След 5

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

bTV

13:00 "Eд" - комедия, семеен, спортен (САЩ, 1996), режисьор - Бил Кутурие, актьори - Мат Ле Бланк, Пол Хюит, Джин Рос, Джак Уордън, Бил Кобс, Джим Кавийзъл и др.  
15:00 bTV Ваканция: : "Шрек 2" - комедия, анимация (САЩ ,2004), режисьори - Кели Асбъри, Конрад Върнън, Андрю Адамсън
17:00 "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
17:50 Спорт тото
18:00 "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов (най-доброто)
19:00 bTV Новините - централна емисия
19:30 bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00 "Запознай се с нашите" - комедия (САЩ, 2000), режисьор - Джей Роуч, актьори -  Робърт де Ниро, Бен Стилър, Оуен Уилсън,  Блайт Данър, Джеймс Ребхорн и др.
22:00 "Зараза" - екшън, драма, трилър (САЩ, 1995), режисьор - Волфганг Петерсен, актьори - Дъстин Хофман, Рене Русо, Морган Фрийман, Кевин Спейси, Куба Гудинг-младши, Доналд Съдърланд,  Патрик Демпси и др.
01:00 "Убийство по учебник" - драма, криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор - Барбет Шрьодер, актьори - Сандра Бълок, Бен Чаплин, Райън Гослинг, Крис Пен, Агнес Брукнер,  Майкъл Пит,  Ар Ди Кол и др.
03:00 "Час пик 2"- екшън, комедия (САЩ, 2001), режисьор - Брет Ратнер, актьори - Джеки Чан, Крис Тъкър, Джон Лоун, Алън Кинг, DMX и др.
Виж цялата програма >>

БНТ1

13:00 Музикална сцена БНТ1 Парсифал опера от Рихард Вагнер, постановка на Софийската опера и балет /2 част/
15:30 Принцесата и понито детски игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Рейчъл Голденбърг, в ролите: Фиона Пери, Бил Обърст младши, Боби Джо Лейтън и др.
17:00 Непозната земя /п/
17:30 Спортна треска Обзорно спортно предаване
18:30 Спорт ТОТО
19:05 Срещи с извънземни документален филм /4 епизод/
19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини
20:00 По света и у нас информационна емисия
20:45 Спортни новини
21:00 Твърда игра игрален филм /копродукция, 2001г./, режисьор Браян Робинс, в ролите: Киану Рийвс, Даян Лейн, Джон Хоукс и др.
22:45 По света и у нас информационна емисия
Виж цялата програма >>

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

14:15 "Кой е моят мъж" - с уч. на Раян Дуум, Франсис Фишър, Джордж Уенд, Натали Хол, Дарин Брукс и др.
16:00 "Етажна собственост" - комедиен сериал, 4 сезон
17:00 "Пееш или лъжеш" - забавно предаване на NOVA
19:00 Новините на NOVA - централна емисия
19:20 Темата на NOVA - избрано
20:00 "Каубои и извънземни" - с уч. на Даниел Крейг, Харисън Форд, Кланси Браун, Сам Рокуел, Абигейл Спенсър, Оливия Уайлд и др.
22:20 "Обратен гард" - с уч. на Форест Уитакър, Джейк Гиленхал, Наоми Харис, Рейчъл МакАдамс, Фифти Сент и др.
01:00 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/
01:30 "Пееш или лъжеш" - забавно предаване на NOVA /п/
04:15 "Лято в Исландия" - с уч. на Катерине Боде, Роберт Шуп, Ралф Кречмар, Хайке Тринкер и др. /п/
Виж цялата програма >>

Какво следва

Н П В С Ч П С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П С
20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах