След 5

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

bTV

08:00 "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
11:00 "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
12:00 bTV Новините - обедна емисия
12:30 "Домашен арест" - сериал, с.3, еп. 24
13:00 "Принцът и аз 3: Кралски меден месец" - комедия, криминален, САЩ, 2008 г. Режисьор: Катрин Къран; Актьори: Кам Хескин, Крис Гиър, Адам Кроусдел и др.
15:00 "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.4
16:00 "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър (сезон 2)
17:00 "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
17:50 Спорт тото
18:00 "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00 bTV Новините - централна емисия
Виж цялата програма >>

БНТ1

09:00 Денят започва с Георги Любенов Публицистично предаване
11:00 Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
12:00 По света и у нас Информационна емисия
13:00 България от край до край 4 /9, последен епизод/
13:30 Музикална сцена БНТ1 Моцартови празници - Правец 2017 /откриване/
14:50 Отвъд скока документален филм /България 2017г./, режисьор Валентина Фиданова-Коларова
15:50 Ерудитъ 1928 /60 години от рождението на Христо Гърбов/ игрален филм /България, 2005г./, режисьор Андрей Слабаков, в ролите: Ернестина Шинова, Христо Гърбов, Тончо Токмакчиев, Иван Панев и др.
17:00 Непозната земя
17:30 Спортна треска Обзорно спортно предаване
18:30 Спорт ТОТО
19:05 Нефтената планета: Как нефтът предопредели бъдещето ни? 3-сериен документален филм /Великобритания, 2015г./, 1 епизод
Виж цялата програма >>

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

08:00 "Събуди се..." - предаване
11:00 "Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00 Новините на NOVA
12:30 "Сватбено пожелание" - с уч. на Кейти Секоф, Сейдж Броклибенк, Ким Пойриър, Томи Лиутас, Ники Елек, Стивън Хузар и др.
14:15 "Пръстен до пролетта" - с уч. на Рейчъл Бостън, Кърби Мороу, Джеси Мос, Али Либерт и др.
16:00 "Мис Пепеляшка" - тв реалити
17:00 "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
17:55 "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
18:00 "Сделка или не" - телевизионна игра, нов сезон
19:00 Новините на NOVA - централна емисия
19:20 Темата на NOVA
Виж цялата програма >>

Какво следва

Н П В С Ч П С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П С
24 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах