След 5

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

bTV

08:00 "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
11:00 "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
12:00 bTV Новините - обедна емисия
12:30 "Богатствата на България" - документална поредица
13:00 "Среднощно слънце" - приключенски, семеен, Канада, Италия, 2014 г., режисьор:  Роджър Спотисуд и Брандо Куиличи, В ролите: Дакота Гойо, Горан Вишнич, Бриджит Мойнахан, Дуейн Мъри и др
15:00 "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.21
16:00 "Мармалад" - токшоу
18:00 "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
19:00 bTV Новините - централна емисия
19:30 bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00 "Без име" - драма, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Жауме Колет-Сера, актьори - Лиъм Нийсън, Даян Крюгер, Ейдън Куин, Дженюъри Джоунс, Франк Лангела, Карл Маркович, Мидо Хамада,Бруно Ганц и др.
Виж цялата програма >>

БНТ1

09:00 Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00 Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:00 Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
12:00 По света и у нас Информационна емисия
12:30 Бразди Предаване за земеделие
13:00 Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
14:05 Малки истории
15:05 Човека и народа документален филм /България, 2012г./, сценарист и режисьор Светослав Овчаров
17:00 Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
18:00 Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
19:00 Умно село Пътеката е същата пътека… /Рашко Младенов/
Виж цялата програма >>

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

08:00 "Събуди се..." - предаване
11:00 "Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00 Новините на NOVA
12:30 Темата на NOVA
13:00 "Бетовен 4"- с уч. на Джо Пихлър, Джъдж Рейнхолд, Джулия Суини, Микаела Гало и др.
15:00 "Вкусът на любовта" - с уч. на Марла Соколоф, Бари Уотсън, Аманда Ригети, Кристофър Лойд и др.
17:00 "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
17:55 "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
18:00 "Ничия земя" - предаване
19:00 Новините на NOVA - централна емисия
19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
Виж цялата програма >>

Какво следва

С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П
25 26 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах