Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах
Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 07:00

    Улица "Лемур": Свалки

  • 07:25

    Приют за домашни любимци: Епизод 78

  • 07:50

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 25

  • 08:15

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 26

  • 08:45

    Зоополицаи: Епизод 6

  • 09:40

    Спасяване на животни в Австралия: Спешен случай с орел

  • 10:05

    Зоополиция "Маями": Мистериозно чудовище

  • 10:55

    Зоополицаите на Южна Африка: Епизод 14

  • 11:50

    Ветеринарят чудак: Епизод 10

  • 12:15

    Приют за домашни любимци: Епизод 78

  • 12:45

    Животни като нас: Животински игри

  • 13:40

    Планетата Земя: Пустиня

  • 14:35

    Зооинспектори: На фронтовата линия: Епизод 9

  • 15:00

    Зооинспектори: На фронтовата линия: Епизод 10

  • 15:30

    Дневник на големите котки: Епизод 1

  • 15:55

    Дневник на големите котки: Епизод 2

  • 16:25

    Живот с вълци: Част 1

  • 17:20

    Сред прайда: На път за вкъщи

  • 18:15

    Макс следотърсача: Епизод 1

  • 19:10

    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Спасяването на Сампа и Тони

  • 19:40

    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Кодексът на Жоао

  • 20:10

    Планетата Земя: Пустиня

  • 21:05

    Диви и истински: Нападението на слона

  • 22:00

    Диви и истински: Нападението на акулата- бавачка

  • 22:55

    Зоополицаите на Маями: Хванат на местопрестъплението

  • 23:50

    Планетата Земя: Пустиня

  • 00:45

    На война за китовете: Игла в купа сено

  • 01:40

    Диви и истински: Нападението на слона

  • 02:35

    Диви и истински: Нападението на акулата- бавачка

  • 03:30

    Зоополицаите на Маями: Хванат на местопрестъплението

  • 04:25

    Нощ: Хипопотами

  • 04:50

    Нощ: Лъвове

  • 05:20

    Зоополицаите на Южна Африка: Епизод 14

  • 06:10

    Спасяване на животни в Австралия: Спешен случай с орел

  • 06:35

    Ветеринарят чудак: Епизод 10

 
  • 06:30

    Детска програма

  • 07:00

    "Клубът на Вили"

  • 07:25

    "Трейси МакБийн" - анимационен сериал

  • 08:15

    "Улица Сезам" - детска програма

  • 08:40

    "Майстер Едер и неговият Пумукъл" - детска програма

  • 09:30

    "Животни чак до покрива" - сериал

  • 10:00

    "Клуб на тигровите патета" - детска програма

  • 11:03

    "Гъсарката" - филм приказка, ФРГ, 2009

  • 12:00

    "Удар с глава" - журнал

  • 12:20

    "Предаването с мишката" - детска програма

  • 12:50

    Спорт екстра: Теглене на жребия за квалификационните групи за ЕП по футбол 2012 във Варшава/Украйна - пряко

  • 14:15

    ARD ексклузивно

  • 14:45

    Репортажи от Германия: Фогелсберг

  • 15:30

    "На такъв милионер не му е лесно" - игрален фим, Австрия, 1958

  • 17:00

    Документация

  • 17:30

    ARD консултация

  • 18:00

    Новини

  • 18:03

    "W като Wissen - Знание"

  • 18:30

    Репортаж

  • 19:00

    Спортен преглед, вкл. Футбол от Бундеслигата

  • 19:30

    Репортажи от Берлин

  • 19:50

    "Линденщрасе" - сериал

  • 20:20

    Световен журнал

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Местопрестъплението" - криминална поредица

  • 22:45

    Ан Вил токшоу

  • 23:45

    "Темите на деня" - новини и коментари

  • 00:05

    "Заглавия, тези, темпераменти"

  • 00:35

    Спорт екстра: Американски футбол, Супер Боул - пряко от Маями Гардънз

  • 05:45

    Новини

  • 05:50

    Световен журнал

 
  • 07:00

    "Шеметна надпревара" - 14 сезон, 11 еп., риалити - САЩ, 2008

  • 08:00

    "Eli Stone" - 2 сезон, 8 еп., драма - САЩ, 2008

  • 09:00

    "Докладът "Заплахата"" - 1 сезон, 8 еп., екшън - драма - САЩ, 2003

  • 10:00

    "Старгейт" - 4 сезон, 18 еп., научна фантастика - САЩ, 2000

  • 11:00

    "Старгейт" - 4 сезон, 19 еп., научна фантастика - САЩ, 2000

  • 12:00

    "Старгейт. Атлантис" - 5 сезон, 9 еп., научна фантастика - САЩ, 2008

  • 13:00

    "Повелителят на зверовете" - 3 сезон, 9 еп., приключенски - САЩ, 2001

  • 14:00

    "Survivor - Микронезия" - 16 сезон, 8 еп., риалити - САЩ, 2008

  • 15:00

    "Eli Stone" - 2 сезон, 8 еп., драма - САЩ, 2008

  • 16:00

    "Докладът "Заплахата"" - 1 сезон, 8 еп., екшън - драма - САЩ, 2003

  • 17:00

    "Светкавица" - 1 сезон, 1 еп., драма - САЩ, 2005

  • 18:00

    "Трета смяна" - 5 сезон, 13 еп., драма - САЩ, 2002

  • 19:00

    "Трета смяна" - 5 сезон, 14 еп., драма - САЩ, 2002

  • 20:00

    "Морски детективи" - 1 сезон, 14 еп., криминален екшън - САЩ, 2003

  • 21:00

    "Кръвни връзки" - 1 сезон, 15 еп., криминална мистерия - САЩ, 2007

  • 22:00

    "Наказателят" - криминален екшън - САЩ, 2004; реж. Джонатан Хенслей, с Ръсел Андрюс, Томас Джейн, Омар Авила, Бен Фостър, Лора Херинг, Джон Траволта

  • 00:20

    "Хората на Пако" - 4 сезон, 18 еп., екшън - комедия - Испания, 2008

  • 01:45

    "Морски детективи" - 1 сезон, 14 еп., криминален екшън - САЩ, 2003

  • 02:40

    "Старгейт" - 4 сезон, 18 еп., научна фантастика - САЩ, 2000

  • 03:25

    "Старгейт" - 4 сезон, 19 еп., научна фантастика - САЩ, 2000

  • 04:10

    "Старгейт. Атлантис" - 5 сезон, 9 еп., научна фантастика - САЩ, 2008

 
  • 11:00

    "Ангелите на Чарли" - 4 сезон, 10 еп., криминален - САЩ, 1979

  • 11:55

    "Ангелите на Чарли" - 4 сезон, 11 еп., криминален - САЩ, 1979

  • 12:50

    "Водни плъхове" - 5 сезон, 3 еп., криминален екшън - САЩ, 2000

  • 13:45

    "Водни плъхове" - 5 сезон, 4 еп., криминален екшън - САЩ, 2000

  • 14:40

    "Семейно право" - 3 сезон, 17 еп., драма - САЩ, 2001

  • 15:35

    "Ларго Уинч" - 1 сезон, 1 еп., криминален екшън - Франция, 2001

  • 16:30

    "Старски и Хъч" - 2 сезон, 8 еп., криминален екшън - САЩ, 1975

  • 17:25

    "Ангелите на Чарли" - 4 сезон, 10 еп., криминален - САЩ, 1979

  • 18:20

    "Ангелите на Чарли" - 4 сезон, 11 еп., криминален - САЩ, 1979

  • 19:15

    "Семейно право" - 3 сезон, 17 еп., драма - САЩ, 2001

  • 20:10

    "Ларго Уинч" - 1 сезон, 2 еп., криминален екшън - Франция, 2001

  • 21:05

    "Старски и Хъч" - 2 сезон, 8 еп., криминален екшън - САЩ, 1975

  • 22:00

    "Петрочели" - 1 сезон, 17 еп., криминален - САЩ, 1975

  • 22:55

    "Обратно броене" - 1 сезон, 3 еп., криминален екшън - Испания, 2009

  • 23:55

    "Обратно броене" - 1 сезон, 4 еп., криминален екшън - Испания, 2009

  • 00:50

    "Петрочели" - 1 сезон, 17 еп., криминален - САЩ, 1975

  • 01:45

    "Груба реалност" - 1 сезон, 13 еп., комедия - САЩ, 1998

  • 02:20

    "Груба реалност" - 2 сезон, 1 еп., комедия - САЩ, 1999

  • 02:55

    "Водни плъхове" - 7 сезон, 18 еп., криминален екшън - САЩ, 2001

  • 03:45

    "Водни плъхове" - 7 сезон, 19 еп., криминален екшън - САЩ, 2001

  • 04:35

    "Обратно броене" - 1 сезон, 3 еп., криминален екшън - Испания, 2009

 
  • 09:00

    "Бойна звезда "Галактика"" - 2 сезон, 13 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2004

  • 10:00

    "Бойна звезда "Галактика"" - 2 сезон, 14 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2004

  • 11:00

    "Капитан Цубаса" - 1 сезон, 85 еп., аниме - Япония, 1983

  • 11:30

    "Капитан Цубаса" - 1 сезон, 86 еп., аниме - Япония, 1983

  • 12:00

    "Капитан Цубаса" - 1 сезон, 87 еп., аниме - Япония, 1983

  • 12:30

    "Нодаме Кантабиле" - 1 сезон, 23 еп., аниме - Япония, 2007

  • 13:00

    "Психофактор" - 1 сезон, 21 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 14:00

    "Психофактор" - 1 сезон, 22 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 15:00

    "Фарскейп" - 4 сезон, 16 еп., научна фантастика - САЩ, 2002

  • 16:00

    "Фарскейп" - 4 сезон, 17 еп., научна фантастика - САЩ, 2002

  • 17:00

    "Бойна звезда "Галактика"" - 2 сезон, 13 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2004

  • 18:00

    "Бойна звезда "Галактика"" - 2 сезон, 14 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2004

  • 19:00

    "Старгейт" - 3 сезон, 19 еп., научна фантастика - САЩ, 1999

  • 20:00

    "Старгейт" - 3 сезон, 20 еп., научна фантастика - САЩ, 1999

  • 21:00

    "Фарскейп" - 4 сезон, 16 еп., научна фантастика - САЩ, 2002

  • 22:00

    "Фарскейп" - 4 сезон, 17 еп., научна фантастика - САЩ, 2002

  • 23:00

    "Чудеса" - 1 сезон, 10 еп., драма - САЩ, 2003

  • 00:00

    "Светилището" - 2 сезон, 1 еп., научна фантастика - Канада, 2009

  • 01:00

    "Светилището" - 2 сезон, 2 еп., научна фантастика - Канада, 2009

  • 02:00

    "Чудеса" - 1 сезон, 12 еп., драма - САЩ, 2003

  • 03:00

    "Ди Грей Мен" - 1 сезон, 7 еп., аниме - Япония, 2006

  • 03:30

    "Ди Грей Мен" - 1 сезон, 8 еп., аниме - Япония, 2006

  • 04:00

    "Бойна звезда "Галактика"" - 2 сезон, 13 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2004

  • 04:50

    "Бойна звезда "Галактика"" - 2 сезон, 14 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2004

 
  • 08:00

    Анимация

  • 09:00

    "Изворче" - детско фолклорно предаване

  • 09:35

    Биографичен филм

  • 10:10

    "Далечен зов" - драма

  • 12:15

    "Песни за душата" - предаване

  • 12:50

    "Пурпурно сърце " - екшън

  • 14:30

    "Фитнес мания" /п/

  • 15:00

    "Богатствата на България" - предаване

  • 15:40

    "Далечен зов" - драма

  • 17:25

    Анимация

  • 18:00

    "Споделете с мен" - предаване с Георги Бедников /п/

  • 19:00

    Концерт на БТР, Д2 и Сигнал - 2 част

  • 19:40

    "Особености на националната политика" - комедия

  • 21:15

    "Думи на живот" - религиозно предеване

  • 22:00

    "Багдатският крадец" - приключенски

  • 00:10

    "Смъртоносно лято" - драма

  • 02:10

    "Канзас Сити" - драма

  • 03:50

    "Особености на националната политика" - комедия

  • 05:25

    "Богатствата на България" - предаване

  • 06:00

    "Багдатският крадец" - приключенски

 
  • 05:30

    "Най-смешните..." /п./

  • 06:00

    "Физиотоника"

  • 06:30

    "Кой е по-по-най-" /п./

  • 07:30

    "Малката русалка" - детски сериал

  • 08:00

    "Скуигъл визия" - детски сериал

  • 08:30

    "Междузвездни войни" - сериал, сезон 2, еп. 5

  • 09:00

    "Моите мили съседи" - сериал, еп. 22

  • 10:30

    "Отпечатъци" - коментарно токшоу с водещ Мира Баджева

  • 11:30

    "Зона Спорт" - обзорно спортно предаване

  • 12:00

    Часът на National Geographic. "Последният жив пещерен човек" - научнопопулярен филм

  • 13:00

    "Джони Капахала. Завръщане на Хаваите" - Комедия, САЩ, 2007, Режисьор. Ерик Брос, В ролите. Брендън Бейкър, Кари Хироюки Тагава, Мери Пейдж Келер, Юджи Окумото, Робин Лайвли и други

  • 15:00

    "Сезонът на буквите" - Драма, САЩ, 2005, Режисьор. Скот МакГий и Дейвид Сийгъл, В ролите. Ричард Гиър, Жулиет Бинош, Флора Крос, Кейт Босуърт

  • 17:00

    "Нека говорят с Росен Петров" - токшоу

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 20:00

    "Хрониките на Нарния. Лъвът, вещицата и дрешникът" - Фентъзи, САЩ, 2005 г., Режисьор. Андрю Адамсън, В ролите. Тилда Суинтън, Джеймс Макавой, Джорджи Хенли, Скандър Кейнс, Анна Попълуел, Уилиям Моузли, Рупърт Еверет, Рей Уинстън, Доон Френч, с Лиъм Нийсън (като гласа на Аслан) и Джим Бродбент

  • 22:40

    bTV Новините - късна емисия

  • 23:10

    "Без дрехи" - развлекателно шоу

  • 23:40

    "Джеймс Бонд. От Русия с любов" - Eкшън, Великобритания, 1964, Режисьор. Терънс Йънг, В ролите. Шон Конъри, Даниела Бианки, Педро Армендарис, Лоте Леня, Робърт Шоу, Бърнард Лий, Лоис Максуел, Дезмънд Люелин

  • 01:50

    "Моите мили съседи" /п./ - сериал, еп. 22

  • 03:20

    bTV Новините /п./

  • 03:40

    "Нека говорят с Росен Петров" /п./

 
  • 06:00

    "Страх" - американско риалити шоу /п./

  • 07:00

    "Фелисити" - сериал

  • 08:00

    "Господар и командир. Далечният край на света" - приключенски екшън с Ръсел Кроу, Били Бойд, Пол Бетан, Джеймс Дарси и др. /п./

  • 10:00

    "Втори шанс" - сериал

  • 11:00

    "Зов за завръщане"- фантастичен екшън с Арнолд Шварценегер, Шарън Стоун, Майкъл Айрънсайд, Рони Кокс и др. /п./

  • 13:00

    "Кевин Хил" - сериал /п./

  • 14:00

    "Хотел 5 звезди" - романтичен филм (част 28)

  • 15:00

    "Изкуплението на Грейс"- сериал/п./

  • 16:00

    "Изкуплението на Грейс"- сериал/п./

  • 17:00

    "Изкуплението на Грейс"- сериал/п./

  • 18:00

    "Изкуплението на Грейс"- сериал/п./

  • 19:00

    "Изкуплението на Грейс"- сериал/п./

  • 20:00

    Киновечер. "Междузвездни войни. Клонираните атакуват" - фантастика с Юън Макгрегър, Натали Портман и др.

  • 23:00

    Късно кино. "Музикална кутия" - драма с Джесика Ланг, Армин Мюлер-Шал и Фредерик Форест и др.

  • 01:00

    "Страх" - американско риалити шоу

 
  • 06:00

    "Слънчева Филаделфия" - комедиен сериал

  • 06:30

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал /п./

  • 07:00

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал /п./

  • 07:30

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал /п./

  • 08:00

    "Топ новинари" - комедиен сериал /п./

  • 08:30

    "Любов ООД" - комедиен сериал

  • 09:00

    "Комиците" - комедийно шоу /п./

  • 10:00

    "Боговете сигурно са полудели" - комедия с комедия с Нксау, Мариус Уейърс, Луи Веруей, Майкъл Тис, Сандра Прислу и др. /п./

  • 12:00

    "7 живота" - сериал /п./

  • 13:00

    "Хайде, смейте се" - комедиен сериал

  • 13:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 14:00

    "Ало, ало" - комедиен сериал

  • 14:30

    "Ало, ало" - комедиен сериал

  • 15:00

    "Ало, ало" - комедиен сериал

  • 15:30

    "Ало, ало" - комедиен сериал

  • 16:00

    "Ало, ало" - комедиен сериал

  • 17:00

    "Пълна лудница" - комедийно шоу

  • 18:00

    "Любов ООД" - комедиен сериал /п./

  • 18:30

    "Слънчева Филаделфия" - комедиен сериал /п./

  • 19:00

    "Хайде, смейте се" - комедиен сериал /п./

  • 19:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 20:00

    "7 живота" - сериал

  • 21:00

    "Боговете сигурно са полудели 2" - комедия с Нксау, Лена Фаруджа, Ейрос, Надиес, Ханс Страйдом

  • 23:00

    "Разбиване" - седмично шоу на Световната федерация по кеч

  • 00:00

    "Ало, ало" - комедиен сериал /п./

  • 00:30

    "Ало, ало" - комедиен сериал

  • 01:00

    "Ало, ало" - комедиен сериал /п./

  • 01:30

    "Ало, ало" - комедиен сериал /п./

  • 02:00

    "Ало, ало" - комедиен сериал /п./

  • 02:30

    "Да паднеш от смях" - комедийно шоу /п./

  • 03:00

    "Любов ООД" - комедиен сериал /п./

  • 03:30

    "Слънчева Филаделфия" - комедиен сериал /п./

  • 04:00

    "Комиците" - комедийно шоу /п./

  • 05:00

    "Господари на ефира" - комедийно шоу /п./

  • 05:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу /п./

 
  • 04:00

    “Лагерът Ласло”

  • 04:25

    “Чаудър”

  • 04:50

    “Невероятните неприключения на Флапджак”

  • 05:15

    “Най-добрият ми приятел е маймуна”

  • 05:40

    “Домът на Фостър за въображаеми приятели”

  • 06:05

    “Бен 10”

  • 06:30

    “Скунк-фу!”

  • 06:55

    “Чаудър”

  • 07:20

    “Елиът Хлапето”

  • 07:45

    “Батман: Дръзкия и Смелия”

  • 08:10

    “Бен 10: Извънземна сила”

  • 08:35

    “Роботбой”

  • 09:00

    “Елиът Хлапето”

  • 09:25

    “Невероятните неприключения на Флапджак”

  • 09:50

    “Домът на Фостър за въображаеми приятели”

  • 10:15

    „Шантавите рисунки”

  • 10:40

    “Том и Джери”

  • 11:05

    “Скуби Ду”

  • 11:30

    “Лагерът Ласло”

  • 11:55

    “Кунг фу пилета”

  • 12:20

    “Най-добрият ми приятел е маймуна”

  • 12:45

    “Животът и приключенията на Джунипър Лий”

  • 13:10

    “Чаудър”

  • 13:35

    “Междузвездни войни: Войните на клонингите”

  • 14:00

    “Домът на Фостър за въображаеми приятели”

  • 14:25

    “Скунк-фу!”

  • 14:40

    “Кунг фу пилета”

  • 15:05

    “Бен 10”

  • 15:30

    “Елиът Хлапето”

  • 16:00

    “Роботбой”

  • 16:25

    “Секретните Сатърдей”

  • 16:50

    „Невероятните неприключения на Флапджак”

  • 17:15

    “Бен Тен: Извънземна сила”

  • 17:40

    “Батман: Дръзкия и Смелия”

  • 18:05

    “Междузвездни войни: Войните на клонингите”

  • 18:30

    “Скунк-фу!”

  • 19:00

    “Бакуган: Бойци в действие”

  • 19:25

    “Самурай Джак”

  • 19:50

    “Кунг фу пилета”

  • 20:15

    “Фантастичната четворка”

  • 20:40

    „Шантавите рисунки”

  • 20:45

    “Домът на Фостър за въображаеми приятели”

  • 21:10

    “Бен Тен: Извънземна сила”

  • 21:35

    “Бакуган: Бойци в действие”

 
  • 07:00

    "Хълк" - научно - фантастичен екшън - САЩ, 2003

  • 09:25

    "Следобедна любов" - драма - Франция, 1972

  • 11:00

    "Москва, Белгия" - драма - Белгия, 2008

  • 12:45

    "Елвис Мичъл представя. Влияния, 7 еп. - Джон Легуизамо" - документална поредица - САЩ, 2008

  • 13:15

    "Гарбо" - драма - САЩ, 1984

  • 15:00

    "Мери, кралицата на Шотландия" - историческа драма - Великобритания, 1971

  • 17:10

    "Хълк" - научно - фантастичен екшън - САЩ, 2003; реж. Анг Лий , с Ерик Бана, Дженифър Конъли, Сам Елиът, Джош Лукас, Ник Нолти

  • 19:25

    "Да обичаш някого" - драма - Швеция, 2007; реж. Оке Сандгрен, с София Ледарп, Юнас Карлсон, Ролф Ласгрод, Камила Ларшон, Густаф Хамарстен

  • 21:00

    "Бурята" - драма - Германия, 2009; реж. Ханс-Кристиан Шмид, с Кери Фокс, Анамария Маринка, Стивън Дилейн, Ролф Ласгард, Александър Фелинг

  • 22:40

    "Димящи аса" - криминален екшън - САЩ, 2006; реж. Джо Карнахан, с Райън Рейнолдс, Рей Лиота, Бен Афлек, Анди Гарсия, Джеръми Пивън

  • 00:30

    "Ягодова прокламация" - драма - САЩ, 1970; реж. Стюърт Хагман, с Брус Дейвисън, Ким Дарби, Бъд Корт, Мъри МакЛиъд, Джеймс Коко

  • 02:10

    "Синът ни Патрик" - комедия - Швеция, 2008

  • 03:50

    "Непокорно" - екшън - драма - Виетнам, 2006

  • 05:35

    "Епитафии II, 4 еп." - криминален трилър - Аржентина, 2009

 
  • 07:00

    "Вярата и животът" - драма - Дания, 2008

  • 08:55

    "Вестникарски лъв" - драма - САЩ, 1968

  • 10:40

    "Почти цялата истина" - комедия - Франция, 2007

  • 12:15

    "Влюбеният Шекспир" - комедия - САЩ, 1998

  • 14:20

    "Големи неприятности" - комедия - САЩ, 1986

  • 15:55

    "8 срещи" - романтична комедия - Испания, 2008

  • 17:25

    "Вярата и животът" - драма - Дания, 2008; реж. Нилс Арден Оплев, с Розалинде Минстер, Йенс Йорн Спотаг, Пилоу Асбаек, Сара Боберг, Андерс Бертелсен

  • 19:20

    "Хитът" - комедия - Франция, 2008; реж. Хани Тамба, с Патрик Шене, Пирет Катриб, Габриел Ямин, Жулия Касар, Лара Метар

  • 21:00

    "Човекът Отговор" - романтична комедия - САЩ, 2009; реж. Джон Хайндман, с Джеф Даниълс, Лорън Греъм, Лу Тейлър Пучи, Оливия Търлби, Кат Денингс

  • 22:35

    "Крадци като нас" - криминална драма - САЩ, 1974; реж. Робърт Олтмън, с Кейт Карадайн, Шели Дювал, Бърт Ремсън, Джон Скък, Луиз Флетчър

  • 00:35

    "Кръвни братя" - екшън - драма - Тайван, 2007; реж. Алекси Тан, с Даниел Ву, Йе Лиу, Ки Шу, Тони Янг, Чен Чанг

  • 02:10

    "Сираци" - драма - САЩ, 1987

  • 04:05

    "Интервю" - драма - САЩ, 2007

  • 05:30

    "Кошмарът на "Елм Стрийт" 5. Детето от сънищата" - ужаси - мистерия - САЩ, 1989

 
  • 07:30

    Новини/CNNdotCOM

  • 08:30

    Бизнес

  • 09:30

    Из Европа

  • 10:30

    Спорт

  • 11:30

    Световен ритъм

  • 12:30

    Спорт

  • 13:30

    Горещи точки

  • 14:30

    Дипломатически лиценз

  • 15:00

    Репортажи

  • 16:30

    Африка отблизо

  • 17:30

    Спорт

  • 18:30

    Новини от шоубизнеса

  • 19:00

    Късно издание

  • 20:00

    Световни новини

  • 20:30

    Нетрадиционен бизнес

  • 21:30

    Из Европа

  • 22:30

    Артклуб

  • 23:30

    CNNdotCOM

  • 00:30

    Спорт

  • 01:00

    Световен преглед

  • 01:30

    Мода

  • 02:30

    Азиатско издание

  • 02:45

    Азиатски бизнес

  • 03:00

    Световен преглед

  • 03:30

    Наука и технологии

  • 04:00

    CNN & TIME

  • 05:30

    Артклуб

  • 06:30

    Баскетбол от НБА

 
  • 07:00

    Да продадеш колата си: "Порше 944 Турбо" - първа част

  • 07:25

    Какво не знаем за...: Олово

  • 07:50

    Как са го направили?: Епизод 3

  • 08:15

    Брейниак: Епизод 4

  • 09:10

    Ловци на митове: Дръж се здраво!

  • 10:05

    Очевидци на катастрофи: Епизод 1

  • 10:35

    Очевидци на катастрофи: Епизод 2

  • 11:00

    Голямата надпревара в Аляска: Голямото бягство

  • 11:55

    Речни чудовища: гигантски азиатски сом

  • 12:50

    Оцеляване на предела: Аляска

  • 13:45

    Оцеляване на предела: Алабама

  • 14:40

    Ловци на митове: Дръж се здраво!

  • 15:35

    Брейниак: Епизод 4

  • 16:30

    Изкривяване на времето: Огън момичета

  • 17:00

    Изкривяване на времето: Пистолет за зашеметяване

  • 17:25

    "Да продадеш колата си" на път: "Фиат 500" - първа част

  • 17:55

    "Да продадеш колата си" на път: "Фиат 500" - втора част

  • 18:20

    Топ Тръмпс: Суперяхти

  • 18:50

    Топ Тръмпс: Самолети висок клас

  • 19:15

    Американски чопър: Мотор за Джанет Лий

  • 20:10

    Поръчкови коли 2008: "Майбах" модел' 07 година

  • 21:05

    Ловци на митове: Изкривени куршуми

  • 22:00

    С Рос Кемп при бандите: Белиз

  • 22:55

    С Рос Кемп в Афганистан: Епизод 5

  • 23:50

    Жени убийци: Фатално привличане

  • 00:45

    Проблеми в рая: Епизод 10

  • 01:40

    Изкривяване на времето: Мачкане на коли, дървосекачи и скейтборд

  • 02:40

    Ловци на митове: Изкривени куршуми

  • 03:40

    Брейниак: Епизод 4

  • 04:40

    Какво не знаем за...: Олово

  • 05:05

    Мегапроекти: Подземен град

  • 06:00

    Строителни постижения: Военен кораб амфибия

 
  • 07:00

    "Мегавойни в скрапа"

  • 08:00

    "Наука за науката"

  • 09:00

    "Кола-робот"

  • 09:55

    "Коравите машини на Грийн" - неделен маратон

  • 15:25

    "Готините неща: Как се правят"

  • 15:55

    "Науката за красотата"

  • 16:50

    "Дискавъри "Проект Земя"

  • 17:50

    "За какво става въпрос?"

