Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 05:20

    "Дарма и Грег" /п./ - сериал, еп. 7

  • 05:50

    "Комиците" - комедийно предаване

  • 06:45

    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев

  • 09:30

    "Приятели" - сериал, с. 9, еп. 7

  • 10:00

    "Малки сладки лъжкини" - сериал, с. 1, еп. 11

  • 11:00

    "Горките родители на богатите деца"- сериал, еп. 24

  • 12:00

    bTV Новините - обедна емисия

  • 12:30

    "Шоуто на Слави" /п./

  • 13:30

    "Златната клетка" - сериал, еп. 13

  • 15:00

    "Анатомията на Грей" - сериал, с. 6, еп. 10

  • 16:00

    "Отчаяни съпруги" - сериал, с. 6, еп. 10

  • 17:00

    bTV Новините

  • 17:30

    "Изборът на Лара" - сериал, еп. 78

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 20:00

    "Времето лети" - сериал, еп. 6

  • 21:00

    "Комиците" - комедийно шоу

  • 22:00

    bTV Новините - късна емисия

  • 22:30

    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу

  • 23:30

    "Дарма и Грег" - сериал, еп. 8

  • 00:00

    "Анатомията на Грей " - сериал, сезон 6, еп. 22

  • 01:00

    "Малки сладки лъжкини" /п./ - сериал, с. 1, еп. 11

  • 02:00

    bTV Новините /п./

  • 02:30

    "Приятели" /п./ - сериал, с. 9, еп. 7

  • 03:00

    "Комиците" /п./

  • 03:50

    "Дарма и Грег" /п./

  • 04:20

    "Горките родители на богатите деца"/п./- сериал, еп. 23, 24

 
  • 05:00

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/

  • 05:30

    Дързост и красота - тв филм /3016 епизод/п/

  • 06:15

    В час ли си: Моето училище/п/

  • 06:30

    Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Евгения Марчева

  • 09:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 09:05

    Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев

  • 10:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 10:20

    Олимпийски хроники - спортно предаване

  • 11:00

    Парламентарен контрол - пряко предаване от НС

  • 14:00

    Открито с Валя Ахчиева/п/

  • 14:30

    Днес и утре

  • 14:50

    Специализирано предаване за хора с увреден слух

  • 15:05

    Лятно кино с БНТ1: "Мързелград" - анимационен филм

  • 16:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 16:10

    Новини на турски език

  • 16:20

    Дързост и красота - тв филм /3017 епизод/

  • 17:05

    ХАХ!/п/

  • 17:50

    Малки истории/п/

  • 18:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 18:25

    Зелена светлина - еко рубрика на "По света и у нас"

  • 18:30

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/

  • 19:00

    Момичетата Гилмор - тв филм /20 епизод/

  • 19:45

    Лека нощ, деца!: Малкото мече

  • 20:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 20:40

    БНТ такси - ток шоу с водещи Боряна Каменова, Спас Кьосев

  • 20:50

    Спортни новини

  • 21:00

    Панорама с Бойко Василев- обзорно публицистично предаване с водещ Бойко Василев

  • 22:10

    Комисар Монталбано: "В търсене на съкровището" - игрален филм /Италия, 2011г./, режисьор Алберто Сирони, в ролите: Лука Дзингарети, Чезаре Бочи, Пепино Мадзота и др.

  • 23:55

    По света и у нас - информационна емисия

  • 00:05

    Зелена светлина - еко рубрика на "По света и у нас"

  • 00:10

    Полет над нощта/п/

  • 02:40

    По света и у нас/п от 20:00/

  • 03:20

    Панорама с Бойко Василев/п/

  • 04:35

    Олимпийски хроники/п/

 
  • 05:40

    "Часът на Милен Цветков" - предаване на НТВ /п/

  • 06:30

    "Здравей, България" - сутрешен блок на НТВ

  • 09:30

    "На кафе" - предаване на НТВ

  • 11:25

    "Клуб Нюз" - светски новини

  • 11:30

    "Бон Апети" - предаване на НТВ

  • 12:00

    "Щастливи заедно" - сериен филм

  • 13:00

    Новините на Нова

  • 13:30

    "Изгубени години" - сериен филм

  • 15:00

    "Долината на слънцето" - сериен филм

  • 16:00

    "Другите отчаяни съпруги" - сериен филм

  • 17:00

    "Часът на Милен Цветков" - предаване на НТВ

  • 18:00

    "Станция НОВА: Съдебен спор" - най-доброто от сезона

  • 19:00

    Новините на Нова - централна емисия

  • 20:00

    "Синьо увлечение" - с уч. на Матю Дейвис, Мишел Родригес, Кейт Босуърт, Саное Лейк и др.

  • 22:00

    Новините на Нова

  • 22:30

    "Врагът в мен" - сериен филм

  • 23:30

    "МТел Бийч Мастърс 2012" - плажен волейбол

  • 23:45

    "Осмо чувство" - сериен филм, 3 сезон

  • 00:45

    "Станция НОВА: Съдебен спор" - най-доброто от сезона /п/

  • 01:45

    "Ева Луна"- сериен филм

  • 02:45

    "Долината на слънцето" - сериен филм /п/

  • 03:30

    Новините на Нова /п/

  • 04:00

    "На кафе" - предаване на НТВ /п/