Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 07:00

    Улица "Лемур": Чужди територии

  • 07:25

    Приют за домашни любимци: Епизод 93

  • 07:50

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 12

  • 08:15

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 13

  • 08:45

    Зоополицаите на Хюстън: Епизод 14

  • 09:40

    Спасяване на животни в Австралия: Спасяване на крокодил

  • 10:05

    Експедициите на Джеф Коруин: Зовът на Луизиана

  • 10:55

    Зоополиция "Маями": Епизод 6

  • 11:50

    Зооинспектори: На фронтовата линия: Епизод 5

  • 12:15

    С човекоподобните маймуни: Надежда

  • 12:45

    Зоополицаи: По-добър живот

  • 13:40

    ВЪРХОВНИ УБИЙЦИ: Химични убийци

  • 14:05

    ВЪРХОВНИ УБИЙЦИ: Глутница

  • 14:35

    Помощ за дивата природа: Епизод 1

  • 15:00

    Помощ за дивата природа: Епизод 2

  • 15:30

    Кучета 101: Френски булдог, пудел, ерделтериер, чихуахуа, лабрадор

  • 16:25

    Нова порода ветеринари със Стив Ъруин: Невероятни акции в Австралия

  • 17:20

    Пътешествието на живота: Човешкият живот

  • 18:15

    Да живееш с човека вълк: Хелън среща глутницата

  • 18:40

    Да живееш с човека вълк: Хелън със завързани очи

  • 19:10

    Голямата надпревара в саваната: Събирането

  • 20:10

    Приключенията на Остин Стивънс: В търсене на слонове

  • 21:05

    Диви и истински: Пазете се от ухапване

  • 22:00

    Диви и истински: Да измамиш смъртта

  • 22:55

    Зоополицаите на Маями: Предателство

  • 23:50

    Голямата надпревара в саваната: Събирането

  • 00:45

    На война за китовете: Гъвкавостта на стоманата

  • 01:40

    Диви и истински: Пазете се от ухапване

  • 02:35

    Диви и истински: Да измамиш смъртта

  • 03:30

    Зоополицаите на Маями: Менажерия Маями

  • 04:25

    Нощ: Червени вълци

  • 04:50

    Нощ: Прилепи

  • 05:20

    Зоополицаите на Хюстън: Епизод 14

  • 06:10

    Зооинспектори: На фронтовата линия: Епизод 13

  • 06:35

    С делфините: Епизод 5

 
  • 06:30

    "Създаването на света" - анимационен филм, Чехия, 1957

  • 06:50

    "Чудесните пътешествия на Нилз Холгерсон и дивите гъски" - анимационен сериал

  • 08:15

    "Улица Сезам" - детска програма

  • 08:40

    "Ерни и Берт в страната на мечтите"

  • 08:50

    "Майстер Едер и неговият Пумукъл" - детска програма

  • 09:40

    "Клуб на тигровите патета" - детска програма

  • 10:40

    "Предаването с мишката" - детска програма

  • 11:15

    Великден в Рим - пряко предаване на благословията на папата "Urbi et orbi"

  • 14:15

    Аугустинус 1/2" - тв филм, копродукция, 2009

  • 15:45

    Новини

  • 15:55

    "Любов и други катастрофи 3+4/4" - игрален филм, ФРГ/Австрия, 1999

  • 18:55

    Новини

  • 19:00

    Спортен преглед, вкл. Футбол от Бундеслигата

  • 19:45

    "Линденщрасе" - сериал

  • 20:15

    "Горещото сърце на Африка 1/2" - документален филм

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Местопрестъплението: Танго за Боровски" - криминална поредица

  • 21:45

    "Манкел Валандер: Отмъщение" - игрален филм, ФРГ/Швеция, 2009

  • 00:15

    "Темите на деня" - новини и коментари

  • 00:35

    "Представителят" - игрален филм, копродукция, 2002

  • 02:40

    "Четири жени и едно убийство" - игрален фим, Англия, 1963

  • 04:10

    "Убиецо, ахой!" - игрален фим, Англия, 1964

  • 05:40

    Новини

  • 05:45

    "Горещото сърце на Африка 1/2" - документален филм

 
  • 07:10

    "Семейно право" - 2 сезон, 8 еп., драма - САЩ, 2000

  • 08:05

    "Survivor - Китай" - 15 сезон, 1 еп., риалити - САЩ, 2007

  • 09:00

    "Светкавица" - 2 сезон, 3 еп., драма - САЩ, 2006

  • 09:55

    "Семейно право" - 2 сезон, 8 еп., драма - САЩ, 2000

  • 10:50

    "Старгейт" - 6 сезон, 6 еп., научна фантастика - САЩ, 2002

  • 11:45

    "Старгейт" - 6 сезон, 7 еп., научна фантастика - САЩ, 2002

  • 12:40

    "Бойна звезда "Галактика"" - 1 сезон, 5 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2003

  • 13:35

    "Д-р Хаус" - 4 сезон, 1 еп., драма - САЩ, 2007

  • 14:30

    "Д-р Хаус" - 4 сезон, 2 еп., драма - САЩ, 2007

  • 15:25

    "Д-р Хаус" - 4 сезон, 3 еп., драма - САЩ, 2007

  • 16:20

    "Д-р Хаус" - 4 сезон, 4 еп., драма - САЩ, 2007

  • 17:15

    "Д-р Хаус" - 4 сезон, 5 еп., драма - САЩ, 2007

  • 18:10

    "Д-р Хаус" - 4 сезон, 6 еп., драма - САЩ, 2007

  • 19:05

    "Д-р Хаус" - 4 сезон, 7 еп., драма - САЩ, 2007

  • 20:00

    "Д-р Хаус" - 4 сезон, 8 еп., драма - САЩ, 2007

  • 21:00

    "ХIII. Конспирацията" - 1 сезон, 1 еп., криминален екшън - Канада, 2008

  • 22:45

    "Старгейт" - 6 сезон, 6 еп., научна фантастика - САЩ, 2002

  • 23:45

    "Старгейт" - 6 сезон, 7 еп., научна фантастика - САЩ, 2002

  • 00:40

    "Златно крайбрежие" - 1 сезон, 9 еп., криминален - Австралия, 2008

  • 01:35

    "ХIII. Конспирацията" - 1 сезон, 1 еп., криминален екшън - Канада, 2008

  • 03:15

    "Бойна звезда "Галактика"" - 1 сезон, 5 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2003

 
  • 11:00

    "Ангелите на Чарли" - 5 сезон, 16 еп., криминален - САЩ, 1980

  • 11:55

    "Ангелите на Чарли" - 5 сезон, 17 еп., криминален - САЩ, 1980

  • 12:50

    "Водни плъхове" - 6 сезон, 3 еп., криминален екшън - САЩ, 2000

  • 13:45

    "Водни плъхове" - 6 сезон, 4 еп., криминален екшън - САЩ, 2000

  • 14:40

    "Инспектор Тагарт" - 1 сезон, 9 еп., криминална драма - Великобритания, 1999

  • 16:30

    "Ларго Уинч" - 1 сезон, 17 еп., криминален екшън - Франция, 2001

  • 17:25

    "Ангелите на Чарли" - 5 сезон, 16 еп., криминален - САЩ, 1980

  • 18:20

    "Ангелите на Чарли" - 5 сезон, 17 еп., криминален - САЩ, 1980

  • 19:15

    "Старски и Хъч" - 3 сезон, 10 еп., криминален екшън - САЩ, 1975

  • 20:10

    "Старски и Хъч" - 3 сезон, 11 еп., криминален екшън - САЩ, 1975

  • 21:05

    "Ларго Уинч" - 1 сезон, 18 еп., криминален екшън - Франция, 2001

  • 22:00

    "Инспектор Тагарт" - 1 сезон, 9 еп., криминална драма - Великобритания, 1999

  • 23:50

    "Интернатът " - 1 сезон, 4 еп., трилър - драма - Испания, 2007

  • 01:10

    "Груба реалност" - 3 сезон, 10 еп., комедия - САЩ, 2000

  • 01:45

    "Груба реалност" - 3 сезон, 11 еп., комедия - САЩ, 2000

  • 02:20

    "Старски и Хъч" - 3 сезон, 10 еп., криминален екшън - САЩ, 1975

  • 03:15

    "Старски и Хъч" - 3 сезон, 11 еп., криминален екшън - САЩ, 1975

  • 04:10

    "Интернатът " - 1 сезон, 4 еп., трилър - драма - Испания, 2007

 
  • 09:00

    "Старгейт. Атлантис" - 2 сезон, 5 еп., научна фантастика - САЩ, 2005

  • 10:00

    "Старгейт. Атлантис" - 2 сезон, 6 еп., научна фантастика - САЩ, 2005

  • 11:00

    "Ю Ю Хакушо" - 1 сезон, 72 еп., аниме - Япония, 2002

  • 11:30

    "Ю Ю Хакушо" - 1 сезон, 73 еп., аниме - Япония, 2002

  • 12:00

    "Ю Ю Хакушо" - 1 сезон, 74 еп., аниме - Япония, 2002

  • 12:30

    "Ромео и Жулиета" - 1 сезон, 15 еп., аниме - Япония, 2007

  • 13:00

    "Психофактор" - 3 сезон, 9 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 14:00

    "Психофактор" - 3 сезон, 10 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 15:00

    "Star Trek. Оригиналният сериал" - 1 сезон, 26 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 1966

  • 16:00

    "Star Trek. Оригиналният сериал" - 1 сезон, 27 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 1966

  • 17:00

    "Старгейт. Мисия 200" - научна фантастика - САЩ, 2008; реж. Мартин Ууд, с Аманда Тапинг, Майкъл Шенкс, Гари Джоунс, Бен Броудър, Бо Бриджис, Дейвид Хюлет

  • 18:00

    "Старгейт. Истинската наука" - научна фантастика - САЩ, 2006; реж. Тим Асборн, с Аманда Тапинг, Кевин Уоруик, Брад Райт

  • 19:00

    "Кой иска да е супергерой?" - 1 сезон, 6 еп., риалити - САЩ, 2006

  • 20:00

    "Психофактор" - 3 сезон, 9 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 21:00

    "Психофактор" - 3 сезон, 10 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 22:00

    "Star Trek. Оригиналният сериал" - 1 сезон, 26 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 1966

  • 23:00

    "Star Trek. Оригиналният сериал" - 1 сезон, 27 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 1966

  • 00:00

    "Светилището" - 2 сезон, 11 еп., научна фантастика - Канада, 2009

  • 01:00

    "Истински страх" - 1 сезон, 7 еп., риалити - САЩ, 2009

  • 02:00

    "Кой иска да е супергерой?" - 1 сезон, 6 еп., риалити - САЩ, 2006

  • 03:00

    "Ди Грей Мен" - 1 сезон, 23 еп., аниме - Япония, 2006

  • 03:30

    "Ди Грей Мен" - 1 сезон, 24 еп., аниме - Япония, 2006

  • 04:00

    "Психофактор" - 3 сезон, 9 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 04:50

    "Психофактор" - 3 сезон, 10 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

 
  • 08:00

    Анимация

  • 09:00

    "Изворче" - детско фолклорно предаване

  • 09:40

    Анимация

  • 10:05

    "Вълшебната скала"- драма

  • 12:40

    Музикален микс / фолклорна музика

  • 12:50

    "Планината на Ботуша" - комедия

  • 14:35

    "Фитнес мания" /п/

  • 15:00

    "Богатствата на България" - предаване

  • 15:35

    "Диамантения манекен" - комедия

  • 17:07

    Анимация

  • 18:00

    "Споделете с мен" - предаване с Георги Бедников /п/

  • 19:00

    Бенефис на Кирил Икономов- 2 част

  • 19:40

    "Месец от недели" - драма

  • 21:15

    "Думи на живот" - религиозно предеване

  • 22:00

    "Фатални уроци" - трилър

  • 00:00

    "Без посока"- екшън

  • 01:50

    "Семейство под обсада"- драма

  • 03:40

    "Месец от недели" - драма

  • 05:25

    "Богатствата на България" - предаване

  • 06:00

    "Фатални уроци" - трилър

 
  • 05:30

    "Най-смешните..." /п./

  • 06:00

    "Физиотоника"

  • 06:30

    "Кой е по-по-най-" /п./

  • 07:30

    "Бранди и господин Уикърс" - детски сериал

  • 08:30

    "Междузвездни войни" - сериал, сезон 2, еп. 13

  • 09:00

    "Аристокотките" - САЩ, Анимация, 1970, Режисьор. Волфганг Рейтерман

  • 10:20

    "Моите мили съседи" - сериал, еп. 30, 31

  • 13:00

    "Търсачи на раковини" - минисериал, част 2 - Германия, Романтична драма, 2006, Режисьор. Пиърс Хагард, В ролите. Ванеса Редгрейв, Максимилиан Шел, Мейси Димбълби, Виктория Хамилтън, Себастиан Кох, Стефани Стъмф

  • 15:00

    "Тайният живот на една тийнейджърка" - сериал, еп. 8

  • 16:00

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 16:30

    "Нека говорят с Росен Петров" - токшоу

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 20:00

    "Казанова" - Драма, САЩ, 2005, Режисьор. Ласе Халстрьом, В ролите. Хийт Леджър, Сиена Милър, Джереми Айрънс, Оливър Плат, Лена Олин

  • 22:00

    bTV Новините - късна емисия

  • 22:30

    "Без дрехи" - развлекателно шоу

  • 23:00

    "Джеймс Бонд. Мъжът със златния пистолет" - Великобритания, Екшън, 1974, Режисьор. Гай Хамилтън, В ролите. Роджър Мур, Кристофър Лий, Брит Екланд, Мод Адамс, Клифтън Джеймс, Ричард Ло

  • 01:20

    "Моите мили съседи" /п./ - сериал, еп. 30

  • 02:50

    "Търсачи на раковини" /п./ - минисериал, част 2

  • 04:30

    "Най-смешните..." /п./

  • 05:00

    "Отпечатъци" /п./

 
  • 06:00

    "Последният час" - минисериал, уестърн със Сидни Поатие, Майкъл Мориарти, Джоана Гоинг, Били Вирт и др. (част 2)

  • 08:00

    "Като Майк" - комедия, фентъзи с Бау Уау, Морис Честнът, Джонатан Липники, Бренда Сонг, Джеси Племънс и др. /п./

  • 10:00

    "Къща за кукли" - сериал

  • 11:00

    "Сам вкъщи 4" - семейна комедия с Майкъл Уайнбърг, Френч Стюарт, Джейсън Бег, Джоана Гоинг, Клер Кери, Миси Пайл и др. /п./

  • 13:00

    "Втори шанс" - сериал - втори сезон - премиера

  • 14:00

    "Къща за кукли" - сериал

  • 15:00

    "Кости" - втори сезон - сериал /п./

  • 16:00

    "Кости" - втори сезон - сериал /п./

  • 17:00

    "Кости" - втори сезон - сериал /п./

  • 18:00

    "Кости" - втори сезон - сериал /п./

  • 19:00

    "Синове на анрхията" - премиера - сериал /п./

  • 20:00

    Киновечер. "Шоколад" - романтична драма с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кари Ан-Мос и др.

