Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах
Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 05:00

    "Горките родители на богатите деца" /п./ - сериал, еп. 67

  • 06:00

    "Светът на Куест" - детски сериал

  • 06:30

    "Дъг Доджърс" - детски сериал

  • 07:00

    "Батман: Дръзки и смели" - детски сериал

  • 07:30

    "Кой е по- по- най"

  • 08:30

    "Кухнята на Звездев" - кулинарно предаване

  • 09:00

    "Тази събота" - актуално предаване с водещ Лора Крумова

  • 11:00

    "Модерно" - токшоу с водещ Радост Драганова

  • 12:00

    bTV Новините - обедна емисия

  • 12:30

    "Най-смешните животни и хора на планетата"

  • 13:00

    "Пучини" - Минисериал, част 1, Италия, 2009 г.; Режисьор: Джиорджо Капитани; В ролите: Алесио Бони, Софи фон Кесел, Франческа Кавалини, Стефания Сандрели

  • 15:00

    "Класът на историците" - Драма, САЩ, 2007 г.; Режисьор: Никълъс Хитнър; В ролите: Самюъл Андерсън, Франсиз де ла Тур, Стивън Кембъл Мур, Клайв Мерисън, Ричард Грифитс, Джейми Паркър, Доминик Купър

  • 17:20

    "Огнена стихия" - Екшън, Драма, САЩ, 1998 г.; Режисьор: Дийн Симлър; В ролите: Уилям Форсайт, Скот Глен, Хови Лонг, Сюзи Еймис, Бари Пейпър и др.

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 19:30

    bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филми

  • 20:00

    "Проектът: Съншайн" - приключенски, САЩ, 2007 г.; Режисьор: Дани Бойл; В ролите: Роуз Бърни, Клиф Къртис, Крис Евънс, Трой Гарити, Килиън Мърфи, Хируоки Санада, Марк Стронг

  • 22:20

    bTV Новините - късна емисия

  • 22:50

    "Клетката" - Трилър, Фантастика, САЩ, 2000 г.; Режисьор:: Тарсем Сингх; В ролите: Дженифър Лопес, Дилън Бейкър, Винсънт Д’Онорфио, Мариан Жан-Баптист, Винс Вон, Джейк Уебър и др.

  • 01:00

    "Проблясъци" - Трилър, САЩ, 1997 г.; Режисьор: Дон Блут, Гари Голдман; В ролите: Маделин Стоу, Айдън Куин, Джеймс Ремар и др.

  • 03:00

    "Класът на историците" /п./

 
  • 06:00

    "Бен Тен" - детски сериал

  • 07:00

    "Дъг Доджърс" - детски сериал

  • 08:00

    "Ловци на анимации"/п./ - сериал, еп. 5

  • 09:00

    "Кости"/п/ - сериал, с.4, еп. 7

  • 10:00

    "Приключенията на Бриско Каунти младши" /п./- сериал, еп. 2

  • 11:00

    "Командо"/п./ - Екшън, Приключенски, САЩ, 1985 г., Режисьор: Марк Лестър, Актьори: Арнолд Шварценегер, Рей Чонг, Дан Хедая, Върнън Уелс, Джеймс Олсън, Дейвид Патрик Кели, Алиса Милано, Бил Дюк

  • 12:00

    "Най-добрият нинджа" - риалити поредица

  • 12:30

    "Жива мишена" /п./- сериал, еп . 12

  • 13:30

    "Най-добрият нинджа" - риалити поредица

  • 14:00

    "Хрътките" /п/ - актуално предаване с водещ Валентина Войкова

  • 15:00

    "Кости"/п/ - сериал, с. 4, еп. 8

  • 16:00

    "Забравените" - сериал, еп. 3

  • 17:00

    "Пазителят на Мемфис" -сериал, еп. 10

  • 18:00

    "Такси в Ню Йорк" - Комедия, Екшън, Криминален, САЩ, 2004 г., Режисьор: Тим Стори, Актьори: Дженифър Еспозито, Куин Латифа, Джими Фалън, Хенри Симънс

  • 20:00

    "Хрътките" - актуално предаване с водещ Валентина Войкова

  • 21:00

    "24/7 с Димитър Цонев" - актуално предаване с водещ Димитър Цонев

  • 22:00

    "Целувки и куршум" - Комедия, Трилър, Мистерия, САЩ, 2005 г., Режисьор: Шейн Блек, Актьори: Робърт Дауни Джуниър, Вал Килмър, Мишел Монаган, Корбин Бърнсен, Даш Майхок, Анджела Линдвол, Ариел Уинтер, Джош Ричман, Рокмънд Дънбар, Шанин Сосамон

  • 00:00

    "24/7 с Димитър Цонев"/п./ - актуално предаване с водещ Димитър Цонев

  • 01:00

    "Хрътките"/п./ - актуално предаване с водещ Валентина Войкова

 
  • 06:00

    "Срещу гравитацията"/п./ - сериал, еп. 1, 2

  • 08:00

    "Купонът"/п./- Комедия,Драма, САЩ, 2001 г., Режисьор: Алън Къминг, Дженифър Джейсън Лейг, Актьори: Алън Къминг, Дженифър Джейсън Лейг, Фиби Кейтс

  • 10:00

    ПРЕМИЕРА: "Минал живот" - сериал, еп. 3

  • 11:00

    "Козина: Въображаем портрет на Даян Арбъс" - Драма, Биографичен, САЩ, 2006 г., Режисьор: Стивън Шайнбърг, Актьори: Никол Кидман, Джейн Александър, Робърт Дауни Мл., Тай Бърел, Харис Юлин

  • 13:30

    "Звездите отблизо" - риалити поредица

  • 14:00

    "Кой е човекът?"/п./ - Комедия, Драма, Мистерия, САЩ, 1993 г., Режисьор: Тед Дем, Актьори: Ед Лъвър, Доктор Дре, Айс Ти, Денис Лиъри и др.

  • 16:00

    "Черният красавец" - Приключенски, САЩ, Великобритания, 1994 г., Режисьор: Каролин Томпсън, Актьори: Шон Бийн, Дейвид Тюлис, Джим Картър, Питър Дейвисън, Алън Армстронг, Джон Макенъри.

  • 18:00

    "Аутопсия на извънземно"- Комедия, Фантастика, САЩ, 2006 г., Режисьор: Джони Кембъл, Актьори: Деклан Донъли, Бил Пулман, Хари Дийн Стентън и др.

  • 20:00

    "Минал живот" /п./ - сериал, еп. 3

  • 21:00

    Киновечер: "Доказано жив" - Екшън, Драма, САЩ, 2000 г., Режисьор: Тейлър Хакфорд, Актьори: Ръсел Кроу, Мег Раян, Дейвид Карузо

  • 23:30

    "Козина: Въображаем портрет на Даян Арбъс"/п./ - Драма, Биографичен, САЩ, 2006 г., Режисьор: Стивън Шайнбърг, Актьори: Никол Кидман, Джейн Александър, Робърт Дауни Мл., Тай Бърел, Харис Юлин

 
  • 05:00

    Строителни постижения: Стадионът на "Аризона Кардиналс"

  • 06:00

    Да продадеш колата си: Камионетка "Шевролет"

  • 07:00

    Как са го направили?: Кибритени клечки/ Хром

  • 07:30

    Как са го направили?: Всъдеход/Седла/Брашно и кейкове

  • 08:00

    Чудеса сътворени от човека - Азия: Космическата ракета HII-A

  • 09:00

    Истински измамници: Епизод 9

  • 09:30

    Истински измамници: Епизод 10

  • 10:00

    Истински измамници: Епизод 1

  • 10:30

    Истински измамници: Епизод 2

  • 11:00

    Супер самолети: Орбис

  • 12:00

    Супер самолети: "Мартин Марс"

