Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах
Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 05:20

    Зоополицаите на Хюстън: Дълбоки рани

  • 06:10

    За котките с любов: Епизод 1

  • 07:00

    Улица "Лемур": Да спиш с врага

  • 07:25

    Пътешествията на Микейла: Епизод 15

  • 08:15

    Истински диво шоу: Епизод 14

  • 08:40

    Джеф Коруин на свобода: Индия: Големи котки

  • 09:10

    Нова порода ветеринари със Стив Ъруин: Цунами

  • 10:05

    Най-очарователните… на Америка: Котка

  • 11:00

    Кучета 101: Редки породи

  • 11:55

    Ловеца на крокодили: Джунгла в облаците

  • 12:50

    Кучета срещу котки

  • 13:45

    Зоополицаите на Хюстън: Под прикритие

  • 14:40

    Ръководство по оцеляване за животни: Сладката вода

  • 15:35

    Ръководство по оцеляване за животни: Равнините и саваните

  • 16:30

    Ръководство по оцеляване за животни: Горите

  • 17:25

    Ръководство по оцеляване за животни: Планините

  • 18:20

    Ръководство по оцеляване за животни: Блатата и мангровите гори

  • 19:15

    Ръководство по оцеляване за животни: Пясъкът и моретата

  • 20:10

    Кучета 101: Редки породи

  • 21:05

    Смъртоносни води

  • 22:00

    Как се оцелява сред акули

  • 22:55

    Жив съм: Епизод 3

  • 23:50

    Най-дивата Африка: Окаванго

  • 00:45

    Кучета 101: Редки породи

  • 01:40

    Диви и истински: Големи котки, катастрофи и касапница

  • 02:35

    Смъртоносни води

  • 03:30

    Как се оцелява сред акули

  • 04:25

    Жив съм: Епизод 3

 
  • 05:25

    "Буря от любов" - сериал

  • 06:15

    Новини

  • 06:30

    "Феликс и дивите животни" - сериал

  • 06:55

    "Карен в действие" - детска програма

  • 07:20

    "Когато животните напуснаха гората" - сериал

  • 08:10

    "Гауейн" - сериал

  • 08:35

    "Клуб на тигровите патета" - детска програма

  • 09:05

    "Знанията те правят ас" - детско шоу

  • 09:40

    "Животни чак до покрива" - детски сериал

  • 10:10

    "Клубът на ездачите" - сериал

  • 11:03

    "Вили иска да знае"

  • 11:30

    Детска програма

  • 12:10

    "Най-куриозните истории за животни"

  • 13:03

    "Кинжалът на Бату Хан" - игрален филм, ФРГ, 2004

  • 14:30

    Ута Данела: "Изведнъж любов" - игрален филм, ФРГ, 2004

  • 16:00

    Новини

  • 16:03

    Портрети: Катрин Мюлер-Хоенщайн

  • 16:30

    "Тим Малцер готви!" - кулинарно шоу

  • 17:00

    Световни пътешествия

  • 17:30

    Журнал Европа

  • 18:00

    Новини

  • 18:03

    ARD-консултация

  • 18:30

    "Горещи теми" - булеварден журнал

  • 18:50

    Новини

  • 19:00

    Спортен преглед

  • 19:55

    "Д-р Зомърфелд: Новости от Бюловбоген" - сериал

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Попитайте мишката" - шоу

  • 23:50

    "Темите на деня" - новини и коментари

  • 00:15

    "Двама Ромео за Жулиета" - игрален филм, копродукция, 2008

  • 02:15

    "Отмъщението е убийство" - игрален филм, САЩ, 1993

  • 03:50

    "Дошъл изпод дъгата" - игрален филм, копродукция, 1969

 
  • 07:10

    "Утрешен вестник", 2 сезон, 20 еп., екшън - САЩ, 1998

  • 08:05

    "Шеметна надпревара", 15 сезон, 11 еп., риалити - САЩ, 2009

  • 09:00

    "Пълна промяна: За дома", 2 сезон, 31 еп., риалити - САЩ, 2004

  • 09:55

    "Стар Трек: Космическа станция 9", 1 сезон, 1 еп., екшън - САЩ, 1993

  • 10:55

    "Стар Трек: Космическа станция 9", 1 сезон, 2 еп., екшън - САЩ, 1993

  • 11:55

    "Ангел на мрака", 1 сезон, 21 еп., екшън - САЩ, 2000

  • 12:55

    "Интернатът ", 5 сезон, 4 еп., трилър - Испания, 2010

  • 14:30

    "Адвокатите", 5 сезон, 5 еп., криминален - САЩ, 2000

  • 15:25

    "Утрешен вестник", 2 сезон, 20 еп., екшън - САЩ, 1998

  • 16:20

    "Survivor - Герои срещу Злодеи", 20 сезон, 11 еп., риалити - САЩ, 2010

  • 17:15

    "Пълна промяна: За дома", 2 сезон, 31 еп., риалити - САЩ, 2004

  • 18:10

    "Ангел на мрака", 1 сезон, 21 еп., екшън - САЩ, 2000

  • 19:05

    "Морски детективи: Лос Анджелис", 1 сезон, 2 еп., криминален - САЩ, 2009

  • 20:00

    "Превратностите на живота", 2 сезон, 12 еп., драма - САЩ, 2010

  • 21:00

    "От местопрестъплението: Ню Йорк", 7 сезон, 18 еп., криминален - САЩ, 2010

  • 22:00

    "Д-р Хаус", 6 сезон, 18 еп., драма - САЩ, 2009

  • 23:00

    "Секс до дупка", 3 сезон, 1 еп., комедия - САЩ, 2009

  • 23:40

    "Секс до дупка", 3 сезон, 2 еп., комедия - САЩ, 2009

  • 00:20

    "Мъжете предпочитат грубиянки", 1 сезон, 5 еп., комедия - Колумбия, 2010

  • 01:15

    "Забранена наука", 1 сезон, 9 еп., еротика - САЩ, 2009

  • 01:55

    "Забранена наука", 1 сезон, 10 еп., еротика - САЩ, 2009

  • 02:30

    ""Два метра под земята" ООД", 3 сезон, 2 еп., драма - САЩ, 2003

  • 03:25

    "Д-р Хаус", 6 сезон, 18 еп., драма - САЩ, 2009

  • 04:10

    "Секс до дупка", 3 сезон, 1 еп., комедия - САЩ, 2009

  • 04:40

    "Секс до дупка", 3 сезон, 2 еп., комедия - САЩ, 2009

 
  • 12:00

    "Всичките светии", 7 сезон, 26 еп., криминална драма - Австралия, 2004

  • 13:05

    "Инспектор Тагарт", 8 сезон, 5 еп., криминален - Великобритания, 2000

  • 14:00

    "Инспектор Тагарт", 8 сезон, 6 еп., криминален - Великобритания, 2000

  • 14:55

    "Съдружници по неволя", 3 сезон, 3 еп., комедия - САЩ, 1987

  • 15:50

    "Всичките светии", 7 сезон, 26 еп., криминална драма - Австралия, 2004

  • 16:45

    "Диагноза: Убийство", 2 сезон, 8 еп., криминален - САЩ, 1994

  • 17:40

    "Инспектор Тагарт", 8 сезон, 5 еп., криминален - Великобритания, 2000

  • 18:35

    "Инспектор Тагарт", 8 сезон, 6 еп., криминален - Великобритания, 2000

  • 19:30

    "Коломбо", 6 сезон, 2 еп., криминален - САЩ, 1976

  • 20:55

    "Диагноза: Убийство", 2 сезон, 8 еп., криминален - САЩ, 1994

  • 21:50

    "Приключенията на Шерлок Холмс", 1 сезон, 12 еп., криминален - Великобритания, 1984

  • 22:50

    "Дон Матео", 2 сезон, 10 еп., криминална комедия - Италия, 2001

  • 23:50

    "Инспектор Тагарт", 8 сезон, 5 еп., криминален - Великобритания, 2000

  • 00:50

    "Инспектор Тагарт", 8 сезон, 6 еп., криминален - Великобритания, 2000

  • 01:45

    "Коломбо", 6 сезон, 2 еп., криминален - САЩ, 1976

  • 03:05

    "Дон Матео", 2 сезон, 10 еп., криминална комедия - Италия, 2001

 
  • 05:15

    "Да бъдеш човек", 1 сезон, 6 еп., драма - Великобритания, 2008

  • 09:00

    Телешоп (на румънски език)

  • 10:00

    "Мерлин", 2 сезон, 13 еп., приключенски - Великобритания, 2009

  • 11:00

    "Мерлин", 3 сезон, 1 еп., приключенски - Великобритания, 2010

  • 12:00

    Телешоп (на румънски език)

  • 14:00

    "Ловци на духове", 4 сезон, 27 еп., мистерия - САЩ, 2008

  • 15:00

    "Стар Трек: Космическа станция 9", 2 сезон, 19 еп., екшън - САЩ, 1994

  • 15:55

    "Стар Трек: Космическа станция 9", 2 сезон, 20 еп., екшън - САЩ, 1994

  • 16:50

    "Стар Трек: Първи контакт", екшън - САЩ, 1996; реж. Джонатан Фрейкс, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн

  • 19:05

    "Ловци на духове", 4 сезон, 27 еп., мистерия - САЩ, 2008

  • 20:00

    "Мерлин", 2 сезон, 13 еп., приключенски - Великобритания, 2009

  • 21:00

    "Мерлин", 3 сезон, 1 еп., приключенски - Великобритания, 2010

  • 22:00

    "Стар Трек: Космическа станция 9", 2 сезон, 19 еп., екшън - САЩ, 1994

  • 23:00

    "Стар Трек: Космическа станция 9", 2 сезон, 20 еп., екшън - САЩ, 1994

  • 00:00

    "Мерлин", 2 сезон, 13 еп., приключенски - Великобритания, 2009

  • 01:00

    "Мерлин", 3 сезон, 1 еп., приключенски - Великобритания, 2010

  • 02:00

    "Ловци на духове", 4 сезон, 27 еп., мистерия - САЩ, 2008

  • 03:00

    "Наруто", 1 сезон, 33 еп., аниме - Япония, 2001

  • 03:30

    "Наруто", 1 сезон, 34 еп., аниме - Япония, 2001

  • 04:00

    "Стар Трек: Първи контакт", екшън - САЩ, 1996; реж. Джонатан Фрейкс, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн

 
  • 06:00

    "Будилник"-етно и поп музика в умерено темпо

  • 07:00

    "Балкания"-обединен музикален блок на балканските държави

  • 10:00

    "New"-избрани нови видеоклипове, повторение

  • 10:20

    "Музикална арена" -поп и етно музика

  • 11:00

    "Етно Експрес"-етно и попфолк музика

  • 12:00

    "Балканско парти"- поздравителен блок

  • 15:00

    "Хит микс"-музикален микс от хитови видеоклипове

  • 16:00

    "New"-избрани нови видеоклипове, повторение

  • 16:20

    "Музикална арена"-поп и етно музика

  • 17:00

    "Класик"-ретро селекция

  • 17:30

    "Поп Балканика"- избрана поп музика

  • 18:00

    "Пет в едно"- рубрика за представяне на един изпълнител с пет видеоклипа

  • 18:30

    "Стъпка по стъпка" -рубрика за представяне на млади таланти

  • 19:00

    "10-те големи"-класация

  • 19:40

    " New"- избрани нови видеоклипове, повторение

  • 20:00

    "Балканско парти"-поздравителен блок

  • 02:00

    "New"- избрани нови видеоклипове

  • 02:20

    "Флирт" -ретро и актуални поп/поп фолк клипое, live продукция

 
  • 06:00

    "Максимална сила" - тв сериал

  • 07:00

    "Улично правосъдие" - тв сериал

  • 08:00

    "Алфред Квак" - сериен аним. филм

  • 08:27

    "Изворче" - детско фолклорно предаване

  • 09:00

    "Почасово заплащане" - тв сериал

  • 09:30

    "Тайният знак" - тв сериал

  • 10:30

    "Разкази за Шекспир" - сериен филм

  • 11:00

    "Думи на живот" - религиозно предаване /п/

  • 11:45

    "Фолклорна трапеза" - фолклорно предаване

  • 13:00

    "За жълти стотинки" - комедия

  • 14:30

    Концертна програма

  • 15:30

    "Алфред Квак" - сериен аним. филм

  • 16:00

    Док. филм

  • 17:00

    "Студио арт" - док. поредица /п/

  • 17:30

    "Малкият Феликс" - сериен аним. филм

  • 18:00

    "Споделете с мен" - предаване с Георги Бедников /п/

  • 19:00

    Музикален микс: поп - фолк музика

  • 19:40

    "Мимолетно увлечение" - драма

  • 21:30

    "Укротителят" - екшън

  • 23:05

    "Музикален микс" - българска музика

  • 23:30

    "Констанс и Вики" - тв сериал

  • 00:30

    "Под повърхността" - екшън

  • 02:50

    "Мимолетно увлечение" - драма

  • 04:40

    "Укротителят" - екшън

 
  • 05:00

    The Perils of Penelope Pitstop

  • 05:20

    Tom & Jerry Kids

  • 05:45

    Hong Kong Phooey

  • 06:05

    Scooby Doo Where Are You!

  • 06:30

    Droopy & Dripple

  • 07:00

    Looney Tunes

  • 07:25

    The Addams Family

  • 07:45

    Top Cat

  • 08:10

    The Scooby Doo Show

  • 08:35

    Tom & Jerry

  • 09:00

    The Flintstones

  • 09:25

    Wacky Races

  • 09:35

    Paddington Bear

  • 10:00

    Scooby-Doo In Where's My Mummy?

  • 11:35

    The Flintstones

  • 12:00

    The Flintstones

  • 12:25

    New Yogi Bear Show

  • 13:15

    Duck Dodgers

  • 13:40

    Duck Dodgers

  • 14:05

    Wacky Races

  • 14:55

    Dexter's Laboratory

  • 15:45

    The Garfield Show

  • 16:35

    Looney Tunes

  • 17:25

    Top Cat

  • 17:50

    Top Cat

  • 18:15

    Pink Panther and Pals

  • 18:40

    Pink Panther and Pals

  • 19:05

    The Jetsons

  • 19:30

    The Jetsons

  • 19:55

    Johnny Bravo

  • 20:45

    The Scooby Doo Show

  • 21:10

    The Scooby Doo Show

  • 21:35

    Tom & Jerry

  • 22:25

    Dastardly And Muttley

  • 23:15

    Paddington Bear

  • 23:40

    The Perils of Penelope Pitstop

  • 00:00

    Scooby Doo Where Are You!

  • 00:25

    King Arthur's Disasters

  • 00:50

    The Jetsons

  • 01:15

    Scooby-Doo and Scrappy-Doo

  • 01:35

    Tom & Jerry Kids

  • 02:00

    Droopy: Master Detective

  • 02:20

    The Addams Family

  • 02:40

    Hong Kong Phooey

  • 03:00

    Looney Tunes

  • 03:25

    The Flintstones

  • 03:50

    Top Cat

  • 04:15

    The Jetsons

  • 04:40

    Popeye Classics

 
  • 05:00

    "Отпечатъци" /п./

  • 06:00

    "Физиотоника"

  • 06:30

    "Най-смешните..." /п./

  • 07:00

    "Приказки край лагерния огън" - детски сериал

  • 07:30

    "Статик шок" - детски сериал

  • 08:30

    "Кой е по-по-най"

  • 09:30

    "Кухнята на Звездев" - кулинарно предаване

  • 10:00

    "Модерно" - токшоу с водещ Радост Драганова

  • 11:00

    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели

  • 12:00

    bTV Новините - обедна емисия

  • 12:30

    "Най-смешните животни и хора на планетата"

  • 13:00

    "Търсачи на раковини" - Минисериал, част 1, Романтична драма, Германия, 2006 г.; Режисьор: Пиърс Хагард; В ролите: Ванеса Редгрейв, Максимилиан Шел, Мейси Димбълби, Виктория Хамилтън, Себастиан Кох, Стефани Стъмф и др.

  • 15:00

    "Двама мъже и половина" - сериал, сезон 6, еп. 21

  • 15:30

    "Селена" - Биографичен, драма, мюзикъл, САЩ, 1997 г.; Режисьор: Грегъри Нава; В ролите: Дженифър Лопез, Едуард Джеймс Олмос, Джон Седа, Констанс Мари, Якоб Варгас

  • 18:00

    "Най-доброто от «Хрътките» и «Код: Криминално»"

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 19:30

    bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филми

  • 20:00

    "Аламинут" - комедийна поредица

  • 21:00

    "Пълна лудница" - комедийна поредица

  • 22:00

    bTV Новините - късна емисия

  • 22:30

    "Крайни мерки" - Драма, САЩ, 1996 г.; Режисьор: Михаел Аптед; В ролите: Хю Грант, Джийн Хекман, Сара Джесика Паркар, Дейвид Морс

  • 00:50

    "Офисът" - сериал, сезон 3, еп. 6, 7, 8, 9, 10

  • 03:00

    «Пълна лудница» /п./

  • 04:00

    «Търси се» /п./

  • 04:40

    «Модерно» /п./

 
  • 06:00

    "Костенурките нинджа" /п./ - детски сериал

  • 07:00

    "Малките титани" - детски сериал

  • 08:00

    "Менталист" /п./ - сериал, с. 1, еп. 6

  • 09:00

    "Смъртоносна битка" /п./ - сериал, еп. 17

  • 10:00

    "Атентатори" /п./ - Трилър, Екшън, САЩ, 1995 г., Режисьор: Ричард Донър, В ролите: Силвестър Сталоун, Антонио Бандерас, Мюз Уотсън, Джулиън Мур, Брайън Хелгеланд, Андрю Лазар, Джеф Рона

  • 12:30

    bTV Документите /п./

  • 13:30

    "Най-добрият нинджа" - риалити шоу

  • 14:00

    "Хрътките" /п./ - актуално предаване с водещ Валентина Войкова

  • 15:00

    "Прокурорът" /п./ - сериал, еп. 1

  • 16:00

    "Приключенията на Бриско Каунти - младши" - сериал, еп. 1

  • 17:00

    bTV Документите

  • 18:00

    "Полицейска академия 4: Граждански патрул" - Комедия, Екшън, САЩ, 1987 г., Режисьор: Джим Дрейк, В ролите: Стив Гутемберг, Ким Катрал, Д.Б Байли, Буба Смит

  • 20:00

    "Хрътките" - актуално предаване с водещ Валентина Войкова

  • 21:00

    "Постмортем" - сериал, с. 2, еп. 2

  • 22:00

    "Седем" - Трилър, Драма, САЩ, 1995 г., Режисьор: Дейвид Финчър, В ролите: Брад Пит, Морган Фрийман, Гуинет Полтроу и др.

  • 00:30

    "Най-добрият нинжда" /п./ - риалити шоу

  • 01:00

    "Постмортем" /п./ - сериал, с. 2, еп. 2

 
  • 06:00

    "Дарма и Грег" - сериал, с. 4, еп. 10, 11, 12, 13

  • 08:00

    "Най-страхотното американско куче" - риалити шоу

  • 09:00

    "Вечно лято" - сериал, сезон 2, еп. 6, 7

  • 11:00

    "Семейство Флинстоун: Яба-даба-ду!" - Анимация, Комедия; САЩ, 1992 г.

  • 13:00

    "Гръм в рая"/п./ - сериал, еп. 1

  • 14:00

    "Враг мой"/п./ - Фантастика, Екшън, Драма, Приключенски, САЩ, 1985 г.; Режисьор: Волфганг Питърсън; В ролите: Денис Куейд, Луис Госет Дж. и др.

  • 16:00

    "Радост и утеха" - Комедия, Драма, Романтичен, САЩ, 2003 г.; Режисьор: Маги Грийнуолд; В ролите: Нанси Маккинън, Стивън Екхолд, Андрю Чалмърс и др.

  • 18:00

    "Вярвай ми" - сериал, еп. 1

  • 19:00

    "Герои" - сериал, сезон 2, еп. 1

  • 20:00

    Киновечер: "Внимавай с непознати" - Трилър, Канада, Германия, САЩ, 1995 г.; Режисьор: Питър Хол; В ролите: Антонио Бандерас, Ребека де Морни, Хари Дийн Стентън, Денис Милър

  • 22:00

    Късно кино: "Почти известни" - Драма, Музикален, САЩ, 2000 г.; Режисьор: Камерън Кроу; В ролите: Били Крудъп, Франсиз Макдормънт, Кейт Хъдсън, Джейсън Лий, Елтън Джон, Патрик Фуджит

  • 00:00

    "Най-страхотното американско куче" /п./ - риалити шоу

  • 01:00

    "Дарма и Грег"/п./ - сериал, с. 4, еп. 10, 11

 
  • 05:00

    "Всички мразят Крис" /п./ - комедиен сериал, с. 3, еп. 4

  • 05:30

    "Маски" - комедийна поредица

  • 06:00

    "Поверително от кухнята" - сериал, еп. 3

  • 06:30

    "Клуб "Веселие" - комедиен сериал, еп. 21

  • 07:30

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал, еп. 3, 4, 5, 6

  • 09:30

    "Принцесата на слоновете" - сериал, еп. 2

  • 10:00

    "Бебето беглец" /п./ - Комедия, Семеен, САЩ, 1994 г., Режисьор: Патрик Рийд Джонсън, В ролите: Джо Пантолиано, Джо Мантеня, Лара Флин Бойл, Брайън Хейли и др.

  • 12:00

    "Мама и аз" - сериал, с. 2, еп. 11, 12

  • 13:00

    "Аламинут" - комедийно шоу

  • 13:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 14:00

    "Бар "Наздраве" /п./ - комедиен сериал, еп. 3, 4, 5, 6

  • 15:30

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал, еп. 1

  • 16:00

    "Слънчева Филаделфия" - комедиен сериал, с. 2, еп. 9

  • 16:30

    "Поверително от кухнята" /п./ - сериал, еп. 3

  • 17:00

    "Комиците" - комедийно шоу

  • 18:00

    "Принцесата на слоновете"/п./ - сериал, еп. 2

  • 18:30

    "Триумфът на червилата" - сериал, еп. 5

  • 19:30

    "Клуб "Веселие" /п./ - комедиен сериал, еп. 21

  • 20:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 21:00

    "Ролери" - Романтична комедия, САЩ, 2004 г., Режисьор: Малкъм Ди Лий, В ролите: Боу Уоу, Чи Макбрайд, Майк Епс, Уесли Джонатън, Меган Гууд, Клео Томас, Ник Канън

  • 23:00

    "Първична сила" - седмично шоу на Световната федерация по кеч, еп. 942

  • 01:00

    "Слънчева Филаделфия" /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 9

  • 01:30

    "Бар "Наздраве" /п./ - комедиен сериал, 3, 4, 5

  • 03:00

    "Клуб "Веселие" /п./ - комедиен сериал, еп. 21

  • 04:00

    "Мама и аз" /п./ - сериал, с. 2, еп. 11, 12

 
  • 07:00

    Бен 10 (Ben 10)

  • 07:25

    Най-добрият ми приятел е маймуна (My Gym Partner's A Monkey)

  • 07:50

    Чаудър (Chowder)

  • 08:15

    Домът на Фостър за въображаеми приятели (Foster's Home For Imaginary Friends)

  • 08:40

    Невероятните неприключения на Флапджак (The Marvelous Misadventures of Flapjack)

  • 09:00

    CARTOON NETWORK КИНО: НОВИТЕ СКУБИ ДУ ФИЛМИ (CN Cinema: New Scooby Doo Movies)

  • 09:50

    Шантавите рисунки (Looney Tunes)

  • 10:15

    Анджело е върхът (Angelo Rules)

  • 10:40

    Скуби-Ду (The Scooby Doo Show)

  • 11:05

    Джони Тест (Johnny Test)

  • 11:30

    Световно Турне "Пълна Драма" (Total Drama World Tour)

  • 11:55

    Star Wars: Войните на клонираните (Star Wars: The Clone Wars)

  • 12:20

    Телевизия: Чорапче - Чаудър (SOCK TV - Chowder)

  • 13:15

    Телевизия: Чорапче - Герои: 108 (SOCK TV - Hero 108)

  • 14:10

    Телевизия: Чорапче - Анджело е върхът (SOCK TV - Angelo Rules)

  • 15:05

    Анджело е върхът (Angelo Rules)

  • 15:30

    Животът и приключенията на Джунипър Лий (The Life & Times of Juniper Lee)

  • 15:55

    Елиът Хлапето (Eliot Kid)

  • 16:20

    Домът на Фостър за въображаеми приятели (Foster's Home For Imaginary Friends)

  • 16:45

    Невероятните неприключения на Флапджак (The Marvelous Misadventures of Flapjack)

  • 17:10

    Самурай Джак (Samurai Jack)

  • 17:35

    Бен 10: Ултра-извънземен (Ben 10: Ultimate Alien)

  • 18:00

    Смях до сълзи (LAUGH TILL YOU CRY)

  • 19:15

    Генератор Рекс (Generator Rex)

  • 19:45

    Бакуган: нашествието на Гънделия (Bakugan: Gundalian Invaders)

  • 20:15

    Батман: Дръзки и смели (Batman: The Brave and The Bold)

  • 20:40

    Самурай Джак (Samurai Jack)

  • 21:05

    Бен 10: Извънземна сила (Ben 10: Alien Force)

  • 21:30

    Том и Джери (Tom & Jerry)

  • 21:55

    Том и Джери (Tom & Jerry)

 
  • 05:25

    "ПУЛС", ужаси - САЩ, 1988

  • 07:00

    "Аз и Орсън Уелс ", драма - Великобритания, 2008

  • 08:50

    "Видения: Из живота на Хилдегард фон Бинген ", исторически - Германия, 2009

  • 10:40

    "Сватбеният фотограф ", драма - Швеция, 2009

  • 12:30

    "Писма за Джени ", драма - Аржентина, 2007

  • 14:05

    "Забраненият плод ", драма - Финландия, 2009

  • 15:45

    "Падащи звезди над Хенриета ", приключенска драма - САЩ, 1995; реж. Джеймс Кийч, с Робърт Дювал, Ейдън Куин, Брайън Денехи, Франсис Фишър, Лекси Рандъл, Били Боб Торнтън

  • 17:35

    "Сватбена треска в Кампобело ", комедия - Германия, 2009; реж. Нееле Леана Волмар, с Лино Банфи, Кристиан Улмен, Мина Тандер, Марен Кройман, Гунди Елерт

  • 19:10

    "Аз и Орсън Уелс ", драма - Великобритания, 2008; реж. Ричард Линклейтър, със Зак Ефрън, Клеър Дейнс, Кристиан МакКей, Зоуи Казан, Джеймс Тъпър

  • 21:00

    "Където бродят дивите неща ", семеен - САЩ, 2009; реж. Спайк Джоунс, с Макс Рекърдс, Катрин Кийнър, Марк Ръфало, Пепита Емерикс, Стив Музакис

  • 22:40

    "Джуд ", драма - Великобритания, 1996; реж. Майкъл Уинтърботъм, с Кристофър Еклестън, Кейт Уинслет, Лиам Кънингам, Рейчъл Грифитс, Джун Уитфийлд

  • 00:40

    "Разкошен живот ", драма - САЩ, 2008

  • 02:10

    "Страх от тъмното", ужаси - САЩ, 2003

  • 03:35

    "Коремът на архитекта ", драма - Великобритания, 1987

 
  • 05:05

    "Сутрешна мъгла ", драма - Франция, 2008

  • 07:00

    "1981 ", комедия - Канада, 2009

  • 08:40

    "Госпожица Шамбон ", драма - Франция, 2009

  • 10:20

    "Дъщерята на миньора ", биографичен - САЩ, 1980

  • 12:20

    "Лекарството на Лоренцо ", драма - САЩ, 1992

  • 14:30

    "Залез ", комедия - САЩ, 1988

  • 16:15

    "Джулия не излиза вечер ", драма - Италия, 2009

  • 18:00

    "Госпожица Шамбон ", драма - Франция, 2009; реж. Стефан Бризе, с Венсан Линдон, Сандрин Киберлен, Оре Атика, Жан-Марк Тибу, Артур Льо Уеру

  • 19:40

    "Град на сенки ", драма - Канада, 2010; реж. Ким Нгуен, с Жан-Марк Бар, Клод Легал, Пиер Лебо, Сабин Карсенти, Винсънт Уинтърхалтер

  • 21:00

    "Шпионски игри ", екшън - Великобритания, 2001; реж. Тони Скот, с Робърт Редфорд, Брад Пит, Катрин Маккормак, Стивън Дилейн, Лари Бригман

  • 23:05

    "Метропия ", анимация - Швеция, 2009; реж. Тарик Салех

  • 00:30

    "Децата на царевицата 2: Последната жертва ", ужаси - САЩ, 1992; реж. Дейвид Прайс, с Терънс Нокс, Пол Шерър, Райън Болман, Кристи Кларк, Розалинд Алън

  • 02:05

    "Автофокус ", биографичен - САЩ, 2002

  • 03:50

    "Бронсън ", биографичен - Великобритания, 2009

 
  • 05:30

    Нюзрум

  • 06:30

    Американско издание

  • 07:30

    Здраве

  • 08:30

    Бизнес

  • 09:30

    Световен ритъм

  • 10:30

    Спорт

  • 11:00

    Шоуто на Лари Кинг

  • 12:30

    Спорт

  • 13:30

    CNNdotCOM

  • 14:30

    Парите тази седмица

  • 15:30

    Световни репортажи

  • 16:30

    Здраве

  • 17:30

    Спорт

  • 18:30

    Голф

  • 19:00

    Африка отблизо

  • 19:30

    Нетрадиционен бизнес

  • 20:00

    Световни новини

  • 20:30

    Новини от шоубизнеса

  • 21:30

    Световен ритъм

  • 22:30

    Мода

  • 23:30

    Артклуб

  • 00:30

    Спорт

  • 01:00

    Световен преглед

  • 01:30

    Из Европа

  • 02:30

    Шоубизнесът през седмицата

  • 04:00

    Световен преглед

  • 04:30

    Дипломатически лиценз

 
  • 05:00

    "Катализатор"

  • 05:30

    "Нещата от живота: Поверително и лично"

  • 06:00

    "Новите тенденции в инженерството"

  • 06:30

    "Катализатор"

  • 07:00

    "Малък гений"

  • 11:00

    "Наука от задния двор"

  • 11:30

    "Експресът на учените"

  • 12:00

    "Имало едно време..."

  • 13:00

    "Какво, как, къде"

  • 13:30

    "Знаете ли какво е храната?"

  • 14:00

    "Не е толкова сложно!"

  • 15:00

    "Какво, как, къде"

  • 15:30

    "Наука от задния двор"

  • 16:00

    "Имало едно време..."

  • 16:30

    "Марви Хемър"

  • 17:30

    "Какво, как, къде"

  • 18:00

    "Нагледно"

  • 18:30

    "Експресът на учените"

  • 19:00

    "Наука от задния двор"

  • 19:30

    "Имало едно време..."

  • 20:00

    "Марви Хемър"

  • 20:30

    "Не е толкова сложно!"

  • 21:00

    "Американско кино"

  • 22:00

    "Съвременна наука"

  • 23:00

    "Важни открития в науката и техниката"

  • 23:30

    "Да си построиш наука"

  • 00:00

    "Личности"

  • 00:30

    "Нещата от живота: Поверително и лично"

  • 01:00

    "През очите на пилота"

  • 03:00

    "Американско кино"

  • 04:00

    "Съвременна наука"

 
  • 05:00

    Строителни постижения: Електроснабдителната мрежа на Рио де Жанейро

  • 06:00

    Пета предавка: Епизод 4

  • 06:25

    Возила: Нюйоркско такси

  • 07:15

    Двойно оцеляване: Разделени

  • 08:10

    Грандиозни строежи: Мостът в Сан Франциско

  • 09:05

    Строители спасители: Младежки център

  • 10:00

    Чудеса сътворени от човека - Азия: Сонгдо - градът на бъдещето

  • 10:55

    Х-машини: "Белуга"/Ледокоп/"Голиат"

  • 11:50

    Огромни кораби: "Кристобал Колон"

  • 12:45

    Бойни машини и ко.: Подземна машина

  • 13:40

    Возила: Автомобили Рауш

  • 14:35

    Новаци в хот-род занаята: Реставриране на икона

  • 15:30

    Корави машини: Презокеанска надпревара: Багери

  • 16:00

    Корави машини: Презокеанска надпревара: Вискокоповдигачи

  • 16:25

    Как се прави...: Епизод 5

  • 16:55

    И аз мога да го направя!: Епизод 6

  • 17:20

    Х-машини: "Белуга"/Ледокоп/"Голиат"

  • 18:15

    Самолетни катастрофи отблизо: Пилотска грешка

  • 19:10

    Огромни кораби: "Кристобал Колон"

  • 20:05

    Автонадпревара: Шпионска кола

  • 21:00

    Американски чопър: Мотор за "Домани студиос"

  • 21:55

    Американски чудатости: В търсене на Голямата стъпка

  • 22:50

    Точка на пречупване: Автобус

  • 23:45

    Черно злато: Епизод 2

  • 00:40

    Американски дървосекачи: Голям студ - големи проблеми

  • 01:40

    Двойно оцеляване: Епизод 6

  • 02:40

    Точка на пречупване: Автобус

  • 03:40

    Как се прави...: Епизод 7

  • 04:05

    Автонадпревара: Шпионска кола

 
  • 05:40

    Една стъпка напред: Епизод 5

  • 06:10

    Странни връзки: Невидимата горила

  • 06:35

    Странни връзки

  • 07:00

    Sci-Fi Спаси живота ми: "Терминатор" спаси живота ми

  • 07:55

    Главоблъсканици: Епизод 9.1

  • 07:58

    Sci-Fi наука: Светлинен меч

  • 08:25

    Странни връзки

  • 08:55

    Брейниак: Епизод 10

  • 09:45

    Инженерна надпревара с тикви: Епизод 3

  • 10:35

    Оръжия на бъдещето: Умни оръжия

  • 11:25

    Оръжия на бъдещето: Максимално въздействие

  • 12:15

    Оръжия на бъдещето

  • 13:05

    Супер комета: След сблъсъка: Епизод 1

  • 13:55

    Супер комета: След сблъсъка: Епизод 2

  • 14:45

    Главоблъсканици: Епизод 1.1

  • 14:48

    Sci-Fi наука

  • 15:15

    Странни връзки

  • 15:45

    Нови теории: Епизод 7

  • 16:10

    Модерни играчки: Епизод 61

  • 16:35

    Модерни играчки: Епизод 62

  • 17:00

    Създай прототип: Боксиращи се роботи

  • 17:50

    Бъдещето на…

  • 18:40

    Най-невероятните мисии на NASA: Обикновен супермен

  • 19:30

    Космически пионери: Титан

  • 20:20

    Модерни играчки: Епизод 63

  • 20:45

    Модерни играчки: Епизод 64

  • 21:10

    Sci-Fi наука: Светлинен меч

  • 21:35

    Шоуто на технологията  : Епизод 20

  • 22:00

    Машините на Да Винчи: Самозадвижващи се картове

  • 22:50

    Хвани го и го запази

  • 23:40

    Нови теории: Епизод 7

  • 00:05

    Модерни играчки: Епизод 61

  • 00:30

    Нещата, които се движат: Епизод 1

  • 00:55

    Нещата, които се движат: Епизод 2

  • 01:20

    Колонията

  • 02:10

    Ултимативни строители

  • 03:00

    Проектиран: Епизод 1

  • 03:50

    Машините на Да Винчи: Самозадвижващи се картове

  • 04:45

    Хвани го и го запази

 
  • 05:10

    "Война и цивилизация"

  • 06:10

    "Супресоник"

  • 07:00

    "С въдица в джунглата" - съботен маратон

  • 14:55

    "Загадките на историята"

  • 15:50

    "По дирите на Амелия"

  • 17:35

    "Праисторията: Далас"

  • 18:30

    "Праисторията: Денвър"

  • 19:20

    "Праисторията: Вашингтон"

  • 20:10

    "Праисторията: Чикаго"

  • 21:05

    "Праисторията: Ню Йорк"

  • 22:00

    "Най - тежките професии"

  • 22:55

    "Отръвах се на косъм"

  • 23:50

    "Под прикритие"

  • 00:45

    "Разследване на легенди"

  • 01:35

    "Праисторията: Ню Йорк"

  • 02:25

    "Праисторията: Чикаго"

  • 03:20

    "Праисторията: Вашингтон"

  • 04:15

    "Праисторията: Денвър"

 
  • 05:10

    Ким Суперплюс

  • 05:35

    Американски дракон

  • 06:00

    Вълнения по вълните

  • 06:25

    Магьосниците от Уейвърли Плейс

  • 06:50

    Финиъс и Фърб

  • 07:15

    Късмет, Чарли

  • 07:40

    HANNAH MONTANA

  • 08:10

    Късмет, Чарли

  • 08:35

    Късмет, Чарли

  • 09:00

    Късмет, Чарли

  • 11:30

    Зик и Лутър

  • 12:00

    Магьосниците от Уейвърли Плейс

  • 12:30

    В групата съм

  • 13:00

    раздви-жИ Се

  • 13:30

    РИБИ ТИЙНЕЙДЖЪРИ

  • 14:00

    В КЛУБА НА МИКИ МАУС

  • 14:20

    ПРИКЛЮЧЕНИЯТА НА БЪЗБИЙ

  • 14:30

    Майстор Мани

  • 14:45

    Джейк и пиратите от Невърленд

  • 15:00

    Вълнения по вълните

  • 15:30

    Финиъс и Фърб

  • 16:00

    раздви-жИ Се

  • 16:30

    Късмет, Чарли

  • 17:00

    Късмет, Чарли

  • 17:30

    Късмет, Чарли

  • 18:00

    Хелоуинтаун

  • 20:00

    Щурият Бутовски

  • 20:30

    раздви-жИ Се

  • 21:00

    Вълнения по вълните

  • 21:25

    Зик и Лутър

  • 21:50

    Магьосниците от Уейвърли Плейс

  • 22:15

    NINI

  • 23:10

    NINI

  • 00:00

    HANNAH MONTANA

  • 00:25

    Съни на алеята на славата

  • 00:50

    Щурият Бутовски

  • 01:15

    Вълнения по вълните

  • 01:40

    Вълнения по вълните

  • 02:05

    K9

  • 02:30

    Арън Стоун

  • 03:00

    Бранди и господин Уискърс

  • 03:25

    Новото училище на царя

  • 03:50

    Вълнения по вълните

  • 04:15

    K9

  • 04:40

    Арън Стоун

 
  • 06:30

    "Неразкрити престъпления" - драма с Джонатан Скарф, Джеймс Галандърс.

  • 08:20

    "Момичетата Гилмор IV" - сериал/драма с Лорън Греъм, Мелиса МакКарти, Алексис Бледел, Кели Бишъп - маратон.

  • 13:20

    "Извън контрол" - драма с Крис Креймър, Ейми Слоун, Лора Вандервурт.

  • 15:10

    "Дръзко похищение" - трилър със Сара Канинг, Джеймс Ван Дер Бийк, Левар Бъртън.

  • 17:00

    "Ченгета новобранци I" - сериал/драма с Миси Перегрим, Грегъри Смит, Бен Бейс.

  • 18:00

    "Три реки" - сериал/драма с Алекс О’Лафлин, Катрин Мениг, Даниел Хени.

  • 19:00

    "Добрата съпруга II" - сериал/драма с Джулиана Маргулис, Арчи Панджаби, Кристин Барански, Джош Чарлз.

  • 20:00

    "Военни съпруги I"- сериал/драма с Денси Шерууд, Катрин Бел, Уенди Дейвис.

  • 21:00

    "Блясъкът на славата" - драма с Дейвид Чарвит.

  • 22:50

    "Теория на идиота" - драма с Том Арнолд, Джош Хендерсън и Джена Деван.

  • 00:40

    "Плетеница от лъжи" - драма с Тайлър Хол, Маджандра Делфино.

  • 02:30

    "Икономката" - трилър с Тори Спелинг, Джонатан Хигинс, Дийн МакДърмот.

  • 04:20

    "Съдия Ейми II" - сериал/драма с Ейми Бренеман, Тайн Дейли, Карли Уорън, Маркъс Джиамати.

 
  • 07:00

    Покер

  • 08:15

    Телешопинг

  • 10:15

    "Масово" - журнал

  • 10:45

    СП плажен волейбол в Ставангер, Норвегия

  • 11:15

    Голф тотално

  • 11:45

    Автомобилизъм: DTM - журнал

  • 12:15

    "Нормално" - предаване за инвалидите

  • 12:45

    ТУРБО - репортаж

  • 13:45

    Тенис за Купата Дейвис: Германия - Франция - пряко

  • 17:30

    Мотоциклетизъм: IDM на Залцбургринг

  • 18:00

    Формула 1 за Голямата награда на Англия в Силвърстоун, квалификация

  • 19:00

    ТУРБО - автожурнал

  • 19:30

    Футбол, приятелски мач: прощален мач на Марсело Бордон от Шалке - пряко

  • 21:55

    Футбол за Купата на Америка: Група В: Бразилия - Парагвай - пряко

  • 00:00

    SmackDown: Звездите на кеча

  • 01:00

    до 7.00 Спортни клипове и телешопинг

 
  • 07:15

    Спорт

  • 07:22

    Култура 1

  • 07:41

    Анализи

  • 07:46

    Преглед на програмата / Преглед на печата

  • 07:50

    Етикет Европа

  • 07:56

    Финансов експрес

  • 08:10

    Спортен журнал

  • 08:23

    Магазин

  • 08:46

    Преглед на програмата / Анализи

  • 08:50

    Актуални новини 1

  • 09:10

    ЕКЮ

  • 09:15

    Селскостопански новини

  • 09:41

    Европа днес

  • 09:46

    Фокус

  • 10:10

    Спортът днес

  • 10:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 10:45

    Международни събития

  • 11:10

    Спортът днес

  • 11:15

    Фокус

  • 11:45

    Екологията

  • 12:10

    Спортът днес

  • 12:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 12:45

    Международни събития

  • 13:10

    Спортът днес

  • 13:15

    Екология

  • 13:45

    Фокус

  • 14:15

    Спорт

  • 14:45

    Поща

  • 15:12

    Преди една година

  • 15:15

    Фокус

  • 15:45

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 16:15

    Фокус

 
  • 09:30

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Льо Ман - Шатору (седми етап)

  • 10:00

    Лека атлетика: Световно първенство за юноши, пряко

  • 14:00

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Льо Ман - Шатору (седми етап)

  • 15:00

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Егиран - Сюпер Бес Санси (осми етап), пряко

  • 18:45

    Футбол, Световно първенство за жени: Четвъртфинали, пряко

  • 23:45

    Футбол: Дневник на световното първенство за жени

  • 00:00

    Лека атлетика: Световно първенство за юноши

  • 01:45

    "Фотофиниш" - Тайсън Гей

  • 02:00

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Егиран - Сюпер Бес Санси (осми етап)

  • 02:45

    Футбол: Дневник на световното първенство за жени

 
  • 06:00

    Новини

  • 06:30

    Баскетбол, Световно първенство за юноши: Четвъртфинал

  • 08:00

    Снукър: "Уси класик", пряко

  • 11:00

    Ръгби: Тихоокеанска купа на нациите: Тонга - Япония

  • 12:00

    Австралийски футбол, АФЛ: Есендън - Ричмънд, пряко

  • 15:00

    Ръгби: Тихоокеанска купа на нациите: Самоа - Фиджи

  • 16:00

    Плажен футбол, Европейска лига: Русия - Румъния

  • 16:30

    Плажен футбол, Европейска лига: Чехия - Андора, пряко

  • 17:45

    Плажен футбол, Европейска лига: Португалия - Румъния, пряко

  • 19:00

    Плажен футбол, Европейска лига: Русия - Турция, пряко

  • 20:00

    Баскетбол, Световно първенство за юноши: Полуфинал, пряко

  • 20:45

    Вечерни уикенд новини

  • 21:15

    Баскетбол, Световно първенство за юноши: Полуфинал, пряко

  • 23:00

    Снукър: "Уси класик"

  • 01:00

    Нощни уикенд новини

  • 01:30

    ММА: "Страйкфорс"

  • 03:00

    Баскетбол, Световно първенство за юноши: Полуфинал

  • 04:00

    Новини

  • 04:30

    Баскетбол, Световно първенство за юноши: Полуфинал

 
  • 05:45

    "Най-странните домове в света" - 505 еп.

  • 06:10

    "Нестандартната Америка" - 105 еп.

  • 06:35

    "Малък дом, стилно обзавеждане" - 512 еп.

  • 07:00

    "Карибска аеробика" - 35 и 36 еп.

  • 07:50

    "Зона за йога" - 85 и 86 еп.

  • 08:40

    "Холивудски питомци" - 8 еп.

  • 09:05

    "Невъзможната кухня" - 313 еп.

  • 09:30

    "Бантастично!" - 108 еп.

  • 10:00

    "Ловци на къщи по света" - 1006 еп.

  • 10:25

    "Божествен дизайн" - 168 еп.

  • 10:50

    "Цветно петно" - 713 еп.

  • 11:15

    "Най-странните домове в света" - 506 еп.

  • 11:40

    "Голф-приключения" - 12 еп.

  • 12:05

    "Планета на храната" - 1 еп.

  • 13:00

    "Съботна кухня" - 55 еп.

  • 13:25

    "Вземам те! Да пируваме!" - 4 еп.

  • 13:50

    "Лесно угощение (с Майкъл Киарело)" - 1004 еп.

  • 14:15

    "Вкусните" пътешествия на Рейчъл Рей" - 212 еп.

  • 14:45

    "Невъзможната кухня" - 313 еп.

  • 15:10

    "Бантастично!" - 108 еп.

  • 15:35

    "Малък дом, стилно обзавеждане" - 513 еп.

  • 16:00

    "Нестандартната Америка" - 106 еп.

  • 16:25

    "Да се подмладиш с 10 г.: в Нова Зеландия" - 12 еп.

  • 16:50

    "Стил: 2010 - Колекция Пролет/Лято" - 4 еп.

  • 17:15

    "Място под слънцето" - 39 еп.

  • 18:05

    "Вкусните" уикенди на Джада" - 105 еп.

  • 18:30

    "Голф-приключения" - 12 еп.

  • 19:00

    "Ловци на къщи" - 3308 еп.

  • 19:25

    "Моят голям невероятен ремонт" - 113 еп.

  • 19:55

    "Най-странните домове в света" - 506 еп.

  • 20:20

    "Цветно петно" - 713 еп.

  • 20:45

    "Божествен дизайн" - 168 еп.

  • 21:10

    "Ловци на къщи по света" - 1211 и 1212 еп.

  • 22:00

    "Ловци на къщи по света" - 1103 и 1104 еп.

  • 22:55

    "Дизайнерска школа" - 110 еп.

  • 23:45

    "Цветно петно" - 801 и 802 еп.

  • 00:35

    "Място под слънцето" - 39 еп.

  • 01:30

    "Голф-приключения" - 12 еп.

  • 01:55

    "Малък дом, стилно обзавеждане" - 309 еп.

  • 02:20

    "Ловци на къщи по света" - 1103 и 1104 еп.

  • 03:10

    "Цветно петно" - 713 еп.

  • 03:35

    "Божествен дизайн" - 168 еп.

  • 04:05

    "Да се подмладиш с 10 г.: в Нова Зеландия" - 12 еп.

  • 04:30

    "Вкусните" уикенди на Джада" - 105 еп.

  • 04:55

    "Планета на храната" - 1 еп.

 
  • 07:00

    Матлок - пети сезон

  • 07:45

    Убийство по сценарий - десети сезон

  • 08:35

    Париж: Криминални разследвания - първи сезон

  • 09:20

    Закон и ред - единадесети сезон

  • 10:10

    Летище "Лос Анджелис" - сериал

  • 11:00

    Матлок - пети сезон

  • 11:50

    Убийство по сценарий - единадесети сезон

  • 12:40

    Париж: Криминални разследвания - първи сезон

  • 13:30

    Закон и ред - единадесети сезон

  • 14:20

    Пътешественик във времето - сериал

  • 15:15

    Среща с Джордан - трети сезон

  • 16:02

    Среща с Джордан - трети сезон

  • 16:49

    Среща с Джордан - трети сезон

  • 17:40

    Летище "Лос Анджелис" - сериал

  • 18:20

    Париж: Криминални разследвания - първи сезон

  • 19:10

    Закон и ред - единадесети сезон

  • 19:55

    Закон и ред: Умисъл за престъпление - седми сезон

  • 20:42

    Закон и ред: Умисъл за престъпление - седми сезон

  • 21:30

    Разобличаване - трети сезон

  • 22:20

    Под прикритие - сериал

  • 23:10

    Престъпни намерения: Поведенчески анализ - първи сезон

  • 00:00

    Престъпни намерения - четвърти сезон

  • 00:47

    Престъпни намерения - четвърти сезон

  • 01:34

    Престъпни намерения - четвърти сезон

  • 02:21

    Престъпни намерения - четвърти сезон

  • 03:08

    Престъпни намерения - четвърти сезон

 
  • 06:50

    Трий Хил - трети сезон

  • 07:38

    Трий Хил - трети сезон

  • 08:20

    Спешно отделение - четиринадесети сезон

  • 09:05

    Новият Купидон - сериал

  • 10:00

    Софи Паркър - първи сезон

  • 10:25

    Софи Паркър - първи сезон

  • 10:50

    Едно момиче в Аляска - първи сезон

  • 11:50

    Фреди - сериал

  • 12:15

    Двама мъже и половина - шести сезон

  • 12:45

    Д-р Хаус - четвърти сезон

  • 13:40

    Новият Купидон - сериал

  • 14:30

    Кат и Ким - първи сезон

  • 15:00

    Свещи на Бей Стрийт - игрален филм

  • 16:40

    Давай, Уайлд! - сериал

  • 17:05

    Д-р Хаус - четвърти сезон

  • 18:00

    Грозната Бети - четвърти сезон

  • 18:50

    Колеги гадняри - втори сезон

  • 19:15

    Фреди - сериал

  • 19:40

    Двама мъже и половина - шести сезон

  • 20:10

    Софи Паркър - първи сезон

  • 20:35

    Софи Паркър - първи сезон

  • 21:00

    Едно момиче в Аляска - първи сезон

  • 21:45

    Давай, Уайлд! - сериал

  • 22:10

    Д-р Хаус - четвърти сезон

  • 23:00

    Шепот от отвъдното - пети сезон

  • 23:48

    Шепот от отвъдното - пети сезон

  • 00:40

    Как се запознах с майка ви - втори сезон

  • 01:05

    Как се запознах с майка ви - втори сезон

  • 01:30

    Спешно отделение - четиринадесети сезон

  • 02:20

    Трий Хил - трети сезон

  • 03:08

    Трий Хил - трети сезон

 
  • 06:25

    "Филми и звезди ІІІ, 28 еп. ", документална поредица - Холандия, 2011, (HD)

  • 07:00

    "Отново на 17 ", комедия - САЩ, 2009, (HD)

  • 08:40

    "Сватбена торта ", комедия - Франция, 2010, (HD)

  • 10:10

    "В кадър VІІІ, 28 еп. ", документална поредица - САЩ, 2011

  • 10:40

    "Роми и Мишел ", комедия - САЩ, 1997, (HD)

  • 12:10

    "2012 ", научна фантастика - САЩ, 2009, (HD)

  • 14:45

    "Когато си в Рим ", комедия - САЩ, 2010, (HD)

  • 16:15

    "Принцът на Персия: Пясъкът на времето ", приключенски - САЩ, 2010, (HD)

  • 18:10

    "Джеси Стоун: Тънък лед ", криминален - САЩ, 2009; реж. Робърт Хармън , с Том Селек, Кати Бейкър, Лесли Хоуп, Кол Садът, Стивън МакХати; (HD)

  • 19:35

    "Несправедливо обвинение ", драма - САЩ, 2010; реж. Том МакЛафлин, с Джулия Ормонд, Махершалалхашбаз Али, Лиса Ариндел Андерсън, Брус МакКинън, Омар Дж. Дорси; (HD)

  • 21:05

    "В ритъма на танца 3 ", драма - САЩ, 2010; реж. Джон Чу, с Рик Маламбри, Адам Джи Севани, Шарни Винсън, Алисън Стонър, Кийт Столуърт; (HD)

  • 23:00

    "Мачете ", екшън - САЩ, 2010; реж. Робърт Родригес, Итън Маникис, с Дани Трехо, Робърт Де Ниро, Джесика Алба, Стивън Сийгъл, Мишел Родригес; (HD)

  • 00:45

    "Пасифик І, 2 еп. ", военна драма - САЩ, 2010; реж. Дейвид Нътър, с Джеймс Бадж Дейл, Джоузеф Масело, Джон Седа, Джон Бернтал, Джошуа Битън; (HD)

  • 01:35

    "От Париж с любов ", екшън - Франция, 2010; реж. Пиер Морел, с Джон Траволта, Джонатан Рийс Майерс, Касия Смутняк, Ричард Дърдън, Бинг Йен; (HD)

  • 03:10

    "Синекдоха, Ню Йорк ", комедия - САЩ, 2008, (HD)

 
  • 09:00

    "Сибил ІІ, 18 еп. - Роман за бабешкерката ", комедия - САЩ, 1996

  • 09:20

    "Сибил ІІ, 19 еп. - Полицай и актьор ", комедия - САЩ, 1996

  • 09:40

    "Сибил ІІ, 20 еп. - Девица, майка, измамница ", комедия - САЩ, 1996

  • 10:00

    "Сибил ІІ, 21 еп. - Като си се разгорещила ", комедия - САЩ, 1996

  • 10:25

    "Сибил ІІ, 22 еп. - Зоуи, другарчето ", комедия - САЩ, 1996

  • 10:50

    "Да отгледаш Хоуп І, 13 еп. ", комедия - САЩ, 2011

  • 11:10

    "Да отгледаш Хоуп І, 14 еп. ", комедия - САЩ, 2011

  • 11:35

    "В небето ", анимация - САЩ, 2009

  • 13:10

    "Филми и звезди ІІІ, 24 еп. ", документална поредица - Холандия, 2011

  • 13:30

    "Сам вкъщи 2: Изгубен в Ню Йорк ", комедия - САЩ, 1992

  • 15:30

    "Доживотна присъда ІІ, 16 еп. - Споко! ", комедия - САЩ, 2002

  • 15:50

    "Доживотна присъда ІІ, 17 еп. - Децата са наред ", комедия - САЩ, 2002

  • 16:10

    "Доживотна присъда ІІ, 18 еп. - Проклинам Господ ", комедия - САЩ, 2002

  • 16:35

    "Доживотна присъда ІІ, 19 еп. - Еди и пичът с диамантите ", комедия - САЩ, 2002

  • 16:55

    "Доживотна присъда ІІ, 20 еп. - Сбих се със сватовете ", комедия - САЩ, 2002

  • 17:15

    "В небето ", анимация - САЩ, 2009

  • 18:50

    "В кадър VІІІ, 26 еп. ", документална поредица - САЩ, 2011

  • 19:15

    "Сам вкъщи 2: Изгубен в Ню Йорк ", комедия - САЩ, 1992; реж. Крис Кълъмбъс, с Маколи Кълкин, Джо Пеши, Даниъл Стърн, Катрин О'Хара, Джон Хърд

  • 21:15

    "Всеки иска да бъде италианец ", комедия - САЩ, 2007; реж. Джейсън Тод Ипсън, с Джей Яблонски, Серина Винсънт, Джон Капелос, Джон Енос III., Ричард Либертини

  • 23:00

    "Секс до дупка ІV, 11 еп. - Тайната вечеря ", комедия - САЩ, 2011; реж. Джон Дал , с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър

  • 23:30

    "Секс до дупка ІV, 12 еп. - … И справедливост за всички ", комедия - САЩ, 2011; реж. Адам Бърнстейн, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър

  • 00:00

    "Принцът на Пенсилвания ", комедия - САЩ, 1988; реж. Рон Нисуейнър, с Фред Уорд, Киану Рийвс, Бони Беделия, Ейми Мадиган, Джоузеф Де Лиси

  • 01:30

    "Бил Маeр… Но аз не съм съвсем сигурен ", комедия - САЩ, 2010

  • 02:50

    "Секс до дупка ІV, 11 еп. - Тайната вечеря ", комедия - САЩ, 2011

  • 03:15

    "Секс до дупка ІV, 12 еп. - … И справедливост за всички ", комедия - САЩ, 2011

  • 03:45

    "Доживотна присъда ІІ, 16 еп. - Споко! ", комедия - САЩ, 2002

  • 04:05

    "Доживотна присъда ІІ, 17 еп. - Децата са наред ", комедия - САЩ, 2002

  • 04:25

    "Доживотна присъда ІІ, 18 еп. - Проклинам Господ ", комедия - САЩ, 2002

  • 04:50

    "Доживотна присъда ІІ, 19 еп. - Еди и пичът с диамантите ", комедия - САЩ, 2002

 
  • 05:00

    "Историята на САЩ"

  • 06:00

    "Спецове в заложната къща"

  • 07:00

    "Тайните на динозаврите"

  • 08:00

    "Как е създадена Земята"

  • 09:00

    "На път: "Мейфеър"

  • 10:00

    "Историята на САЩ"

  • 11:00

    "Историята на САЩ"

  • 12:00

    "Спецове в заложната къща"

  • 13:00

    "Тайните на динозаврите"

  • 14:00

    "Как е създадена Земята"

  • 15:00

    "На път: "Мейфеър"

  • 16:00

    "Историята на САЩ"

  • 17:00

    "Историята на САЩ"

  • 18:00

    "Спецове в заложната къща"

  • 19:00

    "Тайните на динозаврите"

  • 20:00

    "Как е създадена Земята"

  • 21:00

    "На път: "Мейфеър"

  • 22:00

    "Историята на САЩ"

  • 23:00

    "Историята на САЩ"

  • 00:00

    "Спецове в заложната къща"

  • 01:00

    "Историята на САЩ"

  • 02:00

    "Разшифроване на миналото"

  • 03:00

    "На път: "Мейфеър"

  • 04:00

    "Историята на САЩ"

 
  • 05:55

    "Слаймър и истинските ловци на духове" - анимация

  • 06:45

    "Истинските ловци на духове" - анимация

  • 07:35

    "Багз Бани" - анимация

  • 07:55

    Детско предаване

  • 08:20

    "Том и Джери" - анимация

  • 08:45

    "Скуби Ду" - анимация

  • 09:10

    "Герой: 108" - анимация

  • 09:35

    "Бен 10" - анимация

  • 10:30

    "Фантастичната четворка" - анимация

  • 11:00

    "Зрелищният Спайдърмен" - анимация

  • 11:25

    "Междузвездни войни: Войните на клонингите" - анимация

  • 11:50

    Репортаж

  • 12:45

    Мотоциклетизъм: ADAC GT Masters: преди старта

  • 12:55

    Мотоциклетизъм: ADAC GT Masters - пряко

  • 14:05

    "Край на хотела при мама" - репортаж

  • 15:05

    "Моят участък" - доку-поредица

  • 17:20

    Новини

  • 17:30

    "Приключението кола" - журнал

  • 19:00

    "Внимание, контрола! - репортаж

  • 21:15

    "Старгейт" - фантастичен филм, САЩ, 1994

  • 23:30

    "Киборг: Атака от бъдещето" - фантастичен филм, САЩ, 1989

  • 01:00

    "Лабиринтът на пана" - драма, копродукция, 2006

  • 03:10

    "Киборг: Атака от бъдещето" - фантастичен филм, САЩ, 1989

  • 04:30

    "Слаймър и истинските ловци на духове" - анимация

 
  • 17:30

    Клиплиния

  • 18:45

    Ултра хип-хоп

  • 20:00

    Топкласация

  • 21:00

    JDM

  • 21:15

    Тюбс

  • 23:45

    Синтез

  • 00:00

    Ултра клуб

 
  • 06:25

    "Групата" - драма с Кандис Берген, Елизабет Хартман, Шърли Найт, Джесика Уолтър.

  • 08:55

    "Пожар в слабините" - драма с Денис Куейд и Уинона Райдър.

  • 10:40

    "Танците" - романтична комедия с Бриджит Фонда, Фийби Кейтс.

  • 12:20

    "Шестдесетте години" - документален филм с Джери О’конъл, Джош Хамилтън, Джулия Стайлс.

  • 14:25

    "Наричат ме г-н Тибс!" - екшън със Сидни Поатие, Мартин Ландау, Барбара Макнеър.

  • 16:25

    "Тяло и душа" - драма с Род Щайгър, Дженифър Бийлс, Рей "Бум Бум" Манчини, Джо Мантеня.

  • 18:00

    "Пикник край морето" - музикален с Елвис Пресли, Уил Хътчинс, Бил Бигсби, Гари Мерил, Джеймс Грегъри.

  • 19:45

    "Надпревара по роднински" - комедия с Кристи Али, Бил Пулман, Кери Фишър, Скот Бакула, Сам Елиът, Ед О'нийл.

  • 21:15

    "Риба във ваната" - комедия с Джери Стилър, Марк Руфало, Джейн Адамс, Пол Бенедикт.

  • 22:50

    "Биодом" - комедия със Стивън Болдуин, Кайли Миноуг, Джоуи Адамс, Уилям Атъртън.

  • 00:25

    "Господин шемет" - комедия с Яху Сириъс, Хелън Далимор, Дейвид Фийлд.

  • 01:55

    "Кока-кола кид" - романтична комедия с Ерик Робъртс, Крис Хейууд.

  • 03:30

    "Гората" - ужаси с Патриша Кларксън, Агнес Брукнър, Брус Кемпбъл.

 
  • 05:20

    Проклятието на тамплиерите 5- игрален филм

  • 07:00

    ТВ арт представя:/п/

  • 07:30

    Браво на Южен Китай - док.филм

  • 08:00

    Създадено в Китай - док.филм

  • 08:30

    Пролетно пълнолуние в пеещата пясъчна планина- док.филм

  • 09:00

    Поглед към древния град на Феникса- док.филм

  • 09:30

    Един ден в делтата на Ян Дзъ- док.филм

  • 10:00

    Музей на древната Архитектура- док.филм

  • 10:30

    Телестар - телепазар

  • 11:30

    ТВ арт представя

  • 12:00

    На фокус - док. поредица

  • 12:30

    Новините на M SAT -кратка емисия

  • 12:40

    На фокус - док. поредица

  • 13:10

    Телестар - телепазар

  • 13:40

    БГ лукс-предаване /п/

  • 14:00

    ДЪЛБИНИТЕ НА ЗЕМЯТА - док.филм

  • 14:30

    Светове и хора - док.поредица

  • 15:00

    Алхамбра - док.филм

  • 15:15

    Телестар - телепазар

  • 15:45

    На фокус - док. филм

  • 16:15

    Лоара - док. филм

  • 16:30

    РЕЧЕН ПАТРУЛ - док. филм

  • 17:00

    ЗА МЕЧКИТЕ И ХОРАТА - док. филм

  • 17:30

    ПЪРВАТА ЗЕМЯ - док. филм

  • 18:00

    Пирин фолк - първа част

  • 19:00

    Новините на M SAT - централна емисия

  • 19:30

    Пирин фолк - втора част

  • 20:40

    Водопадът - игрален филм

  • 22:00

    Новините на M SAT - късна емисия

  • 22:15

    ВЕТРОВЕ НА СТРАСТТА - игрален филм

  • 23:45

    ПОД ОБСАДА 2- игрален филм

  • 01:15

    МИЛЕЙДИ- игрален филм

  • 03:20

    СТРЕЛЯЙ-игрален филм

 
  • 07:00

    Клуб "Закуска"

  • 08:00

    Топ 50 хитове

  • 12:00

    Трипъл Плей

  • 13:00

    Специален уикенд

  • 18:00

    Одрина

  • 18:30

    Семейство Крюс

  • 19:00

    MTV в киното

  • 19:30

    Майки тийнейджърки - специално издание

  • 20:30

    С Парис Хилтън в Дубай

  • 21:30

    Да създадеш

  • 22:30

    Да създадеш

  • 00:30

    Пирамидата на Дзен

  • 01:30

    Световна сцена

  • 02:30

    Музикален микс

 
  • 06:00

    Morning Glory

  • 09:00

    I'd Rather Be At Sonisphere!

  • 10:00

    The Official UK Rock Chart

  • 11:00

    Rocks Most Rated This Week! Top 10

  • 12:00

    Download 2011: The Face Melters...

  • 17:00

    Rock's 10 Most Awesome Videos!

  • 18:00

    I'd Rather Be At Sonisphere!

  • 19:00

    Full Metal Racket! Top 50

  • 00:00

    Storytellers

  • 01:00

    I'd Rather Be At Sonisphere!

  • 02:00

    All Night Session

 
  • 05:00

    Говорещият с кучета: Ураганът Кaтрина и кучетата

  • 06:00

    Райски места: Нгоронгоро - люлката на живота в Африка

  • 07:00

    Мегазаводи: Хайнекен

  • 08:00

    Разследвания в ерата на динозаврите: Цветна картина

  • 09:00

    Риболов на чудовища: Речно нашествие

  • 10:00

    Строителна зона: Изстрелване

  • 10:30

    Строителна зона: Най-големият шредер в света

  • 11:00

    Технически постижения: Операта в Сидни

  • 12:00

    Експедиция в дивата природа: Пролетен поход из Йелоустоун

  • 13:00

    Проект: Земята: Земята без Луната

  • 14:00

    Мегаструктури: Шанхайската супер кула

  • 15:00

    В кадър: Опасни игри

  • 16:00

    Най-трудните ремонти на света: Ремонт на ски лифт

  • 17:00

    Най-трудните ремонти на света: Мост в небето

  • 18:00

    Технически постижения: Бурж Ал Араб

  • 19:00

    Технически постижения: Влакът-стрела

  • 20:00

    Мигове от катастрофата: Бомби в Бали

  • 20:30

    Мигове от катастрофата: Земетресението в Кобе

  • 21:00

    Премиера Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик: Изкуствени рифове

  • 21:30

    Премиера Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик: Светкавица

  • 22:00

    Арестувани зад граница: Сао Пауло

  • 23:00

    Тежки времена: От лоши по-лоши

  • 00:00

    Табу: Чудаци

  • 01:00

    Мигове от катастрофата: Бомби в Бали

  • 01:30

    Мигове от катастрофата: Земетресението в Кобе

  • 02:00

    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик: Изкуствени рифове

  • 02:30

    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик: Светкавица

  • 03:00

    Арестувани зад граница: Сао Пауло

  • 04:00

    Тежки времена: От лоши по-лоши

  • 05:00

    Африкански тигровъд: Прощъпулничета

  • 06:00

    Мистерии в дивата природа: Експлоадиращите жаби

  • 07:00

    Насекоми от ада: Отрова

  • 07:30

    Зоопаркът на Бен: Епизод 1

  • 08:00

    Крокодилски хроники: Зверовете на Ботсвана

  • 08:30

    Крокодилски хроники: Завръщане в крокодилския рай

  • 09:00

    Приключение с ягуар: Епизод 4

  • 10:00

    Стихийни светове: Смъртоносен прах

  • 10:30

    Строителна зона: Най-големият шредер в света

  • 11:00

    Най-смъртоносните животни на планетата: Ловци в глутница

  • 12:00

    Най-смъртоносните животни на планетата: Първични хищници

  • 13:00

    Най-смъртоносните животни на планетата: Хищнически оръжия

  • 14:00

    Най-смъртоносните животни на планетата: Хищнически супер сили

  • 15:00

    Най-смъртоносните животни на планетата: Животински схватки

  • 16:00

    Африкански тигровъд: Любовна игра

  • 17:00

    Мистерии в дивата природа: Ален дъжд

  • 18:00

    По следите на зверовете: Африканското блатно чудовище

  • 19:00

    Африкански тигровъд: Прощъпулничета

  • 20:00

    Мистерии в дивата природа: Експлоадиращите жаби

  • 20:30

    Мигове от катастрофата: Земетресението в Кобе

  • 21:00

    Замбези: Неопитомената река

  • 21:30

    Премиера Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик: Светкавица

  • 22:00

    Най-чудатите твари в света: Чудати създания в небето

  • 23:00

    Премиера Мистерии в дивата природа: Птицеяден сом

 
  • 05:30

    Днес

  • 06:45

    Панаирен калейдоскоп

  • 07:00

    Късче от рая - игр филм

  • 08:45

    Медиастар

  • 09:00

    АКЦЕНТИ С НБТ - публицистично предаване с Ива Николова

  • 11:15

    Колаж

  • 11:45

    Телемаркет

  • 12:00

    Фолклорен изгрев

  • 12:30

    Успешно земеделие и рибарство

  • 13:00

    Животът и градът - избрано

  • 15:00

    Телемаркет

  • 15:15

    Густо ми е Пловдив с Любомил Лазаров

  • 16:30

    Медиастар

  • 16:45

    НБТ класик

  • 17:15

    Новини

  • 17:30

    Кажи здравей на татко - игр филм

  • 19:00

    Телемаркет

  • 19:15

    Новини - централна емисия

  • 19:45

    Медиастар

  • 20:00

    Согуване с Хари - игр филм

  • 21:45

    Луди пари - игр филм

  • 23:30

    Новини

  • 00:00

    АКЦЕНТИ С НБТ - публицистично предаване с Ива Николова

  • 02:15

    Новини

  • 02:45

    'Густо ми е Пловдив с Любомил Лазаров

  • 04:00

    Новини

  • 04:30

    На риболов

 
  • 06:45

    "Ток-, ток-, токшоу"

  • 07:30

    "Малколм" - сериал

  • 08:20

    "The Big Bang Theory" - сериал

  • 09:15

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 10:05

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 12:00

    "Switch" - шоу

  • 13:00

    "Семеен човек" - анимационен сериал

  • 13:30

    "Фючурама" - анимационен сериал

  • 14:25

    "Малколм" - сериал

  • 15:20

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 16:20

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 17:10

    "Жътварят" - комедиет сериал

  • 18:00

    "Фабриката за храни "Jimmy" - доку-поредица

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал

  • 20:10

    "Галилей" - научен журнал

  • 21:15

    "В центъра на сцената" - драма, САЩ, 2008

  • 23:00

    "Улица на комедията XXL" - комедиен сериал

  • 23:05

    "Проклятието на Даркнес Фолз" - фантастичен филм, копродукция, 2003

  • 00:30

    "Rise: Blood Hunter" - фантастичен филм, САЩ, 2006

  • 02:15

    "Проклятието на Даркнес Фолз" - фантастичен филм, копродукция, 2003

  • 03:35

    "Rise: Blood Hunter" - фантастичен филм, САЩ, 2006

 
  • 06:10

    "Училищните следователи" - доку-поредица

  • 06:30

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

  • 07:20

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 08:20

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 10:20

    "Ексклузивно" - журнал за звездите

  • 10:30

    "Експлозивно" - журнал

  • 11:00

    "Добри времена, лоши времена" - сериал

  • 13:30

    Формула 1 за Голямата награда на Англия в Силвърстоун, тренировка

  • 14:20

    Автомобилизъм: WTCC в Чехия - журнал

  • 14:30

    Формула 1 за Голямата награда на Англия в Силвърстоун, квалификация

  • 16:20

    "Съблазнителни измами" - доку-поредица

  • 16:50

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 17:50

    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица

  • 18:45

    "Училищните следователи" - доку-поредица

  • 19:45

    Актуален уикенд

  • 20:05

    "Експлозивно - уикенд"

  • 21:15

    "Драконова топка: Еволюция" - екшън/фентъзи филм, копродукция, 2009

  • 22:50

    "Бодигард: За живота на врага" - екшън филм, САЩ, 2006

  • 00:25

    "Неудържимите" - трилър/екшън филм, Хонконг, 2003

  • 02:05

    "Ефектът на близнаците" - екшън филм, Хонконг, 2003

  • 03:50

    "Драконова топка: Еволюция" - екшън/фентъзи филм, копродукция, 2009

 
  • 05:25

    "Х-фактор: Непонятното" - мистъри сериал

  • 06:05

    "Наука тотално" - журнал

  • 06:55

    "The Ringer" - комедия, САЩ, 2005

  • 08:30

    "Водни плъхове: Пристанищните ченгета" - крими сериал

  • 09:30

    "Смолвил" - фентъзи сериал

  • 11:15

    "Четири божествени приятели" - комедия, САЩ, 1993

  • 13:15

    "Завръщане у дома" - приключенска комедия, САЩ, 1993

  • 14:55

    "Завръщане у дома 2: Отново на път" - приключенска комедия, САЩ, 1995

  • 16:35

    "Полицейска академия 3" - култова комедия, САЩ, 1986

  • 18:15

    "Лукас: мравката ченге" - анимационен приключенски филм, САЩ, 2006

  • 20:00

    "Биг брадър" - шоу

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Шотландски боец 2" - приключенски екшън филм, САЩ, 1991

  • 23:10

    "Шотландски боец 3: Легендата" - приключенски екшън филм, Англия, 1994

  • 00:10

    "Хидроксин: Бомбата в теб" - трилър, САЩ, 1992

  • 02:50

    "Кубът 2" - фентъзи трилър, Канада, 2002

  • 04:20

    "Хидроксин: Бомбата в теб" - трилър, САЩ, 1992

 
  • 05:00

    Игрален филм: "Кой ще отиде в Трускавец"

  • 06:30

    "Селско утро"

  • 07:00

    Вести

  • 07:10

    Вести-Москва

  • 07:20

    Игрален филм: "Дяволското колело"

  • 09:05

    "Стаята на смеха"

  • 10:00

    Вести

  • 10:10

    Вести-Москва

  • 10:20

    Вести. Дежурна част

  • 10:50

    "Честният детектив"

  • 11:20

    Сериал: "Вземи ме с теб 2"

  • 13:00

    Вести

  • 13:20

    Вести-Москва

  • 13:30

    Сериал: "Вземи ме с теб 2"

  • 16:00

    "Събота вечер"

  • 17:55

    "Десет милиона"

  • 19:00

    Вести в събота

  • 19:40

    Тържествена церемония по откриването на международния фестивал "Славянски базар във витебск"

  • 21:40

    Игрален филм: "Сюрприз"

  • 23:40

    Игрален филм: "Непознати"

  • 01:15

    Игрален филм: "Револвери"

  • 03:05

    Игрален филм: "Кристална структура"

  • 04:35

    Игрален филм: "Тръстика на вятъра"

 
  • 05:00

    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"

  • 06:00

    Особено мнение; Икономически новини

  • 07:00

    Анимация

  • 08:00

    Вечерни новини от Америка

  • 09:00

    "Клинч"

  • 10:00

    Сериал: "Спецгрупа"

  • 12:00

    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"

  • 13:00

    "Заснето в СССР: "Ако щете вярвайте, ако щете - не..."

  • 14:30

    "ООН в действие"

  • 15:00

    Сериал: "Не се карайте, момичета"

  • 16:00

    "Американски ликбез"

  • 16:30

    "Ехо от седмицата"

  • 17:00

    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"

  • 18:00

    "Код за достъп"

  • 19:00

    "Цената на победата"

  • 20:00

    Сериал: "Спецгрупа"

  • 21:00

    "Израел през седмицата"

  • 22:00

    Сериал: "Спецгрупа"

  • 23:00

    "Живите думи"

  • 23:30

    Игрален филм: "Авантюра"

  • 01:30

    "Американски ликбез"

  • 02:00

    Сериал: "Не се карайте, момичета"

  • 03:00

    "Заснето в СССР: "Ако щете вярвайте, ако щете - не..."

 
  • 05:30

    "Маркус" - скеч комедийно шоу

  • 06:35

    "Жени" - комедиен сериал

  • 07:00

    "Какво гледаш?!" - шоу

  • 08:00

    "Гениално разминаване" - комедийно шоу

  • 09:00

    "Умно" - шоу

  • 09:50

    "Анна и любовта" - сериал

  • 12:15

    "Тежко влюбване" - сериал

  • 13:20

    "Мъжът ми може" - шоу

  • 15:10

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 16:05

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 17:05

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 18:00

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

  • 19:00

    "DIE DREISTEN DREI - DIE COMEDY WG" - скеч комедийно шоу

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Запознайте се, семейство Робинсон" - анимационен филм, САЩ, 2007

  • 23:00

    "Брус Всемогъщият" - комедия, САЩ, 2002

  • 00:50

    "Във визира на смъртта" - трилър, САЩ, 2003

  • 02:30

    "7 секунди" - екшън филм, САЩ, 2005

  • 04:05

    "Върни се при мен" - комедия, САЩ, 1999

 
  • 05:00

    Супер лига: Обзор на годината

  • 07:00

    Футболна сутрин

  • 08:00

    Жилет световен спорт

  • 08:30

    Висшата лига в аванс

  • 09:00

    Футболна сутрин

  • 10:00

    Жилет световен спорт

  • 10:30

    Висшата лига в аванс

  • 11:00

    Футболна сутрин: коледно издание

  • 14:00

    Жилет коледен футбол

  • 16:00

    Висшата лига в аванс

  • 16:30

    Футболна сутрин: коледно издание

  • 19:30

    Висшата лига в аванс

  • 20:00

    Бокс

  • 02:30

    Жилет коледен футбол

  • 04:30

    Футболна сутрин: коледно издание

 
  • 06:00

    "Бамзе", еп. 1 и 2, анимация - повторение

  • 06:25

    "Часът на Nickelodeon: Отбор Умизуми", сезон 1, еп. 11, 12 и 13, анимация - повторение

  • 07:40

    "Часът на Nickelodeon: Ни Хао Кай Лан", сезон 2, еп. 16 и 17, анимация - повторение

  • 08:30

    "Барби Фейландия", анимация, семеен, САЩ, 2005

  • 10:00

    "Бон-Бон", детско музикално шоу - повторение

  • 10:40

    "Шареният живот на Джейми", сезон 1, еп. 23, 24 и 25, анимация

  • 11:25

    "Десетте живота на котарака Титаник", семеен, Норвегия, 2007 - повторение

  • 12:55

    "Часът на Nickelodeon: Фермата на Отис", сезон 1, еп. 25 и 26 и сезон 2, еп. 1, анимация - повторение

  • 14:10

    "Часът на Nickelodeon: Спондж Боб", сезон 5, еп. 21 и сезон 6, еп. 1, 2, 3 и 4, анимация - повторение

  • 16:15

    "Часът на Nickelodeon: Тру Джаксън", сезон 1, еп. 25 и 26, сериал, комедия, САЩ, 2008, с Кек Палмър - повторение

  • 17:10

    "Часът на Nickelodeon: Ловци на чудовища", сезон 1, еп. 1, 2 и 3, сериал, приключенски, фентъзи, Канада, САЩ, 2009, с Николас Пърсел, Дейвид Дел Рио - повторение

  • 18:40

    "Братс", сезон 2, еп. 15 и 16, анимация

  • 19:30

    "Тролове и гноми: Тайната стая", анимация, Швеция, 2008 - повторение

  • 21:00

    "Супердебели срещу суперслаби", сезон 1, еп. 8, сериал, документален, Великобритания, 2008, с Крисчън Йенсен, Анна Ричардсън, Джилиън Маккейт, Дейзи Донован

  • 21:50

    "Голямото разчистване", еп. 28, риалити шоу, САЩ, 2008

  • 22:45

    "Стъпка по стъпка", сезон 2, еп. 7 и 8, сериал, комедия, САЩ, 1991, с Патрик Дъфи, Сюзън Сомърс, Брендън Кол

  • 23:35

    "Капри", сезон 2, еп. 24, сериал, комедия, драма, Италия, 2006, с Мириам Кандуро, Елизабета Кавалоти, Александра Дину

  • 00:40

    "Търси се мъжът", еп. 76, сериал, романтична драма, Мексико, 2007, с Клаудия Алварес, Родолфо Ариас, Аарон Баес

  • 01:25

    ч. до 06:00 ч. - повторения

 
  • 07:00

    Benjamin Blumchen

  • 07:50

    Tamusiland mit Detlev Jocker

  • 08:00

    Disney Meister Manny's Werkzeugkiste

  • 08:30

    Caillou

  • 08:40

    Caillou

  • 09:00

    Chuggington -Die Loks sind los!

  • 09:10

    Chuggington -Die Loks sind los!

  • 09:30

    Tricky TV

  • 10:00

    Disney Zack & Cody an Bord

  • 10:20

    Disney Die Zauberer vom Waverly Place

  • 10:50

    Die Wannabes -Popstars undercover

  • 11:15

    Funf Freunde -Fur alle Falle

  • 11:45

    Disneys Kuzco's Konigsklasse

  • 12:10

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 12:45

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 14:20

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 14:30

    Disney Phineas und Ferb

  • 15:00

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 15:30

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 16:00

    A Kind of Magic -Eine magische Familie

  • 16:30

    A Kind of Magic -Eine magische Familie

  • 17:00

    A Kind of Magic -Eine magische Familie

  • 17:20

    A Kind of Magic -Eine magische Familie

  • 17:50

    A Kind of Magic -Eine magische Familie

  • 18:20

    Funf Freunde -Fur alle Falle

  • 18:45

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 19:15

    Disneys Kuzco's Konigsklasse

  • 19:45

    Disney Phineas und Ferb

  • 20:15

    Disney Die Zauberer vom Waverly Place

  • 20:45

    Disney Meine Schwester Charlie

  • 21:15

    Pom Poko

  • 01:35

    Shop24Direct Schlagernacht

  • 04:35

    Infomercials

 
  • 05:30

    "TCM представя: Под влиянието на Лорънс Фишбърн"

  • 22:00

    "Фотоувеличение" - драма, Великобритания/Италия, 1966, с Дейвид Хемингс

  • 22:50

    "Мръсна игра" - военен, Великобритания, 1969 с Майкъл Кейн

  • 00:45

    "Момиче с късмет" - мюзикъл, САЩ, 1965, с Елвис Пресли

  • 02:20

    "Булевардът на фламингото" - драма, САЩ, 1949

  • 03:55

    "Пенелопа" - драма, САЩ, 1966, с Натали Уд

 
  • 05:30

    Кажете ДА на булчинската рокля: Три пъти булка

  • 06:00

    Най-добрият майстор готвач на Америка: Епизод 8

  • 06:50

    Кралят на тортите: Епизод 7

  • 07:20

    Кралят на тортите: Епизод 8

  • 07:45

    Как не трябва да се обличаме: Лиан

  • 08:40

    Четири сватби: Епизод 4

  • 09:35

    Кажете ДА на булчинската рокля: Да направиш всичко възможно

  • 10:00

    Татуировки в Маями: Чао, Бриджит!

  • 10:55

    Детски конкурси за красота: Конкурсът "Darling Divas"

  • 11:50

    Кейт, Джон и пълният им дом: Момчетата се научават да ползват гърне

  • 12:20

    Кейт, Джон и пълният им дом: Кейт сменя гардероба си

  • 12:45

    Най-добрият майстор готвач на Америка: Епизод 8

  • 13:40

    Кралят на тортите: Епизод 7

  • 14:10

    Кралят на тортите: Епизод 8

  • 14:35

    Как не трябва да се обличаме: Лиан

  • 15:30

    Кажете ДА на булчинската рокля: Да купя или не

  • 16:00

    Кажете ДА на булчинската рокля: Какво иска момичето

  • 16:25

    Четири сватби: Епизод 4

  • 17:20

    Кейт, Джон и пълният им дом: Семейната киновечер на Джон и Кейт

  • 18:15

    Татуировки в Маями: Чао, Бриджит!

  • 19:10

    Детски конкурси за красота: Конкурсът "Darling Divas"

  • 20:05

    Аляска със Сара Пейлин: Миграцията на сьомгата

  • 21:00

    Деца със смущаващи заболявания: Епизод 3

  • 21:55

    Двойки убийци: Изгубена невинност

  • 22:50

    Вещомания: погребани живи: Епизод 18

  • 23:45

    Доктор Джи: Съдебен лекар: Таен живот

  • 00:40

    Жени убийци: Зад маската

  • 01:40

    Двойки убийци: Изгубена невинност

  • 02:40

    Жените полицаи от окръг Броуърд: Не бягах аз!

  • 03:40

    Как не трябва да се обличаме: Лиан

  • 04:35

    Четири сватби: Епизод 4

 
  • 05:00

    Друмник

  • 05:30

    Друмник

  • 06:00

    Импресии

  • 06:30

    Полската наука

  • 07:00

    Азия - грях и дух

  • 07:30

    Азия - грях и дух:

  • 08:00

    Корени с Бърт Улф

  • 08:30

    Биографии

  • 09:00

    Поглед над Франция

  • 09:30

    Големите музеи на Америка

  • 10:00

    Пътешествия из райската земя

  • 10:30

    Пътешествия из райската земя

  • 11:00

    Пътешествия из райската земя

  • 11:30

    Европейски маршрути

  • 12:00

    Искам да съм там

  • 12:30

    Фолклорна трапеза

  • 13:00

    Фолклорна трапеза

  • 13:30

    Балкан Фолк

  • 14:00

    Азия - грях и дух

  • 14:30

    Азия - грях и дух

  • 15:00

    Импресии

  • 15:30

    Дестинации

  • 16:00

    Във фокус

  • 16:30

    Във фокус

  • 17:00

    Морски преживявания

  • 17:30

    Искам да съм там

  • 18:00

    Във фокус

  • 18:30

    Виж България

  • 19:00

    Травъл Експрес

  • 19:30

    Друмник

  • 20:00

    Пътешественици с камера

  • 20:30

    Дестинации

  • 21:00

    Паспорт

  • 21:30

    Големите музеи на Америка

  • 22:00

    Това може да се случи утре

  • 22:30

    Пътешествия из райската земя

  • 23:00

    Бизнес класа

  • 23:30

    Бизнес класа

  • 00:00

    Импресии

  • 00:30

    Полската наука

  • 01:00

    Азия - грях и дух

  • 01:30

    Азия - грях и дух:

  • 02:00

    Големите музеи на Америка

  • 02:30

    Големите музеи на Америка

  • 03:00

    Големите музеи на Америка

  • 03:30

    Големите музеи на Америка

  • 04:00

    Големите музеи на Америка

  • 04:30

    Големите музеи на Америка

 
  • 05:00

    "Проектът "Х" - Научнофантастична комедийна драма - САЩ, 1987 г.

  • 07:00

    "Всичко или нищо" - Комедийна драма - Великобритания, 2002 г.

  • 09:30

    "Луди по мамбото" - Романтична комедия - Великобритания/Ирландия, 2000 г.

  • 11:00

    "Присмехулникът не пее" - Драма - САЩ, 2001 г.

  • 13:00

    "Цената на свободата" - Драма - Великобритания/САЩ, 1998 г.

  • 15:00

    "Хотелски апартамент" - Комедийна драма - САЩ, 1999 г.

  • 17:00

    "Two if by sea

  • 19:00

    "На чай с Мусолини" - Комедийна драма - Италия/Великобритания, 1999 г.

  • 21:00

    "Обратна тяга" - Игрален филм от САЩ, 1991 г.

  • 23:20

    "Проектът "Х" - Научнофантастична комедийна драма - САЩ, 1987 г.

  • 01:10

    "Златни слитъци" - Еротичен филм - Италия/Унгария, 2007 г.

  • 03:10

    "Сладурани" - Еротичен филм - Великобритания, 2009 г.

 
  • 05:00

    Моето бебе - предаване за бременност и майчинство

  • 05:30

    Моето бебе - предаване за бременност и майчинство

  • 06:00

    За градината - предаване за дома и градината

  • 06:30

    Колко лесно - занаяти и приложни изкуства

  • 07:00

    Домашна работилница - занаяти и приложни изкуства

  • 07:30

    Домашни експерти - предаване за дома и градината

  • 08:00

    От пекарната - кулинарно предаване

  • 08:30

    3 минути с Мария Лаура - кулинарно предаване

  • 09:00

    Моето бебе - предаване за бременност и майчинство

  • 09:30

    Моето бебе - предаване за бременност и майчинство

  • 10:00

    Красива, но как... - предаване за мода и красота

  • 10:30

    Тайните на красотата - предаване за здраве и красота

  • 11:00

    Направи си сама - занаяти и приложни изкуства

  • 11:30

    Колко лесно - занаяти и приложни изкуства

  • 12:00

    Домашна работилница - занаяти и приложни изкуства

  • 12:30

    Модерен дом - предаване за дома и градината

  • 13:00

    3 минути с Дорджини - кулинарно предаване

  • 13:30

    3 минути с Мария Лаура - кулинарно предаване

  • 14:00

    Свят от карамел - кулинарно предаване

  • 14:30

    Моето бебе - предаване за бременност и майчинство

  • 15:00

    Красива, но как... - предаване за мода и красота

  • 15:30

    Пълна хармония - здравно предаване

  • 16:00

    За градината - предаване за дома и градината

  • 16:30

    Колко лесно - занаяти и приложни изкуства

  • 17:00

    Домашна работилница - занаяти и приложни изкуства

  • 17:30

    Домашни експерти - предаване за дома и градината

  • 18:00

    От пекарната - кулинарно предаване

  • 18:30

    3 минути с Мария Лаура - кулинарно предаване

  • 19:00

    Моето бебе - предаване за бременност и майчинство

  • 19:30

    Моето бебе - предаване за бременност и майчинство

  • 20:00

    Красива, но как... - предаване за мода и красота

  • 20:30

    Тайните на красотата - предаване за здраве и красота

  • 21:00

    Направи си сама - занаяти и приложни изкуства

  • 21:30

    Колко лесно - занаяти и приложни изкуства

  • 22:00

    Домашна работилница - занаяти и приложни изкуства

  • 22:30

    Модерен дом - предаване за дома и градината

  • 23:00

    3 минути с Дорджини - кулинарно предаване

  • 23:30

    3 минути с Мария Лаура - кулинарно предаване

  • 00:00

    Свят от карамел - кулинарно предаване

  • 00:30

    Моето бебе - предаване за бременност и майчинство

  • 01:00

    Красива, но как... - предаване за мода и красота

  • 01:30

    Пълна хармония - здравно предаване

  • 02:00

    За градината - предаване за дома и градината

  • 02:30

    Колко лесно - занаяти и приложни изкуства

  • 03:00

    Домашна работилница - занаяти и приложни изкуства

  • 03:30

    Домашни експерти - предаване за дома и градината

  • 04:00

    3 минути с Дорджини - кулинарно предаване

  • 04:30

    3 минути с Мария Лаура - кулинарно предаване

 
  • 07:00

    Нежно събуждане

  • 09:00

    VH1 Аеробика

  • 10:00

    Хитовете на VH1

  • 11:00

    VH1 супер чарт

  • 12:00

    Топ 10: AC/DC

  • 13:00

    Музика за хората

  • 14:00

    Уикенд "Ред Хот Чили Пепърс" срещу "Гънс енд Роузис"

  • 17:00

    Обратно броене

  • 20:30

    Уикенд "Ред Хот Чили Пепърс" срещу "Гънс енд Роузис"

  • 21:00

    Топ 50: US парти с Кеша - 1 ч.

  • 22:00

    Топ 50: US парти с Кеша - 2 ч.

  • 23:00

    Треска в събота вечер

  • 01:00

    Музика по VH1

 
  • 06:00

    "Въздушни битки" 4 еп.

  • 07:00

    "Свръхтежки структури" 13 еп.

  • 08:00

    "Канализацията на Ел Ей отвътре"

  • 09:00

    "Последният оцелял" 4 еп.

  • 10:00

    "Нелегалната Нова Зеландия" 3 еп.

  • 10:30

    "Нелегалната Нова Зеландия" 4 еп.

  • 11:00

    "Изумителен живот. секс по време на сън"

  • 12:00

    "Въздушни битки" 4 еп.

  • 13:00

    "Свръхтежки структури" 13 еп.

  • 14:00

    "Канализацията на Ел Ей отвътре"

  • 15:00

    "Последният оцелял" 4 еп.

  • 16:00

    "Нелегалната Нова Зеландия" 3 еп.

  • 16:30

    "Нелегалната Нова Зеландия" 4 еп.

  • 17:00

    "Изумителен живот. секс по време на сън"

  • 18:00

    "Пресечни точки" 13 еп.

  • 18:30

    "Историята на суперавтомобила"

  • 19:00

    "Училище по борба" 1 еп.

  • 20:00

    "Строго секретната крепост "Норад"

  • 21:00

    "Последният оцелял" 5 еп.

  • 22:00

    "Конспирация ли?" 1 еп.

  • 23:00

    "Порнокрал по неволя"

 
  • 05:00

    "Загадката на тримата влъхви"

  • 06:00

    "Фермата от времето на крал Едуард" 11 еп.

  • 07:00

    "Добре дошли в 80-те" 3 еп.

  • 08:00

    "Воини" 5 еп.

  • 09:00

    "Битка за надмощие"

  • 10:00

    "Пътешествието на човека" 5 еп.

  • 11:00

    "Скрити светове. подземията на Рим"

  • 12:00

    "1989 г. - 1990 г.. последната година на Източна Германия" 1 еп.

  • 13:00

    "Загадката на тримата влъхви"

  • 14:00

    "Фермата от времето на крал Едуард" 11 еп.

  • 15:00

    "Добре дошли в 80-те" 3 еп.

  • 16:00

    "Воини" 5 еп.

  • 17:00

    "Библейски загадки" 1 еп.

  • 18:00

    "В търсене на Северозападния проход" 1 еп.

  • 19:00

    "Шарлот. херцогиня на война"

  • 21:00

    "Смъртта на Ледения човек"

  • 22:00

    "Фермата от времето на крал Едуард" 12 еп.

  • 23:00

    "Добре дошли в 80-те" 4 еп.

  • 00:00

    "Воини" 6 еп.

  • 01:00

    "Библейски загадки" 1 еп.

  • 02:00

    "В търсене на Северозападния проход" 1 еп.

  • 03:00

    "Шарлот. херцогиня на война"

 
  • 05:00

    "Дневникът на Голямата мечка" 2 еп.

  • 06:00

    "Сезоните" 2 еп.

  • 07:00

    "Бойното поле на природата"

  • 08:00

    "Щурият ветеринар" 4 еп.

  • 08:30

    "Щурият ветеринар" 5 еп.

  • 09:00

    "Кучета по поръчка"

  • 10:00

    "Зооспасители 24/7" 18 еп.

  • 11:00

    "Гарваните. пакостници в небето"

  • 12:00

    "Зоопаркът" 11 еп.

  • 12:30

    "Дивото предизвикателство на Микаела" 11 еп.

  • 13:00

    "Дневникът на Голямата мечка" 2 еп.

  • 14:00

    "Сезоните" 2 еп.

  • 15:00

    "Бойното поле на природата"

  • 16:00

    "Дивият кон. завръщане в Китай"

  • 17:00

    "Щурецът и мравката"

  • 18:00

    "Дневниците на един рейнджър" 1 еп.

  • 19:00

    "Морският орел - птицата със златисти очи"

  • 20:00

    "Зоопаркът" 12 еп.

  • 20:30

    "Дивото предизвикателство на Микаела" 12 еп.

  • 21:00

    "Приключение с носорози"

  • 22:00

    "На гости при дивите животни" 13 еп.

  • 22:30

    "Дивата Майорка"

  • 23:00

    "Банкетът на хищниците"

  • 00:00

    "Дивият кон. завръщане в Китай"

  • 01:00

    "Щурецът и мравката"

  • 02:00

    "Дневниците на един рейнджър" 1 еп.

  • 03:00

    "Морският орел - птицата със златисти очи"

  • 04:00

    "Зоопаркът" 12 еп.

  • 04:30

    "Дивото предизвикателство на Микаела" 12 еп.

 
  • 05:15

    "авто мобил" - журнал

  • 06:10

    "Убийство на ръба на пропастта" - криминален филм, САЩ, 1999

  • 07:50

    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица

  • 09:00

    "Дивата всекидневна" - доку-поредица

  • 11:05

    "Изключителни кучета - герои на 4 лапи" - доку-поредица

  • 11:35

    "Детегледачка в чужбина" - доку-поредица

  • 12:50

    "Живот по желание" - доку-поредица

  • 14:50

    "Марш сред развалините" - доку-поредица

  • 15:50

    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица

  • 18:00

    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица

  • 19:00

    "Куче-котка-мишка" - журнал за домашните любимци

  • 20:15

    "Дивата всекидневна" - доку-поредица

  • 21:15

    "Нецелувана" - комедия, САЩ, 1999

  • 23:15

    "Помощ, отивам на ваканция на море!: Доминиканската република" - репортаж

  • 01:25

    "Световни рекордьори по лукс: как луксозните хотели глезят гостите си" - документация

  • 03:15

    "Нецелувана" - комедия, САЩ, 1999

  • 04:50

    "Убийство на ръба на пропастта" - криминален филм, САЩ, 1999

 
  • 05:00

    "Бялата лястовица" /п/

  • 05:40

    Документална поредица /п/

  • 05:50

    Eковести /п/

  • 06:00

    "На светло" с Ваня Манолова /п/

  • 07:30

    "Ловци на чудовища"- детска анимация

  • 08:30

    Eковести

  • 09:00

    "ТВ меню"

  • 09:30

    "Малките коли" - анимационен филм

  • 11:00

    "Почасово заплащане"- тв сериен филм /п/

  • 12:00

    Eковести

  • 12:30

    "Големите музеи на Америка" - документална поредица

  • 13:00

    "Жега в града" - комедия, Испания-Аржентина, режисьор Ернан Гафет, с участието на Даниел Кузнецка, Долорес Сола, Адриан Наваро

  • 15:00

    Световни забележителности - документална поредица

  • 15:30

    "ТВ меню"

  • 16:00

    Eковести

  • 16:30

    "Тайнствена земя" - телевизионна поредица

  • 17:00

    "История на фашизма" - 3 част - документален филм

  • 18:00

    Eковести

  • 18:10

    "Светът и ние" - документална поредица

  • 19:00

    Световни забележителности - документална поредица

  • 19:30

    "Ничий живот" - драма, Испания, режисьор Едуард Кортес, с участието на Хосе Коронадо, Адриана Озорес, Марта Етура и др.

  • 21:00

    Eковести

  • 21:30

    "Слонът, моя приятел" - семейна драма, Индия, режисьор М.А.Тирумугам, с участието на Реджеш Кана, Тунуджа Суджит Кумар и др.

  • 00:00

    Eковести

  • 00:30

    Сериен филм /п/

  • 03:00

    "VТV - топ видео" /п/

  • 04:00

    "Бялата лястовица" /п/

 
  • 08:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 08:20

    "Мутафчиеви"

  • 08:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 09:00

    "Образователен справочник"

  • 09:05

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 09:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 09:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 10:20

    "Образователен справочник"

  • 10:25

    "Енчо Пиронков"

  • 10:45

    "На хорото"

  • 11:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 11:20

    "Мутафчиеви"

  • 11:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 12:00

    "Образователен справочник"

  • 12:05

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 12:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 12:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 13:20

    "Образователен справочник"

  • 13:25

    "Енчо Пиронков"

  • 13:45

    "На хорото"

  • 14:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 14:20

    "Мутафчиеви"

  • 14:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 15:00

    "Образователен справочник"

  • 15:05

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 15:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 15:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 16:20

    "Образователен справочник"

  • 16:25

    "Енчо Пиронков"

  • 16:45

    "На хорото"

  • 17:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 17:20

    "Мутафчиеви"

  • 17:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 18:00

    "Образователен справочник"

  • 18:05

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 18:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 18:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 19:20

    "Образователен справочник"

  • 19:25

    "Енчо Пиронков"

  • 19:45

    "На хорото"

  • 20:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 20:20

    "Мутафчиеви"

  • 20:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 21:00

    "Образователен справочник"

  • 21:05

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 21:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 21:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 22:20

    "Образователен справочник"

  • 22:25

    "Енчо Пиронков"

  • 22:45

    "На хорото"

 
  • 05:15

    "Шпионин" - 5 еп.

  • 06:05

    "Отдел за изчезнали" - 6 еп.

  • 07:00

    "Полицията" - 7 и 8 eп.

  • 07:50

    "Бърза реакция" - 5 и 6 еп.

  • 08:40

    "Природни стихии" - 3 еп.

  • 09:30

    "Липсващи парчета: Австралия" - 4 и 5 еп.

  • 10:20

    "Градски медици" - 28 еп.

  • 11:10

    "Окончателна справедливост" с Ерин Брокович - 11 еп.

  • 12:00

    "Това е чудо!" - 21 еп.

  • 12:50

    "Полицията" - 7 и 8 eп.

  • 13:40

    "Природни стихии" - 3 еп.

  • 14:30

    "Липсващи парчета: Австралия" - 4 и 5 еп.

  • 15:20

    "Градски медици" - 28 еп.

  • 16:10

    "Окончателна справедливост" с Ерин Брокович - 11 еп.

  • 17:00

    "Това е чудо!" - 21 еп.

  • 17:50

    "Бърза реакция" - 5 и 6 еп.

  • 18:40

    "Наистина странно" - 2 и 3 еп.

  • 19:30

    "Отдел за изчезнали: САЩ" - 7 и 8 еп.

  • 20:20

    "Веществено доказателство 1" - 106 и 107 еп.

  • 21:10

    "Съдебни медици" - 14 и 15 еп.

  • 22:00

    "Шпионин" - 7 еп.

  • 22:50

    "Криминални истории" - 90 еп.

  • 23:40

    "Уличен съд" - 50 и 51 еп.

  • 00:30

    "Разговори със сериен убиец" - 7 еп.

  • 01:20

    "Детективи екстрасенси"- 7 еп.

  • 02:10

    "Нерешни загадки" - 92 еп.

  • 03:00

    "Отдел за изчезнали: САЩ" - 7 и 8 еп.

  • 03:50

    "Наистина странно" - 2 и 3 еп.

  • 04:40

    "Шпионин" - 7 еп.

 
  • 05:20

    "Престъпление и любов" - 138 еп.

  • 06:10

    "Лоша отплата" - 77 еп.

  • 07:00

    "Къде е Елиса?" - 3 еп.

  • 07:55

    "От любов към Глория" - 38 - 42 еп.

  • 12:20

    "С вкус на страст" - 23 еп.

  • 13:20

    "Живей за мига" - 75 - 79 еп.

  • 17:50

    "Още вкусна страст" - 24 еп.

  • 18:40

    "Къде е Елиса?" - 3 еп.

  • 19:35

    "Чаровникът" - 9 и 10 еп.

  • 21:30

    "Къде е Елиса?" - 4 еп.

  • 22:25

    "Любовта една" - игрален филм

  • 00:00

    "Появата на Анита" - 12 еп.

  • 00:55

    "Къде е Елиса?" - 4 еп.

  • 02:40

    "Обърни се да се влюбиш" - 7 - 11 еп.

 
  • 05:10

    По света и у нас/п от 20:00/

  • 05:45

    Жените с Марта Вачкова /токшоу/п/

  • 06:30

    За животните с любов/п/

  • 07:00

    Телепазарен прозорец

  • 07:15

    Феномени - детско музикално състезание/п/

  • 08:10

    Легендата за Снежанка - анимационен филм

  • 08:35

    По следите на капитан Грант - тв филм /5 серия/

  • 09:45

    Емил от Льонеберя - филм за книга-финалист на "Малкото голямо четене"/п/

  • 10:00

    Вяра и общество: Моето служение - документален филм

  • 11:00

    Малки истории/п/

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    Бразди

  • 13:05

    Иде нашенската музика - фолклор/п/

  • 14:10

    Библиотеката/п/

  • 14:40

    Синьо лято - тв филм /4 епизод/

  • 15:30

    Международен турнир по тенис за Купа "Дейвис" - пряко предаване от зала "София"

  • 17:00

    Красива наука - тв проект на БНТ и Британски съвет/п/

  • 18:00

    В кадър

  • 18:30

    Роднините са вредни за здравето - тв филм

  • 19:30

    Смърфовете - анимационен филм

  • 20:00

    По света и у нас

  • 20:45

    Шоуто на Канала

  • 21:45

    Почти идеално - игрален филм /САЩ, 2000г./, режисьор Джон Шлезинджър, в ролите: Мадона, Рупърт Еверет, Бенджамин Брат, Майкъл Вартан и др.

  • 23:35

    Рали България 2011 - репортаж

  • 23:55

    Джаз линия: Концерт на "Розенберг трио" /2 част/

  • 00:25

    Освободи звездите - игрален филм /копродукция, 1996г./, режисьор Ник Касавитис, в ролите: Джина Роуландс, Мариса Томей, Жерар Депардийо и др.

  • 02:10

    Шоуто на Канала/п/

  • 03:10

    Видеоклипове

  • 03:20

    Почти идеално - игрален филм/п/

 
  • 05:05

    Пушенето забранено - документален филм

  • 05:25

    Бразди /п/

  • 06:00

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу /п/

  • 06:30

    В наше село /БНТ Пирин/

  • 07:00

    Приказка за обърканото царство - анимационен филм

  • 07:30

    Яко

  • 08:25

    13+

  • 08:55

    Аз се върнах /п/

  • 09:20

    Време за готвене /п/

  • 09:45

    Български уроци - аз уча български /първо ниво/п/

  • 10:00

    Рецепта за култура - токшоу с Юрий Дачев

  • 11:00

    Светът на живо - външнополитическо продаване

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    Часът на зрителите /п/

  • 13:00

    Пред олтара на операта /п/

  • 13:30

    Атлас: Живите съкровища

  • 14:00

    Надиграй ме - танцовото шоу на България /п/

  • 15:00

    Днес и утре - документална поредица на Дойче веле

  • 15:30

    Тенис: Международен турнир за купа "Дейвис" /пряко предаване от зала "София"/

  • 17:00

    Българска кинокласика: 50-те години на миналия век: " Под игото" - игрален филм (1952), режисьор Дако Даковски, в ролите: Мирослав Миндов, Лили Попиванова, Петко Карлуковски, Васил Кирков, Петър Димитров, Ганчо Ганчев, Стефан Пейчев, Константин Кисимов, Апостол Карамитев, Силви Вартан и др.

  • 18:55

    И ние го можем /п/

  • 19:20

    В кадър

  • 19:50

    Европейски дневник

  • 20:00

    По света и у нас

  • 20:45

    Сен Тропе: "Прелъстяване" - тв филм, Франция /223 епизод/

  • 21:40

    Часът на българската музика: Младите в рока - Лорадо и Деница

  • 22:35

    Рецепта за култура - токшоу с Юрий Дачев /п/

  • 23:35

    Европейски дневник /п/

  • 23:45

    Шоуто на Канала

  • 00:35

    Рали България /репортаж/

  • 00:45

    Най-доброто от... - Телевизионен театър: "Прах в очите" - по едноименната комедия на Южен Лабиш (1995), режисьор Асен Траянов, в ролите: Никола Анастасов, Радосвета Василева, Мария Стефанова, Татяна Лолова, Георги Калоянчев, Георги Кадурин, Живко Гарванов, Кристиян Фоков и др. /п/

  • 00:55

    Телевизионен театър: "Прах в очите" - по едноименната комедия на Южен Лабиш (1995), режисьор Асен Траянов, в ролите: Никола Анастасов, Радосвета Василева, Мария Стефанова, Татяна Лолова, Георги Калоянчев, Георги Кадурин, Живко Гарванов, Кристиян Фоков и др. /п/

  • 02:35

    Панорама с Бойко Василев /п/

  • 03:40

    Полет над нощта - нощен блок /п/

 
  • 05:30

    "Приказки от Холивуд"

  • 06:00

    "Българската музика"

  • 07:00

    "Сутрин с ВВТ" - избрано

  • 09:00

    "Звезден прах" - светско предаване с Ева Кикерезова

  • 10:30

    "Откровено с Ели" - избрано

  • 11:45

    TV пазар

  • 12:00

    "Актуално" - избрано

  • 12:30

    Новините

  • 13:00

    "Градски забивки"

  • 14:00

    Избрано от "Сутрин с ВВТ"

  • 14:15

    TV пазар

  • 14:30

    "Кънтри с Лили"

  • 15:00

    Кратки новини

  • 15:10

    "Приказки от Холивуд"

  • 16:00

    "Българската музика"

  • 17:00

    TV пазар

  • 17:15

    Избрано от "Сутрин с ВВТ"

  • 17:30

    "Разследване със Светослава Тадаръкова"

  • 18:00

    "Звезден прах" - светско предаване с Ева Кикерезова

  • 19:30

    Новините

  • 20:15

    "Фенове" - игрален филм

  • 21:45

    "Така го правят жените" - избрано

  • 22:30

    "Приказки от Холивуд"

  • 23:00

    Новините

  • 23:40

    "Откровено с Ели" - избрано

  • 01:10

    "Така го правят жените" - избрано

  • 03:00

    Новините

  • 03:40

    Избрано от "Сутрин с ВВТ"

  • 04:00

    "Българската музика"

 
  • 05:15

    "Маями Вайс" - сериал, сезон 4, /п/

  • 06:00

    "Семейство Сопрано" - сериал, сезон 2, 2 епизода

  • 08:00

    "Никита" - сериал, сезон 4, 2 епизода

  • 10:00

    "Татуировки в Маями" - реалити

  • 11:00

    "Пистолет за Ринго" - уестърн с уч. на Джулиано Джема, Фернандо Санчо, Лорела де Лука и др., п/

  • 13:00

    "Джак Шпионинът" - сериал

  • 13:30

    "Ларго Уинч" - сериал, сезон 1

  • 14:50

    "Гола Бомба" - криминална комедия с уч. на Норман Лойд, Дон Адамс, Силвия Кристел, Ронда Флеминг и др.

  • 16:40

    "Бандит: Красавицата и Бандит " - комедия с уч. на Брайън Блум, Брайън Краузе, Тони Къртис, Марк Джой, Кейти Айрланд и др.

  • 18:30

    "Младият майстор" - екшън с уч. Джеки Чан, Пай Уей, Био Юен и др.

  • 20:30

    "Свирепи създания" - комедия с уч. на Джон Клийз, Джейми Лий Къртис, Майкъл Пейлин, Кевин Клайн и др.

  • 22:15

    "Кървав спорт" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Доналд Гиб, Форест Уитакър, Лий Айерс и др.

  • 00:10

    "Горещи моменти" - еротика

  • 02:40

    "Ларго Уинч" - сериал, сезон 1, /п/

  • 03:30

    "Никита" - сериал, сезон 4, 2 епизода /п/

 
  • 06:00

    "Една година от живота ми" - драма с уч. на Жан-Пол Рув, Ан Броше, Ани Жирардо, Рафаел Кац и др., /п/

  • 08:00

    "В светлината на прожекторите" - екшън с уч. на Ерика Елениак, Ким Коутс, Бригита Дау, Ерин Грей, Стейси Кийч и др.

  • 10:00

    "Прекършени цветя" - комедия с уч. на Бил Мъри, Джули Делпи, Джефри Райт и др., /п/

  • 12:00

    "Простичко желание" - комедия с уч. на Мартин Шорт, Мара Уилсън, Катлийн Търнър, Робърт Пасторели, Аманда Плъмър, Франсис Капра, Тери Гар и др.

  • 14:00

    "Павилион за жени" - романтика с уч. на Джон Чо, Ян Люо, Уилям Дефо и др.

  • 16:15

    "Хрониките на Спайдъруик" - приключенски с уч. на Фреди Хаймор, Мери-Луис Паркър, Ник Нолти, Сара Болджър, Андрю Маккарти, Джоан Плоурайт, Дейвид Стратеърн и др., /п/

  • 18:00

    "Маркъс" - комедия с уч. на Хю Грант, Николас Хоулт, Тони Колет, Рейчъл Уайз, Виктория Смърфит и др.

  • 20:00

    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4

  • 21:00

    "Президио" - приключенски екшън с уч. на Марк Хармън, Мег Райън, Джак Уордън, Марк Блум, Шон Конъри и др.

  • 22:50

    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4, /п/

  • 23:45

    "Маркъс" - комедия с уч. на Хю Грант, Николас Хоулт, Тони Колет, Рейчъл Уайз, Виктория Смърфит и др., /п/

  • 01:35

    "В светлината на прожекторите" - екшън с уч. на Ерика Елениак, Ким Коутс, Бригита Дау, Ерин Грей, Стейси Кийч и др., /п/

 
  • 06:00

    "Съпруг за Естела" - теленовела, 3 епизода

  • 09:15

    "Другата жена" - теленовела, 2 епизода

  • 11:15

    "Байландо - сцена на мечтите" - тв шоу

  • 13:15

    "Любовна диагноза" - сериен филм

  • 14:15

    "В долината на дивите рози: Реката на любовта" - романтичен филм

  • 16:00

    "Грешница" - сериен филм, 4 епизода

  • 19:55

    "Как обича една жена" - сериен филм, 2 епизода

  • 21:45

    "Ястребът и гълъбицата" - минисериал, 2 епизода

  • 23:45

    "В долината на дивите рози: Реката на любовта" - романтичен филм, /п/

  • 01:25

    "Грешница" - сериен филм, 4 епизода, /п/

 
  • 07:00

    Семейни връзки - сериал

  • 08:00

    Ловци на чудовища - анимационен сериал

  • 08:30

    Кибер битки - анимационен сериал

  • 09:00

    Легендата за Зоро - анимационен сериал

  • 09:30

    Кърби - анимационен сериал

  • 10:00

    Франклин - анимационен сериал

  • 10:30

    Отряд Зет - анимационен сериал

  • 11:00

    Мегароботи - анимационен сериал

  • 11:30

    Кибер битки - анимационен сериал

  • 12:00

    Семейни връзки - сериал

  • 13:00

    Дивият ангел - теленовела

  • 14:00

    Свещените планини по света - док. филм

  • 15:00

    Почти идеален баща - сериал

  • 16:00

    Пълна къща - сериал

  • 17:00

    Гоцомецания - детско предаване

  • 18:00

    Дивият ангел - теленовела

  • 19:00

    Дивият ангел - теленовела

  • 20:00

    Дивият ангел - теленовела

  • 21:00

    Дивият ангел - теленовела

 
  • 05:00

    "Дивият ангел" - 60 епизод- теленовела

  • 06:00

    "Дивият ангел" - 61 епизод- теленовела

  • 07:00

    Детски свят : Ekids - анимационен блок

  • 10:30

    Telestar

  • 11:00

    "Обща медицина" - 23 епизод- сериал

  • 12:00

    "Всичко от което се нуждая"- игрален филм

  • 13:30

    Telestar

  • 14:00

    "Чанове и звънци" - музикално предаване за автентичен фолклор

  • 14:30

    Телепазарен прозорец

  • 15:00

    "Термометър" - Здравно предаване с Емил Рафаилов

  • 16:00

    Телепазарен прозорец

  • 16:15

    Детски свят : Отряд "Z" - анимационна поредица

  • 16:45

    Telestar

  • 17:15

    "Пълна къща" - 131 епизод- комедиен сериал, САЩ.

  • 17:45

    Телепазарен прозорец

  • 18:00

    Новини

  • 18:30

    "Модна фиеста" - модно предаване с Марияна Аршева

  • 19:00

    "Музикален бонус" - игра

  • 20:00

    "Пълна къща" - 161 епизод- комедиен сериал, САЩ.

  • 20:30

    "Конрад"- Драма-фентъзи , САЩ. Режисьор : Нел Кокс. В гл. роли : Хъкълбери Фокс, Макс Райт, Поли Холидей, Нед Бийти и др.

  • 22:30

    "Обща медицина" - 23 епизод- сериал

  • 23:30

    "Животът на Селия"- игрален филм

  • 01:30

    Документален филм

  • 02:00

    "Всичко от което се нуждая"- игрален филм

  • 03:30

    "Животът на Селия"- игрален филм

 
  • 05:00

    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"

  • 09:30

    Телешоп

  • 09:45

    Документален филм

  • 10:00

    Новини

  • 10:15

    Телешоп

  • 10:30

    Новини

  • 10:40

    "Под лупа"

  • 11:00

    Новини

  • 11:10

    Прогноза за времето

  • 11:15

    Спорт

  • 11:30

    Новини

  • 11:40

    "Под лупа"

  • 12:00

    Новини

  • 12:25

    Прогноза за времето

  • 12:30

    Новини

  • 12:40

    Агромаркет

  • 13:00

    Новини

  • 13:25

    Прогноза за времето

  • 13:30

    Новини

  • 13:45

    Документален филм

  • 14:00

    Новини

  • 14:15

    Телестар

  • 14:30

    Новини

  • 14:35

    Играй и спечели

  • 16:00

    Новини

  • 16:10

    Прогноза за времето

  • 16:15

    Агромаркет

  • 16:30

    Новини

  • 16:45

    Телестар

  • 17:00

    Новини

  • 17:25

    Прогноза за времето

  • 17:30

    Под лупа

  • 18:00

    Новини

  • 18:05

    Под лупа

  • 18:30

    Централна емисия НОВИНИ

  • 18:55

    Прогноза за времето

  • 19:00

    Новини

  • 19:15

    Прогноза за времето

  • 19:20

    Спорт

  • 19:30

    Новини

  • 19:35

    Евромакс

  • 20:00

    Новини

  • 20:10

    Документален филм

  • 20:30

    Новини

  • 20:35

    Спортна седмица

  • 21:00

    Новини

  • 21:20

    Прогноза за времето

  • 21:25

    Спорт

  • 21:30

    Новини

  • 21:35

    "Кариера" - публицистично предаване

  • 22:00

    Новини

  • 22:15

    Прогноза за времето

  • 22:20

    Спорт

  • 22:30

    "Утрешен вестник" - преглед на печата

  • 22:35

    "Евромакс"

  • 23:00

    Новини

  • 23:20

    Прогноза за времето

  • 23:25

    Спорт

  • 23:45

    "Седмицата "На фокус"

  • 00:00

    05.00 Новинарски информационен блок

 
  • 05:30

    "Жълтини"/п/

  • 06:00

    "Пет за четири" - неспортно предаване на С. Диков /п/

  • 07:40

    "Tелешоп"

  • 07:55

    "Мини Мис и Мини Мистър" с Илиана Балийска

  • 08:55

    "Tелешоп"

  • 09:10

    "Пентаграм" - предаване с парапсихолози

  • 10:30

    "Времена и нрави" - предаване с проф.Ю.Вучков /п/

  • 13:00

    "Tелешоп"

  • 13:15

    Жълтини /п/

  • 13:40

    "Малка мис и малък мистър България 2011"- национален детски конкурс

  • 13:45

    "Изяжте Крум Савов"- предаване на "Канал 3"/п/

  • 14:45

    "Tелешоп"

  • 15:00

    "Вън от рая" - авторско предаване на Лили Маринкова /п/

  • 15:50

    "Телемаркет"

  • 16:00

    "Телемаркет"

  • 16:05

    "Последен писък" - авторско предаване за мода на Тони Рапонска/п/

  • 16:15

    "Пет за четири" - неспортно предаване на С. Диков /п/

  • 17:00

    "Tелешоп"

  • 17:15

    Европейска лига волейбол жени: България - Чехия

  • 17:45

    "Tелешоп"

  • 18:00

    "Последен писък" - авторско предаване за мода на Тони Рапонска

  • 19:00

    "Едно към едно"- предаване за спорт на "Канал 3"

  • 20:00

    "Пет за четири" - неспортно предаване на С. Диков /п/

  • 23:00

    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3" /п/

  • 00:00

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"1

  • 00:20

    "Еротични нощи" - еротика

  • 01:50

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"2

  • 02:10

    "Еротични нощи" - еротика

  • 03:30

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3" /п/

  • 04:30

    "Пет за четири" - неспортно предаване на С. Диков /п/

 
  • 12:00

    Футбол: Уест Хям - Блекбърн (7 май 2011 г.), мач от английската Висша Лига, повторение

  • 14:00

    "Нова Спорт Голф" - обзор на турнира "АТ&T Нейшънъл" от Професионалната Голф Асоциация, повторение

  • 15:00

    "Нова Спорт Голф" - обзор на турнира "Монреал Чемпиъншип" от Чемпиънс Тур на Професионалната Голф Асоциация, повторение

  • 16:00

    "Голфът отблизо" - магазинно предаване на Професионалната Голф Асоциация

  • 16:30

    "Класика от Висшата Лига" - Евертън - Арсенал (09-10), повторение

  • 17:00

    "Светът на Висшата Лига" - магазинно предаване за Висшата Лига, 2-ри епизод, повторение

  • 17:30

    "Атлетикс" - магазинно предаване за лека атлетика, повторение

  • 18:00

    Лека атлетика - Диамантена Лига 2011 - турнир в Париж, Франция, повторение

  • 20:00

    Спидуей - Световна Купа 2011 - турнир във Войенс, Дания, директно

  • 23:00

    Нова Спорт Новини

  • 23:10

    "Голове и гафове", трети епизод - магазинно предаване за Висшата Лига, повторение

  • 00:00

    "Класика от Висшата Лига" - Челси - Фулъм (06-07), повторение

  • 00:30

    Край на програмата

 
  • 05:00

    "Среща с непознат" - сериен филм

  • 06:00

    "Гостите на "Здравей, България" - предаване на НТВ

  • 07:00

    "Иконостас"

  • 07:30

    "Агро пари" - програма за развитие на селските райони

  • 08:00

    "Малката русалка"- детски анимационен сериал

  • 08:30

    "Х-мен" - детски анимационен сериал

  • 09:00

    "Гормити" - детски анимационен сериал, 2 сезон

  • 10:00

    "Деца шпиони"- с уч. на Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Тери Хачър, Алан Къминг, Дарил Сабара, Алекса Вега и др.  

  • 11:50

    "Любов и други катастрофи" - с уч. на Британи Мърфи, Орландо Блуум, Гуинет Полтроу, Сантиаго Кабера, Матю Рийс, Катрин Тейт, Майкъл Лърнър и др.

  • 13:40

    "Ченге в детската градина" - с уч. на Арнолд Шварценегер, Пенелъпи Ан Милър, Кати Мориарти, Карол Бейкър, Памела Рийд, Линда Хънт и др.

  • 16:00

    "Карбовски директно"- публицистично предаване на НТВ 

  • 18:00

    "Отечествен фронт" - предаване на НТВ

  • 19:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 19:30

    "Темата на Нова"

  • 20:00

    "Смахнатият професор 2" - с уч. на Еди Мърфи, Джанет Джаксън, Лари Милър, Джон Алес, Ричард Гант и др.

  • 22:10

    "Страх" - реалити шоу

  • 23:20

    "8-ма миля" - с уч. на Еминем, Ким Бейсингър, Британи Мърфи, Меки Файфър и др

  • 01:30

    "Ченге в детската градина"- с уч. на Арнолд Шварценегер, Пенелъпи Ан Милър, Кати Мориарти, Карол Бейкър, Памела Рийд, Линда Хънт и др., /п/

  • 03:30

    "Календар" - информационна емисия на НТВ /п/

  • 04:00

    "Живей за любовта" - сериен филм

 
  • 05:25

    "Искам да знам"

  • 06:05

    "Модна присъда"

  • 07:00

    Новини

  • 07:10

    Игрален филм: "Живял някога един смел капитан"

  • 08:40

    "Свири, хармонико любима!"

  • 09:40

    "Умници"

  • 10:45

    "Пасторска проповед"

  • 11:00

    Новини

  • 11:15

    "Вкусно"

  • 11:50

    "Вкусът на живота"

  • 13:00

    Новини

  • 13:15

    Сериал: "Семейният дом"

  • 15:55

    Игрален филм: "Млада жена"

  • 17:30

    Ден на семейството, любовта и верността. Празничен концерт

  • 19:05

    Сериал: "Група Щастие"

  • 21:00

    Премиера: "Венецът на безбрачието"

  • 22:00

    Време

  • 22:15

    "Минута на славата". Гала концерт

  • 00:00

    "КВН". Премиер лига

  • 01:25

    Игрален филм: "Цветя от победителите"

  • 03:05

    Игрален филм: "Моят нежно любим детектив"

  • 04:25

    Игрален филм: "Съвсем неочаквано"

 
  • 05:00

    "Гордон в засада"

  • 05:40

    "Подводните репортажи на Гай Харви"

  • 06:15

    "Вишнева костилка"

  • 06:50

    "Риболовен фестивал"

  • 07:15

    "Екстремен риболов с Робсън Грин"

  • 08:00

    "С оръжие под вода"

  • 08:40

    "Риболов в открито море"

  • 09:00

    "Лов на голяма риба с Лари Далберг"

  • 09:35

    "На слука"

  • 10:05

    "Подводните репортажи на Гай Харви"

  • 10:40

    "Лов и риболов с Джеф Томас"

  • 11:00

    "Къде кълве"

  • 11:40

    "Първичен инстинкт"

  • 11:55

    "Алманах от странство"

  • 12:25

    "Тайните на риболова с Бейб Винкелман"

  • 12:55

    "Лов с лък"

  • 13:35

    "С въдица в открития океан"

  • 14:00

    "Риболов в открито море"

  • 14:35

    "История на лова"

  • 15:05

    "Разговори за риболова. Народен проект"

  • 15:20

    "Ловни оръжия"

  • 16:00

    "Подводен лов"

  • 16:40

    "Тайните на риболова с Бейб Винкелман"

  • 17:00

    "Риболов в открито море"

  • 17:20

    "Личен опит"

  • 17:50

    "Големият риболов"

  • 18:30

    "Африкански лов със Сергей Ястржембски"

  • 19:00

    "Дневниците на големия лов"

  • 20:00

    "Гордон в засада"

  • 20:40

    "Подводните репортажи на Гай Харви"

  • 21:15

    "Вишнева костилка"

  • 21:50

    "Изкуството на стрелбата с лък"

  • 23:00

    "С оръжие под вода"

  • 23:40

    "Риболов в открито море"

  • 00:00

    "Лов на голяма риба с Лари Далберг"

  • 00:35

    "На слука"

  • 01:05

    "Подводните репортажи на Гай Харви"

  • 01:40

    "Лов и риболов с Джеф Томас"

  • 02:00

    "Къде кълве"

  • 02:40

    "На лов в Новия свят"

  • 03:05

    "Алманах от странство"

  • 03:45

    "Лов с лък"

  • 04:25

    "Такъми и екипировка"

  • 04:40

    "Лов по американски"

 
  • 05:00

    "Автограф" - звездите отблизо

  • 05:30

    "Златни хитове" - най-доброто

  • 06:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 06:05

    "Песните на България" - българска народна музика

  • 06:30

    "След първи петли" - музика за настроение

  • 07:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 07:30

    "По ноти" - уикенд музикална линия

  • 08:00

    "Промо" - новите хитове

  • 08:40

    "На фокус" - промо линия

  • 09:00

    "Бащино огнище" - програма за традициите

  • 09:30

    "Мегамикс" - само хитове

  • 10:00

    "Картини от Света" - музикална импресия

  • 10:05

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 10:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 11:00

    "Планета Лайв" - музикална програма

  • 11:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:00

    "По ноти" - уикенд музикална линия

  • 12:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 13:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 13:05

    "От извора" - българска народна музика

  • 14:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 14:10

    "Избери песен" - музикална игра

  • 15:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 15:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 16:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 16:10

    "Оракул" - интерактивен справочник

  • 16:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 17:00

    "Автограф" - звездите отблизо

  • 18:00

    "Играта на парите" - интерективна игра

  • 19:00

    "Фолкмаратон" - предаване на "Пайнер" - премиера

  • 20:00

    "Планета Мура Мега" - музикална програма, 6 част

  • 21:00

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 00:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 00:05

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 01:05

    "Планета Лайв" - музикална програма

  • 02:00

    "Картини от Света" - музикална импресия

  • 02:05

    "Нощна фиеста" - музикална програма

  • 03:00

    "Избрано от Вас" - музикална програма

  • 04:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 04:10

    "GSM парад" - избрани песни

 
  • 08:00

    Център

  • 08:20

    Светът на голфа

  • 09:20

    Център

  • 10:00

    Българският спорт

  • 10:30

    ФИФА футбол мондиал

  • 11:00

    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване

  • 11:30

    УЕФА Шампионска лига: Барселона - Арсенал

  • 13:30

    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване

  • 14:00

    СУПЕРКЛУБ: Челси тв

  • 17:00

    Светът на голфа

  • 18:00

    Център

  • 18:10

    Светът на голфа

  • 19:00

    Център

  • 19:20

    Българският спорт

  • 20:00

    Център

  • 20:10

    Канадска борба: Национална лига, 1.кръг

  • 21:00

    Център

  • 21:10

    Светът на спорта

  • 22:00

    Център

  • 22:10

    Смесени бойни изкуства

  • 23:30

    Център

  • 23:50

    СУПЕРКЛУБ: Челси тв

 
  • 05:00

    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/

  • 06:00

    "Всички на мегдана" поздравителен концерт /повторение/

  • 06:45

    Новини. Прогноза за времето/повторение/

  • 07:00

    "За вярата българска" с водещ отец Боян Саръев /повторение/

  • 08:00

    Ранни вести / на живо/

  • 10:15

    НОВИНИ - сутрешна емисия / на живо/

  • 10:30

    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков / на живо/

  • 11:50

    "Джон Лоутън представя Община Малко Търново" - документална поредица

  • 12:30

    НОВИНИ - обедна емисия / на живо/

  • 12:45

    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева и Тодор Върбанов / на живо/

  • 14:15

    "Биберон" - предаване в помощ на младите майки

  • 14:45

    Китка народни песни

  • 15:00

    "Не мога да мълча" с Марин Кадиев

  • 15:30

    Документален филм

  • 16:00

    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / на живо/

  • 17:00

    "Изгнаници клети …" - публицистика за геноцида над арменците

  • 17:30

    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"

  • 17:45

    "Паралакс" - публицистично предаване/ на живо /

  • 19:30

    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/

  • 19:50

    "Другата история" - предаване за българската памет

  • 20:00

    "От българско, по- българско" с Галя Асенова / на живо /

  • 22:30

    Новини. Прогноза за времето /повторение/

  • 22:50

    "Другата история" - предаване за българската памет/повторение/

  • 23:00

    Рок музика

  • 00:00

    Карай да върви, това е блус /повторение/

  • 02:00

    "Художникът на каракачаните" - док.филм

  • 02:20

    Концерт на група Сигнал

  • 03:20

    "Орфей и Евридика" - спектакъл

  • 04:20

    "Бялата порта на Рила" - док.филм

 
  • 05:30

    "Форбс: 100-те най-богати личности според класацията на списание Форбс"- повторение

  • 06:25

    "Баркод", сезон 1, еп. 30, потребителско информационно шоу - повторение

  • 06:45

    "Дора Изследователката", сезон 1, еп. 1, анимация за деца в предучилищна възраст, САЩ, 2000 - повторение

  • 07:10

    "Мързелград", сезон 2, еп. 2 и 3, анимация, комедия, Исландия, 2004, с Магнус Шевинг, Щефан Карл Стефансон, Джулия Роуз Мариело

  • 08:00

    "Кид версус Кет", сезон 1, еп. 1, анимация, Канада, 2008

  • 08:30

    "Блок 7: Уикенд с Миа Сантова", новинарско шоу

  • 10:00

    "Блок 7: Точна диагноза", здравно предаване

  • 10:30

    "Мис България: Пътят към короната", 1 част, доку-риалити - повторение

  • 11:00

    "Мъртвата зона", сезон 2, еп. 6 и 7, сериал, драма, мистерия, Канада, САЩ, 2002, с Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно, Никол ДеБоер, Конър Прайс - повторение

  • 13:05

    "Съвременни стилове в Кунг Фу", документален филм

  • 14:55

    Формула 1: Девети кръг от сезон 2011 за голямата награда на Великобритания, квалификация за място - на живо

  • 16:00

    "Баркод", потребителско информационно шоу - повторение

  • 17:00

    "Търнър и Хуч", криминална комедия, САЩ, 1989, с Том Ханкс, Мейри Уинингъм, Грег Нелсън

  • 18:45

    Новини

  • 19:30

    "Агнешко", сезон 1, еп. 1, сериал, комедия, САЩ, 2009, с Кортни Кокс, Криста Милър, Бизи Филипс

  • 20:00

    "Контраудар", екшън трилър, драма, САЩ, 2002, с Роб Естес, Джо Ландо, Рейчъл Блейкли

  • 21:40

    Новини

  • 22:15

    "Вярвай му", романтична комедия, драма, САЩ, 2005, с Дейвид Духовни, Джулиън Мур, Ева Мендес, Джеймс Легрос

  • 00:05

    "Отряд "Дракон", екшън, криминален, Хонг Конг, 2005, с Винъс Ву, Шон Ю, Шенги Хуанг, Лорънс Шу

  • 02:10

    "Контраудар", екшън трилър, драма, САЩ, 2002, с Роб Естес, Джо Ландо, Рейчъл Блейкли - повторение

  • 03:45

    "Съвременни стилове в Кунг Фу", документален филм - повторение

 
  • 06:40

    Дивото зове - ТВ сериал - 13 епизод

  • 07:30

    Детски свят - Отрядът на гробарите - 31 и 32 епизод

  • 08:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 08:30

    Боклук - документална поредица - 19 епизод

  • 09:00

    Нос Гняв - ТВ сериал - 7 епизод

  • 10:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 10:10

    Репортер - повторение

  • 11:00

    Фолклорен изгрев

  • 11:30

    Успешно земеделие - предаване

  • 12:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 12:10

    Исторически календар

  • 12:15

    Втори шанс - комедия с Бевърли Ди Анджело

  • 14:10

    Диви сърца - ТВ сериал - 20 епизод

  • 15:00

    Детски свят - Отрядът на гробарите - 31 и 32 епизод

  • 15:30

    Генезис - ТВ сериал - 17 епизод

  • 16:30

    Прогноза за времето

  • 16:45

    Булката беглец - романтична комедия с Джулия Робъртс

  • 18:20

    Колекция "Златни хитове"- Кайли Миноуг

  • 19:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 19:20

    Боклук - документална поредица - 10 епизод

  • 20:00

    Борд на директорите - ТВ сериал - 35 епизод

  • 20:30

    ЗВЕЗДНА ВЕЧЕР - Малкият Буда - драма с Кеану Рийвс

  • 22:00

    Щрак

  • 22:30

    Дворецът - ТВ сериал - 5 епизод

  • 23:30

    Дипломатически имунитет - ТВ сериал - 5 епизод

  • 00:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 00:15

    Това може да се случи утре - документална поредица - 15 епизод

  • 01:10

    Праведно убийство - трилър с Ал Пачино

  • 02:40

    Откраднатият влак - трилър

  • 04:10

    Музикален блок

 
  • 05:00

    "По изгрев слънце" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 07:00

    "Сутрешна доза" - музикален микс поп-фолк, BG/world pop и етно

  • 08:00

    Ретро парти

  • 08:10

    "Сутрешна доза" - музикален микс поп-фолк, BG/world pop и етно

  • 10:00

    Ретро парти

  • 10:10

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 10:30

    "Без кофеин"

  • 12:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 13:00

    "Нарисувай се...", музикално предаване

  • 13:30

    "Без кофеин"

  • 14:30

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 15:30

    Ретро парти

  • 15:40

    "Музикална мания" - микс попфолк, World Pop и етно

  • 17:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 17:30

    "Фолк мания" - микс попфолк и етно

  • 18:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 19:00

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк и BG поп

  • 21:00

    "Фен зона"- поздравителен блок, наживо

  • 00:00

    "Бели нощи" - музикален микс

  • 01:00

    Ретро парти

  • 01:10

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк, BG/World Pop, етно

 
  • 06:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 06:30

    Йога и Пилатес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 07:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 07:30

    Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 08:00

    Йога и Пилатес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 08:30

    Йога за бебета - упражнения за най-малките

  • 09:00

    Треска за захар - поредица за торти и сладкиши

  • 09:30

    Барбекю на двора - поредица за готвене на барбекю

  • 10:00

    Телепазарен прозорец

  • 10:20

    Вино и стил - поредица за изискани ресторанти

  • 10:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 11:00

    Бърза кухня ала Жак Пепен - ежедневни рецепти от един кулинарен класик

  • 11:30

    Кварталът на кулинарния дракон - нова поредица с Мартин Йен

  • 12:00

    Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня

  • 12:30

    Пекарната на мисис Чайлд - предаване за домашни печива

  • 13:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 13:30

    Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 14:00

    Йога и Пилатес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 14:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 15:00

    Телепазарен прозорец

  • 15:20

    Вино и стил - поредица за изискани ресторанти

  • 15:30

    Барбекю на двора - поредица за готвене на барбекю

  • 16:00

    Да живее десертът - поредица за изискани десерти

  • 16:30

    Бърза кухня ала Жак Пепен - ежедневни рецепти от един кулинарен класик

  • 17:00

    Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня

  • 17:30

    Телепазарен прозорец

  • 17:45

    Вино и стил - поредица за изискани ресторанти

  • 18:00

    Кварталът на кулинарния дракон - нова поредица с Мартин Йен

  • 18:30

    Пекарната на мисис Чайлд - предаване за домашни печива

  • 19:00

    Кючек за начинаещи - изкуството на ориенталските танци

  • 19:30

    Треска за захар - поредица за торти и сладкиши

  • 20:00

    Италия в бутилка - поредица за винарски региони, изби и храни от Италия

  • 20:30

    Барбекю на двора - поредица за готвене на барбекю

  • 21:00

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 21:30

    Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня

  • 22:00

    Пекарната на мисис Чайлд - предаване за домашни печива

  • 22:30

    Кварталът на кулинарния дракон - нова поредица с Мартин Йен

  • 23:00

    Бърза кухня ала Жак Пепен - ежедневни рецепти от един кулинарен класик

  • 23:30

    Да живее десертът - поредица за изискани десерти

  • 00:00

    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 00:30

    Мечтаното парти - поредица за организиране на празненства

  • 01:00

    Вкусът на живота - поредица за луксозен туризъм

  • 01:30

    Треска за захар - поредица за торти и сладкиши

 
  • 00:00

    КУЛИНАР - трети сезон - 02 еп.

  • 00:30

    Риболов в България - 24 еп.

  • 01:00

    МОЕТО КУЧЕ

  • 01:30

    Риболовен филм

  • 02:30

    На лов с Иво Георгиев - втори сезон - 44 еп. /п/

  • 03:00

    ХОБИ НОВИНИ

  • 04:00

    НАСЛУКА - втори сезон - 36 еп. /п/

  • 04:30

    МОЕТО ХОБИ

  • 05:00

    НА ЛОВ С ХОБИ ТВ

  • 05:30

    Дестинация България: София - 3ч.

  • 06:00

    КУЛИНАР - трети сезон - 02 еп.

  • 06:30

    Риболов в България - 24 еп.

  • 07:00

    МОЕТО КУЧЕ

  • 07:30

    Риболовен филм

  • 08:30

    На лов с Иво Георгиев - втори сезон - 44 еп. /п/

  • 09:00

    ХОБИ НОВИНИ

  • 10:00

    НАСЛУКА - втори сезон - 36 еп. /п/

  • 10:30

    МОЕТО ХОБИ

  • 11:00

    НА ЛОВ С ХОБИ ТВ

  • 11:30

    Дестинация България: София - 3ч.

  • 12:00

    КУЛИНАР - трети сезон - 02 еп.

  • 12:30

    Риболов в България - 24 еп.

  • 13:00

    МОЕТО КУЧЕ

  • 13:30

    Риболовен филм

  • 14:30

    На лов с Иво Георгиев - втори сезон - 44 еп. /п/

  • 15:00

    ХОБИ НОВИНИ

  • 16:00

    НАСЛУКА - втори сезон - 36 еп. /п/

  • 16:30

    МОЕТО ХОБИ

  • 17:00

    НА ЛОВ С ХОБИ ТВ

  • 17:30

    Дестинация България: София - 3ч.

  • 18:00

    КУЛИНАР - трети сезон - 02 еп.

  • 18:30

    Риболов в България - 24 еп.

  • 19:00

    МОЕТО КУЧЕ

  • 19:30

    Риболовен филм

  • 20:30

    На лов с Иво Георгиев - втори сезон - 44 еп.

  • 21:00

    ХОБИ НОВИНИ

  • 22:00

    НАСЛУКА - втори сезон - 36 еп. /п/

  • 22:30

    МОЕТО ХОБИ

  • 23:00

    НА ЛОВ С ХОБИ ТВ

  • 23:30

    Дестинация България: София - 3ч.

 
Реклама