След 5

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

bTV

05:30 "Аламинут" /п./
06:00 "Чудовища срещу извънземни" - анимация
07:00 "Дневниците на Кари" - сериал, с.2, еп.7
08:00 "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
11:00 "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
12:00 bTV Новините - обедна емисия
12:30 "Домашен арест" - сериал, с.4, еп.6
13:00 "Сватба в провинцията" - драма, романтичен (САЩ, 2015), режисьор - Ан Уилър, актьори - Джеси Меткалф, Отъмн Ресър, Лаура Менъл, Арън Крейвън и др.
15:00 "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.11
16:00 "Мармалад" - токшоу
18:00 "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
Виж цялата програма >>

БНТ1

05:40 Панорама с Бойко Василев /п/
06:45 Телепазарен прозорец
07:00 Милион и две усмивки Детско предаване
08:00 По света и у нас Информационна емисия
09:00 Плюс това публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00 Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:00 Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаван
12:00 По света и у нас Информационна емисия
12:35 Бразди Предаване за земеделие
13:05 Иде нашенската музика Предаване за български фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
14:05 Малки истории Предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
Виж цялата програма >>

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

06:00 "Двете лица на Истанбул"- сериен филм /п/
07:00 "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 4
08:00 "Събуди се..." - предаване
11:00 "Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00 Новините на NOVA
12:30 Темата на NOVA
12:50 "Маймунски приключения" - с уч. на Ерин Ален О’Райли, Кейдън Магнусън, Калеб Бърджис, Крис Копола и др.
14:30 "Усмивката на Мона Лиза" - с уч. на Джулия Робъртс, Топър Грейс, Джулия Стайлс, Доминик Уест, Джулиет Стивънсън, Марша Гей Хардън, Кирстен Дънст, Маги Джиленхол, Дженифър Гудуин и др.
17:00 "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
17:55 "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
18:00 "Ничия земя" - предаване
Виж цялата програма >>

Какво следва

С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П
21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах