Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 05:20

    Диви и истински: Опасните трикове на алигатора

  • 06:10

    Проект "Кученце": Епизод 6

  • 06:35

    Проект "Кученце": Епизод 7

  • 07:00

    Имението на сурикатите: Наследниците на имението

  • 07:25

    Планета на диви животни: Глиганът - роден да бъде свободен

  • 07:50

    Малчугански свят: Природата си знае работата

  • 08:40

    Всичко За Породата: Лхаса апсо

  • 09:10

    За котките с любов: Епизод 5

  • 10:05

    Пътешествията на Микаела: Епизод 2

  • 11:00

    Зоополицаи: Епизод 11

  • 11:55

    Помощ за дивата природа: Епизод 19

  • 12:20

    Помощ за дивата природа: Епизод 8

  • 12:50

    Последен шанс за спасение: Нешлифовани диаманти

  • 13:45

    Зооинспектори: Професия за смелчаци: Епизод 9

  • 14:10

    Ветеринари стажанти в спешното: Нови предизвикателства

  • 14:40

    Галапагос: Епизод 3

  • 15:30

    Котки 101: мейн кун, египетска мау, сиамска, хималайска, ориенталска, турска ангорска

  • 16:30

    С делфините: Епизод 1

  • 17:00

    Всичко За Породата: Немски курцхар

  • 17:25

    Животни трепачи: Епизод 9

  • 17:50

    Животни трепачи: Епизод 10

  • 18:20

    С Ник Бейкър при чудатите животни: Блатното чудовище

  • 19:15

    Пътешествията на Микаела: Епизод 3

  • 20:10

    Кучета 101: Далматинец, сибирско хъски, немски късокосмест птичар, хавански бишон, померан

  • 21:05

    Пътешествието на живота: Превземането на сушата

  • 22:00

    Най-дивата Африка: Замбези

  • 22:55

    В леговището на дракона

  • 23:50

    Диви и истински: Недоволстващият каубой

  • 00:45

    Галапагос: Епизод 3

  • 01:40

    Кучета 101: Далматинец, сибирско хъски, немски късокосмест птичар, хавански бишон, померан

  • 02:35

    Пътешествието на живота: Превземането на сушата

  • 03:30

    Най-дивата Африка: Замбези

  • 04:25

    В леговището на дракона

 
  • 06:00

    Новини

  • 06:05

    "Плюс-минус" - икономически журнал

  • 06:30

    Сутрешен информационно-забавен журнал

  • 10:00

    Новини

  • 10:05

    "Червени рози" - сериал

  • 11:03

    "Горещи теми" - булеварден журнал

  • 11:25

    "По божа воля" - сериал

  • 12:15

    "От приятелство" - сериал

  • 13:00

    Новини

  • 13:15

    ARD консултация за тялото и душата

  • 14:00

    Обеден журнал

  • 15:00

    Новини

  • 15:10

    "Червени рози" - сериал

  • 16:00

    Новини

  • 16:10

    "Буря от любов" - сериал

  • 17:00

    Новини

  • 17:10

    "Жираф, къртица и ко." - истории от зоопарка

  • 18:00

    Новини

  • 18:15

    "Горещи теми" - булеварден журнал

  • 19:00

    "Забранена любов" - сериал

  • 19:25

    "Мариенхоф" - сериал

  • 19:50

    "Дуелът: Играта за 100.000?"

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    Кино в сряда: "На кръстопът" - игрален филм, ФРГ, 2011

  • 22:45

    ARD ексклузивно

  • 23:15

    "Темите на деня" - новини и коментари

  • 23:45

    Документация

  • 01:00

    Нощен журнал

  • 01:20

    "Под кожата" - игрален филм, копродукция, 2004

  • 03:05

    "Буря от любов" - сериал

  • 03:55

    Документация

 
  • 07:10

    "Първобитен свят", 1 сезон, 4 еп., приключенски екшън - Великобритания, 2007

  • 08:10

    "Ангел на мрака", 1 сезон, 2 еп., научно - фантастичен екшън - САЩ, 2000

  • 09:00

    "Джоун", 2 сезон, 17 еп., драма - фентъзи - САЩ, 2004

  • 09:55

    "Адвокатите", 3 сезон, 12 еп., криминална драма - САЩ, 1998

  • 10:50

    "Старгейт: Атлантис", 4 сезон, 16 еп., научна фантастика - САЩ, 2007

  • 11:45

    "Ангел на мрака", 1 сезон, 2 еп., научно - фантастичен екшън - САЩ, 2000

  • 12:40

    "Джоун", 2 сезон, 17 еп., драма - фентъзи - САЩ, 2004

  • 13:35

    "Адвокатите", 3 сезон, 12 еп., криминална драма - САЩ, 1998

  • 14:30

    "Старгейт: Атлантис", 4 сезон, 16 еп., научна фантастика - САЩ, 2007

  • 15:25

    "Първобитен свят", 1 сезон, 4 еп., приключенски екшън - Великобритания, 2007

  • 16:20

    "Джоун", 2 сезон, 18 еп., драма - фентъзи - САЩ, 2004

  • 17:15

    "Ангел на мрака", 1 сезон, 3 еп., научно - фантастичен екшън - САЩ, 2000

  • 18:10

    "Адвокатите", 3 сезон, 13 еп., криминална драма - САЩ, 1998

  • 19:05

    "Старгейт: Атлантис", 4 сезон, 17 еп., научна фантастика - САЩ, 2007

  • 20:00

    "Надпревара", 2 сезон, 21 еп., екшън - драма - Австралия, 2009

  • 21:00

    "Д-р Хаус", 6 сезон, 2 еп., драма - САЩ, 2009

  • 22:00

    "Защитниците", 1 сезон, 8 еп., драма - САЩ, 2010

  • 23:00

    "Морски детективи", 2 сезон, 3 еп., криминален екшън - САЩ, 2004

  • 00:00

    "Надпревара", 2 сезон, 22 еп., екшън - драма - Австралия, 2009

  • 00:55

    "Д-р Хаус", 6 сезон, 2 еп., драма - САЩ, 2009

  • 01:50

    "Защитниците", 1 сезон, 8 еп., драма - САЩ, 2010

  • 02:35

    "Морски детективи", 2 сезон, 3 еп., криминален екшън - САЩ, 2004

  • 03:20

    "Надпревара", 2 сезон, 22 еп., екшън - драма - Австралия, 2009

 
  • 12:00

    "Инспектор Тагарт", 4 сезон, 3 еп., криминална драма - Великобритания, 1988

  • 13:30

    "Ангелите на Чарли", 3 сезон, 19 еп., криминален - САЩ, 1978

  • 14:25

    "Съдружници по неволя", 3 сезон, 7 еп., комедия - САЩ, 1987

  • 15:20

    "Четири жени и едно погребение", 2 сезон, 4 еп., криминална комедия - Австрия, 2007

  • 16:20

    "Четири жени и едно погребение", 2 сезон, 5 еп., криминална комедия - Австрия, 2007

  • 17:20

    "Дювал и Морети", 1 сезон, 17 еп., криминална комедия - Франция, 2007

  • 18:20

    "Ангелите на Чарли", 3 сезон, 20 еп., криминален - САЩ, 1978

  • 19:20

    "Съдружници по неволя", 3 сезон, 8 еп., комедия - САЩ, 1987

  • 20:15

    "Старски и Хъч", 1 сезон, 14 еп., криминален екшън - САЩ, 1975

  • 21:10

    "Всичките светии", 7 сезон, 29 еп., криминална драма - Австралия, 2004

  • 22:05

    "Четири жени и едно погребение", 2 сезон, 4 еп., криминална комедия - Австрия, 2007

  • 23:00

    "Четири жени и едно погребение", 2 сезон, 5 еп., криминална комедия - Австрия, 2007

  • 23:55

    "Дювал и Морети", 1 сезон, 17 еп., криминална комедия - Франция, 2007

  • 01:00

    "Кодово име: Чистачът", 1 сезон, 3 еп., драма - САЩ, 2008

  • 01:55

    "Ангелите на Чарли", 3 сезон, 20 еп., криминален - САЩ, 1978

  • 02:50

    "Всичките светии", 7 сезон, 29 еп., криминална драма - Австралия, 2004

  • 03:45

    "Съдружници по неволя", 3 сезон, 8 еп., комедия - САЩ, 1987

 
  • 09:00

    "Телешоп" - на унгарски език

  • 10:00

    "Нашественици: Oригиналът", 2 сезон, 3 еп., научна фантастика - САЩ, 1984

  • 11:00

    "Доктор Ху", 3 сезон, 7 еп., приключенски - Великобритания, 2007

  • 12:00

    "Телешоп" - на унгарски език

  • 14:00

    "Ловци на духове", 2 сезон, 23 еп., мистерия - САЩ, 2005

  • 15:00

    "Бойна звезда "Галактика"", 1 сезон, 8 еп., научна фантастика - САЩ, 2003

  • 16:00

    "Нашественици: Oригиналът", 2 сезон, 3 еп., научна фантастика - САЩ, 1984

  • 17:00

    "Доктор Ху", 3 сезон, 7 еп., приключенски - Великобритания, 2007

  • 18:00

    "Бойна звезда "Галактика"", 1 сезон, 8 еп., научна фантастика - САЩ, 2003

  • 19:00

    "Ловци на духове", 2 сезон, 23 еп., мистерия - САЩ, 2005

  • 20:00

    "Другитe", 1 сезон, 8 еп., научна фантастика - САЩ, 2000

  • 21:00

    "Доктор Ху", 3 сезон, 8 еп., приключенски - Великобритания, 2007

  • 22:00

    "Торчууд", 2 сезон, 3 еп., научно - фантастична драма - Великобритания, 2008

  • 23:00

    "Стар Трек: Космическа станция 9", 1 сезон, 4 еп., екшън - САЩ, 1993

  • 00:00

    "Бойна звезда "Галактика"", 1 сезон, 9 еп., научна фантастика - САЩ, 2003

  • 01:00

    "Одисей", 1 сезон, 8 еп., екшън - САЩ, 2002

  • 02:00

    "Торчууд", 2 сезон, 3 еп., научно - фантастична драма - Великобритания, 2008

  • 03:00

    "Ловци на духове", 2 сезон, 23 еп., мистерия - САЩ, 2005

  • 03:50

    "Одисей", 1 сезон, 8 еп., екшън - САЩ, 2002

  • 04:45

    "Торчууд", 2 сезон, 3 еп., научно - фантастична драма - Великобритания, 2008

 
  • 05:55

    "Музикален микс" - българска музика

  • 06:25

    "Тъмната страна на любовта" - тв сериал

  • 07:25

    "Фитнес мания" - с Киро (Скалата) /п/

  • 07:55

    "Виртуози от 21 Век"

  • 08:30

    "Алфред Квак" - сериен аним. филм

  • 09:00

    "Тъмната страна на любовта" - тв сериал

  • 10:00

    "Авеню" - тв сериал

  • 11:00

    Концертна програма

  • 12:00

    "Непокорните" - тв сериал

  • 12:55

    "Багрите на Българското" - фолклорно предаване

  • 13:30

    "Патриотът" - екшън

  • 15:15

    "Музикален микс" - българска музика

  • 15:30

    "Алфред Квак" - сериен аним. филм

  • 16:00

    "Бандитският Петербург - Барон" - тв сериал 1 сезон

  • 17:00

    "Тъмната страна на любовта" - тв сериал

  • 18:00

    "Непокорните" - тв сериал

  • 19:00

    "Споделете с мен" - предаване с Георги Бедников

  • 20:00

    "Авеню" - тв сериал

  • 21:00

    "Тунинг мания" -- док. поредица

  • 21:30

    "Студио арт"

  • 22:00

    "Бандитският Петербург - Барон" - тв сериал 1 сезон

  • 23:00

    "Сайлънт Хил" - трилър

  • 00:40

    "Непокорните" - тв сериал

  • 01:35

    "Музикален микс" - поп - фолк музика

  • 02:00

    "Авеню" - тв сериал

  • 03:00

    "Бандитският Петербург - Барон" - тв сериал 1 сезон

  • 04:00

    "Сайлънт Хил" - трилър

 
  • 05:00

    "Кухнята на Звездев" /п./

  • 05:20

    "Мечтатели" /п./ - сериал, еп. 169

  • 06:45

    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев

  • 09:30

    "Кухнята на Звездев" - кулинарно шоу с Иван Звездев

  • 10:00

    "Денят е прекрасен" - токшоу с водещи Ива Дойчинова и Васко Мавриков

  • 11:00

    "Клонинг" - сериал, еп. 76

  • 12:00

    bTV Новините - обедна емисия

  • 12:30

    "Шоуто на Слави" /п./

  • 13:30

    "Пътищата на съдбата" - сериал, еп. 21

  • 14:30

    "Дявол с ангелско сърце" - сериал, еп. 115

  • 15:30

    "Морска звезда" - сериал, еп. 105

  • 17:00

    "Мечтатели" - сериал, еп. 170

  • 18:30

    "Господари на ефира" /п./ - комедийно шоу

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 20:00

    "Забраненият плод" - сериал, еп. 91, 92

  • 22:00

    bTV Новините - късна емисия

  • 22:30

    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу

  • 23:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 00:00

    "Извън играта" - сериал, сезон 2, еп. 5

  • 01:00

    "Офисът" - сериал, сезон 3, еп. 23

  • 01:30

    "Пътищата на съдбата" /п./ - сериал, еп. 21

  • 02:30

    bTV Новините /п./

  • 03:00

    "Такъв е животът: Приемни семейства" /п./

  • 04:00

    "Денят е прекрасен" /п./

 
  • 06:00

    "Ед, Ед и Еди" - детски сериал

  • 08:00

    "Снайперисти" /п./ - сериал, с. 1, еп. 2

  • 09:00

    "Прокурорът" /п./ - сериал, еп. 2

  • 10:00

    "В неизвестност" /п./ - сериал, с. 2, еп. 8

  • 11:00

    "Диаграма на престъплението" /п./ - документална поредица, еп. 2

  • 12:00

    "Синовете на Анархията" /п./ - сериал, с. 1, еп. 13

  • 13:00

    "Код: Криминално" /п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова

  • 14:00

    "Диаграма на престъплението"/п./ - документална поредица, еп. 1

  • 15:00

    "Прокурорът"/п./ - сериал, еп. 1

  • 16:00

    "Снайперисти" - сериал, с. 1, еп. 3

  • 17:00

    "Диаграма на престъплението" - документална поредица, еп. 3

  • 18:00

    "В неизвестност" - сериал, с. 2, еп. 9

  • 19:00

    "Синовете на Анархията" - сериал, с. 2, еп. 1

  • 20:00

    "Код: Криминално" - актуално предаване с водещ Мая Костадинова

  • 21:00

    Студио

  • 21:30

    Тотнъм - Милан - Шампионска лига

  • 00:00

    Обзор на кръга

  • 00:30

    "Код: Криминално" /п./ - актуално предаване с водещ Мая Костадинова

  • 01:15

    "Прокурорът" - сериал, еп. 3

 
  • 06:00

    "Извън играта" /п./ - сериал, еп. 11

  • 07:00

    "Кости" /п./ - сериал, с. 2, еп. 4

  • 08:00

    "Повелителят на зверовете" /п./ - сериал, с. 2, еп. 4

  • 09:00

    "Царицата на рапирите" - сериал, еп. 7

  • 10:00

    "Досиетат "Х" /п./ - сериал, еп. 22

  • 11:00

    "Вулкан"/п./ - Драма, Екшън, Трилър, САЩ, 1997 г., Режисьор: Мик Джаксън, В ролите: Том Лий Джоунс, Дон Чийдъл, Ан Хечи, Джон Карол Линч, Кийт Дейвид и др.