  • 18:40

    "Как се прави"

  • 19:30

    "Фантастични фабрики за храна"

  • 20:20

    "Скай-Трек"

  • 21:10

    "Могъщите кораби"

  • 22:00

    "Оръжията на бъдещето"

  • 23:40

    "Наука за науката"

  • 00:30

    "Бъдещото...удоволствие"

  • 01:20

    "Оръжията на бъдещето"

  • 03:00

    "Наука за науката"

  • 03:50

    "Бъдещото...удоволствие"

  • 04:45

    "Фантастични фабрики за храна"

  • 05:40

    "Тестове"

  • 06:10

    "Инженери"

 
  • 07:00

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 07:55

    "Малки хора, свят голям"

  • 08:50

    "Докато теб те нямаше"

  • 09:45

    "Домове-мечти"

  • 10:40

    "Супердомове"

  • 11:05

    "Слънце, море и скелета"

  • 11:30

    "Вземете си готвач"

  • 11:55

    "Кажете ДА на булчинската рокля"

  • 12:25

    "Вземете си бавачка"

  • 13:10

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 14:05

    "Малки хора, свят голям"

  • 14:55

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 15:40

    "Докато теб те нямаше"

  • 16:35

    "Продайте тази къща"`

  • 17:00

    "Грандизони проекти"

  • 17:50

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 18:40

    "Татуировки в Маями"

  • 19:30

    "Джон и Кейт Плюс"

  • 20:20

    "Малки хора, свят голям"

  • 21:10

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 22:00

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 22:50

    "Татуировки в Маями"

  • 23:40

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 00:30

    "Малки хора, свят голям"

  • 01:25

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 02:15

    "Кажете ДА на булчинската рокля"

  • 03:10

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 04:10

    "Грандиозни проекти"

  • 04:55

    "Докато те те нямаше"

  • 05:45

    "Най-богтите хора в Европа"

  • 06:05

    "Продайте тази къща"

 
  • 07:00

    "Безстрашната планета"

  • 09:00

    "Праисторията: Лос Анжелис"

  • 09:55

    "Праисторическо бедствие"

  • 14:30

    "Големите машини"

  • 15:00

    "Зона на смъртта"

  • 15:55

    "Полет 175: Докато светът гледаше"

  • 17:50

    "Големият взрив"

  • 18:40

    "Бързи машини"

  • 19:30

    "Извън Египет"

  • 20:20

    "Нефертити"

  • 21:10

    "Съдбовният час"

  • 22:00

    "Атентата в Мадрид"

  • 23:40

    "Под прикритие"

  • 00:30

    "Машини на смъртта"

  • 01:20

    "Извън Египет"

  • 02:10

    "Нефертити"

  • 03:00

    "Съдбовният час"

  • 05:40

    "Големите машини"

  • 06:10

    "Зона на смъртта"

 
  • 07:00

    Покер ексклузивно

  • 07:45

    Рекламно предаване

  • 09:45

    Хокей на лед от II Бундеслига

  • 10:15

    Футбол от Бундеслигата: хитове

  • 10:30

    Футбол от Бундеслигата, 21 кръг: всички мачове, всички голове

  • 12:00

    "Двоен пас" - футболно токшоу

  • 14:00

    Футбол от Бундеслигата, 21 кръг: всички мачове, всички голове

  • 15:00

    Покер ексклузивно

  • 17:00

    Хандбал за Купата на ГХЛ: Гумерсбах - Кил, четвъртфинали - пряко

  • 18:45

    Хандбал за Купата на ГХЛ: Фриш Ауф Гюпинген - Райн Некар Льовен, четвъртфинали - пряко

  • 20:30

    "Хатрик" - Футбол от II Бундеслига, 21 кръг: обзор

  • 22:00

    Футбол от Бундеслигата, 21 кръг: всички мачове, всички голове

  • 23:00

    DSF актуално

  • 00:00

    Футбол от II Бундеслига, 21 кръг: всички мачове, всички голове

  • 01:00

    до 7.00 Спортни клипове и рекламни предавания

 
  • 07:15

    Спорт

  • 07:22

    Култура 1

  • 07:41

    Анализи

  • 07:46

    Преглед на програмата / Преглед на печата

  • 07:50

    Етикет Европа

  • 07:56

    Финансов експрес

  • 08:10

    Спортен журнал

  • 08:23

    Магазин

  • 08:46

    Преглед на програмата / Анализи

  • 08:50

    Актуални новини 1

  • 09:10

    ЕКЮ

  • 09:15

    Селскостопански новини

  • 09:41

    Европа днес

  • 09:46

    Фокус

  • 10:10

    Спортът днес

  • 10:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 10:45

    Международни събития

  • 11:10

    Спортът днес

  • 11:15

    Фокус

  • 11:45

    Екологията

  • 12:10

    Спортът днес

  • 12:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 12:45

    Международни събития

  • 13:10

    Спортът днес

  • 13:15

    Екология

  • 13:45

    Фокус

  • 14:15

    Спорт

  • 14:45

    Поща

  • 15:12

    Преди една година

  • 15:15

    Фокус

  • 15:45

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 16:15

    Фокус

 
  • 09:30

    Спускане с шейни: Световна купа Торино

  • 10:00

    Ски-скокове: Световна купа Вилинген

  • 11:30

    Биатлон, Световно първенство за девойки: 7.5 км

  • 12:30

    Биатлон, Световно първенство за девойки: Преследване

  • 13:00

    Футбол: Жребий за квалификационните групи на Евро 2012, пряко

  • 13:45

    Колоездене: "Планета Армстронг"

  • 14:00

    Колоездене, Обиколка на Катар: Уест Бей лагуна - Уест Бей лагуна (първи етап)

  • 14:30

    Ски-скокове: Световна купа Вилинген, пряко

  • 17:30

    Ски-бягане, Световна купа Кенмор: Спринт

  • 18:30

    "Да разчупим леда" - Аксел Лунд Свиндал

  • 18:45

    Фигурно пързаляне, Европейско първенство: Гала

  • 20:15

    Ски-скокове: Световна купа Вилинген

  • 21:30

    Бокс: Ондрей Пала - Робърт Хоукинс

  • 23:00

    Боулс: "Уелш оупън", финал

  • 00:00

    Ски-скокове: Световна купа Вилинген

  • 01:30

    Ски-бягане, Световна купа Кенмор: Спринт

 
  • 05:00

    Сноуборд: Световна купа Зюделфелд

  • 06:30

    Екстремни спортове: "Дю тур" Маунт сноу

  • 09:00

    Футбол: Волфсбург - Байерн

  • 10:00

    Футбол: Нюрнберг - Щутгарт

  • 11:00

    Сноуборд: Световна купа Зюделфелд

  • 12:00

    Футбол: "Легенди на световните първенства"

  • 12:30

    Автомобилизъм: Серии GP2 Азия Абу Даби

  • 14:00

    Екстремни спортове: "Дю тур" Маунт сноу

  • 16:30

    Футбол: Майнц - Борусия М, пряко

  • 18:30

    Футбол: Борусия Д - Айнтрахт, пряко

  • 20:30

    Футбол: Обзор на кръга в Бундеслигата

  • 21:30

    Вечерни уикенд новини

  • 22:00

    Екстремни спортове: "Дю тур" Маунт сноу

  • 23:00

    Волейбол, Серия А-1 (жени): Перуджа - Бергамо

  • 01:00

    Екстремни спортове: "Дю тур" Маунт сноу

  • 02:00

    Сноуборд: Световна купа Зюделфелд

  • 03:00

    Футбол: Волфсбург - Байерн

 
  • 07:00

    "Матлок" - трети сезон

  • 07:45

    "Съдружници по неволя" - четвърти сезон

  • 08:35

    "Отделът" - четвърти сезон

  • 09:20

    "Убийство по сценарий" - девети сезон

  • 10:10

    "Матлок" - трети сезон

  • 11:00

    "Съдружници по неволя" - четвърти сезон

  • 11:50

    "Лас Вегас" - втори сезон

  • 12:40

    "Диагноза.Убийство" - осми сезон

  • 13:30

    "Матлок" - трети сезон

  • 14:20

    "Убийство по сценарий" - девети сезон

  • 15:15

    "Отделът" - четвърти сезон

  • 16:00

    "Диагноза.Убийство" - осми сезон

  • 16:45

    "Регенезис" - трети сезон

  • 17:40

    "Ловец на мисли" първи сезон

  • 18:25

    "Касъл" - първи сезон

  • 19:10

    "Лас Вегас" - втори сезон

  • 19:55

    "Хоуп Спрингс" - първи сезон

  • 20:45

    "Отделът" - четвърти сезон

  • 21:35

    "Бягство от затвора" - първи сезон

  • 22:25

    "Декстър" - четвърти сезон

  • 23:10

    "24" - четвърти сезон

  • 23:55

    "Касъл"

  • 00:40

    "Регенезис"

  • 01:20

    "Ловец на мисли"

 
  • 06:55

    "Довери се на журито" - риалити

  • 07:20

    "Семейство Симпсън" - петнадесети сезон

  • 08:10

    "Всичко е относително" - сериал

  • 08:30

    "Уил и Грейс" - трети сезон

  • 09:20

    "Две момчета и едно момиче" - четвърти сезон

  • 09:45

    "Какво харесвам в теб" - втори сезон

  • 10:10

    "Фреди" - първи сезон

  • 11:00

    "Джоуи" - първи сезон

  • 11:40

    "Всичко е относително" - сериал

  • 12:10

    "Момчетата от Медисън авеню" - трети сезон

  • 13:05

    "Агнешко" - сериал

  • 13:30

    "Уил и Грейс" - шести сезон

  • 13:55

    "Мръсни, секси пари" - първи сезон

  • 14:50

    "Грозната Бети" - втори сезон

  • 15:35

    "Семейство Симпсън" - петнадесети сезон

  • 16:25

    "Какво харесвам в теб" - втори сезон

  • 16:50

    "Фреди" - първи сезон

  • 17:40

    "Анатомията на Грей" - четвърти сезон

  • 18:25

    "Д-р Хаус"- трети сезон

  • 19:20

    "Довери се на журито" - риалити

  • 19:40

    "Две момчета и едно момиче" - четвърти сезон

  • 20:10

    "Спешно отделение" - единадесети сезон

  • 21:00

    "Джоуи" - първи сезон

  • 21:45

    "Всичко е относително"- сериал

  • 22:10

    "Агнешко" - сериал

  • 23:00

    "Валънтайн ООД"- сериал

  • 23:55

    "Грозната Бети" - втори сезон

  • 00:40

    "Истинска кръв" - сериал

  • 01:30

    "Спешно отделение" - единадесети сезон

  • 02:20

    "Довери се на журито" - риалити

 
  • 06:00

    "Дъщерите на Маклауд V" - сериал/драма Брайди Картър, Рейчъл Карпани, Симон Джейд Макинън.

  • 08:00

    "Див живот I" - сериал/драма с Дейвид Бътлър, Андрю Сейнт Джон, Мери Матилин Моузер.

  • 10:00

    "Съдия Ейми IV" - сериал/драма с Ейми Бренеман, Дан Футърман, Тайн Дейли, Джесика Тък.

  • 12:00

    "Среща с Джордан II" - сериал/криминален с Джил Хенеси, Мигел Ферер, Рави Капур.

  • 13:00

    "Среща с Джордан VI" - сериал/криминален с Джери О'Конъл, Джил Хенеси, Мигел Ферер.

  • 14:00

    "Женски хитрини" - драма с Елика Портной, Скот Елрод, Карлос Леон.

  • 16:00

    "Преди да кажеш "Да" - романтичен с Дейвид Сътклиф, Дженифър Уестфелд и Лорън Холи.

  • 18:00

    "Войнишка съпруга" - драма/военен с Ана Фрийл, Бранда Фрикър, Джули Кокс.

  • 20:00

    "Добрата съпруга" - сериал/драма с Джулиана Маргулис, Арчи Панджаби, Кристин Барански, Джош Чарлз.

  • 22:00

    "Закон и ред: Специални разследвания IV" - маратон - сериал/драма/криминален с Кристофър Мелони, Дан Флорек, Мариска Харгитей.

  • 02:00

    "Голяма котка" - трилър с Аманда Рут, Дейвид Мориси и Джилиън Тейлфорт.

  • 04:00

    "Див живот I" - сериал/драма с Дейвид Бътлър, Андрю Сейнт Джон, Мери Матилин Моузер.

 
  • 07:00

    "Рогът на изобилието" - комедия - Испания, 2008

  • 08:40

    "Пожарникарско куче" - семейна комедия - САЩ, 2007

  • 10:30

    "Съкровището. Книгата на тайните" - приключенски екшън - САЩ, 2007

  • 12:35

    "Дамска детективска агенция № 1 I, 1 еп." - криминална драма - Великобритания, 2008

  • 14:25

    "Дамска детективска агенция № 1 I, 2 еп. - Голямата печалба" - криминална драма - Великобритания, 2009

  • 15:20

    "Бинки" - комедия - САЩ, 2008

  • 16:55

    "Златният компас" - приключенски - фентъзи - САЩ, 2007; реж. Крис Уейтс, с Никол Кидман, Даниъл Крейг, Дакота Блу Ричардс, Сам Елиът, Ева Грийн, Кристофър Лий, Кристин Скот Томас, Кати Бейтс

  • 18:50

    "Раздялата" - комедия - САЩ, 2006; реж. Пейтън Рийд, с Винс Вон, Дженифър Анистън, Джоуи Лорън-Адамс, Ан-Маргрет, Джейсън Бейтман

  • 20:35

    "В кадър VII, 7 еп." - документална поредица - САЩ, 2010

  • 21:05

    "Улични крале" - криминална драма - САЩ, 2008; реж. Дейвид Ейър, с Киану Рийвс, Форест Уитакър, Хю Лори, Крис Евънс, Седрик Ди Ентъртейнър

  • 22:55

    "Секс до дупка III, 6 еп. - Стъклени къщи" - комедия - САЩ, 2009; реж. Майкъл Леман, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър

  • 23:25

    "Предводителят" - приключенски екшън - Канада, 2007; реж. Маркус Ниспел, с Карл Ърбън, Муун Блъдгууд, Ръсел Мийнс, Кланси Браун, Джей Таваре

  • 01:05

    "Извличане" - драма - трилър - САЩ, 2007; реж. Гавин Худ, с Рийз Уидърспун, Джейк Джиленхал, Мерил Стрийп, Алън Аркин, Питър Сарсгаард

  • 03:05

    "Харолд и Кумар 2. Бягство от гуантанамо" - приключенска комедия - САЩ, 2008

  • 04:45

    "Кейти Морган. Порно 101" - документален - САЩ, 2007

  • 05:20

    "Патология" - ужаси - САЩ, 2008

 
  • 09:30

    "Кино, Кино, Кино XII, 12 еп." - документална поредица - САЩ, 2009

  • 09:55

    "Шоуто на Бил Енгвол I, 6 еп. - Ревнивия" - комедия - САЩ, 2007

  • 10:20

    "Шоуто на Бил Енгвол I, 7 еп. - Рожденият ден" - комедия - САЩ, 2007

  • 10:50

    "Къщата" - комедия - Испания, 2008

  • 12:25

    "Филми и звезди II, 2 еп" - документална поредица - Холандия, 2010

  • 13:20

    "Час пик 3" - екшън - комедия - САЩ, 2007

  • 14:50

    "Ваканционни изцепки" - комедия - САЩ, 2009

  • 16:15

    "Ах, 70-те! II, 21 еп. - Серенадата на Келсо" - комедия - САЩ, 2000

  • 16:40

    "Ах, 70-те! II, 22 еп. - Джаки продължава напред" - комедия - САЩ, 2000

  • 17:05

    "Ах, 70-те! II, 23 еп. - Мамка му!" - комедия - САЩ, 2000

  • 17:30

    "Ах, 70-те! II, 24 еп. - Ред е уволнен" - комедия - САЩ, 2000

  • 17:55

    "Ах, 70-те! II, 25 еп. - Женски боен клуб" - комедия - САЩ, 2000

  • 18:20

    "Къщата" - комедия - Испания, 2008; реж. Пау Мартинес, с Феле Мартинес, Инма Куеста, Анхел Де Андрес Лопес, Мануел Талафе, Марк Родригес

  • 19:55

    "Час пик 3" - екшън - комедия - САЩ, 2007; реж. Брет Ратнър, с Джеки Чан, Крис Тъкър, Хироюки Санада, Юки Кудо, Макс Фон Сайдоу

  • 21:25

    "Братята Соломон" - комедия - САЩ, 2007; реж. Боб Оденкърк, с Уил Арнет, Уил Форте, Дакс Шепърд, Чи МакБрайд, Малин Акерман, Дейвид Кохнър, Дилън Бейкър

  • 23:00

    "На изток и надолу I, 3 еп." - комедия - САЩ, 2009; реж. Дейвид Гордън Грийн, с Дани МакБрайд, Джон Хоукс, Дженифър Ъруин, Стийв Литъл, Кати Миксън

  • 23:30

    "Увиснал I, 7 еп. - Незаличима воня" - комедия - САЩ, 2009; реж. Джим МакКей, с Томас Джейн, Джейн Адамс, Ан Хечи, Чарли Сакстън, Дейвид Хенри

  • 00:00

    "Ваканционни изцепки" - комедия - САЩ, 2009; реж. Райън Шираки, с Ейми Поулър, Рейчъл Драч, Паркър Поси, Амбър Тамблин, Джейн Линч

  • 01:25

    "21" - трилър - САЩ, 2008; реж. Робърт Лукетич, с Джим Стърджис, Кевин Спейси, Кейт Босуърт, Лорънс Фишбърн, Арън Ю

  • 03:25

    "На изток и надолу I, 3 еп." - комедия - САЩ, 2009

  • 03:55

    "Увиснал I, 7 еп. - Незаличима воня" - комедия - САЩ, 2009

  • 04:25

    "Ах, 70-те! II, 21 еп. - Серенадата на Келсо" - комедия - САЩ, 2000

  • 04:50

    "Ах, 70-те! II, 22 еп. - Джаки продължава напред" - комедия - САЩ, 2000

  • 05:10

    "Ах, 70-те! II, 23 еп. - Мамка му!" - комедия - САЩ, 2000

  • 05:30

    "Ах, 70-те! II, 24 еп. - Ред е уволнен" - комедия - САЩ, 2000

  • 05:55

    "Ах, 70-те! II, 25 еп. - Женски боен клуб" - комедия - САЩ, 2000

 
  • 06:40

    "Гаргойл" - анимация

  • 07:30

    "Човекът паяк" - анимация

  • 07:50

    "Х-мен" - анимация

  • 08:15

    "Соник Х" - анимация

  • 08:40

    "Mon Colle Knights" - анимация

  • 09:05

    "Новости в Ентенхаузен" - анимация

  • 09:30

    "Даркуинг Дак" - анимация

  • 10:00

    "Тимон & Пумба" - анимация

  • 10:30

    "Херкулес на Дисни" - анимация

  • 10:55

    "Аладин на Дисни" - анимация

  • 11:25

    "Чудото на лъвовете" - семеен филм, САЩ, 2003

  • 13:10

    "Чудото на Лейк Плесид" - драма, САЩ, 2004

  • 15:40

    "Индианците от Кливлънд 2" - комедия, САЩ, 1994

  • 17:20

    Новини

  • 17:35

    "Завръщането на индианците от Кливлънд" - комедия, САЩ, 1998

  • 19:20

    "Карате Кид 4" - екшън филм, САЩ, 1994

  • 21:15

    "Моят участък" - репортаж

  • 23:15

    "Приключението живот" - журнал

  • 01:05

    К1 журнал

  • 02:05

    Нощно гейм шоу

  • 03:35

    "Бъгзи" - гангстерски филм, САЩ, 1991

  • 05:50

    "Клетка за герои" - сериал

 
  • 17:30

    Клиплиния

  • 18:45

    Риплей

  • 19:00

    CAUETivi

  • 20:00

    US Топ

  • 21:00

    JDM

  • 21:15

    Тюбс

  • 23:45

    Субкултура

  • 00:00

    Синтез

  • 00:15

    Рок-нощ

 
  • 07:25

    "Конна полиция на Ню Йорк" - комедия с Денис Франц, Клиф Де Янг.

  • 08:55

    "Гнездо на стършели" - екшън/приключенски с Рок Хъдсън, Силва Косчина, Серджо Фантони.

  • 10:45

    "Жените срещу мъжете" - драма/комедия с Пол Райзер, Джо Мантеня, Кристин Лати, Дженифър Кулидж.

  • 12:15

    "Куигли: На другия край на света" - уестърн с Том Селек, Алън Рикман, Крис Хейуд.

  • 14:15

    "Макси" - комедия с Глен Клоуз, Манди Патинкин, Бърнард Хюс.

  • 15:55

    "Синдикатът" - драма със Силвестър Сталоун, Род Щайгър, Питър Бойл.

  • 18:15

    "Малката Дорит" - 2 ч. - драма с Дерек Якоби, Джоан Грийнууд, Сирил Кюсак.

  • 21:15

    "Лудостта на крал Джордж" - драма Хелън Мирън, Рупърт Еверет, Рупърт Грейвс.

  • 23:05

    "Алис" - комедия с Мия Фароу, Алек Болдуин, Джо Мантеня, Джуди Дейвис, Уилям Хърт, Сибил Шепърд.

  • 00:50

    "Кръстоносци" - екшън с Ед Харис, Кристин Форест, Ейми Ингърсол, Стивън Кинг.

  • 02:50

    "Бялото на окото" - трилър с Алан Розенберг, Алберта Уотсън, Майкъл Грийн.

  • 04:40

    "Завръщането на живите мъртви" - ужаси с Джеймс Карън, Дон Калфа.

 
  • 07:00

    "Манастир Св.св. Константин и Елена"-док.филм

  • 07:30

    "Слънчев бряг"-документален филм

  • 08:00

    "Катедралата на Роскилде, Дания"-док.филм

  • 08:15

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 08:30

    "Приказка по ноти"-док.филм MSAT

  • 09:00

    "Фитнес мания" - предаване /п/

  • 09:30

    "Ветроход" - магазинно предаване /п/

  • 10:00

    "Телестар" - телепазар

  • 10:30

    "Дивата красота на Маджарово"-док. филм /премиера/

  • 11:00

    "ПроФайл" - предаване за нови технологии и компютърни игри

  • 11:30

    ТВ арт представя.Трезори на културата

  • 12:00

    "Телестар" - телепазар

  • 12:30

    "Новините на M SAT" - обедна емисия

  • 12:40

    "Шоуто на баба"-кулинарно предаване/премиера/

  • 13:10

    "На риба и лов" - предаване

  • 13:40

    "Телестар" - телепазар

  • 14:00

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 14:15

    "Непознатата история"-предаване на Съйко Съев/повторение/

  • 14:30

    "Телестар" - телепазар

  • 15:00

    "Потребителят"-предаване/премиера/

  • 15:40

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 16:30

    "Музикалното шоу на ..." - музикално предаване

  • 17:00

    БГ история." Варненски халколитен некропол" /Iчаст"-док.филм /п/

  • 17:30

    "Киндердайк, Холандия"-документален филм

  • 17:45

    "Телестар" - телепазар

  • 18:00

    "Фитнес мания" - предаване

  • 18:30

    "Европейски посоки" - публицистично предаване на Свилена Димитрова

  • 19:00

    "Новините на M SAT" - централна емисия

  • 19:45

    "Пълно разкритие"-игрален филм

  • 21:30

    "Мания"- лайфстайл шоу

  • 22:00

    "НОВИНИ"-късна емисия

  • 22:30

    "Антикилър I"-игрален филм

  • 00:40

    "Между непознати"-игрален филм

  • 02:10

    "Сайлънт хил"-игрален филм

  • 04:10

    "Стрелци"-игрален филм

  • 05:45

    "Лоара"-док.филм

  • 06:00

    "Любовта е лудост"-док.филм

 
  • 07:00

    Стартер

  • 08:00

    Клуб "Закуска"

  • 10:00

    Основен чарт

  • 11:00

    Топ 10: Нови рок парчета

  • 12:00

    Освежаващ уикенд - музикален микс

  • 17:00

    Чарт класацията на Великобритания

  • 18:00

    Създаването на един клип

  • 18:30

    Музикален микс

  • 19:30

    Животът на ръба

  • 20:00

    Световен чарт експрес

  • 21:00

    Денс Флор Чарт

  • 22:00

    Роб и Биг

  • 22:30

    MTV в кината

  • 23:00

    Топ 10: Нови рок парчета

  • 00:00

    Зимата на MTV

  • 01:00

    Любовна битка с Тила Текила

  • 03:00

    Музикален микс

 
  • 06:00

    „Марин 1: Хеликоптерът на Обама”

  • 07:00

    „Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад: На парчета”

  • 08:00

    „Светът на хищниците: Лъвовете”

  • 09:00

    „Светът на хищниците: Цар на мечките”

  • 10:00

    „Райски места: Патагония - живот на края на Земята”

  • 11:00

    „Най-трудните ремонти на света: Изстрелване на ракета”

  • 12:00

    „Голям, по-голям, най-голям: Карго-самолет”

  • 13:00

    „Най-трудните ремонти на света: Соларна кула”

  • 14:00

    „На куката: Риболов на чудовища: Гигантска монголска пъстърва”

  • 15:00

    „Гигантите на природата отвътре: Кит”

  • 16:00

    „Проект: Земята: Раждането на Земята”

  • 17:00

    „Тайната Библия: Апокалипсисът”

  • 18:00

    „Проект: Земята: Изчезване на човечеството”

  • 19:00

    „2012: Пророчеството”

  • 20:00

    „Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад: Кой управлява самолета?”

  • 21:00

    ПРЕМИЕРА: „Чудовищната риба на Конго”

  • 22:00

    ПРЕМИЕРА: „Най-бързият хищник в морето”

  • 23:00

    „Проект: Земята: Големият взрив”

  • 00:00

    „Чудовищната риба на Конго”

  • 01:00

    „Най-бързият хищник в морето”

  • 02:00

    „Проект: Земята: Големият взрив”

  • 03:00

    „Голям, по-голям, най-голям: Карго-самолет”

  • 04:00

    „Чудовищната риба на Конго”

  • 05:00

    „Най-бързият хищник в морето”

 
  • 07:10

    Фолклорен изгрев

  • 07:45

    Кутия 507 - игр филм

  • 09:30

    Панаирен калейдоскоп

  • 10:00

    Телемаркет

  • 10:15

    Избрано от Директно

  • 11:00

    Преди лекарствата

  • 11:30

    Сите българи заедно

  • 13:30

    Студио СПОРТ

  • 15:00

    Телемаркет

  • 15:15

    Новини

  • 15:30

    Феърплей

  • 16:15

    Акведукт

  • 16:45

    Телемаркет

  • 17:00

    Лицата на България

  • 17:15

    Новини

  • 17:30

    Ничий живот - игр филм

  • 19:15

    Новини - централна емисия

  • 19:45

    Между непознати - игр филм

  • 21:20

    С пръст на спусъка - игр филм

  • 23:00

    Ловът с Иво

  • 23:30

    Новини

  • 00:00

    Жената скенер

  • 00:30

    Между непознати - игр филм

  • 02:00

    Акведукт

  • 02:30

    Преди лекарствата

  • 03:00

    "С пръст на спусъка" - игр. филм

  • 04:30

    Планетата Земя - тв поредица

  • 05:00

    Ловът с Иво

  • 05:30

    Студио СПОРТ

 
  • 06:30

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 07:10

    "Малколм" - сериал

  • 07:50

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 08:55

    "Страхотно парти" - комедия, Австралия, 2002

  • 10:50

    "Руби и Куентин" - комедия, Франция, 2002

  • 12:15

    "Най-хубавото нещо" - комедия, ФРГ, 2002

  • 14:00

    "Най-страхотното нещо" - комедия, ФРГ, 2004

  • 15:50

    "Мъже в черно" - фантастичен филм, САЩ, 1997

  • 17:40

    "Legend of the Seeker: Мечът на истината" - фентъзи сериал

  • 18:30

    "Междузвездни войни: Войната на клонингите" - анимационен сериал

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал

  • 20:10

    "Галилей" - научен журнал

  • 21:15

    "Мъже в черно 2" - фантастичен филм, САЩ, 2001

  • 23:10

    "Аз съм легенда" - фантастичен филм, САЩ, 2007

  • 00:55

    "Зомбита" - фантастичен филм, САЩ, 2006

  • 02:40

    "Аз съм легенда" - фантастичен филм, САЩ, 2007

  • 04:15

    "Зомбита" - фантастичен филм, САЩ, 2006

  • 05:40

    "Галилей" - научен журнал

 
  • 07:00

    Кодово име. Съседските деца - с1,еп4, 5

  • 08:00

    Костенурките Нинджа - с3,eп44, 45

  • 09:00

    Х - мен Еволюция II - eп13, 14, 15

  • 10:00

    Два пъти в живота - с2,еп12

  • 11:00

    Голяма любов - с2,еп8

  • 12:00

    Американски мечти - с3, eп 6

  • 13:00

    Вечно лято - с1,еп8

  • 14:00

    "Достатъчно" - екшън с Дженифър Лопес

  • 16:00

    Зайнфелд - с3,еп12

  • 16:30

    "Относно Смит" - комедия с Джак Никълсън

  • 18:45

    Новините

  • 19:45

    "Дракула" - ужаси с Гари Олдман, Уинона Райдър, Антъни Хопкинс, Киану Рийвс

  • 21:45

    "Паник стая" - трилър с Джоди Фостър, Форест Уитакър

  • 23:45

    Зайнфелд - с3,еп13

  • 00:15

    Новините

  • 01:00

    "Дракула" - ужаси с Гари Олдман, Уинона Райдър, Антъни Хопкинс, Киану Рийвс

  • 03:00

    "Паник стая" - трилър с Джоди Фостър, Форест Уитакър

  • 05:00

    Два пъти в живота - с2,еп12

  • 06:00

    Ловци на митове - шоу за непопулярна наука

 
  • 06:30

    "Училищните следователи" - доку-поредица

  • 06:50

    "На къмпинг" - комедиен сериал

  • 07:15

    "Само Атце" - сериал

  • 07:45

    "Никола" - комедиен сериал

  • 08:15

    "Светът на Рита" - комедиен сериал

  • 08:45

    "Кая Янар - на живо и нецензуриран!" - комедийно шоу

  • 10:25

    "Страхотният бръмбар в ралито Монте Карло" - комедия, САЩ, 1976

  • 12:30

    "Синди от Марцан и младите диваци" - комедийно шоу

  • 13:45

    "Германия търси суперзвездата" - журнал

  • 14:40

    "Германия търси суперзвездата" - шоу

  • 16:40

    "Рах, оценителят на ресторанти" - шоу

  • 17:40

    "Селянин си търси съпруга" - доку-поредица

  • 18:45

    "Ексклузивно - уикенд"

  • 19:45

    Актуален уикенд

  • 20:05

    "Фермата" - реалити

  • 21:15

    "Първият път" - комедия, САЩ, 2007

  • 00:30

    Ексклузивен репортаж

  • 01:00

    "Очарованието живот" - репортаж

  • 01:15

    "Първият път" - комедия, САЩ, 2007

  • 03:30

    "Ексклузивно - уикенд"

  • 04:20

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 05:20

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

  • 06:10

    "Експлозивно - уикенд" - журнал

 
  • 06:55

    "Смъртоносен вирус: Спасение от ледовете" - фантастичен екшън филм, САЩ, 1999

  • 08:30

    "Джек в пристъп на безумие" - комедия, САЩ, 1991

  • 10:25

    "Бигфут" - приключенски филм, САЩ, 1987

  • 12:05

    "А-отборът" - екшън сериал

  • 14:00

    "Х-фактор: Непонятното" - мистъри сериал

  • 15:00

    "Хенес Бендер на живо" - комедия

  • 16:00

    "Парите са скрити в мазето" - доку-поредица

  • 17:00

    "Grip" - журнал за коли

  • 18:00

    "Виж, за да узнаеш" - доку-поредица

  • 19:00

    "Светът на чудесата" - научен журнал

  • 20:00

    "Биг Брадър" - шоу

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Мечът на принца" - екшън филм, САЩ/Китай, 2005

  • 23:20

    "Закон & ред: Ню Йорк" - крими/трилър сериал

  • 00:15

    "Аутопсия: Мистериозни смъртни случаи" - доку-поредица

  • 02:05

    "Закон & ред: Ню Йорк" - крими/трилър сериал

  • 02:55

    "Неизяснени случаи: По следите на извършителите" - доку-поредица

  • 03:55

    "Рикошет" - трилър, САЩ, 1991

  • 05:20

    "Наука тотално" - журнал

 
  • 06:00

    „Германия през седмицата”

  • 07:00

    Детски филм: "Боба и слонът"

  • 08:20

    „Германия през седмицата”

  • 09:00

    Сериал: "Ще те науча да обичаш" (Колумбия)

  • 10:00

    "Ехо от седмицата"

  • 10:30

    Заснето в СССР. "Дълъг и щастлив живот"

  • 12:00

    "Германия през седмицата"

  • 13:00

    "Животът е прекрасен"

  • 14:45

    "ООН в действие"

  • 15:00

    Сериал: "Ще те науча да обичаш" (Колумбия)

  • 16:00

    "Арт-навигатор"

  • 16:30

    "Визави" с Алла Барата

  • 17:00

    Сериал: „Богатството”

  • 18:00

    "Прозорец към Европа"

  • 18:30

    "Белият папагал"

  • 19:00

    "Анонс"

  • 19:07

    "Пълен Албац"

  • 20:00

    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"

  • 21:00

    Концерт "От Русия с любов - 2004"

  • 23:00

    Игрален филм: "Матросите не задават въпроси"

  • 01:30

    "Белият папагал"

  • 02:00

    Сериал: "Ще те науча да обичаш" (Колумбия)

  • 03:00

    "Визави" с Алла Барата

  • 03:30

    Музикална програма "Сътворените кумири: Пол Маккартни"

  • 04:00

    Сериал: „Богатството”

  • 05:00

    Медицинска програма: "Телохранител"

  • 05:30

    „Голямата разходка: Камчатка”

 
  • 06:35

    "Създаването на..." - ново из филмовите студия

  • 06:55

    "Комисарят Рекс" - крими сериал

  • 09:00

    "Събуди се!" - сутрешно шоу

  • 10:05

    "Гениално разминаване" - комедийно шоу

  • 11:05

    "Умно" - шоу

  • 12:05

    "Маркус" - скеч комедийно шоу

  • 13:05

    "Жени бомби" - скеч комедийно шоу

  • 13:35

    "Пастевка" - комедиен сериал

  • 14:05

    "ZACK!" - комедиен сериал

  • 15:05

    "Шестимата" - комедиен сериал

  • 16:05

    "DIE DREISTEN DREI - DIE COMEDY WG" - скеч комедийно шоу

  • 17:05

    "Шилерщрасе" - комедийно шоу

  • 18:05

    "Намерете Немо" - анимационен филм, САЩ, 2003

  • 20:00

    Репортаж

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Специален отряд на морската пехота" - криминален сериал

  • 22:15

    "Престъпни умове" - крими сериал

  • 23:15

    "Звезди и истории" - журнал

  • 23:45

    "Планетопия"

  • 00:30

    Репортаж

  • 01:30

    "Новини & репортажи"

  • 02:20

    "Нощна шоу викторина" - гейм шоу

  • 03:55

    "Специален отряд на морската пехота" - криминален сериал

  • 04:40

    "Престъпни умове" - крими сериал

  • 05:20

    "Комисарят Рекс" - крими сериал

  • 06:05

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

 
  • 07:30

    Висшата лига в аванс

  • 08:00

    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман

  • 08:30

    Голове в неделя

  • 10:30

    Футболна сутрин: върховите моменти

  • 12:00

    Предаването на Джими Хил

  • 13:30

    Голове в неделя

  • 15:30

    Футболна сутрин: върховите моменти

  • 17:00

    Коледното педаване на Джими Хил

  • 18:30

    Голове в неделя

  • 20:30

    Футболна сутрин: върховите моменти

  • 22:00

    Голове в неделя

  • 00:00

    Футбол от Висшата лига

  • 06:30

    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман

 
  • 06:00

    "Двете лица на Тома" - еп. 17 и 18, сериал, комедия, Франция, 2004, с Джулиън Гарин, Франс Хонг, Франк Адриен, Мюриъл Върнт - повторение

  • 06:50

    "Мечето Рупърт" - еп. 33, анимация

  • 07:00

    "Пощальонът Пат" - сезон 4, еп. 4, анимация - повторение

  • 07:15

    "Тао Шу - момчето воин" - еп. 31, анимация - повторение

  • 07:30

    "Приключенията на Хокус и Лотус"

  • 07:40

    "Приключенията на мечето Падингтън" - сезон 3, еп. 6 и 7, анимация - повторение

  • 08:35

    "Пощальонът Пат" - сезон 4, еп. 5, анимация

  • 08:50

    "Шпионките от Поп Сикретс" - еп. 25, анимация

  • 09:15

    "Джони Тест" - сезон 1, еп. 8 и 9, анимация - повторение

  • 10:00

    "Пещерата на златната роза" 3, романтичен, фентъзи, Италия, 1993, с Алесандра Мартинес, Урсула Андрес, Никълъс Роджърс, Ким Роси Стюарт, Бригите Нилсън - повторение

  • 11:35

    "Чичо Макс" - анимация

  • 11:50

    "Приключенията на мечето Падингтън" - сезон 3, еп. 8

  • 12:10

    "Приключенията на Хокус и Лотус" - повторение

  • 12:25

    "Клуб Уинкс" - сезон 2, еп. 5 и 6, анимация - повторение

  • 13:10

    "Гарфийлд и приятели" - сезон 2, еп. 68 и 69, анимация - повторение

  • 14:00

    "Тао Шу - момчето воин" - еп. 32, анимация

  • 14:10

    "Шпионките от Поп Сикретс" - еп. 26, анимация

  • 14:35

    "Лили чудото" - еп. 1, анимация

  • 15:00

    "БГ - Къде? Къде?"

  • 15:05

    "Мусти" 3D, еп. 12, анимация

  • 15:10

    "Хауди Гауди" - еп. 3 и 4, анимация

  • 16:00

    "Мусти" 3D, еп. 13 - анимация

  • 16:05

    "Пощальонът Пат" - сезон 4, еп. 6, анимация

  • 16:20

    "Джони Тест" - сезон 1, еп. 10 и 11, анимация

  • 17:05

    "Клуб Уинкс" - сезон 2, еп. 7 и 8, анимация

  • 17:50

    "Гарфийлд и приятели" - сезон 2, еп. 70 и 71, анимация

  • 18:40

    "Двете лица на Тома" - еп. 19 и 20, сериал, комедия, Франция, 2004, с Джулиън Гарин, Франс Хонг, Франк Адриен, Мюриъл Върнт

  • 19:30

    "Непокорните" - сезон 3, еп. 61, 62 и 63, сериал, Мексико, 2004, с Енрике Роча, Хуан Ферара, Нинел Конде

  • 22:00

    "Мечето Рупърт" - анимация - повторение

  • 22:10

    "Пощальонът Пат" - анимация - повторение

  • 22:45

    "Приключенията на мечето Падингтън" - повторение

  • 23:10

    "Гарфийлд и приятели" - анимация - повторение

  • 00:00

    "Непокорните" - сериал, Мексико, 2004, с Енрике Роча, Хуан Ферара, Нинел Конде - повторение

  • 02:10

    "Мечето Рупърт" - анимация - повторение

  • 02:20

    "Пощальонът Пат" - анимация - повторение

  • 02:50

    "Приключенията на мечето Падингтън"- повторение

  • 03:15

    "Рататуинг"

  • 04:00

    "Гарфийлд и приятели" - анимация - повторение

  • 04:50

    "Тао Шу - момчето воин" - анимация - повторение

  • 05:15

    "Как да стана магьосник?"

 
  • 22:00

    „Изгубени ангели” – драма, САЩ, 1989, с Доналд Съдърланд

  • 00:00

    „Просто бизнес” – комедия, САЩ, 1991, със Самюел Джаксън

  • 01:25

    „Прожекционната зала: Продуцентите”

  • 01:50

    „Прожекционната зала: Човешките права”

  • 02:20

    "Джунглата на черната дъска" - драма, САЩ, 1955, със Сидни Поатие

 
  • 08:00

    "Китайският пролетен фестивал"

  • 08:30

    "Батфинк 16 - 20 еп. "

  • 09:00

    "Светът на домашните любимци" - 4 еп. "

  • 09:30

    "Американски разказвачи" /II част/"

  • 10:00

    "Страсбург - градът на пътищата"

  • 10:30

    "Играта Го"

  • 11:15

    "Турция - няма по - хубава мечта. Пaмуккале"

  • 11:30

    "Тайните на холистичното лечение /IV част/"

  • 12:00

    "Бърт Улф - "Какво ядем" - "Историята на домата"

  • 12:45

    "Опазване на околната среда в Швейцария" - 4 еп. "

  • 13:00

    "Великобритания днес" - "Бизнес"

  • 13:30

    "Музикален филм за певческа група кук Клуб „Сладък кладенец” /I част/"

  • 14:00

    "Музикален филм за певческа група кук Клуб „Сладък кладенец” /II част/"

  • 14:45

    "Стара Загора - град само на липите?"

  • 15:00

    "Бавария, традициите създават бъдещето"

  • 15:30

    "Синият лазер"

  • 16:15

    "Швейцария - водното царство на Европа"

  • 16:30

    "Модерна Япония" /III част/ "

  • 17:00

    "Модерна Япония" /IV част/ "

  • 17:30

    "Театър на мечтите" - "Тибетски будизъм"

  • 18:00

    "Илия Луков - син на България 10 години на сцената" /I част/"

  • 18:30

    "Илия Луков - син на България 10 години на сцената" /II част/"

  • 19:00

    "Корени с Бърт Улф" - "Гранд Кайман"

  • 19:30

    "Намаляване на бедствията, глобалния принос на Япония"

  • 20:00

    "Извънземният Казахстан"

  • 20:30

    "Мексико, екскурзия до слънцето"

  • 21:00

    "Ману Чао" /I част/"

  • 21:30

    "Ману Чао" /II част/"

  • 22:00

    "Великото преселение - Тоци в Европа"

  • 22:30

    "Аман, заман река Йордан и Йордания"

  • 23:00

    "Алашан, мистериозната китайска област"

  • 23:30

    "Коприната на Южен Китай"

  • 00:00

    "Паспорт" - "Патая, забрави жена си в Европа"

  • 00:30

    "Очи в очи със СПИН" - "Тайланд"

 
  • 05:00

    "От гроб на гроб" - Комедийна драма - Хърватска/Словения, 2005 г.

  • 07:00

    "Казанова" - Комедийна драма - САЩ, 2005 г.

  • 09:00

    "Близнаци" - Номинирана за "Златен глобус" комедия - САЩ, 1988 г.

  • 11:00

    "Маймунджилъци" - Романтична комедия - САЩ, 2001 г.

  • 13:00

    "Г-жа Браун" - Номиниран за "Оскар" любовен филм/биография - Великобритания/Ирландия/САЩ - 1997 г.

  • 15:00

    "Продуцентите" - Наградена с "Оскар" комедия - САЩ, 1968 г.

  • 17:00

    "Бейзкетбол" - Комедия - САЩ, 1998 г.

  • 19:00

    "Елизабет" - Наградена с "Оскар" историческа драма - Великобритания, 1998 г.

  • 21:00

    "Оскар и Лусинда" - Номинирана за "Оскар" романтична драма - САЩ/Австралия, 1997 г.

  • 23:20

    "От гроб на гроб" - Комедийна драма - Хърватска/Словения, 2005 г.

  • 01:00

    "Тропически остров" - Еротичен филм - САЩ, 2007 г.

  • 03:00

    "Копнежът" - Еротичен филм - САЩ, 2007 г.

 
  • 07:00

    Нежно събуждане

  • 09:00

    Музика по VH1

  • 10:00

    Най-доброто от класациите

  • 11:00

    Седмичен чарт албум

  • 12:00

    Топ 10: Бон Джоуви

  • 13:00

    Рок по VH1

  • 14:00

    Уикенд на шоуто "Това е от 90-те"

  • 17:00

    Музика за масите

  • 18:30

    Това е от 90-те

  • 19:00

    Джубокс: Любовни хитове

  • 21:00

    Топ 10: Бон Джоуви

  • 22:00

    Добрите кавър версии

  • 23:00

    VH1 новости

  • 23:30

    Соул музика в неделя

  • 01:00

    Музика по VH1

 
  • 06:00

    "Работилница за танкове" 3 еп.

  • 07:00

    "Науката за спорта" 5 еп.

  • 08:00

    "Невъзможната наука" 2 еп.

  • 09:00

    "САС. тайните на оцеляването" 7 еп.

  • 10:00

    "Съдебна медицина" 9 еп.

  • 11:00

    "Ед в действие" 13 еп.

  • 11:30

    "Приключение в пустинята Гоби"

  • 12:00

    "Работилница за танкове" 3 еп.

  • 13:00

    "Науката за спорта" 5 еп.

  • 14:00

    "Невъзможната наука" 2 еп.

  • 15:00

    "САС. тайните на оцеляването" 7 еп.

  • 16:00

    "Съдебна медицина" 9 еп.

  • 17:00

    "Ед в действие" 13 еп.

  • 17:30

    "Приключение в пустинята Гоби"

  • 18:00

    "Състезание на въздушна възглавница"

  • 19:00

    "Науката за спорта" 6 еп.

  • 20:00

    "Тиранозавър Рекс. макет като на живо"

  • 21:00

    "Патрул по леда" 2 еп.

  • 22:00

    "Съдебна медицина" 10 еп.

  • 23:00

    "Убиецът на сектата"

 
  • 07:00

    "Операция "Холивуд""

  • 08:00

    "Небесният път на чая" 1 еп.

  • 09:00

    "Земен рай" 3 еп.

  • 09:30

    "Земен рай" 4 еп.

  • 10:00

    "Пътешествието на викингите"

  • 11:00

    "Распутин. жив дявол"

  • 12:00

    "Кристалната нощ"

  • 13:00

    "Стоунхендж"

  • 14:00

    "Къща от 1940-те години" 4 еп.

  • 15:00

    "Операция "Холивуд""

  • 16:00

    "Небесният път на чая" 1 еп.

  • 17:00

    "Импресионистите" 8 еп.

  • 17:30

    "Тайните на Ренесанса" 1 еп.

  • 18:00

    "Изгубените оръдия на кралица Елизабет"

  • 19:00

    "Англия на Чарлс Дикенс" 1 еп.

  • 20:00

    "Животът при Наполеон" 2 еп.

  • 21:00

    "Групата от Хамбург"

  • 23:00

    "Танкове в Златния град. краят на Пражката пролет"

  • 00:00

    "Небесният път на чая" 2 еп.

  • 01:00

    "Импресионистите" 8 еп.

  • 01:30

    "Тайните на Ренесанса" 1 еп.

  • 02:00

    "Изгубените оръдия на кралица Елизабет"

  • 03:00

    "Англия на Чарлс Дикенс" 1 еп.

  • 04:00

    "Животът при Наполеон" 2 еп.

  • 05:00

    "Групата от Хамбург"

 
  • 07:05

    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица

  • 08:05

    "Куче-котка-мишка" - журнал за домашните любимци

  • 09:20

    "Дивата всекидневна" - доку-поредица

  • 10:20

    "Зюддойче Цайтунг ТV" - журнал

  • 11:10

    "ВВС ексклузивно: Видът ми ме влудява"

  • 12:05

    "Шпигел ТV"

  • 14:10

    "Сбогом, Германия! Преселниците" - репортаж

  • 16:15

    "Детегледачка в чужбина" - доку-поредица

  • 17:30

    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица

  • 18:00

    "авто мобил" - журнал

  • 19:15

    "Живот по желание" - журнал

  • 20:05

    "Готвачите" - доку-поредица

  • 21:15

    "Перфектна вечеря за видни личности" - кулинарно шоу

  • 00:15

    "Проминентни личности" - журнал

  • 00:55

    "Зюддойче Цайтунг ТV" - журнал

  • 01:45

    "NZZ Format" - журнал

  • 02:25

    "Master and Commander: До края на света" - приключенски филм, САЩ, 2003

  • 04:30

    "Страстни нощи" - еротичен филм, САЩ, 2005

  • 05:45

    "Дивата детска стая" - доку-поредица

  • 06:30

    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица

 
  • 07:00

    Документален филм

  • 07:20

    "Другото кино"

  • 08:20

    "Да ви е сладко"

  • 09:00

    Ековести

  • 09:15

    "Вселената" - документален сериал

  • 10:00

    "Неделя с VТV"

  • 12:00

    Ековести

  • 12:30

    "Музика на късмета" - драма

  • 14:15

    "Зелена линия"

  • 15:00

    "Зоомедия" - предаване

  • 15:30

    "Светът на дивите животни" - детски анимационен филм

  • 16:00

    "Еко арена"

  • 17:00

    "Вселената" - документален сериал

  • 17:50

    Ековести

  • 18:05

    "Пътят на гейшата" - документален филм

  • 19:00

    "VТV - топ видео"

  • 20:00

    "Световни забележителности" - документална поредица

  • 20:30

    "Боклукът" - реалити

  • 20:50

    Ековести

  • 21:10

    "Изкупление" - драма, режисьор Стив Бушеми, с участието на Уилям Дефо, Едуард Фърлонг, Мики Рурк, Джон Хърд

  • 23:00

    "Бялата лястовица"

  • 00:00

    "Зелена линия" /п/

  • 00:30

    "Еко арена" /п/

  • 01:30

    " VТV - топ видео" /п/

  • 03:30

    "Другото кино" /п/

  • 05:30

    "Бялата лястовица" /п/

  • 06:30

    "Зелена линия" /п/

 
  • 07:00

    "Дишане и йога" - 47 еп.

  • 07:25

    "Карибска аеробика" - 38 еп.

  • 07:50

    "Африканска аеробика" - 6 еп.

  • 08:15

    "Зона за йога" - 67 еп.

  • 08:40

    "Божествен дизайн" - 102 и 103 еп.

  • 09:30

    "Място под слънцето" - 12 еп.

  • 10:25

    "Терапия със стил" - 13 и 14 еп.

  • 11:15

    "Красива за грош" - 24 и 25 еп.

  • 12:10

    "Да успееш" - 2 еп.

  • 13:00

    "Вземам те! Да пируваме!" - 10 - 13 еп.

  • 14:45

    "Място под слънцето" - 12 еп.

  • 15:35

    "Да успееш" - 6 eп.

  • 16:25

    "Холивудски питомци" - 7 и 8 еп.

  • 17:20

    "На червено" - 13 и 14 еп.

  • 18:10

    "Красива за грош" - 11 и 12 eп.

  • 19:00

    "Място под слънцето" - 12 еп.

  • 19:55

    "Да се подмладиш с 10 г.: в Нова Зеландия" - 11 и 12 еп.

  • 20:45

    "Палати" - 2 еп.

  • 21:10

    "Памела Андерсън" - 1 еп.

  • 22:00

    "Клъц, клъц: Маями" - 6 еп.

  • 22:55

    "Гейша"

  • 23:45

    "Свалки в града: Лас Вегас" - 4 еп.

  • 00:35

    "Момичета ловци на духове" - 12 eп.

  • 01:05

    "Манхатанска сватовница" - 12 еп.

  • 01:30

    "Да се подмладиш с 10 г.: в Нова Зеландия" - 11 и 12 еп.

  • 02:20

    "Холивудски питомци" - 7 и 8 еп.

  • 03:10

    "Място под слънцето" - 12 еп.

  • 04:05

    "Свалки в града: Лас Вегас" - 4 eп.

  • 04:55

    "Момичета ловци на духове" - 12 eп.

  • 05:20

    "Манхатанска сватовница" - 12 еп.

  • 05:45

    "На червено" - 13 и 14 еп.

  • 06:10

    "Палати" - 2 еп.

 
  • 07:00

    "Да спасиш бебе" - 3 и 4 еп.

  • 07:55

    "Лекарки" - 12 еп.

  • 08:40

    "Съпруга, майка и ловджийка" - 7 еп.

  • 09:05

    "Кой мислиш, че си" - 6 еп.

  • 10:00

    "Личният живот на: Тризнаците"

  • 10:45

    "Чудеса с животни" - 1008 еп.

  • 11:35

    "Бедствията на века" - 30 еп.

  • 12:20

    "Всичко за бедствията" - 6 еп.

  • 13:10

    "Да спасиш бебе" - 3 и 4 еп.

  • 14:05

    "Кой мислиш, че си" - 6 еп.

  • 14:55

    "Личният живот на: Тризнаците"

  • 15:40

    "Чудеса с животни" - 1008 еп.

  • 16:35

    "Бедствията на века" - 30 еп.

  • 17:20

    "Всичко за бедствията" - 6 еп.

  • 18:10

    "Лекарки" - 12 еп.

  • 19:00

    "Хигиенни досиета" - 17 и 18 еп.

  • 19:55

    "Травма" - 1 - 7 еп.

  • 01:50

    "Хигиенни досиета" - 17 и 18 еп.

  • 02:35

    "Къщи с призраци" - 13 еп.

  • 03:25

    "Съпруга, майка и ловджийка" - 7 еп.

  • 03:50

    "Чудеса с животни" - 1008 еп.

  • 04:35

    "Къщи с призраци" - 8 и 9 еп.

  • 06:10

    "Кой мислиш, че си" - 6 еп.

 
  • 07:00

    "Идеаланта двойка" - 3 еп.

  • 07:55

    "Маса за трима" - 52 - 56 еп.

  • 12:20

    "Да сготвиш с Анхел" - 7 еп.

  • 13:20

    "Отмъщението" - 27 - 31 еп.

  • 17:50

    "Приказният принц" - 16 еп.

  • 18:40

    "Мария Роса ще ме сватоса" - 81 еп.

  • 19:35

    "Идеалната двойка" - 3 еп.

  • 20:30

    "Мъже говорят за жени" - 21 еп.

  • 21:30

    "Да живееш така" - 26 еп.

  • 22:30

    "Годеник под наем" - игрален филм

  • 00:00

    "Дона Флор и нейните двама съпрузи" - 10 еп.

  • 00:55

    "Появата на Анита" - 8 еп.

  • 01:50

    "Идеалната двойка" - 3 еп.

  • 02:40

    "Лоша отплата" - 64 - 68 еп.

 
  • 07:30

    Момчето робот - анимационен филм

  • 08:00

    Чудният свят на Дисни. Моите приятели Тигъра и Мечо Пух - анимационен филм

  • 08:30

    Яко +

  • 09:55

    Телепазарен прозорец

  • 10:10

    Вяра и общество с Горан Благоев

  • 10:35

    Всички пред екрана

  • 11:00

    В неделя с... /епизод 64/

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    В неделя с... /епизод 64/

  • 12:55

    Теглене на жребия за Европейското първенство по футбол през 2012 година - пряко предаване от Варшава

  • 13:50

    В неделя с... /епизод 64/

  • 15:30

    Олимпийски хроники

  • 16:00

    Спортна треска

  • 17:00

    Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс

  • 17:30

    Фонд БНТ. Клуб "НЛО"

  • 18:20

    Библиотеката

  • 18:50

    Раждането на Буда - документален филм/Франция,2008г./

  • 19:45

    Лека нощ, деца!. Приказки за всеки ден

  • 20:00

    По света и у нас

  • 20:50

    Българската песен в Евровизия 2010 - представяне на 5-те състезаващи се песни /пряко предаване от зала 2 на НДК/

  • 22:00

    По света и у нас

  • 22:10

    Шоу "Елит" - предаване за шоубизнес

  • 22:40

    Нощни птици

  • 23:40

    Последен шанс - игрален филм /САЩ, 1995г./, режисьор Дан Голдън, в ролите. Кели О'Бърн, Елена Сахагън, Сюзан Африка, Ники Фриц и др.

  • 01:15

    Вяра и общество с Горан Благоев/п/

  • 01:40

    Нощни птици/п/

  • 02:40

    Шоу "Елит" - предаване за шоубизнес/п/

  • 03:10

    Видеоклипове

  • 03:30

    Фонд БНТ. Клуб "НЛО"/п/

  • 04:20

    Раждането на Буда - документален филм/п/

  • 05:15

    Библиотеката/п/

 
  • 06:40

    В час ли си? - образователна програма /п/

  • 07:30

    Момичето, което спаси небето - тв новела на Евровизия /Словения/п/

  • 07:45

    Здраве /избрано от седмицата/

  • 08:45

    Иде нашенската музика - фолклорно токшоу

  • 09:45

    Български уроци - аз уча български /за напреднали, първи урок/п/

  • 10:00

    Европейски маршрути. Манастирът Мелк /п/

  • 10:10

    Вяра и общество с Горан Благоев

  • 10:35

    Време за готвене - кулинарно шоу /избрано/п/

  • 11:00

    В неделя с...

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    В неделя с...

  • 12:55

    Одисеята на Михалис Гарудис - документален филм на Иван Гарелов

  • 13:40

    Жълтите цветя - изпълнения на Нина Николина

  • 13:50

    В неделя с...

  • 15:30

    Всички пред екрана

  • 16:00

    Шоуто на Канала /п/

  • 16:50

    ОЛАФ - с лице към европейските граждани - документален филм

  • 17:20

    Концерт на Есма Реджепова

  • 18:30

    Ретроспорт. Биатлон - Боран Хаджиев, тайните на успеха

  • 19:30

    Пътеводител БГ. Беласица /п/

  • 20:00

    По света и у нас

  • 20:50

    Българската песен в Евровизия 2010 - представяне на 5-те състезаващи се песни /пряко предаване от зала 2 на НДК/

  • 22:00

    Най - доброто от... - Клубно парти

  • 22:30

    Славата на България - тв филм (2003), режисьор Васил Барков, в ролите. Джоко Росич, Христо Шопов, Стойчо Мазгалов, Йордан Спиридонов и др.

  • 23:00

    Спортна треска

  • 00:00

    По света и у нас

  • 00:15

    Европейски дневник /п/

  • 00:30

    В неделя с... /п/

  • 03:05

    Големанов - тв постановка по комедията на Ст.Л.Костов (1995), режисьор Иван Ничев, в ролите. Никола Рударов, Татяна Лолова, Кръстьо Лафазанов, Тончо Токмакчиев, Мартина Вачкова и др.

  • 04:25

    Творби от руски композитори - концерт на Пловдивската филхармония с диригент Емил Табаков

  • 05:15

    Здраве /избрано от седмицата/п/

  • 06:15

    Вяра и общество с Горан Благоев /п/

 
  • 07:15

    Избрано от Сутрин с ВВТ

  • 09:00

    Красота и сила

  • 10:00

    Пресечни точки

  • 12:00

    Новините

  • 12:45

    TV пазар

  • 13:00

    Спортното по ВВТ

  • 15:00

    Кратки новини

  • 15:10

    Така го правят жените - избрано

  • 16:00

    Звезден прах

  • 18:00

    Кънтри с Лили

  • 18:30

    По женски - избрано

  • 19:30

    Новините

  • 20:15

    Спортното по ВВТ

  • 22:30

    Кънтри с Лили

  • 23:00

    Звезден прах

  • 01:00

    Българската музика

  • 02:30

    Кънтри с Лили

  • 03:00

    Новините

  • 04:00

    По женски - избрано

  • 05:00

    Така го правят жените - избрано

  • 06:00

    Красота и сила

  • 07:00

    Музика

 
  • 06:00

    "Слайдърс. Портата към едно друго измерение" - сериал, 2 епизода

  • 07:30

    "Пумукъл" - анимация

  • 08:05

    "Монк" - сериал, 2 епизода

  • 10:00

    "Бойна лига" - сериал

  • 11:00

    "Весели празници" - комедия, /п/

  • 13:00

    "Новите приключения на Робин Худ" - сериал, сезон 2

  • 14:00

    "Легендите на бокса" - предаване за професионален бокс

  • 15:00

    "Премиършип по Диема"

  • 15:30

    "Бирмингам - Уулвърхямптън" - мач от английската Висша лига, директно

  • 17:25

    "Премиършип по Диема"

  • 18:00

    "Челси - Арсенал" - мач от английската Висша лига, директно

  • 19:55

    "Премиършип по Диема"

  • 20:30

    "За нула време” – криминален филм

  • 22:15

    "Стивън Сегал. Човекът на закона" - сериал

  • 22:50

    "Порочната Емануела" - драма

  • 00:15

    "В клопка" - екшън

  • 02:00

    "Новите приключения на Робин Худ" - сериал, сезон 2, /п/

  • 02:45

    "В светлината на прожекторите" - екшън

  • 04:15

    "Бойна лига" - сериал,/п/

  • 05:10

    "Истинските съпруги от Ню Йорк" - реалити

 
  • 06:00

    "Въздушният Бъд. Волейболна лига" - семеен филм, /п/

  • 07:55

    "Да бъдеш на 17" - комедия

  • 10:00

    "Денят на Свети Валентин" - драма

  • 12:00

    "Въздушния Бъд. Шампионска лига" - семеен филм

  • 14:00

    "Джо срещу вулкана" - романтична комедия

  • 15:45

    "Прецакването" - екшън, /п/

  • 18:00

    "Това познато чувство" - романтична комедия

  • 20:00

    "От местопрестъплението. Маями" - сериал, сезон 3

  • 21:00

    "Нощем в градината на доброто и злото" трилър с уч. на Алисън Истууд, лейди Шабли, Кевин Спейси, Джак Томпсън, Джон Кюсак, Ирма Хол

  • 23:35

    "От местопрестъплението. Маями" - сериал, сезон 3, /п/

  • 00:30

    "Бедствие. Вулкан в Ню Йорк" - екшън

  • 02:10

    "Джо срещу вулкана" - романтична комедия, /п/

  • 03:50

    "Бедствие. Вулкан в Ню Йорк" - екшън, /п/

 
  • 06:00

    "Лалола" - теленовела, 3 епизода

  • 09:30

    "Дивата котка" - теленовела, 3 епизода

  • 12:30

    "Дона Леон. Крайна спирка Венеция" – игр. филм

  • 14:15

    "Господарят на пустинята" - романтичен филм

  • 16:00

    "Магия за любов" - теленовела, 4 епизода

  • 19:45

    "Страстта на принцесата " – романтичен филм, II част

  • 21:30

    "Неочаквана любов " - романтичен филм

  • 23:15

    "Господарят на пустинята" - романтичен филм, /п/

  • 00:45

    "Магия за любов" - теленовела, 4 епизода, /п/

 
  • 07:00

    Пълна къща - ситком

  • 08:00

    Ловци на чудовища - анимационен сериал

  • 08:30

    Ърки и Пърки – анимационен сериал

  • 08:45

    Хари в царството на динозаврите – анимационен сериал

  • 09:00

    Котаракът на Франкенщайн - анимационен сериал

  • 09:30

    Кърби - анимационен сериал

  • 10:00

    Франклин - анимационен сериал

  • 10:30

    Кибер битки – анимационен сериал

  • 11:00

    Малкият Амадеус - анимационен сериал

  • 11:30

    Франклин - анимационен сериал

  • 12:00

    Пълна къща - ситком

  • 13:00

    Страници от живота

  • 14:00

    Цената на славата - теленовела

  • 18:00

    Страници от живота - теленовела

  • 19:00

    Страници от живота - теленовела

  • 20:00

    Страници от живота - теленовела

  • 21:00

    Страници от живота – теленовела

 
  • 07:00

    Детски свят . Ekids - анимационна поредица

  • 08:45

    Телепазарен прозорец

  • 10:50

    Telestar

  • 11:00

    "Спортна панорама"

  • 12:00

    "АгроФорум" - Актуална информация за селското стопанство.

  • 12:30

    "Модна фиеста" - модно предаване с Марияна Аршева

  • 13:00

    "Семейни връзки" - 13 епизод

  • 13:30

    Telestar

  • 14:00

    Детски свят . Мегароботи - анимационна поредица

  • 14:30

    Документален филм

  • 14:45

    Телепазарен прозорец

  • 15:00

    "Хулио и неговият ангел" - игрален филм

  • 16:45

    Telestar

  • 17:30

    "Евроком Класик Студио"

  • 18:00

    Новини

  • 18:20

    Спорт

  • 18:30

    Телепазарен прозорец

  • 19:00

    "Музикален бонус - тв игра"

  • 20:00

    "Ултра Спорт" - седмично спортно предаване

  • 21:00

    "Труден избор"- драма, с уч. на Матю Табак, Джеф Голдблум, Ан Хечи и др.

  • 23:00

    "Мафиотски съпруги"-2 част, игрален филм

  • 01:00

    "Истории с призраци" - 14 епизод

  • 01:30

    "Чанове и звънци" - музикално предаване за автентичен фолклор

  • 02:00

    "Хулио и неговият ангел" - 1 епизод

  • 04:00

    "Труден избор"- драма, с уч. на Матю Табак, Джеф Голдблум, Ан Хечи и др.

  • 06:00

    "Цената на славата" - 166 епизод.

 
  • 05:00

    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"

  • 09:30

    Телешоп

  • 09:45

    Документален филм

  • 10:00

    Новини

  • 10:10

    Прогноза за времето

  • 10:15

    Телестар

  • 10:30

    новини

  • 10:40

    Документален филм

  • 11:00

    Новини

  • 11:15

    WS телешоп

  • 11:30

    новини

  • 11:40

    Телестар

  • 12:00

    Новини

  • 12:20

    Прогноза за времето

  • 12:25

    Спорт

  • 12:30

    новини

  • 12:40

    Агромаркет

  • 13:00

    Новини

  • 13:10

    Моят имот

  • 13:30

    новини

  • 13:40

    Документален филм

  • 14:00

    Новини

  • 14:10

    Прогноза за времето

  • 14:15

    WS телешоп"

  • 14:30

    новини

  • 14:40

    "Християнството" - публицистично предаване

  • 15:00

    Новини

  • 15:20

    Прогноза за времето

  • 15:25

    Спорт

  • 15:30

    новини

  • 15:35

    "Агрофорум"

  • 16:00

    Новини

  • 16:10

    Прогноза за времето

  • 16:15

    Телемаркет

  • 16:30

    новини

  • 16:40

    Агромаркет

  • 17:00

    Новини

  • 17:25

    Прогноза за времето

  • 17:30

    новини

  • 17:40

    Спорт

  • 17:50

    Спортна седмица

  • 18:00

    Новини

  • 18:15

    Прогноза за времето

  • 18:20

    Спорт

  • 18:25

    Поглед към света

  • 18:30

    Централна емисия НОВИНИ

  • 18:55

    Прогноза за времето

  • 19:00

    Новини

  • 19:15

    Прогноза за времето

  • 19:20

    Спорт

  • 19:30

    Новини

  • 19:40

    "Седмицата "На фокус"

  • 20:00

    Новини

  • 20:15

    Прогноза за времето

  • 20:20

    Спорт

  • 20:30

    новини

  • 20:40

    Документален филм

  • 21:00

    Новини

  • 21:20

    Прогноза за времето

  • 21:25

    Спорт

  • 21:30

    Европространство

  • 22:00

    Новини

  • 22:15

    Прогноза за времето

  • 22:20

    Спорт

  • 22:25

    "Утрешен вестник" - преглед а печата

  • 22:30

    Документален филм

  • 23:00

    Новини

  • 23:20

    Прогноза за времето

  • 23:25

    Спорт

  • 23:45

    "Седмицата "На фокус"

  • 00:00

    Новинарски информационен блок

 
  • 08:00

    "Хронограф" - исторически пътеводител

  • 08:15

    "История консулт"

  • 08:45

    "Свободата да общуваш"

  • 09:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 09:20

    "Образователен справочник"

  • 09:25

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 09:45

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 10:10

    "Образователен справочник"

  • 10:15

    "100 национални туристически обекта - Софийската синагога"

  • 10:30

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 11:00

    "Хронограф" - исторически пътеводител

  • 11:15

    "История консулт"

  • 11:45

    "Свободата да общуваш"

  • 12:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 12:20

    "Образователен справочник"

  • 12:25

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 12:45

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 13:10

    "Образователен справочник"

  • 13:15

    "100 национални туристически обекта - Софийската синагога"

  • 13:30

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 14:00

    "Хронограф" - исторически пътеводител

  • 14:15

    "История консулт"

  • 14:45

    "Свободата да общуваш"

  • 15:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 15:20

    "Образователен справочник"

  • 15:25

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 15:45

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 16:10

    "Образователен справочник"

  • 16:15

    "100 национални туристически обекта - Софийската синагога"

  • 16:30

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 17:00

    "Хронограф" - исторически пътеводител

  • 17:15

    "История консулт"

  • 17:45

    "Свободата да общуваш"

  • 18:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 18:20

    "Образователен справочник"

  • 18:25

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 18:45

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 19:10

    "Образователен справочник"

  • 19:15

    "100 национални туристически обекта - Софийската синагога"

  • 19:30

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 20:00

    "Хронограф" - исторически пътеводител

  • 20:15

    "История консулт"

  • 20:45

    "Свободата да общуваш"

  • 21:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 21:20

    "Образователен справочник"

  • 21:25

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 21:45

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 22:10

    "Образователен справочник"

  • 22:15

    "100 национални туристически обекта - Софийската синагога"

  • 22:30

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

 
  • 08:00

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3" /п/

  • 08:40

    "Tелешоп"

  • 09:00

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3" /п/

  • 09:45

    "Tелешоп"

  • 10:00

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3" /п/

  • 11:00

    "Tелешоп"

  • 11:15

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3" /п/

  • 11:40

    "Телемаркет"

  • 12:00

    "Поздравителен концерт"

  • 13:30

    "Пет за четири" - неспортно предаване на С. Диков /п/

  • 14:30

    "Tелешоп"

  • 14:45

    "Едно към едно" - извънредно предаване за спорт на "Канал 3"

  • 15:30

    "Неудобните" - предаване с Маргарита Димитрова /п/

  • 16:30

    "Tелешоп"

  • 17:00

    "Спорт Мания" с Крум Савов

  • 19:00

    "Последен писък" - авторско предаване за мода на Тони Рапонска

  • 20:00

    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3"

  • 21:00

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3"

  • 23:30

    "Спорт Мания" с Крум Савов /п/

  • 01:30

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 01:50

    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3" /п/

  • 02:50

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 03:10

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3" /п/

  • 05:40

    "Неудобните" - предаване с Маргарита Димитрова /п/

  • 06:40

    "Последен писък" - авторско предаване за мода на Тони Рапонска /п/

  • 07:40

    "Невидимият кадър"

 
  • 06:00

    „Будилник” – сутрешна плейлиста

  • 12:00

    MM Charts - класация

  • 13:00

    Easy Afternoon

  • 16:00

    MM Top 20

  • 18:00

    MUSIC MIX

  • 19:00

    LOVE IS IN THE AIR

  • 21:00

    MUSIC MIX

  • 22:00

    Фрактура – предаване за рок и метъл

  • 00:00

    Mezzanine – chill-out музика

 
  • 06:30

    "Хай тек" - предаване за информационни технологии /п/

  • 07:00

    "Иконостас"

  • 07:30

    "Капитан Планета" - дет. анимационен сериал

  • 08:00

    "Клуб Маус" - дет. анимационен сериал

  • 08:30

    "Костенурките нинджа" - детски анимационен сериал

  • 09:00

    "Лабораторията на Декстър" - детски анимационен сериал, 3 сезон

  • 09:30

    "Легенда за Тарзан" - детски анимационен сериал

  • 10:00

    "Коя е Саманта" - сериен филм

  • 11:00

    "Забранена любов" - сериен филм

  • 12:00

    "Първото дете" - с уч. на Сам Симс, Брук Пиърс, Блейк Бойд, Тимъти Бушфийлд и др.

  • 14:00

    "Преживей го" - с уч. на Бен Фостър, Кристен Дънст, Колин Ханкс, Мелиса Сейджмилър, Сиско, Колин Фитзпатрик, Кармен Електра , Кулио и др.

  • 15:40

    "Алчни хора" - с уч. на Кърк Дъглас, Майкъл Дж. Фокс, Нанси Травис, Ед Бегли, Фил Хартман, Оливия Д'Або, Боб Балабан, Канди Александър и др.

  • 17:45

    "На четири очи" с Цветанка Ризова

  • 19:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 19:30

    "Темата на Нова"

  • 20:00

    "Скалата" - с уч. на Шон Конъри, Никълъс Кейдж, Ед Харис, Майкъл Бийн, Джон Спенсър, Дейвид Морс и др.

  • 22:40

    "Цветът на парите" - с уч. на Том Круз, Бил Кобс, Джон Туртуро, Пол Нюман, Мери Елизабет Мастрантонио и др.

  • 00:50

    "Тя е неуправляема" - с уч. на Тони Данца, Матю Пери, Дана Ашбрук, Ейми Доленц, Катрин Хикс и др.

  • 03:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ /п/

  • 04:00

    "Алчни хора" - с уч. на Кърк Дъглас, Майкъл Дж. Фокс, Ед Бегли, Фил Хартман, Оливия Д'Або, Нанси Травис, Боб Балабан, Канди Александър и др. /п/

  • 06:00

    "Островът на любовта" - сериен филм

 
  • 07:00

    Новини

  • 07:10

    „Гении и злодеи”

  • 07:40

    Игрален филм: „Сурови километри”

  • 09:15

    „Вкусно”

  • 09:50

    „Армейски магазин”

  • 10:20

    „Здраве”

  • 11:00

    Новини

  • 11:10

    „Записките на Дм. Крилов”

  • 11:30

    „Докато всички са вкъщи”

  • 12:30

    „Фазенда”

  • 13:00

    Новини

  • 13:15

    „Белка, Стрелка и останалите…”

  • 14:10

    Игрален филм: „Двама и една”

  • 15:35

    Новият „Ералаш”

  • 16:00

    Сериал: „Частна поръчка”

  • 19:45

    КиВиН-2010 в Сочи

  • 22:00

    „Време” (неделно издание)

  • 23:00

    Игрален филм: „Любов и гълъби”

  • 00:50

    Игрален филм: „Акселератка”

  • 02:15

    Игрален филм: „Балада за доблестния рицар Айвънхоу”

  • 03:45

    „Хайде да се оженим!”

