След 5

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

bTV

08:00 "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
11:00 "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
12:00 bTV Новините - обедна емисия
12:30 "Домашен арест" - сериал, с.3, еп.23
13:00 "Майка под наем" - комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Майкъл Маккълърс, актьори -  Денис О'Хеър, Ейми Полър, Дакс Шепард, Сигорни Уивър, Тина Фей, Грег Киниър, Стив Мартин и др.
15:00 "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.3
16:00 "Мармалад" - токшоу
18:00 "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
19:00 bTV Новините - централна емисия
19:30 bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00 "Генезис" - екшън,трилър,фантастика (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Кристофър Нолан, актьори - Леонардо Ди Каприо,Марион Котияр, Джоузеф Гордън-Левит, Кен Уатанабе, Елън Пейдж,Майкъл Кейн, Килиън Мърфи, Том Беринджър, Лукас Хаас, Дилийп Рао,Том Харди, Пийт Постълуейт и др.
Виж цялата програма >>

БНТ1

08:00 По света и у нас Информционна емисия
09:00 Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00 Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:00 Отблизо с Мира Добрева Рзвлекателно предаване
12:00 По света и у нас Информационна емисия
12:35 Бразди Предаване за земеделие
13:05 Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
14:10 Малки истории Предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:15 Игрек 17 игрален филм /България, 1972г./, режисьор Вили Цанков, в ролите: Иван Кондов, Йозеф Блаха, Доротея Тончева, Анани Явашев, Явор Милушев, Георги Георгиев-Гец, Георги Калоянчев и др.
17:00 Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
18:00 Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
Виж цялата програма >>

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

08:00 "Събуди се..." - предаване
11:00 "Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00 Новините на NOVA
12:30 Темата на NOVA
12:50 "Щурият Ръсел" (премиера) - с уч. на Фред Уилард, Джон Ратценбергер, Мейсън Вейл Котън,
13:00 "Щурият Ръсел" (премиера) - с уч. на Фред Уилард, Джон Ратценбергер, Мейсън Вейл Котън, Макена Грейс, Джон Хънигън, Чарлз Робинсън и др.
14:50 "Повелителят на кухнята" - с уч. на Брадли Купър, Сиена Милър, Джейми Дорнан, Ема Томпсън, Ума Търман, Даниел Брюл и др.
15:00 "Сватбено пожелание" - с уч. на Кейти Секоф, Сейдж Броклибенк, Ким Пойриър, Томи Лиутас, Ники Елек, Стивън Хузар и др.
17:00 "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
17:55 "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
18:00 "Ничия земя" - предаване
Виж цялата програма >>

Какво следва

С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П
23 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах