Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 05:00

    "Горките родители на богатите деца" /п./ - сериал, еп. 67

  • 06:00

    "Светът на Куест" - детски сериал

  • 06:30

    "Дъг Доджърс" - детски сериал

  • 07:00

    "Батман: Дръзки и смели" - детски сериал

  • 07:30

    "Кой е по- по- най"

  • 08:30

    "Кухнята на Звездев" - кулинарно предаване

  • 09:00

    "Тази събота" - актуално предаване с водещ Лора Крумова

  • 11:00

    "Модерно" - токшоу с водещ Радост Драганова

  • 12:00

    bTV Новините - обедна емисия

  • 12:30

    "Най-смешните животни и хора на планетата"

  • 13:00

    "Пучини" - Минисериал, част 1, Италия, 2009 г.; Режисьор: Джиорджо Капитани; В ролите: Алесио Бони, Софи фон Кесел, Франческа Кавалини, Стефания Сандрели

  • 15:00

    "Класът на историците" - Драма, САЩ, 2007 г.; Режисьор: Никълъс Хитнър; В ролите: Самюъл Андерсън, Франсиз де ла Тур, Стивън Кембъл Мур, Клайв Мерисън, Ричард Грифитс, Джейми Паркър, Доминик Купър

  • 17:20

    "Огнена стихия" - Екшън, Драма, САЩ, 1998 г.; Режисьор: Дийн Симлър; В ролите: Уилям Форсайт, Скот Глен, Хови Лонг, Сюзи Еймис, Бари Пейпър и др.

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 19:30

    bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филми

  • 20:00

    "Проектът: Съншайн" - приключенски, САЩ, 2007 г.; Режисьор: Дани Бойл; В ролите: Роуз Бърни, Клиф Къртис, Крис Евънс, Трой Гарити, Килиън Мърфи, Хируоки Санада, Марк Стронг

  • 22:20

    bTV Новините - късна емисия

  • 22:50

    "Клетката" - Трилър, Фантастика, САЩ, 2000 г.; Режисьор:: Тарсем Сингх; В ролите: Дженифър Лопес, Дилън Бейкър, Винсънт Д’Онорфио, Мариан Жан-Баптист, Винс Вон, Джейк Уебър и др.

  • 01:00

    "Проблясъци" - Трилър, САЩ, 1997 г.; Режисьор: Дон Блут, Гари Голдман; В ролите: Маделин Стоу, Айдън Куин, Джеймс Ремар и др.

  • 03:00

    "Класът на историците" /п./

 
  • 06:00

    "Бен Тен" - детски сериал

  • 07:00

    "Дъг Доджърс" - детски сериал

  • 08:00

    "Ловци на анимации"/п./ - сериал, еп. 5

  • 09:00

    "Кости"/п/ - сериал, с.4, еп. 7

  • 10:00

    "Приключенията на Бриско Каунти младши" /п./- сериал, еп. 2

  • 11:00

    "Командо"/п./ - Екшън, Приключенски, САЩ, 1985 г., Режисьор: Марк Лестър, Актьори: Арнолд Шварценегер, Рей Чонг, Дан Хедая, Върнън Уелс, Джеймс Олсън, Дейвид Патрик Кели, Алиса Милано, Бил Дюк

  • 12:00

    "Най-добрият нинджа" - риалити поредица

  • 12:30

    "Жива мишена" /п./- сериал, еп . 12

  • 13:30

    "Най-добрият нинджа" - риалити поредица

  • 14:00

    "Хрътките" /п/ - актуално предаване с водещ Валентина Войкова

  • 15:00

    "Кости"/п/ - сериал, с. 4, еп. 8

  • 16:00

    "Забравените" - сериал, еп. 3

  • 17:00

    "Пазителят на Мемфис" -сериал, еп. 10

  • 18:00

    "Такси в Ню Йорк" - Комедия, Екшън, Криминален, САЩ, 2004 г., Режисьор: Тим Стори, Актьори: Дженифър Еспозито, Куин Латифа, Джими Фалън, Хенри Симънс

  • 20:00

    "Хрътките" - актуално предаване с водещ Валентина Войкова

  • 21:00

    "24/7 с Димитър Цонев" - актуално предаване с водещ Димитър Цонев

  • 22:00

    "Целувки и куршум" - Комедия, Трилър, Мистерия, САЩ, 2005 г., Режисьор: Шейн Блек, Актьори: Робърт Дауни Джуниър, Вал Килмър, Мишел Монаган, Корбин Бърнсен, Даш Майхок, Анджела Линдвол, Ариел Уинтер, Джош Ричман, Рокмънд Дънбар, Шанин Сосамон

  • 00:00

    "24/7 с Димитър Цонев"/п./ - актуално предаване с водещ Димитър Цонев

  • 01:00

    "Хрътките"/п./ - актуално предаване с водещ Валентина Войкова

 
  • 06:00

    "Срещу гравитацията"/п./ - сериал, еп. 1, 2

  • 08:00

    "Купонът"/п./- Комедия,Драма, САЩ, 2001 г., Режисьор: Алън Къминг, Дженифър Джейсън Лейг, Актьори: Алън Къминг, Дженифър Джейсън Лейг, Фиби Кейтс

  • 10:00

    ПРЕМИЕРА: "Минал живот" - сериал, еп. 3

  • 11:00

    "Козина: Въображаем портрет на Даян Арбъс" - Драма, Биографичен, САЩ, 2006 г., Режисьор: Стивън Шайнбърг, Актьори: Никол Кидман, Джейн Александър, Робърт Дауни Мл., Тай Бърел, Харис Юлин

  • 13:30

    "Звездите отблизо" - риалити поредица

  • 14:00

    "Кой е човекът?"/п./ - Комедия, Драма, Мистерия, САЩ, 1993 г., Режисьор: Тед Дем, Актьори: Ед Лъвър, Доктор Дре, Айс Ти, Денис Лиъри и др.

  • 16:00

    "Черният красавец" - Приключенски, САЩ, Великобритания, 1994 г., Режисьор: Каролин Томпсън, Актьори: Шон Бийн, Дейвид Тюлис, Джим Картър, Питър Дейвисън, Алън Армстронг, Джон Макенъри.

  • 18:00

    "Аутопсия на извънземно"- Комедия, Фантастика, САЩ, 2006 г., Режисьор: Джони Кембъл, Актьори: Деклан Донъли, Бил Пулман, Хари Дийн Стентън и др.

  • 20:00

    "Минал живот" /п./ - сериал, еп. 3

  • 21:00

    Киновечер: "Доказано жив" - Екшън, Драма, САЩ, 2000 г., Режисьор: Тейлър Хакфорд, Актьори: Ръсел Кроу, Мег Раян, Дейвид Карузо

  • 23:30

    "Козина: Въображаем портрет на Даян Арбъс"/п./ - Драма, Биографичен, САЩ, 2006 г., Режисьор: Стивън Шайнбърг, Актьори: Никол Кидман, Джейн Александър, Робърт Дауни Мл., Тай Бърел, Харис Юлин

 
  • 05:00

    Строителни постижения: Стадионът на "Аризона Кардиналс"

  • 06:00

    Да продадеш колата си: Камионетка "Шевролет"

  • 07:00

    Как са го направили?: Кибритени клечки/ Хром

  • 07:30

    Как са го направили?: Всъдеход/Седла/Брашно и кейкове

  • 08:00

    Чудеса сътворени от човека - Азия: Космическата ракета HII-A

  • 09:00

    Истински измамници: Епизод 9

  • 09:30

    Истински измамници: Епизод 10

  • 10:00

    Истински измамници: Епизод 1

  • 10:30

    Истински измамници: Епизод 2

  • 11:00

    Супер самолети: Орбис

  • 12:00

    Супер самолети: "Мартин Марс"

  • 13:00

    Супер самолети: Херкулес ЕлЦе-130

  • 14:00

    Супер самолети: Ан-124

  • 15:00

    Американски чопър: Първа част

  • 16:00

    Пеша покрай река Амазонка: От Бразилия до Атлантическия океан

  • 17:00

    Оцеляване на предела: Белиз

  • 18:00

    Ловци на митове: Обратно инженерство

  • 19:00

    Как се прави...: Епизод 9

  • 19:30

    Как се прави...: Магнит/ Шунка/ Посребрен чайник/ Изпитателен манекен

  • 20:00

    Сделки: Епизод 1

  • 21:00

    Крале на аукциона: Екипировка за лов на духове

  • 21:30

    Крале на аукциона: Ръчен топ

  • 22:00

    Живот върху въже: Колелото на смъртта

  • 23:00

    Най-добрите сред най-добрите: Гмуркач от спецчастите

  • 00:00

    Двойно оцеляване: Нагоре по реката

  • 01:00

    Ловци на митове: Обратно инженерство

  • 02:00

    Крале на аукциона: Екипировка за лов на духове

  • 02:30

    Крале на аукциона: Ръчен топ

  • 03:00

    Живот върху въже: Колелото на смъртта

  • 04:00

    Най-добрите сред най-добрите: Гмуркач от спецчастите

 
  • 05:10

    "Последно убежище", приключенски екшън - САЩ, 2011, (HD)

  • 07:00

    "Тайният произход: Историята на "ДС Комикс"", документален - САЩ, 2010, (HD)

  • 08:30

    "Лошото момиче", драма - САЩ, 1996, (HD)

  • 10:25

    "Гномео и Жулиета", анимация - Великобритания, 2011, (HD)

  • 11:45

    "Филми и звезди ІV, 37 еп.", документална поредица - Холандия, 2012

  • 12:10

    "Пред родния праг", семейна драма - САЩ, 2008, (HD)

  • 14:00

    "Завист", комедия - САЩ, 2004, (HD)

  • 15:35

    "Писмо на милосърдието", драма - САЩ, 2011, (HD)

  • 17:15

    "Нещо назаем", драма - САЩ, 2011; реж. Люк Грийнфийлд, с Дженифър Гудуин, Кейт Хъдсън, Колин Егълсфийлд, Джон Красински, Стив Хауи, (HD)

  • 19:05

    "Каубои и извънземни", фантастика - САЩ, 2011; реж. Джон Фавро, с Даниъл Крейг, Харисън Форд, Оливия Уайлд, Сам Рокуел, Адам Бийч

  • 21:05

    "Зелена зона", екшън - трилър - Франция, 2010; реж. Пол Грийнграс, с Мат Деймън, Грег Киниър, Брендън Глийсън, Ейми Райън, Джейсън Айзък, (HD)

  • 23:00

    "Убийствени игри", екшън - трилър - САЩ, 2011; реж. Ърни Барбараш, с Жан-Клод Ван Дам, Скот Адкинс, Кевин Чапман, Майкъл Хигс, Бианка Ван Варенберг

  • 00:35

    "Никога не ме оставяй", драма - Великобритания, 2010; реж. Марк Романек, с Кери Мълиган, Андрю Гарфийлд, Кийра Найтли, Сали Хоукинс, Шарлот Рамплинг, (HD)

  • 02:15

    "Сидър Рапидс", комедия - САЩ, 2011, (HD)

  • 03:40

    "Майка нощ", драма - САЩ, 1996, (HD)

 
  • 05:05

    Кралят на тортите: Срамежливи булки и заети сладкари

  • 05:30

    Малки хора - свят голям: Опитай пак

  • 06:00

    Най-добрият майстор готвач на Америка: Епизод 3

  • 06:50

    Кралят на тортите: Къщи, помощ и пътешествие!

  • 07:20

    Кралят на тортите: Слушалки, хеликоптери и белезници

  • 07:45

    Как не трябва да се обличаме: Карли

  • 08:40

    Храна за душата: Епизод 7

  • 09:35

    Кажете ДА на булчинската рокля: Семейна подкрепа

  • 10:00

    Татуировки в Маями: Момичетата на Тим

  • 10:55

    Детски конкурси за красота: Конкурсът "Darling Divas"

  • 11:50

    Опасната Кел: Епизод 7

  • 12:45

    Сладка надпревара: Сладката лешникотрошачка

  • 13:40

    Кралят на тортите: Къщи, помощ и пътешествие!

