Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах
Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 05:20

    "Кухнята на Звездев" /п./

  • 05:50

    "Американска наследница" /п./ - сериал, еп. 14

  • 06:45

    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев

  • 09:30

    "Преди обед" - дневно токшоу

  • 11:30

    "Кухнята на Звездев" - кулинарно шоу с Иван Звездев

  • 12:00

    bTV Новините - обедна емисия

  • 12:30

    "Шоуто на Слави" /п./

  • 13:30

    "Женско царство" - сериал, еп. 66

  • 15:00

    "Някой те наблюдава"- сериал, еп. 107

  • 16:00

    "Американска наследница" - сериал, еп. 15

  • 17:00

    bTV Новините

  • 17:30

    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев

  • 18:30

    "Любов извън закона" - сериал, еп. 78

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 20:00

    "Времето лети" - сериал, еп. 69, 70

  • 22:00

    bTV Новините - късна емисия

  • 22:30

    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу

  • 23:30

    "По средата" - сериал, с. 2, еп. 3

  • 00:00

    "Дневниците на вампира" - сериал, с. 1, еп. 3

  • 01:00

    "Офисът"- сериал, с. 5, еп. 7, 8

  • 01:50

    "Преди обед" /п./

  • 03:40

    "Някой те наблюдава" /п./ - сериал, еп. 107

  • 04:30

    "Кухнята на Звездев" /п./

 
  • 06:00

    "Батман на бъдещето" - детски сериал

  • 09:00

    "Светът на животните"/п/ - документална поредица, еп.2

  • 10:00

    "Извън играта"/п/- сериал, с.2, еп.12

  • 11:00

    "Кости"/п/- сериал, с.3, еп.6

  • 12:00

    "Щитът"/п/- сериал, с.1, еп.7

  • 13:00

    "Лице е лице"- актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев

  • 14:00

    "В тила на врага: Оста на злото" /п/ - Екшън, Режисьор: Джеймс Додсън, Актьори: Никълъс Гонсалес, Мат Бушел, Кийт Дейвид, Атанас Сребрев и др.16:00- "Вавилон 5"- сериал, с.5, еп.7

  • 17:00

    "Светът на животните"- документална поредица, еп.3

  • 18:00

    "Извън играта" - сериал, с.2, еп.13

  • 19:00

    " Експериментът"- сериал, с.2, еп. 19

  • 21:00

    "Щитът"- сериал,с.1, еп.8

  • 22:00

    "Очите на скалите" - ужаси, Режисьор: Александър Аджа, Актьори: Катлийн Куинлан, Емили Дьо Равен, Ванеса Шоу, Арън Станфорд и др.

  • 00:05

    "Експериментът" /п/- сериал, с.2,еп.19

  • 01:00

    " Извън играта"/п/- сериал, с.2, еп.12

 
  • 06:00

    "Престъпления от класа" /п./ - сериал, с. 2, еп. 6

  • 07:00

    "90210"/п./- сериал, с. 2, еп. 10

  • 08:00

    "Никита" - сериал, еп. 7

  • 09:00

    "В дълбоки води" /п./ - сериал, еп. 2

  • 10:30

    "Досиетата Х"/п./ - сериал, с. 2, еп. 22

  • 11:00

    "Това се случи на Световното изложение" /п./ - Комедия, Екшън, Приключенски, САЩ, 1963 г., Режисьор: Норман Туруг, В ролите: Елвис Пресли, Джин О`Браян, Гари Локуд и др.

  • 13:00

    "Престъпления от класа" - сериал, с. 2, еп. 7

  • 14:00

    "В дълбоки води" - сериал, еп. 3

  • 15:00

    "90210" - сериал, с.2, еп. 11

  • 16:00

    "Да откриеш Форестър" /п./ - Драма, САЩ, 2000 г., Режисьор: Гюс Ван Сант, В ролите: Бил Фризъл, Майкъл Ноури, Анна Пакуин, Ф.Мъри Ейбрахам, Робърт Браун, Април Грейс, Шон Конъри, Лорънс Марк, Майкъл Пит (II)

  • 19:00

    "Никита" - сериал, еп. 8

  • 20:00

    "Синове на анархията" - сериал, с. 3, еп. 8

  • 21:00

    Киновечер: " Справедлива кауза" - Драма, САЩ, 1995 г., Режисьор: Арне Глимхер, В ролите: Ед Харис, Шон Конъри, Скарлет Йохансон и др.

  • 23:30

    "Синове на анархията" /п./ - сериал, с. 3, еп. 8

  • 00:00

    Късно кино: "Хелтър Скелтър" (Премиера) - Криминален, Документална драма, САЩ, 2004 г., Режисьор: Джон Грей, В ролите: Джереми Дейвис, Бруно Кърби, Алисън Смит, Ерик Деин, Рик Гомез

 
  • 05:30

    "Кретени от Космоса" - психо с Гриф Райс Джоунс, Мел Смит.

  • 07:00

    "Андроид" - комедия/уестърн с Тели Савалас, Бърт Ланкастър.

  • 08:20

    "Пръстенът на мускетарите" - приключенски филм / комедия с Дейвид

  • 09:45

    "Виждали ли сте сина ми?" - драма с Уилям Ръс, Джеймисън Паркър, Лиса Хартман Блек.

  • 11:30

    "Властелини на слънцето" - екшън с Юл Бринър, Джордж Шакирис, Шърли Ан Фийлд.

  • 13:15

    "Стела" - драма с Бет Мидлър, Трини Алварадо.

  • 15:05

    "Живот без нея" - драма с Гари Кол, Мери Пейдж Келър, Йоана Кернс, Колийн Дюхърст.

  • 16:40

    "Партито на Ейприл" - комедия/драма с Кейти Холмс, Патриша Кларксън, Шон Хейс, Оливър Плат.

  • 18:00

    "Ловци във времето" -научнофантастичен с Уилям Дивейн, Лорън Хътън, Джон Ратценбергер, Форест Такър, Клаус Кински.

  • 19:35

    "Осъденият каубой" - уестърн с Джон Войт, Кайли Чандлър, Марша Гей Хардън.

  • 21:15

    "Мръсни снимки" - драма с Джеймс Уудс, Крейг Нелсън, Даяна Скаруид.

  • 22:55

    "Напълно непознати" - драма с Хенри Уинклър, Карл Молдън, Ричард Кайли.

  • 00:25

    "Греховен живот" - драма с Раул Хулия, Мириъм Колън, Хосе Ферер.

  • 02:15

    "Крадци като нас" - драма с Кейт Карадайн, Шели Дювал, Джон Шак.

  • 04:15

    "Тайни писъци" - трилър с Пол Льо Мат, Рене Саутендийк, Лий Винг, Оливия Бараш, Дейвид Уорнър, Джон Кроуфорд, Боб Херън.

  • 05:30

    "Кретени от Космоса" - психо с Гриф Райс Джоунс, Мел Смит.

  • 07:00

    "Андроид" - комедия/уестърн с Тели Савалас, Бърт Ланкастър.

  • 08:20

    "Пръстенът на мускетарите" - приключенски филм / комедия с Дейвид

  • 09:45

    "Виждали ли сте сина ми?" - драма с Уилям Ръс, Джеймисън Паркър, Лиса Хартман Блек.

  • 11:30

    "Властелини на слънцето" - екшън с Юл Бринър, Джордж Шакирис, Шърли Ан Фийлд.

  • 13:15

    "Стела" - драма с Бет Мидлър, Трини Алварадо.

  • 15:05

    "Живот без нея" - драма с Гари Кол, Мери Пейдж Келър, Йоана Кернс, Колийн Дюхърст.

  • 16:40

    "Партито на Ейприл" - комедия/драма с Кейти Холмс, Патриша Кларксън, Шон Хейс, Оливър Плат.

  • 18:00

    "Ловци във времето" -научнофантастичен с Уилям Дивейн, Лорън Хътън, Джон Ратценбергер, Форест Такър, Клаус Кински.

  • 19:35

    "Осъденият каубой" - уестърн с Джон Войт, Кайли Чандлър, Марша Гей Хардън.

  • 21:15

    "Мръсни снимки" - драма с Джеймс Уудс, Крейг Нелсън, Даяна Скаруид.

  • 22:55

    "Напълно непознати" - драма с Хенри Уинклър, Карл Молдън, Ричард Кайли.

 
  • 05:35

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/

  • 06:05

    Дързост и красота - тв филм /3104 епизод/п/

  • 06:30

    Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов

  • 07:30

    Референдум 2013: Клипове

  • 08:10

    Референдум 2013: Хроники

  • 09:00

    По света и у нас- информационна емисия

  • 09:10

    Денят започва в библиотеката - модул за литература с водещ Андрей Захариев

  • 10:00

    По света и у нас- информационна емисия

  • 10:10

    Денят отблизо: Зелената линейка- здравно реалити

  • 11:00

    Денят отблизо с Мария- магазинно предаване с водещ Мария Андонова

  • 12:00

    По света и у нас- информационна емисия

  • 12:20

    Референдум 2013: Клипове

  • 12:25

    Спортни новини

  • 12:30

    Малки истории - коментарно предаване

  • 12:40

    Телепазарен прозорец

  • 13:00

    Приказки - документален филм

  • 13:30

    В кадър: Елеонора - забравената царица/п/

  • 14:00

    Телепазарен прозорец

  • 14:15

    Сен Тропе - тв филм /217 епизод/

  • 15:10

    Телепазарен прозорец

  • 15:25

    Ангели приятели - анимационен филм/п/

  • 15:50

    Частен случай - публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова

  • 16:00

    По света и у нас- информационна емисия

  • 16:10

    Новини на турски език

  • 16:15

    Референдум 2013: Клипове

  • 16:20

    Апартаментът с Марта Вачкова - ток шоу

  • 17:05

    Дързост и красота - тв филм /3105 епизод/

  • 17:30

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров

  • 18:00

    По света и у нас- информационна емисия

  • 18:15

    Референдум 2013: Хроники

  • 18:20

    Зелена светлина - еко рубрика на "По света и у нас"

  • 18:25

    Референдум 2013: Клипове

  • 18:30

    Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс

  • 18:45

    Любов за Лидия - тв филм /10 епизод/

  • 19:40

    Лека нощ, деца!: Кученце в джобче

  • 20:00

    По света и у нас- информационна емисия

  • 20:40

    Референдум 2013: Хроники

  • 20:45

    Спортни новини

  • 20:55

    Референдум 2013: Клипове

  • 21:00

    Момчетата от "Медисън" авеню - тв филм /2 сезон, 1 епизод/

  • 22:00

    Виж БиБиСи: "Великите влюбени на ХХ век: Джуди Гарланд и Винсънт Минели" - документален филм

  • 22:30

    Икономически новини - информационна емисия

  • 22:55

    Зелена светлина - еко рубрика на "По света и у нас"

  • 23:00

    Денис и приятели - късно вечерно шоу с водещ Ути Бъчваров

  • 00:00

    Рали "Дакар" 2013 /дневник/

  • 00:25

    Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/

  • 01:10

    Референдум 2013: Клипове

  • 01:15

    Любов за Лидия - тв филм /10 епизод/п/

  • 02:05

    По света и у нас /п от 20:00/

  • 02:50

    Момчетата от "Медисън" авеню - тв филм /1 епизод/п/

  • 03:40

    Икономически новини/п/

  • 04:10

    Днес и утре/п/

  • 04:25

    Малки истории/п/

  • 04:35

    Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

 
  • 06:00

    "Маями Вайс" - сериал, сезон 5, /п/

  • 06:50

    "Кунг Фу: Легендата продължава" - сериал, сезон 4, /п/

  • 07:45

    "Елитни части" - сериал, сезон 2, /п/

  • 09:00

    "Среднощен ездач"- сериал, сезон 2, /п/

  • 10:00

    "Папараци" - екшън с уч. Том Сайзмор,Кол Хаузър, Робин Тъни, Денис Фарина, Даниъл Болдуин, Том Холандър и др.

  • 12:00

    "Теория за големия взрив" - сериал, сезон 3, /п/

  • 12:30

    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 7, /п/

  • 13:30

    "Маями Вайс" - сериал, сезон 5

  • 14:30

    "Кобра 11" - сериал,сезон 15, /п/

  • 15:30

    "Зина - принцесата войн" - сериал, сезон 5

  • 16:30

    "Среднощен ездач"- сериал, сезон 2

  • 17:30

    "Елитни части" - сериал, сезон 2

  • 18:30

    "Теория за големия взрив" - сериал, сезон 3

  • 19:00

    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 7

  • 20:00

    "Кобра 11" - сериал,сезон 15

  • 21:00

    "Екип "Алфа"- сериал, сезон 1

  • 22:00

    "Мумията се завръща" - приключенски екшън с уч. на Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Арнолд Вослу, Скалата, Патриша Веласкес, Одет Фер, Джон Хана и др.

  • 00:25

    "Екип "Алфа"- сериал, сезон 1, /п/

  • 01:10

    "Горещи моменти" - еротика

  • 03:30

    "Астън Вила - Норич Сити" - мач от английската Висша Лига, /п/

 
  • 06:30

    "Моята среща с Дрю" - драма с уч. на Дрю Баримор, Джон Огъст, Кори Фелдман и др.,/п/

  • 08:00

    "Идеалният съпруг: Историята на Лейси Питърсън" - трилър с уч. на Дж. У. Бейли, Дейвид Денман, Дийн Кейн, Сара Браун и др.

  • 10:00

    "Болница "Мърси"" - сериал

  • 11:00

    "Д-р Хаус" - сериал, сезон 1,/п/

  • 12:00

    "Събитието" - сериал, /п/

  • 13:00

    "Болница "Мърси"" - сериал

  • 14:00

    "Убийства в Мидсъмър" - сериал, сезон 1

  • 16:10

    "Джурасик парк 3" - екшън с уч. на Сам Нийл, Уилям Еич Мейси, Теа Леони, Алесандро Нивола, Лора Дърн, Тревър Морган и др.,/п/

  • 18:00

    "Събитието" - сериал

  • 19:00

    "Д-р Хаус" - сериал, сезон 1

  • 20:00

    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8

  • 21:00

    "Небесният капитан и светът на утрешния ден" - приключенски екшън с уч. на Джъд Лоу, Анджелина Джоли, Майкъл Гамбон, Гуинет Полтроу и др.

  • 23:00

    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8, /п/

  • 23:55

    "Убийства в Мидсъмър" - сериал, сезон 1,/п/

  • 01:40

    "Злият Дядо Коледа" - ужаси с уч. на Дъглас Смит, Бил Голдбърг, Емили дьо Равин, Дейв Томас, Ребека Гейхарт, Крис Катън и др.

 
  • 05:00

    "Часът на Милен Цветков" - предаване на НТВ /п/

  • 06:00

    "Господари на ефира" - забавно предаване /п/

  • 06:30

    "Здравей, България" - сутрешен блок на НТВ

  • 09:30

    "На кафе" - предаване на НТВ

  • 11:30

    "Бон Апети" - предаване на НТВ

  • 12:00

    "Малки жени" - сериен филм, 3 сезон

  • 13:00

    Новините на Нова

  • 13:30

    "Млечният път" - сериен филм

  • 15:00

    "Доктор Куин Лечителката" - сериен филм

  • 16:00

    "Часът на Милен Цветков" - предаване на НТВ

  • 17:00

    "Черешката на тортата" - тв шоу, 2 сезон

  • 18:00

    "Сделка или не" - телевизионна игра, най-доброто

  • 19:00

    Новините на Нова - централна емисия

  • 20:00

    "Отмъщението" - сериен филм

  • 21:00

    "От местопрестъплението" - сериен филм, 12 сезон

  • 22:00

    "Господари на ефира" - забавно предаване

  • 22:30

    "Костюмари" - сериен филм, 2 сезон

  • 23:30

    Новините на Нова

  • 23:45

    "Династията на Тюдорите" - сериен филм, 4 сезон

  • 00:45

    "Магнитико" - тв игра

  • 02:00

    "Черешката на тортата" - тв шоу, 2 сезон /п/

  • 02:45

    "Долината на слънцето" - сериен филм

  • 03:45

    Новините на Нова /п/

  • 04:00

    "Доктор Куин Лечителката" - сериен филм /п/

 
  • 05:10

    "Нещата от живота", ток шоу, повторение

  • 05:40

    "Великолепният век", сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 1, еп. 17

  • 06:30

    Новини

  • 06:45

    "Добро утро, България", сутрешен блок

  • 09:30

    "Баркод", потребителско информационно шоу

  • 10:00

    "Какво ви забърка Лео", кулинарно шоу

  • 10:30

    "Нещата от живота", ток шоу

  • 11:00

    "Медиум", криминална драма, мистерия, САЩ, сезон 7, еп. 4; В ролите: Патриша Аркет, Мигел Сандовал, Джейк Уебър, Мария Ларк, София Василиева

  • 12:00

    "Двама мъже и половина", комедиен сериал, сезон 4, еп. 7, САЩ, 2003;

  • 12:30

    Новини

  • 13:00

    "Отчаяни съпруги", сериал, комедия, драма, САЩ, 2005; сезон 2, еп. 5; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан

  • 14:00

    "Лекар в Аляска", сериал, комедия, драма, САЩ, 1992, сезон 1, еп. 2; В ролите: Роб Мороу, Бари Корбин, Жанин Търнър

  • 15:00

    "Двама мъже и половина", комедиен сериал, сезон 4, еп. 8, САЩ, 2003;

  • 15:30

    Новини

  • 16:00

    "Какво ви забърка Лео", кулинарно шоу, повторение

  • 16:30

    "Споделено с Кали", ток шоу

  • 17:30

    "Великолепният век", сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 1, еп. 18; В ролите: Халит Ергенч, Небахат Чехре, Мирием Узерли, Окан Ялабък

  • 18:30

    "Добър вечер, България", централен информационен блок

  • 20:00

    "Страсти в Тоскана", сериал, романтичен, Италия, 2012, еп. 5 и 6;

  • 22:00

    "Комисията Павлов", коментарно шоу

  • 22:30

    Новини

  • 23:00

    Българи на рали "Дакар"

  • 23:10

    "Семейство Сопрано", криминална драма, САЩ, 1999, сезон 5, еп. 12; В ролите: Джеймс Гандолфини, Хал Холбрук, Еди Фалк, Лорейн Браско

  • 00:10

    "Ало, Ало", комедиен сериал, Великобритания, 1992, сезон 1, еп. 7; В ролите: Гордън Кей, Кармен Силвера, Роуз Хил, Вики Мишел

  • 00:45

    "Споделено с Кали", ток шоу, повторение

  • 01:40

    "Гореща точка", публицистика, повторение

  • 02:30

    Новини

  • 02:55

    "Семейство Сопрано", криминална драма, САЩ, 1999, сезон 5, еп. 12

  • 03:45

    "Фрейзър", комедиен сериал, САЩ, сезон 10, еп. 7 и 8

  • 04:20

    "Комисията Павлов", коментарно шоу, повторение

  • 04:45

    "Баркод", потребителско информационно шоу, повторение

 
Реклама