Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 05:20

    Зоополицаите на Хюстън: Безумие с фретки

  • 06:10

    За котките с любов: Епизод 4

  • 07:00

    Улица "Лемур": Изгубени души

  • 07:25

    Ловеца на крокодили: Операция - спасяване в Буня

  • 08:15

    Истински диво шоу: Епизод 6

  • 08:40

    Животни трепачи: Епизод 2

  • 09:10

    Нова порода ветеринари със Стив Ъруин: Изкуствено око

  • 10:05

    Най-очарователните… на Америка: Куче

  • 11:00

    Кучета 101: Ротвайлер, бостънски териер, басетхаунд, шарпей, санбернар

  • 11:55

    Ловеца на крокодили: Историята на Стив

  • 12:50

    Зоополицаите на Хюстън: Безумие с фретки

  • 13:45

    Войните на чудовищните буболечки: Епизод 4

  • 14:40

    Дивата природа с Крис Хъмфри: Епизод 6

  • 15:05

    Дивата природа с Крис Хъмфри: Епизод 7

  • 15:35

    На лов за отрова с Доналд Шулц: Убийците от океана

  • 16:30

    Нова порода ветеринари със Стив Ъруин: Изкуствено око

  • 17:25

    Царството на гепардите: Епизод 1

  • 17:50

    Царството на гепардите: Епизод 2

  • 18:20

    В надпревара за Големите пет: Епизод 2

  • 19:15

    Най-лошият британски домашен любимец: Финал

  • 20:10

    Кучета 101: Ротвайлер, бостънски териер, басетхаунд, шарпей, санбернар

  • 21:05

    Най-добрите ухапвания: 25 най-невероятни срещи с акули

  • 22:00

    Челюстите са отново у дома: завръщането на големите бели акули

  • 22:55

    Войните на чудовищните буболечки: Епизод 4

  • 23:50

    Ръководство по оцеляване за животни: Пясъкът и моретата

  • 00:45

    Диви и истински: Нападението на гепарда

  • 01:40

    Най-добрите ухапвания: 25 най-невероятни срещи с акули

  • 02:35

    Челюстите са отново у дома: завръщането на големите бели акули

  • 03:30

    Войните на чудовищните буболечки: Епизод 4

  • 04:25

    Кучета 101: Ротвайлер, бостънски териер, басетхаунд, шарпей, санбернар

 
  • 05:25

    "Буря от любов" - сериал

  • 06:15

    Новини

  • 06:30

    "Феликс и дивите животни" - сериал

  • 06:55

    "Карен в действие" - детска програма

  • 07:20

    "Когато животните напуснаха гората" - сериал

  • 08:10

    "Гауейн" - сериал

  • 08:35

    "Клуб на тигровите патета" - детска програма

  • 09:05

    "Знанията те правят ас" - детско шоу

  • 09:40

    "Пиперените зрънца" - сериал

  • 10:10

    "Животни чак до покрива" - сериал

  • 12:10

    Истинските звезди в зоопарка

  • 13:05

    "Островът на съкровищата" - игрален филм, копродукция

  • 14:30

    "Един божи мошеник" - игрален филм, ФРГ, 2004

  • 16:00

    Новини

  • 16:03

    Портрети: Джени Елверс-Елбертцхаген

  • 17:00

    Световни пътешествия

  • 17:30

    Журнал Европа

  • 18:00

    Новини

  • 18:03

    ARD консултация

  • 18:30

    "Горещи теми" - булеварден журнал

  • 19:50

    Новини

  • 20:00

    Спортен преглед, вкл. футбол от Бундеслигата

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Големият концерт на открито на Ханзи Хинтерзеер в Кицбюел 2011"

  • 23:20

    "Темите на деня" - новини и коментари

  • 23:45

    "Дванадесеторката на Оушън" - игрален филм, САЩ, 2004

  • 01:50

    "Бялата акула във Венеция" - игрален филм, САЩ, 2008

  • 03:20

    "Челюсти 4: Отмъщението" - игрален филм, САЩ, 1987

  • 04:45

    "Дивакът от Монтана: Булка по пощата" - игрален филм, САЩ, 1963

 
  • 07:10

    "Утрешен вестник", 3 сезон, 16 еп., екшън - САЩ, 1999

  • 08:05

    "Survivor - Токантинс", 18 сезон, 5 еп., риалити - САЩ, 2009

  • 09:00

    "Пълна промяна: За дома", 3 сезон, 1 еп., риалити - САЩ, 2005

  • 10:00

    "Стар Трек: Космическа станция 9", 2 сезон, 17 еп., екшън - САЩ, 1994

  • 11:00

    "Стар Трек: Космическа станция 9", 2 сезон, 18 еп., екшън - САЩ, 1994

  • 12:00

    "Ангел на мрака", 2 сезон, 17 еп., екшън - САЩ, 2001

  • 13:00

    "Интернатът ", 6 сезон, 4 еп., трилър - Испания, 2010

  • 14:30

    "Адвокатите", 6 сезон, 1 еп., криминален - САЩ, 2001

  • 15:25

    "Утрешен вестник", 3 сезон, 16 еп., екшън - САЩ, 1999

  • 16:20

    "Хоторн", 1 сезон, 7 еп., драма - САЩ, 2009

  • 17:15

    "Пълна промяна: За дома", 3 сезон, 1 еп., риалити - САЩ, 2005

  • 18:10

    "Ангел на мрака", 2 сезон, 17 еп., екшън - САЩ, 2001

  • 19:05

    "Пазителят", 1 сезон, 5 еп., екшън - САЩ, 1996

  • 20:00

    "Морски детективи: Лос Анджелис", 1 сезон, 12 еп., криминален - САЩ, 2009

  • 21:00

    "Инспектор Валандер", 2 сезон, 1 еп., криминален - Великобритания, 2010

  • 22:45

    "Мъжете предпочитат грубиянки", 1 сезон, 14 еп., комедия - Колумбия, 2010

  • 23:40

    ""Два метра под земята" ООД", 3 сезон, 13 еп., драма - САЩ, 2003

  • 00:50

    ""Два метра под земята" ООД", 4 сезон, 1 еп., драма - САЩ, 2004

  • 01:55

    "Инспектор Валандер", 2 сезон, 1 еп., криминален - Великобритания, 2010

  • 03:30

    "Мъжете предпочитат грубиянки", 1 сезон, 14 еп., комедия - Колумбия, 2010

 
  • 12:00

    "Старски и Хъч", 1 сезон, 6 еп., криминален екшън - САЩ, 1975

  • 13:05

    "Старски и Хъч", 1 сезон, 7 еп., криминален екшън - САЩ, 1975

  • 14:00

    "Петрочели", 1 сезон, 19 еп., криминален - САЩ, 1975

  • 14:55

    "Петрочели", 1 сезон, 20 еп., криминален - САЩ, 1975

  • 15:50

    "Съдружници по неволя", 4 сезон, 10 еп., криминална комедия - САЩ, 1988

  • 16:45

    "Съдружници по неволя", 4 сезон, 11 еп., криминална комедия - САЩ, 1988

  • 17:40

    "Диагноза: Убийство", 3 сезон, 6 еп., криминална драма - САЩ, 1995

  • 18:35

    "Диагноза: Убийство", 3 сезон, 7 еп., криминална драма - САЩ, 1995

  • 19:30

    "Интернатът ", 2 сезон, 8 еп., трилър - драма - Испания, 2008

  • 21:10

    "Петрочели", 1 сезон, 19 еп., криминален - САЩ, 1975

  • 22:05

    "Петрочели", 1 сезон, 20 еп., криминален - САЩ, 1975

  • 23:00

    "Съдружници по неволя", 4 сезон, 10 еп., криминална комедия - САЩ, 1988

  • 23:55

    "Съдружници по неволя", 4 сезон, 11 еп., криминална комедия - САЩ, 1988

  • 00:50

    "Дон Матео", 3 сезон, 13 еп., криминална комедия - Италия, 2002

  • 01:55

    "Дон Матео", 3 сезон, 14 еп., криминална комедия - Италия, 2002

  • 02:55

    "Диагноза: Убийство", 3 сезон, 6 еп., криминална драма - САЩ, 1995

  • 03:45

    "Диагноза: Убийство", 3 сезон, 7 еп., криминална драма - САЩ, 1995

  • 04:35

    "Интернатът ", 2 сезон, 8 еп., трилър - драма - Испания, 2008

 
  • 09:00

    Телешоп (на румънски език)

  • 10:00

    "Андромеда", 2 сезон, 1 еп., научна фантастика - САЩ, 2001

  • 11:00

    "Андромеда", 2 сезон, 2 еп., научна фантастика - САЩ, 2001

  • 12:00

    Телешоп (на румънски език)

  • 14:00

    "Ловци на духове", 5 сезон, 18 еп., мистерия - САЩ, 2009

  • 14:50

    "Близки срещи от третия вид", приключенска драма - САЩ, 1977; реж. Стивън Спилбърг, с Ричард Драйфус, Франсоа Трюфо, Тери Гар, Мелинда Дилън, Боб Балабан, Шон Бишъп

  • 17:30

    "Старгейт: Атлантис", 5 сезон, 9 еп., научна фантастика - САЩ, 2008

  • 18:30

    "Старгейт: Атлантис", 5 сезон, 10 еп., научна фантастика - САЩ, 2008

  • 19:30

    "Ловци на духове", 5 сезон, 18 еп., мистерия - САЩ, 2009

  • 20:30

    "Андромеда", 2 сезон, 1 еп., научна фантастика - САЩ, 2001

  • 21:30

    "Андромеда", 2 сезон, 2 еп., научна фантастика - САЩ, 2001

  • 22:30

    "Близки срещи от третия вид", приключенска драма - САЩ, 1977; реж. Стивън Спилбърг, с Ричард Драйфус, Франсоа Трюфо, Тери Гар, Мелинда Дилън, Боб Балабан, Шон Бишъп

  • 01:10

    "Андромеда", 2 сезон, 1 еп., научна фантастика - САЩ, 2001

  • 02:05

    "Андромеда", 2 сезон, 2 еп., научна фантастика - САЩ, 2001

  • 03:00

    "Детективът Конан", 1 сезон, 17 еп., аниме - Япония, 1996

  • 03:30

    "Детективът Конан", 1 сезон, 18 еп., аниме - Япония, 1996

  • 04:00

    "Старгейт: Атлантис", 5 сезон, 9 еп., научна фантастика - САЩ, 2008

  • 04:50

    "Старгейт: Атлантис", 5 сезон, 10 еп., научна фантастика - САЩ, 2008

 
  • 06:00

    "Будилник"-етно и поп музика в умерено темпо

  • 07:00

    "Балкания"-обединен музикален блок на балканските държави

  • 10:00

    "New"-избрани нови видеоклипове, повторение

  • 10:20

    "Музикална арена" -поп и етно музика

  • 11:00

    "Етно Експрес"-етно и попфолк музика

  • 12:00

    "Балканско парти"- поздравителен блок

  • 15:00

    "Хит микс"-музикален микс от хитови видеоклипове

  • 16:00

    "New"-избрани нови видеоклипове, повторение

  • 16:20

    "Музикална арена"-поп и етно музика

  • 17:00

    "Класик"-ретро селекция

  • 17:30

    "Поп Балканика"- избрана поп музика

  • 18:00

    "Пет в едно"- рубрика за представяне на един изпълнител с пет видеоклипа

  • 18:30

    "Стъпка по стъпка" -рубрика за представяне на млади таланти

  • 19:00

    "10-те големи"-класация

  • 19:40

    " New"- избрани нови видеоклипове, повторение

  • 20:00

    "Балканско парти"-поздравителен блок

  • 02:00

    "New"- избрани нови видеоклипове

  • 02:20

    "Флирт" -ретро и актуални поп/поп фолк клипое, live продукция

 
  • 06:00

    "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - тв сериал (3 епизод)

  • 07:00

    "Случаите на Поаро" - тв сериал (25 епизод)

  • 08:00

    "Алфред Квак" - сериен аним. филм (32 епизод)

  • 08:27

    "Изворче" - детско фолклорно предаване

  • 09:00

    "Мишката Марго" - сериен аним. филм (1 епизод)

  • 09:30

    "Екстремни професии" - док. поредица (14 епизод)

  • 10:30

    "Анастасия" - анимация, 1 част

  • 11:00

    "Думи на живот" - религиозно предаване /п/

  • 11:45

    "Фолклорна трапеза" - фолклорно предаване

  • 13:00

    "Духът на мечката" - драма

  • 14:30

    Избрани хитове на Бони

  • 15:30

    "Алфред Квак" - сериен аним. филм (32 епизод)

  • 16:00

    "За Христина Морфова"- док. филм

  • 16:40

    "Музикален микс - фолклорна музика"

  • 17:00

    "През очите на вярата" - док. поредица

  • 17:30

    "Сержант Страйпс" - сериен анимационен филм (9,10 епизод)

  • 18:00

    "Споделете с мен" - предаване с Георги Бедников /п/

  • 19:00

    "Музикален микс - българска музика"

  • 19:40

    "Габаритни светлини" - драма

  • 21:30

    "Долината на вълците" - екшън

  • 23:05

    "Музикален микс" - българска музика

  • 23:30

    "Агент Стоун" - тв сериал (5 епизод)

  • 00:30

    "Бърза свалка" - драма

  • 02:50

    "Габаритни светлини" - драма

  • 04:40

    "Долината на вълците" - екшън

 
  • 05:00

    Pink Panther & Pals

  • 05:10

    Scooby Doo Where Are You!

  • 05:35

    New Yogi Bear Show

  • 06:00

    The Garfield Show

  • 06:15

    The Addams Family

  • 06:40

    Popeye

  • 07:00

    Paddington Bear

  • 07:25

    Scooby Doo Where Are You!

  • 07:50

    Tom & Jerry

  • 08:15

    Looney Tunes

  • 08:40

    Top Cat

  • 08:55

    Puppy In My Pocket

  • 09:20

    Help! It's The Hair Bear Bunch

  • 09:45

    Yogi's Treasure Hunt

  • 10:10

    The Garfield Show

  • 10:35

    Pink Panther and Pals

  • 11:00

    Looney Tunes

  • 11:30

    The Scooby Doo Show

  • 11:55

    Tom & Jerry

  • 12:20

    Top Cat

  • 12:45

    Popeye

  • 13:05

    New Yogi Bear Show

  • 13:30

    Tex Avery

  • 13:50

    The Addams Family

  • 14:15

    Droopy & Dripple

  • 14:40

    The Flintstones

  • 15:05

    The Garfield Show

  • 15:30

    Duck Dodgers

  • 15:55

    Wacky Races

  • 16:20

    Scooby-Doo and Scrappy-Doo

  • 16:45

    Dastardly And Muttley

  • 17:10

    The Jetsons

  • 17:35

    Wacky Races

  • 17:55

    Scooby Doo Where Are You!

  • 18:20

    Popeye Classics

  • 18:30

    Scooby Doo and the Legend of the Vampire

  • 20:00

    The Scooby Doo Show

  • 20:25

    Dastardly And Muttley

  • 20:50

    Wacky Races

  • 21:20

    Tom & Jerry

  • 21:45

    Top Cat

  • 22:10

    The Scooby Doo Show

  • 22:35

    Johnny Bravo

  • 23:00

    Dexters Laboratory

  • 23:10

    The Garfield Show

  • 23:35

    Scooby Doo Where Are You!

  • 00:00

    The Perils of Penelope Pitstop

  • 00:25

    Droopy: Master Detective

  • 00:50

    The Flintstones

  • 01:15

    Johnny Bravo

  • 01:40

    Duck Dodgers

  • 02:05

    King Arthur's Disasters

  • 02:30

    The Scooby Doo Show

  • 02:55

    Popeye Classics

  • 03:00

    Tom & Jerry

  • 03:25

    Popeye

  • 03:50

    The Jetsons

  • 04:15

    The Flintstones

  • 04:35

    Looney Tunes

 
  • 05:30

    "Кухнята на Звездев" /п./

  • 06:00

    "Дърво за Вси Свети" - анимационен филм

  • 07:30

    "Кой е по-по-най"

  • 08:30

    "Кухнята на Звездев" - кулинарно предаване

  • 09:00

    «Тази събота» - актуално предаване с водещ Лора Крумова

  • 11:00

    "Модерно" - токшоу с водещ Радост Драганова

  • 12:00

    bTV Новините - обедна емисия

  • 12:30

    "Най-смешните животни и хора на планетата"

  • 13:00

    "Големи топки" - Комедия, САЩ, 2004 г.; Режисьор: Роусън Маршъл Тънбър; В ролите: Винс Вон, Бен Стилър, Кристин Тейлър, Рип Торн, Джъстин Лонг, Стивън Рут, Джоел Дейдив Мур и др.

  • 14:50

    "Перлата на Нил" - Екшън, Комедия, Приключенски, САЩ, 1985 г.; Режисьор: Люис Тийг; В ролите: Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Дани де Вито, Холанд Тейлър, Питър Депалма и др.

  • 16:50

    "Мис Таен агент" - Комедия, Екшън, САЩ, 2000 г.; Режисьор: Доналд Петрие; В ролите: Сандра Бълок, Майкъл Кейн, Бенджамин Брат, Кандис Бъргън

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 19:30

    bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филми

  • 20:00

    "Петзвезден романс" - Романтична комедия, САЩ, 2002 г.; Режисьор: Уейн Уонг; В ролите: Дженифър Лопес, Ралф Файнс, Наташа Ричардсън, Франсис Конрой и др.

  • 22:00

    bTV Новините - късна емисия

  • 22:30

    "Жената на астронавта" - Трилър, Фантастика, Драма, САЩ, 1999 г.; Режисьор: Ранд Равич; В ролите: Джони Деп, Чарлийз Терон, Клеа Дювал, Джо Мортън, Дона Мърфи, Ник Касаветес

  • 00:50

    "Страст в пустинята" - Драма, САЩ, 1998 г.; Режисьор: Лавиниа Къриер; В ролите: Бен Даниелс, Майкъл Пиколи, Поул Местън, Кенет Колард 03:30 - "Кухнята на Звездев" /п./

  • 02:30

    «Големи топки» /п./ - Комедия, САЩ, 2004 г.; Режисьор: Роусън Маршъл Тънбър; В ролите: Винс Вон, Бен Стилър, Кристин Тейлър, Рип Торн, Джъстин Лонг, Стивън Рут, Джоел Дейдив Мур и др.

  • 04:20

    «Кухнята на Звездев» /п./

  • 04:50

    «Модерно» /п./

 
  • 06:00

    "Костенурките нинджа" /п./ - детски сериал

  • 07:00

    "Малките титани" - детски сериал

  • 08:00

    "Полицаи на ръба"/п./ - сериал, еп. 8

  • 09:00

    "Защитникът" /п./ - сериал, еп. 17

  • 10:00

    "Тайтъс" - комедиен сериал

  • 10:30

    "Борба за справедливост"/п./ - Екшън, Трилър, Криминален, САЩ, 1991 г., Режисьор: Джон Флин, В ролите: Джо Чампа, Уилям Форсайт, Стивън Сегал, Джери Орбах, Джина Гършон

  • 12:30

    bTV Документите /п./

  • 13:30

    "Най-добрият нинджа" - риалити шоу

  • 14:00

    "Хрътките" /п./ - актуално предаване с водещ Валентина Войкова

  • 15:00

    "Излъжи ме"/п./ - сериал, еп. 10

  • 16:00

    "Приключенията на Бриско Каунти - младши" - сериал, еп. 19

  • 17:00

    bTV Документите

  • 18:00

    "Годината на Яо" - Биографичен, САЩ, 2005 г., Режисьор: Адам Дел Део, Джеймс Стърн, В ролите: Яо Минг, Шакил О’Нийл, Колин Пийн и др.

  • 20:00

    "Хрътките" - актуално предаване с водещ Валентина Войкова

  • 21:00

    "Единадесетият час" - сериал, еп. 11

  • 22:00

    "Фенът" - Трилър, Драма, Спортен, САЩ, 1996 г., Режисьор: Тони Скот, В ролите: Робърт Де Ниро, Бенисио дел Торо, Уесли Снайпс, Елън Баркин, Джон Легизамо

  • 00:30

    "Най добрият нинджа"/п./ - риалити шоу

  • 01:00

    "Единадесетият час" /п./ - сериал, еп. 12

 
  • 06:00

    "Кости" /п./ - сериал, с. 2, еп. 2, 3

  • 08:00

    "Прокурорът" /п./ - сериал, с. 2, еп. 3, 4

  • 10:00

    "Хоторн" - сериал, еп. 5

  • 11:00

    "Булката труп" /п./ - Анимация, САЩ, Англия, 2005 г., Режисьор: Тим Бъртън, Филмът е озвучен от: Джони Деп, Албърт Фини, Ричард Грант, Емили Уотсън, Хелена Бонъм Картър, Трейси Улман

  • 13:00

    "Истуик" - сериал, еп. 4

  • 14:00

    "Птицата" - Драма, САЩ, 1988 г., Режисьор: Клинт Истууд, В ролите: Форест Уитакър, Даян Венора, Майкъл Зелникър

  • 17:00

    "Глупостите на Пен и Телър" - комедийна поредица

  • 18:00

    "Хоторн" /п./ - сериал, еп. 5

  • 19:00

    "Съвършен свят" - сериал, еп. 8

  • 20:00

    Киновечер: "Бони и Клайд" - Драма, Криминален, Биографичен, САЩ, 1967 г., Режисьор: Артур Пен, В ролите: Джин Хекман, Майкъл Дж. Полард, Уорън Бийти, Денвър Пайл, Фей Дануей, Естел Парсънс

  • 22:00

    Късно кино: "Брокери" - Криминален, САЩ, 2000 г., Режисьор: Бен Йънгър, В ролите: Джовани Рибизи, Вин Дизел, Ниа Лонг, Ники Кет, Скот Кан, Рон Рифкин, Джейми Кенеди

  • 00:30

    "Глупостите на Пен и Телър" - комедийна поредица

  • 01:00

    "Съвършен свят" /п./ - сериал, еп. 8

 
  • 05:00

    "Развитие в застой" /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 5

  • 05:30

    "Царят на квартала" /п./ - комедиен сериал, еп. 2

  • 06:00

    "Смахнато семейство" - комедиен сериал, еп. 21, 22

  • 07:30

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал, еп. 98, 99, 100, 101, 102

  • 09:30

    "Принцесата на слоновете" - сериал, еп. 20

  • 10:00

    "Луд по теб" /п./ - Романтична комедия, САЩ, 1999 г., Режисьор: Джон Шулц, В ролите: Мелиса Джоан Харт, Ейдриън Грениър, Стефан Колинс, Марк Меткалф

  • 12:00

    "Полицаят от Петльово бърдо" - комедиен сериал, еп. 9

  • 13:00

    "Аламинут" - комедийно шоу

  • 13:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 14:00

    "Бар "Наздраве" /п./ - комедиен сериал, еп. 98, 99, 100, 101, 102, 103

  • 17:00

    "Комиците" - комедийно шоу

  • 18:00

    "Принцесата на слоновете"/п./ - сериал, еп. 20

  • 18:30

    "Привилeгировани" - сериал, еп. 16

  • 19:30

    "Смахнато семейство" /п./ - комедиен сериал, еп. 21, 22

  • 20:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 21:00

    "Разделени заедно" - Комедия, Драма, Романтичен, САЩ, 1999 г., Режисьор: Роб Райнър, В ролите: Брус Уилис, Мишел Пфайфър, Кейси Борсма, Роб Райнър

  • 23:00

    "Клуб "Веселие" - комедиен сериал, еп. 1

  • 00:00

    "Привилегировани" /п./ - сериал, еп. 16

  • 01:00

    "Бар "Наздраве" /п./ - комедиен сериал, еп. 98, 99, 100, 101, 102

  • 03:30

    "Аламинут" /п./ - комедийно шоу

  • 04:00

    "Полицаят от Петльово бърдо" /п./ - комедиен сериал, еп. 9

 
  • 06:15

    Бизнес знаци

  • 06:40

    Терминал

  • 06:45

    Йога

  • 07:00

    Новинарски блок

  • 07:25

    Реклами и автореклами

  • 07:30

    Прогноза за времето

  • 07:32

    Преглед на българския печат

  • 07:40

    Преглед на международния печат

  • 07:45

    Йога

  • 07:55

    Реклами и автореклами

  • 08:00

    Новинарски блок

  • 08:25

    Реклами и автореклами

  • 08:30

    Прогноза за времето

  • 08:32

    Цената на успеха

  • 08:55

    Реклами и автореклами

  • 09:00

    Новинарски блок

  • 09:25

    Реклами и автореклами

  • 09:30

    Прогноза за времето

  • 09:32

    Бизнес знаци

  • 09:55

    Реклами и автореклами

  • 10:00

    Новинарски блок

  • 10:25

    Реклами и автореклами

  • 10:30

    Прогноза за времето

  • 10:32

    Бизнес класа

  • 10:50

    Бокс офис

  • 10:55

    Реклами и автореклами

  • 11:00

    Бизнес знаци

  • 11:25

    Реклами и автореклами

  • 11:30

    Прогноза за времето

  • 11:32

    Бокс офис

  • 11:40

    Бокс офис

  • 11:50

    Бокс офис

  • 11:55

    Реклами и автореклами

  • 12:00

    НОВИНАРСКИ БЛОК

  • 12:55

    Реклами и автореклами

  • 13:00

    В надпревара с времето - Документален филм

  • 13:55

    Реклами и автореклами

  • 14:00

    В надпревара с времето - Документален филм

  • 14:25

    Реклами и автореклами

  • 14:30

    Бизнес класа

  • 15:00

    Терминал

  • 15:05

    Мини бук

  • 15:10

    5 минути книги

  • 15:15

    Терминал

  • 15:20

    Бокс офис

  • 15:30

    Бизнес знаци

  • 15:55

    Реклами и автореклами

  • 16:00

    Трябва ли да се страхуваме от Google? - Документален филм

  • 16:25

    Реклами и автореклами

  • 16:30

    Трябва ли да се страхуваме от Google? - Документален филм

  • 16:55

    Реклами и автореклами

  • 17:00

    Трябва ли да се страхуваме от Google? - Документален филм

  • 17:25

    Реклами и автореклами

  • 17:30

    Брюксел 1

  • 17:55

    Реклами и автореклами

  • 18:00

    Брюксел 1

  • 18:15

    Терминал

  • 18:20

    Профайл

  • 18:25

    Реклами и автореклами

  • 18:30

    От страната на ангелите - Документален филм

  • 18:55

    Реклами и автореклами

  • 19:00

    От страната на ангелите - Документален филм

  • 19:25

    Реклами и автореклами

  • 19:30

    Денят Оn air

  • 20:30

    Пренаселено ли е небето? - Документален филм

  • 20:55

    Реклами и автореклами

  • 21:00

    Пренаселено ли е небето?

  • 21:25

    Реклами и автореклами

  • 21:30

    Глобална храна - сладолед - Документален филм

  • 21:55

    Реклами и автореклами

  • 22:00

    Глобална храна - сладолед - Документален филм

  • 22:25

    Реклами и автореклами

  • 22:30

    НОВИНАРСКИ БЛОК

  • 23:00

    Бизнес знаци

  • 23:55

    Реклами и автореклами - Пазари графика

  • 00:00

    Денят он ер - повторение

  • 01:30

    Брюксел 1 повторение

  • 02:00

    Резултат повторение

  • 02:30

    Боен клуб повторение

  • 03:00

    Цената на успеха повторение

  • 03:30

    Бизнес знаци

  • 03:50

    Терминал

  • 03:55

    5 минути книги

  • 04:00

    Бизнес знаци

  • 04:05

    Терминал

  • 04:10

    5 минути книги

  • 04:15

    Бокс офис

  • 04:20

    Речник

  • 04:25

    Бизнес класа

  • 04:45

    Мини бук

  • 04:50

    5 минути книги

  • 04:55

    Бизнес знаци

 
  • 07:00

    Добрият Ед (Best Ed)

  • 07:25

    Елиът Хлапето (Eliot Kid)

  • 07:50

    Бен 10 (Ben 10)

  • 08:15

    Анджело е върхът (Angelo Rules)

  • 08:40

    Johnny Test (Johnny Test)

  • 09:00

    CARTOON NETWORK КИНО: НОВИТЕ СКУБИ-ДУ ФИЛМИ (CN Cinema: New Scooby Doo Movies)

  • 09:50

    Шантавите рисунки (Looney Tunes)

  • 10:15

    Анджело е върхът (Angelo Rules)

  • 10:40

    Скуби-Ду (The Scooby Doo Show)

  • 11:05

    Джони Тест (Johnny Test)

  • 11:30

    Световно Турне "Пълна Драма" (Total Drama World Tour)

  • 11:55

    Star Wars: Войните на клонираните (Star Wars: The Clone Wars)

  • 12:20

    Невероятните неприключения на Флапджак (Marvelous Misadventures of Flapjack)

  • 12:50

    Роботбой (Robotboy)

  • 13:20

    Шантавите рисунки (Looney Tunes (Hannah Barbera))

  • 13:30

    Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)

  • 13:55

    Том и Джери (Tom & Jerry)

  • 14:00

    Бен 10: Извънземна сила (Ben 10: Alien Force)

  • 14:25

    Самурай Джак (Samurai Jack)

  • 14:50

    Чаудър (Chowder)

  • 15:05

    Животът и приключенията на Джунипър Лий (The Life & Times of Juniper Lee)

  • 15:30

    Секретните Сатърдей (The Secret Saturdays)

  • 16:00

    Елиът Хлапето (Eliot Kid)

  • 16:30

    Домът на Фостър за въображаеми приятели (Foster's Home For Imaginary Friends)

  • 16:55

    Невероятните неприключения на Флапджак (The Marvelous Misadventures of Flapjack)

  • 17:10

    Самурай Джак (Samurai Jack)

  • 17:35

    Бен 10: Ултра-извънземен (Ben 10: Ultimate Alien)

  • 18:00

    Смях до сълзи (LAUGH TILL YOU CRY)

  • 19:15

    Генератор Рекс (Generator Rex)

  • 19:45

    Бакуган: нашествието на Гънделия (Bakugan: Gundalian Invaders)

  • 20:15

    Батман: Дръзки и смели (Batman: The Brave and The Bold)

  • 20:40

    Самурай Джак (Samurai Jack)

  • 21:05

    Бен 10: Ултра-извънземен (Ben 10: Ultimate Alien)

  • 21:30

    Шантавите рисунки (Looney Tunes)

  • 21:55

    Том и Джери (Tom & Jerry)

 
  • 05:25

    "Край", ужаси - САЩ, 2009

  • 07:00

    "Следите на Еверест: Трагедията от 1996", документален - САЩ, 2008

  • 08:50

    "Моят живот като куче", драма - Швеция, 1985

  • 10:30

    "Най-добрите холивудски режисьори ІІІ, 43 еп.", документална поредица - Франция, 2011

  • 11:00

    "Човекът от Луната", драма - САЩ, 1991

  • 12:40

    "Иисус в Индия", документален - САЩ, 2008

  • 14:15

    "Задният прозорец", трилър - мистерия - САЩ, 1954

  • 16:05

    "Зоната на здрача", ужаси - САЩ, 1983

  • 17:45

    "В настроение за любов", романтична драма - Хонг Конг, 2000; реж. Кар-Уай Уонг, с Маги Чанг, Тони Лунг Чу Уай, Лай Чен, Ребека Пен, Пинг-Лам Сиу

  • 19:20

    "Моят живот като куче", драма - Швеция, 1985; реж. Ласе Халстрьом, с Антон Гланзелиус, Анки Линден, Манфред Зернер, Томас Фон Брьомсен, Мелинда Кинаман

  • 21:00

    "Скатавки", комедия - САЩ, 2010; реж. Кевин Смит, с Брус Уилис, Трейси Морган, Адам Броуди, Кевин Полак, Ана Де Ла Регера

  • 22:50

    "Триумф на духа", драма - САЩ, 1989; реж. Робърт Йънг, с Уилям Дефо, Едуард Джеймс Олмъс, Робърт Лоджия, Уенди Газел, Кели Уолф

  • 00:50

    "Кривият е прав", комедия - САЩ, 1982; реж. Ричард Брукс, с Шон Конъри, Джордж Гризард, Робърт Конрад, Катрин Рос, Г.Д. Спрадлин

  • 02:45

    "Може би", драма - Франция, 1999

  • 04:35

    "Скатавки", комедия - САЩ, 2010

 
  • 05:10

    "Убийството на китайския букмейкър", драма - САЩ, 1976

  • 07:00

    "Сватбеният фотограф", драма - Швеция, 2009

  • 08:50

    "Най-добрите холивудски режисьори ІІІ, 49 еп.", документална поредица - Франция, 2011

  • 09:20

    "Бейб", семеен - Австралия, 1995

  • 10:50

    "Космически топки", научна фантастика - САЩ, 1987

  • 12:25

    "Екранизации І, 1 еп. - Стивън Кинг", документална поредица - Канада, 2009

  • 12:50

    "Човекът, който обичаше Ингве", драма - Норвегия, 2008

  • 14:25

    "Селин и Жюли се оплетоха в лъжи", драма - Франция, 1974

  • 17:35

    "Сватбеният фотограф", драма - Швеция, 2009; реж. Улф Малмрос, с Бьорн Старин, Кйел Бергквист, Тува Новотни, Йоханес Брост, Лота Тейл

  • 19:25

    "Космически топки", научна фантастика - САЩ, 1987; реж. Мел Брукс, с Мел Брукс, Джон Кенди, Рик Моранис, Бил Пулман, Дафни Зунига

  • 21:00

    "Човекът от Луната", драма - САЩ, 1991; реж. Робърт Мълиган, със Сам Уотърсън, Тес Харпър, Гейл Стрикланд, Рийз Уидърспун, Джейсън Лондън

  • 22:40

    "В примка", комедия - Великобритания, 2009; реж. Армандо Янучи, с Питър Капалди, Том Холандър, Джина МакКий, Джеймс Гандолфини

  • 00:25

    "Фотоувеличение", трилър - САЩ, 1981; реж. Брайън Де Палма, с Джон Траволта, Нанси Алън, Джон Литгоу, Денис Франц, Питър Бойдън

  • 02:10

    "Дворът на моя затвор", драма - Испания, 2008

  • 03:45

    "Срещу вятъра", драма - ЮАР, 1990

 
  • 05:30

    Нюзрум

  • 06:30

    Американско издание

  • 07:30

    Здраве

  • 08:30

    Бизнес

  • 09:30

    Световен ритъм

  • 10:30

    Спорт

  • 11:00

    Шоуто на Лари Кинг

  • 12:30

    Спорт

  • 13:30

    CNNdotCOM

  • 14:30

    Парите тази седмица

  • 15:30

    Световни репортажи

  • 16:30

    Здраве

  • 17:30

    Спорт

  • 18:30

    Голф

  • 19:00

    Африка отблизо

  • 19:30

    Нетрадиционен бизнес

  • 20:00

    Световни новини

  • 20:30

    Новини от шоубизнеса

  • 21:30

    Световен ритъм

  • 22:30

    Мода

  • 23:30

    Артклуб

  • 00:30

    Спорт

  • 01:00

    Световен преглед

  • 01:30

    Из Европа

  • 02:30

    Шоубизнесът през седмицата

  • 04:00

    Лари Кинг уикенд

  • 04:30

    Дипломатически лиценз

 
  • 05:00

    Фригуя

  • 05:30

    Хаммет

  • 06:00

    Картаген

  • 06:30

    Белград

  • 07:00

    Боянската църква

  • 07:30

    Тунис под слънцето

  • 08:00

    Най-северната страна на най-южния континент

  • 08:30

    Приключения край Атон

  • 09:00

    Близък изток, далечна Сирия

  • 09:30

    Земенски манастир

  • 10:00

    Велико Търново

  • 10:30

    На колела

  • 11:00

    Пазарджик

  • 11:30

    Провадия

  • 12:00

    Не изключвай

  • 12:30

    МнВР 130г. Независимост

  • 13:00

    Евксиноград

  • 13:30

    Хотел Хелиос

  • 14:00

    Хотел св. Елена - Рибарица

  • 14:30

    Одисея из Цикладските острови на Гърция

  • 15:00

    Пловдив

  • 15:30

    Несебър

  • 16:00

    Варна

  • 16:30

    Русе

  • 17:00

    Не изключвай

  • 17:30

    Евксиноград

  • 18:00

    Фригуя

  • 18:30

    Картаген

  • 19:00

    Поморие

  • 19:30

    На колела

  • 20:00

    Пазарджик

  • 20:30

    Приключения край Атон

  • 21:00

    Велико Търново

  • 21:30

    Хаммет

  • 22:00

    Търговище

  • 22:30

    Албена

  • 23:00

    Поморие

  • 23:30

    Стралджа

  • 00:00

    София

  • 00:30

    Разлог

  • 01:00

    Пазарджик

  • 01:30

    Несебър

  • 02:00

    Варна

  • 02:30

    Хотел Хелиос

  • 03:00

    Хотел св. Елена - Рибарица

  • 03:30

    Не изключвай

  • 04:00

    Търговище

  • 04:30

    Етрополе

 
  • 05:00

    "Катализатор"

  • 05:30

    "Биологията: От молекулярна до глобална перспектива"

  • 06:00

    "Невидимият живот на Земята"

  • 06:30

    "Катализатор"

  • 07:00

    "Малък гений"

  • 11:00

    "Наука от задния двор"

  • 11:30

    "Експресът на учените"

  • 12:00

    "Имало едно време..."

  • 13:00

    "Какво, как, къде"

  • 13:30

    "Знаете ли какво е храната?"

  • 14:00

    "Не е толкова сложно!"

  • 15:00

    "Какво, как, къде"

  • 15:30

    "Наука от задния двор"

  • 16:00

    "Имало едно време..."

  • 16:30

    "Марви Хемър"

  • 17:30

    "Какво, как, къде"

  • 18:00

    "Нагледно"

  • 18:30

    "Експресът на учените"

  • 19:00

    "Наука от задния двор"

  • 19:30

    "Имало едно време..."

  • 20:00

    "Марви Хемър"

  • 20:30

    "Не е толкова сложно!"

  • 21:00

    "Американско кино"

  • 22:00

    "Силата на знанието"

  • 23:00

    "Важни открития в науката и техниката"

  • 23:30

    "Да си построиш наука"

  • 00:00

    "Личности"

  • 00:30

    "Какво дължим на индустриалната революция"

  • 01:00

    "През очите на пилота"

  • 03:00

    "Американско кино"

  • 04:00

    "Силата на знанието"

 
  • 05:00

    Грандиозни строежи: Мост-гигант

  • 06:00

    Да продадеш колата си: Бонд мания

  • 07:00

    Как са го направили?: Спасителни служби/Фолкъркско колело/ Парашутисти

  • 07:30

    Как са го направили?: Подводница/Земекопна машина/Бирено гориво

  • 08:00

    Депо за разфасоване: "Вулкан" за Джони Вегас - първа част

  • 09:00

    Основен ремонт: Спасителна мисия

  • 10:00

    Крале на пустинните автомобили: Да караш като шампион

  • 11:00

    Как се прави...: Бинокъл/Бенгалски огън/ Гумени ботуши/Дискове за циркуляри

  • 11:30

    Как се прави...: Анатомични модели/Музикални автомати/ Царевичен чипс/ Запалителна свещ

  • 12:00

    Как се прави...: Моливи/Рециклиран метал/ Кафе

  • 12:30

    Как се прави...: Копия

  • 13:00

    Как се прави...: Техническо стъкло

  • 13:30

    Как се прави...: Камери

  • 14:00

    Как се прави...: Микрофони

  • 14:30

    Как се прави...: Хот-род

  • 15:00

    Тайсън е насреща: Епизод 1

  • 16:00

    Измама с Кийт Бари: Черни операции

  • 17:00

    Оцеляване на предела: Аризона

  • 18:00

    Ловци на митове: Надуй си платната сам

  • 19:00

    Как се прави...: Кожено палто/Катафалка/ Външна лампа/ Голф площадка

  • 19:30

    Как се прави...: Епизод 32

  • 20:00

    В най-лошия случай: Скъсан електропровод/ Нападение на куче

  • 20:30

    Унищожени за секунди: Епизод 2

  • 21:00

    Изгубеният рай: Епизод 2

  • 22:00

    Отвлечени и спасени: Портрет на оператор

  • 23:00

    Измъкни се жив: Трагедията в мината Кекрийк

  • 00:00

    С Рос Кемп отново в Афганистан: Епизод 2

  • 01:00

    Ловци на митове: Надуй си платната сам

  • 02:00

    Изгубеният рай: Епизод 2

  • 03:00

    Отвлечени и спасени: Портрет на оператор

  • 04:00

    Измъкни се жив: Трагедията в мината Кекрийк

 
  • 05:40

    Една стъпка напред: Епизод 8

  • 06:10

    Бъдещето на…Охрана

  • 07:00

    Най-невероятните мисии на NASA: Обикновеният супермен

  • 07:55

    Главоблъсканици: Епизод 27.1

  • 07:58

    Sci-Fi наука: Светлинен меч

  • 08:25

    Странни връзки

  • 08:55

    Брейниак: Епизод 5

  • 09:45

    Създай прототип

  • 10:35

    Нещата, които се движат: Епизод 1

  • 11:00

    Нещата, които се движат: Епизод 2

  • 11:25

    Нещата, които се движат: Епизод 3

  • 11:50

    Нещата, които се движат: Епизод 4

  • 12:15

    Нещата, които се движат: Епизод 5

  • 12:40

    Нещата, които се движат: Епизод 6

  • 13:05

    Нещата, които се движат: Епизод 7

  • 13:30

    Нещата, които се движат: Епизод 8

  • 13:55

    Нещата, които се движат: Епизод 9

  • 14:20

    Нещата, които се движат: Епизод 10

  • 14:45

    Главоблъсканици: Епизод 21.1

  • 14:48

    Sci-Fi наука

  • 15:15

    Странни връзки

  • 15:45

    Нови теории: Епизод 5

  • 16:10

    Модерни играчки: Епизод 97

  • 16:35

    Модерни играчки: Епизод 98

  • 17:00

    Създай прототип

  • 17:50

    Брейниак: Епизод 6

  • 18:40

    Гръм и трясък

  • 19:30

    Машините на Да Винчи

  • 20:20

    Модерни играчки: Епизод 99

  • 20:45

    Модерни играчки: Епизод 100

  • 21:10

    Sci-Fi наука

  • 21:35

    Шоуто на технологията: Епизод 13

  • 22:00

    Гръм и трясък

  • 22:50

    Хвани го и го запази

  • 23:40

    Нови теории: Епизод 5

  • 00:05

    Модерни играчки: Епизод 97

  • 00:30

    Мощни кораби

  • 01:20

    Колонията: Непознат между нас

  • 02:10

    Да построим бъдещето: The Quest for Вода

  • 03:00

    Проектиран: Епизод 10

  • 03:50

    Машините на Да Винчи

  • 04:45

    Хвани го и го запази

 
  • 05:10

    "Когато времето промени историята"

  • 06:10

    "Строителни постижения"

  • 07:00

    "През огън и вода" - съботен маратон

  • 09:35

    "Човекът, който прекоси Америка на колело" - съботен маратон

  • 14:55

    "Когато времето промени историята"

  • 15:50

    "Снежна слепота"

  • 17:35

    "През огън и вода"

  • 18:00

    "Човекът, който прекоси Америка на колело"

  • 18:30

    "Разгаданите загадки на природата"

  • 19:20

    "Човекът на Земята"

  • 20:10

    "Атаката срещу Пентагона"

  • 22:55

    "Ухапвания"

  • 23:50

    "Архивите на ФБР"

  • 00:45

    "Човешко жертвоприношение"

  • 02:30

    "Човекът на Земята"

  • 03:25

    "Атаката срещу Пентагона"

 
  • 05:10

    Ким Суперплюс

  • 05:35

    Американски дракон

  • 06:00

    Вълнения по вълните

  • 06:30

    Магьосниците от Уейвърли Плейс

  • 07:00

    Финиъс и Фърб

  • 07:30

    Джейк и Блейк

  • 08:00

    Съни на алеята на славата

  • 08:30

    раздви-жИ Се

  • 09:00

    раздви-жИ Се

  • 09:30

    НЕВЕРОЯТНОТО ПРИКЛЮЧЕНИЕ НА ШАРПЕЙ

  • 11:00

    Финиъс и Фърб

  • 11:15

    Финиъс и Фърб

  • 11:30

    Късмет, Чарли

  • 12:00

    Късмет, Чарли

  • 12:30

    В групата съм

  • 13:00

    раздви-жИ Се

  • 13:30

    РИБИ ТИЙНЕЙДЖЪРИ

  • 14:00

    В КЛУБА НА МИКИ МАУС

  • 14:20

    Поема за...

  • 14:25

    ПРИКЛЮЧЕНИЯТА НА БЪЗБИЙ

  • 14:30

    Майстор Мани

  • 14:45

    Джейк и пиратите от Невърленд

  • 15:00

    Вълнения по вълните

  • 15:30

    Финиъс и Фърб

  • 16:00

    раздви-жИ Се

  • 16:30

    Магьосниците от Уейвърли Плейс

  • 17:00

    РИБИ ТИЙНЕЙДЖЪРИ

  • 17:30

    Късмет, Чарли

  • 18:00

    НЕВЕРОЯТНОТО ПРИКЛЮЧЕНИЕ НА ШАРПЕЙ

  • 19:30

    Финиъс и Фърб

  • 19:45

    Финиъс и Фърб

  • 20:00

    Магьосниците от Уейвърли Плейс

  • 20:30

    раздви-жИ Се

  • 21:00

    НЕВЕРОЯТНОТО ПРИКЛЮЧЕНИЕ НА ШАРПЕЙ

  • 22:30

    Магьосниците от Уейвърли Плейс

  • 23:00

    Зик и Лутър

  • 23:30

    HANNAH MONTANA

  • 00:00

    NINI

  • 00:50

    Щурият Бутовски

  • 01:15

    Вълнения по вълните

  • 01:40

    Вълнения по вълните

  • 02:05

    K9

  • 02:30

    Арън Стоун

  • 03:00

    Бранди и господин Уискърс

  • 03:25

    Новото училище на царя

  • 03:50

    Вълнения по вълните

  • 04:15

    K9

  • 04:40

    Арън Стоун

 
  • 06:30

    "Бъфи, убийцата на вампири" - сериал/драма с Сара Мишел Гелар, Алисън Хенигън, Антъни Стюарт Хед - маратон.

  • 11:30

    "Смъртоносен сблъсък" - трилър с Ан Мърфи, Кери Лоурънс, Даниел Маджър.

  • 13:20

    "Кантонерът" - драма с Джас Бланкфорт, Пол Бенджамин, Питър Динклидж.

  • 15:10

    "Загадки от остров Шадоу: Сватба без младоженец" - драма с Дженифър Фланиган, Натали Браун, Шон Бенсън.

  • 17:00

    "Военни съпруги IV"- сериал/драма с Денси Шерууд, Катрин Бел, Уенди Дейвис.

  • 19:00

    "Неразгадани престъпления I" - сериал/криминален с Катрин Морис, Джон Фин.

  • 21:00

    "Бетовен 4" - семейна комедия с Джъдж Райнхолд, Джулия Суини, Дейвид Евънс.

  • 22:50

    "Сестра Бети" - комедия с Рене Зелвегер, Морган Фрийман, Крис Рок.

  • 01:10

    "Ангелски очи" - драма с Дженифър Лопез и Джим Кавийзъл.

  • 02:50

    "Закон и ред ХІ" - сериал/криминален с Джери Орбах, Джеси Мартин - маратон.

 
  • 07:00

    Покер

  • 07:15

    Американски гладиатори

  • 08:15

    Телешопинг

  • 10:15

    "Масово" - журнал

  • 10:45

    "Нормално" - предаване за инвалидите

  • 11:15

    СП ръгби: Аржентина - Англия, Група В - пряко от Нова Зеландия

  • 13:15

    "Хатрик" - Футбол от II Бундеслига, 7 кръг: обзор

  • 14:25

    Голф тотално

  • 14:55

    Автомобилизъм: DTM - журнал

  • 15:25

    ЕП баскетбол: обзор

  • 15:30

    ЕП баскетбол: C1 - D2, междинен кръг, Група F - пряко

  • 17:30

    ЕП баскетбол: анализи

  • 17:45

    Формула 1 за Голямата награда на Италия в Монца, квалификация

  • 18:45

    ЕП волейбол в Прага: Германия - Полша - пряко

  • 20:55

    ЕП баскетбол: обзор

  • 21:00

    ЕП баскетбол: C2 - D1, междинен кръг, Група F - пряко

  • 22:30

    ЕП баскетбол: анализи

  • 23:00

    SmackDown: Звездите на кеча

  • 23:45

    Формула 1 за Голямата награда на Италия в Монца, квалификация

  • 00:45

    Мотоциклетизъм: Световен шампионат на FIA рали в Австралия, 2 ден

  • 01:00

    до 7.00 Спортни клипове и телешопинг

 
  • 05:00

    Rugby Home Internationals: Wales v South Africa, 2005

  • 06:00

    FIFA World Cup Classic Matches: Poland v Argentina, Group, 15/06/1974

  • 07:00

    Euro Matches - Europe: 2000 Final, France v Italy

  • 08:00

    FA Premier League: Newcastle v Tottenham, 1996/97

  • 08:30

    FA Premier League: Tottenham Hotspur v Chelsea 1997/1998

  • 09:00

    FIFA World Cup Classic Matches: Poland v Argentina, Group, 15/06/1974

  • 10:00

    Tour de France 2009: 2nd Stage, Monaco - Brignolles

  • 10:30

    Tour de France 2009: 3rd Stage, Marseille - La Grande Motte

  • 11:00

    Rugby Home Internationals: Wales v South Africa, 2005

  • 12:00

    FIFA World Cup Classic Matches: Brazil v Italy, Final, 21/06/1970

  • 13:00

    Euro Matches - Europe: 2000 Final, France v Italy

  • 14:00

    FA Premier League: Ipswich Town v Leeds United, 1992/1993

  • 14:30

    FA Premier League: Wimbledon v Crystal Palace 1992/1993

  • 15:00

    FA Premier League: Liverpool v Tottenham Hotspur 1992/1993

  • 15:30

    FA Premier League: Blackburn Rovers v Liverpool, 1994/1995

  • 16:00

    FA Premier League: Liverpool v Newcastle United 1995/1996

  • 16:30

    FA Premier League: Wimbledon v Newcastle United, 1995/1996

  • 17:00

    FIFA World Cup Classic Matches: England v Germany, Final, 30/07/1966

  • 18:00

    FIFA World Cup Classic Matches: Germany v England, Quarter-Final, 1970

  • 19:00

    FIFA World Cup Classic Matches: Italy v Germany, Semi-Final 1970

  • 20:00

    30 for 30: Into The Wind

  • 21:00

    30 for 30: Guru of Go

  • 22:00

    UEFA - The Story of the European Championships: 2000 - Allez Les Bleus Pt Deux

  • 23:00

    Euro Matches - Europe: 2000 Final, France v Italy

  • 00:00

    Bundesliga Classics: 2009/10: Hoffenheim v Herta Berlin

  • 01:00

    UEFA - The Story of the European Championships: 2000 - Allez Les Bleus Pt Deux

  • 02:00

    Tour de France, 2003: 15th Stage: Bagn?res-de-Bigorre - Luz Ardiden

  • 03:00

    Tour de France 2005: 20th Stage, Saint Etienne - Saint Etienne

  • 04:00

    Tour de France 2008: 2008, 5th Stage, Cholet - Ch?teauroux

  • 04:30

    Tour de France 2008: 2008, 8th Stage, Figeac - Toulouse

 
  • 07:15

    Спорт

  • 07:22

    Култура 1

  • 07:41

    Анализи

  • 07:46

    Преглед на програмата / Преглед на печата

  • 07:50

    Етикет Европа

  • 07:56

    Финансов експрес

  • 08:10

    Спортен журнал

  • 08:23

    Магазин

  • 08:46

    Преглед на програмата / Анализи

  • 08:50

    Актуални новини 1

  • 09:10

    ЕКЮ

  • 09:15

    Селскостопански новини

  • 09:41

    Европа днес

  • 09:46

    Фокус

  • 10:10

    Спортът днес

  • 10:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 10:45

    Международни събития

  • 11:10

    Спортът днес

  • 11:15

    Фокус

  • 11:45

    Екологията

  • 12:10

    Спортът днес

  • 12:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 12:45

    Международни събития

  • 13:10

    Спортът днес

  • 13:15

    Екология

  • 13:45

    Фокус

  • 14:15

    Спорт

  • 14:45

    Поща

  • 15:12

    Преди една година

  • 15:15

    Фокус

  • 15:45

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 16:15

    Фокус

 
  • 09:30

    Снукър: "Шанхай мастърс", пряко

  • 12:30

    Тенис, US Open: Най-интересното от нощта

  • 14:45

    Снукър: "Шанхай мастърс", пряко

  • 17:00

    Колоездене, "Вуелта": Билбао - Витория (двадесети етап), пряко

  • 18:45

    Тенис, US Open: Полуфинали (мъже), пряко

  • 01:00

    Автомобилизъм: Серии IRC Унгария

  • 01:30

    Снукър: "Шанхай мастърс"

  • 03:00

    Тенис, US Open: Финал (жени), пряко

 
  • 06:00

    Новини

  • 06:30

    Плажен футбол, Световно първенство: Четвъртфинали

  • 08:00

    Новини

  • 08:30

    Снукър: "Шанхай мастърс"

  • 09:45

    Сърфинг: Световен тур САЩ

  • 10:00

    Тенис, US Open: Полуфинали (жени)

  • 12:00

    Австралийски футбол, АФЛ: Плейофи, пряко

  • 15:00

    Сърфинг: Световен тур САЩ

  • 15:15

    Плажен футбол, Световно първенство: Четвъртфинали

  • 16:30

    Футбол: Борусия Д - Херта, пряко

  • 18:30

    "На полувремето"

  • 19:30

    Футбол: Вердер - Хамбургер, пряко

  • 21:30

    Вечерни уикенд новини

  • 22:00

    Снукър: "Шанхай мастърс"

  • 23:00

    Екстремни спортове: "Дю тур" Солт Лейк сити, пряко

  • 01:00

    Нощни уикенд новини

  • 01:30

    Футбол: Борусия Д - Херта

  • 02:45

    Сърфинг: Световен тур САЩ

  • 03:00

    Ръгби: Шампионат на Австралия

  • 03:45

    Сърфинг: Световен тур Таити

  • 04:00

    ММА: "Страйкфорс"

 
  • 05:45

    "Най-странните домове в света" - 502 еп.

  • 06:10

    "Нестандартната Америка" - 103 еп.

  • 06:35

    "Малък дом, стилно обзавеждане" - 410 еп.

  • 07:00

    "Подготовката на нюйоркския балет" - 1 и 2 еп.

  • 07:50

    "Карибска аеробика" - 5 и 6 еп.

  • 08:40

    "Красива за грош" - 10 еп.

  • 09:05

    "Невъзможната кухня" - 209 еп.

  • 09:30

    "Бантастично!" - 306 еп.

  • 10:00

    "Ловци на къщи по света" - 1102 еп.

  • 10:25

    "Божествен дизайн" - 179 еп.

  • 10:50

    "Цветно петно" - 710 еп.

  • 11:15

    "Най-странните домове в света" - 503 еп.

  • 11:40

    "Базар" - 7 еп.

  • 12:05

    "Планета на храната" - 7 еп.

  • 13:00

    "Съботна кухня" - 45 еп.

  • 13:25

    "Вкусните" пътешествия на Рейчъл Рей" - 202 еп.

  • 13:50

    "Лесно угощение (с Майкъл Киарело)" - 1002 еп.

  • 14:15

    "Вкусните" уикенди на Джада" - 102 еп.

  • 14:45

    "Невъзможната кухня" - 209 еп.

  • 15:10

    "Бантастично!" - 306 еп.

  • 15:35

    "Малък дом, стилно обзавеждане" - 411 еп.

  • 16:00

    "Нестандартната Америка" - 104 еп.

  • 16:25

    "Красива за грош" - 10 еп.

  • 16:50

    "Стил: 2010 - Колекции Пролет/Лято" - 1 еп.

  • 17:15

    "Място под слънцето" - 15 еп.

  • 18:05

    "Вкусните" уикенди на Джада" - 203 еп.

  • 18:30

    "Базар" - 7 еп.

  • 19:00

    "Ловци на къщи" - 3607 еп.

  • 19:25

    "Да продадеш Ню Йорк" - 106 еп.

  • 19:55

    "Най-странните домове в света" - 503 еп.

  • 20:20

    "Цветно петно" - 710 еп.

  • 20:45

    "Божествен дизайн" - 179 еп.

  • 21:10

    "Ловци на къщи по света" - 910 и 1001 еп.

  • 22:00

    "Ловци на къщи по света" - 1311 и 1312 еп.

  • 22:55

    "Да продадеш Ню Йорк" - 201 и 202 еп.

  • 23:45

    "Цветно петно" - 706 и 707 еп.

  • 00:35

    "Място под слънцето" - 15 еп.

  • 01:30

    "Базар" - 7 еп.

  • 01:55

    "Моят голям невероятен ремонт" - 110 еп.

  • 02:20

    "Ловци на къщи по света" - 1311 и 1312 еп.

  • 03:10

    "Цветно петно" - 710 еп.

  • 03:35

    "Божествен дизайн" - 179 еп.

  • 04:05

    "Красива за грош" - 10 еп.

  • 04:30

    "Вкусните" уикенди на Джада" - 203 еп.

  • 04:55

    "Планета на храната" - 7 еп.

 
  • 07:00

    Матлок - осми сезон

  • 07:45

    Убийство по сценарий - десети сезон

  • 08:30

    Лео и Нина - сериал

  • 09:20

    Лео и Нина - сериал

  • 10:10

    Закон и ред: Умисъл за престъпление - седми сезон

  • 11:00

    Матлок - осми сезон

  • 11:50

    Убийство по сценарий - десети сезон

  • 12:40

    Ловец на мисли - първи сезон

  • 13:30

    Лео и Нина - сериал

  • 14:20

    Закон и ред: Умисъл за престъпление - седми сезон

  • 15:15

    Среща с Джордан - трети сезон

  • 16:00

    Среща с Джордан - трети сезон

  • 16:50

    Среща с Джордан - трети сезон

  • 17:35

    Ловец на мисли - първи сезон

  • 18:20

    Лео и Нина - сериал

  • 19:10

    Лео и Нина - сериал

  • 19:55

    Вътрешно зрение - втори сезон

  • 21:30

    Разобличаване - трети сезон

  • 22:20

    Осмо чувство - втори сезон

  • 23:10

    Ловец на мисли - първи сезон

  • 00:00

    Декстър - трети сезон

  • 00:52

    Декстър - трети сезон

  • 01:20

    Декстър - трети сезон

  • 02:00

    Декстър - трети сезон

  • 02:50

    Декстър - трети сезон

 
  • 06:50

    Колежани - трети сезон

  • 07:40

    Спешно отделение - дванадесети сезон

  • 08:20

    Спешно отделение - дванадесети сезон

  • 09:05

    Разведен - първи сезон

  • 09:30

    Банда Близнаци

  • 10:00

    Софи Паркър - втори сезон

  • 10:25

    Софи Паркър - втори сезон

  • 10:55

    Екс лист - сериал

  • 11:50

    Джоуи - втори сезон

  • 12:15

    Войната вкъщи - първи сезон

  • 12:44

    Д-р Хаус - пети сезон

  • 13:40

    Разведен - първи сезон

  • 14:05

    Банда Близнаци

  • 14:30

    Сестри по неволя - първи сезон

  • 15:00

    Братя и Сестри- първи сезон

  • 15:48

    Братя и Сестри- първи сезон

  • 16:40

    Сексът и градът - първи сезон

  • 17:05

    Д-р Хаус - пети сезон

  • 18:00

    Грозната Бети - четвърти сезон

  • 18:50

    Сестри по неволя - първи сезон

  • 19:15

    Джоуи - втори сезон

  • 19:40

    Войната вкъщи - първи сезон

  • 20:10

    Софи Паркър - втори сезон

  • 20:35

    Софи Паркър - втори сезон

  • 21:00

    Екс лист - сериал

  • 21:44

    Сексът и градът - първи сезон

  • 22:10

    Д-р Хаус - пети сезон

  • 23:00

    Клъцни - срежи - четвърти сезон

  • 23:48

    Клъцни - срежи - четвърти сезон

  • 00:38

    Клъцни - срежи - четвърти сезон

  • 01:30

    Спешно отделение - дванадесети сезон

  • 02:20

    Спешно отделение - дванадесети сезон

  • 03:10

    Колежани - трети сезон

 
  • 06:10

    "Митът за красотата на бялата раса: Тялото", документален - Великобритания, 2009

  • 07:00

    "Добро утро, Виетнам", драма - САЩ, 1988

  • 08:55

    "Филми и звезди ІІІ, 36 еп.", документална поредица - Холандия, 2011, (HD)

  • 09:20

    "Принцът и аз 3: Кралска сватба", романтика - САЩ, 2008

  • 10:50

    "Пришълци на тавана", комедия - САЩ, 2009, (HD)

  • 12:15

    "Господар и командир: Далечният край на света", приключенски екшън - САЩ, 2003, (HD)

  • 14:30

    "Извънредни мерки", драма - САЩ, 2010, (HD)

  • 16:10

    "Сладко-горчиво", комедия - Тайланд, 2009; реж. Джеф Хеър, с Кип Пардю, Джеймс Бролин, Мами Напакпафа, Шанън Мери Удуърд, Калорин Супалак Немайотин; (HD)

  • 18:00

    "Аватар: Създаване на света на Пандора", документален - САЩ, 2010; реж. Томас С. Грейн; (HD)

  • 18:25

    "Аватар", научна фантастика - САЩ, 2009; реж. Джеймс Камерън, със Сам Уортингтън, Зоуи Салдана, Сигърни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес; (HD)

  • 21:05

    "Мама миа!", комедия - САЩ, 2008; реж. Филида Лойд, с Мерил Стрийп, Пиърс Броснън, Колин Фърт, Стелан Скарсгард, Аманда Сийфрийд; (HD)

  • 22:55

    "Геймър", екшън - САЩ, 2009; реж. Марк Невълдайн, Брайън Тейлър, с Джерард Бътлър, Амбър Валета, Майкъл Си Хол, Кира Седжуик, Логън Лърман; (HD)

  • 00:30

    "Кървавият Свети Валентин 3D", ужаси - САЩ, 2009; реж. Патрик Лусиър, с Дженсън Екълс, Джейми Кинг, Кер Смит, Еди Гатеги, Том Аткинс; (HD)

  • 02:10

    "12 рунда", екшън - САЩ, 2009, (HD)

  • 04:00

    "Милениум 1: Момичето с татуирания дракон", криминален трилър - Швеция, 2009, (HD)

 
  • 09:00

    "Доживотна присъда ІІ, 10 еп. - Ние сме семейство", комедия - САЩ, 2002

  • 09:20

    "Доживотна присъда ІІ, 11 еп. - Г-н Робото", комедия - САЩ, 2002

  • 09:40

    "Доживотна присъда ІІ, 12 еп. - Не се бой от джойнта", комедия - САЩ, 2002

  • 10:05

    "Доживотна присъда ІІ, 13 еп. - До крайност", комедия - САЩ, 2002

  • 10:30

    "Ал Мъри: Многолико раздвоение на личността I, 1 еп.", комедия - Великобритания, 2009

  • 10:55

    "Ал Мъри: Многолико раздвоение на личността I, 2 еп.", комедия - Великобритания, 2009

  • 11:20

    "След дипломирането", комедия - САЩ, 2009

  • 12:50

    "Облачно с кюфтета", анимация - САЩ, 2009

  • 14:20

    "Единствен мой", комедия - САЩ, 2009

  • 16:05

    "Сибил ІІ, 16 еп. - Кой кой е за как-му-беше-името", комедия - САЩ, 1996

  • 16:25

    "Сибил ІІ, 17 еп. - Блус "Сватбени камбани"", комедия - САЩ, 1996

  • 16:50

    "Сибил ІІ, 18 еп. - Роман за бабешкерката", комедия - САЩ, 1996

  • 17:10

    "Сибил ІІ, 19 еп. - Полицай и актьор", комедия - САЩ, 1996

  • 17:35

    "Сибил ІІ, 20 еп. - Девица, майка, измамница", комедия - САЩ, 1996

  • 18:00

    "След дипломирането", комедия - САЩ, 2009; реж. Вики Дженсън, с Алексис Бледъл, Зак Гилфорд, Майкъл Кийтън, Джейн Линч, Боби Колман

  • 19:25

    "Майчинство", комедия - САЩ, 2009; реж. Катрин Дайкман, с Ума Търман, Антъни Едуардс, Мини Драйвър, Дейвид Шалип, Матю Шалип

  • 20:55

    "Шерлок Холмс", екшън - мистерия - САЩ, 2009; реж. Гай Ричи, с Робърт Дауни Джуниър, Джъд Лоу, Рейчъл МакАдамс, Марк Стронг, Еди Марсан

  • 23:00

    "Антураж VІІ, 1 еп. - Закърнял", комедия - САЩ, 2010; реж. Дъг Елин, с Ейдриън Грение, Кевин Конъли, Кевин Дилън, Джери Ферара, Джеръми Пивън

  • 23:30

    "Антураж VІІ, 2 еп. - Подпийнал", комедия - САЩ, 2010; реж. Тъкър Гейтс, с Ейдриън Грение, Кевин Конъли, Кевин Дилън, Джери Ферара, Джеръми Пивън

  • 23:55

    "Единствен мой", комедия - САЩ, 2009; реж. Ричард Лонкрейн, с Рене Зелуегър, Логън Лърман, Кевин Бейкън, Марк Рендъл, Крис Нот

  • 01:40

    "Грозната истина", комедия - САЩ, 2009

  • 03:15

    "Антураж VІІ, 1 еп. - Закърнял", комедия - САЩ, 2010

  • 03:40

    "Антураж VІІ, 2 еп. - Подпийнал", комедия - САЩ, 2010

  • 04:10

    "Сибил ІІ, 16 еп. - Кой кой е за как-му-беше-името", комедия - САЩ, 1996

  • 04:30

    "Сибил ІІ, 17 еп. - Блус "Сватбени камбани"", комедия - САЩ, 1996

  • 04:55

    "Сибил ІІ, 18 еп. - Роман за бабешкерката", комедия - САЩ, 1996

 
  • 05:00

    "Вини Гиганте"

  • 06:00

    "Конспирация ли?"

  • 07:00

    "Камиони по леда"

  • 08:00

    "Битката срещу Рим"

  • 09:00

    "Древни открития"

  • 10:00

    "Древните чудеса"

  • 11:00

    "Вини Гиганте"

  • 12:00

    "Конспирация ли?"

  • 13:00

    "Камиони по леда"

  • 14:00

    "Битката срещу Рим"

  • 15:00

    "Древни открития"

  • 16:00

    "Древните чудеса"

  • 17:00

    "Вини Гиганте"

  • 18:00

    "Конспирация ли?"

  • 19:00

    "Истински карибски пирати"

  • 21:00

    "Древни открития"

  • 22:00

    "Древни открития"

  • 23:00

    "Древни открития"

  • 00:00

    "Древни открития"

  • 01:00

    "Истински карибски пирати"

  • 03:00

    "Древни открития"

  • 04:00

    "Древни открития"

 
  • 06:20

    "Слаймър и истинските ловци на духове" - анимация

  • 07:10

    "Кученцето в джоба ми" - анимация

  • 07:25

    "Бандата с лапи" - анимация

  • 07:45

    Детско предаване

  • 08:10

    "Том и Джери" - анимация

  • 08:30

    "Скуби Ду" - анимация

  • 08:55

    "Джими и Митя" - анимация

  • 09:20

    "Бен 10" - анимация

  • 10:15

    "Фантастичната четворка" - анимация

  • 10:40

    "Батман: Храбрият и дръзкият" - анимация

  • 11:06

    "Междузвездни войни: Войните на клонингите" - анимация

  • 11:30

    "Предизвикателство" - журнал

  • 12:05

    "Смяна на местоработата: работата позната - смяна на страната" - доку-поредица

  • 13:05

    Репортаж

  • 14:05

    "Край на хотела при мама" - репортаж

  • 15:05

    "Моят участък" - доку-поредица

  • 17:15

    Новини

  • 17:25

    "Приключението кола" - журнал

  • 19:00

    Репортаж

  • 20:00

    "Внимание, контрола! - репортаж

  • 21:15

    "Отряд на морската пехота" - крими сериал (3 епизода)

  • 00:15

    "Numb3rs" - крими сериал

  • 01:15

    "Отряд на морската пехота" - крими сериал (3 епизода)

  • 03:45

    "Numb3rs" - крими сериал

  • 04:25

    "Дивите ми дъщери" - сериал

 
  • 17:30

    Клиплиния

  • 18:45

    Ултра хип-хоп

  • 20:00

    Топкласация

  • 21:00

    JDM

  • 21:15

    Тюбс

  • 23:45

    Синтез

  • 00:00

    Ултра клуб

 
  • 06:10

    "Атомният влак" - екшън/приключенски с Роб Лоуи, Кристин Дейвис, Исай Моралес.

  • 08:10

    "Американско приятелство" - романтичен с Майкъл Пейлин и Кони Буут.

  • 09:45

    "Пикник край морето" - музикален с Елвис Пресли, Уил Хътчинс, Бил Бигсби, Гари Мерил, Джеймс Грегъри.

  • 11:25

    "Весели времена" - комедия с Мелина Меркури, Бо Бриджис, Джордж Кенеди, Брайън Кийт.

  • 13:10

    "Мечта на колела" - детски с Дик Ван Дайк, Сали Ан Хаус, Лайнъл Джефрис.

  • 15:45

    "Земя" - драма с Ричард Харис, Джон Хърт, Шон Бийн.

  • 17:35

    "Канадски бекон" - комедия с Джон Канди, Риа Пърлман.

  • 19:10

    "Хартум" - приключенски/екшън с Чарлтън Хестън, Лорънс Оливие.

  • 21:15

    "Любимката" - драма с Ф. Мъри Абрахам, Амбър О’Шей.

  • 22:55

    "Големия Куин" - драма с Дензъл Уошингтън, Робърт Таунсенд, Мими Роджърс.

  • 00:35

    "Признаци на живот" - драма с Бо Бриджис, Винсент Д’Онофрио, Кевин О’Конър, Артър Кенеди.

  • 02:05

    "Жизнена сила" - ужаси с Франк Финли, Матилда Мей, Стив Рейлсбек.

  • 04:00

    "Малката смърт" - трилър с Памела Гидли, Джей Ти Уолш, Дуайт Йоакъм, Брент Фрейзър.

 
  • 05:45

    ADAC GT MASTERS

  • 07:00

    FIA EUROPEAN TRUCK RACING CHAMPIONSHIP RD 7 : MOST

  • 07:25

    FERRARI CHALLENGE EUROPA HIGHLIGHTS RD 6 : SPIELBERG

  • 09:10

    WORLD RALLY CHAMPIONSHIP AUSTRALIA DAY 1

  • 10:00

    GOODWOOD FESTIVAL OF SPEED

  • 10:55

    BRITISH LEGENDS CHAMPIONSHIP RD 11 : OULTON PARK

  • 11:20

    MITJET SERIES ALBI

  • 11:45

    FIA EUROPEAN DRAG RACING RD 4 : HOCKENHEIM (GERMANY) - PART 1

  • 12:35

    BEST OF CRASH SEPTEMBER

  • 13:00

    JDM ALLSTARS DRIFTING RD 2 : SUNDERLAND (UK)

  • 13:25

    INSIDE GRAND PRIX ITALY (MONZA)

  • 13:50

    WORLD RALLY CHAMPIONSHIP AUSTRALIA DAY 2

  • 14:45

    BRITISH RALLYCROSS RD 5 : LYDDEN HILL

  • 15:35

    RALLYCROSS FRANCE RD 8 : LOHEAC

  • 16:30

    MITJET SERIES ALBI

  • 16:55

    EUROPEAN RALLY CHAMPIONSHIP BARUM CZECH RALLY ZLIN

  • 17:20

    WORLD RALLY CHAMPIONSHIP AUSTRALIA DAY 2

  • 18:15

    RC RACING 5 EPISODE 10

  • 18:40

    INSIDE GRAND PRIX ITALY (MONZA)

  • 19:05

    MSA FORMULA FORD CHAMPIONSHIP OF GREAT BRITAIN RD 8 : BRANDS HATCH

  • 19:30

    BRITISH F3 RD 8 : ROCKINGHAM

  • 20:25

    WORLD RALLY CHAMPIONSHIP AUSTRALIA DAY 2

  • 21:15

    GOODWOOD FESTIVAL OF SPEED

  • 22:05

    BRITISH LEGENDS CHAMPIONSHIP RD 11 : OULTON PARK

  • 22:35

    WORLD RALLY CHAMPIONSHIP AUSTRALIA DAY 2

  • 23:25

    STOP AND GO

  • 23:40

    FIM SUPERMOTO TRISCINA (ITALY)

  • 00:35

    BELGIAN MOTOCROSS RD 6 : ORP LE GRAND

  • 01:00

    (Live) AMA MOTOCROSS RD 12 : PALA

  • 03:00

    FIM MX1 WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY RD 14 : EUROPE - RACE 1

  • 03:55

    FIM MX1 WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY RD 14 : EUROPE - RACE 2

  • 04:45

    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY RD 14 : EUROPE - RACE 1

 
  • 06:15

    Бизнес знаци

  • 06:40

    Терминал

  • 07:00

    Новинарски блок

  • 07:25

    Реклами и автореклами

  • 07:30

    Прогноза за времето

  • 07:32

    Преглед на българския печат

  • 07:40

    Преглед на международния печат

  • 07:45

    Йога

  • 07:55

    Реклами и автореклами

  • 08:00

    Новинарски блок

  • 08:25

    Реклами и автореклами

  • 08:30

    Прогноза за времето

  • 08:32

    Цената на успеха

  • 08:55

    Реклами и автореклами

  • 09:00

    Новинарски блок

  • 09:25

    Реклами и автореклами

  • 09:30

    Прогноза за времето

  • 09:32

    Бизнес знаци

  • 09:55

    Реклами и автореклами

  • 10:00

    Новинарски блок

  • 10:25

    Реклами и автореклами

  • 10:30

    Прогноза за времето

  • 10:32

    Бизнес класа

  • 10:50

    Бокс офис

  • 10:55

    Реклами и автореклами

  • 11:25

    Реклами и автореклами

  • 11:30

    Прогноза за времето

  • 11:32

    Бокс офис

  • 11:40

    Бокс офис

  • 11:50

    Бокс офис

  • 11:55

    Реклами и автореклами

  • 12:00

    НОВИНАРСКИ БЛОК

  • 12:55

    Реклами и автореклами

  • 13:00

    В надпревара с времето

  • 13:55

    Реклами и автореклами

  • 14:00

    В надпревара с времето

  • 14:25

    Реклами и автореклами

  • 14:30

    Бизнес класа

  • 15:00

    Терминал

  • 15:05

    Мини бук

  • 15:10

    5 минути книги

  • 15:15

    Терминал

  • 15:20

    Бокс офис

  • 15:30

    Бизнес знаци

  • 15:55

    Реклами и автореклами

  • 16:00

    Трябва ли да се страхуваме от Google?

  • 16:25

    Реклами и автореклами

  • 16:30

    Трябва ли да се страхуваме от Google?

  • 16:55

    Реклами и автореклами

  • 17:00

    Трябва ли да се страхуваме от Google?

  • 17:30

    Брюксел 1

  • 17:55

    Реклами и автореклами

  • 18:15

    Терминал

  • 18:20

    Профайл

  • 18:25

    Реклами и автореклами

  • 18:30

    От страната на ангелите

  • 18:55

    Реклами и автореклами

  • 19:00

    От страната на ангелите

  • 19:25

    Реклами и автореклами

  • 19:30

    Денят Оn air

  • 20:30

    Пренаселено ли е небето?

  • 20:55

    Реклами и автореклами

  • 21:00

    Пренаселено ли е небето?

  • 21:25

    Реклами и автореклами

  • 21:30

    Глобална храна - сладолед

  • 21:55

    Реклами и автореклами

  • 22:00

    Глобална храна - сладолед

  • 22:25

    Реклами и автореклами

  • 22:30

    НОВИНАРСКИ БЛОК

  • 23:00

    Бизнес знаци

  • 23:55

    Реклами и автореклами

  • 00:00

    Денят он ер - повторение

  • 01:30

    Брюксел 1 повторение

  • 02:00

    Резултат повторение

  • 03:00

    Цената на успеха повторение

  • 03:30

    Бизнес знаци

  • 03:50

    Терминал

  • 03:55

    5 минути книги

  • 04:00

    Бизнес знаци

  • 04:05

    Терминал

  • 04:10

    5 минути книги

  • 04:15

    Бокс офис

  • 04:20

    Речник

  • 04:25

    Бизнес класа

  • 04:45

    Мини бук

  • 04:50

    5 минути книги

  • 04:55

    Бизнес знаци

 
  • 07:00

    Клуб "Закуска"

  • 08:00

    Топ 20 хитове

  • 11:00

    100% МТV

  • 13:00

    Трипъл Плей

  • 14:00

    Топ 50

  • 18:00

    Труден живот

  • 18:30

    Семейство Крюс

  • 19:00

    Моят живот като Лиз

  • 19:30

    Бременна на 16 - реалити шоу

  • 20:30

    Най-добрата ми приятелка - шоу на Парис Хилтън

  • 21:30

    Еволюцията на...

  • 22:00

    Трудностите на АрДжей Бергер

  • 22:30

    Световен клас

  • 23:00

    Арестувани

  • 23:30

    Пирамидата на Дзен

  • 01:00

    Световна сцена

  • 02:00

    Музикален микс

 
  • 06:00

    Morning Glory

  • 09:00

    Biggest! Hottest! Loudest!

  • 10:00

    Rock Honours: The Contenders

  • 11:00

    Coldplay: From The Beginning!

  • 12:00

    Zane Lowe's Top 50 Rock...

  • 17:00

    Rock Freshers: The Contenders

  • 18:00

    Biggest! Hottest! Loudest!

  • 19:00

    Top 50 Mega Rock Classics!

  • 00:00

    Chicks Rock! Ultimate Top 20

  • 02:00

    All Night Session

  • 03:00

    Teleshopping

 
  • 05:00

    Ухапи ме: Мексико

  • 06:00

    Риболов на чудовища: Кралят на пустошта

  • 07:00

    Най-опасните животни в света: Градска джунгла

  • 08:00

    Тайните на зоопарка: Градска джунгла

  • 09:00

    Океанските приключения на Кусто: Морски призраци

  • 10:00

    Ухапи ме: Бразилия

  • 11:00

    По следите на зверовете: Морското чудовище

  • 12:00

    Личен зоопарк - живот на диви обороти: Покажете ми хипопотамчето

  • 13:00

    Експедиция в дивата природа: Проектът Кодиак

  • 14:00

    Африкански тигровъд: Прощъпулничета

  • 15:00

    Дивият Шейн: Призраците на Мадагаскар

  • 16:00

    Смъртоносни срещи: Скоростта убива

  • 17:00

    Кенгура-разбойници

  • 18:00

    Ловецът става плячка: Нападение от пустошта

  • 19:00

    Подземният свят на змиите

  • 20:00

    Чудовищни размери: Гигантска змия

  • 21:00

    В търсене на гигантския октопод

  • 22:00

    Подземният свят на змиите

  • 23:00

    Чудовищни размери: Гигантска змия

  • 00:00

    Повелителят на лъвовете: Смърт в кралството

  • 01:00

    По следите на зверовете: Морското чудовище

  • 02:00

    Подземният свят на змиите

  • 03:00

    Чудовищни размери: Гигантска змия

  • 04:00

    В търсене на гигантския октопод

  • 05:00

    Ухапи ме: Мексико

  • 06:00

    Скрити светове: Антилопата на кралете

  • 06:30

    Скрити светове: Смокинги в Патагония

  • 07:00

    Мегазаводи: Шведската супер кола

  • 08:00

    Смъртоносни срещи: Човекоядци

  • 09:00

    Колибри - Магия във въздуха

  • 10:00

    Най-странните планети

  • 11:00

    Дракони-убийци

  • 12:00

    Разследване на самолетни катастрофи: Писта Хъдзън

  • 13:00

    Мегаструктури: Новата железница на Великобритания

  • 14:00

    Тюлените на Брега на скелетите

  • 15:00

    Акулите на 21 век

  • 16:00

    Подводни детективи: Вълната-убиец

  • 17:00

    Подводни детективи: Гробище за подводници

  • 18:00

    Мегаструктури: Най-бързото влакче

  • 19:00

    Мегаструктури: Най-голямата шатра в света

  • 20:00

    Мигове от катастрофата: Космическата совалка Чаленджър

  • 21:00

    Премиера Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик: Екстремни близки планове

  • 21:30

    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик: Опрашители

  • 22:00

    Бягство от затвора: Бягство към Вегас

  • 23:00

    Чудовищни размери: Гигантска змия

 
  • 05:30

    Днес

  • 06:45

    Панаирен калейдоскоп

  • 07:00

    Рейн - игр филм

  • 08:45

    Медиастар

  • 09:00

    АКЦЕНТИ С НБТ - публицистично предаване с Ива Николова

  • 11:15

    Колаж

  • 11:45

    Телемаркет

  • 12:00

    Фолклорен изгрев

  • 12:30

    Успешно земеделие и рибарство

  • 12:55

    Наше село

  • 13:00

    Животът и градът - избрано

  • 15:00

    Телемаркет

  • 15:15

    Густо ми е Пловдив с Любомил Лазаров

  • 16:30

    Медиастар

  • 16:45

    НБТ класик

  • 17:15

    Новини

  • 17:30

    Наше село

  • 17:35

    Сиромашка радост - игр филм

  • 19:00

    Телемаркет

  • 19:15

    Новини - централна емисия

  • 19:45

    Медиастар

  • 20:00

    Лошият лейтенант - игр филм

  • 21:45

    Убийства на Уондърленд авеню - тв филм

  • 23:30

    Новини

  • 00:00

    АКЦЕНТИ С НБТ - публицистично предаване с Ива Николова

  • 02:15

    Новини

  • 02:45

    'Густо ми е Пловдив с Любомил Лазаров

  • 04:00

    Новини

  • 04:30

    На риболов

 
  • 06:35

    "Ток-, ток-, токшоу"

  • 07:25

    "Малколм" - сериал

  • 08:10

    "The Big Bang Theory" - сериал

  • 09:05

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 10:25

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 11:50

    "Switch reloaded" - шоу

  • 12:50

    "Семеен човек" - анимационен сериал

  • 13:20

    "Фючурама" - анимационен сериал

  • 14:15

    "Малколм" - сериал

  • 15:15

    "The Big Bang Theory" - сериал

  • 16:10

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 17:05

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 18:05

    "Жътварят" - комедиет сериал

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал

  • 20:10

    "Галилей" - научен журнал

  • 21:15

    "Как мога да стана щастлив?" - репортаж

  • 23:35

    "Всичко за секса" - журнал

  • 00:40

    "Днес ще умреш" - екшън филм, САЩ, 2005

  • 02:30

    "По улиците на Л.А." - екшън филм, САЩ, 1992

  • 04:15

    "Днес ще умреш" - екшън филм, САЩ, 2005

 
  • 06:20

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

  • 07:20

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 08:20

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 10:20

    "Ексклузивно" - журнал за звездите

  • 10:30

    "Експлозивно" - журнал

  • 11:00

    "Добри времена, лоши времена" - сериал

  • 13:30

    Формула 1 за Голямата награда на Италия в Монца, тренировка

  • 14:20

    Автомобилизъм: WTCC в Испания - журнал

  • 14:30

    Формула 1 за Голямата награда на Италия в Монца, квалификация

  • 16:20

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

  • 16:50

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 17:50

    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица

  • 18:45

    "Училищните следователи" - доку-поредица

  • 19:45

    Актуален уикенд

  • 20:05

    "Експлозивно - уикенд"

  • 21:15

    "Марио Барт на живо! Олимпийският стадион в Берлин 2011" - комедийно шоу

  • 23:10

    СП Бокс: преди мача Витали Кличко - Томаш Адамек

  • 01:00

    СП Бокс: Витали Кличко - Томаш Адамек: върховите моменти

  • 01:30

    "Роки 4: Мачът на века" - екшън филм, САЩ, 1985

  • 03:00

    "Марио Барт на живо! Олимпийският стадион в Берлин 2011" - комедийно шоу

  • 04:40

    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица

 
  • 05:00

    "Печено ченге 3: Смоуки и бандитът" - екшън комедия, САЩ, 1983

  • 06:40

    "Следата на тигъра" - приключенски екшън филм, САЩ, 2006

  • 08:15

    "Водни плъхове: Пристанищните ченгета" - крими сериал

  • 09:10

    "Х-фактор: Непонятното" - мистъри сериал

  • 10:55

    "Дум 2: Отново в действие" - екшън трилър, Индия, 2006

  • 13:35

    "Батман" - филм по комикс, САЩ, 1989

  • 15:55

    "Завръщането на Батман" - филм по комикс, САЩ, 1992

  • 18:10

    "Бързи и яростни" - екшън трилър, САЩ, 2001

  • 20:00

    "Биг брадър" - шоу

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Експлозив" - екшън трилър, САЩ, 1994

  • 23:45

    "Под нулата" - екшън трилър, Канада, 2005

  • 01:35

    "Експлозив" - екшън трилър, САЩ, 1994

  • 03:40

    "бавачката" - фентъзи трилър, САЩ, 1990

 
  • 06:15

    "Цяла Русия"

  • 06:30

    "Селско утро"

  • 07:00

    Вести

  • 07:10

    Вести-Москва

  • 07:20

    "Военна програма"

  • 07:50

    "Съботник"

  • 08:30

    "Градчето"

  • 09:05

    "Киновойни по съветски"

  • 10:00

    Вести

  • 10:10

    Вести-Москва

  • 10:20

    Вести. Дежурна част

  • 10:50

    "Честният детектив"

  • 11:20

    Игрален филм: "Детектив Самоваров. Бандит", 1-а серия

  • 12:10

    Игрален филм: "Детектив Самоваров. Бандит", 2-а серия

  • 13:00

    Вести

  • 13:20

    Вести-Москва

  • 13:30

    Игрален филм: "Детектив Самоваров. Финал", 1-а серия

  • 14:30

    Игрален филм: "Детектив Самоваров. Финал", 2-а серия

  • 15:20

    "Събота вечер"

  • 17:15

    "Десет милиона" с Максим Галкин

  • 18:20

    Игрален филм: "Сектата"

  • 19:00

    Вести в събота

  • 19:40

    Игрален филм: "Сектата" (продължение)

  • 22:50

    "Момичета"

  • 23:30

    Игрален филм: "Райски проект"

  • 01:35

    Игрален филм: "Гимназисти в Белия дом"

  • 03:20

    "Стаята на смеха"

  • 04:15

    "Градчето"

  • 04:45

    Игрален филм: "Огарьова, 6"

 
  • 05:00

    Сериал: "Следствени тайни"

  • 06:00

    Особено мнение; Икономически новини

  • 07:00

    Анимация

  • 08:00

    Вечерни новини от Америка

  • 09:00

    "Клинч"

  • 10:00

    Сериал: "Оперативна група"

  • 12:00

    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"

  • 13:00

    "Заснето в СССР: "Улицата на изненадите"

  • 14:40

    "ООН в действие"

  • 15:00

    Сериал: "Сонка Златната ръчичка"

  • 16:00

    "Американски ликбез"

  • 16:30

    "Ехо от седмицата"

  • 17:00

    Документален филм: "Джамията "Парижката Света Богородица", 3-а серия

  • 18:00

    "Код за достъп"

  • 19:00

    "Цената на победата"

  • 20:00

    Сериал: "Специален агент"

  • 21:00

    "Израел през седмицата"

  • 22:00

    Сериал: "Специален агент"

  • 23:00

    "Живите думи"

  • 23:30

    Игрален филм: "Дамата с папагала"

  • 01:30

    "Американски ликбез"

  • 02:00

    Сериал: "Сонка Златната ръчичка"

  • 03:00

    "Заснето в СССР: "Улицата на изненадите"

 
  • 05:00

    "Маркус" - скеч комедийно шоу

  • 06:15

    "Какво гледаш?!" - шоу

  • 06:55

    "Шестимата" - комедиен сериал

  • 07:55

    "ЦАК! Комедия по мярка" - комедиен сериал

  • 08:55

    "Маркус" - скеч комедийно шоу

  • 09:55

    "Жени бомби" - скеч комедийно шоу

  • 11:00

    "Шестимата" - комедиен сериал

  • 12:00

    "SOS градина" - репортаж

  • 13:00

    "Къща развалина" - репортаж

  • 14:00

    "Ленсен & партньор" - доку сериал

  • 15:00

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 16:00

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 17:00

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 18:00

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

  • 19:00

    "DIE DREISTEN DREI - DIE COMEDY WG" - скеч комедийно шоу

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Титаник" - драма, САЩ, 1997

  • 01:05

    "Хуи Буй, призракът от замъка" - фентъзи комедия, САЩ, 2006

  • 03:05

    "Страх от мрака" - трилър, Канада, 2002

  • 04:25

    "Завъртане на бутилки" - романтична комедия, ФРГ, 2011

 
  • 05:00

    Супер лига: Обзор на годината

  • 07:00

    Футболна сутрин

  • 08:00

    Жилет световен спорт

  • 08:30

    Висшата лига в аванс

  • 09:00

    Футболна сутрин

  • 10:00

    Жилет световен спорт

  • 10:30

    Висшата лига в аванс

  • 11:00

    Футболна сутрин: коледно издание

  • 14:00

    Жилет коледен футбол

  • 16:00

    Висшата лига в аванс

  • 16:30

    Футболна сутрин: коледно издание

  • 19:30

    Висшата лига в аванс

  • 20:00

    Бокс

  • 02:30

    Жилет коледен футбол

  • 04:30

    Футболна сутрин: коледно издание

 
  • 06:00

    "Тролски легенди", еп. 14, анимация - повторение

  • 06:25

    "Часът на Nickelodeon: Отбор Умизуми", сезон 1, еп. 16, 17 и 18, анимация - повторение

  • 07:40

    "Часът на Nickelodeon: Дора Изследователката", сезон 1, еп. 6 и 7, анимация за деца в предучилищна възраст, САЩ, 2000 - повторение

  • 08:30

    "Барби Рапунцел", анимация, САЩ, 2002

  • 10:00

    "Бон-Бон", детско музикално шоу - повторение

  • 10:40

    "Шареният живот на Джейми", сезон 1, еп. 16, 17 и 18, анимация

  • 11:25

    "Десетте живота на котарака Титаник", семеен, Норвегия, 2007 - повторение

  • 12:55

    "Часът на Nickelodeon: Так и силата Жужу", сезон 1, еп. 18, 19 и 20, анимация - повторение

  • 14:10

    "Часът на Nickelodeon: Спондж Боб", сезон 5, еп. 10, 11, 12, 13 и 14, анимация - повторение

  • 16:15

    "Часът на Nickelodeon: Тру Джаксън", сезон 1, еп. 18, 19, 20, 21 и 22, сериал, комедия, САЩ, 2008 и Кек Палмър, Карлос Найт, Грацие Дзени - повторение

  • 18:20

    "Братс", сезон 2, еп. 5, 6 и 7, анимация

  • 19:30

    "Момичетата Гилмор", сезон 2, еп. 10, 11, 12, 13 и 14, сериал, семеен, комедия, САЩ, 2000-2007, с Лорън Греъм, Алексис Бледел, Скот Патерсън, Кели Бишоп, Едуард Хърмън, Джаред Падалеки, Майло Вентимиля - повторение

  • 23:45

    "Ловци на реликви", сезон 1, еп. 1, мистерия, фентъзи, Франция, Германия, Канада, САЩ, 1999, с Тиа Карере, Кристиан Анхолт, Линди Бут

  • 00:40

    "Търси се мъжът", еп. 128, 129 и 130, сериал, романтична драма, Мексико, 2007, с Клаудия Алварес, Родолфо Ариас, Аарон Баес - повторение

  • 03:00

    ч. до 06:00 ч. - повторения

 
  • 07:00

    Wow! Wow! Wubbzy!

  • 07:10

    Wow! Wow! Wubbzy!

  • 07:30

    Timmy das Schafchen

  • 07:40

    Timmy das Schafchen

  • 07:50

    Tamusiland mit Detlev Jocker

  • 08:00

    Disney Meister Manny's Werkzeugkiste

  • 08:30

    Caillou

  • 08:40

    Caillou

  • 09:00

    Timmy das Schafchen

  • 09:10

    Timmy das Schafchen

  • 09:25

    Katrin und die Welt der Tiere

  • 09:35

    Katrin und die Welt der Tiere

  • 09:55

    Disney Zack & Cody an Bord

  • 10:20

    Disney Hannah Montana

  • 10:50

    Die Wannabes -Popstars undercover

  • 11:15

    Angelo!

  • 11:45

    Disneys Fillmore

  • 12:15

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 12:30

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 13:00

    Barbie -Modezauber in Paris

  • 14:20

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 14:30

    Disney Phineas und Ferb

  • 15:00

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 15:30

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 16:00

    Funf Freunde -Fur alle Falle

  • 16:30

    Funf Freunde -Fur alle Falle

  • 16:55

    Funf Freunde -Fur alle Falle

  • 17:15

    Funf Freunde -Fur alle Falle

  • 17:45

    Funf Freunde -Fur alle Falle

  • 18:20

    Coop gegen Kat

  • 18:45

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 19:10

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 19:25

    Disneys American Dragon

  • 19:55

    Disney Pair of Kings -Die Konigsbruder

  • 20:15

    Disney Zeke und Luther

  • 20:45

    Disney Pair of Kings -Die Konigsbruder

  • 21:15

    Disneys Tarzan & Jane

  • 22:55

    Dirk Bach prasentiert: Die Erdmanns

  • 23:25

    Mayday

  • 00:20

    Austin Stevens -Der Gefahrensucher

  • 01:20

    Shop24Direct Schlagernacht

  • 04:20

    Infomercials

 
  • 05:30

    "Ласи, върни се" - приключенски филм, САЩ, 1943, с Роди Макдауъл

  • 22:00

    "Мисис Софъл" - драма, САЩ, 1984, с Даян Кийтън

  • 23:50

    "Безразсъдно" - драма, САЩ, 1984, с Дарил Хана

  • 01:25

    "Фотоувеличение" - драма, Великобритания/Италия, 1966, с Дейвид Хемингс

  • 03:20

    "Целуни ме, Кейт" - мюзикъл, САЩ, 1953, с Катрин Грейсън

 
  • 05:30

    Кралят на тортите: Войници, пясък и салати

  • 06:00

    Сладка надпревара: Леголенд

  • 06:50

    Кралят на тортите: Сандали, сандвичи и рафтове

  • 07:20

    Кралят на тортите: Тръби, феникс и проблеми в кухнята

  • 07:45

    Как не трябва да се обличаме: Епизод 24

  • 08:40

    Четири сватби: Епизод 13

  • 09:35

    Кажете ДА на булчинската рокля: Страхотна рокля

  • 10:00

    Татуировки в Маями: Купон

  • 10:55

    Детски конкурси за красота: Пролетният конкурс "Златното крайбрежие на О.К."

  • 11:50

    Кейт, Джон и пълният им дом: Семейната киновечер на Джон и Кейт

  • 12:45

    Сладка надпревара: Леголенд

  • 13:40

    Кралят на тортите: Сандали, сандвичи и рафтове

  • 14:10

    Кралят на тортите: Тръби, феникс и проблеми в кухнята

  • 14:35

    Как не трябва да се обличаме: Епизод 24

  • 15:30

    Срещи в мрака: Епизод 2

  • 16:25

    Кажете ДА на булчинската рокля: Страхотна рокля

  • 16:55

    Кажете ДА на булчинската рокля: Да или не

  • 17:20

    Татуировки в Ел Ей: Голямото откриване на "Татуировки в Ел Ей"

  • 18:15

    Пристрастени към изгодно пазаруване: Епизод 3

  • 18:45

    Пристрастени към изгодно пазаруване: Епизод 4

  • 19:10

    Моята гръцка кухня: Пости и празник

  • 19:40

    Моята гръцка кухня: Лятна сватба

  • 20:05

    Най-добрият майстор готвач на Америка: Епизод 3

  • 21:00

    Изумителни детски партита: Голямото пиратско парти на Алекс

  • 21:30

    И заживели весело и щастливо: Мокра сватба, гола сватба и Емпайър стейт билдинг

  • 21:55

    По-готина от дъщеря ми: Епизод 2

  • 22:25

    Кралят на тортите: Тоалетни и платове

  • 22:50

    Потомството: Епизод 2

  • 23:45

    Жените полицаи от окръг Броуърд: Не бягах аз!

  • 00:40

    Татуировки в Ел Ей: Влюбването на Кат

  • 01:40

    Изумителни детски партита: Голямото пиратско парти на Алекс

  • 02:10

    И заживели весело и щастливо: Мокра сватба, гола сватба и Емпайър стейт билдинг

  • 02:40

    По-готина от дъщеря ми: Епизод 2

  • 03:10

    Кралят на тортите: Тоалетни и платове

  • 03:40

    Потомството: Епизод 2

  • 04:35

    Жените полицаи от окръг Броуърд: Не бягах аз!

 
  • 05:00

    The Blue Continent: (Ep6) - New Zealand and Tonga

  • 06:00

    Globe Trekker: (Ep1) - Los Angeles City Guide

  • 07:00

    Cruising the Spirit of Adventure: (Ep1) - Cruising the Spirit of Adventure

  • 08:00

    People of the Sea: (Ep5) - India

  • 09:00

    Cruise Today: (Ep5) - September

  • 09:30

    Distant Shores: (Ep7) - The Saints

  • 10:00

    Travel Today: (Ep9) - September

  • 10:30

    Essential: (Ep6) - South Korea

  • 11:00

    Globe Trekker: (Ep2) - Germany 2

  • 12:00

    Travel Notebook: (Ep9) - Armenia with Bertrand De Miollis

  • 13:00

    World's Greatest Motorcycle Rides: (Ep1) - New Zealand Pt1

  • 14:00

    Great Scenic Railways-New Zealand: (Ep3) - Taieri Gorge and The Kingston Flyer

  • 14:30

    Cruise Today: (Ep5) - September

  • 15:00

    Globe Trekker: (Ep3) - World War 2

  • 16:00

    Food Tripper: (Ep1) - Miami

  • 17:00

    People of the Sea: (Ep6) - Japan

  • 18:00

    Globe Trekker: (Ep4) - South Atlantic

  • 19:00

    How To Holiday Greener: (Ep4) - Wales

  • 19:30

    Cruise Today: (Ep5) - September

  • 20:00

    The Blue Continent: (Ep4) - French Polynesia

  • 21:00

    World's Greatest Motorcycle Rides: (Ep2) - New Zealand Pt2

  • 22:00

    Globe Trekker: (Ep13) - Jerusalem and West Bank

  • 23:00

    Glutton For Punishment: (Ep7) - Potato Peeling Competition

  • 23:30

    How To Holiday Greener: (Ep4) - Wales

  • 00:00

    Nomad's Land: (Ep3) - Kyrgyzstan

  • 01:00

    The Blue Continent: (Ep4) - French Polynesia

  • 02:00

    World's Greatest Motorcycle Rides: (Ep2) - New Zealand Pt2

  • 03:00

    Globe Trekker: (Ep13) - Jerusalem and West Bank

  • 04:00

    People of the Sea: (Ep6) - Japan

 
  • 05:00

    Dream Destinations: (Ep25) - Canadian Rockies and New York

  • 05:30

    Dream Destinations: (Ep26) - Florida Keys

  • 06:00

    Globe Trekker: (Ep1) - Los Angeles City Guide

  • 07:00

    Culinary Asia: (Ep4) - India

  • 08:00

    Culinary Asia: (Ep5) - Malaysia

  • 09:00

    Culinary Asia: (Ep6) - Thailand

  • 10:00

    Secrets of Bangkok: (Ep1) - Secrets of Bangkok

  • 11:00

    Globe Trekker: (Ep4) - South Atlantic

  • 12:00

    Globe Trekker: (Ep11) - New Zealand 2

  • 13:00

    World's Greatest Motorcycle Rides: (Ep2) - New Zealand Pt2

  • 14:00

    Inside Walt Disney Studios - Paris: (Ep1) - Inside Walt Disney Studios - Paris

  • 15:00

    Globe Trekker Special: (Ep1) - Animal Adventures

  • 16:00

    Travel Today: (Ep9) - September

  • 16:30

    Journey Into Wine...: (Ep4) - Romania

  • 17:00

    Inside Luxury Travel-Varun Sharma: (Ep6) - Barcelona

  • 18:00

    Globe Trekker: (Ep1) - Barcelona

  • 19:00

    How To Holiday Greener: (Ep4) - Wales

  • 19:30

    Cruise Today: (Ep5) - September

  • 20:00

    Tall Ship Explorers: (Ep1) - They Call Themselves Yuhup

  • 21:00

    Essential Specials: (Ep4) - Essential Natural World

  • 22:00

    Globe Trekker: (Ep5) - Great Natural Wonders

  • 23:00

    Inside Walt Disney Studios - Paris: (Ep1) - Inside Walt Disney Studios - Paris

  • 00:00

    How To Holiday Greener: (Ep4) - Wales

  • 00:30

    Cruise Today: (Ep5) - September

  • 01:00

    Trabant Trek: (Ep11) - The Great Divide

  • 01:30

    Word Travels: (Ep10) - Ecuador

  • 02:00

    Tall Ship Explorers: (Ep1) - They Call Themselves Yuhup

  • 03:00

    Globe Trekker: (Ep5) - Great Natural Wonders

  • 04:00

    Globe Trekker Special: (Ep1) - Animal Adventures

 
  • 05:00

    Глътка от мъдростта на Индия

  • 05:30

    Куба - райският ад

  • 06:00

    Гърция

  • 06:30

    Възстановяване на слуха

  • 07:00

    Китайският пролетен фестивал

  • 07:30

    Традицонните облекла в Тибет

  • 08:00

    Добитъка в Америка

  • 08:30

    Джоузеф Конрад - писател и мореплавател

  • 09:00

    Поглед над Франция

  • 09:30

    Академията за изящни изкуства

  • 10:00

    Пътуване към скалите част 2

  • 10:30

    Водопадите

  • 11:00

    Бързи ледени води

  • 11:30

    Гърция - Акропола

  • 12:00

    София - прозорец към културно - историческото наследство

  • 12:30

    Фолклорна трапеза

  • 13:00

    Фолклорна трапеза

  • 13:30

    Балкан Фолк

  • 14:00

    Китайският пролетен фестивал

  • 14:30

    Традицонните облекла в Тибет

  • 15:00

    Гърция

  • 15:30

    Мачу Пикчу - намереният град

  • 16:00

    Автоматизация

  • 16:30

    Голо бърдо - Непознатите българи

  • 17:00

    Морски преживявания

  • 17:30

    Сaпарева баня - божествен дар в Рила

  • 18:00

    Държавна администрация

  • 18:30

    Мистичният храм в Добърско

  • 19:00

    Една Одисея из цикладските острови на Гърция

  • 19:30

    Белград част 2

  • 20:00

    Бялата пустиня на Египет

  • 20:30

    Космическа катастрофа

  • 21:00

    Потайностите на Кайро

  • 21:30

    Академията за изящни изкуства

  • 22:00

    Пожар в Остин

  • 22:30

    Христо и Жеравна

  • 23:00

    Иберостар - да се изкъпеш в лукс

  • 23:30

    Хотел Хелиос

  • 00:00

    Гърция

  • 00:30

    Възстановяване на слуха

  • 01:00

    Китайският пролетен фестивал

  • 01:30

    Традицонните облекла в Тибет

  • 02:00

    Ехо от шамански тъпан

  • 02:30

    Ехо от шамански тъпан

  • 03:00

    Ехо от шамански тъпан

  • 03:30

    Ехо от шамански тъпан

  • 04:00

    Ехо от шамански тъпан

  • 04:30

    Ехо от шамански тъпан

 
  • 05:00

    "Среднощно препускане" - Приключенска комедия - САЩ, 1988 г.

  • 07:20

    "Твоите приятели и съседи" - Комедийна драма - САЩ, 1998 г.

  • 09:00

    "Самотникът" - Комедия - САЩ, 1984 г.

  • 11:00

    "Вик за свобода" - Номинирана за "Оскар" биографична драма - Великобритания, 1987 г.

  • 13:40

    "Такси "Ди Си" - Екшън комедия - САЩ, 1983 г.

  • 15:20

    "Това е моят живот" - Комедийна драма - САЩ, 1992 г.

  • 17:00

    "Ченге и половина" - Семейна комедия - САЩ, 1993 г.

  • 19:00

    "Войната за Милагро Бийнфилд" - Наградена с "Оскар" комедийна драма - САЩ, 1988 г.

  • 21:00

    "Законът на Картър" - Трилър - САЩ, 2000 г.

  • 22:50

    "Среднощно препускане" - Приключенска комедия - САЩ, 1988 г.

  • 01:00

    "Неверни съпруги", 6-а част - Еротичен филм - САЩ, 2009 г.

  • 03:00

    "Слава" - Еротичен филм - САЩ, 2008 г.

 
  • 05:00

    Моето бебе - предаване за бременност и майчинство

  • 05:30

    Кухнята на мама - предаване за бременност и майчинство

  • 06:00

    За градината - предаване за дома и градината

  • 06:30

    Тайните на красотата - предаване за здраве и красота

  • 06:32

    Колко лесно - занаяти и приложни изкуства

  • 07:00

    Домашна работилница - занаяти и приложни изкуства

  • 07:30

    Домашни експерти - предаване за дома и градината

  • 08:00

    От пекарната - кулинарно предаване

  • 08:30

    Свят от карамел - кулинарно предаване

  • 09:00

    Моето бебе - предаване за бременност и майчинство

  • 09:30

    Кухнята на мама - предаване за бременност и майчинство

  • 10:00

    Женски свят - предаване за мода и красота

  • 10:30

    Тайните на красотата - предаване за здраве и красота

  • 11:00

    Направи си сама - занаяти и приложни изкуства

  • 11:30

    Колко лесно - занаяти и приложни изкуства

  • 11:57

    Домашна работилница - занаяти и приложни изкуства

  • 12:25

    Домашна работилница - занаяти и приложни изкуства

  • 13:00

    3 минути с Мария Лаура - кулинарно предаване

  • 13:30

    3 минути с Дорджини - кулинарно предаване

  • 14:00

    Моето бебе - предаване за бременност и майчинство

  • 14:30

    Моето бебе - предаване за бременност и майчинство

  • 15:00

    Женски свят - предаване за мода и красота

  • 15:30

    Тайните на красотата - предаване за здраве и красота

  • 16:00

    За градината - предаване за дома и градината

  • 16:30

    Ателие за начинаещи - предаване за мода и красота

  • 17:00

    Домашна работилница - занаяти и приложни изкуства

  • 17:30

    Домашни експерти - предаване за дома и градината

  • 18:00

    От пекарната - кулинарно предаване

  • 18:30

    Свят от карамел - кулинарно предаване

  • 19:00

    Моето бебе - предаване за бременност и майчинство

  • 19:30

    Кухнята на мама - предаване за бременност и майчинство

  • 20:00

    Женски свят - предаване за мода и красота

  • 20:30

    Тайните на красотата - предаване за здраве и красота

  • 21:00

    Направи си сама - занаяти и приложни изкуства

  • 21:30

    Ателие за начинаещи - предаване за мода и красота

  • 22:00

    Домашна работилница - занаяти и приложни изкуства

  • 22:30

    Домашна работилница - занаяти и приложни изкуства

  • 23:00

    3 минути с Мария Лаура - кулинарно предаване

  • 23:30

    3 минути с Дорджини - кулинарно предаване

  • 00:00

    Моето бебе - предаване за бременност и майчинство

  • 00:30

    Моето бебе - предаване за бременност и майчинство

  • 01:00

    Женски свят - предаване за мода и красота

  • 01:30

    Тайните на красотата - предаване за здраве и красота

  • 02:00

    За градината - предаване за дома и градината

  • 02:30

    Ателие за начинаещи - предаване за мода и красота

  • 03:00

    Домашна работилница - занаяти и приложни изкуства

  • 03:30

    Домашни експерти - предаване за дома и градината

  • 04:00

    3 минути с Мария Лаура - кулинарно предаване

  • 04:30

    3 минути с Дорджини - кулинарно предаване

 
  • 07:00

    Нежно събуждане

  • 10:00

    Хитовете на VH1

  • 11:00

    Музика за хората

  • 12:00

    Топ 10: "Аеросмит"

  • 13:00

    Музика за хората

  • 14:00

    Уикенд "Три в едно"

  • 17:00

    Обратно броене

  • 20:30

    Най-доброто от уикенд "Три в едно"

  • 21:00

    Треска в събота вечер

  • 00:00

    Буги нощи

  • 01:00

    Музика по VH1

 
  • 06:00

    "Мега машини" 13 еп.

  • 07:00

    "Спешно отделение "Еверест" 1 еп.

  • 08:00

    "Специални мисии" 4 еп.

  • 09:00

    "Морковът или тоягата" 1 еп.

  • 10:00

    "Да надхитриш терористите"

  • 11:00

    "Стелт. невидим полет"

  • 12:00

    "Мега машини" 13 еп.

  • 13:00

    "Спешно отделение "Еверест" 1 еп.

  • 14:00

    "Специални мисии" 4 еп.

  • 15:00

    "Морковът или тоягата" 1 еп.

  • 16:00

    "Да надхитриш терористите"

  • 17:00

    "Стелт. невидим полет"

  • 18:00

    "Работилница за танкове" 1 еп.

  • 19:00

    "Спешно отделение "Еверест" 2 еп.

  • 20:00

    "Специални мисии" 5 еп.

  • 21:00

    "На ръба на живота" 1 еп.

  • 22:00

    "Безопасно ли е да се лети? Полет № 253 за Детройт"

  • 23:00

    "Деби завладява Далас отново" 2 еп.

  • 23:30

    "По-дълбоко гърло" 2 еп.

 
  • 05:00

    "Пътешествието на човека" 1 еп.

  • 06:00

    "Фермата от времето на крал Едуард" 9 еп.

  • 07:00

    "Добре дошли в 80-те" 2 еп.

  • 08:00

    "В търсене на нацистите" 9 еп.

  • 09:00

    "Битка за надмощие"

  • 10:00

    "Пластичната хирургия в древността" 2 еп.

  • 11:00

    "Проблемът с Толстой" 1 еп.

  • 12:00

    "Ние, европейците" 1 еп.

  • 13:00

    "Пътешествието на човека" 1 еп.

  • 14:00

    "Фермата от времето на крал Едуард" 9 еп.

  • 15:00

    "Добре дошли в 80-те" 2 еп.

  • 16:00

    "В търсене на нацистите" 9 еп.

  • 17:00

    "Свещена музика" 3 еп.

  • 18:00

    "Изгубените древни градове" 2 еп.

  • 19:00

    "Чингис хан"

  • 20:00

    "Ние, европейците" 2 еп.

  • 21:00

    "Островът на Минотавъра" 1 еп.

  • 22:00

    "Фермата от времето на крал Едуард" 10 еп.

  • 23:00

    "Революция на белия екран. нови лица в Холивуд"

  • 00:00

    "В търсене на нацистите" 10 еп.

  • 01:00

    "Свещена музика" 3 еп.

  • 02:00

    "Изгубените древни градове" 2 еп.

  • 03:00

    "Чингис хан"

  • 04:00

    "Ние, европейците" 2 еп.

 
  • 05:00

    "Последен шанс да спасим носорозите, с Гриф Рис Джоунс"

  • 06:00

    "Планетата Земя - бъдещето 1 еп.

  • 07:00

    "За акулите и хората" 3 еп.

  • 08:00

    "Да се заемеш с оцеляване"

  • 09:00

    "Убийство на гарвани"

  • 10:00

    "Пазители на природата. рехабилитация на павианите"

  • 10:30

    "Щурият ветеринар" 1 еп.

  • 11:00

    "Откъснати от света. история на оцеляването" 3 еп.

  • 12:00

    "Вълкът и Вълчицата" 1 еп.

  • 13:00

    "Последен шанс да спасим носорозите, с Гриф Рис Джоунс"

  • 14:00

    "Планетата Земя - бъдещето" 1 еп.

  • 15:00

    "За акулите и хората" 3 еп.

  • 16:00

    "Дневниците на слона", втори сезон 4 еп.

  • 16:30

    "Зоопаркът" 4 еп.

  • 17:00

    "Тигър на лов"

  • 18:00

    "Дневниците на един рейнджър" 4 еп.

  • 19:00

    "Бял сокол, бял вълк"

  • 20:00

    "Да отгледаш Санчо"

  • 21:00

    "Островът на акулите с Найджъл Марвин" 5 еп.

  • 22:00

    "Зоопаркът" 13 еп.

  • 22:30

    "Зоопаркът" 14 еп.

  • 23:00

    "Истинският "Боен клуб"

  • 00:00

    "Дневниците на слона", втори сезон 4 еп.

  • 00:30

    "Зоопаркът" 4 еп.

  • 01:00

    "Тигър на лов"

  • 02:00

    "Дневниците на един рейнджър" 4 еп.

  • 03:00

    "Бял сокол, бял вълк"

  • 04:00

    "Да отгледаш Санчо"

 
  • 05:20

    "авто мобил" - журнал

  • 06:25

    "Пач Адамс" - комедия, САЩ, 1998

  • 08:35

    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица

  • 09:40

    "Дивата всекидневна" - доку-поредица

  • 10:40

    "Треньори на кучета" - доку-поредица

  • 11:45

    "Детегледачка в чужбина" - доку-поредица

  • 13:00

    "Протокол по часове за 11.09.: 12.00 ч."

  • 13:15

    "Атентаторите" - документация

  • 14:00

    "Протокол по часове за 11.09.: 13.00 ч."

  • 14:05

    "Двигателят - Бин Ладен" - документация

  • 15:00

    "Протокол по часове за 11.09.: 14.00 ч."

  • 15:05

    "Смъртоносният полет" - документация

  • 16:00

    "Протокол по часове за 11.09.: 15.00 ч."

  • 16:05

    "Нападението" - документация

  • 17:00

    "Протокол по часове за 11.09.: 16.00 ч."

  • 17:05

    "Кулите се сриват" - документация

  • 18:00

    "Протокол по часове за 11.09.: 17.00 ч."

  • 18:05

    "Пресъздаване на катастрофата" - документация

  • 19:00

    "Протокол по часове за 11.09.: 18.00 ч."

  • 19:05

    "Ню Йорк е в шок" - документация

  • 20:00

    "Протокол по часове за 11.09.: 19.00 ч."

  • 20:05

    "Пади - един от героите на 11.09." - документация

  • 21:00

    "Протокол по часове за 11.09.: 20.00 ч."

  • 21:05

    "Една нация в извънредно положение" - документация

  • 22:00

    "Протокол по часове за 11.09.: 21.00 ч."

  • 22:05

    "Америка отвръща на удара" - документация

  • 23:00

    "Протокол по часове за 11.09.: 22.00 ч."

  • 23:05

    "Равносметка на събитията от 11 септември" - документация

  • 01:00

    "Тревога за Флориан 23" - документация

  • 02:45

    "Пач Адамс" - комедия, САЩ, 1998

  • 04:40

    "Въздушният бос 3" - екшън филм, САЩ, 1999

 
  • 05:00

    "Бялата лястовица" /п/

  • 05:40

    Документална поредица /п/

  • 06:00

    Eковести /п

  • 06:10

    "На светло" с Красимир Николов/п/

  • 07:30

    "Отряд Z"- детска анимация

  • 08:30

    Eковести

  • 09:00

    "ТВ меню"

  • 09:30

    "Тейлър" - сериен филм /п/

  • 10:30

    "Пирати" - документална поредица

  • 11:00

    "Да срещнеш приказния принц" - сериен филм /п/

  • 12:00

    Eковести

  • 12:30

    "Екстремни професии" - документална поредица

  • 13:00

    "Булеварден роман" - драма, Франция, режисьор Клод Льолуш, с участието на Фани Ардан, Доминик Пиньон, Мишел Барниер, Мириам Боайе и др.

  • 15:00

    "Пирати" - документална поредица/п/

  • 15:30

    "ТВ меню"

  • 16:00

    Eковести

  • 16:30

    "Да срещнеш приказния принц" - сериен филм /п/

  • 17:30

    "Тайнствена земя" - телевизионна поредица

  • 18:00

    Eковести

  • 18:10

    Документален филм

  • 19:00

    "Екстремни професии" - документална поредица

  • 19:30

    "Преследване" - комедия, режисьор Денис Лавал, с участието на Кристофър Плъмли, Линдзи Фелтън, Джон Крайър и др.

  • 21:00

    Eковести

  • 21:30

    "Обучението на феите" - Испания, Франция, Аржентина, режисьор Хосе-Луис Куерда, с участието на Рикардо Дарин, Ирен Жакоб, Бебе, Виктор Валдивия, Жоржи Бош, Глория Роч и др.

  • 23:00

    "Богати и известни" - документална поредица

  • 00:00

    Eковести

  • 00:10

    Тв сериен филм /п/

  • 03:00

    Документална поредица/п/

  • 04:00

    "Бялата лястовица" /п/

 
  • 08:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 08:20

    "Мутафчиеви"

  • 08:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 09:00

    "Образователен справочник"

  • 09:05

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 09:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 09:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 10:20

    "Образователен справочник"

  • 10:25

    "Енчо Пиронков"

  • 10:45

    "На хорото"

  • 11:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 11:20

    "Мутафчиеви"

  • 11:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 12:00

    "Образователен справочник"

  • 12:05

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 12:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 12:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 13:20

    "Образователен справочник"

  • 13:25

    "Енчо Пиронков"

  • 13:45

    "На хорото"

  • 14:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 14:20

    "Мутафчиеви"

  • 14:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 15:00

    "Образователен справочник"

  • 15:05

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 15:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 15:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 16:20

    "Образователен справочник"

  • 16:25

    "Енчо Пиронков"

  • 16:45

    "На хорото"

  • 17:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 17:20

    "Мутафчиеви"

  • 17:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 18:00

    "Образователен справочник"

  • 18:05

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 18:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 18:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 19:20

    "Образователен справочник"

  • 19:25

    "Енчо Пиронков"

  • 19:45

    "На хорото"

  • 20:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 20:20

    "Мутафчиеви"

  • 20:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 21:00

    "Образователен справочник"

  • 21:05

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 21:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 21:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 22:20

    "Образователен справочник"

  • 22:25

    "Енчо Пиронков"

  • 22:45

    "На хорото"

 
  • 05:15

    "Криминални истории" - 7046 еп.

  • 06:05

    "Окончателна справедливост с Ерин Брокович" - 19 еп.

  • 07:00

    "Полицията" - 4 и 5 eп.

  • 07:50

    "Инспекторите" - 1 и 2 еп.

  • 08:40

    "Градски медици" - 11 еп.

  • 09:30

    "Разследване на катастрофи" - 1 еп.

  • 10:20

    "Детската болница в окръг Ориндж" - 4 еп.

  • 11:10

    "Чудеса с животни" - 1011 еп.

  • 12:00

    "Това е чудо!" - 39 еп.

  • 12:50

    "Полицията" - 4 и 5 eп.

  • 13:40

    "Градски медици" - 11 еп.

  • 14:30

    "Разследване на катастрофи" - 1 еп.

  • 15:20

    "Детската болница в окръг Ориндж" - 4 еп.

  • 16:10

    "Чудеса с животни" - 1011 еп.

  • 17:00

    "Това е чудо!" - 39 еп.

  • 17:50

    "Инспекторите" - 1 и 2 еп.

  • 18:40

    "Веществено доказателство 1" - 209 и 210 еп.

  • 19:30

    "Престъпление и справедливост" - 1 и 2 еп.

  • 20:20

    "Съдебни медици" - 12 и 13 еп.

  • 21:10

    "Неизлечимо болни" - 17 и 18 еп.

  • 22:00

    "Разследване на катастрофи" - 1 еп.

  • 22:50

    "Необичайни заподозрени" - 3 еп.

  • 23:40

    "Уличен съд" - 86 и 87 еп.

  • 00:30

    "Детективи екстрасенси" - 3 еп.

  • 01:20

    "Костите говорят"- 3 еп.

  • 02:10

    "Нерешни загадки" - 110 еп.

  • 03:00

    "Престъпление и справедливост" - 1 и 2 еп.

  • 03:50

    "Веществено доказателство 1" - 209 и 210 еп.

  • 04:40

    "Криминални истории" - 8003 еп.

 
  • 05:20

    "Престъпление и любов" - 183 еп.

  • 06:10

    "Лоша отплата" - 122 еп.

  • 07:00

    "Къде е Елиса?" - 21 еп.

  • 07:55

    "От любов към Глория" - 83 - 87 еп.

  • 12:20

    "С вкус на страст" - 3 еп.

  • 13:20

    "Амазония" - 20 - 24 еп.

  • 17:50

    "С вкус на страст" - 4 еп.

  • 18:40

    "Къде е Елиса?" - 21 еп.

  • 19:35

    "Чаровникът" - 27 и 28 еп.

  • 21:30

    "Къде е Елиса?" - 22 еп.

  • 22:25

    "Агенция "Мечта" - игрален филм

  • 00:00

    "Дона Флор и нейните двама съпрузи" - 14 еп.

  • 00:55

    "Къде е Елиса?" - 22 еп.

  • 02:40

    "Обърни се да се влюбиш" - 52 - 56 еп.

 
  • 05:30

    Днес и утре

  • 06:05

    Олимпийски хроники/п/

  • 06:35

    За животните с любов/п/

  • 07:00

    Легендата за Снежанка - анимационен филм

  • 07:25

    Телепазарен прозорец

  • 07:40

    Феномени - детско музикално състезание/п/

  • 08:35

    Войната на таралежите - тв филм /4 серия/

  • 09:40

    Световен ветроходен тур 2011 /8 филм/

  • 10:05

    Вяра и общество: "Църквата майка" - документален филм/п/

  • 11:00

    Малки истории/п/

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    Бразди

  • 13:00

    Иде нашенската музика/п/

  • 14:00

    Библиотеката/п/

  • 14:30

    245.5 - документален филм на Олег Ковачев/п/

  • 15:00

    Красива наука - тв проект на БНТ и Британски съвет/п/

  • 15:55

    Европейско първенство по волейбол: Словакия - България/мъже/, пряко предаване от Прага/Чехия/

  • 18:00

    В кадър: Като гореща вода за шоколад/п/

  • 18:30

    Синьо лято - тв филм /19, последен епизод/

  • 19:20

    Смърфовете - анимационен филм

  • 19:45

    Лека нощ, деца!: Малкото мече

  • 20:00

    По света и у нас

  • 20:45

    Шоуто на Канала

  • 21:45

    Имението "Хауърдс Енд" - игрален филм/копродукция, 1992г./, режисьор Джеймс Айвъри, в ролите: Хелена Бонам-Картър, Ема Томпсън, Ванеса Редгрейв, Антъни Хопкинс и др.

  • 00:05

    Международен джаз фестивал Банско 2011: Мило Сухомел квартет/Словакия/, Анкара Комбо бенд и Елиф Теджер/Турция/

  • 00:45

    Добро утро, нощ - игрален филм/Италия, 2003г./, режисьор Марко Белокио, в ролите: Луиджи Ло Качо, Мая Санса, Роберто Херлицка и др. (12)

  • 02:30

    Шоуто на Канала/п/

  • 03:30

    Видеоклипове

  • 03:55

    Днес и утре/п/

  • 04:20

    Малки истории/п/

 
  • 05:10

    Свидетели: "О, Добруджански край" - документален филм за връщането на Южна Добруджа /п/

  • 05:35

    Европейски дневник /п/

  • 05:45

    Частен случай /п/

  • 05:50

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу /п/

  • 06:15

    В наше село /БНТ Пирин/

  • 06:45

    13 + /п/

  • 07:10

    Реката - анимационен филм

  • 07:20

    Принцът и просякът - тв филм (2005), режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Досьо Досев, Иван Ранков, Пламен Димитров, Анета Сотирова, Ивайло Герасков, Пламена Гетова и др.

  • 08:55

    Аз се върнах /п/

  • 09:20

    Време за готвене /п/

  • 09:45

    Български уроци - аз уча български /първо ниво/п/

  • 10:00

    Рецепта за култура - токшоу с Юрий Дачев /п/

  • 11:00

    Дива патица между годините - документален филм за писателя Станислав Стратиев

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    Часът на зрителите /п/

  • 13:00

    Пред олтара на операта /п/

  • 13:30

    Атлас: Край брега на тиха Струма

  • 13:55

    Българска кинокласика: 50-те години на миналия век: "Гераците" - игрален филм (1956), режисьор Антон Маринович, в ролите: Георги Стаматов, Иван Димов, Мария Попова, Стефан Пейчев, Ангелина Сарова и др.

  • 15:25

    120 минути голям смях с Георги Калоянчев /втора част/

  • 16:25

    И ние го можем /п/

  • 16:55

    Феномени - детско музикално състезание

  • 17:55

    Баскетбол /мъже/: Европейско първенство /втора фаза/ - пряко предаване от Вилнюс, Литва

  • 19:50

    Европейски дневник /п/

  • 20:00

    По света и у нас

  • 20:45

    Сен Тропе: "Заради любовта на една майка" - тв филм, Франция /241 епизод/

  • 21:40

    Часът на българската музика: Нели Рангелова /п/

  • 22:40

    Рецепта за култура - токшоу с Юрий Дачев /п/

  • 23:40

    Европейски дневник /п/

  • 23:50

    Шоуто на Канала

  • 00:50

    Златен фонд на БНТ: "Римска баня" - телевизионна постановка по пиесата на Станислав Стратиев (1989 г.), режисьор Уляна Матева, в ролите: Кирил Варийски, Красимир Ранков, Емануела Шкодрева, Иван Налбантов, Георги Георгиев и др.

  • 02:15

    Панорама с Бойко Василев /п/

  • 03:15

    120 минути голям смях с Георги Калоянчев /втора част/п/

  • 04:15

    Полет над нощта - нощен блок /п/

 
  • 05:40

    "Приказки от Холивуд"

  • 06:10

    "Непокорните" - сериал 250 еп.

  • 07:00

    Избрано от "Сутрин с ВВТ"

  • 09:00

    "Кънтри с Лили"

  • 09:30

    "Градски забивки"

  • 10:30

    "Откровено с Ели" - избрано

  • 11:45

    TV пазар

  • 12:00

    "Звезден прах" - светско предаване с Ева Кикерезова

  • 13:30

    Избрано от "Сутрин с ВВТ"

  • 14:15

    TV пазар

  • 14:30

    "Кънтри с Лили"

  • 15:00

    "Приказки от Холивуд"

  • 15:30

    Избрано от "Сутрин с ВВТ"

  • 15:45

    TV пазар

  • 16:00

    "Българската музика"

  • 17:00

    "Стронгмен шампионска лига" - световно първенство по силов многобой

  • 18:00

    "Звезден прах" - светско предаване с Ева Кикерезова

  • 19:30

    Новините

  • 20:15

    "Телохранителят" - игрален филм с участието на Тил Швайгер

  • 21:45

    "Така го правят жените" - избрано

  • 23:00

    Новините

  • 23:40

    "Истинска болка" - двубой по смесени бойни изкуства

  • 00:40

    "Откровено с Ели" - избрано

  • 01:10

    "Така го правят жените" - избрано

  • 03:00

    Новините

  • 03:40

    Избрано от "Сутрин с ВВТ"

  • 04:00

    "Истинска болка" - двубой по смесени бойни изкуства

 
  • 05:15

    "Гарванът" - сериал, /п/

  • 06:00

    "Семейство Сопрано" - сериал, сезон 4

  • 07:45

    "Ремингтън Стийл" - сериал, сезон 1, 2 епизода

  • 10:00

    "Татуировки в Маями" - реалити

  • 11:00

    "Долар за мъртвия" - уестърн с уч. на Емилио Естевес, Уилям Форсайт, Хауи Лонг, Джорди Мола и др., /п/

  • 12:50

    "Джак Шпионинът" - сериал

  • 13:20

    "Ларго Уинч" - сериал, сезон 2

  • 14:15

    "Поколение убийци" - сериал

  • 15:30

    "Пума боецът" - сериал

  • 16:30

    Студио "Висша Лига" - директно

  • 17:00

    "Съндърланд - Челси" - мач от английската Висша Лига, директно

  • 18:55

    Студио "Висша Лига" - директно

  • 19:30

    "Болтън - Манчестър Ю" - мач от английската Висша Лига, директно

  • 21:25

    Студио "Висша Лига" - директно

  • 22:00

    "Човешки щит" - екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Томи Хинкли, Хана Азулай-Хасфари, Стив Инууд и др.

  • 23:45

    "Пума боецът" - сериал, /п/

  • 00:45

    "Горещи моменти" - еротика

  • 03:25

    "Ремингтън Стийл" - сериал, сезон 1, 2 епизода, /п/

 
  • 06:00

    "Херкулес" - приключенски с уч. на Тимъти Далтън, Елизабет Пъркинс, Люк Форд, Пол Телфър, Люк Форд, Шон ОСтин, Лили Собиески и др., II част, /п/

  • 07:35

    "Закрилникът" - приключенски екшън с уч. на Долф Лундгрен, Джери Спрингър, Шакира Ледард и др.

  • 10:00

    "Любителката на мистерии: Изкупление" - мистери с уч. на Кели Мартин, Кларънс Уилямс III, Кейси Сандър и др., /п/

  • 12:00

    "Херкулес: Изгубеното царство" - приключенски с уч. на Кевин Сорбо, Антъни Куин, Рене О'Конър, Ерик Клоуз и др.

  • 13:50

    "Дух" - комедия с уч. на Патрик Суейзи, Деми Мур, Тони Голдуин, Упи Голдбърг и др.

  • 16:10

    "Американска рапсодия" - драма с уч. на Настася Кински, Скарлет Йохансен, Тони Голдуин и др.

  • 18:15

    "Хайде в пандиза" - комедия с уч. на Чи Макбрайд, Дакс Шепърд, Уил Арнети др.

  • 20:00

    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1

  • 21:00

    "Лара Крофт: Томб Рейдър" - приключенски екшън с уч. на Анджелина Джоли, Джон Войт, Ной Тейлър, Даниел Крейг, Иън Глен и др.

  • 22:55

    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1, /п/

  • 23:50

    "Дух" - комедия с уч. на Патрик Суейзи, Деми Мур, Тони Голдуин, Упи Голдбърг и др.,/п/

  • 02:00

    "Закрилникът" - приключенски екшън с уч. на Долф Лундгрен, Джери Спрингър, Шакира Ледард и др., /п/

 
  • 06:00

    "Съпруг за Естела" - теленовела, 3 епизода

  • 09:15

    "Другата жена" - теленовела, 2 епизода

  • 11:15

    "Байландо - сцена на мечтите" - тв шоу

  • 13:15

    "Тайни в рая" - сериен филм

  • 14:15

    "Хотел на мечтите: Кариби" - романтичен филм

  • 16:00

    "Ева Луна" - сериен филм, 4 епизода

  • 19:55

    "Арлекин: Трудно да забравиш" - романтичен филм

  • 21:45

    "Хотел на мечтите: Кариби" - романтичен филм, /п/

  • 23:35

    "Арлекин: Трудно да забравиш" - романтичен филм, /п/

  • 01:20

    "Ева Луна" - сериен филм, 4 епизода, /п/

 
  • 07:00

    Животни - лечители - документален сериал

  • 08:00

    Ловци на чудовища - анимационен сериал

  • 08:30

    Кибер битки - анимационен сериал

  • 09:00

    Легендата за Зоро - анимационен сериал

  • 09:30

    Кърби - анимационен сериал

  • 10:00

    Франклин - анимационен сериал

  • 10:30

    Отряд Зет - анимационен сериал

  • 11:00

    Мегароботи - анимационен сериал

  • 11:30

    Кибер битки - анимационен сериал

  • 12:00

    Животни - лечители - документален сериал

  • 13:00

    Дивият ангел - теленовела

  • 14:00

    Продавачки - сериал

  • 15:00

    Дипломатически имунитет - сериал

  • 15:30

    Франклин и зеленият рицар - анимация

  • 17:00

    Гоцомецания - детско предаване

  • 18:00

    Дивият ангел - теленовела

  • 19:00

    Дивият ангел - теленовела

  • 20:00

    Дивият ангел - теленовела

  • 21:00

    Дивият ангел - теленовела

 
  • 05:00

    "Дивият ангел" - 150 епизод- теленовела

  • 06:00

    "Дивият ангел" - 151 епизод- теленовела

  • 07:00

    Детски свят : Ekids - анимационна поредица

  • 09:30

    "Мабанол Мотор Спорт"

  • 10:30

    Telestar

  • 11:00

    "Продавачки" - 13 епизод- сериал

  • 12:00

    "Разкажи ми една история" - игрален филм

  • 13:30

    Telestar

  • 14:00

    "Чанове и звънци" - музикално предаване за автентичен фолклор

  • 14:30

    "Семейни връзки" - 20 епизод- сериал

  • 15:00

    "Термометър" - Здравно предаване с Емил Рафаилов

  • 16:00

    Детски свят : Отряд "Z" - анимационна поредица

  • 16:30

    Детски свят : Франклин - анимационна поредица

  • 17:00

    Telestar

  • 17:30

    "Пълна къща" - 139 епизод- комедиен сериал, САЩ.

  • 18:00

    Новини

  • 18:30

    "Модна фиеста" - модно предаване с Марияна Аршева

  • 19:00

    "Веществени доказателства" - 3 епизод- сериал

  • 20:00

    "Блюстителят на реда"- игрален филм

  • 22:00

    Документален филм : Животни - лечители

  • 22:30

    "Дон Жуан в ада"- Драма, Испания. Режисьор: Гонсало Суарес. Участват: Фернандо Гийен, Марио Пардо, Чаро Лопес и др.

  • 00:30

    "Семейни връзки" - 20 епизод- сериал

  • 01:00

    "Продавачки" - 13 епизод- сериал

  • 02:00

    "Разкажи ми една история"- игрален филм

  • 03:30

    Документален филм : Животни - лечители

  • 04:00

    "Веществени доказателства" - 3 епизод- сериал

 
  • 05:00

    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"

  • 09:30

    Телешоп

  • 09:45

    Документален филм

  • 10:00

    Новини

  • 10:15

    Телешоп

  • 10:30

    Новини

  • 10:40

    "Под лупа"

  • 11:00

    Новини

  • 11:10

    Прогноза за времето

  • 11:15

    Спорт

  • 11:30

    Новини

  • 11:40

    "Под лупа"

  • 12:00

    Новини

  • 12:25

    Прогноза за времето

  • 12:30

    Новини

  • 12:40

    Агромаркет

  • 13:00

    Новини

  • 13:25

    Прогноза за времето

  • 13:30

    Новини

  • 13:45

    Документален филм

  • 14:00

    Новини

  • 14:10

    Прогноза за времето

  • 14:15

    Телестар

  • 14:30

    Новини

  • 14:35

    Документален филм

  • 15:00

    Новини

  • 15:10

    прогноза за времето

  • 15:15

    Спорт

  • 15:30

    Новини

  • 15:35

    Документален филм

  • 16:00

    Новини

  • 16:10

    Прогноза за времето

  • 16:15

    Агромаркет

  • 16:30

    Новини

  • 16:45

    Телестар

  • 17:00

    Новини

  • 17:25

    Прогноза за времето

  • 17:30

    Под лупа

  • 18:00

    Новини

  • 18:05

    Под лупа

  • 18:30

    Централна емисия НОВИНИ

  • 18:55

    Прогноза за времето

  • 19:00

    Новини

  • 19:15

    Прогноза за времето

  • 19:20

    Спорт

  • 19:30

    Новини

  • 19:35

    Евромакс

  • 20:00

    Новини

  • 20:10

    Документален филм

  • 20:30

    Новини

  • 20:35

    Спортна седмица

  • 21:00

    Новини

  • 21:20

    Прогноза за времето

  • 21:25

    Спорт

  • 21:30

    Новини

  • 21:35

    "Кариера" - публицистично предаване

  • 22:00

    Новини

  • 22:15

    Прогноза за времето

  • 22:20

    Спорт

  • 22:30

    "Утрешен вестник" - преглед на печата

  • 22:35

    "Евромакс"

  • 23:00

    Новини

  • 23:20

    Прогноза за времето

  • 23:25

    Спорт

  • 23:45

    "Седмицата "На фокус"

  • 00:00

    05.00 Новинарски информационен блок

 
  • 05:30

    "Жълтини" /п/

  • 06:00

    "Пет за четири" - неспортно предаване на С. Диков /п/

  • 07:40

    "Tелешоп"

  • 07:55

    "Мини Мис и Мини Мистър" с Илиана Балийска

  • 08:55

    "Tелешоп"

  • 09:10

    "Пентаграм" - предаване с парапсихолози /п/

  • 10:30

    "Времена и нрави" - предаване с проф. Ю. Вучков /п/

  • 13:00

    "Tелешоп"

  • 13:15

    Жълтини /п/

  • 13:45

    "Изяжте Крум Савов"- предаване на "Канал 3" /п/

  • 14:45

    "Tелешоп"

  • 15:00

    "Вън от рая" - авторско предаване на Лили Маринкова /п/

  • 16:00

    "Телемаркет"

  • 16:15

    "Пет за четири" - неспортно предаване на С. Диков

  • 17:45

    "Tелешоп"

  • 18:00

    "Последен писък" - авторско предаване за мода на Тони Рапонска /п/

  • 19:00

    "Едно към едно"- предаване за спорт на "Канал 3"

  • 23:00

    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3"

  • 00:00

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик" 1

  • 00:20

    "Еротични нощи" - еротика

  • 01:50

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик" 2

  • 02:10

    "Еротични нощи" - еротика

  • 03:30

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3" /п/

 
  • 12:00

    "Преди кръга" - шоу за английски футбол, директно

  • 13:00

    "УЕФА Шампионска Лига" - магазинно предаване, 4-ти епизод, повторение

  • 13:30

    "Атлетикс" - магазинно предаване за лека атлетика, 20-ти епизод, повторение

  • 14:00

    Лека атлетика - Диамантена Лига 2011 - турнир в Цюрих, Швейцария, повторение

  • 16:00

    "Класика от Висшата Лига" - Стоук С - Ливърпул (10-11), повторение

  • 16:30

    Студио "Висша Лига", директно

  • 17:00

    Футбол: Стоук С - Ливърпул, мач от английската Висша Лига, директно

  • 18:55

    Студио "Висша Лига", директно

  • 19:30

    "Класика от Висшата Лига" - Болтън - Манчестър Ю (04-05), повторение

  • 20:00

    Спидуей 2011 - за Нордик Гран При във Войенс, Дания, директно

  • 23:00

    Футбол: Манчестър С - Уигън, мач от английската Висша Лига, запис, в паузата - Нова Спорт Новини

  • 01:00

    "Преди кръга" - шоу за английски футбол, повторение

  • 02:00

    Край на програмата

 
  • 06:00

    "Гостите на "Здравей, България" - предаване на НТВ

  • 07:00

    "Иконостас"

  • 07:30

    "Агро пари" - програма за развитие на селските райони

  • 08:00

    "Майстор Мани"- детски анимационен сериал

  • 08:30

    "Каспър" - детски анимационен сериал

  • 09:00

    "Поли"- с уч. на Чийч Марин, Джей Мор, Джина Роуландс, Тони Шалуб, Трини Алварадо, Брус Дейвисън и др. 

