Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах
Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 07:00

    Животни трепачи: Епизод 1

  • 07:25

    Имението на сурикатите: Разделени

  • 07:50

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 21

  • 08:15

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 22

  • 08:40

    Хипопотамката Джесика

  • 09:35

    Ниво за напреднали: Хърватия

  • 10:00

    Кучета 101: Дизайнерски кучета

  • 10:55

    Маймунски живот: Епизод 3

  • 11:20

    Ветеринарят чудак: Епизод 5

  • 11:50

    Зоополиция "Маями": Епизод 5

  • 12:45

    Ветеринари стажанти в спешното: Емоционални изпитания

  • 13:10

    Приют за домашни любимци: Епизод 24

  • 13:40

    Зоополицаите на Маями: Спасяване на мечка

  • 14:35

    Помощ за дивата природа: Епизод 3

  • 15:00

    Зооинспектори: На фронтовата линия: Епизод 8

  • 15:30

    Ловеца на крокодили: Крокодили в града

  • 16:25

    С Ник Бейкър при чудатите животни: Китова акула

  • 17:20

    Макс следотърсача: Епизод 2

  • 18:15

    Приключенията на Остин Стивънс: Последната змия

  • 19:10

    Сам сред мечки: Нашествието на мечките-гризли

  • 19:40

    Сам сред мечки: Подхранване на спора

  • 20:10

    Котки 101: американска късокосместа, савана, шотландска клепоуха, персийска, рагдол, сфинкс

  • 21:05

    Кучета 101: Дизайнерски кучета

  • 22:00

    Най-страшните ви кошмари с животни: Кървав понеделник/Изпитание с отрова

  • 22:55

    Зоополицаите на Финикс: Борба за живот

  • 23:50

    Нападения на акули 2

  • 00:45

    Диви и истински: Нападението на берлинската бяла мечка

  • 01:40

    Хипопотамката Джесика

  • 02:35

    Диви и истински: Кошмарите на майката-природа

  • 03:30

    Жив съм: Бойни полета

  • 04:25

    Нападения на акули 2

  • 05:20

    Диви и истински: Нападението на берлинската бяла мечка

  • 06:10

    Зооинспектори: На фронтовата линия: Епизод 8

  • 06:35

    Плячка срещу хищник: Скорост

 
  • 06:30

    "Феликс и дивите животни" - сериал

  • 06:55

    "Карен в действие" - детска програма

  • 07:20

    "Сиси" - анимационен сериал

  • 08:05

    "Гауейн" - анимационен сериал

  • 08:30

    "Клуб на тигровите патета" - детска програма

  • 09:00

    "Знанията те правят ас" - детско шоу

  • 09:40

    "Пиперените зрънца" - сериал

  • 10:10

    "Децата от Алстертал" - сериал

  • 10:35

    "Вили иска да знае"

  • 11:03

    "Тони Голдвашер" - игрален филм, ФРГ, 2008

  • 12:30

    200 години Октомврийски празник на бирата - откриването в Мюнхен

  • 14:30

    Спорт екстра: DTM в Ошерслебен, квалификация - пряко

  • 16:00

    Новини

  • 16:03

    Портрети: Братята Вепер

  • 16:30

    "Тим Малцер готви!" - кулинарно шоу

  • 17:00

    Световни пътешествия

  • 17:30

    Журнал Европа

  • 18:00

    Новини

  • 18:03

    ARD-консултация

  • 18:30

    "Горещи теми" - булеварден журнал

  • 18:50

    Новини

  • 19:00

    Спортен преглед, вкл. футбол от Бундеслигата

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    Фолклорна програма с Анди Борг

  • 23:35

    "Темите на деня" - новини и коментари

  • 00:00

    Бокс: Ензо Макаринели - Александър Френкел; Натан Клевърли - Каро Мурат - пряко от Бирмингам

  • 02:05

    "Мокри пари" - игрален филм, САЩ, 1997

  • 03:40

    "Гнездо на плъхове: Целуни ме смъртоносно" - игрален филм, САЩ, 1955

  • 05:20

    Журнал Европа

  • 05:50

    Новини

 
  • 07:10

    "Eli Stone" - 2 сезон, 9 еп., драма - САЩ, 2008

  • 08:05

    "Survivor - Острови Фиджи" - 14 сезон, 1 еп., риалити - САЩ, 2006

  • 09:00

    "Превратностите на живота" - 1 сезон, 10 еп., драма - САЩ, 2009

  • 09:55

    "Старгейт" - 10 сезон, 20 еп., научна фантастика - САЩ, 2006

  • 10:50

    "Старгейт. Атлантис" - 1 сезон, 1 еп., научна фантастика - САЩ, 2004

  • 11:45

    "Първобитен свят" - 1 сезон, 5 еп., екшън - Великобритания, 2007

  • 12:40

    "Eli Stone" - 2 сезон, 9 еп., драма - САЩ, 2008

  • 13:35

    "Адвокатите" - 2 сезон, 4 еп., криминална драма - САЩ, 1997

  • 14:30

    "Всичките светии" - 6 сезон, 27 еп., драма - Австралия, 2003

  • 15:25

    "Survivor - Токантинс" - 18 сезон, 14 еп., риалити - САЩ, 2009

  • 16:20

    "Eli Stone" - 2 сезон, 9 еп., драма - САЩ, 2008

  • 17:15

    "Превратностите на живота" - 1 сезон, 10 еп., драма - САЩ, 2009

  • 18:10

    "Адвокатите" - 2 сезон, 4 еп., криминална драма - САЩ, 1997

  • 19:05

    "Д-р Хаус" - 3 сезон, 4 еп., драма - САЩ, 2006

  • 20:00

    "Превратностите на живота" - 1 сезон, 11 еп., драма - САЩ, 2009

  • 21:00

    "От местопрестъплението. Ню Йорк" - 5 сезон, 19 еп., криминална драма - САЩ, 2008

  • 22:00

    "Секс до дупка" - 3 сезон, 1 еп., комедия - САЩ, 2009

  • 22:40

    "Спасете ме!" - 5 сезон, 11 еп., комедия - САЩ, 2009

  • 23:40

    "Спасете ме!" - 5 сезон, 12 еп., комедия - САЩ, 2009

  • 00:40

    "Хоторн" - 1 сезон, 1 еп., драма - САЩ, 2009

  • 01:35

    "Секс до дупка" - 3 сезон, 1 еп., комедия - САЩ, 2009

  • 02:15

    "Първобитен свят" - 1 сезон, 5 еп., екшън - Великобритания, 2007

 
  • 00:30

    "Съдружници по неволя" - 1 сезон, 12 еп., комедия - САЩ, 1985

  • 01:30

    "Хората на Пако" - 3 сезон, 17 еп., екшън - Испания, 2007

  • 03:05

    "Петрочели" - 2 сезон, 14 еп., криминален - САЩ, 1976

  • 04:00

    "Ангелите на Чарли" - 5 сезон, 10 еп., криминален - САЩ, 1980

  • 04:55

    "Съдружници по неволя" - 1 сезон, 12 еп., комедия - САЩ, 1985

  • 12:00

    "Всичките светии" - 5 сезон, 28 еп., криминална драма - Австралия, 2002

  • 12:55

    "Съдружници по неволя" - 2 сезон, 9 еп., комедия - САЩ, 1986

  • 13:50

    "Съдружници по неволя" - 2 сезон, 10 еп., комедия - САЩ, 1986

  • 14:45

    "Дювал и Морети" - 1 сезон, 7 еп., криминален - Франция, 2007

  • 15:40

    "Дювал и Морети" - 1 сезон, 8 еп., криминален - Франция, 2007

  • 16:35

    "Ларго Уинч" - 1 сезон, 16 еп., екшън - Франция, 2001

  • 17:30

    "Съдружници по неволя" - 2 сезон, 9 еп., комедия - САЩ, 1986

  • 18:25

    "Съдружници по неволя" - 2 сезон, 10 еп., комедия - САЩ, 1986

  • 19:20

    "Старски и Хъч" - 1 сезон, 14 еп., криминален - САЩ, 1975

  • 20:15

    "Старски и Хъч" - 1 сезон, 15 еп., криминален - САЩ, 1975

  • 21:10

    "Ларго Уинч" - 1 сезон, 17 еп., екшън - Франция, 2001

  • 22:05

    "Съдружници по неволя" - 2 сезон, 9 еп., комедия - САЩ, 1986

  • 23:00

    "Съдружници по неволя" - 2 сезон, 10 еп., комедия - САЩ, 1986

  • 00:05

    "Коломбо" - 4 сезон, 1 еп., криминален - САЩ, 1974

  • 01:30

    "Ларго Уинч" - 1 сезон, 17 еп., екшън - Франция, 2001

  • 02:25

    "Старски и Хъч" - 1 сезон, 14 еп., криминален - САЩ, 1975

  • 03:20

    "Старски и Хъч" - 1 сезон, 15 еп., криминален - САЩ, 1975

  • 04:15

    "Коломбо" - 4 сезон, 1 еп., криминален - САЩ, 1974

 
  • 01:30

    "Ловци на духове" - 3 сезон, 10 еп., мистерия - САЩ, 2006

  • 02:20

    "Бойна звезда "Галактика"" - 2 сезон, 18 еп., научна фантастика - САЩ, 2004

  • 03:10

    "До краен предел" - 3 сезон, 17 еп., мистерия - САЩ, 1997

  • 04:00

    "Star Trek. Оригиналният сериал" - 3 сезон, 18 еп., научна фантастика - САЩ, 1968

  • 04:55

    "Старгейт. Атлантис" - 2 сезон, 10 еп., научна фантастика - САЩ, 2005

  • 09:00

    "Телешоп" - 1 сезон, 3 еп. - на унгарски език

  • 10:00

    "До краен предел" - 3 сезон, 9 еп., мистерия - САЩ, 1997

  • 11:00

    "До краен предел" - 3 сезон, 10 еп., мистерия - САЩ, 1997

  • 12:00

    "Телешоп" - 1 сезон, 4 еп. - на унгарски език

  • 14:00

    "Ловци на духове" - 2 сезон, 5 еп., мистерия - САЩ, 2005

  • 15:00

    "Старгейт" - 8 сезон, 9 еп., научна фантастика - САЩ, 2004

  • 16:00

    "Старгейт" - 8 сезон, 10 еп., научна фантастика - САЩ, 2004

  • 17:00

    "Доктор Ху IV." - 4 сезон, 1 еп., приключенски - Великобритания, 2008

  • 18:00

    "Доктор Ху IV." - 4 сезон, 2 еп., приключенски - Великобритания, 2008

  • 19:00

    "Първобитен свят" - 3 сезон, 2 еп., екшън - Великобритания, 2009

  • 20:00

    "До краен предел" - 3 сезон, 9 еп., мистерия - САЩ, 1997

  • 21:00

    "До краен предел" - 3 сезон, 10 еп., мистерия - САЩ, 1997

  • 22:00

    "Светилището" - 2 сезон, 6 еп., научна фантастика - Канада, 2009

  • 23:00

    "Светилището" - 2 сезон, 7 еп., научна фантастика - Канада, 2009

  • 00:00

    "Другитe" - 1 сезон, 3 еп., научна фантастика - САЩ, 2000

  • 01:00

    "Другитe" - 1 сезон, 4 еп., научна фантастика - САЩ, 2000

  • 02:00

    "Ловци на духове" - 2 сезон, 6 еп., мистерия - САЩ, 2005

  • 03:00

    "Инуяша" - 2 сезон, 103 еп., аниме - Япония, 2005

  • 03:30

    "Инуяша" - 2 сезон, 104 еп., аниме - Япония, 2005

  • 04:00

    "До краен предел" - 3 сезон, 9 еп., мистерия - САЩ, 1997

  • 04:50

    "До краен предел" - 3 сезон, 10 еп., мистерия - САЩ, 1997

 
  • 00:40

    "Непокорните" - тв сериал

  • 01:40

    "Залог по-голям от живота" - тв сериал

  • 02:35

    "Почасово заплащане" - тв сериал

  • 03:40

    "Споделете с мен" - предаване с Георги Бедников /п/

  • 04:40

    "Понтормо" - драма

  • 06:20

    "Страници от живота" - тв сериал

  • 07:20

    "Спортен бридж" - документална поредица

  • 08:00

    "Алфред Квак" - сериен аним. филм

  • 08:27

    "Изворче" - детско фолклорно предаване

  • 09:00

    "Тейлър" - сериен аним. филм

  • 09:30

    "Законът на Мърфи" - криминален сериал

  • 10:30

    "Истории за принцеси" - сериен аним. филм

  • 11:00

    "Думи на живот" - религиозно предаване /п/

  • 11:45

    "Фолклорна трапеза" - фолклорно предаване

  • 13:00

    "Гледка от люлката " - комедия

  • 14:45

    Музикален микс. Българска музика

  • 14:55

    "Тунинг мания" - документална поредица

  • 15:30

    "Алфред Квак" - сериен аним. филм

  • 16:00

    "Часът на блондинките" /п/ - предаване с Патриция Кирилова

  • 17:00

    "Студио арт" - (5 епизод) /п/

  • 17:30

    "Лисичи разкази" - тв сериал

  • 18:00

    "Споделете с мен" - предаване с Георги Бедников /п/

  • 19:00

    Музикален микс

  • 19:40

    "Докоснат от съдбата" - драма

  • 21:20

    "Без посока" - екшън

  • 23:00

    "Ретро ерогенна зона" - шоу предаване

  • 23:40

    "Зандалии" - трилър

  • 01:25

    "Фолклорна трапеза" - фолклорно предаване

  • 02:30

    "Гледка от люлката " - комедия

  • 04:10

    "Докоснат от съдбата" - драма

  • 06:05

    "Без посока" - екшън

 
  • 06:00

    "Физиотоника"

  • 06:30

    "Най-смешните..." /п./

  • 07:00

    "Приключенията на Ин и Ианг" - детски сериал

  • 08:00

    "Капитан Фламинго" - детски сериал

  • 08:30

    "Кой е по-по-най-" - детско шоу с водещ бате Енчо

  • 09:30

    "Кухнята на Звездев" - кулинарно шоу с Иван Звездев

  • 10:00

    "Модерно" - токшоу с водещ Радост Драганова

  • 11:00

    "Търси се..." - токшоу с водещи Меги и Нели

  • 12:00

    "Глобусът" - предаване за туризъм с водещ Карина Караньотова

  • 12:30

    "Най-смешните животни и хора на планетата"

  • 13:00

    "Любовта побеждава" - Романтична драма, Германия, 2007, Режисьор. Дитер Кехлер, В ролите. Кристиан Фолф, Диана Кьорнер, Сузане Беркхемер, Кристине Райнхарт и други

  • 15:00

    "Отчаяни съпруги" - сериал, сезон 5, еп. 23

  • 16:00

    "Разбулените тайни на магията" - шоу програма

  • 17:00

    "Море от любов" - романтично токшоу с водещ Наталия Симеонова

  • 18:00

    "Сеизмограф" - предаване за полемика и анализи с водещ Светла Петрова

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 20:00

    "Пълна лудница" - комедийно шоу

  • 21:00

    "Аламинут" - комедийно шоу

  • 22:00

    bTV Новините - късна емисия

  • 22:30

    "Междузвездни войни. Епизод I - Невидима заплаха" - Екшън, фентъзи, САЩ, 1999 г., Режисьор. Джордж Лукас, В ролите. Лиам Нийсън, Натали Портман, Юън Макгрегър, Джейк Лойд, Перлина Аугуст, Иън Макдърмид и други

  • 01:00

    "Престъпна страст" - Трилър, САЩ, 2005, Режисьор. Ричард Рой, В ролите. Дина Майер, Джонатан Хигинс, Ейми Слоун, Джон Бренън, Луи-Филип Дандено, Хари Стандйофски и други

  • 02:40

    "Любовта побеждава" /п./

  • 04:20

    "Разбулените тайни на магията" /п./

  • 05:00

    "Глобусът" /п./

  • 05:30

    "Най-смешните..." /п./

 
  • 06:00

    "Повелителят на зверовете" /п./- сериал, с.2, еп. 21

  • 07:00

    "Гръм в Рая"/п./- сериал, еп. 7

  • 08:00

    "Къща за кукли" /п./- сериал, еп. 10

  • 09:00

    "Втори шанс" - сериал, с.1, еп. 5

  • 10:00

    "Втори шанс"- сериал, с.1, еп. 6

  • 11:00

    "Сам вкъщи" /п./ - Семейна комедия, САЩ, 1990 г., Режисьор. Крис Кълъмбъс, В ролите. Макколи Кълкин, Джо Пеши, Даниъл Стърн, Катрин О'Хара, Джон Кенди и др.

  • 13:00

    "Гръм в Рая" /п./- сериал, еп. 8

  • 14:00

    "В Америка" /п./ - Драма, САЩ, Великобритания, Ирландия, 2002 г., Режисьор. Джим Шеридън, В ролите. Пeди Консидайн, Саманта Мортън, Сара Болджър, Ема Болджър и др.

  • 16:00

    "Подводница U571" /п./ - Военен екшън, Драма, САЩ, 2000 г., Режисьор. Джонатан Мостоу, В ролите. Джейк Уебер, Харви Кайтел, Джон Бон Джоуви, Матю Макконъхи и др.

  • 18:00

    "Повелителят на зверовете" - сериал, с.2, еп. 22

  • 19:00

    "Къща за кукли" - сериал, еп. 11

  • 20:00

    Киновечер. "Бебето беглец" - Семейна комедия, САЩ, 1994 г., Режисьор. Патрик Рийд Джонсън, В ролите. Джо Пантолиано, Джо Мантеня, Лара Флин Бойл, Брайън Хейли и др.

  • 22:00

    "Гръм в Рая" - сериал, еп. 9

  • 23:00

    Късно кино. "Плъхове" - Ужаси, Трилър, САЩ, 2002 г., Режисьор. Джон Лафиа, В ролите. Медхен Емик, Винсънт Спано, Шон Майкъл Хоуард, Дейви Чейз и др.

  • 01:00

    "Къща за кукли" /п./- сериал, еп. 10

 
  • 06:00

    "Малкълм" /п./- комедиен сериал, с. 5, еп. 16

  • 06:30

    "Малкълм" /п./- комедиен сериал, с. 5, еп. 17

  • 07:00

    "Малкълм" /п./- комедиен сериал, с. 5, еп. 18

  • 07:30

    "Бар "Наздраве" /п./- сериал, еп. 172

  • 08:00

    "Бар "Наздраве" /п./- сериал, еп. 173

  • 08:30

    "Бар "Наздраве" /п./- сериал, еп. 174

  • 09:00

    "Изгубеното съкровище на Фиджи"- сериал, еп. 9

  • 09:30

    "Изгубеното съкровище на Фиджи"- сериал, еп. 10

  • 10:00

    "Белите не могат да скачат" /п./ - Комедия, САЩ, 1992 г., Режисьор. Рон Шелтън, В ролите. Уесли Снайпс, Уди Харелсън, Роузи Перез, Тайра Феръл и др.

  • 12:00

    "Карълайн в града"- комедиен сериал, еп. 41

  • 12:30

    "Карълайн в града"- комедиен сериал, еп. 42

  • 13:00

    "Глупостите на Пен и Телър"- комедиен сериал, еп. 8

  • 13:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 14:00

    "Новият политик"- комедиен сериал, еп. 13

  • 14:30

    "Новият политик"- комедиен сериал, еп. 14

  • 15:00

    "Всички обичат Реймънд"- комедиен сериал, с. 7, еп. 3

  • 15:30

    "Всички обичат Реймънд"- комедиен сериал, с. 7, еп. 4

  • 16:00

    "Всички обичат Реймънд" - комедиен сериал, с. 7, еп. 5

  • 16:30

    "Всички обичат Реймънд" - комедиен сериал, с. 7, еп. 6

  • 17:00

    "Всички обичат Реймънд"- комедиен сериал, с. 7, еп. 7

  • 17:30

    "Всички обичат Реймънд"- комедиен сериал, с. 7, еп. 8

  • 18:00

    "Изгубеното съкровище на Фиджи" /п./- сериал, еп. 9

  • 18:30

    "Изгубеното съкровище на Фиджи" /п./- сериал, еп. 10

  • 19:00

    "Карълайн в града" /п./ - комедиен сериал, еп. 41

  • 19:30

    "Хайде, смейте се!" - комедиен сериал, еп. 1

  • 20:00

    "Хайде, смейте се!" - комедиен сериал, еп. 2

  • 20:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 21:00

    "Девет месеца" - Романтична комедия, САЩ, 1995 г., Режисьор. Крис Кълъмбъс, В ролите. Хю Грант, Джулиан Мур, Том Арнолд, Джоан Кюсак, Робин Уилямс и др.

  • 23:00

    "Първична сила" - седмично шоу на Световната федерация по кеч, еп. 900

  • 00:00

    "Глупостите на Пен и Телър" /п./- комедиен сериал, еп. 8

  • 00:30

    "Новият политик" /п./- комедиен сериал, еп. 13

  • 01:00

    "Новият политик" /п./- комедиен сериал, еп. 14

  • 01:30

    "Всички обичат Реймънд" /п./- комедиен сериал, с. 7, еп. 3

  • 02:00

    "Всички обичат Реймънд" /п./- комедиен сериал, с. 7, еп. 4

  • 02:30

    "Всички обичат Реймънд" /п./- комедиен сериал, с. 7, еп. 5

  • 03:00

    "Всички обичат Реймънд" /п./- комедиен сериал, с. 7, еп. 6

  • 03:30

    "Всички обичат Реймънд" /п./- комедиен сериал, с. 7, еп. 7

  • 04:00

    "Всички обичат Реймънд" /п./- комедиен сериал, с. 7, еп. 8

  • 04:30

    "Карълайн в града" /п./- комедиен сериал, еп. 42

  • 05:00

    "Хайде, смейте се! " /п./ - комедиен сериал, 1

  • 05:30

    "Хайде, смейте се! " /п./ - комедиен сериал, 2

 
  • 04:00

    "Най-добрият ми приятел е маймуна"

  • 04:25

    "Невероятните неприключения на Флапджак"

  • 04:50

    "Домът на Фостър за въображаеми приятели"

  • 05:15

    "Чаудър"

  • 05:40

    "Лагерът Ласло"

  • 06:05

    "Домът на Фостър за въображаеми приятели"

  • 06:30

    "Елиът Хлапето"

  • 06:55

    "Шантавите рисунки"

  • 07:20

    "Добрият Ед"

  • 07:45

    "Лагерът Ласло"

  • 08:10

    "Бакуган: Бойци в действие"

  • 08:35

    "Бен 10"

  • 09:00

    "Cartoon Network кино: "Аферата Скуби Ду"

  • 09:50

    "Том и Джери"

  • 10:40

    "Шантавите рисунки"

  • 11:05

    "Скуби Ду"

  • 11:30

    "Чаудър"

  • 11:55

    "Домът на Фостър за въображаеми приятели"

  • 12:20

    "Роботбой"

  • 12:45

    "Герои: 108"

  • 13:10

    "Най-добрият ми приятел е маймуна"

  • 13:35

    "Кунг фу пилета"

  • 14:00

    "Самурай Джак"

  • 14:25

    "Фантастичната четворка"

  • 14:50

    "Скункс фу"

  • 15:05

    "Секретните Сатърдей"

  • 15:30

    "Бен 10"

  • 15:55

    "Елиът Хлапето"

  • 16:20

    "Домът на Фостър за въображаеми приятели"

  • 16:45

    "Чаудър"

  • 17:10

    "Бен Тен: Извънземна сила"

  • 17:35

    "Батман: Дръзки и смели"

  • 18:00

    "Смях до сълзи"

  • 19:15

    "Том и Джери"

  • 19:25

    "Бакуган: Бойци в действие - Нова Вестроя"

  • 19:50

    "Роботбой"

  • 20:15

    "Батман: Дръзки и смели"

  • 20:40

    "Самурай Джак"

  • 21:05

    "Междузвездни войни: Войните на клонираните"

  • 21:30

    "Бен Тен: Извънземна сила"

  • 21:55

    "Шантавите рисунки"

 
  • 00:55

    "Паднали ангели" - ужаси - САЩ, 2006; реж. Джеф Томас, с Майкъл Дорн, Ейдриън Къри, Бил Мосли, Кевин МакКарти, Майкъл Бериман

  • 02:25

    "Скитникът в платата" - уестърн - САЩ, 1973

  • 04:05

    "Отворената врата" - ужаси - САЩ, 2008

  • 05:35

    "Флирт" - драма - САЩ, 1995

  • 07:00

    "Далече, далече" - романтика - САЩ, 1992

  • 09:15

    "Честита Нова Година!" - комедия - САЩ, 1987

  • 10:35

    "71 фрагмента от хронологията на шанса" - драма - Австрия, 1994

  • 12:15

    "Роки" - драма - САЩ, 1976

  • 14:10

    "Аз знам, ти знаеш" - драма - Великобритания, 2008

  • 15:30

    "Издайникът" - трилър - САЩ, 2008

  • 17:00

    "Бащата на Джована" - драма - Италия, 2008; реж. Пупи Авати, с Силвио Орландо, Франческа Нери, Ецио Греджо, Алба Роруочър,

  • 18:45

    "Далече, далече" - романтика - САЩ, 1992; реж. Рон Хауърд, с Том Круз, Никол Кидман, Томас Гибсън, Робърт Проски, Барбара Бабкок

  • 21:00

    "Прекъснати връзки" - драма - Великобритания, 2008; реж. Сали Апрахамян, с Дорали Роса, Дан Фреденбърг, Пол Бетани, Оливия Уилямс, Хариет Уолтър

  • 22:30

    "Играта" - трилър - САЩ, 1997; реж. Дейвид Финчър, с Майкъл Дъглас, Шон Пен, Дебора Кара Ънгър, Джеймс Ребхорн, Питър Донат

  • 00:35

    "Кръвни братя" - екшън - Тайван, 2007; реж. Алекси Тан, с Даниел Ву, Йе Лиу, Ки Шу, Тони Янг, Чен Чанг

  • 02:10

    "Нашествието на крадци на тела" - ужаси - САЩ, 1978

  • 04:05

    "Американски гангстер" - криминален - САЩ, 2007

 
  • 01:40

    "Заразно зло. Дегенерация" - анимация - Япония, 2008

  • 03:15

    "Купонът е мой" - драма - САЩ, 1996

  • 05:05

    "Дом на разрастващата се любов" - комедия - Финландия, 2009

  • 07:00

    "На гости в Индия" - драма - Великобритания, 1984

  • 09:40

    "Стената на Адам" - драма - Канада, 2008

  • 11:15

    "Вестникарски лъв" - драма - САЩ, 1968

  • 13:00

    "Най-добрите холивудски режисьори I, 10 еп. - Бари Зоненфелд" - документална поредица - Франция, 2009

  • 13:25

    "Вярата и животът" - драма - Дания, 2008

  • 15:15

    "Птичарят от Алкатраз" - биографичен - САЩ, 1962

  • 17:40

    "Добре дошли" - драма - Франция, 2009; реж. Филип Лиоре, с Венсан Линдон, Фира Айверди, Одри Дана, Деря Айверди, Тири Годар

  • 19:25

    "Стената на Адам" - драма - Канада, 2008; реж. Майкъл МакКензи, с Джеси Аарън Дуайър, Флевия Бечара, Пол Амарани, Максим Рой, Гейбриъл Гаскон

  • 21:00

    "Нотите на живота" - драма - САЩ, 1995; реж. Стивън Херек, с Ричард Драйфус, Глен Хедли, Джей Томас, Олимпия Дукакис, Уилям Х. Мейси

  • 23:20

    "Жена зад волана" - драма - САЩ, 2008; реж. Джеймс Мотерн, с Мишел Монаган, Нейтън Филиън, Бенджамин Брат, Джоуи Лорън-Адамс, Джими Бенет

  • 00:55

    "Паднали ангели" - ужаси - САЩ, 2006; реж. Джеф Томас, с Майкъл Дорн, Ейдриън Къри, Бил Мосли, Кевин МакКарти, Майкъл Бериман

  • 02:25

    "Скитникът в платата" - уестърн - САЩ, 1973

  • 04:05

    "Отворената врата" - ужаси - САЩ, 2008

  • 05:35

    "Флирт" - драма - САЩ, 1995

 
  • 00:30

    Спорт

  • 01:00

    Световен преглед

  • 01:30

    Пари

  • 02:30

    Из Европа

  • 03:00

    Новините на Америка

  • 03:30

    Шоубизнес

  • 04:00

    Шоуто на Лари Кинг

  • 05:30

    Нюзрум

  • 06:30

    Американско издание

  • 07:30

    Здраве

  • 08:30

    Бизнес

  • 09:30

    Световен ритъм

  • 10:30

    Спорт

  • 11:00

    Шоуто на Лари Кинг

  • 12:30

    Спорт

  • 13:30

    CNNdotCOM

  • 14:30

    Парите тази седмица

  • 15:30

    Световни репортажи

  • 16:30

    Здраве

  • 17:30

    Спорт

  • 18:30

    Голф

  • 19:00

    Африка отблизо

  • 19:30

    Нетрадиционен бизнес

  • 20:00

    Световни новини

  • 20:30

    Новини от шоубизнеса

  • 21:30

    Световен ритъм

  • 22:30

    Мода

  • 23:30

    Артклуб

  • 00:30

    Спорт

  • 01:00

    Световен преглед

  • 01:30

    Из Европа

  • 02:30

    Шоубизнесът през седмицата

  • 03:00

    Световен преглед

  • 03:30

    Дипломатически лиценз

  • 04:00

    Лари Кинг уикенд

  • 05:00

    Световен преглед

  • 05:30

    Еванс, Новак, Хънт и Шийлдс

  • 06:00

    Световни новини

  • 06:30

    Двете страни с Джеси Джаксън

 
  • 06:00

    Да продадеш колата си: "Мазда MX5" - първа част

  • 06:25

    Депо за разфасоване: Лондонски гараж: Епизод 11

  • 07:15

    Пътят на торнадото: Екстаз

  • 08:10

    Смъртоносен улов: Стаен гняв

  • 09:05

    Оцеляване на предела: Знаменитости

  • 10:00

    Строителни постижния: Електроснабдителната мрежа на Рио де Жанейро

  • 10:55

    Мегапроекти: Подземен град

  • 11:50

    Строители спасители: "Бота ди вино"

  • 12:45

    Бойни машини и ко.: Възраждането на "Язовеца"

  • 13:40

    Депо за разфасоване: Лондонски гараж: Епизод 11

  • 14:35

    Моторен рев в Средния запад: Последна обиколка

  • 15:30

    Автонадпревара: Кола на въздушна възглавница

  • 16:25

    Как се прави...: Епизод 5

  • 16:55

    Как става това?: Пневматичен чук/Детектор за дим/Електромер/ Пречиствател на въздух

  • 17:20

    Мощните кораби: "Феърплейър"

  • 18:15

    Строителни постижния: Електроснабдителната мрежа на Рио де Жанейро

  • 19:10

    Строители спасители: "Бота ди вино"

  • 20:05

    Пета предавка: Епизод 1

  • 20:35

    Пета предавка: Епизод 2

  • 21:00

    Автонадпревара: Шофиране по вода

  • 21:55

    Екстремни возила

  • 22:50

    Американски дървосекачи: Ад на шосето

  • 23:45

    Смъртоносен улов: Стаен гняв

  • 00:40

    Зад решетките в чужбина: Марк

  • 01:40

    Пътят на торнадото: Екстаз

  • 02:40

    Американски дървосекачи: Ад на шосето

  • 03:40

    Как се прави...: Епизод 5

  • 04:05

    Пета предавка: Епизод 1

  • 04:35

    Пета предавка: Епизод 2

  • 05:00

    Автонадпревара: Шофиране по вода

 
  • 00:30

    "Малки хора, свят голям"

  • 01:25

    "Извайване на тялото"

  • 02:15

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 03:10

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 04:10

    "Без резервации: Индия"

  • 04:55

    "Моята гръцка кухня"

  • 05:45

    "Построи, купи или възстанови"

  • 06:05

    "Реставраторът"

  • 07:00

    "Джон и Кейт Плюс 8"

  • 07:25

    "Господарят на тортите"

  • 07:55

    "Малки хора, свят голям"

  • 08:20

    "Кажете ДА на булчинската рокля"

  • 08:50

    "Моята гръцка кухня"

  • 09:15

    "Пазар за хищници"

  • 09:45

    "Без резервации: Пурето Рико"

  • 10:40

    "Построи, купи или възстанови"

  • 11:30

    "Вземете си готвач"

  • 11:55

    "Кажете ДА на булчинската рокля"

  • 12:25

    "Детски конкурси за красота"

  • 13:10

    "Джон и Кейт Плюс 8"

  • 14:05

    "Малки хора, свят голям"

  • 14:30

    "Кажете ДА на буличнсака рокля"

  • 14:55

    "Конкурс за торти"

  • 15:40

    "Построи, купи или възстанови"

  • 16:35

    "Продайте тази къща"

  • 17:00

    "Детски конкурси за красота"

  • 17:50

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 18:40

    "Татуировки в Маями"

  • 19:30

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 20:20

    "Малки хора, свят голям"

  • 20:45

    "Кажете ДА на булчинската рокля"

  • 21:10

    "Конкурс за торти"

  • 22:00

    "Детски конкурси за красота"

  • 22:50

    "Татуировки в Маями"

  • 23:40

    "Извайване на тялото"

  • 00:30

    "Малки хора, свят голям"

  • 00:55

    "Господарят на тортите"

  • 01:25

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 02:15

    "Конкурс за торти"

  • 03:10

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 04:10

    "Детски конкурси за красота"

  • 04:55

    "Докато теб те нямаше"

  • 05:45

    "Най-богатите хора в света"

  • 06:05

    "Продайте тази къща"

 
  • 00:45

    "Мега зверовете"

  • 01:40

    "Атлас 4Д"

  • 02:35

    "Мутанти"

  • 04:30

    "Нефт, пот и платформи"

  • 05:20

    "Наука за оръжията"

  • 06:10

    "Градовете, които построихме: Ню Йорк"

  • 07:00

    "Бойно поле"

  • 08:45

    "Корави машини"

  • 09:15

    "Най-големите танкови битки"

  • 10:05

    "Какво са знаели в древността: Китайците"

  • 11:00

    "Загадката на съкровището" - маратон

  • 14:40

    "Атаката срещу Пентагона"

  • 16:30

    "Полет 175: Докато светът гледаше"

  • 17:25

    "Аляска"

  • 19:15

    "Ловецът на опасности"

  • 20:10

    "Безстрашната планета"

  • 21:10

    "Оцеляващият човек"

  • 22:00

    "Отървах се на косъм"

  • 22:55

    "11 септември - след рухването на кулите"

  • 23:50

    "Разкрития"

  • 00:45

    "Мистериозни пътувания"

  • 01:40

    "Ловецът на бури"

  • 02:35

    "Безстрашната планета"

  • 03:30

    "Оцеляващият човек"

  • 04:25

    "Отървах се на косъм"

  • 05:20

    "11 септември - след рухването на кулите"

  • 06:10

    "Бойни оръжия"

 
  • 07:00

    Покер ексклузивно

  • 08:15

    Рекламно предаване

  • 10:15

    СП плажен волейбол: обзор

  • 10:45

    ЕП на ФИА по състезания с камиони в Золдер: върховите моменти

  • 11:15

    Голф журнал

  • 11:35

    Голф новини

  • 11:45

    Голф журнал

  • 12:15

    "Нормално" - предаване за инвалидите

  • 12:45

    "Хатрик" - Футбол от II Бундеслига, 4 кръг: обзор

  • 14:00

    Мотоциклетизъм: Moto GP, 125 ссm, Арагон/Испания, квалификация - пряко

  • 14:50

    Мотоциклетизъм: Moto GP, Арагон/Испания, квалификация - пряко

  • 16:05

    Мотоциклетизъм: Moto GP, Moto 2, Арагон/Испания, квалификация - пряко

  • 17:00

    Тенис за Купата Дейвис: Германия - Южна Африка - пряко

  • 18:55

    Автомобилизъм: СП FIA GT1 в Алгарве/Португалия, квалификация

  • 20:00

    Голф журнал

  • 20:20

    Голф новини

  • 20:30

    Голф журнал

  • 21:00

    Формула 3 в Ошерслебен

  • 22:00

    Автомобилизъм: Scirocco R-Cup в Ошерслебен

  • 23:30

    SmackDown: Звездите на кеча

  • 00:00

    WWE суперзвездите

  • 01:30

    до 7.00 Спортни клипове и рекламни предавания

 
  • 07:15

    Спорт

  • 07:22

    Култура 1

  • 07:41

    Анализи

  • 07:46

    Преглед на програмата / Преглед на печата

  • 07:50

    Етикет Европа

  • 07:56

    Финансов експрес

  • 08:10

    Спортен журнал

  • 08:23

    Магазин

  • 08:46

    Преглед на програмата / Анализи

  • 08:50

    Актуални новини 1

  • 09:10

    ЕКЮ

  • 09:15

    Селскостопански новини

  • 09:41

    Европа днес

  • 09:46

    Фокус

  • 10:10

    Спортът днес

  • 10:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 10:45

    Международни събития

  • 11:10

    Спортът днес

  • 11:15

    Фокус

  • 11:45

    Екологията

  • 12:10

    Спортът днес

  • 12:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 12:45

    Международни събития

  • 13:10

    Спортът днес

  • 13:15

    Екология

  • 13:45

    Фокус

  • 14:15

    Спорт

  • 14:45

    Поща

  • 15:12

    Преди една година

  • 15:15

    Фокус

  • 15:45

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 16:15

    Фокус

 
  • 09:30

    Рали "Пътят на коприната" - Обзор на деня

  • 09:45

    "WTCC магазин"

  • 10:15

    Футбол, Световно първенство за девойки до 17 г.: Четвъртфинал

  • 11:15

    Колоездене, "Вуелта": Пиедраита - Толедо (деветнадесети етап)

  • 12:00

    Футбол, Световно първенство за девойки до 17 г.: Четвъртфинали

  • 14:00

    Автомобилизъм: Формула 2 Валенсия, пряко

  • 15:00

    Автомобилизъм: Световни серии "Рено" Великобритания, пряко

  • 16:00

    Световен шампионат за туристически автомобили: Валенсия (квалификация), пряко

  • 16:45

    Колоездене, "Вуелта": Сан Мартин де Валдеигласиас - Бола дел Мундо (двадесети етап), пряко

  • 18:45

    Вдигане на тежести, Световно първенство: Категория до 56 кг (мъже), пряко

  • 20:00

    Снукър: "Уърлд оупън", пряко

  • 00:00

    Рали "Пътят на коприната" - Обзор на деня

  • 00:15

    "Боен клуб"

  • 02:00

    Снукър: "Уърлд оупън"

