Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах
Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 07:00

    Улица "Лемур": Да спиш с врага

  • 07:25

    Приют за домашни любимци: Епизод 77

  • 07:50

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 23

  • 08:15

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 24

  • 08:45

    Зоополицаи: Историята на Бранди

  • 09:40

    Спасяване на животни в Австралия: Нещастен случай с тюлен

  • 10:05

    Зоополиция "Маями": Питонът сериен убиец

  • 10:55

    Зоополицаите на Южна Африка: Епизод 13

  • 11:50

    Ветеринарят чудак: Епизод 9

  • 12:15

    Приют за домашни любимци: Епизод 77

  • 12:45

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 6

  • 13:40

    Кучета-полицаи: Среща с елита - Част 1

  • 14:35

    Кучета-полицаи: Среща с елита - Част 2

  • 15:30

    Кучета-полицаи: Партньори

  • 16:25

    Кучета-полицаи: Новобранци

  • 17:20

    Кучета-полицаи: Работа в екип

  • 18:15

    Екстремно естествознание: Бели мечки в акция

  • 18:40

    Екстремно естествознание: Гризли/черни мечки на полуостров Брус

  • 19:10

    Опасността в близък план: Африкански слон, бели мечки и бивол

  • 19:40

    Опасността в близък план: Морски леопарди, лъвове и хумболтови калмари

  • 20:10

    КРИМИНАЛИСТИКА В ДИВИЯ СВЯТ: Слонова кост

  • 21:05

    Диви и истински: Нападнати от кобра

  • 22:00

    Диви и истински: Нападението на бялата мечка

  • 22:55

    Зоополицаите на Маями: Спасяване на мечка

  • 23:50

    Жив съм: Кървави спасители

  • 00:45

    Нощ: Хипопотами

  • 01:10

    Нощ: Лъвове

  • 01:40

    Диви и истински: Нападнати от кобра

  • 02:35

    Диви и истински: Нападението на бялата мечка

  • 03:30

    Зоополицаите на Маями: Спасяване на мечка

  • 04:25

    Жив съм: Кървави спасители

  • 05:20

    Зоополицаите на Южна Африка: Епизод 13

  • 06:10

    Спасяване на животни в Австралия: Нещастен случай с тюлен

  • 06:35

    Ветеринарят чудак: Епизод 9

 
  • 06:30

    "Феликс и дивите животни" - сериал

  • 06:55

    "Карен в действие" - детска програма

  • 07:20

    "Трейси МакБийн" - анимационен сериал

  • 08:10

    "Овцата Шаун" - анимационен сериал

  • 08:35

    "Клуб на тигровите патета" - детска програма

  • 09:05

    "Знанията те правят ас" - детско шоу

  • 09:40

    "Животни чак до покрива" - сериал

  • 10:10

    "Един случай за B.A.R.Z." - детски крими-сериал

  • 11:03

    "Вили иска да знае" - сериал

  • 11:30

    Детска програма

  • 12:10

    "Мека козина и остри нокти" - истории от зоопарка

  • 13:05

    "Мечката" - игрален филм, Франция, 1988

  • 14:30

    "Хотел мечта: Вълшебството на Бали" - игрален филм, ФРГ, 2005

  • 16:00

    Новини

  • 16:03

    Портрети: Маркус Ланц

  • 16:30

    "Тим Малцер готви!" - кулинарно шоу

  • 17:00

    Световни пътешествия

  • 17:30

    Журнал Европа

  • 18:00

    Новини

  • 18:03

    ARD-консултация

  • 18:30

    "Горещи теми" - булеварден журнал

  • 18:50

    Новини

  • 19:00

    Спортен преглед, вкл. Футбол от Бундеслигата

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Стая с леля" - игрален филм, ФРГ, 2010

  • 22:50

    "Темите на деня" - новини и коментари

  • 23:15

    "Проклятието на Бетси Бел" - игрален филм, копродукция, 2005

  • 00:50

    "Мизерия" - игрален филм, САЩ, 1990

  • 02:30

    "Господата Дракула" - игрален филм, Франция, 1976

  • 04:05

    Световни пътешествия

  • 04:35

    Журнал Европа

  • 05:05

    ARD-консултация

  • 05:35

    Новини

 
  • 07:00

    "Шеметна надпревара" - 14 сезон, 10 еп., риалити - САЩ, 2008

  • 08:00

    "Eli Stone" - 2 сезон, 7 еп., драма - САЩ, 2008

  • 09:00

    "Докладът "Заплахата"" - 1 сезон, 7 еп., екшън - драма - САЩ, 2003

  • 10:00

    "Старгейт" - 4 сезон, 16 еп., научна фантастика - САЩ, 2000

  • 11:00

    "Старгейт" - 4 сезон, 17 еп., научна фантастика - САЩ, 2000

  • 12:00

    "Старгейт. Атлантис" - 5 сезон, 8 еп., научна фантастика - САЩ, 2008

  • 13:00

    "Повелителят на зверовете" - 3 сезон, 8 еп., приключенски - САЩ, 2001

  • 14:00

    "Survivor - Микронезия" - 16 сезон, 7 еп., риалити - САЩ, 2008

  • 15:00

    "Eli Stone" - 2 сезон, 7 еп., драма - САЩ, 2008

  • 16:00

    "Докладът "Заплахата"" - 1 сезон, 7 еп., екшън - драма - САЩ, 2003

  • 17:00

    "Сляпо правосъдие" - 1 сезон, 13 еп., криминален - САЩ, 2005

  • 18:00

    "Трета смяна" - 5 сезон, 11 еп., драма - САЩ, 2002

  • 19:00

    "Трета смяна" - 5 сезон, 12 еп., драма - САЩ, 2002

  • 20:00

    "Надпревара" - 1 сезон, 1 еп., екшън - драма - Австралия, 2008

  • 21:00

    "Поглед в бъдещето" - 1 сезон, 5 еп., екшън - драма - САЩ, 2009

  • 22:00

    "Д-р Хаус" - 4 сезон, 13 еп., драма - САЩ, 2007

  • 23:00

    "Д-р Хаус" - 4 сезон, 14 еп., драма - САЩ, 2007

  • 00:00

    "Генезис" - 1 сезон, 4 еп., криминален - Испания, 2008

  • 01:05

    "Кодово име. Чистачът" - 2 сезон, 4 еп., драма - САЩ, 2009

  • 02:00

    "Старгейт" - 4 сезон, 16 еп., научна фантастика - САЩ, 2000

  • 02:45

    "Старгейт" - 4 сезон, 17 еп., научна фантастика - САЩ, 2000

  • 03:30

    "Старгейт. Атлантис" - 5 сезон, 8 еп., научна фантастика - САЩ, 2008

 
  • 11:00

    "Ангелите на Чарли" - 4 сезон, 8 еп., криминален - САЩ, 1979

  • 11:55

    "Ангелите на Чарли" - 4 сезон, 9 еп., криминален - САЩ, 1979

  • 12:50

    "Водни плъхове" - 5 сезон, 1 еп., криминален екшън - САЩ, 2000

  • 13:45

    "Водни плъхове" - 5 сезон, 2 еп., криминален екшън - САЩ, 2000

  • 14:40

    "Семейно право" - 3 сезон, 16 еп., драма - САЩ, 2001

  • 15:35

    "Четири жени и едно погребение" - 2 сезон, 8 еп., криминална комедия - Австрия, 2007

  • 16:30

    "Старски и Хъч" - 2 сезон, 7 еп., криминален екшън - САЩ, 1975

  • 17:25

    "Ангелите на Чарли" - 4 сезон, 8 еп., криминален - САЩ, 1979

  • 18:20

    "Ангелите на Чарли" - 4 сезон, 9 еп., криминален - САЩ, 1979

  • 19:15

    "Семейно право" - 3 сезон, 16 еп., драма - САЩ, 2001

  • 20:10

    "Ларго Уинч" - 1 сезон, 1 еп., криминален екшън - Франция, 2001

  • 21:05

    "Старски и Хъч" - 2 сезон, 7 еп., криминален екшън - САЩ, 1975

  • 22:00

    "Петрочели" - 1 сезон, 16 еп., криминален - САЩ, 1975

  • 22:55

    "Груба Игра" - криминален екшън - САЩ, 2003; реж. Крейг Рос Джуниър, с Дуейн Мартин, Вивика Фокс, Майкъл Талифето, Меган Гууд, Джефри Блейк

  • 00:30

    "Петрочели" - 1 сезон, 16 еп., криминален - САЩ, 1975

  • 01:25

    "Груба реалност" - 1 сезон, 11 еп., комедия - САЩ, 1998

  • 01:55

    "Груба реалност" - 1 сезон, 12 еп., комедия - САЩ, 1998

  • 02:30

    "Водни плъхове" - 7 сезон, 16 еп., криминален екшън - САЩ, 2001

  • 03:20

    "Водни плъхове" - 7 сезон, 17 еп., криминален екшън - САЩ, 2001

  • 04:10

    "Груба Игра" - криминален екшън - САЩ, 2003; реж. Крейг Рос Джуниър, с Дуейн Мартин, Вивика Фокс, Майкъл Талифето, Меган Гууд, Джефри Блейк

 
  • 09:00

    "Бойна звезда "Галактика"" - 2 сезон, 11 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2004

  • 10:00

    "Бойна звезда "Галактика"" - 2 сезон, 12 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2004

  • 11:00

    "Капитан Цубаса" - 1 сезон, 82 еп., аниме - Япония, 1983

  • 11:30

    "Капитан Цубаса" - 1 сезон, 83 еп., аниме - Япония, 1983

  • 12:00

    "Капитан Цубаса" - 1 сезон, 84 еп., аниме - Япония, 1983

  • 12:30

    "Нодаме Кантабиле" - 1 сезон, 22 еп., аниме - Япония, 2007

  • 13:00

    "Психофактор" - 1 сезон, 19 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 14:00

    "Психофактор" - 1 сезон, 20 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 15:00

    "Фарскейп" - 4 сезон, 14 еп., научна фантастика - САЩ, 2002

  • 16:00

    "Фарскейп" - 4 сезон, 15 еп., научна фантастика - САЩ, 2002

  • 17:00

    "Бойна звезда "Галактика"" - 2 сезон, 11 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2004

  • 18:00

    "Бойна звезда "Галактика"" - 2 сезон, 12 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2004

  • 19:00

    "Старгейт" - 3 сезон, 17 еп., научна фантастика - САЩ, 1999

  • 20:00

    "Старгейт" - 3 сезон, 18 еп., научна фантастика - САЩ, 1999

  • 21:00

    "Фарскейп" - 4 сезон, 14 еп., научна фантастика - САЩ, 2002

  • 22:00

    "Фарскейп" - 4 сезон, 15 еп., научна фантастика - САЩ, 2002

  • 23:00

    "Чудеса" - 1 сезон, 9 еп., драма - САЩ, 2003

  • 00:00

    "Бурята на века на Стивън Кинг" - 1 сезон, 3 еп., ужаси - мистерия - САЩ, 1999

  • 01:40

    "Чудеса" - 1 сезон, 11 еп., драма - САЩ, 2003

  • 02:30

    "Призрак в доспехи. Имитаторите" - 1 сезон, 13 еп., аниме - Япония, 2004

  • 03:00

    "Събирачи на души" - 1 сезон, 7 еп., аниме - Япония, 2008

  • 03:30

    "Събирачи на души" - 1 сезон, 8 еп., аниме - Япония, 2008

  • 04:00

    "Бойна звезда "Галактика"" - 2 сезон, 11 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2004

  • 04:50

    "Бойна звезда "Галактика"" - 2 сезон, 12 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2004

 
  • 00:30

    "Любовен облог" - тв сериал

  • 01:30

    "Грехът на Анхелика" - тв сериал

  • 02:25

    "Песни за душата" - фолклорно предаване

  • 03:00

    "Споделете с мен" - предаване с Георги Бедников /п/

  • 04:25

    "Изумрудената огърлица" - тв сериал

  • 05:00

    "Хоби" - документална хоредица

  • 06:00

    "Законът на Картър" - екшън

  • 07:50

    Анимация

  • 09:00

    Изворче - детско фолклорно предаване

  • 09:35

    Документален филм

  • 10:05

    Анимация

  • 11:00

    "Думи на живот" - религиозно предаване /п/

  • 11:50

    "Фолклорна трапеза" - фолклорно предаване

  • 13:00

    "Законът на Картър" - екшън

  • 15:10

    Анимация

  • 16:05

    "Часът на блондинките" /п/ - предаване с Патриция Кирилова

  • 17:00

    Биографичен филм

  • 18:00

    "Споделете с мен" - предаване с Георги Бедников /п/

  • 19:00

    Концерт на БТР, Д2 и Сигнал - 1 част

  • 19:40

    "Денят на Свети Валентин" - трилър

  • 21:30

    "Пурпурно сърце " - екшън

  • 23:35

    "Х - Ерос" - еротично, комично предаване

  • 00:00

    "Емигрантът" - комедия

  • 01:45

    "Фолклорна трапеза" - фолклорно предаване

  • 02:50

    "Свободен учебен ден" - комедия

  • 04:35

    "Обир" - екшън

  • 06:15

    "Пурпурно сърце " - екшън

 
  • 05:30

    "Кухнята на Звездев" /п./

  • 06:00

    "Физиотоника"

  • 06:30

    "Най-смешните животни и хора на планетата"

  • 07:00

    "Малката русалка" - детски сериал

  • 08:00

    "Скуигъл визия" - детски сериал

  • 08:30

    "Кой е по-по-най-" - детско шоу с водещ бате Енчо

  • 09:30

    "Кухнята на Звездев" - кулинарно шоу с Иван Звездев

  • 10:00

    "Модерно" - токшоу с водещ Радост Драганова

  • 11:00

    "Търси се..." - токшоу с водещи Меги и Нели

  • 12:00

    "Глобусът" - предаване за туризъм с водещ Карина Караньотова

  • 12:30

    "Най-смешните животни и хора на планетата"

  • 13:00

    "Мечът на истината" - сериал, еп. 19

  • 14:00

    "Червеният орел" - сериал, сезон 1, еп. 5

  • 16:00

    "Такъв е животът. Първа брачна нощ" - документално риалити, еп. 6

  • 17:00

    "Море от любов" - романтично токшоу с водещ Наталия Симеонова

  • 18:00

    "Сеизмограф" - предаване за полемика и анализи с водещ Светла Петрова

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 20:00

    "Пълна лудница" - комедийно шоу

  • 21:00

    "Отчаяни съпруги" - сериал, сезон 5, еп. 3

  • 22:00

    bTV Новините - късна емисия

  • 22:30

    "Последните дни на планетата земя" - мини сериал, еп. 1 - Екшън, минисериал, САЩ, 2006, Режисьор. Робърт Либерман, В ролите. Дарил Хана, Кембъл Скот, Гил Белоус, Сулека Матю, Серж Худ, Бо Стар и др.

  • 00:20

    "Последните дни на планетата земя" - мини сериал, еп. 2 - Екшън, минисериал, САЩ, 2006, Режисьор. Робърт Либерман, В ролите. Дарил Хана, Кембъл Скот, Гил Белоус, Сулека Матю, Серж Худ, Бо Стар и др.

  • 02:00

    "Червеният орел" /п./ - сериал, сезон 1, еп. 5

  • 03:30

    "Модерно" /п./

  • 04:30

    "Кухнята на Звездев" /п./

  • 05:00

    "Глобусът" /п./

 
  • 06:00

    "Страх" - американско риалити шоу /п./

  • 07:00

    "Фелисити" - сериал

  • 08:00

    "Хотел с 5 звезди" - романтичен филм (част 25 и 26) /п./

  • 10:00

    "Втори шанс" - сериал

  • 11:00

    "Господар и командир. Далечният край на света" - приключенски екшън с Ръсел Кроу, Били Бойд, Пол Бетан, Джеймс Дарси и др. /п./

  • 13:00

    "Кевин Хил" - сериал

  • 14:00

    "Хотел с 5 звезди" - романтичен филм (част 27)

  • 15:00

    "Кости" - сериал /п./

  • 16:00

    "Кости" - сериал /п./

  • 17:00

    "Кости" - сериал /п./

  • 18:00

    "Кости" - сериал /п./

  • 19:00

    "Кости" - сериал /п./

  • 20:00

    Киновечер. "Междузвездни войни. Невидима заплаха" - фантастика с Лиам Нийсън, Юън Макгрегър, Натали Портман и др.

  • 23:00

    Късно кино. "Зов за завръщане" - фантастичен екшън с Арнолд Шварценегер, Шарън Стоун, Майкъл Айрънсайд, Рони Кокс и др.

  • 01:00

    "Страх" - американско риалити шоу

 
  • 06:00

    "Слънчева Филаделфия" - комедиен сериал

  • 06:30

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал /п./

  • 07:00

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал /п./

  • 07:30

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал /п./

  • 08:00

    "Топ новинари" - комедиен сериал /п./

  • 08:30

    "Любов ООД" - комедиен сериал

  • 09:00

    "Аламинут" - комедийно шоу /п./

  • 09:30

    "Аламинут" - комедийно шоу /п./

  • 10:00

    "Груба магия" - комедия с Бриджит Фонда, Ръсел Кроу, Ричард Шиф и др./п./

  • 12:00

    "7 живота" - сериал

  • 13:00

    "Хайде, смейте се" - комедиен сериал

  • 13:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 14:00

    "Ало, ало" - комедиен сериал

  • 14:30

    "Ало, ало" - комедиен сериал /п./

  • 15:00

    "Ало, ало" - комедиен сериал

  • 15:30

    "Ало, ало" - комедиен сериал

  • 16:00

    "Ало, ало" - комедиен сериал

  • 16:30

    "Ало, ало" - комедиен сериал

  • 17:00

    "Комиците" - комедийно шоу

  • 18:00

    "Любов ООД" - комедиен сериал /п./

  • 18:30

    "Слънчева Филаделфия" - комедиен сериал /п./

  • 19:00

    "Хайде, смейте се" - комедиен сериал /п./

  • 19:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 20:00

    "7 живота" - сериал

  • 21:00

    "Боговете сигурно са полудели" - комедия с Нксау, Мариус Уейърс, Луи Веруей, Майкъл Тис, Сандра Прислу и др.

  • 23:00

    "Първична сила" - седмично шоу на Световната федерация по кеч

  • 00:00

    "Ало, ало" - комедиен сериал /п./

  • 00:30

    "Ало, ало" - комедиен сериал /п./

  • 01:00

    "Ало, ало" - комедиен сериал /п./

  • 01:30

    "Ало, ало" - комедиен сериал /п./

  • 02:00

    "Ало, ало" - комедиен сериал /п./

  • 02:30

    "Ало, ало" - комедиен сериал /п./

  • 03:00

    "Любов ООД" - комедиен сериал /п./

  • 03:30

    "Слънчева Филаделфия" - комедиен сериал /п./

  • 04:00

    "Да паднеш от смях" - комедийно шоу /п./

  • 04:30

    "Аламинут" - комедийно шоу /п./

  • 05:00

    "Господари на ефира" - комедийно шоу /п./

  • 05:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу /п./

 
  • 04:00

    “Лагерът Ласло”

  • 04:25

    “Чаудър”

  • 04:50

    “Невероятните неприключения на Флапджак”

  • 05:15

    “Най-добрият ми приятел е маймуна”

  • 05:40

    “Домът на Фостър за въображаеми приятели”

  • 06:05

    “Бен 10”

  • 06:30

    “Скунк-фу!”

  • 06:55

    “Чаудър”

  • 07:20

    “Елиът Хлапето”

  • 07:45

    “Батман: Дръзкия и Смелия”

  • 08:10

    “Бен 10: Извънземна сила”

  • 08:35

    “Роботбой”

  • 09:00

    “Елиът Хлапето”

  • 09:25

    “Невероятните неприключения на Флапджак”

  • 09:50

    “Домът на Фостър за въображаеми приятели”

  • 10:15

    „Шантавите рисунки”

  • 10:40

    “Том и Джери”

  • 11:05

    “Скуби Ду”

  • 11:30

    “Лагерът Ласло”

  • 11:55

    “Кунг фу пилета”

  • 12:20

    “Най-добрият ми приятел е маймуна”

  • 12:45

    “Животът и приключенията на Джунипър Лий”

  • 13:10

    “Чаудър”

  • 13:35

    “Междузвездни войни: Войните на клонингите”

  • 14:00

    “Домът на Фостър за въображаеми приятели”

  • 14:25

    “Скунк-фу!”

  • 14:40

    “Кунг фу пилета”

  • 15:05

    “Бен 10”

  • 15:30

    “Елиът Хлапето”

  • 16:00

    “Роботбой”

  • 16:25

    “Секретните Сатърдей”

  • 16:50

    „Невероятните неприключения на Флапджак”

  • 17:15

    “Бен Тен: Извънземна сила”

  • 17:40

    “Батман: Дръзкия и Смелия”

  • 18:05

    “Междузвездни войни: Войните на клонингите”

  • 18:30

    “Скунк-фу!”

  • 19:00

    “Бакуган: Бойци в действие”

  • 19:25

    “Самурай Джак”

  • 19:50

    “Кунг фу пилета”

  • 20:15

    “Фантастичната четворка”

  • 20:40

    „Шантавите рисунки”

  • 20:45

    “Домът на Фостър за въображаеми приятели”

  • 21:10

    “Бен Тен: Извънземна сила”

  • 21:35

    “Бакуган: Бойци в действие”

 
  • 07:00

    "Вярата и животът" - драма - Дания, 2008

  • 08:55

    "Вестникарски лъв" - драма - САЩ, 1968

  • 10:40

    "Почти цялата истина" - комедия - Франция, 2007

  • 12:15

    "Влюбеният Шекспир" - комедия - САЩ, 1998

  • 14:20

    "Големи неприятности" - комедия - САЩ, 1986

  • 15:55

    "8 срещи" - романтична комедия - Испания, 2008

  • 17:25

    "Вярата и животът" - драма - Дания, 2008; реж. Нилс Арден Оплев, с Розалинде Минстер, Йенс Йорн Спотаг, Пилоу Асбаек, Сара Боберг, Андерс Бертелсен

  • 19:20

    "Хитът" - комедия - Франция, 2008; реж. Хани Тамба, с Патрик Шене, Пирет Катриб, Габриел Ямин, Жулия Касар, Лара Метар

  • 21:00

    "Човекът Отговор" - романтична комедия - САЩ, 2009; реж. Джон Хайндман, с Джеф Даниълс, Лорън Греъм, Лу Тейлър Пучи, Оливия Търлби, Кат Денингс

  • 22:35

    "Крадци като нас" - криминална драма - САЩ, 1974; реж. Робърт Олтмън, с Кейт Карадайн, Шели Дювал, Бърт Ремсън, Джон Скък, Луиз Флетчър

  • 00:35

    "Кръвни братя" - екшън - драма - Тайван, 2007; реж. Алекси Тан, с Даниел Ву, Йе Лиу, Ки Шу, Тони Янг, Чен Чанг

  • 02:10

    "Сираци" - драма - САЩ, 1987

  • 04:05

    "Интервю" - драма - САЩ, 2007

  • 05:30

    "Кошмарът на "Елм Стрийт" 5. Детето от сънищата" - ужаси - мистерия - САЩ, 1989

 
  • 07:00

    "Рейчъл се омъжва" - романтична драма - САЩ, 2008

  • 08:50

    "Елвис Мичъл представя. Влияния, 5 еп. - Едуард Нортън" - документална поредица - САЩ, 2008

  • 09:20

    "Селски отбор" - спортна драма - САЩ, 1986

  • 11:15

    "Всички са добре" - драма - Италия, 1991

  • 13:20

    "Теория на успеха" - късометражна комедия - САЩ, 1991

  • 13:40

    "Амал" - драма - Канада, 2007

  • 15:20

    "Невъзможна обич" - романтична драма - Дания, 2007

  • 17:05

    "Руснаците идват" - комедия - САЩ, 1966; реж. Норман Джуисън, с Карл Рейнър, Ева Мари Сейнт, Алън Аркин, Брайън Кийт, Джонатан Уинтърс

  • 19:10

    "Рейчъл се омъжва" - романтична драма - САЩ, 2008; реж. Джонатан Деми, с Ан Хатауей, Розмари Дюит, Бил Ъруин, Дебра Уингър, Мадър Зикъл

  • 21:00

    "Повелителят на мухите" - приключенска драма - САЩ, 1990; реж. Хари Хук, с Балтазар Гети, Крис Фър, Данюел Пиполи, Джеймс Бадж Дейл, Андрю Тафт

  • 22:30

    "Големият Лебовски" - криминална комедия - САЩ, 1998; реж. Джоел Коен, с Джеф Бриджис, Джон Гудман, Джулиан Мур, Стив Бушеми

  • 00:25

    "Скъсана нишка" - трилър - Великобритания, 2007; реж. Махеш Матей, с Линус Роуч, Сафрън Бъроуз, Андреа Кор, Рошан Сет, Прем Чопра

  • 01:45

    "Изтекъл срок" - комедия - САЩ, 2007; реж. Сесилия Миниучи, с Саманта Мортън, Джейсън Патрик, Илейна Дъглас, Тери Гар, Соня Айрис Лозада

  • 03:30

    "Салвадор" - военна драма - САЩ, 1986

  • 05:30

    "Чисти сърца" - драма - Дания, 2006

 
  • 00:30

    Спорт

  • 01:00

    Световен преглед

  • 01:30

    Пари

  • 02:30

    Из Европа

  • 03:00

    Новините на Америка

  • 03:30

    Шоубизнес

  • 04:00

    Шоуто на Лари Кинг

  • 05:30

    Нюзрум

  • 06:30

    Американско издание

  • 07:30

    Здраве

  • 08:30

    Бизнес

  • 09:30

    Световен ритъм

  • 10:30

    Спорт

  • 11:00

    Шоуто на Лари Кинг

  • 12:30

    Спорт

  • 13:30

    CNNdotCOM

  • 14:30

    Парите тази седмица

  • 15:30

    Световни репортажи

  • 16:30

    Здраве

  • 17:30

    Спорт

  • 18:30

    Голф

  • 19:00

    Африка отблизо

  • 19:30

    Нетрадиционен бизнес

  • 20:00

    Световни новини

  • 20:30

    Новини от шоубизнеса

  • 21:30

    Световен ритъм

  • 22:30

    Мода

  • 23:30

    Артклуб

  • 00:30

    Спорт

  • 01:00

    Световен преглед

  • 01:30

    Из Европа

  • 02:30

    Шоубизнесът през седмицата

  • 03:00

    Световен преглед

  • 03:30

    Дипломатически лиценз

  • 04:00

    Лари Кинг уикенд

  • 05:00

    Световен преглед

  • 05:30

    Еванс, Новак, Хънт и Шийлдс

  • 06:00

    Световни новини

  • 06:30

    Двете страни с Джеси Джаксън

 
  • 07:00

    Да продадеш колата си: Триумф Спитфайър - втора част

  • 07:25

    Мотолегенди: "Бимота" и "Алпайнстарс"

  • 08:15

    Оцеляване на предела: Алабама

  • 09:10

    Оцеляване на предела: Храна в пустошта

  • 10:05

    Речни чудовища: гигантски азиатски сом

  • 11:00

    Строителни постижения: Военен кораб амфибия

  • 11:55

    Изключителни експлозии: Торонто, щата Охайо

  • 12:50

    Мегапроекти: Подземен град

  • 13:45

    "Да продадеш колата си" на път: "Лотус" - първа част

  • 14:15

    "Да продадеш колата си" на път: "Лотус" - втора част

  • 14:40

    Мотолегенди: "Бимота" и "Алпайнстарс"

  • 15:35

    Американски чопър: Триколка

  • 16:30

    Поръчкови коли 2008: Мерцедес ван

  • 17:25

    Какво не знаем за...: Пуйки

  • 17:55

    Как са го направили?: Епизод 2

  • 18:20

    Мегапроекти: Подземен град

  • 19:15

    Изключителни експлозии: Торонто, щата Охайо

  • 20:10

    Строителни постижения: Военен кораб амфибия

  • 21:05

    Американски чопър: Мотор за Джанет Лий

  • 22:00

    Поръчкови коли 2008: "Майбах" модел' 07 година

  • 22:55

    "Да продадеш колата си" на път: "Фиат 500" - първа част

  • 23:25

    "Да продадеш колата си" на път: "Фиат 500" - втора част

  • 23:50

    Оцеляване на предела: Алабама

  • 00:45

    Речни чудовища: гигантски азиатски сом

  • 01:40

    Ухапан: Епизод 1

  • 02:40

    Ярост!: Яростта на природата

  • 03:40

    Голямата надпревара в Аляска: Голямото бягство

  • 04:40

    "Да продадеш колата си" на път: "Фиат 500" - първа част

  • 05:05

    Американски чопър: Мотор за Джанет Лий

  • 06:00

    Поръчкови коли 2008: "Майбах" модел' 07 година

 
  • 07:00

    "Мегавойни в скрапа"

  • 07:55

    "Роботика"

  • 08:45

    "Бъдещото...удоволствие"

  • 10:50

    "Коравите машини на Грийн" - съботен блок

  • 15:55

    "Необикновени връзки"

  • 16:50

    "Могъщи кораби"

  • 17:45

    "Даунлоуд: Истинската история на Интернет"

  • 18:40

    "Как се прави"

  • 19:30

    "Кола-робот"

  • 20:20

    "Идващият свят"

  • 21:05

    "Бъдещото...удоволствие"

  • 22:00

    "Ловци на митове"

  • 23:40

    "Скай-трек"

  • 00:30

    "Могъщи кораби"

  • 01:20

    "Най-великите мисии на НАСА"

  • 02:10

    "Науката за красотата"

  • 03:00

    "Скай Трек"

  • 03:50

    "Могъщи кораби"

  • 04:45

    "Необикновени връзки"

  • 05:40

    "Тестове"

  • 06:10

    "Даунлоуд: Истинската история на Интернет"

 
  • 07:00

    "Джон и Кейт Плюс 8"

  • 07:55

    "Малки хора, свят голям"

  • 08:50

    "Докато теб те нямаше"

  • 09:45

    "Домове-мечти"

  • 10:40

    "Супердомове"

  • 11:05

    "Слънце, море и скелета"

  • 11:30

    "Вземете си готвач"

  • 11:55

    "Кажете ДА на булчинската рокля"

  • 12:25

    "Реставраторът"

  • 13:10

    "Джон и Кейт Плюс 8"

  • 14:05

    "Малки хора, свят голям"

  • 14:55

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 15:40

    "Докато теб те нямаше"

  • 16:35

    "Продайте тази къща"`

  • 17:00

    "Вземете си бавачка"

  • 17:50

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 18:40

    "Татуировки в Маями"

  • 19:30

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 20:20

    "Малки хора, свят голям"

  • 21:10

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 22:00

    "Не знаех, че съм бременна"

  • 22:50

    "Татуировки в Маями"

  • 23:40

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 00:30

    "Малки хора, свят голям"

  • 01:25

    "Оперирани от затлъстялост"

  • 02:15

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 03:10

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 04:10

    "Не знаех, че съм бременна"

  • 04:55

    "Докато теб те нямаше"

  • 05:45

    "Най-богатите хора в Европа"

  • 06:05

    "Продайте тази къща"

 
  • 07:00

    "Бойно поле"

  • 09:00

    "Дворецът на Клеопатра: В търсене на легендата"

  • 09:55

    "Жени фараони"

  • 10:50

    "Майстори на оръжията"

  • 14:30

    "Големите машини"

  • 15:00

    "Майстори на оръжията"

  • 15:55

    "Когато връхлети беда"

  • 16:50

    "Великите битки"

  • 17:45

    "Ловец на татуировки"

  • 19:30

    "Праисторията: Лос Анжелис"

  • 20:20

    "Праисторически бедствия"

  • 21:10

    "Оцеляващият човек"

  • 22:00

    "Отървах се на косъм"

  • 22:50

    "Когато връхлети беда"

  • 23:40

    "Под прикритие"

  • 00:30

    "Машини на смъртта"

  • 01:20

    "Праисторията: Лос Анжелис"

  • 03:00

    "Оцеляващият човек"

  • 03:50

    "Отървах се на косъм"

  • 04:45

    "Когато връхелти беда"

  • 05:40

    "Големите машини"

  • 06:10

    "Майстор на оръжията"

 
  • 07:00

    Покер ексклузивно

  • 08:15

    Рекламно предаване

  • 10:15

    Покер ексклузивно

  • 11:15

    Голф журнал

  • 11:35

    Голф новини

  • 11:55

    Голф журнал

  • 12:15

    "Нормално" - предаване за инвалидите

  • 12:45

    "Хатрик" - Футбол от II Бундеслига, 21 кръг: обзор

  • 14:00

    Покер ексклузивно

  • 15:00

    ТУРБО - автомобилен журнал

  • 16:00

    Репортаж

  • 16:30

    Американски гладиатори

  • 17:30

    Покер ексклузивно

  • 18:30

    Баскетбол: Франкфурт - Улм - пряко

  • 20:45

    Баскетбол: Арланд Дрегънз - Брауншвайг - пряко

  • 23:00

    SmackDown: Звездите на кеча

  • 00:00

    Кеч: Звездите на WWW

  • 01:00

    до 7.00 Спортни клипове и рекламни предавания

 
  • 07:15

    Спорт

  • 07:22

    Култура 1

  • 07:41

    Анализи

  • 07:46

    Преглед на програмата / Преглед на печата

  • 07:50

    Етикет Европа

  • 07:56

    Финансов експрес

  • 08:10

    Спортен журнал

  • 08:23

    Магазин

  • 08:46

    Преглед на програмата / Анализи

  • 08:50

    Актуални новини 1

  • 09:10

    ЕКЮ

  • 09:15

    Селскостопански новини

  • 09:41

    Европа днес

  • 09:46

    Фокус

  • 10:10

    Спортът днес

  • 10:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 10:45

    Международни събития

  • 11:10

    Спортът днес

  • 11:15

    Фокус

  • 11:45

    Екологията

  • 12:10

    Спортът днес

  • 12:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 12:45

    Международни събития

  • 13:10

    Спортът днес

  • 13:15

    Екология

  • 13:45

    Фокус

  • 14:15

    Спорт

  • 14:45

    Поща

  • 15:12

    Преди една година

  • 15:15

    Фокус

  • 15:45

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 16:15

    Фокус

 
  • 09:30

    Спускане с шейни: Световна купа Оберхоф

  • 10:00

    Спускане с шейни: Европейско първенство

  • 11:00

    Ски-скокове: Световна купа Вилинген (квалификация)

  • 11:30

    Биатлон, Световно първенство за младежи: 10 км

  • 12:30

    Биатлон, Световно първенство за младежи: Преследване

  • 13:00

    Ски-скокове: Световно първенство за младежи

  • 14:00

    Ски-бягане, Световна купа Кенмор: 10 км (жени)

  • 15:00

    Ски-бягане, Световна купа Кенмор: 15 км (мъже)

  • 15:45

    "Да разчупим леда" - Аксел Лунд Свиндал

  • 16:00

    Ски-скокове: Световна купа Вилинген (квалификация)

  • 16:45

    Ски-скокове: Световна купа Вилинген, пряко

  • 18:45

    Ски-бягане, Световна купа Кенмор: 10 км (жени)

  • 19:30

    Ски-бягане, Световна купа Кенмор: 15 км (мъже)

  • 20:15

    Ски-скокове: Световна купа Вилинген

  • 21:00

    "Да разчупим леда" - Юстина Ковалчик

  • 21:15

    Ски-бягане, Световна купа Кенмор: Спринт, пряко

  • 22:45

    Бокс: Жоаким Алсин - Кристоф Канкло

  • 00:45

    "Боен клуб" - "Кралски грохот"

  • 02:30

    Ски-скокове: Световна купа Вилинген

 
  • 05:00

    Сноуборд: Световна купа Калгари

  • 07:00

    Трайъл: Световно първенство Барселона

  • 08:00

    Баскетбол, Евролига (жени): Осминафинал

  • 09:00

    Футбол: Преди кръга в Бундеслигата

  • 09:30

    Футбол: Вердер - Херта

  • 11:00

    Сноуборд: Световна купа Калгари

  • 12:00

    Баскетбол, Евролига (жени): Осминафинал

  • 13:30

    Футбол: "Легенди на световните първенства"

  • 14:00

    Сноуборд: Световна купа Зюделфелд, пряко

  • 15:30

    Автомобилизъм: Серии GP2 Азия Абу Даби, пряко

  • 16:15

    Екстремни спортове: "Фрий райд спирит"

  • 16:30

    Футбол: Волфсбург - Байерн, пряко

  • 18:30

    Футбол: Вердер - Херта

  • 19:30

    Футбол: Нюрнберг - Щутгарт, пряко

  • 21:30

    Вечерни уикенд новини

  • 22:00

    Екстремни спортове: "Дю тур" Маунт сноу

  • 01:00

    Домино: Световен тур Кисеми

  • 02:00

    "Невероятни кучета"

  • 03:00

    Футбол: Нюрнберг - Щутгарт

 
  • 00:20

    "Гангстерска война" - сериал

  • 01:15

    "Престъпни намерения" - първи сезон

  • 07:00

    "Матлок" - трети сезон

  • 07:45

    "Съдружници по неволя" - четвърти сезон

  • 08:35

    "Отделът" - четвърти сезон

  • 09:20

    "Убийство по сценарий" - девети сезон

  • 10:10

    "Матлок" - трети сезон

  • 11:00

    "Съдружници по неволя" - четвърти сезон

  • 11:50

    "Лас Вегас" - втори сезон

  • 12:40

    "Диагноза.Убийство" - осми сезон

  • 13:30

    "Матлок" - трети сезон

  • 14:20

    "Убийство по сценарий" - девети сезон

  • 15:15

    "Отделът" - четвърти сезон

  • 16:00

    "Диагноза.Убийство" - осми сезон

  • 16:45

    "Регенезис" - трети сезон

  • 17:40

    "Ловец на мисли" първи сезон

  • 18:25

    "Касъл" - първи сезон

  • 19:10

    "Лас Вегас" - втори сезон

  • 19:55

    "Осмо чувство" - първи сезон

  • 20:45

    "Отделът" - четвърти сезон

  • 21:35

    "Бягство от затвора" - втори сезон

  • 22:25

    "Разобличаване" - първи сезон

  • 23:10

    "24" - четвърти сезон

  • 23:55

    "Касъл"

  • 00:40

    "Регенезис"

  • 01:20

    "Ловец на мисли"

 
  • 06:55

    "Довери се на журито" - риалити

  • 07:20

    "Семейство Симпсън" - петнадесети сезон

  • 08:10

    "Всичко е относително" - сериал

  • 08:30

    "Уил и Грейс" - трети сезон

  • 09:20

    "Две момчета и едно момиче" - четвърти сезон

  • 09:45

    "Какво харесвам в теб" - втори сезон

  • 10:10

    "Коя е Саманта" - първи сезон

  • 11:00

    "Джоуи" - първи сезон

  • 11:40

    "Всичко е относително" - сериал

  • 12:10

    "Мъртви като мен" - втори сезон

  • 13:05

    "Валънтайн ООД" - сериал

  • 13:55

    "Д-р Хаус" - трети сезон

  • 14:50

    "Трий Хил" - трети сезон

  • 15:35

    "Семейство Симпсън" - петнадесети сезон

  • 16:25

    "Какво харесвам в теб" - втори сезон

  • 16:50

    "Коя е Саманта" - втори сезон

  • 17:40

    "Частна практика" - втори сезон

  • 18:25

    "Мръсни секси пари"- втори сезон

  • 19:20

    "Довери се на журито" - риалити

  • 19:40

    "Две момчета и едно момиче" - четвърти сезон

  • 20:10

    "Спешно отделение" - единадесети сезон

  • 21:00

    "Джоуи" - първи сезон

  • 21:45

    "Всичко е относително" - сериал

  • 22:10

    "Клъцни - срежи" - четвърти сезон

  • 23:00

    "Истинска кръв" - сериал

  • 23:55

    "Трий Хил" - трети сезон

  • 00:40

    "Частна практика" - втори сезон

  • 01:30

    "Спешно отделение" - единадесети сезон

  • 02:20

    "Довери се на журито" - риалити

 
  • 06:00

    "Дъщерите на Маклауд V" - сериал/драма Брайди Картър, Рейчъл Карпани, Симон Джейд Макинън.

  • 09:00

    "Съдия Ейми IV" - сериал/драма с Ейми Бренеман, Дан Футърман, Тайн Дейли, Джесика Тък.

  • 12:00

    "Винигър Хил" - драма с Тим Гуини и Мери-Луис Паркър.

  • 14:00

    "Клюки" - романтичен с Кели Уилиямс, Кристън Холдън-Райд.

  • 16:00

    "Рисковете на любовта" - драма с Джени Франсис, Джон Брегар.

  • 18:00

    "Добрата съпруга" - сериал/драма с Джулиана Маргулис, Арчи Панджаби, Кристин Барански, Джош Чарлз.

  • 20:00

    "Женски хитрини" - драма с Елика Портной, Скот Елрод, Карлос Леон.

  • 22:00

    "Критична точка" - мистерии с Катрин Уиник, Чък Шамата, Никълъс Райт.

  • 00:00

    "Голяма котка" - трилър с Аманда Рут, Дейвид Мориси и Джилиън Тейлфорт.

  • 02:00

    "Мидълтаун" - драма с Даниел Мейс и Матю Макфадиен.

  • 04:00

    "Макбрайд: Убийството на мадам" - криминален с Джон Ларокет и Марта Дюбоа.

 
  • 07:00

    "Кучето и мечето" - семеен - САЩ, 2009

  • 08:30

    "Филми и звезди II, 6 еп." - документална поредица - Холандия, 2010

  • 09:00

    "Циклонът" - романтична комедия - Италия, 1996

  • 10:30

    "Семейство Симпсън. Филмът" - анимационна комедия - САЩ, 2007

  • 11:55

    "Умирай умно" - екшън - комедия - САЩ, 2008

  • 13:45

    "Ритни камбаната с финес" - комедия - САЩ, 2007

  • 15:20

    "Искра" - комедия - Великобритания, 2007; реж. Том Хънсингър, с Шон Евънс, Стокард Чанинг, Антъни Хед, Боб Хоскинс, Лесли Манвил

  • 17:00

    "Ларс и истинското момиче" - драма - САЩ, 2007; реж. Крейг Гилеспи, с Райън Гослинг, Емили Мортимър, Пол Шнайдер, Кели Гарнър, Патриша Кларксън

  • 18:45

    "Едит Пиаф. Животът в розово" - биографична драма - Франция, 2007; реж. Оливие Даан, с Марион Котийар, Силви Тестю, Паскал Грегори, Еманюел Сение, Жан-Пол Рув, Жерар Депардийо, Катрин Алегре

  • 21:05

    "Тропическа буря" - екшън - комедия - САЩ, 2008; реж. Бен Стилър, с Бен Стилър, Джак Блек, Робърт Дауни Джуниър, Ник Нолти, Стийв Кугън

  • 23:00

    "Пришелецът срещу Хищника. Реквием" - научно - фантастичен хорър - САЩ, 2007; реж. Грег Строс, Колин Строс, с Стивън Паскуале, Джон Ортис, Джони Люис, Ариел Гейд, Сам Трамел, Джина Холдън

  • 00:40

    "Опустошение" - драма - САЩ, 2007; реж. Бет Шактър, с Амбър Тамблин, Аштън Холмс, Кели Гарнър, Стивън Колети, Дарил Сабара

  • 02:10

    "Записки по един скандал" - драма - Великобритания, 2006; реж. Ричард Еър, с Джуди Денч, Кейт Бланшет, Бил Наи, Майкъл Малоуни, Андрю Симпсън

  • 03:40

    "Жертва на спасение" - криминална драма - САЩ, 2007

  • 05:30

    "Изходна скорост" - трилър - САЩ, 2008

 
  • 09:30

    "Кино, Кино, Кино XII, 11 еп." - документална поредица - САЩ, 2009

  • 09:55

    "Шоуто на Бил Енгвол I, 5 еп. - Спокойно можеш да ми откажеш" - комедия - САЩ, 2007

  • 10:20

    "Шоуто на Бил Енгвол I, 6 еп. - Ревнивия" - комедия - САЩ, 2007

  • 10:45

    "Урания" - комедия - Гърция, 2006

  • 12:20

    "27 сватби" - романтична комедия - САЩ, 2008

  • 14:10

    "Игра по план" - семейна комедия - САЩ, 2007

  • 16:00

    "Ах, 70-те! II, 16 еп. - Първият път" - комедия - САЩ, 2000

  • 16:25

    "Ах, 70-те! II, 17 еп. - Приятен спомен" - комедия - САЩ, 2000

  • 16:50

    "Ах, 70-те! II, 18 еп. - Срещата на Кити и Ерик" - комедия - САЩ, 2000

  • 17:15

    "Ах, 70-те! II, 19 еп. - Родителите разбират" - комедия - САЩ, 2000

  • 17:40

    "Ах, 70-те! II, 20 еп. - Целувката на смъртта" - комедия - САЩ, 2000

  • 18:05

    "Урания" - комедия - Гърция, 2006; реж. Костас Капакас, с Мария Грация Кучинота, Арис Цапис, Андреас Кириакакис, Никос Василикиотис

