Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах
Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 05:30

    "Търси се…" /п./

  • 06:20

    "Кухнята на Звездев" /п./

  • 06:45

    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев

  • 09:30

    "Преди обед" - дневно токшоу

  • 11:30

    "Кухнята на Звездев" - кулинарно шоу с Иван Звездев

  • 12:00

    bTV Новините - обедна емисия

  • 12:30

    "Шоуто на Слави" /п./

  • 13:30

    "Опасни улици" - сериал

  • 15:00

    "Някой те наблюдава"- сериал, еп. 27

  • 16:00

    "Горките родители на богатите деца" - сериал, еп. 65

  • 17:00

    bTV Новините

  • 17:30

    "Изборът на Лара" - сериал, еп. 116

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 20:00

    "Къде е Маги?" - сериал, еп. 3

  • 21:00

    "Времето лети" - сериал, еп. 48

  • 22:00

    bTV Новините - късна емисия

  • 22:30

    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу

  • 23:30

    "Поверително от кухнята" - сериал, еп. 6

  • 00:00

    "Спартак: Кръв и пясък" - сериал, еп. 6

  • 01:00

    "Преди обед" /п./

  • 03:00

    "Някой те наблюдава" /п./ - сериал, еп. 27

  • 04:00

    bTV Новините /п./

  • 04:30

    "Кой е по- по- най-" /п./

 
  • 06:00

    "Животът и приключенията на Джунипър Лий І" - детски сериал

  • 07:00

    "Бен Тен" - детски сериал

  • 08:00

    "Ловци на анимации" /п/- сериал, еп. 2

  • 09:00

    "Кости" /п/ - сериал, с.4, еп. 4, 5

  • 11:00

    "Менталист: Крадецът на мисли" /п/- сериал, с.2, еп. 22

  • 12:00

    "Бандитският Петербург"/п/ - сериал, с.9, еп. 12

  • 13:00

    "Жива мишена" /п/ - сериал, еп. 9

  • 14:00

    "В плен на огъня" /п./- Екшън, Драма, Канада, 2008 г., Режисьор: Джон Терлески, Актьори: Брук Бърнс, Рик Раванело, Уинстън Рекерт, Уанда Канон, Ерин Карплък, Робърт Молони, Уилям Макдоналд

  • 16:00

    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.2, еп. 23

  • 17:00

    "Ловци на анимации" - сериал, еп. 3

  • 18:00

    "Кости" - сериал, с.4, еп. 6

  • 19:00

    "Бандитският Петербург" - сериал, с.10, еп. 1

  • 20:00

    "Жива мишена" - сериал, еп. 10

  • 21:00

    "Опасни улици" - сериал, еп. 5

  • 22:00

    "Враг мой" - Фантастика, Екшън, Драма, Приключенски, САЩ, 1985 г., Режисьор: Антонио Куала, Актьори: Чоу Юн Фат, Мира Сорвино, Майкъл Рукър, Юрген Прохнов

  • 00:00

    "Опасни улици"/п/ - сериал, еп. 5

  • 01:00

    "Бандитският Петербург"/п/ - сериал, с.10, еп. 1

 
  • 06:00

    "Планински спасители" /п./- сериал, еп. 2

  • 07:00

    "Срещу гравитацията"/п./ - сериал, еп. 2

  • 08:00

    "Ръката на мафията" - сериал, еп. 10

  • 09:00

    "В.И.П." /п./ - сериал, еп. 13

  • 10:00

    "Посетители" - сериал, еп. 11

  • 11:00

    "Градът на мрака"/п./ - Трилър, Фантастика, Мистерия, Австралия, САЩ, 1998 г., Режисьор: Алекс Прояс, Актьори: Руфъс Сюъл, Уилям Хърт, Кийфър Съдърланд, Дженифър Конъли, Ричард О"Брайън, Йън Ричардсън, Брус Спенс, Колин Фриелс, Джон Блутал, Мичел Бютел, Мелиса Джордж, Франк Галахър

  • 13:00

    "Срещу гравитацията" - сериал, еп. 3

  • 14:00

    "В.И.П." - сериал, еп. 14

  • 15:00

    "Ръката на мафията"/п./ - сериал, еп. 9

  • 16:00

    "Малката Одеса" /п./- Драма, Криминален, САЩ, 1994 г., Режисьор: Джеймс Грей, Актьори: Тим Рот, Едуард Фърлонг, Мойра Кели, Ванеса Редгрейв и др.

  • 18:00

    "Планински спасители" - сериал, еп. 3

  • 19:00

    "Посетители" /п./- сериал, еп. 11

  • 20:00

    ПРЕМИЕРА: "В дълбоки води" - сериал, еп. 6

  • 21:00

    Киновечер: "Да преминеш границата" - Драма, Биографичен, САЩ, 2005 г., Режисьор: Джеймс Манголд, Актьори: Жакин Финикс, Рийз Уидърспуун, Дженифър Гуудуин, Робърт Патрик, Далас Робъртс

  • 23:30

    Късно кино: "Хористките" - Музикален, САЩ, 1948 г., Режисьор: Фил Карълсън, Актьори: Адел Жергенс, Марлин Монро, Ранд Брукс и др.

  • 01:00

    "В дълбоки води"/п./ - сериал, еп. 6

 
  • 05:00

    Строителни постижения: Виадуктът Мило

  • 06:00

    Американски чопър: Пещери

  • 07:00

    Нефт, пот и платформи: Епизод 8

  • 08:00

    Как се прави...: Епизод 5

  • 08:30

    Как се прави...: Чадър/ Мотор на лодка/ Сребърни прибори/ Метър

  • 09:00

    Оцеляване на предела: Африка

  • 10:00

    Смъртоносен улов: Отново в морето

  • 11:00

    Депо за разфасоване: Гангстерският автомобил на Мартин Кемп - втора част

  • 12:00

    Да продадеш колата си: "Сузуки SJ410" - първа част

  • 12:30

    Да продадеш колата си: "Сузуки SJ410" - втора част

  • 13:00

    Американски чопър: Пещери

  • 14:00

    Ловци на митове: Джеймс Бонд - втора част

  • 15:00

    Строителни постижения: Мостът Бей Бридж в Сан Франциско

  • 16:00

    Унищожени за секунди: Епизод 15

  • 16:30

    Унищожени за секунди: Епизод 16

  • 17:00

    Мръсна работа: Ранчо за камили

  • 18:00

    Оцеляване на предела: Флорида

  • 19:00

    Как се прави...: Епизод 6

  • 19:30

    Как се прави...: Скалпел/ Маслена боя/ Полицейска каска/ Пикел

  • 20:00

    Мега строители: Мост, устойчив на земетресения

  • 21:00

    Пилоти в Аляска: Пропан и перфектно кацане

  • 22:00

    80 начина да обиколиш света: Епизод 2

  • 23:00

    Динамо: невероятни магии: Епизод 2

  • 00:00

    Факти и лъжи: Горски пожари

  • 01:00

    Как се прави...: Епизод 6

  • 01:30

    Как се прави...: Скалпел/ Маслена боя/ Полицейска каска/ Пикел

  • 02:00

    Пилоти в Аляска: Пропан и перфектно кацане

  • 03:00

    80 начина да обиколиш света: Епизод 2

  • 04:00

    Динамо: невероятни магии: Епизод 2

 
  • 06:30

    "В кадър ІХ, 37 еп.", документална поредица - САЩ, 2012

  • 07:00

    "Капитан Америка: Първият отмъстител", научно - фантастичен екшън - САЩ, 2011, (HD)

  • 09:00

    "Зеленият стършел", криминален екшън - САЩ, 2011, (HD)

  • 11:00

    "Бурлеска", музикална драма - САЩ, 2010, (HD)

  • 12:55

    "Алфа и Омега", анимация - САЩ, 2010

  • 14:25

    "Любов и други невъзможни неща", драма - САЩ, 2009, (HD)

  • 16:05

    "Том и Джери в Магьосникът от Оз", анимация - САЩ, 2011; реж. Спайк Бранд, (HD)

  • 17:05

    "Епизоди ІІ, 1 еп.", комедия - САЩ, 2012; реж. Джим Фийлд Смит, с Мат ЛеБланк, Тамсин Грейг, Стивън Мангън, Джон Панкоу, Катлийн Роуз Пъркинс, (HD)

  • 17:35

    "Осмокраки гадини", хорър - комедия - САЩ, 2002; реж. Елъри Елкайем, с Дейвид Аркет, Кари Уърър, Скот Тера, Скарлет Йохансон, Дъг И. Дъг, (HD)

  • 19:15

    "Да яхнеш метлата", комедия - САЩ, 2011; реж. Салим Акил, с Анджела Басет, Паула Патън, Лаз Алонсо, Лорета Дивайн, Меган Гууд, (HD)

  • 21:05

    "Каубои и извънземни", фантастика - САЩ, 2011; реж. Джон Фавро, с Даниъл Крейг, Харисън Форд, Оливия Уайлд, Сам Рокуел, Адам Бийч

  • 23:05

    "Престъпна империя ІІ, 11 еп. - Под силата Божия тя процъфтява", криминална драма - САЩ, 2011; реж. Алън Култър, със Стив Бушеми, Майкъл Пит, Кели МакДоналд, Майкъл Шанън, Дабни Колман, (HD)

  • 00:05

    "Престъпна империя ІІ, 12 еп. - За изгубените", криминална драма - САЩ, 2011; реж. Тимъти Ван Патън, със Стив Бушеми, Майкъл Пит, Кели МакДоналд, Майкъл Шанън, Дабни Колман, (HD)

  • 01:05

    "(НЕ)честна игра", трилър - САЩ, 2010, (HD)

  • 02:55

    "Сексът и градът 2", комедия - САЩ, 2010, (HD)

 
  • 05:05

    Кралят на тортите: Странни птици, бърза закуска и изплашеният Франки

  • 05:30

    Малки хора - свят голям: Весела Коледа

  • 06:00

    Татуировки в Ел Ей: Всичко е свързано със семейството

  • 06:50

    Вещомания: погребани живи: Битката с хаоса

  • 07:45

    Кейт, Джон и пълният им дом: Зад кулисите на "Кейт, Джон и пълният им дом"

  • 08:10

    Кажете ДА на булчинската рокля: Голямата разпродажба

  • 08:40

    Как не трябва да се обличаме: Серита

  • 09:35

    Богата булка, бедна булка: Аз говоря вместо него

  • 10:30

    Тийнейджъри със свръхтегло: в борба с килограмите: Епизод 9

  • 11:25

    Опасната Кел: Епизод 4

  • 12:20

    Богата булка, бедна булка: Епизод 7

  • 13:15

    Татуировки в Ел Ей: Ники 66

  • 14:10

    Кралят на тортите: Двуметров сандвич, понички и болен Мауро

  • 14:40

    Кралят на тортите: Боя, камуфлаж и денят на кексчетата

  • 15:05

    Вещомания: погребани живи: Битката с хаоса

  • 16:00

    Малки хора - свят голям: Докато Ейми я няма…

  • 16:30

    Кейт, Джон и пълният им дом: Въпроси на зрителите

  • 16:55

    Кажете ДА на булчинската рокля: Гласът на разума

  • 17:20

    Как не трябва да се обличаме: Сюзан

  • 18:15

    Богата булка, бедна булка: Това е само един ден

  • 19:10

    Тийнейджъри със свръхтегло: в борба с килограмите: Епизод 10

  • 20:05

    Кралят на кухнята: Епизод 8

  • 20:35

    Кралят на тортите: Мотори, жители на Манхатън и лошо поведение

  • 21:00

    Моята голяма луда циганска сватба в Америка: Бляскаво кръщене

  • 21:55

    Кажете ДА на булчинската рокля: Семейни отношения

  • 22:25

    Кажете ДА на булчинската рокля: Нерешителните булки

  • 22:50

    Не знаех, че съм бременна: Бебе в обувката

  • 23:20

    Не знаех, че съм бременна: Изненадата на моя живот

  • 23:45

    Невероятното спешно отделение: Епизод 9

  • 00:15

    Невероятното спешно отделение: Епизод 10

  • 00:40

    Татуировки в Ел Ей: Отвъд границата

  • 01:40

    Моята голяма луда циганска сватба в Америка: Бляскаво кръщене

  • 02:40

    Кажете ДА на булчинската рокля: Семейни отношения

  • 03:10

    Кажете ДА на булчинската рокля: Нерешителните булки

  • 03:40

    Не знаех, че съм бременна: Бебе в обувката

  • 04:10

    Не знаех, че съм бременна: Изненадата на моя живот

  • 04:35

    Кралят на кухнята: Епизод 8

 
  • 05:00

    "Историята на прислужницата" - Научнофантастична драма - САЩ/Германия, 1990 г.

  • 07:00

    "Залез" - Номиниран за "Оскар" комедиен уестърн - САЩ, 1988 г.

  • 09:00

    "Липса на умисъл" - Драма - САЩ, 1981 г.

  • 11:00

    "Риба на страстта" - Номинирана за "Оскар" драма - САЩ, 1992 г.

  • 13:10

    "Ожених се за убийца" - Черна комедия - САЩ, 1993 г.

  • 15:00

    "Надежда и слава" - Комедийна драма с няколко номинации за "Оскар" - Великобритания, 1987 г.

  • 17:00

    "Агнец божи" - Номинирана за три награди "Оскар" драма - САЩ, 1985 г.

  • 19:00

    "Без дъх" - Еротичен филм - САЩ, 2003 г.

  • 21:00

    "Поле на любовта" - Номинирана за "Оскар" драма - САЩ, 1992 г.

  • 23:00

    "Среднощен каубой" - Наградена с "Оскар" драма - САЩ, 1969 г.

  • 01:00

    "Секси в града" - Еротичен филм - САЩ, 2004 г.

  • 02:15

    "Да изчукаш Азия" - Еротичен филм - САЩ, 2006 г.

  • 03:30

    "Секси латино мацки" - Еротичен филм - САЩ, 2004 г.

 
  • 05:15

    Малки истории/п/

  • 05:25

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров/п/

  • 05:55

    В час ли си: Моето училище/п/

  • 06:05

    Дързост и красота - тв филм /3044 епизод/п/

  • 06:30

    Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов

  • 09:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 09:05

    Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов

  • 10:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 10:20

    Денят отблизо с Мария/п/

  • 12:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 12:30

    Телепазарен прозорец

  • 12:45

    Момичетата Гилмор - тв филм /18 епизод/п/

  • 13:30

    Телепазарен прозорец

  • 13:45

    Сен Тропе - тв филм /165 епизод/п/

  • 14:35

    Телепазарен прозорец

  • 14:50

    Лятно кино с БНТ1: "Синьо лято" - тв филм /17 епизод/п/

  • 16:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 16:10

    Новини на турски език

  • 16:20

    Дързост и красота - тв филм /3045 епизод/

  • 16:40

    Асистенти - тв филм /18 епизод/п/

  • 17:05

    Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/

  • 17:50

    Малки истории/п/

  • 18:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 18:25

    Зелена светлина - екорубрика

  • 18:30

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров

  • 19:00

    Диви рози - тв филм /12 епизод/

  • 19:45

    Лека нощ, деца!: Випо - приключенията на летящото куче/п/

  • 20:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 20:40

    БНТ такси/п/

  • 20:50

    Спортни новини

  • 21:00

    Под прикритие 2 - тв филм /6 епизод/п/(16)

  • 22:00

    Виж БиБиСи: "Великите влюбени на ХХ век: Бети Дейвис и Гари Мерил - документална поредица

  • 22:30

    Икономически новини

  • 22:55

    Зелена светлина - екорубрика

  • 23:00

    Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

  • 00:05

    62-ра Международна колоездачна обиколка на България /репортаж/

  • 00:15

    Цикъл "Светлин Русев и приятели": Концерт на Светлин Русев /цигулка/ и Пламена Мангова /пиано/п/

  • 01:15

    Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/

  • 02:00

    Под прикритие 2 - тв филм /6 епизод/п/(16)

  • 02:55

    По света и у нас - информационна емисия /п от 20:00/

  • 03:35

    БНТ такси/п/

  • 03:45

    Видеоклипове

  • 04:10

    Малки истории/п/

  • 04:20

    Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

 
  • 05:10

    "Обзор на сезон 2009/2010 във Висшата Лига"

  • 06:00

    "Неш Бриджис" - сериал, сезон 4, /п/

  • 06:50

    "Полицейско управление Ню Йорк" - сериал, сезон 4, /п/

  • 07:45

    "Хамелеонът" - сериал, сезон 4, /п/

  • 09:00

    "Спасители на плажа" - сериал, сезон 3, /п/

  • 10:00

    "Без миг покой" - трилър с уч. на Джейми Форман, Клайв Оуен, Шарлот Рамплинг, Малкълм Макдауъл, Джонатан Рийс Майерс и др.

  • 12:00

    "8 прости правила" - сериал, сезон 1 , /п/

  • 12:30

    "Комисар Рекс" - сериал,сезон 3, /п/

  • 13:30

    "Неш Бриджис" - сериал, сезон 4

  • 14:30

    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8, /п/

  • 15:30

    "Кунг Фу: Легендата продължава" - сериал, сезон 1

  • 16:30

    "Спасители на плажа" - сериал, сезон 3

  • 17:30

    "Хамелеонът" - сериал, сезон 4

  • 18:30

    "8 прости правила" - сериал, сезон 2

  • 19:00

    "Комисар Рекс" - сериал,сезон 3

  • 20:00

    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8

  • 21:00

    "Досиетата "Грим"- сериал

  • 22:00

    "Американски самурай" - екшън с уч. на Дейвид Брадли, Марк Дакаскос, Валъри Трап и др.

  • 23:45

    "Досиетата "Грим"- сериал, /п/

  • 00:40

    "Горещи моменти" - еротика

  • 03:30

    "Блекбърн - Астън Вила" - мач от английската Висша Лига, /п/

 
  • 05:45

    "Отворете, полиция - 3" - комедия с уч. на Тиери Лермит, Филип Ноаре, Лоран Дойч и др.,/п/

  • 07:35

    "Облъчване" - драма с уч. на Жак Дютронк, Лора Сме, Марте Келер, Паскал Елбе, Алексис Лоре и др.

  • 10:00

    "Дантели" - сериал

  • 11:00

    "Д-р Хаус" - сериал, сезон 7,/п/

  • 12:00

    "Лекар на повикване" - сериал, сезон 2, /п/

  • 13:00

    "Дантели" - сериал

  • 14:00

    "Неочаквано приятелство" - драма с уч. на Габриел Хоугън, Чандра Уилсън, Катлийн Мънроу и др.

  • 15:45

    "Невероятният Хълк" - екшън с уч. Едуард Нортън, Лив Тейлър, Тим Рот, Уилям Хърт, Тим Блейк Нелсън и др.,/п/

  • 18:00

    "Лекар на повикване" - сериал, сезон 2

  • 19:00

    "Д-р Хаус" - сериал, сезон 7

  • 20:00

    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 9

  • 21:00

    "Електра" - екшън с уч. на Дженифър Гарнър, Горан Вишнич, Уил Юн Лий, Кари-Хироюки Тагава, Терънс Стамп, Хиро Кангава и др.

  • 22:55

    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 9, /п/

  • 23:55

    "Неочаквано приятелство" - драма с уч. на Габриел Хоугън, Чандра Уилсън, Катлийн Мънроу и др.,/п/

  • 01:30

    "Детето на Саманта" - трилър с уч. на Джеймс Пюрфой, Фионула Фланаган, Хедър Греъм и др.

 
  • 05:00

    "Часът на Милен Цветков" - предаване на НТВ /п/

  • 06:00

    "Господари на ефира" - забавно предаване /п/

  • 06:30

    "Здравей, България" - сутрешен блок на НТВ

  • 09:30

    "На кафе" - предаване на НТВ

  • 11:25

    "Клуб Нюз" - светски новини

  • 11:30

    "Бон Апети" - предаване на НТВ

  • 12:00

    "Щастливи заедно" - сериен филм

  • 13:00

    Новините на Нова

  • 13:30

    "Забраненият плод" - сериен филм

  • 15:00

    "Доктор Куин Лечителката" - сериен филм

  • 16:00

    "Часът на Милен Цветков" - предаване на НТВ

  • 17:00

    "Черешката на тортата" - тв шоу, 1 сезон

  • 18:00

    "Сделка или не" - телевизионна игра

  • 19:00

    Новините на Нова - централна емисия

  • 20:00

    "Касъл " - сериен филм

  • 21:00

    "Касъл " - сериен филм

  • 22:00

    "Господари на ефира" - забавно предаване

  • 22:30

    "Тайнствени афери" - сериен филм, 2 сезон

  • 23:30

    Новините на Нова

  • 23:45

    "Рокфелер плаза 30" - сериен филм, 4 сезон

  • 00:15

    "Магнитико" - тв игра

  • 01:30

    "Осмо чувство" - сериен филм, 3 сезон

  • 02:30

    "Долината на слънцето" - сериен филм

  • 03:30

    Новините на Нова /п/

  • 04:00

    "Доктор Куин Лечителката" - сериен филм /п/

 
  • 05:10

    "Комисията Павлов", коментарно шоу, повторение

  • 05:35

    "Баркод", потребителско информационно шоу, повторение

  • 06:05

    "Нещата от живота", ток шоу, повторение

  • 06:30

    Новини

  • 06:45

    "Добро утро, България", сутрешен блок

  • 09:30

    "Баркод", потребителско информационно шоу

  • 10:00

    "Какво ви забърка Лео", кулинарно шоу

  • 10:30

    "Нещата от живота", ток шоу

  • 11:00

    "Медиум", криминална драма, мистерия, САЩ, сезон 4, еп. 4;В ролите: Патриша Аркет, Мигел Сандовал, Джейк Уебър, Мария Ларк, София Василиева, повторение

  • 12:00

    "Нарочно по случайност", сериал, романтична комедия, САЩ, 2010; сезон 1,еп.6; В ролите: Джена Елфмън, Грант Шоу, Никълъс Райд, Олимпия Летри, Джон Фостър

  • 12:30

    Новини

  • 13:00

    "Кой не харесва Коледа?", романтичен, САЩ, 2006

  • 15:00

    "Нарочно по случайност", сериал, романтична комедия, САЩ, 2010; сезон 1,еп.7; В ролите: Джена Елфмън, Грант Шоу, Никълъс Райд, Олимпия Летри, Джон Фостър

  • 15:30

    Новини

  • 16:00

    "Какво ви забърка Лео", кулинарно шоу, повторение

  • 16:30

    "Споделено с...", ток шоу

  • 17:30

    "Как се запознах с майка ви", сериал, романтична комедия, 2005, сезон 4, еп.17; В ролите: Тед Моусби, Mаршъл Ериксън, Робин Шербатски, Барни Стинсън

  • 18:00

    "Галилео", научно-популярно предаване

  • 18:30

    "Добър вечер, България", централна емисия Новини

  • 20:00

    "Великолепният век", сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, еп. 1; В ролите: Халит Ергенч, Небахат Чехре, Мирием Узерли, Окан Ялабък

  • 22:00

    "Комисията Павлов", коментарно шоу

  • 22:30

    Новини

  • 23:00

    "Сляпо доверие", криминална драма, Канада, 2007; В ролите: Джесика Капшоу, Арт Хиндъл, Чад Уилет

  • 00:35

    "Галилео", научно-популярно предаване, повторение

  • 01:05

    "Гореща точка", публицистика, повторение

  • 01:55

    Новини

  • 02:20

    "Медиум", криминална драма, мистерия, САЩ, сезон 4, еп. 4

  • 03:05

    "Споделено с...", ток шоу, повторение

  • 03:55

    "Фрейзър", комедиен сериал, САЩ, сезон 4, еп. 20, 21 и 22

 
Реклама