 
  • 00:45

    Сърфинг: Световен тур САЩ

  • 01:00

    Нощни уикенд новини

  • 01:15

    Футбол, Световно първенство за девойки до 17 г.: Четвъртфинал

  • 02:00

    Футбол, Световно първенство за девойки до 17 г.: Четвъртфинал, пряко

  • 04:00

    Новини

  • 04:30

    Крикет: Шампионска лига "Туенти20": Южна Австралия - Бангалор

  • 06:00

    Новини

  • 06:30

    Крикет: Шампионска лига "Туенти20": Мумбай - Гаяна

  • 08:00

    Новини

  • 08:30

    Сърфинг: Световен тур САЩ

  • 08:45

    Футбол: Айнтрахт - Фрайбург

  • 10:15

    Сърфинг: Световен тур САЩ

  • 10:30

    Футбол, Световно първенство за девойки до 17 г.: Четвъртфинал

  • 11:45

    Сърфинг: Световен тур САЩ

  • 12:00

    Футбол: Айнтрахт - Фрайбург

  • 13:00

    Футбол, Джей-лига: Шохан белмаре - Кауасаки фронтале, пряко

  • 15:00

    Куриози

  • 15:15

    Автомобилизъм: Европейска купа СЕАТ Валенсия, пряко

  • 15:45

    Футбол: Футбол: Айнтрахт - Фрайбург

  • 16:30

    Футбол: Байерн - Кьолн, пряко

  • 18:30

    Футбол: Кайзерслаутерн - Хофенхайм

  • 20:00

    Футбол: Вердер - Майнц

  • 21:30

    Вечерни уикенд новини

  • 22:00

    Крикет: Шампионска лига "Туенти20": Уориърс - Сентръл стагс

  • 23:00

    Екстремни спортове: "Дю тур" Солт Лейк сити, пряко

  • 01:00

    Сърфинг: Световен тур САЩ

  • 01:15

    Нощни уикенд новини

  • 01:45

    Сърфинг: Световен тур САЩ

  • 02:00

    Австралийски футбол, АФЛ: Плейофи

  • 03:45

    Сърфинг: Световен тур САЩ

 
  • 00:20

    "Допустима граница" - сериал

  • 01:10

    "След Катрина" - трети сезон

  • 02:00

    "24" - четвърти сезон

  • 02:40

    "Престъпни намерения" - трети сезон

  • 07:00

    "Убийство по сценарий"- сериал, маратон

  • 19:55

    "Закон и ред. Умисъл за престъпление" - сериал

  • 20:45

    "Новият Амстердам" - сериал

  • 21:30

    "Престъпни намерения" - трети сезон

  • 22:20

    "Убийствен инстинкт"- сериал

  • 23:10

    "След Катрина" - сериал

  • 00:00

    "Бягство от затвора"- втори сезон

  • 02:50

    "Щатски барети"- сериал

 
  • 06:50

    "Семейство Симпсън" - нови епизоди

  • 07:35

    "Бандата на Рита" - втори сезон

  • 08:20

    "Спешно отделение" - десети сезон

  • 09:05

    "Довери се на журито" - реалити

  • 09:30

    "Коя е Саманта?" - втори сезон

  • 10:00

    "Анатомията на Грей" - пети сезон

  • 10:55

    "Д-р Хаус" - четвърти сезон

  • 11:50

    "Бандата на Рита" - втори сезон

  • 12:45

    "Частна практика" - втори сезон

  • 13:40

    "Анатомията на Грей" - трети сезон

  • 14:30

    "Разведен" - сериал

  • 15:00

    "Новият Купидон" - сериал

  • 15:55

    "Агнешко" - първи сезон

  • 16:40

    "Довери се на журито" - реалити

  • 17:05

    "Частна практика" - втори сезон

  • 18:00

    "Едно момиче в Аляска" - първи сезон

  • 18:50

    "Софи Паркър" - втори сезон

  • 19:15

    "Бандата на Рита" - втори сезон

  • 20:10

    "Сексът и градът"- четвърти сезон

  • 01:30

    "Спешно отделение" - десети сезон

  • 02:20

    "Семейство Симпсън" - нови епизоди

 
  • 06:00

    "Циничен или мил" - комедия с Бианка Колинс и Джордж Лопес.

  • 08:00

    "Майка детектив. отвличане в десет лесни стъпки" - драма с Дрю Уотърс, Сузана Гиб, Даника МакКелър.

  • 09:45

    "Клара Шелър I" - сериал/драма с Мелани Доути, Фредерик Дифентал.

  • 13:00

    "Клюки" - романтичен с Кели Уилиямс, Кристън Холдън-Райд.

  • 15:00

    "Холивудски съпруги" - драма с Фара Фосет, Мелиса Гилбърт, Робин Гивънс.

  • 17:00

    "Живот след развода" - сериал/драма с Дебра Месинг, Джуди Дейвис, Джо Мантеня.

  • 19:00

    "Мажоретки. Всичко или нищо" - комедия с Хайден Панетиер, Джесика Никол, Соланж Ноулс.

  • 21:00

    "В очакване на чудо" - драма с Тери Поло, Джейсън Пристли, Чийч Марин.

  • 23:00

    "Неразкрити престъпления" - драма с Джонатан Скарф, Джеймс Галандърс.

  • 01:00

    "Безследно изчезнала на седемнайсет" - трилър с Дедее Пфайфър, Матю Харисън, Теган Мос.

  • 03:00

    "Циничен или мил" - комедия с Бианка Колинс и Джордж Лопес.

  • 05:00

    "Съдия Ейми II" - сериал/драма с Ейми Бренеман, Тайн Дейли, Карли Уорън, Маркъс Джиамати.

 
  • 07:00

    "Рогът на изобилието" - комедия - Испания, 2008

  • 08:40

    "Многобройната аз" - комедия - САЩ, 2007

  • 10:05

    "Чудовища срещу извънземни" - анимация - САЩ, 2009

  • 11:40

    "Котка, прашки и френска целувка" - комедия - САЩ, 2008

  • 13:20

    "В небето" - анимация - САЩ, 2009

  • 14:55

    "Розовата пантера 2" - комедия - САЩ, 2009

  • 16:25

    "Вълк" - приключенска драма - Швеция, 2008; реж. Даниел Алфредсън, с Питър Стормър, Робин Лундберг, Марие Делеског, Ролф Дегерлунд, Инга Сари

  • 18:00

    "Томи и готиното магаре" - семейна комедия - САЩ, 2009; реж. Андрю Стивънс, с Грант Баркър, Сири Берък, Кевин Сорбо, Селест Дженко, Джордан Рейнолдс

  • 19:30

    "Чудовища срещу извънземни" - анимация - САЩ, 2009; реж. Робърт Летърман, Конрад Вернън

  • 21:05

    "Двойници" - научно - фантастичен екшън - САЩ, 2009; реж. Джонатан Мостоу, с Брус Уилис, Рада Мичъл, Розамунд Пайк, Борис Коджо, Джеймс Франсис Джинти

  • 22:35

    "Дневникът на един наемен убиец" - криминален екшън - Великобритания, 2008; реж. Тони Мейлъм, с Джъстин Пауел, Адам Лийс, Джейк Канузо, Марко Гамбино, Хедър Блийсдейл

  • 00:10

    "Воини на светлината" - научно - фантастичен хорър - Австралия, 2010; реж. Майкъл Спийриг, Питър Спийриг, с Итън Хоук, Уилям Дефо, Клаудия Карван, Майкъл Дорман, Винс Колосимо

  • 01:45

    "Пасифик I, 3 еп." - военна драма - САЩ, 2010; реж. Джеръми Подесва, с Джеймс Бадж Дейл, Джоузеф Масело, Джон Седа, Джошуа Битън, Том Бъдж

  • 02:40

    "Пасифик I, 4 еп." - военна драма - САЩ, 2010

  • 03:30

    "Жени в сянка" - военна драма - Франция, 2008

  • 05:25

    "Смъртта на едно момче" - документален - САЩ, 2008

 
  • 01:00

    "Антураж V, 10 еп. - Денят на Сет Грийн" - комедия - САЩ, 2008

  • 01:30

    "Женска лига I, 2 еп." - комедия - Великобритания, 1999

  • 01:55

    "Купон" - музикална комедия - САЩ, 1990

  • 03:40

    "Антураж V, 6 еп. - Изкуплението Дом" - комедия - САЩ, 2008

  • 04:10

    "Антураж V, 7 еп. - Погледни нагоре, за да слезеш" - комедия - САЩ, 2008

  • 04:40

    "Антураж V, 8 еп. - Първокласен кретен" - комедия - САЩ, 2008

  • 05:05

    "Антураж V, 9 еп. - Американски пай" - комедия - САЩ, 2008

  • 05:35

    "Антураж V, 10 еп. - Денят на Сет Грийн" - комедия - САЩ, 2008

  • 09:00

    "Спортовете на Бърнард, 5 еп.", анимация - Испания, 2009

  • 09:30

    "В кадър VII, 27 еп." - документална поредица - САЩ, 2010

  • 10:00

    "Съвременно семейство I, 21 еп." - комедия - САЩ, 2010

  • 10:20

    "Съвременно семейство I, 22 еп." - комедия - САЩ, 2010

  • 10:40

    "Тарикатите Блум" - приключенска комедия - САЩ, 2008

  • 12:30

    "Умирай умно" - екшън - комедия - САЩ, 2008

  • 14:15

    "Синът на Рамбоу" - комедия - Великобритания, 2007

  • 15:50

    "Ах, 70-те! II, 18 еп. - Срещата на Кити и Ерик" - комедия - САЩ, 2000

  • 16:10

    "Ах, 70-те! II, 19 еп. - Родителите разбират" - комедия - САЩ, 2000

  • 16:30

    "Ах, 70-те! II, 20 еп. - Целувката на смъртта" - комедия - САЩ, 2000

  • 16:55

    "Ах, 70-те! II, 21 еп. - Серенадата на Келсо" - комедия - САЩ, 2000

  • 17:15

    "Ах, 70-те! II, 22 еп. - Джаки продължава напред" - комедия - САЩ, 2000

  • 17:40

    "Тарикатите Блум" - приключенска комедия - САЩ, 2008

  • 19:30

    "Умирай умно" - екшън - комедия - САЩ, 2008; реж. Питър Сегал, с Стив Керъл, Ан Хатауей, Дуейн Джонсън, Алън Аркин, Бил Мъри, Терънс Стамп

  • 21:15

    "Купон" - музикална комедия - САЩ, 1990; реж. Реджиналд Хъдлин, с Кристофър Рийд, Кристофър Мартин, Робин Харис, Тиша Кемпбъл, Мартин Лорънс

  • 23:00

    "Съединени щати на Тара II, 1 еп. - Да" - комедия - САЩ, 2010; реж. Крейг Зиск, с Тони Колет, Джон Корбът, Розмари Дюит, Кийр Джилкрист, Бри Ларсън

  • 23:25

    "Съединени щати на Тара II, 2 еп. - Кръстопът на проблеми" - комедия - САЩ, 2010; реж. Крейг Зиск, с Тони Колет, Джон Корбът, Розмари Дюит, Кийр Джилкрист, Бри Ларсън

  • 23:50

    "Съединени щати на Тара II, 3 еп. - Истината боли" - комедия - САЩ, 2010; реж. Адам Дейвидсън, с Тони Колет, Джон Корбът, Розмари Дюит, Кийр Джилкрист, Бри Ларсън

  • 00:15

    "Съединени щати на Тара II, 4 еп. - Ти ставаш ти" - комедия - САЩ, 2010

  • 00:40

    "Съединени щати на Тара II, 5 еп. - В затвора" - комедия - САЩ, 2010

  • 01:05

    "Съединени щати на Тара II, 6 еп. - Торнадо" - комедия - САЩ, 2010

  • 01:25

    "Съединени щати на Тара II, 7 еп. - Отдел "Прецакани семейни услуги"" - комедия - САЩ, 2010

  • 01:50

    "Съединени щати на Тара II, 8 еп. - Избухлива диорама" - комедия - САЩ, 2010

  • 02:15

    "Съединени щати на Тара II, 9 еп. - Семейният портрет" - комедия - САЩ, 2010

  • 02:40

    "Съединени щати на Тара II, 10 еп. - Оглед на къщата" - комедия - САЩ, 2010

  • 03:05

    "Съединени щати на Тара II, 11 еп. - Да имаш и да задържиш" - комедия - САЩ, 2010

  • 03:30

    "Съединени щати на Тара II, 12 еп. - От днес нататък" - комедия - САЩ, 2010

  • 04:05

    "Ах, 70-те! II, 18 еп. - Срещата на Кити и Ерик" - комедия - САЩ, 2000

  • 04:25

    "Ах, 70-те! II, 19 еп. - Родителите разбират" - комедия - САЩ, 2000

  • 04:45

    "Ах, 70-те! II, 20 еп. - Целувката на смъртта" - комедия - САЩ, 2000

  • 05:10

    "Ах, 70-те! II, 21 еп. - Серенадата на Келсо" - комедия - САЩ, 2000

  • 05:35

    "Ах, 70-те! II, 22 еп. - Джаки продължава напред" - комедия - САЩ, 2000

 
  • 06:25

    "Големият и Ръсти" - анимация

  • 06:45

    "Екстремни ловци на духове" - анимация

  • 07:35

    "Багз Бани и Луни Тюнз" - анимация

  • 07:55

    "Том и Джери" - анимация

  • 08:20

    "Скуби-Ду" - анимация

  • 09:15

    "Бен 10" - маратон

  • 10:30

    "Батман" - анимация

  • 11:00

    "Зрелищният Спайдърмен" - анимация

  • 11:25

    "Междузвездни войни: Войните на клонингите" - анимация

  • 11:50

    "Такси" - шоу викторина

  • 13:15

    "Новият ми живот" - репортаж

  • 15:20

    "Моят участък" - доку-поредица

  • 17:20

    Новини

  • 17:30

    "Приключението кола" - журнал

  • 18:30

    " ran - Футбол от Шампионската лига" - журнал

  • 19:00

    Репортаж

  • 20:00

    "Внимание, контрола! - репортаж

  • 21:15

    "Мел Брукс: Лудата история на света" - комедия, САЩ, 1981

  • 23:05

    Документация

  • 00:55

    "Лоши момчета" - екшън филм, САЩ, 1982

  • 02:50

    "Пактът на мълчанието" - драма, Франция, 2003

  • 04:20

    "Кора Безсрамната" - драма, САЩ, 2000

  • 05:55

    "Космическият кораб "Ентърпрайз" - фантастичен сериал

 
  • 17:30

    Клиплиния

  • 18:45

    Ултра хип-хоп

  • 20:00

    Топкласация

  • 21:00

    JDM

  • 21:15

    Тюбс

  • 23:45

    Синтез

  • 00:00

    Ултра клуб

 
  • 07:30

    "Мускули на плажа" - комедия с Франки Авалон, Анет Фуничело.

  • 09:05

    "Еди" - комедия с Упи Голдбърг, Франк Лангела, Денис Фарина.

  • 10:45

    "Бакару Банзай" - научна фантастика с Джон Литгоу, Питър Уелър, Елън Баркин.

  • 12:25

    "Проходът Брейкхарт" - уестърн с Чарлс Бронсън, Бен Джонсън, Джил Айрланд.

  • 14:00

    "Групата" - драма с Кандис Берген, Елизабет Хартман, Шърли Найт, Джесика Уолтър.

  • 16:30

    "Студентката" - драма с Уилям Х. Мейси, Дебра Айзенщат.

  • 18:00

    ПРЕМИЕРА. "Омайни лъжи" - комедия с Трийт Уилямс, Джоана Пакула, Джулиан Филипс.

  • 19:40

    "Памукът обсебва Харлем" - екшън с Годфри Кеймбридж, Джуди Пейс, Ред Фокс.

  • 21:15

    "Дълбока провинция" - комедия с Уилям Форсайт, Винсент Гало.

  • 22:45

    "Бяла омая" - драма с Джейсън Патрик, Дженифър Джейсън Лий, Сам Елиът.

  • 00:45

    "Стари приказки ужасни" - ужаси с Винсънт Прайс.

  • 02:45

    "Мъжки клуб" - драма с Рой Шайдер, Франк Лангела, Харви Кайтел, Трийт Уилямс.

  • 04:25

    "Отряд" - уестърн със Стивън Болдуин, Били Зейн, Ричард Гант, Биг Деди Кейн, Марио Ван Пийбълс.

 
  • 07:00

    ТВ арт представя./п/

  • 07:30

    На абордаж."Спасители на плажа"-док. филм

  • 07:50

    "Алхамбра"-док.филм

  • 08:00

    "Дълбините на земята"-док.филм

  • 08:30

    "За буквите"-док.филм

  • 09:00

    Бизнес знаци"Пловдивски панаир"

  • 09:30

    "Речен патрул"-док.филм

  • 10:00

    "Шоуто на баба"-кулинарно предаване/повторение/

  • 10:30

    "Телестар" - телепазар

  • 11:30

    ТВ арт представя.

  • 12:00

    БГ история./премиера/

  • 12:30

    "Новините на M SAT" - обедна емисия

  • 12:40

    "Професия турист"-предаване за туризъм на MSAT

  • 13:10

    "Телестар" - телепазар

  • 13:40

    "Къща и половина" - предаване за модерното строителство-премиера

  • 14:10

    "Икономическа седмица"-обзорно предаване

  • 14:30

    "Агрофорум" - предаване за модерното земеделие

  • 15:00

    БГ лукс-предаване /п/

  • 15:15

    "Телестар" - телепазар

  • 15:45

    Бизнес знаци."Да продадеш идея"

  • 16:05

    "Неизбежната реформа"-док.филм

  • 16:35

    "Частна прожекция" - предаване за киното /п/

  • 17:15

    "Алхамбра "-док.филм

  • 17:30

    "Импровизации" - магазинно предаване

  • 18:00

    "Пътуване по покрива на света"-документален филм

  • 18:30

    "Европейски посоки" - публицистично предаване на Свилена Димитрова

  • 19:00

    "Новините на M SAT" - централна емисия

  • 19:30

    "БГ лукс"-/п/

  • 19:45

    "Едисън"-игрален филм

  • 21:15

    "Икономическа седмица"-обзорно предаване/п/

  • 21:30

    "Цветно"-предаване за мода /премиера/

  • 22:00

    "Новините на M SAT" - късна емисия

  • 22:30

    "Модна фиеста-Албена 2010"- частIII

  • 23:30

    "Червената змия"-игрален филм

  • 01:00

    "Подземия и дракони"-игрален филм

  • 02:40

    "Контракат"-игрален филм

  • 04:15

    "На зазоряване"игрален филм

  • 06:00

    "За буквите"-док.филм/п/

  • 06:30

    "Речен патрул"-док.филм/п/

 
  • 07:00

    Клуб "Закуска"

  • 08:30

    10-те най-големи хита в момента

  • 09:30

    Световен чарт експрес

  • 10:00

    Европа Топ 20

  • 11:00

    Хит листа Великобритания

  • 12:00

    Най-търсените

  • 13:00

    Денс класация

  • 13:30

    Топ 50 хитове

  • 18:00

    Да създадеш

  • 19:00

    Къщурки

  • 20:00

    Да създадеш

  • 20:30

    Писти! - шоу за коли и високи скорости

  • 21:00

    Истинският живот: Имам акне

  • 22:00

    Майки-тийнейджърки

  • 23:00

    Срещи-катастрофи - реалити шоу

  • 00:00

    Живеем в Джърси - 2 сезон

  • 01:00

    Пирамидата на Дзен

  • 02:00

    Световна сцена

  • 03:00

    Музикален микс

 
  • 06:00

    "На куката: Риболов на чудовища: Екстремен риболов"

  • 07:00

    "Мегазаводи: Ролс Ройс"

  • 08:00

    "Хванати в действие: Сурова природа"

  • 09:00

    "Рескю Инк: Къщата на ужасите"

  • 10:00

    "Най-опасните животни в света: Индия"

  • 11:00

    "Земетресение в Китай"

  • 12:00

    "Смъртоносно изригване"

  • 13:00

    "Проект: Земята: Заплахата цунами"

  • 14:00

    "Стадото от мочурището"

  • 15:00

    "Белоглав орел"

  • 16:00

    "Оцеляващи видове: Хората"

  • 18:00

    "Спасителни отряди"

  • 19:00

    "Крайни мерки"

  • 20:00

    "Живот в племето: Масаи"

  • 21:00

    ПРЕМИЕРА: "Спазено обещание: Пекин и отвъд"

  • 21:30

    ПРЕМИЕРА: "Спазено обещание: Централен Китай"

  • 22:00

    "Последици: Свят без нефт"

  • 23:00

    "Разследване на самолетни катастрофи: Хаос в кабината"

  • 00:00

    "Мегазаводи: Ролс Ройс"

  • 01:00

    "Живот в племето: Масаи"

  • 02:00

    "Спазено обещание: Пекин и отвъд"

  • 03:00

    "Последици: Свят без нефт"

  • 04:00

    "Разследване на самолетни катастрофи: Хаос в кабината"

  • 05:00

    "Мегазаводи: Ролс Ройс"

 
  • 01:00

    Дворецът - тв сериал

  • 01:45

    Сивият кардинал - игр филм

  • 03:45

    Генезис - тв сериал

  • 04:30

    Днес

  • 05:45

    Пясъчният часовник - тв филм

  • 06:30

    Фолклорен изгрев

  • 07:00

    Пътят към Ел Дорадо - тв поредица

  • 07:50

    Синята пеперуда - игр филм

  • 09:30

    ЕКСПО 2010 - док филм

  • 10:00

    Колаж

  • 10:30

    Феърплей

  • 11:15

    Центрекс - док филм

  • 11:45

    Телемаркет

  • 12:00

    Фолклорен изгрев

  • 12:30

    Искам да започна бизнес

  • 13:00

    Избрано от Каталог - магазинно предаване

  • 15:00

    Телемаркет

  • 15:15

    Генезис - тв филм

  • 16:15

    Франклин - аним поредица

  • 16:30

    НБТ класик

  • 17:15

    Новини

  • 17:30

    Ще умреш днес - игр филм

  • 19:00

    Телемаркет

  • 19:15

    Новини - централна емисия

  • 19:45

    Сите българи заедно

  • 21:45

    XXL - игр филм

  • 23:30

    Новини

  • 00:00

    Ще умреш днес - игр филм

  • 01:30

    XXL - игр филм

  • 03:15

    НБТ класик

  • 04:00

    Планетата Земя - тв поредица

  • 04:30

    На риболов

  • 05:00

    Избрано от Каталог

 
  • 07:20

    "Ток-, ток-, токшоу"

  • 09:20

    " Solitary: Победи сам себе си" - шоу

  • 11:10

    "Елтън срещу Саймън" - шоу

  • 12:10

    " Switch reloaded" - шоу

  • 13:40

    "Семеен човек" - анимационен сериал

  • 01:15

    "Джеймс Бонд 007: Светът не е достатъчен" - екшън филм, САЩ, 1998

  • 03:30

    "Господин Боунз" - комедия, ZA, 2001

  • 05:05

    "Катастрофалното плуване на MS SeaStar" - екшън трилър, ФРГ, 1999

  • 13:10

    "Фючурама" - анимационен сериал

  • 14:10

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 15:10

    "Малколм" - сериал

  • 16:05

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 17:05

    "Господин Боунз" - комедия, ZA, 2001

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал

  • 20:10

    "Ток-, ток-, токшоу"

  • 21:15

    "Победи Рааб" - шоу

 
  • 07:00

    Eд, Ед и Еди I - eп10,11

  • 08:00

    Новините

  • 11:00

    Запазено за жени

  • 12:00

    "Супер!" - екшън с Джаки Чан, Емил Чау, Шу Ки, Брадли Джеймс Алан, Кен Ло

  • 14:00

    Прокурорът - еп5

  • 15:00

    Извън играта - с1, eп1

  • 16:00

    А група. Миньор - Берое

  • 18:00

    "Смешки" - комедия с Джон Гурдман, Том Ханкс, Сали Фийлд, Деймън Ъейънс, Марк Райдъл

  • 20:00

    Новините

  • 21:00

    А група. Литекс - Черноморец

  • 23:00

    "Първичен инстинкт" - трилър с Майкъл Дъглас, Джак Макгий, Даниел фон Барген, Питър Ейпъл, Челси Рос, Шарън Стоун, Алекзандър Кюридж

  • 01:20

    Новините

  • 02:30

    А група. Миньор - Берое

  • 04:30

    А група. Литекс - Черноморец

  • 06:10

    Запазено за жени

 
  • 06:40

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 07:30

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 08:30

    "Светът на Рита" - комедиен сериал

  • 09:00

    "Никола" - комедиен сериал

  • 09:30

    "Животът ми и аз" - сериал

  • 10:00

    "Ексклузивно" - журнал за звездите

  • 10:10

    "Експлозивно" - журнал

  • 10:45

    "Добри времена, лоши времена" - сериал

  • 13:15

    "Космическо задръстване" - анимация/комедия, САЩ, 1996

  • 14:45

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 15:45

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

  • 16:45

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 17:45

    "Училищните следователи" - доку-поредица

  • 18:45

    "Съблазнителни измами" - доку-поредица

  • 19:45

    Актуален уикенд

  • 20:05

    "Експлозивно - уикенд"

  • 21:15

    "25-те най..." - шоу

  • 23:30

    "Кая Янар на живо!" - комедийно шоу

  • 01:15

    "Уупс!" - шоу

  • 02:10

    "Само Атце" - сериал

  • 02:40

    "На къмпинг" - комедиен сериал

  • 03:05

    "Frei Schnauze XXL" - комедийно шоу

  • 04:00

    "Името ми е Ърл" - комедиен сериал

  • 04:45

    "Уупс!" - шоу

  • 05:35

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

 
  • 06:50

    "Създатели на митове" - доку-поредица

  • 07:40

    "Х-фактор: Непонятното" - мистъри сериал

  • 09:35

    "Смолвил" - фентъзи сериал

  • 11:35

    "Царството на слънцето" - филм класика, САЩ, 1987

  • 14:30

    "Забравеният свят - Джурасик парк" - филм класика, САЩ, 1997

  • 16:35

    "The Dome" - хитпарад

  • 20:00

    "Приключението Африка" - доку-поредица

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Дългият ми уикенд" - комедия, копродукция, 2005

  • 23:00

    "Алфа куче" - гангстерски екшън филм, САЩ/ФРГ, 2006

  • 01:20

    "Истината за Чарли" - крими-комедия, САЩ/ФРГ, 2002

  • 03:20

    "История за насилие" - екшън трилър, САЩ/Канада, 2005

  • 05:10

    "Алфа куче" - гангстерски екшън филм, САЩ/ФРГ, 2006

 
  • 00:30

    "Арт-навигатор"

  • 01:00

    "Особено мнение"

  • 02:00

    Сериал: "Дон Хуан и неговата прекрасна дама" (Аржентина)

  • 03:00

    Сериал: "Телохранител"

  • 04:00

    "Вдругиден"

  • 05:00

    Сериал: "Шофьорка на такси"

  • 06:00

    Особено мнение; Икономически новини

  • 07:00

    Анимация

  • 08:00

    Вечерни новини от Америка

  • 09:00

    Сериал: "Дон Хуан и неговата прекрасна дама" (Аржентина)

  • 10:00

    Сериал: "Паяжина"

  • 12:00

    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"

  • 13:00

    Заснето в СССР: "Дълъг, щастлив живот"

  • 14:35

    "ООН в действие"

  • 15:00

    Сериал: "Дон Хуан и неговата прекрасна дама" (Аржентина)

  • 16:00

    "Американски ликбез"

  • 16:30

    "Ехо от седмицата"

  • 17:00

    Сериал: "Иванов и Рабинович"

  • 18:00

    "Код за достъп"