  • 04:30

    „Модна присъда”

  • 05:25

    Сериал: „Монтекристо”

  • 06:20

    „Здраве”

 
  • 05:00

    „Особености на руския лов”

  • 05:30

    „Дивеч и ловец”

  • 06:00

    „Лов без граници”

  • 06:50

    „Първичен инстинкт”

  • 07:05

    „Моторни лодки”

  • 07:35

    „Дневниците на великия ловец”

  • 08:25

    „Риболовен календар”

  • 08:55

    „Тайните на лова с Бейб Винкелман”

  • 09:15

    „От нашия шеф готвач”

  • 09:30

    „Диалози за риболова”

  • 09:55

    „Гордон в засада”

  • 10:25

    „Първичен инстинкт”

  • 10:40

    „Дивечовъдство”

  • 11:10

    „Тайните на риболова с Бейб Винкелман”

  • 11:30

    „Нож”

  • 11:45

    „Личен опит”

  • 12:15

    „Тайните на лова с Бейб Винкелман”

  • 12:35

    „От нашия шеф готвач”

  • 12:50

    „Диалози за риболова”

  • 13:15

    „Алманах от странство”

  • 13:45

    „Първичен инстинкт”

  • 14:00

    „Къде кълве”

  • 14:30

    „Тайните на риболова с Бейб Винкелман”

  • 14:50

    „Такъми”

  • 15:05

    „Пушкала и такъми”

  • 15:35

    „Американски риболов”

  • 16:05

    „Лов без граници”

  • 16:40

    „Светът на подводния лов”

  • 16:55

    „Следотърсач”

  • 17:25

    „Тайните на риболова с Бейб Винкелман”

  • 17:45

    „Ловни раздумки”

  • 18:00

    „Лов без граници”

  • 19:00

    „Майстор на риболова”

  • 19:30

    „Къде кълве”

  • 20:00

    „Лов без граници”

  • 20:50

    „Диалози за риболова”

  • 21:05

    „Риболов на изкуствена муха”

  • 21:35

    „Планетата на рибаря”

  • 21:50

    „Светът на подводния лов”

  • 22:05

    „Диалози за риболова”

  • 22:30

    „Гордон в засада”

  • 23:00

    „Тайните на риболова с Бейб Винкелман”

  • 23:20

    „Ловни раздумки”

  • 23:35

    „Диалози за риболова”

  • 00:00

    „На слука”

  • 00:30

    „Майстор на риболова”

  • 01:00

    „Къде кълве”

  • 01:30

    „Лов без граници”

  • 02:15

    „Диалози за риболова”

  • 02:30

    „Особености на руския лов”

  • 03:00

    „Дневниците на великия ловец”

  • 03:50

    „Моторни лодки”

  • 04:20

    „Първичен инстинкт”

  • 04:35

    „Риболовен календар”

 
  • 06:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 06:05

    "Песните на България" - българска народна музика

  • 06:30

    "След първи петли" - музика за настроение

  • 07:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 07:10

    "Хороскоп" - интерактивен справочник

  • 07:30

    "По ноти" - уикенд музикална линия

  • 08:00

    "Промо" - новите хитове

  • 08:30

    "GSM парад" - избрани песни

  • 08:40

    "На фокус" - промо линия

  • 09:00

    "Избрано за Вас" - музикална програма

  • 09:30

    "Мегамикс" - само хитове

  • 09:40

    "Флирт - музикална игра

  • 10:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 10:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 11:00

    "Планета Пайнер клуб Live" - музикална програма

  • 11:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:00

    "По ноти" - уикенд музикална линия

  • 12:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:40

    "На фокус" - промо линия

  • 13:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 13:05

    "От извора" - българска народна музика

  • 13:30

    "Бащино огнище" - програма за традициите

  • 14:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 14:10

    "Избери песен" - музикална игра

  • 15:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 15:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 16:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 16:10

    "Оракул" - интерактивен справочник

  • 16:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 16:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 17:00

    "Една нощ в "Приказките" - шоу програма

  • 17:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 17:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 18:00

    "Банкноти по ноти" - музикална игра - пряко предаване

  • 19:00

    "Песен без граници" - документален филм

  • 20:00

    "Фолкмаратон" - предаване на "Пайнер"

  • 21:00

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 00:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 00:05

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 02:00

    "Нощна фиеста" - музикална програма

  • 02:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 03:00

    "Планета Хит 50" - месечна класация - януари

  • 04:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 04:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 05:00

    "Звездно" - тв шоу

  • 05:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 05:40

    "Златни хитове" - най-доброто

 
  • 07:00

    Център

  • 10:00

    Аякс тв

  • 11:00

    Специално, Реформа в българския футбол

  • 12:00

    ЕП Сноуборд Швейцария, обзор

  • 12:30

    Център

  • 13:30

    Специално, Жребий за квалификации ЕП 2012

  • 15:30

    ПРЯКО. Холандия, Ередивизи. Фейенорд - АЗ Алкмаар

  • 17:30

    ПРЯКО. Холандия, Ередивизи. Аякс - Твенте

  • 19:30

    Специално, Жребий за квалификации ЕП 2012

  • 21:00

    Център

  • 22:00

    Тенис, SA Open финал

  • 00:00

    Секси спортни клипове

  • 02:00

    Център

 
  • 06:20

    „Смехопанорама”

  • 06:50

    „Сам на себе си режисьор”

  • 07:35

    „Утринна поща”

  • 08:05

    Игрален филм: „Дяволчетата”

  • 10:00

    Вести

  • 10:10

    Вести-Москва

  • 10:50

    „Градчето”

  • 11:20

    „Чърчил. Тайнственият поклонник”

  • 13:00

    Вести

  • 13:20

    Вести-Москва

  • 13:30

    Беседа с Негово светейшество Кирил, Патриарх на Москва и цяла Русия, една година след интронизацията му

  • 14:00

    „Честният детектив”

  • 14:30

    „Смехът е разрешен”

  • 16:20

    „Танци със звездите. Сезон 2010”

  • 19:00

    Вести от седмицата

  • 20:05

    Игрален филм: „Ще си подаря чудо”

  • 22:05

    „Специален кореспондент”

  • 23:00

    Игрален филм: „Час пик 3”

  • 00:50

    Игрален филм: „Поколение: изгубени и намерени”

  • 02:50

    "Стаята на смеха"

  • 06:20

    „Смехопанорама”

  • 06:50

    „Сам на себе си режисьор”

  • 07:35

    „Утринна поща”

  • 08:05

    Игрален филм: „Дяволчетата”

  • 10:00

    Вести

  • 10:10

    Вести-Москва

  • 10:50

    „Градчето”

  • 11:20

    „Чърчил. Тайнственият поклонник”

  • 13:00

    Вести

  • 13:20

    Вести-Москва

  • 13:30

    Беседа с Негово светейшество Кирил, Патриарх на Москва и цяла Русия, една година след интронизацията му

  • 14:00

    „Честният детектив”

  • 14:30

    „Смехът е разрешен”

  • 16:20

    „Танци със звездите. Сезон 2010”

  • 19:00

    Вести от седмицата

  • 20:05

    Игрален филм: „Ще си подаря чудо”

  • 22:05

    „Специален кореспондент”

  • 23:00

    Игрален филм: „Час пик 3”

 
  • 07:00

    Новини/повторение/

  • 07:30

    "Ранни вести" /на живо/

  • 08:30

    "За вярата българска" /на живо/

  • 10:00

    НОВИНИ - сутрешна емисия /пряко от Бургас/

  • 10:15

    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/

  • 12:00

    НОВИНИ - обедна емисия /пряко от Бургас/

  • 12:15

    "От българско, по-българско" с Галя Асенова /повторение/

  • 14:00

    "Час по България" с водещ Пламен Павлов /повторение/

  • 15:00

    Документален филм

  • 15:30

    Класическа музика

  • 16:00

    "Неделна мозайка" - магазинно предаване

  • 16:45

    Китка народни песни

  • 17:00

    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /пряко от Бургас/

  • 17:15

    "Афера" /на живо/

  • 19:00

    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ". Спорт. /пряко от Бургас/

  • 19:20

    "От упор" /на живо от Бургас/

  • 21:00

    "Тихият беглец"- игрален филм

  • 22:30

    Новини. Прогноза за времето. Спорт/повторение/

  • 23:00

    "Телевизионен форум" /повторение/

  • 00:40

    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/

  • 02:00

    От архивите на СКАТ: "Старият албум" с Михаил Топалов

  • 02:30

    Концерт на Булгаска филхармония

  • 03:20

    "Животът е кратък, изкуството-вечно"-док.филм

  • 03:40

    Рокексплозия

  • 04:40

    Концерт на студентски симфоничен оркестър

  • 05:20

    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева и Тодор Върбанов /повторение/

 
  • 07:00

    BG - Къде? Къде?

  • 07:05

    "Ягодов сладкиш" - сезон 2, еп. 1, анимация

  • 07:30

    "Ловци на дорки" - еп. 19 и 20, анимация

  • 08:20

    BG - Къде? Къде?

  • 08:30

    "Клуб Уинкс" - сезон 3, еп. 120, анимация

  • 09:00

    "Случаите на Поаро" - сезон 1, еп. 9 и 10, криминален, Великобритания, 1989, с Дейвид Съчет, Хю Фрейзър, Филип Джаксън - повторение

  • 11:00

    "Новият Купидон" - еп. 5, комедиен сериал, САЩ, 2009, с Боби Канъвейл, Сара Полсън, Рик Гомез, Камий Гуати - повторение

  • 12:00

    "Престъпна хроника. Светкавично" - криминален, Италия, 2006, с Габриела Песион, Габриеле Маинети, Антонио Юрио

  • 14:00

    "Новите приключения на старата Кристин" - еп. 3 и 4, сериал, комедия, САЩ, 2006, с Джулия Луис-Драйфус, Кларк Грег, Хамиш Линклейтър

  • 15:00

    "Смолвил. Супермен в началото" - сезон 4, еп. 21 и 22, сериал, САЩ, 2004-2005, с Том Уелинг, Кристин Крюк, Майкъл Розенбаум, Алисън Мак

  • 16:40

    "Самураят на здрача" - драма, Япония, 2002, с Хироюки Санада, Рае Маязава, Ненджи Кобаяши

  • 19:00

    Новини

  • 19:30

    "8 прости правила" - сезон 1, еп. 28, сериал, комедия, драма, САЩ, 2002, с Кейти Сагал, Джеймс Гарнър, Ейми Дейвидсън, Джон Ритър

  • 20:00

    "Новият Купидон" - еп. 6, комедиен сериал, САЩ, 2009, с Боби Канъвейл, Сара Полсън, Рик Гомез, Камий Гуати - премиера

  • 21:00

    Новини

  • 21:30

    "Новокаин" - комедия, САЩ, 2001, с Челси Рос, Стив Мартин, Лора Дърн

  • 23:10

    "Отвлечени" - трилър, САЩ, 2006, Джим Кавийзъл, Грег Киниър, Бриджит Мойнахан, Джо Пантолиано, Бари Пепър

  • 00:40

    "Смолвил. Супермен в началото" - сезон 4, еп. 21 и 22, сериал, САЩ, 2004-2005, с Том Уелинг, Кристин Крюк, Майкъл Розенбаум, Алисън Мак - повторение

  • 02:20

    "Фешън вирус" - предаване за мода с Албена Александрова - повторение

  • 03:05

    "Новокаин" - комедия, САЩ, 2001, с Челси Рос, Стив Мартин, Лора Дърн - повторение

  • 04:35

    "Случаите на Поаро" - сезон 1, еп. 9 и 10, криминален, Великобритания, 1989, с Дейвид Съчет, Хю Фрейзър, Филип Джаксън - повторение

  • 06:15

    "Пътеводна светлина" - еп. 99, теленовела, драма, САЩ, 2003, с Ребека Мейдър, Стюард Амброуз, Ръс Андерсън, Скот Бейли - повторение

 
  • 07:30

    Детски свят - Мишката Марго - 5 и 6 епизод

  • 08:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 08:10

    Бягство от предградията - документален филм - 2 част

  • 09:00

    Малки обяви

  • 09:30

    Тайните на холистичното лечение - ТВ поредица - 5 епизод

  • 09:50

    На фокус - коментарна рубрика

  • 10:00

    Ангелски очи - трилър с Дженифър Лопес

  • 12:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 12:10

    Исторически календар

  • 12:15

    Малки обяви

  • 12:30

    Спорт + - предаване на Телекабел /п./

  • 14:00

    Репортер /повторение/

  • 15:00

    Детски свят - Мишката Марго - 5 и 6 епизод

  • 15:30

    Тайните на холистичното лечение - ТВ поредица - 3 епизод

  • 16:00

    Малки обяви

  • 16:15

    На фокус - коментарна рубрика

  • 16:30

    Обир - екшън с Джийн Хекман

  • 18:00

    Щрак

  • 18:40

    Искам да започна бизнес - предаване за предприемчивите

  • 19:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 19:10

    Малки обяви

  • 19:30

    Коледният ангел - балет върху лед

  • 20:30

    Убийства в Мидсамър - 10 сезон - 2 епизод

  • 22:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 22:10

    Щрак

  • 22:30

    Труден избор - трилър с Ан Хечи

  • 00:10

    На фокус - коментарна рубрика

  • 00:30

    Ничий живот - драма

  • 02:10

    Високият рус мъж с черната обувка - комедия

  • 04:00

    Музикален блокален блок

 
  • 05:00

    "По изгрев слънце" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 07:00

    "Сутрешна доза" - музикален микс поп-фолк, BG/world pop и етно

  • 08:00

    Ретро парти

  • 08:10

    "Сутрешна доза" - музикален микс поп-фолк, BG/world pop и етно

  • 10:00

    Ретро парти

  • 10:10

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 10:30

    "Без кофеин"

  • 12:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 13:00

    "Нарисувай се...", музикално предаване

  • 13:30

    "Без кофеин"

  • 14:30

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 15:30

    Ретро парти

  • 15:40

    "Музикална мания" - микс попфолк, World Pop и етно

  • 17:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 17:30

    "Фолк мания" - микс попфолк и етно

  • 18:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 19:00

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк и BG поп

  • 21:00

    "Хит зона"- микс

  • 00:00

    "Бели нощи" - музикален микс

  • 01:00

    Ретро парти

  • 01:10

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк, BG/World Pop, етно

 
  • 06:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 06:30

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 07:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 07:30

    Методът „Пилатес” - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 08:00

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 08:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 09:00

    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 09:30

    Всичко за вино - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 10:00

    Изяж Азия - поредица за азиатска кухня и живот

  • 10:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 11:00

    Сладкият живот на Дейвид Роко - поредица за италианска кухня и стил на живот

  • 11:30

    Бърза кухня ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня

  • 12:00

    Люта Америка - поредица за латино кухня

  • 12:30

    Черешката на тортата - поредица за бутикови торти

  • 13:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 13:30

    Методът „Пилатес” - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 14:00

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 14:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 15:00

    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 15:30

    Всичко за вино - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 16:00

    Изяж Азия - поредица за азиатска кухня и живот

  • 16:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 17:00

    Сладкият живот на Дейвид Роко - поредица за италианска кухня и стил на живот

  • 17:30

    Бърза кухня ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня

  • 18:00

    Люта Америка - поредица за латино кухня

  • 18:30

    Черешката на тортата - поредица за бутикови торти

  • 19:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 19:30

    Методът „Пилатес” - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 20:00

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 20:30

    Кючек за начинаещи - ориенталските танци като гимнастика

  • 21:00

    Бърза кухня ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня

  • 21:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 22:00

    Изяж Азия - поредица за азиатска кухня и живот

  • 22:30

    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 23:00

    Люта Америка - поредица за латино кухня

  • 23:30

    Сладкият живот на Дейвид Роко - поредица за италианска кухня и стил на живот

  • 00:00

    Черешката на тортата - поредица за бутикови торти

  • 00:30

    Всичко за вино - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 01:00

    Люта Америка - поредица за латино кухня

  • 01:30

    Вкусът на живота - поредица за луксозен туризъм

 
Реклама