  • 19:40

    "27 сватби" - романтична комедия - САЩ, 2008; реж. Ан Флетчър, с Катрин Хийгл, Джеймс Марсдън, Малин Акерман, Джуди Гриър, Едуард Бърнс

  • 21:25

    "Волна птица" - комедия - Великобритания, 2008; реж. Джон Айви, с Фил Даниълс, Гари Стреч, Джеф Бел, Лейла Роус, Питър Боулс

  • 23:00

    "Брет и Джемейн II, 9 еп. - Пилоти" - музикална комедия - САЩ, 2009; реж. Трой Милър, с Джемейн Клемънт, Брет МакKензи, Рис Дарби, Кристен Шаал, Ардж Беркър

  • 23:30

    "Брет и Джемейн II, 10 еп. - Изселен" - музикална комедия - САЩ, 2009; реж. Тейка Уейтити, с Джемейн Клемънт, Брет МакKензи, Рис Дарби, Кристен Шаал, Ардж Беркър

  • 00:00

    "Игра по план" - семейна комедия - САЩ, 2007; реж. Анди Фикман, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Медисън Петис, Морис Честнът, Кира Седжуик, Розелин Санчес

  • 01:45

    "Братята Соломон" - комедия - САЩ, 2007; реж. Боб Оденкърк, с Уил Арнет, Уил Форте, Дакс Шепърд, Чи МакБрайд, Малин Акерман, Дейвид Кохнър, Дилън Бейкър

  • 03:15

    "Брет и Джемейн II, 9 еп. - Пилоти" - музикална комедия - САЩ, 2009

  • 03:40

    "Брет и Джемейн II, 10 еп. - Изселен" - музикална комедия - САЩ, 2009

  • 04:10

    "Ах, 70-те! II, 16 еп. - Първият път" - комедия - САЩ, 2000

  • 04:30

    "Ах, 70-те! II, 17 еп. - Приятен спомен" - комедия - САЩ, 2000

  • 04:50

    "Ах, 70-те! II, 18 еп. - Срещата на Кити и Ерик" - комедия - САЩ, 2000

  • 05:10

    "Ах, 70-те! II, 19 еп. - Родителите разбират" - комедия - САЩ, 2000

  • 05:30

    "Ах, 70-те! II, 20 еп. - Целувката на смъртта" - комедия - САЩ, 2000

 
  • 06:50

    "Големият и Ръсти" - анимация

  • 07:10

    "Слаймър и истинските ловци на духове" - анимация

  • 08:05

    "Багз Бани и Луни Тюнз" - анимация

  • 08:30

    "Том и Джери" - анимация

  • 09:05

    "Скуби-Ду" - анимация

  • 10:05

    "Бен 10" - маратон

  • 10:55

    "Тайните съботи" - анимация

  • 11:20

    "Предизвикателство" - журнал

  • 11:50

    "Такси" - шоу викторина

  • 12:40

    "Край на хотела при мама!" - репортаж

  • 13:40

    "Ресторантите на Розин" - шоу

  • 14:40

    "Дуел на бързите закуски" - шоу

  • 15:20

    "Моят участък" - репортаж

  • 17:20

    Новини

  • 17:30

    "Приключението кола" - журнал

  • 19:00

    Репортаж

  • 20:15

    "Изчезнала" - криминален сериал

  • 21:15

    "Замъкът" - криминален сериал

  • 22:15

    "Numb3rs: Логиката на престъплението" - сериал

  • 23:15

    "Тъмно синьо" - криминален сериал

  • 00:15

    "10-8: Дежурство на офицери" - сериал

  • 01:10

    "Замъкът" - криминален сериал

  • 02:10

    "Numb3rs: Логиката на престъплението" - сериал

  • 02:50

    "Шийна - кралицата на джунглата" - приключенски филм, САЩ, 1984

  • 03:45

    "Der Harte und der Zarte" - комедия, САЩ, 1990

  • 06:10

    "Клетка за герои" - сериал

 
  • 17:30

    Клиплиния

  • 18:45

    Ултра хип-хоп

  • 20:00

    Топкласация

  • 21:00

    JDM

  • 21:15

    Тюбс

  • 23:45

    Синтез

  • 00:00

    Ултра клуб

 
  • 07:15

    "Да заслужиш рая" - комедия с Джейсън Гедрик, Ричард Мълиган, Джейн Кашмарек.

  • 08:45

    "Еди енд дъ крузърс II" - драма с Майкъл Паре, Марина Орсини, Матю Лоурънс.

  • 10:25

    "Без дом" - драма с Кристин Лати и Джеф Даниелс.

  • 12:00

    "Ябълката" - научнофантастичен с Катрин Мери Стюарт, Джордж Гилмор.

  • 13:25

    "Принуден да убива" - екшън с Джейк Джейкъбс, Мишел Макнийл, Чип Кембъл, Дарлийн Ландау.

  • 15:10

    "Дилемата на Джони" - комедия с Антъни Майкъл Хол, Робърт Дауни мл., Ума Търман.

  • 16:35

    "Следи от кръв" - драма с Мери Макдонъл, Дейвид Стратам.

  • 18:25

    "Малката Дорит" - 1 ч. - драма с Дерек Якоби, Джоан Грийнууд, Сирил Кюсак.

  • 21:15

    "Радио дни" - комедия с Мия Фароу, Даян Кийтън, Уди Алън.

  • 22:45

    "Да наследиш вятъра" - драма с Джийн Кели, Спенсър Трейси.

  • 00:50

    "Сърцето на Юга" - драма с Али Шийди, Вирджиния Медсън, Фийби Кейтс, Трийт Уилямс.

  • 02:25

    "Сред приятели" - драма с Мира Сорвино, Франк Медрано, Луис Ломбарди.

  • 03:50

    "Рики и Пийт" - комедия със Стивън Кърни, Нина Ландис, Бил Хънтър.

  • 05:30

    "Конникът" - уестърн с Джейн Фонда, Джеймс Каан.

 
  • 07:00

    "Седемте лица на една цивилизация"-игрален филм

  • 08:10

    "Зелен фонд"-документален филм

  • 08:30

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 08:45

    "Китайското наследство за света"-док.филм

  • 09:50

    "Сеговия, Испания"-документален филм

  • 10:00

    "Шоуто на баба"-кулинарно предаване/повторение/

  • 10:30

    "Телестар" - телепазар

  • 11:30

    ТВ арт представя.Трезори на културата

  • 12:00

    БГ история." Варненски халколитен некропол" /Iчаст док.филм

  • 12:30

    "Новините на M SAT" - обедна емисия

  • 12:40

    "Професия турист"-предаване за туризъм на MSAT

  • 13:10

    "Телестар" - телепазар

  • 13:40

    "Къща и половина" - предаване за модерното строителство /п/

  • 14:10

    "Непознатата история"-предаване на Съйко Съев/премиера/

  • 14:30

    "Агрофорум" - предаване за модерното земеделие

  • 15:00

    "Малборк, Полша"-документален филм

  • 15:15

    "Телестар" - телепазар

  • 15:50

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 16:35

    "Частна прожекция" - предаване за киното /п/

  • 17:15

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 17:30

    "Ветроход" - магазинно предаване

  • 18:00

    "Шпионката на Коко" - скрита камера

  • 18:30

    "Европейски посоки" - публицистично предаване на Свилена Димитрова

  • 19:00

    "Новините на M SAT" - централна емисия

  • 19:45

    "Ювелирът"-игрален филм /премиера

  • 21:15

    "Ревал, Естония"-документален филм

  • 21:30

    "Цветно"-предаване за мода /премиера/

  • 22:00

    "Новините на M SAT" - късна емисия

  • 22:30

    "Едисън"-игрален филм

  • 00:00

    "Партньори в престъпленията"-игрален филм

  • 01:30

    "Строго секретно"-игрален филм

  • 03:00

    "Наследството на Куки"-игрален филм

  • 05:00

    "Мостът на драконите"-игрален филм

  • 06:30

    "Създането в Китай"-док.филм

 
  • 07:00

    Стартер

  • 08:00

    Клуб "Закуска"

  • 10:00

    Световен чарт експрес

  • 11:00

    Топ 10: Нови поп парчета

  • 12:00

    Освежаващ уикенд - музикален микс

  • 17:00

    Най-търсените

  • 18:00

    Хълмовете - реалити шоу

  • 18:30

    Музика нон-стоп

  • 20:00

    Свежо!

  • 21:00

    Европа Топ 20

  • 22:00

    Бременна на 16 години!

  • 23:00

    Топ 10: Нови парчета

  • 00:00

    Бременна на 16!

  • 01:00

    Парти зона

  • 02:00

    Музикален микс

  • 04:00

    Чил Аут

  • 06:00

    Музикален микс

 
  • 06:00

    „Сурова професия: Епизод 7”

  • 06:30

    „Мигове от катастрофата: Изригването на Света Елена”

  • 07:00

    „Голям, по-голям, най-голям: Колело в небето”

  • 08:00

    „Светът на хищниците: Полярна мечка”

  • 09:00

    „Светът на хищниците: Голямата бяла акула”

  • 10:00

    „Райски места: Денали - Дивата пустош на Аляска”

  • 11:00

    „Най-трудните ремонти на света: Да удържиш реката”

  • 12:00

    „Голям, по-голям, най-голям: Телескоп”

  • 13:00

    „Еволюция: От динозавъра до пуйката”

  • 14:00

    „Ухапи ме с доктор Майк Лиъхи: Австралийската пустош”

  • 15:00

    „Ухапи ме с доктор Майк Лиъхи: Мексико”

  • 16:00

    „Мигове от катастрофата: Самолетна катастрофа в Амстердам”

  • 17:00

    „Трябваше да съм умрял: Падане от небето”

  • 18:00

    „На обмяна на опит: Епизод 1”

  • 19:00

    „На обмяна на опит: Епизод 2”

  • 20:00

    „Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад: На парчета”

  • 21:00

    „Апокалипсис: Втора Световна война: Нападението”

  • 22:00

    „Голям, по-голям, най-голям: Бент”

  • 23:00

    „Арестувани зад граница: Мексико”

  • 00:00

    „Табу: Наркотици”

  • 01:00

    „Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад: На парчета”

  • 02:00

    „Апокалипсис: Втора Световна война: Нападението”

  • 03:00

    „Голям, по-голям, най-голям: Бент”

  • 04:00

    „Арестувани зад граница: Мексико”

  • 05:00

    „Табу: Наркотици”

 
  • 01:00

    Комисар Селена - игр филм

  • 02:30

    Кумири - тв поредица

  • 03:00

    Първа смяна - избрано

  • 04:00

    Днес

  • 05:00

    Борд на директорите - тв сериал

  • 06:00

    Музеите на Америка - тв поредица

  • 06:30

    Директно

  • 07:00

    Да обуздаеш стихията - тв филм

  • 08:00

    Жената скенер

  • 08:30

    Планетата Земя - тв поредица

  • 09:00

    Франклин - аним поредица

  • 10:00

    Колаж

  • 10:30

    Феърплей

  • 11:15

    Акведукт

  • 11:45

    Телемаркет

  • 12:00

    Искам да започна бизнес

  • 12:45

    Златният бокал - игр филм

  • 15:00

    Телемаркет

  • 15:15

    Новини

  • 15:30

    Казано е

  • 16:30

    НБТ класик

  • 17:15

    Новини

  • 17:30

    От вихъра отнесени - игр филм

  • 19:00

    Телемаркет

  • 19:15

    Новини - централна емисия

  • 20:00

    Сите българи заедно

  • 22:00

    Време на страх - игр филм

  • 23:30

    Новини

  • 00:00

    Двадесет сантиметра - игр филм

  • 01:45

    Време на страх - игр филм

  • 03:15

    НБТ класик

  • 04:00

    Планетата Земя - тв поредица

  • 04:30

    На риболов

  • 05:00

    Златният бокал - игр филм

 
  • 06:50

    "Chaos unterm Korb/Slam Dunk Ernest" - комедия, САЩ, 1995

  • 08:20

    "Джои" - комедиен сериал

  • 08:40

    "Ток-, ток-, токшоу"

  • 10:45

    "Яна, Ина и Джовани" - доку-сериал

  • 11:40

    "Моделът WG" - шоу

  • 12:30

    "Були и Рик" - комедиен сериал

  • 13:00

    "Семеен човек" - анимационен сериал

  • 13:25

    "Фючурама" - анимационен сериал

  • 14:20

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 15:15

    "Малколм" - сериал

  • 16:15

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 17:10

    "Звездата ни за Осло" - шоу

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал

  • 20:10

    "Ток-, ток-, токшоу"

  • 21:15

    "Супер баня" - комедия, САЩ, 2007

  • 23:15

    "Заместник командир" - екшън филм, САЩ/RO, 2006

  • 00:55

    "Прилепи" - трилър, САЩ, 1999

  • 02:30

    "Супер баня" - комедия, САЩ, 2007

  • 04:25

    "Прилепи" - трилър, САЩ, 1999

 
  • 07:00

    Кодово име. Съседските деца - с1,еп2, 3

  • 08:00

    Костенурките Нинджа -с 3, eп42,43

  • 09:00

    Х - мен Еволюция II - eп10,11,12

  • 10:00

    Два пъти в живота - с2, еп11

  • 11:00

    Голяма любов - с2,еп7

  • 12:00

    Американски мечти - с3,eп 5

  • 13:00

    Вечно лято - с1,еп7

  • 14:00

    "Войник" - екшън с Кърт Ръсел

  • 16:00

    Биографии. Хоум Депо

  • 17:00

    "Аз, Шпионинът" - екшън-комедия с Еди Мърфи, Оуен Уилсън

  • 18:45

    Новините

  • 19:45

    "Достатъчно" - екшън с Дженифър Лопес

  • 21:45

    "Секс игри" - трилър с Райън Филипе, Сара Мишел Гелър, Рийз Уидърспун

  • 23:45

    Зайнфелд - с3,еп12

  • 00:15

    Новините

  • 01:00

    "Аз, Шпионинът" - екшън-комедия с Еди Мърфи, Оуен Уилсън

  • 03:00

    "Секс игри" - трилър с Райън Филипе, Сара Мишел Гелър, Рийз Уидърспун

  • 05:00

    Два пъти в живота - с2,еп11

  • 06:00

    Американски мечти - с3,eп 5

 
  • 06:35

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 07:30

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 08:30

    "Светът на Рита" - комедиен сериал

  • 09:00

    "Никола" - комедиен сериал

  • 09:30

    "Животът ми и аз" - сериал

  • 10:30

    "Ексклузивно" - журнал за звездите

  • 10:40

    "Експлозивно" - журнал

  • 11:15

    "Добри времена, лоши времена" - сериал

  • 13:45

    "5 срещу Яух" - гейм шоу

  • 15:45

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

  • 16:40

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 17:40

    "Германия търси суперзвездата" - шоу

  • 18:45

    "Германия търси суперзвездата" - журнал

  • 19:45

    Актуален уикенд

  • 20:05

    "Екскплозивно - уикенд"

  • 21:15

    "Германия търси суперзвездата" - шоу

  • 23:15

    "Синди от Марцан и младите диваци" - комедийно шоу

  • 00:30

    "Кая Янар - на живо и нецензуриран!" - комедийно шоу

  • 02:15

    "Спортът е убийство"

  • 02:35

    "Само Атце" - сериал

  • 03:05

    "На къмпинг" - комедиен сериал

  • 03:30

    "Името ми е Ърл" - комедиен сериал

  • 04:20

    "Спортът е убийство"

  • 05:00

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

  • 05:45

    "Право и ред" - доку-поредица

 
  • 07:15

    "Убийствен инстинкт"

  • 08:05

    "Х-фактор: Непонятното" - мистъри сериал

  • 10:00

    "Мъртви като мен" - сериал

  • 11:50

    "Смъртоносен вирус: Спасение от ледовете" - фантастичен екшън филм, САЩ, 1999

  • 13:30

    "Стоманеният орел II" - екшън трилър, копродукция, 1988

  • 15:10

    "Преследване за милиони" - шпионски трилър, САЩ, 2003

  • 17:15

    "Пътешественик във времето" - мистъри сериал

  • 18:10

    "Ловецът на мисли" - сериал

  • 19:05

    "Смолвил" - фентъзи сериал

  • 20:00

    "Биг Брадър" - шоу

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Снайперистът: 23 дни на страх" - трилър, САЩ, 2003

  • 23:05

    "Рикошет" - трилър, САЩ, 1991

  • 00:55

    Апре ски хитове - шоу

  • 03:00

    "Снайперистът: 23 дни на страх" - трилър, САЩ, 2003

  • 04:40

    "Стоманеният орел II" - екшън трилър, копродукция, 1988

  • 06:20

    "Наука тотално" - журнал

 
  • 01:00

    "Особено мнение"

  • 02:00

    Сериал: "Ще те науча да обичаш" (Колумбия)

  • 03:00

    Сериал: "Авантюристката"

  • 04:00

    "Така е"

  • 05:00

    Сериал: "Имението" (Колумбия)

  • 06:00

    Особено мнение; Икономически новини

  • 07:00

    „Германия през седмицата”

  • 08:00

    Вечерни новини от Америка

  • 09:00

    Сериал: "Ще те науча да обичаш" (Колумбия)

  • 10:00

    "Голямата разходка"

  • 10:30

    Медицинска програма: "Телохранител"

  • 11:00

    "Код 3224"

  • 12:00

    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"

  • 13:00

    Игрален филм: "Игра с гривни"

  • 14:40

    Точката над буквата i

  • 15:00

    Сериал: "Ще те науча да обичаш" (Колумбия)

  • 16:00

    "Американски ликбез"

  • 16:30

    "Сътворените кумири: Джо Кокър"

  • 17:00

    Сериал: „Богатството”

  • 18:00

    "Анонс"

  • 18:07

    "Код за достъп"

  • 19:00

    "Анонс"

  • 19:07

    "В името на Сталин"

  • 20:00

    "Израел през седмицата"

  • 21:00

    Музикално шоу "Животът е прекрасен"

  • 23:00

    Игрален филм: "Мястото на срещата не се променя"

  • 01:00

    „Американски ликбез”

  • 01:30

    „Голямата разходка: Камчатка”

  • 02:00

    Сериал: "Ще те науча да обичаш" (Колумбия)

  • 03:00

    "Израел през седмицата"

  • 04:00

    Сериал: „Богатството”

  • 05:00

    "Код за достъп"

 
  • 05:35

    "Такъв е животът" - сериал

  • 06:15

    "Уил и Грейс" - сериал

  • 07:00

    "За всички случаи Стефани" - лекарски сериал

  • 08:00

    "Алфа екипът" - лекарски сериал

  • 09:00

    "Здравей, чичо доктор" - сериал

  • 10:05

    "Сексстрайк!" - комедия, ФРГ, 2009

  • 12:00

    "Анна и любовта" - сериал

  • 14:30

    "Неповторима" - сериал

  • 17:00

    Репортаж

  • 18:00

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

  • 19:00

    "Ленсен & партньор" - доку сериал

  • 20:00

    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Намерете Немо" - анимационен филм, САЩ, 2003

  • 23:10

    "Гениално разминаване" - комедийно шоу

  • 00:10

    "Маркус" - скеч комедийно шоу

  • 01:10

    Оливър Похер шоу

  • 02:10

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 03:00

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 03:45

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 04:35

    "Ленсен & партньор" - доку сериал

  • 05:00

    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал

  • 05:40

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

  • 06:05

    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал

 
  • 07:00

    Футболна сутрин

  • 08:00

    Жилет световен спорт

  • 08:30

    Висшата лига в аванс

  • 09:00

    Футболна сутрин

  • 10:00

    Жилет световен спорт

  • 10:30

    Висшата лига в аванс

  • 11:00

    Футболна сутрин: коледно издание

  • 14:00

    Жилет коледен футбол

  • 16:00

    Висшата лига в аванс

  • 16:30

    Футболна сутрин: коледно издание

  • 19:30

    Висшата лига в аванс

  • 20:00

    Бокс

  • 02:30

    Жилет коледен футбол

  • 04:30

    Футболна сутрин: коледно издание

 
  • 06:00

    "Двете лица на Тома" - еп. 15 и 16, сериал, комедия, Франция, 2004, с Джулиън Гарин, Франс Хонг, Франк Адриен, Мюриъл Върнт - повторение

  • 06:50

    "Мечето Рупърт" - еп. 32, анимация

  • 07:00

    "Пощальонът Пат" - сезон 4, еп. 2 и 3, анимация - повторение

  • 07:30

    "Приключенията на Хокус и Лотус"

  • 07:40

    "Приключенията на мечето Падингтън" - сезон 3, еп. 4 и 5, анимация - повторение

  • 08:35

    "Пощальонът Пат" - сезон 4, еп. 4, анимация

  • 08:50

    "Шпионките от Поп Сикретс" - еп. 23 и 24, анимация

  • 09:40

    "Джони Тест" - сезон 1, еп. 6 и 7, анимация - повторение

  • 10:25

    "Хауди Гауди" - еп. 1 и 2, анимация - повторение

  • 11:15

    "Приключенията на мечето Падингтън" - сезон 3, еп. 6 и 7, анимация

  • 12:10

    "Приключенията на Хокус и Лотус" - повторение

  • 12:25

    "Клуб Уинкс" - сезон 2, еп. 3 и 4, анимация - повторение

  • 13:10

    "Гарфийлд и приятели" - сезон 2, еп. 66 и 67, анимация - повторение

  • 14:00

    "Тао Шу - момчето воин" - еп. 31, анимация

  • 14:10

    "Шпионките от Поп Сикретс" - еп. 25, анимация

  • 14:35

    "Пещерата на златната роза" 3, романтичен, фентъзи, Италия, 1993, с Алесандра Мартинес, Урсула Андрес, Никълъс Роджърс, Ким Роси Стюарт, Бригите Нилсън

  • 16:20

    "Джони Тест" - сезон 1, еп. 8 и 9, анимация

  • 17:05

    "Клуб Уинкс" - сезон 2, еп. 5 и 6, анимация

  • 17:50

    "Гарфийлд и приятели" - сезон 2, еп. 68 и 69, анимация

  • 18:40

    "Двете лица на Тома" - еп. 17 и 18, сериал, комедия, Франция, 2004, с Джулиън Гарин, Франс Хонг, Франк Адриен, Мюриъл Върнт

  • 19:30

    "Непокорните" - сезон 3, еп. 58, 59 и 60, сериал, Мексико, 2004, с Енрике Роча, Хуан Ферара, Нинел Конде

  • 22:00

    "Мечето Рупърт" - анимация - повторение

  • 22:10

    "Пощальонът Пат" - анимация - повторение

  • 22:30

    "Приключенията на мечето Падингтън" - повторение

  • 23:15

    "Гарфийлд и приятели" - анимация - повторение

  • 00:05

    "Непокорните" - сериал, Мексико, 2004, с Енрике Роча, Хуан Ферара, Нинел Конде - повторение

  • 02:15

    "Мечето Рупърт" - анимация - повторение

  • 02:25

    "Пощальонът Пат" - анимация - повторение

  • 02:40

    "Приключенията на мечето Падингтън"- повторение

  • 03:25

    "Ловци на дорки. Пиратите от остров Тормоза"

  • 04:30

    "Гарфийлд и приятели" - анимация - повторение

  • 05:15

    "Рататуинг"

 
  • 22:00

    "Само за орли" - военен филм, САЩ, 1968, с Ричард Бъртън

  • 00:35

    „Дупка в главата” – комедия, САЩ, 1959, с Франк Синатра

  • 02:35

    „Просто бизнес” – комедия, САЩ, 1991, със Самюел Джаксън

 
  • 00:30

    "Друмник" - "Венеция" /III част/ "

  • 08:00

    "Огнивото" по Андерсен"

  • 08:30

    "Батфинк 11 - 15 еп. "

  • 09:00

    "Светът на домашните любимци" - 3 еп. "

  • 09:30

    "Американски разказвачи" /I част/"

  • 10:00

    "Швейцарска архитектура" - "Марио Кампи"

  • 10:30

    "Алеите и придворните къщи на Пекин"

  • 11:15

    "Турция - няма по - хубава мечта. Средиземноморският регион"

  • 11:30

    "Тайните на холистичното лечение /III част/"

  • 12:00

    "Бърт Улф - "Какво ядем" - "Да свържем точките - преглед на страстите, запалени от Колумб"

  • 12:45

    "12 минути с Украйна"

  • 13:00

    "Великобритания днес" - "Религия 2"

  • 13:30

    "Музикален филм за групата за изворен фолклор „Чилновски баби” /I част/"

  • 14:00

    "Музикален филм за групата за изворен фолклор „Чилновски баби” /II част/"

  • 14:45

    "Пловдив - музеят на Европа"

  • 15:00

    "Пулсът на девствената гора" /III част/"

  • 15:30

    "Заобикалящата ни физика"

  • 16:15

    "Историята на водата в Швейцария"

  • 16:30

    "Модерна Япония" /I част/"

  • 17:00

    "Модерна Япония" /II част/"

  • 17:30

    "Театър на мечтите" - "Индия - Сурия Натям"

  • 18:00

    "Изповед"

  • 18:30

    "Илия Луков в Гърция"

  • 19:00

    "Корени с Бърт Улф" - "Чикаго"

  • 19:30

    "Китайската кулинарна култура"

  • 20:00

    "Хелзинки, новините в осем. край Балтика няма новини"

  • 20:30

    "Бремен, винаги в движение"

  • 21:00

    "Ракетата "Ариана" - един успех на Европа" /I част/"

  • 21:30

    "Ракетата "Ариана" - един успех на Европа" /II част/"

  • 22:00

    "Пътуване към скалите /I част/"

  • 22:30

    "Пътуване към скалите /II част/"

  • 23:00

    "Поморие - полуостров на насладата"

  • 23:30

    "Ритъмът на времето" - "Нестинарство"

  • 00:00

    "Паспорт" - "Камбоджа, Пном Пен"

  • 00:30

    "Очи в очи със СПИН" - "Уганда"

 
  • 05:00

    "Гърлото на дявола" - Драма/филм на ужасите - САЩ/Великобритания/Канада, 2003 г.

  • 07:00

    "Ах, тази Мери" - Номинирана за "Златен глобус" романтична комедия - САЩ, 1998 г.

  • 09:00

    "Да оцелееш на дванадесет" - Драма - САЩ, 2005 г.

  • 11:00

    "Детройт - град на рока" - Приключенска комедия - САЩ, 1999 г.

  • 13:00

    "Ед Телевизията" - Комедия - САЩ, 1999 г.

  • 15:00

    "Маймунджилъци" - Романтична комедия - САЩ, 2001 г.

  • 17:00

    "Близнаци" - Номинирана за "Златен глобус" комедия - САЩ, 1988 г.

  • 19:00

    "Г-жа Браун" - Номиниран за "Оскар" любовен филм/биография - Великобритания/Ирландия/САЩ - 1997 г.

  • 21:00

    "Казанова" - Комедийна драма - САЩ, 2005 г.

  • 23:00

    "Ах, тази Мери" - Номинирана за "Златен глобус" романтична комедия - САЩ, 1998 г.

  • 01:00

    "Копнежът" - Еротичен филм - САЩ, 2007 г.

  • 03:00

    "Границите на съблазънта" - Еротичен филм - Гибралтар, 2009 г.

 
  • 07:00

    Нежно събуждане

  • 09:00

    Музика по VH1

  • 10:00

    Най-доброто от класациите

  • 11:00

    Седмичен чарт албум

  • 12:00

    Топ 10: Гънс енд Роузес

  • 13:00

    Музика за масите

  • 14:00

    Уикенд на шоуто "Това е от 90-те"

  • 17:00

    Обратно броене: Боговете на рока

  • 21:00

    100-те най-велики хард рок пачета - част 5 и 6

  • 23:00

    Треска в събота вечер

  • 01:00

    Музика по VH1

  • 02:30

    Чил Аут

 
  • 06:00

    "Мега машини" 10 еп.

  • 07:00

    "Най-добрите футболни клубове" 5 еп.

  • 07:30

    "Най-добрите футболни клубове" 6 еп.

  • 08:00

    "Дивата природа и технологиите" 6 еп.

  • 09:00

    "Дългият път" 2 еп.

  • 10:00

    "Недостижимите" 1 еп.

  • 11:00

    "Ед в действие" 11 еп.

  • 11:30

    "Ед в действие" 12 еп.

  • 12:00

    "Мега машини" 10 еп.

  • 13:00

    "Най-добрите футболни клубове" 5 еп.

  • 13:30

    "Най-добрите футболни клубове" 6 еп.

  • 14:00

    "Дивата природа и технологиите" 6 еп.

  • 15:00

    "Дългият път" 2 еп.

  • 16:00

    "Недостижимите" 1 еп.

  • 17:00

    "Ед в действие" 11 еп.

  • 17:30

    "Ед в действие" 12 еп.

  • 18:00

    "Работилница за танкове" 3 еп.

  • 19:00

    "Науката за спорта" 5 еп.

  • 20:00

    "Невъзможната наука" 2 еп.

  • 21:00

    "САС. тайните на оцеляването" 7 еп.

  • 22:00

    "Съдебна медицина" 9 еп.

  • 23:00

    "Деби завладява Далас отново" 6 еп.

  • 23:30

    "Интернет мечти" 6 еп.

 
  • 07:00

    "Гении на фотографията" 1 еп.

  • 08:00

    "Приказка за замъци и крале" 6 еп.

  • 09:00

    "Импресионистите" 7 еп.

  • 09:30

    "Тайните на Ренесанса" 7 еп.

  • 10:00

    "Тайни от глъбините" 1 еп.

  • 11:00

    "Марк Форстър. правото да снимаш"

  • 12:00

    "Великата революция на инките"

  • 13:00

    "Истинският хобит"

  • 14:00

    "Къща от 1940-те години" 3 еп.

  • 15:00

    "Гении на фотографията" 1 еп.

  • 16:00

    "Приказка за замъци и крале" 6 еп.

  • 17:00

    "Земен рай" 3 еп.

  • 17:30

    "Земен рай" 4 еп.

  • 18:00

    "Пътешествието на викингите"

  • 19:00

    "Распутин. жив дявол"

  • 20:00

    "Кристалната нощ"

  • 21:00

    "Стоунхендж"

  • 22:00

    "Къща от 1940-те години" 4 еп.

  • 23:00

    "Боб Марли. неговият път"

  • 00:00

    "Небесният път на чая" 1 еп.

  • 01:00

    "Земен рай" 3 еп.

  • 01:30

    "Земен рай" 4 еп.

  • 02:00

    "Пътешествието на викингите"

  • 03:00

    "Распутин. жив дявол"

  • 04:00

    "Кристалната нощ"

  • 05:00

    "Стоунхендж"

  • 06:00

    "Къща от 1940-те години" 4 еп.

 
  • 07:00

    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица

  • 07:25

    "Дългият път към истината" - мелодрама, САЩ, 1998

  • 09:15

    "Дивата детска стая" - доку-поредица

  • 11:15

    "ВВС ексклузивно: Човекът - как мисли и чувства" - поредица

  • 12:15

    "Шпигел ТV"

  • 14:20

    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица

  • 14:50

    "Щерн ТV"

  • 15:50

    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица

  • 18:00

    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица

  • 19:00

    "Куче-котка-мишка" - журнал за домашните любимци

  • 20:15

    "Дивата всекидневна" - доку-поредица

  • 21:15

    "Master and Commander: До края на света" - приключенски филм, САЩ, 2003

  • 23:40

    "Шпигел ТV"

  • 01:35

    "Зюддойче Цайтунг ТV" - журнал

  • 06:15

    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица

 
  • 07:00

    Документален филм

  • 07:30

    "Бялата лястовица"

  • 08:20

    "Да ви е сладко"

  • 09:00

    Ековести

  • 09:15

    "Вселената" - документален сериал

  • 10:00

    "VТV спорт"

  • 11:00

    "Събота с VТV"

  • 12:00

    Ековести

  • 12:15

    "Събота с VТV" /продължение/

  • 13:15

    "Десетата жертва" - черна комедия

  • 14:45

    "Зелена линия"

  • 15:30

    "Светът на дивите животни" - детски анимационен филм

  • 16:00

    "Бялата лястовица"

  • 17:00

    "Вселената" - документален сериал

  • 17:50

    Ековести

  • 18:00

    "Боклукът" - реалити

  • 18:30

    "Животни-лечители" - документална поредица

  • 18:55

    "Изгубеният рай" - приключенски, режисьор Хърб Фрийд, с участието на Уилям Форсайт, Найджъл Хейвърс, Марина Съртис, Микеланджело Мехиас

  • 20:30

    "Големи идеи за малка планета" - документална поредица

  • 20:50

    Ековести

  • 21:10

    Премиера на VТV: "Магмен потоп" - екшън-трилър, режисьор Шон Дуайър, с участието на Иън Зиъринг, Валери Валоа, Никол Майе, Адриен Диксън

  • 23:00

    "VТV - топ видео"

  • 00:00

    "Зелена линия" /п/

  • 00:30

    "Целуната" - драма, режисьор Лин Стопкиуиш, с участието на Моли Паркър, Питър Отърбридж, Джей Бразау

  • 02:30

    "Другото кино" /п/

  • 03:30

    "VТV - топ видео" /п/

  • 04:30

    "Еко арена" /п/

  • 05:30

    "Бялата лястовица" /п/

  • 06:30

    "Зелена линия" /п/

 
  • 07:00

    "Дишане и йога" - 46 еп.

  • 07:25

    "Карибска аеробика" - 37 еп.

  • 07:50

    "Африканска аеробика" - 5 еп.

  • 08:15

    "Зона за йога" - 66 еп.

  • 08:40

    "Божествен дизайн" - 100 и 101 еп.

  • 09:30

    "Място под слънцето" - 11 еп.

  • 10:25

    "Терапия със стил" - 11 и 12 еп.

  • 11:15

    "Красива за грош" - 22 и 23 еп.

  • 12:10

    "Да успееш" - 1 еп.

  • 13:00

    "Вземам те! Да пируваме!" - 6 - 9 еп.

  • 14:45

    "Място под слънцето" - 11 еп.

  • 15:35

    "Да успееш" - 5 eп.

  • 16:25

    "Холивудски питомци" - 5 и 6 еп.

  • 17:20

    "На червено" - 11 и 12 еп.

  • 18:10

    "Широкопръсти" - 6 eп.

  • 19:00

    "Място под слънцето" - 11 еп.

  • 19:55

    "Зад звездната слава" - 11 и 12 еп.

  • 20:45

    "Палати" - 1 еп.

  • 21:10

    "Място под слънцето - първите 20"

  • 22:00

    "Женен съм за принцеса" - 1 и 2 еп.

  • 22:55

    "Рийз Уидърспуун"

  • 23:45

    "Свалки в града: Лас Вегас" - 3 еп.

  • 00:35

    "Момичета ловци на духове" - 11 еп.

  • 01:05

    "Манхатанска сватовница" - 11 еп.

  • 01:30

    "Зад звездната слава" - 11 и 12 еп.

  • 02:20

    "Холивудски питомци" - 5 и 6 еп.

  • 03:10

    "Място под слънцето" - 11 еп.

  • 04:05

    "Свалки в града: Лас Вегас" - 3 eп.

  • 04:55

    "Момичета ловци на духове" - 11 еп.

  • 05:20

    "Манхатанска сватовница" - 11 еп.

  • 05:45

    "На червено" - 11 и 12 еп.

  • 06:35

    "Палати" - 1 еп.

 
  • 07:00

    "Да спасиш бебе" - 1 и 2 еп.

  • 07:55

    "Лекарки" - 11 еп.

  • 08:40

    "Съпруга, майка и ловджийка" - 6 еп.

  • 09:05

    "Кой мислиш, че си" - 5 еп.

  • 09:55

    "Дарен живот" - 7 еп.

  • 10:45

    "Чудеса с животни" - 1007 еп.

  • 11:35

    "Бедствията на века" - 29 еп.

  • 12:25

    "Всичко за бедствията" - 5 еп.

  • 13:10

    "Да спасиш бебе" - 1 и 2 еп.

  • 14:05

    "Кой мислиш, че си" - 5 еп.

  • 15:00

    "Дарен живот" - 3 еп.

  • 15:45

    "Чудса с животни" - 1007 еп.

  • 16:35

    "Бедствията на века" - 29 еп.

  • 17:20

    "Всичко за бедствията" - 5 еп.

  • 18:05

    "Лекарки" - 11 еп.

  • 19:00

    "Семеен консултант" - 3 и 4 еп.

  • 20:00

    "Родени напук на съдбата" - 1 еп.

  • 20:45

    "Престъпление и справедливост" - 10 еп.

  • 21:10

    "Призраци в хотела" - 1 еп.

  • 22:10

    "Криминални разследвания: Австралия" - 6 еп.

  • 22:55

    "Полицейски сили" - 2 еп.

  • 23:45

    "Родени напук на съдбата" - 1 еп.

  • 01:20

    "Призраци в хотела" - 1 еп.

  • 02:05

    "Криминални разследвания: Австралия" - 6 еп.

  • 03:05

    "Престъпление и справедливост" - 10 еп.

  • 03:30

    "Съдебни медици" - 10 еп.

  • 04:00

    "Чудеса с животни" - 1007 еп.

  • 04:40

    "Съпруга, майка и ловджийка" - 6 еп.

  • 05:15

    "Семеен консултант" - 3 и 4 еп.

  • 06:10

    "Кой мислиш, че си" - 5 еп.

 
  • 07:00

    "Идеалната двойка" - 2 еп.

  • 07:55

    "Жената на Юда" - 36 - 40 еп.

  • 12:20

    "С вкус на страст" - 14 еп.

  • 13:20

    "Стара? Аз?" - 102 - 106 еп.

  • 17:50

    "Приказният принц" - 15 еп.

  • 18:40

    "Мария Роса ще ме сватоса" - 80 еп.

  • 19:35

    "Идеалната двойка" - 2 еп.

  • 20:30

    "Мъже говорят за жени" - 20 еп.

  • 21:30

    "Да живееш така" - 26 еп.

  • 22:30

    "Годеник под наем" - игрален филм

  • 00:00

    "Дона Флор и нейните двама съпрузи" - 9 еп.

  • 00:55

    "Появата на Анита" - 7 еп.

  • 01:50

    "Идеалната двойка" - 2 еп.

  • 02:40

    "Къде си, татко" - 25 - 29 еп.

 
  • 07:35

    Момчето робот - анимационен филм

  • 08:00

    Чудният свят на Дисни. Приключения с Мики Маус - анимационен филм

  • 08:30

    Уолт Дисни представя. "Хана Монтана" - тв филм

  • 09:15

    За животните с любов

  • 09:45

    Телепазарен прозорец

  • 10:00

    Пазачите на джунглата - документален филм

  • 10:30

    Непозната земя

  • 11:00

    Памет българска с проф.Божидар Димитров

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    Бразди

  • 13:00

    Иде нашенската музика - фолклор

  • 14:00

    Минута е много - тв състезание

  • 14:50

    Не плачи, вълко - игрален филм /САЩ, 1983г./, режисьор Карол Балард, в ролите. Чарлз Мартин Смит, Брайън Денехи, Закари Итимангнак и др.

  • 16:30

    Одисеята на Михалис Гарудис - документален филм на Иван Гарелов

  • 17:15

    Кино по ноти

  • 17:45

    Майлс Илектрик - един различен блус/музикален филм за Майлс Дейвис/

  • 19:15

    В кадър

  • 19:45

    Лека нощ, деца!. Приказки за всеки ден

  • 20:00

    По света и у нас

  • 20:45

    Шоуто на Канала

  • 21:40

    Хотел "Вавилон" - тв филм /8, последен епизод/

  • 22:40

    По света и у нас

  • 22:50

    Кандидатът - игрален филм/Франция, 2007г./, режисьор Нилс Ареструп, в ролите. Иван Атал, Стефания Рока, Софи Брустал и др.

  • 00:25

    Концерт на Пол Роджърс в Глазгоу

  • 01:25

    Шоуто на Канала/п/

  • 02:15

    Кино по ноти/п/

  • 02:45

    Памет българска с проф.Божидар Димитров/п/

  • 03:45

    Евърууд - тв филм /11 епизод/п/

  • 04:30

    Видеоклипове

  • 04:40

    Минута е много - тв състезание/п/

  • 05:30

    Пазачите на джунглата - документален филм/п/

  • 06:00

    Непозната земя/п/

  • 06:30

    Бразди/п/

  • 07:00

    За животните с любов/п/

 
  • 06:40

    Приключенията на Фильо и Макензен - тв филм /четвърта серия/

  • 07:45

    Яко +

  • 09:00

    Под дъгата - различните наши деца /п/

  • 09:30

    Аз се върнах /п/

  • 09:45

    Български уроци - аз уча български /първо ниво/п/

  • 10:00

    Рецепта за култура - токшоу с Юрий Дачев

  • 11:00

    Памет българска с проф. Божидар Димитров

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    Часът на зрителите /п/

  • 13:00

    Пред олтара на операта /п/

  • 13:30

    В час ли си? - образователна програма

  • 14:20

    Еврообщини. Стара Загора

  • 14:45

    Атлас. Планината и хората

  • 15:15

    Кино по ноти /п/

  • 15:45

    Фонд БНТ. Клуб НЛО

  • 16:35

    Българска кинокласика. Игрек 17 - игрален филм (1972), режисьор Вили Цанков, в ролите. Иван Кондов, Йозеф Блаха, Доротея Тончева, Анани Явашев, Георги Георгиев - Гец, Георги Калоянчев и др.

  • 18:15

    Шоу "Елит" - предаване за шоубизнес /п/

  • 18:45

    И ние го можем /п/

  • 19:15

    В кадър

  • 19:45

    Европейски дневник

  • 20:00

    По света и у нас

  • 20:45

    Сен Тропе. "Излитането" - тв филм, Франция /87 епизод/

  • 21:40

    Рецепта за култура - токшоу с Юрий Дачев /п/

  • 22:40

    Шоуто на Канала

  • 23:30

    Пловдивски джаз вечери - концерт на Ранди Брекер /тромпет/, Венци Благоев /тромпет/, Пламен Карадонев /пиано/, Трифон Димитров /бас/, Димитър Димитров /ударни/

  • 00:05

    По света и у нас

  • 00:15

    Кампания "Българските събития на ХХ век". Българските атентати на ХХ век /п/

  • 01:20

    120 минути голям смях. Стоянка Мутафова /втора част/п/

  • 02:20

    Олимпийски хроники /п/

  • 02:50

    Панорама с Бойко Василев /п/

  • 03:50

    Полет над нощта - нощен блок /п/

 
  • 07:15

    Избрано от Сутрин с ВВТ

  • 09:00

    Красота и сила

  • 10:00

    По женски - избрано

  • 11:00

    Така го правят жените - избрано

  • 12:00

    Новините

  • 12:45

    TV пазар

  • 13:00

    Красота и сила

  • 14:00

    Избрано от Сутрин с ВВТ

  • 14:30

    Кънтри с Лили

  • 15:00

    Кратки новини

  • 15:10

    Приказки от Холивуд

  • 15:40

    Избрано от Сутрин с ВВТ

  • 16:00

    Българската музика

  • 17:10

    15 минути

  • 17:30

    Пресечни точки

  • 19:30

    Новините

  • 20:15

    По женски - избрано

  • 21:15

    Така го правят жените - избрано

  • 22:15

    15 минути

  • 22:30

    Кънтри с Лили

  • 23:00

    Приказки от Холивуд

  • 23:30

    Избрано от Сутрин с ВВТ

  • 00:00

    Българската музика

  • 01:00

    Пресечни точки

  • 03:00

    Новините

  • 04:45

    15 минути

  • 05:00

    По женски - избрано

  • 06:00

    Така го правят жените - избрано

  • 07:00

    Музика

 
  • 06:00

    "Слайдърс. Портата към едно друго измерение" - сериал, 2 епизода

  • 07:30

    "Пумукъл" - анимация

  • 08:05

    "Монк" - сериал, 2 епизода

  • 10:00

    "Бойна лига" - сериал

  • 11:00

    "Око за око" - уестърн, /п/

  • 13:00

    "Преди кръга" - предаване за английски футбол

  • 14:15

    "Премиършип по Диема"

  • 14:45

    "Ливърпул – Евертън” - мач от английската Висша лига, директно

  • 16:35

    "Премиършип по Диема"

  • 17:00

    "Манчестър Ю. - Портсмут" - мач от английската Висша лига, директно

  • 18:55

    "Премиършип по Диема"

  • 19:30

    "Тотнъм - Астън Вила" - мач от английската Висша лига, директно

  • 21:25

    "Премиършип по Диема и обзор на деня"

  • 22:00

    "Весели празници" - комедия

  • 23:45

    "Горещи моменти" - еротика

  • 01:15

    "Обир" - екшън

  • 03:00

    "3000 мили до Грейсланд" - екшън

  • 05:10

    "Истинските съпруги от Ню Йорк" - реалити

 
  • 06:00

    "Въздушният Бъд. Бейзболна лига" - семеен филм, /п/

  • 07:45

    "Обирът" - криминален екшън с уч. на Том Сайзмор, Шерилин Фен, Дейв Фоли, Кейти Грифин и др.

