След 5

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

bTV

08:00 "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
11:00 "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
12:00 bTV Новините - обедна емисия
12:30 "Богатствата на България" - документална поредица
13:00 "Господин Удкок" - комедия, спортен (САЩ, 2007), режисьор - Крейг Джилеспие, актьори - Били Боб Торнтън, Шон Уилям Скот, Сюзан Сарандън и др.
15:00 "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.26
16:00 "Мармалад" - токшоу
18:00 "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
19:00 bTV Новините - централна емисия
19:30 bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00 "Високо в небето" - драма, комедия (САЩ, 2009), режисьор - Джейсън Райтмън, актьори - Джордж Клуни, Ана Кендрик, Вера Фармига, Мелани Лински, Джейсън Бейтман, Зак Галифанакис и др.
Виж цялата програма >>

БНТ1

09:00 Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00 Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:00 Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
12:00 По света и у нас Информационна емисия
12:30 Бразди Предаване за земеделие
13:00 Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
14:00 Малки истории Предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:00 Национален конкурс "Сграда на годината"
16:30 Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
17:30 Киното срещу властта документален филм /България, 2017г./, режисьор Олег Ковачев
18:30 Студио Футбол
Виж цялата програма >>

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

08:00 "Събуди се..." - предаване
11:00 "Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00 Новините на NOVA
12:30 Темата на NOVA
12:50 "Коледното приключение на Бетовен"- с уч. на Джон Клийз, Ким Родс, Мънро Чембърс, Къртис Армстронг, Том Арнолд и др.
14:45 "Железният Уил" - с уч. на Кевин Спейси, Браян Кокс, Джон Тери, Макензи Остин, Пенелъпи Уиндъст и др.
17:00 "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
17:55 "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
18:00 "Ничия земя" - предаване
19:00 Новините на NOVA - централна емисия
19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
Виж цялата програма >>

Какво следва

С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5
Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах