Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 07:00

    Помощ за дивата природа: Епизод 14

  • 07:25

    Приют за домашни любимци: Епизод 33

  • 07:50

    Острова на орангутаните: Да не мислиш за последствията

  • 08:15

    Тежки времена в Града на маймуните: Въстанието на Черните нокти

  • 08:45

    Приключенията на Остин Стивънс: Питонът - чудовище

  • 09:40

    Маймунски работи: Епизод 10

  • 10:05

    Още от най-смешните животни на планетата: Епизод 6

  • 10:30

    Още от най-смешните животни на планетата: Епизод 7

  • 10:55

    Маймунски живот: Епизод 5

  • 11:20

    Зооинспектори: На фронтовата линия: Епизод 1

  • 11:50

    Зоополицаи: Тюлип и Шеба

  • 12:45

    Ветеринари стажанти в спешното: Как се става звезда

  • 13:10

    Приют за домашни любимци: Епизод 35

  • 13:40

    Зоополицаите на Филаделфия: Навременно спасение

  • 14:35

    Помощ за дивата природа: Епизод 1

  • 15:00

    Зооинспектори: На фронтовата линия: Епизод 2

  • 15:30

    Острова на орангутаните: Да не мислиш за последствията

  • 15:55

    Тежки времена в Града на маймуните: Въстанието на Черните нокти

  • 16:25

    Още от най-смешните животни на планетата: Епизод 8

  • 16:50

    Още от най-смешните животни на планетата: Епизод 9

  • 17:20

    Маймунски работи: Епизод 11

  • 17:45

    Маймунски живот: Епизод 6

  • 18:15

    Кучета 101: Френски булдог, пудел, ерделтериер, чихуахуа, лабрадор

  • 19:10

    Острова на орангутаните: Преместването

  • 19:40

    Тежки времена в Града на маймуните: Боговете на войната

  • 20:10

    Зоополицаите на Южна Африка: Епизод 1

  • 21:05

    Диви и истински: Челен сблъсък

  • 22:00

    Жив съм: Пътешествия

  • 22:55

    Зоополицаите на Филаделфия: Разкрития за развъдници за кучета

  • 23:50

    Острова на орангутаните: Преместването

  • 00:15

    Тежки времена в Града на маймуните: Боговете на войната

  • 00:45

    Зоополицаите на Южна Африка: Епизод 1

  • 01:40

    Диви и истински: Челен сблъсък

  • 02:35

    Жив съм: Пътешествия

  • 03:30

    Зоополицаите на Филаделфия: Разкрития за развъдници за кучета

  • 04:25

    Зоополицаи: Тюлип и Шеба

  • 05:20

    Бойните полета на животните: Джунглите

  • 05:45

    Маймунски работи: Епизод 10

  • 06:10

    Ветеринари стажанти в спешното: Как се става звезда

  • 06:35

    Ветеринарят чудак: Епизод 1

 
  • 06:30

    Сутрешен информационно-забавен журнал

  • 10:00

    Новини

  • 10:05

    "Червени рози" - сериал

  • 11:03

    "Летен празник на фолклорната музика" - музикално шоу

  • 13:00

    Новини

  • 13:15

    ARD консултация за тялото и душата

  • 14:00

    Обеден журнал

  • 15:00

    Новини

  • 15:10

    "Червени рози" - сериал

  • 16:00

    Новини

  • 16:10

    "Буря от любов" - сериал

  • 17:00

    Новини

  • 17:10

    "Панда, горила и ко." - истории от зоопарка

  • 18:00

    Новини

  • 18:15

    "Горещи теми" - булеварден журнал

  • 19:00

    "Забранена любов" - сериал

  • 19:25

    "Мариенхоф" - сериал

  • 19:50

    "Полицейският участък в големия град" - сериал

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Приключението земя" - документация

  • 22:00

    Документация

  • 22:45

    "Репорт"

  • 23:15

    "Темите на деня" - новини и коментари

  • 23:45

    "Бекман"

  • 01:00

    Нощен журнал

  • 01:20

    "Алфонс и гости"

  • 01:50

    СП ФИФА в Южна Африка класическа

  • 04:55

    Документация

  • 05:55

    Новини

  • 06:00

    "Репорт"

 
  • 07:10

    "Трета смяна" - 5 сезон, 19 еп., драма - САЩ, 2002

  • 08:05

    "Светкавица" - 4 сезон, 11 еп., драма - САЩ, 2008

  • 09:00

    "Изгубеният свят", 3 сезон, 4 еп., приключенски екшън - САЩ, 2000

  • 09:55

    "Адвокатите" - 2 сезон, 18 еп., криминална драма - САЩ, 1997

  • 10:50

    "Мислиш си, че можеш да танцуваш?", 3 сезон, 23 еп., риалити - САЩ, 2007

  • 11:15

    "Мислиш си, че можеш да танцуваш?", 3 сезон, 34 еп., риалити - САЩ, 2007

  • 11:45

    "Светкавица" - 4 сезон, 11 еп., драма - САЩ, 2008

  • 12:40

    "Изгубеният свят", 3 сезон, 5 еп., приключенски екшън - САЩ, 2000

  • 13:35

    "Трета смяна" - 5 сезон, 19 еп., драма - САЩ, 2002

  • 14:30

    "Старгейт. Атлантис" - 2 сезон, 8 еп., научна фантастика - САЩ, 2005

  • 15:25

    "Старгейт. Атлантис" - 2 сезон, 9 еп., научна фантастика - САЩ, 2005

  • 16:20

    "Мислиш си, че можеш да танцуваш?", 3 сезон, 24 еп., риалити - САЩ, 2007

  • 17:10

    "Zoom" - 2 сезон, 53 еп., толк шоу - България, 2010

  • 17:15

    "Светкавица" - 4 сезон, 12 еп., драма - САЩ, 2008

  • 18:10

    "Адвокатите" - 2 сезон, 19 еп., криминална драма - САЩ, 1997

  • 19:05

    "Старгейт. Атлантис" - 2 сезон, 10 еп., научна фантастика - САЩ, 2005

  • 20:00

    "Старгейт. Атлантис" - 2 сезон, 11 еп., научна фантастика - САЩ, 2005

  • 20:55

    "Zoom" - 2 сезон, 53 еп., толк шоу - България, 2010

  • 21:00

    "Lost - Изгубени" - 6 сезон, 9 еп., драма - мистерия - САЩ, 2010

  • 22:00

    "Островът на смъртта" - 1 сезон, 7 еп., драма - трилър - САЩ, 2009

  • 22:55

    "Zoom" - 2 сезон, 53 еп., толк шоу - България, 2010

  • 23:00

    "Д-р Хаус" - 3 сезон, 6 еп., драма - САЩ, 2006

  • 00:00

    "Неуязвимата Джейн" - 1 сезон, 10 еп., екшън - САЩ, 2007

  • 00:55

    "Lost - Изгубени" - 6 сезон, 9 еп., драма - мистерия - САЩ, 2010

  • 01:50

    "Островът на смъртта" - 1 сезон, 7 еп., драма - трилър - САЩ, 2009

  • 02:45

    "Д-р Хаус" - 3 сезон, 6 еп., драма - САЩ, 2006

  • 03:30

    "Неуязвимата Джейн" - 1 сезон, 10 еп., екшън - САЩ, 2007

 
  • 11:00

    "Четири жени и едно погребение", 2 сезон, 1 еп., криминален - Австрия, 2007

  • 11:55

    "Съдружници по неволя" - 1 сезон, 9 еп., комедия - САЩ, 1985

  • 12:50

    "Коломбо" - 2 сезон, 6 еп., криминален - САЩ, 1972

  • 14:10

    "Спортна вечер" - 2 сезон, 3 еп., комедия - САЩ, 1999

  • 14:40

    "Четири жени и едно погребение", 2 сезон, 2 еп., криминален - Австрия, 2007

  • 15:35

    "Ангелите на Чарли" - 2 сезон, 11 еп., екшън - САЩ, 1977

  • 16:30

    "Съдружници по неволя" - 1 сезон, 11 еп., комедия - САЩ, 1985

  • 17:30

    "Интернатът " - 2 сезон, 8 еп., трилър - Испания, 2008

  • 19:10

    "Спортна вечер" - 2 сезон, 4 еп., комедия - САЩ, 1999

  • 19:35

    "Ангелите на Чарли" - 2 сезон, 12 еп., екшън - САЩ, 1977

  • 20:30

    "Сини спасители" - 6 сезон, 42 еп., драма - Австралия, 1999

  • 21:25

    "Всичките светии", 0 сезон, 1 еп., драма - Австралия, 2002

  • 22:25

    "Съдружници по неволя" - 1 сезон, 11 еп., комедия - САЩ, 1985

  • 23:20

    "Интернатът " - 2 сезон, 8 еп., трилър - Испания, 2008

  • 00:55

    "Хората на Пако" - 4 сезон, 18 еп., екшън - Испания, 2008

  • 02:15

    "Студени досиета", 7 сезон, 2 еп., екшън - САЩ, 2003

  • 03:10

    "Четири жени и едно погребение", 2 сезон, 2 еп., криминален - Австрия, 2007

  • 04:00

    "Ангелите на Чарли" - 2 сезон, 12 еп., екшън - САЩ, 1977

  • 04:55

    "Хората на Пако" - 4 сезон, 18 еп., екшън - Испания, 2008

 
  • 09:00

    "Старгейт" - 8 сезон, 2 еп., научна фантастика - САЩ, 2004

  • 10:00

    "Старгейт. Атлантис" - 5 сезон, 11 еп., научна фантастика - САЩ, 2008

  • 11:00

    "Психофактор" - 2 сезон, 12 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 12:00

    "Бойна звезда "Галактика"" - 2 сезон, 18 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2004

  • 13:00

    "Бойна звезда "Галактика"" - 2 сезон, 19 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2004

  • 14:00

    "Lost - Изгубени" - 5 сезон, 3 еп., драма - мистерия - САЩ, 2009

  • 15:00

    "Доктор Ху" - 1 сезон, 4 еп., приключенска драма - Великобритания, 2005

  • 16:00

    "Старгейт. Атлантис" - 5 сезон, 11 еп., научна фантастика - САЩ, 2008

  • 17:00

    "Психофактор" - 2 сезон, 12 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 18:00

    "Старгейт" - 8 сезон, 2 еп., научна фантастика - САЩ, 2004

  • 19:00

    "Бойна звезда "Галактика"" - 2 сезон, 20 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2004

  • 20:00

    "Фарскейп" - 3 сезон, 1 еп., научна фантастика - САЩ, 2001

  • 21:00

    "Старгейт" - 8 сезон, 3 еп., научна фантастика - САЩ, 2004

  • 22:00

    "Старгейт. Атлантис" - 5 сезон, 12 еп., научна фантастика - САЩ, 2008

  • 23:00

    "До краен предел", 7 сезон, 9 еп., ужаси - мистерия - САЩ, 2001

  • 00:00

    "Психофактор" - 2 сезон, 13 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 01:00

    "Мъртва зона" - 6 сезон, 4 еп., ужаси - мистерия - САЩ, 2007

  • 02:00

    "До краен предел", 7 сезон, 9 еп., ужаси - мистерия - САЩ, 2001

  • 03:00

    "Бойна звезда "Галактика"" - 2 сезон, 20 еп., научно - фантастична драма - САЩ, 2004

  • 04:00

    "Фарскейп" - 3 сезон, 1 еп., научна фантастика - САЩ, 2001

  • 04:55

    "Мъртва зона" - 6 сезон, 4 еп., ужаси - мистерия - САЩ, 2007

 
  • 07:50

    Документален филм

  • 08:30

    "Покахонтас" - сериен аним. филм

  • 09:00

    "Изумрудената огърлица" - тв сериал

  • 10:00

    "Наричаха я Луна" - тв сериал

  • 11:00

    "Часът на блондинките" - предаване с Патриция Кирилова

  • 12:00

    "Непокорните" - тв сериал

  • 12:55

    "Багрите на българското" - фолклорно предаване

  • 13:30

    "Смелостта да обичаш" - драма

  • 15:20

    "Виртуози от 21век" /п/

  • 15:45

    "Сузи, малкият автомобил" - аним. филм

  • 16:00

    " Наричаха я Луна" - тв сериал

  • 17:00

    "Изумрудената огърлица" - тв сериал

  • 18:00

    "Непокорните" - тв сериал

  • 19:00

    "Споделете с мен"- предаване с Георги Бедников

  • 20:00

    "Законът на Мърфи"- тв сериал

  • 21:00

    "Опозиция"- предаване с Емил Темелков

  • 22:00

    "Улично правосъдие"- тв сериал

  • 23:00

    "Обир"- екшън

  • 00:40

    "Непокорните" - тв сериал

  • 01:40

    Музикален микс. Българска музика

  • 02:00

    "Законът на Мърфи"- тв сериал

  • 03:00

    "Улично правосъдие"- тв сериал

  • 04:00

    "Обир"- екшън

  • 06:00

    "Изумрудената огърлица" - тв сериал

  • 06:50

    "Фолклорна трапеза" - фолклорно предаване

 
  • 05:30

    "Клетва" /п./ - сериал, еп. 37

  • 07:00

    "Тази сутрин" - информационно предаване

  • 09:30

    "Кухнята на Звездев" - кулинарно шоу с Иван Звездев

  • 10:00

    "Денят е прекрасен" - женско токшоу с водещи Ива и Боги

  • 11:00

    "Вятър от долината" - сериал, еп. 106

  • 12:00

    bTV Новините - обедна емисия

  • 12:30

    "Шоуто на Слави" /п./

  • 13:30

    "Непокорно сърце" - сериал, еп. 54

  • 14:30

    "Гибелна красота" - сериал, еп. 61

  • 15:30

    "Перла" - сериал, еп. 90

  • 17:00

    "Клетва" - сериал, еп. 38

  • 18:30

    "Господари на ефира" /п./

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 20:00

    "Листопад" - сериал, еп. 165

  • 21:00

    "Двама завинаги" - сериал, еп. 4

  • 22:00

    bTV Новините - късна емисия

  • 22:30

    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу

  • 23:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 00:00

    "SMS" - сериал, еп. 106, 107

  • 01:00

    "Непокорно сърце" /п./ - сериал, еп. 54

  • 02:00

    "Модерно" /п./

  • 02:50

    "Перла" /п./ - сериал, еп. 90

  • 03:20

    "Денят е прекрасен" /п./

  • 04:10

    "Денят е прекрасен" /п./

  • 04:40

    "Трансформъри" - детски сериал

  • 05:00

    "Трансформъри" - детски сериал

 
  • 06:00

    "Страх" - американско риалити шоу /п./

  • 07:00

    "Престолонаследникът Рудолф" - минисериал, драма с Макс фон Тън, Клаус Мария Брандауер, Джулия Йентс, Витория Пучини, Сандра Чекарели, Омар Шариф и др. (част 2) /п./

  • 09:00

    "Повелителят на зверовете" - сериал /п./

  • 10:00

    "Изкуплението на Грейс" - сериал /п./

  • 11:00

    "Престрелка в Северен Холивуд" - криминален екшън с Майкъл Медсън, Рон Ливингстън, Дъглас Спейн и др. /п./

  • 13:00

    "Повелителят на зверовете" - сериал

  • 14:00

    "Скарлет" - минисериал, драма с Джоан Уоли-Килмър, Тимъти Далтън, Сър Джон Гилгуд, Ан Маргарет, Джули Харис, Шон Бийн, Стийвън Колинс и др. (част 1)

  • 16:00

    "Сурова сделка" - екшън с Арнолд Шварценегер, Катрин Харолд, Дарън Макгавин, Сам Уонъмейкър, Пол Шенар и др. /п./

  • 18:00

    "Военни престъпления" - сериал /п./

  • 19:00

    "Изкуплението на Грейс" - сериал

  • 20:00

    Премиера. "Суперпатрул" - криминална комедия с Андре Вайполис, Джои Керн, Джефри Аренд, Кевин Хефернън, Стив Лем, Джей Чандрасекхар, Пол Сотър и др.

  • 22:00

    "Военни престъпления" - сериал

  • 23:00

    "Стъклен дом" - сериал - 9 еп.

  • 01:00

    "Страх" - американско риалити шоу

 
  • 06:00

    "Страх" - риалити шоу

  • 07:00

    "Сабрина" - комедиен сериал

  • 07:30

    "Питайте Джим" - комедиен сериал

  • 08:00

    "Доживотна присъда" - комедиен сериал

  • 08:30

    "Доживотна присъда" - комедиен сериал

  • 09:00

    "Пълна лудница" - комедийно шоу /п./

  • 10:00

    "Не може да бъде" - романтична комедия с Хедър Греъм, Крис Клайн, Сали Фийлд, Ричард Дженкинс и др. /п./

  • 12:00

    "Аида" - комедиен сериал /п./

  • 13:00

    "Да паднеш от смях" - комедийно шоу

  • 13:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу /п./

  • 14:00

    "Дарма и Грег" - комедиен сериал /п./

  • 14:30

    "Маски" - комедийно шоу

  • 15:00

    "7 живота" - комедиен сериал

  • 16:00

    "На гости на третата планета" - комедиен сериал

  • 16:30

    "На гости на третата планета" - комедиен сериал

  • 17:00

    "Пълна лудница" - комедийно шоу

  • 18:00

    "Дарма и Грег" - комедиен сериал

  • 18:30

    "Маски" - комедийно шоу

  • 19:00

    "Най-добрият нинджа" - спортно риалити шоу

  • 19:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 20:00

    "Аида" - комедиен сериал

  • 21:00

    "Съпруг под наем" - романтична комедия с Надийн Велазкез, Марк Консуелос, Ерик Естрада, Марио Лопез и др.

  • 23:00

    "На гости на третата планета" - комедиен сериал

  • 23:30

    "На гости на третата планета" - комедиен сериал

  • 00:00

    "7 живота" - комедиен сериал

  • 01:00

    "Дарма и Грег" - комедиен сериал /п./

  • 01:30

    "Маски" - комедийно шоу /п./

  • 02:00

    "Първична сила" - седмично шоу на Световната федерация по кеч /п./

  • 03:00

    "Страх" - риалити шоу/п./

  • 04:00

    "Да паднеш от смях" - комедийно шоу/п./

  • 04:30

    "Сабрина" - комедиен сериал/п./

  • 05:00

    "Доживотна присъда" - комедиен сериал /п./

  • 05:30

    "Доживотна присъда" - комедиен сериал /п./

 
  • 04:00

    "Лагерът Ласло"

  • 04:25

    "Чаудър"

  • 04:50

    "Невероятните неприключения на Флапджак"

  • 05:15

    "Най-добрият ми приятел е маймуна"

  • 05:40

    "Домът на Фостър за въображаеми приятели"

  • 06:05

    "Бен 10"

  • 06:30

    "Скункс-фу"

  • 06:55

    "Чаудър"

  • 07:20

    "Елиът Хлапето"

  • 07:45

    "Батман: Дръзки и смели"

  • 08:10

    "Бен Тен: Извънземна сила"

  • 08:35

    "Добрият Ед"

  • 09:00

    "Секретните Сатърдей"

  • 09:25

    "Невероятните неприключения на Флапджак"

  • 09:50

    "Фантастичната четворка"

  • 10:15

    "Бакуган: Бойци в действие"

  • 10:40

    "Том и Джери"

  • 11:05

    "Скуби Ду"

  • 11:30

    "Лагерът Ласло"

  • 11:55

    "Кунг фу пилета"

  • 12:20

    "Най-добрият ми приятел е маймуна"

  • 12:45

    "Животът и приключенията на Джунипър Лий"

  • 13:10

    "Невероятните неприключения на Флапджак"

  • 13:35

    "Междузвездни войни: Войните на клонираните"

  • 14:00

    "Домът на Фостър за въображаеми приятели"

  • 14:25

    "Скункс-фу"

  • 14:40

    "Бакуган: Бойци в действие - Нова Вестроя"

  • 15:05

    "Бен 10"

  • 15:30

    "Елиът Хлапето"

  • 15:55

    "Добрият Ед"

  • 16:20

    "Секретните Сатърдей"

  • 16:45

    "Чаудър"

  • 17:10

    "Бен Тен: Извънземна сила"

  • 17:35

    "Батман: Дръзки и смели"

  • 18:00

    "Бен 10"

  • 18:25

    "Герои 108"

  • 18:50

    "Шантавите рисунки"

  • 19:00

    "Междузвездни войни: Войните на клонираните"

  • 19:25

    "Остров "Пълна драма"

  • 19:50

    "Невероятните неприключения на Флапджак"

  • 20:15

    "Батман: Дръзки и смели"

  • 20:40

    "Самурай Джак"

  • 21:05

    "Бен 10"

  • 21:30

    "Чаудър"

  • 21:55

    "Том и Джери"

 
  • 07:00

    "Токийска соната", драма - Япония, 2008

  • 09:00

    "Забравен зад решетките", криминална драма - Канада, 2006

  • 10:25

    "Часът на вещиците" - трилър - фентъзи - САЩ, 2007

  • 11:50

    "Крадци", драма - Испания, 2007

  • 13:50

    "Мъжете не напускат" - драма - САЩ, 1990

  • 15:40

    "Есенна приказка" - романтична комедия - Франция, 1998; реж. Ерик Ромер, с Мари Ривиер, Беатрис Роман, Алан Либолт, Дидие Сандре, Алексиа Портал

  • 17:30

    "Събота вечер и неделя сутрин", драма - Великобритания, 1960; реж. Карел Рийс, с Албърт Фини, Шърли Ан Фийлд, Рейчъл Робъртс, Хилда Бейкър, Норман Росингтън

  • 19:00

    "Токийска соната", драма - Япония, 2008; реж. Кийоши Куросава, с Териюки Кагава, Киоко Коизуми, Ю Коянаги, Кай Иноваки, Харука Игава

  • 21:00

    "Електрическият конник", романтична драма - САЩ, 1979; реж. Сидни Полак, с Робърт Редфорд, Джейн Фонда, Валери Перин, Уили Нелсън, Джон Саксън

  • 23:00

    "Боклук и мъдрост", комедия - Великобритания, 2008; реж. Мадона, с Юджийн Хътц, Холи Уестън, Вики МакКлър, Ричард Грант, Индер Маноча

  • 00:25

    "Във всяка секунда" - драма - Германия, 2008; реж. Ян Феезе, с Себастиан Кох, Мина Тандер, Вотан Вилке Мьоринг, Роналд Зеерфелд, Йени Шили

  • 02:05

    "Анатомия" - трилър - ужаси - Германия, 2000; реж. Щефан Рузовитцки, с Франка Потенте, Бено Фюрман, Ана Лоос, Холгер Спекхан, Себастиан Бломберг

  • 03:45

    "Танатос" - ужаси - научна фантастика - САЩ, 2008

  • 05:15

    "Последна прегръдка", трилър - мистерия - САЩ, 1979

 
  • 07:00

    "Моли" - драма - САЩ, 1999

  • 08:30

    "Островът на Паскали" - драма - Великобритания, 1988

  • 10:15

    "Сбогом, Соло" - драма - САЩ, 2008

  • 11:50

    "Майстори на фантастиката", документална поредица - САЩ, 2006

  • 13:15

    "Роки" - романтична драма - САЩ, 1976

  • 15:10

    "Забравен зад решетките", криминална драма - Канада, 2006; реж. Скот Уилямс, с Паджет Брюстър, Антонио Купо, Мег Роу, Робърт Уисден, Она Грауер

  • 16:35

    "Близки непознати", семейна драма - САЩ, 1970; реж. Гилбърт Кейтс, с Мелвин Дъглас, Джийн Хекман, Дороти Стикни, Естел Парсънс, Елизабет Хъбард

  • 18:05

    "Часът на вещиците" - трилър - фентъзи - САЩ, 2007; реж. Алекс Зам, с Емили Осмънт, Коди Линли, Британи Къран, Алекс Уинзънрийд, Тобин Бел

  • 19:30

    "Моли" - драма - САЩ, 1999; реж. Джон Дюган, с Елизабет Шу, Арън Екхарт, Джил Хенеси, Томас Джейн, Доналд Уорън Мофет

  • 21:00

    "Приключенията на Пауър" - музикална комедия - САЩ, 2008; реж. Ари Голд, с Ари Голд, Майкъл МакКийн, Джейн Линч, Шошана Стърн, Ейдриън Грение

  • 22:40

    "Под обстрел" - драма - САЩ, 1983; реж. Роджър Спотисууд, с Ник Нолти, Джийн Хекман, Джоана Касиди, Жан-Луи Трентинян, Ед Харис

  • 00:45

    "Синът ни Патрик", комедия - Швеция, 2008; реж. Ела Лемхоген, с Густав Скарсгард, Торкел Петерсон, Аника Халин, Аманда Дейвин, Томас Юнгман

  • 02:25

    "8-ма миля", музикална драма - САЩ, 2002; реж. Къртис Хенсън, с Еминем, Ким Бейсингър, Британи Мърфи, Меки Файфър, Юджийн Бърд, Прууф, Екс-Зибит

  • 04:15

    "Саут Парк. Филмът" - анимационна комедия - САЩ, 1999

  • 05:35

    "Свободни стаи 2. Началото" - ужаси - трилър - САЩ, 2009

 
  • 07:00

    Тази сутрин

  • 07:30

    Бизнес

  • 08:00

    Тази сутрин

  • 08:30

    Бизнес

  • 09:00

    Тази сутрин

  • 09:30

    Бизнес

  • 10:00

    Тази сутрин

  • 10:30

    Спорт

  • 11:00

    CNN & TIME

  • 12:30

    Бизнес Азия

  • 13:30

    Световен спорт

  • 14:15

    Азиатско издание

  • 14:30

    Европа отблизо

  • 15:30

    Световни репортажи

  • 16:00

    CNNdotCOM

  • 16:30

    Шоубизнес

  • 17:30

    Спорт

  • 18:30

    Американско издание

  • 19:00

    CNN & TIME

  • 21:30

    Световен бизнес

  • 22:30

    Въпроси и отговори с Риц Хан

  • 23:30

    В дълбочина

  • 00:30

    Спорт

  • 01:00

    Световен преглед

  • 01:30

    Пари

  • 02:30

    Азиатско издание

  • 02:45

    Азиатски бизнес

  • 03:00

    Тази сутрин

  • 03:30

    Шоубизнес

  • 04:00

    Шоуто на Лари Кинг

  • 05:30

    Нюзрум

  • 06:30

    Американско издание

 
  • 06:00

    ГОЛЕМИТЕ СКОРОСТИ с Крис Бари: На две колела - още по-добре

  • 06:25

    Пета предавка: Епизод 6

  • 06:50

    Мръсна работа: Дресьор на кучета за впряг

  • 07:45

    Оцеляване на предела: Еквадор

  • 08:40

    Ловци на митове: Преобръщане с мотоциклет

  • 09:35

    Идващият свят: Градът на бъдещето

  • 10:30

    Какво не знаем за...: Каучук

  • 10:55

    Как се прави...: Бензинова помпа/ Бухалка за крикет/ Машина за ресто/

  • 11:25

    Наистина големи неща: Сух док

  • 12:20

    Поръчкови коли: "Чарджърът" на Дурдан

  • 13:15

    Американски чопър: Мичиган/"Казвам се Ърл" - първа част

  • 14:10

    Пета предавка: Епизод 7

  • 14:35

    Мръсна работа: Рециклиране на матраци

  • 15:30

    Смъртоносен улов: Замръзнали в открито море

  • 16:25

    Наистина големи неща: Сцена на стадион

  • 17:20

    Оцеляване на предела: Еквадор

  • 18:15

    Ловци на митове: Повторно завръщане към митовете

  • 19:10

    Как се прави...: Епизод 1

  • 19:40

    Как се прави...: Бъчва/ Пожарен кран/ Автомобилна седалка/ Катод

  • 20:05

    Американски дървосекачи: Гората е в кръвта им

  • 21:00

    Екстремни дървосекачи: Сеч под перките

  • 21:55

    Черно злато: Епизод 3

  • 22:50

    Унищожени за секунди: Епизод 9

  • 23:20

    Унищожени за секунди: Епизод 10

  • 23:45

    Поръчкови коли: Пикап за хората

  • 00:40

    Мръсна работа: Рециклиране на матраци

  • 01:40

    Американски дървосекачи: Гората е в кръвта им

  • 02:40

    Ловци на митове: Повторно завръщане към митовете

  • 03:40

    Унищожени за секунди: Епизод 9

  • 04:05

    Как се прави...: Епизод 1

  • 04:35

    Как се прави...: Бъчва/ Пожарен кран/ Автомобилна седалка/ Катод

  • 05:00

    Идващият свят: Градът на бъдещето

 
  • 07:00

    "Шеметна надпревара"

  • 08:00

    "Големите мисии на НАСА"

  • 09:00

    "Шоуто на джаджите"

  • 09:55

    "Стари кучета в каскадите"

  • 10:20

    "Необикновени връзки"

  • 10:45

    "За какво става въпрос?"

  • 11:45

    "Готините неща: Как се правят"

  • 12:10

    "Най-великите"

  • 13:10

    "Стъпка отвъд"

  • 13:40

    "Шоуто на джаджите"

  • 14:30

    "Идващият свят"

  • 15:20

    "Готините неща: Как се правят"

  • 15:55

    "Най-великите мисии на НАСА"

  • 16:50

    "Брейниак"

  • 17:50

    "Феноменални съоръжения"

  • 18:40

    "Машини на Леонардо да Винчи"

  • 19:30

    "Грандиозни строежи"

  • 20:20

    "Как се прави"

  • 21:10

    "Ловци на митове"

  • 22:00

    "Машините на Леонардо да Винчи"

  • 22:50

    "Грандиозни строежи"

  • 23:40

    "Феноменални съоържения"

  • 00:30

    "Идващият свят"

  • 01:20

    "Машините на Да Винчи"

  • 02:10

    "Грандиозни строежи"

  • 03:00

    "Отвъд утрешния ден"

  • 03:50

    "Шеметна надпревара"

  • 04:45

    "Готините неща: Как се правят"

  • 05:10

    "Необикновени машини"

  • 05:40

    "Стъпка отвъд"

  • 06:10

    "Идващият свят"

 
  • 07:00

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 07:25

    "Господарят на тортите"

  • 07:55

    "Малки хора, свят голям"

  • 08:50

    "Докато теб те нямаше"

  • 09:45

    "Конкурс за торти"

  • 10:40

    "Без резервации: Тоскана"

  • 11:30

    "Вземете си готвач"

  • 11:55

    "Кажете ДА на булчинската рокля"

  • 12:25

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 13:10

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 13:40

    "Господарят на тортите"

  • 14:05

    "Малки хора, свят голям"

  • 14:55

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 15:40

    "Докато теб те нямаше"

  • 16:35

    "Детски конкурси за красота"

  • 17:00

    "Вземете си готвач"

  • 17:50

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 18:40

    "Татуировки в Маями"

  • 19:30

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 19:55

    "Господарят на тортите"

  • 20:20

    "Малки хора, свят голям"

  • 21:10

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 22:00

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 22:50

    "Татуировки в Маями"

  • 23:40

    "Кейт: Нейната история"

  • 00:30

    "Малки хора, свят голям"

  • 01:25

    "Оперирани от затлъстялост"

  • 02:15

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 03:10

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 04:10

    "Без резервации"

  • 04:55

    "Докато теб те нямаше"

  • 05:45

    "Конкурс за торти"

  • 06:05

    "Продайте тази къща"

 
  • 07:00

    "Оцеляване в екстремни усолвия"

  • 08:00

    "Загадки на историята: Кой уби Робърт Кенеди?"

  • 08:45

    "Корави машини"

  • 09:15

    "С въдица в джунглата"

  • 10:05

    "Големите битки"

  • 11:00

    "Зад маската на държавника: Елцин"

  • 11:55

    "Пътят на Ал Мъри към Берлин"

  • 12:20

    "Бурите на войната"

  • 12:50

    "Историята на Нейтън"

  • 13:45

    "Когато връхлети беда"

  • 14:40

    "Загадки на историята: Кой уби Робърт Кенеди?"

  • 15:35

    "Наука за оръжията"

  • 16:30

    "Еверест"

  • 17:25

    "Големите бтки"

  • 18:20

    "Разгневената планета: Вулканите"

  • 19:15

    "Зад маската на държавника: Елцин"

  • 20:10

    "Оцеляване в екстремни условия"

  • 21:10

    "Аляска"

  • 22:00

    "Разгневната планета: Вулканите"

  • 22:55

    "Нефт, пот и платформи"

  • 23:50

    "Най-големите злодеи"

  • 00:45

    "Доктор Джи: Съдебен лекар"

  • 01:40

    "Аляска"

  • 02:35

    "Разгневната планета: Вулканите"

  • 03:30

    "Нефт, пот и платформи"

  • 04:25

    "Загадки на историята: Кой уби Робърт Кенеди?"

  • 05:20

    "Наука за оръжията"

  • 06:10

    "Зад маската на държавника: Елцин"

 
  • 07:00

    Покер ексклузивно

  • 09:00

    Рекламно предаване

  • 09:30

    Репортаж

  • 10:00

    "Двоен пас" - футболно токшоу

  • 12:00

    "Нормално" - предаване за инвалидите

  • 12:30

    Рекламно предаване

  • 15:30

    Гейм шоу

  • 17:00

    Тенис: Открито първенство за Купата на Гери Вебер в Хале, Вестфалия, 1 ден - пряко

  • 19:30

    СП ФИФА актуално

  • 20:15

    СП ФИФА 2006 в Германия: върховите моменти

  • 22:15

    СП ФИФА: Най-големите германски мачове

  • 23:15

    SPORT1 новини

  • 00:00

    СП ФИФА - героите

  • 01:00

    до 7.00 Спортни клипове и рекламни предавания

 
  • 07:15

    Спорт

  • 07:22

    Култура 1

  • 07:41

    Анализи

  • 07:46

    Преглед на програмата / Преглед на печата

  • 07:50

    Етикет Европа

  • 07:56

    Финансов експрес

  • 08:10

    Спортен журнал

  • 08:23

    Магазин

  • 08:46

    Преглед на програмата / Анализи

  • 08:50

    Актуални новини 1

  • 09:10

    ЕКЮ

  • 09:15

    Селскостопански новини

  • 09:41

    Европа днес

  • 09:46

    Фокус

  • 10:10

    Спортът днес

  • 10:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 10:45

    Международни събития

  • 11:10

    Спортът днес

  • 11:15

    Фокус

  • 11:45

    Екологията

  • 12:10

    Спортът днес

  • 12:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 12:45

    Международни събития

  • 13:10

    Спортът днес

  • 13:15

    Екология

  • 13:45

    Фокус

  • 14:15

    Спорт

  • 14:45

    Поща

  • 15:12

    Преди една година

  • 15:15

    Фокус

  • 15:45

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 16:15

    Фокус

 
  • 09:30

    Новини

  • 09:45

    Автомобилизъм: Серии "Льо Ман" Льо Кастеле

  • 10:45

    Тенис, "Ролан Гарос": Финал (мъже)

  • 11:30

    Тенис: "Гейм, сет, Матс"

  • 12:00

    Футбол, Приятелски мачове: Обзор

  • 13:00

    Футбол: "Легенди на световните първенства"

  • 13:30

    Тенис, "Ролан Гарос": Финал (мъже)

  • 14:30

    Тенис, АТР: Турнир в Лондон, пряко

  • 16:00

    Колоездене: "Дофине либере" (първи етап), пряко

  • 17:30

    Тенис, АТР: Турнир в Лондон, пряко

  • 20:30

    Автомобилизъм: "24 минути на Льо Ман", пряко

  • 21:00

    Футбол: "Сокър сити лайв", пряко

  • 21:15

    Футбол: "Легенди на световните първенства"

  • 21:45

    Куриози

  • 22:00

    Кеч: "Тази седмица в WWE"

  • 22:30

    Кеч: Класически мачове от WWF

  • 23:30

    Футбол, Приятелски мачове: Обзор

  • 00:30

    Футбол: "Легенди на световните първенства"

  • 01:00

    Рали: Рейд Маракеш (втори етап)

  • 01:30

    Футбол: "Сокър сити лайв"

  • 01:45

    Автомобилизъм: "24 минути на Льо Ман"

  • 02:15

    Куриози

 
  • 04:00

    Новини

  • 04:30

    Маунтинбайк: Световна купа Форт Уилямс

  • 06:00

    Новини

  • 08:30

    Тенис, "Ролан Гарос": Финал (мъже)

  • 10:00

    Плажен футбол, Европейска купа: Финал

  • 11:00

    Маунтинбайк: Световна купа Форт Уилямс

  • 12:30

    Футбол: Купа на японската лига

  • 13:30

    Плажен футбол, Европейска купа: Финал

  • 14:00

    "Моторспорт уикенд"

  • 14:15

    Маунтинбайк: Световна купа Форт Уилямс

  • 15:00

    Футбол, Европейско първенство за девойки до 19 г.: Финал

  • 16:30

    Баскетбол, Първенство на Гърция: Олимпиакос - Панатинайкос

  • 17:45

    Скейтбординг: "Обединени от съдбата"

  • 18:00

    Мотокрос: Гран При на Франция

  • 19:00

    Вертикален сърф: Световен тур Хавай

  • 19:30

    "Моторспорт уикенд"

  • 19:45

    Скейтбординг: "Обединени от съдбата"

  • 20:00

    Вечерни новини

  • 20:30

    Тенис, АТР: Турнир в Лондон, пряко

  • 22:15

    Баскетбол, Първенство на Гърция: Олимпиакос - Панатинайкос

  • 23:00

    Австралийски футбол: Обзор на кръга в АФЛ

  • 00:00

    Автомобилизъм: "24 минути на Льо Ман"

  • 00:30

    Канадска борба: Национална лига

  • 01:00

    Нощни новини

  • 01:30

    Футбол, Европейско първенство за девойки до 19 г.: Финал

  • 02:30

    Баскетбол, Първенство на Гърция: Олимпиакос - Панатинайкос

 
  • 07:10

    "Адвокатите от Бостън" - първи сезон

  • 07:55

    "Матлок" - пети сезон

  • 09:30

    "Адвокатите" - осми сезон

  • 10:20

    "Ловец на мисли" - сериал

  • 11:05

    "Полицейско управление Ню Йорк" - девети сезон

  • 11:50

    "Лас Вегас" - четвърти сезон

  • 12:35

    "Адвокатите от Бостън" - първи сезон

  • 13:20

    "Матлок" - пети сезон

  • 15:00

    "Адвокатите" - осми сезон

  • 15:50

    "Вашингтон. окръг Колумбия" - първи сезон

  • 16:35

    "Лас Вегас" - четвърти сезон

  • 17:20

    "Полицейско управление Ню йорк" - единадесети сезон

  • 18:05

    "Петият пръстен" - сериал

  • 19:00

    "Вашингтон. окръг Колумбия" - първи сезон

  • 19:45

    "Ловец на мисли" - сериал

  • 20:25

    "Лас Вегас" - четвърти сезон

  • 21:10

    "Бягство от затвора" - четвърти сезон

  • 22:50

    "Наричана още" - трети сезон

  • 23:35

    "Декстър" - трети сезон

  • 00:20

    "Вашингтон. окръг Колумбия" - първи сезон

  • 01:15

    "24" - първи сезон

 
  • 06:55

    "Семейство Симпсън" - нови епизоди

  • 07:45

    "Трий Хил" - втори сезон

  • 08:30

    "Кварталът на богатите" - трети сезон

  • 09:15

    "Отвъд вълната" - сериал

  • 10:00

    "Довери се на журито" - нови епизоди

  • 10:30

    "Да, мило" - пети сезон

  • 11:15

    "Семейство Симпсън" - нови епизоди

  • 12:00

    "Трий Хил" - втори сезон

  • 12:45

    "Кварталът на богатите" - трети сезон

  • 13:35

    "Грозната Бети" - първи сезон

  • 14:20

    "Да, мило" - пети сезон

  • 15:10

    "Коя е Саманта?" - втори сезон

  • 15:30

    "Д-р Хаус" - четвърти сезон

  • 16:20

    "Покана за двама" - сериал

  • 17:05

    "Частна практика" - втори сезон

  • 17:50

    "Анатомията на Грей" - трети сезон

  • 18:40

    "Да, мило" - пети сезон

  • 19:30

    "Спешно отделение" - десети сезон

  • 20:15

    "Грозната Бети" - първи сезон

  • 21:00

    "Спътници" - сериал

  • 21:55

    "Двама мъже и половина" - шести сезон

  • 22:45

    "Коя е Саманта?" - втори сезон

  • 23:15

    "Частна практика" - втори сезон

  • 00:00

    "Анатомията на Грей" - трети сезон

  • 00:45

    "Спешно отделение" - десети сезон

  • 01:30

    "еЛ връзки" - втори сезон

  • 02:15

    "Семейство Симпсън" - нови епизоди

 
  • 06:00

    "Докосване на ангел II" - сериал/драма с Рома Дауни, Дела Рийз, Валери Бертинели.

  • 07:00

    "Дъщерите на Маклауд VI" - сериал/драма Брайди Картър, Рейчъл Карпани, Симон Джейд Макинън.

  • 08:00

    "Убийства в Мидсъмър ХI" - сериал/мистерии с Джон Нетълс, Джейсън Хюс, Лаура Хауърд, Джейн Уаймарк.

  • 10:00

    "Ангел в семейството" - драма с Мередит Бакстър и Наташа Вагнер.

  • 12:00

    "Дъщерите на Маклауд VI" - сериал/драма Брайди Картър, Рейчъл Карпани, Симон Джейд Макинън.

  • 13:00

    "Среща с Джордан IV" - сериал/криминален с Джил Хенеси, Мигел Ферер, Рави Капур, Джери О'Конъл.

  • 14:00

    "Убийства в Мидсъмър ХI" - сериал/мистерии с Джон Нетълс, Джейсън Хюс, Лаура Хауърд, Джейн Уаймарк.

  • 16:00

    "Последно желание" - драма/комедия с Ейми Дейвидсън и Бети Уайт.

  • 18:00

    "Съдия Ейми I" - сериал/драма с Ейми Бренеман, Дан Футърман, Тайн Дейли.

  • 19:00

    "Среща с Джордан IV" - сериал/криминален с Джил Хенеси, Мигел Ферер, Рави Капур, Джери О'Конъл.

  • 20:00

    "Закон и ред. Умисъл за престъпление VII" - сериал/криминален с Винсънт Д'Онофрио, Катрин Ърб, Ерик Богосян, Крис Нот.

  • 22:00

    "Добрата съпруга" - сериал/драма с Джулиана Маргулис, Арчи Панджаби, Кристин Барански, Джош Чарлз.

  • 00:00

    "Ангел в семейството" - драма с Мередит Бакстър и Наташа Вагнер.

  • 02:00

    "Книгата на Рут" - драма с Андрю Джаксън и Кристин Лати.

  • 04:00

    "Съдия Ейми I" - сериал/драма с Ейми Бренеман, Дан Футърман, Тайн Дейли.

  • 05:00

    "Докосване на ангел II" - сериал/драма с Рома Дауни, Дела Рийз, Валери Бертинели.

 
  • 07:00

    "Фантастичната четворка и Сребърният сърфист" - научно - фантастичен екшън - САЩ, 2007

  • 08:30

    "Филми и звезди II, 23 еп." - документална поредица - Холандия, 2010

  • 09:00

    "Индиана Джоунс и Храмът на обречените" - приключенска комедия - САЩ, 1984

  • 10:55

    "Розовата пантера 2" - комедия - САЩ, 2009

  • 12:25

    "Чихуахуа от Бевърли Хилс" - приключенска комедия - САЩ, 2008

  • 13:55

    "Тази Коледа" - драма - САЩ, 2007

  • 15:50

    "Кръгът на Саддам - I. част" - биографична драма - Великобритания, 2008; реж. Алекс Холмс, с Игал Наор, Шорех Агдашлу, Макрам Джей Кури, Филип Ардити, Мунир Маргум, Амр Вакед, Саид Тагмаои

  • 16:50

    "Кръгът на Саддам - II. част" - биографична драма - Великобритания, 2008; реж. Алекс Холмс, с Игал Наор, Шорех Агдашлу, Макрам Джей Кури, Филип Ардити, Мунир Маргум, Амр Вакед, Саид Тагмаои

  • 17:55

    "Момчето с раираната пижама" - военна драма - Великобритания, 2008; реж. Марк Херман, с Аса Бътърфийлд, Джак Сканлън, Амбър Бийти, Дейвид Тюлис, Вера Фармига

  • 19:30

    "Сънища наяве" - комедия - САЩ, 2007; реж. Джейк Полтроу, с Пенелопе Круз, Мартин Фрийман, Гуинет Полтроу, Саймън Пег, Дани ДеВито

  • 21:05

    "Кардиофитнес" - романтична комедия - Италия, 2007; реж. Фабио Таджиавиа, с Николета Романоф, Федерико Константини, Джулия Бевилакуа, Сара Фелбербаум, Даниеле Де Анджелис

  • 22:30

    "Пасифик, 1 еп." - военна драма - САЩ, 2010; реж. Тимъти Ван Патън, с Джеймс Бадж Дейл, Джоузеф Масело, Джон Седа, Джон Бернтал, Джошуа Битън

  • 23:25

    "Пасифик, 2 еп." - военна драма - САЩ, 2010; реж. Дейвид Нътър, с Джеймс Бадж Дейл, Джоузеф Масело, Джон Седа, Джон Бернтал, Джошуа Битън

  • 00:15

    "Отис" - хорър - комедия - САЩ, 2008; реж. Тони Кранц, с Даниел Стърн, Илейна Дъглас, Кевин Полак, Джер Бърнс, Бостин Кристофър

  • 01:55

    "Пришълец 3" - научна фантастика - ужаси - САЩ, 1992; реж. Дейвид Финчър, със Сигърни Уивър, Чарлс С. Дътън, Чарлс Денс, Пол МакГан, Брайън Глоувър

  • 03:50

    "Под прикритие" - криминален екшън - Франция, 2008

  • 05:20

    "Изгубените момчета. Племето" - ужаси - САЩ, 2008

 
  • 11:00

    "Шоуто на Бил Енгвол III, 1 еп. - Не ме закачай" - комедия - САЩ, 2009

  • 11:20

    "Шоуто на Бил Енгвол III, 2 еп. - Ти реши" - комедия - САЩ, 2009

  • 11:45

    "Поздрави от брега" - драма - САЩ, 2007

  • 13:45

    "Опитът на Марк Пийс" - комедия - САЩ, 2009

  • 15:10

    "Тайните на Беки Б." - романтична комедия - САЩ, 2009

  • 16:55

    "Шоуто на Бил Енгвол III, 1 еп. - Не ме закачай" - комедия - САЩ, 2009; реж. Джеймс Уидоус, с Бил Енгвол, Нанси Травис, Дженифър Лоурънс, Греъм Патрик Мартин, Скайлър Гизондо

  • 17:15

    "Шоуто на Бил Енгвол III, 2 еп. - Ти реши" - комедия - САЩ, 2009; реж. Джеймс Уидоус, с Бил Енгвол, Нанси Травис, Дженифър Лоурънс, Греъм Патрик Мартин, Скайлър Гизондо

  • 17:40

    "Поздрави от брега" - драма - САЩ, 2007; реж. Грег Чуърчак, с Ким Шоу, Пол Сорвино, Дейвид Фюмеро, Джей Оу. Сандърс, Андрю Шейфър

  • 19:35

    "Опитът на Марк Пийс" - комедия - САЩ, 2009; реж. Тод Луизо, с Джейсън Шварцман, Бен Стилър, Анна Кендрик, Ебън Мос-Бакрач, Гейбриъл Денис

  • 21:00

    "Увиснал I, 4 еп. - Бурканът с туршията" - комедия - САЩ, 2009; реж. Дейвид Петрарка, с Томас Джейн, Джейн Адамс, Ан Хечи, Чарли Сакстън, Дейвид Хенри

  • 21:30

    "Съвременно семейство I, 16 еп. - Страхове" - комедия - САЩ, 2010; реж. Реджи Хъдлин, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел

  • 21:55

    "Ананас експрес" - екшън - комедия - САЩ, 2008; реж. Дейвид Гордън Грийн, със Сет Роджън, Джеймс Франко, Дани МакБрайд, Гари Коул, Рози Перез

  • 23:45

    "Тайните на Беки Б." - романтична комедия - САЩ, 2009; реж. Пол Джон Хогън, с Исла Фишър, Хю Денси, Джоан Кюсак, Джон Гудман, Джон Литгоу

  • 01:30

    "Увиснал I, 4 еп. - Бурканът с туршията" - комедия - САЩ, 2009; реж. Дейвид Петрарка, с Томас Джейн, Джейн Адамс, Ан Хечи, Чарли Сакстън, Дейвид Хенри

  • 02:00

    "Съвременно семейство I, 16 еп. - Страхове" - комедия - САЩ, 2010

  • 02:25

    "Шоуто на Армстронг и Милър II, 3 еп." - комедия - Великобритания, 2009

  • 02:55

    "Шоуто на Армстронг и Милър II, 4 еп." - комедия - Великобритания, 2009

  • 03:25

    "Тъй прекрасно" - еротична комедия - САЩ, 1981

 
  • 06:10

    "Куинси" - криминален сериал

  • 07:00

    "Нейното хоби са убийствата" - криминален сериал

  • 08:00

    Рекламно предаване

  • 10:20

    "Супер майстори" - репортаж

  • 10:50

    "Куинси" - криминален сериал

  • 11:50

    "Дивите 70 години" - сериал

  • 12:20

    "Кралят на Куинз" - сериал

  • 13:15

    "Какво има, татко?" - сериал

  • 14:15

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 15:05

    "Дивите 70 години" - сериал

  • 16:05

    "Кралят на Куинз" - сериал

  • 17:00

    Новини

  • 17:10

    "Какво има, татко?" - сериал

  • 18:05

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 19:00

    "Приключението живот" - журнал

  • 19:45

    "Супер майстори" - репортаж

  • 20:15

    "Внимание, контрола! - репортаж

  • 21:15

    "Нападението на осмокраките чудовища" - комедия, копродукция, 2000

  • 23:10

    "Извънземното" - фантастичен филм, САЩ/Англия, 1979

  • 01:20

    "Нападението на осмокраките чудовища" - комедия, копродукция, 2000

  • 03:10

    Нощно гейм шоу

  • 04:45

    "Клетка за герои" - сериал

  • 05:20

    "Пери Мейсън" - криминален сериал

 
  • 17:30

    Клиплиния

  • 18:30

    Драконова топка Z (анимация)

  • 19:00

    Хартли (фейлетон)

  • 20:00

    Топкласация

  • 21:00

    JDM

  • 21:15

    Синтез

  • 21:30

    CAUETivi

  • 21:45

    US Топ

  • 22:45

    CAUETivi

  • 23:45

    Интеграл

  • 00:45

    Тюбс

  • 01:00

    Драконова топка Z (анимация)

  • 01:30

    CAUETivi

  • 01:45

    Изпълнения на живо

  • 02:45

    JDM

 
  • 06:35

    "Летни страсти" - драма с Роми Шнайдер, Питър Финч, Мелина Меркури.

  • 08:00

    "Точно в 12" - уестърн с Том Скерит, Мария Кончита Алонсо, Рийд Даймънд, Сузана Томпсън.

  • 09:30

    "Нел" - драма с Джоди Фостър, Лиъм Нийсън, Наташа Ричардсън.

  • 11:20

    "Великолепната седморка. Отново заедно" - уестърн с Лий Ван Клийф, Майкъл Калън, Елин Ан МакЛъри.

  • 13:00

    "Априлско утро" - драма с Томи Лий Джоунс, Робърт Урич, Чад Лоу.

  • 14:40

    "Моторизирано ченге" - драма с Робърт Блейк, Били Грийн Буш, Джанин Райли.

  • 16:30

    "От нула до сто" - комедия с Дарън МакГевин, Джоан Колинс, Силвия Майлс.

  • 18:10

    "Един бодигард в Лас Вегас" - съспенс с Бърт Рейнолдс, Питър МакНикъл, Нийл Бари, Хауард Хесман.

  • 19:50

    "Всичко, което винаги сте искали да знаете за секса" - комедия с Уди Алън, Тони Рандъл, Джон Карадайн, Бърт Рейнолдс.

  • 21:15

    ПРЕМИЕРА. "Заложници в училище" - приключенски с Шон Остин, Уил Уитън, Кийт Кугън.

  • 23:05

    "Престъпление от страст" - драма с Катлийн Търнър, Антъни Пъркинс, Джон Лафлин, Ани Потс, Брус Дейвисън.

  • 00:50

    "Часът на истината" - драма с Адам Болдуин, Дебора Форман, Ед Лаутър.

  • 02:15

    "Проклятието на Инфърно" - комедия с Нед Бийти, Поли Шор, Джанин Търнър, Макс Перлич.

  • 03:40

    "Летен лагер 4" - комедия с Кори Фелдман, Джак Нанс, Сара Дъглас.

  • 05:10

    "Отвлечена" - прикюченски с Дейвид Нотън, Чик Венера, Чарлс Нейпиър.

 
  • 06:30

    "Новините на MSAT"-кратка емисия

  • 06:45

    "Канал дьо Миди"-документален филм

  • 07:00

    ТВ арт представя. "Месопотамия-следи в пясъка" част II /п/

  • 07:30

    "Европейски посоки" - публицистично предаване на Свилена Димитрова /п/

  • 08:00

    "Необикновените 21 часа"-док.филм

  • 08:45

    "Сеговия,Испания"-док.филм

  • 09:00

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 09:15

    "На фокус"-док.поредица

  • 09:45

    Бизнес знаци."Музикален пазар"-/п/

  • 10:00

    "Телестар" - телепазар

  • 10:30

    "Професия турист"-предаване за туризъм/п/

  • 11:00

    "Балбек,Ливан"-док.филм

  • 11:15

    "Пазарите"-коментарна рубрика

  • 11:30

    ТВ арт представя.Образи от безкрая

  • 12:00

    "Новините на M SAT" - обедна емисия

  • 12:15

    "БГ лукс"-предаване/п/

  • 12:40

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 13:00

    "Европейски посоки" - публицистично предаване на Свилена Димитрова /п/

  • 13:30

    "Речен патрул"-док. филм

  • 14:00

    "Новините на M SAT"-кратка емисия

  • 14:15

    "Рига"-документален филм

  • 14:30

    "Телестар" - телепазар

  • 15:00

    "Новините на M SAT" - следобедна емисия

  • 15:15

    "Пазарите"-коментарна рубрика

  • 15:30

    "Телестар"-телешоп

  • 15:45

    "Сеговия,Испания"-документален филм

  • 16:00

    "Новините на M SAT"-кратка емисия

  • 16:10

    "Студио борса"-коментарно предаване

  • 16:30

    "Канал дьо миди"-док.филм

  • 16:45

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 17:00

    "Новините на M SAT" - следобедна емисия

  • 17:15

    "Спорт"-емисия новини

  • 17:25

    "5 минути в Холивуд" - предаване

  • 17:30

    "Къща и половина"-предаване за модерното строителство/п/

  • 18:00

    "Новините на M SAT"-кратка емисия

  • 18:15

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 18:35

    "Фитнес мания" - предаване за културизъм

  • 18:50

    "5 минути в Холивуд" - предаване

  • 19:00

    "Новините на M SAT" - централна емисия

  • 19:45

    "БГ лукс"-предаване/премиера

  • 20:00

    "Стрелци"-игрален филм

  • 21:30

    "Спортна седмица" - обзорно предаване с Рени Новкова

  • 22:00

    "Новините на MSAT"-късна емисия

  • 22:30

    "5 минути в Холивуд"-предаване

  • 22:35

    "Фитнес мания" - предаване за културизъм /п/

  • 22:50

    "Сеговия,Испания"-док.филм/п/

  • 23:00

    "Новините на M SAT" - кратка емисия

  • 23:15

    "Личен номер"-игрален филм

  • 01:10

    "Седемте лица на една цивилизация"-док.филм

  • 02:10

    "Речен патрул"-документален филм/п/

  • 02:40

    "Пътуване с Винченцо"-документален филм

  • 03:00

    На абордаж."Бриз 2009"-док.филм

  • 03:30

    "Старопланинска зима"-документален филм

  • 04:00

    "Необикновените 21 часа"-док.филм

  • 04:45

    "Рига"-док.филм

  • 05:00

    "На фокус"-док.поредица

  • 05:30

    "Гринуич"-документален филм

  • 05:45

    "Балбек,Ливан"-документален филм

  • 06:00

    "Създадено в Китай"-док.филм

 
  • 07:00

    Стартер

  • 08:00

    Клуб "Закуска"

  • 10:00

    Аларма по MTV

  • 11:00

    Топ 10: Най-кльощавите звезди

  • 12:00

    Музика нон-стоп

  • 13:00

    Кутия за обяд

  • 14:00

    Евро Рум Рейдърс

  • 14:30

    Музика нон стоп

  • 16:00

    Музика нон-стоп

  • 17:30

    Пич, оправи ми колата

  • 18:00

    Моите сладки 16 години

  • 18:30

    Къщурки

  • 19:30

    Това парче е ново

  • 20:00

    Да създадеш - реалити шоу

  • 21:00

    Европа Топ 20

  • 22:00

    Бременна на 16! - реалити шоу

  • 23:00

    Истинският живот

  • 00:00

    Да превземеш сцената

  • 01:00

    Супрерок

  • 02:00

    Музикален микс

 
  • 06:00

    "На обмяна на опит: Епизод 1"

  • 07:00

    "В утробата"

  • 08:00

    "Aутопсия нa животни: Жираф"

  • 09:00

    "Подготовката за Световното първенство по футбол: Стадиони"

  • 10:00

    "Подготовката за Световното първенство по футбол: Влакове"

  • 11:00

    "Aутопсия нa животни: Кит"

  • 12:00

    "Да измамиш смъртта: Каубои и риба тон"

  • 13:00

    "Строителна зона: Тунелопробивни машини"

  • 13:30

    "Мигове от катастрофата: Блата"

  • 14:00

    "Подготовката за Световното първенство по футбол: Стадиони"

  • 15:00

    "Подготовката за Световното първенство по футбол: Влакове"

  • 16:00

    "Гениален плъх"

  • 17:00

    "Обречени"

  • 18:00

    "Реките и живота: Янгзъ"

  • 19:00

    "Съвършеното оръжие: Трошачи на глави"

  • 20:00

    ПРЕМИЕРА: "Строителна зона: Гранд Каньон Скайуолк"

  • 20:30

    "Тайнствени досиета: Робин Худ"

  • 21:00

    ПРЕМИЕРА: "Бойна наука: Супер ченгета"

  • 22:00

    ПРЕМИЕРА: "Последици: Свят без нефт"

  • 23:00

    "Табу: Смяна на пола"

  • 00:00

    "Бойна наука: Супер ченгета"

  • 01:00

    "Последици: Свят без нефт"

  • 02:00

    "Строителна зона: Гранд Каньон Скайуолк"

  • 02:30

    "Тайнствени досиета: Робин Худ"

  • 03:00

    "Бойна наука: Супер ченгета"

  • 04:00

    "Последици: Свят без нефт"

  • 05:00

    "Съвършеното оръжие: Трошачи на глави"