  • 08:00

    "Удобна мишена" - екшън

  • 10:00

    "Мартин Лоранс на живо" - комедия, /п/

  • 12:00

    "Въздушният Бъд. Волейболна лига" - семеен филм

  • 14:00

    "Дом на края на света" - драма

  • 16:00

    "Дългата целувка за лека нощ" - криминален екшън с уч. на Самюел Джаксън, Джина Дейвис, Браян Кокс, Дейвид Морс, Ивон Зима и др., /п/

  • 16:35

    "Премиършип по Диема"

  • 17:00

    "Болтън - Фулъм" - мач от английската Висша лига, директно

  • 18:00

    "Кучето каратист" - екшън-комедия с уч. на Саймън Рекс, Джейми Пресли, Пат Морита, Томас Кречман, Джон Войт и др.

  • 18:55

    "Премиършип по Диема"

  • 20:00

    "От местопрестъплението. Маями" - сериал, сезон 3

  • 21:00

    "Прецакването" - екшън с уч. на Робърт Де Ниро, Марлон Брандо, Едуард Нортън, Анджела Басет

  • 22:40

    "От местопрестъплението. Лас Вегас" - сериал, сезон 5, /п/

  • 23:00

    "От местопрестъплението. Маями" - сериал, сезон 3, /п/

  • 23:30

    "Кучето каратист" - екшън-комедия с уч. на Саймън Рекс, Джейми Пресли, Пат Морита, Томас Кречман, Джон Войт и др., /п/

  • 00:00

    "Приливна вълна. Без изход" - драма

  • 00:55

    "Обирът" - криминален екшън с уч. на Том Сайзмор, Шерилин Фен, Дейв Фоли, Кейти Грифин и др., /п/

  • 01:35

    "Дом на края на света" - драма, /п/

  • 03:15

    "Приливна вълна. Без изход" - драма, /п/

 
  • 06:00

    "Лалола" - теленовела, 3 епизода

  • 09:30

    "Дивата котка" - теленовела, 3 епизода

  • 12:30

    "Дона Леон. Установени доказателства" – игр. филм

  • 14:15

    "Сенки от миналото " - романтичен филм

  • 16:00

    "Магия за любов" - теленовела, 4 епизода

  • 19:45

    "Страстта на принцесата " – романтичен филм, I част

  • 21:30

    "Измамна любов" - романтичен филм

  • 23:15

    "Сенки от миналото " - романтичен филм, /п/

  • 00:45

    "Магия за любов" - теленовела, 4 епизода, /п/

 
  • 07:00

    Пълна къща - ситком

  • 08:00

    Ловци на чудовища - анимационен сериал -

  • 08:30

    Ърки и Пърки – анимационен сериал

  • 08:45

    Хари в царството на динозаврите – анимационен сериал -

  • 09:00

    Котаракът на Франкенщайн - анимационен сериал

  • 09:30

    Кърби - анимационен сериал

  • 10:00

    Франклин - анимационен сериал

  • 10:30

    Кибер битки – анимационен сериал

  • 11:00

    Малкият Амадеус - анимационен сериал

  • 11:30

    Франклин – анимационен сериал

  • 12:00

    Пълна къща - ситком

  • 13:00

    Страници от живота теленовела

  • 14:00

    Цената на славата - теленовела

  • 17:00

    Гоцомецания – детско предаване

  • 18:00

    Страници от живота теленовела

 
  • 07:00

    Детски свят . Ekids - анимационна поредица

  • 10:30

    Telestar

  • 11:15

    Телепазарен прозорец

  • 11:30

    "Семейни връзки" - 12 епизод

  • 12:00

    "Риболов на муха"- игрален филм

  • 13:30

    Telestar

  • 14:00

    "Чанове и звънци" - музикално предаване за автентичен фолклор

  • 14:30

    Телепазарен прозорец

  • 15:00

    "Термометър" - Здравно предаване

  • 16:00

    Детски свят . Ловци на чудовища - анимационна поредица

  • 16:25

    Документален филм

  • 16:45

    Telestar

  • 17:15

    Документален филм

  • 17:30

    Телепазарен прозорец

  • 18:00

    Новини

  • 18:20

    Спорт

  • 18:30

    "Модна фиеста" - модно предаване с Марияна Аршева

  • 19:00

    "Музикален бонус - тв игра"

  • 20:00

    "Пълна къща" - 101 епизод

  • 20:30

    "Събота вечер с Бойко Станкушев" - политическо студио

  • 21:30

    "Лабиринти"- Романтична драма, с уч. на Глен Клоуз, Камерън Диас ,Калиста Флокхард и др.

  • 23:30

    "Мафиотски съпруги"-1част, игрален филм

  • 01:20

    Документален филм

  • 02:00

    "Лоис и Кларк" - 35 епизод

  • 03:00

    "Риболов на муха"- игрален филм

  • 05:00

    "Лабиринти"- Романтична драма, с уч. на Глен Клоуз, Камерън Диас, Калиста Флокхард и др.

 
  • 05:00

    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"

  • 09:30

    WS Телешоп

  • 09:45

    Документален филм

  • 10:00

    Новини

  • 10:15

    WS телешоп

  • 10:30

    новини

  • 10:40

    "Под лупа"

  • 11:00

    Новини

  • 11:10

    Прогноза за времето

  • 11:15

    Спорт

  • 11:30

    новини

  • 11:40

    "Под лупа"

  • 12:00

    Новини

  • 12:25

    Прогноза за времето

  • 12:30

    новини

  • 12:40

    Агромаркет

  • 13:00

    Новини

  • 13:25

    Прогноза за времето

  • 13:30

    новини

  • 13:45

    Документален филм

  • 14:00

    Новини

  • 14:25

    Прогноза за времето

  • 14:30

    новини

  • 14:40

    Телестар

  • 15:00

    Новини

  • 15:20

    Прогноза за времето

  • 15:25

    Спорт

  • 15:30

    новини

  • 15:35

    "Евромакс"

  • 16:00

    Новини

  • 16:20

    Прогноза за времето

  • 16:30

    новини

  • 16:45

    Телестар

  • 17:00

    Новини

  • 17:25

    Прогноза за времето

  • 17:30

    новини

  • 17:40

    Агромаркет

  • 18:00

    Новини

  • 18:10

    Прогноза за времето

  • 18:15

    Спорт

  • 18:25

    "Поглед към света" - международни новини

  • 18:30

    Централна емисия НОВИНИ

  • 18:55

    Прогноза за времето

  • 19:00

    Новини

  • 19:15

    Прогноза за времето

  • 19:20

    Спорт

  • 19:30

    новини

  • 19:40

    "Седмицата "На фокус"

  • 20:00

    Новини

  • 20:15

    Прогноза за времето

  • 20:20

    Спорт

  • 20:30

    новини

  • 20:40

    Спортна седмица

  • 21:00

    Новини

  • 21:20

    Прогноза за времето

  • 21:25

    Спорт

  • 21:30

    "Кариера" - публицистично предаване

  • 22:00

    Новини

  • 22:15

    Прогноза за времето

  • 22:20

    Спорт

  • 22:30

    "Утрешен вестник" - преглед на печата

  • 22:35

    "Евромакс"

  • 23:00

    Новини

  • 23:20

    Прогноза за времето

  • 23:25

    Спорт

  • 23:45

    "Седмицата "На фокус"

  • 00:00

    - 05.00 Новинарски информационен блок

 
  • 08:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 08:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 09:05

    "Образователен справочник"

  • 09:10

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 09:35

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 09:55

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 10:25

    "Образователен справочник"

  • 10:30

    "100 национални туристически обекта - зоологическата градина" 2 ч.

  • 10:45

    "На хорото"

  • 11:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 11:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 12:05

    "Образователен справочник"

  • 12:10

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 12:35

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 12:55

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 13:25

    "Образователен справочник"

  • 13:30

    "100 национални туристически обекта - зоологическата градина" 2 ч.

  • 13:45

    "На хорото"

  • 14:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 14:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 15:05

    "Образователен справочник"

  • 15:10

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 15:35

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 15:55

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 16:25

    "Образователен справочник"

  • 16:30

    "100 национални туристически обекта - зоологическата градина" 2 ч.

  • 16:45

    "На хорото"

  • 17:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 17:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 18:05

    "Образователен справочник"

  • 18:10

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 18:35

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 18:55

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 19:25

    "Образователен справочник"

  • 19:30

    "100 национални туристически обекта - зоологическата градина" 2 ч.

  • 19:45

    "На хорото"

  • 20:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 20:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 21:05

    "Образователен справочник"

  • 21:10

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 21:35

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 21:55

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 22:25

    "Образователен справочник"

  • 22:30

    "100 национални туристически обекта - зоологическата градина" 2 ч.

  • 22:45

    "На хорото"

 
  • 08:40

    "Tелешоп"

  • 09:00

    "Мини Мис и Мини Мистър" с Илиана Балийска

  • 10:00

    "Жълтини"

  • 10:30

    "Tелешоп"

  • 10:45

    "Без монтаж" - Парламентарен контрол

  • 11:45

    "Tелешоп"

  • 12:10

    ДП по спортни танци "Купа България Пазарджик 2009",2 част

  • 13:10

    "Tелешоп"

  • 13:30

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3" /п/

  • 14:30

    "Невидимият кадър"

  • 15:00

    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3"

  • 16:00

    "Невидимият кадър"

  • 16:15

    "Телемаркет"

  • 16:40

    "Уикенд с Роси" - забавно предаване с Роси Русева

  • 17:40

    "Tелешоп"

  • 18:00

    "Последен писък" - авторско предаване за мода на Тони Рапонска

  • 19:00

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3"

  • 23:00

    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3" /п/

  • 00:10

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 00:30

    "Уикенд с Роси" - забавно предаване с Роси Русева /п/

  • 01:30

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 01:50

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3" /п/

  • 05:50

    "Уикенд с Роси" - забавно предаване с Роси Русева /п/

  • 06:50

    "Последен писък" - авторско предаване за мода на Тони Рапонска /п/

  • 07:50

    "Невидимият кадър"

 
  • 02:00

    "Mezzanine" - chill-out плейлиста

  • 06:00

    „Будилник” – сутрешна плейлиста

  • 12:00

    MM Charts - класация

  • 13:00

    Easy Afternoon

  • 17:00

    Ring Chart

  • 18:00

    MUSIC MIX

  • 19:00

    MM Long Chart

  • 21:00

    MUSIC MIX

  • 22:00

    "Диско" - плейлиста

  • 23:00

    DISCO FOREVER

  • 00:00

    "Mezzanine" - chill-out плейлиста

  • 01:00

    Mezzanine – chill-out музика

 
  • 07:00

    "Иконостас"

  • 07:30

    "Капитан Планета" - дет. анимационен сериал

  • 08:00

    "Клуб Маус" - дет. анимационен сериал

  • 08:30

    "Костенурките нинджа" - детски анимационен сериал

  • 09:00

    "Лабораторията на Декстър" - детски анимационен сериал, 3 сезон

  • 09:30

    "Клуб Нюз" - забавно предаване

  • 10:00

    "Станция НОВА"- (10.00 Сблъсък; 11.10 Рулетка; 13.10 Отчаяните съпруги; 15.15 Какво ново; 15.50 Донитайм; 16.50 Най-добрата майка)

  • 18:00

    "Отечествен фронт" - предаване на НТВ

  • 19:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 19:30

    "Темата на Нова"

  • 20:00

    "Четирите пера" - с уч. на Хийт Леджър, Кейт Хъдсън, Уес Бентли, Джимон Хонсу, Джеймс Космо и др.

  • 22:30

    "Горещо" - телевизионен таблоид с Венета Райкова

  • 23:40

    "Династията на Тюдорите" - сериен филм

  • 01:40

    "Нощта на ужасите" - с уч. на Крис Сарандън, Уилям Рагсдейл, Роди Макдауъл и др.

  • 03:30

    "Календар" - информационна емисия на НТВ /п/

  • 04:00

    "Здравей, България" - сутрешен блок на НТВ /п/

  • 06:00

    "Гостите на "Здравей, България" - предаване на НТВ

 
  • 07:00

    Новини

  • 07:10

    "Гении и злодеи"

  • 07:40

    Игрален филм: „На Муромската пътечка”

  • 09:10

    „Свири, хармонико любима!”

  • 09:50

    „Умници”

  • 10:30

    „Един пастир”. По повод годишнината от интронизацията на Негово светейшество Кирил, Патриарх на Москва и цяла Русия

  • 11:00

    Новини

  • 11:10

    „Вкусно”

  • 11:50

    „Мой роднина”

  • 12:45

    Съботен „Ералаш”

  • 13:00

    Новини

  • 13:10

    „Игор Матвиенко. Маестро в джинси”

  • 14:10

    Игрален филм: „Чучелото”

  • 16:15

    „Бунтът на бабите”

  • 17:15

    Игрален филм: „Частна поръчка”

  • 20:40

    „Ирина Роднина.6.0”. Юбилейна вечер

  • 22:00

    Време

  • 22:15

    Игрален филм: „Майчински инстинкт”

  • 00:00

    „Прожекторпарисхилтън”

  • 00:35

    Игрален филм: „Китайски сервиз”

  • 02:15

    Игрален филм: „Първа среща”

  • 03:50

    „Хайде да се оженим!”