  • 22:00

    "Кости" - втори сезон - сериал /п./

  • 23:00

    Късно кино. "Блокада" - криминален трилър с Дензъл Уошингтън, Брус Уилис, Анет Бенинг, Тони Шалхоуб и др. /п./

  • 01:00

    "Шеметна надпревара" - риалити шоу

 
  • 06:00

    "Алиса в страната на чудесата" - анимация

  • 06:30

    "Тънката синя линия" - комедиен сериал

  • 07:00

    "Играта" - комедиен сериал

  • 07:30

    "Малкълм" - комедиен сериал

  • 08:00

    "Малкълм" - комедиен сериал

  • 08:30

    "Любов ООД" - комедиен сериал

  • 09:00

    "Комиците" - комедийно шоу /п./

  • 10:00

    "Денят на влюбените" - комедия с Ема Колфилд, Барбара Нивен и др.

  • 12:00

    "Монк" - сериал/п./

  • 13:00

    "Тънката синя линия" - комедиен сериал /п./

  • 13:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 14:00

    "Малкълм" - комедиен сериал /п./

  • 14:30

    "Малкълм" - комедиен сериал /п./

  • 15:00

    "Малкълм" - комедиен сериал /п./

  • 15:30

    "Малкълм" - комедиен сериал /п./

  • 16:00

    "Малкълм" - комедиен сериал

  • 16:30

    "Малкълм" - комедиен сериал

  • 17:00

    "Пълна лудница" - комедийно шоу

  • 18:00

    "Любов ООД" - комедиен сериал /п./

  • 18:30

    "Играта" - комедиен сериал /п./

  • 19:00

    "Прецакването" - комедийно риалити

  • 19:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 20:00

    "Монк" - сериал /п./

  • 21:00

    "Мъпетите и магьосникът от Оз" - приключенска комедия с Ашанти, Джефри Тъмбър, Куентин Тарантино, Дейвид Алън, Бил Барета и др.

  • 23:00

    "Разбиване" - седмично шоу на Световната федерация по кеч

  • 00:00

    "Прецакването" - комедийно риалити /п./

  • 00:30

    "Играта" - комедиен сериал /п./

  • 01:00

    "Малкълм" - сериал/п./

  • 01:30

    "Малкълм" - сериал/п./

  • 02:00

    "Малкълм" - сериал/п./

  • 02:30

    "Малкълм" - сериал/п./

  • 03:00

    "Денят на влюбените" - комедия с Ема Колфилд, Барбара Нивен и др. /п./

  • 04:30

    "Любов ООД" - комедийно шоу /п./

  • 05:00

    "Малкълм" - сериал/п./

  • 05:30

    "Малкълм" - сериал/п./

 
  • 04:00

    “Лагерът Ласло”

  • 04:25

    “Чаудър”

  • 04:50

    “Невероятните неприключения на Флапджак”

  • 05:15

    “Най-добрият ми приятел е маймуна”

  • 05:40

    “Домът на Фостър за въображаеми приятели”

  • 06:05

    “Бен 10”

  • 06:30

    „Скункс-фу!”

  • 06:55

    “Чаудър”

  • 07:20

    “Елиът Хлапето”

  • 07:45

    “Батман: Дръзки и смели”

  • 08:10

    “Бен Тен: Извънземна сила”

  • 08:35

    “Роботбой”

  • 09:00

    “Елиът Хлапето”

  • 09:25

    “Невероятните неприключения на Флапджак”

  • 09:50

    “Фантастичната четворка”

  • 10:15

    “Бакуган: Бойци в действие - Нова Вестроя”

  • 10:40

    “Том и Джери”

  • 11:05

    “Скуби Ду”

  • 11:30

    “Лагерът Ласло”

  • 11:55

    “Кунг фу пилета”

  • 12:20

    “Най-добрият ми приятел е маймуна”

  • 12:45

    “Животът и приключенията на Джунипър Лий”

  • 13:10

    “Чаудър”

  • 13:35

    “Междузвездни войни: Войните на клонираните”

  • 14:00

    “Домът на Фостър за въображаеми приятели”

  • 14:25

    „Скункс-фу!”

  • 14:40

    “Бакуган: Бойци в действие - Нова Вестроя”

  • 15:05

    “Бен 10”

  • 15:30

    “Елиът Хлапето”

  • 15:55

    “Роботбой”

  • 16:20

    “Секретните Сатърдей”

  • 16:45

    “Невероятните неприключения на Флапджак”

  • 17:10

    “Бен Тен: Извънземна сила”

  • 17:35

    “Батман: Дръзки и смели”

  • 18:00

    “Бен 10”

  • 18:25

    „Самурай Джак”

  • 18:50

    „Шантавите рисунки”

  • 19:00

    “Бакуган: Бойци в действие - Нова Вестроя”

  • 19:25

    “Чаудър”

  • 19:50

    “Бен Тен: Извънземна сила”

  • 20:15

    “Батман: Дръзки и смели”

  • 20:40

    “Самурай Джак”

  • 21:05

    “Бен Тен”

  • 21:30

    “Чаудър”

  • 21:55

    „Том и Джери”

 
  • 07:00

    "12-те стола" - комедия - САЩ, 1970

  • 08:35

    "Сватба в бяла нощ" - драма - Исландия, 2008

  • 10:10

    "Елвис Митчъл представя. Влияния I, 2 еп. - Бил Мъри" - документална поредица - САЩ, 2008

  • 10:40

    "Красивата сватба" - комедия - Франция, 1982

  • 12:15

    "Забравен зад решетките" - драма - Канада, 2006

  • 13:40

    "Водното племе" - късометражен - Великобритания, 1975

  • 13:55

    "Мемфис Бел" - военна драма - Великобритания, 1990

  • 15:40

    "Капитан Абу Раед" - драма - Йордания, 2008

  • 17:20

    "12-те стола" - комедия - САЩ, 1970; реж. Мел Брукс, с Рон Мууди, Франк Ланджела, Дом ДеЛуис, Мел Брукс

  • 18:55

    "Елизабет" - драма - Великобритания, 1998; реж. Шекар Капур, с Кейт Бланшет, Джефри Ръш, Кристофър Еклестън, Джоузеф Файнс, Ричард Атенбъроу

  • 21:00

    "Танцувай с него" - драма - Франция, 2007; реж. Валери Гинабоде, с Матилде Сейнър, Сами Фрей, Жан Франсоа Пиньон, Антони Делон

  • 23:00

    "Брат" - криминален трилър - Великобритания, 2000; реж. Такеши Китано, с Такеши Китано, Омар Епс, Татяна Али, Клод Маки, Масая Като

  • 00:50

    "12 маймуни" - трилър - САЩ, 1995; реж. Тери Джилиъм, с Брус Уилис, Маделин Стоу, Брад Пит, Кристофър Плъмър, Джон Седа

  • 02:55

    "Сватба в бяла нощ" - драма - Исландия, 2008

  • 04:30

    "Нашествието на крадци на тела" - ужаси - САЩ, 1978

  • 06:25

    "В Холивуд IV, 34 еп. - Ники Блонски / Крейг Задан / Нейл Мерън" - документална поредица - САЩ,

 
  • 07:00

    "Всемогъщият Евън" - комедия - САЩ, 2007

  • 08:35

    "О, Боже!" - комедия - САЩ, 1977

  • 10:15

    "Възрастните" - комедия - Франция, 2008

  • 11:40

    "Госпожица Еф" - драма - Италия, 2007

  • 13:15

    "Близки непознати", драма - САЩ, 1970

  • 14:45

    "Момичето край езерото", трилър - Италия, 2007

  • 16:20

    "Хитът" - комедия - Франция, 2008

  • 17:55

    "Американска афера" - драма - САЩ, 2009; реж. Уилям Стен Олсън, с Гретчен Мол, Джеймс Ребхорн, Камерън Брайт, Марк Пелегрино, Пери Рийвс

  • 19:25

    "Всемогъщият Евън" - комедия - САЩ, 2007; реж. Том Шадиак, със Стив Керъл, Морган Фрийман, Лорън Греъм, Джон Гудман, Джон Майкъл Хигинс

  • 21:00

    "Интернешънъл", екшън - САЩ, 2009; реж. Том Тайкуър, с Клайв Оуен, Наоми Уотс, Армин Мюлер-Стал, Улрих Томсен, Брайън Ф. О'Бърн

  • 23:00

    "Салвадор" - драма - САЩ, 1986; реж. Оливър Стоун, с Джеймс Уудс, Джеймс Белуши, Джон Савидж, Майкъл Мърфи, Елпидия Карильо

  • 01:00

    "Странни звуци" - драма - Испания, 2006; реж. Ориол Пауло, с Нуриа Примс, Чете Лера, Силвия Сабате, Карлос Бланко, Луис Солер

  • 02:35

    "Атаката на гаргойлите", научно - фантастичен екшън - САЩ, 2007

  • 04:00

    "Отнесен от жената" - комедия - Норвегия, 2007

  • 05:30

    "Смразяваща игра", трилър - САЩ, 2008

 
  • 07:30

    Новини/CNNdotCOM

  • 08:30

    Бизнес

  • 09:30

    Из Европа

  • 10:30

    Спорт

  • 11:30

    Световен ритъм

  • 12:30

    Спорт

  • 13:30

    Горещи точки

  • 14:30

    Дипломатически лиценз

  • 15:00

    Репортажи

  • 16:30

    Африка отблизо

  • 17:30

    Спорт

  • 18:30

    Новини от шоубизнеса

  • 19:00

    Късно издание

  • 20:00

    Световни новини

  • 20:30

    Нетрадиционен бизнес

  • 21:30

    Из Европа

  • 22:30

    Артклуб

  • 23:30

    CNNdotCOM

  • 00:30

    Спорт

  • 01:00

    Световен преглед

  • 01:30

    Мода

  • 02:30

    Азиатско издание

  • 02:45

    Азиатски бизнес

  • 03:00

    Световен преглед

  • 03:30

    Наука и технологии

  • 04:00

    CNN & TIME

  • 05:30

    Артклуб

  • 06:30

    Баскетбол от НБА

 
  • 07:00

    Британска мотонадпревара: Епизод 8

  • 07:25

    Как се правят тези неща?: Памучни тампони/Игрални автомати/Фаянсови плочки/Тесто за хляб

  • 07:50

    Как са го направили?: Хеликоптер/Луксозни яхти/ Стадион за бейзбол

  • 08:15

    Гръм и трясък: Железопътна катастрофа

  • 09:10

    Ловци на митове: Катастрофи и пожари

  • 10:05

    Смайващи ленти от оцеляване: Произшествие високо във въздуха

  • 10:35

    Смайващи ленти от оцеляване: Газова експлозия

  • 11:00

    Ловци на бури: Снимките на Шон

  • 11:55

    Речни чудовища: Амазонски убийци

  • 12:50

    Оцеляване на предела: Аляска

  • 13:45

    Оцеляване на предела: Шотландия

  • 14:40

    Ловци на митове: Катастрофи и пожари

  • 15:35

    Гръм и трясък: Железопътна катастрофа

  • 16:30

    Изкривяване на времето: Брейкданс

  • 17:00

    Изкривяване на времето: Велосипеди

  • 17:25

    Да продадеш колата си: "Ферари 308 GT4" - първа част

  • 17:55

    Да продадеш колата си: "Ферари 308 GT4" - втора част

  • 18:20

    Колата на бъдещето: Необикновените коли

  • 19:15

    Американски чопър: Мотор за фондацията на Кристофър и Дейна Рийв

  • 20:10

    Поръчкови коли - Берлин: Голямото откриване

  • 21:05

    Ловци на митове: Митове за Аляска

  • 22:00

    С Рос Кемп отново в Афганистан: Епизод 5

  • 22:55

    Рос Кемп за бандите: Москва

  • 23:50

    Моята шокираща история: Огромна глава

  • 00:45

    Моята шокираща история: Човека-октопод

  • 01:40

    Точка на пречупване: Къща

  • 02:40

    Ловци на митове: Митове за Аляска

  • 03:40

    Гръм и трясък: Железопътна катастрофа

  • 04:40

    Как се правят тези неща?: Памучни тампони/Игрални автомати/Фаянсови плочки/Тесто за хляб

  • 05:05

    Поучени от горчивия опит: Тунели

  • 06:00

    Строители в Ел Ей: Дърводелци

 
  • 07:00

    "Шеметна надпревара"

  • 08:00

    "Наука за науката"

  • 09:00

    "Идващият свят"

  • 09:55

    "Феноменални съоръжения" - неделен маратон

  • 15:25

    "Готините неща: Как се правят"

  • 15:55

    "Даунлоуд: Истинската история на Интернет"

  • 16:50

    "Екополис"

  • 18:40

    "Защита на патенти"

  • 19:30

    "За какво става въпрос"

  • 20:20

    "Космически пионер"

  • 21:10

    "Ню Йорк: Отвътре навън"

  • 22:00

    "Колонията: Апокалипсиса"

  • 23:40

    "Наука за науката"

  • 00:30

    "Бъдещата...сигурност"

  • 01:20

    "Оръжията на бъдещето"

  • 03:00

    "Наука за науката"

  • 03:50

    "Бъдещата...сигурност"

  • 04:45

    "За какво става въпрос"

  • 05:40

    "Защита на патенти"

  • 06:10

    "Инженери"

 
  • 07:00

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 07:55

    "Малки хора, свят голям"

  • 08:50

    "Докато теб те нямаше"

  • 09:45

    "Домове-мечти"

  • 10:40

    "Супердомове"

  • 11:05

    "ВИП уикенди"

  • 11:30

    "Вземете си готвач"

  • 11:55

    "Кажете ДА на булчинската рокля"

  • 12:25

    "Детски конкруси за красота"

  • 13:10

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 14:05

    "Малки хора, свят голям"

  • 14:30

    "Господарят на тортите"

  • 14:55

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 15:40

    "Докато теб те нямаше"

  • 16:35

    "Продайте тази къща"`

  • 17:00

    "Детски конкурси за красота"

  • 17:50

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 18:40

    "Татуировки в Маями"

  • 19:30

    "Джон и Кейт Плюс"

  • 20:20

    "Малки хора, свят голям"

  • 20:45

    "Господарят на тортите"

  • 21:10

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 22:00

    "Детски конкурси за красота"

  • 22:50

    "Татуировки в Маями"

  • 23:15

    "Не знаех, че съм бременна"

  • 23:40

    "Оперирани от затлъстляост"

  • 00:30

    "Малки хора, свят голям"

  • 01:25

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 02:15

    "Кажете ДА на булчинската рокля"

  • 03:10

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 04:10

    "Детски конкурси за красота"

  • 04:55

    "Докато те те нямаше"

  • 05:45

    "Най-богатите хора в света"

  • 06:05

    "Продайте тази къща"

 
  • 07:00

    "Атлас "Дискавъри"

  • 09:00

    "Ловци на опасности"

  • 09:55

    "Разгневената планета: Лавините"

  • 10:50

    "Аляска" - неделен маратон

  • 14:30

    "Още индсутриални открития"

  • 15:00

    "Последната крепост на генерал Къстър"

  • 15:55

    "Разкрититет библейски загадки"

  • 18:15

    "20-ти век"

  • 18:40

    "Строителни постижения"

  • 19:30

    "В неизвестното"

  • 20:20

    "Защо рухна древния Египет"

  • 21:10

    "Разкритите библейски загадки"

  • 22:00

    "Кой е бил Иисус?"

  • 00:30

    "Загадъчни пътувания"

  • 01:20

    "В неизвестното"

  • 02:10

    "Разкритите библейски загадки"

  • 03:00

    "Кой е бил Иисус?"

  • 05:40

    "Още индустриални открития"

  • 06:10

    "Последната крепост на генерал Къстър"

 
  • 07:00

    Покер ексклузивно

  • 07:45

    Рекламно предаване

  • 09:45

    Футбол от Бундеслигата: хитове

  • 10:00

    Хокей на лед от II Бундеслига, плейофи

  • 10:30

    Футбол от Бундеслигата, 29 кръг: всички мачове, всички голове

  • 12:00

    "Двоен пас" - футболно токшоу

  • 14:00

    Футбол от Бундеслигата, 29 кръг: всички мачове, всички голове

  • 15:30

    Покер ексклузивно

  • 17:30

    Формула 1 за Голямата награда на Малайзия в Сепанг

  • 18:30

    Хандбал компактно

  • 18:45

    Хандбал: топсреща - пряко

  • 20:30

    "Хатрик" - Футбол от II Бундеслига, 29 кръг: обзор

  • 22:00

    Формула 1 за Голямата награда на Малайзия в Сепанг

  • 23:00

    DSF актуално

  • 00:00

    Футбол от II Бундеслига, 29 кръг: всички мачове, всички голове

  • 01:00

    до 7.00 Спортни клипове и рекламни предавания

 
  • 07:15

    Спорт

  • 07:22

    Култура 1

  • 07:41

    Анализи

  • 07:46

    Преглед на програмата / Преглед на печата

  • 07:50

    Етикет Европа

  • 07:56

    Финансов експрес

  • 08:10

    Спортен журнал

  • 08:23

    Магазин

  • 08:46

    Преглед на програмата / Анализи

  • 08:50

    Актуални новини 1

  • 09:10

    ЕКЮ

  • 09:15

    Селскостопански новини

  • 09:41

    Европа днес

  • 09:46

    Фокус

  • 10:10

    Спортът днес

  • 10:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 10:45

    Международни събития

  • 11:10

    Спортът днес

  • 11:15

    Фокус

  • 11:45

    Екологията

  • 12:10

    Спортът днес

  • 12:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 12:45

    Международни събития

  • 13:10

    Спортът днес

  • 13:15

    Екология

  • 13:45

    Фокус

  • 14:15

    Спорт

  • 14:45

    Поща

  • 15:12

    Преди една година

  • 15:15

    Фокус

  • 15:45

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 16:15

    Фокус

 
  • 09:30

    Снукър: "Чайна оупън", финал, пряко

  • 12:30

    Тенис, WTA: Турнир в Маями, финал

  • 13:45

    "Планета Армстронг"

  • 14:00

    Колоездене: Обиколка на Фландрия, пряко

  • 18:00

    Конен спорт: Гран При на Париж

  • 19:30

    Снукър: "Чайна оупън", финал

  • 21:30

    Кърлинг, Световно първенство (мъже): Швеция - Норвегия

  • 23:00

    "Моторспорт уикенд"

  • 23:15

    Бокс: Томаш Адамек - Джейсън Естрада

  • 00:45

    Снукър: "Чайна оупън", финал

  • 02:15

    "Моторспорт уикенд"

 
  • 05:00

    Сърфинг: Световен тур Белс бийч

  • 07:00

    Хокей на трева, Шампионска лига: Тераса - Познан

  • 07:30

    Сърфинг: Световен тур Белс бийч

  • 07:45

    Футбол: Кьолн - Херта

  • 08:45

    Футбол: Шалке - Байерн

  • 09:45

    Сърфинг: Световен тур Белс бийч

  • 10:00

    Австралийски футбол, АФЛ: Бризбън - Карлтън

  • 11:00

    Футбол: Шалке - Байерн

  • 12:00

    Футбол: Айнтрахт - Байер

  • 13:00

    Автомобилизъм: Суперлига "Формула" Силвърстоун, пряко

  • 14:00

    Сноуборд: ТТР тур Ливиньо

  • 14:30

    Снукър: "Чайна оупън", финал, пряко

  • 16:30

    Футбол: Волфсбург - Хофенхайм, пряко

  • 18:30

    Футбол: Борусия Д - Вердер, пряко

  • 20:30

    Футбол: Обзор на кръга в Бундеслигата

  • 21:30

    Вечерни уикенд новини

  • 22:00

    Хандбал, Купа на EHF: Арагон - Лемго

  • 23:00

    Хандбал, Шампионска лига (мъже): Осминафинал

  • 00:30

    Хандбал: Обзор на кръга в Шампионската лига

  • 01:00

    Сърфинг: Световен тур Белс бийч

  • 01:15

    Хокей на трева, Шампионска лига: Четвъртфинали

  • 03:15

    Сърфинг: Световен тур Белс бийч

  • 03:30

    Футбол: Шалке - Байерн

 
  • 07:00

    "Матлок" - четвърти сезон

  • 07:45

    "Съдружници по неволя" - четвърти сезон

  • 08:35

    "Диагноза убийство" - осми сезон

  • 09:20

    "Убийство по сценарий" - седми сезон

  • 10:10

    "Матлок" - четвърти сезон

  • 11:00

    "Закон и ред.Умисъл за престъпление" - пети сезон

  • 11:50

    "Лас Вегас" - трети сезон

  • 12:40

    "Диагноза.Убийство" - осми сезон

  • 13:30

    "Матлок" - четвърти сезон

  • 14:20

    "Убийство по сценарий" - седми сезон

  • 15:15

    "Съдружници по неволя" - четвърти сезон

  • 16:00

    "Диагноза.Убийство" - осми сезон

  • 16:45

    "Криминални уравнения" - втори сезон

  • 17:40

    "Закон и ред.Умисъл за престъпление" - пети сезон

  • 18:20

    "Хоуп Спрингс" - първи сезон

  • 19:10

    "Лас Вегас" - трети сезон

  • 19:55

    "24" - пети сезон

  • 20:45

    "Петият пръстен" - сериал

  • 21:35

    "Щатски барети" - сериал

  • 22:00

    "Касъл" - втори сезон

  • 22:45

    "Разобличаване" - сериал

  • 23:30

    "Бягство от затвора" - трети сезон

  • 00:15

    "Закон и ред.Умисъл за престъпление" - пети сезон

  • 01:00

    "Криминални уравнения" - втори сезон

 
  • 06:55

    "Довери се на журито" - риалити

  • 07:20

    "Семейство Симпсън" - шестнадесети сезон

  • 08:10

    "Всичко е относително" - сериал

  • 08:30

    "Уил и Грейс" - трети сезон

  • 09:20

    "Да, мило" - трети сезон

  • 09:45

    "Обвързани" - първи сезон

  • 10:10

    "Двама мъже и половина" - Великденски маратон

  • 19:25

    "Довери се на журито" - риалити

  • 19:40

    "Да, мило" - трети сезон

  • 20:10

    "Грозната Бети" - втори сезон

  • 21:45

    "Всичко е относително"- сериал

  • 22:10

    "Скандално" - втори сезон

  • 23:00

    "Новият Купидон"- сериал

  • 23:55

    "Колежани" - трети сезон

  • 00:40

    "Коя е Саманта" - първи сезон

  • 01:30

    "Луди глави" - сериал

  • 02:20

    "Довери се на журито" - риалити

 
  • 06:00

    "Труден живот. борбата на Мери Кей" - драма с Шърли Маклейн, Бари Флатман, Шанън Дохърти.

  • 08:00

    "Целувката" - драма с Терънс Стамп, Франсоа Сюрел, Били Зейн, Илиана Дъглас, Илайза Душку.

  • 10:00

    "Калифорнийците" - драма с Ноа Уайли, Кейт Мара, Илеана Дъглас.

  • 12:00

    "По време на една сватба" - романтична комедия с Валерия Андрюс, Шарлот Аяна, Куно Бекър, Кристиан де ла Фуенте.

  • 14:00

    "Майка детектив. отвличане в десет лесни стъпки" - драма с Дрю Уотърс, Сузана Гиб, Даника МакКелър.

  • 15:40

    "Ана Каренина" - 1 и 2 ч. - драма с Дъглас Хеншел, Хелън МакКрори, Кевин МакКид, Марк Стронг.

  • 20:00

    "Добрата съпруга" - сериал/драма с Джулиана Маргулис, Арчи Панджаби, Кристин Барански, Джош Чарлз.

  • 22:00

    "Тайните на Виктория" - драма с Анита Джилет, Марго Харшман, Майкъл Уайзман, Тод Шери.

  • 00:00

    "Женски хитрини" - драма с Елика Портной, Скот Елрод, Карлос Леон.

  • 02:00

    "Апартамент № 12" - драма с Марк Ръфало, Бет Улрих.

  • 04:00

    "Винигър Хил" - драма с Тим Гуини и Мери-Луис Паркър.

 
  • 07:00

    "Кралете на Саут Бийч" - драма - САЩ, 2007

  • 08:30

    "Филми и звезди II, 14 еп.", документална поредица - Холандия, 2010

  • 08:55

    "Моите приятели, моите любови", романтична комедия - Франция, 2008

  • 10:30

    "Момчето с раираната пижама", драма - Великобритания, 2008

  • 12:00

    "В кадър VII, 14 еп.", документална поредица - САЩ, 2010

  • 12:30

    "Ваканционни изцепки" - комедия - САЩ, 2009

  • 13:50

    "Томи и готиното магаре", комедия - САЩ, 2009

  • 15:25

    "Алвин и катеричоците" - комедия - САЩ, 2007

  • 16:55

    "Уол-И" - анимация - САЩ, 2008

  • 18:35

    "Женско братство 2" - драма - САЩ, 2008; реж. Санаа Хамри, с Амбър Тамблин, Алексис Бледъл, Америка Ферера, Блейк Лайвли, Рейчъл Никълс

  • 20:35

    "В кадър VII, 15 еп.", документална поредица - САЩ, 2010

  • 21:05

    "Шаферът" - романтична комедия - САЩ, 2008; реж. Пол Уейленд, с Патрик Демпси, Мишел Монаган, Кевин МакКид, Катлийн Куинлан, Сидни Полак

  • 22:45

    "Пасифик I, 3 еп." - военна драма - САЩ, 2010; реж. Джеръми Подесва, с Джеймс Бадж Дейл, Джоузеф Масело, Джон Седа, Джошуа Битън, Том Бъдж

  • 23:40

    "Отегчен до смърт I, 3 еп. - Случаят с изчезналия сценарий" - комедия - САЩ, 2009; реж. Майкъл Леман, с Джейсън Шварцман, Зач Галифианакис, Тед Дансън, Хедър Бърнс, Оливър Плат

  • 00:05

    "Отегчен до смърт I, 4 еп. - Случаят с откраднатия скейтборд" - комедия - САЩ, 2009; реж. Тъкър Гейтс, с Джейсън Шварцман, Зач Галифианакис, Тед Дансън, Хедър Бърнс, Бийб Нюуърт

  • 00:30

    "Кейти Морган за сексиграчките" - документален - САЩ, 2007; реж. Дан Чейкин, с Кейти Морган

  • 01:00

    "Истинска кръв II, 9 еп. - Ще се надигна отново", драма - САЩ, 2009; реж. Скот Уинант, с Ана Пакуин, Райън Куонтън, Стивън Мойер, Александър Скарсгард, Сам Трамел, Мишел Форбс

  • 01:50

    "Истинска кръв II, 10 еп. - Моят нов свят" - драма - САЩ, 2009; реж. Адам Дейвидсън, с Ана Пакуин, Райън Куонтън, Стивън Мойер, Александър Скарсгард, Сам Трамел, Мишел Форбс

  • 02:35

    "Истинска кръв II, 11 еп. - Буря", драма - САЩ, 2009; реж. Даниъл Минахан, с Ана Пакуин, Райън Куонтън, Стивън Мойер, Александър Скарсгард, Сам Трамел, Мишел Форбс

  • 03:25

    "Истинска кръв II, 12 еп. - Отвъд е нищото", драма - САЩ, 2009; реж. Майкъл Куеста, с Ана Пакуин, Райън Куонтън, Стивън Мойер, Александър Скарсгард, Сам Трамел, Мишел Форбс

  • 04:25

    "Секс и смърт, 101 жени" - комедия - САЩ, 2007

  • 06:25

    "В кадър VII, 15 еп.", документална поредица - САЩ, 2010

 
  • 09:30

    "Кино, Кино, Кино XII, 28 еп." - документална поредица - САЩ, 2009

  • 09:55

    "Шоуто на Бил Енгвол III, 2 еп. - Ти реши" - комедия - САЩ, 2009

  • 10:15

    "Шоуто на Бил Енгвол III, 3 еп. - Остави го" - комедия - САЩ, 2009

  • 10:40

    "Умирай умно" - екшън - комедия - САЩ, 2008

  • 12:30

    "Хортън" - анимационна комедия - САЩ, 2008

  • 13:55

    "В кадър VII, 12 еп." - документална поредица - САЩ, 2010

  • 14:25

    "Многобройната аз" - комедия - САЩ, 2007

  • 15:55

    "Ах, 70-те! V, 23 еп. - Само аз съм виновен" - комедия - САЩ, 2003

  • 16:15

    "Ах, 70-те! V, 24 еп. - Песента на имигранта" - комедия - САЩ, 2003

  • 16:35

    "Ах, 70-те! V, 25 еп. - Ден за празненство" - комедия - САЩ, 2003

  • 16:55

    "Ах, 70-те! VI, 1 еп. - Децата са добре" - комедия - САЩ, 2003

  • 17:20

    "Ах, 70-те! VI, 2 еп. - Свързани" - комедия - САЩ, 2003; реж. Дейвид Трейнър, с Тофър Грейс, Мила Кунис, Аштън Къчър, Дани Мастерсън, Лора Препън

  • 17:45

    "Умирай умно" - екшън - комедия - САЩ, 2008; реж. Питър Сегал, със Стив Керъл, Ан Хатауей, Дуейн Джонсън, Алън Аркин, Бил Мъри, Терънс Стамп

  • 19:35

    "Филми и звезди II, 11 еп." - документална поредица - Холандия, 2010

  • 20:05

    "Хортън" - анимационна комедия - САЩ, 2008; реж. Джими Хейуард, Стив Мартино

  • 21:30

    "Robin Williams. Weapons of Self Destruction" - комедия - САЩ, 2009; реж. Marty Callner, с Robin Williams

  • 23:00

    "Антураж V, 7 еп. - Погледни нагоре, за да слезеш" - комедия - САЩ, 2008; реж. Марк Майлъд, с Ейдриън Грение, Кевин Конъли, Кевин Дилън, Джери Ферара, Джеръми Пивън

  • 23:25

    "Антураж V, 8 еп. - Първокласен кретен" - комедия - САЩ, 2008; реж. Кен Уитингам, с Ейдриън Грение, Кевин Конъли, Кевин Дилън, Джери Ферара, Джеръми Пивън

  • 23:55

    "Многобройната аз" - комедия - САЩ, 2007; реж. Дейзи фон Шерлер Майер, с Моли Шанън, Стивън Уебър, Джейк Бийл, Паула Будро, Абигейл Фол

  • 01:20

    "Стъпвай тежко. Историята на Дюи Кокс" - музикална комедия - САЩ, 2007

  • 02:55

    "Антураж V, 7 еп. - Погледни нагоре, за да слезеш" - комедия - САЩ, 2008

  • 03:20

    "Антураж V, 8 еп. - Първокласен кретен" - комедия - САЩ, 2008

  • 03:50

    "Ах, 70-те! V, 23 еп. - Само аз съм виновен" - комедия - САЩ, 2003

  • 04:10

    "Ах, 70-те! V, 24 еп. - Песента на имигранта" - комедия - САЩ, 2003

  • 04:30

    "Ах, 70-те! V, 25 еп. - Ден за празненство" - комедия - САЩ, 2003

  • 04:50

    "Ах, 70-те! VI, 1 еп. - Децата са добре" - комедия - САЩ, 2003

  • 05:15

    "Ах, 70-те! VI, 2 еп. - Свързани" - комедия - САЩ, 2003

 
  • 06:35

    "Гаргойл" - анимация

  • 07:25

    "Човекът паяк" - анимация

  • 07:45

    "Х-мен" - анимация

  • 08:15

    "Соник Х" - анимация

  • 08:40

    "Нестор и Куест" - анимация

  • 09:05

    "Новости в Ентенхаузен" - анимация

  • 09:30

    "Даркуинг Дак" - анимация

  • 09:55

    "Тимон & Пумба" - анимация

  • 10:35

    "Херкулес на Дисни" - анимация

  • 11:05

    "Аладин на Дисни" - анимация

  • 11:30

    "Десетте божи заповеди" -драма, САЩ, 1956

  • 15:45

    "Кинг Конг" - фантастичен филм, САЩ, 1976

  • 17:40

    Новини

  • 17:50

    "Тарзан и изчезналият град" - приключенски филм, САЩ, 1998

  • 19:35

    "Забавният свят на животните" - комедия, САЩ, 1974

  • 21:15

    "Скот и Хуч" - комедия, САЩ, 1989

  • 23:00

    "Приключението живот" - журнал

  • 00:30

    К1 журнал

  • 01:30

    "12 часа в полунощ" - драма, Англия, 1977

  • 03:35

    "Името ми е Лудото куче" - комедия, САЩ, 1993

  • 05:05

    "Клетка за герои" - сериал

  • 05:40

    "Крачун и Малчо получават един остров в наследство" - комедия, копродукция, 1951

 
  • 17:30

    Клиплиния

  • 18:45

    Риплей

  • 19:00

    CAUETivi

  • 20:00

    US Топ

  • 21:00

    JDM

  • 21:15

    Тюбс

  • 23:45

    Субкултура

  • 00:00

    Синтез

  • 00:15

    Рок-нощ

 
  • 07:15

    "Дамата в бяло" - трилър с Лукас Хаас, Алекс Роко, Катрин Хелмънд.

  • 09:05

    "Великолепната седморка. Отново заедно" - уестърн с Лий Ван Клийф, Майкъл Калън, Елин Ан МакЛъри.

  • 10:45

    "Чарли Чан и проклятието на дракона" - комедия с Питър Устинов, Лий Грант, Анджи Дикинсън, Роди Макдауъл.

  • 12:20

    "Моли" - комедия с Елизабет Шу, Джил Хенеси, Аарън Екхарт.

  • 14:00

    "Пътят на Запад" - уестърн с Кърк Дъглас, Робърт Мичъм, Ричард Уидмарк.

  • 16:00

    "Под прикритието на нощта" - драма със Сидни Поатие и Род Щайгър.

  • 17:50

    "Джоузи и "Пусикетс" - комедия с Рейчъл Лий Кук, Тара Райд, Росарио Доусън, Алън Къминг, Паркър Поузи.

  • 19:25

    "Ченге" - драма с Джеймс Уудс, Лесли Ан Уорън, Чарлз Дърнинг, Чарлз Хейд.

  • 21:15

    ПРЕМИЕРА. "Друга жена" - комедия с Джийн Хекман, Мия Фароу, Джина Роуландс.

  • 22:35

    "Къщата на игрите" - мистерии с Линдзи Круз, Джо Мантеня.

  • 00:15

    "Сред приятели" - драма с Мира Сорвино, Франк Медрано, Луис Ломбарди.

  • 01:40

    "Невинните" - драма с Антъни Хопкинс, Изабела Роселини, Кембъл Скот.

  • 03:35

    "Сребърният бряг" - драма с Николет Шеридън, Джил Белоус, Джей О. Сандърс, Тони Плана.

  • 05:15

    "Сърцето на Юга" - драма с Али Шийди, Вирджиния Медсън, Фийби Кейтс, Трийт Уилямс.

 
  • 07:00

    "Китайското наследство за света"-док.филм

  • 08:05

    "Вилемщад"-док.филм

  • 08:15

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 08:30

    На абордаж."Костница"-док.филм

  • 09:00

    "Фитнес мания" - предаване /п/

  • 09:30

    "Импровизации" - магазинно предаване /п/

  • 10:00

    "Телестар" - телепазар

  • 10:30

    "Речен патрул"-документален филм

  • 11:00

    "ПроФайл" - предаване за нови технологии и компютърни игри

  • 11:30

    ТВ арт представя.Трезори на културата

  • 12:00

    "Телестар" - телепазар

  • 12:30

    "Новините на M SAT" - обедна емисия

  • 12:40

    "Шоуто на баба"-кулинарно предаване/премиера/

  • 13:10

    "На риба и лов" - предаване

  • 13:40

    "Телестар" - телепазар

  • 14:00

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 14:15

    "Непознатата история"-предаване на Съйко Съев

  • 14:30

    "Телестар" - телепазар

  • 15:00

    "Потребителят"-предаване/премиера/

  • 15:40

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 16:30

    "Музикалното шоу на ..." - музикално предаване

  • 17:00

    БГ история." Манастирът на Княз Борис"-док.филм /п/

  • 17:30

    "Катедралата на Роскилде, Дания"-док.филм

  • 17:45

    "Телестар" - телепазар

  • 18:00

    "Фитнес мания" - предаване

  • 18:30

    "Европейски посоки" - публицистично предаване на Свилена Димитрова

  • 19:00

    "Новините на M SAT" - централна емисия

  • 19:45

    "Фирмата III"-игрален филм/премиера

  • 21:15

    Рецитал на Иван Дяков"-Пирин фолк 2006

  • 21:30

    "Мания"- лайфстайл шоу

  • 22:00

    "НОВИНИ"-късна емисия

  • 22:30

    "Между непознати"-игрален филм

  • 00:00

    "Партньори в престъпленията"-игрален филм

  • 01:30

    "Холивудски обирджии"-игрален филм

  • 03:00

    "Плаващи пясъци"-игрален филм

  • 05:30

    На абордаж."антени"-док.филм

  • 06:00

    "Речен патрул" -документален филм /п/

 
  • 07:00

    Стартер

  • 08:00

    Клуб "Закуска"

  • 10:00

    Основен чарт

  • 11:00

    Топ 10: Рок хитове

  • 12:00

    Уикенд на електронната музика

  • 17:00

    Чарт класацията на Великобритания

  • 18:00

    Създаването на един клип

  • 18:30

    Музикален микс

  • 19:30

    Животът на ръба

  • 20:00

    Световен чарт експрес

  • 21:00

    Денс Флор Чарт

  • 22:00

    Роб и Биг

  • 22:30

    Хълмовете - реалити шоу

  • 23:00

    Топ 10: Рок хитове

  • 00:00

    На живо: Kings of Leon

  • 01:00

    Любовна битка с Тила Текила

  • 03:00

    Музикален микс

 
  • 06:00

    „Изгубената гробница на цар Ирод”

  • 07:00

    „Вярно ли е?: Духове”

  • 07:30

    „Вярно ли е?: Кръгове в житата”

  • 08:00

    „Изследователи на акули: Измъкване”

  • 09:00

    „Маймуни-крадци: Изчезнал”

  • 09:30

    „Маймуни-крадци: Набег”

  • 10:00

    „Райски места: Етоша - неопитомената земя на Африка”

  • 11:00

    „Най-трудните ремонти на света: Мостове в Обединеното кралство”

  • 12:00

    „Мегазаводи: Ламборгини”

  • 13:00

    „Корабни дневници: Инспектори на борда”

  • 14:00

    „Дивата Русия: Арктика”

  • 15:00

    „Дивата Русия: Камчатка”

  • 16:00

    „Атлантида от Каменната ера”

  • 18:00

    „Разкриването на Исус”

  • 19:00

    „Вярно ли е?: Докосване от Исус”

  • 20:00

    „Вярно ли е?: Плащеницата от Турин”

  • 20:30

    „Вярно ли е?: Стигмата”

  • 21:00

    ПРЕМИЕРА: „Десетте библейски напасти: Първите проклятия”

  • 22:00

    ПРЕМИЕРА: „Десетте библейски напасти: Последните мъчения”

  • 23:00

    „Проект: Земята: Серия от земетресения”

  • 00:00

    „Десетте библейски напасти: Първите проклятия”

  • 01:00

    „Десетте библейски напасти: Последните мъчения”

  • 02:00

    „Проект: Земята: Серия от земетресения”

  • 03:00

    „Мегазаводи: Ламборгини”

  • 04:00

    „Десетте библейски напасти: Първите проклятия”

  • 05:00

    „Десетте библейски напасти: Последните мъчения”

 
  • 07:00

    Фолклорен изгрев

  • 07:30

    Телемаркет

  • 07:45

    Обирът – игр филм

  • 09:30

    Панаирен калейдоскоп

  • 10:00

    Телемаркет

  • 10:15

    Избрано от Директно

  • 11:00

    Преди лекарствата

  • 11:30

    Сите българи заедно

  • 13:30

    Студио СПОРТ

  • 15:00

    Телемаркет

  • 15:15

    Античното наследство на Пловдив – док филм

  • 16:00

    Акведукт

  • 16:30

    Телемаркет

  • 16:45

    Акведукт, 2 част

  • 17:15

    Новини

  • 17:30

    Убийства в Мидсъмър – тв поредица

  • 19:15

    Новини – централна емисия

  • 19:45

    Телемаркет

  • 20:00

    Любовта може сериозно да навреди на здравето ви – игр филм

  • 22:00

    Синята нишка – тв филм

  • 23:00

    Ловът с Иво

  • 23:30

    Новини

  • 00:00

    Жената на моя партньор – игр филм

  • 01:30

    Акведукт

  • 02:30

    Преди лекарствата

  • 03:00

    Любовта може сериозно да навреди на здравето ви – игр филм

  • 05:00

    Ловът с Иво

  • 05:30

    Студио СПОРТ

 
  • 07:05

    "Малколм" - сериал

  • 08:00

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 09:00

    "Следващият топмодел на Германия" - шоу

  • 11:10

    "Хай скул мюзикъл 2" - музикален филм, САЩ, 2007

  • 13:10

    "Лудост" - драма, ФРГ, 1999

  • 14:45

    "Мост към Терабития" - приключенски филм, САЩ, 2007

  • 16:25

    "Кодът Да Винчи" - трилър, САЩ, 2006

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал

  • 20:10

    "Галилей" - научен журнал

  • 21:15

    "10.000 пр.н.е." - приключенски филм, САЩ/НЗ, 2008

  • 23:25

    "Матрицата презаредена" - фантастичен филм, САЩ/AUS, 2003

  • 02:15

    "Тъмнни води" - трилър, САЩ, 2004

  • 03:55

    "Матрицата презаредена" - фантастичен филм, САЩ/AUS, 2003

  • 06:05

    "Галилей" - научен журнал

 
  • 07:00

    Малките титани - с1, еп12,13

  • 08:00

    Новините

  • 10:00

    "Великденското мече Йоги" - анимация

  • 11:00

    Поглед в имението на Майкъл Джексън - не можеш да се сбогуваш -документален

  • 12:00

    "Стюарт Литъл 2" - семейна комедия

  • 13:30

    "Хук" - приключенски с Дъстин Хофман, Робин Уилямс, Джулия Робъртс

  • 16:00

    Правилата на играта - с1, еп7

  • 16:30

    А група. ЦСКА - Монтана

  • 18:45

    Новините

  • 19:45

    "Последният самурай" - драма с Том Круз, Били Конъли

  • 22:30

    "Невинен до доказване на противното" - трилър с Раул Хулия, Харисън Форд

  • 00:30

    Новините

  • 01:00

    А група. ЦСКА - Монтана

  • 03:00

    "Последният самурай" - драма с Том Круз, Били Конъли

  • 06:00

    Точно така

 
  • 06:35

    "Училищните следователи" - доку-поредица

  • 07:00

    "На къмпинг" - комедиен сериал

  • 07:20

    "Само Атце" - сериал

  • 07:50

    "Никола" - комедиен сериал

  • 08:20

    "Светът на Рита" - комедиен сериал

  • 08:50

    "Аз съм Бьоз" - скеч комедийно шоу

  • 09:15

    "Лоши момичета" - комедия

  • 09:45

    Формула 1 за Голямата награда на Малайзия в Сепанг: преди старта

  • 11:00

    Формула 1 за Голямата награда на Малайзия в Сепанг - пряко

  • 12:45

    Формула 1 за Голямата награда на Малайзия в Сепанг: върховите моменти

  • 13:30

    "Red Bull Air Race" - журнал

  • 13:55

    "Търговците на коли" - реалити

  • 14:40

    "Германия търси суперзвездата" - журнал

  • 15:40

    "Германия търси суперзвездата "7-то мотошоу" - шоу

  • 17:45

    "Търси се" - реалити

  • 18:45

    "Ексклузивно - уикенд"

  • 19:45

    Актуален уикенд

  • 20:05

    "Фермата" - реалити

  • 21:15

    "Ледена епоха 2: Разтопяването" - анимационен филм/комедия, САЩ, 2006

  • 23:00

    "Хитман" - екшън филм/трилър, САЩ, 2007

  • 00:40

    "Извънземни срещу хищника 2" - фантастичен/екшън филм, САЩ, 2007

  • 02:25

    За създаването на "От Париж с любов"

  • 02:45

    "Досието" - драма/трилър, САЩ, 1993

  • 05:05

    "Книгата за джунглата" - приключенски филм, САЩ, 1994

 
  • 07:20

    "Робин Худ: Живот в името на Ричард Лъвското сърце" - исторически/приключенски филм, копродукция, 1991

  • 09:20

    "Един единак рядко идва сам" - комедия, САЩ, 1983

  • 11:00

    "The Dome" - хитпарад

  • 14:05

    "А-отборът" - екшън сериал

  • 15:05

    "Х-фактор: Непонятното" - мистъри сериал

  • 17:00

    "Grip" - журнал за коли

  • 18:00

    "Виж, за да узнаеш" - доку-поредица

  • 19:00

    "Светът на чудесата" - научен журнал

  • 20:00

    "Биг Брадър" - шоу

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Гуниз" - приключенски филм, САЩ, 1985

  • 23:25

    "Декстър" - крими сериал

  • 01:25

    "Аутопсия: Мистериозни смъртни случаи" - доку-поредица

  • 02:20

    "Неизяснени случаи: По следите на извършителите" - доку-поредица

  • 03:10

    "Красота" - семейна драма, САЩ, 2000

  • 05:15

    "Червеният корсар" - морски екшън филм, САЩ, 1976

 
  • 06:00

    Анимация

  • 07:00

    Детски филм: "Вървеше куче по роял"

  • 08:10

    Анимация

  • 09:00

    Сериал: „Дон Хуан и неговата прекрасна дама” (Аржентина)

  • 10:00

    Сериал: "Пътен патрул"

  • 12:00

    "Германия през седмицата"

  • 13:00

    Игрален филм: "Вълшебната сила"

  • 15:00

    Сериал: „Дон Хуан и неговата прекрасна дама” (Аржентина)

  • 16:00

    "Арт-навигатор"

  • 16:30

    "Визави" с Алла Барата

  • 17:00

    Документален филм: „Кинофестивалът „Руската диаспора”

  • 18:00

    "Прозорец към Европа"

  • 18:30

    "Белият папагал"

  • 19:00

    "Анонс"

  • 19:07

    "Пълен Албац"

  • 20:00

    Сериал: "Пътен патрул"

  • 21:00

    „В Ню Йорк с Виктор Топалер”

  • 22:00

    Сериал: "Пътен патрул"

  • 23:00

    Игрален филм: „Пътешествие из града”

  • 01:30

    "Голямата разходка: Камбоджа"

  • 02:00

    Сериал: „Дон Хуан и неговата прекрасна дама” (Аржентина)

  • 03:00

    Документален филм: „Кинофестивалът „Руската диаспора”

  • 04:00

    „С името на Сталин”

  • 05:00

    „Визави” с Алла Барата

  • 05:30

    „Музиката на планетата”

 
  • 06:55

    "Ленсен & партньор" - доку сериал

  • 07:20

    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал

  • 07:45

    "Питър Пан: Нови приключения в Нимерланд" - анимационен филм, САЩ/AUS 2002

  • 09:00

    "Събуди се!" - сутрешно шоу

  • 10:05

    "Наследниците на динозаврите" - документация

  • 11:15

    "Светът на драконите" - документация

  • 13:10

    "Черната красавица" - приключенски филм, САЩ, 1994

  • 14:50

    "Ричи Рич" - комедия, САЩ, 1994

  • 16:35

    "Стюарт Литъл" - комедия, САЩ, 1999

  • 18:00

    "Стюарт Литъл 2" - комедия, САЩ, 2002

  • 19:25

    "Чикън Литъл" - анимационен филм, САЩ, 2005

  • 21:00

    Новини

  • 01:05

    "Убийство в Гринуич" - криминален филм, САЩ, 2002

  • 02:45

    "Морган Фрийман (Алекс Крос): В мрежата на паяка" - трилър, САЩ, 2001

  • 04:20

    "Убийство в Гринуич" - криминален филм, САЩ, 2002

  • 05:45

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

  • 17:40

    "Една до друга: Мащехата" - мелодрама, САЩ, 1998

  • 21:15

    "Специален отряд на морската пехота" - криминален сериал

  • 22:15

    "Ясновидецът" - криминален сериал

  • 23:15

    "Морган Фрийман (Алекс Крос): В мрежата на паяка" - трилър, САЩ, 2001

 
  • 07:30

    Висшата лига в аванс

  • 08:00

    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман

  • 08:30

    Голове в неделя

  • 10:30

    Футболна сутрин: върховите моменти

  • 12:00

    Предаването на Джими Хил

  • 13:30

    Голове в неделя

  • 15:30

    Футболна сутрин: върховите моменти

  • 17:00

    Коледното педаване на Джими Хил

  • 18:30

    Голове в неделя

  • 20:30

    Футболна сутрин: върховите моменти

  • 22:00

    Голове в неделя

  • 00:00

    Футбол от Висшата лига

  • 06:30

    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман

 
  • 06:00

    "Тоа Шу - Момчето войн" - еп. 1 и 2, анимация - повторение

  • 06:30

    "Приключенията на Хокус и Лотус"

  • 06:45

    "Мусти" - еп. 25 и 26, анимация - повторение

  • 06:55

    "Зоркото око" - еп. 20, анимация

  • 07:10

    "БГ - Къде? Къде?"

  • 07:20

    "Грозното патенце и аз" - еп. 19 и 20, анимация - повторение

  • 08:10

    "Руби Глум", сезон 3, еп. 5 и 6, анимация - повторение

  • 09:00

    "Джони Тест" - сезон 3, еп. 3 и 4, анимация - повторение

  • 09:50

    "Клуб Уинкс" - сезон 2, еп. 4 и 5, анимация - повторение

  • 10:40

    "Грозното патенце и аз" - еп. 21 и 22, анимация

  • 11:30

    "Тоа Шу - Момчето войн" - еп. 3 и 4, анимация

  • 12:00

    "Приключенията на Хокус и Лотус"

  • 12:15

    "БГ - Къде? Къде?"

  • 12:25

    "Мусти" - еп. 27 и 28, анимация

  • 12:40

    "Гарфийлд и приятели" - еп. 34 и 35, анимация - повторение

  • 13:30

    "Двете лица на Тома", еп. 3 и 4, сериал, комедия, Франция, 2004, с Джулиън Гарин, Франс Хонг, Франк Адриен, Мюриъл Върнт - повторение

  • 14:15

    "Зоркото око" - еп. 19, анимация

  • 14:30

    "Руби Глум", сезон 3, еп. 7 и 8, анимация

  • 15:20

    "Клуб Уинкс" - сезон 2, еп. 6 и 7, анимация

  • 16:10

    "Джони Тест" - сезон 3, еп. 5 и 6, анимация

  • 17:00

    "Гарфийлд и приятели" - еп. 36 и 37, анимация

  • 17:50

    "Двете лица на Тома", еп. 5 и 6, сериал, комедия, Франция, 2004, с Джулиън Гарин, Франс Хонг, Франк Адриен, Мюриъл Върнт

  • 18:40

    "Моя милост Елоиз" - еп. 1 и 2, анимация

  • 19:30

    "Влюбена в Берлин", еп. 7, 8 и 9, теленовела, Германия, 2005, с Александра Нелдел, Матис Кюнцлер, Карим Кьостер, Александър Щернберг

  • 21:00

    "Непокорните" - сезон 4, еп. 123 и 124, сериал, Мексико, 2004, с Енрике Роча, Хуан Ферара, Нинел Конде

  • 22:45

    "Моя милост Елоиз" - еп. 1 и 2, анимация - повторение

  • 23:35

    "Двете лица на Тома", еп. 5 и 6, сериал, комедия, Франция, 2004, с Джулиън Гарин, Франс Хонг, Франк Адриен, Мюриъл Върнт - повторение

  • 00:25

    "Влюбена в Берлин", еп. 7, 8 и 9, теленовела, Германия, 2005, с Александра Нелдел, Матис Кюнцлер, Карим Кьостер, Александър Щернберг - повторение

  • 01:35

    "Непокорните" - сезон 4, еп. 123 и 124, сериал, Мексико, 2004, с Енрике Роча, Хуан Ферара, Нинел Конде - повторение

  • 03:05

    "Зоркото око" - еп. 20, анимация - повторение

  • 03:15

    "Тоа Шу - Момчето войн" - еп. 3 и 4, анимация - повторение

  • 03:40

    "Грозното патенце и аз" - еп. 21 и 22, анимация - повторение

  • 04:30

    "Зоркото око" - еп. 20, анимация - повторение

  • 04:40

    "Тоа Шу - Момчето войн" - еп. 3 и 4, анимация - повторение

  • 05:10

    "Двете лица на Тома", еп. 5 и 6 - повторение

 
  • 22:00

    „Брат Джон” – драма, САЩ, 1971, със Сидни Поатие

  • 23:35

    „Дупка в главата” – комедия, САЩ, 1959, с Франк Синатра

  • 01:35

    "Симарон" - уестърн, САЩ, 1960, с Глен Форд

 
  • 08:00

    "BG.Искам да съм там" - "Плевен, уникалната българска нация"

  • 08:30

    "Велико Търново, модерната рицарска поезия"

  • 09:00

    "Водният проблем в региона "Маунт Кения"

  • 09:30

    "Нанодиаманти"

  • 10:00

    "Естествено, Исландия"

  • 10:30

    "Визитка - Сирия"

  • 11:00

    Турция - няма по - хубава мечта. Черноморският регион

  • 11:30

    "Великобритания днес" - "Религия 2"

  • 12:00

    "Миконос"

  • 12:30

    "Страната на бамбука"

  • 13:00

    "По следите на старата българска къща" /II част/"

  • 13:30

    "Илия Луков - Най-дългото хоро на света"

  • 14:00

    "Глътка от мъдростта на Индия"

  • 14:30

    "Непал, божествен и смъртоносен"

  • 15:00

    "Живият Буда от Свещената планина"

  • 15:30

    "Слънчеви круизи" - "Бахами и Флорида"

  • 16:00

    "Тунис"

  • 16:30

    "Влияние на глобалното затопляне върху водата в Швейцария"

  • 17:00

    "Боен план" - 2 еп /I част/"

  • 17:30

    "Боен план" - 2 еп. /II част/"

  • 18:00

    "Арарат, библейският връх"

  • 18:30

    "Да сме живи, да сме здрави" - "Възкресение Христово"

  • 19:00

    "Менюто на Бърт Улф" - "Елате с мен в Патагония"

  • 19:30

    "Бърт Улф" - "Великден"

  • 20:00

    "Великденските празници на християнските общности в Сирия и Йордания" /I част/"

  • 20:30

    "Великденските празници на християнските общности в Сирия и Йордания" /II част/"

  • 21:00

    "Тайланд - Андаманските острови днес"

  • 21:30

    "Великите пътешествия на Джън Х"

  • 22:00

    "Дубай - осмото чудо на света"

  • 22:30

    "Великденският остров, вкамененият народ"

  • 23:00

    "Големият червен център" /I част/"

  • 23:30

    "Големият червен център" /II част/"

  • 00:00

    "Тайните на войната" - 14 еп. /I част/"

  • 00:30

    "Тайните на войната" - 14 еп. /II част/"

 
  • 05:00

    "Да срещнеш Джо Блек" - Фантастична драма - САЩ, 1998 г.

  • 08:00

    "Г-н 3000" - Спортна комедия/драма - САЩ, 2004 г.

  • 09:40

    "Ед Телевизията" - Комедия - САЩ, 1999 г.

  • 11:40

    "Извор на надежда" - Романтична комедия - САЩ/Великобритания, 2003 г.

  • 13:10

    "Студ" - Спортна комедия - САЩ, 2001 г.

  • 15:00

    "Лъжльото" - Номинирана за "Златен глобус" комедия - САЩ, 1997 г.

  • 17:00

    "10 неща, които мразя в теб" - Комедия - САЩ, 1999 г.

  • 19:00

    "Ледена принцеса" - Комедия/драма/семеен филм - САЩ/Канада, 2005 г.

  • 21:00

    "Гол!" - Спортна драма - САЩ, 2005 г.

  • 23:00

    "Да срещнеш Джо Блек" - Фантастична драма - САЩ, 1998 г.

  • 01:00

    "Границите на съблазънта" - Еротичен филм - Гибралтар, 2009 г.

  • 03:30

    "Интимни моменти" - Еротичен филм - Гибралтар, 2009 г.

 
  • 07:00

    Нежно събуждане

  • 09:00

    Музика по VH1

  • 10:00

    Най-доброто от класациите

  • 11:00

    Седмичен чарт албум

  • 12:00

    Топ 10: Дайър Стрейтс

  • 13:00

    Рок по VH1

  • 14:00

    Уикенд на Ю Ту

  • 17:00

    Музика за масите

  • 18:30

    Това е от 90-те

  • 19:00

    Джубокс: Любовни хитове

  • 21:00

    Топ 10: Дайър Стрейтс

  • 22:00

    Соул музика в неделя вечер

  • 23:00

    Отвъд музиката: 50 цента

  • 00:00

    Рок по VH1

  • 01:00

    Музика по VH1

 
  • 06:00

    "Велики кораби" 3 еп.

  • 07:00

    "Най-добрите футболни клубове" 2 еп.

  • 07:30

    "Аз ловя риба" 2 еп.

  • 08:00

    "Хидро-техника" 9 еп.

  • 09:00

    "Марк и Оли. живот с племето Мачигенга" 2 еп.

  • 10:00

    "Конспирация ли?" 1 еп.

  • 11:00

    "Оцеляват само подлеците"

  • 12:00

    "Велики кораби" 3 еп.

  • 13:00

    "Най-добрите футболни клубове" 2 еп.

  • 13:30

    "Аз ловя риба" 2 еп.

  • 14:00

    "Хидро-техника" 9 еп.

  • 15:00

    "Марк и Оли. живот с племето Мачигенга" 2 еп.

  • 16:00

    "Конспирация ли?" 1 еп.

  • 17:00

    "Оцеляват само подлеците"

  • 18:00

    "Велики кораби" 4 еп.

  • 19:00

    "Най-добрите футболни клубове" 3 еп.

  • 19:30

    "Аз ловя риба" 3 еп.

  • 20:00

    "Хидро-техника" 10 еп.

  • 21:00

    "Отведи ме до ръба" 5 еп.

  • 22:00

    "Конспирация ли?" 2 еп.

  • 23:00

    "На вечеря със Смъртта" 3 еп.

 
  • 07:00

    "Уважавай себе си. историята на "Стакс рекърдс""

  • 08:00

    "Господарят на Сипан"

  • 09:00

    "Импресионистите" 5 еп.

  • 09:30

    "Импресионистите" 6 еп.

  • 10:00

    "Морски иманяри"

  • 11:00

    "Исус Христос. незнайните години"

  • 12:00

    "Животът при Наполеон" 1 еп.

  • 13:00

    "Разкази от гробницата" 3 еп.

  • 14:00

    "Турнирът"

  • 15:00

    "Уважавай себе си. историята на "Стакс рекърдс""

  • 16:00

    "Господарят на Сипан"

  • 17:00

    "Кой е написал Библията?" 1 еп.

  • 18:00

    "Тайни от глъбините" 2 еп.

  • 19:00

    "Тайното семейство на Исус" 1 еп.

  • 20:00

    "Свидетел. от балкона на стая № 306"

  • 20:30

    "Програма "Пари". мръсни малки тайни"

  • 21:00

    "Последното предизвикателство за Казанова"

  • 22:30

    "Програма "Пари". светът според "Гугъл""

  • 23:00

    "Безсмъртна любов"

  • 00:00

    "Програма "Пари". Бил Гейтс - компютърният спец, променил света"

  • 00:30

    "Оцелели в историята"

  • 01:00

    "Кой е написал Библията?" 1 еп.

  • 01:20

    "Безмилостни битки"

  • 02:00

    "Тайни от глъбините" 2 еп.

  • 02:10

    "Грешки на инженерството"

  • 03:00

    "Тайното семейство на Исус" 1 еп.

  • 03:55

    "Седемте смъртни гряха"

  • 04:00

    "Свидетел. от балкона на стая № 306"

  • 04:30

    "Програма "Пари". мръсни малки тайни"

  • 04:50

    "Животът след хората"

  • 05:00

    "Последното предизвикателство за Казанова"

  • 05:40

    "Дървосекачи"

  • 06:30

    "Програма "Пари". светът според "Гугъл""

  • 07:20

    "Безмилостни битки"

  • 08:10

    "Грешки на инженерството"

  • 09:00

    "7 знака на Апокалипсиса"

  • 10:50

    "Древни открития"

  • 11:40

    "Битки отпреди Христа"

  • 12:30

    "Разследване на мумията"

  • 13:20

    "Подземни градове"

  • 14:10

    "Египет. земя на боговете"

  • 15:00

    "Уважавай себе си. историята на "Стакс рекърдс""

  • 16:00

    "Господарят на Сипан"

  • 16:50

    "Древни открития"

  • 17:00

    "Кой е написал Библията?" 1 еп.

  • 17:40

    "Битки отпреди Христа"

  • 18:00

    "Тайни от глъбините" 2 еп.

  • 18:30

    "Разследване на мумията"

  • 19:00

    "Тайното семейство на Исус" 1 еп.

  • 19:20

    "Подземни градове"

  • 20:00

    "Свидетел. от балкона на стая № 306"

  • 20:10

    "Египет. земя на боговете"

  • 20:30

    "Програма "Пари". мръсни малки тайни"

  • 21:00

    "Последното предизвикателство за Казанова"

  • 21:55

    "Седемте смъртни гряха"

  • 22:30

    "Програма "Пари". светът според "Гугъл""

  • 22:50

    "Животът след хората"

  • 23:00

    "Безсмъртна любов"

  • 23:40

    "Дървосекачи"

 
  • 06:25

    "Бащата на булката" - комедия, САЩ, 1991

  • 08:20

    "Божи дар: Бащата на булката 2" - комедия, САЩ, 1995

  • 10:22

    "Зюддойче Цайтунг ТV" - журнал

  • 11:15

    "ВВС ексклузивно: Бременност на всяка цена" - поредица

  • 12:10

    "Шпигел ТV специално"

  • 14:10

    "Сбогом, Германия! Преселниците" - репортаж

  • 16:15

    "Детегледачка в чужбина" - доку-поредица

  • 17:30

    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица

  • 18:00

    "авто мобил" - журнал

  • 19:15

    "Къщата ни мечта" - доку-поредица

  • 20:15

    "Марш в лехата!" - доку-поредица

  • 21:15

    "Перфектна вечеря за видни личности" - кулинарно шоу

  • 23:40

    "Проминентни личности" - журнал

  • 00:20

    "Зюддойче Цайтунг ТV" - журнал

  • 01:10

    "NZZ Format" - журнал

  • 02:00

    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал

  • 03:30

    "Опасни страсти" - еротичен филм, Франция, 2001

  • 05:15

    "Живот по желание" - журнал

  • 06:30

    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица

 
  • 07:00

    Документален филм

  • 07:15

    "Другото кино"

  • 08:15

    "Да ви е сладко"

  • 08:45

    Тв пазар

  • 09:00

    Ековести

  • 09:15

    "Вселената" - документален сериал

  • 10:00

    "Неделя с VТV"

  • 12:00

    Ековести

  • 12:15

    "Неделя с VТV" /продължение/

  • 13:15

    "Лабиринти" - драма

  • 15:30

    "Да оцелееш в Андите" - детско реалити

  • 16:00

    "Еко арена"

  • 17:00

    "Вселената" - документален сериал

  • 17:50

    Ековести

  • 18:10

    "Екстремни условия" - документална поредица

  • 19:00

    "VТV - топ видео"

  • 20:00

    "Боклукът" - реалити шоу

  • 20:30

    "Богати и известни" - документална поредица

  • 20:50

    Ековести

  • 21:10

    "Обир" - екшън-трилър, режисьор Дейвид Мамет, с участието на Джийн Хекман, Дани Де Вито, Делрой Линдо, Ребека Пиджън

  • 23:00

    "Бялата лястовица"

  • 00:00

    "Зелена линия" /п/

  • 00:30

    "Еко арена" /п/

  • 01:30

    " VТV - топ видео" /п/

  • 02:30

    "Другото кино" /п/

  • 05:30

    "Бялата лястовица" /п/

  • 06:30

    "Зелена линия" /п/

 
  • 07:00

    "Дишане и йога" - 7 и 8 еп.

  • 07:50

    "Карибска аеробика" - 7 и 8 еп.

  • 08:40

    "Божествен дизайн" - 89 - 91 еп.

  • 10:00

    "Божествен дизайн" - 81 еп.

  • 10:25

    "Райски острови" - 7 и 8 еп.

  • 11:15

    "Място под слънцето" - 7 и 8 еп.

  • 13:00

    "Гастрономическо турне" - 7 и 8 еп.

  • 13:50

    "Съботна кухня" - 7 и 8 еп.

  • 14:45

    "Вземам те! Да пируваме!" - 4 еп.

  • 15:10

    "Бащината къща" - 7 и 8 еп.

  • 16:00

    "Божествен дизайн" - 89 - 91 еп.

  • 17:15

    "Най-странните домове в света" - 307 и 308 еп.

  • 18:05

    "Да се подмладиш с 10 г.. в Нова Зеландия" - 3 и 4 еп.

  • 19:00

    "Място под слънцето" - 4 еп.

  • 19:55

    "Палати" - 2 еп.

  • 20:20

    "Малък дом, стилно обзавеждане" - 301 и 302 еп.

  • 21:10

    "Вкусните" уикенди на Джада" - 101 и 102 еп.

  • 22:00

    "Най-странните домове в света" - 307 и 308 еп.

  • 22:55

    "Да се подмладиш с 10 г.. в Нова Зеландия" - 3 и 4 еп.

  • 23:45

    "Малък дом, стилно обзавеждане" - 301 и 302 еп.

  • 00:35

    "Място под слънцето" - 4 еп.

  • 01:30

    "Най-странните домове в света" - 307 и 308 еп.

  • 02:20

    "Манхатанска сватовница" - 3 и 4 еп.

  • 03:10

    "Място под слънцето" - 3 и 4 еп.

  • 04:55

    "Най-странните домове в света" - 307 и 308 еп.

  • 05:45

    "Малък дом, стилно обзавеждане" - 301 и 302 еп.

  • 06:35

    "Холивудски питомци" - 2 еп.

 
  • 07:00

    "Раждане" - 65 и 66 еп.

  • 07:55

    "Граничен контрол" - 5 еп.

  • 08:40

    "Назначен си" - 4 еп.

  • 09:05

    "Кой мислиш, че си" - 1 еп.

  • 10:00

    "На лов за легенди" - 5 еп.

  • 10:45

    "Чудеса с животни" - 1024 еп.

  • 11:35

    "Седем дена, които промениха Ню Орлиънс"

  • 12:20

    "Отдел за изчезнали" - 15 и 16 еп.

  • 13:10

    "Раждане" - 65 и 66 еп.

  • 14:05

    "Кой мислиш, че си" - 1 еп.

  • 14:55

    "На лов за легенди" - 5 еп.

  • 15:40

    "Чудеса с животни" - 2024 еп.

  • 16:35

    "Седе дена, които промениха Ню Орлиънс"

  • 17:20

    "Отдел за изчезнали" - 15 и 16 еп.

  • 18:10

    "Граничен контрол" - 5 еп.

  • 19:00

    "Хигиенни досиета" - 13 еп.

  • 19:55

    "Без надежда" - 5 - 10 еп.

  • 01:50

    "Хигиенни досиета" - 13 еп.

  • 02:35

    "Без надежда" - 16 и 17 еп.

  • 03:25

    "Назанчен си" - 4 еп.

  • 03:50

    "Чудеса с животни" - 2024 еп.

  • 04:35

    "Без надежда" - 16 и 17 еп.

  • 06:10

    "Кой мислиш, че си" - 1 еп.

 
  • 07:00

    "Мария Роса ще ме сватоса" - 97 еп.

  • 07:55

    "Маса за трима" - 92 - 96 еп.

  • 12:20

    "Да живееш така" - 34 еп.

  • 13:20

    "Отмъщението" - 67 - 71 еп.

  • 17:50

    "Приказният принц" - 32 еп.

  • 18:40

    "Мария Роса ще ме сватоса" - 97 еп.

  • 19:35

    "Парцалената кукла" - 7 и 8 еп.

  • 21:30

    "Да живееш така" - 34 еп.

  • 22:30

    "Сбогом, кабаре" - игрален филм

  • 00:00

    "Появата на Анита" - 6 еп.

  • 00:55

    "Парцалената кукла" - 8 и 9 еп.

  • 02:40

    "Лоша отплата" - 104 - 109 еп.

 
  • 07:10

    Ласи – тв филм

  • 07:35

    Приказки с неочакван край. Видимата тъмнина – тв филм

  • 08:30

    Чудният свят на Дисни. Моите приятели Тигъра и Мечо Пух – анимационен филм

  • 08:55

    Яко +

  • 10:30

    Всички пред екрана

  • 10:55

    Празнично богослужение за Второ Възкресение – пряко предаване от катедралния храм на Софийската митрополия „Света Неделя”

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    В неделя с... /епизод 73/

  • 13:00

    Великденско послание и благословия „Урби ет Орби” на папа Бенедикт ХVI – пряко предаване от Ватикана

  • 13:40

    В неделя с... /епизод 73/

  • 17:10

    Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс

  • 17:35

    Британските музикални награди за 2009 година/п/

  • 19:15

    В кадър

  • 19:45

    Лека нощ, деца!. Мило

  • 20:00

    По света и у нас

  • 20:40

    Когато един мъж обича една жена – игрален филм /САЩ, 1994г./, режисьор Луис Мандоки, в ролите. Анди Гарсия, Мег Райън, Елън Бърстин и др.

  • 22:50

    Шоу „Елит” – предаване за шоубизнес

  • 23:20

    Нощни птици

  • 00:25

    Мария – игрален филм /копродукция, 2005г./, режисьор Абел Ферара, в ролите. Жулиет Бинош, Форест Уитъкър, Матю Модайн и др.

  • 01:55

    Вяра и общество с Горан Благоев/п/

  • 02:25

    Шоу „Елит” – предаване за шоубизнес/п/

  • 02:55

    Нощни птици/п/

  • 03:55

    Видеоклипове

  • 04:20

    Мария – игрален филм/п/

 
  • 06:35

    По Великден - изпълнения на "Мистерията на българските гласове", ансамбъл "Полиритмия" и балет "Роберта"

  • 07:05

    Под дъгата - различните наши деца /п/

  • 07:30

    Реката - анимационен филм

  • 07:40

    Рибите се смеят - скечове /БНТ Пирин/п/

  • 08:00

    В час ли си? /п/

  • 08:50

    Иде нашенската музика - фолклорно токшоу

  • 09:45

    Български уроци - аз уча български /четвърти курс, 7 урок/п/

  • 10:00

    Великденски багри

  • 10:05

    Тебе поем..., Отче наш - музикален филм за семейство Атанасови от Париж

  • 10:30

    Всички пред екрана

  • 10:55

    Празнично богослужение за Второ Възкресение - пряко предаване от катедралния храм на Софийската митрополия "Света Неделя"

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    В неделя с...

  • 13:00

    Великденско послание и благословия "Урби ет Орби" на папа Бенедикт ХVI - пряко предаване от Ватикана

  • 13:40

    Юбилеен концерт на Детския хор на БНР с диригент Христо Недялков

  • 14:35

    Световен шампионат по мотокрос МХ1 / МХ2 /1 манш/ - репортаж от Севлиево

  • 15:00

    Световен шампионат по мотокрос МХ1 / МХ2 /2 манш/ - пряко предаване от Севлиево

  • 17:00

    Шантав ден - игрален филм (2003), режисьор Силвия Пешева, в ролите. Весела Казакова, Коста Цонев и др.

  • 18:20

    Унес - концерт на формация "Булгара"

  • 18:50

    Ретроспорт. Борба - Спомените на Филип Кривиралчев /първа част/

  • 19:30

    Пътеводител БГ /п/

  • 20:00

    По света и у нас

  • 20:40

    Най-доброто от... - концерт

  • 21:20

    Писмо до Америка - игрален филм (2000), режисьор Иглика Трифонова, в ролите. Филип Аврамов, Петър Антонов, Ани Пападопулу, Мая Новоселска, Светлана Янчева и др.

  • 23:10

    ЧРД, Нели - концерт на Нели Рангелова

  • 00:30

    Европейски дневник /п/

  • 00:40

    В неделя с...

  • 04:30

    Златен фонд на БНТ. "Горски дух" - телевизионна постановка по разказа на Николай Хайтов (1996), режисьор Димитър Шарков, в ролите. Наум Шопов, Ивайло Герасков, Деляна Хаджиянкова, Ивайло Христов, Николай Урумов и др.

  • 05:35

    Ретроспорт. Борба - Спомените на Филип Кривиралчев /първа част/п/

  • 06:15

    Вяра и общество

 
  • 07:15

    Избрано от "Сутрин с ВВТ"

  • 08:40

    TV пазар

  • 09:00

    "Красота и сила" - "звездна" тренировка

  • 10:00

    "Игрален филм"

  • 11:40

    TV пазар

  • 12:00

    "Пресечни точки" - избрано

  • 12:30

    Новините

  • 13:00

    "Спортното по ВВТ"

  • 15:00

    Кратки новини

  • 15:10

    TV пазар

  • 15:25

    "Така го правят жените" - избрано

  • 15:40

    TV пазар

  • 16:00

    "Звезден прах" - светско предаване на живо с Ева Кикерезова

  • 18:00

    "Разследване със Светослава Тадаръкова"

  • 18:30

    "По женски" - избрано

  • 19:30

    Новините

  • 20:15

    "Игрален филм"

  • 22:00

    "Приказки от Холивуд"

  • 22:30

    Новините

  • 23:10

    "Звезден прах" - светско предаване с Ева Кикерезова

  • 01:00

    "Българската музика"

  • 02:00

    Избрано от "Сутрин с ВВТ"

  • 02:30

    "Разследване със Светослава Тадаръкова"

  • 03:00

    Новините

  • 04:00

    "По женски" - избрано

  • 05:00

    "Така го правят жените" - избрано

  • 05:30

    "Игрален филм"

  • 07:00

    Музика

 
  • 06:00

    "Шийна" - сериал, сезон 1

  • 07:30

    "Пумукъл" - анимация

  • 08:00

    "Забравени досиета" - сериал, сезон 1

  • 10:00

    "Бойна зона" - сериал

  • 11:00

    "Стари приятели II" - комедия, /п/

  • 13:00

    "Мото Авангард" - предаване за автомобилизъм

  • 13:30

    "Мисия. Моят Дом" - предаване за архитектура и строителство

  • 14:00

    "Легендите на бокса" - предаване за професионален бокс

  • 15:00

    "Ченгета" - сериал

  • 15:45

    "Автоматично" - трилър с уч. на Оливър Грунер, Дафне Ашбруук, Джон Глоувър, Джеф Кобър, Станли Камел, Трой Евънс и др.

  • 17:30

    "Премиършип по Диема"

  • 18:00

    "Евертън - Уест Хям" - мач от английската Висша лига, директно

  • 19:55

    "Премиършип по Диема"

  • 20:30

    "Карате кид" - комедия с уч. на Ралф макио, Пат Морита, Елизабет Шу, Мартин Коув, Уилам Забка, Уилям Басет и др.

  • 22:50

    "Стивън Сегал. Човекът на закона" - сериал

  • 23:15

    "Бронко Били" - уестърн с уч. на Клинт Ийстууд, Сандра лок, Геофри Люис, Бил Маккини и др.

  • 01:15

    "Гориво в кръвта" - екшън

  • 03:30

    "Царете на хаоса" - сериал

  • 04:20

    "Седмото небе" - сериал

  • 05:10

    "Моят партньор призрак" - сериал

 
  • 06:00

    "Отново на 17" - комедия, /п/

  • 07:40

    "Обирът" - екшън

  • 10:00

    "Американска рапсодия" - драма

  • 12:00

    "Една Коледа" - семеен филм

  • 13:40

    "Разрешение за преминаване" - драма

  • 16:30

    "Премиършип по Диема"

  • 17:00

    "Бирмингам - Ливърпул" - мач от английската Висша лига, директно

  • 18:55

    "Премиършип по Диема"

  • 20:00

    "От местопрестъплението. Лас Вегас" - сериал, сезон 3

  • 21:00

    "Тумбстоун" - екшън

  • 23:10

    "От местопрестъплението. Лас Вегас" - сериал, сезон 3, /п/

  • 00:10

    "Тексаско клане" - ужаси

  • 01:50

    "Разрешение за преминаване" - драма, /п/

 
  • 06:00

    "Лалола" - теленовела, 3 епизода

  • 09:30

    "Биг Брадър Фемили" - на живо от къщата

  • 12:15

    "Дивата котка" - теленовела

  • 14:15

    "Сърцето на пирата" - романтичен филм, II част

  • 16:00

    "Магия за любов" - теленовела, 4 епизода

  • 19:55

    "Князът и момичето" сериен филм

  • 21:45

    "Лъжкинята" - романтичен филм, II част

  • 23:30

    "Сърцето на пирата" - романтичен филм, II част, /п/

  • 01:00

    "Магия за любов" - теленовела, 4 епизода, /п/

 
  • 07:00

    Пълна къща - ситком

  • 08:00

    Ловци на чудовища - анимационен сериал

  • 08:30

    Ърки и Пърки – анимационен сериал

  • 08:45

    Хари в царството на динозаврите – анимационен сериал

  • 09:00

    Котаракът на Франкенщайн - анимационен сериал

  • 09:30

    Кърби - анимационен сериал

  • 10:00

    Франклин - анимационен сериал

  • 10:30

    Кибер битки – анимационен сериал

  • 11:00

    Малкият Амадеус - анимационен сериал

  • 11:30

    Франклин - анимационен сериал

  • 12:00

    Жабешки ден на слънчевата поляна - анимация

  • 13:00

    Да бъдеш Ева - теленовела

  • 14:00

    Цената на славата - теленовела

  • 18:00

    Да бъдеш Ева - теленовела

  • 19:00

    Да бъдеш Ева - теленовела

  • 20:00

    Да бъдеш Ева - теленовела

  • 21:00

    Да бъдеш Ева - теленовела

 
  • 07:00

    Детски свят . Ekids - анимационна поредица

  • 08:45

    Телепазарен прозорец

  • 09:00

    Детски свят . Ekids - анимационна поредица

  • 10:50

    Telestar

  • 11:00

    "Спортна панорама"

  • 12:00

    "АгроФорум" - Актуална информация за селското стопанство.

  • 12:30

    "МоднаФиеста" -

  • 13:00

    "Семейни връзки" - 29 епизод

  • 13:30

    Telestar

  • 14:00

    Детски свят . Мегароботи - анимационна поредица

  • 14:30

    Документален филм

  • 14:45

    Телепазарен прозорец

  • 15:00

    "Момичето от Джърси"- игрален филм

  • 16:45

    Telestar

  • 17:30

    "Евроком Класик Студио"

  • 18:00

    Новини

  • 18:15

    Светът през седмицата

  • 18:20

    Спорт

  • 18:30

    Телепазарен прозорец

  • 19:00

    "Музикален бонус - тв игра

  • 20:00

    "Ултра Спорт" - седмично спортно предаване

  • 21:00

    "Брачни агенти"- комедия, с уч. на. Корадо Фортуна, Джовани Арагора, Никола Савино, Алберто Молона и др.

  • 22:45

    "Но какво правя тук"- комедия, с уч. на. Майко Албери, Адриана Аскари, Франческо Барди, Енрико Канела, Франко Цибати и др.

  • 00:30

    Документален филм

  • 01:00

    "Истории с призраци" - 23 епизод

  • 01:30

    "Чанове и звънци" - музикално предаване за автентичен фолклор

  • 02:00

    "Момичето от Джърси"- игрален филм

  • 04:00

    "Брачни агенти"- комедия, с уч. на. Корадо Фортуна, Джовани Арагора, Никола Савино, Алберто Молона и др.

  • 06:00

    "Дон Матео" - 80 епизод

 
  • 05:00

    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"

  • 09:30

    Телешоп

  • 09:45

    Документален филм

  • 10:00

    Новини

  • 10:10

    Прогноза за времето

  • 10:15

    Телестар

  • 10:30

    Новини

  • 10:40

    Документален филм

  • 11:00

    Новини

  • 11:15

    WS телешоп

  • 11:30

    Новини

  • 11:40

    Телестар

  • 12:00

    Новини

  • 12:20

    Прогноза за времето

  • 12:25

    Спорт

  • 12:30

    Новини

  • 12:40

    Агромаркет

  • 13:00

    Новини

  • 13:10

    Моят имот

  • 13:30

    Новини

  • 13:40

    Документален филм

  • 14:00

    Новини

  • 14:10

    Прогноза за времето

  • 14:15

    WS телешоп"

  • 14:30

    Новини

  • 14:40

    "Християнството" - публицистично предаване

  • 15:00

    Новини

  • 15:05

    "Играй и спечели"

  • 16:00

    Новини

  • 16:10

    Прогноза за времето

  • 16:15

    Телемаркет

  • 16:30

    Новини

  • 16:40

    Агромаркет

  • 17:00

    Новини

  • 17:25

    Прогноза за времето

  • 17:30

    Новини

  • 17:35

    Агрофорум

  • 18:00

    Новини

  • 18:15

    Прогноза за времето

  • 18:20

    Спорт

  • 18:25

    Поглед към света

  • 18:30

    Централна емисия НОВИНИ

  • 18:55

    Прогноза за времето

  • 19:00

    Новини

  • 19:15

    Прогноза за времето

  • 19:20

    Спорт

  • 19:30

    Новини

  • 19:40

    "Седмицата "На фокус"

  • 20:00

    Новини

  • 20:15

    Прогноза за времето

  • 20:20

    Спорт

  • 20:30

    Новини

  • 20:40

    Документален филм

  • 21:00

    Новини

  • 21:20

    Прогноза за времето

  • 21:25

    Спорт

  • 21:30

    Европространство

  • 22:00

    Новини

  • 22:15

    Прогноза за времето

  • 22:20

    Спорт

  • 22:25

    "Утрешен вестник" - преглед а печата

  • 22:30

    Документален филм

  • 23:00

    Новини

  • 23:20

    Прогноза за времето

  • 23:25

    Спорт

  • 23:45

    "Седмицата "На фокус"

  • 00:00

    Новинарски информационен блок

 
  • 08:00

    "Хронограф" - исторически пътеводител

  • 08:20

    "История консулт"

  • 08:50

    "100 национални туристически обекта - НГЧИ"

  • 09:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 09:25

    "Образователен справочник"

  • 09:30

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 09:50

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 10:15

    "Образователен справочник"

  • 10:20

    "Плакатът в България"

  • 10:30

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 11:00

    "Хронограф" - исторически пътеводител

  • 11:20

    "История консулт"

  • 11:50

    "100 национални туристически обекта - НГЧИ"

  • 12:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 12:25

    "Образователен справочник"

  • 12:30

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 12:50

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 13:15

    "Образователен справочник"

  • 13:20

    "Плакатът в България"

  • 13:30

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 14:00

    "Хронограф" - исторически пътеводител

  • 14:20

    "История консулт"

  • 14:50

    "100 национални туристически обекта - НГЧИ"

  • 15:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 15:25

    "Образователен справочник"

  • 15:30

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 15:50

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 16:15

    "Образователен справочник"

  • 16:20

    "Плакатът в България"

  • 16:30

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 17:00

    "Хронограф" - исторически пътеводител

  • 17:20

    "История консулт"

  • 17:50

    "100 национални туристически обекта - НГЧИ"

  • 18:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 18:25

    "Образователен справочник"

  • 18:30

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 18:50

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 19:15

    "Образователен справочник"

  • 19:20

    "Плакатът в България"

  • 19:30

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 20:00

    "Хронограф" - исторически пътеводител

  • 20:20

    "История консулт"

  • 20:50

    "100 национални туристически обекта - НГЧИ"

  • 21:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 21:25

    "Образователен справочник"

  • 21:30

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 21:50

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 22:15

    "Образователен справочник"

  • 22:20

    "Плакатът в България"

  • 22:30

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

 
  • 08:00

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3" /п/

  • 09:45

    "Tелешоп"

  • 10:00

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3" /п/

  • 11:00

    "Tелешоп"

  • 11:15

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3" /п/

  • 11:40

    "Телемаркет"

  • 12:00

    "Поздравителен концерт"

  • 13:30

    "Пет за четири" - неспортно предаване на С. Диков /п/

  • 14:30

    "Tелешоп"

  • 14:45

    "Едно към едно" - извънредно предаване за спорт на "Канал 3"

  • 15:15

    "Tелешоп"

  • 15:30

    "Неудобните" - предаване с Маргарита Димитрова /п/

  • 16:30

    "Евронаблюдател" - документален филм

  • 17:00

    "Спорт Мания" с Крум Савов

  • 19:00

    "Последен писък" - авторско предаване за мода на Тони Рапонска

  • 20:00

    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3"

  • 21:00

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3"

  • 23:30

    "Спорт Мания" с Крум Савов /п/

  • 01:30

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 01:50

    "Еротични нощи" - еротика

  • 03:20

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 03:40

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3" /п/

  • 05:40

    "Неудобните" - предаване с Маргарита Димитрова /п/

  • 06:40

    "Последен писък" - авторско предаване за мода на Тони Рапонска /п/

  • 07:40

    "Невидимият кадър"

 
  • 06:00

    "Будилник" - сутрешна плейлиста

  • 12:00

    "MM Следобед" - плейлиста

  • 19:00

    "MM Love" - плейлиста

  • 22:00

    "Фрактура" - предаване за рок и метъл музика

  • 00:00

    "Mezzanine" - chill-out плейлиста

 
  • 06:30

    "Хай тек" - предаване за информационни технологии /п/

  • 07:00

    "Иконостас"

  • 07:30

    "Земята преди време" - дет. анимационен сериал

  • 08:00

    "Пингвините от Мадагаскар" - дет. анимационен сериал

  • 08:30

    "Костенурките нинджа" - детски анимационен сериал

  • 09:00

    "Гормити" - детски анимационен сериал

  • 09:30

    "Легенда за Тарзан" - детски анимационен сериал

  • 10:00

    "Морска сол" - сериен филм

  • 11:00

    "Забранена любов" - сериен филм

  • 12:10

    "Въздушният Бъд. Бейзболна лига" - с уч. на Джейсън Бридън, Елън Кенеди, Джефри Балард, Кейтлин Уош, Джей Бразо, Патрик Краншоу, Кевин Зигърс и др.

  • 14:00

    "Пакостник 3" - с уч. на Уилям Кат, Джъстин Чапмън, Джак Уордън, Шърман Хауърд, Ерик Едуардс, Гилбърт Готфрид и др.

  • 15:50

    "Разбита любов" - с уч. на Аманда Байнс, Крис Кърмак, Джонатан Бенет, Джейми-Лин Сиглър, Фред Уилърд, Джеки Лонг и др.

  • 17:45

    "На четири очи" с Цветанка Ризова

  • 19:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 19:30

    "Темата на Нова"

  • 20:00

    "Кинг Конг" - с уч. на Наоми Уотс, Ейдриън Броуди, Джак Блек, Кайл Чандлър, Колин Ханкс, Джейми Бел, Анди Съркис, Крейг Хол, Томас Кречман и др.

  • 23:50

    "Али" - с уч. на Уил Смит, Джейми Фокс, Джон Войт, Рон Силвър, Марио Ван Пийбълс, Брус Макгил, Джефри Райт, Джейда Пинкет Смит, Чарлс Съфорд и др.

  • 03:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ /п/

  • 03:30

    "Пакостник 3" - с уч. на Уилям Кат, Джъстин Чапмън, Джак Уордън, Шърман Хауърд, Ерик Едуардс, Гилбърт Готфрид и др./п/

  • 04:45

    "Островът на любовта" - сериен филм

  • 05:45

    БИГ БРАДЪР ФЕМИЛИ /п/

 
  • 07:00

    Новини

  • 07:10

    „Гении и злодеи”

  • 07:40

    Игрален филм: „Добро утро”

  • 09:15

    „Вкусно”

  • 09:50

    „Армейски магазин”

  • 10:20

    „Здраве”

  • 11:00

    Новини

  • 11:20

    „Щастие има!”

  • 12:00

    „Докато всички са вкъщи”

  • 13:00

    Новини

  • 13:15

    „Фазенда”

  • 13:45

    „Севастополски разкази”

  • 14:35

    „Местообитание. Колко е месото в колбасите”

  • 15:30

    Игрален филм: „От другата страна на вълците”

  • 18:45

    „Владислав Галкин. Близо до сърцето”

  • 19:45

    „Клуб на Веселите и Находчивите”. Висша лига

  • 22:00

    „Време”

  • 23:00

    „Мултиплициране на личността”

  • 23:30

    „Южно Бутово”

  • 00:25

    Игрален филм: „Личен номер”

  • 02:10

    Игрален филм: „Всяка вечер в единадесет”

  • 03:25

    Игрален филм: „Предчувствие за любов”

  • 04:45

    „Хайде да се оженим!”

  • 05:30

    Сериал: „Годежен пръстен”

  • 06:20

    „Здраве”

 
  • 05:00

    "Особености на руския лов"

  • 05:30

    "Дивеч и ловец"

  • 06:00

    "Лов без граници. Лов на гъски"

  • 06:55

    "Моторни лодки"

  • 07:25

    "Гвинея-Бисау - мечтата на рибаря"

  • 08:20

    "Следотърсач"

  • 08:50

    "Риболов в открито море"

  • 09:15

    "От нашия шеф-готвач"

  • 09:30

    "Диалози за риболова"

  • 09:55

    "Гордон в засада"

  • 10:25

    "Първичен инстинкт"

  • 10:40

    "Подводните репортажи на Гай Харви"

  • 11:05

    "Тайните на риболова с Бейб Винкелман"

  • 11:25

    "На куката"

  • 11:40

    "Личен опит"

  • 12:10

    "Риболов в открито море"

  • 12:35

    "Ловни раздумки"

  • 12:50

    "Диалози за риболова"

  • 13:15

    "Алманах от странство"

  • 13:45

    "Първичен инстинкт"

  • 14:00

    "Подводните репортажи на Гай Харви"

  • 14:25

    "Тайните на риболова с Бейб Винкелман"

  • 14:45

    "Светът на подводния лов"

  • 15:00

    "Пушкала и такъми"

  • 15:30

    "Американски риболов"

  • 16:00

    "Лов без граници"

  • 17:00

    "Светът на подводния лов"

  • 17:15

    "Календар на ловеца"

  • 17:45

    "Планетата на рибаря"

  • 18:00

    "Трофеи, вкусно и бързо"

  • 18:15

    "Първичен инстинкт"

  • 18:30

    "Риболовен календар"

  • 19:00

    "Майстор на риболова"

  • 19:30

    "Къде кълве"

  • 20:00

    "Лов без граници. Класическо сафари"

  • 21:05

    "Трофеи, вкусно и бързо"

  • 21:20

    "Диалози за риболова. Народен проект"

  • 21:35

    "Планетата на рибаря"

  • 21:50

    "По реките на Русия"

  • 22:20

    "Лов по американски"

  • 22:45

    "На куката"

  • 23:00

    "Лов без граници. Сафари по бреговете на Лимпопо. Част 1."

  • 23:55

    "Първичен инстинкт"

  • 00:10

    "Ловни оръжия"

  • 00:40

    "Тайните на риболова с Бейб Винкелман"

  • 01:00

    "Риболов в открито море"

  • 01:25

    "С оръжие под вода"

  • 01:55

    "Лов по американски"

  • 02:20

    "Ловни раздумки"

  • 02:35

    "Диалози за риболова"

  • 03:00

    "На слука"

  • 03:30

    "Първичен инстинкт"

  • 03:45

    "Моторни лодки"

  • 04:15

    "Тайните на риболова с Бейб Винкелман"

  • 04:35

    "Оръжие"

  • 04:50

    "Диалози за риболова. Народен проект"

 
  • 06:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 06:05

    "Песните на България" - българска народна музика

  • 06:30

    "След първи петли" - музика за настроение

  • 07:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 07:10

    "Хороскоп" - интерактивен справочник

  • 07:30

    "По ноти" - уикенд музикална линия

  • 08:00

    "Промо" - новите хитове

  • 08:30

    "GSM парад" - избрани песни

  • 08:40

    "На фокус" - промо линия

  • 09:00

    "Избрано за Вас" - музикална програма

  • 09:30

    "Мегамикс" - само хитове

  • 09:40

    "Флирт - музикална игра

  • 10:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 10:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 11:00

    "Празничен хоровод" - Великденска фолклорна програма

  • 11:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:00

    "По ноти" - уикенд музикална линия

  • 12:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:40

    "На фокус" - промо линия

  • 13:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 13:05

    "От извора" - българска народна музика

  • 13:30

    "Бащино огнище" - програма за традициите

  • 14:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 14:10

    "Избери песен" - музикална игра

  • 15:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 15:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 16:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 16:10

    "Оракул" - интерактивен справочник

  • 16:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 16:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 17:00

    "Фолкмаратон" - предаване на "Пайнер"

  • 18:00

    "Банкноти по ноти" - музикална игра - пряко предаване

  • 19:00

    "Песен без граници" - документален филм

  • 20:00

    "Класика в жанра" - ретрото е модерно

  • 21:00

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 00:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 00:05

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 02:00

    "Нощна фиеста" - музикална програма

  • 02:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 03:00

    "Планета Хит 50" - месечна класация - март

  • 04:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 04:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 05:00

    "Лабиринт" - тв шоу

  • 05:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 05:40

    "Златни хитове" - най-доброто

 
  • 07:00

    Център

  • 10:00

    Българският спорт

  • 10:30

    ПРЯКО. Б група. Калиакра - Дунав

  • 13:00

    Студио А група

  • 14:00

    ПРЯКО. А група. Черно море - Спортист

  • 16:45

    Българският спорт

  • 17:45

    Център

  • 18:00

    ПРЯКО. Русия, Премиер лига. Локомотив - Динамо

  • 19:50

    Център

  • 21:00

    Волейбол, Италия Серия А1. Модена - Мачерата

  • 22:30

    Център

  • 23:00

    Световен покер тур

  • 00:00

    Секси спортни клипове

  • 02:00

    Център

 
  • 06:20

    „Смехопанорама”

  • 06:50

    „Сам на себе си режисьор”

  • 07:35

    „Утринна поща”

  • 08:10

    Анимация

  • 08:20

    Игрален филм: „Иля Муромец”

  • 10:00

    Вести

  • 10:10

    Вести-Москва

  • 10:50

    „Градчето”

  • 11:20

    „Чърчил. Колелото на съдбата”

  • 13:00

    Вести

  • 13:20

    Вести-Москва

  • 13:30

    „Аншлаг и Компания”

  • 15:30

    „Танци със звездите. Сезон 2010” - пряко

  • 19:00

    Вести от седмицата

  • 20:05

    Игрален филм: „Любов на сеното”

  • 22:05

    „Специален кореспондент”

  • 23:05

    Игрален филм: „Вкусът на живота”

  • 01:15

    Игрален филм: „В страната на жените”

  • 03:15

    „Градчето”

 
  • 07:00

    Новини/повторение/

  • 07:30

    "Ранни вести" /на живо/

  • 08:30

    "За вярата българска" /на живо/

  • 10:00

    НОВИНИ - сутрешна емисия /пряко от Бургас/

  • 10:15

    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/

  • 12:00

    НОВИНИ - обедна емисия /пряко от Бургас/

  • 12:15

    "От българско, по-българско" с Галя Асенова /повторение/

  • 14:00

    "Час по България" с водещ Пламен Павлов /повторение/

  • 15:00

    Документален филм

  • 15:30

    Фолклорни ритми

  • 16:00

    "Неделна мозайка" - магазинно предаване

  • 16:45

    Китка народни песни

  • 17:00

    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /пряко от Бургас/

  • 17:15

    "Афера" /на живо/

  • 19:00

    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ". Спорт. /пряко от Бургас/

  • 19:20

    "От упор" /на живо от Бургас/

  • 21:00

    Български игрален филм

  • 22:30

    Новини. Прогноза за времето. Спорт/повторение/

  • 23:00

    "Телевизионен форум" /повторение/

  • 00:40

    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/

  • 02:00

    От архивите на СКАТ: "Старият албум" с Михаил Топалов

  • 02:30

    Рокексплозия

  • 03:30

    "Под небето на България"-док.филм

  • 04:00

    Фолклорен концерт

  • 05:20

    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева и Тодор Върбанов /повторение/

 
  • 07:00

    BG - Къде? Къде?

  • 07:05

    "Нунбори и супер седморката" - еп. 5, анимация

  • 07:35

    "Пиксел Пинки" - еп. 8 и 9, анимация

  • 08:25

    BG - Къде? Къде?

  • 08:30

    "Кръстници вълшебници" - сезон 2, еп. 4 и 5, анимация

  • 09:30

    "Случаите на Поаро" - сезон 3, еп. 3, криминален, Великобритания, 1992, с Дейвид Съчет, Хю Фрейзър, Филип Джаксън

  • 10:30

    Формула 1 - студио

  • 11:00

    Формула 1. Трети кръг от сезон 2010 за голямата награда на Малайзия, състезание

  • 13:15

    "Ласи" - приключенски, Франция, Ирландия, Великобритания, САЩ, 2005, с Питър О'Тул, Саманта Мортън, Робърт Кар, Питър Динклейдж

  • 15:00

    "Смолвил. Супермен в началото" - сезон 6, еп. 8 и 9, сериал, САЩ, 2004-2005, с Том Уелинг, Кристин Крюк, Майкъл Розенбаум, Алисън Мак

  • 16:40

    "Новите приключения на старата Кристин" - еп. 15 сериал, комедия, САЩ, 2006, с Джулия Луис-Драйфус, Кларк Грег, Хамиш Линклейтър

  • 17:10

    "Островът на съкровищата" - 2 част, приключенска драма, Германия, 2007, с Франсоа Госке, Диане Уилямс, Тобиас Морети

  • 19:00

    Новини

  • 19:30

    "8 прости правила" - сезон 3, еп. 4, сериал, комедия, драма, САЩ, 2002, с Кейти Сагал, Джеймс Гарнър, Ейми Дейвидсън, Джон Ритър

  • 20:00

    "От местопрестъплението. Ню Йорк" - сезон 4, еп. 5, сериал, криминален, САЩ, 2007, с Гари Синийз, Мелина Канакаредес, Кармин Джовинадзо, Хил Харпър, Еди Кахил, Анна Белкнап

  • 21:00

    Новини

  • 21:30

    "Вотът" - комедия, драма, САЩ, 2008, с Кевин Костнър, Маделин Каръл, Пола Патън - премиера

  • 23:40

    "Подаръкът на Никълъс" - драма, Италия, САЩ, 1998, с Жене Уекслър, Джейми Лий Къртис, Алън Бейтс

  • 01:10

    "Смолвил. Супермен в началото" - сезон 6, еп. 8 и 9, сериал, САЩ, 2004-2005, с Том Уелинг, Кристин Крюк, Майкъл Розенбаум, Алисън Мак - повторение

  • 02:35

    "Пътеводител на модерното момиче" - еп. 10, предаване за мода - повторение

  • 03:00

    "Вотът" - комедия, драма, САЩ, 2008, с Кевин Костнър, Маделин Каръл, Пола Патън - повторение

  • 04:55

    "Новите приключения на старата Кристин" - еп. 15 сериал, комедия, САЩ, 2006, с Джулия Луис-Драйфус, Кларк Грег, Хамиш Линклейтър - повторение

  • 05:20

    "Случаите на Поаро" - сезон 3, еп. 3, криминален, Великобритания, 1992, с Дейвид Съчет, Хю Фрейзър, Филип Джаксън - повторение

  • 06:15

    "Пътеводна светлина" - еп. 147, теленовела, драма, САЩ, 2003, с Ребека Мейдър, Стюард Амброуз, Ръс Андерсън, Скот Бейли - повторение

 
  • 06:00

    Коледа в Кънектикът - комедия

  • 07:30

    Детски свят - Франклин - 10 епизод

  • 08:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 08:10

    Пътят към Елдорадо - документален филм

  • 09:00

    Малки обяви

  • 09:30

    Щрак

  • 09:50

    На фокус - коментарна рубрика

  • 10:00

    Елса и Фред - романтична комедия

  • 12:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 12:10

    Исторически календар

  • 12:15

    Малки обяви

  • 12:30

    Спорт + - предаване на Телекабел /п./

  • 14:00

    Репортер /повторение/

  • 15:00

    Детски свят - Франклин - 10 епизод

  • 15:30

    Доктор Снагълс - 10 епизод

  • 16:00

    Малки обяви

  • 16:15

    На фокус - коментарна рубрика

  • 16:30

    Фани и Александър - драма на И.Бергман

  • 18:00

    Щрак

  • 18:40

    Искам да започна бизнес - предаване за предприемчивите

  • 19:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 19:10

    Малки обяви

  • 19:30

    Наводнението на хилядолетието - документален филм

  • 20:30

    Исус от Назарет - драма - 3 част

  • 22:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 22:10

    Щрак

  • 22:30

    Аржентинско танго - драма

  • 00:10

    На фокус - коментарна рубрика

  • 00:30

    Влад - трилър

  • 02:10

    Фронтално - драма с Джулия Робъртс

  • 04:00

    Музикален блок

 
  • 05:00

    "По изгрев слънце" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 07:00

    "Сутрешна доза" - музикален микс поп-фолк, BG/world pop и етно

  • 08:00

    Ретро парти

  • 08:10

    "Сутрешна доза" - музикален микс поп-фолк, BG/world pop и етно

  • 10:00

    Ретро парти

  • 10:10

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 10:30

    "Без кофеин"

  • 12:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 13:00

    "Нарисувай се...", музикално предаване

  • 13:30

    "Без кофеин"

  • 14:30

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 15:30

    Ретро парти

  • 15:40

    "Музикална мания" - микс попфолк, World Pop и етно

  • 17:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 17:30

    "Фолк мания" - микс попфолк и етно

  • 18:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 19:00

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк и BG поп

  • 21:00

    "Хит зона"- микс

  • 00:00

    "Бели нощи" - музикален микс

  • 01:00

    Ретро парти

  • 01:10

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк, BG/World Pop, етно

 
  • 06:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 06:30

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 07:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 07:30

    Методът „Пилатес” - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 08:00

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 08:30

    Йога за нашите родители

  • 09:00

    Всичко за вино - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 09:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 10:00

    Ловецът на храни - кулинарно сафари

  • 10:30

    Шоколадовия Жак - поредица за шоколадови импресии

  • 11:00

    Тържествен ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу за празнична кухня

  • 11:30

    Сражение в кухнята - кулинарно състезание

  • 12:00

    Великолепният китаец - кулинарно шоу за китайска кухня

  • 12:30

    Прясно и вкусно - развлекателна поредица за канадска регионална кухня

  • 13:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 13:30

    Методът „Пилатес” - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 14:00

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 14:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 15:00

    Всичко за вино - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 15:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 16:00

    Ловецът на храни - кулинарно сафари

  • 16:30

    Шоколадовия Жак - поредица за шоколадови импресии

  • 17:00

    Тържествен ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу за празнична кухня

  • 17:30

    Сражение в кухнята - кулинарно състезание

  • 18:00

    Великолепният китаец - кулинарно шоу за китайска кухня

  • 18:30

    Прясно и вкусно - развлекателна поредица за канадска регионална кухня

  • 19:00

    Йога за цялото семейство

  • 19:30

    Какво ядем - кулинарна енциклопедия

  • 20:00

    Усещане за вкус - Лайфстайл

  • 21:00

    Великолепният китаец - кулинарно шоу за китайска кухня

  • 21:30

    Шоколадовия Жак- поредица за шоколадови импресии

  • 22:00

    Сражение в кухнята - кулинарно състезание

  • 22:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 23:00

    Тържествен ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу за празнична кухня

  • 23:30

    Прясно и вкусно - развлекателна поредица за канадска регионална кухня

  • 00:00

    Ловецът на храни - кулинарно сафари

  • 00:30

    Всичко за вино - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 01:00

    Вкусът на живота - поредица за луксозен туризъм

  • 01:30

    Изяж Азия - поредица за азиатска кухня и живот