 12:35

    Агромаркет

  • 13:00

    Новини

  • 13:25

    Прогноза за времето

  • 13:30

    Новини

  • 13:35

    Документален филм

  • 14:00

    Новини

  • 14:10

    Прогноза за времето

  • 14:15

    Телешоп

  • 14:30

    Новини

  • 14:35

    "Под лупа"

  • 15:00

    Новини

  • 15:05

    "Играй и спечели"

  • 16:00

    Новини

  • 16:10

    Прогноза за времето

  • 16:15

    Телестар

  • 16:30

    Новини

  • 16:35

    Телепазар

  • 17:00

    Новини

  • 17:25

    Прогноза за времето

  • 17:30

    "Под лупа"- публицистично предаване на ТВ "Европа

  • 18:00

    Новини

  • 18:05

    "Под лупа" - публицистично предаване на ТВ "Европа

  • 18:30

    Централна емисия НОВИНИ

  • 18:55

    Прогноза за времето

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    Прогноза за времето

  • 19:15

    Спорт

  • 19:30

    Новини

  • 19:35

    "Евромакс"

  • 20:00

    Новини

  • 20:10

    Прогноза за времето

  • 20:15

    Спорт

  • 20:25

    На фокус

  • 20:30

    Новини

  • 20:35

    Под лупа

  • 21:00

    Новини

  • 21:25

    Прогноза за времето

  • 21:30

    "Под лупа"

  • 22:00

    Новини

  • 22:10

    Прогноза за времето

  • 22:15

    "Под лупа"

  • 22:30

    Утрешен вестник - преглед на печата

  • 22:35

    "Евромакс"

  • 23:00

    Новини

  • 23:25

    Прогноза за времето

  • 23:30

    Утрешен вестник - преглед на печата

  • 23:35

    На фокус

  • 23:40

    Спорт

  • 00:00

    - 05.00 Новинарски информационен блок

 
  • 08:00

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 08:30

    "Хронограф" - исторически пътеводител

  • 08:50

    "Образователен справочник"

  • 08:55

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 09:10

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 09:45

    "Образователен справочник"

  • 09:50

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 10:05

    "Антропологично"

  • 10:35

    "История консулт"

  • 11:00

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 11:30

    "Хронограф" - исторически пътеводител

  • 11:50

    "Образователен справочник"

  • 11:55

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 12:10

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 12:45

    "Образователен справочник"

  • 12:50

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 13:05

    "Антропологично"

  • 13:35

    "История консулт"

  • 14:00

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 14:30

    "Хронограф" - исторически пътеводител

  • 14:50

    "Образователен справочник"

  • 14:55

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 15:10

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 15:45

    "Образователен справочник"

  • 15:50

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 16:05

    "Антропологично"

  • 16:35

    "История консулт"

  • 17:00

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 17:30

    "Хронограф" - исторически пътеводител

  • 17:50

    "Образователен справочник"

  • 17:55

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 18:10

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 18:45

    "Образователен справочник"

  • 18:50

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 19:05

    "Антропологично"

  • 19:35

    "История консулт"

  • 20:00

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 20:30

    "Хронограф" - исторически пътеводител

  • 20:50

    "Образователен справочник"

  • 20:55

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 21:10

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 21:45

    "Образователен справочник"

  • 21:50

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 22:05

    "Антропологично"

  • 22:35

    "История консулт"

 
  • 08:00

    "Tелешоп"

  • 08:15

    "Психологически портрет" - предаване за паранормалното /п/

  • 10:15

    "Tелешоп"

  • 10:30

    "Пет за четири" - неспортно предаване на С. Диков /п/

  • 11:40

    "Tелешоп"

  • 12:00

    "Спорт в обектива" - предаване за спорт на "Канал 3" /п/

  • 13:00

    "Вън от рая" - авторско предаване на Лили Маринкова /п/

  • 14:00

    "Последен писък" - авторско предаване за мода на Тони Рапонска

  • 15:00

    "Без монтаж" - предаване за актуални теми

  • 15:45

    "Телемаркет"

  • 16:00

    "Музикален бонус" - телевизионна игра

  • 17:00

    "Невидимият кадър"

  • 17:20

    "Tелешоп"

  • 17:40

    "Вън от рая" - авторско предаване на Лили Маринкова /п/

  • 18:40

    "Tелешоп"

  • 19:00

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3"

  • 20:00

    "Уикенд с Роси" - забавно предаване с Роси Русева

  • 21:00

    "Жълтини"

  • 21:30

    "Пет за четири" - неспортно предаване на С. Диков

  • 22:30

    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3"

  • 23:30

    "Без монтаж" - предаване за актуални теми /п/

  • 00:30

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 00:50

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3"/п/

  • 01:50

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 02:10

    "Еротични нощи" - еротика

  • 03:40

    "Пет за четири" - неспортно предаване на С. Диков /п/

  • 04:40

    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3" /п/

  • 05:40

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3"/п/

  • 06:40

    "Уикенд с Роси" - забавно предаване с Роси Русева /п/

  • 07:40

    "Жълтини" /п/

  • 08:10

    "Невидимият кадър"

 
  • 12:00

    Футбол. Футбол. Тотнъм (Анг) - Твенте (Хол), мач от УЕФА Шампионска Лига, повторение

  • 14:00

    "Класика от Висшата Лига" - Блекбърн - Лийдс (97-98), повторение

  • 14:30

    "Светът на Висшата Лига" - магазинно предаване за Висшата Лига, повторение

  • 15:00

    Футбол. Болтън - Манчестър Ю, мач от английската Висша Лига, повторение

  • 17:00

    "Да скъсаш мрежата" - головете от Висшата Лига, повторение

  • 17:30

    "Класика от Висшата Лига" - Челси - Арсенал (07-08), повторение

  • 18:00

    Футбол. Ливърпул - Съндърланд, мач от английската Висша Лига, повторение

  • 20:00

    "Атлетикс" - магазинно предаване за лека атлетика, повторение

  • 20:30

    УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване

  • 21:00

    Футбол. Футбол. Оксер (Фр) - Реал Мадрид (Исп), мач от УЕФА Шампионска Лига, повторение

  • 23:00

    Футбол. Футбол. Интер (Ит) - Вердер Бремен (Гер), мач от УЕФА Шампионска Лига, повторение

  • 01:00

    "Да скъсаш мрежата" - головете от Висшата Лига, повторение

  • 01:30

    Край на програмата

 
  • 06:40

    "Здравей, България" - сутрешен блок на НТВ

  • 09:15

    "На кафе" - предаване на НТВ

  • 11:30

    "Къщата на парите" - забавно предаване на НТВ

  • 12:30

    "Робинята Изаура" - сериен филм

  • 13:30

    "1001 нощ" - сериен филм

  • 15:00

    "Ветровете на любовта" - сериен филм

  • 16:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 16:30

    "Под липите" - сериен филм

  • 17:30

    "Сделка или не" - телевизионна игра

  • 18:30

    "Забранена любов" - сериен филм

  • 19:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 20:00

    "Д-р Хаус" - сериен филм, 7 сезон

  • 21:00

    "От местопрестъплението: Лас Вегас" - сериен филм, 11 сезон

  • 22:00

    Шоуто на Иван & Андрей

  • 23:00

    "Календар"- информационна емисия на НТВ

  • 23:30

    "Кръцни-срежи" - сериен филм, 6 сезон

  • 00:30

    "Островът на съкровищата" - тв игра

  • 01:45

    "Триумфът на червилата" - сериен филм

  • 03:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ /п/

  • 04:00

    "Ветровете на любовта" - сериен филм /п/

  • 05:00

    "Робинята Изаура" - сериен филм /п/

  • 06:00

    "Гостите на "Здравей, България" - предаване на НТВ

 
  • 07:00

    Новини

  • 07:05

    „Добро утро”

  • 10:00

    Новини

  • 10:15

    „Добро утро”

  • 11:05

    „Живей здравословно”

  • 13:00

    Новини

  • 13:15

    „Контролна покупка”

  • 13:45

    „Модна присъда”

  • 14:30

    „Детективи”

  • 14:35

    „Детективи”

  • 15:00

    Още новини

  • 15:30

    „Да разбереш. Да простиш”

  • 16:00

    Новини

  • 16:20

    „Искам да знам”

  • 16:45

    „Вкусно”

  • 17:15

    Сериал: „Годежен пръстен”

  • 17:20

    Сериал: „Годежен пръстен”

  • 18:05

    „Федералният съдия”

  • 19:00

    Новини

  • 19:20

    „Поле на чудесата”

  • 20:10

    „Хайде да се оженим!”

  • 21:00

    “Нека говорят”

  • 22:00

    Време

  • 22:30

    “Клуб на Веселите и Находчивите”

  • 00:10

    Игрален филм

  • 00:40

    Игрален филм: „Две стрели”

  • 01:45

    Игрален филм

  • 02:15

    Игрален филм: “Семейно щастие”

  • 03:05

    Игрален филм

  • 03:40

    Игрален филм: „Последна дупка на кавала”

  • 04:25

    „Следата”

  • 04:55

    “Човекът и законът”

  • 05:00

    “Човекът и законът”

  • 05:45

    Игрален филм: „Лудории в старинен стил”

  • 05:55

    „Чакай ме”

 
  • 06:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 06:05

    "Песните на България" - българска народна музика

  • 06:30

    "След първи петли" - музика за настроение

  • 07:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 07:10

    "Хороскоп" - интерактивен справочник

  • 07:30

    "Златни хитове" - избрани песни

  • 08:00

    "Промо" - новите хитове

  • 08:30

    "GSM парад" - избрани песни

  • 08:40

    "На фокус" - промо линия

  • 09:00

    "Песен без граници" - документален филм

  • 09:30

    "Мегамикс" - само хитове

  • 09:40

    "Флирт - музикална игра

  • 10:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 10:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 11:00

    "Звездно" - тв шоу

  • 11:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 12:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:40

    "На фокус" - промо линия

  • 13:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 13:05

    "От извора" - българска народна музика

  • 13:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 13:50

    "GSM парад" - избрани песни

  • 14:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 14:10

    "Избери песен" - музикална игра

  • 15:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 15:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 16:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 16:10

    "Оракул" - интерактивен справочник

  • 17:00

    "Бащино огнище" - програма за традициите

  • 17:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 17:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 18:00

    "Играта на парите" - интерективна игра

  • 19:00

    "Картини от Света" - музикална импресия

  • 19:05

    "На фокус" - промо линия

  • 19:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 19:50

    "GSM парад" - избрани песни

  • 20:00

    "Класика в жанра" - ретрото е модерно

  • 21:00

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 00:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 00:05

    "Шепот на пари" - интерактивна игра

  • 01:05

    "Планета Лайв" - музикална програма

  • 02:00

    "Нощна фиеста" - музикална програма

  • 02:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 03:00

    "Избрано от Вас" - музикална програма

  • 04:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 04:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 05:00

    "Автограф" - звездите отблизо

  • 05:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 05:40

    "Златни хитове" - най-доброто

 
  • 07:00

    Център

  • 09:50

    Футбол Аржентина, Примера дивисион - обзор

  • 10:40

    УЕФА Лига Европа - обзор

  • 11:15

    УЕФА Лига Европа, Манчестър Сити - Ювентус

  • 13:15

    УЕФА Лига Европа - обзор

  • 14:00

    УЕФА Лига Европа, Спортинг - Левски

  • 16:00

    А ПЛЮС. Черноморец - Славия

  • 18:00

    Център

  • 18:30

    Левски и ЦСКА в Европа

  • 19:00

    Център

  • 19:30

    УЕФА Шампионска лига - обзорно предаване

  • 20:00

    СУПЕРКЛУБ. Германия, Първа Бундеслига. Байерн М - Майнц 05

  • 22:00

    Център

  • 22:15

    СУПЕРКЛУБ. Байерн тв

  • 23:00

    Световен покер тур

  • 00:00

    Светът на голфа

  • 01:00

    Секси спортни клипове

  • 02:00

    Център

 
  • 04:00

    „Утрото на Русия”

  • 08:05

    “Мюсюлманите”

  • 08:15

    „Моето сребърно кълбо”

  • 09:10

    „За най-важното”

  • 10:00

    Вести

  • 10:30

    Вести-Москва

  • 10:50

    Сериал: „Маршрут на милосърдието”

  • 11:45

    „Формулата на любовта”

  • 12:45

    Вести. Дежурна част

  • 13:00

    Вести

  • 13:25

    Вести-Москва

  • 13:45

    „Истинският живот”

  • 14:35

    Сериал: „Каменска-5”

  • 15:30

    „Кулагин и партньори”

  • 16:00

    Вести

  • 16:15

    Вести-Москва

  • 16:35

    Сериал: „Дворчето”

  • 17:05

    Сериал: „Ефросиня”

  • 18:00

    Сериал: „Дума на жена”

  • 19:00

    Вести

  • 19:30

    Местно време. Вести

  • 19:50

    „Лека нощ, деца”

  • 20:00

    „Кривото огледало”

