Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 07:00

    Животни трепачи: Епизод 2

  • 07:25

    Имението на сурикатите: Обичай ближния

  • 07:50

    Още от най-смешните животни на планетата : Епизод 5

  • 08:15

    Още от най-смешните животни на планетата : Епизод 6

  • 08:45

    Кучета 101: Бял териер, ирландски сетер, доберман, минипинчер, уипет

  • 09:40

    Помощ за дивата природа: Епизод 5

  • 10:05

    След нападението: Пума и лос

  • 10:55

    Училище за горили: Повратен момент

  • 11:20

    Шотландски зооинспектори: В името на животните: Епизод 9

  • 11:50

    Зоополицаи: Епизод 13

  • 12:45

    Ветеринари стажанти в спешното: Непозната територия

  • 13:10

    Приют за домашни любимци: Епизод 8

  • 13:40

    Зоополицаите на Финикс: Спасяване на пострадалите

  • 14:35

    Помощ за дивата природа: Епизод 7

  • 15:00

    Шотландски зооинспектори: В името на животните: Епизод 10

  • 15:30

    След нападението: Пума и лос

  • 16:25

    Още от най-смешните животни на планетата : Епизод 7

  • 16:50

    Още от най-смешните животни на планетата : Епизод 8

  • 17:20

    Котки 101: американска късокосместа, савана, шотландска клепоуха, персийска, рагдол, сфинкс

  • 18:15

    Питбули и бивши затворници: В акция

  • 19:10

    Великолепната седморка на Африка

  • 20:10

    Зоополицаите на Южна Африка: Епизод 7

  • 21:05

    Диви и истински: Обграден, задържан и закован

  • 22:00

    Питбули и бивши затворници: В акция

  • 22:55

    Зоополицаите на Финикс: Оковите на ужаса

  • 23:50

    Великолепната седморка на Африка

  • 00:45

    Зоополицаите на Южна Африка: Епизод 7

  • 01:40

    Диви и истински: Обграден, задържан и закован

  • 02:35

    Питбули и бивши затворници: В акция

  • 03:30

    Още от най-смешните животни на планетата : Епизод 7

  • 03:55

    Още от най-смешните животни на планетата : Епизод 8

  • 04:25

    Котки 101: американска късокосместа, савана, шотландска клепоуха, персийска, рагдол, сфинкс

  • 05:20

    Помощ за дивата природа: Епизод 6

  • 05:45

    Училище за горили: Повратен момент

  • 06:10

    Шотландски зооинспектори: В името на животните: Епизод 10

  • 06:35

    Ветеринарят чудак: Епизод 1

 
  • 06:30

    Сутрешен информационно-забавен журнал

  • 10:00

    Новини

  • 10:05

    "Червени рози" - сериал

  • 11:03

    "Горещи теми" - булеварден журнал

  • 11:35

    "Един непоправим твърдоглавец" - игрален филм, ФРГ, 2007

  • 13:00

    Новини

  • 13:15

    ARD консултация за тялото и душата

  • 14:00

    Обеден журнал

  • 15:00

    Новини

  • 15:10

    "Червени рози" - сериал

  • 16:00

    Новини

  • 16:10

    "Буря от любов" - сериал

  • 16:55

    Колоездачна обиколка на Франция, 3 етап

  • 19:00

    "Забранена любов" - сериал

  • 19:25

    "Мариенхоф" - сериал

  • 19:50

    "Дуелът: Зрители срещу звезди"

  • 20:20

    Шоу-викторина с Йорг Пилава

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Предумишлено убийство (7)" - тв филм, ФРГ, 2008

  • 22:00

    "От приятелство" - сериал

  • 22:45

    "Плюс-минус" - икономически журнал

  • 23:15

    "Темите на деня" - новини и коментари

  • 23:45

    Документация

  • 01:15

    Нощен журнал

  • 01:35

    "На твоето рамо" - игрален филм, САЩ, 2005

  • 03:30

    "Мъжете на Ана" - игрален филм, САЩ, 1987

  • 05:10

    Световни пътешествия

  • 06:00

    Новини

  • 06:05

    "Плюс-минус" - икономически журнал

 
  • 07:10

    "Трета смяна" - 6 сезон, 18 еп., драма - САЩ, 2004

  • 08:05

    "Джоун" - 1 сезон, 2 еп., драма - САЩ, 2003

  • 09:05

    "Мислиш си, че можеш да танцуваш?" - 4 сезон, 11 еп., риалити - САЩ, 2008

  • 09:55

    "Адвокатите" - 3 сезон, 18 еп., криминален - САЩ, 1998

  • 11:45

    "Джоун" - 1 сезон, 2 еп., драма - САЩ, 2003

  • 12:40

    "Мислиш си, че можеш да танцуваш?" - 4 сезон, 11 еп., риалити - САЩ, 2008

  • 13:30

    "Трета смяна" - 6 сезон, 18 еп., драма - САЩ, 2004

  • 14:25

    "Старгейт. Атлантис" - 4 сезон, 10 еп., научна фантастика - САЩ, 2007

  • 15:20

    "Старгейт. Атлантис" - 4 сезон, 11 еп., научна фантастика - САЩ, 2007

  • 16:15

    "Мислиш си, че можеш да танцуваш?" - 4 сезон, 12 еп., риалити - САЩ, 2008

  • 17:15

    "Джоун" - 1 сезон, 3 еп., драма - САЩ, 2003

  • 18:10

    "Адвокатите" - 3 сезон, 19 еп., криминален - САЩ, 1998

  • 19:05

    "Старгейт. Атлантис" - 4 сезон, 12 еп., научна фантастика - САЩ, 2007

  • 20:00

    "Старгейт. Атлантис" - 4 сезон, 13 еп., научна фантастика - САЩ, 2007

  • 21:00

    "Щети" - 1 сезон, 4 еп., драма - САЩ, 2007

  • 21:42

    "Zoom" - 2 сезон, 65 еп., толк шоу - България, 2010

  • 22:00

    "Щети" - 1 сезон, 5 еп., драма - САЩ, 2007

  • 22:44

    "Zoom" - 2 сезон, 63 еп., толк шоу - България, 2010

  • 23:00

    "Д-р Хаус" - 4 сезон, 3 еп., драма - САЩ, 2007

  • 00:00

    "Привидение в замъка" - 1 сезон, 9 еп., мистерия - САЩ, 2002

  • 00:55

    "Щети" - 1 сезон, 4 еп., драма - САЩ, 2007

  • 01:50

    "Щети" - 1 сезон, 5 еп., драма - САЩ, 2007

  • 02:45

    "Д-р Хаус" - 4 сезон, 3 еп., драма - САЩ, 2007

  • 03:30

    "Привидение в замъка" - 1 сезон, 9 еп., мистерия - САЩ, 2002

 
  • 12:00

    "Съдружници по неволя" - 1 сезон, 20 еп., комедия - САЩ, 1985

  • 12:50

    "Интернатът " - 3 сезон, 4 еп., трилър - Испания, 2009

  • 14:25

    "Спортна вечер" - 2 сезон, 10 еп., комедия - САЩ, 1999

  • 14:55

    "Криминален отдел" - 2 сезон, 15 еп., драма - САЩ, 1998

  • 15:50

    "Ангелите на Чарли" - 3 сезон, 6 еп., криминален - САЩ, 1978

  • 16:45

    "Съдружници по неволя" - 1 сезон, 22 еп., комедия - САЩ, 1985

  • 17:40

    "Наричана още" - 5 сезон, 8 еп., екшън - САЩ, 2005

  • 18:30

    "Старски и Хъч" - 1 сезон, 1 еп., криминален - САЩ, 1975

  • 19:50

    "Ангелите на Чарли" - 3 сезон, 7 еп., криминален - САЩ, 1978

  • 20:45

    "Всичките светии" - 5 сезон, 41 еп., драма - Австралия, 2002

  • 21:40

    "Всичките светии" - 5 сезон, 42 еп., драма - Австралия, 2002

  • 22:35

    "Съдружници по неволя" - 1 сезон, 22 еп., комедия - САЩ, 1985

  • 23:30

    "Наричана още" - 5 сезон, 8 еп., екшън - САЩ, 2005

  • 00:30

    "Генезис" - 1 сезон, 3 еп., криминален - Испания, 2008

  • 01:30

    "Груба реалност" - 2 сезон, 19 еп., комедия - САЩ, 1999

  • 02:00

    "Груба реалност" - 2 сезон, 20 еп., комедия - САЩ, 1999

  • 02:40

    "Криминален отдел" - 2 сезон, 15 еп., драма - САЩ, 1998

  • 03:35

    "Ангелите на Чарли" - 3 сезон, 7 еп., криминален - САЩ, 1978

  • 04:30

    "Генезис" - 1 сезон, 3 еп., криминален - Испания, 2008

 
  • 10:00

    "Изгубеният свят" - 3 сезон, 4 еп., екшън - САЩ, 2000

  • 11:00

    "Психофактор" - 2 сезон, 21 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 14:00

    "Галактика 1980" - 1 сезон, 10 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 15:00

    "Психофактор" - 1 сезон, 1 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 16:00

    "Изгубеният свят" - 3 сезон, 4 еп., екшън - САЩ, 2000

  • 17:00

    "Психофактор" - 2 сезон, 21 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 18:00

    "Старгейт" - 9 сезон, 3 еп., научна фантастика - САЩ, 2005

  • 19:00

    "Star Trek. Оригиналният сериал" - 1 сезон, 21 еп., научна фантастика - САЩ, 1966

  • 20:00

    "Фарскейп" - 3 сезон, 22 еп., научна фантастика - САЩ, 2001

  • 21:00

    "Старгейт" - 9 сезон, 4 еп., научна фантастика - САЩ, 2005

  • 22:00

    "Агент Джейк 2.0" - 1 сезон, 8 еп., екшън - Канада, 2003

  • 23:00

    "Ангел на мрака" - 1 сезон, 16 еп., екшън - САЩ, 2000

  • 00:00

    "Доктор Ху" - 2 сезон, 13 еп., приключенски - Великобритания, 2006

  • 01:00

    "Неуязвимата Джейн" - 1 сезон, 12 еп., екшън - САЩ, 2007

  • 02:00

    "Ангел на мрака" - 1 сезон, 16 еп., екшън - САЩ, 2000

  • 03:00

    "Star Trek. Оригиналният сериал" - 1 сезон, 21 еп., научна фантастика - САЩ, 1966

  • 04:00

    "Фарскейп" - 3 сезон, 22 еп., научна фантастика - САЩ, 2001

  • 04:55

    "Неуязвимата Джейн" - 1 сезон, 12 еп., екшън - САЩ, 2007

 
  • 07:55

    Биграфичен филм

  • 08:30

    "Приключенията на малкия Феликс" - сериен аним. филм

  • 09:00

    "Изумрудената огърлица" - тв сериал

  • 10:00

    "Наричаха я Луна" - тв сериа

  • 11:00

    "Величието на Китай" -документална поредица

  • 12:00

    "Непокорните" - тв сериал

  • 12:55

    Фолклорен изгрев - фолклорно предаване

  • 13:30

    "Второ полувреме" - комедия

  • 15:06

    "Споделете с мен" - предаване с Георги Бедников /п/

  • 16:00

    " Наричаха я Луна" - тв сериал

  • 17:00

    "Изумрудената огърлица" - тв сериал

  • 18:00

    "Непокорните" - тв сериал

  • 19:00

    Балкан фолк - фолклорно предаване

  • 19:30

    Спортен бридж - док.поредица

  • 20:00

    "Локи Леонард"- детско - юношески тв сериал

  • 20:30

    "Кибер момиче" - детско - юношески тв сериал

  • 21:00

    "Часът на блондинките" - предаване с Патриция Кирилова

  • 22:00

    "Улично правосъдие"- тв сериал

  • 23:00

    "Лов на пирани"- трилър

  • 00:55

    "Непокорните" - тв сериал

  • 01:45

    Музикален микс. фолклорна музика

  • 02:00

    "Локи Леонард"- детско - юношески тв сериал

  • 02:30

    "Кибер момиче" - детско - юношески тв сериал

  • 03:00

    "Улично правосъдие"- тв сериал

  • 04:00

    "Лов на пирани"- трилър

  • 05:45

    Музикален микс. Българска музика

  • 06:00

    "Изумрудената огърлица" - тв сериал

  • 06:55

    Музикален микс. поп фолк музика

  • 07:25

    "Фитнес мания" /п/

 
  • 05:30

    "Клетва" /п./ - сериал, еп. 58

  • 07:00

    "Тази сутрин" - информационно предаване

  • 09:30

    "Кухнята на Звездев" - кулинарно шоу с Иван Звездев

  • 10:00

    "Денят е прекрасен" - женско токшоу с водещи Ива и Боги

  • 11:00

    "Вятър от долината" - сериал, еп. 127

  • 12:00

    bTV Новините - обедна емисия

  • 12:30

    "Шоуто на Слави" /п./

  • 13:30

    "Непокорно сърце" - сериал, еп. 75

  • 14:30

    "Гибелна красота" - сериал, еп. 82

  • 15:30

    "Вярна на себе си" - сериал, еп. 3

  • 17:00

    "Клетва" - сериал, еп. 59

  • 18:30

    "Господари на ефира" /п./

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 20:00

    "Листопад" - сериал, еп. 186

  • 21:00

    "Двама завинаги" - сериал, еп. 21

  • 22:00

    bTV Новините - късна емисия

  • 22:30

    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу

  • 23:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 00:00

    "SMS" - сериал, еп. 148, 149

  • 01:00

    "Непокорно сърце" /п./ - сериал, еп. 75

  • 02:00

    "Търси се..." /п./

  • 02:50

    bTV Новините /п./

  • 03:20

    "Денят е прекрасен" /п./

  • 04:10

    "Бранди и господин Уискърс" - детски сериал

  • 04:40

    "Трансформъри" - детски сериал

 
  • 06:00

    "Страх" - американско риалити шоу /п./

  • 07:00

    "Шеметна надпревара" - риалити шоу

  • 08:00

    "Излъжи ме" - сериал /п./

  • 09:00

    "Приключенията на Мерлин" - сериал /п./

  • 10:00

    "Кости" - сериал /п./

  • 11:00

    "Развод по френски" - романтична комедия с Кейт Хъдсън, Жан-Марк Бар, Наоми Уотс, Лесли Карън, Глен Клоуз, Стокарт Чанинг и др. /п./

  • 13:00

    "Военни престъпления" - сериал /п./

  • 14:00

    "Излъжи ме" - сериал /п./

  • 15:00

    "Кости" - сериал

  • 16:00

    "Хъни" - драма с Джесика Алба, Миси Елиат, Меки Фифер, Дейвид Москоу, Лил Ромео, Антъни Шеруд и др. /п./

  • 18:00

    "Приключенията на Мерлин" - сериал

  • 19:00

    "Прокурорът" - сериал

  • 20:00

    Киновечер. "Адвокатите на Ел Ей" - драма с Корбин Бърнсън, Сюзан Дей, Лари Дрейк, Ричард А. Дайсарт, Мишел Грин и др.

  • 22:00

    "Военни престъпления" - сериал

  • 23:00

    Късно кино. "Тенекиеният човек" - фентъзи минисериал със Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др. (част 1)

  • 01:00

    "Страх" - американско риалити шоу

 
  • 06:00

    "SMS" - сериал /п./

  • 06:30

    "SMS"- сериал /п./

  • 07:00

    "Сибил" - комедиен сериал

  • 07:30

    "Сибил" - комедиен сериал

  • 08:00

    "Доживотна присъда" - комедиен сериал

  • 08:30

    "Доживотна присъда" - комедиен сериал

  • 09:00

    "Русалки" - сериал

  • 09:30

    "Безкрайни безмислици" - комедиен сериал

  • 10:00

    "Момичета на върха" - комедия с Луиз Ломбард, Джеймс Белуши, Карл Гиъри и др. /п./

  • 12:00

    "SMS" - сериал

  • 12:30

    "SMS" - сериал

  • 13:00

    "Малкълм" - комедиен сериал /п./

  • 13:30

    "Малкълм" - комедиен сериал /п./

  • 14:00

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал /п./

  • 14:30

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал /п./

  • 15:00

    "Царят на квартала" - комедиен сериал /п./

  • 15:30

    "Царят на квартала" - комедиен сериал /п./

  • 16:00

    "Питайте Джим" - комедиен сериал

  • 16:30

    "Топ новинари" - комедиен сериал

  • 17:00

    "Тайтъс" - комедиен сериал /п./

  • 17:30

    "Да свалиш Алекс" - комедиен сериал /п./

  • 18:00

    "Малкълм" - комедиен сериал

  • 18:30

    "Малкълм" - комедиен сериал

  • 19:00

    "Царят на квартала" - комедиен сериал

  • 19:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 20:00

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал

  • 20:30

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал - нов сезон

  • 21:00

    "Наистина любов" - романтична комедия с Хю Грант, Родриго Санторо, Лора Лини, Бил Най, Клаудия Шифър и др. /п./

  • 22:30

    "Хайде, смейте се" - комедиен сериал

  • 23:00

    "Тайтъс" - комедиен сериал

  • 23:30

    "Да свалиш Алекс" - комедиен сериал

  • 00:00

    "Топ новинари" - комедиен сериал /п./

  • 00:30

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал /п./

  • 01:00

    "Царят на квартала" - комедиен сериал /п./

  • 01:30

    "Царят на квартала" - комедиен сериал /п./

  • 02:00

    "Разбиване" - седмично шоу на Световната федерация по кеч /п./

  • 03:00

    "Сибил" - комедиен сериал/п./

  • 03:30

    "Сибил" - комедиен сериал/п./

  • 04:00

    "Доживотна присъда" - комедиен сериал/п./

  • 04:30

    "Доживотна присъда" - комедиен сериал/п./

  • 05:00

    "Русалки" - сериал /п./

  • 05:30

    "Безкрайни безсмислици" - комедиен сериал /п./

 
  • 04:00

    "Лагерът Ласло"

  • 04:25

    "Чаудър"

  • 04:50

    "Невероятните неприключения на Флапджак"

  • 05:15

    "Най-добрият ми приятел е маймуна"

  • 05:40

    "Домът на Фостър за въображаеми приятели"

  • 06:05

    "Бен 10"

  • 06:30

    "Скункс-фу"

  • 06:55

    "Чаудър"

  • 07:20

    "Елиът Хлапето"

  • 07:45

    "Батман: Дръзки и смели"

  • 08:10

    "Бен Тен: Извънземна сила"

  • 08:35

    "Герои: 108"

  • 09:00

    "Секретните Сатърдей"

  • 09:25

    "Невероятните неприключения на Флапджак"

  • 09:50

    "Фантастичната четворка"

  • 10:15

    "Бакуган: Бойци в действие"

  • 10:40

    "Том и Джери"

  • 11:05

    "Скуби Ду"

  • 11:30

    "Лагерът Ласло"

  • 11:55

    "Кунг фу пилета"

  • 12:20

    "Най-добрият ми приятел е маймуна"

  • 12:45

    "Животът и приключенията на Джунипър Лий"

  • 13:10

    "Невероятните неприключения на Флапджак"

  • 13:35

    "Междузвездни войни: Войните на клонираните"

  • 14:00

    "Домът на Фостър за въображаеми приятели"

  • 14:25

    "Скункс-фу"

  • 14:40

    "Бакуган: Бойци в действие - Нова Вестроя"

  • 15:05

    "Бен 10"

  • 15:30

    "Елиът Хлапето"

  • 15:55

    "Добрият Ед"

  • 16:20

    "Секретните Сатърдей"

  • 16:45

    "Чаудър"

  • 17:10

    "Бен Тен: Извънземна сила"

  • 17:35

    "Батман: Дръзки и смели"

  • 18:00

    "Бен 10"

  • 18:25

    "Герои: 108"

  • 18:50

    "Шантавите рисунки"

  • 19:00

    "Бакуган: Бойци в действие"

  • 19:25

    "Остров "Пълна драма"

  • 19:50

    "Невероятните неприключения на Флапджак"

  • 20:15

    "Батман: Дръзки и смели"

  • 20:40

    "Самурай Джак"

  • 21:05

    "Бен 10"

  • 21:30

    "Чаудър"

  • 21:55

    "Том и Джери"

 
  • 07:00

    "Дом" - драма - Швейцария, 2008

  • 08:35

    "Импромптю" - комедия - Великобритания, 1991

  • 10:30

    "Срамът" - драма - Испания, 2009

  • 12:10

    "Хранилище за души" - комедия - САЩ, 2009

  • 13:50

    "Джо и Макс" - драма - САЩ, 2002

  • 15:40

    "Роден талант" - драма - САЩ, 1984

  • 17:55

    "Моли" - драма - САЩ, 1999; реж. Джон Дюган, с Елизабет Шу, Арън Екхарт, Джил Хенеси, Томас Джейн, Доналд Уорън Мофет

  • 19:25

    "Пламтящи седла" - комедия - САЩ, 1974; реж. Мел Брукс, с Кливън Литъл, Джийн Уайлдър, Слим Пикънс, Харви Корман, Маделин Кан

  • 21:00

    "Счупени прозорци" - драма - САЩ, 2008; реж. Тони Хикман, с Лариса Олейник, Сара Томпсън, Дженифър Хол

  • 22:40

    "Птиците" - ужаси - САЩ, 1963; реж. Алфред Хичкок, с Род Тейлър, Типи Хендрен, Джесика Танди, Вероника Картрайт, Сюзън Плешет

  • 00:40

    "Плаване до Камбоджа" - драма - САЩ, 1987; реж. Джонатан Дем, със Спалдин Грей, Сам Уотърсън, Айра Уилър

  • 02:05

    "Краят на играта" - драма - Великобритания, 2009

  • 03:50

    "Неволно" - драма - Швеция, 2008

  • 05:30

    "Отнесен от жената" - комедия - Норвегия, 2007

 
  • 07:00

    "Четири приключения на Ренет и Мирабел" - комедия - Франция, 1987

  • 08:40

    "Късметът на Мария Ларсонс" - драма - Дания, 2008

  • 10:50

    "Стенли и Айрис" - драма - САЩ, 1990

  • 12:35

    "Уроците и животът" - късометражен - Италия, 2008

  • 12:55

    "Госпожица Еф" - драма - Италия, 2007

  • 14:30

    "8 срещи" - комедия - Испания, 2008

  • 16:00

    "Импромптю" - комедия - Великобритания, 1991

  • 17:45

    "Човекът Отговор" - комедия - САЩ, 2009; реж. Джон Хайндман, с Джеф Даниълс, Лорън Греъм, Лу Тейлър Пучи, Оливия Търлби, Кат Денингс

  • 19:20

    "Срамът" - драма - Испания, 2009; реж. Давид Планел, с Наталия Матео, Алберто Сан Хуан, Норма Мартинес, Марта Аледо, Естер Ортега

  • 21:00

    "Постоянна ваканция" - драма - САЩ, 1980; реж. Джим Джармъш, с Крис Паркър, Лейла Гастил, Мария Дювал, Рут Болтън, Ричард Боус

  • 22:15

    "По-странно от Рая" - комедия - САЩ, 1984; реж. Джим Джармъш, с Джон Лури, Естер Балинт, Ричард Едсън, Сесилия Старк, Дани Роузън

  • 23:45

    "Каталин Варга" - драма - Румъния, 2009; реж. Питер Стрикланд, с Хилда Петер, Тибор Палфи, Норберт Танко, Мелинда Кантор, Себастиан Марина

  • 01:10

    "Мандраке, 1 еп. - Градът и Захарната планина" - драма - Бразилия, 2005

  • 02:05

    "Под обстрел" - драма - САЩ, 1983

  • 04:10

    "Когато се влюбя" - драма - САЩ, 1988

  • 06:15

    "Най-добрите холивудски режисьори I, 11 еп. - Бари Левинсън" - документална поредица - Франция, 2009

 
  • 07:00

    Тази сутрин

  • 07:30

    Бизнес

  • 08:00

    Тази сутрин

  • 08:30

    Бизнес

  • 09:00

    Тази сутрин

  • 09:30

    Бизнес

  • 10:00

    Тази сутрин

  • 10:30

    Спорт

  • 11:00

    Лари Кинг

  • 12:30

    Бизнес Азия

  • 13:30

    Световен спорт

  • 14:15

    Азиатско издание

  • 14:30

    Горещи точки

  • 15:30

    Световни репортажи

  • 16:00

    Наука и технологии

  • 16:30

    Шоубизнес

  • 17:30

    Спорт

  • 18:30

    Световен ритъм

  • 19:00

    Лари Кинг

  • 21:30

    Световен бизнес

  • 22:30

    Въпроси и отговори с Риц Хан

  • 23:30

    В дълбочина

  • 00:30

    Спорт

  • 01:00

    Световен преглед

  • 01:30

    Пари

  • 02:30

    Азиатско издание

  • 02:45

    Азиатски бизнес

  • 03:00

    Тази сутрин

  • 03:30

    Шоубизнес

  • 04:00

    Шоуто на Лари Кинг

  • 05:30

    Нюзрум

  • 06:30

    Американско издание

 
  • 06:00

    Преобразяването на “Костенурката”: Епизод 2

  • 06:25

    Пета предавка: Епизод 4

  • 06:50

    Мръсна работа: Епизод 27

  • 07:45

    Оцеляване на предела: Южна Дакота

  • 08:40

    Ловци на митове: Часът на супергероите

  • 09:35

    Брейниак: Епизод 7

  • 10:30

    Как се правят тези неща?: Епизод 26

  • 10:55

    Как се прави...: Ръкавици за бейзбол

  • 11:25

    Грандиозни строежи: Гигантски мост

  • 12:20

    Поръчкови коли - Берлин: Големи мъже, малки коли

  • 13:15

    Американски чопър: Мотор за "Еърън"

  • 14:10

    Пета предавка: Епизод 5

  • 14:35

    Мръсна работа: Епизод 28

  • 15:30

    Смъртоносен улов: Свикни или мълчи!

  • 16:25

    Грандиозни строежи: Нов град във Вегас

  • 17:20

    Оцеляване на предела: Южна Дакота

  • 18:15

    Ловци на митове: Вижда ли бикът червено?

  • 19:10

    Как се правят тези неща?: Епизод 27

  • 19:40

    Как се прави...: Пневматична бормашина

  • 20:05

    Душата на машината: Хеликоптерът

  • 21:00

    Грандиозни строежи: Мост - Абу Даби

  • 21:55

    Изключителни експлозии: Бермудските острови

  • 22:50

    Унищожени за секунди: Епизод 51

  • 23:20

    Унищожени за секунди: Епизод 52

  • 23:45

    Поръчкови коли - Берлин: Бусът на "Блъдхаунд Ганг"

  • 00:40

    Мръсна работа: Епизод 28

  • 01:40

    Душата на машината: Хеликоптерът

  • 02:40

    Ловци на митове: Вижда ли бикът червено?