  • 13:00

    "Клиника сред рози" /п./ - сериал, еп. 99

  • 14:00

    "Повелителят на зверовете" - сериал, с. 2, еп. 5

  • 15:00

    "Кости" - сериал, с. 2, еп. 5

  • 16:00

    "Да се влюбиш в Леа" /п./ - Драма, САЩ, 2009 г., Режисьор: Джеф Блекнър, В ролите: Лорън Амброуз, Адам Кауфман, Сюзи Есмън, Тони Патано и др.

  • 18:00

    "Клиника сред рози" - сериал, еп. 100

  • 19:00

    "Извън играта" - сериал, еп. 12

  • 20:00

    Киновечер: "Сега и завинаги" - Екшън, Трилър, Криминален, САЩ, Япония, 1993 г., Режисьор: Роджур Доналдсън, В ролите: Алек Болдуин, Ким Бейсинджър, Майкъл Медсън, Джеймс Уудс, Девид Морс, Дженифър Тили

  • 22:00

    "Досиетата "Х" - сериал, с. 1, еп. 23

  • 23:00

    Късно кино: "Мрачна вода" - Трилър, САЩ, Трилър, 2005 г., Режисьор: Уолтър Сейлс, В ролите: Дженифър Конъли, Джон С. Райли, Тим Рот, Пийт Постлетуейт и Дъгрей Скот

  • 01:00

    "Царицата на рапирите"/п./ - сериал, еп. 7

 
  • 05:00

    "Царят на квартала" /п./- комедиен сериал, с. 4, еп. 14, 15

  • 06:00

    "Бар "Наздраве" /п./ - комедиен сериал, еп. 83, 84

  • 07:00

    "Такси" - комедиен сериал, еп. 95, 96

  • 08:00

    "Карълайн в града" /п./-сериал, еп. 23, 24

  • 09:00

    "Комиците"/п./ - комедийно шоу

  • 10:00

    "Гладиаторки" /п./ - Комедия, САЩ, 2004 г., Режисьор: Брайън Грант, В ролите: Дейвид Хеймън, Ронан Вайберт, Фиона Алън, Пам Ферис и др.

  • 12:00

    "Щурите съседи" /п./ - комедиен сериал, еп. 50

  • 13:30

    "Господари на ефира" /п./ - комедийно шоу

  • 14:00

    "Карълайн в града " - комедиен сериал, еп. 25, 26

  • 15:00

    "Царят на квартала" /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 14, 15

  • 16:00

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал, еп. 85, 86

  • 17:00

    "Господари на ефира" /п./ - комедийно шоу

  • 17:30

    "Аламинут" - комедийно шоу

  • 18:00

    "Щурите съседи" - комедиен сериал, еп. 51

  • 19:30

    "На гости на третата планета"- комедиен сериал, еп. 25, 26

  • 20:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 21:00

    "Камъкът на раздора" - Романтична комедия, Семеен, САЩ, 2005 г., Режисьор: Томас Безука, В ролите: Клеър Дейнс, Даян Кийтън, Дермът Мълрони, Сара Джесика Паркър, Крег Нелсън и др.

  • 23:00

    "Царят на квартала" - комедиен сериал, с. 4, еп. 16, 17

  • 00:00

    "Бар "Наздраве" /п./ - комедиен сериал, еп. 85, 86

  • 01:00

    "Маски" - комедийна поредица

  • 01:30

    "Аламинут" /п./ - комедийно шоу

  • 02:00

    "Първична сила" /п./- седмично шоу на Световната федерация по кеч, еп. 924

  • 03:00

    "Такси" /п./ - комедиен сериал, еп. 95, 96

  • 04:00

    "Карълайн в града " /п./- комедиен сериал, еп. 25, 26

 
  • 07:00

    Бен 10

  • 07:25

    Най-добрият ми приятел е маймуна

  • 07:50

    Чаудър

  • 08:15

    Домът на Фостър за въображаеми приятели

  • 08:40

    Невероятните неприключения на Флапджак

  • 09:00

    Герои: 108

  • 09:25

    Животът и приключенията на Джунипър Лий

  • 09:50

    Фантастичната четворка

  • 10:15

    Лагерът Ласло (Camp Lazlo)

  • 10:40

    Скункс Фу

  • 11:05

    CARTOON TOON TOON Домът на Фостър за въображаеми приятели

  • 11:55

    Най-добрият ми приятел е маймуна

  • 12:20

    Добрият Ед

  • 12:45

    Елиът Хлапето

  • 13:10

    Герои: 108

  • 13:35

    Невероятните неприключения на Флапджак

  • 14:00

    Анджело е върхът

  • 14:10

    Домът на Фостър за въображаеми приятели

  • 14:40

    Бакуган: Бойци в действие - Нова Вестроя

  • 15:05

    Бен 10: Ултра-извънземен

  • 15:30

    Секретните Сатърдей

  • 15:55

    Скункс Фу

  • 16:20

    Star Wars: Войните на клонираните

  • 16:45

    Кунг фу пилета

  • 17:10

    Бен Тен: Извънземна сила

  • 17:35

    Батман: Дръзки и смели

  • 18:00

    Роботбой

  • 18:30

    Домът на Фостър за въображаеми приятели

  • 18:55

    Том и Джери

  • 19:00

    Бакуган: Бойци в действие - Нова Вестроя

  • 19:30

    Батман: Дръзки и смели

  • 20:00

    Невероятните неприключения на Флапджак

  • 20:25

    Герои: 108

  • 20:50

    Анджело е върхът

  • 21:00

    CARTOON TOON TOON Фантастичната четворка

  • 21:50

    Том и Джери

 
  • 05:10

    "Да почукаш на райските врати", комедия - Германия, 1997

  • 07:00

    "Мама е на фризьор", драма - Канада, 2008

  • 08:35

    "Малкият Никита", трилър - САЩ, 1988

  • 10:10

    "Най-добрите холивудски режисьори ІІ, 40 еп.", документална поредица - Франция, 2010; реж. , с

  • 10:40

    "Хранилище за души", комедия - САЩ, 2009

  • 12:20

    "Пирати безделници: Зеленчукова приказка", анимация - САЩ, 2008

  • 13:45

    "Най-добрите холивудски режисьори I, 28 еп. - Къртис Хенсън", документална поредица - Франция, 2009

  • 14:10

    "Момчетата на моя живот", драма - САЩ, 2001

  • 16:20

    "Брояч", романтика - САЩ, 2009

  • 18:00

    "Шумът на върбите", приключенска комедия - Великобритания, 1996; реж. Тери Джоунс, със Стийв Кугън, Ерик Айдъл, Тери Джоунс, Антъни Шер, Никъл Уилямсън

  • 19:25

    "Мама е на фризьор", драма - Канада, 2008; реж. Леа Пуул, с Мариан Фортие, Селин Боние, Лоран Люка, Ели Дюпюи, Габриел Аркан

  • 21:00

    "Кръстопътища", драма - САЩ, 1986; реж. Уолтър Хил, с Ралф Мачо, Джо Сенека, Джейми Герц, Джо Мортън, Робърт Джъд

  • 22:40

    "Сляпата планина", драма - Китай, 2007; реж. Янг Лий, с Лу Хуанг, Юан Янг, Юлинг Занг, Юнле Хе, Юнгао Джиа

  • 00:20

    "Черно и бяло", драма - САЩ, 1999; реж. Джеймс Тобек , с Оливър"Пауър" Грант, Брук Шийлдс, Робърт Дауни Джуниър, Бен Стилър, Алън Хюстън

  • 02:00

    "Да оцелееш 2", ужаси - Норвегия, 2008

  • 03:30

    "Директорът", драма - САЩ, 1987

 
  • 05:15

    "Изхвърлени на брега", трилър - Великобритания, 2007

  • 07:00

    "Селин и Жюли се оплетоха в лъжи", екшън - фентъзи - Франция, 1974

  • 10:10

    "Рубин и Ед", комедия - Великобритания, 1991

  • 11:35

    "Най-добрите холивудски режисьори ІІ, 32 еп. - Алън Паркър", документална поредица - Франция, 2010

  • 12:05

    "Пач Адамс", драма - САЩ, 1998

  • 14:00

    "Лица", драма - САЩ, 1968

  • 16:05

    "Седем билярдни маси", драма - Испания, 2007

  • 18:00

    "Пирати безделници: Зеленчукова приказка", анимация - САЩ, 2008; реж. Майк Науроки, с

  • 19:25

    "Малкият Никита", трилър - САЩ, 1988; реж. Ричард Бенджамин, със Сидни Поатие, Ривър Феникс, Ричард Дженкинс, Каролин Кава, Ричард Брадфорд

  • 21:00

    "Брояч", романтика - САЩ, 2009; реж. Джак Шефър, с Ема Кауфийлд, Джон Патрик Амедори, Мишел Борт, Дезмънд Харингтън, Джобет Уилямс

  • 22:40

    "Любов по трудния начин", романтика - Германия, 2001; реж. Петер Зеер, с Ейдриън Броуди, Шарлот Аяна, Джон Седа, Аугуст Дийл, Пам Гриър

  • 00:25

    "Завърналият се герой", драма - Германия, 2008; реж. Бригите Бертеле, с Хано Кофлер, Петра Шмидт-Шалер, Йона Ругабер, Маргарита Бройх, Волфрам Кох

  • 02:00

    "Да оцелееш", ужаси - Норвегия, 2006

  • 03:35

    "Последната приспивна песничка", драма - САЩ, 2008

 
  • 05:30

    Нюзрум

  • 06:30

    Американско издание

  • 07:00

    Тази сутрин

  • 07:30

    Бизнес

  • 08:00

    Тази сутрин

  • 08:30

    Бизнес

  • 09:00

    Тази сутрин

  • 09:30

    Бизнес

  • 10:00

    Тази сутрин

  • 10:30

    Спорт

  • 11:00

    Лари Кинг

  • 12:30

    Бизнес Азия

  • 13:30

    Световен спорт

  • 14:15

    Азиатско издание

  • 14:30

    Световен ритъм

  • 15:30

    Световни репортажи

  • 16:00

    Нетрадиционен бизнес

  • 16:30

    Шоубизнес

  • 17:30

    Спорт

  • 18:30

    Американско издание

  • 19:00

    Лари Кинг

  • 21:30

    Световен бизнес

  • 22:30

    Въпроси и отговори с Риц Хан

  • 23:30

    В дълбочина

  • 00:30

    Спорт

  • 01:00

    Световен преглед

  • 01:30

    Пари

  • 02:30

    Азиатско издание

  • 02:45

    Азиатски бизнес

  • 03:00

    Новините на Америка

  • 03:30

    Шоубизнес

  • 04:00

    Шоуто на Лари Кинг

 
  • 05:00

    Брейниак: Епизод 11

  • 06:00

    Пета предавка: Епизод 8

  • 06:25

    Мръсна работа: Водопроводчик

  • 07:15

    Как се прави...: Епизод 7

  • 07:45

    Как става това?: Дърворезачка/Машина за мъгла/Велосипедна помпа/Плазмен екран

  • 08:10

    Ловци на митове: Преобръщане с мотоциклет

  • 09:05

    Брейниак: Епизод 12

  • 10:00

    Оцеляване на предела: Скалистите планини

  • 10:55

    Екстремни дървосекачи: Последно усилие

  • 11:50

    Депо за разфасоване: Лондонски гараж: Бой рейсър

  • 12:45

    Основен ремонт: Епизод 19

  • 13:40

    Мръсна работа: Унищожител на термити

  • 14:35

    Сеч в мочурището: Сеч в калта

  • 15:30

    Ловци на митове: Удар по ковчега

  • 16:25

    Бойни машини и ко.: Епизод 9

  • 17:20

    Оцеляване на предела: Зад кулисите

  • 18:15

    Граничен контрол: Епизод 2

  • 18:45

    Граничен контрол: Епизод 3

  • 19:10

    Как се прави...: Епизод 8

  • 19:40

    Как става това?: Пожарогасител/Машина за ресто/Нагревател за вода/Трактор

  • 20:05

    Оцеляване на предела: Опасният град

  • 21:00

    Един мъж и една жена в пустошта: Тенеси

  • 21:55

    Екстремен улов с Мат Уотсън: Акула мако

  • 22:50

    Граничен контрол: Епизод 2

  • 23:20

    Граничен контрол: Епизод 3

  • 23:45

    Депо за разфасоване: Лондонски гараж: Бой рейсър

  • 00:40

    Мръсна работа: Унищожител на термити

  • 01:40

    Оцеляване на предела: Опасният град

  • 02:40

    Ловци на митове: Удар по ковчега

  • 03:40

    Унищожени за секунди: Епизод 15

  • 04:05

    Как се прави...: Епизод 8

  • 04:35

    Как става това?: Пожарогасител/Машина за ресто/Нагревател за вода/Трактор

 
  • 05:40

    Странни връзки

  • 06:10

    Корабите: Mighty Servant 1

  • 07:00

    Машините на Да Винчи: Къртечница

  • 07:55

    Космически пионери: Екзопланета

  • 08:50

    Царе на конструкции: Терминалът Джет Блу

  • 09:45

    Как функционира това: Епизод 4

  • 10:10

    Джаджи: Епизод 76

  • 10:40

    Проектиран: Епизод 2

  • 11:30

    Екологични превозни средства

  • 11:55

    Машините на Да Винчи: Самоходни колички

  • 12:45

    Странни връзки

  • 13:15

    Sci-Fi наука: Физиката на невъзможното: Земята 2.0

  • 13:40

    Sci-Fi наука: Светлинен меч

  • 14:05

    Космически пионери: Титан

  • 14:55

    Свирепа планета: Неуморимите гиганти

  • 15:20

    Перфектното бедствие: Мега наводнение

  • 16:10

    Мега свят: Австралия

  • 17:00

    Джаджи: Епизод 77

  • 17:25

    Как функционира това: Епизод 3

  • 17:50

    Брейнияк: Епизод 12

  • 18:40

    Какво не знаем за...: Как лятото промени света

  • 19:30

    Това за какво е?: Рок концертът

  • 20:20

    Как се прави: Мотоциклети / Тръби / Палки за барабани / Свирки

  • 20:45

    Джаджи: Епизод 78

  • 21:10

    Бъдещият свят: Бъдещи влакове

  • 22:00

    Какво не знаем за...: Как лятото промени света

  • 22:50

    Това за какво е?: Рок концертът

  • 23:40

    Царе на конструкции: Академията на науките

  • 00:30

    Джаджи: Епизод 78

  • 00:55

    Бъдещият свят: Бъдещи влакове

  • 01:45

    Какво не знаем за...: Как лятото промени света

  • 02:35

    Това за какво е?: Рок концертът

  • 03:25

    Как функционира това: Епизод 4

  • 03:50

    Боклуджийски войни

  • 04:45

    Роботика: Епизод 4

 
  • 05:10

    "ЦРУ: Тайните бойци на Америка"

