Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 07:00

    Животни трепачи: Епизод 7

  • 07:25

    Имението на сурикатите: Поделени отговорности

  • 07:50

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 1

  • 08:45

    Кучета 101: Сенюбер, йоркширски териер, немски дог, шицу, родезийски риджбек

  • 09:40

    Помощ за дивата природа по света: Епизод 1

  • 10:05

    Лъвовете на крокодилската река

  • 10:55

    Училище за горили: Огън и вода

  • 11:20

    Зооинспектори: Професия за смелчаци: Епизод 1

  • 11:50

    Зоополиция "Маями": Саботажът на алигатора

  • 12:45

    Ветеринари стажанти в спешното: Отвъд границата

  • 13:10

    Приют за домашни любимци: Епизод 13

  • 13:40

    Зоополицаите на Хюстън: Отчаяни мерки

  • 14:35

    Помощ за дивата природа по света: Епизод 2

  • 15:00

    Зооинспектори: Професия за смелчаци: Епизод 2

  • 15:30

    Лъвовете на крокодилската река

  • 16:25

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 2

  • 17:20

    Котки 101: мейн кун, египетска мау, сиамска, хималайска, ориенталска, турска ангорска

  • 18:15

    Зоополицаите на Хюстън: Под прикритие

  • 19:10

    Завръщането на изконните хищници

  • 20:10

    Зоополицаите на Южна Африка: Епизод 12

  • 21:05

    Диви и истински: Под кожата ми

  • 22:00

    Зоополицаите на Хюстън: Под прикритие

  • 22:55

    Зоополицаите на Хюстън: Случайни срещи

  • 23:50

    Завръщането на изконните хищници

  • 00:45

    Зоополицаите на Южна Африка: Епизод 12

  • 01:40

    Диви и истински: Под кожата ми

  • 02:35

    Зоополицаите на Хюстън: Под прикритие

  • 03:30

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 2

  • 04:25

    Котки 101: мейн кун, египетска мау, сиамска, хималайска, ориенталска, турска ангорска

  • 05:20

    Помощ за дивата природа: Епизод 11

  • 05:45

    Училище за горили: Огън и вода

  • 06:10

    Зооинспектори: Професия за смелчаци: Епизод 2

  • 06:35

    Ветеринарят чудак: Епизод 6

 
  • 06:30

    Сутрешен информационно-забавен журнал

  • 10:00

    Новини

  • 10:05

    "Червени рози" - сериал

  • 11:03

    "Горещи теми" - булеварден журнал

  • 11:30

    "Мечтата на живота й" - игрален филм, ФРГ, 2006

  • 13:00

    Новини

  • 13:15

    ARD консултация за тялото и душата

  • 14:00

    Обеден журнал

  • 15:00

    Новини

  • 15:10

    "Червени рози" - сериал

  • 16:00

    Новини

  • 16:10

    "Буря от любов" - сериал

  • 16:55

    Колоездачна обиколка на Франция, 9 етап

  • 18:30

    "Горещи теми" - булеварден журнал

  • 19:00

    "Забранена любов" - сериал

  • 19:25

    "Мариенхоф" - сериал

  • 19:50

    "Дуелът: Играта за 100.000?"

  • 20:20

    Шоу-викторина с Йорг Пилава

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Предумишлено убийство (8)" - тв филм, ФРГ, 2008

  • 22:00

    "От приятелство" - сериал

  • 22:45

    "Плюс-минус" - икономически журнал

  • 23:15

    "Темите на деня" - новини и коментари

  • 23:45

    Документация

  • 01:15

    Нощен журнал

  • 01:35

    "Френската революция: Години на надежда 1+2/2" - игрален филм, копродукция, 1989

  • 04:40

    "Буря от любов" - сериал

  • 05:30

    ARD ексклузивно

  • 06:00

    Новини

  • 06:05

    "Плюс-минус" - икономически журнал

 
  • 07:10

    "Шеметна надпревара" - 12 сезон, 1 еп., риалити - САЩ, 2007

  • 08:05

    "Джоун" - 1 сезон, 7 еп., драма - САЩ, 2003

  • 09:00

    "Мислиш си, че можеш да танцуваш?" - 4 сезон, 16 еп., риалити - САЩ, 2008

  • 09:55

    "Адвокатите" - 3 сезон, 23 еп., криминален - САЩ, 1998

  • 11:45

    "Джоун" - 1 сезон, 7 еп., драма - САЩ, 2003

  • 12:40

    "Мислиш си, че можеш да танцуваш?" - 4 сезон, 16 еп., риалити - САЩ, 2008

  • 13:35

    "Адвокатите" - 3 сезон, 23 еп., криминален - САЩ, 1998

  • 14:30

    "Старгейт. Атлантис" - 4 сезон, 20 еп., научна фантастика - САЩ, 2007

  • 15:25

    "Старгейт. Атлантис" - 5 сезон, 1 еп., научна фантастика - САЩ, 2008

  • 16:20

    "Мислиш си, че можеш да танцуваш?" - 4 сезон, 17 еп., риалити - САЩ, 2008

  • 17:15

    "Джоун" - 1 сезон, 8 еп., драма - САЩ, 2003

  • 18:10

    "Адвокатите" - 4 сезон, 1 еп., криминален - САЩ, 1999

  • 19:05

    "Старгейт. Атлантис" - 5 сезон, 2 еп., научна фантастика - САЩ, 2008

  • 20:00

    "Старгейт. Атлантис" - 5 сезон, 3 еп., научна фантастика - САЩ, 2008

  • 21:00

    "Щети" - 1 сезон, 6 еп., драма - САЩ, 2007

  • 21:43

    "Zoom" - 2 сезон, 67 еп., толк шоу - България, 2010

  • 22:00

    "Щети" - 1 сезон, 7 еп., драма - САЩ, 2007

  • 22:43

    "Zoom" - 2 сезон, 65 еп., толк шоу - България, 2010

  • 23:00

    "Д-р Хаус" - 4 сезон, 8 еп., драма - САЩ, 2007

  • 00:00

    "Кръвни връзки" - 1 сезон, 3 еп., мистерия - САЩ, 2007

  • 00:55

    "Щети" - 1 сезон, 6 еп., драма - САЩ, 2007

  • 01:50

    "Щети" - 1 сезон, 7 еп., драма - САЩ, 2007

  • 02:45

    "Д-р Хаус" - 4 сезон, 8 еп., драма - САЩ, 2007

  • 03:30

    "Кръвни връзки" - 1 сезон, 3 еп., мистерия - САЩ, 2007

 
  • 12:00

    "Съдружници по неволя" - 2 сезон, 2 еп., комедия - САЩ, 1986

  • 12:50

    "Интернатът " - 3 сезон, 5 еп., трилър - Испания, 2009

  • 14:20

    "Спортна вечер" - 2 сезон, 12 еп., комедия - САЩ, 1999

  • 14:45

    "Криминален отдел" - 2 сезон, 20 еп., драма - САЩ, 1998

  • 15:40

    "Ангелите на Чарли" - 3 сезон, 11 еп., криминален - САЩ, 1978

  • 16:35

    "Съдружници по неволя" - 2 сезон, 3 еп., комедия - САЩ, 1986

  • 17:30

    "Наричана още" - 5 сезон, 10 еп., екшън - САЩ, 2005

  • 18:20

    "Старски и Хъч" - 1 сезон, 4 еп., криминален - САЩ, 1975

  • 19:20

    "Ангелите на Чарли" - 3 сезон, 12 еп., криминален - САЩ, 1978

  • 20:15

    "Всичките светии" - 6 сезон, 8 еп., драма - Австралия, 2003

  • 21:10

    "Всичките светии" - 6 сезон, 9 еп., драма - Австралия, 2003

  • 22:05

    "Съдружници по неволя" - 2 сезон, 3 еп., комедия - САЩ, 1986

  • 23:00

    "Наричана още" - 5 сезон, 10 еп., екшън - САЩ, 2005

  • 00:00

    "Генезис" - 1 сезон, 8 еп., криминален - Испания, 2008

  • 01:00

    "Груба реалност" - 3 сезон, 7 еп., комедия - САЩ, 2000

  • 01:30

    "Груба реалност" - 3 сезон, 8 еп., комедия - САЩ, 2000

  • 02:00

    "Криминален отдел" - 2 сезон, 20 еп., драма - САЩ, 1998

  • 02:50

    "Ангелите на Чарли" - 3 сезон, 12 еп., криминален - САЩ, 1978

  • 03:45

    "Генезис" - 1 сезон, 8 еп., криминален - Испания, 2008

 
  • 10:00

    "Изгубеният свят" - 3 сезон, 6 еп., екшън - САЩ, 2000

  • 11:00

    "Психофактор" - 3 сезон, 1 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 14:00

    "Психофактор" - 1 сезон, 10 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 15:00

    "Психофактор" - 1 сезон, 11 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 16:00

    "Изгубеният свят" - 3 сезон, 6 еп., екшън - САЩ, 2000

  • 17:00

    "Психофактор" - 3 сезон, 1 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 18:00

    "Старгейт" - 9 сезон, 8 еп., научна фантастика - САЩ, 2005

  • 19:00

    "Star Trek. Оригиналният сериал" - 1 сезон, 26 еп., научна фантастика - САЩ, 1966

  • 20:00

    "Фарскейп" - 4 сезон, 4 еп., научна фантастика - САЩ, 2002

  • 21:00

    "Старгейт" - 9 сезон, 9 еп., научна фантастика - САЩ, 2005

  • 22:00

    "Агент Джейк 2.0" - 1 сезон, 11 еп., екшън - Канада, 2003

  • 23:00

    "Ангел на мрака" - 1 сезон, 18 еп., екшън - САЩ, 2000

  • 00:00

    "Доктор Ху" - 3 сезон, 1 еп., приключенски - Великобритания, 2007

  • 01:00

    "Неуязвимата Джейн" - 1 сезон, 17 еп., екшън - САЩ, 2007

  • 02:00

    "Ангел на мрака" - 1 сезон, 18 еп., екшън - САЩ, 2000

  • 03:00

    "Star Trek. Оригиналният сериал" - 1 сезон, 26 еп., научна фантастика - САЩ, 1966

  • 04:00

    "Фарскейп" - 4 сезон, 4 еп., научна фантастика - САЩ, 2002

  • 04:55

    "Неуязвимата Джейн" - 1 сезон, 17 еп., екшън - САЩ, 2007

 
  • 07:55

    Биграфичен филм

  • 08:30

    "Приключенията на малкия Феликс" - сериен аним. филм

  • 09:00

    "Шекспирови приказки" - анимационна поредица

  • 09:30

    "Пирати" - док. поредица

  • 10:00

    "Наричаха я Луна" - тв сериа

  • 11:00

    "Величието на Китай" -документална поредица

  • 12:00

    "Непокорните" - тв сериал

  • 12:55

    Фолклорен изгрев - фолклорно предаване

  • 13:30

    "Морски вълк" - екшън

  • 15:06

    "Споделете с мен" - предаване с Георги Бедников /п/

  • 16:00

    " Наричаха я Луна" - тв сериал

  • 17:00

    "Изумрудената огърлица" - тв сериал

  • 18:00

    "Непокорните" - тв сериал

  • 19:00

    Балкан фолк - фолклорно предаване

  • 19:30

    Спортен бридж - док.поредица

  • 20:00

    "Локи Леонард"- детско - юношески тв сериал

  • 20:30

    "Кибер момиче" - детско - юношески тв сериал

  • 21:00

    "Часът на блондинките" - предаване с Патриция Кирилова

  • 22:00

    "Улично правосъдие"- тв сериал

  • 23:00

    "Случаят Алцхаймер"- трилър

  • 00:55

    "Непокорните" - тв сериал

  • 01:45

    Музикален микс. фолклорна музика

  • 02:00

    "Локи Леонард"- детско - юношески тв сериал

  • 02:30

    "Кибер момиче" - детско - юношески тв сериал

  • 03:00

    "Улично правосъдие"- тв сериал

  • 04:00

    "Случаят Алцхаймер"- трилър

  • 05:45

    Музикален микс. Българска музика

  • 06:00

    "Шекспирови приказки" - анимационна поредица

  • 06:30

    "Пирати" - док. поредица

  • 06:55

    Музикален микс. поп фолк музика

  • 07:25

    "Фитнес мания" /п/

 
  • 05:30

    "Мечтатели" /п./ - сериал, еп. 4

  • 07:00

    "Тази сутрин" - информационно предаване

  • 09:30

    "Кухнята на Звездев" - кулинарно шоу с Иван Звездев

  • 10:00

    "Денят е прекрасен" - женско токшоу с водещи Ива и Боги

  • 11:00

    "Вятър от долината" - сериал, еп. 132

  • 12:00

    bTV Новините - обедна емисия

  • 12:30

    "Шоуто на Слави" /п./

  • 13:30

    "Непокорно сърце" - сериал, еп. 80

  • 14:30

    "Гибелна красота" - сериал, еп. 87

  • 15:30

    "Вярна на себе си" - сериал, еп. 8

  • 17:00

    "Мечтатели" - сериал, еп. 5

  • 18:30

    "Господари на ефира" /п./

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 20:00

    "Цената на живота" - сериал, еп. 3

  • 21:00

    "Двама завинаги" - сериал, еп. 24

  • 22:00

    bTV Новините - късна емисия

  • 22:30

    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу

  • 23:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 00:00

    "SMS" - сериал, еп. 158, 159

  • 01:00

    "Непокорно сърце" /п./ - сериал, еп. 80

  • 02:00

    "Търси се..." /п./

  • 02:50

    bTV Новините /п./

  • 03:20

    "Денят е прекрасен" /п./

  • 04:10

    "Бранди и господин Уискърс" - детски сериал

  • 04:40

    "Дъг" - детски сериал

 
  • 06:00

    "Къща за кукли" - сериал /п./

  • 07:00

    "Шеметна надпревара" - риалити шоу

  • 08:00

    "Прокурорът" - сериал /п./

  • 09:00

    "Приключенията на Мерлин" - сериал /п./

  • 10:00

    "Кости" - сериал /п./

  • 11:00

    "Изневярата" - драма с Джанин Търнър, Падж Бахан, Фионула Фланаган и др. /п./

  • 13:00

    "Военни престъпления" - сериал /п./

  • 14:00

    "Прокурорът" - сериал /п./

  • 15:00

    "Кости" - сериал

  • 16:00

    "Турбо. Пауър Рейнджърс" - фентъзи с Джон Симентън, Кай Дой, Грег Колинс, Стив Карден, Блейк Фостър и др.

  • 18:00

    "Приключенията на Мерлин" - сериал

  • 19:00

    "Прокурорът" - сериал

  • 20:00

    Киновечер. "Лъвът" - приключенски филм с Ален Делон, Анушка Делон, Орнела Мути и др.

  • 22:00

    "Военни престъпления" - сериал

  • 23:00

    Късно кино. "Потоп" - екшън драма с Робърт Карлайл, Джесълин Гилсиг, Том Кортни, Джоан Уейли, Дейвид Съчет, Мартин Бол и др. (част 1)

  • 01:00

    "Къща за кукли" - сериал

 
  • 06:00

    "SMS" - сериал /п./

  • 06:30

    "SMS"- сериал /п./

  • 07:00

    "Сибил" - комедиен сериал

  • 07:30

    "Сибил" - комедиен сериал

  • 08:00

    "Доживотна присъда" - комедиен сериал

  • 08:30

    "Доживотна присъда" - комедиен сериал

  • 09:00

    "Русалки" - сериал

  • 09:30

    "Безкрайни безмислици" - комедиен сериал

  • 10:00

    "Момичета на върха 2" - комедия с Джанин Търнър, Падж Бахан, Фионула Фланаган и др. /п./

  • 12:00

    "SMS" - сериал

  • 12:30

    "SMS" - сериал

  • 13:00

    "Малкълм" - комедиен сериал /п./

  • 13:30

    "Малкълм" - комедиен сериал /п./

  • 14:00

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал /п./

  • 14:30

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал /п./

  • 15:00

    "Царят на квартала" - комедиен сериал /п./

  • 15:30

    "Царят на квартала" - комедиен сериал /п./

  • 16:00

    "Питайте Джим" - комедиен сериал

  • 16:30

    "Топ новинари" - комедиен сериал

  • 17:00

    "Тайтъс" - комедиен сериал /п./

  • 17:30

    "Да свалиш Алекс" - комедиен сериал /п./

  • 18:00

    "Малкълм" - комедиен сериал

  • 18:30

    "Малкълм" - комедиен сериал

  • 19:00

    "Царят на квартала" - комедиен сериал

  • 19:30

    "Царят на квартала" - комедиен сериал

  • 20:00

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал

  • 20:30

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал

  • 21:00

    "Татуираният" - комедия с Луи дьо Фюнес, Жан Габен, Ив Барсак, Жан Пиер Даро и др.

  • 22:30

    "Хайде, смейте се" - комедиен сериал

  • 23:00

    "Тайтъс" - комедиен сериал

  • 23:30

    "Да свалиш Алекс" - комедиен сериал

  • 00:00

    "Топ новинари" - комедиен сериал /п./

  • 00:30

    "Бар "Наздраве" - комедиен сериал /п./

  • 01:00

    "Царят на квартала" - комедиен сериал /п./

  • 01:30

    "Царят на квартала" - комедиен сериал /п./

  • 02:00

    "Разбиване" - седмично шоу на Световната федерация по кеч /п./

  • 03:00

    "Сибил" - комедиен сериал/п./

  • 03:30

    "Сибил" - комедиен сериал/п./

  • 04:00

    "Доживотна присъда" - комедиен сериал/п./

  • 04:30

    "Доживотна присъда" - комедиен сериал/п./

  • 05:00

    "Русалки" - сериал /п./

  • 05:30

    "Безкрайни безсмислици" - комедиен сериал /п./

 
  • 04:00

    "Лагерът Ласло"

  • 04:25

    "Чаудър"

  • 04:50

    "Невероятните неприключения на Флапджак"

  • 05:15

    "Най-добрият ми приятел е маймуна"

  • 05:40

    "Домът на Фостър за въображаеми приятели"

  • 06:05

    "Бен 10"

  • 06:30

    "Скункс-фу"

  • 06:55

    "Бен ТВ"

  • 07:45

    "Бен ТВ"

  • 08:35

    "Бен ТВ"

  • 09:25

    "Бен ТВ"

  • 10:15

    "Бен ТВ"

  • 11:05

    "Бен ТВ"

  • 11:55

    "Бен ТВ"

  • 12:45

    "Бен ТВ"

  • 13:35

    "Остров "Пълна драма

  • 14:00

    "Домът на Фостър за въображаеми приятели"

  • 14:25

    "Скункс-фу"

  • 14:40

    "Бакуган: Бойци в действие - Нова Вестроя"

  • 15:05

    "Бен 10"

  • 15:30

    "Елиът Хлапето"

  • 15:55

    "Междузвездни войни: Войните на клонираните"

  • 16:20

    "Секретните Сатърдей"

  • 16:45

    "Чаудър"

  • 17:10

    "Бен Тен: Извънземна сила"

  • 17:35

    "Батман: Дръзки и смели"

  • 18:00

    "Бен 10"

  • 18:25

    "Герои: 108"

  • 18:50

    "Шантавите рисунки"

  • 19:00

    "Бакуган: Бойци в действие"

  • 19:25

    "Междузвездни войни: Войните на клонираните"

  • 19:50

    "Невероятните неприключения на Флапджак"

  • 20:15

    "Батман: Дръзки и смели"

  • 20:40

    "Самурай Джак"

  • 21:05

    "Бен 10"

  • 21:30

    "Чаудър"

  • 21:55

    "Том и Джери"

 
  • 07:00

    "Даяна. Последното пътуване" - драма - САЩ, 2007

  • 08:30

    "Смъртта й прилича" - комедия - САЩ, 1992

  • 10:10

    "Необвързаност" - драма - Франция, 2007

  • 12:00

    "Аз знам, ти знаеш" - драма - Великобритания, 2008

  • 13:20

    "Всичко тече" - комедия - Швеция, 2008

  • 15:00

    "Поле на любовта" - драма - САЩ, 1992

  • 16:40

    "Даяна. Последното пътуване" - драма - САЩ, 2007; реж. Джон Стрикланд, с Дженифър Морисън, Грегори Деранже, Кевин МакНоли, Жул Вернер, Франсоа Мартуре

  • 18:10

    "Голямото измъкване" - военен - САЩ, 1963; реж. Джон Стърджис, със Стийв МакКуин, Джеймс Гарнър, Ричард Атенбъроу, Джеймс Доналдс, Чарлс Броснън

  • 21:00

    "Влюбеният Шекспир" - комедия - САЩ, 1998; реж. Джон Мадън, с Джоузеф Файнс, Гуинет Полтроу, Джуди Денч, Бен Афлек, Джефри Ръш, Рупърт Евърет, Том Уилкинсън

  • 23:00

    "Живея" - драма - Германия, 2007; реж. Анджелина Макароне, с Ханелоре Елснер, Ким Шницер, Егберт Ян Вебър, Естер Цимеринг

  • 00:35

    "Нещото" - ужаси - САЩ, 1982; реж. Джон Карпентър, с Кърт Ръсел, Уилфорд Бримли, Томас Кент Картър, Дейвид Кленън, Кийт Дейвид

  • 02:20

    "Магия на близнаци" - трилър - Франция, 2008

  • 02:55

    "Пътешествието" - драма - САЩ, 2008

  • 04:50

    "Смърт в любовта" - драма - САЩ, 2008

  • 06:30

    "Най-добрите холивудски режисьори I, 4 еп. - Ян де Бонт" - документална поредица - Франция, 2009

 
  • 07:00

    "Иисус Христос - суперзвезда" - музикална драма - САЩ, 1973

  • 08:45

    "Големи неприятности" - комедия - САЩ, 1986

  • 10:15

    "Най-добрите холивудски режисьори I, 6 еп. - Айвън Райтмън" - документална поредица - Франция, 2009

  • 10:40

    "Сълзите на майка ми" - драма - Германия, 2008

  • 12:15

    "Амал" - драма - Канада, 2007

  • 13:55

    "Последен аргумент" - късометражен - Германия, 2008

  • 14:15

    "Еднопосочен билет до Корсьор" - комедия - Дания, 2008

  • 16:00

    "Пламтящи седла" - комедия - САЩ, 1974

  • 17:30

    "Капитан Абу Раед" - драма - Йордания, 2008; реж. Амин Маталга, с Надим Соуалха, Рана Султан, Хюсеин Ал-Сус, Юдей Ал-Кидиси, Ганди Сабер

  • 19:10

    "Необвързаност" - драма - Франция, 2007; реж. Амос Жите, с Жулиет Бинош, Лирон Лево, Жана Моро, Барбара Хендрикс, Дана Ивги

  • 21:00

    "Извън закона" - комедия - САЩ, 1986; реж. Джим Джармъш, с Том Уейтс, Джон Лури, Роберто Бенини, Николета Браски, Елън Баркин

  • 22:45

    "Смъртна заплаха" - драма - САЩ, 2007; реж. Брад Фърман, с Джон Легуизамо, Тайрийз Гибсън, Рози Перез, Боби Канавейл, Матю Хътчет

  • 00:20

    "Мандраке, 2 еп. - Денят на влюбените" - драма - Бразилия, 2005; реж. Тони Ванзолини, с Маркос Палмейра, Луис Карлос Миеле, Марсело Серадо, Марсело Аднет, Вирхиния Кавендиш

  • 01:10

    "Хенри Фул" - драма - САЩ, 1997

  • 03:30

    "Парасомния" - ужаси - САЩ, 2008

  • 05:10

    "Раят е на запад" - драма - Франция, 2009

 
  • 07:00

    Тази сутрин

  • 07:30

    Бизнес

  • 08:00

    Тази сутрин

  • 08:30

    Бизнес

  • 09:00

    Тази сутрин

  • 09:30

    Бизнес

  • 10:00

    Тази сутрин

  • 10:30

    Спорт

  • 11:00

    Лари Кинг

  • 12:30

    Бизнес Азия

  • 13:30

    Световен спорт

  • 14:15

    Азиатско издание

  • 14:30

    Горещи точки

  • 15:30

    Световни репортажи

  • 16:00

    Наука и технологии

  • 16:30

    Шоубизнес

  • 17:30

    Спорт

  • 18:30

    Световен ритъм

  • 19:00

    Лари Кинг

  • 21:30

    Световен бизнес

  • 22:30

    Въпроси и отговори с Риц Хан

  • 23:30

    В дълбочина

  • 00:30

    Спорт

  • 01:00

    Световен преглед

  • 01:30

    Пари

  • 02:30

    Азиатско издание

  • 02:45

    Азиатски бизнес

  • 03:00

    Тази сутрин

  • 03:30

    Шоубизнес

  • 04:00

    Шоуто на Лари Кинг

  • 05:30

    Нюзрум

  • 06:30

    Американско издание

 
  • 06:00

    Преобразяването на "Костенурката": Епизод 2

  • 06:25

    Пета предавка: Епизод 9

  • 06:50

    Мръсна работа: Пещерен биолог

  • 07:45

    Оцеляване на предела: Доминиканска република

  • 08:40

    Ловци на митове: Как се убиват риби

  • 09:35

    Брейниак: Епизод 12

  • 10:30

    Как се правят тези неща?: Епизод 31

  • 10:55

    Как се прави...: Гаечен ключ

  • 11:25

    Строителни постижения: Стадионът на "Аризона Кардиналс"

  • 12:20

    Поръчкови коли: Кралският "Роувър"

  • 13:15

    Американски чопър: "Дека/Колмет"

  • 14:10

    Пета предавка: Епизод 10

  • 14:35

    Мръсна работа: Чистач на буйове

  • 15:30

    Смъртоносен улов: Морето не прощава

  • 16:25

    Строителни постижения: Тунел в Малайзия

  • 17:20

    Оцеляване на предела: Доминиканска република

  • 18:15

    Ловци на митове: Пирати 2!

  • 19:10

    Как се правят тези неща?: Епизод 32

  • 19:40

    Как се прави...: Автомобилни части от въглеродни фибри

  • 20:05

    Душата на машината: Самосвалът

  • 21:00

    Грандиозни строежи: Стадион от световна класа - ЮАР

  • 21:55

    Строители спасители: Бар "Бларни Стоун"

  • 22:50

    Унищожени за секунди: Епизод 61

  • 23:20

    Унищожени за секунди: Епизод 60

  • 23:45

    Поръчкови коли: В аналите на историята

  • 00:40

    Мръсна работа: Чистач на буйове

  • 01:40

    Душата на машината: Самосвалът

  • 02:40

    Ловци на митове: Пирати 2!

  • 03:40

    Унищожени за секунди: Епизод 61

  • 04:05

    Как се правят тези неща?: Епизод 32

  • 04:35

    Как се прави...: Автомобилни части от въглеродни фибри

  • 05:00

    Брейниак: Епизод 12

 
  • 07:00

    Огромни боклуджийски войни

  • 08:00

    Най-странните НЛО истории на света: извънземните са нападнали Шотландия?

  • 09:00

    Да построиш най-големите

  • 09:55

    Да построиш най-големите

  • 10:50

    Да построиш най-големите

  • 11:45

    Да построиш най-големите

  • 12:40

    Да построиш най-големите

  • 13:35

    Да построиш най-големите

  • 14:30

    Най-доброто: Оръжия

  • 15:25

    Най-доброто: Бомбардировачи

  • 16:20

    Как са направени нещата: Епизод 9

  • 16:50

    Брейниак: Епизод 5

  • 17:45

    Ловци на митове

  • 18:40

    Еко център: Да построим бъдещето

  • 19:30

    Откритие проект Земя

  • 20:20

    Как е направено: Епизод 44

  • 20:45

    Как е направено: Епизод 45

  • 21:10

    Оргомен свят: Канада

  • 22:00

    Еко център: Да построим бъдещето

  • 22:50

    Откритие проект Земя

  • 23:40

    Най-доброто: Спортните коли

  • 00:30

    Мощни кораби

  • 01:20

    Еко център: Да построим бъдещето

  • 02:10

    Откритие проект Земя

  • 03:00

    Отвъд утре: Епизод 12

  • 03:50

    Огромни боклуджийски войни

  • 04:45

    Как са направени нещата: Епизод 9

  • 05:10

    Странни връзки

  • 05:40

    Една стъпка напред: Епизод 7

  • 06:10

    Мощни кораби

 
  • 07:00

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 07:55

    "Малки хора, свят голям"

  • 08:50

    "Докато теб те нямаше"

  • 09:45

    "Конкурс за торти"

  • 10:40

    "Без резервации: Хонг Конг"

  • 11:30

    "Кажете ДА на булчинската рокля"

  • 12:55

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 00:30

    "Малки хора, свят голям"

  • 01:25

    "Извайване на тялото"

  • 02:15

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 03:10

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 04:05

    "Без резервации: Хонг Конг"

  • 04:55

    "Докато теб те нямаше"

  • 05:45

    "Конкурс за торти"

  • 06:05

    "Продайте тази къща"

  • 12:50

    "Джон и Кетй плюс 8"

  • 13:15

    "Господарят на тортите"

  • 14:05

    "Кажете ДА на булчинската рокля"

  • 14:55

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 15:40

    "Детски конкурси за красота"

  • 16:35

    "Кажете ДА на булчинската рокля"

  • 17:00

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 17:50

    "Моята гръцка кухня: Партито на фризьора"

  • 18:15

    "Пазар за хищници"

  • 18:40

    "Татуировки в Маями"

  • 19:30

    "Господарят на тортите"

  • 20:20

    "Малки хора, свят голям"

  • 20:45

    "Кажете ДА на булчинската рокля"

  • 21:10

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 22:00

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 22:50

    "Татуировки в Маями"

  • 23:40

    "Господарят на тортите"

 
  • 07:00

    "С въдица в джунглата"

  • 08:00

    "Най-доброто доказателство"

  • 08:45

    "Индустриални открития"

  • 09:15

    "Крахът на динозаврите"

  • 10:05

    "Монархия"

  • 11:00

    "Строителни постижения"

  • 11:55

    "Война и цивилизация"

  • 12:50

    "Разгневната планета: Ураганите"

  • 13:45

    "Причини за катастрофата"

  • 14:40

    "Най-доброто доказателство"

  • 15:35

    "Тайната подводница"

  • 16:30

    "Аляска"

  • 17:25

    "Монархия"

  • 18:20

    "Мейдей"

  • 19:15

    "Строителни постижения"

  • 20:10

    "Крахът на динозаврите"

  • 22:00

    "Съдбовният час"

  • 22:55

    "Най-тежките професии"

  • 23:50

    "Последните 24"

  • 00:45

    "Доктор Джи: Съдебен лекар"

  • 01:40

    "Оцеляващият човек"

  • 02:35

    "Съдбовният час"

  • 03:30

    "Най-тежките професии"

  • 04:25

    "Най-доброто доказателство"

  • 05:20

    "Тайната подводница"

  • 06:10

    "Строителни постижения"

 
  • 07:00

    Покер ексклузивно

  • 09:00

    Рекламно предаване

  • 09:30

    Гейм шоу

  • 12:30

    Рекламно предаване

  • 15:30

    Гейм шоу

  • 17:00

    Тенис за Купата на Мерцедес в Щутгарт, 2 ден - пряко

  • 20:15

    Футбол, приятелски мач: Лоте Оснабрюк - Борусия Дортмунд - пряко

  • 21:30

    Футбол от Бундеслигата, класика: Байерн, сезон 2009/2010

  • 23:00

    SmackDown: Звездите на кеча

  • 00:00

    WWE суперзвездите

  • 01:00

    до 7.00 Спортни клипове и рекламни предавания

 
  • 07:15

    Спорт

  • 07:22

    Култура 1

  • 07:41

    Анализи

  • 07:46

    Преглед на програмата / Преглед на печата

  • 07:50

    Етикет Европа

  • 07:56

    Финансов експрес

  • 08:10

    Спортен журнал

  • 08:23

    Магазин

  • 08:46

    Преглед на програмата / Анализи

  • 08:50

    Актуални новини 1

  • 09:10

    ЕКЮ

  • 09:15

    Селскостопански новини

  • 09:41

    Европа днес

  • 09:46

    Фокус

  • 10:10

    Спортът днес

  • 10:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 10:45

    Международни събития

  • 11:10

    Спортът днес

  • 11:15

    Фокус

  • 11:45

    Екологията

  • 12:10

    Спортът днес

  • 12:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 12:45

    Международни събития

  • 13:10

    Спортът днес

  • 13:15

    Екология

  • 13:45

    Фокус

  • 14:15

    Спорт

  • 14:45

    Поща

  • 15:12

    Преди една година

  • 15:15

    Фокус

  • 15:45

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 16:15

    Фокус

 
  • 09:30

    Куриози

  • 09:45

    Академично гребане: Световна купа Люцерн

  • 11:00

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Стасион дьо Рус - Морзин (осми етап)

  • 12:30

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Морзин - Сен Жан дьо Мориен (девети етап), пряко

  • 18:30

    Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Германия - Коста Рика

  • 20:00

    Футболни новини

  • 20:15

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Морзин - Сен Жан дьо Мориен (девети етап)

  • 21:00

    Бокс: Класически мачове

  • 22:00

    Бокс: Артур Абрахам - Андре Дирел

  • 23:00

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Обзор на деня

  • 00:00

    Супербайк: Гран При на Чехия

  • 01:00

    Автомобилизъм: "Порше къп" Силвърстоун

  • 01:30

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Обзор на деня

 
  • 04:00

    Новини

  • 04:30

    Австралийски футбол, АФЛ: Бризбън - Сейнт Килда

  • 06:00

    Новини

  • 06:30

    Американски футбол: Германия - Япония

  • 08:00

    Новини

  • 08:30

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Новини

  • 08:45

    Супербайк: Гран При на Чехия

  • 09:45

    Австралийски футбол, АФЛ: Бризбън - Сейнт Килда

  • 10:45

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Новини

  • 11:00

    Автомобилизъм: "Порше къп" Силвърстоун

  • 11:45

    Автомобилизъм: Серии GP3 Силвърстоун

  • 12:30

    Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Германия - Коста Рика, пряко

  • 14:30

    Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Бразилия - КНДР

  • 15:30

    Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Колумбия - Франция, пряко

  • 17:30

    Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Швеция - Нова Зеландия

  • 18:30

    Автомобилизъм: Серии GP3 Силвърстоун

  • 19:30

    Супербайк: Гран При на Чехия

  • 20:30

    Вечерни новини

  • 21:00

    Австралийски футбол, АФЛ: Бризбън - Сейнт Килда

  • 22:00

    Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Колумбия - Франция

  • 23:00

    Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Швеция - Нова Зеландия

  • 00:00

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Новини

  • 00:15

    Супермото: Гран При на Германия

  • 00:45

    Колоездене, "Тур дьо Франс": Новини

  • 01:00

    Нощни новини

  • 01:30

    Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Германия - Коста Рика

  • 03:00

    Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Бразилия - КНДР

 
  • 07:10

    "Адвокатите от Бостън" - втори сезон

  • 07:55

    "Матлок" - осми сезон

  • 09:30

    "Адвокатите" - осми сезон

  • 10:20

    "Закон и ред. умисъл за престъпление" - шести сезон

  • 11:05

    "Полицейско управление Ню Йорк" - десети сезон

  • 11:50

    "Лас Вегас" - първи сезон

  • 12:35

    "Адвокатите от Бостън" - втори сезон

  • 13:20

    "Матлок" - осми сезон

  • 15:00

    "Адвокатите" - осми сезон

  • 15:50

    "Вашингтон. окръг Колумбия" - втори сезон

  • 16:35

    "Лас Вегас" - първи сезон

  • 17:20

    "Полицейско управление Ню йорк" - дванадесети сезон

  • 18:05

    "Регенезис" - трети сезон

  • 18:55

    "Вашингтон. окръг Колумбия" - втори сезон

  • 19:40

    "Закон и ред. умисъл за престъпление" - шести сезон

  • 20:25

    "Лас Вегас" - първи сезон

  • 21:10

    "24" - шести сезон

  • 22:50

    "Наричана още" - четвърти сезон

  • 23:35

    "Декстър" - четвърти сезон

  • 00:20

    "Вашингтон. окръг Колумбия" - втори сезон

  • 01:10

    "Убийствен инстинкт"- сериал

  • 02:00

    "24" - втори сезон

 
  • 06:55

    "Семейство Симпсън" - нови епизоди

  • 07:40

    "Трий Хил" - трети сезон

  • 08:25

    "Кварталът на богатите" - четвърти сезон

  • 09:10

    "Да, мило" - шести сезон

  • 10:00

    "Как се запознах с майка ви" - първи сезон

  • 10:55

    "Семейство Симпсън" - нови епизоди

  • 11:45

    "Трий Хил" - трети сезон

  • 12:40

    "Кварталът на богатите" - четвърти сезон

  • 13:30

    "Грозната Бети" - първи сезон

  • 14:20

    "Да, мило" - шести сезон

  • 15:15

    "Фреди" - сериал

  • 15:40

    "Как се запознах с майка ви" - първи сезон

  • 16:30

    "Разведен" - първи сезон

  • 17:00

    "Войната вкъщи"- първи сезон

  • 17:25

    "Анатомията на Грей" - четвърти сезон

  • 18:20

    "Да, мило" - шести сезон

  • 19:15

    "Спешно отделение" - единадесети сезон

  • 20:05

    "Грозната Бети" - първи сезон

  • 21:00

    "Как се запознах с майка ви" - първи сезон

  • 21:55

    "Анатомията на Грей" - пети сезон

  • 22:50

    "Фреди" - сериал

  • 23:15

    "Скандално" - първи сезон

  • 00:00

    "Анатомията на Грей" - четвърти сезон

  • 00:45

    "еЛ връзки" - втори сезон

  • 01:30

    "Спешно отделение" - единадесети сезон

  • 02:15

    "Семейство Симпсън" - нови епизоди

 
  • 06:00

    "Докосване на ангел III" - сериал/драма с Рома Дауни, Дела Рийз, Валери Бертинели.

  • 07:00

    "Дъщерите на Маклауд VI" - сериал/драма Брайди Картър, Рейчъл Карпани, Симон Джейд Макинън.

  • 08:00

    "Войната на Фойл III" - сериал/криминален с Антъни Хауел, Майкъл Китчън.

  • 10:00

    "Любителката на мистерии. Изкупление" - мистерии с Кели Мартин.

  • 12:00

    "Дъщерите на Маклауд VI" - сериал/драма Брайди Картър, Рейчъл Карпани, Симон Джейд Макинън.

  • 13:00

    "Съдия Ейми II" - сериал/драма с Ейми Бренеман, Тайн Дейли, Маркъс Джиамати, Карли Уорън.

  • 14:00

    "Войната на Фойл III" - сериал/криминален с Антъни Хауел, Майкъл Китчън.

  • 16:00

    "Кантонерът" - драма с Джас Бланкфорт, Пол Бенджамин, Питър Динклидж.

  • 18:00

    "Морски патрул II" - сериал/драма с Матю Холмс и Лиза МакКун.

  • 19:00

    "Среща с Джордан III" - сериал/криминален с Джил Хенеси, Мигел Ферер, Рави Капур.

  • 20:00

    "По време на една сватба" - романтична комедия с Валерия Андрюс, Шарлот Аяна, Куно Бекър, Кристиан де ла Фуенте.

  • 22:00

    "Трупата" - драма с Нийв Кембъл, Малкълм Макдауъл, Малкълм Макдауъл.

  • 00:00

    "Призрачен образ" - драма с Елизабет Рьом, Стейси Даш.

  • 02:00

    "Измамен кръг" - драма с Камерън Банкрофт, Клаудия Фери, Ребека Мейдър.

  • 04:00

    "Среща с Джордан III" - сериал/криминален с Джил Хенеси, Мигел Ферер, Рави Капур.

  • 05:00

    "Докосване на ангел III" - сериал/драма с Рома Дауни, Дела Рийз, Валери Бертинели.

 
  • 07:00

    "Уол-И" - анимация - САЩ, 2008

  • 08:40

    "Австралия" - драма - Австралия, 2008

  • 11:20

    "Вулкан" - екшън - САЩ, 1997

  • 13:00

    "Филми и звезди II, 28 еп." - документална поредица - Холандия, 2010

  • 13:25

    "Срещи с Дейв" - комедия - САЩ, 2008

  • 14:55

    "Батман. Рицарят на Готъм" - анимация - САЩ, 2008

  • 16:10

    "Марсианско дете" - драма - САЩ, 2007

  • 17:55

    "Бандата" - комедия - САЩ, 2008; реж. Майкъл Лембек, с Елън Марлоу, Елизабет МакЛафлин, Саманта Боскарино, Софи Анна Евърхард, Бриджит Мендлър

  • 19:20

    "Цветовете на лятото" - драма - САЩ, 2006; реж. Джордж Гало, с Армин Мюлер-Стал, Тревър Морган, Рей Лиота, Саманта Матис, Чарлс Дърнинг

  • 21:05

    "Купон" - комедия - САЩ, 1990; реж. Реджиналд Хъдлин, с Кристофър Рийд, Кристофър Мартин, Робин Харис, Тиша Кемпбъл, Мартин Лорънс

  • 22:50

    "Голяма любов IV, 2 еп. - Великото благо" - драма - САЩ, 2010; реж. Дейвид Нолър, с Бил Пакстън, Джийн Трипълхорн, Клое Севини, Дженифър Гудуин, Аманда Сийфрайд

  • 23:50

    "Истинска кръв II, 3 еп. - Драскотини" - драма - САЩ, 2009; реж. Скот Уинант, с Ана Пакуин, Райън Куонтън, Стивън Мойер, Александър Скарсгард, Сам Трамел, Мишел Форбс

  • 00:45

    "Истинска кръв II, 4 еп. - Разклати и бръкни" - драма - САЩ, 2009; реж. Майкъл Леман, с Ана Пакуин, Райън Куонтън, Стивън Мойер, Александър Скарсгард, Сам Трамел, Мишел Форбс

  • 01:40

    "Пакост или лакомство" - ужаси - САЩ, 2008; реж. Майкъл Доуърти, с Брайън Кокс, Ана Пакуин, Дилън Бейкър, Лесли Биб, Тамо Пеникет

  • 03:00

    "Пришълецът" - ужаси - Великобритания, 1979

  • 04:55

    "Беднякът милионер" - драма - Великобритания, 2008

 
  • 11:00

    "Сибил III, 6 еп. - Сибил си прави дневник" - комедия - САЩ, 1996

  • 11:25

    "Сибил III, 7 еп. - Секс, наркотици и католицизъм" - комедия - САЩ, 1996

  • 11:50

    "Семейство Симпсън. Филмът" - анимационна комедия - САЩ, 2007

  • 13:15

    "Си Джей 7" - комедия - Хонг Конг, 2008

  • 14:40

    "В кадър VII, 27 еп." - документална поредица - САЩ, 2010

  • 15:10

    "Принцът от кошмара" - комедия - САЩ, 1996

  • 16:45

    "Сибил III, 6 еп. - Сибил си прави дневник" - комедия - САЩ, 1996

  • 17:10

    "Сибил III, 7 еп. - Секс, наркотици и католицизъм" - комедия - САЩ, 1996

  • 17:35

    "Семейство Симпсън. Филмът" - анимационна комедия - САЩ, 2007

  • 19:00

    "Филми и звезди II, 24 еп." - документална поредица - Холандия, 2010

  • 19:30

    "Си Джей 7" - комедия - Хонг Конг, 2008; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Джиао Ксу, Кити Занг Юки, Шинг Чонг Ли, Мин Хун Фънг, Чи Чунг Лам

  • 21:00

    "Съвременно семейство I, 7 еп. - Ангард" - комедия - САЩ, 2009; реж. Рандъл Айнхорн, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел

  • 21:25

    "Шоуто на Катрин Тейт I, 7 еп." - комедия - Великобритания, 2005; реж. Гордън Андерсън, с Катрин Тейт, Ники Уордли, Матю Хорн, Андрю Денъхи

  • 21:55

    "Ханкок" - екшън - комедия - САЩ, 2008; реж. Питър Бърг, с Уил Смит, Чарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсън, Джони Галеки, Томас Ленън

  • 23:25

    "В очакване на Гуфман" - комедия - САЩ, 1996; реж. Кристофър Гест, с Кристофър Гест, Юджийн Леви, Катрин О'Хара, Паркър Поси, Боб , Фред Уилард

  • 00:50

    "Съвременно семейство I, 7 еп. - Ангард" - комедия - САЩ, 2009

  • 01:15

    "Шоуто на Катрин Тейт I, 7 еп." - комедия - Великобритания, 2005

  • 01:45

    "Антураж V, 7 еп. - Погледни нагоре, за да слезеш" - комедия - САЩ, 2008

  • 02:15

    "Антураж V, 8 еп. - Първокласен кретен" - комедия - САЩ, 2008

  • 02:40

    "Тропическа буря" - екшън - комедия - САЩ, 2008

 
  • 06:20

    "Куинси" - криминален сериал

  • 07:05

    "Нейното хоби са убийствата" - криминален сериал

  • 08:00

    Рекламно предаване

  • 09:25

    "Внимание, контрола! - репортаж

  • 10:50

    "Куинси" - криминален сериал

  • 11:50

    "Дивите 70 години" - сериал

  • 12:20

    "Кралят на Куинз" - сериал

  • 13:15

    "Какво има, татко?" - сериал

  • 14:15

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 15:05

    "Дивите 70 години" - сериал

  • 16:05

    "Кралят на Куинз" - сериал

  • 17:00

    Новини

  • 17:10

    "Какво има, татко?" - сериал

  • 18:05

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 19:00

    "Приключението живот" - журнал

  • 20:00

    "Внимание, контрола! - репортаж

  • 21:15

    "Най-строгите родители в света" - репортаж

  • 23:10

    "К1" - журнал

  • 00:15

    Документация

  • 01:15

    "Приключението кола" - журнал

  • 02:45

    Нощно гейм шоу

  • 04:20

    "Стар Трек: Следващото столетие" - фантастичен сериал

  • 05:05

    "Клетка за герои" - сериал

  • 05:35

    "Пери Мейсън" - криминален сериал

 
  • 17:30

    Клиплиния

  • 18:30

    Драконова топка Z (анимация)

  • 19:00

    Хартли (фейлетон)

  • 20:00

    Топкласация

  • 21:00

    JDM

  • 21:15

    Субкултура

  • 21:30

    CAUETivi

  • 21:45

    Специално

  • 22:45

    CAUETivi

  • 23:45

    Интеграл

  • 00:45

    Тюбс

  • 01:00

    Драконова топка Z (анимация)

  • 01:30

    CAUETivi

  • 01:45

    Тюбс

  • 02:45

    JDM

 
  • 06:40

    "Хавайски заселници" - драма с Чарлтън Хестън, Жералдин Чаплин.

  • 08:50

    "Мозък за един милиард долара" - екшън с Майкъл Кейн, Карл Молдън, Ед Бегли.

  • 10:35

    "Пиршеството на Бабет" - драма със Стефани Одран, Биби Андерсън, Жан-Филип Лафонт.

  • 12:15

    "Ламбада" - драма с Джей Еди Пек, Мелора Хардин, Рики Пол Голдин.

  • 13:55

    "Летни страсти" - драма с Роми Шнайдер, Питър Финч, Мелина Меркури.

  • 15:20

    "Замръзване" - комедия с Джон Литгоу, Тери Гар, Ранди Куейд.

  • 16:50

    "Пътуване за никъде" - драма с Джак Никълсън, Брус Дърн, Дийн Стокуел.

  • 18:20

    "Калифорнийският Казанова" - комедия с Джери Орбах, Одри Ландърс, Тайрон Пауър мл.

  • 19:55

    "Галактика на ужаса" - научна фантастика с Едуард Албърт, Ерин Морън, Рей Уолстън.

  • 21:15

    "Побъркан свят" - екшън с Брус Дърн, Катрин Мери Стюарт, Адам Ант.

  • 22:55

    ПРЕМИЕРА. "Веднъж ухапан" - комедия с Джим Кери, Лорън Хътън.

  • 00:25

    "Червен плаж" - екшън с Корнел Уайлд, Рип Торн, Патрик Улф.

  • 02:05

    "Кълбо от лъжи" - съспенс с Барбара Карера, Луис Флетчър, Дейвид Уорнър.

  • 03:45

    "Кървав ринг" - екшън с Том Матюс, Хоуп Мари Карлтън.

  • 05:10

    "Приключението на Колтър" - уестърн с Джим Търнър, Грег Уорд.

 
  • 06:30

    "Новините на MSAT"-кратка емисия

  • 06:45

    "Канал дьо Миди"-документален филм

  • 07:00

    ТВ арт представя./п/

  • 07:30

    "Европейски посоки" - публицистично предаване на Свилена Димитрова /п/

  • 08:00

    На абордаж."Без дом"-док. филм

  • 08:30

    "Един ден в делтата на Ян Дз"-документален филм

  • 09:00

    Балбек,Ливан-док.филм

  • 09:15

    "Пътуване по покрива на света"-док.филм

  • 09:45

    "Фитнес мания" - предаване за културизъм /п/

  • 10:00

    "Телестар" - телепазар

  • 10:30

    "Спортна седмица" - обзорно седмично предаване с Рени Новкова /п/

  • 11:00

    Бизнес знаци." Бизнесът и държавата в диалог за инвестициите"

  • 11:30

    ТВ арт представя.Образи от безкрая

  • 12:00

    "Новините на M SAT" - обедна емисия

  • 12:15

    "БГ лукс"-предаване/п/

  • 12:40

    Бизнес знаци."Свежи пари за мръсен въздух"

  • 13:00

    "Европейски посоки" - публицистично предаване на Свилена Димитрова /п/

  • 13:30

    "Обратен път няма"- док.филм

  • 14:00

    "Новините на M SAT"-кратка емисия

  • 14:15

    "Сантяго де Куба"-документален филм

  • 14:30

    "Телестар" - телепазар

  • 15:00

    "Новините на M SAT" - следобедна емисия

  • 15:15

    "Шибам, Йемен"-док.филм

  • 15:30

    На абордаж."Алтернативен транспорт"

  • 16:00

    "Новините на M SAT"-кратка емисия

  • 16:10

    "Студио борса"-коментарно предаване

  • 16:30

    "Музей на древната архитектура"-док.филм

  • 17:00

    "Новините на M SAT" - следобедна емисия

  • 17:15

    "Спорт"-емисия новини

  • 17:25

    "5 минути в Холивуд" - предаване

  • 17:30

    На риба и лов-предаване /п/

  • 18:00

    "Новините на M SAT"-кратка емисия

  • 18:15

    Бизнес знаци."Туризъм"

  • 18:35

    "Фитнес мания" - предаване за културизъм

  • 18:50

    "5 минути в Холивуд" - предаване

  • 19:00

    "Новините на M SAT" - централна емисия

  • 19:45

    "БГ лукс"-предаване/повторение/

  • 20:00

    "Убий ме отново"-игрален филм

  • 21:35

    Бизнес знаци."Свежи пари за мръсен въздух"

  • 22:00

    "Новините на MSAT"-късна емисия

  • 22:30

    "5 минути в Холивуд" - предаване

  • 22:35

    "Фитнес мания" - предаване за културизъм /п/

  • 22:50

    "Ревал,Естония"-док.филм/п/

  • 23:00

    "Новините на M SAT" - късна емисия

  • 23:15

    "Подземия и дракони"-игрален филм

  • 01:05

    Бизнес знаци."Свежи пари за мръсен въздух"/п/

  • 01:30

    "На фокус"-док.поредица

  • 01:45

    "Гринуич"-документален филм

  • 02:00

    На абордаж."Антени"-док.филм

  • 02:30

    На абордаж."Цигари"- док.филм

  • 03:00

    "Обратен път няма" -документален филм/п/

  • 03:30

    "Хайден"-струнен концерт

  • 04:30

    "Един ден в делтата на Ян Дз"- док.филм

  • 05:00

    "Оркни, Великобритания"-док.филм

  • 05:15

    "Канал дьо миди"-документален филм

  • 05:30

    "На фокус"-док.поредица

  • 06:00

    На абордаж."Болничен клоун"

 
  • 07:00

    Стартер

  • 08:00

    Клуб "Закуска"

  • 09:00

    Аларма по MTV

  • 11:00

    Топ 10: Не-Йо

  • 12:00

    Музика нон стоп

  • 13:00

    Кутия за обяд

  • 14:00

    Музика нон-стоп

  • 14:30

    Музикален микс

  • 15:30

    Хитове номер 1

  • 16:00

    Музика нон стоп

  • 17:30

    Пич, оправи ми колата

  • 18:00

    Моите сладки 16 години

  • 18:30

    Тийнейджърски къщурки

  • 19:30

    Това парче е ново

  • 20:00

    Да създадеш - реалити шоу

  • 21:00

    Рок класация

  • 22:00

    Срещи - катастрофи - реалити шоу

  • 23:00

    Хълмовете - реалити шоу

  • 23:30

    Пранкед

  • 00:00

    Живеем в Джърси - реалити шоу

  • 01:00

    Алтернативна нация

  • 02:00

    Музикален микс

 
  • 06:00

    "Вярно ли е?: Кръгове в житата"

  • 06:30

    "Пътеводител на чревоугодника: От фермата до вилицата"

  • 07:00

    "Мегаструктури: Джамията "Шейх Зайед""

  • 08:00

    "Светът на хищниците: Цар на мечките"

  • 09:00

    "Спасителен код: червено: Крайбрежна криза"

  • 10:00

    "Познатата Вселена: Мощта на Вселената"

  • 11:00

    "Дивата Русия: Великата граница"

  • 12:00

    "Мегаполиси: Лас Вегас"

  • 13:00

    "Вярно ли е?: Кръгове в житата"

  • 13:30

    "Пътеводител на чревоугодника: От фермата до вилицата"

  • 14:00

    "Спасителен код: червено: Крайбрежна криза"

  • 15:00

    "Познатата Вселена: Мощта на Вселената"

  • 16:00

    "Последният рис в Испания"

  • 17:00

    "Стадото от мочурището"

  • 18:00

    "Проект: Земята: Тайните на Луната"

  • 19:00

    "Подготовката за Световното първенство по футбол: Влакове"

  • 20:00

    "Вярно ли е?: Древни астронавти"

  • 20:30

    "Пътеводител на чревоугодника: Вкусове от Тасмания"

  • 21:00

    "Мегаструктури: Бъдещите влакове"

  • 22:00

    "Най-трудните ремонти на света: Гигантска вятърна турбина"

  • 23:00

    "Арестувани зад граница: Остров на терора"

  • 00:00

    "Мегаструктури: Бъдещите влакове"

  • 01:00

    "Най-трудните ремонти на света: Гигантска вятърна турбина"

  • 02:00

    "Вярно ли е?: Древни астронавти"

  • 02:30

    "Пътеводител на чревоугодника: Вкусове от Тасмания"

  • 03:00

    "Мегаструктури: Бъдещите влакове"

  • 04:00

    "Най-трудните ремонти на света: Гигантска вятърна турбина"

  • 05:00

    "Подготовката за Световното първенство по футбол: Влакове"

 
  • 07:00

    Катаклизми за милиарди: Венецуелски свлачища - тв филм

  • 07:45

    Франклин - аним сериал

  • 08:15

    Каталог - магазинно предаване

  • 09:15

    Планетата Земя - тв поредица

  • 09:45

    Телемаркет

  • 10:00

    Центрекс - док филм

  • 10:30

    Директно

  • 11:15

    Панаирен калейдоскоп

  • 11:30

    'Ще умреш днес - игр филм

  • 13:00

    Ловът с Иво

  • 13:30

    РОЙТЕЕРС: Светът в 24 часа

  • 14:00

    Каталог - магазинно предаване

  • 15:00

    Телемаркет

  • 15:15

    На риболов

  • 15:45

    Днес - следобедно токшоу

  • 17:00

    Телемаркет

  • 17:15

    Новини

  • 17:45

    Ройтерс: Светът в 24 часа

  • 18:15

    Директно

  • 19:00

    Лицата на България

  • 19:15

    Новини - централна емисия

  • 19:45

    На риболов

  • 20:15

    Диви сърца - тв сериал

  • 21:15

    Новини

  • 21:30

    Днес

  • 22:30

    Генезис - тв сериал

  • 23:30

    Новини

  • 00:00

    Каталог - магазинно предаване

  • 01:00

    Диви сърца - тв сериал

  • 01:45

    Ще умреш днес - игр филм

  • 03:15

    На риболов

  • 03:45

    Днес

  • 05:00

    Генезис - тв сериал

  • 06:00

    Ройтерс: Светът в 24 часа

  • 06:15

    Директно

 
  • 06:50

    "Малколм" - сериал

  • 07:40

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 08:30

    "Всички мразят Крис" - комедиен сериал

  • 09:25

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 10:25

    "Малколм" - сериал

  • 11:20

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 12:20

    "Корабокрушение" - приключенски филм, САЩ, 2001

  • 14:00

    "Това е моят живот" - журнал

  • 15:00

    "Ние сме семейство! Така живее Германия" - журнал

  • 17:00

    "Решение следобяд" - журнал

  • 18:00

    "Тафф" - булеварден журнал

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал

  • 20:10

    "Галилей" - научен журнал

  • 21:15

    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал

  • 22:15

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 23:15

    " Switch reloaded" - шоу

  • 00:15

    "Откачалка" - комедиен сериал

  • 00:45

    "Улица на комедията" - сериал

  • 01:20

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 02:15

    "Були и Рик" - комедиен сериал

  • 02:45

    "Откачалка" - комедиен сериал

  • 03:15

    "Отрядът Джемини" - мистъри сериал

  • 03:25

    Нощно шоу

  • 04:30

    "Ток-, ток-, токшоу"

  • 05:10

    "Галилей" - научен журнал

  • 06:20

    "Как срещнах майка ти" - сериал

 
  • 07:00

    Кoстенурките нинджа - с2, еп8,9

  • 08:00

    Брегова охрана - с1, еп19

  • 09:00

    Законът на улицата - с2, еп11

  • 10:00

    Антракт

  • 11:00

    "Ловци на духове 2" - приключенски с Дан Акройт, Сигърни Уийвър

  • 13:00

    Проблеми с татко - еп7

  • 13:30

    Телестар

  • 14:00

    Ловци на митове - с5, еп8

  • 15:00

    Светкавицата - eп7

  • 15:50

    Телестар

  • 16:05

    Полицейска академия - eп10

  • 17:00

    Жени-шпиони - с1, еп7

  • 17:55

    Конан - еп22

  • 18:45

    Новините

  • 19:45

    "Синът на маската" - комедия с Алън Къминг

  • 21:30

    Джеси - с2, еп18

  • 21:45

    Брегова охрана - с1, еп20

  • 22:45

    Код. Криминално - тв предаване

  • 23:15

    Законът на улицата - с2, еп12

  • 00:05

    Новините

  • 01:00

    Антракт

  • 02:00

    Жени-шпиони - с1, еп7

  • 03:00

    Ловци на митове - с5, еп8

  • 04:00

    Полицейска академия - eп10

  • 05:00

    Антракт

  • 05:50

    Проблеми с татко - еп7

  • 06:10

    Конан - еп22

 
  • 07:00

    "6 часа" - сутрешна програма

  • 08:30

    "Всичко, което се брои " - сериал

  • 09:00

    "Сред нас" - сериал

  • 09:30

    "Добри времена, лоши времена" - сериал

  • 10:00

    "9 часа" - сутрешна програма

  • 10:30

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 12:30

    "Новото ни съвместно жилище" - поредица

  • 13:00

    "12 часа" - обеден информационен журнал

  • 15:00

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 16:00

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

  • 17:00

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 18:00

    "Училищните следователи" - доку-поредица

  • 18:30

    "Сред нас" - сериал

  • 19:00

    "Експлозивно" - журнал

  • 19:30

    "Ексклузивно" - журнал за звездите

  • 19:45

    Новини

  • 20:05

    "Всичко, което се брои " - сериал

  • 20:40

    "Добри времена, лоши времена" - сериал

  • 21:15

    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал

  • 23:15

    "Монк" - сериал

  • 01:00

    Нощни новини

  • 01:35

    "Закон & ред" - крими-екшън сериал

  • 03:20

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 04:10

    Нощни новини

  • 04:40

    "Наказателният съд"

  • 05:20

    "Училищните следователи" - доку-поредица

  • 05:45

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

  • 06:35

    "Експлозивно" - журнал

 
  • 06:20

    "Виж кой чука там!" - сериал

  • 07:00

    "Все този Джим" - сериал

  • 08:00

    Рекламни предавания

  • 10:00

    "Размяна на жените" - доку-поредица

  • 12:00

    "Мечтата за собствен дом" - доку-поредица

  • 13:00

    "Биг Брадър" - шоу

  • 14:00

    "Дигимон" - анимационен сериал

  • 14:50

    "Наруто" - приключенски сериал

  • 15:50

    "Ю-Ги-О" - анимационен сериал

  • 16:15

    "Виж кой чука там!" - сериал

  • 17:05

    "Все този Джим" - сериал

  • 18:00

    "Парите са скрити в мазето" - доку-поредица

  • 19:00

    "Мечтата за собствен дом" - доку-поредица

  • 20:00

    "Биг Брадър" - шоу

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Нанасяне в нов дом и нов живот" - журнал

  • 23:15

    "Майстори готвачи" - доку-поредица

  • 00:15

    "Какво да ядем сега!" - шоу

  • 01:30

    "Светът на чудесата" - научен журнал

  • 02:25

    Ексклузивен репортаж

  • 03:15

    "Д-р Г. - професия: лекар по съдебна медицина" - реалити

  • 04:05

    "Фатални уроци" - крими/трилър, Канада/САЩ, 2004

  • 05:40

    "Наука тотално" - журнал

 
  • 06:00

    Особено мнение; Икономически новини

  • 07:00

    Анимация

  • 08:00

    Вечерни новини от Америка

  • 09:00

    Сериал: "Дон Хуан и неговата прекрасна дама" (Аржентина)

  • 10:00

    Сериал: "Къртицата"

  • 11:00

    "Арт навигатор"

  • 11:30

    "Американски ликбез"

  • 12:00

    "Цената на победата"

  • 13:00

    Игрален филм: "Пазете жените"

  • 15:00

    Сериал: "Дон Хуан и неговата прекрасна дама" (Аржентина)

  • 16:00

    "Особено мнение"

  • 17:00

    Сериал: "Територия на красотата"

  • 18:00

    Особено мнение; Икономически новини

  • 19:00

    "Клинч"

  • 20:00

    "Вдругиден"

  • 21:00

    Сериал: "Къртицата"

  • 22:00

    Сега по света

  • 23:00

    Игрален филм: "Квартет Гуарниери"

  • 01:00

    "Особено мнение"

  • 02:00

    Сериал: "Дон Хуан и неговата прекрасна дама" (Аржентина)

  • 03:00

    Сериал: "Къртицата"

  • 04:00

    "Клинч"

  • 05:00

    Сериал: "Територия на красотата"

 
  • 06:30

    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт

  • 11:00

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 12:00

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 13:00

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 14:00

    "Брит" - токшоу

  • 15:00

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 16:00

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 17:00

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 18:00

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

  • 19:00

    "Неповторима" - сериал

  • 19:30

    "Анна и любовта" - сериал

  • 20:00

    Sat.1 журнал

  • 20:30

    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Пътят към теб е любовта" - мелодрама, ФРГ, 2004

  • 23:15

    "Дело '10" - криминален журнал

  • 00:15

    "24 часа" - репортаж

  • 02:10

    "Нощна шоу викторина" - гейм шоу

  • 03:45

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 04:30

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 05:15

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 06:05

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

 
  • 07:45

    Скай спортс класика

  • 08:00

    Приключенски спортове

  • 08:30

    Гинес ръгби

  • 10:00

    Добро утро, спортни фенове!

  • 11:00

    Новини от конните надбягвания

  • 11:35

    Аеробика

  • 12:00

    Футболна екстра

  • 14:00

    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко

  • 19:00

    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки

  • 19:30

    Футбол от Азия

  • 20:00

    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко

  • 02:00

    Футбол от Азия

  • 02:30

    Футбол екстра

  • 04:30

    Футбол от Азия

  • 05:00

    Мастърс футбол

 
  • 06:00

    "Кръстници вълшебници" - сезон 3, еп. 17 и 18, анимация - повторение

  • 06:50

    "БГ - Къде? Къде?"

  • 07:00

    "Приключенията на Хокус и Лотус"

  • 07:15

    "Мусти" - еп. 16, анимация

  • 07:25

    "Двете къртици" - еп. 31 и 32, анимация

  • 07:45

    "Моите буболечки", еп. 2, анимация

  • 08:10

    "Пощальонът Пат" - сезон 4, еп. 5 и 6, анимация

  • 08:40

    "Клуб Уинкс" - сезон 1, еп. 15 и 16, анимация

  • 09:30

    "Долу ръцете от Мисисипи" - комедия, приключенски, Германия, 2007, с Зое Манхард, Катарина Талбак, Карл Александър Седел - повторение

  • 11:10

    "Денис белята", еп. 13, анимация - повторение

  • 11:35

    "Руби Глум", сезон 3, еп. 1, анимация - повторение

  • 12:00

    "Кръстници вълшебници" - сезон 3, еп. 2 и 3, анимация - повторение

  • 12:50

    "Новите приключения на най-непохватната вещица" - сезон 4, еп. 10 и 11, комедия, Великобритания, Канада, 1998, с Джорджина Шерингтън, Клеър Коултър, Емма Браун, Джесика Фокс - повторение

  • 13:40

    "Зоро - генерация Z" - еп. 8 и 9, анимация - повторение

  • 14:30

    "Новото шоу на Пинко розовата пантера" - еп. 12 и 13, анимация - повторение

  • 15:20

    "Руби Глум", сезон 3, еп. 2 и 3, анимация

  • 16:10

    "Кръстници вълшебници" - сезон 3, еп. 4 и 5, анимация

  • 17:00

    "Новите приключения на най-непохватната вещица" - сезон 4, еп. 12 и 13, комедия, Великобритания, Канада, 1998, с Джорджина Шерингтън, Клеър Коултър, Емма Браун, Джесика Фокс

  • 17:55

    "Зоро - генерация Z" - еп. 10 и 11, анимация

  • 18:45

    "Ах, Анди" - сезон 1, еп. 17, анимация

  • 19:10

    "Новото шоу на Пинко розовата пантера" - еп. 14 и 15, анимация

  • 20:00

    "Опасни приключения" - приключенски, семеен, Норвегия, 2008, с Ина Бай Хенсън, Сандър Берлунг Франсис, Рагхил Гудбрансен

  • 21:40

    "Влюбена в Берлин", еп. 345, 346, 347, 348 и 349, теленовела, Германия, 2005, с Александра Нелдел, Матис Кюнцлер, Карим Кьостер, Александър Щернберг

  • 23:50

    "Опасни приключения" - приключенски, семеен, Норвегия, 2008, с Ина Бай Хенсън, Сандър Берлунг Франсис, Рагхил Гудбрансен - повторение

  • 01:20

    ч. до 06.00 ч. - повторения

 
  • 22:00

    "Ангели и насекоми" - драма, Великобритания, 1996, с Патси Кенсит

  • 23:55

    "Филмова лудост" - комедия, САЩ, 1981, с Даян Лейн

  • 01:25

    "Шампионът" - драма, САЩ, 1979, с Джон Войт

  • 03:30

    "Прожекционната зала: Създателите на специални ефекти в киното"

  • 04:00

    "Просто бизнес" - комедия, САЩ, 1991, със Самюел Джаксън

 
  • 08:00

    "Москва" /II част/"

  • 08:30

    "Анталия, водопади се стоварват в морето"

  • 09:00

    "Американски разказвачи" /I част/"

  • 09:30

    "Страната на бамбука"

  • 10:00

    "Английска връзка" 3 и 4 еп."

  • 10:30

    "Под небето на България" - Ани Лозанова"

  • 11:00

    "Песента на водопадите" /I част/"

  • 11:45

    "ДДС "Ропотамо" - "Голям шанс за голям трофей"

  • 12:00

    "Менюто на Бърт Улф" - "Аз и Банф ви каним да видите"

  • 12:30

    Балкан фолк /I част/"

  • 13:00

    Балкан фолк /II част/"

  • 13:30

    "Червено море, свещените води на избраните"

  • 14:00

    "Реюнион - Европейският съюз в Индийския океан"

  • 14:30

    "Обаянието на Юнан"

  • 15:15

    "Юрий Любимов за Италия, Англия, Русия и актьорите"

  • 15:30

    "Бедуини в Йордания - пазителите на забравения град" /I част/"

  • 16:00

    "Бедуини в Йордания - пазителите на забравения град" /II част/"

  • 16:30

    "Учение Фергана"

  • 17:00

    "Биография на Америка" - "Америка през 20-те години"

  • 17:30

    "Великобритания днес"- "Скулптури, лов на скариди"

  • 18:00

    "Живият Буда от Свещената планина"

  • 18:45

    "Надбягване с вълните"

  • 19:00

    "BG.Искам да съм там" - "Царево, пирати, звезди и слънце"

  • 19:30

    "ЦКС"

  • 20:00

    "Тюркоазен роман за лятото" - Турция - "С аромат на портокали и вкус на турско кафе"

  • 20:30

    "Пътешест"Нос Хорн иска жертвоприношения"

  • 21:00

    "Бедуини в Йордания - земята на мрачните шатри" /I част/"

  • 21:30

    "Бедуини в Йордания - земята на мрачните шатри"/II част/"

  • 22:00

    "Класическо пътуване в Египет"

  • 22:30

    "Олелия и пустинни миражи в Египет"

  • 23:00

    "Часът на независимостта"

  • 23:30

    "Часът на независимостта"

  • 00:00

    "Влияние на глобалното затопляне върху водата в Швейцария"

  • 00:30

    "Учение Богородск"

 
  • 05:00

    "Игри по магистралата" - Трилър - Австралия, 1981 г.

  • 07:00

    "Жената на богаташа" - Трилър - САЩ, 1996 г.

  • 09:00

    "Процес от класа" - Драма - САЩ, 1991 г.

  • 11:00

    "Горили в мъглата. историята на Даян Фоси" - Номинирана за "Оскар" драма - САЩ, 1988 г.

  • 13:10

    "Баския" - Биографична драма - САЩ, 1996 г.

  • 15:00

    "Енджи" - Комедийна драма - САЩ, 1994 г.

  • 17:00

    "Ледена принцеса" - Комедия/драма/семеен филм - САЩ/Канада, 2005 г.

  • 19:00

    "Преди и след това" - Трилър - САЩ, 1996 г.

  • 21:00

    ""Сънсет" булевард" - Комедия - САЩ, 2000 г.

  • 23:00

    "Искам те" - Криминална драма - Великобритания, 1998 г.

  • 01:00

    "Нежни целувки" - Еротичен филм - САЩ, 2009 г.

  • 03:00

    "Момичешки нощни лудории" - Еротичен филм - Великобритания, 2009 г.

 
  • 07:00

    Експресо

  • 09:00

    Музика по VH1

  • 11:00

    VH1 Аеробика

  • 12:00

    Топ 10: Огън

  • 13:00

    Музика за хората

  • 14:00

    Поп класация

  • 15:00

    Музика по VH1

  • 17:00

    Музика за масите

  • 18:30

    Това е от 90-те

  • 19:00

    Джубокс: Клипове

  • 20:00

    Това е от 90-те...

  • 21:00

    Албум чарт шоу

  • 22:00

    Музика за хората

  • 23:00

    Най-доброто от класациите

  • 00:00

    Рок по VH1

  • 00:30

    Флипсайд

  • 01:00

    Музика по VH1

  • 05:00

    Чил Аут

 
  • 06:00

    "Истинските "Топ Гън"" 5 еп.

  • 06:30

    "Истинските "Топ Гън"" 6 еп.

  • 07:00

    "Опасни приключения за момчета" 3 еп.

  • 08:00

    "Хидро-техника" 9 еп.

  • 09:00

    "Екстремно спасяване. огънят, ледът и морето" 1 еп.

  • 10:00

    "Конспирация ли?" 3 еп.

  • 11:00

    "Дивата природа и технологиите" 7 еп.

  • 12:00

    "Истинските "Топ Гън"" 5 еп.

  • 12:30

    "Истинските "Топ Гън"" 6 еп.

  • 13:00

    "Опасни приключения за момчета" 3 еп.

  • 14:00

    "Хидро-техника" 9 еп.

  • 15:00

    "Екстремно спасяване. огънят, ледът и морето" 1 еп.

  • 16:00

    "Конспирация ли?" 3 еп.

  • 17:00

    "Дивата природа и технологиите" 7 еп.

  • 18:00

    "Работилница за танкове" 2 еп.

  • 19:00

    "Специални мисии" 3 еп.

  • 20:00

    "Науката за спорта" 16 еп.

  • 21:00

    "Планински спасители"

  • 22:00

    "Прочути измамници" 3 еп.

  • 23:00

    "Пабло Ескобар - краля на кокаина"

 
  • 07:00

    "Площад "Тиенанмън""

  • 08:00

    "Втората световна война в цвят" 4 еп.

  • 09:00

    "Кралски дневници" 1 еп.

  • 09:30

    "Исторически загадки" 3 еп.

  • 10:00

    "Летящият самолетоносач"

  • 11:00

    "Прерафаелитите" 3 еп.

  • 11:30

    "Денят на Страшния съд. образи на рая и ада" 3 еп.

  • 12:00

    "История на земеделието. кал, пот и трактори" 4 еп.

  • 13:00

    "Атина. истината за демокрацията" 1 еп.

  • 14:00

    "Подземната война" 1 еп.

  • 15:00

    "Площад "Тиенанмън""

  • 16:00

    "Втората световна война в цвят" 4 еп.

  • 17:00

    "Кралски дневници" 2 еп.

  • 17:30

    "Исторически загадки" 4 еп.

  • 18:00

    "Какво ни донесе индустриалната революция" 4 еп.

  • 00:00

    "Втората световна война в цвят" 5 еп.

  • 00:30

    "Безмилостни битки"

  • 01:00

    "Кралски дневници" 2 еп.

  • 01:20

    "Битки отпреди Христа"

  • 01:30

    "Исторически загадки" 4 еп.

  • 02:00

    "Какво ни донесе индустриалната революция" 4 еп.

  • 02:10

    "Влекачи по леда"

  • 02:30

    "Земен рай" 4 еп.

  • 03:00

    "Блеър" 1 еп.

  • 03:55

    "Тайните на мъртъвците"

  • 04:00

    "Пътят към войната. Ирак"

  • 04:50

    "Битка № 360"

  • 05:00

    "Тайните на историята. истинският Джордж Вашингтон"

  • 05:40

    "Бойни станции"

  • 06:00

    "Островът на смъртта"

  • 06:30

    "Безмилостни битки"

  • 07:20

    "Битки отпреди Христа"

  • 08:10

    "Влекачи по леда"

  • 09:00

    "История на оръжието"

  • 09:55

    "Мега преместване"

  • 10:50

    "Морски детективи"

  • 11:40

    "Вселената" - втора част

  • 12:30

    "Влекачи по леда"

  • 13:20

    "Строители на тунели"

  • 14:10

    "Подземни градове"

  • 15:00

    "История на оръжието"

  • 15:55

    "Мега преместване"

  • 16:50

    "Морски детективи"

  • 17:40

    "Вселената" - втора част

  • 18:30

    "Земен рай" 4 еп.

  • 19:00

    "Блеър" 1 еп.

  • 19:20

    "Строители на тунели"

  • 20:00

    "Пътят към войната. Ирак"

  • 20:10

    "Подземни градове"

  • 21:00

    "Тайните на историята. истинският Джордж Вашингтон"

  • 21:55

    "Тайните на мъртъвците"

  • 22:00

    "Островът на смъртта"

  • 22:50

    "Битка № 360"

  • 23:00

    "Нормандците" 1 еп.

  • 23:40

    "Бойни станции"

 
  • 07:25

    "Дъщерите на Маклеод" - сериал

  • 09:15

    "Бавачката" - сериал

  • 10:15

    "Мъже на дърветата" - сериал

  • 11:10

    "Момичетата на Гилмор" - сериал

  • 12:10

    "Бавачката" - сериал

  • 13:15

    "На смърт" - сериал

  • 14:15

    "Дъщерите на Маклеод" - сериал

  • 16:05

    "Момичетата на Гилмор" - сериал

  • 17:00

    "One Tree Hill" - сериал

  • 18:00

    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица

  • 19:00

    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица

  • 20:00

    "Перфектна вечеря" - кулинарна поредица

  • 20:50

    "Проминентни личности" - журнал

  • 21:15

    "Сбогом, Германия! Преселниците" - репортаж

  • 23:15

    "Щерн ТV"

  • 00:15

    "Шпигел ТV"

  • 01:25

    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал

  • 02:20

    "Вашингтон: Окръг Колумбия" - криминален сериал

  • 03:45

    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал

  • 05:15

    "Живот по желание" - журнал

  • 05:40

    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица

  • 06:30

    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица

 
  • 07:00

    Ековести

  • 07:15

    "VТV експрес" - информационно предаване

  • 08:00

    "Световни забележителности" - документална поредица

  • 08:30

    "Светът на дивите животни" - детски анимационен сериал

  • 09:00

    Ековести

  • 09:30

    "VТV експрес"

  • 10:15

    "Неделя с VТV" /п/

  • 12:00

    Ековести

  • 12:15

    "Големите бедствия" - документален сериал

  • 13:00

    "Свят в зелено" - документална поредица

  • 13:30

    "Мисли зелено" - документална поредица

  • 14:00

    "Еко арена"

  • 15:00

    Ековести

  • 15:20

    "Да ви е сладко"

  • 16:00

    "Тема плюс" /п/

  • 17:10

    "Сватбата на гробаря" - криминална комедия, режисьор Джон Брадшоу, с участието на Ейдриън Броуди, Джеф Уинкот, Кари Уирър, Холи Гейниър

  • 18:00

    Ековести

  • 18:15

    "Сватбата на гробаря" - криминална комедия /продължение/

  • 19:00

    "Зелена линия"

  • 19:30

    "Мисли зелено" - документална поредица

  • 20:00

    "Екстремни условия" - документална поредица

  • 20:30

    "Гледна точка" - коментарно предаване

  • 20:50

    Ековести

  • 21:10

    "Кутия 507" - трилър, режисьор Енрике Урбизу, с участието на Антонио Резинес, Хосе Коронадо, Гоя Толедо, Хуан Фернандес

  • 23:00

    "Богати и известни" - документална поредица

  • 23:30

    "Зелена линия"

  • 00:00

    "Гледна точка" /п/

  • 00:30

    "Неделя с VТV" /п/

  • 03:00

    "Бялата лястовица" /п/

  • 04:00

    "VТV - топ видео" /п/

  • 05:00

    "Еко арена" /п/

  • 06:00

    "Да ви е сладко" /п/

  • 06:30

    "Зелена линия" /п/

 
  • 07:00

    "Отдел за изчезнали" - 13 и 14 еп.

  • 07:50

    "Реанимация за бебета" - 5 и 6 еп.

  • 08:40

    "Градски медици" - 23 еп.

  • 09:30

    "Всичко за бедствията" - 2 еп.

  • 10:20

    "Градски медици" - 12 еп.

  • 11:05

    "Хигиенни досиета" - 19 и 20 еп.

  • 11:55

    "Отдел за изчезнали" - 13 и 14 еп.

  • 12:45

    "Пластичната хирургия" - 11 еп.

  • 13:15

    "Да спасиш бебе" - 5 и 6 еп.

  • 14:05

    "Градски медици" - 23 еп.

  • 14:55

    "Нерешени загадки" - 4 еп.

  • 15:45

    "Всичко за бедствията" - 2 еп.

  • 16:35

    "Криминалнли истории" - 7039 еп.

  • 17:25

    "Градски медици" - 12 еп.

  • 18:20

    "Хигиенни досиета" - 19 и 20 еп.

  • 19:00

    "Отдел за изчезнали" - 13 и 14 еп.

  • 20:00

    "Нерешени загадки" - 4 еп.

  • 20:50

    "Всичко за бедствията" - 2 еп.

  • 21:40

    "Съдебни медици" - 25 еп.

  • 22:05

    "Нерешени загадки" - 45 еп.

  • 22:55

    "Полицейски сили" - 4 еп.

  • 23:45

    "Криминални истории" - 7039 еп.

  • 00:35

    "Отдел за борба с порока" - 1 еп.

  • 01:00

    "Съдебни медици" - 25 еп.

  • 01:25

    "Пластичната хирургия" - 11 еп.

  • 01:50

    "Нерешени загадки" - 45 еп.

  • 02:40

    "Травма" - 4 еп.

  • 03:40

    "Криминални истории" - 7039 еп.

  • 04:25

    "Нерешени загадки" - 4 еп.

  • 05:15

    "Градски медици" - 12 еп.

  • 06:05

    "Хигиенни досиета" - 19 и 20 еп.

 
  • 07:00

    "Отмъщението 2" - 143 еп.

  • 07:55

    "Чаровникът" - 6 еп.

  • 08:50

    "На лов за милионер" - 27 еп.

  • 09:45

    "Хубавеца" - 23 еп.

  • 10:40

    "Чаровникът" - 7 еп.

  • 11:30

    "Чуй, хубавице" - 49 еп.

  • 12:25

    "Престъпление и любов" - 164 еп.

  • 13:20

    "Обърни се да се влюбиш" - 52 еп.

  • 14:10

    "На лов за милионер" - 27 еп.

  • 15:05

    "Хубавеца" - 23 еп.

  • 16:00

    "Загадките на любовта" - 95 еп.

  • 16:55

    "Чуй, хубавице" - 49 еп.

  • 18:40

    "Отмъщението 2" - 143 еп.

  • 19:35

    "Загадките на любовта" - 96 еп.

  • 20:30

    "Чаровникът" - 7 еп.

  • 21:20

    "Чуй, хубавице" - 51 еп.

  • 22:10

    "Загадките на любовта" - 96 еп.

  • 23:05

    "Обърни се да се влюбиш" - 52 еп.

  • 00:00

    "Любов до смърт" - 59 еп.

  • 00:55

    "На лов за милионер" - 27 еп.

  • 01:50

    "Престъпление и любов" - 164 еп.

  • 02:40

    "Чаровникът" - 7 еп.

  • 03:35

    "Хубавеца" - 23 еп.

  • 04:30

    "Обърни се да се влюбиш" - 52 еп.

  • 05:20

    "Отмъщението 2" - 143 еп.

  • 06:10

    "Пресътпелние и любов" - 164 еп.

 
  • 05:25

    Сен Тропе - тв филм /95 епизод/п/

  • 06:20

    Телепазарен прозорец

  • 06:35

    Национален календар. 70г. от рождението на художника Атанас Яранов

  • 06:45

    Денят започва - сутрешен блок

  • 09:30

    Здраве/п/

  • 10:00

    Телепазарен прозорец

  • 10:15

    Дързост и красота - тв филм /2535 епизод/

  • 11:00

    Жените с Марта Вачкова /токшоу/п/

  • 11:45

    Телепазарен прозорец

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу

  • 13:00

    Сен Тропе - тв филм /215 епизод/

  • 13:55

    Фонд БНТ. "България на два океана" - филм от рубриката "Атлас"

  • 14:50

    Телепазарен прозорец

  • 15:10

    Пей ми песен. Ева Георгиева /фолклор/п/

  • 15:40

    Телепазарен прозорец

  • 16:00

    По света и у нас

  • 16:10

    Новини на турски език

  • 16:20

    Моника - тв филм на "Евровизия"

  • 16:35

    Тайните на седемте морета - анимационен филм

  • 17:00

    Романи лумия - светът на ромите

  • 17:30

    И ние го можем/п/

  • 18:00

    По света и у нас

  • 18:40

    БНТ такси

  • 18:50

    Рецептата на Ути

  • 19:00

    Спешно отделение - тв филм /2 епизод/

  • 19:45

    Лека нощ, деца!. Приключенията на буболечките

  • 20:00

    По света и у нас

  • 21:00

    Референдум - публицистично шоу

  • 22:30

    По света и у нас

  • 23:00

    Фантоми - тв филм /5 епизод/

  • 23:55

    Пред олтара на операта/п/

  • 00:25

    Сен Тропе - тв филм /215 епизод/п/

  • 01:15

    По света и у нас /п от 20.00/

  • 02:00

    БНТ такси/п/

  • 02:10

    Жените с Марта Вачкова /токшоу/п/

  • 02:55

    Романи лумия - светът на ромите/п/

  • 03:20

    Видеоклипове

  • 03:40

    Фантоми - тв филм /5 епизод/п/

  • 04:35

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/

  • 05:05

    Здраве/п/

 
  • 06:45

    Денят започва - сутрешен блок

  • 09:30

    Здраве /п/

  • 10:00

    Български уроци - народни танци, песни и обичаи /п/

  • 10:30

    Време за готвене - кулинарно шоу /п/

  • 11:00

    Жените с Марта Вачкова - токшоу /п/

  • 11:45

    Национален календар. 70 г. от рождението на художника Атанас Яранов

  • 11:50

    Европейски дневник /п/

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    И ние го можем /п/

  • 13:00

    Момичето на дядо - тв новела на Евровизия

  • 13:15

    Денят започва - сутрешен блок /п/

  • 16:00

    По света и у нас

  • 16:10

    Рецептата на Ути

  • 16:30

    Библиотеката /п/

  • 17:00

    Законът и ние /п/

  • 17:30

    Здраве /п/

  • 18:00

    По света и у нас

  • 18:40

    Частен случай /п/

  • 18:45

    Още за риболова. До язовир Сопот /БНТ Пирин/п/

  • 19:15

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу

  • 19:40

    БНТ такси

  • 19:50

    Аз се върнах /п/

  • 20:00

    По света и у нас

  • 21:00

    Референдум - публицистично шоу

  • 22:30

    Последното пътуване - тв филм (2008), режисьор Васил Барков, в ролите. Васил Михайлов, Васил Банов, Евелина Борисова, Диана Георгиева, Георги Велизаров, Богомил Александров, Мартин Александров и др.

  • 23:30

    По света и у нас

  • 00:00

    Музика за сърцето. Концерт на Фестивален симфоничен оркестър с диригент Емил Чакъров - в програмата "Симфония №4" от П.И.Чайковски

  • 00:45

    Библиотеката /п/

  • 01:15

    Златен фонд на БНТ. Рокносталгия - рок концерт с участието на групите "Бъндараци", "Сребърни гривни", "Тангра", "Щурците" и др. /втора част/

  • 02:05

    Другарски срещи - документален филм

  • 03:00

    Най- доброто от... - Ретро Хит парад /п/

  • 03:30

    По света и у нас /п/

  • 04:00

    Частен случай /п/

  • 04:05

    БНТ такси /п/

  • 04:15

    Жените с Марта Вачкова - токшоу /п/

  • 05:00

    Аз се върнах /п/

  • 05:15

    За животните с любов /п/

  • 05:45

    Още за риболова. До язовир Сопот /БНТ Пирин/п/

  • 06:15

    Време за готвене - кулинарно шоу /п/

 
  • 07:15

    "Сутрин с ВВТ"

  • 10:00

    "По женски" - токшоу

  • 11:45

    TV пазар

  • 12:00

    "Актуално"

  • 12:30

    Новините

  • 13:00

    "Говори Брюксел"

  • 13:30

    Избрано от "Сутрин с ВВТ"

  • 13:45

    TV пазар

  • 14:00

    "Така го правят жените" - токшоу

  • 15:45

    TV пазар

  • 16:00

    "Диви сърца" - сериал 6 еп.

  • 17:00

    Новините

  • 17:15

    TV пазар

  • 17:30

    "Пресечни точки" - с Ива Стоянова, публицистично предаване

  • 19:30

    Новините

  • 20:15

    "Актуално"

  • 21:15

    "Диви сърца" - сериал 7 еп.

  • 22:00

    Новините

  • 22:40

    "Така го правят жените"

  • 00:30

    "Диви сърца" - сериал 7 еп.

  • 01:15

    "По женски" - токшоу

  • 03:00

    "Избрано от Сутрин с ВВТ"

  • 03:30

    Новините

  • 04:10

    "Пресечни точки" - с Ива Стоянова, публицистично предаване

  • 06:00

    "Българската музика"

  • 07:00

    Музика

 
  • 06:00

    "Спаси ме" - сериал, сезон 2, /п/

  • 06:45

    "Крава и пиле" - анимация

  • 07:10

    "Шотландски боец" - сериал, сезон 1, /п/

  • 08:00

    "Кобра 11" - сериал, сезон 10, /п/

  • 09:05

    "Военна прокуратура" - сериал, сезон 7

  • 10:00

    "Реката на смъртта" - приключенски, /п/

  • 12:00

    "Алф" - сериал, сезон 3, /п/

  • 12:30

    "Кобра 11" - сериал, сезон 2

  • 13:30

    "Спаси ме" - сериал, сезон 2

  • 14:30

    "Въздушна полиция" - сериал, сезон 1

  • 15:30

    "Шотландски боец" - сериал, сезон 2

  • 16:30

    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 6

  • 17:30

    "Кобра 11" - сериал, сезон 10

  • 18:30

    "Алф" - сериал, сезон 3

  • 19:00

    "Полицейско управление Ню Йорк" - сериал, сезон 4

  • 20:00

    "Закони на войната" - сериал, сезон 2

  • 21:00

    "Хамелеонът" - сериал, сезон 1

  • 22:00

    "Делта Форс" - екшън с Чък Норис, Лий Маривн, Мартин Балсам, Джордж Кенеди и др.

  • 00:20

    "Хамелеонът" - сериал, сезон 1, /п/

  • 01:00

    "Горещи моменти" - еротика

  • 03:00

    "Убийство по сценарий" - сериал, сезон 4

  • 03:45

    "Профайлър" - сериал, сезон 1

  • 04:30

    "Загадките на отец Даулинг" - сериал

  • 05:10

    "Стар трек" - сериал

 
  • 06:00

    "Животът е приказка" - семеен филм, I част, /п/

  • 07:30

    "Онегин" - драма

  • 10:00

    "Закон и ред. Специални разследвания" - сериал, сезон 1, /п/

  • 12:00

    "Животът е приказка" - семеен филм, II част

  • 13:45

    "Да се обичаме" - романтика

  • 15:30

    "Далече, далече"- приключенски, /п/

  • 18:00

    "Закон и ред. Специални разследвания" - сериал, сезон 2

  • 20:00

    "От местопрестъплението. Маями" - сериал, сезон 1

  • 21:00

    "Стенанието на черната змия" -драма с уч. на Самюъл Джаксън, Кристина Ричи, Джъстин Тимбърлейк, Джон Котран мл., Дейвид Банер и др.

  • 23:00

    "От местопрестъплението. Маями" - сериал, сезон 1, /п/

  • 00:00

    "Да се обичаме" - романтика, /п/

  • 01:35

    "Онегин" - драма, /п/

 
  • 06:00

    "Супермен" - анимационен сериал

  • 06:20

    "Джони Браво" - анимация

  • 06:45

    "Батман" - анимация

  • 07:05

    "Костенурките нинджа" - анимация

  • 07:30

    "Скъпа неприятелко" - теленовела, 2 епизода

  • 09:30

    "Огън в кръвта" - теленовела, 2 епизода

  • 11:15

    "Гордата Аси" - сериен филм, /п/

  • 12:30

    "Незабравима" - теленовела, сезон 2 /п/

  • 13:30

    "Съпруг за Естела" - теленовела

  • 14:30

    "Пламъкът на сърцето" - сериен филм, /п/

  • 16:00

    "Усещане за любов" - теленовела, 2 епизода

  • 18:00

    "Позволи ми да те обичам" - теленовела, 2 епизода

  • 20:00

    "Другата жена" - теленовела

  • 21:00

    "Непокорен ангел" - теленовела

  • 22:00

    "Гордата Аси" - сериен филм

  • 23:30

    "Горещо" - телевизионен таблоид с Венета Райкова, /п/

  • 00:30

    "Другата жена" - теленовела, /п/

  • 01:15

    "Скъпа неприятелко" - теленовела, 2 епизода, /п/

  • 02:45

    "ВИП Брадър 3" /п/

  • 03:45

    "ВИП Брадър 3 - на живо" /п/

 
  • 07:00

    Гоцомецания - детско предаване

  • 08:00

    Малкият Амадеус - анимационен сериал

  • 08:30

    Ърки и Пърки - анимационен сериал

  • 09:00

    Кибер битки - анимационен сериал

  • 09:30

    Отряд Зет - анимационен сериал

  • 10:00

    Мегароботи - анимационен сериал

  • 10:30

    Покахонтас– анимационен сериал

  • 11:00

    Кърби - анимационен сериал

  • 11:30

    Франклин – анимационен сериал

  • 12:00

    Страници от живота - теленовела

  • 13:00

    Страници от живота - теленовела

  • 14:00

    Наричаха я Луна - теленовела

  • 15:00

    Обрати на съдбата – теленовела

  • 16:00

    Отряд Зет - анимационен сериал

  • 16:30

    Мегароботи - анимационен сериал

  • 17:00

    Покахонтас– анимационен сериал

  • 17:30

    Кибер битки - анимационен сериал

  • 18:00

    Страници от живота - теленовела

  • 19:00

    Страници от живота - теленовела

  • 20:00

    Наричаха я Луна - теленовела

  • 21:00

    Обрати на съдбата – теленовела

 
  • 07:00

    Детски свят . Ekids - анимационна поредица

  • 09:30

    Детски свят . Хари в царството на динозаврите - анимационен блок

  • 09:45

    Телепазарен прозорец

  • 10:00

    "Дивият ангел" - 132 епизод- теленовела

  • 11:00

    Телепазарен прозорец

  • 11:15

    "Жули Леско"- криминална поредица

  • 13:00

    Новини

  • 13:30

    Телепазарен прозорец

  • 14:00

    "Сладка тайна" - 34 епизод- теленовела

  • 14:50

    Telestar

  • 15:30

    "Пълна къща" - 115 епизод- комедиен сериал

  • 16:00

    "Музикален бонус" - игра

  • 17:00

    Детски свят . Ърки и Пърки - анимационна поредица

  • 17:15

    Телепазарен прозорец

  • 17:40

    Telestar

  • 18:00

    Новини

  • 18:30

    "Дивият ангел" - 133 епизод- теленовела

  • 19:20

    "Сладка тайна" - 35 епизод- теленовела

  • 20:30

    "Семейство Серано" - 10 епизод

  • 22:00

    "Криминални хроники" - 62 епизод

  • 22:30

    Новини

  • 23:05

    "Обща медицина" - 7 епизод

  • 00:05

    "Жули Леско"- криминална поредица

  • 02:00

    Документален филм

  • 02:35

    "Лабиринти"- игрален филм

  • 04:00

    "Наричаха я Луна" - 93 епизод

  • 05:00

    "Наричаха я Луна" - 94 епизод

  • 06:00

    "Истории с призраци" - 37 епизод

  • 06:30

    "Истории с призраци" - 38 епизод

 
  • 05:00

    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"

  • 09:30

    Телешоп

  • 09:45

    Документален филм

  • 10:00

    Новини

  • 10:10

    Прогноза за времето

  • 10:15

    Агромаркет

  • 10:30

    Новини

  • 10:35

    "Под лупа"

  • 11:00

    Новини

  • 11:10

    Прогноза за времето

  • 11:15

    Телешоп

  • 11:30

    Новини

  • 11:45

    Телестар

  • 12:00

    Новини

  • 12:10

    ТВ маркет

  • 12:30

    Новини

  • 12:35

    Агромаркет

  • 13:00

    Новини

  • 13:25

    Прогноза за времето

  • 13:30

    Новини

  • 13:35

    Агрофорум

  • 14:00

    Новини

  • 14:20

    Прогноза за времето

  • 14:30

    Новини

  • 14:35

    "Под лупа"

  • 15:00

    Новини

  • 15:05

    "Играй и спечели"

  • 16:00

    Новини

  • 16:10

    Прогноза за времето

  • 16:15

    Телестар

  • 16:30

    Новини

  • 16:35

    Телешоп

  • 17:00

    Новини

  • 17:25

    Прогноза за времето

  • 17:30

    "Под лупа" - публицистично предаване на ТВ "Европа

  • 18:00

    Новини

  • 18:05

    "Под лупа" - публицистично предаване на ТВ "Европа

  • 18:30

    Централна емисия НОВИНИ

  • 18:55

    Прогноза за времето

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    Прогноза за времето

  • 19:15

    Спорт

  • 19:30

    Новини

  • 19:35

    "Евромакс"

  • 20:00

    Новини

  • 20:10

    Прогноза за времето

  • 20:15

    Спорт

  • 20:25

    "На фокус"

  • 20:30

    Новини

  • 20:35

    Под лупа

  • 21:00

    Новини

  • 21:25

    Прогноза за времето

  • 21:30

    "Под лупа"

  • 22:00

    Новини

  • 22:10

    Прогноза за времето

  • 22:15

    Спорт

  • 22:30

    Утрешен вестник - преглед на печата

  • 22:35

    "Евромакс"

  • 23:00

    Новини

  • 23:25

    Прогноза за времето

  • 23:30

    Утрешен вестник - преглед на печата

  • 23:35

    На фокус

  • 23:40

    Спорт

  • 00:00

    - 05.00 Новинарски информационен блок

 
  • 08:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 08:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 09:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 09:20

    "Образователен справочник"

  • 09:25

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 09:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 10:30

    "Образователен справочник"

  • 10:35

    "История консулт"

  • 11:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 11:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 12:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 12:20

    "Образователен справочник"

  • 12:25

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 12:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 13:30

    "Образователен справочник"

  • 13:35

    "История консулт"

  • 14:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 14:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 15:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 15:20

    "Образователен справочник"

  • 15:25

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 15:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 16:30

    "Образователен справочник"

  • 16:35

    "История консулт"

  • 17:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 17:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 18:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 18:20

    "Образователен справочник"

  • 18:25

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 18:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 19:30

    "Образователен справочник"

  • 19:35

    "История консулт"

  • 20:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 20:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 21:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 21:20

    "Образователен справочник"

  • 21:25

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 21:45

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 22:30

    "Образователен справочник"

  • 22:35

    "История консулт"

 
  • 08:20

    Tелешоп

  • 08:40

    "Неудобните" - предаване с Маргарита Димитрова /п/

  • 09:40

    Tелешоп

  • 10:00

    "Жълтини"

  • 10:30

    "Властта на модата" - предаване на "Канал 3"

  • 11:40

    Телешоп

  • 12:00

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3" /п/

  • 13:00

    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3"

  • 14:00

    Избрано от Десети детски етнофестивал "Хасковски минерални бани-2010"

  • 15:00

    "Без монтаж" - предаване за актуални теми

  • 15:45

    "Телемаркет"

  • 16:00

    "Музикален бонус" - телевизионна игра

  • 17:00

    Телешоп

  • 17:20

    "Невидимият кадър"

  • 17:40

    "БГ Баскет" - предаване на "Канал 3"/п/

  • 18:40

    Телешоп

  • 19:00

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3"

  • 20:00

    "Властта на модата" - предаване на "Канал 3"

  • 21:00

    "Жълтини"

  • 21:30

    "Пентаграм" - предаване с парапсихолози

  • 23:10

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3" /п/,1 част

  • 00:10

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 00:30

    "Еротични нощи" - еротика

  • 02:00

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 02:30

    "Пентаграм" - предаване с парапсихолози /п/

  • 04:15

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3" /п/

  • 05:20

    "Властта на модата" - предаване на "Канал 3" /п/

  • 06:20

    "Жълтини" /п/

  • 07:00

    "Пентаграм" - предаване с парапсихолози /п/

 
  • 06:40

    "Здравей, България" - сутрешен блок на НТВ

  • 09:15

    "На кафе" - предаване на НТВ

  • 11:30

    "Къщата на парите" - забавно предаване на НТВ

  • 12:45

    "Сделка или не" - телевизионна игра

  • 13:30

    "1001 нощ" - сериен филм

  • 15:00

    "Ветровете на любовта" - сериен филм

  • 16:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 16:30

    "Пламъкът на сърцето" - сериен филм

  • 18:00

    "Забранена любов" - сериен филм

  • 19:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 20:00

    "Незабравима" - сериен филм, 2 сезон

  • 21:00

    "Д-р Хаус" - сериен филм, 6 сезон

  • 22:00

    "От местопрестъплението. Маями" - сериен филм, 8 сезон

  • 23:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 23:30

    "24" - сериен филм, 8 сезон

  • 00:30

    "Рокфелер плаза 30" - сериен филм, 2 сезон

  • 01:00

    "Островът на съкровищата" - тв игра

  • 02:15

    "Закон и ред. Умисъл за престъпление" - сериен филм, 6 сезон

  • 03:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ /п/

  • 03:45

    "Ветровете на любовта"- сериен филм /п/

  • 04:45

    "Островът на любовта" - сериен филм

  • 05:30

    "1001 нощ" - сериен филм, /п/

 
  • 07:00

    Новини

  • 07:05

    „Добро утро”

  • 10:00

    Новини

  • 10:15

    „Добро утро”

  • 11:00

    „Малахов+”

  • 12:00

    „Модна присъда”

  • 13:00

    Новини

  • 13:20

    „Контролна покупка”

  • 13:40

    „Участъкът”

  • 14:30

    „Детективи”

  • 15:00

    Още новини

  • 15:25

    „Да разбереш. Да простиш”

  • 16:00

    Новини

  • 16:20

    „Искам да знам”

  • 16:45

    „Вкусно”

  • 17:20

    Сериал: „Годежен пръстен”

  • 18:05

    „Федералният съдия”

  • 19:00

    Новини

  • 19:30

    „Следата”

  • 20:10

    „Хайде да се оженим!”

  • 21:00

    “Нека говорят”

  • 22:00

    Време

  • 22:30

    Сериал: „Градинарят”

  • 23:30

    Сериал: „Московска сага”

  • 01:20

    Нощни новини

  • 01:35

    Игрален филм

  • 03:05

    „Здраве”

  • 03:45

    „Модна присъда”

  • 04:35

    „Детективи”

  • 05:10

    Сериал: „Годежен пръстен”

  • 06:00

    Новини

  • 06:05

    Сериал: „Градинарят”

 
  • 05:05

    "История на лова"

  • 05:35

    "Къде кълве"

  • 06:05

    "На лов в Новия свят"

  • 06:30

    "Спортен риболов на Андаманските острови"

  • 07:25

    "Диалози за риболова. Народен проект"

  • 07:40

    "Планетата на рибаря"

  • 07:55

    "Диалози за риболова"

  • 08:25

    "Особености на руския лов"

  • 09:00

    "Лов без граници"

  • 10:15

    "Моторни лодки"

  • 10:45

    "Ловен минимум"

  • 10:50

    "Лов на ревящи елени"

  • 11:45

    "Големият лов"

  • 12:15

    "Риболов в открито море"

  • 12:40

    "Ножът"

  • 12:55

    "Диалози за риболова"

  • 13:20

    "Гордон в засада"

  • 13:50

    "Първичен инстинкт"

  • 14:05

    "Подводните репортажи на Гай Харви"

  • 14:30

    "Тайните на риболова с Бейб Винкелман"

  • 14:50

    "На куката"

  • 15:05

    "Личен опит"

  • 15:35

    "Риболов в открито море"

  • 16:00

    "Ловни раздумки"

  • 16:15

    "Диалози за риболова"

  • 16:40

    "Алманах от странство"

  • 17:10

    "Първичен инстинкт"

  • 17:25

    "Подводните репортажи на Гай Харви"

  • 17:50

    "Тайните на риболова с Бейб Винкелман"

  • 18:10

    "Светът на подводния лов"

  • 18:25

    "Пушкала и такъми"

  • 19:00

    "Под вода с оръжие"

  • 19:30

    "Риболов с Картър"

  • 19:55

    "Такъми"

  • 20:10

    "Диалози за риболова"

  • 20:35

    "По реките на Русия"

  • 21:05

    "Първичен инстинкт"

  • 21:20

    "Лов на голяма риба с Лари Далберг"

  • 21:45

    "Тайните на риболова с Бейб Винкелман"

  • 22:05

    "Оръжие"

  • 22:20

    "Вишнева костилка"

  • 22:50

    "Дневниците на великия ловец"

  • 23:40

    "Светът на подводния лов"

  • 23:55

    "Американски риболов"

  • 00:25

    "Планетата на рибаря"

  • 00:40

    "Майстор на риболова"

  • 01:10

    "Дивечовъдство"

  • 01:40

    "Лов по американски"

  • 02:05

    "На куката"

  • 02:20

    "Светът на подводния лов"

  • 02:35

    "Риболов на изкуствена муха"

  • 03:05

    "Диалози за риболова. Народен проект"

  • 03:20

    "Ловни оръжия"

  • 03:50

    "Ножът"

  • 04:05

    "Риболов в открито море"

  • 04:30

    "Под вода с оръжие"

 
  • 06:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 06:05

    "Песните на България" - българска народна музика

  • 06:30

    "След първи петли" - музика за настроение

  • 07:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 07:10

    "Хороскоп" - интерактивен справочник

  • 07:30

    "От А до Я" - тв магазин с песните на

  • 08:00

    "Промо" - новите хитове

  • 08:30

    "GSM парад" - избрани песни

  • 08:40

    "На фокус" - промо линия

  • 09:00

    "Автограф" - звездите отблизо

  • 10:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 10:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 11:00

    "Планета Дерби 2009" - документален филм, 1 част

  • 11:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 12:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:40

    "На фокус" - промо линия

  • 13:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 13:05

    "От извора" - българска народна музика

  • 13:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 13:50

    "GSM парад" - избрани песни

  • 14:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 14:10

    "Избери песен" - музикална игра

  • 15:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 15:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 16:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 16:10

    "Оракул" - интерактивен справочник

  • 17:00

    "Планета Хит 50" - месечна класация - лято

  • 17:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 17:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 18:00

    "Играта на парите" - интерективна игра

  • 19:00

    "Картини от Света" - музикална импресия

  • 19:05

    "На фокус" - промо линия

  • 19:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 19:50

    "GSM парад" - избрани песни

  • 20:00

    "Фолкмаратон" - предаване на "Пайнер"

  • 21:00

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 00:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 00:05

    "Шепот на пари" - интерактивна игра

  • 01:05

    "Планета Лайв" - музикална програма

  • 02:00

    "Нощна фиеста" - музикална програма

  • 02:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 03:00

    "Избрано от Вас" - музикална програма

  • 04:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 04:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 05:00

    "Песен без граници" - документален филм

  • 05:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 05:40

    "Златни хитове" - най-доброто

 
  • 04:00

    „Утрото на Русия”

  • 09:00

    „За най-важното”

  • 10:00

    Вести

  • 10:35

    Вести-Москва

  • 10:55

    Сериал: “Богата и любима”

  • 11:55

    Сериал: „Райски ябълки”

  • 13:00

    Вести

  • 13:30

    Вести-Москва

  • 13:50

    Сериал: „Следствени тайни”

  • 15:30

    „Кулагин и партньори”

  • 16:00

    Вести

  • 16:15

    Вести-Москва

  • 16:35

    Сериал: „Дворчето”

  • 17:05

    Сериал: „Ефросиня”

  • 18:00

    Сериал: „Дума на жена”

  • 19:00

    Вести

  • 19:30

    Местно време. Вести

  • 19:50

    „Лека нощ, деца”

  • 20:00

    Сериал: „Поръчали сте убийство”

  • 22:55

    Вести+

  • 23:15

    Игрален филм

  • 01:15

    „Кинескоп”

  • 02:20

    „Горещата десятка”

  • 03:25

    „Градчето”

 
  • 07:00

    Ранни вести /на живо/

  • 10:00

    НОВИНИ - сутрешна емисия - /пряко от Бургас/

  • 10:15

    Китка народни песни

  • 10:30

    Директно с Теодор Ангелов /на живо/

  • 12:00

    НОВИНИ - обедна емисия /пряко от Бургас/

  • 12:15

    Фолклорни ритми

  • 12:30

    Старият албум /повторение/

  • 13:00

    Стари градски песни

  • 13:15

    "Дискусионно студио" /повторение/

  • 14:15

    Фолклорни ритми

  • 14:30

    "Зад фасадата"/повторение/

  • 15:30

    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони и Тодор /повторение/

  • 17:00

    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ".Спорт. /пряко от Бургас/

  • 17:25

    "Всички на мегдана"-поздравителен концерт/ на живо/

  • 18:15

    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/

  • 19:00

    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /пряко от Бургас/

  • 19:30

    "Дискусионно студио" /на живо/

  • 20:30

    "Църквата на мълчанието" с водещ свещ. Илиев /на живо/

  • 21:30

    Новини. Прогноза за времето /повторение/

  • 22:00

    "Фронтално"/повторение/

  • 23:40

    "Рисувам спомените от детството си"-док.филм

  • 00:00

    Новини. Прогноза за времето. /повторение/

  • 00:30

    "Дискусионно студио" /повторение/

  • 01:30

    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/

  • 02:15

    поп музика

  • 02:30

    Директно с Теодор Ангелов /повторение/

  • 04:00

    "Изгнаници клети ..." - публицистика за геноцида над арменците /повторение/

  • 04:30

    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов /повторение/

  • 05:30

    Поп песни

  • 05:45

    "Всички на мегдана"-поздравителен концерт/ повторение/

  • 06:30

    Новини. Прогноза за времето. /повторение/

 
  • 05:00

    "По изгрев слънце" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 07:00

    "Сутрешна доза" - музикален микс поп-фолк, BG/world pop и етно

  • 09:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 10:00

    Ретро парти

  • 11:00

    "Без кофеин"

  • 12:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 13:00

    Ретро парти

  • 13:10

    "Без кофеин"

  • 14:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 14:30

    "Музикална мания" - микс попфолк, World Pop и етно

  • 16:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 16:30

    "Музикална мания" - микс попфолк, World Pop и етно

  • 18:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 19:00

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк и BG/World Pop

  • 21:00

    "Хит зона"- микс

  • 00:00

    "Бели нощи" - музикален микс

  • 02:00

    Ретро парти

  • 02:10

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк, BG/World Pop, етно

 
  • 06:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 06:30

    Аеробика на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 07:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 07:30

    Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 08:00

    Аеробика на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 08:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 09:00

    Откриването предстои - поредица за откриване на заведения

  • 09:30

    Всичко за виното - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 10:00

    Черешката на тортата - поредица за бутикови торти

  • 10:30

    Сладкият живот на Дейвид Роко - поредица за италанска кухня

  • 11:00

    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 11:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 12:00

    Тържествен ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу

  • 12:30

    Сражение в кухнята - кулинарно състезание

  • 13:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 13:30

    Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 14:00

    Аеробика на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 14:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 15:00

    Откриването предстои - поредица за откриване на заведения

  • 15:30

    Черешката на тортата - поредица за бутикови торти

  • 16:30

    Сладкият живот на Дейвид Роко - поредица за италанска кухня

  • 17:00

    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 17:30

    Сражение в кухнята - кулинарно състезание

  • 18:00

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 18:30

    Тържествен ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу

  • 19:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 19:30

    Откриването предстои - поредица за откриване на заведения

  • 20:00

    Черешката на тортата - поредица за бутикови торти

  • 20:30

    Сладкият живот на Дейвид Роко - поредица за италанска кухня

  • 21:00

    Странстращият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 21:30

    Сражение в кухнята - кулинарно състезание

  • 22:00

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 22:30

    Тържествен денала Жак Пепен - кулинарно шоу

  • 23:30

    Вкусът на живота - лайфстайл

  • 00:00

    Откриването предстои - поредица за откриване на заведения

  • 00:30

    Всичко за виното - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 01:00

    Люта Америка - кулинарен пътеводител

  • 01:30

    Царството на вегетарианците