  • 14:10

    Кралят на тортите: Слушалки, хеликоптери и белезници

  • 14:35

    Как не трябва да се обличаме: Епизод 23

  • 15:30

    Четири сватби в САЩ: Епизод 2

  • 16:25

    Богата булка, бедна булка: Епизод 10

  • 17:20

    Гримьорката Клио: Епизод 25

  • 17:50

    Гримьорката Клио: Епизод 26

  • 18:15

    Кейт и пълният й дом: Епизод 16

  • 19:10

    Най-добрият майстор готвач на Америка: Епизод 7

  • 20:05

    Следващият велик сладкар: Епизод 5

  • 21:00

    Кралят на тортите: Скъпи Бъди

  • 21:55

    Пристрастени към храната: Епизод 6

  • 22:50

    Моята странна мания: Смучене на палец/Бодибилдинг

  • 23:20

    Моята странна мания: Дърпане на коса/Пристрастена към обувките

  • 23:45

    Трима в леглото

  • 00:40

    Татуировки в Ел Ей: Градусите се покачват

  • 01:40

    Кралят на тортите: Скъпи Бъди

  • 02:40

    Пристрастени към храната: Епизод 6

  • 03:40

    Моята странна мания: Смучене на палец/Бодибилдинг

  • 04:10

    Моята странна мания: Дърпане на коса/Пристрастена към обувките

  • 04:35

    Гримьорката Клио: Епизод 25

 
  • 05:00

    "Повелителят на мухите" - Приключенски трилър - САЩ, 1990 г.

  • 07:00

    "Нотинг Хил" - Удостоена с награди романтична комедия - САЩ/Великобритания, 1999 г.

  • 09:00

    "Цялата тази суета" - Удостоена с няколко награди "Оскар" музикална драма - САЩ, 1979 г.

  • 11:00

    "Мъпетите превземат Манхатън" - Семейна комедия - САЩ, 1984 г.

  • 13:00

    "Големият студ" - Номинирана за "Оскар" комедийна драма - САЩ, 1983 г.

  • 15:00

    "Нашивки" - Военна комедия - САЩ, 1981 г.

  • 17:00

    "Обичам те до смърт" - Криминална комедия - САЩ, 1990 г.

  • 19:00

    "Синята лагуна" - Приключенски филм - САЩ, 1980 г.

  • 21:00

    "Децата" - Филм на ужасите - Великобритания, 2008 г.

  • 23:00

    "Заподозреният" - Криминална драма/трилър - САЩ, 1987 г.

  • 01:00

    "Апетит за любов" - Еротичен филм - САЩ, 2011 г.

  • 01:55

    "Тайните на занаята" - Еротичен филм - САЩ, 2003 г.

  • 03:10

    "Горещо и пикантно" - Еротичен филм - Унгария, 2006 г.

 
  • 05:05

    Неделя х 3/п/

  • 05:50

    Любовна песен за Боби Лонг - игрален филм /п/

  • 07:45

    Телепазарен прозорец

  • 08:00

    Вяра и общество с Горан Благоев

  • 09:00

    Денят започва с Култура - тематичен блок за първия учебен ден

  • 10:00

    Лятно кино с БНТ1: Изпити по никое време - игрален филм /България, 1974г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Димитър Ганев, Огнян Желязков, Николай Теохаров, Михаил Лазаров, Войчех Тодоров, Ани Бакалова и др.

  • 11:10

    Виж БиБиСи: "Идва ли краят на Западната цивилизация: Консуматорското общество" - документален филм /5 епизод/п/

  • 12:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 12:30

    Бразди

  • 13:00

    Иде нашенската музика/п/

  • 13:55

    Не искам да си отиваш - игрален филм /Франция, 2007г./, режисьор Бернар Жанжан, в ролите: Ришар Бери, Жюдит Годреш, Жюлиен Боаселие и др.

  • 15:25

    Фортисимо фест: "Музика под звездите 2012" - заключителен концерт

  • 16:55

    Международен турнир по баскетбол /мъже/, мач за 3 и 4 място - пряко предаване от "Арена Армеец"

  • 18:50

    Виж БиБиСи: "Чудният свят на Албер Кан" - документален филм /17 и 18, последен епизод/

  • 19:45

    Лека нощ, деца!: Двете принцеси /1 част/

  • 20:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 20:45

    Най-доброто от "Шоуто на Канала"

  • 21:45

    Лятно кино с БНТ1: Пазачът на фара - игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Даниъл Адамс, в ролите: Ричард Драйфус, Блайт Данър, Том Уисдъм Брус Дърт и др.

  • 23:25

    По света и у нас - информационна емисия

  • 23:30

    Джаз линия: Зона Ц/п/

  • 00:05

    62-ра Международна колоездачна обиколка на България /репортаж/

  • 00:15

    Труден избор - игрален филм /САЩ ,2000г./, режисьор Матю Табак, в ролите: Джеф Голдблум, Ан Хечи, Тимъти Олифант

  • 02:05

    Най-доброто от "Шоуто на Канала"/п/

  • 03:00

    Пазачът на фара - игрален филм /п/

  • 04:35

    Днес и утре/п/

 
  • 05:50

    "Уест Бромич - Челси" - мач от английската Висша Лига, /п/

  • 07:45

    "Макгайвър" - сериал, сезон 2, 2 епизода

  • 10:00

    "Средновековието" - документална поредица

  • 11:00

    " Ел Дорадо" - уестърн с уч. на Джон Уейн, Робърт Мичъм, Джеймс Каан и др.,/п/

  • 13:25

    "Маями Вайс" - сериал, сезон 3

  • 14:25

    "Екстремни граници" - документална поредица

  • 15:25

    "Боен план" - сериал, 2 епизода

  • 16:30

    Студио "Шуменско Premium Football", директно

  • 17:00

    "Манчестър Юнайтед - Уигън" - мач от английската Висша Лига, директно

  • 18:55

    Студио "Шуменско Premium Football", директно

  • 19:25

    "Тайни служби" - сериал

  • 20:30

    "Харлемски нощи" - криминална комедия с уч. на Еди Мърфи, Ричард Прайър, Ред Фокс, Майкъл Лърнър и др.

  • 22:45

    "Белязания" - криминален с уч. на Ал Пачино, Мишел Пфайфър, Мери Елизабет Мастрантонио, Робърт Лоджия, Мъри Ейбрахам и др.

  • 02:00

    "Горещи моменти" - еротика

  • 04:45

    "Средновековието" - документална поредица, /п/

 
  • 05:35

    "Моята среща с Дрю" - драма с уч. на Дрю Баримор, Джон Огъст, Кори Фелдман и др.,/п/

  • 07:20

    "Будю" - комедия с уч. на Катрин Фро, Жерар Де Пардийо, Жерар Жюно и др.

  • 09:45

    "Грабеж" - комедия с уч. на Жан-Пол Белмондо, Ким Катрал, Ги Маршан, Жан-Пиер Мариел, Ив Жак и др.,/п/

  • 12:00

    "Заемателите" - приключенски с уч. на Джон Гудман, Марк Уилямс, Джим Броудбент, Селия Имри, Том Фелтън и др.

  • 13:45

    "Удар със стик 2: Отново на леда" - комедия с уч. на Гари Бизи, Джескиа Стийн, Стивън Болдуин и др.

  • 15:45

    "Неуловим" - екшън с уч. на Джеймс Макавой, Анджелина Джоли, Морган Фрийман, Терънс Стамп, Томас Кречман и др.,/п/

  • 18:00

    "Чък" - сериал, сезон 3

  • 19:00

    "Женени с деца в България" - сериал, 2 епизода

  • 20:00

    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 9

  • 21:00

    "Пазителите" - екшън с уч. на Малин Акерман, Били Кръдъп, Матю Гуди, Партик Уилсън, Карла Гуджино и др.

  • 00:15

    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 9, /п/

  • 01:10

    "Чък" - сериал, сезон 3, /п/

  • 02:00

    "Свети Ейндж" - мистъри с уч. на Кевин Виржини Ледойен, Катриона Маккол и др.

 
  • 05:00

    "Часът на Милен Цветков" - предаване на НТВ /п/

  • 06:00

    "Гостите на "Здравей, България" - предаване на НТВ

  • 07:00

    "Иконостас"

  • 07:30

    "Агро пари" - програма за развитие на селските райони

  • 08:00

    "Събуди се..." - предаване на НТВ

  • 09:30

    "Бейб в града" - с уч. на Магда Жубански, Джеймс Кромуел, Мери Стейн , Мики Руни и др.

  • 11:30

    "Бон Апети" - предаване на НТВ

  • 12:00

    "Специалистите"- предаване на НТВ

  • 14:00

    "Спечели среща с Тад Хамилтън" - с уч. на Топър Грейс, Джош Дюамел, Кейт Босуърт, Нейтън Лейн, Гари Коул, Ейми Смарти др.

  • 16:00

    "Карбовски директно"- публицистично предаване на НТВ 

  • 18:00

    "Отечествен фронт" - предаване на НТВ

  • 19:00

    Новините на Нова - централна емисия

  • 19:30

    Темата на Нова

  • 20:00

    "Дневниците на принцесата 2: Кралски бъркотии"- с уч. на Ан Хатауей, Джули Андрюс, Хектор Елизондо, Калъм Блу, Джон Рийс-Дейвис и др.

  • 22:15

    "Горещо" - телевизионен таблоид с Венета Райкова

  • 23:20

    "Елизабеттаун"- с уч. на Алек Болдуин, Орландо Блум, Сюзън Сърандън, Кирстен Дънст, Брус Макгил, Джуди Гриър и др.

  • 01:45

    "Страх в мрака"- с уч. на Кевин Зигърс, Джеси Джеймс, Рейчъл Скарстен и др.

  • 03:30

    Новините на Нова - централна емисия /п/

  • 04:15

    "Синът на Чъки" - с уч. на Дженифър Тили, Брад Дуриф, Били Бойд, Редмен, Хана Спиърит и др.

 
  • 05:10

    "Комисията Павлов", коментарно шоу, повторение

  • 05:35

    "Баркод", потребителско информационно шоу, повторение

  • 06:05

    "Нещата от живота", ток шоу, повторение

  • 06:35

    "Братс", анимация, сезон 2, еп. 3 и 4

  • 07:30

    Часът на Nickelodeon: "Спондж Боб", анимация, сезон 7, еп. 16

  • 08:00

    "Уикенд с Миа Сантова", новинарско-коментарна рубрика

  • 09:00

    "Факторът Кошлуков", публицистично обзорно предаване

  • 11:45

    "Уикенд с Миа Сантова", новинарско-коментарна рубрика

  • 13:00

    "Сутрешен блок", комедиен сериал, България, еп. 21 и 22; В ролите: Тодор Колев, Албена Христова, Александър Хаджибеломорски

  • 14:00

    "Вещици близначки", комедия, САЩ, 2005; В ролите: Тиа Маури, Тамера Маури, Кристън Уилсън, Патрик Фабиан;

  • 15:40

    "Вещици близначки 2", комедия, САЩ, 2005; В ролите: Тиа Маури, Тамера Маури, Кристън Уилсън, Патрик Фабиан;

  • 17:30

    ‘Top Gear’, телевизионно шоу на BBC за автомобили

  • 18:30

    "Добър вечер, България", централна емисия Новини

  • 19:15

    "Неуловимите", разследваща журналистика

  • 20:00

    "Войната на Харт", военна драма, САЩ, 2002; В ролите: рус Уилис, Колин Фарел, Терънс Хауард;

  • 22:25

    Новини

  • 22:30

    "Марихуана", криминална драма, комедия, САЩ, 2009; В ролите: Едуард Нортън, Кери Ръсел, Хенри Нилсън;

  • 00:20

    "Сърцето на мрака", екшън трилър, ужаси, САЩ, 2008; В ролите: Томас Джейн, Рон Пърлман, Джон Малкович

  • 02:15

    "Факторът Кошлуков", публицистично обзорно предаване, повторение

  • 04:45

    "Сутрешен блок", комедиен сериал, България, еп. 21, повторение