  • 06:10

    "Най-големият авиолайнер: Еърбъс А380"

  • 07:00

    "Човекът, който обиколи Америка на колело"

  • 07:50

    "ЦРУ: Тайните бойци на Америка"

  • 08:45

    "Истински герои"

  • 09:35

    "Армагедон за животните"

  • 10:30

    "Най-големият авиолайнер: Еърбъс А380"

  • 11:20

    "Наука за оръжията"

  • 12:15

    "Ловци на опасности"

  • 13:10

    "Студените досите на историята"

  • 14:00

    "Разкрития на историята"

  • 14:55

    "ЦРУ: ТАйните бойци на Америка"

  • 15:50

    "Най-големите танкови битки"

  • 16:40

    "Човекът, който обиколи Америка на колело"

  • 17:35

    "Армагедон на животните"

  • 18:30

    "Циркът"

  • 19:20

    "Разкрития на историята"

  • 20:10

    "Истински герои"

  • 21:10

    "Мъжът, който обиколи Америка на колело"

  • 22:00

    "Циркът"

  • 22:55

    "Разкриитя на историята"

  • 23:50

    "Шифт Убийство"

  • 00:45

    "Истински герои"

  • 01:40

    "Човекът, който обиколи Америка на колело"

  • 02:25

    "Циркът"

  • 03:20

    "Разкрития на историята"

  • 04:15

    "Ловци на опасности"

 
  • 07:00

    Покер

  • 09:00

    Рекламно предаване

  • 11:30

    Серия А от Италианската Бундеслига, 28 кръг

  • 12:00

    Рекламно предаване

  • 15:30

    Гейм шоу

  • 18:30

    Покер

  • 19:30

    "Футбол от Бундеслигата: актуално

  • 20:45

    Репортаж

  • 21:15

    ТУРБО - автожурнал

  • 22:15

    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли

  • 23:15

    Моторспорт: Световен шампионат рали на ФИА в Мексико: върховите моменти

  • 00:10

    Формула 1: обзор на сезон 2011

  • 01:00

    до 7.00 Спортни клипове и рекламни предавания

 
  • 07:15

    Спорт

  • 07:22

    Култура 1

  • 07:41

    Анализи

  • 07:46

    Преглед на програмата / Преглед на печата

  • 07:50

    Етикет Европа

  • 07:56

    Финансов експрес

  • 08:10

    Спортен журнал

  • 08:23

    Магазин

  • 08:46

    Преглед на програмата / Анализи

  • 08:50

    Актуални новини 1

  • 09:10

    ЕКЮ

  • 09:15

    Селскостопански новини

  • 09:41

    Европа днес

  • 09:46

    Фокус

  • 10:10

    Спортът днес

  • 10:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 10:45

    Международни събития

  • 11:10

    Спортът днес

  • 11:15

    Фокус

  • 11:45

    Екологията

  • 12:10

    Спортът днес

  • 12:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 12:45

    Международни събития

  • 13:10

    Спортът днес

  • 13:15

    Екология

  • 13:45

    Фокус

  • 14:15

    Спорт

  • 14:45

    Поща

  • 15:12

    Преди една година

  • 15:15

    Фокус

  • 15:45

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 16:15

    Фокус

 
  • 09:30

    "Тест драйв"

  • 10:30

    Биатлон, Световно първенство: 20 км (мъже)

  • 11:30

    Ски-скокове, Световно първенство: Голяма шанца (отборно)

  • 13:00

    Биатлон, Световно първенство: 20 км (мъже)

  • 14:00

    Биатлон, Световно първенство: 15 км (жени), пряко

  • 15:45

    Колоездене: Париж-Ница (втори етап)

  • 16:45

    Колоездене: Париж-Ница (трети етап), пряко

  • 18:15

    Колоездене: Тирено-Адриатико (първи етап)

  • 19:15

    Биатлон, Световно първенство: 15 км (жени)

  • 20:30

    Футболни новини

  • 20:40

    Куриози

  • 22:10

    Голф, USPGA: "Хонда класик"

  • 23:30

    Биатлон, Световно първенство: 15 км (жени)

  • 00:45

    Колоездене: Париж-Ница (трети етап)

  • 02:00

    "Олимпийски магазин"

 
  • 08:30

    Футбол: Хамбургер - Майнц

  • 09:30

    Футбол: Борусия Д - Кьолн

  • 10:45

    Сърфинг: Световен тур Голд коуст

  • 11:00

    Сноуборд: Световна купа Москва

  • 12:00

    Баскетбол, Евролига (жени): Мач на звездите

  • 13:00

    "Невероятни кучета"

  • 14:00

    "Евробаскет"

  • 14:15

    Сърфинг: Световен тур Голд коуст

  • 14:30

    Хандбал, Шампионска лига (мъже): Кйелче - Кил

  • 15:00

    Колоездене: "Бели пътища"

  • 16:00

    Колоездене: Тирено-Адриатико (първи етап), пряко

  • 17:30

    Футбол: Джей-лига - Обзор на кръга

  • 18:00

    Триспонтов билярд: "Мастърс"

  • 19:00

    "Джез"

  • 19:30

    Вертикален сърф: Световен тур Хавай

  • 20:00

    Кеч: "Тази седмица в WWE"

  • 20:30

    Кеч: Класически мачове от WWF

  • 21:30

    Бокс: Ивендър Холифийлд - Шърман Уилямс

  • 23:00

    Колоездене: Тирено-Адриатико (първи етап)

  • 00:00

    Сърфинг: Световен тур Голд коуст

  • 00:15

    ММА: "Страйкфорс"

  • 01:00

    Нощни новини

  • 02:00

    "Шампионски клуб"

  • 02:30

    Нощни новини

  • 04:00

    Новини

 
  • 07:10

    Полицейско управление Ню Йорк - единадесети сезон

  • 07:55

    Матлок - пети сезон

  • 09:30

    Убийство по сценарий - десети сезон

  • 10:20

    Криминални уравнения - втори сезон

  • 11:05

    Регенезис - четвърти сезон

  • 11:50

    Полицейско управление Ню Йорк - единадесети сезон

  • 12:35

    Среща с Джордан - втори сезон

  • 13:20

    Матлок - първи сезон

  • 15:00

    Полицейско управление Ню Йорк - десети сезон

  • 15:45

    Паднал от Марс - сериал

  • 16:30

    Отделът - трети сезон

  • 17:15

    Среща с Джордан - втори сезон

  • 18:00

    Криминални уравнения - четвърти сезон

  • 18:45

    Монк - втори сезон

  • 19:30

    Криминални уравнения - втори сезон

  • 20:20

    Среща с Джордан - втори сезон

  • 21:10

    Париж: криминални разследвания - сериал

  • 22:50

    Престъпни намерения - трети сезон

  • 23:35

    Живите мъртви - сериал

  • 00:20

    Бягство от затвора - трети сезон

  • 01:10

    Криминални уравнения - четвърти сезон

  • 02:00

    Регенезис - четвърти сезон

  • 02:40

    Живите мъртви - сериал

 
  • 06:45

    Д-р Хаус - четвърти сезон

  • 07:30

    Семейство Симпсън - шестнадесети сезон

  • 08:15

    Довери се на журито - риалити

  • 09:00

    Софи Паркър - втори сезон

  • 09:50

    Спешно отделение - дванадесети сезон

  • 10:40

    Д-р Хаус - четвърти сезон

  • 11:30

    Семейство Симпсън - шестнадесети сезон

  • 12:25

    Как се запознах с майка ви - пети сезон

  • 13:15

    Фреди - сериал

  • 13:40

    Довери се на журито - риалити

  • 14:10

    Отчаяни съпруги - четвърти сезон

  • 15:00

    Спешно отделение - единадесети сезон

  • 15:50

    Частна практика - трети сезон

  • 16:40

    Анатомията на Грей - шести сезон

  • 17:30

    Д- р Хаус - четвърти сезон

  • 18:20

    Софи Паркър - втори сезон

  • 19:15

    Фреди - сериал

  • 19:40

    Двама мъже и половина - шести сезон

  • 20:05

    Уил и Грейс - шести сезон

  • 21:00

    Лекар на повикване - първи сезон

  • 21:55

    Отчаяни съпруги - шести сезон

  • 22:50

    Софи Паркър - втори сезон

  • 23:40

    Двама мъже и половина - шести сезон

  • 00:00

    Сексът и градът - трети сезон

  • 00:30

    Отчаяни съпруги - четвърти сезон

  • 01:20

    Семейство Симпсън - шестнадесети сезон

  • 02:15

    Истинска кръв - втори сезон

  • 03:00

    Сексът и градът - трети сезон

  • 03:30

    Довери се на журито - риалити

 
  • 07:00

    "Да, съгласна съм!", комедия - Германия, 2008

  • 08:35

    "Всичко за Стив", комедия - САЩ, 2009

  • 10:15

    "Сладко-горчиво", романтична комедия - Тайланд, 2009

  • 12:05

    "Голо оръжие 33 1/3", комедия - САЩ, 1994

  • 13:30

    "Хотел "Рай"", документален - България, 2010

  • 14:30

    "Устойчив на огън", драма - САЩ, 2008

  • 16:25

    "Когато си в Рим", комедия - САЩ, 2010

  • 17:55

    "Тайният живот на пчелите", драма - САЩ, 2008; реж. Джина Принс-Байтууд, с Дакота Фанинг, Куийн Латифа, Дженифър Хъдсън

  • 19:45

    "Да отгледаш Хоуп І, 9 еп. - Запознай се с баба и дядо", комедия - САЩ, 2010; реж. Майкъл Фреско, с Лукас Неф, Гарет Дилахънт, Марта Плимптън, Шанън Мари Удуард, Клорис Лийчман

  • 20:10

    "Пасифик І, 3 еп.", военна драма - САЩ, 2010; реж. Джеръми Подесва, с Джеймс Бадж Дейл, Джоузеф Масело, Джон Седа, Джошуа Битън, Том Бъдж

  • 21:05

    "Любовен рикошет", комедия - САЩ, 2009; реж. Барт Фройндлих, с Катрин Зита-Джоунс, Джъстин Барта, Джон Шнайдер, Джоана Глийсън, Лин Уитфийлд

  • 22:40

    "Мамут", драма - Швеция, 2009; реж. Лукас Мудисон, с Гаел Гарсия Бернал, Мишел Уилямс, Марифе Несесито, Софи Нюуайд, Томас МакКарти

  • 00:45

    "Къща с духове", ужаси - Испания, 2009; реж. Елио Кирога, с Ана Торент, Франсиско Бояр, Ектор Коломе, Росио Муньос, Алфонса Росо

  • 02:25

    "Милениум 1: Момичето с татуирания дракон", криминален - Швеция, 2009

 
  • 11:00

    "На гости на третата планета І, 5 еп. - Дик, та пушек се вдига", комедия - САЩ, 1996

  • 11:20

    "На гости на третата планета І, 6 еп. - Зеленоокият Дик", комедия - САЩ, 1996

  • 11:50

    "Доживотна присъда ІІІ, 5 еп. - По женски", комедия - САЩ, 2003

  • 12:15

    "Специален отряд", семеен екшън - САЩ, 2009

  • 13:45

    "Пасионада", романтична комедия - САЩ, 2002

  • 15:30

    "Шоуто на Армстронг и Милър ІІІ, 3 еп.", комедия - Великобритания, 2010

  • 16:00

    "На гости на третата планета І, 5 еп. - Дик, та пушек се вдига", комедия - САЩ, 1996

  • 16:20

    "На гости на третата планета І, 6 еп. - Зеленоокият Дик", комедия - САЩ, 1996

  • 16:50

    "Специален отряд", семеен екшън - САЩ, 2009

  • 18:20

    "Пасионада", романтична комедия - САЩ, 2002; реж. Дан Айрланд, с Джейсън Айзък, София Милос, Еми Росъм, Тереза Ръсел, Лупе Онтиверос

  • 20:05

    "Шоуто на Армстронг и Милър ІІІ, 3 еп.", комедия - Великобритания, 2010; реж. Бен Келет, с Александър Армстронг, Бен Милър

  • 20:35

    "Доживотна присъда ІІІ, 6 еп. - Хенри беше наркополицай", комедия - САЩ, 2003; реж. Джон Бланчард, с Донал Лоуг, Меджин Прайс, Кевин Кориган, Линзи Бартилсън, Грифин Фрейзън

  • 21:00

    "По-добре с теб І, 5 еп. - По-добре с малкото приятелче", комедия - САЩ, 2010; реж. Джон Паскуин, с Джоана Гарсия, Дженифър Финигън, Джош Куук, Джейк Лейси, Кърт Фулър

  • 21:25

    "Приказки за лека нощ", комедия - САЩ, 2008; реж. Адам Шанкман, с Адам Сандлър, Кери Ръсел, Гай Пиърс, Ръсел Бранд, Ричард Грифитс

  • 23:00

    "Той не си пада по теб", романтична комедия - САЩ, 2009; реж. Кен Куопис, с Бен Афлек, Дженифър Анистън, Дрю Баримор, Дженифър Конъли, Кевин Конъли

  • 01:05

    "По-добре с теб І, 5 еп. - По-добре с малкото приятелче", комедия - САЩ, 2010

  • 01:25

    "Отегчен до смърт ІІ, 2 еп. - По-бързо, Фицджералд!", комедия - САЩ, 2010

  • 01:50

    "Давай!", комедия - САЩ, 1999

  • 03:30

    "Шаферът", романтична комедия - САЩ, 2008

 
  • 05:50

    "Кой е шефът тук?" - сериал

  • 06:15

    "Куинси" - криминален сериал

  • 07:10

    "Нашата малка ферма" - сериал

  • 08:10

    Рекламно предаване

  • 09:10

    "Куинси" - криминален сериал

  • 10:10

    "Нашата малка ферма" - сериал

  • 11:10

    "Чародейки" - мистъри сериал

  • 12:05

    "Бил Козби шоу" - сериал

  • 13:05

    "Какво има, татко?" - сериал

  • 14:00

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 15:00

    "Женени с деца" - сериал

  • 15:45

    "Бил Козби шоу" - сериал

  • 17:00

    "Какво има, татко?" - сериал

  • 17:55

    Новини

  • 18:05

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 19:00

    "Приключението живот" - журнал

  • 20:00

    "Супер занаятчии" - репортаж

  • 20:30

    "Внимание, контрола! - репортаж

  • 21:15

    "Шест дни, шест нощи" - приключенски филм, САЩ, 1998

  • 23:05

    "Cabin Fever" - фантастичен филм, САЩ, 2001

  • 00:50

    "Анаконда" - фантастичен филм, САЩ, 1997

  • 02:45

    Нощно гейм шоу

  • 04:20

    "Предизвикателство" - журнал

  • 04:50

    "Инвазия" - мистъри сериал

 
  • 17:30

    Клиплиния

  • 18:30

    Драконова топка Z (анимация)

  • 19:00

    Хартли (фейлетон)

  • 20:00

    Топкласация

  • 21:00

    JDM

  • 21:15

    Синемаскоп

  • 21:30

    CAUETivi

  • 21:45

    CAUETivi

  • 22:45

    Топкласация

  • 23:45

    Ултрарок

  • 00:15

    Ултраметал

  • 01:00

    Драконова топка Z (анимация)

  • 01:30

    CAUETivi

  • 01:45

    Тюбс

  • 02:45

    JDM

 
  • 05:50

    "Сянката на вълка" - драма с Лу Даймънд Филипс, Тоширо Мифуне, Доналд Съдърланд.