  • 10:50

    "Сидни Уайт" - с уч. на Аманда Байнс, Сара Пакстън, Мат Лонг, Джак Карпентър, Джеръми Хауърд, Кристал Хънт и др.

  • 13:00

    "Шрек 2 " - анимация

  • 14:50

    "Усещане за жена" - с уч. на Ал Пачино, Крис О'Донъл, Филип Сиймор Хофман, Ал Латери и др.

  • 18:00

    "Отечествен фронт" - предаване на НТВ

  • 19:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 19:30

    "Темата на Нова"

  • 20:00

    "Миротворецът" - с уч. на Джордж Клуни, Никол Кидман, Марсел Юрес, Александър Балуев, Рене Медвезек, Гейвин Грийнауей, Деян Акимович, Марсел Юрес и др.

  • 22:40

    "Страх" - реалити шоу

  • 23:40

    "Рей" - с уч. на Джейми Фокс, Кери Уошингтън, Реджина Кинг, Клифтън Пауъл, Хари Леникс, Терънс Хауърд и др.

  • 03:30

    "Календар"- информационна емисия на НТВ /п/

  • 04:00

    "Живей за любовта" - сериен филм

 
  • 05:50

    "Докато всички са вкъщи"

  • 07:00

    Новини

  • 07:10

    Игрален филм: "Застрахователен агент"

  • 08:10

    Игрален филм: "Различни съдби"

  • 10:05

    "Свири, хармонико любима!"

  • 10:45

    "Пасторска проповед"

  • 11:00

    Новини

  • 11:15

    "Вкусно"

  • 11:50

    "Люсиена Овчинникова. Живот в очакване на любовта"

  • 13:00

    Новини

  • 13:15

    Юбилеен фестивал "Гласовитият КиВиН". Купа на носителите на купи

  • 15:55

    "Ералаш"

  • 16:05

    "Голямата разлика"

  • 17:00

    Игрален филм: "Обратно в СССР"

  • 19:00

    Новини

  • 19:15

    Игрален филм: "Обратно в СССР" (продължение)

  • 20:30

    "Голямото олимпийско надбягване"

  • 22:00

    Време

  • 22:15

    Премиера: "Фантомът на операта"

  • 23:20

    "Прожекторпарисхилтън"

  • 23:50

    Игрален филм: "Бялото слънце на пустинята"

  • 01:10

    "Тихият дом" на кинофестивала във Венеция

  • 01:45

    Игрален филм: "Сърдечни дела"

  • 03:15

    Игрален филм: "Живей по своему…"

  • 04:45

    Игрален филм: "Дъжд"

 
  • 05:00

    "Гордон в засада"

  • 05:40

    "Лов с лък"

  • 06:20

    "Вишнева костилка"

  • 06:55

    "Барабулка: Забравеният деликатес"

  • 08:00

    "С оръжие под вода"

  • 08:40

    "Майсторски клас"

  • 09:00

    "Светът на риболова"

  • 10:00

    "Дивечовъдство"

  • 10:40

    "Лов и риболов с Джеф Томас"

  • 11:00

    "Къде кълве"

  • 11:40

    "На лов в Новия свят"

  • 12:05

    "Алманах от странство"

  • 12:45

    "Американски риболов"

  • 13:25

    "На кука"

  • 13:40

    "Лов и риболов с Джеф Томас"

  • 14:00

    "Оръжие"

  • 14:30

    "История на лова"

  • 15:00

    "От нашия шеф-готвач"

  • 15:15

    "Ловни оръжия"

  • 15:55

    "Подводен лов"

  • 16:35

    "С въдица в открития океан"

  • 17:00

    "Личен опит"

  • 17:40

    "Големият риболов"

  • 18:10

    "Лов и риболов с Джеф Томас"

  • 18:30

    "На лов с Леонид Костюков"

  • 19:00

    "Дневниците на големия лов"

  • 20:00

    "Гордон в засада"

  • 20:40

    "Лов с лък"

  • 21:20

    "Вишнева костилка"

  • 21:55

    "Гвинея-Бисау - мечтата на рибаря"

  • 23:00

    "С оръжие под вода"

  • 23:40

    "Майсторски клас"

  • 00:00

    "Светът на риболова"

  • 01:00

    "Дивечовъдство"

  • 01:40

    "Лов и риболов с Джеф Томас"

  • 02:00

    "Къде кълве"

  • 02:40

    "На лов в Новия свят"

  • 03:10

    "Алманах от странство"

  • 03:50

    "Американски риболов"

  • 04:30

    "На кука"

  • 04:45

    "Ловни истории от Павел Гусев"

 
  • 05:00

    "Автограф" - звездите отблизо

  • 05:30

    "Златни хитове" - най-доброто

  • 06:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 06:05

    "Песните на България" - българска народна музика

  • 06:30

    "След първи петли" - музика за настроение

  • 07:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 07:30

    "По ноти" - уикенд музикална линия

  • 08:00

    "Промо" - новите хитове

  • 08:40

    "На фокус" - промо линия

  • 09:00

    "Бащино огнище" - програма за традициите

  • 09:30

    "Мегамикс" - само хитове

  • 10:00

    "Картини от Света" - музикална импресия

  • 10:05

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 10:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 11:00

    "Планета Лайв" - музикална програма

  • 11:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:00

    "По ноти" - уикенд музикална линия

  • 12:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 13:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 13:05

    "От извора" - българска народна музика

  • 14:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 14:10

    "Избери песен" - музикална игра

  • 15:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас

  • 16:00

    "Планета Хит" - избрано от Вас

  • 16:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 17:00

    "Автограф" - звездите отблизо

  • 18:00

    "Мегамикс" - само хитове

  • 18:30

    "Горещи хитове" - избрани песни

  • 19:00

    "Фолкмаратон" - предаване на "Пайнер" - премиера

  • 20:00

    "Хитове от "Планета" - музикална програма

  • 21:00

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 00:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 00:05

    "Мегамикс" - само хитове

  • 01:05

    "Планета Лайв" - музикална програма

  • 02:00

    "Картини от Света" - музикална импресия

  • 02:05

    "Нощна фиеста" - музикална програма

  • 03:00

    "Избрано от Вас" - музикална програма

  • 04:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 04:10

    "GSM парад" - избрани песни

 
  • 08:00

    Център

  • 08:20

    Светът на голфа

  • 09:20

    Център

  • 10:00

    Българският спорт

  • 10:30

    ФИФА футбол мондиал

  • 11:00

    Светът на голфа

  • 13:00

    ПРЯКО: Русия, Премиер лига: ЦСКА - Динамо

  • 15:00

    ФИФА футбол мондиал

  • 15:30

    ПРЯКО: Русия, Премиер лига: Локомотив - Зенит

  • 17:30

    Българският спорт

  • 18:00

    Център

  • 18:20

    Светът на спорта

  • 19:20

    ПРЯКО: Англия, Чемпиъншип: Ковънтри - Дарби Каунти

  • 21:20

    Център

  • 21:40

    Българският спорт

  • 22:00

    Център

  • 22:10

    Смесени бойни изкуства

  • 01:00

    Център

 
  • 05:00

    "На ползу роду" - док.филм

  • 05:40

    Класическа музика

  • 06:45

    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/ повторение/

  • 07:00

    "За вярата българска" с водещ отец Боян Саръев /повторение/

  • 08:00

    Ранни вести / на живо/

  • 10:15

    НОВИНИ - сутрешна емисия / на живо/

  • 10:30

    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков / на живо/

  • 11:50

    "Джон Лоутън представя Община Велинград" - документална поредица / на живо/

  • 12:30

    НОВИНИ - обедна емисия / на живо/

  • 12:45

    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева и Тодор Върбанов / на живо/

  • 14:15

    "Биберон" - предаване в помощ на младите майки

  • 14:45

    Китка народни песни

  • 15:00

    "Не мога да мълча" с Марин Кадиев

  • 15:30

    " "Кървата чешма" - док.филм - 3 част" - док.филм

  • 16:00

    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина

  • 17:00

    "Изгнаници клети …" - публицистика за геноцида над арменците

  • 17:30

    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"

  • 17:45

    "Паралакс" - публицистично предаване/ архив /

  • 19:30

    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/

  • 19:50

    "Другата история" - предаване за българската памет

  • 20:00

    "Кольо...това е" - док.филм - 1 част

  • 20:30

    "От българско, по- българско" с Галя Асенова / на живо/

  • 23:00

    Новини. Прогноза за времето /повторение/

  • 23:20

    "Другата история" - предаване за българската памет/повторение/

  • 23:30

    Класически концерт

  • 00:00

    Карай да върви, това е блус /повторение/

  • 02:00

    "Ученикът на майстора" - док.филм

  • 02:30

    Рок музика

  • 04:20

    Концерт на Академичен симфоничен оркестър

 
  • 05:55

    "Какво ви забърка Лео", кулинарно шоу - повторение

  • 06:20

    "Баркод", сезон 1, еп. 75, потребителско информационно шоу - повторение

  • 06:45

    "Джънго", еп. 1, анимация

  • 07:05

    "Кид версус Кет", сезон 1, еп. 19 и 20, анимация, Канада, 2008

  • 08:00

    "Уикенд с Миа Сантова", новинарско шоу

  • 09:00

    "Факторът Кошлуков", публицистично ток шоу

  • 11:45

    "Уикенд с Миа Сантова", новинарско шоу

  • 12:30

    "Точна диагноза", здравно предаване

  • 13:00

    "Фирмата", 1 част, трилър, драма, САЩ, 2007, с Крис Одонъл, Алфред Молина, Майкъл Кийтън

  • 14:55

    Формула 1: Тринадесети кръг от сезон 2011 за голямата награда на Италия, квалификация за място - на живо

  • 16:00

    "Идалго", приключенски екшън, САЩ, 2004, с Виго Мортенсън, Зулейка Робинсън, Омар Шариф

  • 18:45

    Новини

  • 20:00

    Литекс (Ловеч) - Черно Море (Варна) - Футболен мач от 5-ти кръг на "А" група - директно

  • 22:00

    Новини

  • 22:30

    "Балкан Офроуд Маратон", обзор на състезателния ден

  • 22:40

    "Пътят към 11 септември", 3 част, историческа драма, САЩ, 2006, с Харви Кайтел, Майкъл Бенийър, Уенди Крюсън

  • 00:45

    "Факторът Кошлуков", публицистично ток шоу - повторение

  • 03:10

    "Нецензурни снимки", драма, САЩ, 2000, с Джеймс Уудс, Грег Ти Нелсън, Даяна Скаруит

  • 04:50

    "Фирмата", 1 част, трилър, драма, САЩ, 2007, с Крис Одонъл, Алфред Молина, Майкъл Кийтън - повторение

 
  • 06:40

    Дворецът - ТВ сериал - 5 епизод

  • 07:30

    Детски свят - Чудовища и пирати

  • 08:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 08:30

    Това може да се случи утре - документална поредица - 3 епизод

  • 09:00

    Диви сърца - ТВ сериал - 1 епизод

  • 10:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 10:10

    На ползу роду - документален филм

  • 11:00

    Фолклорен изгрев

  • 11:30

    Успешно земеделие - предаване

  • 12:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 12:10

    Исторически календар

  • 12:15

    Законът на циганите - драма с Джоко Росич

  • 14:30

    Детски свят - Чудовища и пирати

  • 15:00

    Казино - криминална драма с Робърт де Ниро - 1 част

  • 16:30

    Прогноза за времето

  • 16:45

    Концертът - комедия

  • 18:20

    Колекция "Златни хитове"- Майкъл Джексън

  • 19:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 19:20

    Боклук - документална поредица - 14 епизод

  • 20:00

    Дипломатически имунитет - ТВ сериал - 11 епизод

  • 20:30

    Пианистът - драма с Ейдриън Броуди

  • 22:00

    Щрак

  • 22:30

    Няма новини от господ - черна комедия с Пенелопе Крус

  • 00:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 00:15

    Животни лечители - документална поредица - 9 епизод

  • 01:10

    Лечителят - драма с Шон Конъри

  • 02:40

    Град на насилието - екшън с Чарлз Бронсън

  • 04:10

    Музикален блок

 
  • 05:00

    "По изгрев слънце" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 07:00

    "Сутрешна доза" - музикален микс поп-фолк, BG/world pop и етно

  • 08:00

    Ретро парти

  • 08:10

    "Сутрешна доза" - музикален микс поп-фолк, BG/world pop и етно

  • 10:00

    Ретро парти

  • 10:10

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 10:30

    "Без кофеин"

  • 12:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 13:00

    "Нарисувай се...", музикално предаване

  • 13:30

    "Без кофеин"

  • 14:30

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 15:30

    Ретро парти

  • 15:40

    "Музикална мания" - микс попфолк, World Pop и етно

  • 17:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 17:30

    "Фолк мания" - микс попфолк и етно

  • 18:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 19:00

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк и BG поп

  • 21:00

    "Фен зона"- поздравителен блок, наживо

  • 00:00

    "Бели нощи" - музикален микс

  • 01:00

    Ретро парти

  • 01:10

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк, BG/World Pop, етно

 
  • 06:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 06:30

    Йога и Пилатес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 07:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 07:30

    Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 08:00

    Йога и Пилатес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 08:30

    Йога

  • 09:00

    Барбекю на двора - поредица за готвене на барбекю

  • 09:30

    Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня

  • 10:00

    Телепазарен прозорец

  • 10:20

    Вино и стил - поредица за изискани ресторанти

  • 10:30

    Мисис Чайлд и Мосю Пепен - кулинарна класика за всеки ден - звезден кулинарен дует

  • 11:00

    Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти

  • 11:30

    Откриването предстои - поредица за създаването на различни по стил ресторанти

  • 12:00

    Кулинарния дракон - кулинарно пътешествие в Китай

  • 12:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 13:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 13:30

    Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 14:00

    Йога и Пилатес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 14:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 15:00

    Телепазарен прозорец

  • 15:20

    Вино и стил - поредица за изискани ресторанти

  • 15:30

    Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня

  • 16:00

    Черешката на тортата - поредица за бутикови торти

  • 16:30

    Какво ядем - кулинарна енциклопедия

  • 17:00

    Кулинарния дракон - кулинарно пътешествие в Китай

  • 17:30

    Телепазарен прозорец

  • 17:45

    Вино и стил - поредица за изискани ресторанти

  • 18:00

    Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти

  • 18:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 19:00

    Кючек за начинаещи - изкуството на ориенталските танци

  • 19:30

    Барбекю на двора - поредица за готвене на барбекю

  • 20:00

    Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня

  • 20:30

    Полуостровът на съкровищата - предаване са уникални български храни

  • 21:00

    Мисис Чайлд и Мосю Пепен - кулинарна класика за всеки ден - звезден кулинарен дует

  • 21:30

    Кулинарния дракон - кулинарно пътешествие в Китай

  • 22:00

    Откриването предстои - поредица за създаването на различни по стил ресторанти

  • 22:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 23:00

    Какво ядем - кулинарна енциклопедия

  • 23:30

    Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти

  • 00:00

    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 00:30

    Ловец на храни - кулинарно сафари

  • 01:00

    Безкраен празник - лайфстайл

  • 01:30

    Кулинарните приключения на Тод Инглиш - рецепти от цял свят

 
  • 00:00

    КУЛИНАР - трети сезон - 15 еп.

  • 00:30

    Риболов в България - 28 еп.

  • 01:00

    МОЕТО КУЧЕ

  • 01:30

    Риболовни страсти

  • 02:30

    На лов с Иво Георгиев - втори сезон - 53 еп. /п/

  • 03:00

    ХОБИ НОВИНИ

  • 03:30

    НА ЛОВ С ХОБИ ТВ

  • 04:00

    НАСЛУКА - втори сезон - 41 еп. /п/

  • 05:00

    МОЕТО ХОБИ

  • 05:30

    Дестинация България

  • 06:00

    КУЛИНАР - трети сезон - 15 еп.

  • 06:30

    Риболов в България - 28 еп.

  • 07:00

    МОЕТО КУЧЕ

  • 07:30

    Риболовни страсти

  • 08:30

    На лов с Иво Георгиев - втори сезон - 53 еп. /п/

  • 09:00

    ХОБИ НОВИНИ

  • 09:30

    НА ЛОВ С ХОБИ ТВ

  • 10:00

    НАСЛУКА - втори сезон - 41 еп. /п/

  • 11:00

    МОЕТО ХОБИ

  • 11:30

    Дестинация България

  • 12:00

    КУЛИНАР - трети сезон - 15 еп.

  • 12:30

    Риболов в България - 28 еп.

  • 13:00

    МОЕТО КУЧЕ

  • 13:30

    Риболовни страсти

  • 14:30

    На лов с Иво Георгиев - втори сезон - 53 еп. /п/

  • 15:00

    ХОБИ НОВИНИ

  • 15:30

    НА ЛОВ С ХОБИ ТВ

  • 16:00

    НАСЛУКА - втори сезон - 41 еп. /п/

  • 17:00

    МОЕТО ХОБИ

  • 17:30

    Дестинация България

  • 18:00

    КУЛИНАР - трети сезон - 15 еп.

  • 18:30

    Риболов в България - 28 еп.

  • 19:00

    МОЕТО КУЧЕ

  • 19:30

    Риболовни страсти

  • 20:30

    На лов с Иво Георгиев - втори сезон - 53 еп. /п/

  • 21:00

    ХОБИ НОВИНИ

  • 21:30

    НА ЛОВ С ХОБИ ТВ

  • 22:00

    НАСЛУКА - втори сезон - 41 еп. /п/

  • 23:00

    МОЕТО ХОБИ

  • 23:30

    Дестинация България

 
Избори 2014 с Дневник