  • 04:40

    „Участъкът”

  • 05:20

    „Следата”

  • 06:05

    „Поле на чудесата”

 
  • 05:00

    „Следотърсач”

  • 05:30

    „Тайните на лова с Бейб Винкелман”

  • 05:50

    „На кука”

  • 06:05

    „Лов без граници”

  • 06:45

    „Диалози за риболова”

  • 07:00

    „Първичен инстинкт”

  • 07:15

    „Ловни оръжия”

  • 07:45

    „Тайните на риболова с Бейб Винкелман”

  • 08:05

    „Майсторски клас”

  • 08:20

    „С оръжие под вода”

  • 08:50

    „Тайните на лова с Бейб Винкелман”

  • 09:10

    „Ловни раздумки”

  • 09:25

    „Диалози за риболова”

  • 09:50

    „На слука”

  • 10:20

    „Първичен инстинкт”

  • 10:35

    „За кучетата”

  • 11:05

    „Тайните на риболова с Бейб Винкелман”

  • 11:25

    „Оръжие”

  • 11:40

    „Майстор на риболова”

  • 12:10

    „Къде кълве”

  • 12:40

    „Лов без граници”

  • 13:15

    „Диалози за риболова”

  • 13:30

    „Особености на руския лов”

  • 14:00

    „Дневниците на великия ловец”

  • 14:50

    „Моторни лодки”

  • 15:20

    „Първичен инстинкт”

  • 15:35

    „Риболовен календар”

  • 16:05

    „Тайните на лова с Бейб Винкелман”

  • 16:25

    „От нашия шеф готвач”

  • 16:40

    „Диалози за риболова”

  • 17:05

    „С оръжие под вода”

  • 17:35

    „Личен опит”

  • 18:05

    „Тайните на лова с Бейб Винкелман”

  • 18:25

    „От нашия шеф готвач”

  • 18:40

    „Диалози за риболова”

  • 19:05

    „Пушкала и такъми”

  • 19:35

    „Американски риболов”

  • 20:05

    „Лов без граници”

  • 20:50

    „Светът на подводния лов”

  • 21:05

    „Подводен лов”

  • 21:35

    „Планетата на рибаря”

  • 21:50

    „Трофеи, вкусно и бързо”

  • 22:05

    „Диалози за риболова”

  • 22:30

    „Алманах от странство”

  • 23:00

    „Пушкала и такъми”

  • 23:30

    „Американски риболов”

  • 00:00

    „Лов без граници”

  • 00:45

    „Светът на подводния лов”

  • 01:00

    „Следотърсач”

  • 01:30

    „Тайните на риболова с Бейб Винкелман”

  • 01:50

    „Ловни раздумки”

  • 02:05

    „Лов без граници”

  • 03:05

    „Гордон в засада”

  • 03:35

    „Тайните на риболова с Бейб Винкелман”

  • 03:55

    „Ловни раздумки”

  • 04:10

    „Диалози за риболова”

  • 04:35

    „На слука”

 
  • 06:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 06:05

    "Песните на България" - българска народна музика

  • 06:30

    "След първи петли" - музика за настроение

  • 07:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 07:10

    "Хороскоп" - интерактивен справочник

  • 07:30

    "По ноти" - уикенд музикална линия

  • 08:00

    "Промо" - новите хитове

  • 08:30

    "GSM парад" - избрани песни

  • 08:40

    "На фокус" - промо линия

  • 09:00

    "Бащино огнище" - програма за традициите

  • 09:30

    "Мегамикс" - само хитове

  • 09:40

    "Флирт - музикална игра

  • 10:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 10:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 11:00

    "Планета Пайнер клуб Live" - музикална програма

  • 11:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:00

    "По ноти" - уикенд музикална линия

  • 12:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:40

    "На фокус" - промо линия

  • 13:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 13:05

    "От извора" - българска народна музика

  • 13:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 13:50

    "GSM парад" - избрани песни

  • 14:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 14:10

    "Избери песен" - музикална игра

  • 15:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 15:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 16:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 16:10

    "Оракул" - интерактивен справочник

  • 16:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 16:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 17:00

    "Автограф" - звездите отблизо

  • 18:00

    "Банкноти по ноти" - музикална игра - пряко предаване

  • 19:00

    "Фолкмаратон" - предаване на "Пайнер" - премиера

  • 20:00

    "Хитовете на Тони Дачева" - музикална програма

  • 21:00

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 00:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 00:05

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 02:00

    "Нощна фиеста" - музикална програма

  • 02:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 03:00

    "Избрано от Вас" - музикална програма

  • 04:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 04:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 05:00

    "Една нощ в Приказките" - музикално шоу

  • 05:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 05:40

    "Златни хитове" - най-доброто

 
  • 07:00

    Център

  • 10:00

    Специално

  • 12:00

    Център

  • 13:00

    Светът на спорта

  • 14:00

    ПРЯКО. Тенис, SA Open 1/2финали

  • 18:00

    Център

  • 19:00

    ПРЯКО. Англия, Чемпиъншип. Донкастър - Рединг

  • 21:20

    Център

  • 22:20

    Бокс Ринг

  • 23:00

    WWE - Суперзвезди на Кеча

  • 00:00

    Секси спортни клипове

  • 02:00

    Център

 
  • 06:10

    „Цяла Русия”

  • 06:25

    „Диалози за животните”

  • 07:00

    Вести

  • 07:10

    Вести-Москва

  • 07:20

    „Военна програма”

  • 07:45

    „Съботник”

  • 08:25

    Анимация

  • 08:30

    Игрален филм: „Седем баби”

  • 10:00

    Вести

  • 10:10

    Вести-Москва

  • 10:20

    „Национален интерес”

  • 11:15

    „Рак. Презареждане”

  • 12:10

    „Сто на един”

  • 13:00

    Вести

  • 13:20

    Вести-Москва

  • 13:30

    „Покер-45. Сталин, Чърчил, Рузвелт”

  • 15:15

    „Ти и аз”

  • 16:15

    „Събота вечер”

  • 18:00

    „Кой иска да стане милионер”

  • 19:00

    Вести в събота

  • 19:45

    Игрален филм: „Пожарът”

  • 00:20

    Игрален филм: „Тексаско клане: Началото”

  • 02:05

    Игрален филм: „Сиянието”

  • 04:30

    Игрален филм: „Пътят до пристанището”

  • 06:10

    „Цяла Русия”

  • 06:25

    „Диалози за животните”

  • 07:00

    Вести

  • 07:10

    Вести-Москва

  • 07:20

    „Военна програма”

  • 07:45

    „Съботник”

  • 08:25

    Анимация

  • 08:30

    Игрален филм: „Седем баби”

  • 10:00

    Вести

  • 10:10

    Вести-Москва

  • 10:20

    „Национален интерес”

  • 11:15

    „Рак. Презареждане”

  • 12:10

    „Сто на един”

  • 13:00

    Вести

  • 13:20

    Вести-Москва

  • 13:30

    „Покер-45. Сталин, Чърчил, Рузвелт”

  • 15:15

    „Ти и аз”

  • 16:15

    „Събота вечер”

  • 18:00

    „Кой иска да стане милионер”

  • 19:00

    Вести в събота

  • 19:45

    Игрален филм: „Пожарът”

 
  • 07:00

    "Художникът на каракачаните" - док. филм

  • 07:30

    Фолклорни ритми

  • 08:00

    "Ранни вести" /на живо/

  • 10:00

    НОВИНИ - сутрешна емисия - /пряко от Бургас/

  • 10:15

    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков /на живо/

  • 12:00

    НОВИНИ - обедна емисия /пряко от Бургас/

  • 12:15

    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева и Тодор Върбанов

  • 13:45

    "Биберон" - предаване в помощ на младите майки

  • 14:15

    -"Не мога да мълча" с Марин Кадиев

  • 14:45

    Китка народни песни

  • 15:00

    "Старият албум" с Михаил Топалов

  • 15:30

    Документален филм

  • 16:00

    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина /на живо/

  • 17:00

    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ". /пряко от Бургас/

  • 17:15

    "Изгнаници клети ..." - публицистика за геноцида над арменците

  • 17:45

    "Паралакс" - публицистично предаване/ на живо/

  • 19:00

    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ". /пряко от Бургас/

  • 19:20

    "Другата история" - предаване за българската памет/ пряко от Бургас/

  • 19:30

    "От българско, по-българско" с Галя Асенова /на живо/

  • 22:00

    Новини. Прогноза за времето. Спорт/повторение/

  • 22:20

    "Другата история" - предаване за българската памет/повторение/

  • 22:30

    Цвете за Гошо

  • 23:00

    Класическа музика

  • 00:00

    Карай да върви, това е блус /повторение/

  • 02:00

    Концерт ва памет на Вили Казасян

  • 03:30

    "Приказното живее в нас"-док.филм

  • 03:50

    Концерт на група БТР

  • 05:00

    "По следите на лешоядите"-док.филм

  • 05:40

    Концерт на Дечо Чипилов

  • 06:20

    Празници "Е.Чакъров"-закриване

 
  • 07:00

    BG - Къде? Къде?

  • 07:05

    "Шпионките от Поп Сикретс" - еп. 26, анимация

  • 07:30

    "Ловци на дорки" - еп. 17 и 18, анимация

  • 08:20

    BG - Къде? Къде?

  • 08:30

    "Клуб Уинкс" - сезон 3, еп. 19, анимация

  • 09:00

    Най-доброто от "Следобед с ТВ 7"

  • 10:30

    "Гурме с Андре" - кулинарно предаване

  • 11:00

    "Моделите на Колийн" - сезон 2, еп. 2, риалити шоу

  • 12:00

    "Фешън вирус" - предаване за мода с Албена Александрова - повторение

  • 13:00

    "Голямото разчистване" - еп. 1, риалити шоу

  • 14:00

    "Криминалните случаи на Мърдок. Елементарно, драги ми Мърдок" - сезон 1, еп. 4, криминална драма, мистерия, Великобритания, Канада, 2008

  • 15:00

    "Смолвил. Супермен в началото" - сезон 4, еп. 19 и 20, сериал, САЩ, 2004-2005, с Том Уелинг, Кристин Крюк, Майкъл Розенбаум, Алисън Мак

  • 16:45

    "Великото изкуство на магията" - док. поредица

  • 17:00

    "След залеза" - романтична комедия, САЩ, 1997, с Ник Нолти, Джули Кристи, Лара Флин Бойл, Джони Лий Милър

  • 19:00

    Новини

  • 19:30

    "8 прости правила" - сезон 1, еп. 27, сериал, комедия, драма, САЩ, 2002, с Кейти Сагал, Джеймс Гарнър, Ейми Дейвидсън, Джон Ритър

  • 20:00

    "Новият Купидон" - еп. 5, комедиен сериал, САЩ, 2009, с Боби Канъвейл, Сара Полсън, Рик Гомез, Камий Гуати - премиера

  • 21:00

    Новини

  • 21:30

    "45-ти калибър" - криминална драма, САЩ, 2006, с Мила Йовович, Енгъс Макфедиън, Стивън Дорф

  • 23:10

    "Глутница кучета" - криминална драма, Трилър, САЩ, 1992, с Куентин Тарантино, Харви Кайтел, Тим Рот, Майкъл Медсън, Стив Бушеми

  • 00:55

    "Смолвил. Супермен в началото" - сезон 4, еп. 19 и 20, сериал, САЩ, 2004-2005, с Том Уелинг, Кристин Крюк, Майкъл Розенбаум, Алисън Мак - повторение

  • 02:30

    "45-ти калибър" - криминална драма, САЩ, 2006, с Мила Йовович, Енгъс Макфедиън, Стивън Дорф - повторение

  • 04:00

    "Криминалните случаи на Мърдок. Елементарно, драги ми Мърдок" - сезон 1, еп. 4, криминална драма, мистерия, Великобритания, Канада, 2008 - повторение

  • 04:50

    "Гурме с Андре" - кулинарно предаване - повторение

  • 05:30

    "Голямото разчистване" - еп. 1, риалити шоу - повторение

  • 06:15

    "Моделите на Колийн" - сезон 2, еп. 2, риалити шоу - повторение

 
  • 00:30

    Скорпион - екшън

  • 02:00

    Почти бременна - комедия

  • 03:50

    Къртицата - ТВ сериал - 1 епизод

  • 04:30

    Музикален блок

  • 07:30

    Детски свят - Мишката Марго - 3 и 4 епизод

  • 08:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 08:10

    Бягство от предградията - документален филм - 1 част

  • 09:00

    Малки обяви

  • 09:30

    Тайните на холистичното лечение - ТВ поредица - 4 епизод

  • 09:50

    На фокус - коментарна рубрика

  • 10:00

    Репортер /повторение/

  • 11:00

    Фолклорен изгрев

  • 11:30

    Искам да започна бизнес - предаване

  • 12:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 12:10

    Исторически календар

  • 12:15

    Малки обяви

  • 12:30

    Аржентинско танго - комедия с Мики Манойлович

  • 14:00

    Спортен екран - предаване на ТВ Телекабел /п./

  • 15:00

    Детски свят - Мишката Марго - 3 и 4 епизод

  • 15:30

    Инспектор Гаджет спадява Коледа - анимация

  • 16:00

    Малки обяви

  • 16:15

    На фокус - коментарна рубрика

  • 16:30

    Клетвата - трилър с Джак Никълсън

  • 18:00

    Колекция "Златни хитове"- Майкъл Джексън

  • 19:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 19:10

    Малки обяви

  • 19:30

    Необикновени хора - документална поредица - 6 част

  • 20:00

    Казано е... - предаване

  • 20:30

    Убийства в Мидсамър - 10 сезон - 1 епизод

  • 22:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 22:10

    Щрак - комедийно шоу

  • 22:30

    Вие сте голям красавец - комедия

  • 00:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 00:10

    Президент - трилър

  • 01:40

    Изкупление - екшън

  • 03:10

    Музикален блок

 
  • 02:00

    Ретро парти

  • 02:10

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк, BG/World Pop, етно

  • 05:00

    "По изгрев слънце" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 07:00

    "Сутрешна доза" - музикален микс поп-фолк, BG/world pop и етно

  • 08:00

    Ретро парти

  • 08:10

    "Сутрешна доза" - музикален микс поп-фолк, BG/world pop и етно

  • 10:00

    Ретро парти

  • 10:10

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 10:30

    "Без кофеин"

  • 12:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 13:00

    "Нарисувай се...", музикално предаване

  • 13:30

    "Без кофеин"

  • 14:30

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 15:30

    Ретро парти

  • 15:40

    "Музикална мания" - микс попфолк, World Pop и етно

  • 17:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 17:30

    "Фолк мания" - микс попфолк и етно

  • 18:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 19:00

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк и BG поп

  • 21:00

    "Фен зона"- поздравителен блок, наживо

  • 00:00

    "Бели нощи" - музикален микс

  • 01:00

    Ретро парти

  • 01:10

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк, BG/World Pop, етно

 
  • 06:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 06:30

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 07:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 07:30

    Методът „Пилатес” - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 08:00

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 08:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 09:00

    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 09:30

    Всичко за вино - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 10:00

    Изяж Азия - поредица за азиатска кухня и живот

  • 10:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 11:00

    Сладкият живот на Дейвид Роко - поредица за италианска кухня и стил на живот

  • 11:30

    Бърза кухня ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня

  • 12:00

    Люта Америка - поредица за латино кухня

  • 12:30

    Черешката на тортата - поредица за бутикови торти

  • 13:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 13:30

    Методът „Пилатес” - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 14:00

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 14:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 15:00

    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 15:30

    Всичко за вино - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 16:00

    Изяж Азия - поредица за азиатска кухня и живот

  • 16:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 17:00

    Сладкият живот на Дейвид Роко - поредица за италианска кухня и стил на живот

  • 17:30

    Бърза кухня ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня

  • 18:00

    Люта Америка - поредица за латино кухня

  • 18:30

    Черешката на тортата - поредица за бутикови торти

  • 19:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 19:30

    Методът „Пилатес” - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 20:00

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 20:30

    Кючек за начинаещи - ориенталските танци като гимнастика

  • 21:00

    Бърза кухня ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня

  • 21:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 22:00

    Изяж Азия - поредица за азиатска кухня и живот

  • 22:30

    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 23:00

    Люта Америка - поредица за латино кухня

  • 23:30

    Сладкият живот на Дейвид Роко - поредица за италианска кухня и стил на живот

  • 00:00

    Черешката на тортата - поредица за бутикови торти

  • 00:30

    Всичко за вино - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 01:00

    Люта Америка - поредица за латино кухня

  • 01:30

    Вкусът на живота - поредица за луксозен туризъм

 
Реклама