  • 07:40

    "Браниган" - екшън/приключенски с Джон Уейн, Ричард Атънбъро.

  • 09:30

    "Тайнствена среща" - комедия с Итън Хоук, Браян Макнамара, Фишър Стивънс.

  • 11:05

    "Вярно сърце" - приключенски с Кирстен Дънст и Закари Браян.

  • 12:35

    "Отведи ме вкъщи" - дарма с Пенелопе Ан Милър, Кевин Андерсън.

  • 14:10

    "Еди" - комедия с Упи Голдбърг, Франк Лангела, Денис Фарина.

  • 15:50

    "Планината на смелостта" - семеен с Чарли Шийн, Лесли Карон, Джулиет Кейтън.

  • 17:25

    "Шестдесетте години" - документален филм с Джери О’конъл, Джош Хамилтън, Джулия Стайлс.

  • 19:30

    "Пожар в слабините" - драма с Денис Куейд и Уинона Райдър.

  • 21:15

    "Видения за смърт" - трилър с Дженифър Бийлс, Даниел Болдуин.

  • 22:50

    "Калифорнийският Казанова" - комедия с Джери Орбах, Одри Ландърс, Тайрон Пауър мл.

  • 00:25

    "Лилии в полето" - драма със Сидни Поатие, Стенли Адамс, Лилия Скала.

  • 02:00

    "Примамката" - екшън/драма с Били Зейн, Миа Сара, Джеймс Русо, Маргарет Айвъри.

  • 03:30

    "Съучастницата" - еротичен с Марк Сингър, Шенън Туид.

 
  • 05:25

    Пластир за рак на кожата -док. филм

  • 05:30

    На абордаж - Рибари, протест

  • 06:00

    На абордаж Палячо - док. филм

  • 06:30

    Новините на MSAT-кратка емисия

  • 06:45

    Възход и падение на… - документален филм

  • 07:00

    TОЧКА НА ЗАМРЪЗВАНЕ - игрален филм

  • 09:20

    БГ лукс - предаване

  • 09:45

    Фитнес мания - предаване за културизъм /п/

  • 10:00

    Телестар - телепазар

  • 10:30

    Между непознати - игрален филм

  • 12:00

    НА ЗАЗОРЯВАНЕ - игрален филм

  • 13:40

    БГ лукс - предаване

  • 14:00

    Новините на M SAT-кратка емисия

  • 14:15

    Земята при Тао Пинг - док.филм

  • 14:30

    Телестар - телепазар

  • 15:00

    Новините на M SAT -кратка емисия

  • 15:15

    БГ лукс - предаване

  • 15:35

    БГ лукс - предаване

  • 16:00

    Новините на M SAT -кратка емисия

  • 16:10

    БГ лукс - предаване

  • 16:30

    БГ лукс - предаване

  • 16:50

    Защита на зърнените култури от насекоми - док. филм

  • 17:00

    Новините на M SAT - следобедна емисия

  • 17:15

    Спорт - емисия новини

  • 17:25

    5 минути в Холивуд - предаване

  • 17:30

    На фокус-док.поредица

  • 18:00

    Новините на M SAT-кратка емисия

  • 18:15

    БГ лукс - предавне

  • 18:35

    Фитнес мания - предаване за културизъм

  • 18:50

    5 минути в Холивуд - предаване

  • 19:00

    Новините на M SAT - централна емисия

  • 19:30

    Личен номер - игрален филм

  • 21:15

    БГ лукс - предаване

  • 21:40

    БГ лукс - предаване

  • 22:00

    Новините на MSAТ-късна емисия

  • 22:15

    Чинкуе терра, Италия -док.филм

  • 22:30

    5 минути в Холивуд - предаване

  • 22:35

    Фитнес мания - предаване за културизъм /п/

  • 22:50

    Лоара -документален филм

  • 23:00

    Новините на M SAT - кратка емисия

  • 23:15

    Мания- лайфстайл шоу /п/

  • 23:40

    Конкуренти - игрален филм

  • 01:00

    Партньори в престъпленията - игрален филм

  • 02:30

    Стрелци - игрален филм

  • 04:00

    Холивудски обирджии - игрален филм

 
  • 07:00

    Клуб "Закуска"

  • 08:30

    100% МТV

  • 11:00

    Най-големите хитове на звездите

  • 12:00

    Само хитове!

  • 13:00

    10-те най-големи хита в момента

  • 14:00

    Къщурки - реалити шоу

  • 15:00

    Моите сладки 16 години - реалити шоу

  • 15:30

    Загадки в спалнята - реалити шоу

  • 16:00

    Пич, оправи ми колата

  • 16:30

    Да създадеш

  • 17:30

    Къщурки - реалити шоу

  • 18:00

    Моите сладки 16 години - реалити шоу

  • 18:30

    Да направя 100 неща преди да умра - реалити шоу

  • 19:00

    Пич, оправи ми колата

  • 19:30

    Бременна на 16 - реалити шоу

  • 20:30

    Къщурки - реалити шоу

  • 21:00

    Хит листа Великобритания

  • 22:30

    Колежът "Вейлмонт"

  • 23:30

    Мегадрайв

  • 00:00

    Точки на кипене

  • 01:00

    Хит листа Великобритания

  • 02:00

    Музикален микс

 
  • 05:00

    Говорещият с кучета: Член на семейството

  • 06:00

    Райски места: Палау - раят на Пасифика

  • 07:00

    Говорещият с кучета: Член на семейството

  • 08:00

    В кадър: Леопард срещу питон

  • 09:00

    Мегаструктури: Най-големият бент в света

  • 10:00

    Технически постижения: Космическа совалка

  • 11:00

    Мълчанието на пчелите

  • 12:00

    Трябваше да съм умрял: Завръщане от смъртта

  • 13:00

    Райски места: Палау - раят на Пасифика

  • 14:00

    Мегаструктури: Най-големият бент в света

  • 15:00

    Тайните на Кръста: Мария Магдалена: Светица или грешница?

  • 16:00

    Праисторически хищници: Вълк-убиец

  • 17:00

    Свободни шимпанзета

  • 18:00

    Най-строгият австралийски затвор: Максимална сигурност

  • 19:00

    Говорещият с кучета: Коби и Банджо

  • 20:00

    Райски места: Тазмания - Земя на дяволи

  • 21:00

    Апокалипсис: Втора Световна война: Съкрушително поражение

  • 22:00

    Генерали на война: Курск

  • 23:00

    Арестувани зад граница: Подземният свят на Банкок

  • 00:00

    Апокалипсис: Втора Световна война: Съкрушително поражение

  • 01:00

    Генерали на война: Курск

  • 02:00

    Райски места: Тазмания - Земя на дяволи

  • 03:00

    Апокалипсис: Втора Световна война: Съкрушително поражение

  • 04:00

    Генерали на война: Курск

 
  • 05:45

    Директно

  • 06:30

    ''Алфред Квак'' - аним поредица

  • 07:00

    ''Непокорните'' - тв сериал

  • 07:45

    Животът и градът

  • 08:45

    Фолклорен изгрев

  • 09:45

    Телемаркет

  • 10:00

    На риболов

  • 10:30

    Директно

  • 11:15

    В махалата

  • 11:30

    ''Френска любов'' - игр филм

  • 13:30

    ''Екстремни професии'' - тв поредица

  • 14:00

    Животът и градът

  • 15:00

    Телемаркет

  • 15:15

    Фолклорен изгрев

  • 15:45

    Днес - следобедно токшоу

  • 17:00

    Телемаркет

  • 17:15

    Новини

  • 17:45

    В махалата

  • 18:00

    ''Планетата Земя'' - тв поредица

  • 18:15

    Директно

  • 19:00

    Панаирен калейдоскоп

  • 19:15

    Новини - централна емисия

  • 20:00

    ''Непокорните'' - тв сериал

  • 20:45

    ''Тунингмания'' - тв поредица

  • 21:15

    Новини

  • 22:00

    Днес

  • 23:15

    Новини

  • 00:00

    Животът и градът

  • 01:00

    ''Френска любов'' - игр филм

  • 03:00

    Преди лекарствата

  • 03:30

    ''Непокорните'' - тв сериал

  • 04:30

    Днес

 
  • 05:40

    "Джои" - комедиен сериал

  • 06:15

    "Галилей" - научен журнал

  • 07:15

    "Джои" - комедиен сериал

  • 08:05

    "The Big Bang Theory" - сериал

  • 08:55

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 09:50

    "Малколм" - сериал

  • 10:45

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 11:35

    "ЕUReKA" - фантастичен сериал

  • 12:30

    "The Big Bang Theory" - сериал

  • 13:25

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 14:15

    "Малколм" - сериал

  • 15:10

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 16:00

    "Ние сме семейство! Така живее Германия" - журнал

  • 18:00

    "Тафф" - булеварден журнал

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал

  • 20:10

    "Галилей" - научен журнал

  • 21:15

    "Отчаяни съпруги" - сериал

  • 22:20

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 00:15

    "ТV тотално" - шоу

  • 01:40

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 03:00

    Нощно шоу

  • 04:05

    "Отчаяни съпруги" - сериал

  • 04:50

    "ТV тотално" - шоу

 
  • 05:20

    "Съблазнителни измами" - доку-поредица

  • 05:45

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

  • 06:35

    "Експлозивно" - журнал

  • 07:00

    "6 часа" - сутрешна програма

  • 08:30

    "Всичко, което се брои " - сериал

  • 09:00

    "Сред нас" - сериал

  • 09:30

    "Добри времена, лоши времена" - сериал

  • 10:00

    "9 часа" - сутрешна програма

  • 10:30

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 12:30

    "Новото ни съвместно жилище" - поредица

  • 13:00

    "12 часа" - обеден информационен журнал

  • 15:00

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 16:00

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

  • 17:00

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 18:00

    "Съблазнителни измами" - доку-поредица

  • 18:30

    "Сред нас" - сериал

  • 19:00

    "Експлозивно" - журнал

  • 19:30

    "Ексклузивно" - журнал за звездите

  • 19:45

    Новини

  • 20:05

    "Всичко, което се брои " - сериал

  • 20:40

    "Добри времена, лоши времена" - сериал

  • 21:15

    "10-те най-пиканти любовни канали" - шоу

  • 22:15

    Шоу за съдебните грешки

  • 23:15

    "Щерн ТV" - журнал

  • 01:00

    Нощни новини

  • 01:30

    "Екстра" - журнал

  • 02:40

    "10-те най-пиканти любовни канали" - шоу

  • 03:30

    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал

  • 04:20

    Нощни новини

  • 04:50

    "Наказателният съд"

 
  • 05:35

    "Наука тотално" - журнал

  • 06:20

    "Still Standing" - сериал

  • 07:00

    Рекламни предавания

  • 10:00

    "Размяна на жените" - доку-поредица

  • 12:00

    "Мечтата за собствен дом" - доку-поредица

  • 13:00

    "Х-дневници: любов, слънце и развлечения" - доку-поредица

  • 13:55

    "Покемон" - анимационен сериал

  • 14:25

    "Драконова топка" - анимационен сериал

  • 15:20

    "Наруто" - приключенски сериал

  • 16:10

    "Кралят на Куинз" - сериал

  • 17:10

    "Все този Джим" - сериал

  • 18:05

    "Still Standing" - сериал

  • 19:00

    "Кралят на Куинз" - сериал

  • 20:00

    "Х-дневници: любов, слънце и развлечения" - доку-поредица

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Джим Карол: По улиците на Ню Йорк" - култов филм, копродукция, 1995

  • 23:20

    "Шоу момичета" - еротичен трилър, САЩ/Франция, 1995

  • 02:00

    "Джим Карол: По улиците на Ню Йорк" - култов филм, копродукция, 1995

  • 03:50

    "Шоу момичета" - еротичен трилър, САЩ/Франция, 1995

 
  • 05:00

    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"

  • 06:00

    Особено мнение; Икономически новини

  • 07:00

    Анимация

  • 08:00

    Вечерни новини от Америка

  • 09:00

    Сериал: "Агенция "Златният куршум"

  • 10:00

    Сериал: "Пета кръвна група"

  • 11:00

    "Израел през седмицата"

  • 12:00

    "Голямото бдение"

  • 13:00

    Игрален филм: "Марица"

  • 15:00

    Сериал: "Агенция "Златният куршум"

  • 16:00

    "Особено мнение"

  • 17:00

    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"

  • 18:00

    Особено мнение; Икономически новини

  • 19:00

    "Народът срещу"

  • 20:00

    "В кръга на светлината"

  • 21:00

    Сериал: "Пета кръвна група"

  • 22:00

    Сега по света

  • 23:00

    Игрален филм: "В небето "Нощни вещици"

  • 01:00

    "Особено мнение"

  • 02:00

    Сериал: "Агенция "Златният куршум"

  • 03:00

    Сериал: "Пета кръвна група"

  • 04:00

    "Народът срещу"

 
  • 05:20

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 06:05

    Sat.1 журнал

  • 06:30

    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт

  • 11:00

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

  • 11:30

    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал

  • 12:00

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 13:00

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 14:00

    "Брит" - токшоу

  • 15:00

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 16:00

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 17:00

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 18:00

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

  • 18:30

    Sat.1 журнал

  • 19:00

    "С ръка на сърцето" - сериал

  • 19:30

    "Анна и любовта" - сериал

  • 20:00

    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "

  • 00:10

    "ЛИГА тотално! Новини"

  • 00:15

    Документация

  • 01:10

    "24 часа" - репортажи

  • 02:05

    Документация

  • 02:55

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 03:40

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 04:30

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

 
  • 05:00

    Мастърс футбол

  • 08:00

    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки

  • 08:30

    Моторници

  • 09:00

    Футбол от Азия

  • 09:30

    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки

  • 10:00

    Добро утро, спортни фенове!

  • 11:00

    Новини от конните надбягвания

  • 11:35

    Аеробика

  • 12:00

    Футбол от Азия

  • 12:30

    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки

  • 13:00

    Обзор на футболната лига

  • 14:00

    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко

  • 19:00

    Супер лига 2005: обзор на годината

  • 19:30

    Нокаутите на 2005-а

  • 20:00

    Обзор на футболната лига

  • 21:00

    Супер лига 2005: обзор на годината

  • 21:30

    Жилет футбол

  • 00:30

    Футбол

  • 02:00

    Футбол

  • 03:30

    Футбол

 
  • 06:00

    "Мъничета", сезон 3, еп. 2, 3 и 4, анимация

  • 06:50

    "БГ - Къде? Къде?"

  • 07:00

    "Приключенията на Хокус и Лотус"

  • 07:15

    "Мусти", еп. 37, 3D анимация

  • 07:20

    "Леонардо", еп. 16, 17 и 18, анимация

  • 08:10

    "Артър", сезон 10, еп. 7, анимация

  • 08:35

    "Тролски легенди", еп. 16 и 17, анимация

  • 09:30

    "Едва вчера", анимация, Япония, 1991

  • 11:10

    "В търсене на съкровището", еп. 2, анимация - повторение

  • 11:35

    "Братс", сезон 1, еп. 13 и 14, анимация - повторение

  • 12:20

    "Ловци на дорки", еп. 12 и 13, анимация - повторение

  • 13:10

    "Зоро - Генерация Z", еп. 8 и 9, анимация - повторение

  • 14:00

    "Железният алхимик", еп. 51, анимация - повторение

  • 14:30

    "Светът на мрака", еп. 1, анимация - повторение

  • 14:55

    "Ди Грей Мен", сезон 1, еп. 13 и 14, анимация - повторение

  • 15:50

    "Братс", сезон 1, еп. 15 и 16, анимация

  • 16:40

    "Ловци на дорки", еп. 14 и 15, анимация

  • 17:30

    "Зоро - Генерация Z", еп. 10 и 11, анимация

  • 18:20

    "В търсене на съкровището", еп. 3, анимация

  • 18:50

    "Светът на мрака", еп. 2 и 3, анимация

  • 19:45

    "Ди Грей Мен", сезон 1, еп. 15 и 16, анимация

  • 20:40

    "Едва вчера", анимация, Япония, 1991 - повторение

  • 22:35

    "Капри", сезон 2, еп. 7, сериал, комедия, драма, Италия, 2006, с Мириам Кандуро, Елизабета Кавалоти, Александра Дину

  • 23:25

    "Търси се мъжът", еп. 224, сериал, романтична драма, Мексико, 2007, с Клаудия Алварес, Родолфо Ариас, Аарон Баес

  • 00:15

    "Едва вчера", анимация, Япония, 1991 - повторение

  • 02:05

    "Капри", сезон 2, еп. 7, сериал, комедия, драма, Италия, 2006, с Мириам Кандуро, Елизабета Кавалоти, Александра Дину - повторение

  • 03:00

    "Търси се мъжът", еп. 224, сериал, романтична драма, Мексико, 2007, с Клаудия Алварес, Родолфо Ариас, Аарон Баес - повторение

  • 03:45

    ч. до 06:00 ч. - повторения

 
  • 22:00

    "Назначението" - драма, САЩ, 1969

  • 23:50

    "Виктор/Виктория" - комедия, САЩ, 1982, с Джули Андрюс

  • 02:00

    "Разплата" - криминален филм, САЩ, 1968, с Джийн Хекман

  • 03:30

    "За мен и моето момиче" - мюзикъл, САЩ, 1942, с Джуди Гарланд

 
  • 05:00

    Друмник: Помпей

  • 05:30

    Друмник: Пиза

  • 06:00

    Импресии

  • 06:30

    Полската наука: Другото лице на слънцето

  • 07:00

    Азия - грях и дух: Китайски порцелан

  • 07:30

    Азия - грях и дух: Китайски порцелан

  • 08:00

    Пътешествия и традиции с Бърт Улф: Кюрасао

  • 08:30

    Биографии: Далай Лама част 1

  • 09:00

    Поглед над Франция епизод 10

  • 09:30

    Швейцарската архитектура: Девий, Анзевуй

  • 10:00

    Фолклорна Трапеза: Житото

  • 10:30

    Фолклорна Трапеза: Житото

  • 11:00

    Пътешествия из райската земя: Песента на водопадите част 3

  • 11:30

    Европейски Маршрути: Приказки от марципан

  • 12:00

    Искам да съм там: Кърджали

  • 12:30

    Балкан Фолк епизод 24

  • 13:00

    Балкан Фолк епизод 24

  • 13:30

    Английска връзка епизод 19 и 20

  • 14:00

    Азия - грях и дух: Щрихи от Япония част 5

  • 14:30

    Азия - грях и дух: Щрихи от Япония част 6

  • 15:00

    Импресии

  • 15:30

    Европейските култури: Гърция представя Драма

  • 16:00

    Във фокус: Пътешествие за работа

  • 16:30

    Във фокус: Наблюдение от високо

  • 17:00

    Морски преживявания епизод 10

  • 17:30

    Искам да съм там: Стралджа

  • 18:00

    Във фокус: Резиденция Бояна

  • 18:30

    Виж България: Бургас

  • 19:00

    Травъл Експрес: Гватемала - душата на земята

  • 19:30

    Друмник: Сен Дени

  • 20:00

    Пътешественици с камера: Сингапур - страна на цветовете част 1

  • 20:30

    Дестинации: Непал - пътуване към себе си

  • 21:00

    Паспорт: Дюселдорф - столицата село

  • 21:30

    Това може да се случи утре: Земетресение в Лас Вегас

  • 22:00

    Тайните на Войната: Загадката на Ромел

  • 22:30

    Тайните на Войната: Загадката на Ромел

  • 23:00

    Бизнес класа: Мелия Несебър Резорт

  • 23:30

    Бизнес класа: Магическото вино на Тракия

  • 00:00

    Импресии

  • 00:30

    Полската наука: Другото лице на слънцето

  • 01:00

    Азия - грях и дух: Китайски порцелан

  • 01:30

    Азия - грях и дух: Китайски порцелан

  • 02:00

    Друмник: Катедралата в Пиза

  • 02:30

    Друмник: Арена ди Верона

  • 03:00

    Друмник: Будапеща част 1

  • 03:30

    Друмник: Будапеща част 2

  • 04:00

    Друмник: Синая

  • 04:30

    Друмник: Дворецът Пелеш

 
  • 05:00

    "На живот и смърт" - Трилър - САЩ, 1988 г.

  • 07:00

    "Гореща Аляска" - Комедия - Канада/САЩ, 1999 г.

  • 09:00

    "Да защитиш живота си" - Комедия/фантастична драма/романс - САЩ, 1991 г.

  • 11:00

    "НЛО мания" - Фантастична комедия от САЩ, 1985 г.

  • 13:00

    "Вихър" - Номинирана за "Оскар" комедия - САЩ, 2003 г.

  • 15:00

    "Ченге и половина" - Семейна комедия - САЩ, 1993 г.

  • 17:00

    "Какавидата" - Наградена с "Оскар" научнофантастична комедия - САЩ, 1985 г.

  • 19:00

    "Какавидата" - завръщането - Научнофантастична комедия - САЩ, 1988 г.

  • 21:00

    "Пет минути от рая" - Криминален трилър - Великобритания/Ирландия, 2009 г.

  • 23:00

    "На живот и смърт" - Трилър - САЩ, 1988 г.

  • 01:00

    "Хетеросексуален 2. ухание на любов" - Еротичен филм - Гибралтар, 2009 г.

  • 03:00

    "Хетеросексуален 1. не съвсем невинен" - Еротичен филм - Гибралтар, 2009 г.

 
  • 05:00

    Чил Аут

  • 07:00

    Хитовете на VH1

  • 09:00

    VH1 Аеробика

  • 10:00

    Хитовете на VH1

  • 11:00

    Музика за хората

  • 12:00

    Топ 10: Песните, които ги направиха известни

  • 13:00

    Музика за хората

  • 14:00

    VH1 поп класация

  • 15:00

    Хитовете на VH1

  • 17:00

    Музика за хората

  • 18:00

    Любимите хитове на VH1

  • 19:00

    Познайте от коя година е това парче

  • 21:00

    Албум Чарт Шоу

  • 22:00

    VH1 поп класация

  • 23:00

    VH1 Рок

  • 23:30

    С аромата на 90-те

  • 00:00

    Музика за хората

  • 01:00

    Най-големите хитове

  • 02:00

    Музика по VH1

 
  • 06:00

    "Луди по скоростта" 1 еп.

  • 07:00

    "Свръхтежки структури" 3 еп.

  • 08:00

    "Последен заход" 4 еп.

  • 08:30

    "Последен заход" 5 еп.

  • 09:00

    "Покорителят на леда. историята на Люис Гордън Пъг"

  • 10:00

    "Богати и безразсъдни" 1 еп.

  • 11:00

    "Стелт. невидим полет"

  • 12:00

    "Луди по скоростта" 1 еп.

  • 13:00

    "Свръхтежки структури" 3 еп.

  • 14:00

    "Последен заход" 4 еп.

  • 14:30

    "Последен заход" 5 еп.

  • 15:00

    "Покорителят на леда. историята на Люис Гордън Пъг"

  • 16:00

    "Богати и безразсъдни" 1 еп.

  • 17:00

    "Стелт. невидим полет"

  • 18:00

    "Пресечни точки" 5 еп.

  • 18:30

    "Пресечни точки" 6 еп.

  • 19:00

    "Състезатели с пътнически автомобили" 6 еп.

  • 20:00

    "Мостът над река Мисисипи. след срутването"

  • 21:00

    "Как Брус Лий промени света" 2 еп.

  • 22:00

    "Богати и безразсъдни" 2 еп.

  • 23:00

    "Животинска фармакоферма" 1 еп.

 
  • 05:00

    "Хубавата Елена" 1 еп.

  • 06:00

    "Военачалници" 2 еп.

  • 07:00

    "Скритата истина" 1 еп.

  • 08:00

    "Герои, култ и кухня" 5 еп.

  • 09:00

    "Пътници във времето, 10-и сезон" 4 еп.

  • 10:00

    "В преследване на крайцерите на кайзера" 1 еп.

  • 11:00

    "Легендите за дядо Коледа"

  • 12:00

    "Ние, европейците" 6 еп.

  • 13:00

    "Хубавата Елена" 1 еп.

  • 14:00

    "Военачалници" 2 еп.

  • 15:00

    "Скритата истина" 1 еп.

  • 16:00

    "Герои, култ и кухня" 5 еп.

  • 17:00

    "Мария Калас. живот и смърт в името на изкуството и любовта"

  • 18:00

    "Истината за Херкуланеум"

  • 19:00

    "Синатра - звезда с нечиста история" 1 еп.

  • 20:00

    "Одисеята на инуитите"

  • 21:00

    "Великото бягство - една неразказана история"

  • 22:00

    "Рим. последната граница" 3 еп.

  • 23:00

    "Пирамиди на смъртта"

  • 00:00

    "Герои, култ и кухня" 6 еп.

  • 01:00

    "Мария Калас. живот и смърт в името на изкуството и любовта"

  • 02:00

    "Истината за Херкуланеум"

  • 03:00

    "Синатра - звезда с нечиста история" 1 еп.

  • 04:00

    "Одисеята на инуитите"

 
  • 05:00

    "Дивото предизвикателство на Микаела" 13 еп.

  • 05:30

    "Сериозно от пустинята" 5 еп.

  • 06:00

    "Сезоните" 1 еп.

  • 07:00

    "Бойното поле на природата"

  • 08:00

    "Неопитомената Европа" 2 еп.

  • 09:00

    "Делфини-акробати"

  • 10:00

    "Последен шанс да спасим морските костенурки, с Шарлот Ухленброк"

  • 11:00

    "Да се заемеш с оцеляване"

  • 12:00

    "Най-добрият приятел на кучето" 1 еп.

  • 12:30

    "Най-добрият приятел на кучето" 2 еп.

  • 13:00

    "Дивото предизвикателство на Микаела" 13 еп.

  • 13:30

    "Сериозно от пустинята" 5 еп.

  • 14:00

    "Сезоните" 1 еп.

  • 15:00

    "Бойното поле на природата"

  • 16:00

    "Бебетата в природата" 1 еп.

  • 17:00

    "Неаполитански кучета"

  • 18:00

    "Бавачки в дивата природа" 19 еп.

  • 18:30

    "Зоопаркът" 9 еп.

  • 19:00

    "Екваторът" 1 еп.

  • 20:00

    "Най-добрият приятел на кучето" 3 еп.

  • 20:30

    "Най-добрият приятел на кучето" 4 еп.

  • 21:00

    "Гмуркане в Галапагос"

  • 21:30

    "Сериозно от пустинята" 6 еп.

  • 22:00

    "Сезоните" 2 еп.

  • 23:00

    "Чистачи, хищници и използвачи"

  • 00:00

    "Бебетата в природата" 1 еп.

  • 01:00

    "Неаполитански кучета"

  • 02:00

    "Бавачки в дивата природа" 19 еп.

  • 02:30

    "Зоопаркът" 9 еп.

  • 03:00

    "Екваторът" 1 еп.

  • 04:00

    "Най-добрият приятел на кучето" 3 еп.

  • 04:30

    "Най-добрият приятел на кучето" 4 еп.

 
  • 05:10

    "Бавачката" - сериал

  • 05:35

    "Евърууд" - сериал

  • 06:15

    "O.C., California" - сериал

  • 07:00

    "Дъщерите на Маклеод" - сериал

  • 08:00

    "Евърууд" - сериал

  • 08:55

    "Бавачката" - сериал

  • 09:55

    "O.C., California" - сериал

  • 10:50

    "Момичетата на Гилмор" - сериал

  • 11:50

    "Хаотичното семейство" - сериал

  • 12:50

    "Дъщерите на Маклеод" - сериал

  • 13:50

    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица

  • 16:00

    "Момичетата на Гилмор" - сериал

  • 16:55

    "Хаотичното семейство" - сериал

  • 18:00

    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица

  • 19:00

    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица

  • 20:00

    "Перфектна вечеря" - кулинарна поредица

  • 21:00

    "Проминентни личности" - журнал

  • 21:15

    "Закон и ред: Специален отряд за жертвите" - криминален сериал

  • 22:10

    "Лъжи ме" - крими сериал

  • 23:15

    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал

  • 01:05

    "Закон и ред: Специален отряд за жертвите" - криминален сериал

  • 02:20

    "Лъжи ме" - крими сериал

  • 03:05

    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал

  • 04:30

    "Бостън Паблик" - сериал

 
  • 05:00

    "Екоарена" /п/

  • 06:00

    Времето и ековести

  • 06:30

    Гледна точка /п/

  • 07:00

    Времето и ековести

  • 07:30

    "Това може да се случи утре" - документална поредица

  • 08:00

    Документален филм

  • 09:00

    "ТВ меню"

  • 09:30

    "Тунинг мания" - документална поредица

  • 10:00

    "Тема плюс" /п/

  • 11:30

    "Екстремни професии" - документална поредица

  • 12:00

    Времето и ековести

  • 12:20

    "Допамин" - игрален филм, Марк Десина, с участието на Джон Ливингстън, Сабрина Лойд и Бруно Кампос

  • 14:15

    Това може да се случи утре" - документална поредица

  • 15:15

    "ТВ меню"/п/"

  • 16:00

    Времето и ековести

  • 16:30

    "Тайнствена земя" - документална поредица

  • 17:10

    "Почасово заплащане" - сериен игрален филм

  • 18:00

    Времето и ековести

  • 18:20

    "Екоарена"

  • 19:30

    "Екстремни професии" - документална поредица

  • 20:00

    Времето и ековести

  • 20:30

    "Тунинг мания" - документална поредица

  • 21:00

    "Сезони на сърцето" - драма, режисьор Т.Кристънсен, с участието на Лейт Ломбарди, Сам Хенингс, Клод Акинс и др.

  • 23:00

    "Гледна точка" - коментарно предаване

  • 23:30

    "Борд на директорите" - английски сериен филм

  • 00:00

    Времето и ековести

  • 00:20

    "Гледна точка" /п/

  • 00:30

    Времето и ековести/п/

  • 01:00

    "VТV топ видео" /п/

  • 02:00

    Времето и ековести/п/

  • 02:30

    "Бялата лястовица" /п/

  • 03:00

    Времето и ековести/п/

  • 03:30

    "VТV топ видео" /п/

  • 04:30

    Времето и ековести/п/

 
  • 05:30

    "Къщи с призраци" - 7 еп.

  • 06:10

    "Неразгадани тайни" - 22 еп.

  • 07:00

    "Без надежда" - 1 еп.

  • 07:50

    "Окончателна справедливост" с Ерин Брокович - 2 еп.

  • 08:40

    "Животът на специализанта" - 13 еп.

  • 09:30

    "Това е чудо!" - 68 еп.

  • 10:20

    "Уличен съд" - 71 и 72 еп.

  • 11:10

    "Да спасиш бебе" - 5 и 6 еп.

  • 12:00

    "Спасители" - 16 еп.

  • 12:50

    "Отдел за изечзнали" - 1 еп.

  • 13:15

    "Окончателна справедливост" с Ерин Брокович - 2 еп.

  • 14:05

    "Отдел за изчезнали" - 3 еп.

  • 14:55

    "Истински герои" - 11 и 12 еп.

  • 15:45

    "Това е чудо!" - 68 еп.

  • 16:35

    "Животът на специализанта" - 13 еп.

  • 17:25

    "Уличен съд" - 71 и 72 еп.

  • 18:15

    "Да спасиш бебе" - 5 и 6 еп.

  • 19:05

    "Без надежда" - 1 еп.

  • 20:00

    "Истински герои" - 11 и 12 еп.

  • 20:50

    "Това е чудо!" - 68 еп.

  • 21:40

    "Прекалено" - 16 еп.

  • 22:05

    "Необичайни заподозрени" - 11 еп.

  • 22:55

    "Уличен съд" - 71 и 72 еп.

  • 23:45

    "Костите говорят" - 6 еп.

  • 00:35

    "Криминални разследвания: Австралия" - 9 eп.

  • 01:25

    «Веществено доказателство 1» - 501 еп.

  • 01:50

    "Необичайни заподозрени" - 11 еп.

  • 02:40

    "Отдел за изчезнали" - 3 еп.

  • 03:35

    "Костите говорят" - 6 еп.

  • 04:25

    "Истински герои" - 11 и 12 еп.

 
  • 05:20

    "Престъпление и любов" - 50 еп.

  • 06:10

    "Женски войни" - 130 еп.

  • 07:00

    "Престъпление и любов" - 51 еп.

  • 07:55

    "Маса за трима" - 7 еп.

  • 08:50

    "Стара? Аз?" - 77 еп.

  • 09:45

    "Семейн връзки" - 74 еп.

  • 10:40

    "Маса за трима" - 8 еп.

  • 11:30

    "Салвадор - спасител на женски сърца" - 42 еп.

  • 12:25

    "Женски войни" - 131 еп.

  • 14:10

    "Стара? Аз?" - 77 еп.

  • 15:05

    "Семейни връзки" - 74 еп.

  • 16:00

    "Съвършена красота" - 121 еп.

  • 16:55

    "Престъпление и любов" - 51 еп.

  • 17:45

    "Салвадор - спасител на женски сърца" - 42 еп.

  • 18:40

    "Салвадор - спасител на женски сърца" - 43 еп.

  • 19:35

    "Съвършена красота" - 122 еп.

  • 20:30

    "Маса за трима" - 8 еп.

  • 21:20

    "Салвадор - спасител на женски сърца" - 43 еп.

  • 22:10

    "Съвършена красота" - 122 еп.

  • 23:05

    "Дора, или Любовният триъгълник" - 105 еп.

  • 00:00

    "Кръшкачи" - 10 еп.

  • 00:55

    "Стара? Аз?" - 77 еп.

  • 01:50

    "Женски войни" - 131 еп.

  • 02:40

    "Салвадор - спасител на женски сърца" - 43 еп.

  • 03:35

    "Семейни връзки" - 74 еп.

 
  • 05:25

    Дързост и красота - тв филм /2692 епизод/п/

  • 06:05

    Малки истории

  • 06:20

    Национален календар:Св. 40 мъченици и победата при Клокотница

  • 06:30

    Денят започва - сутрешен блок

  • 09:00

    По света и у нас

  • 09:05

    Денят започва с Култура

  • 10:00

    По света и у нас

  • 10:15

    Жените с Марта Вачкова /токшоу/

  • 11:00

    Здраве

  • 11:45

    Телепазарен прозорец

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    Частен случай

  • 12:35

    Сен Тропе - тв филм /339 епизод/

  • 13:30

    Телепазарен прозорец

  • 13:45

    Капитан Петко войвода - тв филм /7 серия/

  • 15:00

    Телепазарен прозорец

  • 15:15

    Състезателка - тв филм на Евровизия /Холандия, 2010г./

  • 15:30

    Олимпийски хроники

  • 16:00

    По света и у нас

  • 16:10

    Новини на турски език

  • 16:20

    В час ли си: Моето училище

  • 16:35

    Приказки за физиката

  • 17:00

    Малки истории

  • 17:15

    Дързост и красота - тв филм /2693 епизод/

  • 18:00

    По света и у нас

  • 18:30

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу

  • 19:00

    Сто години самота - документален филм

  • 19:30

    БНТ такси

  • 19:45

    Лека нощ, деца!: Випо-приключенията на летящото куче

  • 20:00

    По света и у нас

  • 20:45

    Индия - любовна история - тв филм /36 епизод/

  • 21:35

    Виж БиБиСи: Позорните убийства на 20 век - документална поредица /14 и 15 епизод/

  • 22:30

    Икономически новини

  • 23:00

    Кино по ноти

  • 23:30

    Самотно дърво на хълма - тв филм /18, последен епизод/

  • 00:15

    Класически концерт: "Quarto Quartet" изпълнява Брамс

  • 01:15

    Сен Тропе - тв филм /339 епизод/п/

  • 02:05

    По света и у нас/п от 20:00/

  • 02:40

    Жените с Марта Вачкова /токшоу/п/

  • 03:25

    Икономически новини/п/

  • 03:55

    Видеоклипове

  • 04:10

    Здраве/п/

  • 04:55

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/

 
  • 05:15

    И ние го можем /п/

  • 05:45

    В час ли си: Моето училище /п/

  • 06:00

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу

  • 06:30

    Денят започва - сутрешен блок

  • 09:00

    По света и у нас

  • 09:05

    Денят започва с Култура

  • 10:00

    По света и у нас

  • 10:15

    Жените с Марта Вачкова - токшоу

  • 11:00

    Здраве

  • 11:45

    В час ли си: Моето училище

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    Време за готвене /п/

  • 12:55

    Референдум - публицистично шоу /п/

  • 14:10

    Песен от облаците - тв филм на Евровизия /Словения/

  • 14:25

    Кино по ноти /п/

  • 14:55

    Ретроспорт: Борба: Олимпийските шампиони /п/

  • 15:35

    Лястовиците - научнопопулярен филм

  • 15:45

    Български уроци - аз уча български /пети курс, 8 урок/

  • 16:00

    България днес - информационен блок

  • 18:00

    По света и у нас

  • 18:30

    Частен случай

  • 18:35

    Хроника на Руско-Турската освободителна война - документален филм /трета част/

  • 19:05

    Бай Ганьо: "Бай Ганьо у Иречека" - тв филм /трети епизод/

  • 19:25

    Живо наследство: Шарени чорапи /п/

  • 19:35

    БНТ такси

  • 19:50

    Аз се върнах

  • 20:00

    По света и у нас

  • 20:45

    Една калория нежност - тв филм /втора част/

  • 21:45

    Ангел Заберски и Брас асоциация - джаз концерт

  • 22:30

    И ние го можем /п/

  • 23:00

    Пред олтара на операта

  • 23:30

    Икономически новини

  • 00:00

    Открито с Валя Ахчиева

  • 00:30

    Най-доброто от... - Оперетната певица Анелия Шуманова /п/

  • 01:05

    България днес - информационен блок /п/

  • 03:05

    Жените с Марта Вачкова - токшоу /п/

  • 03:50

    Икономически новини /п/

  • 04:20

    Музика за сърцето: Концерт на Софийската филхармония и Българската хорова капела "Светослав Обретенов" /п/

 
  • 06:10

    "Българската музика"

  • 07:15

    "Сутрин с ВВТ"

  • 09:45

    "Непокорните" - сериал 118 еп.

  • 10:45

    TV пазар

  • 11:00

    "Откровено с Ели" - токшоу

  • 12:30

    Новините

  • 13:00

    "Говори Брюксел"

  • 13:30

    Избрано от "Сутрин с ВВТ"

  • 13:45

    TV пазар

  • 14:00

    "Така го правят жените" - токшоу

  • 15:45

    TV пазар

  • 16:00

    "Непокорните" - сериал 118 еп.

  • 17:00

    Новините

  • 17:15

    TV пазар

  • 17:30

    "Градски забивки с Ралица и Никола"

  • 18:30

    "Приказки от Холивуд"

  • 19:00

    "Разследване със Светослава Тадаръкова"

  • 19:30

    Новините

  • 20:15

    "Актуално"

  • 21:15

    "Непокорните" - сериал 118 еп.

  • 22:00

    "Така го правят жените"

  • 23:35

    Новините

  • 00:15

    "Откровено с Ели" - токшоу

  • 01:45

    "Непокорните" - сериал 118 еп.

  • 02:30

    "Градски забивки с Ралица и Никола"

  • 03:30

    Новините

  • 04:10

    "Спортното по ВВТ"

 
  • 06:00

    "Ремингтън Стийл" - сериал, сезон 1, /п/

  • 06:45

    "Йън" - анимационен сериал

  • 07:15

    "Шотландски боец" - сериал, сезон 1, /п/

  • 08:00

    "Неш Бриджис" - сериал, сезон 5, /п/

  • 09:05

    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 7, /п/

  • 10:00

    "В светлината на прожекторите" - екшън-трилър с уч. на Ерика Елениак, Ким Коутс, Бригита Дау, Ерин Грей, Стейси Кийч и др.

  • 12:00

    "Женени с деца" - сериал, сезон 10, /п/

  • 12:30

    "Макгайвър" - сериал, сезон 5, /п/

  • 13:30

    "Ремингтън Стийл" - сериал, сезон 1

  • 14:30

    "Никита" - сериал, сезон 4

  • 15:30

    "Шотландски боец" - сериал, сезон 1

  • 16:30

    "Маями Вайс" - сериал, сезон 1

  • 17:30

    "Неш Бриджис" - сериал, сезон 5

  • 18:30

    "Женени с деца" - сериал, сезон 10

  • 19:00

    "Макгайвър" - сериал, сезон 5

  • 20:00

    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 7

  • 21:00

    "Шампионска лига по Диема"

  • 21:45

    "Шалке 04 (Гер) - Валенсия (Исп)" - мач от осминафиналите на УЕФА Шампионска Лига, директно

  • 23:35

    "Шампионска лига по Диема"

  • 00:00

    "Срещни се с професионалисти" - предаване

  • 01:00

    "Горещи моменти" - еротика

  • 03:00

    "Никита" - сериал, сезон 4, /п/

  • 04:30

    "Вероника Марс" - сериал, 2 епизода

 
  • 06:00

    "Монти Уолш: Последният каубой" - драма с уч. на Том Селек, Изабела Роселини, Кийт Карадайн и др., /п/

  • 08:00

    "Момиче номер едно" - екшън с уч. на Тони Скиена, Вини Джоунс, Пат Морита, Лиза Макалистър и др.

  • 10:00

    "Федерални свидетели" - сериал, сезон 2, /п/

  • 11:00

    "Осмо чувство" - сериал, сезон 2, /п/

  • 12:00

    "Прерийна треска" - уестърн с уч. на Кевин Сорбо, Ланс Хенриксен, Доминик Суейн и др.

  • 14:35

    "Да срещнеш Джо Блек" - драма с уч. на Брад Пит, Антъни Хопкинс, Клер Форлани, Джейк Уебър, Марша Гей Хардън, Джефри Тамбор и др., /п/

  • 18:00

    "Федерални свидетели" - сериал, сезон 2

  • 19:00

    "Осмо чувство" - сериал, сезон 2

  • 20:00

    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6

  • 21:00

    "Белфегор: Фантомът на Лувъра" - фентъзи с уч. на Мишел Серо, Фредерик Дифентал, Джули Кристи, Софи Марсо и др.

  • 22:50

    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6, /п/

  • 23:45

    "Летящи кинжали" - екшън с уч. на Сонг Дандан, Такеши Канеширо, Анди Лау, Жан Зий и др.

  • 01:45

    "Момиче номер едно" - екшън с уч. на Тони Скиена, Вини Джоунс, Пат Морита, Лиза Макалистър и др., /п/

 
  • 06:00

    "Перличка" - анимационен сериал

  • 06:20

    "Костенурките нинджа: Завръщане в каналите" - анимационен сериал

  • 06:45

    "Батман" - анимационен сериал

  • 07:10

    "Магия за любов" - теленовела, 2 епизода

  • 09:30

    "Най-смешните домашни видеоклипове на Америка"

  • 10:00

    "Никога не казвай сбогом" - теленовела, 2 епизода

  • 12:00

    "Бедната милионерка" - теленовела

  • 13:00

    "Истанбулска приказка" - сериен филм, /п/

  • 14:00

    "Ангел пазител" - сериен филм, /п/

  • 15:30

    "Забранена любов" - сериен филм, /п/

  • 16:00

    "Неукротима душа" - теленовела, 2 епизода

  • 18:00

    "Островът на любовта" - теленовела, 2 епизода

  • 20:00

    "Незабравима" - сериен филм

  • 21:00

    "Хиляди пъти любов" - сериен филм

  • 22:00

    "Ангел пазител" - сериен филм

  • 23:30

    "Сълзи над Босфора" - сериен филм, /п/

  • 01:00

    "Магия за любов" - теленовела, 2 епизода, /п/

  • 02:45

    "Островът на любовта" - теленовела, 2 епизода, /п/

  • 04:30

    "Бедната милионерка" - теленовела, /п/

 
  • 07:00

    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал

  • 07:30

    Кърби - анимационен сериал

  • 08:00

    Легендата за Зоро - анимационен сериал

  • 08:30

    Ърки и Пърки - анимационен сериал

  • 09:00

    Плодчетата - анимационен сериал

  • 09:30

    Отряд Зет - анимационен сериал

  • 10:00

    Приключенията на Екхарт - анимационен сериал

  • 10:30

    Котаракът на Франкенщайн- анимационен сериал

  • 11:00

    Кърби - анимационен сериал

  • 11:30

    Франклин - анимационен сериал

  • 12:00

    Сладка тайна - теленовела

  • 13:00

    Сладка тайна - теленовела

  • 14:00

    Да срещнеш приказният принц - теленовела

  • 15:00

    Преуспелите г-н и г-жа Пелс - теленовела

  • 16:00

    Отряд Зет - анимационен сериал

  • 16:30

    Приключенията на Екхарт - анимационен сериал 17:00 - Котаракът на Франкенщайн- анимационен сериал

  • 17:30

    Плодчетата - анимационен сериал

  • 18:00

    Сладка тайна - теленовела

  • 19:00

    Сладка тайна - теленовела

  • 20:00

    Да срещнеш приказният принц - теленовела

  • 21:00

    Преуспелите г-н и г-жа Пелс - теленовела

 
  • 05:00

    "Сладка тайна" - 81 епизод- теленовела

  • 06:00

    "Сладка тайна" - 82 епизод- теленовела

  • 07:00

    Детски свят : Ekids - анимационен блок

  • 09:30

    Детски свят : Котаракът на Франкенщайн - анимационна поредица

  • 09:45

    Телепазарен прозорец

  • 10:00

    "Да бъдеш Ева" - 32 епизод - сериал

  • 11:00

    Телепазарен прозорец

  • 11:15

    "Моят син 1част"- игрален филм

  • 13:00

    Новини

  • 13:30

    Телепазарен прозорец

  • 13:45

    Детски свят : Ърки и Пърки - анимационна поредица

  • 14:00

    "Обрати на съдбата" - 54 епизод- теленовела

  • 14:50

    Telestar

  • 15:30

    "Пълна къща" - 103 епизод- комедиен сериал, САЩ

  • 16:00

    "Музикален бонус" - игра

  • 17:00

    Детски свят : Хари в царството на динозаврите - анимационна поредица

  • 17:15

    Телепазарен прозорец

  • 17:40

    Telestar

  • 18:00

    Новини

  • 18:30

    "Да бъдеш Ева" - 33 епизод - сериал

  • 19:20

    "Обрати на съдбата" - 55 епизод - теленовела

  • 20:30

    "Семейство Серано" - 33 епизод - сериал

  • 22:00

    Документален филм : Това може да се случи утре

  • 22:30

    Новини

  • 23:05

    "Евроком Мотор Спорт" - Екслузивни от българския рали шампионат.

  • 00:05

    "Тишината"- игрален филм

  • 02:00

    "Моят син 1част"- игрален филм

  • 04:00

    "Истории с призраци" - 21 епизод

  • 04:30

    "Истории с призраци" - 22 епизод

 
  • 05:00

    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"

  • 09:30

    Телешоп

  • 09:45

    Документален филм

  • 10:00

    Новини

  • 10:10

    Прогноза за времето

  • 10:15

    Агромаркет

  • 10:30

    Новини

  • 10:35

    "Под лупа"

  • 11:00

    Новини

  • 11:20

    Прогноза за времето

  • 11:25

    Спорт

  • 11:30

    Новини

  • 11:45

    Телестар

  • 12:00

    Новини

  • 12:10

    ТВ маркет

  • 12:30

    Новини

  • 12:35

    Агромаркет

  • 13:00

    Новини

  • 13:25

    Прогноза за времето

  • 13:30

    Новини

  • 13:35

    Документален филм

  • 14:00

    Новини

  • 14:10

    Прогноза за времето

  • 14:15

    Телешоп

  • 14:30

    Новини

  • 14:35

    "Под лупа"

  • 15:00

    Новини

  • 15:05

    "Играй и спечели"

  • 16:00

    Новини

  • 16:10

    Прогноза за времето

  • 16:15

    Телестар

  • 16:30

    Новини

  • 16:35

    Телешоп

  • 17:00

    Новини

  • 17:25

    Прогноза за времето

  • 17:30

    "Под лупа" публицистично предаване на ТВ "Европа

  • 18:00

    Новини

  • 18:05

    "Под лупа" - публицистично предаване на ТВ "Европа

  • 18:30

    Централна емисия НОВИНИ

  • 18:55

    Прогноза за времето

  • 19:00

    Новини

  • 19:15

    Прогноза за времето

  • 19:20

    Спорт

  • 19:30

    Новини

  • 19:35

    "Евромакс"

  • 20:00

    Новини

  • 20:10

    Прогноза за времето

  • 20:15

    Спорт

  • 20:25

    На фокус

  • 20:30

    Новини

  • 20:35

    Под лупа

  • 21:00

    Новини

  • 21:25

    Прогноза за времето

  • 21:30

    Новини

  • 21:35

    "Под лупа"

  • 22:00

    Новини

  • 22:10

    Прогноза за времето

  • 22:15

    Спорт

  • 22:30

    Утрешен вестник - преглед на печата

  • 22:35

    "Евромакс"

  • 23:00

    Новини

  • 23:25

    Прогноза за времето

  • 23:30

    Утрешен вестник - преглед на печата

  • 23:35

    На фокус

  • 23:40

    Спорт

  • 00:00

    05.00 Новинарски информационен бл

 
  • 05:10

    "Властта на модата" - предаване на "Канал 3" /п/

  • 06:10

    "Жълтини" /п/

  • 06:40

    "Пентаграм" - предаване с парапсихолози /п/

  • 08:20

    "Tелешоп"

  • 08:40

    "Мини Мис и Мини Мистър" с Илиана Балийска /п/

  • 09:40

    "Tелешоп"

  • 10:00

    "Жълтини"

  • 10:30

    "Властта на модата" - предаване на "Канал 3"

  • 11:40

    "Tелешоп"

  • 12:00

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3" /п/

  • 13:00

    "Пентаграм" - предаване с парапсихолози /п/

  • 14:40

    "Телемаркет"

  • 15:00

    "Без монтаж" - предаване за актуални теми

  • 15:45

    "Tелешоп"

  • 16:00

    "Музикален бонус" - телевизионна игра"

  • 17:00

    "Вън от рая" - авторско предаване на Лили Маринкова /п/

  • 18:00

    "Невидимият кадър"

  • 18:15

    "Tелешоп"

  • 18:30

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3"

  • 19:30

    "Без монтаж 2" - предаване за актуални теми

  • 20:00

    "Властта днес" - предаване на "Канал 3"

  • 21:00

    "Жълтини"

  • 21:30

    "Неудобните" - предаване с Маргарита Димитрова

  • 22:30

    "Пътувне до Европарламента" - с Милена Милотинова /п/

  • 23:30

    "Психологически портрет" - предаване за паранормалното

  • 00:30

    "Последен писък" - авторско предаване за мода на Тони Рапонска /п/

  • 01:30

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 01:50

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3"/п/

  • 02:50

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 03:10

    "Еротични нощи" - еротика

  • 04:40

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3"/п/

 
  • 12:00

    Футбол: Блекпул - Челси, мач от английската Висша Лига, повторение

  • 14:00

    Обзор на кръга във Висшата Лига, повторение

  • 15:00

    Футбол: Уулвърхямптън - Тотнъм, мач от английската Висша Лига, повторение

  • 17:00

    "Премиър Лийг Токшоу" - предаване за английски футбол, повторение

  • 18:00

    Футбол: Шахтьор Донецк (Укр) - Рома (Ит), мач от УЕФА Шампионска Лига, повторение

  • 20:00

    "Нова Спорт Голф" - обзор на турнира "Дъ Хонда Класик" от Професионалната Голф Асоциация

  • 21:00

    "Класика от Висшата Лига" - Дарби К - Евертън (01-02)

  • 21:30

    "Класика от Висшата Лига" - Мидълзбро - Бирмингам (03-04)

  • 22:00

    Футбол: Евертън - Бирмингам, мач от английската Висша Лига, директно

  • 00:00

    Футбол: Шалке (Гер) - Валенсия (Исп), мач от УЕФА Шампионска Лига, повторение

  • 02:00

    Край на програмата

 
  • 05:45

    "Едно момиче в Аляска" - сериен филм, 2 сезон

  • 06:40

    "Здравей, България" - сутрешен блок на НТВ

  • 09:15

    "На кафе" - предаване на НТВ

  • 11:30

    "Сълзи над Босфора" - сериен филм

  • 13:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 13:30

    "Съдружници по неволя" - сериен филм

  • 14:30

    "Комисар Рекс" - сериен филм

  • 15:30

    "Ветровете на любовта" - сериен филм

  • 16:30

    "Истанбулска приказка" - сериен филм

  • 17:30

    "Сделка или не" - телевизионна игра

  • 18:30

    "Забранена любов" - сериен филм

  • 19:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 20:00

    "Стани богат" - световно тв шоу

  • 21:00

    "От местопрестъплението: Маями" - сериен филм, 9 сезон

  • 22:00

    Шоуто на Иван & Андрей

  • 23:00

    "Календар"- информационна емисия на НТВ

  • 23:30

    "Чък" - сериен филм, 2 сезон

  • 00:30

    "Островът на съкровищата" - тв игра

  • 01:45

    "Тайни в рая" - сериен филм

  • 03:00

    "Календар"- информационна емисия на НТВ /п/

  • 03:45

    "Ветровете на любовта"- сериен филм /п/

  • 04:45

    "Комисар Рекс" - сериен филм /п/

 
  • 05:15

    Сериал: "Годежен пръстен"

  • 06:00

    Новини

  • 06:05

    "Модна присъда"

  • 07:00

    Новини

  • 07:05

    "Добро утро"

  • 10:00

    Новини

  • 10:15

    "Добро утро"

  • 11:05

    "Живей здравословно"

  • 12:05

    "ЖКХ"

  • 13:00

    Новини

  • 13:15

    "Контролна покупка"

  • 13:40

    "Модна присъда"

  • 14:35

    "Детективи"

  • 15:00

    Още новини

  • 15:30

    "Да разбереш. Да простиш"

  • 16:00

    Новини

  • 16:20

    "Искам да знам"

  • 16:45

    "Вкусно"

  • 17:20

    Сериал: "Годежен пръстен"

  • 18:05

    "Федералният съдия"

  • 19:00

    Новини

  • 19:20

    "Следата"

  • 20:00

    "Хайде да се оженим"

  • 21:00

    "Нека говорят"

  • 22:00

    Време

  • 22:30

    Сериал: "Златният капан"

  • 01:00

    Нощни новини

  • 01:20

    "Следата"

  • 01:55

    "Детективи"

  • 02:30

    "Живей здравословно"

  • 03:30

    "Нека говорят"

  • 04:25

    "Хайде да се оженим"

 
  • 05:00

    "Личен опит"

  • 05:40

    "Лов на диви зайци"

  • 06:45

    "Майсторски клас"

  • 07:05

    "Първичен инстинкт"

  • 07:30

    "С оръжие под вода"

  • 08:05

    "Тайните на лова с Бейб Винкелман"

  • 08:25

    "От нашия шеф-готвач"

  • 08:45

    "Големият лов"

  • 09:25

    "Риболовен календар"

  • 10:00

    "Дневниците на големия лов"

  • 11:05

    "Гордон в засада"

  • 11:45

    "Подводните репортажи на Гай Харви"

  • 12:20

    "Екстремен лов в страната на небесните планини"

  • 13:30

    "Моторни лодки"

  • 14:00

    "Майстор на риболова"

  • 14:40

    "Лов без граници"

  • 15:30

    "Особености на руския лов"

  • 16:10

    "Лов и риболов с Джеф Томас"

  • 16:45

    "Светът на подводния лов"

  • 17:00

    "Лов без граници"

  • 18:15

    "Пушкала и такъми"

  • 18:50

    "Лов на голяма риба с Лари Далберг"

  • 19:15

    "Тайните на лова с Бейб Винкелман"

  • 19:45

    "Ловни раздумки"

  • 20:00

    "Личен опит"

  • 20:40

    "Барабулка. Забравеният деликатес"

  • 21:45

    "Майсторски клас"

  • 22:05

    "Първичен инстинкт"

  • 22:30

    "Горещи момчета. Андрей Макаревич"

  • 23:00

    "Тайните на лова с Бейб Винкелман"

  • 23:30

    "От нашия шеф-готвач"

  • 23:45

    "Големият лов"