  • 13:00

    Супер самолети: Херкулес ЕлЦе-130

  • 14:00

    Супер самолети: Ан-124

  • 15:00

    Американски чопър: Първа част

  • 16:00

    Пеша покрай река Амазонка: От Бразилия до Атлантическия океан

  • 17:00

    Оцеляване на предела: Белиз

  • 18:00

    Ловци на митове: Обратно инженерство

  • 19:00

    Как се прави...: Епизод 9

  • 19:30

    Как се прави...: Магнит/ Шунка/ Посребрен чайник/ Изпитателен манекен

  • 20:00

    Сделки: Епизод 1

  • 21:00

    Крале на аукциона: Екипировка за лов на духове

  • 21:30

    Крале на аукциона: Ръчен топ

  • 22:00

    Живот върху въже: Колелото на смъртта

  • 23:00

    Най-добрите сред най-добрите: Гмуркач от спецчастите

  • 00:00

    Двойно оцеляване: Нагоре по реката

  • 01:00

    Ловци на митове: Обратно инженерство

  • 02:00

    Крале на аукциона: Екипировка за лов на духове

  • 02:30

    Крале на аукциона: Ръчен топ

  • 03:00

    Живот върху въже: Колелото на смъртта

  • 04:00

    Най-добрите сред най-добрите: Гмуркач от спецчастите

 
  • 05:10

    "Последно убежище", приключенски екшън - САЩ, 2011, (HD)

  • 07:00

    "Тайният произход: Историята на "ДС Комикс"", документален - САЩ, 2010, (HD)

  • 08:30

    "Лошото момиче", драма - САЩ, 1996, (HD)

  • 10:25

    "Гномео и Жулиета", анимация - Великобритания, 2011, (HD)

  • 11:45

    "Филми и звезди ІV, 37 еп.", документална поредица - Холандия, 2012

  • 12:10

    "Пред родния праг", семейна драма - САЩ, 2008, (HD)

  • 14:00

    "Завист", комедия - САЩ, 2004, (HD)

  • 15:35

    "Писмо на милосърдието", драма - САЩ, 2011, (HD)

  • 17:15

    "Нещо назаем", драма - САЩ, 2011; реж. Люк Грийнфийлд, с Дженифър Гудуин, Кейт Хъдсън, Колин Егълсфийлд, Джон Красински, Стив Хауи, (HD)

  • 19:05

    "Каубои и извънземни", фантастика - САЩ, 2011; реж. Джон Фавро, с Даниъл Крейг, Харисън Форд, Оливия Уайлд, Сам Рокуел, Адам Бийч

  • 21:05

    "Зелена зона", екшън - трилър - Франция, 2010; реж. Пол Грийнграс, с Мат Деймън, Грег Киниър, Брендън Глийсън, Ейми Райън, Джейсън Айзък, (HD)

  • 23:00

    "Убийствени игри", екшън - трилър - САЩ, 2011; реж. Ърни Барбараш, с Жан-Клод Ван Дам, Скот Адкинс, Кевин Чапман, Майкъл Хигс, Бианка Ван Варенберг

  • 00:35

    "Никога не ме оставяй", драма - Великобритания, 2010; реж. Марк Романек, с Кери Мълиган, Андрю Гарфийлд, Кийра Найтли, Сали Хоукинс, Шарлот Рамплинг, (HD)

  • 02:15

    "Сидър Рапидс", комедия - САЩ, 2011, (HD)

  • 03:40

    "Майка нощ", драма - САЩ, 1996, (HD)

 
  • 05:05

    Кралят на тортите: Срамежливи булки и заети сладкари

  • 05:30

    Малки хора - свят голям: Опитай пак

  • 06:00

    Най-добрият майстор готвач на Америка: Епизод 3

  • 06:50

    Кралят на тортите: Къщи, помощ и пътешествие!

  • 07:20

    Кралят на тортите: Слушалки, хеликоптери и белезници

  • 07:45

    Как не трябва да се обличаме: Карли

  • 08:40

    Храна за душата: Епизод 7

  • 09:35

    Кажете ДА на булчинската рокля: Семейна подкрепа

  • 10:00

    Татуировки в Маями: Момичетата на Тим

  • 10:55

    Детски конкурси за красота: Конкурсът "Darling Divas"

  • 11:50

    Опасната Кел: Епизод 7

  • 12:45

    Сладка надпревара: Сладката лешникотрошачка

  • 13:40

    Кралят на тортите: Къщи, помощ и пътешествие!

