Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 05:20

    Най-изумителните: Пътешествие до дъното на морето

  • 06:10

    За котките с любов: Епизод 3

  • 07:00

    Улица "Лемур": Чужди територии

  • 07:25

    Едно наистина диво шоу: Епизод 3

  • 07:50

    Малчугански свят: Човешка намеса

  • 08:40

    Всичко за породата: Дакел

  • 09:10

    Extraordinary Dogs: Епизод 4

  • 09:35

    Котките от Клоу Хил: Уловът на деня

  • 10:05

    Пътешествията на Микейла: Епизод 3

  • 11:00

    Зоополицаи: По-добър живот

  • 11:55

    Помощ за дивата природа: Епизод 3

  • 12:20

    Помощ за дивата природа: Епизод 4

  • 12:50

    Зоополицаите на Филаделфия: Специално издание: агенти преминават обучение

  • 13:45

    Зооинспектори: На фронтовата линия: Епизод 4

  • 14:10

    Ветеринарят чудак: Епизод 11

  • 14:40

    Най-изумителните: Пътешествие до дъното на морето

  • 15:30

    Планета на диви животни: Фламинго - Градът на Соленото езеро

  • 16:00

    Едно наистина диво шоу: Епизод 4

  • 16:30

    Дандания с панди: Историята на Лу Лу

  • 17:25

    Кучета 101: Английски булдог, коли, твърдокосмест фокстериер, кавалер кинг-чарлс шпаньол...

  • 18:20

    Животът в шубраците: Издигане във въздуха

  • 19:15

    Пътешествията на Микейла: Епизод 4

  • 20:10

    Кучета/Котки/Домашни любимци 101: Донски сфинкс, хайлендър, серенгети, минскин, курилски бобтейл, сококе

  • 21:05

    На лов за отрова с Доналд Шулц: Война край границата

  • 22:00

    Питбули и бивши затворници: Повратен момент

  • 22:55

    Криминалистика в Дивия свят: Слонова кост

  • 23:50

    Най-изумителните: На диета

  • 00:45

    Диви и истински: Нападението на берлинската бяла мечка

  • 01:40

    Кучета/Котки/Домашни любимци 101: Донски сфинкс, хайлендър, серенгети, минскин, курилски бобтейл, сококе

  • 02:35

    На лов за отрова с Доналд Шулц: Война край границата

  • 03:30

    Питбули и бивши затворници: Повратен момент

  • 04:25

    Криминалистика в Дивия свят: Слонова кост

 
  • 05:10

    Новини

  • 05:15

    "Сурово, но честно" - журнал

  • 06:30

    Сутрешен информационно-забавен журнал

  • 10:00

    Новини

  • 10:05

    "Червени рози" - сериал

  • 11:03

    "Горещи теми" - булеварден журнал

  • 11:30

    Кино в сряда: "Проклятието на Лиза" - игрален филм, ФРГ, 2011

  • 13:00

    Новини

  • 13:15

    ARD консултация за тялото и душата

  • 14:00

    Обеден журнал

  • 15:00

    Новини

  • 15:10

    "Червени рози" - сериал

  • 16:00

    Новини

  • 16:10

    "Буря от любов" - сериал

  • 17:00

    Новини

  • 17:10

    "Жираф, къртица и ко." - истории от зоопарка

  • 18:00

    Новини

  • 18:15

    "Горещи теми" - булеварден журнал

  • 19:00

    "Забранена любов" - сериал

  • 19:25

    "Мариенхоф" - сериал

  • 19:50

    "Дуелът: Играта за 100.000?"

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Тони Коста: Червеният дъжд" - игрален филм, ФРГ, 2011

  • 22:45

    "Монитор"

  • 23:15

    "Темите на деня" - новини и коментари

  • 23:45

    Харалд Шимд шоу

  • 00:30

    "Кромер" - комедийно токшоу

  • 01:15

    Нощен журнал

  • 01:35

    "В началото беше огънят" - игрален филм, копродукция, 1981

  • 03:15

    "Световете на Тара" - сериал

  • 04:15

    "Буря от любов" - сериал

 
  • 07:10

    "Пълна промяна: За дома", 2 сезон, 19 еп., риалити - САЩ, 2004

  • 08:05

    "Ангел на мрака", 2 сезон, 1 еп., екшън - САЩ, 2001

  • 09:00

    "Утрешен вестник", 1 сезон, 16 еп., екшън - САЩ, 1997

  • 09:55

    "Адвокатите", 4 сезон, 10 еп., криминален - САЩ, 1999

  • 10:50

    "Старгейт: Атлантис", 5 сезон, 17 еп., научна фантастика - САЩ, 2008

  • 11:45

    "Ангел на мрака", 2 сезон, 1 еп., екшън - САЩ, 2001

  • 12:40

    "Утрешен вестник", 1 сезон, 16 еп., екшън - САЩ, 1997

  • 13:35

    "Адвокатите", 4 сезон, 10 еп., криминален - САЩ, 1999

  • 14:30

    "Старгейт: Атлантис", 5 сезон, 17 еп., научна фантастика - САЩ, 2008

  • 15:25

    "Пълна промяна: За дома", 2 сезон, 19 еп., риалити - САЩ, 2004

  • 16:20

    "Утрешен вестник", 1 сезон, 17 еп., екшън - САЩ, 1997

  • 17:15

    "Ангел на мрака", 2 сезон, 2 еп., екшън - САЩ, 2001

  • 18:10

    "Адвокатите", 4 сезон, 11 еп., криминален - САЩ, 1999

  • 19:05

    "Старгейт: Атлантис", 5 сезон, 18 еп., научна фантастика - САЩ, 2008

  • 20:00

    "Пълна промяна: За дома", 2 сезон, 20 еп., риалити - САЩ, 2004

  • 21:00

    "От местопрестъплението: Ню Йорк", 7 сезон, 8 еп., криминален - САЩ, 2010

  • 22:00

    "От местопрестъплението: Ню Йорк", 7 сезон, 9 еп., криминален - САЩ, 2010

  • 23:00

    "От местопрестъплението: Ню Йорк", 6 сезон, 1 еп., криминален - САЩ, 2009

  • 00:00

    "Да бъдеш човек", 2 сезон, 2 еп., драма - Великобритания, 2010

  • 01:10

    "От местопрестъплението: Ню Йорк", 7 сезон, 8 еп., криминален - САЩ, 2010

  • 02:05

    "От местопрестъплението: Ню Йорк", 7 сезон, 9 еп., криминален - САЩ, 2010

  • 02:50

    "От местопрестъплението: Ню Йорк", 6 сезон, 1 еп., криминален - САЩ, 2009

  • 03:35

    "Да бъдеш човек", 2 сезон, 2 еп., драма - Великобритания, 2010

 
  • 12:00

    "Ларго Уинч", 1 сезон, 9 еп., криминален екшън - Франция, 2001

  • 13:00

    "Старски и Хъч", 2 сезон, 11 еп., криминален екшън - САЩ, 1975

  • 13:55

    "Ангелите на Чарли", 4 сезон, 16 еп., криминален - САЩ, 1979

  • 14:50

    "Загадките на oтец Даулинг", 1 сезон, 1 еп., криминален - САЩ, 1989

  • 15:45

    "Диагноза: Убийство", 2 сезон, 2 еп., криминална драма - САЩ, 1994

  • 16:40

    "Диагноза: Убийство", 2 сезон, 3 еп., криминална драма - САЩ, 1994

  • 17:35

    "Престъпна лудост", 1 сезон, 3 еп., криминален - САЩ, 2004

  • 18:00

    "Престъпна лудост", 1 сезон, 4 еп., криминален - САЩ, 2004

  • 18:30

    "Ангелите на Чарли", 4 сезон, 17 еп., криминален - САЩ, 1979

  • 19:25

    "Загадките на oтец Даулинг", 1 сезон, 2 еп., криминален - САЩ, 1989

  • 20:20

    "Старски и Хъч", 2 сезон, 12 еп., криминален екшън - САЩ, 1975

  • 21:15

    "Ларго Уинч", 1 сезон, 10 еп., криминален екшън - Франция, 2001

  • 22:10

    "Диагноза: Убийство", 2 сезон, 2 еп., криминална драма - САЩ, 1994

  • 23:05

    "Диагноза: Убийство", 2 сезон, 3 еп., криминална драма - САЩ, 1994

  • 00:00

    "Престъпна лудост", 1 сезон, 3 еп., криминален - САЩ, 2004

  • 00:30

    "Престъпна лудост", 1 сезон, 4 еп., криминален - САЩ, 2004

  • 01:00

    "Отвлечен", сезон, 11 еп., криминален - САЩ, 2006

  • 01:55

    "Ангелите на Чарли", 4 сезон, 17 еп., криминален - САЩ, 1979

  • 02:50

    "Ларго Уинч", 1 сезон, 10 еп., криминален екшън - Франция, 2001

  • 03:45

    "Загадките на oтец Даулинг", 1 сезон, 2 еп., криминален - САЩ, 1989

 
  • 09:00

    "Телешоп" - на унгарски език

  • 10:00

    "Стар Трек: Космическа станция 9", 1 сезон, 16 еп., екшън - САЩ, 1993

  • 10:50

    "Доктор Ху: Новият доктор", приключенска драма - Великобритания, 2008; реж. Анди Годард, с Дейвид Тенант, Дейвид Морисей, Дервла Кируан, Нийл МакДърмът, Майкъл Бъртъншоу

  • 12:00

    "Телешоп" - на унгарски език

  • 14:00

    "Ловци на духове", 4 сезон, 2 еп., мистерия - САЩ, 2008

  • 15:00

    "Бойна звезда "Галактика"", 2 сезон, 16 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2004

  • 16:00

    "Стар Трек: Космическа станция 9", 1 сезон, 16 еп., екшън - САЩ, 1993

  • 16:55

    "Доктор Ху: Новият доктор", приключенска драма - Великобритания, 2008; реж. Анди Годард, с Дейвид Тенант, Дейвид Морисей, Дервла Кируан, Нийл МакДърмът, Майкъл Бъртъншоу

  • 18:05

    "Бойна звезда "Галактика"", 2 сезон, 16 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2004

  • 19:00

    "Ловци на духове", 4 сезон, 2 еп., мистерия - САЩ, 2008

  • 20:00

    "Изгубеният свят", 1 сезон, 16 еп., екшън - САЩ, 1999

  • 20:55

    "Доктор Ху: Планетата на мъртвите", приключенска драма - Великобритания, 2009; реж. Джеймс Стронг, с Дейвид Тенант, Мичъл Райън, Лий Евънс, Адам Джеймс, Глен Дохърти

  • 22:10

    "Светилището", 3 сезон, 6 еп., научна фантастика - Канада, 2010

  • 23:10

    "Нашественици: Oригиналът", 2 сезон, 12 еп., научна фантастика - САЩ, 1984

  • 00:10

    "Бойна звезда "Галактика"", 2 сезон, 17 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2004

  • 01:05

    "До краен предел", 6 сезон, 9 еп., мистерия - САЩ, 2000

  • 02:00

    "Светилището", 3 сезон, 6 еп., научна фантастика - Канада, 2010

  • 03:00

    "Ловци на духове", 4 сезон, 2 еп., мистерия - САЩ, 2008

  • 03:50

    "До краен предел", 6 сезон, 9 еп., мистерия - САЩ, 2000

  • 04:40

    "Светилището", 3 сезон, 6 еп., научна фантастика - Канада, 2010

 
  • 06:00

    "Будилник" -етно и поп музика в умерено темпо

  • 07:00

    "Музикална арена"-поп и етно музика08.00 "Поп Балканика"-избрана поп-музика

  • 08:30

    "Хит микс"-музикален микс от хитови видеоклипове

  • 10:00

    "New" -избрани нови видеоклипове, повторение

  • 10:20

    "Музикална арена"-поп и етно музика

  • 11:00

    "Етно Експрес" - етно и поп фолк музика

  • 12:00

    "Поп Балканика"-избрана поп музика

  • 14:00

    "Стандарт" /SL/-избрани видеоклипове на изпълнители от Република Словения

  • 14:30

    "Класик"-ретро селекция

  • 15:00

    "Хит микс"- музикален микс от хитови видеоклипове

  • 16:00

    "New" -избрани нови видеоклипове, повторение

  • 16:20

    "Музикална арена" - поп и етно музика

  • 17:00

    "Стандарт" /SCG/- избрани видеоклипове на изпълнители от Република Сърбия и Черна Гора

  • 17:30

    "Поп Балканика" - избрана поп музика

  • 18:00

    "Музикална арена"- поп и етно музика

  • 19:40

    "New" - избрани нови видеоклипове, повторение

  • 20:00

    "Балканско парти"- поздравителен блок

  • 02:00

    "New"-избрани нови видеоклипове, повторение

  • 02:20

    "Стандарт" -избрани видеоклипове на изпълнители от Република Словения, повторение

  • 02:50

    "Стандарт" - избрани видеоклипове на изпълнители от Република Сърбия и Черна Гора, повторение

  • 03:20

    "Флирт" - ретро, актуални поп и попфолк клипове и live продукция

 
  • 05:35

    "Музикален микс"- българска музика

  • 06:00

    Биографичен филм

  • 06:55

    "Тъмната страна на любовта" - тв сериал

  • 07:55

    "Музикален микс" - поп - фолк музика

  • 08:30

    "Алфред Квак" - сериен аним. филм

  • 09:00

    "Тъмната страна на любовта" - тв сериал

  • 10:00

    "Авеню" - тв сериал

  • 11:00

    "Военни тактики" - док. поредица

  • 12:00

    "Непокорните" - тв сериал

  • 12:50

    "Фолклорен изгрев" - фолклорно предаване

  • 13:30

    "Конкорд" - екшън

  • 15:00

    "Споделете с мен" - с Георги Бедников /п/?

  • 16:00

    "Бандитският Петербург " - тв сериал

  • 17:00

    "Тъмната страна на любовта" - тв сериал

  • 18:00

    "Непокорните" - тв сериал

  • 19:00

    "Военни тактики" - док. поредица

  • 20:00

    "Авеню" - тв сериал

  • 21:00

    Концертна програма

  • 22:00

    "Бандитският Петербург " - тв сериал

  • 23:00

    "Злото няма почивен ден" - трилър

  • 00:40

    "Непокорните" - тв сериал

  • 02:00

    "Авеню" - тв сериал

  • 03:00

    "Споделете с мен" - предаване с Георги Бедников /п/

  • 04:00

    "Злото няма почивен ден" - трилър

 
  • 05:00

    "Кухнята на Звездев" /п./

  • 05:20

    "Опасни улици" /п./ - сериал, еп. 10

  • 06:45

    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев

  • 09:30

    "Кухнята на Звездев" - кулинарно шоу с Иван Звездев

  • 10:00

    "Клонинг" - сериал, еп. 105, 106

  • 12:00

    bTV Новините - обедна емисия

  • 12:30

    "Шоуто на Слави" /п./

  • 13:30

    "Пътищата на съдбата" - сериал, еп. 42

  • 14:30

    "Дявол с ангелско сърце" - сериал, еп. 136

  • 15:30

    "Морска звезда" - сериал, еп. 126

  • 17:00

    "Опасни улици" - сериал, еп. 11

  • 18:30

    "Господари на ефира" /п./ - комедийно шоу

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 20:00

    "Забраненият плод" - сериал, еп. 110

  • 21:00

    "Lord of the Chefs" - кулинарно състезание

  • 22:00

    bTV Новините - късна емисия

  • 22:30

    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу

  • 23:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 00:00

    "Кости" - сериал, с. 3, еп. 10

  • 01:00

    "Пътищата на съдбата"/п./ - сериал, еп. 42

  • 01:50

    bTV Новините /п./

  • 02:20

    "Комиците" /п./

  • 03:10

    "Клонинг" /п./- сериал, еп. 105, 106

 
  • 06:00

    "Атомната Бети" - детски сериал

  • 08:00

    bTV Документите /п./

  • 09:00

    "Извън играта" /п./ - сериал, с. 1, еп. 5

  • 10:00

    "Lord of the Chefs" /п./ - кулинарно състезание, еп. 7

  • 11:00

    "Диаграма на престъплението" /п./ - документална поредица, с. 2, еп. 12

  • 12:00

    "Извън играта" /п./ - сериал, с. 1, еп. 8

  • 13:00

    "Код: Криминално" /п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова

  • 14:00

    "Диаграма на престъплението" /п./ - документална поредица, с. 2, еп. 11

  • 15:00

    bTV Документите /п./

  • 16:00

    "Полицаи на ръба" - сериал, еп. 3

  • 17:00

    "Диаграма на престъплението" - документална поредица, с. 2, еп. 13

  • 18:00

    Черноморец - Славия - Купа на България

  • 20:00

    Код: Криминално" - актуално предаване с водещ Мая Костадинова

  • 21:00

    "Споон" - Приключенски, Фантастика, Ужаси, Екшън, САЩ, 1997 г., Режисьор: Марк Дипе, В ролите: Джон Легизамо, Майкъл Джей Уайт, Мартин Шийн, Тереза Рандъл, Мелинда Кларк и др.

  • 23:00

    US Masters - голф турнир

  • 01:30

    "Извън играта" - сериал, с. 1, еп. 10

 
  • 06:00

    "Излъжи ме" /п./ - сериал, еп. 2

  • 07:00

    "Извън играта" /п./ - сериал, с. 2, еп. 4

  • 08:00

    "Повелителят на зверовете" /п./ - сериал, с. 3, еп. 3

  • 09:00

    "Герои" - сериал, с. 1, еп. 6

  • 10:00

    "Досиетата "Х" /п./ - сериал, с. 2, еп. 19

  • 11:00

    "Стъклен дом" /п./ - сериал, с. 2, еп. 17

  • 13:00

    "Клиника сред рози" /п./- сериал, еп. 120

  • 14:00

    "Повелителят на зверовете" - сериал, с. 3, еп. 4

  • 15:00

    "Извън играта" - сериал, с. 2, еп, 5

  • 16:00

    "Принц Уилям" - Драма, Биографичен, САЩ, 2002 г., Режисьор: Майкъл В. Уоткинс, В ролите: Джордан Фрида, Мартин Търнър, Томас Локиър, Еди Купър, Том Фел, Каролин Пикълс, Джеймс Уотсън, Розмари Лич и др.

  • 18:00

    "Клиника сред рози" - сериал, еп. 121

  • 19:00

    "Излъжи ме" - сериал, еп. 3

  • 20:00

    Киновечер: "Войни, любов и пица" - Романтика, Семеен, САЩ, 2005 г., Режисьор: Анди Уолк, В ролите: Шири Апълби, Иъл Подъл, Дан Хедая, Майкъл Бадалуко, Джоана Кантън, Ник Спейно и др.

  • 22:00

    "Досиетата "Х" - сериал, с. 2, еп. 20

  • 23:00

    Късно кино: "Злоба" - Драма, Криминален, САЩ, 1993 г., Режисьор: Харолд Бекер, В ролите: Алек Болдуин, Никол Кидман, Бил Пулман, Бебе Нюуърт и др.

  • 01:00

    "Герои" /п./ - сериал, с. 1, еп. 6

 
  • 05:00

    "Царят на квартала " - комедиен сериал, с. 6, еп. 2, 3

  • 06:00

    "Бар "Наздраве" /п./ - комедиен сериал, еп. 125, 126

  • 07:00

    " Царят на квартала " /п./ - комедиен сериал, с. 6, еп. 2, 3

  • 08:00

    "Карълайн в града" /п./ - комедиен сериал, еп. 65, 66

  • 09:00

    "Господари на ефира" /п./ - комедийно шоу

  • 09:30

    "Аламинут" /п./ - комедийно шоу

  • 10:00

    "8 глави в чувала" /п./ - Черна комедия, САЩ, 1997 г., Режисьор: Том Шулман, В ролите: Джо Пеши, Джордж Хамилтън, Кристи Суонсън, Даян Кенън и др.

  • 12:00

    "Щурите съседи" /п./ - комедиен сериал, еп. 71

  • 13:30

    "Господари на ефира" /п./ - комедийно шоу

  • 14:00

    "Карълайн в града" - комедиен сериал, еп. 67, 68

  • 15:00

    "На гости на третата планета" /п./ - комедиен сериал, еп. 62, 63

  • 16:00

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал, еп. 127, 128

  • 17:00

    "Столичани в повече" - сериал, еп. 3

  • 18:00

    "Щурите съседи" - комедиен сериал, еп. 72

  • 19:30

    "Царят на квартала" - комедиен сериал, с. 6, еп. 4, 5

  • 20:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 21:00

    "Хубавица" - Комедия, Семеен, САЩ, 2003 г., Режисьор: Дъглас Бар, В ролите: Мариса Джарет Уинокър, Марк Консуелос, Фран Дрешър, Рейгън Пастернак, Сара Манинен, Аманда Брюгел и др.

  • 23:00

    "На гости на третата планета" - комедиен сериал, еп. 64, 65

  • 00:00

    "Бар Наздраве" /п./ - комедиен сериал, еп. 127, 128

  • 01:00

    "Столичани в повече" /п./ - сериал, еп. 3

  • 02:00

    "Разбиване" /п./ - седмично шоу на Световната федерация по кеч, еп. 603

  • 03:00

    "Развитие в застой" /п./ - сериал, еп. 13, 14

  • 04:00

    "Карълайн в града" /п./ - комедиен сериал, еп. 67, 68

 
  • 07:00

    Бен 10

  • 07:25

    Най-добрият ми приятел е маймуна

  • 07:50

    Чаудър

  • 08:15

    Домът на Фостър за въображаеми приятели

  • 08:40

    Невероятните неприключения на Флапджак

  • 09:00

    Герои: 108

  • 09:25

    Животът и приключенията на Джунипър Лий

  • 09:50

    Фантастичната четворка

  • 10:15

    Лагерът Ласло

  • 10:40

    Чаудър

  • 11:05

    Том и Джери

  • 11:30

    Роботбой

  • 12:00

    Бакуган: нашествието на Гънделия

  • 12:25

    Генератор Рекс

  • 12:45

    Елиът Хлапето

  • 13:10

    Герои: 108

  • 13:35

    Невероятните неприключения на Флапджак

  • 14:00

    Анджело е върхът

  • 14:10

    Домът на Фостър за въображаеми приятели

  • 14:35

    Том и Джери

  • 14:40

    Бакуган: нашествието на Гънделия

  • 15:05

    Генератор Рекс

  • 15:30

    Самурай Джак

  • 15:55

    Скункс Фу

  • 16:20

    Чаудър

  • 16:45

    Кунг фу пилета

  • 17:10

    Бен 10: Извънземна сила

  • 17:35

    Батман: Дръзки и смели

  • 18:00

    Роботбой

  • 18:30

    Домът на Фостър за въображаеми приятели

  • 18:55

    Том и Джери

  • 19:00

    ПРЕМИЕРА Бакуган: нашествието на Гънделия

  • 19:30

    ПРЕМИЕРА Star Wars: Войните на клонираните (PREMIERE: Star Wars: the Clone Wars)

  • 20:25

    Герои: 108

  • 20:50

    Анджело е върхът

  • 21:00

    CARTOON TOON TOON Невероятните неприключения на Флапджак

  • 21:50

    Том и Джери

 
  • 05:00

    "Цената на свободата", драма - САЩ, 1998

  • 07:00

    "Хакери", криминален трилър - САЩ, 1995

  • 08:45

    "Пътят към дома", романтика - Китай, 2000

  • 10:15

    "В разгара на нощта", криминална драма - САЩ, 1967

  • 12:05

    "Аферата "Фаруел"", шпионски трилър - Франция, 2009

  • 13:55

    "Най-добрите холивудски режисьори ІІ, 33 еп. - Джеймс Манголд", документална поредица - Франция, 2010

  • 14:20

    "Всичко тече", комедия - Швеция, 2008

  • 16:00

    "Майка под наем", комедия - САЩ, 2008

  • 17:35

    "Пътят към дома", романтика - Китай, 2000; реж. Джан Имоу, с Джанг Дзии, Сун Хонлей, Джен Хао, Джао Юелин, Бин Ли

  • 19:05

    "Чай с Мусолини", драма - Италия, 1999; реж. Франко Дзефирели, с Шер, Джуди Денч, Джоан Плоурайт, Маги Смит, Лили Томлин

  • 21:00

    "В разгара на нощта", криминална драма - САЩ, 1967; реж. Норман Джуисън, със Сидни Поатие, Род Стайгър, Уорън Отис, Лий Грант, Джеймс Патерсън

  • 23:00

    "Кападокия І, 4 еп. - Скърбящата майка", драма - Мексико, 2008; реж. Карлос Карера, с Ана Де Ла Регера, Хуан Мануел Бернал, Долорес Ередия, Алехандро Камачо, Сесилия Суарес

  • 00:05

    "Изчезналият", драма - САЩ, 2009; реж. Ноа Бушел, с Майкъл Шанън, Франк Ууд, Ейми Райън, Линда Емънд, Джон Вентимиля

  • 01:40

    "Тримей - музика след "Катрина" І, 4 еп. - В подножието на "Канал Стрийт"", драма - САЩ, 2010

  • 02:40

    "Сираче", ужаси - САЩ, 2009

  • 04:40

    "Дом на разрастващата се любов", комедия - Финландия, 2009

 
  • 05:15

    "Приятелите на Питър", комедия - Великобритания, 1992

  • 07:00

    "За мишките и хората", драма - САЩ, 1992

  • 08:50

    "Определено, може би", романтична комедия - САЩ, 2008

  • 10:40

    "Пътуване до Кайро", романтична драма - Канада, 2009

  • 12:05

    "15 минути истина", късометражен - Германия, 2007

  • 12:25

    "Да се оттеглиш с чест", комедия - САЩ, 1979

  • 14:00

    "Птицата не може да лети", драма - Холандия, 2007

  • 15:20

    "Най-добрите холивудски режисьори ІІ, 34 еп. - Тейлър Хекфорд", документална поредица - Франция, 2010

  • 15:50

    "Безгрижните братя Дион", криминална драма - САЩ, 1974

  • 17:25

    "Аферата "Фаруел"", шпионски трилър - Франция, 2009; реж. Кристиан Карион, с Гийом Кане, Емир Кустурица, Александра Мария Лара, Ингеборга Дапкунайте, Алексей Горбунов

  • 19:15

    "Хакери", криминален трилър - САЩ, 1995; реж. Иън Софтли, с Джони Лий Милър, Анджелина Джоли, Фишър Стивънс, Джеси Брадфорд, Матю Лилард

  • 21:00

    "Определено, може би", романтична комедия - САЩ, 2008; реж. Адам Брукс, с Райън Рейнолдс, Исла Фишър, Дерек Люк, Абигейл Бреслин, Елизабет Банкс

  • 23:00

    "Може би", научно - фантастична драма - Франция, 1999; реж. Седрик Клапиш, с Жан-Пол Белмондо, Роман Дюри, Жералдин Пейла, Жули Депардийо, Еманюел Дево

  • 00:50

    "Тримей - музика след "Катрина" І, 3 еп. - Точното място в грешно време", драма - САЩ, 2010; реж. Ърнест Дикърсън, с Уендъл Пиърс, Канди Александър, Кларк Питърс, Роб Браун, Стийв Зан

  • 01:50

    "Лишена от любов", психологическа драма - Великобритания, 2009

  • 03:35

    "Свободни стаи 2: Началото", ужаси - САЩ, 2009

 
  • 05:30

    Нюзрум

  • 06:30

    Американско издание

  • 07:00

    Тази сутрин

  • 07:30

    Бизнес

  • 08:00

    Тази сутрин

  • 08:30

    Бизнес

  • 09:00

    Тази сутрин

  • 09:30

    Бизнес

  • 10:00

    Тази сутрин

  • 10:30

    Спорт

  • 11:00

    Лари Кинг

  • 12:30

    Бизнес Азия

  • 13:30

    Световен спорт

  • 14:15

    Азиатско издание

  • 14:30

    Артклуб

  • 15:30

    Световни репортажи

  • 16:00

    Движещи сили с Йън Хопкинс

  • 16:30

    Шоубизнес

  • 17:30

    Спорт

  • 18:30

    Американско издание

  • 19:00

    Лари Кинг

  • 21:30

    Световен бизнес

  • 22:30

    Въпроси и отговори с Риц Хан

  • 23:30

    В дълбочина

  • 00:30

    Спорт

  • 01:00

    Световен преглед

  • 01:30

    Пари

  • 02:30

    Азиатско издание

  • 02:45

    Азиатски бизнес

  • 03:00

    Новините на Америка

  • 03:30

    Шоубизнес

  • 04:00

    Шоуто на Лари Кинг

 
  • 05:00

    "Квант"

  • 05:30

    "Огнени зрънца: Легенди за черния пипер"

  • 06:15

    "Личности"

  • 06:30

    "Квант"

  • 07:00

    "Малък гений"

  • 10:00

    "Нагледно"

  • 10:30

    "Експресът на учените"

  • 11:00

    "Наука от задния двор"

  • 11:30

    "Имало едно време..."

  • 12:00

    "Марви Хемър"

  • 12:30

    "Не е толкова сложно!"

  • 13:00

    "Важни открития в науката и техниката"

  • 13:30

    "Сурова наука"

  • 14:00

    "Нагледно"

  • 14:30

    "Експресът на учените"

  • 15:00

    "Наука от задния двор"

  • 15:30

    "Имало едно време..."

  • 16:00

    "Марви Хемър"

  • 16:30

    "Не е толкова сложно!"

  • 17:00

    "Важни открития в науката и техниката"

  • 17:30

    "Сурова наука"

  • 18:00

    "Нагледно"

  • 18:30

    "Експресът на учените"

  • 19:00

    "Наука от задния двор"

  • 19:30

    "Имало едно време..."

  • 20:00

    "Марви Хемър"

  • 20:30

    "Не е толкова сложно!"

  • 21:00

    "Важни открития в науката и техниката"

  • 21:30

    "Сурова наука"

  • 22:00

    "Град клетка"

  • 22:30

    "По пътищата на световната история"

  • 23:00

    "Катализатор"

  • 23:30

    "Невидимият живот на Земята"

  • 00:00

    "Биологията: От молекулярна до глобална перспектива"

  • 00:30

    "Катализатор"

  • 01:00

    "Какво дължим на индустриалната революция"

  • 01:30

    "Поредица от цветове"

  • 02:00

    "Квант"

  • 02:30

    "Огнени зрънца: Легенди за черния пипер"

  • 03:15

    "Личности"

  • 03:30

    "През очите на пилота"

 
  • 05:00

    Брейниак: Епизод 3

  • 06:00

    Пета предавка: Епизод 1

  • 06:25

    Мръсна работа: Язовирът Роки Рийч

  • 07:15

    Как се прави...: Епизод 2

  • 07:45

    Какво не знаем за…: Сол

  • 08:10

    Ловци на митове: Камери на пътя

  • 09:05

    Брейниак: Епизод 4

  • 10:00

    Оцеляване на предела: Австралия

  • 10:55

    Спецове по ДДД: Таванът на ужасите

  • 11:50

    Мотолегенди: "MV Агуста"

  • 12:45

    Основен ремонт: Шефът е в офиса

  • 13:40

    Мръсна работа: Специалист по фойерверки

  • 14:35

    Спецове по ДДД: Мотел "Хлебарка"

  • 15:30

    Ловци на митове: Митове за кучета

  • 16:25

    Двойно оцеляване: Неуспешно катерене

  • 17:20

    Оцеляване на предела: Мексико

  • 18:15

    Изключителни експлозии: Форт Уилям, Шотландия

  • 19:10

    Как се прави...: Епизод 3

  • 19:40

    Какво не знаем за…: Пшеница

  • 20:05

    Свръхчовеци със Стан Лий: Епизод 4

  • 21:00

    Бъдещето на...: Свръхчовеците

  • 21:55

    Смелчаци: Разходка в небето

  • 22:50

    Изключителни експлозии: Форт Уилям, Шотландия

  • 23:45

    Мотолегенди: "MV Агуста"

  • 00:40

    Мръсна работа: Специалист по фойерверки

  • 01:40

    Свръхчовеци със Стан Лий: Епизод 4

  • 02:40

    Ловци на митове: Митове за кучета

  • 03:40

    Унищожени за секунди: Епизод 36

  • 04:05

    Как се прави...: Епизод 3

  • 04:35

    Какво не знаем за…: Пшеница

 
  • 05:40

    Една стъпка напред: Епизод 4

  • 06:10

    Проектиран: Епизод 7

  • 07:00

    Надпревара: Епизод 1

  • 07:55

    Главоблъсканици: Епизод13.1

  • 07:58

    Sci-Fi наука: Физика на невъзможното: Земя 2.0

  • 08:25

    Странни връзки

  • 08:55

    Как работи вселената?: Големият взрив

  • 09:45

    Модерни играчки: Епизод 48

  • 10:10

    Модерни играчки: Епизод 51

  • 10:35

    Това за какво е?: Шпионски операции

  • 11:25

    Екологични превозни средства

  • 11:50

    Надпревара: Епизод 2

  • 12:40

    Една стъпка напред: Епизод 5

  • 13:05

    Какво не знаем за...: Коледата разопакована

  • 13:55

    Еко-Технология: Бъдещи горива

  • 14:45

    Мега свят: Швеция

  • 15:35

    Модерни играчки: Епизод 50

  • 16:00

    Главоблъсканици: Епизод14.1

  • 16:03

    Sci-Fi наука: Физика на невъзможното: Колонизиране на галактиката

  • 16:30

    Странни връзки

  • 17:00

    Брейнияк: Епизод 10

  • 17:50

    Как работи вселената?: Галактиките

  • 18:40

    Бъдещето на…: Борба

  • 19:30

    Невидим свят: Във въздуха

  • 20:20

    Sci-Fi наука: Роботи

  • 20:45

    Готини неща и как работят: Епизод 4

  • 21:10

    Модерни играчки: Епизод 52

  • 21:35

    Модерни играчки: Епизод 53

  • 22:00

    Бъдещето на…: Борба

  • 22:50

    Невидим свят: Във въздуха

  • 23:40

    Колонията: Безопасност и сигурност

  • 00:30

    Модерни играчки: Епизод 52

  • 00:55

    Мега свят: Испания

  • 01:45

    Бъдещето на…: Борба

  • 02:35

    Невидим свят: Във въздуха

  • 03:25

    Как се правят тези неща?: Епизод 8

  • 03:50

    Гръмотевични състезания

  • 04:45

    Брейнияк: Епизод 2

 
  • 05:10

    "Фолклендската война"

  • 06:10

    "Чудеса, сътворени от човека: Китай"

  • 07:00

    "Инженери на земетресения"

  • 07:50

    "Фолклендската война"

  • 08:45

    "Оцеляващият човек"

  • 09:35

    "Какво са знаели в древността: Гърците"

  • 10:30

    "Чудеса, сътворени от човека: Китай"

  • 11:20

    "Война и цивилизация"

  • 12:15

    "Човекът на Земята"

  • 13:10

    "Катастрофите, които промениха авиацията"

  • 14:00

    "Даунлоуд: Истинската история на интернет"

  • 14:55

    "Фолклендската война"

  • 15:50

    "Рекордната десятка"

  • 16:40

    "Инженери на земетресения"

  • 17:35

    "Какаво са знаели в древността: Гърците"

  • 18:30

    "Изследователи на кости"

  • 19:20

    "Даунлоуд: Истинската история на интернет"

  • 20:10

    "Оцеляващият човек"

  • 21:10

    "Разгневената планета: Светкавиците"

  • 22:00

    "Изследователи на кости"

  • 22:55

    "Даунлоуд: Истинската история на интернет"

  • 23:50

    "Архивите на ФБР"

  • 00:45

    "Оцеляващият човек"

  • 01:40

    "Разгневената планета: Светкавиците"

  • 02:25

    "Изследователи на кости"

  • 03:20

    "Даунлоуд: Истинската история на интернет"

  • 04:15

    "Човекът на Земята"

 
  • 05:10

    Ким Суперплюс

  • 05:35

    Американски дракон

  • 06:00

    Ким Суперплюс

  • 06:25

    Финиъс и Фърб

  • 06:50

    Усмихнати умници

  • 07:15

    В КЛУБА НА МИКИ МАУС

  • 07:40

    Майстор Мани

  • 07:55

    Кръстовище в джунглата

  • 08:10

    Специален агент Осо

  • 08:35

    Ким Суперплюс

  • 09:00

    Магьосниците от Уейвърли Плейс

  • 09:30

    HANNAH MONTANA

  • 09:55

    Смехории* с Мики!

  • 10:00

    Лудориите на Зак и Коди

  • 10:30

    Кид Върсъс Кат

  • 11:00

    Финиъс и Фърб

  • 11:25

    Съни на алеята на славата

  • 11:50

    Късмет, Чарли

  • 12:15

    Смехории* с Мики!

  • 12:20

    раздви-жИ Се

  • 12:45

    HANNAH MONTANA

  • 13:15

    Магьосниците от Уейвърли Плейс

  • 13:40

    Лудориите на Зак и Коди

  • 14:05

    В групата съм

  • 14:30

    Кид Върсъс Кат

  • 14:55

    Смехории* с Мики!

  • 15:00

    Финиъс и Фърб

  • 15:15

    В КЛУБА НА МИКИ МАУС

  • 15:40

    Усмихнати умници

  • 16:10

    Късмет, Чарли

  • 16:35

    Джонас: Лос Анджелис

  • 17:00

    Финиъс и Фърб

  • 17:10

    Смехории* с Мики!

  • 17:20

    Смехории* с Мики!

  • 17:30

    РИБИ ТИЙНЕЙДЖЪРИ

  • 18:00

    Щурият Бутовски

  • 18:30

    Зик и Лутър

  • 18:55

    Смехории* с Мики!

  • 19:00

    Съни на алеята на славата

  • 19:30

    NINI

  • 20:30

    Лудориите на Зак и Коди

  • 21:00

    Кид Върсъс Кат

  • 21:25

    Късмет, Чарли

  • 21:50

    В групата съм

  • 22:15

    Магьосниците от Уейвърли Плейс

  • 22:45

    Съни на алеята на славата

  • 23:10

    Зик и Лутър

  • 23:35

    Джонас: Лос Анджелис

  • 00:00

    Ким Суперплюс

  • 00:25

    Американски дракон

  • 00:50

    Хаш две о

  • 01:20

    Мoнстър Бастър Клъб

  • 01:45

    Смяна

  • 02:10

    Кръстници-вълшебници

  • 02:35

    Ким Суперплюс

  • 03:00

    Американски дракон

  • 03:25

    Хаш две о

  • 03:50

    Мoнстър Бастър Клъб

  • 04:20

    Смяна

  • 04:45

    Кръстници-вълшебници

 
  • 06:10

    "Докосване на ангел ІІІ" - сериал/драма с Рома Дауни, Дела Рийз, Валери Бертинели.

  • 08:10

    "Съдия Ейми II" - сериал/драма с Ейми Бренеман, Тайн Дейли, Карли Уорън, Маркъс Джиамати.

  • 09:10

    "Убийства в Мидсъмър" - мистерия с Даниел Кейси и Джон Нетълс.

  • 11:10

    "Съдия Ейми II" - сериал/драма с Ейми Бренеман, Тайн Дейли, Карли Уорън, Маркъс Джиамати.

  • 12:10

    "Чародейките I" - сериал с Шанън Дохърти, Холи Мари Комбс, Алиша Милано.

  • 13:10

    "Момичетата Гилмор I" - сериал/драма с Лорън Греъм, Мелиса МакКарти, Алексис Бледел, Кели Бишъп

  • 14:10

    "Дръзко похищение" - трилър със Сара Канинг, Джеймс Ван Дер Бийк, Левар Бъртън.

  • 16:00

    "Убийства в Мидсъмър" - мистерия с Даниел Кейси и Джон Нетълс.

  • 18:00

    "Закон и ред ХІI" - сериал/драма с Джери Орбах, Джеси Мартин.

  • 19:00

    "Чародейките I" - сериал с Шанън Дохърти, Холи Мари Комбс, Алиша Милано.

  • 20:00

    "Момичетата Гилмор I" - сериал/драма с Лорън Греъм, Мелиса МакКарти, Алексис Бледел, Кели Бишъп.

  • 21:00

    "Медиум V" - сериал/драма с Мигел Сандовал, Патриша Аркет, София Василева, Анджелика Хюстън.

  • 23:00

    "Добрата съпруга II" - сериал/драма с Джулиана Маргулис, Арчи Панджаби, Кристин Барански, Джош Чарлз.

  • 00:00

    "Триумфът на червилата II" - сериал/драма с Брук Шийлдс, Ким Рейвър, Линдзи Прайс и Андрю Маккарти.

  • 01:00

    "Закон и ред ХIІ" - сериал/драма с Джери Орбах, Джеси Мартин.

  • 04:00

    "Докосване на ангел ІІІ" - сериал/драма с Рома Дауни, Дела Рийз, Валери Бертинели.

 
  • 07:00

    Покер

  • 09:00

    Телешопинг

  • 11:30

    ТУРБО - автожурнал

  • 12:00

    Телешопинг

  • 15:30

    Гейм шоу

  • 18:00

    Покер

  • 19:00

    Репортажи

  • 19:30

    "Футбол от Бундеслигата: актуално

  • 20:00

    Покер

  • 22:00

    Дарт от Висшата лига на Англия в Абърдийн, 9 кръг - пряко

  • 00:30

    Новини

  • 00:50

    Голф новини

  • 01:00

    до 7.00 Спортни клипове и рекламни предавания

 
  • 07:15

    Спорт

  • 07:22

    Култура 1

  • 07:41

    Анализи

  • 07:46

    Преглед на програмата / Преглед на печата

  • 07:50

    Етикет Европа

  • 07:56

    Финансов експрес

  • 08:10

    Спортен журнал

  • 08:23

    Магазин

  • 08:46

    Преглед на програмата / Анализи

  • 08:50

    Актуални новини 1

  • 09:10

    ЕКЮ

  • 09:15

    Селскостопански новини

  • 09:41

    Европа днес

  • 09:46

    Фокус

  • 10:10

    Спортът днес

  • 10:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 10:45

    Международни събития

  • 11:10

    Спортът днес

  • 11:15

    Фокус

  • 11:45

    Екологията

  • 12:10

    Спортът днес

  • 12:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 12:45

    Международни събития

  • 13:10

    Спортът днес

  • 13:15

    Екология

  • 13:45

    Фокус

  • 14:15

    Спорт

  • 14:45

    Поща

  • 15:12

    Преди една година

  • 15:15

    Фокус

  • 15:45

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 16:15

    Фокус

 
  • 09:30

    Рали: "Абу Даби челъндж" - Обзор на деня

  • 09:45

    Куриози

  • 10:45

    Кърлинг, Световно първенство (мъже): Германия - Швейцария

  • 13:30

    Куриози

  • 14:30

    "Шампионски клуб"

  • 15:00

    Футбол, Шампионска лига (жени): Дуисбург - Евертън

  • 16:30

    Кърлинг, Световно първенство (мъже): Германия - Швейцария

  • 17:30

    Кърлинг, Световно първенство (мъже): Германия - Дания, пряко

  • 20:30

    Футболни новини

  • 20:45

    Тенис, WTA: Турнир в Чарлстън, пряко

  • 23:45

    Кърлинг, Световно първенство (мъже): Китай - Норвегия, пряко

  • 01:30

    Рали: "Абу Даби челъндж" - Обзор на деня

  • 01:45

    Тенис, WTA: Турнир в Чарлстън

 
  • 05:00

    Кърлинг, Световно първенство (мъже): Дания - Норвегия

  • 06:00

    Новини

  • 06:30

    Кърлинг, Световно първенство (мъже): Дания - Норвегия

  • 08:00

    Новини

  • 08:30

    Футбол: Санкт Паули - Шалке

  • 09:30

    Футбол: Кьолн - Нюрнберг

  • 10:30

    "Шампионски клуб"

  • 11:00

    Футбол, Първенство на Южна Америка за юноши: Финална фаза

  • 12:00

    Волейбол: Серия А-1 (мъже)

  • 13:30

    Екстремни спортове: "Фрий райд спирит"

  • 14:00

    Футбол, Шампионска лига на Азия: Ал Раян - Зобахан

  • 15:00

    Футбол, Първенство на Южна Америка за юноши: Финална фаза

  • 17:00

    "Шампионски клуб"

  • 17:30

    Фрийстайл футбол: Световна лига

  • 18:00

    Американски пуул: Европейско първенство, финал

  • 19:00

    Триспонтов билярд: "Мастърс", финал

  • 20:30

    Вечерни новини

  • 21:00

    Видеоигри: "Екстрийм Мастърс" Хановер

  • 21:30

    Волейбол, Серия А-1 (мъже): Четвъртфинал, пряко

  • 23:30

    Канадска борба: Национална лига

  • 00:00

    ММА: "Страйкфорс"

  • 01:00

    Нощни новини

  • 02:00

    Тенис, WTA: Турнир в Чарлстън

  • 04:00

    Новини

  • 04:30

    Кърлинг, Световно първенство (мъже): Германия - Дания

 
  • 05:20

    "Женен съм за принцеса" - 10 еп.

  • 05:45

    "Стил"- 4 еп.

  • 06:10

    "Вкусните" уикенди на Джада" - 205 еп.

  • 06:35

    "Божествен дизайн" - 149 еп.

  • 07:00

    "Дишане и йога" - 6 и 7 еп.

  • 07:50

    "Карибска аеробика" - 24 и 25 еп.

  • 08:40

    "Да успееш" - 5 еп.

  • 09:30

    "Лесно угощение" - 802 еп.

  • 10:00

    "Бантастично" - 307 еп.

  • 10:25

    "Невъзможната кухня" - 303 еп.

  • 10:50

    "Божествен дизайн" - 150 еп.

  • 11:15

    "Планетата на храната" - 6 еп.

  • 12:05

    "Моят голям невероятен ремонт" - 104 еп.

  • 12:30

    "Вкусните" пътешествия на Рейчъл Рей" - 512 еп.

  • 13:00

    "Вкусните" уикенди на Джада" - 206 еп.

  • 13:25

    "Лесно угощение" - 802 еп.

  • 13:50

    "Съботна кухня" - 35 еп.

  • 14:15

    "Вземам те! Да пируваме!" - 9 еп.

  • 14:45

    "Невъзможната кухня" - 111 еп.

  • 15:10

    "Малък дом, стилно обзавеждане" - 313 и 401 еп.

  • 16:00

    "Бантастично" - 307 еп.

  • 16:25

    "Най-странните домове в света" - 313 еп.

  • 16:50

    "Живот на ръба" - 105 еп.

  • 17:15

    "Моят голям невероятен ремонт" - 104 еп.

  • 17:40

    "Стил"- 1 еп.

  • 18:05

    "Да се подмладиш с 10 г.: в Нова Зеландия" - 5 еп.

  • 18:30

    "Красива за грош" - 5 еп.

  • 19:00

    "Божествен дизайн" - 200 и 201 еп.

  • 19:55

    "Малък дом, стилно обзавеждане" - 313 и 401 еп.

  • 20:45

    "Най-странните домове в света" - 311 еп.

  • 21:10

    "Нестандартната Америка" - 103 и 104 еп.

  • 22:00

    "Голф-приключения" - 3 и 4еп.

  • 22:55

    "Особени жилища в Австралия" - 1 еп.

  • 23:45

    "На червено" - 10 еп.

  • 00:10

    "Женен съм за принцеса" - 11 еп.

  • 00:35

    "Клъц, клъц: Ню Йорк" - 4 еп.

  • 01:30

    "Вкусните" уикенди на Джада" - 206 еп.

  • 01:55

    "Божествен дизайн" - 150 еп.

  • 02:20

    "Красива за грош" - 8 и 9 еп.

  • 03:10

    "Свалки в града: Лас Вегас" - 5 еп.

  • 04:05

    "Клъц, клъц: Ню Йорк" - 4 еп.

  • 04:55

    "На червено" - 10 еп.

 
  • 07:10

    Полицейско управление Ню Йорк - дванадесети сезон

  • 07:55

    Матлок - втори сезон

  • 09:30

    Убийство по сценарий - единадесети сезон

  • 10:20

    Криминални уравнения - втори сезон

  • 11:05

    Отделът - четвърти сезон

  • 11:50

    Полицейско управление Ню Йорк - дванадесети сезон

  • 12:35

    Регенезис - трети сезон

  • 13:20

    Матлок - втори сезон

  • 15:00

    Убийство по сценарий - единадесети сезон

  • 15:45

    Криминални уравнения - втори сезон

  • 16:30

    Отделът - четвърти сезон

  • 17:15

    Регенезис - трети сезон

  • 18:00

    Париж: криминални разследвания - сериал

  • 18:45

    24 - четвърти сезон

  • 19:30

    Криминални уравнения - трети сезон

  • 20:20

    Касъл - първи сезон

  • 21:10

    Касъл - трети сезон

  • 22:00

    Скрити доказателства - сериал

  • 22:50

    Престъпни намерения - четвърти сезон

  • 23:35

    Разобличаване - първи сезон

  • 00:20

    Бягство от затвора - четвърти сезон

  • 01:10

    До живот - първи сезон

  • 02:00

    Престъпни намерения - четвърти сезон

  • 02:40

    Разобличаване - първи сезон

 
  • 06:45

    Д-р Хаус - трети сезон

  • 07:30

    Адвокатите от Бостън - втори сезон

  • 08:15

    Уил и Грейс - седми сезон

  • 09:00

    Мръсни секси пари - първи сезон

  • 09:50

    Спешно отделение - тринадесети сезон

  • 10:40

    Д-р Хаус - трети сезон

  • 11:30

    Адвокатите от Бостън - втори сезон

  • 12:25

    Уил и Грейс - седми сезон

  • 13:15

    Какво харесвам в теб - втори сезон

  • 14:10

    Кварталът на богатите - четвърти сезон

  • 15:00

    Спешно отделение - тринадесети сезон

  • 15:50

    Лекар на повикване - първи сезон

  • 16:40

    Отчаяни съпруги - шести сезон

  • 17:30

    Д-р Хаус - трети сезон

  • 18:20

    Мръсни секси пари - първи сезон

  • 19:15

    Какво харесвам в теб - първи сезон

  • 20:05

    Уил и Грейс - седми сезон

  • 21:00

    Обвързани - четвърти сезон

  • 21:30

    Давай, Уайлд! - сериал

  • 21:55

    Грозната Бети - трети сезон

  • 22:50

    Агнешко - първи сезон

  • 23:40

    Сексът и градът - пети сезон

  • 00:30

    Кварталът на богатите - четвърти сезон

  • 01:20

    Адвокатите от Бостън - втори сезон

  • 02:15

    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон

  • 03:00

    Сексът и градът - пети сезон

 
  • 06:35

    "Филми и звезди ІІІ, 14 еп. ", документална поредица - Холандия, 2011

  • 07:00

    "Транспортер ", криминален екшън - Франция, 2002

  • 08:35

    "Супермен и Батман - Обществени врагове ", анимация - САЩ, 2009; озвучен на български език

  • 09:45

    "Съмнение ", драма - САЩ, 2008

  • 11:25

    "Свалячът Хал ", романтична комедия - САЩ, 2001

  • 13:15

    "Облачно с кюфтета ", анимация - САЩ, 2009; озвучен на български език

  • 14:45

    "Пощоряване 1 ", фентъзи комедия - Великобритания, 2010

  • 16:20

    "Пощоряване 2", фентъзи комедия - Великобритания, 2010

  • 17:55

    "Син под чехъл ", комедия - САЩ, 2007; реж. Винс Ди Меглио, с Даян Кийтън, Дакс Шепърд, Лив Тейлър, Майк Уайт, Кен Хауърд

  • 19:25

    "Планината на вещиците ", приключенски - САЩ, 2009; реж. Анди Фикман, с Дуейн Джонсън, Ана-София Роб, Александър Ладуиг, Карла Гуджино, Сайърън Хaйндс

  • 21:05

    "Секс и лъжи в Син сити ", криминална драма - САЩ, 2008; реж. Питър Медак, с Матю Модайн, Мена Сувари, Джонатън Шеч, Марша Гей Хардън, Марк Сивъртсън

  • 22:35

    "Истинска кръв ІІІ, 4 еп. - 9 престъпления ", драма - фентъзи - САЩ, 2010; реж. Дейвид Петрарка, с Ана Пакуин, Стивън Мойър, Александър Скарсгард, Райън Куонтън, Рутина Уесли, Сам Трамел

  • 23:30

    "Историята на Пиер Удман ", документален - Унгария, 2009; реж. Андрас Ковач М., Петер Заки, с Пиер Уудман

  • 00:30

    "Бруно ", комедия - САЩ, 2009; реж. Лари Чарлс, с Саша Барън Коен, Густаф Хамарстен, Боно, Елтън Джон, Харисън Форд

  • 01:50

    "Апалуса ", уестърн - САЩ, 2008

  • 03:45

    "Преносители ", ужаси - САЩ, 2009

 
  • 11:00

    "На гости на третата планета ІІІ, 1 еп. - Купон с Дик и Джанет (1) ", комедия - САЩ, 1997

  • 11:20

    "На гости на третата планета ІІІ, 2 еп. - Купон с Дик и Джанет (2) ", комедия - САЩ, 1997

  • 11:45

    "Доживотна присъда ІV, 13 еп. - Бившият ми се върна ", комедия - САЩ, 2004

  • 12:10

    "Просто Пек ", комедия - САЩ, 2009

  • 13:45

    "Спортовете на Бърнард І, 9-16 еп. ", анимация - Испания, 2006

  • 14:15

    "Херкулес ", анимация - САЩ, 1997; озвучен на български език

  • 15:50

    "Средностатистическо семейство І, 6 еп. - Предната врата ", комедия - САЩ, 2009

  • 16:15

    "На гости на третата планета ІІІ, 1 еп. - Купон с Дик и Джанет (1) ", комедия - САЩ, 1997

  • 16:35

    "На гости на третата планета ІІІ, 2 еп. - Купон с Дик и Джанет (2) ", комедия - САЩ, 1997

  • 17:00

    "Да, съгласна съм! ", комедия - Германия, 2008

  • 18:35

    "В кадър VІІІ, 11 еп. ", документална поредица - САЩ, 2011

  • 19:05

    "Роми и Мишел ", комедия - САЩ, 1997; реж. Дейвид Миркин, с Мира Сорвино, Лиса Кудроу, Джанийн Гарофало, Алън Къминг

  • 20:35

    "Доживотна присъда ІV, 14 еп. - Повреда в комуникациите ", комедия - САЩ, 2004; реж. Джон Бланчард, с Донал Лоуг, Меджин Прайс, Кевин Кориган, Линзи Бартилсън, Грифин Фрейзън

  • 21:00

    "Трева VІ, 2 еп. - Вълнение и наводнение ", комедия - САЩ, 2010; реж. Скот Елис, с Мери Луиз Паркър, Джъстин Кърк, Хънтър Париш, Александър Гулд, Кевин Нийлън

  • 21:30

    "Бил Маeр… Но аз не съм съвсем сигурен ", комедия - САЩ, 2010; реж. Джон Мофит, с Бил Маeр

  • 22:50

    "Рокенрола ", екшън - комедия - САЩ, 2008; реж. Гай Ричи, с Джерард Бътлър, Том Уилкинсън, Танди Нютън, Марк Стронг, Идрис Елба

  • 00:40

    "Трева VІ, 2 еп. - Вълнение и наводнение ", комедия - САЩ, 2010

  • 01:05

    ""Смешен или мъртъв" представя І, 1 еп. ", комедия - САЩ, 2010

  • 01:35

    ""Смешен или мъртъв" представя І, 2 еп. ", комедия - САЩ, 2010

  • 02:00

    ""Смешен или мъртъв" представя І, 3 еп. ", комедия - САЩ, 2010

  • 02:25

    "Защо ли се ожених? ", драма - САЩ, 2007

  • 04:20

    "Сред пустошта ", драма - САЩ, 2008

 
  • 05:40

    "Вселената, втора част"

  • 06:30

    "Разшифроване на миналото"

  • 07:20

    "Тайните на динозаврите"

  • 08:10

    "Как е създадена Земята"

  • 09:00

    "Изгубените военни филми"

  • 09:55

    "Потъването на "Роял Оук"

  • 10:50

    "Технологиите на Хитлер"

  • 11:40

    "Вселената, втора част"

  • 12:30

    "Разшифроване на миналото"

  • 13:20

    "Тайните на динозаврите"

  • 14:10

    "Как е създадена Земята"

  • 15:00

    "Изгубените военни филми"

  • 15:55

    "Потъването на "Роял Оук"

  • 16:50

    "Технологиите на Хитлер"

  • 17:40

    "Вселената, втора част"

  • 18:30

    "Разшифроване на миналото"

  • 19:20

    "Тайните на динозаврите"

  • 20:10

    "Как е създадена Земята"

  • 21:00

    "Дъросекачи 3"

  • 21:55

    "Строители на тунели"

  • 22:50

    "Спецове в заложната къща"

  • 23:40

    "Древни открития"

  • 00:30

    "Разшифроване на миналото"

  • 01:20

    "Тайните на динозаврите"

  • 02:10

    "Ефектът "Нострадамус"

  • 03:00

    "Дъросекачи 3"

  • 03:55

    "Строители на тунели"

  • 04:50

    "Спецове в заложната къща"

 
  • 06:30

    "Нашата малка ферма" - сериал

  • 08:20

    Рекламно предаване

  • 09:20

    "Куинси" - криминален сериал

  • 10:20

    "Нашата малка ферма" - сериал

  • 12:10

    "Чародейки" - мистъри сериал

  • 13:05

    "Бил Козби шоу" - сериал

  • 14:10

    "Какво има, татко?" - сериал

  • 15:00

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 16:00

    "Женени с деца" - сериал

  • 16:55

    "Какво има, татко?" - сериал

  • 17:50

    Новини

  • 18:00

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 18:55

    "Приключението живот" - журнал

  • 20:00

    "Супер занаятчии" - репортаж

  • 20:30

    "Внимание, контрола! - репортаж

  • 21:15

    "Отряд на морската пехота" - крими сериал

  • 23:10

    "Numb3rs" - крими сериал

  • 01:05

    "Отряд на морската пехота" - крими сериал

  • 03:00

    Нощно гейм шоу

  • 04:30

    "Sliders: Портата към едно друго измерение" - фантастичен сериал

 
  • 17:30

    Клиплиния

  • 18:30

    Драконова топка Z (анимация)

  • 19:00

    Хартли (фейлетон)

  • 20:00

    Топкласация

  • 21:00

    JDM

  • 21:15

    Синемаскоп

  • 21:30

    CAUETivi

  • 21:45

    Специално

  • 22:45

    CAUETivi

  • 23:45

    Тюбс

  • 01:00

    Драконова топка Z (анимация)

  • 01:30

    CAUETivi

  • 01:45

    Тюбс

  • 02:30

    JDM

  • 02:45

    Тюбс

 
  • 05:25

    "Щастливият край" - драма с Джийн Симънс, Шърли Джоунс, Джон Форсайт.

  • 07:15

    "Бавни танци в големия град" - драма с Пол Сорвино, Ан Дичбърн, Никълъс Костър.

  • 09:05

    "Приключението на Колтър" - уестърн с Джим Търнър, Грег Уорд.

  • 10:45

    "Еди" - комедия с Упи Голдбърг, Франк Лангела, Денис Фарина.

  • 12:25

    "Златният тюлен" - приключенски с Майкъл Бек, Пенелопе Милфорд, Стив Рейлсбек.

  • 14:00

    "Делово преди всичко" - романтична комедия с Самюел Джаксън, Холи Бери.

  • 15:20

    "Хилсайдските удушвачи" - трилър с Ричард Крена, Денис Фарина, Били Зейн.

  • 17:00

    "Спомени за едно лято" - драма с Ричард Харис и Джоди Фостър.

  • 18:40

    "Гората" - ужаси с Патриша Кларксън, Агнес Брукнър, Брус Кемпбъл.

  • 20:15

    "Да убием господин Грифин" - драма с Джей Томас, Марио Лопез, Ейми Джо Джонсън.

  • 21:45

    "Нищо лично" - комедия с Доналд Съдърланд, Сюзан Самърс, Лорънс Дейн.

  • 23:25

    "Тарас Булба" - екшън/ приключенски с Юл Бринър, Тони Къртис, Кристин Кауфман.

  • 01:25

    "Добре дошли в извън-картата" - комедия с Джонатан Шеч, Род Тейлър, Сузи Портър.

  • 03:00

    "Проектът "Бетси" - драма с Лорънс Оливие, Робърт Дювал, Томи Лий Джоунс.

 
  • 05:30

    На абордаж "Без алтернатива"-док. филм

  • 06:00

    На абордаж "Агресия"- док.филм

  • 06:30

    Новините на MSAT-кратка емисия

  • 06:45

    ПАЗАРИ

  • 06:50

    ОТНОВО ВЛЮБЕН - игрален филм

  • 08:30

    ВОДОПАДЪТ - игрален филм

  • 10:00

    Телестар" - телепазар

  • 10:30

    На фокус -док.поредица

  • 11:00

    Холивудски обирджии - игрален филм

  • 12:30

    Смъртоносният влак - игрален филм

  • 14:00

    Новините на M SAT -кратка емисия

  • 14:15

    ПАЗАРИ

  • 14:20

    Ратауй - мейкинг

  • 14:30

    Телестар - телепазар

  • 15:00

    Новините на M SAT-кратка емисия

  • 15:15

    ПАЗАРИ

  • 15:20

    БГ Лукс - предаване

  • 15:40

    БГ лукс - предаване

  • 16:00

    Новините на M SAT-кратка емисия

  • 16:15

    На фокус -док.поредица

  • 16:45

    Вилемщад - док. филм

  • 17:00

    Новините на M SAT - следобедна емисия

  • 17:15

    ПАЗАРИ

  • 17:20

    Спорт-емисия новини

  • 17:25

    5 минути в Холивуд - предаване

  • 17:30

    Професия турист-предавене за туризъм/п/

  • 18:00

    Новините на M SAT-кратка емисия

  • 18:15

    ПАЗАРИ

  • 18:20

    ПОТОПЪТ НА НОВАТА ЕРА - док. филм

  • 18:50

    5 минути в Холивуд - предаване

  • 19:00

    Новините на M SAT - централна емисия

  • 19:30

    ПАЗАРИ

  • 19:35

    Мостът на драконите - игрален филм

  • 21:00

    БГ лукс - предаване

  • 21:20

    Ратауй - мейкинг

  • 21:30

    Частна прожекция-кинопредаване

  • 22:00

    Новините на MSAT-кратка емисия

  • 22:15

    ПАЗАРИ

  • 22:20

    Нови измерения в светлината - док. филм

  • 22:30

    5 минути в Холивуд - предаване

  • 22:35

    На абордаж - Калиакра - док. филм

  • 23:00

    Новините на M SAT - късна емисия

  • 23:15

    ПАЗАРИ

  • 23:20

    Новина номер едно - игрален филм

  • 00:45

    ОТНОВО ВЛЮБЕН - игрален филм

  • 02:30

    ВЕТРОВЕ НА СТРАСТТА - игрален филм

  • 04:00

    КАПАН- игрален филм

 
  • 07:00

    Клуб "Закуска"

  • 08:30

    100% МТV

  • 11:00

    Номер 1 хитове

  • 12:00

    Само хитове!

  • 13:00

    Най-големите хитове на звездите

  • 14:00

    Къщурки - реалити шоу

  • 14:30

    Да направя 100 неща преди да умра - реалити шоу

  • 15:00

    Моите сладки 16 години - реалити шоу

  • 15:30

    Когато бях на 17

  • 16:00

    Пич, оправи ми колата

  • 16:30

    Да създадеш

  • 17:30

    Kъщурки - реалити шоу

  • 18:00

    Моите сладки 16 години - реалити шоу

  • 18:30

    Да направя 100 неща преди да умра - реалити шоу

  • 19:00

    Пич, оправи ми колата

  • 19:30

    Майки тийнеджърки - реалити шоу

  • 20:30

    Срещи - катастрофи - реалити шоу

  • 21:00

    Най-търсените - UK чарт

  • 22:00

    Живеем в Джърси

  • 00:00

    Лудории - 3 сезон

  • 00:30

    Мегадрайв

  • 01:00

    Най-търсените - UK чарт

  • 02:00

    Музикален микс

 
  • 05:00

    Говорещият с кучета: Бакхус и Джоуди

  • 06:00

    Родени да убиват: Акулата

  • 07:00

    Говорещият с кучета: Бакхус и Джоуди

  • 08:00

    Опасни срещи: Крокодилски неволи

  • 09:00

    Войната за Атлантика: Лов

  • 10:00

    Генерали на война: Сингапур

  • 11:00

    Смъртоносно ухапване

  • 12:00

    Пътеводител на чревоугодника: Пристигане в Италия

  • 12:30

    Пътеводител на чревоугодника: Телешки специалитети

  • 13:00

    Родени да убиват: Акулата

  • 14:00

    Войната за Атлантика: Лов

  • 00:00

    Очевидци в света на хищниците: Полярната мечка

  • 01:00

    Риболов на чудовища: Речно нашествие

  • 02:00

    Родени да убиват: Котка

  • 03:00

    Очевидци в света на хищниците: Полярната мечка

  • 04:00

    Риболов на чудовища: Речно нашествие

  • 05:00

    Очевидци в света на хищниците: Голямата бяла акула

  • 06:00

    Изследователи на акули: Гореща точка

  • 07:00

    Зоо-спасители: Епизод 19

  • 07:30

    Разкази от зоопарка: Епизод 1

  • 08:00

    Огромните водопади Игуаку

  • 09:00

    Родени да убиват: Студенокръвни

  • 10:00

    Дивата Русия: Великата граница

  • 11:00

    Най-опасните животни в света: Австралия

  • 12:00

    Един океан: Крайбрежни заплахи

  • 13:00

    Очевидци в света на хищниците: Голямата бяла акула

  • 14:00

    Изследователи на акули: Гореща точка

  • 15:00

    Вярно ли е?: Крал Артур

  • 16:00

    Опасни срещи: Завръщане в пещерата на питона

  • 17:00

    Търсене на дракони

  • 18:00

    Критична ситуация: Спасяването в джунглата

  • 18:30

    Зоо-инспектори: Епизод 4

  • 19:00

    Говорещият с кучета: Стенли, Шоувън и Лио

  • 20:00

    Родени да убиват: Котка

  • 21:00

    ПРЕМИЕРА Очевидци в света на хищниците: Полярната мечка

  • 22:00

    Риболов на чудовища: Речно нашествие

  • 23:00

    Критична ситуация: Акция в Холивуд

 
  • 05:45

    Директно

  • 06:30

    Лъки Леонард - аним поредица

  • 07:00

    Непокорните - тв сериал

  • 07:45

    Животът и градът

  • 08:45

    Фолклорен изгрев

  • 09:45

    Телемаркет

  • 10:00

    Преди лекарствата

  • 10:30

    Директно

  • 11:15

    Панаирен калейдоскоп

  • 11:30

    Едисън - игр филм

  • 13:00

    Тунингмания - тв поредица

  • 13:30

    Римски загадки - тв поредица

  • 14:00

    Животът и градът

  • 15:00

    Телемаркет

  • 15:15

    Фолклорен изгрев

  • 15:45

    Днес - следобедно токшоу

  • 17:00

    Телемаркет

  • 17:15

    Новини

  • 17:45

    Преди лекарствата

  • 18:15

    Директно

  • 19:00

    В махалата

  • 19:15

    Новини - централна емисия

  • 20:00

    Непокорните - тв сериал

  • 20:45

    Тунингмания - тв поредица

  • 21:15

    Новини

  • 22:00

    Днес

  • 23:15

    Новини

  • 00:00

    Животът и градът

  • 01:00

    Едисън - игр филм

  • 02:30

    Тунингмания - тв поредица

  • 03:00

    Ловът с Иво

  • 03:30

    Непокорните - тв сериал

  • 04:30

    Днес

 
  • 05:30

    "Класът" - сериал

  • 06:15

    "Класът" - сериал

  • 07:00

    "The Big Bang Theory" - сериал

  • 07:50

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 08:45

    "Малколм" - сериал

  • 09:50

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 11:40

    "ЕUReKA" - фантастичен сериал

  • 12:35

    "The Big Bang Theory" - сериал

  • 13:25

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 14:20

    "Малколм" - сериал

  • 15:15

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 17:00

    "Ние сме семейство! Така живее Германия" - журнал

  • 18:00

    "Тафф" - булеварден журнал

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал

  • 20:10

    "Галилей" - научен журнал

  • 21:15

    "Следващият топмодел на Германия" - шоу

  • 23:30

    "Звезди, стилове и още нещо"

  • 00:35

    "ТV тотално" - шоу

  • 01:35

    "Ток-, ток-, токшоу"

  • 03:15

    Нощно шоу

  • 04:20

    "PokerStars.de Ass"

 
  • 05:45

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

  • 06:35

    "Експлозивно" - журнал

  • 07:00

    "6 часа" - сутрешна програма

  • 08:30

    "Всичко, което се брои " - сериал

  • 09:00

    "Сред нас" - сериал

  • 09:30

    "Добри времена, лоши времена" - сериал

  • 10:00

    "9 часа" - сутрешна програма

  • 10:30

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 12:30

    "Новото ни съвместно жилище" - поредица

  • 13:00

    "12 часа" - обеден информационен журнал

  • 15:00

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 16:00

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

  • 17:00

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 18:00

    "Съблазнителни измами" - доку-поредица

  • 18:30

    "Сред нас" - сериал

  • 19:00

    "Експлозивно" - журнал

  • 19:30

    "Ексклузивно" - журнал за звездите

  • 19:45

    Новини

  • 20:05

    "Всичко, което се брои " - сериал

  • 20:40

    "Добри времена, лоши времена" - сериал

  • 21:15

    "Тревога за Кобра 11" - криминален екшън сериал

  • 22:15

    "Боунз" - криминален сериал

  • 23:15

    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал

  • 01:00

    Нощни новини

  • 01:30

    "Боунз" - криминален сериал

  • 02:25

    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал

  • 03:15

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 04:10

    Нощни новини

  • 04:40

    "Наказателният съд"

 
  • 06:20

    "Виж кой чука там!" - сериал

  • 07:00

    Рекламни предавания

  • 10:00

    "Размяна на жените" - доку-поредица

  • 12:00

    "Мечтата за собствен дом" - доку-поредица

  • 13:00

    "Х-дневници: любов, слънце и развлечения" - доку-поредица

  • 13:55

    "Покемон" - анимационен сериал

  • 14:25

    "Драконова топка" - анимационен сериал

  • 15:20

    "Наруто" - приключенски сериал

  • 16:10

    "Кралят на Куинз" - сериал

  • 17:10

    "Все този Джим" - сериал

  • 18:05

    "Still Standing" - сериал

  • 19:00

    "Кралят на Куинз" - сериал

  • 20:00

    "Х-дневници: любов, слънце и развлечения" - доку-поредица

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Закон & ред: Ню Йорк" - крими/трилър сериал

  • 22:10

    "Размяна на жените" - доку-поредица

  • 00:10

    Ексклузивeн репортаж

  • 01:10

    "Закон & ред: Ню Йорк" - крими/трилър сериал

  • 02:05

    "Кръвни връзки" - фентъзи сериал

  • 02:50

    "Мъртвата зона" - мистъри сериал

  • 03:35

    "Тайните на Уистлър" - сериал

  • 04:20

    "Последната мисия" - военен екшън филм, Англия, 2005

 
  • 06:00

    "Утрото на Русия"

  • 09:00

    "За най-важното"

  • 10:00

    Вести

  • 10:30

    Вести-Москва

  • 10:50

    Сериал: "Честит нов дом"

  • 11:50

    Сериал: "Каменска"

  • 12:45

    Вести. Дежурна част

  • 13:00

    Вести

  • 13:30

    Вести-Москва

  • 13:50

    "Кулагин и партньори"

  • 15:00

    Вести

  • 15:30

    Вести-Москва

  • 15:50

    Сериал: "Ефросиня"

  • 16:55

    Сериал: "Всичко добро"

  • 17:55

    Сериал: "Институт за благородни девици"

  • 19:00

    Вести

  • 19:30

    Местно време. Вести

  • 19:50

    "Лека нощ, деца"

  • 20:00

    Сериал: "Винаги казвай "винаги"

  • 21:50

    "Дуелът"

  • 22:50

    "Свидетели

  • 00:20

    Игрален филм

  • 02:30

    Сериал: "Закон и ред"

  • 03:25

    "Градчето"

 
  • 05:00

    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"

  • 06:00

    Особено мнение; Икономически новини

  • 07:00

    Анимация

  • 08:00

    Вечерни новини от Америка

  • 09:06

    Сериал: "Гражданинът началник"

  • 10:00

    Сериал: "Проходът"

  • 11:00

    "Германия през седмицата"

  • 12:00

    "В кръга на светлината"

  • 13:00

    Игрален филм: "Ще поживеем, ще видим"

  • 15:00

    Сериал: "Гражданинът началник"

  • 16:00

    "Особено мнение"

  • 17:00

    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"

  • 18:00

    Особено мнение; Икономически новини

  • 19:00

    "Кейс"

  • 20:00

    "Пълен Албац"

  • 21:00

    Сериал: "Проходът"

  • 22:00

    Сега по света

  • 23:00

    Игрален филм: "Из живота на началника на криминалния отдел"

  • 01:00

    "Особено мнение"

  • 02:00

    Сериал: "Гражданинът началник"

  • 03:00

    Сериал: "Проходът"

  • 04:00

    "Кейс"

 
  • 05:20

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 05:55

    Sat.1 журнал

  • 06:30

    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт

  • 11:00

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

  • 11:30

    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал

  • 12:00

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 13:00

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 14:00

    "Брит" - токшоу

  • 15:00

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 16:00

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 17:00

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 18:00

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

  • 18:30

    Sat.1 журнал

  • 19:00

    "С ръка на сърцето" - сериал

  • 19:30

    "Анна и любовта" - сериал

  • 20:00

    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Футбол за Шампионската купата на УЕФА: четвърт финали" - журнал

  • 00:15

    "Кернер" - журнал

  • 01:20

    "Крепостта 2" - фантастичен филм, копродукция, 1999

  • 03:00

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 04:35

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

 
  • 05:00

    Футбол

  • 06:30

    Футбол

  • 08:00

    Супер лига: обзор на годината

  • 08:30

    Приключенски спортове

  • 09:00

    Нокаутите на 2005-а

  • 09:30

    Супер лига 2005: обзор на годината

  • 10:00

    Добро утро, спортни фенове!

  • 11:00

    Новини от конните надбягвания

  • 11:35

    Аеробика

  • 12:00

    Супер лига 2005: обзор на годината

  • 12:30

    Футбол

  • 14:00

    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт

  • 19:00

    Баскетбол от НБА

  • 19:30

    Футбол Мундиал

  • 20:00

    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт

  • 02:00

    Футбол от Азия

  • 02:30

    Футбол Мундиал

  • 04:30

    Футбол от Азия

 
  • 06:00

    "Шареният живот на Джейми", сезон 1, еп. 20, 21, 22 и 23, анимация

  • 06:50

    "БГ - Къде? Къде?"

  • 07:00

    "Приключенията на Хокус и Лотус"

  • 07:15

    "Лени и Туийк", еп. 14, анимация

  • 07:20

    "Принцесата и граховото зърно", еп. 7 и 8, анимация

  • 08:10

    "Мечето Рупърт", еп. 11 и 12, анимация

  • 08:35

    "Джънго", еп. 2 и 3, анимация

  • 09:30

    "Кралят на белезниците", комедия, семеен, Финландия, Швеция, 2002, с Мика Енбуске, Мейджа Джуно, Хеики Хела

  • 11:10

    "Шпионките от Поп Сикретс", еп. 24, анимация - повторение

  • 11:35

    "Гарфийлд и приятели", сезон 2, еп. 19 и 20, анимация - повторение

  • 12:20

    "Братс", сезон 2, еп. 8 и 9, анимация - повторение

  • 13:10

    "Хауди Гауди", сезон 1, еп. 1 и 2, анимация - повторение

  • 14:05

    "Походът за Делтора", сезон 1, еп. 32 и 33, анимация - повторение

  • 14:55

    "Железният алхимик", еп. 20 и 21, анимация - повторение

  • 15:45

    "Гарфийлд и приятели", сезон 2, еп. 21 и 22, анимация

  • 16:40

    "Братс", сезон 2, еп. 10 и 11, анимация

  • 17:30

    "Хауди Гауди", сезон 1, еп. 3 и 4, анимация

  • 18:25

    "Шпионките от Поп Сикретс", еп. 25, анимация

  • 18:55

    "Походът за Делтора", сезон 1, еп. 34 и 35, анимация

  • 19:45

    "Железният алхимик", еп. 22 и 23, анимация

  • 20:40

    "Кралят на белезниците", комедия, семеен, Финландия, Швеция, 2002, с Мика Енбуске, Мейджа Джуно, Хеики Хела - повторение

  • 22:20

    "Ловци на реликви", сезон 1, еп. 10, мистерия, фентъзи, Франция, Германия, Канада, САЩ, 1999, с Тиа Карере, Кристиан Анхолт, Линди Бут

  • 23:15

    "Търси се мъжът", еп. 253, сериал, романтична драма, Мексико, 2007, с Клаудия Алварес, Родолфо Ариас, Аарон Баес

  • 00:10

    "Кралят на белезниците", комедия, семеен, Финландия, Швеция, 2002, с Мика Енбуске, Мейджа Джуно, Хеики Хела - повторение

  • 01:40

    "Ловци на реликви", сезон 1, еп. 10, мистерия, фентъзи, Франция, Германия, Канада, САЩ, 1999, с Тиа Карере, Кристиан Анхолт, Линди Бут - повторение

  • 02:25

    "Търси се мъжът", еп. 253, сериал, романтична драма, Мексико, 2007, с Клаудия Алварес, Родолфо Ариас, Аарон Баес - повторение

  • 03:10

    ч. до 06:00 ч. - повторения

 
  • 22:00

    "Батърфийлд 8" - драма, САЩ, 1960, с Елизабет Тейлър

  • 23:45

    "Мафиоти" - криминален филм, САЩ, 1986

  • 01:15

    "Гладът" - филм на ужасите, Европа, 1983

  • 02:50

    "Седяща мишена" - криминален филм, Европа, 1972

 
  • 05:05

    Кралят на тортите: Боен кораб, балет и огън!

  • 05:30

    Малки хора - свят голям: В дълбоки води

  • 06:00

    Кейт, Джон и пълният им дом: Близнаците навършват 7!

  • 06:25

    Кучета 101: Всички президентски любимци

  • 07:15

    Детски конкурси за красота: Звездите на "American Regal"

  • 08:10

    Строители спасители: Ал Ди Ла

  • 09:05

    Татуировки в Ел Ей: Ново начало

  • 10:00

    Татуировки в Маями: Цирк с история

  • 10:55

    Кажете ДА на булчинската рокля: Претоварени

  • 11:25

    Кажете ДА на булчинската рокля: На практика семейство

  • 11:50

    Четири сватби: Епизод 1

  • 12:45

    Кралят на тортите: Странни птици, бърза закуска и изплашеният Франки

  • 13:15

    Кралят на тортите: Боен кораб, балет и огън!

  • 13:40

    Детски конкурси за красота: Звездите на "American Regal"

  • 14:35

    Кучета 101: Далматинец, сибирско хъски, немски късокосмест птичар, хавански бишон, померан

  • 15:30

    Грандиозни проекти: Челтнъм

  • 16:25

    Строители спасители: "Бота ди вино"

  • 17:20

    Малки хора - свят голям: Плуването

  • 17:50

    Кейт, Джон и пълният им дом: Кейт наема бавачка

  • 18:15

    Детски конкурси за красота: Кралиците и кралете на Америка

  • 19:10

    Как не трябва да се обличаме: Епизод 5

  • 20:05

    Кралят на тортите: Мотори, жители на Манхатън и лошо поведение

  • 20:35

    Кралят на тортите: Ярки личности и коледни костюми

  • 21:00

    Най-добрият майстор готвач на Америка: Епизод 8

  • 21:55

    Следващият велик сладкар: Епизод 2

  • 22:50

    Доктор Джи: Съдебен лекар: Опасни игри

  • 23:45

    Татуировки в Ел Ей: Новите момичета

  • 00:40

    Татуировки в Маями: Йоджи мърмори

  • 01:40

    Най-добрият майстор готвач на Америка: Епизод 8

  • 02:40

    Следващият велик сладкар: Големият финал

  • 03:40

    Грандиозни проекти: Челтнъм

  • 04:35

    Кралят на тортите: Мотори, жители на Манхатън и лошо поведение

 
  • 05:00

    Друмник: Рим - стария град

  • 05:30

    Друмник: Черна Гора

  • 06:00

    Импресии

  • 06:30

    Полската наука: Супер проблясък

  • 07:00

    Азия - грях и дух: Великата китайска стена

  • 07:30

    Азия - грях и дух: Крал Гесар

  • 08:00

    Пътешествия и традиции с Бърт Улф: Централна Швейцария

  • 08:30

    Биографии: Далай Лама част 2

  • 09:00

    Поглед над Франция епизод 11

  • 09:30

    Швейцарската архитектура: Рафаела Кавадини

  • 10:00

    Фолклорна Трапеза: На гости на с. Гьоловица част 1

  • 10:30

    Фолклорна Трапеза: На гости на с. Гьоловица част 1

  • 11:00

    Пътешествия из райската земя: Приказка за Балчик

  • 11:30

    Европейски Маршрути: Стразбург - градът на пътищата

  • 12:00

    Искам да съм там: Сапарева Баня

  • 12:30

    Балкан Фолк епизод 25

  • 13:00

    Балкан Фолк епизод 25

  • 13:30

    Английска връзка епизод 21 и 22

  • 14:00

    Азия - грях и дух: Щрихи от Япония част 7

  • 14:30

    Азия - грях и дух: Щрихи от Япония част 8

  • 15:00

    Импресии

  • 15:30

    Европейските култури: Исландия

  • 16:00

    Във фокус: Не изключвай!

  • 16:30

    Във фокус: Сигнал тревога

  • 17:00

    Морски преживявания епизод 11

  • 17:30

    Искам да съм там: Поморие

  • 18:00

    Във фокус: НСА

  • 18:30

    Виж България: Велинград

  • 19:00

    Травъл Експрес: Прага - на чашка чешко пиво

  • 19:30

    Друмник: Албания

  • 20:00

    Пътешественици с камера: Сингапур - страна на цветовете част 2

  • 20:30

    Дестинации: Намибия - земя на контрасти

  • 21:00

    Паспорт: Дюселдорф - раят на умрелите

  • 21:30

    Това може да се случи утре: Ураган в Маями

  • 22:00

    Тайните на Войната: Тайните оръжия на Третия райх

  • 22:30

    Тайните на Войната: Тайните оръжия на Третия райх

  • 23:00

    Бизнес класа: Интерхотел Сандански

  • 23:30

    Бизнес класа: Чаша удоволствие от винарна Драгомир

  • 00:00

    Импресии

  • 00:30

    Полската наука: Супер проблясък

  • 01:00

    Азия - грях и дух: Великата китайска стена

  • 01:30

    Азия - грях и дух: Крал Гесар

  • 02:00

    Дестинации: Аржентина част 1

  • 02:30

    Дестинации: Аржентина част 2

  • 03:00

    Дестинации: Аржентина част 3

  • 03:30

    Дестинации: 6000км с Хакан

  • 04:00

    Дестинации: Александруполис

  • 04:30

    Дестинации: Еврос част 1

 
  • 05:00

    "300 мили до Грейсланд" - Екшън комедия - САЩ, 2001 г.

  • 07:00

    "Балада за Малкия Джо" - Уестърн - САЩ, 1993 г.

  • 09:00

    "Пиратите от Пензанс" - Номинирана за "Златен глобус" музикална комедия - Великобритания/САЩ, 1983 г.

  • 11:00

    "Били Мадисън" - Комедия от САЩ, 1995 г.

  • 13:00

    "Инкогнито" - Криминален трилър - САЩ, 1997 г.

  • 15:00

    "Свещен брак" - Комедия от САЩ, 1984 г.

  • 17:00

    "Осмозис Джоунс" - Анимационна екшън комедия - САЩ, 2001 г.

  • 19:00

    "Бягай, Рони!" - Комедия - САЩ, 2002 г.

  • 21:00

    "Улици под обстрел" - Криминален екшън - САЩ, 1984 г.

  • 23:00

    "300 мили до Грейсланд" - Екшън комедия - САЩ, 2001 г.

  • 01:00

    "Наслада" - Еротичен филм - САЩ, 2009 г.

  • 03:00

    "Измамена" - Еротичен филм - САЩ, 2008 г.

 
  • 05:00

    Чил Аут

  • 07:00

    Хитовете на VH1

  • 09:00

    VH1 Аеробика

  • 10:00

    Хитовете на VH1

  • 11:00

    Музика за хората

  • 12:00

    Топ 10: Тематична класация

  • 13:00

    Музика за хората

  • 14:00

    VH1 поп класация

  • 15:00

    Хитовете на VH1

  • 17:00

    Музика за хората

  • 18:00

    VH1 Суперчарт

  • 19:00

    Познайте от коя година е това парче

  • 21:00

    Силата на кавър версиите

  • 22:00

    VH1 поп класация

  • 23:00

    VH1 Рок

  • 23:30

    Музиката на 80-те

  • 00:00

    Музика за хората

  • 01:00

    Най-големите хитове

  • 02:00

    Музика по VH1

 
  • 06:00

    "Супер инструменти" 2 еп.

  • 07:00

    "Най-трудните професии на самолетоносач"

  • 08:00

    "Големи и малки"

  • 09:00

    "Лед - убиец"

  • 10:00

    "Архив на катастрофите" 2 еп.

  • 11:00

    "Бум сред топящата се Арктика"

  • 12:00

    "Супер инструменти" 2 еп.

  • 13:00

    "Най-трудните професии на самолетоносач"

  • 14:00

    "Големи и малки"

  • 15:00

    "Лед - убиец"

  • 16:00

    "Архив на катастрофите" 2 еп.

  • 17:00

    "Бум сред топящата се Арктика"

  • 18:00

    "Трикове с камиони" 4 еп.

  • 18:30

    "Бъди шофьор от "Гран При"" 4 еп.

  • 19:00

    "Свръхтежки структури" 12 еп.

  • 20:00

    "Вълнение на колела" 3 еп.

  • 21:00

    "Състезателен тур през Америка"

  • 22:00

    "Недостижимите" 2 еп.

  • 23:00

    "На вечеря със Смъртта" 6 еп.

 
  • 05:00

    "Мечът" 1 еп.

  • 06:00

    "Море от огън"

  • 07:00

    "Патрик

  • 08:00

    "Винсент: цялата история" 1 еп.

  • 09:00

    "По стъпките на Берлиоз"

  • 10:00

    "Най-великият изследовател на Африка"

  • 11:00

    "Ужас в Манила"

  • 12:30

    "Великите британски командири" 3 еп.

  • 13:00

    "Мечът" 1 еп.

  • 14:00

    "Море от огън"

  • 15:00

    "Патрик"

  • 16:00

    "Винсент: цялата история" 1 еп.

  • 17:00

    "Англия на Чарлс Дикенс" 1 еп.

  • 18:00

    "Праисторически астрономи"

  • 19:00

    "Монархиите в Азия" 2 еп.

  • 20:00

    "Децата на Аврам" 2 еп.

  • 21:00

    "Фараоните, построили Египет" 1 еп.

  • 22:00

    "Индокитай - една народна война" 2 еп.

  • 23:00

    "Пилат Понтийски: човекът, убил Христос"

  • 00:00

    "Винсент: цялата история" 2 еп.

  • 01:00

    "Англия на Чарлс Дикенс" 1 еп.

  • 02:00

    "Праисторически астрономи"

  • 03:00

    "Монархиите в Азия" 2 еп.

  • 04:00

    "Децата на Аврам" 2 еп.

 
  • 05:00

    "Островът на акулите с Найджъл Марвин" 4 еп.

  • 06:00

    "На гости при дивите животни" 2 еп.

  • 06:30

    "Зоопаркът" 2 еп.

  • 07:00

    "Бъди хищник" 2 еп.

  • 08:00

    "Четирите Алпи"

  • 09:00

    "Дневниците на големите котки" 1 еп.

  • 10:00

    "Щурият ветеринар" 5 еп.

  • 10:30

    "Островът на тигъра" 5 еп.

  • 11:00

    "Екваторът" 2 еп.

  • 12:00

    "Кнут и неговите приятели"

  • 13:00

    "Островът на акулите с Найджъл Марвин" 4 еп.

  • 14:00

    "На гости при дивите животни" 2 еп.

  • 14:30

    "Зоопаркът" 2 еп.

  • 15:00

    "Бъди хищник" 2 еп.

  • 16:00

    "Бебетата в природата" 3 еп.

  • 17:00

    "Опашати приказки от Калахари"

  • 18:00

    "Лос на свобода"

  • 19:00

    "Лемури. Гора на духове в Мадагаскар"

  • 20:00

    "Фу Лонг - малка панда, щастлив дракон"

  • 21:00

    "Дивото предизвикателство на Микаела" 4 еп.

  • 21:30

    "Бавачки в дивата природа" 14 еп.

  • 22:00

    "Сезоните" 1 еп.

  • 23:00

    "Краят на един мит: на среща с акули"

  • 00:00

    "Бебетата в природата" 3 еп.

  • 01:00

    "Опашати приказки от Калахари"

  • 02:00

    "Лос на свобода"

  • 03:00

    "Лемури. Гора на духове в Мадагаскар"

  • 04:00

    "Фу Лонг - малка панда, щастлив дракон"

 
  • 05:00

    "На смърт" - сериал

  • 05:45

    "Бавачката" - сериал

  • 06:25

    "O.C., California" - сериал

  • 07:10

    "Дъщерите на Маклеод" - сериал

  • 08:05

    "На смърт" - сериал

  • 09:05

    "Бавачката" - сериал

  • 10:05

    "O.C., California" - сериал

  • 11:00

    "Момичетата на Гилмор" - сериал

  • 12:00

    "Проминентни личности" - журнал

  • 12:20

    "Перфектна вечеря в пижама" - кулинарна доку-поредица

  • 13:25

    "Под пълна пара" - кулинарно шоу

  • 14:00

    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица

  • 16:10

    "Дивата детска стая" - доку-поредица

  • 17:05

    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица

  • 19:00

    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица

  • 20:00

    "Перфектна вечеря в пижама" - кулинарна доку-поредица

  • 21:00

    "Проминентни личности" - журнал

  • 21:15

    "Жената котка" - филм по комикс, САЩ, 2004

  • 23:15

    "Извънземното срещу хищника" - фантастичен филм / трилър, копродукция, 2004

  • 01:25

    "Жената котка" - филм по комикс, САЩ, 2004

  • 03:15

    "Извънземното срещу хищника" - фантастичен филм / трилър, копродукция, 2004

 
  • 05:00

    "Екоарена" /п/

  • 06:00

    Времето и ековести

  • 06:30

    "Зелени въпросителни" - документална поредица

  • 07:00

    Времето и ековести

  • 07:30

    "Това може да се случи утре" - документална поредица

  • 08:00

    "Леонардо - мъжът зад плащеницата" - документален филм

  • 09:00

    "ТВ меню"

  • 09:30

    "Тунинг мания" - документална поредица

  • 10:00

    "Тема плюс" /п/

  • 11:00

    Музикален поздрав

  • 11:30

    "Екстремни професии" - документална поредица

  • 12:00

    Времето и ековести

  • 12:20

    "Кутията на Ковак" - трилър, режисьор Даниел Монзон, с участието на Тимъти Хътън, Лусия Хименес, Дейвид Кели, Джорджа Маккензи

  • 14:15

    "Световни забележителности" - документална поредица

  • 14:45

    "Това може да се случи утре" - документална поредица /п/

  • 15:00

    Музикален поздрав

  • 15:15

    "ТВ меню"/п/

  • 16:00

    Времето и ековести

  • 16:30

    "Тайнствена земя" - документален филм

  • 17:15

    "Диви сърца" - тв сериен филм

  • 18:00

    Времето и ековести

  • 18:20

    "Екоарена"

  • 19:30

    "Екстремни професии" - документална поредица

  • 20:00

    Времето и ековести

  • 20:30

    "Тунинг мания" - документална поредица

  • 21:00

    "Жега в града" - комедия, Испания-Аржентина, режисьор Ернан Гафет, с участието на Даниел Кузнецка, Долорес Сола, Адриан Наваро

  • 22:30

    "Световни забележителности" - документална поредица /п/

  • 23:00

    "Пътеводител към любовта" - сериен филм

  • 00:00

    Времето и ековести

  • 00:30

    "Диви сърца" - тв сериен филм /п/

  • 01:00

    "VТV топ видео" /п/

  • 02:00

    Времето и ековести/п/

  • 02:30

    "Бялата лястовица" /п/

  • 03:00

    Времето и ековести/п/

  • 03:30

    "VТV топ видео" /п/

  • 04:30

    Времето и ековести /п/

 
  • 08:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 08:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 09:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 09:25

    "Образователен справочник"

  • 09:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 09:50

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 10:20

    "Образователен справочник"

  • 10:25

    "Поглед в бъдещето"

  • 10:45

    "На хорото"

  • 11:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 11:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 12:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 12:25

    "Образователен справочник"

  • 12:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 12:50

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 13:20

    "Образователен справочник"

  • 13:25

    "Поглед в бъдещето"

  • 13:45

    "На хорото"

  • 14:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 14:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 15:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 15:25

    "Образователен справочник"

  • 15:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 15:50

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 16:20

    "Образователен справочник"

  • 16:25

    "Поглед в бъдещето"

  • 16:45

    "На хорото"

  • 17:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 17:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 18:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 18:25

    "Образователен справочник"

  • 18:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 18:50

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 19:20

    "Образователен справочник"

  • 19:25

    "Поглед в бъдещето"

  • 19:45

    "На хорото"

  • 20:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 20:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 21:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 21:25

    "Образователен справочник"

  • 21:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 21:50

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 22:20

    "Образователен справочник"

  • 22:25

    "Поглед в бъдещето"

  • 22:45

    "На хорото"

 
  • 05:15

    "Криминални разследвания: Австралия" - 5 еп.

  • 06:30

    "Неразгадани тайни" - 9 еп.

  • 07:00

    "Без надежда" - 24 еп.

  • 07:50

    "Граничен контрол" - 4 еп.

  • 08:40

    "Травма" - 23 еп.

  • 09:30

    "Личният живот на...невисоките хора"

  • 10:20

    "Съдебни медици" - 7 и 8 еп.

  • 11:10

    "Полицията" - 5 и 6 еп.

  • 12:00

    "Неразгадани тайни" - 10 еп.

  • 12:50

    "Отдел за изчезнали" - 24 еп.

  • 13:15

    "Граничен контрол" - 4 еп.

  • 14:05

    "Джон Едуардс из Америка" - 4 еп.

  • 14:55

    "Неизлечимо болни" - 7 и 8 еп.

  • 15:45

    "Личният живот...невисоките хора"

  • 16:35

    "Травма" - 23 еп.

  • 17:25

    "Съдебни медици" - 7 и 8 еп.

  • 18:15

    "Полицията" - 5 и 6 еп.

  • 19:05

    "Без надежда" - 24 еп.

  • 20:00

    "Неизлечимо болни" - 7 и 8 еп.

  • 20:50

    "Личният живот на....невисоките хора"

  • 21:40

    "Прекалено" - 39 еп.

  • 22:05

    "Неразгадани тайни" - 21 еп.

  • 22:55

    "Веществено доказателство 1" - 301 и 302 еп.

  • 23:45

    "Пластичната хируругия" - 1 и 2 еп.

  • 00:35

    "Криминални разследвания: Австралия" - 6 eп.

  • 01:50

    "Неразгадани тайни" - 21 еп.

  • 02:40

    "Джон Едуардс из Америка" - 4 еп.

  • 03:35

    "Пластичната хирургия" - 1 и 2 еп.

  • 04:25

    "Веществено доказателство 1" - 301 и 302 еп.

 
  • 05:20

    "Престъпление и любов" - 71 еп.

  • 06:10

    "Лоша отплата" - 10 еп.

  • 07:00

    "Престъпление и любов" - 72 еп.

  • 07:55

    "Маса за трима" - 28 еп.

  • 08:50

    "Стара? Аз?" - 98 еп.

  • 09:45

    "Семейни връзки" - 95 еп.

  • 10:40

    "Маса за трима" - 29 еп.

  • 11:30

    "Салвадор - спасител на женски сърца" - 63 еп.

  • 12:25

    "Лоша отплата" - 11 еп.

  • 13:20

    "Загадките на любовта" - 4 еп.

  • 14:10

    "Стара? Аз?" - 99 еп.

  • 15:05

    "Семейни връзки" - 95 еп.

  • 16:00

    "Живей за мига" - 12 еп.

  • 16:55

    "Престъпление и любов" - 72 еп.

  • 17:45

    "Салвадор - спасител на женски сърца" - 63 еп.

  • 18:40

    "Салвадор - спасител на женски сърца" - 64 еп.

  • 19:35

    "Живей за мига" - 13 еп.

  • 20:30

    "Маса за трима" - 29 еп.

  • 21:20

    "Престъпление и любов" - 72 еп.

  • 22:10

    "Живей за мига" - 13 еп.

  • 23:05

    "Загадките на любовта" - 4 еп.

  • 00:00

    "Дона Флор и нейните двама съпрузи" - 21 еп.

  • 00:55

    "Стара? Аз?" - 98 еп.

  • 01:50

    "Лоша отплата" - 11 еп.

  • 02:40

    "Салвадор - спасител на женски сърца" - 64 еп.

  • 03:35

    "Семейни връзки" - 95 еп.

 
  • 05:00

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/

  • 05:30

    Дързост и красота - тв филм /2712 епизод/п/

  • 06:15

    Малки истории

  • 06:30

    Денят започва - сутрешен блок

  • 09:00

    По света и у нас

  • 09:05

    Денят започва с Култура

  • 10:00

    По света и у нас

  • 10:15

    Жените с Марта Вачкова /токшоу/

  • 11:00

    Здраве

  • 11:45

    Телепазарен прозорец

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    Частен случай

  • 12:35

    Сен Тропе - тв филм /356 епизод/

  • 13:30

    Телепазарен прозорец

  • 13:45

    Църква за вълци - тв филм /8 серия/п/

  • 14:50

    Сколт рокфестивал в Лапландия - тв филм на Евровизия /Финландия, 2010г./

  • 15:05

    Легендата за Снежанка - анимационен филм

  • 15:30

    Кино по ноти/п/

  • 16:00

    По света и у нас

  • 16:10

    Новини на турски език

  • 16:20

    В час ли си: Моето училище

  • 16:35

    Приказки за физиката

  • 17:00

    Дързост и красота - тв филм /2713 епизод/

  • 17:45

    Малки истории

  • 18:00

    По света и у нас

  • 18:15

    Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс

  • 18:30

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу

  • 18:55

    Индия - любовна история - тв филм /52 епизод/

  • 19:45

    Лека нощ, деца!: Звездичката на Лора

  • 20:00

    По света и у нас

  • 20:40

    БНТ такси

  • 20:50

    Спортни новини

  • 21:00

    Виж БиБиСи: Международният тероризъм след 1945г. - документална поредица /19 епизод/

  • 21:30

    Студио "Футбол"

  • 22:05

    Футбол: "Виляреал" - "Твенте", четвъртфинална среща от Лига "Европа" - пряко предаване

  • 00:00

    Евровизия 2011 - клипове на песните

  • 00:05

    Мотоспорт екстра

  • 00:30

    Сен Тропе - тв филм /356 епизод/п/

  • 01:20

    По света и у нас/п от 20:00/

  • 02:00

    БНТ такси/п/

  • 02:10

    Жените с Марта Вачкова /токшоу/п/

  • 02:55

    Открито с Валя Ахчиева/п/

  • 03:25

    Видеоклипове

  • 03:50

    Културата на 21 век/п/

  • 04:15

    Здраве/п/

 
  • 05:15

    Еко /БНТ Пловдив/п/

  • 05:45

    В час ли си: Моето училище /п/

  • 06:00

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу

  • 06:30

    Денят започва - сутрешен блок

  • 09:00

    По света и у нас

  • 09:05

    Денят започва с Култура

  • 10:00

    По света и у нас

  • 10:15

    Жените с Марта Вачкова - токшоу

  • 11:00

    Здраве

  • 11:45

    В час ли си: Моето училище

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    Време за готвене /п/

  • 12:55

    Еко /БНТ Пловдив/п/

  • 13:25

    Животните - етология и фолклор - научнопопулярен филм

  • 13:50

    Яко /п/

  • 14:30

    Открито с Валя Ахчиева /п/

  • 15:00

    Шоуто на Канала /п/

  • 15:55

    Евровизия 2011 - клипове на песните

  • 16:00

    България днес - информационен блок

  • 18:00

    По света и у нас

  • 18:15

    Европейски дневник /п/

  • 18:25

    Частен случай

  • 18:30

    БНТ такси /п/

  • 18:40

    Знаете ли, че...: Скулптурите на Дега

  • 18:55

    Часът на зрителите /п/

  • 19:25

    Големите игри: "Манекенката" - тв филм /трети епизод/

  • 19:50

    Аз се върнах /фонд/

  • 20:00

    По света и у нас

  • 20:40

    БНТ такси

  • 20:50

    Спортни новини

  • 21:00

    Записки по българските въстания: "Нравствено возвишение" - тв филм (1978), режисьор Веселин Бранев, в ролите: Стоян Стоев, Цветана Николова, Александър Александров, Венцислав Божинов и др. /трета серия/

  • 22:05

    Хайдн днес - документален филм на Найо Тицин

  • 23:00

    Пътеводител БГ: Ардино /п/

  • 23:30

    Олимпийски хроники

  • 23:55

    Евровизия 2011 - клипове на песните

  • 00:00

    Възстановка - документален филм

  • 00:30

    Джаз Банско: Концерт на Йълдъз Ибрахимова

  • 01:00

    България днес - информационен блок /п/

  • 03:00

    Жените с Марта Вачкова - токшоу /п/

  • 03:45

    Магда - документален филм за народната певица Магда Пушкарова

  • 04:15

    В кадър /п/

  • 04:45

    Нощни птици /п/

 
  • 06:10

    "Разследване със Светослава Тадаръкова"

  • 06:40

    "Кънтри с Лили"

  • 07:15

    "Сутрин с ВВТ"

  • 09:45

    "Непокорните" - сериал 139 еп.

  • 10:45

    TV пазар

  • 11:00

    "Откровено с Ели" - токшоу

  • 12:30

    Новините

  • 13:00

    "Говори Брюксел"

  • 13:30

    Избрано от "Сутрин с ВВТ"

  • 13:45

    TV пазар

  • 14:00

    "Така го правят жените" - токшоу

  • 15:45

    TV пазар

  • 16:00

    "Непокорните" - сериал 139 еп.

  • 17:00

    Новините

  • 17:15

    TV пазар

  • 17:30

    "Звезден прах" - светско предаване с Ева Кикерезова

  • 19:00

    "Приказки от Холивуд"

  • 19:30

    Новините

  • 20:15

    "Откровено с Ели"

  • 21:15

    "Непокорните" - сериал 139 еп.

  • 22:00

    "Така го правят жените"

  • 23:00

    Новините

  • 23:40

    "Така го правят жените"

  • 00:15

    "Откровено с Ели" - токшоу

  • 01:45

    "Непокорните" - сериал 139 еп.

  • 02:30

    "Приказки от Холивуд"

  • 03:00

    "Избрано от Сутрин с ВВТ"

  • 03:30

    Новините

  • 04:10

    "Българската музика"

 
  • 06:00

    "Ремингтън Стийл" - сериал, сезон 2, /п/

  • 06:50

    "Йън" - анимационен сериал

  • 07:15

    "Шотландски боец" - сериал, сезон 2, /п/

  • 08:05

    "Неш Бриджис" - сериал, сезон 6, /п/

  • 09:10

    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8, /п/

  • 10:00

    "Купата" - драма с уч. на Робърт Дювал, Майкъл Кийтън, Али Маккоист, Кол Хаузър и др.

  • 12:00

    "Женени с деца" - сериал, сезон 10, /п/

  • 12:30

    "Макгайвър" - сериал, сезон 6, /п/

  • 13:30

    "Ремингтън Стийл" - сериал, сезон 2

  • 14:30

    "Зина- принцесата войн" - сериал, сезон 3

  • 15:30

    "Шотландски боец" - сериал, сезон 2

  • 16:30

    "Маями Вайс" - сериал, сезон 2

  • 17:30

    "Неш Бриджис" - сериал, сезон 6

  • 18:30

    "Женени с деца" - сериал, сезон 10

  • 19:00

    "Макгайвър" - сериал, сезон 6

  • 20:00

    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8

  • 21:00

    "Кобра 11" - сериал, сезон 14

  • 22:00

    "Противоотрова" - трилър с уч. на Силвестър Сталоун, Чарлз Дътън, Поли Уокър, Крис Кристоферсън, Кристофър Фулфорд, Джефри Райт, Том Беринджър и др.

  • 23:50

    "Кобра 11" - сериал, сезон 14, /п/

  • 00:40

    "Покер по тъмно " - предаване

  • 01:30

    "Горещи моменти" - еротика

  • 03:45

    "Зина- принцесата войн" - сериал, сезон 3, /п/

  • 04:30

    "Вероника Марс" - сериал, 2 епизода

 
  • 06:00

    "Клоунът Тил" - анимационен филм, /п/

  • 07:30

    "Оги Роуз" - трилър с уч. на Джеф Голдблум, Ан Хечи, Нанси Травис, Тимъти Олифант, Ким Коутс и др.

  • 10:00

    "Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, сезон 7, /п/

  • 11:00

    "До живот" - сериал, сезон 2, /п/

  • 12:00

    "Артур и минимоите" - анимационен филм

  • 14:00

    "Град Ориндж" - комедия с уч. на Колин Ханкс, Джак Блек, Кайл Хауърд, Катрийн О'Хара, Брет Харисън и др.

  • 15:50

    "Луда надпревара" - комедия екшън с уч. на Упи Голдбърг, Джон Клийз, Роуън Аткинсън, Куба Гудинг мл. и др.

  • 18:00

    "Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, сезон 7

  • 19:00

    "До живот" - сериал, сезон 2

  • 20:00

    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 6

  • 21:00

    "Тежестта на водата" - мистъри с уч. на Чаран Хиндс, Сара Поли, Шон Пен, Джош Лукас, Елизабет Хърли, Джон Макларън и др.

  • 23:10

    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 6, /п/

  • 00:05

    "Град Ориндж" - комедия с уч. на Колин Ханкс, Джак Блек, Кайл Хауърд, Катрийн О'Хара, Брет Харисън и др., /п/

  • 01:25

    "Оги Роуз" - трилър с уч. на Джеф Голдблум, Ан Хечи, Нанси Травис, Тимъти Олифант, Ким Коутс и др., /п/

 
  • 06:15

    "Бедната милионерка" - теленовела, /п/

  • 07:00

    "Магия за любов" - теленовела

  • 08:00

    "Семеен сарай" - сериен филм, /п/

  • 09:30

    "Най-смешните домашни видеоклипове на Америка"

  • 10:00

    "Никога не казвай сбогом" - теленовела, 2 епизода

  • 12:00

    "Бедната милионерка" - теленовела

  • 13:00

    "Незабравима" - сериен филм, /п/

  • 14:00

    "Ангел пазител" - сериен филм, /п/

  • 15:30

    "Забранена любов" - сериен филм, /п/

  • 16:00

    "Предадена" - теленовела, 2 епизода

  • 18:00

    "Пожертвани сърца " - теленовела

  • 19:00

    "Семеен сарай" - сериен филм

  • 20:00

    "Незабравима" - сериен филм

  • 21:00

    "Хиляди пъти любов" - сериен филм

  • 22:00

    "Ангел пазител" - сериен филм

  • 23:30

    "Сълзи над Босфора" - сериен филм, /п/

  • 01:00

    "Магия за любов" - теленовела, /п/

  • 02:00

    "Пожертвани сърца " - теленовела, /п/

  • 02:45

    "Никога не казвай сбогом" - теленовела, 2 епизода, /п/

 
  • 07:00

    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал

  • 07:30

    Кърби - анимационен сериал

  • 08:00

    Легендата за Зоро - анимационен сериал

  • 08:30

    Ърки и Пърки - анимационен сериал

  • 09:00

    Плодчетата - анимационен сериал

  • 09:30

    Отряд Зет - анимационен сериал

  • 10:00

    Приключенията на Екхарт - анимационен сериал

  • 11:00

    Кърби - анимационен сериал

  • 11:30

    Франклин - анимационен сериал

  • 12:00

    Сладка тайна - теленовела

  • 13:00

    Сладка тайна - теленовела

  • 14:00

    Да срещнеш приказният принц - теленовела

  • 15:00

    Преуспелите г-н и г-жа Пелс - теленовела

  • 16:00

    Отряд Зет - анимационен сериал

  • 16:30

    Приключенията на Екхарт - анимационен сериал

  • 17:30

    Плодчетата - анимационен сериал

  • 18:00

    Сладка тайна - теленовела

  • 19:00

    Сладка тайна - теленовела

  • 20:00

    Амазония - теленовела

  • 21:00

    Преуспелите г-н и г-жа Пелс - теленовела

 
  • 05:00

    "Сладка тайна" - 123 епизод- теленовела

  • 06:00

    "Сладка тайна" - 124 епизод- теленовела

  • 07:00

    Детски свят : Ekids - анимационен блок

  • 09:30

    Детски свят : Веселите знаци - анимационна поредица

  • 09:45

    Телепазарен прозорец

  • 10:00

    "Да бъдеш Ева" - 53 епизод - сериал

  • 11:00

    Телепазарен прозорец

  • 11:15

    "Никакво къпане"- игрален филм

  • 13:00

    Новини

  • 13:30

    Телепазарен прозорец

  • 13:45

    Детски свят : Ърки и Пърки - анимационна поредица

  • 14:00

    "Обрати на съдбата" - 75 епизод- теленовела

  • 14:50

    Telestar

  • 15:30

    "Семейни връзки" - 4 епизод - сериал

  • 16:00

    "Музикален бонус" - игра

  • 17:00

    Детски свят : Хари в царството на динозаврите - анимационна поредица

  • 17:15

    Телепазарен прозорец

  • 17:40

    Telestar

  • 18:00

    Новини

  • 18:30

    "Да бъдеш Ева" - 54 епизод - сериал

  • 19:20

    "Обрати на съдбата" - 76 епизод - теленовела

  • 20:30

    "Вуйчото от Америка" - 9 епизод- сериал

  • 21:30

    "Веществени доказателства" - 9 епизод - сериал

  • 22:30

    Новини

  • 23:05

    "Ултраспорт" - седмично спортно предаване

  • 00:05

    "Проливът на пустотата"- игрален филм

  • 02:00

    "Никакво къпане"- игрален филм

  • 04:00

    "Веществени доказателства" - 9 епизод - сериал

 
  • 05:00

    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"

  • 09:30

    Телешоп

  • 09:45

    Документален филм

  • 10:00

    Новини

  • 10:10

    Прогноза за времето

  • 10:15

    Агромаркет

  • 10:30

    Новини

  • 10:35

    "Под лупа"

  • 11:00

    Новини

  • 11:10

    Прогноза за времето

  • 11:15

    Прогноза за времето

  • 11:25

    Спорт

  • 11:30

    Новини

  • 11:45

    Телестар

  • 12:00

    Новини

  • 12:10

    ТВ маркет

  • 12:30

    Новини

  • 12:35

    Агромаркет

  • 13:00

    Новини

  • 13:25

    Прогноза за времето

  • 13:30

    Новини

  • 13:35

    Моят имот

  • 14:00

    Новини

  • 14:10

    Прогноза за времето

  • 14:15

    Телешоп

  • 14:30

    Новини

  • 14:35

    "Под лупа"

  • 15:00

    Новини

  • 15:05

    "Играй и спечели"

  • 16:00

    Новини

  • 16:10

    Прогноза за времето

  • 16:15

    Телестар

  • 16:30

    Новини

  • 16:35

    Телешоп

  • 17:00

    Новини

  • 17:25

    Прогноза за времето

  • 17:30

    "Под лупа"- публицистично предаване на ТВ "Европа

  • 18:00

    Новини

  • 18:05

    "Под лупа" - публицистично предаване на ТВ "Европа

  • 18:30

    Централна емисия НОВИНИ

  • 18:55

    Прогноза за времето

  • 19:00

    Новини

  • 19:15

    Прогноза за времето

  • 19:20

    Спорт

  • 19:30

    Новини

  • 19:35

    "Евромакс"

  • 20:00

    Новини

  • 20:10

    Прогноза за времето

  • 20:15

    Спорт

  • 20:25

    На фокус

  • 20:30

    Новини

  • 20:35

    Под лупа

  • 21:00

    Новини

  • 21:25

    Прогноза за времето

  • 21:30

    Новини

  • 21:35

    "Под лупа"

  • 22:00

    Новини

  • 22:10

    Прогноза за времето

  • 22:15

    Спорт

  • 22:30

    Утрешен вестник - преглед на печата

  • 22:35

    "Евромакс"

  • 23:00

    Новини

  • 23:25

    Прогноза за времето

  • 23:30

    Утрешен вестник - преглед на печата

  • 23:35

    На фокус

  • 23:40

    Спорт

  • 00:00

    05.00 Новинарски информационен блок

 
  • 05:30

    "Неудобните" - предаване с Маргарита Димитрова /п/

  • 06:30

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3" /п/

  • 07:30

    "Без монтаж 2" - предаване за актуални теми

  • 08:00

    "Властта днес" - предаване на "Канал 3"/п/

  • 09:00

    "Tелешоп"

  • 09:15

    "Неудобните" - предаване с Маргарита Димитрова/п/

  • 10:15

    "Tелешоп"

  • 10:30

    "Свободата на живо по Канал 3" - информационен блок с директни излъчвания

  • 14:40

    "Телемаркет"

  • 15:00

    "Свободата на живо по Канал 3" - информационен блок с директни излъчвания

  • 15:45

    "Tелешоп"

  • 16:00

    "Музикален бонус" - телевизионна игра

  • 17:00

    "Tелешоп"

  • 17:15

    "Властта днес" - предаване на "Канал 3"

  • 18:15

    "Tелешоп"

  • 18:30

    "Спорт в обектива" - предаване за спорт на "Канал 3"

  • 19:30

    "Без монтаж 2" - предаване за актуални теми

  • 20:00

    "Властта днес" - предаване на "Канал 3"

  • 21:00

    "Жълтини"

  • 21:30

    "Вън от рая" - авторско предаване на Лили Маринкова

  • 22:30

    "Евронаблюдател"- документален филм

  • 23:00

    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3"

  • 00:00

    "Без монтаж 2" - предаване за актуални теми /п/

  • 00:30

    "Властта днес"- предаване на "Канал 3"/п/

  • 01:30

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 01:50

    "Вън от рая" - авторско предаване на Лили Маринкова п/

  • 02:50

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 03:10

    "Еротични нощи" - еротика

  • 04:30

    "Властта днес" - предаване на "Канал 3"

 
  • 12:00

    Футбол: Арсенал - Блекбърн, мач от английската Висша Лига, повторение

  • 14:00

    "Премиър Лийг Токшоу" - предаване за английски футбол, повторение

  • 15:00

    Футбол: Интер (Ит) - Шалке 04 (Гер), мач от УЕФА Шампионска Лига, повторение

  • 17:00

    "Нова Спорт Голф" - обзор на турнира "Шел Хюстън Оупън" от Професионалната Голф Асоциация, повторение

  • 18:00

    Футбол: Барселона (Исп) - Шахтьор (Укр), мач от УЕФА Шампионска Лига, повторение

  • 20:00

    "Голфът отблизо" - магазинно предаване на Професионалната Голф Асоциация

  • 20:30

    "Класика от Висшата Лига" - Манчестър Ю - Фулъм (03-04)

  • 21:00

    "Класика от Висшата Лига" - Астън Вила - Нюкасъл (04-05)

  • 21:30

    "Класика от Висшата Лига" - Челси - Уигън (09-10)

  • 22:00

    Футбол: Стоук С - Челси, мач от английската Висша Лига, повторение

  • 00:00

    "Да скъсаш мрежата" - головете от Висшата Лига, повторение

  • 00:30

    Край на програмата

 
  • 05:45

    "Часът на Милен Цветков" - предаване на НТВ /п/

  • 06:40

    "Здравей, България" - сутрешен блок на НТВ

  • 09:15

    "На кафе" - предаване на НТВ

  • 11:30

    "Сълзи над Босфора" - сериен филм

  • 13:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 13:30

    "Съдружници по неволя" - сериен филм

  • 14:30

    "Комисар Рекс" - сериен филм

  • 15:30

    "Ветровете на любовта" - сериен филм

  • 16:30

    "Часът на Милен Цветков" - предаване на НТВ

  • 17:30

    "Сделка или не" - телевизионна игра

  • 18:30

    "Забранена любов" - сериен филм

  • 19:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 20:00

    "Стани богат" - световно тв шоу

  • 21:00

    "От местопрестъплението: Маями" - сериен филм, 9 сезон

  • 22:00

    Шоуто на Иван & Андрей

  • 23:00

    "На инат" - ток шоу

  • 23:30

    "Календар"- информационна емисия на НТВ

  • 00:00

    "Рокфелер плаза 30" - сериен филм, 2 сезон

  • 00:30

    "Островът на съкровищата" - тв игра

  • 01:45

    "24" - сериен филм, 7 сезон

  • 03:00

    "Календар"- информационна емисия на НТВ /п/

  • 03:45

    "Ветровете на любовта"- сериен филм /п/

  • 04:45

    "Комисар Рекс" - сериен филм /п/

 
  • 05:10

    Сериал: "Годежен пръстен"

  • 06:00

    Новини

  • 06:05

    "Модна присъда"

  • 07:00

    Новини

  • 07:05

    "Добро утро"

  • 10:00

    Новини

  • 10:15

    "Добро утро"

  • 11:05

    "Живей здравословно"

  • 12:05

    "ЖКХ"

  • 13:00

    Новини

  • 13:15

    "Контролна покупка"

  • 13:40

    "Модна присъда"

  • 14:35

    "Детективи"

  • 15:00

    Още новини

  • 15:30

    "Да разбереш. Да простиш"

  • 16:00

    Новини

  • 16:20

    "Искам да знам"

  • 16:45

    "Вкусно"

  • 17:20

    Сериал: "Годежен пръстен"

  • 18:05

    "Федералният съдия"

  • 19:00

    Новини

  • 19:20

    "Следата"

  • 20:00

    "Хайде да се оженим"

  • 21:00

    "Нека говорят"

  • 22:00

    Време

  • 22:30

    Сериал: "Възмездието"

  • 23:25

    "Човекът и законът"

  • 00:20

    Нощни новини

  • 00:35

    "Съдете сами"

  • 01:25

    "Следата"

  • 02:00

    "Детективи"

  • 02:30

    "Живей здравословно"

  • 03:30

    "Нека говорят"

  • 04:25

    "Хайде да се оженим"

 
  • 05:00

    "Майстор на риболова"

  • 05:40

    "Лов без граници"

  • 06:40

    "Особености на руския лов"

  • 07:10

    "Лов и риболов с Джеф Томас"

  • 07:45

    "Светът на подводния лов"

  • 08:00

    "Къде кълве"

  • 08:40

    "Лов без граници"

  • 09:55

    "Планетата на ловеца"

  • 10:35

    "С въдица в открития океан"

  • 11:00

    "Риболов в открито море"

  • 11:35

    "История на лова"

  • 12:05

    "Разговори за риболова. Народен проект"

  • 12:20

    "Календар на ловеца"

  • 13:00

    "Американски риболов"

  • 13:40

    "Тайните на риболова с Бейб Винкелман"

  • 14:00

    "Лов без граници"

  • 15:15

    "Пушкала и такъми"

  • 15:50

    "Лов на голяма риба с Лари Далберг"

  • 16:15

    "Тайните на лова с Бейб Винкелман"

  • 16:45

    "Ловни раздумки"

  • 17:05

    "Гордон в засада"

  • 17:45

    "Подводните репортажи на Гай Харви"

  • 18:20

    "Млади ловци"

  • 19:30

    "Моторни лодки"

  • 20:00

    "Майстор на риболова"

  • 20:40

    "Лов без граници"

  • 21:40

    "Особености на руския лов"

  • 22:10

    "Лов и риболов с Джеф Томас"

  • 22:45

    "Светът на подводния лов"

  • 23:00

    "Къде кълве"

  • 23:40

    "Лов без граници"

  • 00:55

    "Планетата на рибаря"

  • 01:35

    "С въдица в открития океан"

  • 02:00

    "Риболов в открито море"

  • 02:35

    "История на лова"

  • 03:05

    "Разговори за риболова. Народен проект"

  • 03:20

    "Календар на ловеца"

  • 04:00

    "Американски риболов"

  • 04:40

    "Тайните на риболова с Бейб Винкелман"

 
  • 05:00

    "Фолкмаратон" - предаване на "Пайнер"

  • 05:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 05:40

    "Златни хитове" - най-доброто

  • 06:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 06:05

    "Песните на България" - българска народна музика

  • 06:30

    "След първи петли" - музика за настроение

  • 07:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 07:10

    "Хороскоп" - интерактивен справочник

  • 07:30

    "От А до Я" - тв магазин с песните на

  • 08:00

    "Промо" - новите хитове

  • 08:30

    "GSM парад" - избрани песни

  • 08:40

    "На фокус" - промо линия

  • 09:00

    "Това е България" - документална поредица

  • 09:30

    "Мегамикс" - само хитове

  • 09:40

    "Флирт" - музикална игра

  • 10:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 10:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 11:00

    "Автограф" - звездите отблизо

  • 11:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 12:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:40

    "На фокус" - промо линия

  • 13:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 13:05

    "От извора" - българска народна музика

  • 13:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 13:50

    "GSM парад" - избрани песни

  • 14:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 14:10

    "Избери песен" - музикална игра

  • 15:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 15:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 16:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 16:10

    "Оракул" - интерактивен справочник

  • 17:00

    "Кристална нощ" - музикална програма, 2 част

  • 17:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 17:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 18:00

    "Играта на парите" - интерективна игра

  • 19:00

    "Картини от Света" - музикална импресия

  • 19:05

    "На фокус" - промо линия

  • 19:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 19:50

    "GSM парад" - избрани песни

  • 20:00

    "На първа среща" - музикална програма, 1 част

  • 21:00

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 00:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 00:05

    "Шепот на пари" - интерактивна игра

  • 01:05

    "Планета Лайв" - музикална програма

  • 02:00

    "Нощна фиеста" - музикална програма

  • 02:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 03:00

    "Избрано от Вас" - музикална програма

  • 04:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 04:10

    "GSM парад" - избрани песни

 
  • 06:00

    Център - спортна емисия

  • 06:40

    Русия, Премиер лига - обзор

  • 07:10

    Център - спортна емисия

  • 07:30

    Футбол Англия, Чемпиъншип - обзор

  • 08:00

    Център - спортна емисия

  • 08:20

    Светът на голфа

  • 09:20

    Център - спортна емисия

  • 10:00

    Аржентина, Примера Дивисион

  • 12:00

    Аржентина, Примера Дивисион: Клаусура - обзор

  • 13:00

    СУПЕРКЛУБ: Байерн тв, Първа Бундеслига: Байерн М - Борусия М

  • 16:00

    Купа България: Литекс - Левски

  • 18:00

    Център - спортна емисия

  • 18:20

    Аржентина, Примера Дивисион: Клаусура - обзор

  • 19:20

    Русия, Премиер лига - обзор

  • 19:50

    Студио Купа България: Черноморец - Славия

  • 20:20

    Център - спортна емисия

  • 20:30

    Футбол Англия, Чемпиъншип - обзор

  • 21:00

    Център - спортна емисия

  • 21:30

    Студио УЕФА Лига Европа

  • 22:05

    ПРЯКО: УЕФА Лига Европа: Бенфика - ПСВ Айндховен

  • 00:00

    Студио УЕФА Лига Европа - обзор

  • 01:00

    Център - спортна емисия

  • 01:20

    СУПЕРКЛУБ: Байерн тв, Първа Бундеслига: Байерн М - Борусия М

 
  • 05:30

    "Всички на мегдана" поздравителен концерт /повторение/

  • 06:30

    Новини. Прогноза за времето/повторение/

  • 07:00

    Ранни вести/на живо/

  • 10:00

    НОВИНИ - сутрешна емисия

  • 10:15

    Китка народни песни

  • 10:30

    Директно с Теодор Ангелов /на живо/

  • 12:00

    НОВИНИ - обедна емисия

  • 12:15

    "Здравословно" с Христо Деянов/ повторение/

  • 13:15

    "Дискусионно студио /повторение/

  • 14:20

    Фолклорни ритми

  • 14:30

    "Биберон" - предаване в помощ на младите майки / повторение /

  • 15:00

    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / повторение/

  • 16:00

    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/

  • 17:00

    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/

  • 17:30

    "Всички на мегдана" поздравителен концерт /на живо/

  • 18:30

    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/

  • 19:30

    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/

  • 19:50

    "Дискусионно студио" с водещ Велизар Енчев /на живо/

  • 21:00

    "Да! Антимафия!" с водещ Георги Дражев/ на живо/

  • 22:30

    Новини. Прогноза за времето/повторение/

  • 23:00

    "Изгнаници клети …" - публицистика за геноцида над арменците / повторение /

  • 23:30

    "Чшае шукарие" /повторение/

  • 00:30

    Новини. Прогноза за времето. Спорт/повторение/

  • 00:50

    "Дискусионно студио"/повторение/

  • 02:00

    "Здравословно" с Христо Деянов/ повторение/

  • 03:00

    Директно с Теодор Ангелов /повторение/

  • 04:30

    "Църквата на мълчанието"/повторение/

 
  • 05:20

    "Психотерапия", сезон 1, еп. 3, сериал, драма, САЩ, 2008, с Гейбриъл Бърн, Даян Уейст, Майкъл Форбс, Блеър Ъндърууд, , Мелиса Джордж - повторение

  • 05:55

    "Пряка демокрация", токшоу - повторение

  • 06:45

    "БОДИЛНИК", сутрешен блок

  • 09:30

    "Голямото разчистване", риалити, САЩ, 2008

  • 10:30

    "Пространства за живеене", еп. 4, лайфстайл предаване - повторение

  • 11:00

    "Какво ви забърка Лео", кулинарно шоу

  • 11:30

    "Споделено с Камелия", ток шоу - повторение

  • 12:30

    Новини

  • 13:00

    "Фантоми", сезон 1, еп. 2, криминален, трилър, Великобритания, 2002, с Питър Фърт, Лиза Фокнър, Матю Макфейдън - повторение

  • 14:00

    "Смолвил: Супермен в началото", сезон 6, еп. 17, сериал, САЩ, 2006, с Том Уелинг, Кристин Крюк, Майкъл Розенбаум, Алисън Мак, Джон Глоувър

  • 14:50

    "Медиум", сезон 2, еп. 19, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2005, с Патриша Аркет, Мигел Сандовал, Джейк Уебър, Мария Ларк, София Василиева

  • 15:30

    "8 прости правила", сезон 2, еп. 16, сериал, комедия, драма, САЩ, 2003, с Кейти Сагал, Джеймс Гарнър, Ейми Дейвидсън, Джон Ритър

  • 16:00

    "Пространства за живеене", еп. 5, лайфстайл предаване

  • 16:30

    "Споделено с Камелия", ток шоу

  • 17:30

    Ранни новини

  • 17:45

    "Пряка демокрация", токшоу

  • 18:45

    Новини

  • 19:25

    "7 въпроса" - публицистично предаване

  • 19:45

    Спортни новини

  • 20:00

    "Перфектна памет", тв игра

  • 20:40

    "Фантоми", сезон 1, еп. 3, криминален, трилър, Великобритания, 2002, с Питър Фърт, Лиза Фокнър, Матю Макфейдън

  • 21:45

    Новини

  • 22:15

    "1408", ужаси, САЩ, 2007, с Джон Кюсак, Самюъл Джаксън, Уолтър Люис

  • 00:00

    "Два метра под земята" ООД", сезон 5, еп. 4, драматичен сериал, САЩ, 2001-2005, с Питър Краус, Майкъл С. Хаус, Франсис Конрой, Лорън Амброуз, Фреди Родригес

  • 01:00

    "Психотерапия", сезон 1, еп. 4, сериал, драма, САЩ, 2008, с Гейбриъл Бърн, Даян Уейст, Майкъл Форбс, Блеър Ъндърууд, , Мелиса Джордж

  • 01:25

    "Споделено с Камелия", ток шоу - повторение

  • 02:20

    Новини - повторение

  • 02:45

    "Медиум", сезон 2, еп. 19, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2005, с Патриша Аркет, Мигел Сандовал, Джейк Уебър, Мария Ларк, София Василиева - повторение

  • 03:35

    "1408", ужаси, САЩ, 2007, с Джон Кюсак, Самюъл Джаксън, Уолтър Люис - повторение

 
  • 05:00

    "По изгрев слънце" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 07:00

    "Сутрешна доза" - музикален микс поп-фолк, BG/world pop и етно

  • 09:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 10:00

    Ретро парти

  • 11:00

    "Без кофеин"

  • 12:00

    "Поклон с песен" - юбилеен концерт-спектакъл на Гуна Иванова

  • 13:30

    "Kad bi bio Bijelo Dugme" - концерт на групата от Кюстендил

  • 16:30

    "Музикална мания" - микс попфолк, World Pop и етно

  • 18:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 19:00

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк и BG/World Pop

  • 21:00

    "Хит зона"- микс

  • 00:00

    "Бели нощи" - музикален микс

  • 02:00

    Ретро парти

  • 02:10

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк, BG/World Pop, етно

 
  • 06:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 06:30

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 07:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 07:30

    Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 08:00

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 08:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 09:00

    Кулинарните приключения на Тод Инглиш - рецепти от цял свят

  • 09:30

    Стопанинът на лозовата долина - поредица за калифорнийска кухня

  • 10:00

    Откриването предстои - поредица за създаването на различни по стил ресторанти

  • 10:30

    Да живее десертът - поредица за изискани десерти

  • 11:00

    Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня

  • 11:30

    Всеки ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня

  • 12:00

    Сладкият живот на Дейвид Роко - забавна поредица за регионална италианска кухня

  • 12:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 13:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 13:30

    Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 14:00

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 14:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 15:00

    Кулинарните приключения на Тод Инглиш - рецепти от цял свят

  • 15:30

    Откриването предстои - поредица за създаването на различни по стил ресторанти

  • 16:00

    Телепазерен прозорец

  • 16:15

    Вино и стил - поредица за изискани ресторанти

  • 16:30

    Да живее десертът - поредица за изискани десерти

  • 17:00

    Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня

  • 17:30

    Всеки ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня

  • 18:00

    Сладкият живот на Дейвид Роко - забавна поредица за регионална италианска кухня

  • 18:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 19:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 19:30

    Откриването предстои - поредица за създаването на различни по стил ресторанти

  • 20:00

    Стопанинът на лозовата долина - поредица за калифорнийска кухня

  • 20:30

    Да живее десертът - поредица за изискани десерти

  • 21:00

    Кулинарните приключения на Тод Инглиш - рецепти от цял свят

  • 21:30

    Всеки ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня

  • 22:00

    Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня

  • 22:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 23:00

    Сладкият живот на Дейвид Роко - забавна поредица за регионална италианска кухня

  • 23:30

    Сражение в кухнята - кулинарно състезание

  • 00:00

    Кулинарния дракон - кулинарно пътешествие в Китай

  • 00:30

    Прясно и вкусно - развлекателна поредица за канадска регионална кухня

  • 01:00

    Всичко за виното - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 01:30

    Какво ядем - кулинарна енциклопедия

 
  • 00:00

    ЗА РИБА - тв поредица

  • 01:00

    МОЕТО ХОБИ: Моделите

  • 01:30

    Ловен филм

  • 02:00

    АКТУАЛНО - втори сезон - 29 еп.

  • 02:30

    МОЕТО ХОБИ

  • 03:00

    ХОБИ НОВИНИ

  • 03:30

    КУЛИНАР /п/

  • 04:00

    Риби и такъми - 47 еп.

  • 05:00

    МОЕТО ХОБИ

  • 05:30

    НА ЛОВ С ХОБИ ТВ

  • 06:00

    ЗА РИБА - тв поредица

  • 07:00

    МОЕТО ХОБИ: Моделите

  • 07:30

    Ловен филм

  • 08:00

    АКТУАЛНО - втори сезон - 29 еп.

  • 08:30

    МОЕТО ХОБИ

  • 09:00

    ХОБИ НОВИНИ

  • 09:30

    КУЛИНАР /п/

  • 10:00

    Риби и такъми - 47 еп.

  • 11:00

    МОЕТО ХОБИ

  • 11:30

    НА ЛОВ С ХОБИ ТВ

  • 12:00

    ЗА РИБА - тв поредица

  • 13:00

    МОЕТО ХОБИ: Моделите

  • 13:30

    Ловен филм

  • 14:00

    АКТУАЛНО - втори сезон - 29 еп.

  • 14:30

    МОЕТО ХОБИ

  • 15:00

    ХОБИ НОВИНИ

  • 15:30

    КУЛИНАР /п/

  • 16:00

    Риби и такъми - 47 еп.

  • 17:00

    МОЕТО ХОБИ

  • 17:30

    НА ЛОВ С ХОБИ ТВ

  • 18:00

    ЗА РИБА - тв поредица

  • 19:00

    МОЕТО ХОБИ: Моделите

  • 19:30

    Ловен филм

  • 20:00

    АКТУАЛНО - втори сезон - 29 еп.

  • 20:30

    МОЕТО ХОБИ

  • 21:00

    ХОБИ НОВИНИ

  • 21:30

    КУЛИНАР /п/

  • 22:00

    Риби и такъми - 47 еп.

  • 23:00

    МОЕТО ХОБИ

  • 23:30

    НА ЛОВ С ХОБИ ТВ

 
Избори 2014 с Дневник