  • 03:40

    Унищожени за секунди: Епизод 51

  • 04:05

    Как се правят тези неща?: Епизод 27

  • 04:35

    Как се прави...: Пневматична бормашина

  • 05:00

    Брейниак: Епизод 7

 
  • 07:00

    Огромни Буклоджийски Войни

  • 08:00

    Десет Начина: Десет Начина да Премахнеш Древно Проклятие

  • 09:00

    Царете на Строителството

  • 09:55

    Царете на Строителството

  • 10:50

    Царете на Строителството

  • 11:45

    Царете на Строителството

  • 12:40

    Царете на Строителството

  • 13:35

    Царете на Строителството

  • 14:30

    Царете на Строителството

  • 15:25

    Царете на Строителството

  • 16:20

    Как Нещата са Направени: Епизод 4

  • 16:50

    Брайниак: Епизод 12

  • 17:45

    Ловци на Митове

  • 18:40

    Еко Център: Светът на Боклука

  • 19:30

    Откритие Проект Земя

  • 20:20

    Как е Направено: Епизод 37

  • 20:45

    Как е Направено: Епизод 38

  • 21:10

    Оргомен Свят: Швейцария

  • 22:00

    Еко Център: Светът на Боклука

  • 22:50

    Откритие Проект Земя

  • 23:40

    Оргомен Свят: Австралия

  • 00:30

    Мощни Кораби

  • 01:20

    Еко Център: Светът на Боклука

  • 02:10

    Откритие Проект Земя

  • 03:00

    Отвъд Утре: Епизод 7

  • 03:50

    Огромни Буклоджийски Войни

  • 04:45

    Как Нещата са Направени: Епизод 4

  • 05:10

    Сранни Връзки

  • 05:40

    Една Стъпка Напред:Епизод 2

  • 06:10

    Мощни Кораби

 
  • 07:00

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 07:55

    "Малки хора, свят голям"

  • 08:50

    "Докато теб те нямаше"

  • 09:45

    "Конкурс за торти"

  • 10:40

    "Без резервации: Бейрут"

  • 11:30

    "Кажете ДА на булчинската рокля"

  • 12:55

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 00:30

    "Малки хора, свят голям"

  • 01:25

    "Извайване на тялото"

  • 02:15

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 03:10

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 04:05

    "Без резервации: Бейрут"

  • 04:55

    "Докато теб те нямаше"

  • 05:45

    "Конкурс за торти"

  • 06:05

    "Продайте тази къща"

  • 12:50

    "Джон и Кетй плюс 8"

  • 13:15

    "Господарят на тортите"

  • 14:05

    "Кажете ДА на булчинската рокля"

  • 14:55

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 15:40

    "Детски конкурси за красота"

  • 16:35

    "Кажете ДА на булчинската рокля"

  • 17:00

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 17:50

    "Моята гръцка кухня: Пикник в планината"

  • 18:15

    "Пазар за хищници"

  • 18:40

    "Татуировки в Маями"

  • 19:30

    "Господарят на тортите"

  • 20:20

    "Малки хора, свят голям"

  • 20:45

    "Кажете ДА на булчинската рокля"

  • 21:10

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 22:00

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 22:50

    "Татуировки в Маями"

  • 23:40

    "Господарят на тортите"

 
  • 07:00

    "Да плуваш или да потънеш"

  • 08:00

    "Последните дни на една икона: Ясер Арафат"

  • 08:45

    "Индустриални открития"

  • 09:15

    "Мега зверове"

  • 10:05

    "Жени-войни" с Луси Лоулес

  • 11:00

    "20-ти век"

  • 11:55

    "Война и цивилизация"

  • 12:50

    "Разгневната планета: Торнадо"

  • 13:45

    "Причини за катастрофата"

  • 14:40

    "Защо разузнаването греши"

  • 15:35

    "Бойни оръжия"

  • 16:30

    "Аляска"

  • 17:25

    "Жени-войни" с Луси Лоулес

  • 18:20

    "Мейдей"

  • 19:15

    "20-ти век"

  • 20:10

    "Мега зверове"

  • 22:00

    "Съдбовният час"

  • 22:55

    "Взриваджии"

  • 23:50

    "Последните 24"

  • 00:45

    "Доктор Джи: Съдебен лекар"

  • 01:40

    "Оцеляващият човек"

  • 02:35

    "Съдбовният час"

  • 03:30

    "Взриваджии"

  • 04:25

    "Последните дни на една икона: Ясер Арафат"

  • 05:20

    "Бойни оръжия"

  • 06:10

    "20-ти век"

 
  • 07:00

    СП футбол 2006 в Германия: върховите моменти

  • 09:00

    Рекламно предаване

  • 09:30

    Гейм шоу

  • 12:30

    Рекламно предаване

  • 15:30

    Гейм шоу

  • 18:30

    ТУРБО - репортаж

  • 19:30

    СП ФИФА актуално

  • 20:15

    ТУРБО - репортаж

  • 21:15

    ТУРБО - автожурнал

  • 22:00

    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли

  • 23:00

    SmackDown: Звездите на кеча

  • 00:00

    WWE суперзвездите

  • 01:00

    до 7.00 Спортни клипове и рекламни предавания

 
  • 07:15

    Спорт

  • 07:22

    Култура 1

  • 07:41

    Анализи

  • 07:46

    Преглед на програмата / Преглед на печата

  • 07:50

    Етикет Европа

  • 07:56

    Финансов експрес

  • 08:10

    Спортен журнал

  • 08:23

    Магазин

  • 08:46

    Преглед на програмата / Анализи

  • 08:50

    Актуални новини 1

  • 09:10

    ЕКЮ

  • 09:15

    Селскостопански новини

  • 09:41

    Европа днес

  • 09:46

    Фокус

  • 10:10

    Спортът днес

  • 10:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 10:45

    Международни събития

  • 11:10

    Спортът днес

  • 11:15

    Фокус

  • 11:45

    Екологията

  • 12:10

    Спортът днес

  • 12:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 12:45

    Международни събития

  • 13:10

    Спортът днес

  • 13:15

    Екология

  • 13:45

    Фокус

  • 14:15

    Спорт

  • 14:45

    Поща

  • 15:12

    Преди една година

  • 15:15

    Фокус

  • 15:45

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 16:15

    Фокус

 
  • 09:30

    Футбол: "Сокър сити лайв"

  • 10:00

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Брюксел - Спа (втори етап)

  • 11:15

    Футбол: "Сокър сити лайв"

  • 11:45

    Кану-каяк: Европейско първенство

  • 12:30

    "Невероятни кучета"

  • 13:30

    Футбол: "Сокър сити лайв"

  • 14:00

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Брюксел - Спа (втори етап)

  • 15:15

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ванзе - Аренберг (трети етап), пряко

  • 18:30

    Шивари: Световно първенство

  • 19:00

    Футбол: "Сокър сити лайв", пряко

  • 19:15

    "Камък, ножица, партия": Шампионат на САЩ

  • 20:15

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Ванзе - Аренберг (трети етап)

  • 21:00

    Футбол: "Сокър сити лайв", пряко

  • 21:15

    Бокс: Марко Хук - Брайън Минто

  • 22:00

    Бокс: Сергей Дзиндзирюк - Дениъл Доусън

  • 23:30

    Футбол: "Сокър сити лайв", пряко

  • 00:15

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Обзор на деня

  • 00:45

    "WTCC магазин"

  • 01:15

    Автомобилизъм: Световни серии "Рено" Унгария

  • 01:45

    "Моторспорт уикенд"

  • 02:00

    Футбол: "Сокър сити лайв"

 
  • 04:00

    Новини

  • 08:30

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Новини

  • 08:45

    Плажен футбол, Европейска лига: Швейцария - Франция

  • 09:45

    Плажен футбол, Европейска лига: Холандия - Чехия

  • 10:45

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Новини

  • 11:00

    Австралийски футбол: Обзор на кръга в АФЛ

  • 12:00

    Плажен футбол, Европейска лига: Азербайджан - Чехия

  • 12:30

    Плажен футбол, Европейска лига: Португалия - Италия

  • 13:30

    Американски футбол: Германия - Япония

  • 15:00

    Спидуей: Гран При на Полша

  • 16:00

    Мотокрос: Гран При на Швеция

  • 17:00

    Плажен футбол, Европейска лига: Азербайджан - Холандия

  • 18:00

    Мотокрос: Гран При на Швеция

  • 19:00

    Канадска борба: Национална лига

  • 19:30

    Супербайк: Шампионат на Великобритания

  • 20:00

    Скачане на въже: "Дабъл дъч" Антверп

  • 20:30

    Вечерни новини

  • 21:00

    Екстремни спортове: "Дю тур" Бостън

  • 22:30

    Австралийски футбол, АФЛ: Аделаида - Есендън

  • 00:00

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Новини

  • 00:15

    Плажен футбол, Европейска лига: Швейцария - Франция

  • 00:45

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Новини

  • 01:00

    Нощни новини

 
  • 07:10

    "Адвокатите от Бостън" - втори сезон

  • 07:55

    "Матлок" - седми сезон

  • 09:30

    "Адвокатите" - осми сезон

  • 10:20

    "Закон и ред. умисъл за престъпление" - шести сезон

  • 11:05

    "Полицейско управление Ню Йорк" - девети сезон

  • 11:50

    "Лас Вегас" - пети сезон

  • 12:35

    "Адвокатите от Бостън" - втори сезон

  • 13:20

    "Матлок" - седми сезон

  • 15:00

    "Адвокатите" - осми сезон

  • 15:50

    "Вашингтон. окръг Колумбия" - втори сезон

  • 16:35

    "Лас Вегас" - пети сезон

  • 17:20

    "Полицейско управление Ню йорк" - дванадесети сезон

  • 18:05

    "Телохранител" - сериал

  • 19:00

    "Вашингтон. окръг Колумбия" - втори сезон

  • 19:45

    "Закон и ред. умисъл за престъпление" - шести сезон

  • 20:25

    "Лас Вегас" - пети сезон

  • 21:10

    "24" - шести сезон

  • 22:50

    "Наричана още" - четвърти сезон

  • 23:35

    "Декстър" - четвърти сезон

  • 00:20

    "Вашингтон. окръг Колумбия" - втори сезон

  • 01:10

    "Хоуп Спрингс" - първи сезон

  • 02:00

    "24" - втори сезон

 
  • 06:55

    "Семейство Симпсън" - нови епизоди

  • 07:40

    "Трий Хил" - трети сезон

  • 08:25

    "Кварталът на богатите" - четвърти сезон

  • 09:10

    "Да, мило" - пети сезон

  • 10:00

    "Как се запознах с майка ви" - първи сезон

  • 10:55

    "Семейство Симпсън" - нови епизоди

  • 11:45

    "Трий Хил" - трети сезон

  • 12:40

    "Кварталът на богатите" - четвърти сезон

  • 13:30

    "Грозната Бети" - първи сезон

  • 14:20

    "Да, мило" - пети сезон

  • 15:15

    "Фреди" - сериал

  • 15:40

    "Как се запознах с майка ви" - първи сезон

  • 16:30

    "Разведен" - първи сезон

  • 17:00

    "Войната вкъщи"- първи сезон

  • 17:25

    "Анатомията на Грей" - четвърти сезон

  • 18:20

    "Да, мило" - пети сезон

  • 19:15

    "Спешно отделение" - единадесети сезон

  • 20:05

    "Грозната Бети" - първи сезон

  • 21:00

    "Как се запознах с майка ви" - първи сезон

  • 21:55

    "Анатомията на Грей" - пети сезон

  • 22:50

    "Фреди" - сериал

  • 23:15

    "Скандално" - първи сезон

  • 00:00

    "Анатомията на Грей" - четвърти сезон

  • 00:45

    "еЛ връзки" - втори сезон

  • 01:30

    "Спешно отделение" - единадесети сезон

  • 02:15

    "Семейство Симпсън" - нови епизоди

 
  • 06:00

    "Докосване на ангел III" - сериал/драма с Рома Дауни, Дела Рийз, Валери Бертинели.

  • 07:00

    "Дъщерите на Маклауд VI" - сериал/драма Брайди Картър, Рейчъл Карпани, Симон Джейд Макинън.

  • 08:00

    "Войната на Фойл II" - сериал/криминален с Антъни Хауел, Майкъл Китчън.

  • 10:00

    "Обикновени чудеса" - драма с Корбин Бернсън и Жаклин Смит.

  • 12:00

    "Дъщерите на Маклауд VI" - сериал/драма Брайди Картър, Рейчъл Карпани, Симон Джейд Макинън.

  • 13:00

    "Съдия Ейми II" - сериал/драма с Ейми Бренеман, Тайн Дейли, Маркъс Джиамати, Карли Уорън.

  • 14:00

    "Войната на Фойл II" - сериал/криминален с Антъни Хауел, Майкъл Китчън.

  • 16:00

    "Преди да кажеш "Да" - романтичен с Дейвид Сътклиф, Дженифър Уестфелд и Лорън Холи.

  • 18:00

    "Съдия Ейми II" - сериал/драма с Ейми Бренеман, Тайн Дейли, Маркъс Джиамати, Карли Уорън.

  • 19:00

    "Животът на Ерика II" - сериал/драма с Ерин Карплък, Майкъл Райли.

  • 20:00

    "Омъжи се за мен" - драма с Уенди Малик, Синтия Стивънсън.

  • 22:00

    "Кантонерът" - драма с Джас Бланкфорт, Пол Бенджамин, Питър Динклидж.

  • 00:00

    "Мажоретки. Всичко или нищо" - комедия с Хайден Панетиер, Джесика Никол, Соланж Ноулс.

  • 02:00

    "Живей веднъж, умри дваж" - трилър с Кели Мартин, Мартин Къминс, Брус Грей.

  • 04:00

    "Съдия Ейми II" - сериал/драма с Ейми Бренеман, Тайн Дейли, Маркъс Джиамати, Карли Уорън.

  • 05:00

    "Докосване на ангел III" - сериал/драма с Рома Дауни, Дела Рийз, Валери Бертинели.

 
  • 07:00

    "27 сватби" - комедия - САЩ, 2008

  • 08:50

    "Индиана Джоунс и Кралството на кристалния череп" - приключенски - САЩ, 2008

  • 10:50

    "Титаник" - драма - САЩ, 1997

  • 14:00

    "Филми и звезди II, 27 еп." - документална поредица - Холандия, 2010

  • 14:30

    "10 000 пр. н. е." - приключенски - САЩ, 2008

  • 16:15

    "Шаферът" - комедия - САЩ, 2008

  • 17:55

    "Кардиофитнес" - комедия - Италия, 2007; реж. Фабио Таджиавиа, с Николета Романоф, Федерико Константини, Джулия Бевилакуа, Сара Фелбербаум, Даниеле Де Анджелис

  • 19:20

    "Съмнение" - драма - САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймур Хофман, Ейми Адамс, Виола Дейвис, Алис Дръмънд

  • 21:05

    "Нагоре с краката" - комедия - САЩ, 2003; реж. Адам Шанкман, със Стив Мартин, Куийн Латифа, Юджийн Леви, Джоан Плоурайт, Джийн Смарт

  • 22:50

    "Голяма любов IV, 1 еп. - Най-сетне свободен" - драма - САЩ, 2010; реж. Даниъл Атиас, с Бил Пакстън, Джийн Трипълхорн, Клое Севини, Дженифър Гудуин, Аманда Сийфрайд

  • 23:50

    "Истинска кръв II, 1 еп. - Нищо, освен кръвта" - драма - САЩ, 2009; реж. Даниъл Минахан, с Ана Пакуин, Райън Куонтън, Стивън Мойер, Александър Скарсгард, Сам Трамел, Мишел Форбс

  • 00:45

    "Истинска кръв II, 2 еп.- Поддържай купона" - драма - САЩ, 2009; реж. Майкъл Леман, с Ана Пакуин, Райън Куонтън, Стивън Мойер, Александър Скарсгард, Сам Трамел, Мишел Форбс

  • 01:45

    "Тъмни улици" - трилър - САЩ, 2008; реж. Рейчъл Самюълс, с Гейбриъл Ман, Бижу Филипс, Елиас Котеас, Изабела Мико, Толедо

  • 03:10

    "Тъй прекрасно" - комедия - САЩ, 1981

  • 04:40

    "Специалитетът на готвача" - комедия - Испания, 2008

  • 06:30

    "В кадър VII, 28 еп." - документална поредица - САЩ, 2010

 
  • 11:00

    "Сибил II, 20 еп. - Девица, майка, измамница" - комедия - САЩ, 1996

  • 11:25

    "Сибил II, 21 еп. - Като си се разгорещила" - комедия - САЩ, 1996

  • 11:50

    "Умирай умно" - комедия - САЩ, 2008

  • 13:40

    "Тя е върхът" - комедия - САЩ, 1996

  • 15:15

    "Любовта боли" - комедия - САЩ, 2009

  • 16:50

    "Сибил II, 20 еп. - Девица, майка, измамница" - комедия - САЩ, 1996

  • 17:10

    "Сибил II, 21 еп. - Като си се разгорещила" - комедия - САЩ, 1996

  • 17:35

    "Умирай умно" - комедия - САЩ, 2008

  • 19:25

    "Тя е върхът" - комедия - САЩ, 1996; реж. Едуард Бърнс, с Едуард Бърнс, Майк МакГлоун, Максин Банс, Дженифър Анистън, Камерън Диас

  • 21:00

    "Съвременно семейство I, 2 еп. - Крадецът на велосипеди" - комедия - САЩ, 2009; реж. Джейсън Уинър, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел

  • 21:25

    "Шоуто на Катрин Тейт I, 2 еп." - комедия - Великобритания, 2004; реж. Гордън Андерсън, с Катрин Тейт, Ники Уордли, Матю Хорн, Андрю Денъхи

  • 21:55

    "Сънища наяве" - комедия - САЩ, 2007; реж. Джейк Полтроу, с Пенелопе Круз, Мартин Фрийман, Гуинет Полтроу, Саймън Пег, Дани ДеВито

  • 23:25

    ""Дарджилинг Лимитид"" - комедия - САЩ, 2007; реж. Уес Андерсън, с Оуен Уилсън, Ейдриън Броуди, Анджелика Хюстън, Джейсън Шварцман, Амара Каран

  • 00:55

    "Съвременно семейство I, 2 еп. - Крадецът на велосипеди" - комедия - САЩ, 2009

  • 01:20

    "Шоуто на Катрин Тейт I, 2 еп." - комедия - Великобритания, 2004

  • 01:50

    "Антураж V, 5 еп. - Друсан на едно дърво" - комедия - САЩ, 2008

  • 02:20

    "Антураж V, 6 еп. - Изкуплението Дом" - комедия - САЩ, 2008

  • 02:55

    "Харолд и Кумар 2. Бягство от Гуантанамо" - комедия - САЩ, 2008

 
  • 06:20

    "Куинси" - криминален сериал

  • 07:05

    "Нейното хоби са убийствата" - криминален сериал

  • 08:00

    Рекламно предаване

  • 09:25

    "Внимание, контрола! - репортаж

  • 10:50

    "Куинси" - криминален сериал

  • 11:50

    "Дивите 70 години" - сериал

  • 12:20

    "Кралят на Куинз" - сериал

  • 13:15

    "Какво има, татко?" - сериал

  • 14:15

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 15:05

    "Дивите 70 години" - сериал

  • 16:05

    "Кралят на Куинз" - сериал

  • 17:00

    Новини

  • 17:10

    "Какво има, татко?" - сериал

  • 18:05

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 19:00

    "Приключението живот" - журнал

  • 20:00

    "Внимание, контрола! - репортаж

  • 21:15

    "Край на хотела при мама" - репортаж

  • 23:15

    "К1" - журнал

  • 00:15

    Документация

  • 01:10

    "Приключението кола" - журнал

  • 02:40

    Нощно гейм шоу

  • 04:15

    "Стар Трек: Дълбок космос 9" - фантастичен сериал

  • 05:00

    "Клетка за герои" - сериал

  • 05:30

    "Пери Мейсън" - криминален сериал

 
  • 17:30

    Клиплиния

  • 18:30

    Драконова топка Z (анимация)

  • 19:00

    Хартли (фейлетон)

  • 20:00

    Топкласация

  • 21:00

    JDM

  • 21:15

    Субкултура

  • 21:30

    CAUETivi

  • 21:45

    Специално

  • 22:45

    CAUETivi

  • 23:45

    Интеграл

  • 00:45

    Тюбс

  • 01:00

    Драконова топка Z (анимация)

  • 01:30

    CAUETivi

  • 01:45

    Тюбс

  • 02:45

    JDM

 
  • 07:00

    "Обичам те, не ме докосвай" - комедия с Майкъл Харис, Меридит Скот Лин, Мичъл Уитфийлд.

  • 08:25

    "Цветя на тавана" - драма с Виктория Тенант, Кристи Суонсън, Линдзи Паркър, Луис Флечър.

  • 09:55

    "Богати деца" - комедия с Катрин Уокър, Джон Литгоу.

  • 11:30

    "Еди енд дъ крузърс" - драма с Том Беринджър, Майкъл Паре.

  • 13:05

    "Тишината на нощта" - драма с Мерил Стрийп, Рой Шайдер.

  • 14:35

    "Нежно сърце" - драма с Джон Траволта, Тито Ларива, Ели Рааб.

  • 16:10

    "Уиздъм" - драма с Емилио Естевес и Деми Мур.

  • 18:00

    "Летен лагер 4" - комедия с Кори Фелдман, Джак Нанс, Сара Дъглас.

  • 19:30

    "Гарбо говори" - комедия с Ан Банкрофт, Рон Силвър, Кери Фишър, Катрин Хикс.

  • 21:15

    "Хладнокръвно" - съспенс с Дейвид Акройд, Триша Меликов, Мат МакКой.

  • 22:45

    "Недосегаем за куршумите" - драма с Рене Енрикес, Гари Бюси.

  • 00:20

    "Какво прави през войната, татко?" - комедия с Джеймс Кобърн, Дик Шон, Серджо Фантони.

  • 02:15

    "Катакомби" - ужаси с Тимъти Ван Патън, Иън Аберкромби, Джеръми Уест.

  • 03:45

    "Арестът" - екшън с Робърт Блейк, Алън Гарфийлд, Антонио Фаргас.

  • 05:15

    "Златният тюлен" - приключенски с Майкъл Бек, Пенелопе Милфорд, Стив Рейлсбек.

 
  • 06:30

    "Новините на MSAT"-кратка емисия

  • 06:45

    "Малборк, Полша"-документален филм

  • 07:00

    ТВ арт представя./п/

  • 07:30

    "Европейски посоки" - публицистично предаване на Свилена Димитрова /п/

  • 08:00

    На абордаж."Спасители на плажа"-док. филм

  • 08:30

    "Един ден в делтата на Ян Дз"-документален филм

  • 09:00

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 09:15

    "Браво на Южен Китай"-док.филм

  • 09:45

    "Фитнес мания" - предаване за културизъм /п/

  • 10:00

    "Телестар" - телепазар

  • 10:30

    "Спортна седмица" - обзорно седмично предаване с Рени Новкова /п/

  • 11:00

    Бизнес знаци."Музикален пазар"

  • 11:30

    ТВ арт представя.Образи от безкрая

  • 12:00

    "Новините на M SAT" - обедна емисия

  • 12:15

    "БГ лукс"-предаване/п/

  • 12:40

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 13:00

    "Европейски посоки" - публицистично предаване на Свилена Димитрова /п/

  • 13:30

    "Речен патрул"- док.филм

  • 14:00

    "Новините на M SAT"-кратка емисия

  • 14:15

    "Малборк,Полша"-документален филм

  • 14:30

    "Телестар" - телепазар

  • 15:00

    "Новините на M SAT" - следобедна емисия

  • 15:15

    "Дрьотнимхом, Швеция"-док.филм

  • 15:30

    "Телестар"-телешоп

  • 15:45

    "Монтичели"-док.филм

  • 16:00

    "Новините на M SAT"-кратка емисия

  • 16:10

    "Студио борса"-коментарно предаване

  • 16:30

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 16:45

    "Бленъм, Великобритания"-документален филм

  • 17:00

    "Новините на M SAT" - следобедна емисия

  • 17:15

    "Спорт"-емисия новини

  • 17:25

    "5 минути в Холивуд" - предаване

  • 17:30

    На риба и лов-предаване /п/

  • 18:00

    "Новините на M SAT"-кратка емисия

  • 18:15

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 18:35

    "Фитнес мания" - предаване за културизъм

  • 18:50

    "5 минути в Холивуд" - предаване

  • 19:00

    "Новините на M SAT" - централна емисия

  • 19:45

    "БГ лукс"-предаване/повторение/

  • 20:00

    "Едисън"-игрален филм

  • 21:35

    Бизнес знаци."Изкуство за продан"

  • 22:00

    "Новините на MSAT"-късна емисия

  • 22:30

    "5 минути в Холивуд" - предаване

  • 22:35

    "Фитнес мания" - предаване за културизъм /п/

  • 22:50

    "Монтичели"-док.филм/п/

  • 23:00

    "Новините на M SAT" - късна емисия

  • 23:15

    "Пречистена"-игрален филм

  • 01:05

    Бизнес знаци."Музикален пазар"/п/

  • 01:30

    "На фокус"-док.поредица

  • 01:45

    "Рига"-документален филм

  • 02:00

    На абордаж."Алтернативен транспорт"-док.филм

  • 02:30

    На абордаж."Чужда къща"- док.филм

  • 03:00

    "Речен патрул" -документален филм/п/

  • 03:30

    "Славеите на БНР"-документален филм

  • 04:30

    "Погред към древния град на феникса"- док.филм

  • 05:00

    "Канал дьо миди"-док.филм

  • 05:15

    "Освиенцим,Полша"-документален филм

  • 05:30

    "На фокус"-док.поредица

  • 06:00

    На абордаж."Фанагория"

 
  • 07:00

    Стартер

  • 08:00

    Клуб "Закуска"

  • 09:00

    Аларма по MTV

  • 11:00

    Топ 10: Домашни любимци

  • 12:00

    Музика нон стоп

  • 13:00

    Кутия за обяд

  • 14:00

    Музика нон-стоп

  • 14:30

    Музикален микс

  • 15:30

    Хитове номер 1

  • 16:00

    Музика нон стоп

  • 17:30

    Пич, оправи ми колата

  • 18:00

    Моите сладки 16 години

  • 18:30

    Тийнейджърски къщурки

  • 19:30

    Това парче е ново

  • 20:00

    Да създадеш - реалити шоу

  • 21:00

    Рок класация

  • 22:00

    Срещи - катастрофи - реалити шоу

  • 23:00

    Хълмовете - реалити шоу

  • 23:30

    Пранкед

  • 00:00

    Живеем в Джърси - реалити шоу

  • 01:00

    Алтернативна нация

  • 02:00

    Музикален микс

 
  • 06:00

    "Вярно ли е?: Полицейски псилохози"

  • 06:30

    "Пътеводител на чревоугодника: Хавайски фюжън"

  • 07:00

    "Разкриване на Библията: Изгубените градове"

  • 08:00

    "Змийски рай"

  • 09:00

    "Спасителен код: червено: Пътят на тайфуните"

  • 10:00

    "Познатата Вселена: Измерване на Вселената"

  • 11:00

    "Завръщането на носорога"

  • 12:00

    "Корабни дневници: Инспектори на борда"

  • 13:00

    "Вярно ли е?: Полицейски псилохози"

  • 13:30

    "Пътеводител на чревоугодника: Хавайски фюжън"

  • 14:00

    "Спасителен код: червено: Пътят на тайфуните"

  • 15:00

    "Познатата Вселена: Измерване на Вселената"

  • 16:00

    "Чукоглавите акули"

  • 17:00

    "Изчезващи животни"

  • 18:00

    "Проект: Земята: Сигнал за вулкан"

  • 19:00

    "Подготовката за Световното първенство по футбол: Стадиони"

  • 20:00

    "Вярно ли е?: Ефектът Нострадамус"

  • 20:30

    "Пътеводител на чревоугодника: Традиции"

  • 21:00

    "Мегаструктури: Фабрика за пари"

  • 22:00

    "Най-трудните ремонти на света: Изстрелване на ракета"

  • 23:00

    "Арестувани зад граница: Делхи"

  • 00:00

    "Мегаструктури: Фабрика за пари"

  • 01:00

    "Най-трудните ремонти на света: Изстрелване на ракета"

  • 02:00

    "Вярно ли е?: Ефектът Нострадамус"

  • 02:30

    "Пътеводител на чревоугодника: Традиции"

  • 03:00

    "Мегаструктури: Фабрика за пари"

  • 04:00

    "Най-трудните ремонти на света: Изстрелване на ракета"

  • 05:00

    "Подготовката за Световното първенство по футбол: Стадиони"

 
  • 07:00

    Катаклизми за милиарди: Ураганът Флойд - тв филм

  • 07:45

    Франклин - аним сериал

  • 08:15

    Каталог - магазинно предаване

  • 09:15

    Планетата Земя - тв поредица

  • 09:45

    Телемаркет

  • 10:00

    Центрикс - док филм

  • 10:30

    Директно

  • 11:15

    Панаирен калейдоскоп

  • 11:30

    'Комисар Селена - игр филм

  • 13:00

    Ловът с Иво

  • 13:30

    РОЙТЕЕРС: Светът в 24 часа

  • 14:00

    Каталог - магазинно предаване

  • 15:00

    Телемаркет

  • 15:15

    На риболов

  • 15:45

    Днес - следобедно токшоу

  • 17:00

    Телемаркет

  • 17:15

    Новини

  • 17:45

    Ройтерс: Светът в 24 часа

  • 18:15

    Директно

  • 19:00

    Лицата на България

  • 19:15

    Новини - централна емисия

  • 19:45

    На риболов

  • 20:15

    Откачалки - тв сериал

  • 21:15

    Новини

  • 21:30

    Днес

  • 22:30

    Генезис - тв сериал

  • 23:30

    Новини

  • 00:00

    Каталог - магазинно предаване

  • 01:00

    Откачалки - тв сериал

  • 01:45

    Комисар Селена - игр филм

  • 03:15

    На риболов

  • 03:45

    Днес

  • 05:00

    Генезис" - тв сериал

  • 06:00

    Ройтерс: Светът в 24 часа

  • 06:15

    Директно

 
  • 06:50

    "Малколм" - сериал

  • 07:40

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 08:35

    "Всички мразят Крис" - комедиен сериал

  • 09:30

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 10:25

    "Малколм" - сериал

  • 11:20

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 12:15

    "Heartlands" - романтична комедия, САЩ/Англия, 2002

  • 14:00

    "Това е моят живот" - журнал

  • 15:00

    "Ние сме семейство! Така живее Германия" - журнал

  • 17:00

    "Решение следобяд" - журнал

  • 18:00

    "Тафф" - булеварден журнал

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал

  • 20:10

    "Галилей" - научен журнал

  • 21:15

    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал

  • 22:10

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 00:10

    "Улица на комедията" - сериал

  • 01:15

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 03:05

    "Були и Рик" - комедиен сериал

  • 03:35

    Нощно шоу

  • 04:40

    "Ток-, ток-, токшоу"