  • 23:10

    Игрален филм

  • 01:55

    Игрален филм

  • 04:00

    Игрален филм

 
  • 07:00

    Ранни вести /на живо/

  • 10:00

    НОВИНИ - сутрешна емисия - /пряко от Бургас/

  • 10:15

    Китка народни песни

  • 10:30

    Директно с Теодор Ангелов /на живо/

  • 12:00

    НОВИНИ - обедна емисия /пряко от Бургас/

  • 12:15

    Китка народни песни

  • 12:30

    Здравословно /повторение/

  • 13:15

    "Дискусионно студио"/повторение/

  • 14:15

    Поп музика

  • 14:30

    Църквата на мълчанието /повторение/

  • 15:45

    Фолклорни ритми

  • 16:00

    Чшае шукарие /повторение/

  • 17:00

    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ". Спорт /пряко от Бургас/

  • 17:25

    "Всички на мегдана"-поздравителен концерт/ на живо/

  • 18:15

    "Здравословно" с Христо Деянов /архив/

  • 19:00

    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ". /пряко от Бургас/

  • 19:30

    "Дискусионно студио" /на живо/

  • 20:30

    "Час по България" с водещ Пламен Павлов /на живо/

  • 21:30

    Новини. Прогноза за времето./повторение/

  • 22:00

    "Прокудени от бащин край" /повторение/

  • 23:00

    "Зад фасадата" /повторение/

  • 00:00

    Новини. Прогноза за времето. /повторение/

  • 00:30

    "Дискусионно студио" /повторение/

  • 01:30

    Рок концерт

  • 02:30

    Директно с Теодор Ангелов /повторение/

  • 04:45

    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/

  • 05:45

    "Всички на мегдана"-поздравителен концерт/ повторение/

  • 06:30

    Новини. Прогноза за времето. Спорт/повторение/

 
  • 07:00

    "Сутрин с ТВ 7", сутрешен блок

  • 09:30

    "Какво ви забърка Лео", кулинарно шоу

  • 10:00

    "7-мо авеню", ток шоу

  • 11:30

    "Новите приключения на старата Кристин", сезон 4, еп. 14, сериал, Комедия, САЩ, 2006, с Джулия Луис-Драйфус, Кларк Грег, Хамиш Линклейтър

  • 12:00

    "На инат", сатирично ток шоу - повторение

  • 12:30

    Новини

  • 13:00

    "Мъртвата зона", сезон 3, еп. 2, сериал, драма, мистерия, Канада, САЩ, 2002, с Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно - повторение

  • 14:00

    "Сестри по неволя", сезон 1, еп. 22, сериал, комедия, САЩ, 2003, с Фейт Форд, Кели Рипа, Меган Фокс, Тед Макгинли

  • 14:30

    "Две сърца и дванайсет лапи", 2 част, романтична драма, Германия, 2006, с Тил Демтрьодер, Ева Клемт, Анджелика Бендер

  • 16:30

    "Споделено с Камелия", ток шоу

  • 17:30

    "Случаите на Поаро", сезон 4, еп. 42, криминален, Великобритания, 1992, с Дейвид Съчет, Хю Фрейзър, Филип Джаксън

  • 18:30

    Новини

  • 19:30

    "Нашенци", скеч шоу

  • 20:00

    "Бягство по спиралата", трилър, мистерия, Канада, САЩ, 2000, с Николет Шеридан, Джъд Нелсън, Алекс Макартър

  • 21:35

    "Фрейзър", сезон 1, еп. 24, комедиен сериал, САЩ, 1993, с Келси Грамър, Дейвид Хайд Пиърс, Джон Махони, Джейн Лийвс

  • 22:00

    "На инат", сатирично ток шоу

  • 22:30

    Новини

  • 23:00

    "Мъртвата зона", сезон 3, еп. 3, сериал, драма, мистерия, Канада, САЩ, 2002, с Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно

  • 00:00

    "Споделено с Камелия", ток шоу - повторение

  • 00:55

    "Случаите на Поаро", сезон 4, еп. 42, криминален, Великобритания, 1992, с Дейвид Съчет, Хю Фрейзър, Филип Джаксън - повторение

  • 02:00

    Новини - повторение

  • 02:20

    "Жесток обрат", криминална драма, Германия, 2006, с Давид Крос, Джени Елверс, Ерхан Емре

  • 03:55

    "Две сърца и дванайсет лапи", 2 част, романтична драма, Германия, 2006, с Тил Демтрьодер, Ева Клемт, Анджелика Бендер - повторение

  • 05:30

    "7-мо авеню", ток шоу - повторение

 
  • 06:45

    Изумрудената огърлица - ТВ сага - 96 епизод

  • 07:30

    Детски свят - Джим и Джам

  • 08:00

    Новини

  • 08:10

    Исторически клендар

  • 08:15

    Преглед на печата

  • 08:30

    Щрак - комедийно шоу

  • 08:45

    Малки обяви

  • 09:00

    Изумрудената огърлица - ТВ сага - 96 епизод

  • 10:00

    Новини

  • 10:20

    Генезис - ТВ сериал - 2 епизод

  • 11:15

    Манастирът в Златна ливада - документален филм

  • 12:00

    Новини

  • 12:10

    Исторически календар

  • 12:15

    Малки обяви

  • 12:30

    Зелен дракон - драма с Патрик Суейзи

  • 14:00

    Къртицата - ТВ сериал - 6 епизод

  • 15:00

    Детски свят - Светът на дивите животни - 10 епизод

  • 15:45

    Щрак

  • 16:00

    Малки обяви

  • 16:30

    Новини

  • 16:45

    Детски свят - Джим и Джам

  • 17:10

    Генезис - ТВ сериал - 3 епизод

  • 18:00

    Изумрудената огърлица - ТВ сага - 97 епизод

  • 19:00

    Новини

  • 19:30

    Малки обяви

  • 19:50

    Вики Кристина Барселона - романтична комедия на Уди Алън с Пенелопе Крус и Скарлет Йохансон

  • 22:00

    Новини

  • 22:30

    Къртицата - ТВ сериал - 7 епизод

  • 00:00

    Новини

  • 00:30

    На фокус

  • 00:40

    Луминал - трилър

  • 02:50

    Страх от оръжието - екшън с Уйлям Питърсън и Даян Лейн

  • 04:10

    Четиримата танкисти и кучето - ТВ сериал - 10 епизод

  • 04:50

    Музикален блок

 
  • 05:00

    "По изгрев слънце" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 07:00

    "Сутрешна доза" - музикален микс поп-фолк, BG/world pop и етно

  • 09:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 10:00

    Ретро парти

  • 11:00

    "Без кофеин"

  • 12:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 13:00

    Ретро парти

  • 13:10

    "Без кофеин"

  • 14:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 14:30

    "Музикална мания" - микс попфолк, World Pop и етно

  • 16:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 16:30

    "Музикална мания" - микс попфолк, World Pop и етно

  • 18:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 19:00

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк и BG/World Pop

  • 21:00

    "Фен зона"- поздравителен блок

  • 00:00

    "Бели нощи" - музикален микс

  • 02:00

    Ретро парти

  • 02:10

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк, BG/World Pop, етно

 
  • 06:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 06:30

    Йога и Пилатес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 07:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 07:30

    Методът „Пилатес” - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 08:00

    Йога и Пилатес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 08:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 09:00

    Шоколадивия Жак - Предаване за шоколадови десерти

  • 09:30

    Люта Америка - поредица за латино кухня

  • 10:00

    Откриването предстои - поредица за откриване на заведения

  • 10:30

    Тържествен ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу с празнични рецепти

  • 11:00

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 11:30

    Сладки приказки - поредица за домашни сладкиши

  • 12:00

    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 12:30

    Великолепният китаец - поредица за ежедневна китайска кухня

  • 13:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 13:30

    Методът „Пилатес” - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 14:00

    Йога и Пилатес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 14:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 15:00

    Шоколадивия Жак - Предаване за шоколадови десерти

  • 15:30

    Люта Америка - поредица за латино кухня

  • 16:00

    Вино и стил

  • 16:30

    Откриването предстои - поредица за откриване на заведения

  • 17:00

    Тържествен ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу с празнични рецепти

  • 17:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 18:00

    Сладки приказки - поредица за домашни сладкиши

  • 18:30

    Тържествен ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу с празнични рецепти

  • 19:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 19:30

    Шоколадивия Жак - Предаване за шоколадови десерти

  • 20:00

    Люта Америка - поредица за латино кухня

  • 20:30

    Откриването предстои - поредица за откриване на заведения

  • 21:00

    Тържествен ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу с празнични рецепти

  • 21:30

    Откриването предстои - поредица за откриване на заведения

  • 22:00

    Сладки приказки - поредица за домашни сладкиши

  • 22:30

    Всеки ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу

  • 23:00

    Великолепният китаец - поредица за ежедневна китайска кухня

  • 23:30

    Мечтаното парти - поредица за организиране на партита

  • 00:00

    Черешката на тортата - сладкарско шоу

  • 00:30

    Вкусът на живота - лайфстайл

  • 01:00

    Усещане за вкус - лайфстайл

 
Избори 2014 с Дневник