  • 00:25

    "Риболовен календар"

  • 01:00

    "Дневниците на големия лов"

  • 02:05

    "Гордон в засада"

  • 02:45

    "Подводните репортажи на Гай Харви"

  • 03:20

    "Приключения на французи по Волга"

  • 04:30

    "Моторни лодки"

 
  • 05:00

    "Песен без граници" - документален филм

  • 05:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 05:40

    "Златни хитове" - най-доброто

  • 06:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 06:05

    "Песните на България" - българска народна музика

  • 06:30

    "След първи петли" - музика за настроение

  • 07:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 07:10

    "Хороскоп" - интерактивен справочник

  • 07:30

    "Златни хитове" - избрани песни

  • 08:00

    "Промо" - новите хитове

  • 08:30

    "GSM парад" - избрани песни

  • 08:40

    "На фокус" - промо линия

  • 09:00

    "Зад кадър" - документален филм

  • 09:30

    "Мегамикс" - само хитове

  • 09:40

    "Флирт" - музикална игра

  • 10:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 10:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 11:00

    "Любовта е живот" - избрани песни

  • 11:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 12:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:40

    "На фокус" - промо линия

  • 13:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 13:05

    "От извора" - българска народна музика

  • 13:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 13:50

    "GSM парад" - избрани песни

  • 14:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 14:10

    "Избери песен" - музикална игра

  • 15:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 15:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 16:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 16:10

    "Оракул" - интерактивен справочник

  • 17:00

    "Звездно" - тв шоу

  • 17:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 17:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 18:00

    "Играта на парите" - интерективна игра

  • 19:00

    "Картини от Света" - музикална импресия

  • 19:05

    "На фокус" - промо линия

  • 19:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 19:50

    "GSM парад" - избрани песни

  • 20:00

    "Автограф" - звездите отблизо

  • 21:00

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 00:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 00:05

    "Шепот на пари" - интерактивна игра

  • 01:05

    "Планета Лайв" - музикална програма

  • 02:00

    "Нощна фиеста" - музикална програма

  • 02:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 03:00

    "Избрано от Вас" - музикална програма

  • 04:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 04:10

    "GSM парад" - избрани песни

 
  • 06:00

    Център

  • 06:40

    А група - обзор 17.кръг

  • 07:10

    Център

  • 07:30

    ФИФА футбол мондиал

  • 08:00

    Център

  • 08:20

    Светът на голфа

  • 09:20

    Център

  • 10:00

    А група - обзор 17.кръг

  • 10:30

    ФИФА футбол мондиал

  • 11:00

    СУПЕРКЛУБ: Челси тв, Висша лига: Блекпул - Челси

  • 14:00

    Аржентина, Примера Дивисион

  • 16:00

    А ПЛЮС: Черно море - Локомотив Пд

  • 18:00

    Център

  • 18:20

    Футбол Англия, Чемпиъншип - обзор

  • 19:00

    Център

  • 19:10

    Аржентина, Примера Дивисион: Клаусура - обзор

  • 20:00

    Център

  • 20:20

    А група - обзор 17.кръг

  • 21:00

    Център

  • 21:10

    Световни покер серии Европа

  • 22:00

    Център

  • 22:10

    Световен шампионат по кикбокс

  • 23:00

    Център

  • 23:10

    Светът на голфа

  • 00:00

    Център

 
  • 05:00

    Класическа музика

  • 05:30

    "Всички на мегдана" поздравителен концерт /повторение/

  • 06:30

    Новини. Прогноза за времето. / повторение /

  • 07:00

    Ранни вести /на живо/

  • 10:00

    НОВИНИ - сутрешна емисия

  • 10:15

    Китка народни песни

  • 10:30

    Директно с Теодор Ангелов /на живо/

  • 12:00

    НОВИНИ - обедна емисия

  • 12:15

    "Здравословно" с Христо Деянов/ повторение/

  • 13:15

    "Дискусионно студио"/повторение/

  • 14:20

    МФФ "Бургас"

  • 14:30

    "От българско, по - българско" с Галя Асенова /повторение/

  • 17:00

    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/

  • 17:30

    "Всички на мегдана" поздравителен концерт /на живо/

  • 18:30

    "Здравословно" с Христо Деянов/на живо/

  • 19:30

    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/

  • 20:00

    "Кървава чешма" - док.филм - 3 част

  • 20:40

    "Дискусионно студио" с водещ Велизар Енчев /на живо/

  • 21:30

    "Паралакс" - публицистично предаване/ на живо /

  • 22:30

    Новини. Прогноза за времето./повторение/

  • 23:00

    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /на живо/

  • 01:00

    Новини. Прогноза за времето

  • 01:30

    "Дискусионно студио" /повторение/

  • 03:00

    Директно с Теодор Ангелов /повторение/

  • 04:30

    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение /

 
  • 05:30

    "Пътеводител на модерното момиче", предаване за мода - повторение

  • 06:20

    "Какво ви забърка Лео", кулинарно шоу - повторение

  • 06:45

    "БОДИЛНИК", сутрешен блок

  • 09:30

    "Моделите на Колийн", сезон 1, еп. 3, риалити шоу

  • 10:30

    "Пътеводител на модерното момиче", предаване за мода

  • 11:00

    "Какво ви забърка Лео", кулинарно шоу

  • 11:30

    "Стъпка по стъпка", сезон 4, еп. 6, комедия, САЩ, 1994, с Патрик Дъфи, Сюзън Сомърс, Брендън Кол

  • 12:00

    "8 прости правила", сезон 1, еп. 24, сериал, комедия, драма, САЩ, 2003, с Кейти Сагал, Джеймс Гарнър, Ейми Дейвидсън, Джон Ритър

  • 12:30

    Новини

  • 13:00

    "Отчаяни съпруги", сезон 1, еп. 10, сериал, комедия, драма, САЩ, 2004-2005, с Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан

  • 14:00

    "Емпайър Фолс", 1 част, романтична драма, САЩ, 2005, с Ед Харис, Филип Сеймор Хофман, Хелън Хънт, Пол Нюман, Робин Райт, Ейдън Куин

  • 16:00

    "Новите приключения на старата Кристин", сезон 4, еп. 18, сериал, Комедия, САЩ, 2008, с Джулия Луис-Драйфус, Кларк Грег, Хамиш Линклейтър

  • 16:30

    "Споделено с Камелия", ток шоу

  • 17:30

    "Сестри по неволя", сезон 2, еп. 9, сериал, комедия, САЩ, 2003, с Фейт Форд, Кели Рипа, Меган Фокс, Тед Макгинли

  • 18:00

    "Медиум", сезон 1, еп. 14, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2005, с Патриша Аркет, Мигел Сандовал, Джейк Уебър, Мария Ларк, София Василиева

  • 18:45

    Новини

  • 19:35

    "7 въпроса" - публицистично предаване

  • 20:00

    "Добрата съпруга", сезон 1, еп. 19, сериал, криминален, драма, САЩ, 2009, с Джулиана Маргуляс, Кристин Барански, Арчи Пенджаби, Греъм Филипс

  • 21:00

    "Военни престъпления: Лос Анжелис", сезон 1, еп. 15, сериал, криминален, драма, САЩ, 2009, с Крис Одонъл, Питър Камбор, Даниела Руа, Ел Ел Куул Джей

  • 22:00

    "Сестри по неволя", сезон 2, еп. 10, сериал, комедия, САЩ, 2003, с Фейт Форд, Кели Рипа, Меган Фокс, Тед Макгинли

  • 22:30

    Новини

  • 23:00

    "Нашенци", скеч шоу

  • 23:30

    "Секс закачки", комедия, Великобритания, 2006, с Холи Еърд, Ейлийн Аткинс, Хю Бонвил, Том Харди

  • 01:05

    "Споделено с Камелия", ток шоу - повторение

  • 02:00

    Новини - повторение

  • 02:25

    "Емпайър Фолс", 1 част, романтична драма, САЩ, 2005, с Ед Харис, Филип Сеймор Хофман, Хелън Хънт, Пол Нюман, Робин Райт, Ейдън Куин - повторение

  • 04:10

    "Медиум", сезон 1, еп. 14, сериал, научнофантастична драма, САЩ, 2005, с Патриша Аркет, Мигел Сандовал, Джейк Уебър, Мария Ларк, София Василиева - повторение

 
  • 06:50

    Големите музеи на Америка - ТВ поредица - 32 част

  • 07:30

    Детски свят - Светът на дивите животни - 18 епизод

  • 08:00

    Новини

  • 08:10

    Исторически клендар

  • 08:15

    Преглед на печата

  • 08:45

    Щрак - комедийно шоу

  • 09:00

    Дивото зове - ТВ сериал - 12 епизод

  • 10:00

    Новини

  • 10:20

    Изумрудената огърлица - ТВ сага - 47 епизод

  • 11:00

    Големите музеи на Америка - ТВ поредица - 9 част

  • 11:40

    Щрак

  • 12:00

    Новини

  • 12:10

    Исторически календар

  • 12:15

    Издирват се - екшън-комедия с Харви Кайтел

  • 14:00

    Диви сърца - ТВ сериал - 12 епизод

  • 15:00

    Детски свят - Светът на дивите животни - 18 епизод

  • 15:30

    Плодчетата - 3 епизод

  • 16:00

    Щрак

  • 16:30

    Новини

  • 16:45

    Детски свят - Плодчетата - 18 епизод

  • 17:10

    Изумрудената огърлица - ТВ сага - 48 епизод

  • 18:00

    Дивото зове - ТВ сериал - 13 епизод

  • 19:00

    Новини

  • 19:30

    ЧАС ПИК

  • 19:50

    Френски жиголо - комедия с Натали Бай

  • 22:00

    Новини

  • 22:30

    ЧАС ПИК

  • 22:40

    Борд на директорите - ТВ сериал - 20 епизод

  • 23:00

    Откачалки - ТВ поредица - 2 епизод

  • 00:00

    Новини

  • 00:30

    ЧАС ПИК

  • 00:40

    Подгряване на вчерашния обяд - драма /България/

  • 02:10

    Римейкът - трилър

  • 03:50

    Борд на директорите - ТВ сериал - 36 епизод

  • 04:30

    Музикален блок

  • 06:50

    Големите музеи на Америка - ТВ поредица - 32 част

  • 07:30

    Детски свят - Светът на дивите животни - 18 епизод

  • 08:00

    Новини

  • 08:10

    Исторически клендар

  • 08:15

    Преглед на печата

  • 08:45

    Щрак - комедийно шоу

  • 09:00

    Дивото зове - ТВ сериал - 12 епизод

  • 10:00

    Новини

  • 10:20

    Изумрудената огърлица - ТВ сага - 47 епизод

  • 11:00

    Големите музеи на Америка - ТВ поредица - 9 част

  • 11:40

    Щрак

  • 12:00

    Новини

  • 12:10

    Исторически календар

  • 12:15

    Издирват се - екшън-комедия с Харви Кайтел

  • 14:00

    Диви сърца - ТВ сериал - 12 епизод

  • 15:00

    Детски свят - Светът на дивите животни - 18 епизод

  • 15:30

    Плодчетата - 3 епизод

  • 16:00

    Щрак

  • 16:30

    Новини

  • 16:45

    Детски свят - Плодчетата - 18 епизод

  • 17:10

    Изумрудената огърлица - ТВ сага - 48 епизод

  • 18:00

    Дивото зове - ТВ сериал - 13 епизод

  • 19:00

    Новини

  • 19:30

    ЧАС ПИК

  • 19:50

    Френски жиголо - комедия с Натали Бай

  • 22:00

    Новини

  • 22:30

    ЧАС ПИК

  • 22:40

    Борд на директорите - ТВ сериал - 20 епизод

  • 23:00

    Откачалки - ТВ поредица - 2 епизод

 
  • 05:00

    "По изгрев слънце" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 07:00

    "Сутрешна доза" - музикален микс поп-фолк, BG/world pop и етно

  • 09:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 10:00

    Ретро парти

  • 11:00

    "Без кофеин"

  • 12:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 13:00

    Ретро парти

  • 13:10

    "Без кофеин"

  • 14:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 14:30

    "Музикална мания" - микс попфолк, World Pop и етно

  • 16:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 16:30

    "Музикална мания" - микс попфолк, World Pop и етно

  • 18:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 19:00

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк и BG/World Pop

  • 21:00

    "Хит зона"- микс

  • 00:00

    "Бели нощи" - музикален микс

  • 02:00

    Ретро парти

  • 02:10

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк, BG/World Pop, етно

 
  • 06:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 06:30

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 07:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 07:30

    Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 08:00

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 08:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 09:00

    Прясно и вкусно - развлекателна поредица за канадска регионална кухня

  • 09:30

    Стопанинът на лозовата долина - поредица за калифорнийска кухня

  • 10:00

    Откриването предстои - поредица за създаването на различни по стил ресторанти

  • 10:30

    Шоколадовия Жак- виртуозни сладкарски рецепти

  • 11:00

    Ловец на храни - кулинарно сафари

  • 11:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 12:00

    Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня

  • 12:30

    Бърза кухня ала Жак Пепен - ежедневни рецепти от един кулинарен класик

  • 13:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 13:30

    Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 14:00

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 14:30

    Телепазарен прозорец

  • 15:00

    Прясно и вкусно - развлекателна поредица за канадска регионална кухня

  • 15:30

    Откриването предстои - поредица за създаването на различни по стил ресторанти

  • 16:00

    Телепазерен прозорец

  • 16:15

    Вино и стил - поредица за изискани ресторанти

  • 16:30

    Шоколадовия Жак- виртуозни сладкарски рецепти

  • 17:00

    Ловец на храни - кулинарно сафари

  • 17:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 18:00

    Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня

  • 18:30

    Бърза кухня ала Жак Пепен - ежедневни рецепти от един кулинарен класик

  • 19:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 19:30

    Откриването предстои - поредица за създаването на различни по стил ресторанти

  • 20:00

    Стопанинът на лозовата долина - поредица за калифорнийска кухня

  • 20:30

    Прясно и вкусно - развлекателна поредица за канадска регионална кухня

  • 21:00

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 21:30

    Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня

  • 22:00

    Ловец на храни - кулинарно сафари

  • 22:30

    Бърза кухня ала Жак Пепен - ежедневни рецепти от един кулинарен класик

  • 23:00

    Шоколадовия Жак- виртуозни сладкарски рецепти

  • 23:30

    Сладкият живот на Дейвид Роко - забавна поредица за регионална италианска кухня

  • 00:00

    Кулинарния дракон - кулинарно пътешествие в Китай

  • 00:30

    Люта Америка - поредица за латиноамериканска кухня

  • 01:00

    Всичко за виното - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 01:30

    Царството на вегетарианците - поредица за вегетарианска кухня

 
Избори 2014 с Дневник