  • 05:20

    "Галилей" - научен журнал

 
  • 07:00

    Кoстенурките нинджа - с1, еп3,4

  • 08:00

    Брегова охрана - с1, еп15

  • 09:00

    Законът на улицата - с2, еп7

  • 10:00

    Антракт

  • 11:00

    "Ловци на духове" - екшън-комедия със Сигорни Уивър, Дан Акройд

  • 13:00

    Проблеми с татко - еп2

  • 13:30

    Телестар

  • 14:00

    Ловци на митове - с5, еп3

  • 15:00

    Светкавицата - eп2

  • 15:50

    Истории от екрана - еп1

  • 16:10

    Полицейска академия - eп5

  • 17:00

    Жени-шпиони - с1, еп2

  • 17:55

    Конан - еп17

  • 18:45

    Новините

  • 19:45

    "Отмъстителите" - екшън с Ралф Файнс, Ума Търман, Шон Конъри

  • 21:30

    Джеси - с2, еп14

  • 21:45

    Брегова охрана - с1, еп16

  • 22:45

    Код. Криминално - предаване

  • 23:15

    Законът на улицата - с2, еп8

  • 00:05

    Новините

  • 01:00

    Антракт

  • 02:00

    Жени-шпиони - с1, еп2

  • 03:00

    Ловци на митове - с5, еп3

  • 04:00

    Полицейска академия - eп5

  • 05:00

    Антракт

  • 05:50

    Проблеми с татко - еп2

  • 06:10

    Конан - еп17

 
  • 07:00

    "6 часа" - сутрешна програма

  • 08:30

    "Всичко, което се брои " - сериал

  • 09:00

    "Сред нас" - сериал

  • 09:30

    "Добри времена, лоши времена" - сериал

  • 10:00

    "9 часа" - сутрешна програма

  • 10:30

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 12:30

    "Новото ни съвместно жилище" - поредица

  • 13:00

    "12 часа" - обеден информационен журнал

  • 15:00

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 16:00

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

  • 17:00

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 18:00

    "Училищните следователи" - доку-поредица

  • 18:30

    "Сред нас" - сериал

  • 19:00

    "Експлозивно" - журнал

  • 19:30

    "Ексклузивно" - журнал за звездите

  • 19:45

    Новини

  • 20:05

    "Всичко, което се брои " - сериал

  • 20:40

    "Добри времена, лоши времена" - сериал

  • 21:15

    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал

  • 23:15

    "Монк" - сериал

  • 01:00

    Нощни новини

  • 01:35

    "Закон & ред" - крими-екшън сериал

  • 03:20

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 04:10

    Нощни новини

  • 04:40

    "Наказателният съд"

  • 05:20

    "Училищните следователи" - доку-поредица

  • 05:45

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

  • 06:35

    "Експлозивно" - журнал

 
  • 06:20

    "Виж кой чука там!" - сериал

  • 07:00

    "Все този Джим" - сериал

  • 08:00

    Рекламни предавания

  • 10:00

    "Размяна на жените" - доку-поредица

  • 12:00

    "Мечтата за собствен дом" - доку-поредица

  • 13:00

    "Биг Брадър" - шоу

  • 14:00

    "Дигимон" - анимационен сериал

  • 14:50

    "Наруто" - приключенски сериал

  • 15:50

    "Ю-Ги-О" - анимационен сериал

  • 16:15

    "Виж кой чука там!" - сериал

  • 17:05

    "Все този Джим" - сериал

  • 18:00

    "Парите са скрити в мазето" - доку-поредица

  • 19:00

    "Мечтата за собствен дом" - доку-поредица

  • 20:00

    "Биг Брадър" - шоу

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Нанасяне в нов дом и нов живот" - журнал

  • 23:15

    "Майстори готвачи" - доку-поредица

  • 00:15

    "Какво да ядем сега!" - шоу

  • 01:30

    "Светът на чудесата" - научен журнал

  • 02:25

    Ексклузивен репортаж

  • 03:15

    "Д-р Г. - професия: лекар по съдебна медицина" - реалити

  • 04:05

    "Огнената змия" - фантастичен филм/екшън, Канада/САЩ, 2007

  • 05:35

    "Наука тотално" - журнал

 
  • 06:00

    Особено мнение; Икономически новини

  • 07:00

    Анимация

  • 08:00

    Вечерни новини от Америка

  • 09:00

    Сериал: "Дон Хуан и неговата прекрасна дама" (Аржентина)

  • 10:00

    Сериал: "Къртицата"

  • 11:00

    "Арт навигатор"

  • 11:30

    "Американски ликбез"

  • 12:00

    "Цената на победата"

  • 13:00

    Игрален филм: "Въоръжен и много опасен"

  • 15:00

    Сериал: "Дон Хуан и неговата прекрасна дама" (Аржентина)

  • 16:00

    "Особено мнение"

  • 17:00

    Сериал: "Територия на красотата"

  • 18:00

    Особено мнение; Икономически новини

  • 19:00

    "Клинч"

  • 20:00

    "Вдругиден"

  • 21:00

    Сериал: "Къртицата"

  • 22:00

    Сега по света

  • 23:00

    Игрален филм: "В един единствен живот"

  • 01:00

    "Особено мнение"

  • 02:00

    Сериал: "Дон Хуан и неговата прекрасна дама" (Аржентина)

  • 03:00

    Сериал: "Къртицата"

  • 04:00

    "Клинч"

  • 05:00

    Сериал: "Територия на красотата"

 
  • 06:30

    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт

  • 11:00

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 12:00

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 13:00

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 14:00

    "Брит" - токшоу

  • 15:00

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 16:00

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 17:00

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 18:00

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

  • 19:00

    "Неповторима" - сериал

  • 19:30

    "Анна и любовта" - сериал

  • 20:00

    Sat.1 журнал

  • 20:30

    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Уловката с любовта" - комедия, ФРГ, 2007

  • 23:15

    "Дело '10" - криминален журнал

  • 00:15

    "24 часа" - репортаж

  • 02:15

    "Нощна шоу викторина" - гейм шоу

  • 03:45

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 04:30

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 05:15

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 06:05

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

 
  • 07:45

    Скай спортс класика

  • 08:00

    Приключенски спортове

  • 08:30

    Гинес ръгби

  • 10:00

    Добро утро, спортни фенове!

  • 11:00

    Новини от конните надбягвания

  • 11:35

    Аеробика

  • 12:00

    Футболна екстра

  • 14:00

    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко

  • 19:00

    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки

  • 19:30

    Футбол от Азия

  • 20:00

    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко

  • 02:00

    Футбол от Азия

  • 02:30

    Футбол екстра

  • 04:30

    Футбол от Азия

  • 05:00

    Мастърс футбол

 
  • 06:00

    "Влюбена в Берлин" - еп. 298 и 299, теленовела, Германия, 2005, с Александра Нелдел, Матис Кюнцлер, Карим Кьостер, Александър Щернберг - повторение

  • 06:50

    "БГ - Къде? Къде?"

  • 07:00

    "Приключенията на Хокус и Лотус"

  • 07:15

    "Мусти" - еп. 9, анимация

  • 07:25

    "Двете къртици" - еп. 17 и 18, анимация

  • 07:45

    "Тао Шу - Момчето воин" - еп. 42 и 43, анимация

  • 08:10

    "Пощальонът Пат" - сезон 3, еп. 4 и 5, анимация

  • 08:40

    "Клуб Уинкс" - сезон 1, еп. 1 и 2, анимация

  • 09:30

    "Али Баба" - анимация - повторение

  • 10:20

    "Красавицата и воинът" - анимация - повторение

  • 11:05

    "Двете лица на Тома" - еп. 25 и 26, сериал, комедия, Франция, 2004, с Джулиън Гарин, Франс Хонг, Франк Адриен, Мюриъл Върнт - повторение

  • 12:00

    "Кръстници вълшебници" - сезон 2, еп. 13 и 14, анимация - повторение

  • 12:50

    "Най-непохватната вещица" - сезон 3, еп. 9 и 10, комедия, Великобритания, Канада, 1998, с Джорджина Шерингтън, Клеър Коултър, Емма Браун, Джесика Фокс - повторение

  • 13:40

    "На шестнадесет" - сезон 5, еп. 20 и 21, анимация - повторение

  • 14:30

    "Новото шоу на Пинко розовата пантера" - еп. 18 и 19, анимация - повторение

  • 15:20

    "Денис белята" - еп. 1 и 2, анимация

  • 16:10

    "Кръстници вълшебници" - сезон 2, еп. 15 и 16, анимация

  • 17:00

    "Най-непохватната вещица" - сезон 3, еп. 11 и 12, комедия, Великобритания, Канада, 1998, с Джорджина Шерингтън, Клеър Коултър, Емма Браун, Джесика Фокс

  • 17:55

    "На шестнадесет" - сезон 5, еп. 22 и 23, анимация

  • 18:45

    "Ах, Анди" - сезон 1, еп. 10, анимация

  • 19:10

    "Новото шоу на Пинко розовата пантера" - еп. 20 и 21, анимация

  • 20:00

    "Вълшебствата на бялата змия" - анимация

  • 21:10

    "Завръщане в рая" - анимация

  • 21:45

    "Влюбена в Берлин" - еп. 300 и 301, теленовела, Германия, 2005, с Александра Нелдел, Матис Кюнцлер, Карим Кьостер, Александър Щернберг

  • 22:40

    "Новото шоу на Пинко розовата пантера" - еп. 20 и 21, анимация - повторение

  • 23:40

    "Вълшебствата на бялата змия" - анимация - повторение

  • 00:50

    "Завръщане в рая" - анимация - повторение

  • 01:25

    ч. до 06.00 ч. - повторения

 
  • 22:00

    "Дъщерята на Раян" - драма, Великобритания, 1970, със Сара Майлс

  • 01:10

    "Прожекционната зала: Създателите на специални ефекти в киното"

  • 01:40

    "Композиторът" - драма, САЩ, 1984, с Уили Нелсън

  • 03:15

    "Прожекционната зала: Жените-режисьори в киното"

  • 04:00

    "По Мисури" - приключенски филм, САЩ, 1951, с Кларк Гейбъл

 
  • 08:00

    "Европейската култура" - "Планинските пътища на Гърция"

  • 08:30

    "Северна Гърция, антична култура и божествена намеса"

  • 09:00

    "Швейцарска архитектура" - "Девий, Анзевуй, Ландеси"

  • 09:30

    "Дворецът "Потала"

  • 10:00

    "Възстановяване на слуха"

  • 10:30

    "Опазване на околната среда в Швейцария" - 2 еп."

  • 11:00

    "Вечният понтийски път"

  • 11:30

    "Вечният понтийски път"

  • 12:00

    "Менюто на Бърт Улф" - "Елате в Калгари"

  • 12:30

    "Коприната на Южен Китай"

  • 13:00

    "Бремен, винаги в движение"

  • 13:30

    "Ще се срещнем в Ладак"

  • 14:00

    "Тайните на войната" - 22 еп. /I част/"

  • 14:30

    "Тайните на войната" - 22 еп. /II част/"

  • 15:00

    "Транспортният лайнер"

  • 15:30

    "Поморие - полетът на мечтите"

  • 16:00

    "Ракетата "Ариана" - един успех на Европа"/I част/"

  • 16:30

    "Ракетата "Ариана" - един успех на Европа"/II част/"

  • 17:00

    "Биография на Америка" - "Западът"

  • 17:30

    "Великобритания днес" - "Уинт джет"

  • 18:00

    "Остров Крит"

  • 18:30

    "Швейцария"

  • 19:00

    "BG.Искам да съм там" - "Габрово, историята е съдба"

  • 19:30

    "Варна, тя никога не спи"

  • 20:00

    "Бавария, традициите създават бъдещето"

  • 20:30

    "Аржентина разказва легенди"

  • 21:00

    "Тайните на войната" - 23 еп. /I част/"

  • 21:30

    "Тайните на войната" - 23 еп. /II част/"

  • 22:00

    "Лефкада - смарагдовият остров" /I част/"

  • 22:30

    "Лефкада - смарагдовият остров" /II част/"

  • 23:00

    "Часът на независимостта"

  • 23:30

    "Часът на независимостта"

  • 00:00

    "Паспорт" - "Коста дел сол, да те хване слънце"

  • 00:30

    "Поглед над Франция" - 14 еп."

 
  • 05:00

    "Любима" - Номинирана за "Оскар" драма - САЩ, 1998 г.

  • 07:50

    "Блус Брадърс 2000" - Комедиен мюзикъл - САЩ, 1998 г.

  • 09:50

    "Луди времена в училище "Ричмонт"" - Комедия - САЩ, 1982 г.

  • 11:20

    "Тъмният кристал" - Приключенски анимационен филм - САЩ/Великобритания, 1982 г.

  • 13:00

    "Извор на надежда" - Романтична комедия - САЩ/Великобритания, 2003 г.

  • 15:00

    "На живот и смърт" - Трилър - САЩ, 1988 г.

  • 17:00

    "Полуизпечен" - Криминална комедия - САЩ, 1998 г.

  • 19:00

    "Казанова" - Комедийна драма - САЩ, 2005 г.

  • 21:00

    "Октомврийско небе" - Биографична драма - САЩ, 1999 г.

  • 23:00

    "Любима" - Номинирана за "Оскар" драма - САЩ, 1998 г.

  • 01:50

    "Извън играта" - Еротичен филм - САЩ, 2007 г.

  • 03:20

    "Произведено в САЩ" - Еротичен филм - САЩ, 2006 г.

 
  • 07:00

    Експресо

  • 09:00

    Музика по VH1

  • 11:00

    VH1 Аеробика

  • 12:00

    Топ 10: Нови лица

  • 13:00

    Музика за масите

  • 14:00

    Поп класация

  • 15:00

    Музика по VH1

  • 17:00

    Музика за масите

  • 18:30

    Това е от 90-те

  • 19:00

    Джубокс: Клипове

  • 20:00

    Това е от 90-те...

  • 21:00

    Топ 10: Металика

  • 22:00

    Музика за масите

  • 23:00

    Най-доброто от класациите

  • 00:00

    Рок по VH1

  • 00:30

    Флипсайд

  • 01:00

    Музика по VH1

  • 05:00

    Чил Аут

 
  • 06:00

    "Истинските "Топ Гън"" 3 еп.

  • 06:30

    "Истинските "Топ Гън"" 4 еп.

  • 07:00

    "Опасни приключения за момчета" 2 еп.

  • 08:00

    "Хидро-техника" 7 еп.

  • 09:00

    "Дървосекачи с хеликоптер" 9 еп.

  • 10:00

    "Конспирация ли?" 1 еп.

  • 11:00

    "Дивата природа и технологиите" 2 еп.

  • 12:00

    "Истинските "Топ Гън"" 3 еп.

  • 12:30

    "Истинските "Топ Гън"" 4 еп.

  • 13:00

    "Опасни приключения за момчета" 2 еп.

  • 14:00

    "Хидро-техника" 7 еп.

  • 15:00

    "Дървосекачи с хеликоптер" 9 еп.

  • 16:00

    "Конспирация ли?" 1 еп.

  • 17:00

    "Дивата природа и технологиите" 2 еп.

  • 18:00

    "Работилница за танкове" 1 еп.

  • 19:00

    "Специални мисии" 1 еп.

  • 20:00

    "Науката за спорта" 14 еп.

  • 21:00

    "Лед - убиец"

  • 22:00

    "Прочути измамници" 1 еп.

  • 23:00

    "Супер детективи" 4 еп.

 
  • 07:00

    "Безсмъртна любов"

  • 08:00

    "Това е цивилизация" 1 еп.

  • 09:00

    "Моят дневник" 9 еп.

  • 09:30

    "Исторически загадки" 1 еп.

  • 10:00

    "Забравените наводнения"

  • 11:00

    "Прерафаелитите" 1 еп.

  • 11:30

    "Денят на Страшния съд. образи на рая и ада" 1 еп.

  • 00:00

    "Това е цивилизация" 2 еп.

  • 00:30

    "Безмилостни битки"

  • 01:00

    "Страданието "любов"" 6 еп.

  • 01:20

    "Битки отпреди Христа"

  • 01:30

    "Исторически загадки" 2 еп.

  • 02:00

    "Какво ни донесе индустриалната революция" 1 еп.

  • 02:10

    "Влекачи по леда"

  • 02:30

    "Земен рай" 1 еп.

  • 03:00

    "Далай Лама"

  • 03:55

    "Дяволска битка"

  • 04:00

    "Европа във властта на маврите" 2 еп.

  • 04:50

    "Битка № 360"

  • 05:00

    "Господарят на Сипан"

  • 05:40

    "Бойни станции"

  • 06:00

    "Клането в Гленкоу"

  • 06:30

    "Безмилостни битки"

  • 07:20

    "Битки отпреди Христа"

  • 08:10

    "Влекачи по леда"

  • 09:00

    "Древни открития"

  • 09:55

    "Оцелели в историята"

  • 10:50

    "Древни открития"

  • 11:40

    "Вселената" - втора част

  • 12:00

    "История на земеделието. кал, пот и трактори" 3 еп.

  • 12:30

    "Влекачи по леда"

  • 13:00

    "Най-великият рицар"

  • 13:20

    "Строители на тунели"

  • 14:00

    "Виетнамската война. поглед отвътре" 3 еп.

  • 14:10

    "Конспирация ли?"

  • 15:00

    "Безсмъртна любов"

  • 15:55

    "Оцелели в историята"

  • 16:00

    "Това е цивилизация" 1 еп.

  • 16:50

    "Древни открития"

  • 17:00

    "Страданието "любов"" 6 еп.

  • 17:30

    "Исторически загадки" 2 еп.

  • 17:40

    "Вселената" - втора част

  • 18:00

    "Какво ни донесе индустриалната революция" 1 еп.

  • 18:30

    "Земен рай" 1 еп.

  • 19:00

    "Далай Лама"

  • 19:20

    "Строители на тунели"

  • 20:00

    "Европа във властта на маврите" 2 еп.

  • 20:10

    "Конспирация ли?"

  • 21:00

    "Господарят на Сипан"

  • 21:55

    "Дяволска битка"

  • 22:00

    "Клането в Гленкоу"

  • 22:50

    "Битка № 360"

  • 23:00

    "Легендата за Мерлин"

  • 23:40

    "Бойни станции"

 
  • 07:25

    "Дъщерите на Маклеод" - сериал

  • 09:15

    "Бавачката" - сериал

  • 10:15

    "Мъже на дърветата" - сериал

  • 11:10

    "Момичетата на Гилмор" - сериал

  • 12:10

    "Бавачката" - сериал

  • 13:15

    "На смърт" - сериал

  • 14:15

    "Дъщерите на Маклеод" - сериал

  • 16:05

    "Момичетата на Гилмор" - сериал

  • 17:00

    "One Tree Hill" - сериал

  • 18:00

    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица

  • 19:00

    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица

  • 20:00

    "Перфектна вечеря" - кулинарна поредица

  • 20:50

    "Проминентни личности" - журнал

  • 21:15

    "Сбогом, Германия! Преселниците" - репортаж

  • 23:05

    "Щерн ТV"

  • 00:05

    "Шпигел ТV"

  • 01:20

    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал

  • 02:15

    "Вашингтон: Окръг Колумбия" - криминален сериал

  • 03:40

    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал

  • 05:15

    "Живот по желание" - журнал

  • 05:35

    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица

  • 06:30

    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица

 
  • 07:00

    Ековести

  • 07:15

    "VТV експрес" - информационно предаване

  • 08:00

    "Световни забележителности" - документална поредица

  • 08:30

    "Светът на дивите животни" - детски анимационен сериал

  • 09:00

    Ековести

  • 09:30

    "VТV експрес"

  • 10:15

    "Неделя с VТV" /п/

  • 12:00

    Ековести

  • 12:15

    "Големите бедствия" - документален сериал

  • 13:00

    "Свят в зелено" - документална поредица

  • 13:30

    "Мисли зелено" - документална поредица

  • 14:00

    "Еко арена"

  • 15:00

    Ековести

  • 15:20

    "Да ви е сладко"

  • 16:00

    "Тема плюс" /п/

  • 17:10

    "Светът на цирка" - драма, I част, режисьор Хенри Хатауей, с участието на Джон Уейн, Клаудия Кардинале, Рита Хейуърт, Лойд Нолан

  • 18:00

    Ековести

  • 18:15

    "Светът на цирка" - драма, I част /продължение/

  • 19:00

    "Зелена линия"

  • 19:30

    "Мисли зелено" - документална поредица

  • 20:00

    "Екстремни условия" - документална поредица

  • 20:30

    "Гледна точка" - коментарно предаване

  • 20:50

    Ековести

  • 21:10

    "Спомняш ли си Доли Бел" - драма, режисьор Емир Кустурица, с участието на Славко Щимач, Слободан Алигрудич, Лиляна Благоевич, Мира Баняц

  • 23:00

    "Богати и известни" - документална поредица

  • 23:30

    "Зелена линия"

  • 00:00

    "Гледна точка" /п/

  • 00:30

    "Неделя с VТV" /п/

  • 03:00

    "Бялата лястовица" /п/

  • 04:00

    "VТV - топ видео" /п/

  • 05:00

    "Еко арена" /п/

  • 06:00

    "Да ви е сладко" /п/

  • 06:30

    "Зелена линия" /п/

 
  • 07:00

    "Отдел за изчезнали" - 1 и 2 еп.

  • 07:50

    "Да спасиш бебе" - 3 и 4 еп.

  • 08:40

    "Градски медици" - 20 еп.

  • 09:30

    "На лов за легенди" - 5 еп.

  • 10:20

    "Съдебни медици" - 7 еп.

  • 11:05

    "Хигиенни досиета" - 9 и 10 еп.

  • 11:55

    "Отдел за изчезнали" - 1 и 2 еп.

  • 12:45

    "Пластичната хирургия" - 6 еп.

  • 13:15

    "Да спасиш бебе" - 3 и 4 еп.

  • 14:05

    "Градски медици" - 20 еп.

  • 14:55

    "Призраци в хотела" - 1 еп.

  • 15:45

    "На лов за легенди" - 5 еп.

  • 16:35

    "Окончателна справедливост с Ерин Брокович" - 18 еп.

  • 17:25

    "Градски легенди" - 7 еп.

  • 18:20

    "Хигиенни досиета" - 9 и 10 еп.

  • 19:00

    "Отдел за изчезнали" - 1 и 2 еп.

  • 20:00

    "Призраци в хотела" - 1 еп.

  • 20:50

    "На лов за легенди" - 5 еп.

  • 21:40

    "Съдебни медици" - 15 еп.

  • 22:05

    "Неизвестни истории от спешното отделение" - 14 еп.

  • 22:55

    "Полицейски сили" - 5 еп.

  • 23:45

    "Окончателна справедливост с Ерин Брокович" - 18 еп.

  • 00:35

    "Прекалено" - 35 еп.

  • 01:00

    "Съдебни медици" - 15 еп.

  • 01:25

    "Пластичната хирургия" - 6 еп.

  • 01:50

    "Неизвестни истории от спешното отделение" - 14 еп.

  • 02:40

    "Полицейски сили" - 5 еп.

  • 03:40

    "Окончателна справедливост с Ерин Брокович" - 18 еп.

  • 04:25

    "Призраци в хотела" - 1 еп.

  • 05:15

    "Градски медици" - 7 еп.

  • 06:05

    "Хигиенни досиета" - 9 и 10 еп.

 
  • 07:00

    "Отмъщението" - 138 еп.

  • 07:55

    "Чаровникът" - 1 еп.

  • 08:50

    "На лов за милионер" - 22 еп.

  • 09:45

    "Хубавеца" - 18 еп.

  • 10:40

    "Чаровникът" - 2 еп.

  • 11:30

    "Чуй ме, красавице" - 44 еп.

  • 12:25

    "Престъпление и любов" - 159 еп.

  • 13:20

    "Обърни се да се влюбиш" - 47 еп.

  • 14:10

    "На лов за милионер" - 22 еп.

  • 15:05

    "Хубавеца" - 18 еп.

  • 16:00

    "Загадките на любовта" - 90 еп.

  • 16:55

    "Чуй ме, красавице" - 44 еп.

  • 18:40

    "Отмъщението" - 138 еп.

  • 19:35

    "Загадките на любовта" - 91 еп.

  • 20:30

    "Чаровникът" - 2 еп.

  • 21:20

    "Чуй ме, красавице" - 46 еп.

  • 22:10

    "Загадките на любовта" - 91 еп.

  • 23:05

    "Обърни се да се влюбиш" - 47 еп.

  • 00:00

    "Любов до смърт" - 54 еп.

  • 00:55

    "На лов за милионер" - 22 еп.

  • 01:50

    "Престъпление и любов" - 159 еп.

  • 02:40

    "Чаровникът" - 2 еп.

  • 03:35

    "Хубавеца" - 18 еп.

  • 04:30

    "Обърни се да се влюбиш" - 47 еп.

  • 05:20

    "Отмъщението" - 138 еп.

  • 06:10

    "Пресътпелние и любов" - 159 еп.

 
  • 05:30

    Сен Тропе - тв филм /90 епизод/п/

  • 06:25

    Телепазарен прозорец

  • 06:45

    Денят започва - сутрешен блок

  • 09:30

    Здраве/п/

  • 10:00

    Телепазарен прозорец

  • 10:15

    Дързост и красота - тв филм /2530 епизод/

  • 11:00

    Жените с Марта Вачкова /токшоу/п/

  • 11:45

    Телепазарен прозорец

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу

  • 13:00

    Сен Тропе - тв филм /211 eпизод/

  • 13:55

    Най-доброто от..."Смях, смях, смях..."

  • 14:25

    Пилето - филм за имитатора Христо Минчев /фолклор/п/

  • 14:55

    Телепазарен прозорец

  • 15:10

    Пътят към Южна Африка - филм за участниците на Световното първенство по футбол 2010 /14 част/п/

  • 15:40

    Телепазарен прозорец

  • 16:00

    По света и у нас

  • 16:10

    Новини на турски език

  • 16:20

    Гледачката на баба - тв филм на "Евровизия"

  • 16:35

    Тайните на седемте морета - анимационен филм

  • 17:00

    Заедно. Арон Аронов/п/

  • 17:25

    Широка камилска усмивка - документален филм /РТВЦ Благоевград/

  • 18:00

    По света и у нас

  • 18:40

    БНТ такси

  • 18:50

    Рецептата на Ути

  • 19:00

    Зов от Африка. Студио Мондиал 2010

  • 20:00

    По света и у нас

  • 21:00

    Зов от Африка. Студио Мондиал 2010

  • 21:20

    Световно първенство по футбол 2010. Първи полуфинал, пряко предаване от Кейптаун

  • 23:20

    Зов от Африка. Студио Мондиал 2010

  • 00:00

    По света и у нас

  • 00:05

    Пред олтара на операта

  • 00:35

    Сен Тропе - тв филм /211 епизод/п/

  • 01:30

    По света и у нас/п от 20.00/

  • 02:15

    БНТ такси/п/

  • 02:25

    Световно първенство по футбол 2010. Първи полуфинал/п/

  • 04:05

    Видеоклипове

  • 04:30

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/

  • 05:00

    Здраве/п/

 
  • 06:45

    Денят започва - сутрешен блок

  • 09:30

    Здраве /п/

  • 10:00

    Български уроци - народни танци, песни и обичаи /п/

  • 10:30

    Време за готвене - кулинарно шоу /п/

  • 11:00

    Жените с Марта Вачкова - токшоу /п/

  • 11:45

    Европейски дневник /п/

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    И ние го можем /п/

  • 13:00

    Ще се веселим - документален филм на Евровизия

  • 13:15

    Денят започва - сутрешен блок /п/

  • 16:00

    По света и у нас

  • 16:10

    Рецептата на Ути

  • 16:30

    Библиотеката /п/

  • 17:00

    Балада - филм за народната певица Димитрина Кунева

  • 17:30

    Здраве /п/

  • 18:00

    По света и у нас

  • 18:40

    Частен случай /п/

  • 18:45

    По брега. Морето /БНТ Море/п/

  • 19:15

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу

  • 19:40

    БНТ такси

  • 19:50

    Аз се върнах /п/

  • 20:00

    По света и у нас

  • 21:00

    Референдум - публицистично шоу /п/

  • 22:30

    Клиника на третия етаж. "Животът е сън" - тв филм /трети сезон, 12, последна серия/

  • 23:00

    Вики Алмазиду - създадена за мечти - музикален филм

  • 23:30

    По света и у нас

  • 23:35

    Библиотеката /п/

  • 00:05

    Музика за сърцето. Концерт на Симфоничния оркестър на БНР с диригент Михаил Ангелов - в програмата произведения от Росини и Гуно

  • 00:30

    Разказвачът и тъмнината - филм на журналиста Тома Томов за писателя Амос Оз

  • 01:30

    Произведено в Германия - документална поредица на Дойче веле

  • 01:45

    90 години ПФК "Спартак" - филм за историята на футболния клуб

  • 02:30

    Шоу "Елит" - предаване за шоубизнес /п/

  • 03:00

    Най- доброто от... - Музикален антракт /п/

  • 03:30

    По света и у нас /п/

  • 04:25

    Частен случай /п/

  • 04:30

    БНТ такси /п/

  • 04:40

    Жените с Марта Вачкова - токшоу /п/

  • 05:25

    Аз се върнах /п/

  • 05:35

    Знаете ли, че.... Часовниковата кула на Сахат тепе /БНТ Пловдив/

  • 05:45

    По брега. Морето /БНТ Море/п/

  • 06:15

    Време за готвене - кулинарно шоу /п/

 
  • 07:15

    "Сутрин с ВВТ"

  • 10:00

    "По женски" - токшоу

  • 11:45

    TV пазар

  • 12:00

    "Актуално"

  • 12:30

    Новините

  • 13:00

    "Говори Брюксел"

  • 13:30

    Избрано от "Сутрин с ВВТ"

  • 13:45

    TV пазар

  • 14:00

    "Така го правят жените" - токшоу

  • 15:45

    TV пазар

  • 16:00

    "Диви сърца" - сериал 1 еп.

  • 17:00

    Новините

  • 17:15

    TV пазар

  • 17:30

    "Пресечни точки" - с Ива Стоянова, публицистично предаване

  • 19:30

    Новините

  • 20:15

    "Актуално"

  • 21:15

    "Диви сърца" - сериал 2 еп.

  • 22:00

    Новините

  • 22:40

    "Така го правят жените"

  • 00:30

    "Диви сърца" - сериал 2 еп.

  • 01:15

    "По женски" - токшоу

  • 03:00

    "Избрано от Сутрин с ВВТ"

  • 03:30

    Новините

  • 04:10

    "Пресечни точки" - с Ива Стоянова, публицистично предаване

  • 06:00

    "Българската музика"

  • 07:00

    Музика

 
  • 06:00

    "Спаси ме" - сериал, сезон 2, /п/

  • 06:45

    "Крава и пиле" - анимация

  • 07:10

    "Шотландски боец" - сериал, сезон 1, /п/

  • 08:00

    "Кобра 11" - сериал, сезон 10, /п/

  • 09:05

    "Военна прокуратура" - сериал, сезон 7

  • 10:00

    "Снайперистът 3" - екшън, /п/

  • 12:00

    "Алф" - сериал, сезон 3, /п/

  • 12:30

    "Кобра 11" - сериал, сезон 2

  • 13:30

    "Спаси ме" - сериал, сезон 2

  • 14:30

    "Въздушна полиция" - сериал, сезон 1

  • 15:30

    "Шотландски боец" - сериал, сезон 2

  • 16:30

    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 6

  • 17:30

    "Кобра 11" - сериал, сезон 10

  • 18:30

    "Алф" - сериал, сезон 3

  • 19:00

    "Полицейско управление Ню Йорк" - сериал, сезон 4

  • 20:00

    "Закони на войната" - сериал, сезон 2

  • 21:00

    "Хамелеонът" - сериал, сезон 1

  • 22:00

    "Героят и страшилището" - екшън с Чък Норис, Брин Тайър, Джак О'Халоран, Джефри Крамър и др.

  • 23:50

    "Хамелеонът" - сериал, сезон 1, /п/

  • 01:00

    "Горещи моменти" - еротика

  • 03:00

    "Убийство по сценарий" - сериал, сезон 4

  • 03:45

    "Профайлър" - сериал, сезон 1

  • 04:30

    "Загадките на отец Даулинг" - сериал

  • 05:10

    "Стар трек" - сериал

 
  • 06:00

    "Сребърните кънки" - анимация, /п/

  • 07:00

    "Гърбушкото от Нотр Дам" - анимация, /п/

  • 07:50

    "Хлябът на живота" - криминална драма

  • 10:00

    "Закон и ред. Специални разследвания" - сериал, сезон 1, /п/

  • 12:00

    "Граф Монте Кристо" - анимация

  • 13:00

    "Новите приключения на Вилхелм Тел" - анимация

  • 14:00

    "Пагубна страст" - романтика

  • 16:00

    "Запази последния танц 2"- романтична драма, /п/

  • 18:00

    "Закон и ред. Специални разследвания" - сериал, сезон 1

  • 20:00

    "От местопрестъплението. Лас Вегас" - сериал, сезон 5

  • 21:00

    "Американско жиголо" - криминална драма с уч. на Ричард Гиър, Лорън Хътън, Хектор Елизондо, Бил Дюк, Брайън Дейвис, Нина Ван Паланд и др.

  • 23:15

    "От местопрестъплението. Лас Вегас" - сериал, сезон 5, /п/

  • 00:15

    "Пагубна страст" - романтика, /п/

  • 01:45

    "Хлябът на живота" - криминална драма, /п/

 
  • 06:00

    "Супермен" - анимационен сериал

  • 06:20

    "Наскар пилоти" - анимация

  • 06:45

    "Батман" - анимация

  • 07:05

    "Костенурките нинджа" - анимация

  • 07:30

    "Скъпа неприятелко" - теленовела, 2 епизода

  • 09:30

    "Огън в кръвта" - теленовела, 2 епизода

  • 11:15

    "Гордата Аси" - сериен филм, /п/

  • 12:30

    "Незабравима" - теленовела, сезон 2 /п/

  • 13:30

    "Съпруг за Естела" - теленовела

  • 14:30

    "Пламъкът на сърцето" - сериен филм, /п/

  • 16:00

    "Усещане за любов" - теленовела, 2 епизода

  • 18:00

    "Позволи ми да те обичам" - теленовела, 2 епизода

  • 20:00

    "Другата жена" - теленовела

  • 21:00

    "Непокорен ангел" - теленовела

  • 22:00

    "Гордата Аси" - сериен филм

  • 23:30

    "Горещо" - телевизионен таблоид с Венета Райкова, /п/

  • 00:30

    "Другата жена" - теленовела, /п/

  • 01:15

    "Скъпа неприятелко" - теленовела, 2 епизода, /п/

  • 02:45

    "ВИП Брадър 3 - на живо" /п/

 
  • 07:00

    Гоцомецания - детско предаване

  • 08:00

    Малкият Амадеус - анимационен сериал

  • 08:30

    Ърки и Пърки - анимационен сериал

  • 09:00

    Кибер битки - анимационен сериал

  • 09:30

    Отряд Зет - анимационен сериал

  • 10:00

    Мегароботи - анимационен сериал

  • 10:30

    Покахонтас– анимационен сериал

  • 11:00

    Кърби - анимационен сериал

  • 11:30

    Франклин – анимационен сериал

  • 12:00

    Страници от живота - теленовела

  • 13:00

    Страници от живота - теленовела

  • 14:00

    Наричаха я Луна - теленовела

  • 15:00

    Обрати на съдбата – теленовела

  • 16:00

    Отряд Зет - анимационен сериал

  • 16:30

    Мегароботи - анимационен сериал

  • 17:00

    Покахонтас– анимационен сериал

  • 17:30

    Кибер битки - анимационен сериал

  • 18:00

    Страници от живота - теленовела

  • 19:00

    Страници от живота - теленовела

  • 20:00

    Наричаха я Луна - теленовела

  • 21:00

    Обрати на съдбата – теленовела

 
  • 07:00

    Детски свят . Ekids - анимационен блок

  • 09:30

    Детски свят . Хари в царството на динозаврите - анимационна поредица

  • 09:45

    Телепазарен прозорец

  • 10:00

    "Дивият ангел" - 127 епизод- теленовела

  • 11:00

    Телепазарен прозорец

  • 11:15

    "Жули Леско"- криминална поредица

  • 13:00

    Новини

  • 13:30

    Телепазарен прозорец

  • 13:45

    Документален филм

  • 14:00

    "Сладка тайна" - 29 епизод- теленовела

  • 14:50

    Telestar

  • 15:30

    "Пълна къща" - 110 епизод- комедиен сериал

  • 16:00

    "Музикален бонус" - игра

  • 17:00

    Детски свят . Ърки и Пърки - анимационна поредица

  • 17:40

    Telestar

  • 18:00

    Новини

  • 18:30

    "Дивият ангел" - 128 епизод- теленовела

  • 19:20

    "Сладка тайна" - 30 епизод- теленовела

  • 20:30

    "Семейство Серано" - 6 епизод

  • 22:00

    "Криминални хроники" - 58 епизод

  • 22:30

    Новини

  • 23:05

    "Обща медицина" - 5 епизод

  • 00:05

    "Жули Леско"- криминална поредица

  • 02:00

    Документален филм

  • 02:35

    "Риболов на муха"- игрален филм

  • 04:00

    "Наричаха я Луна" - 84 епизод

  • 05:00

    "Наричаха я Луна" - 85 епизод

  • 06:00

    "Истории с призраци" - 25 епизод

  • 06:30

    "Истории с призраци" - 26 епизод

 
  • 05:00

    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"

  • 09:30

    Телешоп

  • 09:45

    Документален филм

  • 10:00

    Новини

  • 10:10

    Прогноза за времето

  • 10:15

    Агромаркет

  • 10:30

    Новини

  • 10:35

    "Под лупа"

  • 11:00

    Новини

  • 11:10

    Прогноза за времето

  • 11:15

    Телешоп

  • 11:30

    Новини

  • 11:45

    Телестар

  • 12:00

    Новини

  • 12:10

    ТВ маркет

  • 12:30

    Новини

  • 12:35

    Агромаркет

  • 13:00

    Новини

  • 13:25

    Прогноза за времето

  • 13:30

    Новини

  • 13:35

    Агрофорум

  • 14:00

    Новини

  • 14:20

    Прогноза за времето

  • 14:30

    Новини

  • 14:35

    "Под лупа"

  • 15:00

    Новини

  • 15:05

    "Играй и спечели"

  • 16:00

    Новини

  • 16:10

    Прогноза за времето

  • 16:15

    Телестар

  • 16:30

    Новини

  • 16:35

    Телешоп

  • 17:00

    Новини

  • 17:25

    Прогноза за времето

  • 17:30

    "Под лупа" - публицистично предаване на ТВ "Европа

  • 18:00

    Новини

  • 18:05

    "Под лупа" - публицистично предаване на ТВ "Европа

  • 18:30

    Централна емисия НОВИНИ

  • 18:55

    Прогноза за времето

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    Прогноза за времето

  • 19:15

    Спорт

  • 19:30

    Новини

  • 19:35

    "Евромакс"

  • 20:00

    Новини

  • 20:10

    Прогноза за времето

  • 20:15

    Спорт

  • 20:25

    "На фокус"

  • 20:30

    Новини

  • 20:35

    Под лупа

  • 21:00

    Новини

  • 21:25

    Прогноза за времето

  • 21:30

    "Под лупа"

  • 22:00

    Новини

  • 22:10

    Прогноза за времето

  • 22:15

    Спорт

  • 22:30

    Утрешен вестник - преглед на печата

  • 22:35

    "Евромакс"

  • 23:00

    Новини

  • 23:25

    Прогноза за времето

  • 23:30

    Утрешен вестник - преглед на печата

  • 23:35

    На фокус

  • 23:40

    Спорт

  • 00:00

    - 05.00 Новинарски информационен блок

 
  • 08:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 08:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 09:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 09:20

    "Образователен справочник"

  • 09:25

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 09:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 10:25

    "Образователен справочник"

  • 10:35

    "История консулт"

  • 11:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 11:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 12:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 12:20

    "Образователен справочник"

  • 12:25

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 12:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 13:25

    "Образователен справочник"

  • 13:35

    "История консулт"

  • 14:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 14:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 15:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 15:20

    "Образователен справочник"

  • 15:25

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 15:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 16:25

    "Образователен справочник"

  • 16:35

    "История консулт"

  • 17:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 17:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 18:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 18:20

    "Образователен справочник"

  • 18:25

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 18:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 19:25

    "Образователен справочник"

  • 19:35

    "История консулт"

  • 20:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 20:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 21:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 21:20

    "Образователен справочник"

  • 21:25

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 21:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 22:25

    "Образователен справочник"

  • 22:35

    "История консулт"

 
  • 08:20

    Tелешоп

  • 08:40

    "Неудобните" - предаване с Маргарита Димитрова /п/

  • 09:40

    Tелешоп

  • 10:00

    "Жълтини"

  • 10:30

    "Властта на модата" - предаване на "Канал 3"

  • 11:40

    Телешоп

  • 12:00

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3" /п/

  • 13:00

    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3"

  • 14:00

    Десети детски етнофестивал "Хасковски минерални бани-2010",13 част

  • 15:00

    "Без монтаж" - предаване за актуални теми

  • 15:45

    "Телемаркет"

  • 16:00

    "Музикален бонус" - телевизионна игра

  • 17:00

    Телешоп

  • 17:20

    "Невидимият кадър"

  • 17:40

    Десети детски етнофестивал "Хасковски минерални бани-2010", 14 част

  • 18:40

    Телешоп

  • 19:00

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3"

  • 20:00

    "Властта на модата" - предаване на "Канал 3"

  • 21:00

    "Жълтини"

  • 21:30

    "Пентаграм" - предаване с парапсихолози

  • 23:10

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3" /п/,1 част

  • 23:30

    "Канал 3 гледа Световното"- коментарна рубрика

  • 23:45

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3" /п/,2 част

  • 00:10

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 00:30

    "Еротични нощи" - еротика

  • 02:00

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 02:30

    "Пентаграм" - предаване с парапсихолози /п/

  • 04:15

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3" /п/

  • 05:20

    "Властта на модата" - предаване на "Канал 3" /п/

  • 06:20

    "Жълтини" /п/

  • 07:00

    "Пентаграм" - предаване с парапсихолози /п/

 
  • 06:40

    "Здравей, България" - сутрешен блок на НТВ

  • 09:15

    "На кафе" - предаване на НТВ

  • 11:30

    "Къщата на парите" - забавно предаване на НТВ

  • 12:45

    "Сделка или не" - телевизионна игра

  • 13:30

    "1001 нощ" - сериен филм

  • 15:00

    "Ветровете на любовта" - сериен филм

  • 16:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 16:30

    "Пламъкът на сърцето" - сериен филм

  • 18:00

    "Забранена любов" - сериен филм

  • 19:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 20:00

    "Незабравима" - сериен филм, 2 сезон

  • 21:00

    "Д-р Хаус" - сериен филм, 6 сезон

  • 22:00

    "От местопрестъплението. Маями" - сериен филм, 8 сезон

  • 23:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 23:30

    "24" - сериен филм, 8 сезон

  • 00:30

    "Рокфелер плаза 30" - сериен филм, 2 сезон

  • 01:00

    "Островът на съкровищата" - тв игра

  • 02:15

    "Закон и ред. Умисъл за престъпление" - сериен филм, 6 сезон

  • 03:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ /п/

  • 03:45

    "Ветровете на любовта"- сериен филм /п/

  • 04:45

    "Островът на любовта" - сериен филм

  • 05:30

    "1001 нощ" - сериен филм, /п/

 
  • 07:00

    Новини

  • 07:05

    „Добро утро”

  • 10:00

    Новини

  • 10:15

    „Добро утро”

  • 11:00

    „Малахов+”

  • 12:00

    „Модна присъда”

  • 13:00

    Новини

  • 13:20

    „Контролна покупка”

  • 13:40

    „Участъкът”

  • 14:30

    „Детективи”

  • 15:00

    Още новини

  • 15:25

    „Да разбереш. Да простиш”

  • 16:00

    Новини

  • 16:20

    „Искам да знам”

  • 16:45

    „Фазенда”

  • 17:10

    Сериал: „Годежен пръстен”

  • 18:00

    „Федералният съдия”

  • 19:00

    Новини

  • 19:30

    „Следата”

  • 20:10

    „Хайде да се оженим!”

  • 21:00

    “Нека говорят”

  • 22:00

    Време

  • 22:30

    Сериал: „Ермолови”

  • 23:30

    Сериал: „Московска сага”

  • 01:15

    Нощни новини

  • 01:30

    Игрален филм

  • 03:05

    „Детективи”

  • 03:40

    „Модна присъда”

  • 04:30

    „Здраве”

  • 05:10

    Сериал: „Годежен пръстен”

  • 06:00

    Новини

  • 06:05

    Сериал: „Ермолови”

 
  • 05:05

    История на лова

  • 05:35

    Къде кълве

  • 06:05

    На лов в Новия свят

  • 06:30

    Рибари-амфибии

  • 07:25

    Диалози за риболова. Народен проект

  • 07:40

    Планетата на рибаря

  • 07:55

    Диалози за риболова

  • 08:25

    Особености на руския лов

  • 09:00

    Лов без граници

  • 10:15

    Моторни лодки

  • 10:50

    Лов на сибирска сърна

  • 11:45

    Големият лов

  • 12:15

    Риболов в открито море

  • 12:40

    Ножът

  • 12:55

    Диалози за риболова

  • 13:20

    Гордон в засада

  • 13:50

    Първичен инстинкт

  • 14:05

    Подводните репортажи на Гай Харви

  • 14:30

    Тайните на риболова с Бейб Винкелман

  • 14:50

    На куката

  • 15:05

    Личен опит

  • 15:35

    Риболов в открито море

  • 16:00

    Ловни раздумки

  • 16:15

    Диалози за риболова

  • 16:40

    Алманах от странство

  • 17:10

    Първичен инстинкт

  • 17:25

    Подводните репортажи на Гай Харви

  • 17:50

    Тайните на риболова с Бейб Винкелман

  • 18:10

    Светът на подводния лов

  • 18:25

    Пушкала и такъми

  • 19:00

    Под вода с оръжие

  • 19:30

    Тайните на риболова с Бейб Винкелман

  • 19:55

    Такъми

  • 20:10

    Диалози за риболова

  • 20:35

    По реките на Русия

  • 21:05

    Първичен инстинкт

  • 21:20

    Лов на голяма риба с Лари Далберг

  • 21:45

    Тайните на риболова с Бейб Винкелман

  • 22:05

    Оръжие

  • 22:20

    Вишнева костилка

  • 22:50

    Дневниците на великия ловец

  • 23:40

    Светът на подводния лов

  • 23:55

    Американски риболов

  • 00:25

    Планетата на рибаря

  • 00:40

    Майстор на риболова

  • 01:10

    Дивечовъдство

  • 01:40

    Лов по американски

  • 02:05

    На куката

  • 02:20

    Светът на подводния лов

  • 02:35

    Риболов на изкуствена муха

  • 03:05

    Диалози за риболова. Народен проект

  • 03:20

    Ловни оръжия

  • 03:50

    Ножът

  • 04:05

    Риболов в открито море

  • 04:30

    Под вода с оръжие

 
  • 06:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 06:05

    "Песните на България" - българска народна музика

  • 06:30

    "След първи петли" - музика за настроение

  • 07:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 07:10

    "Хороскоп" - интерактивен справочник

  • 07:30

    "От А до Я" - тв магазин с песните на

  • 08:00

    "Промо" - новите хитове

  • 08:30

    "GSM парад" - избрани песни

  • 08:40

    "На фокус" - промо линия

  • 09:00

    "Автограф" - звездите отблизо

  • 10:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 10:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 11:00

    "Още един хубав ден" - концерт-спектакъл на Веселин Маринов, 1 част

  • 11:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 12:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:40

    "На фокус" - промо линия

  • 13:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 13:05

    "От извора" - българска народна музика

  • 13:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 13:50

    "GSM парад" - избрани песни

  • 14:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 14:10

    "Избери песен" - музикална игра

  • 15:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 15:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 16:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 16:10

    "Оракул" - интерактивен справочник

  • 17:00

    "Вход свободен" - музикална програма, 1 част

  • 17:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 17:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 18:00

    "Картини от Света" - музикална импресия

  • 18:05

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 18:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 19:00

    "На фокус" - промо линия

  • 19:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 19:50

    "GSM парад" - избрани песни

  • 20:00

    "Фолкмаратон" - предаване на "Пайнер"

  • 21:00

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 00:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 00:05

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 02:00

    "Нощна фиеста" - музикална програма

  • 02:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 03:00

    "Избрано от Вас" - музикална програма

  • 04:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 04:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 05:00

    "Песен без граници" - документален филм

  • 05:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 05:40

    "Златни хитове" - най-доброто

 
  • 07:00

    Център

  • 10:00

    А група 2009/2010, 23.кръг. Литекс - Черно море

  • 12:00

    А група 2009/2010, 24.кръг. Славия - Литекс

  • 14:00

    Център

  • 14:30

    Специално

  • 16:30

    Център

  • 17:00

    Бокс Ринг. Аредо - Маклайн

  • 18:00

    Център

  • 19:00

    Професионален покер тур

  • 20:00

    Център

  • 21:00

    Бокс Ринг. Чавес - Кацидис

  • 22:30

    Център

  • 23:00

    Професионален покер тур

  • 00:00

    Секси спортни клипове

  • 02:00

    Център

 
  • 04:00

    „Утрото на Русия”

  • 09:00

    „За най-важното”

  • 10:00

    Вести

  • 10:30

    Вести-Москва

  • 10:50

    Сериал: “Богата и любима”

  • 11:45

    Сериал: „Райски ябълки”

  • 12:40

    Вести. Дежурна част

  • 13:00

    Вести

  • 13:30

    Вести-Москва

  • 13:50

    Сериал: „Следствени тайни”

  • 15:30

    „Кулагин и партньори”

  • 16:00

    Вести

  • 16:15

    Вести-Москва

  • 16:35

    Сериал: „Дворчето”

  • 17:05

    Сериал: „Ефросиня”

  • 18:00

    Сериал: „Дума на жена”

  • 19:00

    Вести

  • 19:20

    „Лека нощ, деца”

  • 19:30

    Сериал: „Истината скрива лъжата”

  • 21:25

    Световно първенство по футбол

  • 23:30

    Вести+

  • 23:50

    Игрален филм

  • 01:50

    „Горещата десятка”

  • 02:40

    „Внимание, мозък!”

 
  • 07:00

    Ранни вести /на живо/

  • 10:00

    НОВИНИ - сутрешна емисия - /пряко от Бургас/

  • 10:15

    Китка народни песни

  • 10:30

    Директно с Теодор Ангелов /на живо/

  • 12:00

    НОВИНИ - обедна емисия /пряко от Бургас/

  • 12:15

    Фолклорни ритми

  • 12:30

    Старият албум /повторение/

  • 13:00

    Стари градски песни

  • 13:15

    "Дискусионно студио" /повторение/

  • 14:15

    Фолклорни ритми

  • 14:30

    "Зад фасадата"/повторение/

  • 15:30

    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони и Тодор /повторение/

  • 17:00

    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ".Спорт. /пряко от Бургас/

  • 17:25

    "Всички на мегдана"-поздравителен концерт/ на живо/

  • 18:15

    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/

  • 19:00

    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /пряко от Бургас/

  • 19:30

    "Дискусионно студио" /на живо/

  • 20:30

    "Църквата на мълчанието" с водещ свещ. Илиев /на живо/

  • 21:30

    Новини. Прогноза за времето /повторение/

  • 22:00

    "Фронтално"/повторение/

  • 23:40

    "Творецът е проводник на доброто"-док.филм

  • 00:00

    Новини. Прогноза за времето. /повторение/

  • 00:30

    "Дискусионно студио" /повторение/

  • 01:30

    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/

  • 02:15

    поп музика

  • 02:30

    Директно с Теодор Ангелов /повторение/

  • 04:00

    "Изгнаници клети ..." - публицистика за геноцида над арменците /повторение/

  • 04:30

    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов /повторение/

  • 05:30

    Поп песни

  • 05:45

    "Всички на мегдана"-поздравителен концерт/ повторение/

  • 06:30

    Новини. Прогноза за времето. /повторение/

 
  • 07:00

    "Сутрин с ТВ 7" - сутрешен блок

  • 09:30

    "Какво ви забърка Лео" - кулинарно шоу

  • 10:00

    "7-мо авеню" - ток шоу

  • 11:30

    "Стъпка по стъпка" - сезон 1, еп.15, сериал, комедия, САЩ, 1991, с Патрик Дъфи, Сюзън Сомърс

  • 12:00

    "На инат" - сатирично ток шоу - повторение

  • 12:30

    Новини

  • 13:00

    "Диви сърца" - сезон 3, еп. 1, драматичен сериал, Великобритания, 2006, с Аманда Холдън, Стивън Томпкинсън, Луси Джо Хъдсън

  • 14:00

    "8 прости правила" - сезон 2, еп. 1, сериал, комедия, драма, САЩ, 2002, с Кейти Сагал, Джеймс Гарнър, Ейми Дейвидсън, Джон Ритър

  • 14:30

    "Огъст Ръш" - драма, мюзикъл, САЩ, 2007, с Фреди Хаймор, Кери Ръсел, Робин Уилямс - повторение

  • 16:30

    "Споделено с Камелия" - ток шоу

  • 17:30

    "Случаите на Поаро" - сезон 2, еп. 7, криминален, Великобритания, 1992, с Дейвид Съчет, Хю Фрейзър, Филип Джаксън

  • 18:30

    Новини

  • 19:20

    "На инат" - сатирично ток шоу

  • 19:30

    "Нашенци" - скеч шоу

  • 20:00

    "След удара. Земетресение в Ню Йорк" - 1 част, екшън, трилър, драма, Германия, САЩ, 1999, Том Скерит, Дженифър Гарнър, Лиза Никол Карсън

  • 21:30

    "8 прости правила" - сезон 2, еп. 2, сериал, комедия, драма, САЩ, 2002, с Кейти Сагал, Джеймс Гарнър, Ейми Дейвидсън, Джон Ритър

  • 22:00

    "На инат" - сатирично ток шоу

  • 22:30

    Новини

  • 23:00

    "Психотерапия" - сезон 1, еп. 33 и 34, сериал, драма, САЩ, 2008, с Гейбриъл Бърн, Даян Уейст, Майкъл Форбс

  • 00:00

    "Споделено с Камелия" - ток шоу - повторение

  • 01:00

    "Диви сърца" - сезон 3, еп. 1, драматичен сериал, Великобритания, 2006, с Аманда Холдън, Стивън Томпкинсън, Луси Джо Хъдсън - повторение

  • 02:00

    Новини - повторение

  • 02:25

    "Железният префект" - криминална драма, Италия, 1977, с Джулиано Джема, Клаудия Кардинале - повторение

  • 04:15

    "Пътуване със Скорсезе" - док. филм

  • 05:30

    "7-мо авеню" - ток шоу - повторение

 
  • 05:00

    "По изгрев слънце" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 07:00

    "Сутрешна доза" - музикален микс поп-фолк, BG/world pop и етно

  • 09:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 10:00

    Ретро парти

  • 11:00

    "Без кофеин"

  • 12:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 13:00

    Ретро парти

  • 13:10

    "Без кофеин"

  • 14:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 14:30

    "Музикална мания" - микс попфолк, World Pop и етно

  • 16:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 16:30

    "Музикална мания" - микс попфолк, World Pop и етно

  • 18:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 19:00

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк и BG/World Pop

  • 21:00

    "Хит зона"- микс

  • 00:00

    "Бели нощи" - музикален микс

  • 02:00

    Ретро парти

  • 02:10

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк, BG/World Pop, етно

 
  • 06:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 06:30

    Аеробика на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 07:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 07:30

    Методът „Пилатес” - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 08:00

    Аеробика на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 08:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 09:00

    Откриването предстои - поредица за откриване на заведения

  • 09:30

    Всичко за виното - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 10:00

    Черешката на тортата - поредица за бутикови торти

  • 10:30

    Сладкият живот на Дейвид Роко - поредица за италанска кухня

  • 11:00

    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 11:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 12:00

    Тържествен ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу

  • 12:30

    Сражение в кухнята - кулинарно състезание

  • 13:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 13:30

    Методът „Пилатес” - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 14:00

    Аеробика на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 14:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 15:00

    Откриването предстои - поредица за откриване на заведения

  • 15:30

    Черешката на тортата - поредица за бутикови торти

  • 16:30

    Сладкият живот на Дейвид Роко - поредица за италанска кухня

  • 17:00

    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 17:30

    Сражение в кухнята - кулинарно състезание

  • 18:00

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 18:30

    Тържествен ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу

  • 19:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 19:30

    Откриването предстои - поредица за откриване на заведения

  • 20:00

    Черешката на тортата - поредица за бутикови торти

  • 20:30

    Сладкият живот на Дейвид Роко - поредица за италанска кухня

  • 21:00

    Странстращият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 21:30

    Сражение в кухнята - кулинарно състезание

  • 22:00

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 22:30

    Тържествен денала Жак Пепен - кулинарно шоу

  • 23:30

    Вкусът на живота - лайфстайл

  • 00:00

    Откриването предстои - поредица за откриване на заведения

  • 00:30

    Всичко за виното - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 01:00

    Люта Америка - кулинарен пътеводител

  • 01:30

    Царството на вегетарианците