  • 19:00

    "В рамките на седмицата"

  • 20:00

    Сериал: "Паяжина"

  • 21:00

    "Израел през седмицата"

  • 22:00

    Сериал: "Паяжина"

  • 23:00

    Игрален филм: "И на камъните растат дървета"

  • 01:30

    "Сътворените кумири: Дарън Хейс"

  • 02:00

    Сериал: "Дон Хуан и неговата прекрасна дама" (Аржентина)

  • 03:00

    "Израел през седмицата"

  • 04:00

    "Код за достъп"

  • 05:00

    Сериал: "Иванов и Рабинович"

 
  • 05:30

    "Ед" - сериал

  • 06:15

    "Уил и Грейс" - сериал

  • 07:00

    "Здравей, чичо доктор" - сериал

  • 08:00

    "Суперготвачът на Германия" - шоу

  • 10:00

    "Неповторима" - сериал

  • 12:30

    "Анна и любовта" - сериал

  • 15:00

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 16:00

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 17:00

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 18:00

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

  • 19:00

    "Ленсен & партньор" - доку сериал

  • 20:00

    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    " Navy CIS - Военни престълнения: Л.А." - криминален сериал

  • 22:15

    "Престъпни намерения" - криминален сериал

  • 00:15

    "Специален отряд на морската пехота" - криминален сериал

  • 01:10

    " Navy CIS - Военни престълнения: Л.А." - криминален сериал

  • 02:10

    "Престъпни намерения" - криминален сериал

  • 02:55

    Оливър Похер шоу

  • 03:45

    "R-отборът" - пенсионерски комедиен сериал

  • 04:10

    "Трябва да поговорим!" - комедиен сериал

  • 04:35

    "Какво гледаш?!" - комедиен сериал

  • 05:20

    " ZACK!" - комедиен сериал

  • 05:45

    "Ед" - сериал

 
  • 07:00

    Футболна сутрин

  • 08:00

    Жилет световен спорт

  • 08:30

    Висшата лига в аванс

  • 09:00

    Футболна сутрин

  • 10:00

    Жилет световен спорт

  • 10:30

    Висшата лига в аванс

  • 11:00

    Футболна сутрин: коледно издание

  • 14:00

    Жилет коледен футбол

  • 16:00

    Висшата лига в аванс

  • 16:30

    Футболна сутрин: коледно издание

  • 19:30

    Висшата лига в аванс

  • 20:00

    Бокс

  • 02:30

    Жилет коледен футбол

  • 04:30

    Футболна сутрин: коледно издание

 
  • 06:00

    "Денис белята" - еп. 12, анимация - повторение

  • 06:25

    "Джони Тест" - сезон 1, еп. 12, анимация - повторение

  • 06:50

    "БГ - Къде? Къде?"

  • 07:00

    "Приключенията на Хокус и Лотус"

  • 07:15

    "Клик и Кат - мишката и хакерът" - еп. 5, анимация

  • 07:20

    "Артър" - сезон 11, еп. 9 и 10, анимация

  • 08:15

    "Лиса - кръстница" - еп. 8, български куклени приказки

  • 08:40

    "Денис белята" - еп. 13, анимация

  • 09:05

    "Принцесата и граховото зърно" - еп. 1, анимация

  • 09:30

    "Извънредна ситуация" - приключенски, САЩ, 2008, с Джеси Джеймс, Райли Макклендън, Стивън Болдуин, Том Сийзмур

  • 11:20

    "Новото шоу на Пинко розовата пантера" - еп. 23 и 24, анимация - повторение

  • 12:00

    "Двете лица на Тома" - еп. 13 и 14, комедия, Франция, 2004 - повторение

  • 12:50

    "Ловци на дорки" - еп. 2 и 3, анимация - повторение

  • 13:40

    "Зоро - генерация Z" - еп. 1 и 2, анимация - повторение

  • 14:30

    "Ди Грей Мен",сезон 1, еп. 15 и 16, анимация - повторение

  • 15:20

    "Железният алхимик" - еп. 23 и 24, анимация - повторение

  • 16:10

    "Двете лица на Тома" - еп. 15 и 16, комедия, Франция, 2004

  • 17:00

    "Ловци на дорки" - еп. 4 и 5, анимация

  • 17:55

    "Зоро - генерация Z" - еп. 3 и 4, анимация

  • 18:45

    "Джони Тест" - сезон 1, еп. 13, анимация

  • 19:10

    "Ди Грей Мен",сезон 1, еп. 17 и 18, анимация

  • 20:00

    "Железният алхимик" - еп. 25 и 26, анимация

  • 20:50

    "Новото шоу на Пинко розовата пантера" - еп. 25 и 26, анимация

  • 21:35

    "Капри" - еп. 13, сериал, комедия, драма, Италия, 2006, с Мириам Кандуро, Елизабета Кавалоти, Александра Дину

  • 22:35

    "Пътеводна светлина" - еп. 177 и 178, теленовела, драма, САЩ, 2003, с Ребека Мейдър, Стюард Амброуз, Ръс Андерсън, Скот Бейли

  • 23:55

    "Търси се мъжът" - еп. 62, сериал, романтична драма, Мексико, 2007, с Клаудия Алварес, Родолфо Ариас, Аарон Баес

  • 00:40

    "Капри" - еп. 13, сериал, комедия, драма, Италия, 2006, с Мириам Кандуро, Елизабета Кавалоти, Александра Дину - повторение

  • 01:30

    "Пътеводна светлина" - еп. 177 и 178, теленовела, драма, САЩ, 2003, с Ребека Мейдър, Стюард Амброуз, Ръс Андерсън, Скот Бейли - повторение

  • 02:45

    "Търси се мъжът" - еп. 62, сериал, романтична драма, Мексико, 2007, с Клаудия Алварес, Родолфо Ариас, Аарон Баес - повторение

  • 03:30

    "Извънредна ситуация" - приключенски, САЩ, 2008, с Джеси Джеймс, Райли Макклендън, Стивън Болдуин, Том Сийзмур - повторение

  • 05:10

    ч. до 06.00 ч. - повторения

 
  • 22:00

    "Буря" - комедия, САЩ, 1982, с Джон Касавитис

  • 00:25

    "Случката" - комедия, САЩ, 1967, с Фей Дънауей

  • 02:05

    "Хванете Картър" - криминален филм, Великобритания, 1971, с Майкъл Кейн

 
  • 00:30

    "Вечният понтийски път"/II част/"

  • 08:00

    "Градът на Мексико - столицата на слънцето"

  • 08:30

    "Коприната на Южен Китай"

  • 09:00

    "Истанбул, през очите на принц"

  • 09:30

    "Намаляване на бедствията, глобалния принос на Япония"

  • 10:00

    "Акция по р. Шварцвасер в кантона Берн"

  • 10:30

    "Очи в очи със СПИН" - "Уганда"

  • 11:00

    "Из Сенегал"

  • 11:30

    "Пиктограми - Костенурката"

  • 12:00

    "Морски преживявания" - II сезон 9 еп. "

  • 12:30

    "Песни и танци, чиято тема са зеленчуците, плодовете, алкохолните напитки и най - познатите билки /I част/"

  • 13:00

    "Велико Търново - Царевград"

  • 13:30

    "Heraclea Lyncestis_Terra Cognita "

  • 14:15

    "Приключението Генуа "

  • 14:30

    "Региона Умбриа - провинциалната джунгла "

  • 15:00

    "Ману Чао"/I част/"

  • 15:30

    "Ману Чао"/II част/"

  • 16:15

    "Турция - няма по - хубава мечта. Източната и югоизточната Анадолска област

  • 16:30

    "Великобритания днес" - "Шотландия - наука"

  • 17:00

    "Цайтгайст - духът на времето" /I част/"

  • 17:30

    "Цайтгайст - духът на времето" /II част/"

  • 18:00

    "Мащабни тенденции" /II част/"

  • 18:45

    "Виктория - езерото с победителски нрав"

  • 19:00

    "Бърт Улф" -"Пътешествия и традиции" - "Елате с мен в страната на Баските, Северна Испания"

  • 19:30

    "Влияние на глобалното затопляне върху водата в Швейцария"

  • 20:00

    "Пътуване към скалите /I част/"

  • 20:30

    "Пътуване към скалите /II част/"

  • 21:00

    "Тайните на войната" - 5 еп. /I част/"

  • 21:30

    "Тайните на войната" - 5 еп. /II част/"

  • 22:00

    "Реюнион - Европейският съюз в Индийския океан"

  • 22:30

    "Ярца Гумбу - алхимия в Хималаите"

  • 23:00

    "Паспорт" - "Кипър, плажът на боговете"

  • 23:30

    "Окинава"

  • 00:00

    "Край на пътешествието до Близкия изток"/I част/"

  • 00:30

    "Край на пътешествието до Близкия изток"/II част/"

 
  • 05:00

    "Разговор без думи" - Драма - САЩ, 2002 г.

  • 07:00

    "Ловец на плъхове" - Драма - Великобритания/Франция, 1999 г.

  • 09:00

    "На риболов" - Комедия - Великобритания, 1997 г.

  • 11:00

    "Героите на "Покемон"" - Анимационен приключенски екшън - Япония, 2003 г.

  • 13:00

    "Кутия за спомени" - Номинирана за "Оскар" комедия/драма - САЩ, 1995 г.

  • 15:00

    "Казанова" - Комедийна драма - САЩ, 2005 г.

  • 17:00

    "Колежът "Ръшмор"" - Комедия/драма - САЩ, 1998 г.

  • 19:00

    "Присмехулникът не пее" - Драма - САЩ, 2001 г.

  • 21:00

    "Джунбъг" - Номинирана за "Оскар" комедийна драма - САЩ, 2005 г.

  • 23:00

    "Разговор без думи" - Драма - САЩ, 2002 г.

  • 01:00

    "Изумителни тела" - Еротичен филм - САЩ, 2009 г.

  • 03:00

    "Художничката" - Еротичен филм - САЩ, 2008 г.

 
  • 01:00

    Музика по VH1

  • 05:00

    Чил Аут

  • 07:00

    Нежно събуждане

  • 09:00

    VH1 Аеробика

  • 10:00

    Хитовете на VH1

  • 11:00

    Музика за хората

  • 12:00

    Топ 10: Корн

  • 13:00

    Музика за хората

  • 14:00

    Уикенд на концертте на живо

  • 17:00

    Обратно броене

  • 21:00

    Топ 50: Саймън Коуел

  • 23:00

    Треска в събота вечер

  • 01:00

    Музика по VH1

  • 05:00

    Чил Аут

 
  • 06:00

    "Механици в действие" 4 еп.

  • 07:00

    "Специални мисии" 4 еп.

  • 08:00

    "Бум сред топящата се Арктика"

  • 09:00

    "Марк и Оли. живот с племето Мачигенга" 1 еп.

  • 10:00

    "Борба срещу тероризма"

  • 11:00

    "Космически герой. първият китаец в Космоса"

  • 12:00

    "Механици в действие" 4 еп.

  • 13:00

    "Специални мисии" 4 еп.

  • 14:00

    "Бум сред топящата се Арктика"

  • 15:00

    "Марк и Оли. живот с племето Мачигенга" 1 еп.

  • 16:00

    "Борба срещу тероризма"

  • 17:00

    "Космически герой. първият китаец в Космоса"

  • 18:00

    "Морски машини" 9 еп.

  • 19:00

    "Екстремният Сомер" 5 еп.

  • 19:30

    "Човекът срещу планината" 1 еп.

  • 20:00

    "Хидро-техника" 3 еп.

  • 21:00

    "Последен заход" 1 еп.

  • 21:30

    "Ед в действие" 1 еп.

  • 22:00

    "Тобин - портрет на един сериен убиец"

  • 23:00

    "Откровено за европейското порно" 12 еп.

  • 23:30

    "Деби завладява Далас отново" 6 еп.

 
  • 00:30

    "Древни открития"

  • 07:00

    "Гении на фотографията" 3 еп.

  • 08:00

    "Вождове" 1 еп.

  • 09:00

    "Импресионистите" 7 еп.

  • 09:30

    "Програма "Пари". светът според "Гугъл""

  • 10:00

    "Тайни от глъбините" 2 еп.

  • 11:00

    "Хендел. живот като на поп идол"

  • 12:00

    "Ние, европейците" 3 еп.

  • 13:00

    "Кой е написал Библията?" 1 еп.

  • 14:00

    "Колонията" 1 еп.

  • 15:00

    "Гении на фотографията" 3 еп.

  • 16:00

    "Вождове" 1 еп.

  • 17:00

    "Сбогом, Моцарт"

  • 18:00

    "Мостовете на Ню Йорк"

  • 19:00

    "Анна Летенска - комедийната актриса и нацистите"

  • 20:00

    "Ние, европейците" 4 еп.

  • 21:00

    "Египет" 3 еп.

  • 22:00

    "Колонията" 2 еп.

  • 23:00

    "Джими Хендрикс. последните 24 часа от живота му"

  • 00:00

    "Вождове" 2 еп.

  • 00:30

    "Безмилостни битки"

  • 01:00

    "Сбогом, Моцарт"

  • 01:20

    "Чудеса на съвремието"

  • 02:00

    "Мостовете на Ню Йорк"

  • 02:10

    "Еволюция"

  • 03:00

    "Анна Летенска - комедийната актриса и нацистите"

  • 03:55

    "Загадките на дълбините"

  • 04:00

    "Ние, европейците" 4 еп.

  • 04:50

    "Морски детективи"

  • 05:00

    "Египет" 3 еп.

  • 05:40

    "Морски останки"

  • 06:00

    "Колонията" 2 еп.

  • 06:30

    "Безмилостни битки"

  • 07:20

    "Чудеса на съвремието"

  • 08:00

    "Вождове" 1 еп.

  • 08:10

    "Еволюция"

  • 09:00

    "Изследване на историята"

  • 09:30

    "Програма "Пари". светът според "Гугъл""

  • 09:55

    "Римската империя"

  • 10:00

    "Тайни от глъбините" 2 еп.

  • 10:50

    "Праисторически мега бури"

  • 11:00

    "Хендел. живот като на поп идол"

  • 11:40

    "Битки отпреди Христа"

  • 12:00

    "Ние, европейците" 3 еп.

  • 12:30

    "Древни открития"

  • 13:00

    "Кой е написал Библията?" 1 еп.

  • 13:20

    "Битката на Бога и Дявола"

  • 14:00

    "Колонията" 1 еп.

  • 15:00

    "Гении на фотографията" 3 еп.

  • 15:55

    "Римската империя"

  • 16:00

    "Вождове" 1 еп.

  • 16:50

    "Праисторически мега бури"

  • 17:00

    "Сбогом, Моцарт"

  • 17:40

    "Битки отпреди Христа"

  • 18:00

    "Мостовете на Ню Йорк"

  • 18:30

    "Древни открития"

  • 19:00

    "Анна Летенска - комедийната актриса и нацистите"

  • 19:20

    "Битката на Бога и Дявола"

  • 20:00

    "Ние, европейците" 4 еп.

  • 21:00

    "Египет" 3 еп.

  • 21:55

    "Загадките на дълбините"

  • 22:00

    "Колонията" 2 еп.

  • 22:50

    "Морски детективи"

  • 23:00

    "Джими Хендрикс. последните 24 часа от живота му"

  • 23:40

    "Морски останки"

 
  • 01:00

    "Снежинка. историята на една горила"

  • 02:00

    "Зооспасители 24/7" 18 еп.

  • 03:00

    "Високите Татри - пустош, замръзнала във времето"

  • 04:00

    "Последният махут"

  • 05:00

    "Островът на акулите с Найджъл Марвин" 4 еп.

  • 06:00

    "Завръщане в Пингвин Сити"

  • 07:00

    "Истинският "Боен клуб""

  • 08:00

    "Опашати приказки от Калахари"

  • 09:00

    "Снежинка. историята на една горила"

  • 10:00

    "Зооспасители 24/7" 18 еп.

  • 11:00

    "Високите Татри - пустош, замръзнала във времето"

  • 12:00

    "Последният махут"

  • 13:00

    "Островът на акулите с Найджъл Марвин" 4 еп.

  • 14:00

    "Завръщане в Пингвин Сити"

  • 15:00

    "Истинският "Боен клуб""

  • 16:00

    "Бебетата в природата" 3 еп.

  • 17:00

    "Човекът гепард"

  • 18:00

    "Щурият ветеринар" 6 еп.

  • 18:30

    "Дивото предизвикателство на Микаела" 6 еп.

  • 19:00

    "Гризли"

  • 20:00

    "Кнут и неговите приятели"

  • 21:00

    "Островът на акулите с Найджъл Марвин" 5 еп.

  • 22:00

    "Сезоните" 3 еп.

  • 23:00

    "Планината на акулите"

  • 00:00

    "Бебетата в природата" 3 еп.

  • 01:00

    "Човекът гепард"

  • 02:00

    "Щурият ветеринар" 6 еп.

  • 02:30

    "Дивото предизвикателство на Микаела" 6 еп.

  • 03:00

    "Гризли"

  • 04:00

    "Кнут и неговите приятели"

  • 05:00

    "Островът на акулите с Найджъл Марвин" 5 еп.

  • 06:00

    "Сезоните" 3 еп.

  • 07:00

    "Планината на акулите"

 
  • 06:55

    "Вълшебното желание" - фентъзи комедия, САЩ, 1997

  • 08:35

    "Дивата детска стая" - доку-поредица

  • 09:35

    "ВВС ексклузивно: Напътствия към щастието"

  • 10:35

    "Шпигел ТV"

  • 12:40

    "Х-фактор" - кастинг шоу

  • 15:00

    "Щерн ТV"

  • 16:00

    "Преселник си търси жена"

  • 17:00

    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица

  • 18:00

    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица

  • 19:00

    "Куче-котка-мишка" - журнал за домашните любимци

  • 20:10

    "Треньори на кучета" - доку-поредица

  • 21:15

    "В открити води 2" - трилър, ФРГ, 2006

  • 23:00

    "Зюддойче Цайтунг ТV" - журнал

  • 00:55

    Нощен клуб: Дългата нощ, посветена на жаждата по морето!"

  • 05:45

    "Живот по желание" - журнал

  • 06:10

    "Дивата детска стая" - доку-поредица

 
  • 00:20

    Времето и ековести

  • 00:40

    "Мъже" - драма, режисьор Зои Кларк Уилямс, с участието на Шон Янг, Джон Хърт, Дилън Уолш, Ричард Хилман, Карън Блек, Шанън Конлън

  • 02:40

    "Екоарена" /п/

  • 04:00

    "Бялата лястовица" /п/

  • 05:00

    "VТV топ видео" /п/

  • 06:30

    "Гледна точка" /п/

  • 06:50

    Документален филм

  • 07:10

    "Екоарена" /п/

  • 08:20

    Времето и ековести

  • 08:40

    "ТВ меню"

  • 09:10

    "Вселената" - документален сериал

  • 10:00

    "VTV спорт"

  • 11:00

    "Светът на жените" - токшоу

  • 12:00

    Ековести

  • 12:15

    "Светът на жените" - токшоу /продължение/

  • 13:15

    "Да обичаш на инат" - български игрален филм /1986 г./

  • 15:15

    "ТВ меню"

  • 16:00

    Времето и ековести

  • 16:20

    "Тайнствена земя" - документална поредица

  • 17:00

    "Вселената" - документален сериал

  • 18:00

    Времето и ековести

  • 18:20

    "Тема плюс"

  • 19:30

    "Неизказана любов" - романтична драма, режисьор Гил Брентън, с участието на Ева Херцигова, Патрик О'Нийл, Филис Нюман, Грейнджър Хайнс

  • 21:00

    Времето и ековести

  • 21:20

    "Завръщане от отвъдното" - трилър, режисьор Ник Хам, с участието на Грег Киниър, Ребека Ромийн-Стамос, Робърт ДеНиро, Камерън Брайт

  • 23:00

    "Богати и известни" - документална поредица

  • 00:00

    Времето и ековести

  • 00:20

    "Законът на Мърфи" - сериен филм /п/

  • 02:00

    "Тема плюс" /п/

  • 03:30

    "VТV топ видео" /п/

  • 04:30

    "Екоарена" /п/

  • 06:00

    "Бялата лястовица" /п/

 
  • 00:35

    "Отдел за борба с порока" - 7 и 8 eп.

  • 01:25

    "Веществено доказателство № 1" - 113 еп.

  • 01:50

    "Измами в медицината" - 4 еп.

  • 02:40

    "Власт, привилегии и справедливост" - 15 еп.

  • 03:35

    "Нерешени загадки" - 12 еп.

  • 04:25

    "Хигиенни досиета" - 19 и 20 еп.

  • 05:15

    "Окончателна справедливост с Ерин Брокович" - 9 еп.

  • 06:05

    "Медици" - 9 и 10 еп.

  • 07:00

    "Съдебни медици" - 7 и 8 eп.

  • 07:50

    "Неизвестни истории от спешното отделение" - 2 еп.

  • 08:40

    "Неизлечимо болни" - 27 еп.

  • 09:05

    "Фелдшери" - 20 еп.

  • 09:55

    "Наистина странно" - 11 и 12 еп.

  • 10:45

    "Власт, привилегии и справедливост" - 39 еп.

  • 11:35

    "Да дариш живот" - 5 еп.

  • 12:25

    "Без надежда" - 3 еп.

  • 13:15

    "Съдебни медици" - 7 и 8 eп.

  • 14:05

    "Фелдшери" - 20 еп.

  • 14:55

    "Наистина странно" - 11 и 12 еп.

  • 15:45

    "Власт, привилегии и справедливост" - 39 еп.

  • 16:35

    "Да дариш живот" - 5 еп.

  • 17:25

    "Без надежда" - 3 еп.

  • 18:15

    "Неизвестни истории от спешното отделение" - 2 еп.

  • 19:05

    "Природни стихии" - 3 еп.

  • 19:55

    "Граничен контрол" - 4 еп.

  • 20:45

    "Неизлечимо болни" - 27 еп.

  • 21:10

    "Уличен съд" - 7 и 8 еп.

  • 22:00

    "Криминални разследвания: Австралия" - 4 еп.

  • 22:50

    "Нерешни загадки" - 32 еп.

  • 23:40

    "Престъпление и справедливост" - 4 и 5 еп.

  • 00:30

    "Криминални истории" - 5030 еп.

  • 01:20

    "Уличен съд" - 7 и 8 еп.

  • 02:10

    "Криминални разследвания: Австралия" - 4 еп.

  • 03:00

    "Нерешни загадки" - 32 еп.

  • 03:45

    "Власт, привилегии и справедливост" - 39 еп.

  • 04:30

    "Неизлечимо болни" - 27 еп.

  • 04:55

    "Природни стихии" - 3 еп.

  • 05:45

    "Уличен съд" - 7 еп.

  • 06:10

    "Фелдшери" - 20 еп.

 
  • 07:00

    "Из Латинска Америка" - 31 еп.

  • 07:55

    "На лов за милионер" - 71 - 75 еп.

  • 12:20

    "Още вкусна страст" - 3 еп.

  • 13:20

    "Изаура" - 27 - 30 еп.

  • 17:50

    "Още вкусна страст" - 4 еп.

  • 18:40

    "Из Латинска Америка" - 31 еп.

  • 19:35

    "Парцалената кукла" - 55 и 56 еп.

  • 21:30

    "Да живееш така" - 58 еп.

  • 22:25

    "Маша и морето" - игрален филм

  • 00:00

    "Хилда Урагана" - 4 еп.

  • 00:55

    "Парцалената кукла" - 55 и 56 еп.

  • 02:40

    "Хубавеца" - 67 - 71 еп.

 
  • 07:05

    Национален календар. 65г. от рождението на актрисата Катя Паскалева

  • 07:10

    Легендата за Снежанка - анимационен филм

  • 08:00

    За животните с любов

  • 08:30

    Чудният свят на Дисни. Джони и елфите - куклено шоу

  • 08:55

    Робин Худ - 13-сериен тв филм /Великобритания, 2007г./, 1 епизод, режисьор Сириан Донъли, в ролите. Джоунас Армстронг, Луси Грифитс, Ричард Армитидж и др.

  • 09:45

    Телепазарен прозорец

  • 10:00

    Непозната земя

  • 10:30

    Вяра и общество с Горан Благоев

  • 11:00

    Памет българска с проф.Божидар Димитров

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    Бразди

  • 13:00

    Иде нашенската музика - фолклор

  • 14:00

    Минута е много - тв състезание

  • 14:50

    Българите в Албания - документална поредица /5, последна част/

  • 15:50

    Ние не сме ангели - игрален филм /САЩ, 1955г./, режисьор Майкъл Къртиз, в ролите. Хъмфри Богарт, Алдо Рей, Питър Устинов и др.

  • 17:35

    Кино по ноти

  • 18:05

    Хана Монтана - тв филм /29 и 30 епизод/

  • 18:55

    БНТ такси

  • 19:10

    В кадър. Аполония - точка на пресичане

  • 19:40

    Лека нощ, деца!

  • 20:00

    По света и у нас

  • 20:45

    Шоуто на Канала

  • 21:40

    Организирана престъпност - игрален филм /Турция, 2005г./, режисьор Йълмаз Ердоган, в ролите. Йълмаз Ердоган, Толга Чевик, Демет Акбаг и др.

  • 23:30

    По света и у нас

  • 23:40

    Международен фестивал "Meet The World". Концерт на група "Диолинда"

  • 00:40

    Шоуто на Канала/п/

  • 01:30

    Робин Худ - тв филм /1 епизод/п/

  • 02:15

    Кино по ноти/п/

  • 02:45

    Памет българска с проф.Божидар Димитров/п/

  • 03:45

    Видеоклипове

  • 04:00

    Днес и утре/п/

  • 04:25

    Непозната земя/п/

  • 04:55

    Организирана престъпност - игрален филм/п/

  • 06:40

    Бразди/п/

  • 07:10

    За животните с любов/п/

 
  • 06:40

    Яко + /п/

  • 08:15

    Под дъгата - различните наши деца /п/

  • 08:40

    Мотоспорт екстра /п/

  • 09:05

    Атлас. Бисерът на Македония /Охрид/

  • 09:30

    Аз се върнах /п/

  • 09:45

    Български уроци - аз уча български /първо ниво/п/

  • 10:00

    Рецепта за култура - токшоу с Юрий Дачев

  • 11:00

    Памет българска с проф. Божидар Димитров

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    Часът на зрителите /п/

  • 13:00

    Пред олтара на операта /п/

  • 13:30

    В час ли си?