 
  • 07:00

    Диви сърца - тв сериал

  • 08:00

    Франклин - аним сериал

  • 08:15

    Каталог - магазинно предаване

  • 09:15

    Планетата Земя - тв поредица

  • 09:45

    Телемаркет

  • 10:00

    Джумаята

  • 10:30

    Феърплей

  • 11:50

    Вие сте голям красавец - игр филм

  • 13:30

    Ройтерс: Светът в 24 часа

  • 14:00

    Каталог - магазинно предаване

  • 15:00

    Телемаркет

  • 15:15

    Искам да започна бизнес

  • 15:45

    ДНЕС-следобедно токшоу

  • 17:00

    Ройтерс: Светът в 24 часа 1

  • 17:15

    Новини

  • 17:45

    Ройтерс: Светът в 24 часа 2

  • 18:00

    Телемаркет

  • 18:15

    Директно

  • 19:00

    Панаирен калейдоскоп

  • 19:15

    Новини - централна емисия

  • 19:45

    Искам да започна бизнес

  • 20:15

    Диви сърца - тв сериал

  • 21:15

    Новини

  • 21:30

    Днес - избрано

  • 22:30

    Генезис - тв сериал

  • 23:30

    Новини

  • 00:00

    Каталог - магазинно предаване

  • 01:00

    Диви сърца - тв сериал

  • 01:45

    Студио СПОРТ

  • 02:45

    Планетата Земя - тв поредица

  • 03:15

    Искам да започна бизнес

  • 03:45

    Днес

  • 05:00

    Беда в рая - тв филм

  • 06:00

    Ройтерс: Светът в 24 часа 2

  • 06:15

    Директно

 
  • 07:05

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 08:00

    "Всички мразят Крис" - комедиен сериал

  • 08:50

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 09:50

    "Малколм" - сериал

  • 10:46

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 11:45

    "Национално съкровище" - приключенски филм, САЩ, 2004

  • 14:00

    "Това е моят живот" - журнал

  • 15:00

    "Ние сме семейство! Така живее Германия" - журнал

  • 17:00

    "Спасители на работни места" - журнал

  • 18:00

    "Тафф" - булеварден журнал

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал

  • 20:10

    "Галилей" - научен журнал

  • 21:15

    "Експериментът" - мистъри сериал

  • 22:10

    "Поглед в бъдещето" - екшън сериал

  • 23:15

    "Свръхестествено" - мистъри сериал

  • 01:05

    "Експериментът" - мистъри сериал

  • 02:05

    "Свръхестествено" - мистъри сериал

  • 03:35

    Нощно шоу

  • 04:10

    "Галилей" - научен журнал

  • 04:40

    " Legend of the Seeker: Мечът на истината" - фентъзи сериал

  • 05:25

    "Галилей" - научен журнал

 
  • 07:00

    Новините с Яна Грудева и Георги Любенов

  • 10:00

    Антракт

  • 11:00

    "Лейър Кейк" - криминален с Даниел Крейг

  • 13:00

    Новините

  • 13:30

    Телестар

  • 14:00

    Най-доброто за теб - с2, еп6

  • 15:00

    Богати съпруги - с1, eп6

  • 16:00

    Тангото на Джулия - с1, еп6

  • 17:00

    Новините

  • 17:30

    Баровки - с2, еп8

  • 17:50

    Вярвай ми - еп8

  • 18:45

    Новините

  • 19:45

    "Трима крале" - военна драма с Джордж Клуни, Марк Уолбърг, Айс Кюб

  • 21:45

    Новините

  • 22:15

    Отряд за бързо реагиране 2 - eп17

  • 23:15

    Смъртоносна битка - еп7

  • 00:05

    Новините

  • 01:00

    Антракт

  • 02:00

    Отряд за бързо реагиране 2 - eп17

  • 03:00

    Смъртоносна битка - еп7

  • 04:00

    Богати съпруги - с1, eп6

  • 05:00

    Тангото на Джулия - с1, еп6

  • 06:00

    Вярвай ми - еп8

 
  • 07:00

    "6 часа" - сутрешна програма

  • 08:30

    "Всичко, което се брои " - сериал

  • 09:00

    "Сред нас" - сериал

  • 09:30

    "Добри времена, лоши времена" - сериал

  • 10:00

    "9 часа" - сутрешна програма

  • 10:30

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 12:30

    "Новото ни съвместно жилище" - поредица

  • 13:00

    "12 часа" - обеден информационен журнал

  • 15:00

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 16:00

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

  • 17:00

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 18:00

    "Съблазнителни измами" - доку-поредица

  • 18:30

    "Сред нас" - сериал

  • 19:00

    "Експлозивно" - журнал

  • 19:30

    "Ексклузивно" - журнал за звездите

  • 19:45

    Новини

  • 20:05

    "Всичко, което се брои " - сериал

  • 20:40

    "Добри времена, лоши времена" - сериал

  • 21:15

    "И точно в Африка" - драма, ФРГ, 2008

  • 23:00

    "ЕКСТРА" - журнал

  • 00:15

    Репортаж

  • 01:00

    Нощни новини

  • 01:35

    "10 преди 11" - журнал за културата

  • 02:00

    "Кристофер Пош: Боря се за правата Ви" - доку-поредица

  • 02:55

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 03:45

    Нощни новини

  • 04:15

    "Наказателният съд"

  • 05:20

    "Съблазнителни измами" - доку-поредица

  • 05:45

    "В капанана подозренията" - доку-поредица

  • 06:35

    "Експлозивно" - журнал

 
  • 06:20

    "Виж кой чука там!" - сериал

  • 07:00

    "Все този Джим" - сериал

  • 08:00

    Рекламни предавания

  • 10:00

    "Размяна на жените" - доку-поредица

  • 12:00

    "Мечтата за собствен дом" - доку-поредица

  • 13:00

    "Биг Брадър" - шоу

  • 14:00

    "Покемон" - анимационен сериал

  • 14:50

    "Наруто" - приключенски сериал

  • 15:50

    "Ю-Ги-О" - анимационен сериал

  • 16:15

    "Виж кой чука там!" - сериал

  • 17:05

    "Все този Джим" - сериал

  • 18:00

    "Парите са скрити в мазето" - доку-поредица

  • 19:00

    "Мечтата за собствен дом" - доку-поредица

  • 20:00

    "Биг Брадър специално" - шоу

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Изключително красива! - Най-после нов живот" - доку-поредица

  • 22:15

    "Биг Брадър" - решението

  • 00:15

    "Звезди на комедията на живо" - комедия

  • 01:25

    "Grip" - журнал за коли

  • 02:15

    "Спипани в изневяра" - реалити

  • 03:05

    "Дог: Ловецът на глави" - доку-сериал

  • 03:50

    "Дълъг уикенд" - комедия, копродукция, 2005

  • 05:15

    "Създатели на митове" - доку-поредица

 
  • 06:00

    "Германия през седмицата"

  • 07:00

    "Прозорец към Европа"

  • 07:30

    Анимация

  • 08:00

    "Пълен Албац"

  • 09:00

    Сериал: "Дон Хуан и неговата прекрасна дама" (Аржентина)

  • 10:00

    Сериал: "Децата на Арбат"

  • 11:00

    "В рамките на седмицата"

  • 12:00

    Информационна програма "Внимание, история!"

  • 13:00

    Игрален филм: "Бакенбарди"

  • 15:00

    Сериал: "Дон Хуан и неговата прекрасна дама" (Аржентина)

  • 16:00

    "Особено мнение"

  • 17:00

    Сериал: "Територия на красотата"

  • 18:00

    "Особено мнение"

  • 19:00

    "Със собствените си очи"

  • 20:00

    "Цената на победата"

  • 21:00

    Сериал: "Децата на Арбат"

  • 22:00

    Сега по света

  • 23:00

    Игрален филм: "Съучастници"

  • 01:00

    "Особено мнение"

  • 02:00

    Сериал: "Дон Хуан и неговата прекрасна дама" (Аржентина)

  • 03:00

    Сериал: "Децата на Арбат"

  • 04:00

    "Със собствените си очи"

  • 05:00

    Сериал: "Територия на красотата"

 
  • 06:30

    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт

  • 11:00

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 12:00

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 13:00

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 14:00

    "Брит" - токшоу

  • 15:00

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 16:00

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 17:00

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 18:00

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

  • 19:00

    "Неповторима" - сериал

  • 19:30

    "Анна и любовта" - сериал

  • 20:00

    Sat.1 журнал

  • 20:30

    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Последното ченге" - крими сериал

  • 22:15

    "Дани Ловински" - сериал

  • 23:15

    "Звезди и истории" - журнал

  • 00:00

    "Шпигел ТV"

  • 00:30

    "Последното ченге" - крими сериал

  • 01:30

    "Дани Ловински" - сериал

  • 02:25

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 03:15

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 04:00

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 04:50

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

  • 05:40

    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал

  • 06:00

    "Ленсен & партньор" - доку сериал

 
  • 07:00

    Ръгби

  • 07:30

    Футбол Мундиал

  • 08:00

    Кайтбординг

  • 08:30

    Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005

  • 09:30

    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман

  • 10:00

    Добро утро, спортни фенове!

  • 11:00

    Новини от конните надбягвания

  • 11:35

    Аеробика

  • 12:00

    Жилет футбол

  • 14:00

    Футбол

  • 17:00

    Жилет футбол

  • 19:00

    Футбол

  • 21:30

    Спортна програма

  • 22:30

    Футбол

  • 00:15

    Футбол

  • 01:45

    Футбол

  • 03:15

    Футбол

  • 04:45

    Футбол

  • 06:15

    Футбол

 
  • 06:00

    "Влюбена в Берлин" - еп. 240 и 241, теленовела, Германия, 2005, с Александра Нелдел, Матис Кюнцлер, Карим Кьостер, Александър Щернберг - повторение

  • 06:50

    "БГ - Къде? Къде?"

  • 07:00

    "Приключенията на Хокус и Лотус"

  • 07:15

    "Мусти" - еп. 44, анимация

  • 07:20

    "Пощальонът Пат" - сезон 3, еп. 11 и 12, анимация

  • 07:55

    "Мъничета" - сезон 3, еп. 13 и 14, анимация - повторение

  • 08:25

    "Мечето Рупърт" - еп. 1 и 2, анимация

  • 08:45

    "Грозното патенце и Аз" - еп. 11 и 12, анимация

  • 09:30

    "Приказки от Землемория" - анимация, приключенски, Япония, 2006 - повторение

  • 11:10

    "Моя милост Елоиз" - еп. 6 и 7, анимация - повторение

  • 12:00

    "Гарфийлд и приятели" - сезон 2, еп. 36 и 37, анимация - повторение

  • 12:50

    "Двете лица на Тома" - еп. 3 и 4, сериал, комедия, Франция, 2004, с Джулиън Гарин, Франс Хонг, Франк Адриен, Мюриъл Върнт - повторение

  • 13:40

    "Джони Тест" - сезон 1, еп. 1 и 2, анимация - повторение

  • 14:30

    "Железният алхимик" - еп. 11 и 12, анимация, фентъзи, Япония, 2003 - повторение

  • 15:20

    "Моя милост Елоиз" - еп. 8 и 9, анимация

  • 16:10

    "Гарфийлд и приятели" - сезон 2, еп. 38 и 39, анимация

  • 17:05

    "Двете лица на Тома" - еп. 5 и 6, сериал, комедия, Франция, 2004, с Джулиън Гарин, Франс Хонг, Франк Адриен, Мюриъл Върнт

  • 17:55

    "Джони Тест" - сезон 1, еп. 3 и 4, анимация

  • 18:45

    "Лошо куче" - сезон 1, еп. 7, анимация

  • 19:10

    "Железният алхимик" - еп. 13 и 14, анимация, фентъзи, Япония, 2003

  • 20:00

    "Нани" - романтична комедия, САЩ, 2007, със Скарлет Йохансон, Лора Лини, Алиша Кийс, Пол Джамати, Дона Мърфи

  • 21:40

    "Влюбена в Берлин" - еп. 242 и 243, теленовела, Германия, 2005, с Александра Нелдел, Матис Кюнцлер, Карим Кьостер, Александър Щернберг

  • 22:35

    "Железният алхимик" - еп. 13 и 14, анимация, фентъзи, Япония, 2003 - повторение

  • 23:20

    "Нани" - романтична комедия, САЩ, 2007, със Скарлет Йохансон, Лора Лини, Алиша Кийс, Пол Джамати, Дона Мърфи - повторение

  • 01:00

    - 06.00 ч. - повторения

 
  • 22:00

    "Наричат ме мистър Тибс" - криминална драма, САЩ, 1970, със Сидни Поатие

  • 23:50

    "Графиня Вампира" - комедия/ужаси, Великобритания, 1975, с Дейвид Нийвън

  • 01:15

    "Кво вадис" - исторически филм, САЩ, 1951, с Робърт Тайлър

 
  • 08:00

    "Тези невероятни хора"

  • 08:30

    "Холистично лечение - древни тайни"

  • 09:00

    "Лондонският Тауър"

  • 09:30

    "Нидерландските художници от Златния век"

  • 10:00

    "Загадката на суперядрата"

  • 10:30

    "Американски страници" - "Готическо течение"

  • 11:00

    "Боянската църква - Ренесансов извор"

  • 11:30

    "BG.Искам да съм там" - "Велико Търново, царственият град"

  • 12:00

    "Бърт Улф" -"Пътешествия и традиции" - "Близнаците"

  • 12:30

    "Фолклорна трапеза" - "Темата за вечерята в българските народни песни /I част/"

  • 13:00

    "Крал Гесар, живият тибетски епос" - Китай

  • 13:30

    "Пищният Дубай"

  • 14:00

    "Червено море, свещените води на избраните"

  • 14:30

    "Пътешественици с камера" - "Нос Хорн иска жертвоприношения"

  • 15:00

    "Тайните на войната"

  • 15:30

    "Тайните на войната"

  • 16:00

    "Светът на Стилиян Къдрев" - "Лов на нилски биволи в Етиопия"

  • 16:30

    "Дивият свят" - "Черноклюните лопатари"

  • 17:00

    "Американско кино" - "Независимите режисьори" /Острието на Холивуд//I част/"

  • 17:30

    "Американско кино" - "Независимите режисьори" /Острието на Холивуд//II част/"

  • 18:00

    "Тайланд - Андаманските острови месец след Цунамито"

  • 18:30

    "Етиопия - 13 месеца слънце"

  • 19:00

    "Корени с Бърт Улф" - "Юкон"

  • 19:30

    "Трите дефилета"

  • 20:00

    "Тунис под слънцето"

  • 20:30

    "Храмът на изцелението" -"Керала, родината на Аюрведа"

  • 21:00

    "Тайните на войната"

  • 21:30

    "Тайните на войната"

  • 22:00

    "Heraclea Lyncestis_Terra Cognita"

  • 22:30

    "Културата на златото"

  • 23:00

    "Боен план" - 4 еп."

  • 23:30

    "Боен план" - 4 еп."

  • 00:00

    "Найроби. Бягай, лъвът иде!"

  • 00:30

    "Биография на Америка" - "Америка през 50-те години"

 
  • 05:00

    "Хора под стълбите" - Филм на ужасите от САЩ, 1991 г.

  • 07:00

    "Хотел "Сплендид"" - Комедия - Франция/Великобритания, 2000 г.

  • 09:00

    "Нищо за губене" - Приключенски екшън/комедия - САЩ, 1997 г.

  • 11:00

    "Казанова" - Комедийна драма - САЩ, 2005 г.

  • 13:00

    "Убийците на старата дама" - Криминална комедия - САЩ, 2004 г.

  • 14:40

    "Горили в мъглата. историята на Даян Фоси" - Номинирана за "Оскар" драма - САЩ, 1988 г.

  • 16:50

    "Непобедимия" - Военна драма - Великобритания/Германия, 2001 г.

  • 19:00

    "Лоши земи" - Криминална драма - САЩ, 1973 г.

  • 21:00

    "Хлебният човек" - Трилър - САЩ, 1998 г.

  • 23:00

    "Хора под стълбите" - Филм на ужасите от САЩ, 1991 г.

  • 01:00

    "Извън играта" - Еротичен филм - САЩ, 2007 г.

 
  • 07:00

    Експресо

  • 09:00

    Музика по VH1

  • 11:00

    VH1 Аеробика

  • 12:00

    Топ 10: Принс

  • 13:00

    Музика за масите

  • 14:00

    VH1 поп класация

  • 15:00

    Хитовете на VH1

  • 17:00

    Музика за масите

  • 18:00

    Музика по VH1

  • 18:30

    Музиката на 80-те

  • 19:00

    Джубокс: Клипове

  • 20:00

    Седмична класация на албумите

  • 21:00

    Топ 10: Принс

  • 22:00

    Музика за масите

  • 23:00

    На живо: Лейди ГаГа

  • 00:00

    Рок по VH1

  • 00:30

    Флипсайд

  • 01:00

    Музика по VH1

  • 05:00

    Чил Аут

 
  • 06:00

    "Морски машини" 8 еп.

  • 07:00

    "Аз ловя риба" 2 еп.

  • 07:30

    "Най-добрите футболни клубове" 2 еп.

  • 08:00

    "За Холивуд научно" 2 еп.

  • 09:00

    "САС. тайните на оцеляването" 4 еп.

  • 10:00

    "Оцеляват само подлеците"

  • 11:00

    "Феноменът на човешкото самозапалване"

  • 12:00

    "Морски машини" 8 еп.

  • 13:00

    "Аз ловя риба" 2 еп.

  • 13:30

    "Най-добрите футболни клубове" 2 еп.

  • 14:00

    "За Холивуд научно" 2 еп.

  • 15:00

    "САС. тайните на оцеляването" 4 еп.

  • 16:00

    "Оцеляват само подлеците"

  • 17:00

    "Феноменът на човешкото самозапалване"

  • 18:00

    "Велики кораби" 1 еп.

  • 19:00

    "Истории за големи риби"

  • 20:00

    "Отвъд Бермудския триъгълник. дяволско море"

  • 21:00

    "Дървосекачи с хеликоптер" 1 еп.

  • 22:00

    "Под прикритие" 1 еп.

  • 23:00

    "На вечеря със Смъртта" 1 еп.

 
  • 07:00

    "Последният полет на лейтенант Естъл"

  • 08:00

    "Кървавата Омаха"

  • 09:00

    "Ние, европейците" 5 еп.

  • 10:00

    "Пластичната хирургия в древността" 1 еп.

  • 11:00

    "Бисмарк. канцлер демон" 2 еп.

  • 12:00

    "Търговията с роби" 2 еп.

  • 13:00

    "Последното предизвикателство за Казанова"

  • 00:00

    "Войната на века" 6 еп.

  • 00:30

    "Морски детективи"

  • 01:00

    "Моят дневник" 1 еп.

  • 01:20

    "Мигновена машина"

  • 01:30

    "Моят дневник" 2 еп.

  • 02:00

    "Тялото на..." 1 еп.

  • 02:10

    "Изгубени светове"

  • 03:00

    "Анна Летенска - комедийната актриса и нацистите"

  • 03:55

    "Мега преместване"

  • 04:00

    "Как се разпадна СССР" 1 еп.

  • 04:50

    "Бойни станции"

  • 05:00

    "Изгубеният град на фараона"

  • 05:40

    "Воини"

  • 06:00

    "Смърт призори. последният боен кораб на императора"

  • 06:30

    "Морски детективи"

  • 07:20

    "Мигновена машина"

  • 08:10

    "Изгубени светове"

  • 09:00

    "Бойни станции"

  • 09:55

    "Как е създадена Земята"

  • 10:50

    "Мигновена машина"

  • 11:40

    "Кръстоносните походи"

  • 12:30

    "В търсене на чудовища"

  • 13:20

    "Дървосекачи"

  • 14:10

    "Морски детективи"

  • 14:30

    "Изгубените богове" 4 еп.

  • 15:00

    "Последният полет на лейтенант Естъл"

  • 15:55

    "Как е създадена Земята"

  • 16:00

    "Кървавата Омаха"

  • 16:50

    "Мигновена машина"

  • 17:00

    "Моят дневник" 1 еп.

  • 17:30

    "Моят дневник" 2 еп.

  • 17:40

    "Кръстоносните походи"

  • 18:00

    "Тялото на..." 1 еп.

  • 18:30

    "В търсене на чудовища"

  • 19:00

    "Анна Летенска - комедийната актриса и нацистите"

  • 19:20

    "Дървосекачи"

  • 20:00

    "Как се разпадна СССР" 1 еп.

  • 20:10

    "Морски детективи"

  • 21:00

    "Изгубеният град на фараона"

  • 21:55

    "Мега преместване"

  • 22:00

    "Смърт призори. последният боен кораб на императора"

  • 22:50

    "Бойни станции"

  • 23:00

    "Кой си мислиш, че си?" 13 еп.

  • 23:40

    "Воини"

 
  • 07:20

    "Дъщерите на Маклеод" - сериал

  • 09:15

    "Бавачката" - сериал

  • 10:10

    "Божествено семейство" - сериал

  • 11:10

    "Момичетата на Гилмор" - сериал

  • 12:10

    "Бавачката" - сериал

  • 13:10

    "Дъщерите на Маклеод" - сериал

  • 15:05

    "Божествено семейство" - сериал

  • 16:05

    "Момичетата на Гилмор" - сериал

  • 17:00

    "One Tree Hill" - сериал

  • 18:00

    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица

  • 19:00

    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица

  • 20:00

    "Перфектна вечеря" - кулинарна поредица

  • 20:50

    "Проминентни личности" - журнал

  • 21:15

    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал

  • 22:10

    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал

  • 23:15

    "Burn Notice: Заповед за елиминиране" - криминален сериал

  • 00:05

    "Адвокатите от Бостън" - сериал

  • 01:20

    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал

  • 02:15

    "Burn Notice: Заповед за елиминиране" - криминален сериал

  • 03:00

    "Адвокатите от Бостън" - сериал

  • 03:35

    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал

  • 05:10

    "Живот по желание" - журнал

  • 05:45

    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица

  • 06:35

    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица

 
  • 07:00

    Ековести

  • 07:15

    "VТV експрес" - информационно предаване

  • 08:00

    "Големи идеи за малка планета" - документална поредица

  • 08:30

    "Светът на дивите животни" - детски анимационен сериал

  • 09:00

    Ековести

  • 09:30

    "VТV експрес"

  • 10:15

    "Светът на жените" /п/

  • 11:30

    "Животни лечители" - документална поредица

  • 12:00

    Ековести

  • 12:15

    "Малки чудеса" - драма

  • 14:00

    "Бялата лястовица"

  • 15:00

    Ековести

  • 15:15

    "Екстремни условия" - документална поредица

  • 16:00

    "VТV - топ видео"

  • 17:00

    "Ударна сила" - трилър, режисьор Сам Ървин, с участието на Антонио Сабато, Рей Дон Чонг, Майкъл Боавер, Роб Лабел

  • 18:00

    Ековести

  • 18:15

    "Ударна сила" - трилър /продължение/

  • 19:00

    "Зелена линия"

  • 19:30

    "Свят в зелено" - документална поредица

  • 20:00

    "Тайнствена земя - Делфи" - документална поредица

  • 20:30

    "Гледна точка" - коментарно предаване

  • 20:50

    Ековести

  • 21:10

    "Големите бедствия" - документален сериал

  • 22:00

    "Големи идеи за малка планета" - документална поредица

  • 22:30

    "Генезис" - сериен филм

  • 23:30

    "Зелена линия"

  • 00:00

    "Гледна точка" /п/

  • 00:30

    "Светът на жените" /п/

  • 03:00

    "Еко арена" /п/

  • 04:30

    "VТV - топ видео" /п/

  • 05:30

    "Бялата лястовица" /п/

  • 06:30

    "Зелена линия" /п/

 
  • 07:00

    "Реанимация на бебета" - 15 и 16 еп.

  • 07:50

    "Веществено доказателство 1" - 105 и 106 еп.

  • 08:40

    "Градски медици" - 7 еп.

  • 09:30

    "Спасители" - 16 еп.

  • 10:25

    "Граничен контрол" - 6 еп.

  • 11:10

    "Лекарки" - 7 еп.

  • 12:00

    "Реанимация на бебета" - 15 и 16 еп.

  • 12:45

    "Раждане" - 60 еп.

  • 13:15

    "Веществено доказателство 1" - 105 и 106 еп.

  • 14:05

    "Градски медици" - 7 еп.

  • 14:55

    "Животът на местните" - 1 еп.

  • 15:45

    "Спасители" - 16 еп.

  • 16:35

    "Кой мислиш, че си" - 5 еп.

  • 17:25

    "Граничен контрол" - 5 еп.

  • 18:10

    "Лекарки" - 7 еп.

  • 19:00

    "Реанимация на бебета" - 15 и 16 еп.

  • 20:00

    "Лекари стажанти" - 1 еп.

  • 20:50

    "Спасители" - 16 еп.

  • 21:40

    "Отдел за изчезнали" - 16 еп.

  • 22:05

    "Необясними загадки" - 40 еп.

  • 22:55

    "Криминални разследвания: Австралия" - 16 еп.

  • 23:45

    "Жени зад решетките" - 12 еп.

  • 00:35

    "Прекалено" - 14 еп.

  • 01:00

    "Отдел за изчезнали" - 16 еп.

  • 01:25

    <Раждане> - 60 еп.

  • 01:50

    "Необясними загадки" - 40 еп.

  • 02:40

    "Криминални разследвания: Австралия" - 16 еп.

  • 03:40

    "Жени зад решетките" - 12 еп.

  • 04:25

    "Лекари стажанти" - 1 еп.

  • 05:15

    "Граничен контрол" - 6 еп.

  • 06:05

    "Лекарки" - 7 еп.

 
  • 07:00

    "Отмъщението" - 117 еп.

  • 07:55

    "В плен н любовта" - 82 еп.

  • 08:50

    "На лов за милионер" - 1 еп.

  • 09:45

    "Къде си, татко" - 115 еп.

  • 10:40

    "Лоша отплата" - 154 еп.

  • 11:30

    "Чуй ме, красавице" - 23 еп.

  • 12:25

    "Престъпление и любов" - 138 еп.

  • 13:20

    "Обърни се да се влюбиш" - 26 еп.

  • 14:10

    "На лов за милионер" - 1 еп.

  • 15:05

    "Къде си, татко" - 115 еп.

  • 16:00

    "Загадките на любовта" - 69 еп.

  • 16:55

    "Чуй ме, кракавице" - 23 еп.

  • 18:40

    "Отмъщението" - 117 еп.

  • 19:35

    "Загадките на любовта" - 70 еп.

  • 20:30

    "Лоша отплата" - 149 еп.

  • 21:20

    "Чуй ме, красавице" - 24 еп.

  • 22:10

    "Загадките на любовта" - 110 еп.

  • 23:05

    "Обърни се да се влюбиш" - 26 еп.

  • 00:00

    "Любов до смърт" - 33 еп.

  • 00:55

    "На лов за милионер" - 1 еп.

  • 01:50

    "Престъпление и любов" - 138 еп.

  • 02:40

    "В плен на любвота" - 82 еп.

  • 03:35

    "Къде си, татко" - 115 еп.

  • 04:30

    "Обърни се да се влюбиш" - 26 еп.

  • 05:20

    "Отмъщението" - 117 еп.

  • 06:10

    "Престъпление и любов" - 138 еп.

 
  • 05:30

    Сен Тропе - тв филм /69 епизод/п/

  • 06:25

    Телепазарен прозорец

  • 06:45

    Денят започва - сутрешен блок

  • 09:30

    Здраве

  • 10:00

    Телепазарен прозорец

  • 10:15

    Дързост и красота - тв филм /2511 епизод/

  • 11:00

    Жените с Марта Вачкова /токшоу/

  • 11:45

    Телепазарен прозорец

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу

  • 13:00

    Сен Тропе - тв филм /199 епизод/

  • 13:55

    Фонд БНТ. "Древна земя" филм от рубриката "Атлас"

  • 14:25

    Телепазарен прозорец

  • 14:40

    Иде нашенската музика - фолклор/п/

  • 15:40

    Супа от петел - тв филм на "Евровизия"

  • 16:00

    По света и у нас

  • 16:10

    Новини на турски език

  • 16:20

    Телепазарен прозорец

  • 16:35

    Пухчовци и голчовци - анимационен филм

  • 17:00

    Под дъгата - различните наши деца

  • 17:25

    Библиотеката/п/

  • 17:50

    Частен случай

  • 18:00

    По света и у нас

  • 18:40

    БНТ такси

  • 18:50

    Рецептата на Ути

  • 19:00

    Диви рози - тв филм/13, последен епизод/

  • 19:45

    Лека нощ, деца!. Ние, врабчетата

  • 20:00

    По света и у нас

  • 21:00

    БНТ представя "Футболни хамелеони" - игрално-документален филм /България, 2008г./, режисьор Стойчо Шишков, в ролите. Стойко Пеев, Димитър Димитров, Владимир Колев и др.

  • 22:30

    По света и у нас

  • 23:00

    Ку-ку презареждане

  • 23:30

    Happy Awards - филм за връчването на Първите награди за щастливи хора

  • 00:30

    Сен Тропе - тв филм /199 епизод/п/

  • 01:25

    По света и у нас/п от 20.00/

  • 02:10

    Жените с Марта Вачкова /токшоу/п/

  • 02:55

    По света и у нас /п от 22.30/

  • 03:25

    Видеоклипове

  • 03:40

    Културата на 21 век/п/

  • 04:05

    Под дъгата - различните наши деца/п/

  • 04:30

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/

  • 05:00

    Здраве/п/

 
  • 06:45

    Денят започва – сутрешен блок

  • 09:30

    Здраве

  • 10:00

    Български уроци – народни танци, песни и обичаи /п/

  • 10:30

    Време за готвене – кулинарно шоу /п/

  • 11:00

    Жените с Марта Вачкова – токшоу

  • 11:45

    Векът на България. 1981 година

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    Музикални следи. Маргрет Николова /фонд/

  • 13:00

    Пиано пианисимо – тв филм на Евровизия /Испания/

  • 13:15

    Денят започва – сутрешен блок /п/

  • 16:00

    По света и у нас

  • 16:10

    Минута е много – тв състезание

  • 17:00

    Бразди

  • 17:30

    Здраве /п/

  • 18:00

    По света и у нас

  • 18:40

    Частен случай

  • 18:50

    За животните с любов

  • 19:20

    Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу

  • 19:50

    БНТ такси

  • 20:00

    По света и у нас

  • 21:00

    Довери ми се – тв филм (Италия, 2008), режисьор Джани Лепре, в ролите. Вирна Лизи, Клаудия Занела, Флавио Монтрукио, Масимилиано Бенвенуто, Елена Нардини, Алберто Роси и др. /втора серия/

  • 22:45

    Кино по ноти

  • 23:15

    Шоу „Елит” – предаване за шоубизнес

  • 23:45

    По света и у нас

  • 00:15

    Нощни птици

  • 01:15

    В кадър /п/

  • 02:00

    Ретроспорт. Баскетбол /мъже/. Лукойл – Реал /Мадрид/, 2003 г. /п/

  • 03:35

    По света и у нас /п/

  • 04:05

    Частен случай /п/

  • 04:10

    БНТ такси

  • 04:15

    Жените с Марта Вачкова – токшоу /п/

  • 05:00

    Европейски дневник /п/

  • 05:15

    Часът на зрителите /п/

  • 05:45

    25 години фолклорен ансамбъл „Пиринче” – фолклор

  • 06:15

    Време за готвене – кулинарно шоу /п/

 
  • 07:15

    "Сутрин с ВВТ"

  • 09:45

    TV пазар

  • 10:00

    "По женски" - токшоу

  • 11:45

    TV пазар

  • 12:00

    "Актуално"

  • 12:30

    Новините

  • 13:00

    "Говори Брюксел"

  • 13:30

    Избрано от "Сутрин с ВВТ"

  • 14:00

    "Така го правят жените" - токшоу

  • 15:45

    TV пазар

  • 16:00

    "Генезис" - сериал 15 еп.

  • 17:00

    Новините

  • 17:15

    TV пазар

  • 17:30

    "Спортното по ВВТ"

  • 19:30

    Новините

  • 20:15

    "Разследване със Светослава Тадаръкова"

  • 20:45

    "Приказки от Холивуд"

  • 21:15

    "Генезис" - сериал 16 еп.

  • 22:15

    Новините

  • 23:00

    "По женски" - токшоу

  • 00:40

    "Генезис" - сериал 16 еп.

  • 01:40

    "Така го правят жените"

  • 03:10

    "Актуално"

  • 03:30

    Новините

  • 04:10

    "Разследване със Светослава Тадаръкова"

  • 04:40

    "Приказки от Холивуд"

  • 05:10

    "Спортното по ВВТ"

  • 07:00

    Музика

 
  • 06:00

    "Безследно изчезнали" - сериал, сезон 2, /п/

  • 06:45

    "Крава и пиле" - анимация

  • 07:10

    "Шотландски боец" - сериал, сезон 1, /п/

  • 08:00

    "Ларго Уинч" - сериал, сезон 1, /п/

  • 09:05

    "Военна прокуратура" - сериал, сезон 6

  • 10:00

    "Четирима братя" - екщън, /п/

  • 12:00

    "Женени с деца" - сериал, сезон 11, /п/

  • 12:30

    "Кобра 11" - сериал, сезон 2

  • 13:30

    "Безследно изчезнали" - сериал, сезон 2

  • 14:30

    "Веществени доказателства. Париж" - сериал, сезон 4

  • 15:30

    "Шотландски боец" - сериал, сезон 1

  • 16:30

    "Военна база Пенсакола" - сериал, сезон 3

  • 17:30

    "Ларго Уинч" - сериал, сезон 1

  • 18:30

    "Женени с деца" - сериал, сезон 11

  • 19:00

    "Полицейско управление Ню Йорк" - сериал, сезон 3

  • 20:00

    "Закони на войната" - сериал, сезон 1

  • 21:00

    "Звеното" - сериал, сезон 4

  • 22:00

    "Меч на честта" - екшън

  • 23:45

    "Звеното" - сериал, сезон 4, /п/

  • 00:30

    "Горещи моменти" - еротика

  • 03:00

    "Убийство по сценарий" - сериал, сезон 4

  • 03:45

    "Бевърли Хилс 90210" - сериал

  • 04:30

    "Американски гладиатори" - сериал, сезон 2

  • 05:10

    "Стар трек" - сериал

 
  • 06:00

    "Малкият барабанчик" - анимационен филм, /п/

  • 07:30

    "По-лесно е една камила..." - драма

  • 10:00

    "Забравени досиета" - сериал, сезон 1, /п/

  • 12:00

    "Чудесата в деня на свети Никога" - семеен филм

  • 14:00

    "Момичето на Джони" - драма

  • 16:00

    "Сивата зона " - драма

  • 18:00

    "Забравени досиета" - сериал, сезон 1

  • 20:00

    "От местопрестъплението. Маями" - сериал, сезон 6

  • 21:00

    "Търнър и Хуч"- комедия с уч. На Том Ханкс, Мар Уинингам, Крейг Нелсън и др.

  • 23:00

    "От местопрестъплението. Маями" - сериал, сезон 6, /п/

  • 00:00

    "Момичето на Джони" - драма, /п/

  • 01:35

    "По-лесно е една камила..." - драма, /п/

 
  • 06:00

    "Супермен" - анимационен сериал

  • 06:20

    "Наскар пилоти" - анимация

  • 06:45

    "Батман" - анимация

  • 07:05

    "Трансформърс. Роботи под прикритие" - анимация

  • 07:30

    "Скъпа неприятелко" - теленовела, 2 епизода

  • 09:30

    "Биг Брадър Фемили" - на живо от къщата

  • 13:30

    "Съпруг за Естела" - теленовела

  • 14:30

    Зрителите пожелаха."Малки жени" - началото на историята, /п/

  • 16:00

    "Усещане за любов" - теленовела, 2 епизода

  • 18:00

    "Позволи ми да те обичам" - теленовела, 2 епизода

  • 20:00

    "Другата жена" - теленовела

  • 21:00

    "Непокорен ангел" - теленовела

  • 22:00

    "Гордата Аси" - сериен филм

  • 23:30

    "Другата жена" - теленовела, /п/

  • 00:20

    "Скъпа неприятелко" - теленовела, /п/

  • 01:10

    "Позволи ми да те обичам" - теленовела, 2 епизода, /п/

  • 02:55

    " Усещане за любов " - теленовела, 2 епизода, /п/

  • 04:30

    "Гордата Аси" - сериен филм, /п/

 
  • 07:00

    Гоцомецания - детско предаване

  • 08:00

    Малкият Амадеус - анимационен сериал

  • 08:30

    Ърки и Пърки - анимационен сериал

  • 09:00

    Кибер битки - анимационен сериал

  • 09:30

    Отряд Зет - анимационен сериал

  • 10:00

    Мегароботи - анимационен сериал

  • 10:30

    Покахонтас – анимационен сериал

  • 11:00

    Кърби - анимационен сериал

  • 11:30

    Франклин – анимационен сериал

  • 12:00

    Да бъдеш Ева - теленовела

  • 13:00

    Да бъдеш Ева - теленовела

  • 14:00

    Наричаха я Луна - теленовела

  • 15:00

    Обрати на съдбата – теленовела

  • 16:00

    Отряд Зет - анимационен сериал

  • 16:30

    Мегароботи - анимационен сериал

  • 17:00

    Покахонтас– анимационен сериал

  • 17:30

    Кибер битки - анимационен сериал

  • 18:00

    Да бъдеш Ева - теленовела

  • 19:00

    Да бъдеш Ева - теленовела

  • 20:00

    Наричаха я Луна - теленовела

  • 21:00

    Обрати на съдбата – теленовела

 
  • 07:00

    "Термометър" - Здравно предаване с Емил Рафаилов

  • 08:00

    "Национален Фактор" - с Ивайло Крачунов

  • 08:50

    "AгроФорум" - Актуална информация за селското стопанство.

  • 09:30

    Детски свят . Хари в царството на динозаврите - анимационна поредица

  • 09:45

    Телепазарен прозорец

  • 10:00

    "Дивият ангел" - 106 епизод- теленовела

  • 11:00

    Телепазарен прозорец

  • 11:15

    "Сезонът на убийствата" - 6 епизод

  • 13:00

    Новини

  • 13:30

    Телепазарен прозорец

  • 13:45

    Документален филм

  • 14:00

    "Сладка тайна" - 8 епизод- теленовела

  • 14:50

    Telestar

  • 15:30

    "Пълна къща" - 89 епизод- комедиен сериал

  • 16:00

    "Музикален бонус - тв игра"

  • 17:00

    Детски свят . Ърки и Пърки - анимационна поредица

  • 17:15

    Телепазарен прозорец

  • 17:40

    Telestar

  • 18:00

    Новини

  • 18:30

    "Дивият ангел" - 107 епизод- теленовела

  • 19:20

    "Сладка тайна" - 9 епизод- теленовела

  • 20:30

    "Продавачки" - 1 епизод

  • 21:30

    "Продавачки" - 2 епизод

  • 22:30

    Новини

  • 23:05

    "Господ си знае работата" - 17 епизод

  • 00:05

    Телешоп

  • 00:35

    "Brasileiro" - мач от Бразилското футболно първенство /повторение/

  • 02:35

    Документален филм

  • 03:00

    "Господ си знае работата" - 17 епизод

  • 04:00

    "Наричаха я Луна" - 46 епизод

  • 05:00

    "Наричаха я Луна" - 47 епизод

  • 05:45

    "Дон Матео" - 86 епизод

 
  • 05:00

    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"

  • 09:30

    Телешоп

  • 09:45

    Документален филм

  • 10:00

    Новини

  • 10:10

    Прогноза за времето

  • 10:15

    Агромаркет

  • 10:30

    Новини

  • 10:35

    "Християнството" - публицистично предаване

  • 11:00

    Новини

  • 11:25

    Прогноза за времето

  • 11:30

    Новини

  • 11:45

    Телестар

  • 12:00

    Новини

  • 12:10

    ТВ маркет

  • 12:30

    Новини

  • 12:35

    Агромаркет

  • 13:00

    Новини

  • 13:25

    Прогноза за времето

  • 13:30

    Новини

  • 13:35

    Документален филм

  • 14:00

    Новини

  • 14:10

    Прогноза за времето

  • 14:15

    Телешоп

  • 14:30

    Новини

  • 14:35

    Документален филм

  • 15:00

    Новини

  • 15:05

    "Играй и спечели"

  • 16:00

    Новини

  • 16:15

    Телестар

  • 16:30

    Новини

  • 16:35

    Телешоп

  • 17:00

    Новини

  • 17:25

    Прогноза за времето

  • 17:30

    "Под лупа" - публицистично предаване на ТВ "Европа

  • 18:00

    Новини

  • 18:05

    "Под лупа"- публицистично предаване на ТВ "Европа

  • 18:30

    Централна емисия НОВИНИ

  • 18:55

    Прогноза за времето

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    Прогноза за времето

  • 19:15

    Спорт

  • 19:30

    "ЕКОН"

  • 19:45

    Спорт

  • 20:00

    Новини

  • 20:10

    прогноза за времето

  • 20:15

    "Под лупа"

  • 21:00

    Новини

  • 21:25

    Прогноза за времето

  • 21:30

    "ЕКОН"

  • 21:45

    Спорт

  • 22:00

    Новини

  • 22:10

    Прогноза за времето

  • 22:15

    Спорт

  • 22:30

    Утрешен вестник - преглед на печата

  • 22:35

    "Евромакс"

  • 23:00

    Новини

  • 23:25

    Прогноза за времето

  • 23:30

    Утрешен вестник - преглед на печата

  • 23:35

    "ЕКОН"

  • 23:50

    Спорт

  • 00:00

    - 05.00 Новинарски информационен блок

 
  • 08:00

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 08:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 09:00

    "Образователен справочник"

  • 09:05

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 09:20

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 09:45

    "Образователен справочник"

  • 09:50

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 10:10

    "Отвори очи" - пантомимен спектакъл

  • 10:45

    "На хорото"

  • 11:00

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 11:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 12:00

    "Образователен справочник"

  • 12:05

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 12:20

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 12:45

    "Образователен справочник"

  • 12:50

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 13:10

    "Отвори очи" - пантомимен спектакъл

  • 13:45

    "На хорото"

  • 14:00

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 14:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 15:00

    "Образователен справочник"

  • 15:05

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 15:20

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 15:45

    "Образователен справочник"

  • 15:50

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 16:10

    "Отвори очи" - пантомимен спектакъл

  • 16:45

    "На хорото"

  • 17:00

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 17:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 18:00

    "Образователен справочник"

  • 18:05

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 18:20

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 18:45

    "Образователен справочник"

  • 18:50

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 19:10

    "Отвори очи" - пантомимен спектакъл

  • 19:45

    "На хорото"

  • 20:00

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 20:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 21:00

    "Образователен справочник"

  • 21:05

    "Първи стъпки" - предаване за компютърна грамотност

  • 21:20

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 21:45

    "Образователен справочник"

  • 21:50

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 22:10

    "Отвори очи" - пантомимен спектакъл

  • 22:45

    "На хорото"

 
  • 08:20

    Tелешоп

  • 08:40

    "Пет за четири" - неспортно предаване на С. Диков /п/

  • 09:40

    Телешоп

  • 10:00

    "Спорт Мания" с Крум Савов /п/

  • 12:00

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3" /п/

  • 13:45

    Телешоп

  • 14:00

    "Психологически портрет" - предаване за паранормалното /п/

  • 15:00

    "Без монтаж" - предаване за актуални теми

  • 15:45

    Телешоп

  • 16:00

    "Музикален бонус"- телевизионна игра

  • 17:00

    "Невидимият кадър"

  • 17:20

    "Телемаркет"

  • 17:40

    Актуално студио"Дерби"

  • 18:40

    Tелешоп

  • 19:00

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3"

  • 20:00

    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3"

  • 21:00

    "Жълтини"

  • 21:30

    "Пентаграм" - предаване с парапсихолози

  • 23:10

    "Неудобните" - предаване с Маргарита Димитрова /п/

  • 00:10

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 00:30

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3" /п/

  • 01:30

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 01:50

    "Еротични нощи" - еротика

  • 03:20

    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3" /п/

  • 04:20

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3" /п/

  • 05:20

    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3" /п/

  • 06:10

    "Жълтини" /п/

  • 06:40

    "Пентаграм" - предаване с парапсихолози /п/

 
  • 06:45

    "Здравей, България" - сутрешен блок на НТВ

  • 09:15

    "На кафе" - предаване на НТВ

  • 11:30

    "Къщата на парите" - забавно предаване на НТВ

  • 12:45

    "Сделка или не" - телевизионна игра

  • 13:30

    "1001 нощ" - сериен филм

  • 15:00

    "Ветровете на любовта" - сериен филм

  • 16:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 16:30

    "Пламъкът на сърцето" - сериен филм

  • 18:00

    "Забранена любов" - сериен филм

  • 19:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 20:00

    БИГ БРАДЪР ФЕМИЛИ - на живо

  • 22:00

    Шоуто на Иван & Андрей - на живо

  • 23:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 23:30

    Шоуто на Иван & Андрей - на живо

  • 00:00

    "Нощта на парите" - тв игра

  • 01:15

    "Изгубени" - сериен филм, 4 сезон

  • 02:00

    "На четири очи" с Цветанка Ризова /п/

  • 03:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ /п/

  • 03:45

    "Ветровете на любовта"- сериен филм /п/

  • 04:45

    "Островът на любовта" - сериен филм

  • 05:30

    "1001 нощ" - сериен филм, /п/

 
  • 07:00

    Новини

  • 07:05

    „Добро утро”

  • 10:00

    Новини

  • 10:15

    „Добро утро”

  • 11:00

    „Малахов+”

  • 12:00

    „Модна присъда”

  • 13:00

    Новини

  • 13:20

    „Контролна покупка”

  • 13:40

    „Участъкът”

  • 14:30

    „Детективи”

  • 15:00

    Още новини

  • 15:25

    „Да разбереш. Да простиш”

  • 16:00

    Новини

  • 16:20

    „Искам да знам”

  • 17:10

    Сериал: „Годежен пръстен”

  • 18:00

    „Федералният съдия”

  • 19:00

    Новини

  • 19:30

    „Следата”

  • 20:10

    „Хайде да се оженим!”

  • 21:00

    “Чакай ме”

  • 22:00

    Време

  • 22:30

    Сериал: „Ермолови”

  • 23:30

    Сериал: „Московска сага”

  • 00:25

    „Познер”

  • 01:20

    Нощни новини

  • 01:35

    Филм

  • 03:10

    „Детективи”

  • 03:40

    „Модна присъда”

  • 04:30

    „Мой роднина”

  • 05:10

    Сериал: „Годежен пръстен”

  • 06:00

    Новини

  • 06:05

    Сериал: „Ермолови”

 
  • 05:05

    „Пушкала и такъми”

  • 05:35

    „Вишнева костилка”

  • 06:05

    „Дневниците на великия ловец”

  • 06:55

    „Светът на подводния лов”

  • 07:10

    „Американски риболов”

  • 07:40

    „Планетата на рибаря”

  • 07:55

    „Майстор на риболова”

  • 08:25

    „Дивечовъдство”

  • 08:55

    „Лов по американски”

  • 09:20

    „На куката”

  • 09:35

    „Светът на подводния лов”

  • 09:50

    „Риболов на изкуствена муха”

  • 10:20

    „Диалози за риболова. Народен проект”

  • 10:35

    „Ловни оръжия”

  • 11:05

    „Ножът”

  • 11:20

    „Риболов в открито море”

  • 11:45

    „С оръжие под вода”

  • 12:15

    „Лов по американски”

  • 12:40

    „Такъми”

  • 12:55

    „Диалози за риболова”

  • 13:20

    „На слука”

  • 13:50

    „Първичен инстинкт”

  • 14:05

    „Лов на голяма риба с Лари Далберг”

  • 14:30

    „Тайните на лова с Бейб Винкелман”

  • 14:50

    „Оръжие”

  • 15:05

    „История на лова”

  • 15:35

    „Къде кълве”

  • 16:05

    „На лов в Новия свят”

  • 16:30

    „Лов в мъгла”

  • 17:25

    „Диалози за риболова. Народен проект”

  • 17:40

    „Планетата на рибаря”

  • 17:55

    „Диалози за риболова”

  • 18:25

    „Особености на руския лов”

  • 19:00

    „Личен опит”

  • 19:30

    „Риболов в открито море”

  • 19:55

    „Ловни раздумки”

  • 20:10

    „Диалози за риболова”

  • 20:35

    „Алманах от странство”

  • 21:05

    „Първичен инстинкт”

  • 21:20

    „Подводните репортажи на Гай Харви”

  • 21:45

    „Тайните на риболова с Бейб Винкелман”

  • 22:05

    „Светът на подводния лов”

  • 22:20

    „Дивеч и ловец”

  • 22:50

    „Лов без граници. Лов с лък в Южна Африка”

  • 23:45

    „Моторни лодки”

  • 00:15

    „Трофеи от Нова Зеландия”

  • 01:10

    „Следотърсач”

  • 01:40

    „Риболов в открито море”

  • 02:05

    „От нашия шеф-готвач”

  • 02:20

    „Диалози за риболова”

  • 02:45

    „Гордон в засада”

  • 03:15

    „Първичен инстинкт”

  • 03:30

    „Подводните репортажи на Гай Харви”

  • 03:55

    „Тайните на риболова с Бейб Винкелман”

  • 04:15

    „На куката”

  • 04:30

    „Клуб за риболовни пътешествия „Турбаза Барсуково”

 
  • 06:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 06:05

    "Песните на България" - българска народна музика

  • 06:30

    "След първи петли" - музика за настроение

  • 07:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 07:10

    "Хороскоп" - интерактивен справочник

  • 07:30

    "Златни хитове" - избрани песни

  • 08:00

    "Промо" - новите хитове

  • 08:30

    "GSM парад" - избрани песни

  • 08:40

    "На фокус" - промо линия

  • 09:00

    "Горещи хитове" - избрани песни

  • 09:30

    "Мегамикс" - само хитове

  • 10:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 10:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 11:00

    "Фолкмаратон" - предаване на "Пайнер"

  • 12:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 12:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:40

    "На фокус" - промо линия

  • 13:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 13:05

    "От извора" - българска народна музика

  • 13:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 13:50

    "GSM парад" - избрани песни

  • 14:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 14:10

    "Избери песен" - музикална игра

  • 15:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 15:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 16:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 16:10

    "Оракул" - интерактивен справочник

  • 17:00

    "Това е България" - документална поредица

  • 17:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 17:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 18:00

    "Картини от Света" - музикална импресия

  • 18:05

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 18:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 19:00

    "На фокус" - промо линия

  • 19:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 19:50

    "GSM парад" - избрани песни

  • 20:00

    "Звездно" - тв шоу

  • 20:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 21:00

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 00:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 00:05

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 02:00

    "Нощна фиеста" - музикална програма

  • 02:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 03:00

    "Избрано от Вас" - музикална програма

  • 04:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 04:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 05:00

    "Бащино огнище" - програма за традициите

  • 05:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 05:40

    "Златни хитове" - най-доброто

 
  • 04:00

    „Утрото на Русия”

  • 09:00

    „За най-важното”

  • 10:00

    Вести

  • 10:30

    Вести-Москва

  • 10:50

    Сериал: “Богата и любима”

  • 11:45

    Сериал: „Железничари”

  • 12:40

    Вести. Дежурна част

  • 13:00

    Вести

  • 13:30

    Вести-Москва

  • 13:50

    Сериал: „Следствени тайни”

  • 15:30

    „Кулагин и партньори”

  • 16:00

    Вести

  • 16:15

    Вести-Москва

  • 16:35

    Сериал: „Дворчето”

  • 17:05

    Сериал: „Ефросиня”

  • 18:00

    Сериал: „Дума на жена”

  • 19:00

    Вести

  • 19:30

    Местно време. Вести

  • 19:50

    „Лека нощ, деца”

  • 20:00

    Сериал: „Странните телеграми”

  • 21:55

    „Неистовият Ролан”

  • 22:50

    Вести+

  • 23:10

    „Искам да живея”

  • 00:45

    Игрален филм

  • 02:40

    „Кралицата на тигрите. Маргарита Назарова”

  • 03:40

    Вести. Дежурна част

 
  • 07:00

    Ранни вести /на живо/

  • 10:00

    НОВИНИ - сутрешна емисия - /пряко от Бургас/

  • 10:15

    Китка народни песни

  • 10:30

    "Директно с Теодор Ангелов" /на живо/

  • 12:00

    НОВИНИ - обедна емисия /пряко от Бургас/

  • 12:20

    Китка народни песни

  • 12:30

    "Афера" /повторение/

  • 14:15

    "Паралакс"/повторение/

  • 15:30

    "Не мога да мълча" с Марин Кадиев /повторение/

  • 16:00

    Неделна мозайка /повторение/

  • 16:45

    Поп музика

  • 17:00

    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ". Спорт. /пряко от Бургас/

  • 17:25

    "Всички на мегдана"- поздравителен концерт/ на живо/

  • 18:15

    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/

  • 19:00

    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /пряко от Бургас/

  • 19:30

    "Дискусионно студио" /на живо/

  • 20:30

    "Зад фасадата" /на живо/

  • 21:30

    Новини. Прогноза за времето. /повторение/

  • 22:00

    "От упор" /повторение/

  • 23:40

    "Отблясъци"-док.филм

  • 00:00

    Новини. Прогноза за времето. /повторение/

  • 00:30

    "Дискусионно студио" /повторение/

  • 01:30

    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/

  • 02:15

    поп музика

  • 02:30

    Директно с Теодор Ангелов /повторение/

  • 04:00

    Рок концерт

  • 05:00

    "Природата е неговото ателие" - док.филм

  • 05:30

    Поп музика

  • 05:45

    "Всички на мегдана"- поздравителен концерт /повторение/

  • 06:30

    Новини. Прогноза за времето. Спорт /повторение/

 
  • 07:00

    "Сутрин в 7" - сутрешен блок

  • 09:00

    "Влюбена в Берлин" - еп. 359 и 360, теленовела, Германия, 2005, с Александра Нелдел, Матис Кюнцлер, Карим Кьостер

  • 10:00

    "Пътеводител на модерното момиче" - еп. 2, предаване за мода

  • 10:25

    "SOS! Бавачки" - сезон 2, еп. 13 и сезон 3, еп. 1, семейно риалити шоу, Англия, 2004

  • 12:00

    Новини

  • 12:30

    Телешопинг

  • 12:45

    "Катерина и нейните дъщери" - сезон 2, еп. 6, драматичен сериал, Италия, 2006, с Вирна Лизи, Рей Ловлок, Алесандра Мартинес, Алесандро Бенвенути

  • 13:45

    "Двете страни на правосъдието" - еп. 2, сериал, екшън, драма, САЩ, 2008, с Марк-Пол Госелар, Глориа Рубен, Кюри Граам - повторение

  • 14:35

    "Приключенията на мечето Падингтън" - сезон 2, еп. 8 и 9, анимация

  • 15:30

    Най-доброто от "Следобед с ТВ 7"

  • 17:00

    "Шпионаж" - сезон 2, еп. 6, сериал, драма, Канада, 2005, с Иън Трейси, Клиа Скот, Мат Фрюър

  • 18:00

    "Вярно с оригинала" - политическо токшоу с Петър Волгин

  • 19:00

    Новини

  • 20:00

    "Новият Купидон" - еп. 1, комедиен сериал, САЩ, 2009, с Боби Канъвейл, Сара Полсън, Рик Гомез, Камий Гуати

  • 21:00

    "Отборен дух" - комедия, Германия, САЩ, 2006, с Джеф Бриджис, Миси Перегрим, Ванеса Ленгинс - премиера

  • 23:00

    Новини

  • 23:40

    "Шпионаж" - сезон 2, еп. 6, сериал, драма, Канада, 2005, с Иън Трейси, Клиа Скот, Мат Фрюър - повторение

  • 00:40

    "SOS! Бавачки" - сезон 2, еп. 13 и сезон 3, еп. 1, семейно риалити шоу, Англия, 2004 - повторение

  • 02:10

    "Смразяващ сблъсък" - приключенски екшън, САЩ, 2000, с Трийт Уилямс, Ханс Яенике, Гари Хъдзън, Алън Бърстийн

  • 03:35

    "Пътеводител на модерното момиче" - еп. 2, предаване за мода - повторение

  • 04:00

    "Влюбена в Берлин" - еп. 359 и 360, теленовела, Германия, 2005, с Александра Нелдел, Матис Кюнцлер, Карим Кьостер - повторение

  • 04:50

    Най-доброто от "Следобед с ТВ 7" - повторение

  • 06:15

    "Пътеводна светлина" - еп. 202, теленовела, драма, САЩ, 2003, с Ребека Мейдър, Стюард Амброуз, Ръс Андерсън, Скот Бейли - повторение

 
  • 06:45

    Изумрудената огърлица - ТВ сага - 12 епизод

  • 07:30

    Детски свят - Еб и Фло

  • 08:00

    Новини

  • 08:10

    Исторически календар

  • 08:15

    Преглед на печата

  • 08:30

    Щрак - комедийно шоу

  • 08:45

    Малки обяви

  • 09:00

    Изумрудената огърлица - ТВ сага - 12 епизод

  • 10:00

    Новини

  • 10:20

    Големите музеи на Америка - ТВ поредица - 1 епизод

  • 11:15

    Отражението знае повече - документален филм

  • 12:00

    Новини

  • 12:05

    Исторически календар

  • 12:10

    Малки обяви

  • 12:30

    Зелен дракон - драма с Патрик Суейзи

  • 14:00

    Генезис - ТВ сериал - 19 епизод

  • 15:00

    Детски свят - Еб и Фло

  • 15:40

    Щрак

  • 16:00

    Малки обяви

  • 16:30

    Новини

  • 16:45

    Детски свят - Флок

  • 17:10

    Големите музеи на Америка - ТВ поредица - 1 епизод

  • 18:00

    Изумрудената огърлица - ТВ сага - 13 епизод

  • 19:00

    Новини

  • 19:30

    Малки обяви

  • 20:00

    Спорт + - предаване на Телекабел

  • 21:30

    Щрак

  • 22:00

    Новини

  • 22:30

    Генезис - ТВ сериал - 20 епизод

  • 00:00

    Новини

  • 00:30

    Почти бременна - комедия

  • 02:10

    Честита Нова година - криминален

  • 03:30

    Слепецът - ТВ поредица - 13 епизод

  • 04:30

    Музикален блок

 
  • 05:00

    "По изгрев слънце" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 07:00

    "Сутрешна доза" - музикален микс поп-фолк, BG/world pop и етно

  • 09:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 10:00

    Ретро парти

  • 11:00

    "Без кофеин"

  • 12:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 13:00

    Ретро парти

  • 13:10

    "Без кофеин"

  • 14:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 14:30

    "Музикална мания" - микс попфолк, World Pop и етно

  • 16:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 16:30

    "Музикална мания" - микс попфолк, World Pop и етно

  • 18:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 19:00

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк и BG/World Pop

  • 21:00

    "Хит зона"- микс

  • 00:00

    "Бели нощи" - музикален микс

  • 02:00

    Ретро парти

  • 02:10

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк, BG/World Pop, етно

 
  • 06:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 06:30

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 07:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 07:30

    Методът „Пилатес” - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 08:00

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 08:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 09:00

    Откриването предстои - поредица за откриване на заведения

  • 09:30

    Изяж Азия - пътуващо кулинарно шоу

  • 10:00

    Треска за захар - поредица за торти и сладкиши

  • 10:30

    Сладкият живот на Дейвид Роко - поредица за италанска кухня

  • 11:00

    Кулинарните приключения на Тод Инглиш

  • 11:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 12:00

    Бърза кухня ала Жак Пепен - кулинарно шоу

  • 12:30

    Всичко за виното - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 13:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 13:30

    Методът „Пилатес” - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 14:00

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 14:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 15:00

    Откриването предстои - поредица за откриване на заведения

  • 15:30

    Изяж Азия - пътуващо кулинарно шоу

  • 16:30

    Треска за захар - поредица за торти и сладкиши

  • 17:00

    Сладкият живот на Дейвид Роко - поредица за италанска кухня

  • 17:30

    Великолепният китаец - поредица за китайска кухня

  • 18:00

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 18:30

    Бърза кухня ала Жак Пепен - кулинарно шоу

  • 19:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 19:30

    Откриването предстои - поредица за откриване на заведения

  • 20:00

    Изяж Азия - пътуващо кулинарно шоу

  • 20:30

    Треска за захар - поредица за торти и сладкиши

  • 21:00

    Сладкият живот на Дейвид Роко - поредица за италанска кухня

  • 21:30

    Великолепният китаец - поредица за китайска кухня

  • 22:00

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 22:30

    Бърза кухня ала Жак Пепен - кулинарно шоу

  • 23:30

    Странстращият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 00:00

    Всичко за виното - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 00:30

    Откриването предстои - поредица за откриване на заведения

  • 01:00

    Вкусът на живота - поредица за луксозен туризъм

  • 01:30

    Какво ядем - кулинарна енциклопедия

 
Избори 2014 с Дневник