Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах
Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 07:00

    Документален филм

  • 08:00

    "Покахонтас" - детски анимационен сериал

  • 08:30

    "Добро утро, българи" - сутрешен блок /п/

  • 10:30

    "Калас завинаги" - драма, Франция

  • 12:30

    "Приемна - АТАКА" /п/

  • 13:30

    "Караново" - документален филм

  • 14:00

    Пресконференция на ПП "АТАКА" /п/

  • 15:00

    "Копнеж по безсмъртие" - документален филм

  • 16:00

    "Живот след хората" - документален филм

  • 17:30

    "Капиталът" - журналистическо разследване

  • 18:00

    Новини

  • 18:15

    "ПП "АТАКА" в Парламента" - обзор

  • 20:00

    "Приемна - АТАКА"

  • 21:00

    "Агент 117" - екшън-комедия, Франция, режисьор Мишел Азанависиус, в ролите Жан Дюжарден, Беренис Бежо, Ор Атика, Филип Лефевр, Константин Александров, Лоран Бато

  • 22:45

    "ПП "АТАКА" в Парламента" /п/

  • 00:00

    "Глас народен" /п/

  • 01:00

    "Добро утро, българи" /п/

  • 03:00

    Повторения

 
  • 05:20

    Нашествието на калмарите

  • 06:10

    Кучета 101: Специални епизоди: Най-добрите семейни кучета

  • 07:00

    Карина: На сафари в дивата природа: Епизод 12

  • 07:25

    Имението на сурикатите: Кръстницата

  • 07:50

    Ветеринарят от Бонди: Епизод 12

  • 08:15

    Експедициите на Джеф Коруин: Полетът на сокола (Скорост)

  • 09:10

    Дик и Дом с дивите животни: Епизод 20

  • 09:35

    Всичко за породата: Японски хин

  • 10:05

    Ловеца на крокодили: Крокодилите на революцията

  • 11:00

    Кучета 101: Специални епизоди: Най-добрите спътници

  • 11:55

    Пътешествията на Микейла: Епизод 12

  • 12:50

    Най-дивата Латинска Америка: Амазония

  • 13:45

    Галапагос: Епизод 1

  • 14:40

    Ветеринари-спасители: Епизод 11

  • 15:05

    Ветеринари-спасители: Епизод 12

  • 15:35

    Осиротели диви животни: Знаци в пясъка

  • 16:00

    Осиротели диви животни: Котка в беда

  • 16:30

    Котки 101: Епизод 2

  • 17:25

    Лошо куче: Кучета-клептомани и майстори на измъкването

  • 18:20

    С Ник Бейкър при чудатите животни: Звездорил

  • 19:15

    На лов за отрова с Доналд Шулц: Нашествие от пришълци

  • 20:10

    С делфините: Епизод 1

  • 20:35

    С делфините: Епизод 2

  • 21:05

    Дивата природа на Франция: Царството на птиците

  • 22:00

    Войните на чудовищните буболечки: Епизод 2

  • 22:55

    Най-дивата Латинска Америка: Андите

  • 23:50

    Диви и истински: Сватбена катастрофа

  • 00:45

    Челюсти във въздуха

  • 01:40

    Зоополицаите на Хюстън: Епизод 4

  • 02:35

    Войните на чудовищните буболечки: Епизод 2

  • 03:30

    Най-дивата Латинска Америка: Андите

  • 04:25

    Дивата природа на Франция: Царството на птиците

 
  • 05:43

    Новини

  • 06:30

    "През джунглата" - приключенски сериал

  • 07:25

    "Пиратско семейство" - анимационен сериал

  • 08:10

    "Вили иска да знае"

  • 08:30

    "Предаването с мишката" - детска програма

  • 09:05

    Историята на Олимпийските игри: игрите през 2004 - 2008 година

  • 10:00

    Летни олимпийски игри в Лондон: Модерен петобой, фехтовка, жени- пряко

  • 11:30

    Волейбол, мъже, битката за 3-то място; борба (свободен стил), мъже до 66 кг и до 96 кг, полуфинали

  • 13:00

    Лека атлетика, маратон, мъже, финали

  • 14:15

    Модерен петобой, плуване, жени

  • 15:00

    Волейбол, мъже, финали

  • 15:25

    Борба (свободен стил), мъже до 66 кг и до 96 кг, финали

  • 15:30

    Колоездене, мъже (маунтънбайк), финали; бокс

  • 17:00

    Баскетбол, мъже, финали

  • 17:15

    Бокс, мъже, финали

  • 17:50

    Водна топка, мъже, финали

  • 19:00

    Модерен петобой, бягане, жени, финали; стрелба, финали; Обзор на Летните олимпийски игри в Лондон

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Местопрестъплението: Кървави пари" - тв филм, ФРГ, 2010

  • 22:45

    "Темите на деня" - новини и коментари

  • 22:55

    Летни олимпийски игри в Лондон: Тържественото закриване - пряко

  • 02:05

    "Черната вдовица" - игрален филм, САЩ, 2005

  • 03:45

    "Страстно цвете" - игрален филм, ФРГ, 1977

 
  • 07:00

    Пазителят; сезон 3, епизод 14, екшън, САЩ, 1998

  • 07:55

    Убийство по сценарий; сезон 1, епизод 22, комедия, САЩ, 1984

  • 08:50

    Дон Матео; сезон 2, епизод 7, комедия, Италия, 2001

  • 09:50

    Ентерпрайз; сезон 3, епизод 15 научна фантастика, САЩ, 2003

  • 10:45

    Ентерпрайз; сезон 3, епизод 16, научна фантастика, САЩ, 2003

  • 11:40

    Убийство по сценарий; сезон 1, епизод 23, комедия, САЩ, 1984

  • 12:35

    Дон Матео; сезон 2, епизод 8, комедия, Италия, 2001

  • 13:40

    Мислиш си, че можеш да танцуваш?; сезон 6, епизод 30 риалити, САЩ, 2010

  • 14:35

    Мислиш си, че можеш да танцуваш?; сезон 6, епизод 31, риалити, САЩ, 2010

  • 15:30

    Защитниците; сезон 1, епизод 12, драма, САЩ, 2010

  • 16:25

    Защитниците; сезон 1, епизод 13, драма, САЩ, 2010

  • 17:20

    Морски детективи; сезон 3, епизод 1, екшън, САЩ, 2005

  • 18:15

    Морски детективи; сезон 3, епизод 2, екшън, САЩ, 2005

  • 19:10

    Д-Р ХАУС; сезон 6, епизод 3, драма, САЩ, 2009

  • 20:05

    Морски Детективи: Лос Анджелис; сезон 2, епизод 4, криминален, САЩ, 2010

  • 21:05

    Морски Детективи: Лос Анджелис; сезон 2, епизод 5 криминален, САЩ, 2010

  • 22:00

    Инспектор Валандер; сезон 1, епизод 1, криминален, Великобритания, 2008

  • 23:55

    Реката; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2011

  • 00:55

    Морски Детективи: Лос Анджелис; сезон 2, епизод 4, криминален, САЩ, 2010

  • 01:45

    Морски Детективи: Лос Анджелис; сезон 2, епизод 5 криминален, САЩ, 2010

  • 02:30

    Д-Р ХАУС; сезон 6, епизод 3, драма, САЩ, 2009

 
  • 12:00

    Адвокатите; сезон 7, епизод 20 криминален, САЩ, 2002

  • 13:05

    Адвокатите; сезон 7, епизод 21, криминален, САЩ, 2002

  • 13:55

    Т. Дж. Хукър II; сезон 3, епизод 2, криминален, САЩ, 1983

  • 14:50

    Т. Дж. Хукър II; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 1983

  • 15:50

    Интернатът; сезон 7, епизод 7, драма, Испания,

  • 17:20

    Престъпна лудост; сезон 7, епизод 12, криминален, Великобритания,

  • 18:15

    Адвокатите; сезон 7, епизод 20 криминален, САЩ, 2002

  • 19:05

    Адвокатите; сезон 7, епизод 21, криминален, САЩ, 2002

  • 19:55

    Т. Дж. Хукър II; сезон 3, епизод 2, криминален, САЩ, 1983

  • 20:50

    Т. Дж. Хукър II; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 1983

  • 21:50

    Интернатът; сезон 7, епизод 7, драма, Испания,

  • 23:25

    Престъпна лудост; сезон 7, епизод 12, криминален, Великобритания,

  • 00:20

    Адвокатите; сезон 7, епизод 20 криминален, САЩ, 2002

  • 01:10

    Адвокатите; сезон 7, епизод 21, криминален, САЩ, 2002

  • 02:00

    Т. Дж. Хукър II; сезон 3, епизод 2, криминален, САЩ, 1983

  • 02:55

    Т. Дж. Хукър II; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 1983

 
  • 05:00

    Телешоп

  • 07:00

    Телешоп

  • 10:10

    ПОВЕЛИТЕЛЯТ НА ЗВЕРОВЕТЕ; сезон 2, епизод 11, екшън, САЩ, 2000

  • 11:05

    ПОВЕЛИТЕЛЯТ НА ЗВЕРОВЕТЕ; сезон 2, епизод 12, екшън, САЩ, 2000

  • 12:00

    Телешоп

  • 14:00

    Unbeatable Banzuke; сезон 1, епизод 7, риалити, САЩ, 2008

  • 14:25

    Unbeatable Banzuke; сезон 1, епизод 8, риалити, САЩ, 2008

  • 14:55

    Робокоп; сезон 1, епизод 21, екшън, Канада, 1994

  • 15:50

    Фарскейп; сезон 1, епизод 1, научна фантастика, САЩ, 1999

  • 16:45

    Стар Трек: Космическа станция 9; сезон 5 епизод 17, екшън, САЩ, 1997

  • 17:40

    Стар Трек: Космическа станция 9; сезон 5 епизод 18, екшън, САЩ, 1997

  • 18:35

    ПОВЕЛИТЕЛЯТ НА ЗВЕРОВЕТЕ; сезон 2, епизод 11, екшън, САЩ, 2000

  • 19:30

    ПОВЕЛИТЕЛЯТ НА ЗВЕРОВЕТЕ; сезон 2, епизод 12, екшън, САЩ, 2000

  • 20:25

    Робокоп; сезон 1, епизод 21, екшън, Канада, 1994

  • 21:20

    Фарскейп; сезон 1, епизод 1, научна фантастика, САЩ, 1999

  • 22:20

    Одисей; сезон 1, епизод 16, екшън, САЩ,

  • 23:15

    Одисей; сезон 1, епизод 17, екшън, САЩ,

  • 00:10

    Одисей; сезон 1, епизод 18, екшън, САЩ,

  • 01:05

    Одисей; сезон 1, епизод 19, екшън, САЩ,

  • 02:00

    Одисей; сезон 1, епизод 20 екшън, САЩ,

  • 03:00

    Събирачи на души; сезон 1, епизод 49, аниме, Япония, 2008

  • 03:25

    Събирачи на души; сезон 1, епизод 50 аниме, Япония, 2008

  • 03:50

    Робокоп; сезон 1, епизод 21, екшън, Канада, 1994

 
  • 06:00

    "Tick-tack"-етно и поп музика

  • 10:00

    "New video" - избрани нови видеоклипове, повторение

  • 10:20

    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове

  • 11:00

    "5/1" JELENA KARLEUSA/ Serbia - елитна рубрика за представяне на един изпълнител с пет видеоклипа"

  • 11:30

    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове

  • 12:00

    "Balkan party"-поздравителен блок

  • 14:00

    "Топ 5" /AL/-5 хитови видеоклипа от Албания

  • 14:30

    "Топ 5" /MNG/-5 хитови видеоклипа от Черна гора

  • 15:00

    "Топ 5"/B i H/-5 хитови видеоклипа от Босна и Херцеговина

  • 15:30

    "Топ 5" /BG/-5 хитови видеоклипа от България

  • 16:00

    "Топ 5" /GR/-5 хитови видеоклипа от Гърция

  • 16:30

    "Топ 5"/MK/- 5 хитови видеоклипа от Македония

  • 17:00

    "Топ 5"/RO/-5 хитови видеоклипа от Румъния

  • 17:30

    "Топ 5" /SL/-5 хитови видеоклипа от Словения

  • 18:00

    "Топ 5" /SRB/-5 хитови видеоклипа от Сърбия

  • 18:30

    "Топ 5"/TR/-5 хитови видеоклипа от Турция

  • 19:00

    "Топ 5"/CRO/- 5 хитови видеоклипа от Харватия

  • 20:00

    "Balkan party" -

  • 00:00

    "Where is the party?" -

  • 02:00

    "New video"-избрани нови видеоклипове, повторение

  • 02:30

    "Flirt"- ретро и актуални поп/поп фолк клипове, live продукция

 
  • 06:00

    "Яростта на един мъж" - екшън

  • 08:00

    "Шекспирови приказки" - сериен аним. филм (5 епизод)

  • 08:30

    "Изворче" - детско фолклорно предаване

  • 09:00

    "Куклен театър"

  • 09:30

    "Отряд Z" - детски тв сериал (1,2 епизод)

  • 10:30

    "Карлсон" - анимация

  • 11:00

    "Песни за душата" - фолклорно предаване

  • 11:40

    "Горски войн" - драма

  • 13:30

    "Ромел: Пустинната лисица"--док. поредица (2 епизод)

  • 14:00

    "Богатствата на България" - фолклорно предаване

  • 14:35

    "Фитнес мания" - предаване с Киро (Скалата) /п/

  • 15:00

    "Гръмотевични птици" - фантастика

  • 16:30

    "Изворче" - детско фолклорно предаване

  • 17:00

    "Planeta Sezam" - сръбско музикално шоу /п/

  • 18:00

    "Споделете с мен" - предаване с Георги Бедников /п/

  • 19:00

    "Музикален микс" - поп фолк музика

  • 19:40

    "Смъртоносна жега" - екшън

  • 21:15

    "Думи на живот" - религиозно предаване

  • 22:00

    "Под наблюдение"- трилър

  • 23:30

    "Обща медицина" - тв сериал (22 епизод)

  • 00:30

    "Погрешен номер" - трилър

  • 02:10

    "Смъртоносна жега" - екшън

  • 04:10

    "Гръмотевични птици" - фантастика

 
  • 05:05

    Скокове във вода /10 м., кула/

  • 06:20

    Линия Лондон

  • 10:00

    Линия Лондон, студио

  • 10:30

    Хокей на трева /мъже, запис от 11 август/

  • 12:30

    Олимпиада с Тереза Маринова

  • 13:00

    Маратон /мъже/

  • 13:30

    Днес на игрите, студио /Волейбол и Баскетбол бронз/

  • 15:05

    Маратон /мъже, финал/

  • 15:15

    Днес на игрите, студио

  • 15:30

    Художествена гимнастика /ансамбли, финал/

  • 16:45

    Днес на игрите/Бокс /финал/

  • 17:00

    баскетбол /финал, мъже/

  • 17:45

    Днес на игрите, студио

  • 18:00

    Баскетбол /мъже, финал/

  • 19:05

    Бокс /52, 60, 69, 81, +91 кг., финали/

  • 19:50

    Днес на игрите, студио

  • 20:30

    Днес на игрите, студио

  • 20:45

    Волейбол /мъже, финал/

  • 22:45

    Днес на игрите, студио

  • 23:00

    Церемония по закриването на летните олимпийски игри

  • 01:30

    Водна топка /финал/

  • 03:00

    Борба /66, 69 кг., финал/

  • 03:30

    Хандбал /мъже, финали/

 
  • 05:00

    Tom & Jerry

  • 05:10

    Looney Tunes

  • 05:35

    Scooby Doo Where Are You!

  • 06:00

    The Garfield Show

  • 06:25

    The Perils of Penelope Pitstop

  • 06:50

    Looney Tunes

  • 07:00

    Cartoonito: Gerald McBoing Boing

  • 07:25

    Cartoonito: Bananas in Pyjamas

  • 07:40

    Cartoonito: Jelly Jamm

  • 07:55

    Tom and Jerry Kids

  • 08:25

    Puppy in my Pocket

  • 08:55

    Looney Tunes

  • 09:20

    Yogi's Treasure Hunt

  • 09:45

    Pink Panther and Pals

  • 10:10

    The Garfield Show

  • 10:35

    The Perils of Penelope Pitstop

  • 11:00

    Looney Tunes

  • 11:30

    Puppy in my Pocket

  • 12:00

    Cartoonito: Jelly Jamm

  • 12:15

    Cartoonito: Paddington Bear

  • 12:40

    Cartoonito: Bananas in Pyjamas

  • 12:55

    Cartoonito: Ha Ha Hairies

  • 13:30

    I Yabba Dabba Do

  • 15:15

    The Garfield Show

  • 15:30

    Duck Dodgers

  • 15:55

    The Jetsons

  • 16:20

    The Flintstones

  • 16:45

    Dexter's Laboratory

  • 17:10

    Tom and Jerry Kids

  • 17:30

    Puppy in my Pocket

  • 18:00

    Cartoonito: Baby Looney Tunes

  • 18:25

    Cartoonito: Jelly Jamm

  • 18:40

    Cartoonito: Bananas in Pyjamas

  • 19:05

    Cartoonito: Gerald McBoing Boing

  • 19:30

    Cartoonito Tales

  • 19:55

    Cartoonito: Ha Ha Hairies

  • 20:20

    A Pup Named Scooby-Doo

  • 20:45

    Dexter's Laboratory

  • 20:55

    Tom & Jerry

  • 21:15

    The Flintstones

  • 21:40

    The Jetsons

  • 22:00

    Tom & Jerry

  • 22:25

    Johnny Bravo

  • 22:55

    Dexter's Laboratory

  • 23:05

    The Garfield Show

  • 23:30

    The All-New Scooby and Scrappy-Doo Show

  • 23:55

    The Perils of Penelope Pitstop

  • 00:20

    Yogi's Treasure Hunt

  • 00:45

    The Flintstones

  • 01:10

    Johnny Bravo

  • 01:35

    Duck Dodgers

  • 02:00

    Dexter's Laboratory

  • 02:25

    Scooby-Doo and Scrappy-Doo

  • 02:50

    Looney Tunes (Hannah Barbera)

  • 03:00

    Tom & Jerry

  • 03:25

    New Yogi Bear

  • 03:50

    The Jetsons

  • 04:15

    The Flintstones

  • 04:40

    Yogi's Treasure Hunt

 
  • 05:00

    "Кухнята на Звездев" /п./

  • 05:30

    "Най-смешните животни и хора на планетата" /п./

  • 06:00

    "Шаги и Скуби-Ду детективи" - детски сериал

  • 07:00

    "Космически котки" - детски сериал

  • 07:30

    "Супермен: Берйниак атакува" - анимационен филм

  • 09:00

    "Полет към дома" - Приключенски, Семеен, САЩ, 1996 г.;Режисьор: Каръл Балард;В ролите: Джеф Даниелс, Ана Пакуин, Дейна Дилейни

  • 11:00

    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели

  • 12:00

    bTV Новините - обедна емисия

  • 12:30

    "Войната вкъщи" - сериал, сезон 1, еп. 12

  • 13:00

    "Сиси: Съдбовните години на една императрица" - Драма, романтичен,исторически , Австрия, 1957 г.; Режисьор: Кристофър Скот Черот; В ролите: Ричард Т. Джоунс, Блеър Ъндърууд, Ченоа Максуел, Андре Ройо

  • 15:00

    "Аламинут" - комедийно шоу

  • 16:00

    "Любовна афера" - Драма, романтичен, САЩ, 1994 г.; Режисьор: Глен Гордън; В ролите: Уорън Бийти, Анет Бенинг, Катрийн Хипбърн, Гари Шандлинг, Пиърс Броснан и др.

  • 18:00

    "Най-доброто от "Хрътките""

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 19:30

    bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филми

  • 20:00

    "Маса за трима" - Романтична комедия, САЩ, 2009 г.; Режисьор: Майкъл Самонек; В ролите: Брандън Рут, Ед Акерман, Майкъл Корначиа, Джак Акселрод, Нийл Джаксън, София Буш и др.

  • 22:00

    bTV Новините - късна емисия

  • 22:30

    "Да откриеш Форестър" - драма, САЩ, 2000 г.; Режисьор: Гюс Ван Сант; В ролите: Бил Фризъл, Майкъл Ноури, Анна Пакуин, Ф.Мъри Ейбрахам, Робърт Браун, Април Грейс, Шон Конъри, Лорънс Марк, Майкъл Пит (II)

  • 01:00

    "Дом на края на света" - Драма, романтичен, музикален, сАЩ, 2004 г.; Режисьор: Майкъл Майер; В ролите: Колин Фарел, Далас Робъртс, Робин Райт и др.

  • 03:00

    "Най-доброто от "Хрътките""

  • 04:00

    "Аламинут" /п./

 
  • 06:00

    "Дъг Доджърс" - детски сериал

  • 07:00

    "Луди за връзване" - детски сериал

  • 08:00

    "Адвокатите на Ел Ей"/п./ - Драма, САЩ, 2002 г., Режисьор: Майкъл Шулц, Актьори: Корбин Бърнсън, Сюзан Дей, Лари Дрейк, Ричард А. Дайсарт, Мишел Грин и др.

  • 09:30

    "Забравените"/п./ - сериал, еп. 1

  • 10:30

    "Транспортер"/п./ - Трилър, Екшън, Франция, САЩ, 2002 г., Режисьор: Кори Юен, Актьори: Шу Ки, Джейсън Стейтам, Мат Шулц, Франсоа Берлеани

  • 12:30

    "Зона Спорт"

  • 13:30

    "Най-добрият нинджа" - риалити шоу

  • 14:00

    "Хрътките" /п./- актуално предаване с водещ Валентина Войкова

  • 15:00

    "Защитникът" /п./- сериал, еп. 17

  • 16:00

    "Защитникът" - сериал, еп. 18

  • 17:00

    "Забравените" - сериал, еп. 2

  • 18:00

    "Завръщането на Батман: Приключенията на Адам и Бърт" - Комедия, Екшън, Австралия САЩ, 2003 г., Режисьор: Пол А. Кауфман, Актьори: Адам Уест, Бърт Уорд, Джек Брюър, Джейсън Мърсдън, Франк Горшин, Джули Нюмар, Бети Уайт, Еми Екър и др.

  • 20:00

    "Хрътките" - актуално предаване с водещ Валентина Войкова

  • 21:00

    "Праведен" - сериал, с. 2, еп. 12

  • 22:00

    "Ромео трябва да умре" - Екшън, САЩ, 2000 г., Режисьор: Андрей Бартковиак, Актьори: Джет Ли, DMX, Делрой Линдо, Аалия, Айзая Уошингтън, Ръсел Уонг

  • 00:00

    "Хрътките" /п./ - актуално предаване с водещ Валентина Войкова

  • 01:00

    "Праведен" /п./- сериал, с.2, еп. 12

 
  • 06:00

    "Джон Доу"/п./ - сериал, еп. 15, 16

  • 08:00

    "Излъжи ме"/п./ - с.2, еп. 7

  • 09:00

    "Добре дошли в Музпорт"/п./- Комедия, Романтичен, САЩ, 2004 г., Режисьор: Доналд Петрие, Актьори: Джийн Хекман, Рей Романо, Марша Хардън, Маура Тиърни, Кристин Барански, Фред Савидж, Рип Торн

  • 11:00

    "Крадци на души"/п./ - Трилър, Драма, Криминален, САЩ, 2002 г., Режисьор: Крейг Р. Бъксли, Актьори: Порша Де Роси, Дин Кейн, Хел Линдън, Дина Мерил, Джозеф Кампанела, Грейс Забриски, Джон Гилбърт, Йен Дауни, Сабрина Грдевич

  • 13:00

    "Звездите от близо" - риалити поредица

  • 13:30

    "Имало едно време: Историята за Пепеляшка" - Романтична комедия, Драма, САЩ, 1998 г., Режисьор: Анди Тенант, Актьори: Дрю Баримор, Анджелика Хюстън, Дъгри Скот, Патрик Годфри и др.

  • 16:00

    "Да разлаем кучетата" /п./- Комедия, Драма, САЩ, 1997 г., Режисьор: Бари Левинсън, Актьори: Робърт Де Ниро, Андреа Мартин, Уили Нелсън, Дъстин Хофман, Ан Хеч, Кристен Дънст, Джон Майкъл Хигинс

  • 18:00

    "Да целунеш Джесика Стейн" /п./- Комедия,Романтичен, САЩ, 2002 г., Режисьор: Чарлз Херман-Вурмфелд, Актьори: Дженифър Уестфелд, Хизер Юргенсен, Дейвид Аарон Бейкър, Скот Коен и др.

  • 20:00

    ПРЕМИЕРА: "Безсрамници" - сериал, еп. 6

  • 21:00

    Киновечер: "Тъмно минало" - Трилър, САЩ, 2005 г., Режисьор: Дейвид Кронънбърг, Актьори: Мария Бело, Стивън Макхати, Аштън Холмс, Уилям Хърт,Вито Мортенсен и др.

  • 23:00

    "Безсрамници" /п./- сериал, еп. 6

  • 00:00

    Късно кино: "Спасители на плажа: Хавайска сватба"- Екшън, Драма, Приключенски, САЩ, 2003 г., Режисьор: Дъглас Шварц, Актьори: Памела Андерсън, Джина Лий Нолин, Кармен Електра, Никол Егърт, Ясмин Блийд, Александра Пол, Дейвид Хаселхов

 
  • 05:00

    "Комиците" /п/- комедийно шоу

  • 06:00

    "Аламинут" - комедийно шоу

  • 07:00

    "Щурите съседи" - комедиен сериал, еп. 33

  • 08:30

    "Колеж Грийндейл" /п/ - комедиен сериал, с. 2, еп. 6, 7

  • 09:30

    "Неомъжени млади жени" - комедиен сериал, еп.24

  • 10:00

    "Бързата работа" /п/ - комедия, САЩ, 1997 г.; Режисьор: Анди Тенант; В ролите: Джон Тени, Матю Пери, Джил Клейбърг, Залма Хейек

  • 12:00

    "Аида" /п/- комедиен сериал, еп. 16

  • 13:00

    "Комиците" - комедийно шоу

  • 14:00

    "Щурите съседи" - комедиен сериал, еп. 33, 34

  • 17:00

    "Шоуто на Слави" /п/ - вечерно токшоу

  • 18:00

    "Аида" - комедиен сериал, еп. 16

  • 19:00

    "Неомъжени млади жени" /п/ - комедиен сериал, еп. 4

  • 19:30

    "Слънчева Филаделфия"/п/ - сериал, с.4, еп. 6

  • 20:00

    "Резервите" - комедия, спортен, САЩ, 2006 г.; Режисьор: Денис Дуган; В ролите: Дейвид Спейд, Роб Шнайдер, Джон Хедър, Джон Ловиц, Моли Симс

  • 22:00

    "Колеж Грийндейл" - комедиен сериал, с. 2, еп. 6, 7

  • 23:00

    "Разбиване"/п/ - турнир на Световната федерация по кеч

  • 00:00

    "Щурите съседи" /п/ - комедиен сериал, еп. 38

  • 01:30

    "Слънчева Филаделфия" /п./ - комедиен сериал, с. 4, еп. 6

  • 02:00

    "Щурите съседи" /п/- комедиен сериал

  • 03:30

    "Маски"

  • 04:00

    "Аламинут" /п/ - комедийно шоу

 
  • 06:00

    "Моят грях" /п./ - сериал, еп. 52

  • 07:00

    "Застраховка за щастие" - сериал, еп. 16

  • 08:00

    "Жестока любов" - сериал, еп. 115, 116

  • 10:00

    "Трима братя, три сестри"/п./ - сериал, еп. 53, 54, 55, 56

  • 14:00

    "Часът на мама" /п./ - токшоу

  • 15:00

    "Глобусът в Серес" /п./ - предаване за туризъм

  • 15:30

    "Уикенд в Европа" /п./ - предаване за туризъм

  • 16:00

    "Високи токчета" /п./ - токшоу

  • 16:30

    "Тайните на градинаря" /п./ - предаване за градинарство

  • 17:00

    "Шоуто на д-р Оз" /п./ - токшоу

  • 18:00

    "Жестока любов" /п./ - сериал, еп. 115, 116

  • 20:00

    "Богати и жестоки" - сериал, с. 37, еп. 118

  • 21:00

    "Моят грях" - сериал, еп. 53

  • 22:00

    "Трима братя, три сестри" /п./ - сериал, еп. 53, 54, 55, 56

 
  • 05:30

    Ноу хау

  • 06:00

    Инвестиции

  • 06:30

    Бизнес знаци

  • 06:45

    Йога

  • 07:00

    Hallo China

  • 07:05

    Прогноза за времето

  • 07:07

    Пазари - борсова информация

  • 07:10

    Hallo China 30

  • 07:20

    Бокс офис

  • 07:30

    Конструкции - повторение

  • 08:00

    Темида - повторение

  • 08:30

    New Money - документална поредица

  • 09:00

    Новинарски блок

  • 09:30

    Инвестиции - повторение

  • 09:45

    Бизнес знаци

  • 09:57

    Седмицата в минути

  • 10:00

    Новинарски блок

  • 10:30

    Темида - премиера

  • 10:59

    Кратки новини

  • 11:00

    Резултат - премиера

  • 12:00

    Новинарски блок

  • 12:40

    Седмицата в минути

  • 12:45

    Бизнес знаци

  • 13:00

    Казахстан- документален филм, 1 и 2 част

  • 13:55

    Hallo China

  • 13:59

    Кратки новини

  • 14:00

    Biz Talk - документална поредица

  • 14:30

    Бизнес знаци

  • 14:55

    Седмицата в минути

  • 14:59

    Кратки новини

  • 15:00

    Технологии - документална поредица, 2 част

  • 15:30

    Пазари - борсова информация

  • 15:35

    Бокс офис

  • 15:45

    Дзенга рипорт

  • 15:59

    Кратки новини

  • 16:00

    Бокс офис

  • 16:15

    Сделка на седмицата - повторение

  • 17:00

    New Money - документална поредица

  • 17:30

    Медиите On Air

  • 17:55

    Седмицата в минути

  • 17:59

    Кратки новини

  • 18:00

    Медиите On Air

  • 18:30

    Видимо и невидимо

  • 18:59

    Кратки новини

  • 19:00

    Видимо и невидимо

  • 19:30

    Денят Оn Air

  • 20:30

    Един ден в Полската народна република - документален филм

  • 21:30

    Темида - повторение

  • 22:00

    Седмицата в минути

  • 22:10

    Бокс офис

  • 22:30

    Новинарски блок

  • 23:00

    Мишлин - документален филм, 2 част

  • 23:30

    Бокс офис

  • 00:00

    Денят On Air - повторение

  • 01:00

    Нежна революция - игрален филм, 2 част

  • 02:30

    Покровителят на трона - игрален филм

  • 04:00

    Заек над бездната - игрален филм

 
  • 07:00

    Анджело е върхът (Angelo Rules)

  • 07:20

    Добрият Ед (Best Ed)

  • 07:40

    Бен 10: Еволюция (Ben 10: Evolution)

  • 09:00

    CARTOON TOON TOON Невероятните неприключения на Флапджак (CARTOON TOON TOON - Marvelous Misadventures of Flapjack)

  • 09:50

    Inazuma Eleven (Inazuma Eleven)

  • 10:20

    Скуби-Ду (The Scooby Doo Show)

  • 10:45

    The Looney Tunes Show (The Looney Tunes Show)

  • 11:10

    Време за приключения (Adventure Time)

  • 11:40

    Том и Джери (Tom & Jerry)

  • 11:45

    Redakai: Conquer The Kairu (Redakai: Conquer the Kairu)

  • 12:15

    Лабораторията на Декстър (Dexter's Laboratory)

  • 12:40

    Пълна драма: Oтмъщенито на острова (Total Drama: Revenge of the Island)

  • 13:05

    Батман: Дръзки и смели (Batman: The Brave and The Bold)

  • 13:30

    Скуби-Ду мистерия оод (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)

  • 13:55

    Том и Джери (Tom & Jerry)

  • 14:00

    Време за приключения (Adventure Time)

  • 14:25

    Лагерът Ласло (Camp Lazlo)

  • 14:45

    Невероятните неприключения на Флапджак (The Marvelous Misadventures of Flapjack)

  • 15:05

    Най-добрият ми приятел е маймуна (My Gym Partner's a Monkey)

  • 15:30

    Чаудър (Chowder)

  • 16:00

    Скуби-Ду (The Scooby Doo Show)

  • 16:25

    Том и Джери (Tom & Jerry)

  • 16:30

    Inazuma Eleven (Inazuma Eleven)

  • 17:05

    Герои: 108 (Hero 108)

  • 17:35

    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)

  • 18:00

    CARTOON NETWORK КИНО - Домът на Блу (CN CINEMA - Foster's Movie: House of Bloo's)

  • 19:20

    Парк шоу (Regular Show)

  • 19:45

    Том и Джери (Tom & Jerry)

  • 19:55

    Време за приключения (Adventure Time)

  • 20:20

    Младежката лига (Young Justice)

  • 20:45

    Самурай Джак (Samurai Jack)

  • 21:15

    Лабораторията на Декстър (Dexter's Laboratory)

  • 21:45

    Герои: 108 (Hero 108)

 
  • 05:25

    "Вива Рива!", трилър - Конго, 2010

  • 07:00

    "Добрият, лошият и злият", приключенски уестърн - Италия, 1966

  • 09:55

    "Рок радио", комедия - Великобритания, 2009

  • 12:05

    "Последният от най-страстните любовници", комедия - САЩ, 1972

  • 13:40

    "Раждането на лъжата", комедия - САЩ, 2009

  • 15:20

    "Вратарят на Ливърпул", комедия - Норвегия, 2010

  • 16:45

    "Хартиени птици", драма - Испания, 2010; реж. Емилио Арагон, с Иманол Ариас, Луис Омар, Рохер Принсеп, Кармен Мачи, Фернандо Кайо

  • 18:45

    "Рок радио", комедия - Великобритания, 2009; реж. Ричард Къртис, с Филип Сиймур Хофман, Бил Най, Рис Айфънс, Ник Фрост, Кенет Брана

  • 21:00

    "Армия от престъпници", драма - Франция, 2009; реж. Робер Гидигьон, със Симон Абкарион, Виржини Ледойен, Робинзон Стевенин, Лола Наймарк, Грегоар Льопренс-Ренге

  • 23:20

    "Гадни копилета", приключенски - САЩ, 2009; реж. Куентин Тарантино, с Брад Пит, Мелани Лоран, Кристоф Уолтц, Илай Рот, Михаел Фасбендер

  • 01:50

    "Фотоувеличение", трилър - САЩ, 1981; реж. Брайън Де Палма, с Джон Траволта, Нанси Алън, Джон Литгоу, Денис Франц, Питър Бойдън

  • 03:35

    "Конкурс", ужаси - Япония, 1999

 
  • 05:15

    "Момичето с жълтите ботуши", трилър - Индия, 2010

  • 07:00

    "Апартаментът", драма - САЩ, 1960

  • 09:05

    "Кафенето на моста", драма - Франция, 2010

  • 10:40

    "Измамата от чаршафа", драма - Италия, 2010

  • 12:25

    "Степфордските съпруги", научно - фантастичен трилър - САЩ, 1975

  • 14:25

    "Старчета", драма - Дания, 2009

  • 16:00

    "Апартаментът", драма - САЩ, 1960; реж. Били Уайлдър, с Джак Лемън, Шърли МакЛейн, Фред МакМъри, Джак Кръшен, Еди Адамс

  • 18:05

    "Добрият, лошият и злият", приключенски уестърн - Италия, 1966; реж. Серджо Леоне, с Клинт Истууд, Илай Уолък, Лий Ван Клийф, Алдо Гюфре, Рада Расимов

  • 21:00

    "Раждането на лъжата", комедия - САЩ, 2009; реж. Рики Джървейс, Матю Робинсън, с Рики Джървейс, Дженифър Гарнър, Джона Хил, Луис C.K., Джефри Тамбър

  • 22:40

    "Бързи и яростни", екшън - САЩ, 2009; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Мишел Родригес, Джордана Брюстър, Джон Ортис

  • 00:25

    "Ел Ей, мразя те", трилър - САЩ, 2011; реж. Иван Готие, с Малкълм МакДауъл, Уилям Форсайт, Диди Пфайфър, Грегъри Ицин, Уорън Остъргард

  • 02:05

    "Край на залаганията", криминален - Франция, 1997

  • 03:50

    "Хотелът на ужасите 3", ужаси - САЩ, 2011

 
  • 05:00

    Световен преглед

  • 05:30

    Еванс, Новак, Хънт и Шийлдс

  • 06:00

    Световни новини

  • 06:30

    Двете страни с Джеси Джаксън

  • 07:30

    Новини/CNNdotCOM

  • 08:30

    Бизнес

  • 09:30

    Из Европа

  • 10:30

    Спорт

  • 11:30

    Световен ритъм

  • 12:30

    Спорт

  • 13:30

    Горещи точки

  • 14:30

    Дипломатически лиценз

  • 15:00

    Репортажи

  • 16:30

    Африка отблизо

  • 17:30

    Спорт

  • 18:30

    Новини от шоубизнеса

  • 19:00

    Късно издание

  • 20:00

    Световни новини

  • 20:30

    Нетрадиционен бизнес

  • 21:30

    Из Европа

  • 22:30

    Артклуб

  • 23:30

    CNNdotCOM

  • 00:30

    Спорт

  • 01:00

    Световен преглед

  • 01:30

    Мода

  • 02:30

    Азиатско издание

  • 02:45

    Азиатски бизнес

  • 03:00

    Световен преглед

  • 03:30

    Наука и технологии

  • 04:00

    CNN & TIME

  • 04:30

    Дипломатически лиценз

 
  • 05:00

    Велико Търново

  • 05:30

    Хаммет

  • 06:00

    Искам да съм там: Несебър

  • 06:30

    Сус

  • 07:00

    Фригуя

  • 07:30

    Хаммет

  • 08:00

    Картаген

  • 08:30

    Белград

  • 09:00

    Боянската църква

  • 09:30

    Земенски манастир

  • 10:00

    Велико Търново

  • 10:30

    На Колела

  • 11:00

    Пазарджик

  • 11:30

    Провадия

  • 12:00

    Русе

  • 12:30

    Кюстендил

  • 13:00

    Етрополе

  • 13:30

    Албена

  • 14:00

    Поморие

  • 14:30

    Стралджа

  • 15:00

    София

  • 15:30

    Разлог

  • 16:00

    Пловдив

  • 16:30

    Несебър

  • 17:00

    Варна

  • 17:30

    Мирково

  • 18:00

    Не изключвай

  • 18:30

    МВнР 130г. Независимост

  • 19:00

    На колела

  • 19:30

    Хотел Хелиос

  • 20:00

    Пазарджик

  • 20:30

    Тунис под слънцето

  • 21:00

    Най-северната страна на най-южния континент

  • 21:30

    Приключения край Атон

  • 22:00

    Витоша - Зимна приказка

  • 22:30

    Тунис - пустинята

  • 23:00

    Тунис - водно приключение

  • 23:30

    Искам да съм там - Костинброд

  • 00:00

    На почивка в Тунис

  • 00:30

    МВнР 130г. Независимост

  • 01:00

    Пазарджик

  • 01:30

    Хотел Хелиос

  • 02:00

    Хотел св. Елена - Рибарица

  • 02:30

    Тунис под слънцето

  • 03:00

    Поморие

  • 03:30

    Стралджа

  • 04:00

    София

  • 04:30

    Разлог

 
  • 05:00

    Престъпна лудост

  • 05:30

    Престъпна лудост

  • 06:00

    СМЕЛИ ЧЕНГЕТА

  • 07:00

    Престъпна централа

  • 08:00

    Престъпно поведение

  • 09:00

    СИЛИТЕ НА РЕДА

  • 10:00

    Градска престъпност САЩ

  • 10:30

    Градска престъпност САЩ

  • 11:00

    Градска престъпност САЩ

  • 11:30

    Градска престъпност САЩ

  • 12:00

    Градска престъпност САЩ

  • 12:30

    Градска престъпност САЩ

  • 13:00

    Градска престъпност САЩ

  • 13:30

    Градска престъпност САЩ

  • 14:00

    Градска престъпност САЩ

  • 14:30

    Градска престъпност САЩ

  • 15:00

    Градска престъпност САЩ

  • 15:30

    Градска престъпност САЩ

  • 16:00

    Градска престъпност САЩ

  • 16:30

    Градска престъпност САЩ

  • 17:00

    Градска престъпност САЩ

  • 17:30

    Градска престъпност САЩ

  • 18:00

    Градска престъпност САЩ

  • 18:30

    Градска престъпност САЩ

  • 19:00

    Градска престъпност САЩ

  • 19:30

    Градска престъпност САЩ

  • 20:00

    Градска престъпност САЩ

  • 20:30

    Градска престъпност САЩ

  • 21:00

    Разтърсващи престъпления

  • 22:00

    ДА ПРЕКРАЧИШ ГРАНИЦАТА

  • 23:00

    Мир, любов и убийство

  • 00:00

    ИЗНАСИЛВАЧЪТ С ОБУВКИТЕ

  • 01:00

    Удушвачът от Съфълк

  • 02:00

    ДА ПРЕКРАЧИШ ГРАНИЦАТА

  • 03:00

    Мир, любов и убийство

  • 04:00

    ИЗНАСИЛВАЧЪТ С ОБУВКИТЕ

 
  • 05:00

    "В търсене на чужд живот"

  • 05:30

    "Сурова наука"

  • 06:00

    "Личности"

  • 06:30

    "Музиката на простите числа"

  • 07:00

    "Малък гений"

  • 08:30

    "Компас на времето"

  • 09:00

    "Имало едно време..."

  • 09:30

    "Експресът на учените"

  • 10:30

    "Какво, как, къде"

  • 11:00

    "Не е толкова сложно!"

  • 12:00

    "Абсолютно феноменално"

  • 12:30

    "Важни открития в науката и техниката"

  • 13:00

    "Форми на живот"

  • 13:30

    "Поредица от цветове"

  • 14:00

    " Квант "

  • 14:30

    "Катализатор"

  • 15:00

    "Какво, как, къде"

  • 15:30

    "Разходки във времето"

  • 16:00

    "Не е толкова сложно!"

  • 16:30

    "Марви Хемър"

  • 17:00

    "Компас на времето"

  • 17:30

    "Какво, как, къде"

  • 18:00

    "Световното господство на доматите"

  • 19:00

    "Наука от задния двор"

  • 19:30

    "Исторически личности"

  • 20:00

    "Марви Хемър"

  • 20:30

    "Абсолютно феноменално"

  • 21:00

    "Антарктика"

  • 22:00

    "Съвременна наука"

  • 23:00

    "Абсолютно феноменално"

  • 23:30

    "Сурова наука"

  • 00:00

    "Квант"

  • 00:30

    "Катализатор"

  • 01:00

    "Алтернативна медицина"

  • 02:00

    "През очите на пилота"

  • 04:00

    "През очите на пилота"

 
  • 05:00

    Пивовари: Царевична бира

  • 06:00

    Американски хот-род: "Форд Мустанг" - трета част

  • 07:00

    Как са го направили?: Подземен свят/ Производители на оръжие

  • 07:30

    Как са го направили?: Землекоп/Вкусът на Ориента/ Високо, високо

  • 08:00

    Бойни машини и ко.: Епизод 7

  • 09:00

    Лаборатория за мъже с Джеймс Мей: Епизод 4

  • 10:00

    От любопитство: Мога ли да живея вечно?

  • 11:00

    Измама с Кийт Бари: Ченгета и крадци

  • 12:00

    Измама с Кийт Бари: Предизвикателства на среща

  • 13:00

    Измама с Кийт Бари: Продажба на автомобили

  • 14:00

    Измама с Кийт Бари: Черни операции

  • 15:00

    Крале на аукциона: Туристически балон/ Бивна на мамут

  • 15:30

    Как се прави спорт: Епизод 5

  • 16:00

    Да продадеш колата си: Морган

  • 17:00

    Смъртоносен улов: Епизод 8 (втора част)

  • 18:00

    Ловци на митове: Без усилие, няма резултат

  • 19:00

    Как се прави...: Бинокъл/Бенгалски огън/ Гумени ботуши/Дискове за циркуляри

  • 19:30

    Как се прави...: Епизод 58

  • 20:00

    Супер самолети: Си-5 Супер Галакси

  • 21:00

    Оръжията, които промениха света: Пушка "М1 Гаранд"

  • 22:00

    Свръхчовеци със Стан Лий: Разбивач на челюсти

  • 23:00

    Бойните изкуства по света: Мексико

  • 00:00

    Отървах се на косъм: В сърцето на тъмнината

  • 01:00

    Ловци на митове: Без усилие, няма резултат

  • 02:00

    Оръжията, които промениха света: Пушка "М1 Гаранд"

  • 03:00

    Свръхчовеци със Стан Лий: Разбивач на челюсти

  • 04:00

    Бойните изкуства по света: Мексико

 
  • 05:15

    Науката в спорта

  • 06:05

    Науката в спорта

  • 07:00

    От любопитство: Как ще свърши светът?

  • 07:50

    Мощни кораби: Епизод 5

  • 08:40

    Главоблъсканици: Епизод 8.1

  • 08:43

    Каскадьори: Скок с каяк

  • 09:10

    Каскадьори: Заобиколен от акули

  • 09:40

    Идващият свят: Влаковете на бъдещето

  • 10:30

    Отвъд правилата: Епизод 6

  • 10:55

    Отвъд правилата: Епизод 7

  • 11:20

    Боклуджии

  • 11:45

    Боклуджии

  • 12:10

    От любопитство: Как ще свърши светът?

  • 13:00

    Недоразумения в науката: Епизод 9

  • 13:25

    Недоразумения в науката: Епизод 10

  • 13:50

    Човешка природа: Епизод 1

  • 14:45

    Странни или какво?

  • 15:35

    Еко-Технология

  • 16:25

    Главоблъсканици: Епизод 8.1

  • 16:28

    Шоуто на технологията : Епизод 11

  • 16:55

    Шоуто на технологията : Епизод 12

  • 17:25

    Марс: В търсене на живот

  • 18:15

    Отвъд правилата: Епизод 6

  • 18:40

    Недоразумения в науката: Епизод 9

  • 19:05

    Недоразумения в науката: Епизод 10

  • 19:30

    Човешка природа: Епизод 2

  • 20:20

    През погледа на Моргън Фримън

  • 21:10

    От любопитство: Как ще свърши светът?

  • 22:00

    Човешка природа: Епизод 2

  • 22:50

    През погледа на Моргън Фримън

  • 23:40

    Боклуджии

  • 00:05

    Боклуджии

  • 00:35

    От любопитство: Как ще свърши светът?

  • 01:25

    Мощни кораби: Епизод 5

  • 02:15

    Отвъд правилата: Епизод 6

  • 02:45

    Човешка природа: Епизод 1

  • 03:35

    Боклуджии

  • 04:00

    Боклуджии

  • 04:25

    От любопитство: Как ще свърши светът?

 
  • 05:05

    Download: The True Story of the Internet: Power to the People

  • 06:00

    In Search of the King's Head

  • 06:50

    Ned's Head

  • 07:45

    Elizabeth I: Killer Queen

  • 08:35

    Raging Planet: Flood

  • 09:30

    Planes That Never Flew: The American SST

  • 10:20

    Showdown: Air Combat: P47 Thunderbolt vs Fw 190

  • 11:10

    Anthony Bourdain: No Reservations: India (Kolkata/Bombay)

  • 12:05

    The History of Singapore: Raffles' Little Child

  • 12:55

    True Heroes: Thin Ice

  • 13:25

    True Heroes: Trapped in the Abyss

  • 13:50

    True Heroes: Death Boat

  • 14:20

    True Heroes: Deadly Rip Current

  • 14:45

    Three Men Go to Venice: Episode 1

  • 15:40

    Three Men Go to Venice: Episode 2

  • 16:35

    3 Men Go to New England: Episode 1

  • 17:25

    3 Men Go to New England: Episode 2

  • 18:20

    Inventions that Shook the World: Episode 2

  • 19:10

    Two Weeks in Hell

  • 21:00

    Mountain Marines

  • 21:55

    The History of Singapore: Raffles' Little Child

  • 22:50

    Anthony Bourdain: No Reservations: India (Kolkata/Bombay)

  • 23:45

    Baker Boys: Inside the Surge: So Near, Yet So Far

  • 00:35

    Baker Boys: Inside the Surge: The Long Road Home

  • 01:30

    Clash of the Dinosaurs: Extreme Survivors

  • 02:25

    Clash of the Dinosaurs: Perfect Predators

  • 03:20

    Clash of the Dinosaurs: The Defenders

  • 04:15

    Clash of the Dinosaurs: Generations

 
  • 05:10

    NINI

  • 06:00

    Кръстовище в джунглата

  • 06:15

    ПРИКЛЮЧЕНИЯТА НА БЪЗБИЙ

  • 06:25

    Майстор Мани

  • 06:45

    МАЛКИТЕ ПРИКЛЮЧЕНИЯ НА МЕЧО ПУХ

  • 07:10

    Джейк и пиратите от Невърленд

  • 07:25

    Финиъс и Фърб

  • 07:40

    Зик и Лутър

  • 08:05

    раздви-жИ Се

  • 08:30

    Магьосниците от Уейвърли Плейс

  • 09:00

    Фермата ГОТ

  • 09:30

    Съни на алеята на славата

  • 10:00

    Съни на алеята на славата

  • 11:00

    принц Смотльо

  • 12:30

    раздви-жИ Се

  • 13:00

    Финиъс и Фърб

  • 14:00

    Магьосниците от Уейвърли Плейс

  • 14:30

    ДВАМА КРАЛЕ

  • 17:00

    Джеси

  • 17:30

    Фермата ГОТ

  • 18:00

    Скачай!

  • 21:00

    Джеси

  • 21:30

    Фермата ГОТ

  • 22:00

    Финиъс и Фърб

  • 22:30

    ДВАМА КРАЛЕ

  • 23:00

    В групата съм

  • 23:30

    HANNAH MONTANA

  • 00:00

    Хаш две о

  • 00:25

    Хаш две о

  • 00:50

    Лудориите на Зак и Коди

  • 01:15

    HANNAH MONTANA

  • 01:40

    Съни на алеята на славата

  • 02:05

    Джейк и Блейк

  • 02:35

    NINI

  • 03:25

    Лудориите на Зак и Коди

  • 03:50

    HANNAH MONTANA

  • 04:20

    Съни на алеята на славата

  • 04:45

    Джейк и Блейк

 
  • 05:00

    "Чародейките I" - сериал с Шанън Дохърти, Холи Мари Комбс, Алиша Милано.

  • 06:00

    "Чародейките I" - сериал с Шанън Дохърти, Холи Мари Комбс, Алиша Милано.

  • 07:00

    "В очакване на чудо" - драма с Тери Поло, Джейсън Пристли, Чийч Марин.

  • 09:00

    "Случаите на Поаро. Пет малки прасенца" по Агата Кристи - мистерия с Дейвид Съчет, Рейчъл Стърлинг и Ейдан Гилън.

  • 11:00

    "Заблуждение" - драма с Лана Парила, Джеймс Томас.

  • 13:00

    "Енид " - драма с Хелена Бонъм Картър, Матю Макфейдън, Денис Лоусън.

  • 15:00

    "Цветарката" - драма с Кийрън Хъчисън, Марла Солокоф, Никълъс Костър.

  • 17:00

    "Блясъкът на славата" - драма с Дейвид Чарвит.

  • 19:00

    "Военни съпруги 3" - сериал/драма с Катрин Бел, Уенди Дейвис.

  • 20:00

    "Военни съпруги 3" - сериал/драма с Катрин Бел, Уенди Дейвис.

  • 21:00

    "Почти законно" - сериал/драма със Сара Шахи, Вирджиния Уилямс.

  • 22:00

    "Почти законно" - сериал/драма със Сара Шахи, Вирджиния Уилямс.

  • 23:00

    "Обвързани с тайна" - драма с Лесли Ан Уорън, Мередит Бакстър, Бриджит Уайт.

  • 01:00

    "Смъртоносна среща (АКА над ръба)" - трилър / мистъри с Дора Лейтън, Даниел Магдър, Ален Гулем, Катрин Колви, Лари Дей, Кари Лорънс, Антъни Лемке и др.

  • 03:00

    "Неразгадани престъпления 2" - сериал/криминален с Катрин Морис, Джон Фин.

  • 04:00

    "Неразгадани престъпления 2" - сериал/криминален с Катрин Морис, Джон Фин.

 
  • 08:00

    Покер

  • 08:45

    Телешопинг

  • 10:30

    Репортаж

  • 11:00

    Голф тотално

  • 12:00

    Футбол от Бундеслигата класика: най-страхотните финали през 70-те

  • 13:00

    Футбол от Бундеслигата актуално специално

  • 14:30

    Футбол от Бундеслигата класика: Байерн Мюнхен - Вердер Бремен, финали 1999

  • 15:00

    Футбол от Бундеслигата класика: най-страхотните финали през 2000-2010

  • 15:55

    Футбол, приятелски мач: отборите не са обявени - пряко

  • 18:00

    Конен спорт: галоп - RaceBets.com-German Racing Aufgalopp - пряко

  • 18:30

    Баскетбол за Суперкупата в Бамберг: Германия - победителят от мача Турция - Полша - пряко

  • 20:45

    "Хатрик" - Футбол от II Бундеслига, 2 кръг: обзор

  • 22:00

    Покер

  • 23:00

    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли

  • 01:00

    "Хатрик" - Футбол от II Бундеслига, 2 кръг: обзор

  • 02:00

    до 7.00 Спортни клипове и телешопинг

 
  • 05:00

    Premier League: Goals of the Season 2002/03

  • 06:00

    World Strongest Man, 2008: Episode 2

  • 07:00

    World Strongest Man, 2008: Episode 3

  • 08:00

    World Strongest Man, 2008: Episode 4

  • 09:00

    World Strongest Man, 2008: Episode 5

  • 10:00

    World Strongest Man, 2008: Episode 6

  • 11:00

    ESPN Big Fights: Rumble in the Jungle, 1974

  • 12:00

    ESPN Big Fights: Thrilla in Manila - Ali v Frazier

  • 13:00

    ESPN Big Fights: Muhammad Ali

  • 14:00

    World Strongest Man, 2008: Episode 4

  • 15:00

    World Strongest Man, 2008: Episode 5

  • 16:00

    World Strongest Man, 2008: Episode 6

  • 17:00

    ESPN Big Fights: Muhammad Ali

  • 18:00

    ESPN Big Fights: Ali v Foreman, 30/10/1974

  • 19:00

    ESPN Big Fights: Clay v Liston 1964

  • 20:00

    UEFA - The Story of the European Championships: 1988 - Dutch Masters

  • 21:00

    UEFA - The Story of the European Championships: 1992 - The Great Danes

  • 22:00

    Euro Matches - Europe: 2008 Semi-Final Russia v Spain

  • 23:00

    FIFA World Cup Classic Matches: England - France, 1st Round 1966

  • 00:00

    FIFA World Cup Classic Matches: England v Germany, Final, 30/07/1966

  • 01:00

    FIFA World Cup Official Films: 1966

  • 02:40

    Legends of the Barclays Premier League II: Ian Wright

  • 03:10

    Legends of the Barclays Premier League II: Cristiano Ronaldo

  • 03:40

    ESPN Big Fights: Clay v Liston 1964

  • 04:30

    Premier League: Goals of the Season 2000/01

 
  • 07:15

    Спорт

  • 07:22

    Култура 1

  • 07:41

    Анализи

  • 07:46

    Преглед на програмата / Преглед на печата

  • 07:50

    Етикет Европа

  • 07:56

    Финансов експрес

  • 08:10

    Спортен журнал

  • 08:23

    Магазин

  • 08:46

    Преглед на програмата / Анализи

  • 08:50

    Актуални новини 1

  • 09:10

    ЕКЮ

  • 09:15

    Селскостопански новини

  • 09:41

    Европа днес

  • 09:46

    Фокус

  • 10:10

    Спортът днес

  • 10:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 10:45

    Международни събития

  • 11:10

    Спортът днес

  • 11:15

    Фокус

  • 11:45

    Екологията

  • 12:10

    Спортът днес

  • 12:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 12:45

    Международни събития

  • 13:10

    Спортът днес

  • 13:15

    Екология

  • 13:45

    Фокус

  • 14:15

    Спорт

  • 14:45

    Поща

  • 15:12

    Преди една година

  • 15:15

    Фокус

  • 15:45

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 16:15

    Фокус

 
  • 05:00

    ОИ Лондон`2012: Кану-каяк

  • 06:00

    ОИ Лондон`2012: Скокове във вода (10 м кула мъже)

  • 07:00

    "Заедно към Лондон"

  • 07:30

    ОИ Лондон`2012: "Закуска по английски"

  • 09:30

    ОИ Лондон`2012: Лека атлетика (финали)

  • 10:30

    ОИ Лондон`2012: Волейбол (Финал жени)

  • 11:30

    ОИ Лондон`2012: Волейбол (Финал за 3-о място мъже), пряко

  • 13:00

    ОИ Лондон`2012: Лека атлетика (маратон мъже), пряко

  • 15:15

    ОИ Лондон`2012: Волейбол (Финал мъже), пряко

  • 17:00

    ОИ Лондон`2012: Хандбал (Финал мъже), пряко

  • 18:30

    ОИ Лондон`2012: Баскетбол (Финал мъже)

  • 19:00

    ОИ Лондон`2012: Бокс (финали)

  • 20:00

    ОИ Лондон`2012: Модерен петобой, пряко

  • 20:30

    Олимпийски куриози

  • 21:00

    "Заедно към Лондон"

  • 22:15

    Олимпийски куриози

  • 23:00

    ОИ Лондон`2012: Церемония по закриването, пряко

  • 02:00

    Олимпийски куриози

 
  • 05:00

    Бокс: Александър Димитренко - Кубрат Пулев

  • 07:00

    Колоездене, "Енеко тур": Ардоойе - Ардоойе (шести етап)

  • 08:00

    Новини

  • 08:30

    Куриози

  • 09:00

    Тенис, WTA: Турнир в Монреал

  • 09:30

    Австралийски футбол, АФЛ: Есендън - Норт Мелбърн, пряко

  • 12:30

    Тенис, WTA: Турнир в Монреал

  • 14:00

    Колоездене, "Енеко тур": Ардоойе - Ардоойе (шести етап)

  • 15:30

    Колоездене, "Енеко тур": Малдегем - Хераардсберген (седми етап), пряко

  • 17:30

    Куриози

  • 18:30

    Тенис, WTA: Турнир в Монреал

  • 20:15

    Вечерни уикенд новини

  • 20:30

    Куриози

  • 21:00

    Футбол, Суперкупа на Германия: Борусия Д - Байерн, пряко

  • 23:00

    Тенис, WTA: Турнир в Монреал, пряко

  • 01:45

    Нощни уикенд новини

  • 02:00

    Колоездене, "Енеко тур": Малдегем - Хераардсберген (седми етап)

  • 03:00

    Тенис, WTA: Турнир в Монреал

  • 04:00

    Колоездене, "Енеко тур": Малдегем - Хераардсберген (седми етап)

 
  • 05:00

    X Games 16 () (Cert: )

  • 05:55

    X Games 16 () (Cert: )

  • 07:00

    Ticket To Ride 2011 () (Cert: )

  • 07:25

    Ticket To Ride 2011 () (Cert: )

  • 07:55

    Ticket To Ride 2011 () (Cert: )

  • 08:20

    Ticket To Ride 2011 () (Cert: )

  • 08:50

    Ticket To Ride 2011 () (Cert: )

  • 09:15

    Ticket To Ride 2011 () (Cert: )

  • 09:45

    X Games 16 () (Cert: )

  • 10:40

    X Games 16 () (Cert: )

  • 11:35

    Tread BMX () (Cert: )

  • 12:00

    Tread BMX () (Cert: )

  • 12:30

    Ticket To Ride 2011 () (Cert: )

  • 12:55

    Ticket To Ride 2011 () (Cert: )

  • 13:25

    Ticket To Ride 2011 () (Cert: )

  • 13:50

    Ticket To Ride 2011 () (Cert: )

  • 14:20

    Ticket To Ride 2011 () (Cert: )

  • 14:45

    Ticket To Ride 2011 () (Cert: )

  • 15:15

    Alpine Adventurer () (Cert: )

  • 16:10

    Alpine Adventurer () (Cert: )

  • 17:05

    BMX Megatour () (Cert: )

  • 18:00

    Featured () (Cert: )

  • 18:25

    Featured () (Cert: )

  • 18:55

    Featured () (Cert: )

  • 19:20

    Featured () (Cert: )

  • 19:50

    Fantasy Factory () (Cert: )

  • 20:15

    Fantasy Factory () (Cert: )

  • 20:45

    Pinks: Lose the Race... () (Cert: )

  • 21:10

    Pinks: Lose the Race... () (Cert: )

  • 21:40

    Under The Influence () (Cert: )

  • 22:35

    Lost & Found () (Cert: )

  • 23:30

    Anomaly () (Cert: )

  • 00:25

    TNA: Greatest Matches () (Cert: )

  • 01:20

    BAMMA () (Cert: )

  • 02:15

    Pinks: Lose the Race... () (Cert: )

  • 02:40

    Pinks: Lose the Race... () (Cert: )

  • 03:10

    Featured () (Cert: )

  • 03:35

    Featured () (Cert: )

  • 04:05

    Featured () (Cert: )

  • 04:30

    Featured () (Cert: )

 
  • 05:20

    "Първопроходци" - 1111 еп.

  • 05:45

    "Ловци на къщи" - 3511 еп.

  • 06:10

    "Най-странните домове в света" - 111 еп.

  • 06:35

    "Храната в изкуството" - 1 еп.

  • 07:00

    "Пилатес - отвътре навън " - 112 еп.

  • 07:50

    "Йога за тонус" - 112 еп.

  • 08:40

    "Майстор-готвач срещу града" - 205 еп.

  • 09:30

    "Вертикален град" - 5 еп.

  • 10:00

    "Богати имения" - 107 еп.

  • 10:25

    "Бантастично" - 112 еп.

  • 10:50

    "Невъзможната кухня" - 112 еп.

  • 11:15

    "Първопроходци" - 1112 еп.

  • 11:40

    "Зад марката" - 112 еп.

  • 12:10

    "Стил: 2012 - Колекции Пролет/Лято" - 12 еп.

  • 12:35

    "Майстори на лукса" - 107 еп.

  • 13:00

    "Платинени сватби" - 107 еп.

  • 13:25

    "Писна ми!" - 107 еп.

  • 13:50

    "Само с резервация!" - 112 еп.

  • 14:15

    "Вкусните" уикенди на Джада" - 112 еп.

  • 14:45

    "Богати имения" - 107 еп.

  • 15:10

    "Ловци на къщи по света" - 1706 еп.

  • 15:35

    "Бантастично" - 112 еп.

  • 16:00

    "Невъзможната кухня" - 112 еп.

  • 16:25

    "Първопроходци" - 1112 еп.

  • 16:50

    "Майстори на лукса" - 107 еп.

  • 17:15

    "Платинени сватби" - 107 еп.

  • 17:40

    "Стил: 2012 - Колекции Пролет/Лято" - 12 еп.

  • 18:05

    "Само с резервация!" - 112 еп.

  • 18:30

    "Храната в изкуството" - 2 еп.

  • 19:00

    "Свръхбогатите" - 104 еп.

  • 19:55

    "Божествен дизайн" - 198 еп.

  • 20:20

    "Най-странните домове в света" - 112 еп.

  • 20:45

    "Да продадеш Ню Йорк" - 112 еп.

  • 21:10

    "Богати имения" - 107 еп.

  • 21:35

    "Ловци на къщи по света" - 1706 еп.

  • 22:00

    "Храната в изкуството" - 1 и 2 еп.

  • 22:55

    "Майстор-готвач срещу града" - 107 еп.

  • 23:45

    "Само с резервация!" - 111 и 112 еп.

  • 00:35

    "Божествен дизайн" - 198 еп.

  • 01:00

    "Богати имения" - 107 еп.

  • 01:30

    "Да продадеш Ню Йорк" - 112 еп.

  • 01:55

    "Ловци на къщи по света" - 1706 еп.

  • 02:20

    "Храната в изкуството" - 1 и 2 еп.

  • 03:10

    "Само с резервация!" - 112 еп.

  • 03:35

    "Майстори на лукса" - 107 еп.

  • 04:05

    "Платинени сватби" - 107 еп.

  • 04:30

    "Бантастично" - 112 еп.

  • 04:55

    "Невъзможната кухня" - 112 еп.

 
  • 05:45

    Лео и Нина - сериал

  • 06:30

    Летище Лос Анджелис - сериал

  • 07:25

    Законът на Дойл - втори сезон

  • 08:15

    Законът на Дойл - втори сезон

  • 09:05

    Вътрешно зрение - втори сезон

  • 10:45

    Законът на Дойл - втори сезон

  • 11:35

    Касъл - втори сезон

  • 12:25

    Касъл - трети сезон

  • 13:15

    Федерални свидетели - втори сезон

  • 14:05

    Федерални свидетели - втори сезон

  • 14:55

    Летище Лос Анджелис - сериал

  • 15:45

    Летище Лос Анджелис - сериал

  • 16:35

    Репортери - сериал

  • 17:30

    Репортери - сериал

  • 18:25

    Касъл - трети сезон

  • 19:19

    Монк - първи сезон

  • 20:14

    Престъпни намерения - шести сезон

  • 21:10

    Престъпни намерения - шести сезон

  • 22:05

    Престъпни намерения - шести сезон

  • 23:00

    Престъпни намерения - шести сезон

  • 23:55

    Престъпни намерения - шести сезон

  • 00:45

    Летище Лос Анджелис - сериал

  • 01:30

    Престъпни намерения: Поведенчески анализ - първи сезон

  • 02:15

    Престъпни намерения: Поведенчески анализ - първи сезон

  • 03:00

    Монк - първи сезон

  • 03:55

    Лео и Нина - сериал

  • 04:50

    Престъпна природа - първи сезон

 
  • 05:35

    Любовна академия - първи сезон

  • 05:50

    Числено превъзходство - трети сезон

  • 06:15

    Заложна къща - сериал

  • 07:10

    Любовна академия - първи сезон

  • 08:20

    Папараци - игрален филм

  • 10:05

    Уил и Грейс - седми сезон

  • 10:25

    Уил и Грейс - седми сезон

  • 10:50

    Уил и Грейс - седми сезон

  • 11:15

    Уил и Грейс - седми сезон

  • 11:40

    Уил и Грейс - седми сезон

  • 12:10

    Шантаво семейство - сериал

  • 12:40

    Победители и загубеняци - първи сезон

  • 13:35

    Животът на Браян - втори сезон

  • 14:15

    Анатомията на Грей - пети сезон

  • 15:05

    Анатомията на Грей - пети сезон

  • 15:55

    Анатомията на Грей - пети сезон

  • 16:50

    Анатомията на Грей - пети сезон

  • 17:55

    Анатомията на Грей - шести сезон

  • 19:00

    Довери се на журито - трети сезон

  • 19:25

    Довери се на журито - трети сезон

  • 19:45

    Шантаво семейство - сериал

  • 20:05

    Грозната Бети - четвърти сезон

  • 21:00

    Победители и загубеняци - първи сезон

  • 21:55

    Преждевременно угаснала звезда - филм за Майкъл Джексън

  • 00:00

    Победители и загубеняци - първи сезон

  • 01:00

    Довери се на журито - трети сезон

  • 01:30

    Довери се на журито - трети сезон

  • 02:00

    Довери се на журито - трети сезон

  • 02:30

    Довери се на журито - трети сезон

  • 02:50

    Любовна академия - първи сезон

  • 03:45

    Шантаво семейство - сериал

  • 04:10

    Преждевременно угаснала звезда - филм за Майкъл Джексън

 
  • 06:30

    "В кадър ІХ, 32 еп.", документална поредица - САЩ, 2012

  • 07:00

    "Страст в пустинята", приключенска драма - САЩ, 1998, (HD)

  • 08:30

    "Бетонни фараони", документален - България, 2010, (HD)

  • 09:20

    "Мармадюк", семейна комедия - САЩ, 2010, (HD)

  • 10:45

    "Осмокраки гадини", хорър - комедия - САЩ, 2002, (HD)

  • 12:25

    "Виктор", комедия - Франция, 2009, (HD)

  • 14:00

    "Такъв е животът", романтична комедия - САЩ, 2010, (HD)

  • 15:55

    "Шахматистка", драма - Франция, 2009; реж. Каролин Ботаро, със Сандрин Бонер, Кевин Клайн, Валери Лагранж, Александра Жанти, (HD)

  • 17:35

    "Реалистично кино", драма - САЩ, 2011; реж. Шари Спрингър Бърман, Робърт Пулсини, с Даян Лейн, Тим Робинс, Джеймс Гандолфини, Патрик Фюджит, Катлийн Куинлан, (HD)

  • 19:05

    "В кадър ІХ, 33 еп.", документална поредица - САЩ, 2012

  • 19:30

    "Необичайно приятелство", политическа драма - Великобритания, 2010; реж. Ричард Лонкрейн, с Майкъл Шийн, Денис Куейд, Хоуп Дейвис, Хелън МакКрори, Адам Годли, (HD)

  • 21:05

    "Лари Краун", комедия - САЩ, 2011; реж. Том Ханкс, с Том Ханкс, Джулия Робъртс, Брайън Кранстън, Пам Гриър, Тараджи Пенда Хенсън, (HD)

  • 22:45

    "Следващите три дни", криминален трилър - САЩ, 2010; реж. Пол Хагис, с Ръсел Кроу, Елизабет Банкс, Брайън Денехи, Лени Джеймс, Оливия Уайлд, (HD)

  • 00:55

    "Приказен град І, 5 еп. - Убийствена блондинка", криминална драма - САЩ, 2012; реж. Саймън Селан Джоунс, с Джефри Дийн Морган, Олга Куриленко, Дани Хюстън, Стивън Стрейт, Крисчън Кук, (HD)

  • 01:55

    "Хубаво момче", психологическа драма - САЩ, 2010, (HD)

  • 03:35

    "Член на клуба", криминална драма - Великобритания, 2008, (HD)

 
  • 09:00

    "Шоуто на Рики Джървейс ІІ, 5 еп.", анимационна комедия - САЩ, 2011

  • 09:25

    "Шоуто на Рики Джървейс ІІ, 6 еп.", анимационна комедия - САЩ, 2011

  • 09:50

    "Шоуто на Рики Джървейс ІІ, 7 еп.", анимационна комедия - САЩ, 2011

  • 10:15

    "Шоуто на Рики Джървейс ІІ, 8 еп.", анимационна комедия - САЩ, 2011

  • 10:45

    "Банда аматьори", комедия - Великобритания, 2008

  • 12:20

    "Скуби-Ду! Проклятието на eзерното чудовище", семейна комедия - САЩ, 2010

  • 13:45

    "В очакване", романтична комедия - САЩ, 1998

  • 15:25

    "Мечо Пух", анимация - САЩ, 2011

  • 16:30

    "Банда аматьори", комедия - Великобритания, 2008

  • 18:05

    "Скуби-Ду! Проклятието на eзерното чудовище", семейна комедия - САЩ, 2010; реж. Брайън Левант, с Роби Амел, Кейт Мелтън, Хейли Кийоко, Ник Палатас, Тед МакГинли

  • 19:30

    "В очакване", романтична комедия - САЩ, 1998; реж. Дебора Каплан, Хари Елфонт, с Дженифър Лав Хюит, Итън Ембри, Чарли Корсмо, Лорън Амброуз, Питър Фасинели

  • 21:10

    "Просто секс", романтична комедия - САЩ, 2011; реж. Айвън Райтман, с Натали Портман, Аштън Къчър, Кевин Клайн, Кари Елуис, Грета Джеруиг

  • 23:00

    "Отегчен до смърт ІІІ, 5 еп.", комедия - САЩ, 2011; реж. Тристрам Шапиро, с Джейсън Шуорцман, Зак Галифианакис, Тед Дансън, Хедър Бърнс

  • 23:30

    "Смешен или мъртъв представя ІІ, 6 еп.", комедия - САЩ, 2011; реж. Никълъс Ясенович, Мат Пиемонт, Райън Шираки, със Стив Том, Хайди Мюлер, Алиша Пъркинс, Кейтлин Аптън, Бри Кондън

  • 00:00

    "Нотинг Хил", романтична комедия - Великобритания, 1999; реж. Роджър Мичъл, с Джулия Робъртс, Хю Грант, Хю Бонвил, Ема Чамбърс, Джеймс Драйфус, Алек Болдуин, Матю Модин, Рис Айфънс

  • 02:00

    "Пътешествията на Гъливер", приключенска комедия - САЩ, 2010

  • 03:25

    "Отегчен до смърт ІІІ, 5 еп.", комедия - САЩ, 2011

  • 03:55

    "Смешен или мъртъв представя ІІ, 6 еп.", комедия - САЩ, 2011

 
  • 05:00

    КАМИОНИ ПО ЛЕДА

  • 06:00

    КАМИОНИ ПО ЛЕДА

  • 07:00

    Разследване на историята

  • 08:00

    Разследване на историята

  • 09:00

    Разследване на историята

  • 10:00

    Изгубени светове

  • 11:00

    Изгубени светове

  • 12:00

    МАЙСТОРИ В СТРЕЛБАТА

  • 13:00

    КАМИОНИ ПО ЛЕДА - АНДИТЕ

  • 14:00

    КАМИОНИ ПО ЛЕДА

  • 15:00

    КАМИОНИ ПО ЛЕДА

  • 16:00

    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ

  • 16:30

    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ

  • 17:00

    Спецове в заложната къща

  • 17:30

    Спецове в заложната къща

  • 18:00

    ТЪРГОВИЯ СЪС СТАРИ ВЕЩИ

  • 19:00

    Вселената

  • 20:00

    Древни открития

  • 21:00

    РАЗГАДАНИ МИСТЕРИИ

  • 22:00

    Извънземни от древността

  • 23:45

    МАЙСТОРИ В СТРЕЛБАТА

  • 00:45

    Американски антиквари

  • 01:15

    Извънземни от древността

  • 03:00

    МАЙСТОРИ В СТРЕЛБАТА

  • 04:00

    Вселената

 
  • 05:10

    "Мравката Антъни"

  • 05:35

    "Анджелина балерина"

  • 05:50

    "Магическият ключ"

  • 06:00

    "Анджелина балерина"

  • 06:15

    "Динозавърчето Дороти"

  • 06:30

    "Дракон"

  • 06:55

    "Строителят Боб"

  • 07:05

    "Томас и приятели"

  • 07:15

    "Приключенията на делфинчето Муму"

  • 07:20

    "Кипър"

  • 07:30

    "Дивата природа"

  • 07:40

    "Осуолд"

  • 08:05

    "Барни и приятели"

  • 08:30

    "Вижте морето"

  • 08:35

    "Моето животинско семейство"

  • 08:50

    "Фермата на Бенджамин"

  • 09:00

    "Зоосвят"

  • 09:10

    "Котаракът Джеймс"

  • 09:20

    "Дани и Татко"

  • 09:25

    "Виж и прави като Маймунката"

  • 09:35

    "Циркът на малкия Антонио"

  • 09:40

    "Мега малки"

  • 09:55

    "Джармис"

  • 10:10

    "Дани и Татко"

  • 10:15

    "Пингу"

  • 10:25

    "Фермата на Бенджамин"

  • 10:35

    "Циркът на малкия Антонио"

  • 10:40

    "Зоосвят"

  • 10:47

    "Джармис"

  • 11:00

    "Котаракът Джеймс"

  • 11:05

    "Приключенията на делфинчето Муму"

  • 11:10

    "Мега малки"

  • 11:25

    "Магическият ключ"

  • 11:35

    "Зоосвят"

  • 11:40

    "Виж и прави като Маймунката"

  • 11:50

    "Циркът на малкия Антонио"

  • 11:55

    "Фермата на Бенджамин"

  • 12:05

    "Барни и приятели"

  • 12:30

    "Мега малки"

  • 12:45

    "Джармис"

  • 13:00

    "Осуолд"

  • 13:25

    "Вижте морето"

  • 13:30

    "Моето животинско семейство"

  • 13:45

    "Фермата на Бенджамин"

  • 13:50

    "Анджелина балерина"

  • 14:05

    "Динозавърчето Дороти"

  • 14:20

    "Дракон"

  • 14:45

    "Барни и приятели"

  • 15:10

    "Приключенията на делфинчето Муму"

  • 15:15

    "Строителят Боб"

  • 15:25

    "Томас и приятели"

  • 15:35

    "Котаракът Джеймс"

  • 15:40

    "Джармис"

  • 15:50

    "Магическият ключ"

  • 16:00

    "Виж и прави като Маймунката"

  • 16:10

    "Осуолд"

  • 16:35

    "Джейкърс! Приключенията на Пигли Уинкс"

  • 17:00

    "Анджелина балерина"

  • 17:15

    "Динозавърчето Дороти"

  • 17:30

    "Дивата природа"

  • 17:40

    "Кипър"

  • 17:50

    "Строителят Боб"

  • 18:00

    "Томас и приятели"

  • 18:10

    "Приключенията на делфинчето Муму"

  • 18:15

    "Кипър"

  • 18:25

    "Дракон"

  • 18:50

    "Джейкърс! Приключенията на Пигли Уинкс"

  • 19:15

    "Джармис"

  • 19:30

    "Анджелина балерина"

  • 19:45

    "Мега малки"

  • 19:57

    "Вижте морето"

  • 20:00

    "Моето животинско семейство"

  • 20:15

    "Фермата на Бенджамин"

  • 20:20

    "Виж и прави като Маймунката"

  • 20:30

    "Магическият ключ"

  • 20:40

    "Томас и приятели"

  • 20:50

    "Строителят Боб"

  • 21:00

    "Зоосвят"

  • 21:10

    "Кипър"

  • 21:20

    "Мега малки"

  • 21:35

    "Пингу"

  • 21:45

    "Магическият ключ"

  • 21:55

    "Приключенията на делфинчето Муму"

  • 22:00

    "Виж и прави като Маймунката"

  • 22:10

    "Барни и приятели"

  • 22:35

    "Кипър"

  • 22:45

    "Джейкърс! Приключенията на Пигли Уинкс"

  • 23:10

    "Мравката Антъни"

  • 23:35

    "Анджелина балерина"

  • 23:46

    "Динозавърчето Дороти"

  • 00:00

    "Барни и приятели"

  • 00:25

    "Строителят Боб"

  • 00:35

    "Томас и приятели"

  • 00:45

    "Приключенията на делфинчето Муму"

  • 00:50

    "Вижте морето"

  • 00:55

    "Моето животинско семейство"

  • 01:10

    "Фермата на Бенджамин"

  • 01:15

    "Виж и прави като Маймунката"

  • 01:25

    "Барни и приятели"

  • 01:50

    "Осуолд"

  • 02:15

    "Мравката Антъни"

  • 02:40

    "Анджелина балерина"

  • 02:52

    "Динозавърчето Дороти"

  • 03:05

    "Дракон"

  • 03:30

    "Барни и приятели"

  • 03:55

    "Строителят Боб"

  • 04:05

    "Томас и приятели"

  • 04:15

    "Магическият ключ"

  • 04:25

    "Кипър"

  • 04:35

    "Дивата природа"

  • 04:45

    "Осуолд"

 
  • 05:00

    J.A.G. - Im Auftrag der Ehre

  • 05:45

    Mein Revier - Ordnungshuter raumen auf

  • 06:45

    Cold Case - Kein Opfer ist je vergessen

  • 07:25

    BLOCKBUSTER TV - MAKING OF: Ted

  • 07:55

    Gargoyles - Auf den Schwingen der Gerechtigkeit

  • 08:25

    Gargoyles - Auf den Schwingen der Gerechtigkeit

  • 08:50

    The Spectacular Spider-Man

  • 09:20

    The Spectacular Spider-Man

  • 09:45

    DISNEY TIME

  • 10:15

    DISNEY TIME

  • 10:40

    DISNEY TIME

  • 11:10

    DISNEY TIME

  • 11:20

    DISNEY TIME

  • 11:50

    DISNEY TIME

  • 12:15

    Achtung Kontrolle! Einsatz fur die Ordnungshuter

  • 13:15

    ran Racing - ADAC GT Masters: Warm-up

  • 14:35

    ADAC GT Masters: Highlights

  • 14:45

    Mean Machine - Die Kampfmaschine

  • 16:45

    kabel eins news

  • 16:55

    Karen McCoy - Die Katze

  • 18:55

    The Saint - Der Mann ohne Namen

  • 23:15

    Abenteuer Leben

  • 01:10

    Mein Revier - Ordnungshuter raumen auf

  • 03:15

    ran Racing - ADAC Masters Magazin

  • 03:30

    Schluss mit Hotel Mama

  • 04:25

    Pakt des Schweigens

 
  • 17:30

    Клиплиния

  • 18:45

    Риплей

  • 19:00

    CAUETivi

  • 20:00

    US Топ

  • 21:00

    JDM

  • 21:15

    Тюбс

  • 23:45

    Субкултура

  • 00:00

    Синтез

  • 00:15

    Рок-нощ

 
  • 06:15

    "Обирът на "Бринкс" - комедия с Питър Фалк, Питър Бойл, Ален Гурвиц, Уорън Оутс, Джина Роуландс, Пол Сорвино, Шелдън Ленард.

  • 07:55

    "Бандата на Кели" - уестърн с Мик Джагър, Клариса Кай, Марк МакМанус, Кен Гудлет.

  • 09:40

    "Ако е вторник, значи сме в Белгия" - комедия със Сюзан Плешет, Иан Макшейн, Милдред Нетуик, Мъри Хамилтън, Норман Фел.

  • 11:20

    "Таласъми" - ужаси с Питър Лейпис, Лиса Пеликан.

  • 12:40

    "Любов или пари" - комедия с Тимъти Дейли, Кевин Маккарти.

  • 14:10

    "Жените срещу мъжете" - драма/комедия с Глен Хедли, Пол Райзер.

  • 15:50

    "Личният живот на Шерлок Холмс" - комедия с Робърт Стивънс, Колин Блейкли, Стенли Холоуей.

  • 17:50

    "Подмолните Блу" - екшън филм с Катлийн Търнър, Денис Куейд.

  • 19:20

    "От упор" - драма с Шон Пен, Кристофър Уокън.

  • 21:15

    "Соколът и снежния човек" - драма/трилър с Тимъти Хътън, Шон Пен.

  • 23:25

    "Училище за гаджета" - комедия със Стив Гутенберг, Джейми Герц, Кайл Маклоклан, Шели Лонг.

  • 01:05

    "Разредена кръв" - ужаси с Джордж Чакирис, Памела Лудвиг, Диана Франк.

  • 02:40

    "Дълбоко потапяне" - филм на ужасите с Джак Скалия, Р. Лий Ерми, Рей Уайз, Дебора Адер, Джон Тоулз-Бей, Ели Пуже.

  • 04:05

    "Кървави игри " - трилър с Грегори Къмингс, Лора Алберт, Лук Шей.

 
  • 05:05

    MSA FORMULA FORD CHAMPIONSHIP OF GREAT BRITAIN

  • 05:30

    BRITISH F3

  • 06:20

    BEST OF CRASH

  • 06:45

    STOP AND GO

  • 07:00

    V8 SUPERCARS

  • 08:45

    FIM TRIAL WORLD CHAMPIONSHIP

  • 09:35

    FIA EUROPEAN TRUCK CHAMPIONSHIP

  • 10:00

    DRIFTWARS

  • 10:25

    BRITISH F3

  • 11:20

    LE MANS CLASSIC HIGHLIGHTS

  • 12:10

    V8 SUPERCARS

  • 13:55

    NASCAR NATIONWIDE SERIES HIGHLIGHTS

  • 15:40

    GRAND-AM ROAD RACING HIGHLIGHTS

  • 17:20

    MSA BRITCAR ENDURANCE SERIES

  • 18:15

    GT CUP UK

  • 18:40

    BEST OF CRASH

  • 19:05

    ASIA PACIFIC RALLY CHAMPIONSHIP

  • 19:30

    BTRDA RALLY SERIES

  • 20:20

    BRITISH RALLYCROSS

  • 21:15

    WORLD RALLY CHAMPIONSHIP

  • 22:05

    V8 SUPERCARS

  • 23:50

    AMERICAN LE MANS SERIES HIGHLIGHTS

  • 01:30

    AMA SUPERBIKE

  • 02:10

    AMA SPORTBIKE

  • 02:50

    FIM ENDURANCE WORLD CHAMPIONSHIP

  • 03:40

    THUNDERSPORT GB

  • 04:30

    FIM TRIAL WORLD CHAMPIONSHIP

 
  • 07:00

    Само хитове - маратон

  • 09:00

    Поп ъп видео

  • 09:30

    Поп ъп видео

  • 10:00

    Световна сцена

  • 11:00

    Топ 20 с Джъстин Бийпър

  • 13:00

    Моите сладки 16 години - реалити шоу - маратон

  • 15:00

    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу

  • 16:00

    Зона за приятели - маратон

  • 19:00

    Изплашени

  • 19:30

    Изплашени

  • 20:00

    Да пропаднеш в каньона

  • 20:30

    Да пропаднеш в каньона

  • 21:00

    В клетката - документален сериал

  • 22:00

    Бременна на 16 - реалити шоу

  • 23:00

    Бременна на 16 - реалити шоу

  • 00:00

    Савидж шоу

  • 00:30

    Савидж шоу

  • 01:00

    Без абсурди

  • 01:30

    Без абсурди

  • 02:00

    MTV на остров Малта през 2012 - специално предаване

  • 03:00

    Само хитове

 
  • 05:00

    MTV Presents Titanic Sounds

  • 05:30

    MTV Presents Titanic Sounds

  • 06:00

    Mika: I Want My MTV Ibiza

  • 06:30

    MTV Presents Titanic Sounds

  • 07:00

    HD Music Blast

  • 09:00

    Sziget Festival 2011: La Roux

  • 09:30

    MTV Presents Titanic Sounds

  • 10:00

    MTV Presents Titanic Sounds

  • 10:30

    MTV Presents Titanic Sounds

  • 11:00

    MTV Essentials

  • 13:00

    HD Top Rated

  • 13:30

    Uncompressed 5.0

  • 15:00

    Cheryl: Live Vibrations

  • 15:30

    Live Sessions

  • 16:00

    HD Music Blast

  • 17:00

    HD Live Countdown

  • 18:00

    Backstage Pass

  • 19:00

    MTV Top 20

  • 21:00

    Isle of MTV 2012 Malta Special

  • 22:00

    Lovebox 2012: Lana Del Rey

  • 22:30

    Rockness 2012: Wretch 32

  • 23:00

    Celebrity Chart: M83

  • 01:00

    Sziget 2011: Dizzee Rascal

  • 02:00

    Snowbombing 2012

  • 02:30

    HD Top Rated

  • 03:30

    HD Music Blast

 
  • 06:00

    Morning Glory

  • 09:00

    Biggest! Hottest! Loudest!

  • 10:00

    Alternative Rocks!

  • 12:00

    From A To V Festival: Top 100

  • 17:00

    From A To V Festival: Top 100

  • 21:00

    Folking Good Music

  • 23:00

    MTV Rocks: Late Night Lock In

  • 01:00

    All Night Session

  • 03:00

    Teleshopping

 
  • 05:00

    Да уловиш гигант

  • 06:00

    Родени да убиват: Полярна мечка

  • 07:00

    Мъжът-мечка

  • 08:00

    На куката: Риболов на чудовища: Речна акула

  • 09:00

    Дивата Америка: Сафари в Гранд Каньон

  • 10:00

    Проект: Земята: Големите езера

  • 11:00

    Животински суперсили: Екстремни ловци

  • 12:00

    Дива Амазония: Диво кралство

  • 13:00

    Личен зоопарк - живот на диви обороти: Покажете ми хипопотамчето

  • 14:00

    На лов за човекоядци: Лов на вълци

  • 15:00

    Долината на вълците

  • 16:00

    Експедиция в дивата природа: Вълчата глутница - поглед отвътре

  • 17:00

    Праисторически ловци: Ужасен вълк

  • 18:00

    Възходът на черния вълк

  • 19:00

    Хищници в нощта: Засадата на ягуара

  • 20:00

    Брутални убийци

  • 21:00

    Личен зоопарк - живот на диви обороти: Покажете ми хипопотамчето

  • 22:00

    Хищници в нощта: Засадата на ягуара

  • 23:00

    Брутални убийци

  • 00:00

    На куката: Нилският гигант

  • 01:00

    Проект: Земята: Големите езера

  • 01:35

    Табу: Необичайни връзки

  • 02:00

    Хищници в нощта: Засадата на ягуара

  • 02:30

    Проект: Земята: Апокалипсис

  • 03:00

    Брутални убийци

  • 03:25

    Разследване на самолетни катастрофи: Полет № 21 изчезна

  • 04:00

    Личен зоопарк - живот на диви обороти: Покажете ми хипопотамчето

  • 04:20

    Проект: Земята: Апокалипсис

  • 05:15

    Разследване на самолетни катастрофи: Сблъсък над Лос Анджелис

  • 06:10

    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик: Убийствено течение

  • 06:35

    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик: На снимки с тигри

  • 07:05

    Апокалипсис: Втора Световна война: Съкрушително поражение

  • 08:00

    Титаник: Заключителни думи с Джеймс Камерън

  • 09:00

    Дивата Америка: Сафари в Гранд Каньон

  • 09:50

    Проект: Земята: Древни моряци

  • 10:00

    Проект: Земята: Големите езера

  • 10:45

    Мигове от катастрофата: Ешед

  • 11:00

    Животински суперсили: Екстремни ловци

  • 11:40

    Разследване на самолетни катастрофи: Извън поглед

  • 12:00

    Дива Амазония: Диво кралство

  • 12:35

    Изгубеният шедьовър на Да Винчи

  • 13:00

    Личен зоопарк - живот на диви обороти: Покажете ми хипопотамчето

  • 13:30

    Отвъд Космоса: Квантов скок

  • 14:00

    На лов за човекоядци: Лов на вълци

  • 14:25

    Rock Stars: Кула от карти

  • 15:00

    Долината на вълците

  • 15:20

    Мегаструктури: Сонди

  • 16:00

    Експедиция в дивата природа: Вълчата глутница - поглед отвътре

  • 16:15

    Мегаструктури: Кръглият небостъргач

  • 17:00

    Праисторически ловци: Ужасен вълк

  • 17:10

    Мегаструктури: Лас Вегас в Сингапур

  • 18:00

    Възходът на черния вълк

  • 18:05

    Мигове от катастрофата: Наводнение в язовир Става

  • 19:00

    Хирошима: на следващия ден

  • 19:55

    Отблизо: Тайните на Зона 51

  • 20:00

    Брутални убийци

  • 21:00

    До ядрото на Земята

  • 22:00

    Хищници в нощта: Засадата на ягуара

  • 22:50

    Пътешествие до дъното на земята

  • 23:00

    Брутални убийци

  • 23:15

    Мигове от катастрофата: Титаник

  • 23:45

    До ядрото на Земята

 
  • 05:00

    Животът и градът - избрано

  • 07:00

    ''Като прашец от глухарче'' - игр филм

  • 08:45

    Фолклорен изгрев

  • 09:15

    Медиастар

  • 09:30

    Панаирен калейдоскоп - обзор

  • 10:00

    Телемаркет

  • 10:15

    Забранено за лъжата - дебати с Ива Николова

  • 11:45

    Колаж

  • 12:15

    ''60 минути'' - избрано

  • 13:15

    Фолклорен изгрев

  • 13:25

    ''Праведно убийство'' - игр филм

  • 15:00

    Телемаркет

  • 15:15

    Акведукт

  • 16:15

    '''Светът и ние: Фесъивалът в Авиньон'' - док филм

  • 16:30

    Телемаркет

  • 16:45

    Панаирен калейдоскоп

  • 17:15

    Новини

  • 17:30

    "Гарванът"- игр филм

  • 19:15

    Новини - централна емисия

  • 19:45

    АКЦЕНТИ С НБТ - публицистично предаване с Ива Николова

  • 22:00

    ''Праведно убийство'' - игр филм

  • 23:30

    Новини

  • 00:00

    Забранено за лъжата - дебати с Ива Николова

  • 01:30

    ''60 минути'' - избрано

  • 02:30

    Панаирен калейдоскоп

  • 03:00

    Новини

  • 03:30

    ''Праведно убийство'' - игр филм

 
  • 06:15

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 07:15

    "The Big Bang Theory" - сериал

  • 08:05

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 09:40

    "Елтън срещу Саймън" - шоу

  • 11:40

    "Без гребла 2: Зовът на природата!" - комедия, САЩ, 2009

  • 13:30

    "Талисманът" - романтична комедия, САЩ, 2007

  • 15:10

    "Der WiXXer" - комедия, ФРГ, 2004

  • 17:00

    "Ново от WiXXer" - комедия, ФРГ, 2007

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал

  • 20:05

    "Галилей" - научен журнал

  • 21:15

    "Седем живота" - драма, САЩ, 2008

  • 23:45

    "Случай 39" - фантастичен филм, САЩ, 2009

  • 02:00

    "Седем живота" - драма, САЩ, 2008

  • 04:10

    "Случай 39" - фантастичен филм, САЩ, 2009

 
  • 05:30

    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица

  • 06:20

    "Училищните следователи" - доку-поредица

  • 06:55

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 07:55

    "На къмпинг" - комедиен сериал

  • 08:55

    "Само Атце" - сериал

  • 09:55

    "Светът на Рита" - сериал

  • 10:55

    "Монк" - крими сериал

  • 12:45

    "Психо" - крими сериал

  • 13:40

    "Момичета обединени" - комедия, САЩ, 2000

  • 15:35

    "Застрахователните детективи: По следите на истината" - репортаж

  • 16:35

    "Ще спасим ваканцията Ви" - документация

  • 17:45

    "Алекса: Аз се боря срещу килограмите Ви!" - документация

  • 18:45

    "Ексклузивно - уикенд"

  • 19:45

    Актуален уикенд

  • 20:05

    "Хелена Фурст - адвокатка на бедните" - доку-поредица

  • 21:15

    "Островът на приключенията" - семеен/ приключенски филм, САЩ, 2008

  • 23:05

    "Шпигел ТV"

  • 23:50

    Репортаж

  • 00:20

    "Очарованието живот" - репортаж

  • 00:35

    "Куб 2: Хиперкубът" - фантастичен филм/трилър, САЩ, 2002

  • 02:15

    "Островът на приключенията" - семеен/ приключенски филм, САЩ, 2008

  • 03:45

    "Ексклузивно - уикенд"

  • 04:23

    "В центъра на живота" - доку-поредица

 
  • 07:25

    "Гормити" - приключенски сериал

  • 07:45

    "Покемон" - анимационен сериал

  • 08:05

    "Детективът Конан" - крими сериал

  • 08:35

    "Ю-Ги-О" - фентъзи приключенски сериал

  • 08:55

    "Единадесеторката на Иназума" - анимационен сериал

  • 09:25

    "Покемон" - анимационен сериал

  • 10:15

    "Драконова топка" - анимационен сериал

  • 10:55

    "Наруто" - приключенски сериал

  • 11:20

    "Драконова топка Z" - анимационен сериал

  • 12:05

    "Спасители на плажа" - екшън сериал

  • 14:00

    "А-отборът" - екшън сериал

  • 14:55

    "Макгайвър" - приключенски сериал

  • 17:00

    "Парите са скрити в мазето" - доку-поредица

  • 18:00

    "Виж, за да узнаеш" - доку-поредица

  • 19:00

    "Светът на чудесата" - научен журнал

  • 20:00

    "Grip" - журнал за коли

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Пристигането" - фантастичен екшън филм, САЩ/Мексико, 1996

  • 23:25

    "Експлозив" - екшън трилър, САЩ, 1994

  • 01:40

    Нощен журнал

  • 02:35

    "Пристигането" - фантастичен екшън филм, САЩ/Мексико, 1996

  • 04:20

    "Експлозив" - екшън трилър, САЩ, 1994

 
  • 06:30

    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица

  • 07:20

    "Училищните следователи" - доку-поредица

  • 07:55

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 08:55

    "На къмпинг" - комедиен сериал

  • 09:55

    "Само Атце" - сериал

  • 10:55

    "Светът на Рита" - сериал

  • 11:55

    "Монк" - крими сериал

  • 13:45

    "Психо" - крими сериал

  • 14:40

    "Момичета обединени" - комедия, САЩ, 2000

  • 16:35

    "Застрахователните детективи: По следите на истината" - репортаж

  • 17:35

    "Ще спасим ваканцията Ви" - документация

  • 18:45

    "Алекса: Аз се боря срещу килограмите Ви!" - документация

  • 19:45

    "Ексклузивно - уикенд"

  • 20:45

    Актуален уикенд

  • 21:05

    "Хелена Фурст - адвокатка на бедните" - доку-поредица

  • 22:15

    "Островът на приключенията" - семеен/ приключенски филм, САЩ, 2008

  • 00:05

    "Шпигел ТV"

  • 00:50

    Репортаж

  • 01:20

    "Очарованието живот" - репортаж

  • 01:35

    "Куб 2: Хиперкубът" - фантастичен филм/трилър, САЩ, 2002

  • 03:15

    "Островът на приключенията" - семеен/ приключенски филм, САЩ, 2008

  • 04:45

    "Ексклузивно - уикенд"

 
  • 05:20

    Игрален филм: "Несходство в характерите"

  • 07:00

    Игрален филм: "Горският дух"

  • 09:20

    Вести-Москва

  • 10:00

    Вести

  • 10:10

    Игрален филм: "Лъжесвидетелката"

  • 13:00

    Вести

  • 13:20

    Вести-Москва

  • 13:30

    Игрален филм: "Лъжесвидетелката"

  • 14:50

    "Кривото огледало". Театърът на Евгени Петросян

  • 16:50

    Празничен концерт, посветен на 100-годишнината на Военно-въздушните сили на Русия

  • 19:00

    Вести

  • 19:30

    Игрален филм: "Ще ти върви в любовта"

  • 22:55

    Церемония по закриването на Летните олимпийски игри в Лондон - пряко

  • 01:35

    Игрален филм: "Лорд Дракон"

  • 03:20

    "Градчето"

  • 04:00

    "Утрото на Русия"

 
  • 05:00

    Сериал: "Стилет"

  • 06:00

    Анимация

  • 07:00

    Детски филм: "Честна вълшебна"

  • 08:30

    Анимация

  • 09:00

    "Търсим изход"

  • 10:00

    Сериал: "Преразпределение. Кръв с мляко"

  • 12:00

    "Страната и хората"

  • 13:00

    "Заснето в СССР: "Човекът-амфибия"

  • 15:00

    Сериал: "Горинич и Виктория"

  • 16:00

    "Арт-навигатор"

  • 16:30

    "Глобал 3000"

  • 17:00

    Сериал: "Стилет"

  • 18:00

    "Забранено за тъпаци"

  • 19:00

    "В рамките на седмицата"

  • 20:00

    Сериал: "Преразпределение. Кръв с мляко"

  • 21:00

    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"

  • 22:00

    Сериал: "Преразпределение. Кръв с мляко"

  • 23:00

    Игрален филм: "Може ли да те наричам мамо"

  • 01:00

    "Арт-навигатор"

  • 01:30

    Анимация за възрастни

  • 02:00

    Сериал: "Горинич и Виктория"

  • 03:00

    "Заснето в СССР: "Човекът-амфибия"

 
  • 05:05

    "Диви дни" - драма, САЩ, 2003

  • 07:00

    "Едел и Щарк" - сериал

  • 08:00

    "Клиниката при Алекс" - лекарски сериал

  • 09:00

    "Събуди се!" - сутрешно шоу

  • 10:00

    "3, 2, ЕДНО! - Най-неловките моменти на видни личности" - шоу

  • 13:25

    DIE DREISTEN DREI - DIE COMEDY WG" - скеч комедийно шоу

  • 13:55

    "Der Rauber Hotzenplotz" - семеен филм, ФРГ, 2006

  • 15:50

    "Матилда" - комедия, САЩ, 1996

  • 18:00

    "Най-строгите родители в света" - репортаж

  • 20:00

    "Истински живот - в сърцето на Германия"

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Специален отряд на морската пехота" - криминален сериал

  • 22:15

    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - криминален сериал

  • 23:15

    "Хавай пет-0" - криминален сериал

  • 01:25

    "Новини & репортажи"

  • 02:15

    "Специален отряд на морската пехота" - криминален сериал

  • 02:55

    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - криминален сериал

  • 03:35

    "Хавай пет-0" - криминален сериал

  • 04:55

    "Nip/Tuck: Красота на всяка цена" - сериал

 
  • 07:30

    Висшата лига в аванс

  • 08:00

    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман

  • 08:30

    Голове в неделя

  • 10:30

    Футболна сутрин: върховите моменти

  • 12:00

    Предаването на Джими Хил

  • 13:30

    Голове в неделя

  • 15:30

    Футболна сутрин: върховите моменти

  • 17:00

    Коледното педаване на Джими Хил

  • 18:30

    Голове в неделя

  • 20:30

    Футболна сутрин: върховите моменти

  • 22:00

    Голове в неделя

  • 00:00

    Футбол от Висшата лига

 
  • 06:00

    "Джънго", анимация, еп. 6 и 7

  • 06:50

    "Часът на Nickelodeon: Отбор Умизуми", сезон 1, еп. 3 и 4, анимация

  • 07:40

    "Часът на Nickelodeon: Домашни любимци супер герой ", сезон 1, еп. 12, 13 и 14

  • 09:00

    "Барби", анимация

  • 10:30

    "Шпионките от Поп сикретс", еп. 24

  • 11:00

    "Бон-Бон", сезон 1, еп. 50

  • 11:40

    "Шпионките от Поп сикретс", еп. 6, 7 и 8

  • 13:00

    "Часът на Nickelodeon: "Спондж Боб", сезон 6, еп. 6 и 7, анимация, повторение

  • 13:50

    "Часът на Nickelodeon: "Приключенията на Джими Неутрон - Момчето гений ", сезон 2, еп. 8, 9, 10, 11 и 12

  • 16:00

    "Бон-Бон", сезон 1, еп. 50

  • 16:40

    "Братс", анимация, сезон 2, еп. 5, 6, 7 и 8

  • 18:25

    "Майор татко", сезон 2, еп. 12, 13, 14, 15 и 16

  • 20:30

    "Ласи", сезон 2, еп. 7 и 8

  • 21:30

    "Тайната на Ела", еп. 15, 16, 17, 18 и 19

  • 23:35

    ч. до 06:00 ч. - повторения

 
  • 05:00

    Infomercials

  • 07:00

    Peb & Pebber -Helden Privat

  • 07:05

    Thomas & seine Freunde

  • 07:30

    Chuggington -Die Loks sind los!

  • 07:40

    Chuggington -Die Loks sind los!

  • 07:50

    Tamusiland mit Detlev Jocker

  • 08:00

    Disney Meister Manny's Werkzeugkiste

  • 08:20

    Gustavs Welt

  • 08:30

    Caillou

  • 08:40

    Caillou

  • 09:00

    Finger Tips

  • 09:25

    Schlau mal -Wissen, wie's geht

  • 09:55

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 10:15

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 10:30

    Sally Bollywood

  • 11:00

    Disneys Gummibarenbande

  • 11:30

    Disneys Kuzco's Konigsklasse

  • 11:55

    Die Superschurkenliga

  • 12:20

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 12:40

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 15:40

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 15:50

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 16:20

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 16:50

    Barbie -Mariposa

  • 18:10

    Coop gegen Kat

  • 18:30

    Coop gegen Kat

  • 18:50

    Sally Bollywood

  • 19:00

    Cosmo & Wanda -Wenn Elfen helfen

  • 19:20

    Disneys Kuzco's Konigsklasse

  • 19:50

    Disneys Gummibarenbande

  • 20:20

    Disney Phineas und Ferb

  • 20:45

    Disney Hannah Montana

  • 21:15

    Ein Sommer mit Coo

  • 00:05

    Das Model und der Schnuffler

  • 01:25

    Shop24Direct Schlagernacht

  • 04:25

    Kaminfeuer

 
  • 05:05

    "Тези прекрасни млади канибали" - драма, САЩ, 1960, с Робърт Уогнър

  • 22:00

    "Пурпурен цвят" - драма, САЩ, 1985, с Дани Гловър

  • 00:30

    "Дракона идва" - екшън, САЩ, 1973, с Брус Лий

  • 02:10

    "Съпруга срещу секретарка" - драма, САЩ, 1936, с Кларк Гейбъл

  • 03:35

    "Ярост" - драма, САЩ, 1936, със Спенсър Трейси

 
  • 06:00

    Snooza - сутрешен блок

  • 10:00

    New 4 U

  • 10:25

    Deja Voice

  • 11:00

    The Voice of summer

  • 15:00

    Your Voice

  • 18:00

    New 4 U

  • 18:25

    Deja Voice

  • 19:00

    Sundown

  • 21:00

    Hip Hop & RnB

  • 22:00

    We Love Music

  • 00:00

    Hip Hop & RnB

  • 01:00

    We Love Music

 
  • 05:05

    Гримьорката Клио: Епизод 6

  • 05:30

    Кралят на кухнята: Любимите ястия на чичо Космо

  • 06:00

    Четири сватби: Епизод 4

  • 06:50

    Детски конкурси за красота: Конкурсът за красота "Groovy Girls"

  • 07:45

    Малки хора - свят голям: Десантът на близнаците

  • 08:15

    Малки хора - свят голям: Проблеми в Амстердам

  • 08:40

    Опасната Кел: Епизод 2

  • 09:35

    Кажете ДА на булчинската рокля: Готови или не

  • 10:00

    Луди по къщата - САЩ: Епизод 1

  • 10:55

    Нов дом: Краварниците

  • 11:50

    Невероятните ваканционни домове: Епизод 13

  • 12:20

    Невероятните ваканционни домове: Епизод 14

  • 12:45

    Най-добрият ресторант на Рамзи: Епизод 1

  • 13:40

    Най-добрият ресторант на Рамзи: Епизод 2

  • 14:35

    Най-добрият ресторант на Рамзи: Епизод 3

  • 15:30

    Най-добрият ресторант на Рамзи: Епизод 4

  • 16:25

    Най-добрият ресторант на Рамзи: Епизод 5

  • 17:20

    Гримьорката Клио: Епизод 7

  • 17:50

    Гримьорката Клио: Епизод 8

  • 18:15

    Богата булка, бедна булка: Епизод 11

  • 19:10

    Кажете ДА на булчинската рокля: Финансови проблеми

  • 19:40

    Кажете ДА на булчинската рокля: Да бъдеш булка

  • 20:05

    Да спасяваш бебета: Епизод 6

  • 20:35

    Да спасяваш бебета: Епизод 7

  • 21:00

    Всяка минута се ражда нов живот в САЩ: Воля за оцеляване

  • 21:55

    Смущаващи тела: Епизод 9

  • 22:50

    Невероятното спешно отделение: Почти смъртоносно падане

  • 23:20

    Невероятното спешно отделение: Изпечена на тостер

  • 23:45

    Истинската Спяща красавица

  • 00:40

    Татуировки в Ел Ей: В тежка ситуация…

  • 01:40

    Всяка минута се ражда нов живот в САЩ: Воля за оцеляване

  • 02:40

    Смущаващи тела: Епизод 9

  • 03:40

    Невероятното спешно отделение: Почти смъртоносно падане

  • 04:10

    Невероятното спешно отделение: Изпечена на тостер

  • 04:35

    Гримьорката Клио: Епизод 7

 
  • 05:00

    Световен пътешественик

  • 06:00

    Световен пътешественик

  • 07:00

    Гневната планета

  • 07:30

    Гневната планета

  • 08:00

    Това е реалността

  • 08:30

    Кънтри група на турне

  • 09:00

    Oтпътувания

  • 10:00

    Икономично пътешествие

  • 11:00

    Световен пътешественик

  • 12:00

    Женски свят

  • 13:00

    Планета спорт

  • 14:00

    Етичният хедонист

  • 15:00

    Световен пътешественик

  • 16:00

    КЪМПИНГ СРЕД ДИВОТО

  • 17:00

    Женски свят

  • 18:00

    Световен пътешественик

  • 19:00

    Световен пътешественик

  • 20:00

    Земя на Номади

  • 21:00

    Oтпътувания

  • 22:00

    Световен пътешественик

  • 23:00

    Това е реалността

  • 23:30

    Кънтри група на турне

  • 00:00

    Световен пътешественик

  • 01:00

    Земя на Номади

  • 02:00

    Oтпътувания

  • 03:00

    Световен пътешественик

  • 04:00

    Това е реалността

  • 04:30

    Кънтри група на турне

 
  • 05:00

    Кулинарна планета

  • 06:00

    Световен пътешественик

  • 07:00

    Това е реалността

  • 07:30

    Отблизо

  • 08:00

    Хората и морето

  • 09:00

    Най-добрите мотоциклетни маршрути

  • 10:00

    Екзотичен живот

  • 11:00

    Световен пътешественик

  • 12:00

    Икономично пътешествие

  • 13:00

    Oтпътувания

  • 14:00

    Кънтри група на турне

  • 14:30

    Отблизо

  • 15:00

    Световен пътешественик

  • 16:00

    Световен пътешественик

  • 17:00

    Световен пътешественик

  • 18:00

    Световен пътешественик

  • 19:00

    Пътуването днес

  • 19:30

    На мароканския пазар

  • 20:00

    Земя на Номади

  • 21:00

    Това е реалността

  • 21:30

    Отблизо

  • 22:00

    Световен пътешественик

  • 23:00

    Oтпътувания

  • 00:00

    Икономично пътешествие

  • 01:00

    Земя на Номади

  • 02:00

    Това е реалността

  • 02:30

    Отблизо

  • 03:00

    Световен пътешественик

  • 04:00

    Жадният пътешественик

  • 04:30

    Пътуващ готвач

 
  • 05:00

    Рапатак прод.

  • 05:30

    Художникът умира сам

  • 06:00

    Дуз, на границата на Сахара

  • 06:30

    Повей

  • 07:00

    Хималаи - пътеката на хилядите крака, част 1

  • 07:30

    Мото-тур Мароко, част 5

  • 08:00

    Нова Година

  • 08:30

    Ракетата ''Ариана'' - един успех на Европа!

  • 09:00

    Поглед над Франция

  • 09:30

    Къщата музей на Моли Браун

  • 10:00

    Приказка за Балчик

  • 10:30

    Пътуване към скалите част 2

  • 11:00

    Пирин част 3

  • 11:30

    Манастирът Мелк

  • 12:00

    Стралджа

  • 12:30

    Фолклорна трапеза

  • 13:00

    Фолклорна трапеза

  • 13:30

    Балкан Фолк

  • 14:00

    Китайски порцелан - 1 еп.

  • 14:30

    Страната на бамбука

  • 15:00

    Дуз, на границата на Сахара

  • 15:30

    Атина

  • 16:00

    Евксиноград - приказният морски замък

  • 16:30

    Втора САГБАЛ Шейново

  • 17:00

    Животни - лечители

  • 17:30

    Несебър

  • 18:00

    Боклукът

  • 18:30

    Мездра - 120 милиона години

  • 19:00

    Тесалия - включи се в митологията

  • 19:30

    Венеция

  • 20:00

    Художникът умира сам

  • 20:30

    Енергия

  • 21:00

    Рио - в скута на Бога

  • 21:30

    Национален музей на индианците

  • 22:00

    Катаклизми за милиарди: Ураганът Флойд част 2

  • 22:30

    Слънчева Трявна

  • 23:00

    Силистра - красивият пристан на бизнеса

  • 23:30

    Хотел Св.Екатерина - с.Рибарица

  • 00:00

    Дуз, на границата на Сахара

  • 00:30

    Хипотермия

  • 01:00

    Световното наследство в Китай част 2

  • 01:30

    Японската култура и лайфстайл

  • 02:00

    Стройтел на българската култура

  • 02:30

    Животът на един ди-джей - Боб Синклер

  • 03:00

    Той рисува своята приказка

  • 03:30

    Връх в пустиня

  • 04:00

    Дълбокият корен

  • 04:30

    Художникът на птиците

 
  • 05:00

    "Убийствени мисли" - Трилър - САЩ, 1991 г.

  • 07:00

    "Бул Дърам" - Номинирана за "Оскар" романтична комедия/драма - САЩ, 1988 г.

  • 09:00

    "Обичам те до смърт" - Криминална комедия - САЩ, 1990 г.

  • 11:00

    "Маршът на милионите" - Драма - САЩ, 1996 г.

  • 13:00

    "Синята лагуна" - Приключенски филм - САЩ, 1980 г.

  • 15:00

    "Надежда и слава" - Комедийна драма с няколко номинации за "Оскар" - Великобритания, 1987 г.

  • 17:00

    "Нашивки" - Военна комедия - САЩ, 1981 г.

  • 19:00

    "Жената на френския лейтенант - Номинирана за "Оскар" драма - Великобритания, 1981 г.

  • 21:00

    "Риба на страстта" - Номинирана за "Оскар" драма - САЩ, 1992 г.

  • 23:20

    "Убийствени мисли" - Трилър - САЩ, 1991 г.

  • 01:00

    "Секси и готини" - Еротичен филм - Унгария, 2006 г.

  • 02:20

    "Мацки с големи цици" - Еротичен филм - Унгария, 2005 г.

  • 03:20

    "Момичетата от автобусната спирка" - Еротичен филм - САЩ, 2010 г.

 
  • 05:10

    Закон и ред II сезон, 5 еп. - криминален сериал

  • 06:00

    Наслука: Мега Карп II сезон, 38 еп. - риболовно предаване

  • 07:00

    Пазаруването в интернет - документален филм

  • 07:30

    Защо Индия 3 еп. - документална поредица

  • 08:30

    Вълче лято - семеен

  • 09:55

    Татко под наем - комедия

  • 11:30

    Работно време - Най-доброто I част - забавно-информационно предаване

  • 12:00

    Златна мисия: Най-доброто от екстремните спортове - туристическо предаване

  • 12:30

    Новини

  • 13:00

    Макс Манус - исторически, драма

  • 15:10

    Държавни тайни - трилър

  • 17:00

    Непознатите изобретения 4 еп. - документална поредица

  • 17:30

    Спорт + спортно обзорно предаване

  • 18:30

    Новини

  • 19:15

    Закон и ред II сезон, 6 еп. - криминален сериал

  • 20:00

    Париж: Криминални разследвания I сезон, 5 еп. - криминален сериал (12)

  • 20:50

    Средиземноморска диета - романтична комедия

  • 22:30

    Право в небесата - семеен

  • 00:10

    Държавни тайни - трилър

  • 02:00

    Макс Манус - исторически, драма

  • 04:15

    Париж: Криминални разследвания I сезон, 5 еп. - криминален сериал (12)

 
  • 05:05

    Лесни рецепти - кулинарно предаване

  • 05:30

    Лесни рецепти - кулинарно предаване

  • 06:00

    В готварски стил - кулинарно предаване

  • 06:30

    В готварски стил - кулинарно предаване

  • 07:00

    В готварски стил - кулинарно предаване

  • 07:30

    В готварски стил - кулинарно предаване

  • 08:00

    В готварски стил - кулинарно предаване

  • 08:20

    Юлисима - кулинарно предаване

  • 08:50

    Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване

  • 09:20

    Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване

  • 09:50

    Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване

  • 10:20

    Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване

  • 10:50

    Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване

  • 11:10

    Вкусни пътешествия - кулинарно предаване

  • 11:40

    Вкусно с Ненад - кулинарно предаване

  • 12:10

    Вкусно с Ненад - кулинарно предаване

  • 12:40

    Вкусно с Ненад - кулинарно предаване

  • 13:10

    Вкусно с Ненад - кулинарно предаване

  • 13:40

    Вкусно с Ненад - кулинарно предаване

  • 14:10

    Юлисима - кулинарно предаване

  • 14:40

    Антъни Бурдейн: Без задръжки - кулинарно предаване

  • 15:30

    Антъни Бурдейн: Без задръжки - кулинарно предаване

  • 16:20

    Антъни Бурдейн: Без задръжки - кулинарно предаване

  • 17:15

    Вкусни пътешествия - кулинарно предаване

  • 17:45

    Вкусни пътешествия - кулинарно предаване

  • 18:10

    Джейми Оливър: Училище мечта - кулинарно предаване

  • 19:00

    Юлисима - кулинарно предаване

  • 19:25

    Юлисима - кулинарно предаване

  • 19:55

    Джейми Оливър - Кулинарна революция - кулинарно предаване

  • 20:50

    Джейми Оливър - Кулинарна революция - кулинарно предаване

  • 21:45

    Джейми Оливър - Кулинарна революция - кулинарно предаване

  • 22:35

    В готварски стил - кулинарно предаване

  • 23:10

    Джейми Оливър: Училище мечта - кулинарно предаване

  • 00:00

    Юлисима - кулинарно предаване

  • 00:25

    Юлисима - кулинарно предаване

  • 00:55

    Вкусно с Ненад - кулинарно предаване

  • 01:20

    Вкусно с Ненад - кулинарно предаване

  • 01:45

    Вкусно с Ненад - кулинарно предаване

  • 02:10

    Вкусно с Ненад - кулинарно предаване

  • 02:35

    Вкусно с Ненад - кулинарно предаване

  • 03:10

    Кухня без граници - кулинарно предаване

  • 03:40

    Кухня без граници - кулинарно предаване

  • 04:10

    В готварски стил - кулинарно предаване

  • 04:40

    В готварски стил - кулинарно предаване

 
  • 07:00

    Нежно събуждане

  • 10:00

    Най-доброто от седмицата

  • 12:00

    Топ 10: Тематична класация

  • 13:00

    Силата на кавър версиите

  • 14:00

    Ритъм & Соул уикенд

  • 17:00

    Хитовете на VH1

  • 18:00

    Еволюцията на…

  • 19:00

    Познайте от коя година е това парче

  • 20:00

    Ритъм & Соул уикенд

  • 22:00

    90-те срещу 80-те

  • 00:00

    VH1 Рок

  • 01:00

    Музика по VH1

 
  • 06:00

    "Автомобил "Направи си сам" 7еп.

  • 06:25

    "Автомобил "Направи си сам" 8еп.

  • 07:00

    "Автомобил "Направи си сам" 9еп.

  • 07:25

    "Автомобил "Направи си сам" 10еп.

  • 07:50

    "Автомобил "Направи си сам" 11еп.

  • 08:15

    "Автомобил "Направи си сам" 12еп.

  • 08:45

    "Черно злато" 16еп.

  • 09:40

    "Черно злато" 17еп.

  • 10:35

    "Черно злато" 18еп.

  • 11:35

    "Черно злато" 11еп.

  • 12:25

    "Черно злато" 12еп.

  • 13:15

    "Пресечни точки" 9еп.

  • 13:40

    "Пресечни точки" 10еп.

  • 14:05

    "Как Брус Лий промени света" 1еп.

  • 15:00

    "Как Брус Лий промени света" 2еп.

  • 15:55

    "Борба или бягство"

  • 16:50

    "Човекът срещу Земята"

  • 17:50

    "Най-трудните занаяти" 2еп.

  • 18:50

    "Ловци на урагани" 5еп.

  • 19:15

    "Ловци на урагани" 6еп.

  • 19:40

    "Мисия "Феникс Марс". от прах на лед"

  • 20:30

    "Мисия "Феникс Марс". ледена експедиция"

  • 21:25

    "Ричард Гариът. човек с мисия"

  • 22:20

    "Човешка картина" 2еп.

  • 23:15

    "Убиецът на сектата"

  • 00:05

    "Историята на Алан Джонстън"

 
  • 05:00

    "Звезди на големия екран" 13еп.

  • 06:00

    "Приключенията на африканския футбол" 1еп.

  • 07:00

    "Приключенията на африканския футбол" 2еп.

  • 08:00

    "Пътници във времето", 10-и сезон 8еп.

  • 09:00

    "Тракийското злато"

  • 10:00

    "Египет" 1еп.

  • 11:00

    "Египет" 2еп.

  • 12:00

    "Египет" 3еп.

  • 13:00

    "Изследователите на Хитлер"

  • 14:00

    "Одисея в света на татуировките"

  • 15:00

    "Пътешествия от центъра на Земята" 1еп.

  • 16:00

    "Воини" 1еп.

  • 17:00

    "История на американските индианци: Джеронимо"

  • 18:30

    "Животни, оставили следа в историята" 1еп.

  • 19:00

    "Законът на Гароу" 7еп.

  • 20:00

    "Законът на Гароу" 8еп.

  • 21:00

    "Жените на Джон Ф. Кенеди"

  • 22:00

    "Загадката на изчезналия шпионски самолет"

  • 23:00

    "Военачалници" 2еп.

  • 00:00

    "По стъпките на Тинтин" 4еп.

  • 01:00

    "История на земеделието: кал, пот и трактори" 4еп.

  • 02:00

    "В търсене на Северозападния проход" 2еп.

  • 03:00

    "Египет" 4еп.

  • 04:00

    "Лятото на любовта" 3еп.

 
  • 05:40

    "Река без граници"

  • 07:00

    "Белите чапли. драма за живота и смъртта"

  • 08:00

    "Гарваните. пакостници в небето"

  • 08:55

    "Маймуни крадци" 4еп.

  • 09:25

    "Маймуни крадци" 5еп.

  • 09:55

    "Маймуни крадци" 6еп.

  • 10:20

    "Маймуни крадци" 7еп.

  • 10:50

    "Маймуни крадци" 8еп.

  • 11:20

    "Маймуни крадци" 9еп.

  • 11:50

    "Маймуни крадци" 10еп.

  • 12:20

    "Маймуни крадци" 11еп.

  • 12:50

    "Маймуни крадци" 12еп.

  • 13:15

    "Маймуни крадци" 13еп.

  • 13:40

    "Бавачки в дивата природа" 11еп. Реп.

  • 14:05

    "Бавачки в дивата природа" 12еп. Реп.

  • 14:30

    "Бавачки в дивата природа" 13еп. Реп.

  • 15:00

    "Бавачки в дивата природа" 14еп. Реп.

  • 15:30

    "Бавачки в дивата природа" 15еп. Реп.

  • 15:55

    "Бавачки в дивата природа" 16еп. Реп.

  • 16:25

    "Бавачки в дивата природа" 17еп. Реп.

  • 16:50

    "Бавачки в дивата природа" 18еп. Реп.

  • 17:15

    "Бавачки в дивата природа" 19еп. Реп.

  • 17:45

    "Бавачки в дивата природа" 20еп. Реп.

  • 18:15

    "Зооспасители 24/7" 2еп.

  • 19:05

    "Да отгледаш Санчо"

  • 20:05

    "Белите чапли. драма за живота и смъртта"

  • 21:00

    "Полярната лисица. затопляне"

  • 22:00

    "Съвършеният хищник. поглед отблизо"

  • 23:00

    "Кралицата на гигантските скатове"

  • 00:00

    "Зооспасители 24/7" 2еп.

  • 00:50

    "Стив Ъруин. дневниците на ловеца на крокодили" 16еп.

  • 01:40

    "Приключение по Юкон"

  • 02:40

    "Дивата Монголия"

  • 03:40

    "Серенгети. приключението"

  • 04:40

    "Праисторическо приключение в гората. сред горили"

 
  • 06:00

    "Оливър Туист" - Драма, 2005, Режисьор: Роман Полански, В ролите: Марк Стронг, Бен Кингсли, Барни Кларк, Джейми Форман, Хари Идън, Лиан Рауи, Едуард Хардуик, Йън Макнийс, Алън Армстронг, Лиз Смит

  • 08:30

    "Полицейска история ІІ" - Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Бени Чан, В ролите: Джаки Чан, Даниъл Ву, Никълъс Це

  • 10:40

    "Мошеници на дребно" - Комедия, Криминален, 2000, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Дъглас Макграт, Уди Алън, Илейн Стрич, Джон Ловиц, Джордж Гризард, Илейн Мей, Трейси Улман, Майкъл Рапапорт, Хю Грант, Тони Дароу

  • 12:20

    "Заложник" - Екшън, Драма, Криминален, Трилър, 2005, Режисьор: Флоран Емилио Сири, В ролите: Ким Коутс, Брус Уилис, Кевин Полак, Джими Бенет, Майкъл Форн, Бен Фостър, Джонатан Такър, Серена Скот Томас

  • 14:20

    "Смърт на погребение" - Комедия, 2007, Режисьор: Франк Оз, В ролите: Кийли Хоус, Юън Бремнър, Матю Макфейдън, Анди Наймън, Джейн Ашър, Питър Динклидж, Дейзи Донован, Питър Игън, Рупърт Грейвс, Крис Маршал, Анди Нимън, Алън Тюдик, Питър Вон

  • 16:00

    "Дневникът на Джак" - Комедия, драма, 2006, Режисьор: Майк Байндър, В ролите: Джон Клийс, Бен Афлек, Амбър Валета, Бай Линг

  • 17:45

    "Банкетът" - Комедия, Драма, Романтичен, 2006, Режисьор: Ксяоганг Фенг, В ролите: Жан Зъи, Ге Ю, Даниел Ву, Джоу Ксън

  • 20:00

    "Вила Амалия" - Драма, 2009, Режисьор: Беноа Жако, В ролите: Изабел Юпер,Жан-Юг Англад, Ксавие Бовоа

  • 21:40

    "Милениум 2: Момичето, което си играеше с огъня" - Криминален, драма, Мистерия, 2009, Режисьор: Даниел Алфредсън, В ролите: Микаел Нюквист, Лена Ендре, Ноуми Рапас

  • 23:55

    "Че: Партизанин (част 1)" - Биография, драма, история, 2008, Режисьор: Стивън Содърбърг, В ролите: Джулия Ормонд, Бенисио дел Торо, Оскар Исаак

  • 02:15

    "Анжела" - Комедия, Романтичен, 2005, Режисьор: Люк Бесон, В ролите: Ри Расмусен, Жамел Дебуз, Жилбер Мелки

  • 03:50

    "Признайте ме за виновен" - Комедия, Криминален, Драма, 2006, Режисьор: Сидни Ламет, В ролите: Питър Динклидж, Вин Дизел, Раул Еспарса

 
  • 05:25

    "Близо до дома" - криминален сериал

  • 06:15

    "Най-после собствен дом!" - доку-поредица

  • 07:05

    "Дивата всекидневна" - доку-поредица

  • 08:05

    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица

  • 09:05

    "Куче-котка-мишка" - журнал за домашните любимци

  • 10:15

    "Окосмяването: Германия между буйните коси и косми и бръсненето на интимни места" - документация

  • 12:15

    "Млади и дебели: Едно поколение се бори с килограмите" - документация

  • 14:15

    "Сбогом, Германия! Преселниците" - репортаж

  • 16:15

    "Дневникът ми: работа в чужбина" - доку-поредица

  • 17:30

    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица

  • 18:00

    "авто мобил" - журнал

  • 19:15

    "Моята къща мечта" - доку-поредица

  • 20:15

    "Марш в лехата" - доку-поредица

  • 21:15

    "Готварска арена" - кулинарно шоу

  • 00:15

    "Проминентни личности" - журнал

  • 00:55

    "Сбогом, Германия! Преселниците" - репортаж

  • 02:35

    "Дневникът ми: работа в чужбина" - доку-поредица

  • 03:35

    "Моята къща мечта" - доку-поредица

  • 04:30

    "Марш в лехата" - доку-поредица

 
  • 05:00

    "Бялата лястовица" /п/

  • 06:00

    Eковести

  • 06:10

    "Вкусът на живота" с Радослав Янкулов /п/

  • 07:30

    Анимационен филм

  • 08:30

    Eковести

  • 09:00

    "ТВ меню"

  • 09:30

    Анимационен филм

  • 10:30

    Документален филм /п/

  • 11:30

    Документална поредица

  • 12:00

    Eковести

  • 12:30

    Документална поредица

  • 13:00

    "Африканската кралица" - романтична комедия, САЩ/Великобритания, режисьор Ф. Такаяма, с участието на Катрин Хепбърн, Хъмфри Богарт, Робърт Морли, Питър Бул и др.

  • 15:30

    "ТВ меню"

  • 16:00

    Eковести

  • 16:30

    "Продавачки" - тв сериал /п/

  • 18:00

    Eковести

  • 18:30

    "Продавачки" - тв сериал /п/

  • 19:30

    "Никакво къпане" - комедия, САЩ, режисьор Тимоти Нелсън, с участието на Виктория Джаксън, Гарет Браун, Сидни Уолш и др.

  • 21:00

    Eковести

  • 21:30

    "12" - драма, Русия, режисьор Никита Михалков, с участието на Сергей Маковецки, Сергей Гармаш, Алексей Петренко, Михаил Ефремов и др.

  • 23:00

    Документална поредица/п/

  • 00:00

    Eковести

  • 00:30

    Сериен филм /п/

  • 03:30

    Документален филм/п/

  • 04:20

    "ТВ меню"/п/

 
  • 05:30

    "Криминалисти" - 27 еп.

  • 06:10

    "Власт, привилегии и справедливост" - 14 еп.

  • 07:00

    "Фелдшери" - 5 еп.

  • 07:50

    "Да намериш и спасиш" - 3 и 4 еп.

  • 08:40

    "Съдебни медици" - 11 и 12 еп.

  • 09:30

    "Травма" - 15 еп.

  • 10:20

    "Криминални истории" - 7040 еп.

  • 11:10

    "Отдел за изчезнали" - 4 еп.

  • 12:00

    "Медици" - 3 и 4 еп.

  • 12:50

    "Фелдшери" - 5 еп.

  • 13:40

    "Съдебни медици" - 11 и 12 еп.

  • 14:30

    "Травма" - 15 еп.

  • 15:20

    "Криминални истории" - 7040 еп.

  • 16:10

    "Отдел за изчезнали" - 4 еп.

  • 17:00

    "Медици" - 3 и 4 еп.

  • 17:50

    "Да намериш и спасиш" - 3 и 4 еп.

  • 18:40

    "Власт, привилегии и справедливост" - 15 еп.

  • 19:30

    "Съдебни медици" - 11 и 12 еп.

  • 20:20

    "Полиция" - 9 и 10 еп.

  • 21:10

    "Нерешени загадки" - 76 еп.

  • 22:00

    "Мътните води на престъпността" - 12 еп.

  • 22:50

    "Криминалисти" - 28 еп.

  • 23:40

    "Арестът на Лас Вегас" - 3 и 4 еп.

  • 00:30

    "Разузнавачът" - 7 еп.

  • 01:20

    "Костите говорят" - 6 еп.

  • 02:10

    "Нерешени загадки" - 76 еп.

  • 03:00

    "Мътните води на престъпността" - 12 еп.

  • 03:50

    "Арестът на Лас Вегас" - 3 и 4 еп.

  • 04:40

    "Костите говорят" - 6 еп.

 
  • 07:00

    "Муньос - мъж за две жени" - 11 еп.

  • 07:55

    "Салвадор - спасител на женски сърца" - 36 - 40 еп.

  • 12:00

    "С вкус на страст" - 10 и 11 еп.

  • 13:20

    "Загадките на любовта" - 108 - 112 еп.

  • 17:10

    "С вкус на страст" - 12 и 13 еп.

  • 18:00

    "Муньос - мъж за две жени" - 11 еп.

  • 18:35

    "Чаровникът" - 6 и 7 еп.

  • 21:30

    "Муньос - мъж за две жени" - 12 еп.

  • 22:25

    "Сам и Джанет" - игрален филм

  • 00:00

    "Да живееш така" - 64 еп.

  • 00:30

    "Муньос - мъж за две жени" - 12 еп.

  • 01:25

    "Чаровникът" - 7 еп.

  • 02:20

    "Обърни се да се влюбиш" - 76 - 80 еп.

 
  • 06:20

    Летни олимпийски игри 2012: Линия "Лондон"

  • 06:30

    Иде нашенската музика/п/

  • 07:30

    Телепазарен прозорец

  • 07:45

    Лятно кино с БНТ1: "По следите на Капитан Грант" тв филм /3 серия/

  • 08:50

    Паста - тв филм /16 епизод/п/

  • 10:00

    Летни олимпийски игри 2012: Линия "Лондон"

  • 10:30

    Летни олимпийски игри Лондон 2012: борба, хокей на трева /мъже/

  • 12:00

    По света и у нас- информационна емисия

  • 12:20

    Летни олимпийски игри Лондон 2012: Олимпиадата с Тереза Маринова

  • 13:00

    Летни олимпийски игри Лондон 2012: Маратон /мъже/

  • 13:30

    Летни олимпийски игри Лондон 2012: Днес на игрите: волейбол /мъже, 3 и 4 място/, баскетбол /мъже, 3 и 4 място/, маратон /мъже/

  • 15:15

    Летни олимпийски игри Лондон 2012: Днес на игрите

  • 15:30

    Летни олимпийски игри Лондон 2012: художествена гимнастика /финал/

  • 16:45

    Летни олимпийски игри Лондон 2012: Днес на игрите

  • 17:00

    Летни олимпийски игри Лондон 2012: баскетбол /мъже, финал/

  • 17:45

    Летни олимпийски игри Лондон 2012: Днес на игрите

  • 18:00

    Летни олимпийски игри Лондон 2012: баскетбол /мъже, финал/

  • 18:50

    Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс

  • 19:05

    Летни олимпийски игри Лондон 2012: бокс /финали/

  • 19:50

    Летни олимпийски игри Лондон 2012: Днес на игрите

  • 20:00

    По света и у нас- информационна емисия

  • 20:30

    Спортни новини

  • 20:40

    Летни олимпийски игри Лондон 2012: Днес на игрите

  • 21:00

    Летни олимпийски игри Лондон 2012: волейбол /мъже, финал/

  • 22:45

    Летни олимпийски игри Лондон 2012: Днес на игрите

  • 23:00

    Закриване на ХХХ летни олимпийски игри Лондон 2012

  • 01:30

    Летни олимпийски игри Лондон 2012: водна топка /финал/, борба/финал/, хандбал /мъже, финал/

 
  • 08:00

    Летни Олимпийски игри Лондон 2012 /избрано/

  • 12:00

    Пътешественик: "Мистериите на Прага" - документална поредица /Италия/п/

  • 12:35

    Абсурдите с Румен Бахов /БНТ 2 Пловдив/п/

  • 13:20

    Шоуто на Акрани /п/

  • 14:20

    Метафора: Улица Отец Паисий - текст /БНТ 2 Пловдив/п/втора част/

  • 15:00

    Клиника на третия етаж: "Сексуална дискриминация" - тв филм /7 епизод, трети сезон/

  • 15:30

    Пътувай с БНТ 2: Девня /БНТ 2 Варна /п/

  • 16:00

    Европейски дневник /п/

  • 16:10

    Replay: Тенис: "Хопмън къп" 2012, България - Чехия /п/

  • 17:40

    Зеленият дракон - игрален филм /САЩ/п/

  • 19:30

    България 19.30 - централни новини /емисии от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна/

  • 20:00

    Самотно дърво на хълма - тв сериал /6 епизод, седми сезон/

  • 20:40

    Концерт на фламенко група "Ел Макарено" /Испания/

  • 21:25

    Името на розата - игрален филм (1986), режисьор Жан-Жак Ано, в ролите: Шон Конъри, Ф. Мъри Ейбрахам, Крисчън Слейтър, Рон Пърлман и др.

  • 23:30

    Рок с Милена - музикално предаване /п/

  • 00:30

    край на програмата

 
  • 05:30

    Атлас: Перлите на долината /фонд/

  • 06:00

    За животните с любов /фонд

  • 06:30

    Европейски маршрути /п/

  • 06:45

    Бразди

  • 07:15

    Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/

  • 08:50

    Ленти и документи: "Светът е сън за нас" - документален филм /първа част/ п/

  • 09:45

    Български уроци - аз уча български /за напреднали/п/

  • 10:00

    Иде нашенската музика - фолклорно токшоу /п/

  • 11:00

    Вяра и общество с Горан Благоев

  • 12:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 12:20

    Най-доброто от "Неделя х 3"

  • 15:15

    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/

  • 15:45

    Часът на българската музика: Стенли /п/

  • 16:30

    Легенда за белия глиган - детски игрален филм

  • 17:30

    Пътеводител БГ: Село Бръшлян и Фестивалът на зелениката /п/

  • 18:00

    Бриз 2012 - филм за Български военноморски флот

  • 18:30

    Църква за вълци - тв филм /12 част/

  • 19:30

    Без багаж - туристическо риалити /п/

  • 20:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 20:30

    Надиграй ме - танцовото шоу на България /трети сезон/п/

  • 21:40

    Бунтът на L - игрален филм (2005), режисьор Киран Коларов, в ролите: Деян Славчев-Део, Фани Коларова, Христо Гърбов, Дичо, Валентин Танев и др.

  • 23:25

    Концерт на група "ПУХ" в София

  • 00:25

    Българска кинокласика: Филмите на 60-те: "Горещо пладне" - игрален филм /п/

  • 01:45

    Най-доброто от "Неделя х 3" /п/

  • 04:40

    Страхотен ден - туристически маршрути /п/

  • 04:55

    Ретроспорт: Спортна гимнастика: Успехите на Красимир Дунев /п/

 
  • 05:00

    "Приказки от Холивуд"

  • 05:30

    "Откровено с Ели" - избрано

  • 06:30

    "Кънтри с Лили"

  • 07:00

    "Сутрин с ВВТ" - избрано

  • 08:00

    "Българската музика"

  • 09:00

    "Кънтри с Лили"

  • 09:30

    "Боклукът?" документална поредица 26 еп.

  • 10:00

    "Мистерии и факти със Светослава Тадаръкова"

  • 10:30

    "Принцесата и граховото зърно" аним. сериал, 3 и 4 еп.

  • 11:15

    "От улицата"

  • 11:30

    "Градски забивки с Ралица и Никола"

  • 12:30

    "Кънтри с Лили"

  • 13:00

    "Българската музика"

  • 14:00

    Новините

  • 14:04

    "Приказки от Холивуд"

  • 14:30

    "Така го правят жените" - избрано

  • 15:00

    Новините

  • 15:10

    "Професия турист" - туристическо предаване

  • 15:45

    TV пазар

  • 16:00

    Новините

  • 16:04

    "Фейсконтрол" - светско предаване с Гергана Малкоданска

  • 17:00

    Новините

  • 17:04

    "Фейсконтрол" - светско предаване с Гергана Малкоданска

  • 17:30

    TV пазар

  • 17:45

    "Приказки от Холивуд"

  • 18:00

    Новините

  • 18:04

    "Градски забивки с Ралица и Никола"

  • 19:05

    "Боклукът?" документална поредица 26 еп.

  • 19:30

    Новините

  • 20:15

    "Фейсконтрол" - светско предаване с Гергана Малкоданска

  • 21:45

    "Така го правят жените" - избрано

  • 22:30

    "Мистерии и факти със Светослава Тадаръкова"

  • 23:00

    Новините

  • 23:40

    "Черна котка, бял котарак" - игрален филм на режисьора Емир Костурица

  • 01:45

    "Приказки от Холивуд"

  • 02:00

    "Градски забивки с Ралица и Никола"

  • 03:00

    Новините

  • 03:40

    "Черна котка, бял котарак" - игрален филм на режисьора Емир Костурица

 
  • 05:30

    "Суонси - Тотнъм" - мач от английската Висша Лига, /п/

  • 07:25

    "Макгайвър" - сериал, сезон 1, 2 епизода

  • 09:40

    "Бойци по границата: Да следваш линията " - документален филм

  • 10:40

    "Домашен арест" - комедия с уч. на Дженифър Лав Хюит, Джейми Лий Къртис, Кевин Полак, Дженифър Тили, Кристофър МакДоналд, Каел Холард, Ръсел Харпър, Каролин Айрън и др., /п/

  • 12:50

    "Мисия: Моят Дом" - предаване за архитектура и строителство

  • 13:20

    "Маями Вайс" - сериал, сезон 3

  • 14:20

    "Бригада" - сериал

  • 15:25

    "Боен план" - сериал

  • 16:30

    "Тайни служби" - сериал

  • 17:35

    "Американска нинджа 3" - екшън с уч. на Стив Джеймс, Майкъл Чан, Дейвид Брадли и др.

  • 19:25

    "Тайни служби" - сериал

  • 20:30

    "Робин Худ: Принцът на разбойниците " - приключенски екшън с уч. на Кевин Костнър, Морган Фрийман, Крисчън Слейтър, Мери Елизабет Мастрантонио, Майкъл Уинкот и др.

  • 23:20

    "Виртуална битка " - екшън с уч. на Дон Дракона Уилсън, Майкъл Дорн, Майкъл Бернардо, Доун Ан Билингс и др.

  • 01:10

    "Фрактура"- предаване за рок музика

  • 03:30

    "Макгайвър" - сериал, сезон 1, 2 епизода,/п/

 
  • 05:50

    "Грешница" - теленовела, 3 епизода

  • 09:15

    "Когато се влюбиш" - теленовела, 3 епизода

  • 12:15

    "Хиляди пъти любов" - сериен филм, 2 епизода

  • 14:15

    "Предан на живота" - романтичен филм с уч. на Йохен Хорст, Катя Войвуд, Катарина Шуберт, Аугуст Шмелцер и др.

  • 16:00

    "Листопад" - сериен филм, 4 епизода

  • 20:00

    "Северът и Югът" - романтика с уч. на Филип Казноф, Кайл Чандлър, Кати Лий Кросби, Лесли-Ан Даун, Били Дий Уилямс, Питър О’Тул и др., III филм, /II част/

  • 21:50

    "Предан на живота" - романтичен филм с уч. на Йохен Хорст, Катя Войвуд, Катарина Шуберт, Аугуст Шмелцер и др., /п/

  • 23:40

    "Северът и Югът" - романтика с уч. на Филип Казноф, Кайл Чандлър, Кати Лий Кросби, Лесли-Ан Даун, Били Дий Уилямс, Питър О’Тул и др., III филм,, /II част/, /п/

  • 01:30

    "Листопад" - сериен филм, 4 епизода, /п/

 
  • 07:00

    Дивото зове - анимационен филм

  • 08:00

    Ловци на чудовища - анимационен сериал

  • 08:30

    Кибер битки - анимационен сериал

  • 09:00

    Ну, погоди! - анимационен сериал

  • 09:30

    Бамзе - анимационен сериал

  • 10:00

    Франклин - анимационен сериал

  • 10:30

    Отряд Зет - анимационен сериал

  • 11:00

    Мегароботи - анимационен сериал

  • 11:30

    Кибер битки - анимационен сериал

  • 12:00

    Дивото зове - анимационен филм

  • 13:00

    Тролски приказки - анимационен сериал

  • 13:30

    Семейни връзки - сериал

  • 14:00

    Дивото зове - сериал

  • 15:00

    Каспър - духовито начало - игрален филм

  • 16:30

    Бамзе - анимационен сериал

  • 17:00

    Франклин - анимационен сериал

  • 17:30

    Тролски приказки - анимационен сериал

  • 18:00

    Покахонтас - анимационен сериал

  • 18:30

    Пътешествие в Делтора - анимационен сериал

  • 19:00

    Дивото зове - сериал

  • 20:00

    Каспър - духовито начало - игрален филм

  • 21:30

    Ну, погоди! - анимационен сериал

 
  • 05:00

    "Монгол"- игрален филм

  • 07:00

    Детски свят : Ekids - анимационна поредица

  • 10:00

    "Дивото зове" - 2 епизод- приключенски сериал, Канада, участват Ник Манкузо, Рейчъл Хауърд и др.

  • 11:00

    Telestar

  • 11:30

    Детски свят : Пътешествие в Делтора - анимационна поредица

  • 12:00

    "АгроФорум" - Актуална информация за селското стопанство.

  • 12:30

    "Модна фиеста" - модно предаване с Марияна Аршева

  • 13:00

    "Пинг - понг" - 6 епизод- сериал

  • 13:30

    Telestar

  • 14:00

    "Премълчани истини" - предаване с Минчо Христов - повторение

  • 15:00

    "Граф Монте Кристо" - 3 епизод- игрален филм

  • 16:45

    Telestar

  • 17:30

    "Евроком Класик Студио"

  • 18:00

    Новини

  • 18:30

    "Разбивачки на мъжки сърца"- игрален филм

  • 20:30

    "Ултраспорт" - седмично спортно предаване

  • 22:00

    "Мисията"- игрален филм

  • 00:05

    "Джордж Вашингтон"- игрален филм

  • 01:30

    "Чанове и звънци" - музикално предаване за автентичен фолклор

  • 02:00

    "Граф Монте Кристо" - 3 епизод- игрален филм

  • 04:00

    "Дивото зове" - 2 епизод- приключенски сериал, Канада, участват Ник Манкузо, Рейчъл Хауърд и др.

 
  • 05:00

    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"

  • 09:20

    Репортажите на седмицата

  • 09:30

    Новини

  • 09:35

    Телешоп

  • 09:50

    Спортна седмица

  • 10:00

    Новини

  • 10:10

    Прогноза за времето

  • 10:15

    Телестар

  • 10:30

    Новини

  • 10:35

    "Кариера"

  • 11:00

    Новини

  • 11:15

    Телешоп

  • 11:30

    Новини

  • 11:35

    Спорт

  • 11:45

    Телестар

  • 12:00

    Новини

  • 12:15

    Прогноза за времето

  • 12:20

    Спорт

  • 12:30

    Новини

  • 12:35

    Седмицата"Под лупа"

  • 12:45

    Агромаркет

  • 13:00

    Новини

  • 13:25

    Прогноза за времето

  • 13:30

    Новини

  • 13:35

    Документален филм

  • 14:00

    Новини

  • 14:10

    Прогноза за времето

  • 14:15

    Телепазар

  • 14:30

    Новини

  • 14:35

    Документален филм

  • 15:00

    Новини

  • 15:25

    прогноза за времето

  • 15:30

    Новини

  • 15:35

    Студентска програма "Алма матер"

  • 16:00

    Новини

  • 16:10

    Християнството" - публицистично предаване

  • 16:30

    Новини

  • 16:45

    Документален филм

  • 17:00

    Новини

  • 17:25

    Прогноза за времето

  • 17:30

    Новини

  • 17:35

    Документален филм

  • 18:00

    Новини

  • 18:05

    Документален филм

  • 18:30

    Централна емисия НОВИНИ

  • 18:55

    Прогноза за времето

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    "Европространство"

  • 19:30

    Новини

  • 19:35

    Евромакс

  • 20:00

    Новини

  • 20:25

    Прогноза за времето

  • 20:30

    Новини

  • 20:40

    Авторевю - предаване за автомобили

  • 21:00

    Вечерен новинарски блок

  • 22:00

    Новини

  • 22:15

    Прогноза за времето

  • 22:20

    Спорт

  • 22:30

    навини

  • 22:35

    Евромакс

  • 23:00

    Вечерен новинарски блок

  • 00:00

    05.00 Нощен новинарски информационен блок

 
  • 07:30

    "Мини Мис и Мини Мистър" с Илиана Балийска /п/

  • 08:30

    "Tелешоп"

  • 08:45

    "Психологически портрет" - предаване за паранормалното /п/

  • 09:45

    "Tелешоп"

  • 10:00

    "Часът на другата България" - информационен блок с Б.Томалевски и Ал.Маринов /п/

  • 11:00

    "Tелешоп"

  • 11:15

    "Жълтини"/п/

  • 11:40

    "Tелешоп"

  • 12:00

    "Поздравителен концерт"

  • 13:30

    "Tелешоп"

  • 13:45

    "Последен писък" - авторско предаване за мода на Тони Рапонска /п/

  • 14:45

    "Телемаркет"

  • 15:00

    "Жълтини"/п/

  • 15:25

    "Неудобните" - предаване с Маргарита Димитрова /п/

  • 16:25

    "Телемаркет"

  • 16:40

    "Жълтини"/п/

  • 17:00

    "Без монтаж " - предаване за актуални теми

  • 18:00

    "Tелешоп"

  • 18:15

    "Спортът по Канал 3 с Крум Савов" /п/

  • 20:15

    "Жълтини"/п/

  • 21:00

    "Едно към едно"- предаване за спорт на "Канал 3"

  • 22:00

    "Пет за четири" - неспортно предаване на С. Диков /п/

  • 23:30

    Еротичен бутик

  • 00:00

    "Еротични нощи" - еротика

 
  • 05:15

    "Алекс Райдър: Операция Стормбрейкър" - приключенски екшън с уч. на Алекс Петифър, Мики Рурк, Софи Оконедо, Сара Болджър, Юън Макгрегър, Алиша Силвърстоун и др.,/п/

  • 07:00

    "Смелите са самотни" - уестърн с уч. на Кърк Дъглас, Джина Роуландс, Уолтър Матау и др.,/п/

  • 09:30

    "Сянката на сърцето" - романтика с уч. на Били Кръдъп, Уди Харелсън, Сам Елиът, Пенелопе Круз и др.,/п/

  • 11:50

    "Справедливост в Абълин" - уестърн с уч. на Лесли Нилсен, Боби Дарин, Емили Банкс, Майкъл Сарацин и др.

  • 13:35

    "Предложението" - драма с уч. на Кенет Брана, Маделин Стоу, Робърт Лоджия, Уилям Хърт,Кен Чийземан и др.

  • 15:50

    "Самоличността на Борн" - Мат Деймън, Джулия Стайлс, Клайв Оуен, Крис Купър, Франка Потенте и др.,/п/

  • 18:10

    "K-9" - комедия с уч. на Джеймс Белуши, Мел Харис, Ед О'Нийл, Уилям Садлър, Джеймс Ханди и др.

  • 20:00

    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7

  • 21:00

    "Лъжльото" - комедия с уч. на Джим Кери, Мора Тиърни, Кари Елуис, Сузи Кърц, Дженифър Тили, Джъстин Купър и др.

  • 22:45

    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7, /п/

  • 23:45

    "K-9" - комедия с уч. на Джеймс Белуши, Мел Харис, Ед О'Нийл, Уилям Садлър, Джеймс Ханди и др.,/п/

  • 01:30

    "Вълк eдинак" - трилър с уч. на Джулиан Морис, Линди Буут, Джаред Падалецки, Джон Бон Джоуви, Сандра Маккой и др.

 
  • 12:00

    Спийдуей 2012 - 8-ми кръг - за голямата награда на Италия, от Теренцано, Италия, повторение

  • 15:00

    Нова Спорт Голф - обзор на турнира "Кокс Класик" от Web.com Тур, повторение

  • 16:00

    Нова Спорт Голф - обзор на турнира "3М Чемпиъншип" от Чемпиънс Тур, повторение

  • 17:00

    "Голфът отблизо", магазинно предаване, 32-ри епизод, повторение

  • 17:30

    Нова Спорт Голф - обзор на турнира "Рино Тахоу Оупън", повторение

  • 18:30

    Обзор на финала за Купата на ФА, повторение

  • 19:00

    Обзор на сезон 2011-12 във Висшата Лига, повторение

  • 20:55

    Нова Спорт Новини

  • 21:05

    "Светът на Висшата Лига" (2012-13) - магазинно предаване за Висшата Лига, 7-ми епизод, повторение

  • 21:35

    Преди двубоя за ФА Къмюнити Шилд, магазинно предаване, повторение

  • 22:00

    Футбол: Челси - Манчестър Сити, мач за трофея ФА Къмюнити Шилд, повторение

  • 00:00

    Край на програмата

 
  • 06:00

    "Гостите на "Здравей, България" - предаване на НТВ

  • 07:00

    "Иконостас"

  • 07:30

    "Хай тек" - предаване за информационни технологии

  • 08:00

    "Аладин"- детски анимационен сериал

  • 08:30

    "Клуб Нюз" - забавно предаване

  • 09:00

    "Разбий Иван и Андрей" - забавно предаване

  • 11:00

    "Аз обичам България" - забавно предаване, 2 сезон

  • 13:00

    "Етажна собственост" - комедиен сериал, 2 сезон

  • 14:00

    "Изгубени в България" - документално реалити

  • 15:30

    Футбол: "Челси" - "Манчестър Сити" - мач за трофея ФА Комюнити Шилд, директно

  • 17:30

    "Джони Инглиш" - с уч. на Роуън Аткинсън, Бен Милър, Натали Имбрулия, Джон Малкович и др.

  • 19:00

    Новините на Нова - централна емисия

  • 19:30

    Темата на Нова

  • 20:00

    "Сириана" - с уч. на Джордж Клуни, Мат Деймън, Джефри Райт, Крис Купър, Аманда Пийт, Уилям Хърт, Кристофър Плъмър и др.

  • 22:30

    "Бързи и яростни: Токио Дрифт" - с уч. на Лукас Блек, Закъри Тай Браян, Ники Грифин, Браян Гудман, Натали Кели, Линда Бойд и др.

  • 00:40

    "Клуб Нюз" - забавно предаване /п/

  • 01:10

    "Вълкодав" - с уч. на Алън Скоти, Дженифър Къртни, Джули Сиалини и др.

  • 03:30

    Новините на Нова - централна емисия /п/

 
  • 05:15

    "Искам да знам"

  • 06:00

    "Поле на чудесата"

  • 07:00

    Новини

  • 07:10

    "Гении и злодеи"

  • 07:55

    Игрален филм: "Защото обичам"

  • 09:25

    "Служа на Отечеството!"

  • 09:50

    "Смешарики. Пинкод"

  • 10:05

    "Здраве"

  • 11:00

    Новини

  • 11:15

    "Животът като подвиг"

  • 11:55

    "100 години - полети без произшествия!"

  • 13:00

    Новини

  • 13:15

    "Да отслабнеш на всяка цена"

  • 14:10

    Юбилеен концерт на София Ротару

  • 15:30

    "КВН". Висша лига

  • 17:00

    Игрален филм: "По-големият син"

  • 19:20

    "Леонид Биков. Усмивка маестро"

  • 20:15

    Игрален филм: "На бой отиват само старците"

  • 22:00

    Време

  • 22:25

    "Мигове от Олимпиадата"

  • 23:00

    "Мулти личности"

  • 23:35

    Игрален филм: "Затопляне"

  • 01:00

    Игрален филм: "Обратен завой"

  • 02:35

    Игрален филм: "Градът на невестите"

  • 04:05

    Игрален филм: "Ефектът на Ромашкин"

 
  • 05:10

    "Ловни оръжия"

  • 05:50

    "На лов с Леонид Костюков"

  • 06:30

    "Подводен лов"

  • 07:10

    "Лов в мъгла"

  • 08:15

    "Дневниците на големия лов"

  • 09:05

    "Ловни истории от Павел Гусев"

  • 09:30

    "Планетата на рибаря"

  • 10:00

    "На лов с лък"

  • 10:40

    "Личен опит"

  • 11:10

    "Къде кълве"

  • 11:50

    "Екстремен риболов с Робсън Грийн"

  • 12:45

    "Кухнята със Серж Маркович"

  • 13:00

    "Риболовът във Волга"

  • 13:40

    "Алманах от странство"

  • 14:20

    "На лов на островите на Бретан"

  • 15:25

    "Радзишевски и К в търсене на рибарска слука"

  • 16:00

    "Планетата на ловеца"

  • 16:40

    "Екстремен риболов с Робсън Грийн"

  • 17:35

    "Кухнята със Серж Маркович"

  • 17:50

    "По местата за риболов"

  • 18:20

    "Радзишевски и К в търсене на рибарска слука"

  • 19:00

    "Американски риболов"

  • 19:40

    "На слука"

  • 20:10

    "Ловни оръжия"

  • 20:50

    "Пушкала и такъми"

  • 21:30

    "Подводен лов"

  • 22:10

    "Синът на ловеца"

  • 23:15

    "Дневниците на големия лов"

  • 00:05

    "Ловни истории от Павел Гусев"

  • 00:30

    "Планетата на рибаря"

  • 01:00

    "На лов с лък"

  • 01:40

    "Личен опит "

  • 02:10

    "Къде кълве"

  • 02:50

    "Екстремен риболов с Робсън Грийн"

  • 03:45

    "Кухнята със Серж Маркович"

  • 04:00

    "Ловни оръжия"

  • 04:40

    "Алманах от странство"

 
  • 05:00

    "Това е България" - документална поредица

  • 05:30

    "Златни хитове" - най-доброто

  • 06:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 06:05

    "Песните на България" - българска народна музика

  • 06:30

    "След първи петли" - музика за настроение

  • 07:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 07:30

    "По ноти" - уикенд музикална линия

  • 08:00

    "Промо" - новите хитове

  • 08:40

    "На фокус" - промо линия

  • 09:00

    "Звездите на България" - избрани песни

  • 09:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 10:00

    "Картини от Света" - музикална импресия

  • 10:05

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 10:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 11:00

    "Планета Live" - избрано от Вас

  • 12:00

    "По ноти" - уикенд музикална линия

  • 12:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 13:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 13:05

    "От извора" - българска народна музика

  • 13:30

    "Бащино огнище" - програма за традициите

  • 14:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 14:10

    "Избери песен" - музикална игра

  • 15:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас

  • 16:00

    "Планета Хит" - избрано от Вас

  • 16:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 17:00

    "Фолкмаратон" - предаване на "Пайнер"

  • 18:00

    "Промо" - новите хитове

  • 18:30

    "Горещи хитове" - избрани песни

  • 19:00

    "Това е България" - документален филм

  • 20:00

    "Лято с хитове" - музикална програма

  • 21:00

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 00:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 00:05

    "Звездите на България" - избрани песни

  • 00:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 01:00

    "Планета Лайв" - музикална програма

  • 02:00

    "Картини от Света" - музикална импресия

  • 02:05

    "Нощна фиеста" - музикална програма

  • 03:00

    "Избрано от Вас" - музикална програма

  • 04:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 04:10

    "GSM парад" - избрани песни

 
  • 08:00

    Център

  • 08:20

    Светът на спорта

  • 09:20

    Център

  • 10:00

    СУПЕРКЛУБ

  • 13:00

    Светът на голфа

  • 14:00

    ПРЯКО: Русия, Премиер Лига - сезон 2012/2013

  • 16:00

    Канадска борба

  • 17:00

    Аржентина, Примера дивисион

  • 19:00

    Център

  • 19:10

    ФИФА футбол мондиал

  • 19:40

    Център

  • 19:50

    Светът на спорта

  • 20:50

    Център

  • 21:00

    Светът на голфа

  • 23:00

    Център

  • 23:10

    ПРЯКО: Аржентина, Примера Дивисион

  • 01:10

    Център

 
  • 05:30

    Фолклорен концерт

  • 07:30

    Новини/повторение/

  • 08:30

    "Неделна Света литургия" /на живо/

  • 10:00

    Храмове на българската памет

  • 10:15

    НОВИНИ - сутрешна емисия

  • 10:30

    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/

  • 12:30

    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/

  • 12:45

    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /на живо/

  • 14:00

    "Чшае шукарие" с водещ Найден Рангелов /на живо/

  • 15:00

    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/

  • 16:00

    "Нашата храна - нашето лекарство" с водещ проф.Мермерски

  • 17:30

    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/

  • 17:45

    "Джон Лоутън представя..." - док.поредица

  • 18:15

    10-та степен по Рихтер" с водещ Валентин Фъртунов /на живо/

  • 19:30

    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/

  • 20:00

    "От упор" /на живо /

  • 21:30

    Документален филм

  • 22:00

    Новини. Прогноза за времето/повторение/

  • 22:30

    "Час по България" /повторение/

  • 23:30

    "Телевизионен форум" / повторение/

  • 01:00

    Класически концерт

  • 02:00

    От архивите на СКАТ: "Старият албум" с Михаил Топалов

  • 02:30

    Рок концерт

  • 04:00

    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /повторение/

 
  • 05:35

    Световна армфайт купа

  • 06:05

    "Неуловимите", разследваща журналистика, повторение

  • 06:30

    "Братс", анимация, сезон 1, еп. 11 и 12

  • 07:30

    Часът на Nickelodeon: "В като Виктория", комедиен сериал, САЩ, 2010, сезон 2, еп. 2, 3 и 4

  • 09:00

    "Пингвините от Мадагаскар", анимация, комедия, сезон 1, еп. 22, 23 и 24

  • 10:30

    Най-доброто от "Насреща Люба Кулезич", публицистично предаване

  • 12:00

    "Кантора "Митрани", сериал, България, сезон 1, еп. 5; В ролите: Любомир Младенов, Ралица Паскалева, Атанас Михайлов

  • 13:00

    "Сутрешен блок", комедиен сериал, България, еп. 3 и 4; В ролите: Тодор Колев, Албена Христова, Александър Хаджибеломорски

  • 14:00

    "4400", сериал, мистерия, драма, фантастика, САЩ, 2004, сезон 1, еп. 2; В ролите: Жаклин Маккензи, Джоел Греч, Патрик Джон Флуджър

  • 15:00

    "Тримата бегълци", екшън, комедия, САЩ, 1989; В ролите: Ник Нолти, Мартин Шорт, Сара Роуланд Дороф

  • 17:00

    "Двама мъже и половина", комедиен сериал, сезон 6, еп. 9, САЩ, 2003; В ролите: Чарли Шийн, Джон Крайър

  • 17:30

    ‘Top Gear’, телевизионно шоу на BBC за автомобили

  • 18:30

    "Добър вечер, България", централна емисия Новини

  • 19:30

    "Жега", разследваща журналистика, повторение

  • 20:00

    "Кантора "Митрани", сериал, България, сезон 1, еп. 6; В ролите: Любомир Младенов, Ралица Паскалева, Атанас Михайлов

  • 21:00

    "Пределна скорост", екшън, трилър, Канада, САЩ, 1994; В ролите: Чарли Шийн, Настася Кински, Джеймс Гандолфини, Кристофър МакДоналд

  • 22:55

    Новини

  • 23:00

    "Круизът", драма, семеен, САЩ, 2004; В ролите: Бил Пулман, Хейдън Пенетиер, Трой Евънс

  • 00:40

    "Труден смях", драма, 2011; В ролите: Алън Алда, Стивън Уебър, Брат Гарет

  • 02:25

    "Единственият начин", криминална драма, Германия, 2006; В ролите: Тил Швайгер, Лорън Лий Смит, Себастиан Робъртс, Арт Хиндъл

  • 04:20

    "Кантора "Митрани", сериал, България, сезон 1, еп. 6; В ролите: Любомир Младенов, Ралица Паскалева, Атанас Михайлов

 
  • 06:40

    Ресторантът - ТВ сериал - 6 епизод

  • 07:30

    Детски свят - Ну, погоди! - 12 епизод

  • 08:00

    Прогноза за времето

  • 08:10

    Горещ вятър - ТВ сериал - 6 епизод

  • 09:30

    Щрак - комедийно шоу

  • 10:00

    Иван Василиевич си сменя професията - комедия

  • 11:40

    ТВ маркет

  • 12:00

    Исторически календар

  • 12:10

    Наистина любов - романтична комедия с Хю Грант

  • 14:10

    Странджа - традиция и бъдеще - документален филм

  • 15:10

    Детски свят - Джънго - 2 епизод

  • 15:35

    Детски свят - Принцесата и граховото зърно - 4 епизод

  • 16:00

    Щрак - комедийно шоу

  • 16:30

    Прогноза за времето

  • 16:40

    Каспър - семейна комедия

  • 18:40

    ТВ маркет

  • 19:00

    Исторически календар

  • 19:15

    Успешно земеделие - предаване за предприемчивите

  • 20:00

    Гората - документален филм

  • 20:30

    Канадски пай - младежка комедия

  • 22:00

    Щрак - комедийно шоу

  • 22:30

    Непоносима жестокост - комедия с Катрин Зита Джоунс

  • 00:10

    Добро ченге, лошо ченге - криминален

  • 02:10

    20 долата - комедия с брендън фрейзър

  • 04:40

    Платина - ТВ сериал - 14 част

 
  • 05:00

    "По изгрев слънце" - български фолклор

  • 07:00

    "Сутрешна доза..." - поп-фолк, етно и българска поп музика

  • 09:00

    "Ретро парти" - музикален микс от поп-фолк хитове през годините

  • 09:20

    "Сутрешна доза..." - поп-фолк, етно и българска поп музика

  • 10:00

    "Без кофеин" - поп-фолк, етно и българска поп музика

  • 11:00

    "Фен хит микс" - музикален микс

  • 11:20

    "Без кофеин" - поп-фолк, етно и българска поп музика

  • 12:00

    "Багрите на България" - български фолклор

  • 13:00

    "Без кофеин" - поп-фолк, етно и българска поп музика

  • 13:20

    "Без кофеин" - поп-фолк, етно и българска поп музика

  • 15:00

    "Фен хит микс" - музикален микс

  • 15:20

    "Без кофеин" - поп-фолк, етно и българска поп музика

  • 16:00

    "Ясновидци" /на живо/

  • 18:00

    "Багрите на България" - български фолклор

  • 19:00

    "Фен хит микс" - музикален микс

  • 19:20

    "Хит до хит" - поп-фолк, етно и българска поп музика

  • 21:00

    "Фен зона" - поздравителен блок

  • 23:00

    "Ясновидци" /на живо/

  • 00:00

    "Ясновидци" /на живо/

  • 01:00

    "Бели нощи" - поп-фолк, етно и българска поп музика

  • 02:00

    "Хит до хит" - поп-фолк, етно и българска поп музика

  • 04:00

    "Фен хит микс" - музикален микс

  • 04:20

    "Хит до хит" - поп-фолк, етно и българска поп музика

 
  • 06:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 06:30

    Танци на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 07:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 07:30

    Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 08:00

    Танци на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 08:30

    Йога за бебета - упражнения за най-малките

  • 09:00

    Изяж Азия - поредица за азиатска кухня

  • 09:30

    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 10:00

    Телепазарен прозорец

  • 10:20

    Манджа ал италиано с Дейвид Роко

  • 10:30

    Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня

  • 11:00

    Кулинарния дракон - кулинарно пътешествие в Китай

  • 11:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 12:00

    Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти

  • 12:30

    Тържествен ден ала Жак Пепен - празнични рецепти от един кулинарен класик

  • 13:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 13:30

    Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 14:00

    Танци на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 14:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 15:00

    Телепазарен прозорец

  • 15:20

    Хапките на Боб - поредица със забавните рецепти на Боб Блъмър

  • 15:30

    Изяж Азия - поредица за азиатска кухня

  • 16:00

    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 16:30

    Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня

  • 17:00

    Кулинарния дракон - кулинарно пътешествие в Китай

  • 17:30

    Телепазарен прозорец

  • 17:45

    Манджа ал италиано с Дейвид Роко

  • 18:00

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 18:30

    Тържествен ден ала Жак Пепен - празнични рецепти от един кулинарен класик

  • 19:00

    Кючек за начинаещи - изкуството на ориенталските танци

  • 19:30

    Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти

  • 20:00

    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 20:30

    Изяж Азия - поредица за азиатска кухня

  • 21:00

    Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня

  • 21:30

    Кулинарния дракон - кулинарно пътешествие в Китай

  • 22:00

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 22:30

    Тържествен ден ала Жак Пепен - празнични рецепти от един кулинарен класик

  • 23:00

    Кулинарните приключения на Тод Инглиш - рецепти от цял свят

  • 23:30

    Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти

  • 00:00

    Люта Америка - поредица за латиноамериканска кухня

  • 00:30

    Мисис Чайлд и Мосю Пепен - кулинарна класика за всеки ден - звезден кулинарен дует

  • 01:00

    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 01:30

    Пекарната на мисис Чайлд - предаване за домашни печива

 
  • 05:00

    АКТУАЛНО - втори сезон - 92 еп. /п/

  • 06:00

    Риби и Такъми - втори сезон - 77 еп.

  • 07:00

    Киноложка изложба

  • 07:30

    НА ЛОВ С ХОБИ ТВ

  • 08:00

    Проект екологично развитие 2 - част трета

  • 09:00

    С въдица в ръка - 57 еп.

  • 09:30

    АВТО-МОТО ХОБИ - втори сезон - 84 еп. /п/

  • 10:00

    На плувка и дъно - втори сезон /п/

  • 11:00

    АКТУАЛНО - втори сезон - 92 еп. /п/

  • 12:00

    Риби и Такъми - втори сезон - 77 еп.

  • 13:00

    Киноложка изложба

  • 13:30

    НА ЛОВ С ХОБИ ТВ

  • 14:00

    Проект екологично развитие 2 - част трета

  • 15:00

    С въдица в ръка - 57 еп.

  • 15:30

    АВТО-МОТО ХОБИ - втори сезон - 84 еп. /п/

  • 16:00

    На плувка и дъно - втори сезон /п/

  • 17:00

    АКТУАЛНО - втори сезон - 92 еп. /п/

  • 18:00

    Риби и Такъми - втори сезон - 77 еп.

  • 19:00

    Киноложка изложба

  • 19:30

    НА ЛОВ С ХОБИ ТВ

  • 20:00

    Проект екологично развитие 2 - част трета

  • 21:00

    С въдица в ръка - 57 еп.

  • 21:30

    АВТО-МОТО ХОБИ - втори сезон - 84 еп. /п/

  • 22:00

    На плувка и дъно - втори сезон /п/

  • 23:00

    АКТУАЛНО - втори сезон - 92 еп. /п/

  • 00:00

    Рейсинг екстрийм - 49 еп. /п/

  • 00:30

    МОЕТО ХОБИ

  • 01:30

    Риболов с Върхара /п/

  • 02:30

    Киноложка изложба

  • 03:00

    МОЕТО ХОБИ: Моделите

  • 03:30

    Приключенията на Стилиян Къдрев - 50 еп./п/

  • 04:00

    НА ЛОВ С ХОБИ ТВ

 
Реклама