  • 14:10

    Кралят на тортите: Слушалки, хеликоптери и белезници

  • 14:35

    Как не трябва да се обличаме: Епизод 23

  • 15:30

    Четири сватби в САЩ: Епизод 2

  • 16:25

    Богата булка, бедна булка: Епизод 10

  • 17:20

    Гримьорката Клио: Епизод 25

  • 17:50

    Гримьорката Клио: Епизод 26

  • 18:15

    Кейт и пълният й дом: Епизод 16

  • 19:10

    Най-добрият майстор готвач на Америка: Епизод 7

  • 20:05

    Следващият велик сладкар: Епизод 5

  • 21:00

    Кралят на тортите: Скъпи Бъди

  • 21:55

    Пристрастени към храната: Епизод 6

  • 22:50

    Моята странна мания: Смучене на палец/Бодибилдинг

  • 23:20

    Моята странна мания: Дърпане на коса/Пристрастена към обувките

  • 23:45

    Трима в леглото

  • 00:40

    Татуировки в Ел Ей: Градусите се покачват

  • 01:40

    Кралят на тортите: Скъпи Бъди

  • 02:40

    Пристрастени към храната: Епизод 6

  • 03:40

    Моята странна мания: Смучене на палец/Бодибилдинг

  • 04:10

    Моята странна мания: Дърпане на коса/Пристрастена към обувките

  • 04:35

    Гримьорката Клио: Епизод 25

 
  • 05:00

    "Повелителят на мухите" - Приключенски трилър - САЩ, 1990 г.

  • 07:00

    "Нотинг Хил" - Удостоена с награди романтична комедия - САЩ/Великобритания, 1999 г.

  • 09:00

    "Цялата тази суета" - Удостоена с няколко награди "Оскар" музикална драма - САЩ, 1979 г.

  • 11:00

    "Мъпетите превземат Манхатън" - Семейна комедия - САЩ, 1984 г.

  • 13:00

    "Големият студ" - Номинирана за "Оскар" комедийна драма - САЩ, 1983 г.

  • 15:00

    "Нашивки" - Военна комедия - САЩ, 1981 г.

  • 17:00

    "Обичам те до смърт" - Криминална комедия - САЩ, 1990 г.

  • 19:00

    "Синята лагуна" - Приключенски филм - САЩ, 1980 г.

  • 21:00

    "Децата" - Филм на ужасите - Великобритания, 2008 г.

  • 23:00

    "Заподозреният" - Криминална драма/трилър - САЩ, 1987 г.

  • 01:00

    "Апетит за любов" - Еротичен филм - САЩ, 2011 г.

  • 01:55

    "Тайните на занаята" - Еротичен филм - САЩ, 2003 г.

  • 03:10

    "Горещо и пикантно" - Еротичен филм - Унгария, 2006 г.

 
  • 05:05

    Неделя х 3/п/

  • 05:50

    Любовна песен за Боби Лонг - игрален филм /п/

  • 07:45

    Телепазарен прозорец

  • 08:00

    Вяра и общество с Горан Благоев

  • 09:00

    Денят започва с Култура - тематичен блок за първия учебен ден

  • 10:00

    Лятно кино с БНТ1: Изпити по никое време - игрален филм /България, 1974г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Димитър Ганев, Огнян Желязков, Николай Теохаров, Михаил Лазаров, Войчех Тодоров, Ани Бакалова и др.

  • 11:10

    Виж БиБиСи: "Идва ли краят на Западната цивилизация: Консуматорското общество" - документален филм /5 епизод/п/

  • 12:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 12:30

    Бразди

  • 13:00

    Иде нашенската музика/п/

  • 13:55

    Не искам да си отиваш - игрален филм /Франция, 2007г./, режисьор Бернар Жанжан, в ролите: Ришар Бери, Жюдит Годреш, Жюлиен Боаселие и др.

  • 15:25

    Фортисимо фест: "Музика под звездите 2012" - заключителен концерт

  • 16:55

    Международен турнир по баскетбол /мъже/, мач за 3 и 4 място - пряко предаване от "Арена Армеец"

  • 18:50

    Виж БиБиСи: "Чудният свят на Албер Кан" - документален филм /17 и 18, последен епизод/

  • 19:45

    Лека нощ, деца!: Двете принцеси /1 част/

  • 20:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 20:45

    Най-доброто от "Шоуто на Канала"

  • 21:45

    Лятно кино с БНТ1: Пазачът на фара - игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Даниъл Адамс, в ролите: Ричард Драйфус, Блайт Данър, Том Уисдъм Брус Дърт и др.

  • 23:25

    По света и у нас - информационна емисия

  • 23:30

    Джаз линия: Зона Ц/п/

  • 00:05

    62-ра Международна колоездачна обиколка на България /репортаж/

  • 00:15

    Труден избор - игрален филм /САЩ ,2000г./, режисьор Матю Табак, в ролите: Джеф Голдблум, Ан Хечи, Тимъти Олифант

  • 02:05

    Най-доброто от "Шоуто на Канала"/п/

  • 03:00

    Пазачът на фара - игрален филм /п/

  • 04:35

    Днес и утре/п/

 
  • 05:50

    "Уест Бромич - Челси" - мач от английската Висша Лига, /п/

  • 07:45

    "Макгайвър" - сериал, сезон 2, 2 епизода

  • 10:00

    "Средновековието" - документална поредица

  • 11:00

    " Ел Дорадо" - уестърн с уч. на Джон Уейн, Робърт Мичъм, Джеймс Каан и др.,/п/

  • 13:25

    "Маями Вайс" - сериал, сезон 3

  • 14:25

    "Екстремни граници" - документална поредица

  • 15:25

    "Боен план" - сериал, 2 епизода

  • 16:30

    Студио "Шуменско Premium Football", директно

  • 17:00

    "Манчестър Юнайтед - Уигън" - мач от английската Висша Лига, директно

  • 18:55

    Студио "Шуменско Premium Football", директно

  • 19:25

    "Тайни служби" - сериал

  • 20:30

    "Харлемски нощи" - криминална комедия с уч. на Еди Мърфи, Ричард Прайър, Ред Фокс, Майкъл Лърнър и др.

  • 22:45

    "Белязания" - криминален с уч. на Ал Пачино, Мишел Пфайфър, Мери Елизабет Мастрантонио, Робърт Лоджия, Мъри Ейбрахам и др.

  • 02:00

    "Горещи моменти" - еротика

  • 04:45

    "Средновековието" - документална поредица, /п/

 
  • 05:35

    "Моята среща с Дрю" - драма с уч. на Дрю Баримор, Джон Огъст, Кори Фелдман и др.,/п/

  • 07:20

    "Будю" - комедия с уч. на Катрин Фро, Жерар Де Пардийо, Жерар Жюно и др.

  • 09:45

    "Грабеж" - комедия с уч. на Жан-Пол Белмондо, Ким Катрал, Ги Маршан, Жан-Пиер Мариел, Ив Жак и др.,/п/

  • 12:00

    "Заемателите" - приключенски с уч. на Джон Гудман, Марк Уилямс, Джим Броудбент, Селия Имри, Том Фелтън и др.

  • 13:45

    "Удар със стик 2: Отново на леда" - комедия с уч. на Гари Бизи, Джескиа Стийн, Стивън Болдуин и др.

  • 15:45

    "Неуловим" - екшън с уч. на Джеймс Макавой, Анджелина Джоли, Морган Фрийман, Терънс Стамп, Томас Кречман и др.,/п/

  • 18:00

    "Чък" - сериал, сезон 3

  • 19:00

    "Женени с деца в България" - сериал, 2 епизода

  • 20:00

    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 9

  • 21:00

    "Пазителите" - екшън с уч. на Малин Акерман, Били Кръдъп, Матю Гуди, Партик Уилсън, Карла Гуджино и др.

  • 00:15

    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 9, /п/

  • 01:10

    "Чък" - сериал, сезон 3, /п/

  • 02:00

    "Свети Ейндж" - мистъри с уч. на Кевин Виржини Ледойен, Катриона Маккол и др.

 
  • 05:00

    "Часът на Милен Цветков" - предаване на НТВ /п/

  • 06:00

    "Гостите на "Здравей, България" - предаване на НТВ

  • 07:00

    "Иконостас"

  • 07:30

    "Агро пари" - програма за развитие на селските райони

  • 08:00

    "Събуди се..." - предаване на НТВ

  • 09:30

    "Бейб в града" - с уч. на Магда Жубански, Джеймс Кромуел, Мери Стейн , Мики Руни и др.

  • 11:30

    "Бон Апети" - предаване на НТВ

  • 12:00

    "Специалистите"- предаване на НТВ

  • 14:00

    "Спечели среща с Тад Хамилтън" - с уч. на Топър Грейс, Джош Дюамел, Кейт Босуърт, Нейтън Лейн, Гари Коул, Ейми Смарти др.

  • 16:00

    "Карбовски директно"- публицистично предаване на НТВ 

  • 18:00

    "Отечествен фронт" - предаване на НТВ

  • 19:00

    Новините на Нова - централна емисия

  • 19:30

    Темата на Нова

  • 20:00

    "Дневниците на принцесата 2: Кралски бъркотии"- с уч. на Ан Хатауей, Джули Андрюс, Хектор Елизондо, Калъм Блу, Джон Рийс-Дейвис и др.

  • 22:15

    "Горещо" - телевизионен таблоид с Венета Райкова

  • 23:20

    "Елизабеттаун"- с уч. на Алек Болдуин, Орландо Блум, Сюзън Сърандън, Кирстен Дънст, Брус Макгил, Джуди Гриър и др.

  • 01:45

    "Страх в мрака"- с уч. на Кевин Зигърс, Джеси Джеймс, Рейчъл Скарстен и др.

  • 03:30

    Новините на Нова - централна емисия /п/

  • 04:15

    "Синът на Чъки" - с уч. на Дженифър Тили, Брад Дуриф, Били Бойд, Редмен, Хана Спиърит и др.

 
  • 05:10

    "Комисията Павлов", коментарно шоу, повторение

  • 05:35

    "Баркод", потребителско информационно шоу, повторение

  • 06:05

    "Нещата от живота", ток шоу, повторение

  • 06:35

    "Братс", анимация, сезон 2, еп. 3 и 4

  • 07:30

    Часът на Nickelodeon: "Спондж Боб", анимация, сезон 7, еп. 16

  • 08:00

    "Уикенд с Миа Сантова", новинарско-коментарна рубрика

  • 09:00

    "Факторът Кошлуков", публицистично обзорно предаване

  • 11:45

    "Уикенд с Миа Сантова", новинарско-коментарна рубрика

  • 13:00

    "Сутрешен блок", комедиен сериал, България, еп. 21 и 22; В ролите: Тодор Колев, Албена Христова, Александър Хаджибеломорски

  • 14:00

    "Вещици близначки", комедия, САЩ, 2005; В ролите: Тиа Маури, Тамера Маури, Кристън Уилсън, Патрик Фабиан;

  • 15:40

    "Вещици близначки 2", комедия, САЩ, 2005; В ролите: Тиа Маури, Тамера Маури, Кристън Уилсън, Патрик Фабиан;

  • 17:30

    ‘Top Gear’, телевизионно шоу на BBC за автомобили

  • 18:30

    "Добър вечер, България", централна емисия Новини

  • 19:15

    "Неуловимите", разследваща журналистика

  • 20:00

    "Войната на Харт", военна драма, САЩ, 2002; В ролите: рус Уилис, Колин Фарел, Терънс Хауард;

  • 22:25

    Новини

  • 22:30

    "Марихуана", криминална драма, комедия, САЩ, 2009; В ролите: Едуард Нортън, Кери Ръсел, Хенри Нилсън;

  • 00:20

    "Сърцето на мрака", екшън трилър, ужаси, САЩ, 2008; В ролите: Томас Джейн, Рон Пърлман, Джон Малкович

  • 02:15

    "Факторът Кошлуков", публицистично обзорно предаване, повторение

  • 04:45

    "Сутрешен блок", комедиен сериал, България, еп. 21, повторение

 
Реклама