  • 14:20

    За животните с любов /п/

  • 14:50

    Шоу "Елит" - предаване за шоубизнес /п/

  • 15:20

    Гласовете на рока /БНТ Море/п/

  • 15:50

    Кармата Д- 3 - документален филм /п/

  • 16:20

    Историята на "Златният Орфей". Италианската следа

  • 17:20

    Руси Чанев на 65 години. "Мера според мера. Пролетта на 1903" - тв филм (1981), режисьор Георги Дюлгеров, в ролите. Руси Чанев, Григор Вачков, Стефан Мавродиев, Димитър Буйнозов, Цветана Манева, Богдан Глишев и др. /трета серия/

  • 18:30

    И ние го можем /п/

  • 19:00

    БНТ такси

  • 19:10

    В кадър. "Аполония" - точка на пресичане

  • 19:40

    Европейски дневник

  • 20:00

    По света и у нас

  • 20:45

    Сен Тропе. "Катастрофата" - тв филм, Франция /147 епизод/

  • 21:40

    Рецепта за култура - токшоу с Юрий Дачев /п/

  • 22:40

    Шоуто на Канала

  • 23:30

    По света и у нас

  • 23:40

    60-та Международна колоездачна обиколка на България - репортаж

  • 00:00

    Памет българска с проф. Божидар Димитров /п/

  • 01:00

    Пътеводител БГ. Сопот /п/

  • 01:30

    Ку - Ку презареждане

  • 02:00

    Да бъдем поети /п/

  • 02:10

    За любов родени - музикален филм за Севдалина и Валентин Спасови

  • 02:40

    Знаете ли, че. Карнавалът във Венеция

  • 02:50

    Панорама с Бойко Василев /п/

  • 03:50

    Полет над нощта - нощен блок /п/

 
  • 07:15

    Избрано от "Сутрин с ВВТ"

  • 08:40

    TV пазар

 
  • 06:00

    "Семейство Сопрано" - сериал, сезон 2

  • 07:50

    "Братя по оръжие" - сериал, сезон 1

  • 09:05

    "Среднощен ездач" - сериал, сезон 4

  • 10:00

    "Татуировки в Маями" - реалити

  • 11:00

    "Око за око" - уестърн, /п/

  • 13:00

    "Елитни спасители"- реалити

  • 13:30

    "Агенти под прикритие" - сериал

  • 14:30

    "Граница" - сериал, сезон 2

  • 15:30

    "Терминатор. Хрониките на Сара Конър" - сериал, сезон 2

  • 16:30

    "Премиершип по Диема"

  • 17:00

    "Евертън - Нюкасъл" - мач от английската Висша лига, директно

  • 18:50

    "Премиершип по Диема"

  • 19:30

    "Въздушни асове" - сериал

  • 20:30

    "Боуфингър" - комедия

  • 22:15

    "Покер по тъмно" - предаване

  • 23:10

    "Скуанто. Легендата за воина" - приключенски

  • 01:00

    "Горещи моменти" - еротика

  • 03:00

    "Агенти под прикритие" - сериал, /п/

  • 03:45

    "Терминатор. Хрониките на Сара Конър" - сериал, сезон 2, /п/

  • 04:30

    "Граница" - сериал, сезон 2, /п/

  • 05:10

    "Татуировки в Маями" - реалити, /п/

 
  • 06:00

    "Херкулес" - приключенски, II част, /п/

  • 07:40

    "Момиче номер едно" - екшън

  • 10:00

    "Всичко за любовта" - трилър, /п/

  • 12:00

    "Бодилчетата" - анимационен филм

  • 14:00

    "Приключенията на Хъкълбери Фин" - приключенски

  • 16:00

    "Зулендър" - комедия, /п/

  • 18:00

    "Отбор за милиони" - комедия

  • 20:00

    "От местопрестъплението. Лас Вегас" - сериал, сезон 2

  • 21:00

    "Щамът Андромеда" - фантастика с уч. на Бенджамин Брат, Ерик МакКормък, Криста Милър, Виола Дейвис, Джъстин Люис, и др., I част

  • 23:00

    "От местопрестъплението. Лас Вегас" - сериал, сезон 2, /п/

  • 00:00

    "Отбор за милиони" - комедия, /п/

  • 01:50

    "Момиче номер едно" - екшън, /п/

 
  • 06:00

    "Кармелита" - теленовела, 3 епизода

  • 09:30

    "Тропико" - теленовела, 3 епизода

  • 12:15

    "Династия Райнберг" - сериал, 2 епизода

  • 14:15

    "Дъжд от страсти и лъжи" - романтичен филм, V част

  • 16:00

    "Любовно наследство" - сериен филм, 4 епизода

  • 19:55

    "Семеен сарай" - сериен филм

  • 21:30

    "Арлекин. Ах, този брак" - романтичен филм

  • 23:15

    "Дъжд от страсти и лъжи" - романтичен филм, V част, /п/

  • 00:45

    "Любовно наследство" - сериен филм, 4 епизода, /п/

  • 04:30

    "Семеен сарай" - сериен филм, /п/

 
  • 07:00

    Пълна къща– сериал

  • 08:00

    Ловци на чудовища - анимационен сериал

  • 08:30

    Ърки и Пърки – анимационен сериал

  • 08:45

    Хари в царството на динозаврите – анимационен сериал

  • 09:00

    Котаракът на Франкенщайн - анимационен сериал

  • 09:30

    Кърби - анимационен сериал

  • 10:00

    Франклин - анимационен сериал

  • 10:30

    Кибер битки – анимационен сериал

  • 11:00

    Малкият Амадеус - анимационен сериал

  • 11:30

    Франклин – анимационен сериал

  • 12:00

    Пълна къща– сериал

  • 13:00

    Страници от живота- теленовела

  • 14:00

    Лоис и Кларк - сериал

  • 17:00

    Гоцомецания – детско предаване

  • 18:00

    Страници от живота- теленовела

  • 19:00

    Страници от живота- теленовела

  • 20:00

    Страници от живота- теленовела

 
  • 07:00

    Детски свят . Ekids - анимационен блок

  • 09:30

    "Евроком Мотор Спорт" - Екслузивни от българския рали шампионат.

  • 10:30

    Telestar

  • 11:15

    Телепазарен прозорец

  • 11:30

    "Семейни връзки" - 29 епизод

  • 12:00

    "Бележката"- игрален филм

  • 13:30

    Telestar

  • 14:00

    "Чанове и звънци" - музикално предаване за автентичен фолклор

  • 14:30

    Телепазарен прозорец

  • 15:00

    "Термометър" - Здравно предаване с Емил Рафаилов

  • 16:00

    Телепазарен прозорец

  • 16:15

    Детски свят . Покахонтас - анимационна поредица

  • 16:45

    Telestar

  • 17:15

    "Пълна къща" - 116 епизод

  • 17:45

    Телепазарен прозорец

  • 18:00

    Новини

  • 18:30

    "Модна фиеста" - модно предаване

  • 19:00

    "Музикален бонус" - игра

  • 20:00

    "Пълна къща" - 99 епизод

  • 20:30

    "Събота вечер с Бойко Станкушев" - политическо студио

  • 21:30

    " Звездна ливада"- игрален филм

  • 23:30

    "Лоис и Кларк" - 38 епизод

  • 00:30

    "Brasileiro LIVE" - Ботафого с/у Кризейро мач от Бразилското футболно първенство /на живо/

  • 02:30

    "Истории с призраци" - 27 епизод

  • 03:00

    "Бележката"- игрален филм

  • 05:00

    "Звездна ливада"- игрален филм

 
  • 05:00

    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"

  • 09:30

    Телешоп

  • 09:45

    Документален филм

  • 10:00

    Новини

  • 10:15

    Телешоп

  • 10:30

    Новини

  • 10:40

    "Под лупа"

  • 11:00

    Новини

  • 11:10

    Прогноза за времето

  • 11:15

    Спорт

  • 11:30

    Новини

  • 11:40

    "Под лупа"

  • 12:00

    Новини

  • 12:25

    Прогноза за времето

  • 12:30

    Новини

  • 12:40

    Агромаркет

  • 13:00

    Новини

  • 13:25

    Прогноза за времето

  • 13:30

    Новини

  • 13:45

    Документален филм

  • 14:00

    Новини

  • 14:25

    Прогноза за времето

  • 14:30

    Новини

  • 14:40

    Телестар

  • 15:00

    Новини

  • 15:05

    "Играй и спечели"

  • 16:00

    Новини

  • 16:20

    Прогноза за времето

  • 16:30

    Новини

  • 16:45

    Телестар

  • 17:00

    Новини

  • 17:25

    Прогноза за времето

  • 17:30

    Новини

  • 17:40

    Агромаркет

  • 18:00

    Новини

  • 18:10

    Прогноза за времето

  • 18:15

    Спорт

  • 18:25

    "Поглед към света" - международни Новини

  • 18:30

    Централна емисия НОВИНИ

  • 18:55

    Прогноза за времето

  • 19:00

    Новини

  • 19:15

    Прогноза за времето

  • 19:20

    Спорт

  • 19:30

    Новини

  • 19:40

    "Седмицата "На фокус"

  • 20:00

    Новини

  • 20:15

    Прогноза за времето

  • 20:20

    Спорт

  • 20:30

    Новини

  • 20:40

    Спортна седмица

  • 21:00

    Новини

  • 21:20

    Прогноза за времето

  • 21:25

    Спорт

  • 21:30

    "Кариера" - публицистично предаване

  • 22:00

    Новини

  • 22:15

    Прогноза за времето

  • 22:20

    Спорт

  • 22:30

    "Утрешен вестник" - преглед на печата

  • 22:35

    "Евромакс"

  • 23:00

    Новини

  • 23:20

    Прогноза за времето

  • 23:25

    Спорт

  • 23:45

    "Седмицата "На фокус"

  • 00:00

    - 05.00 Новинарски информационен блок

 
  • 08:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 08:30

    "100 национални туристически обекта - НГЧИ"

  • 08:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 09:00

    "Образователен справочник"

  • 09:05

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 09:35

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 10:00

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 10:35

    "Образователен справочник"

  • 10:40

    "На хорото"

  • 11:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 11:30

    "100 национални туристически обекта - НГЧИ"

  • 11:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 12:00

    "Образователен справочник"

  • 12:05

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 12:35

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 13:00

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 13:35

    "Образователен справочник"

  • 13:40

    "На хорото"

  • 14:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 14:30

    "100 национални туристически обекта - НГЧИ"

  • 14:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 15:00

    "Образователен справочник"

  • 15:05

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 15:35

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 16:00

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 16:35

    "Образователен справочник"

  • 16:40

    "На хорото"

  • 17:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 17:30

    "100 национални туристически обекта - НГЧИ"

  • 17:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 18:00

    "Образователен справочник"

  • 18:05

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 18:35

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 19:00

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 19:35

    "Образователен справочник"

  • 19:40

    "На хорото"

  • 20:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 20:30

    "100 национални туристически обекта - НГЧИ"

  • 20:40

    "Лингва консулт" - консултации по английски език

  • 21:00

    "Образователен справочник"

  • 21:05

    "Игра на думи" - смели и любознателни

  • 21:35

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 22:00

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 22:35

    "Образователен справочник"

  • 22:40

    "На хорото"

 
  • 08:40

    "Tелешоп"

  • 09:00

    "Уикенд с Роси" - забавно предаване с Роси Русева /п/

  • 10:00

    "Жълтини"

  • 10:30

    "Времена и нрави" - предаване с проф.Ю.Вучков /п/

  • 13:00

    "Tелешоп"

  • 13:15

    Международен турнир по спортни танци Купа Бургас 2010, 1 част

  • 14:15

    "Tелешоп"

  • 14:30

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3" /п/

  • 15:00

    "Tелешоп"

  • 15:15

    "Уикенд с Роси" - забавно предаване с Роси Русева /п/

  • 16:15

    "Телемаркет"

  • 16:30

    "Пътувне до Европарламента" - тв.състезание с Милена Милотинова

  • 17:30

    "Невидимият кадър"

  • 17:40

    "Tелешоп"

  • 17:50

    "Последен писък" - авторско предаване за мода на Тони Рапонска

  • 18:00

    "Последен писък" - авторско предаване за мода на Тони Рапонска

  • 18:50

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3",1 част

  • 19:00

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3"

  • 21:00

    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3" /п/

  • 22:00

    "Властта на модата" - предаване на "Канал 3"

  • 22:45

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3",2 част

  • 23:00

    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3" /п/

  • 00:10

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 00:30

    "Еротични нощи" - еротика

  • 02:00

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 02:20

    "Едно към едно" - предаване за спорт на "Канал 3" /п/

  • 05:50

    "Уикенд с Роси" - забавно предаване с Роси Русева /п/

  • 06:50

    "Последен писък" - авторско предаване за мода на Тони Рапонска /п/

  • 07:50

    "Невидимият кадър"

 
  • 01:00

    Край на програмата

  • 12:00

    "Преди кръга" - шоу за английски футбол, директно

  • 13:45

    УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване, повторение

  • 14:15

    Студио "Висша Лига", директно

  • 14:45

    Футбол. Стоук С - Уест Хям, мач от английската Висша Лига, директно

  • 16:35

    Студио "Висша Лига", директно

  • 17:00

    Футбол. Тотнъм - Уулвърхямптън, мач от английската Висша Лига, директно

  • 18:50

    Студио "Висша Лига", директно

  • 19:30

    Футбол. Съндърланд - Арсенал, мач от английската Висша Лига, директно

  • 21:20

    Студио "Висша Лига", директно

  • 22:00

    Футбол. Астън Вила - Болтън, мач от английската Висша Лига, повторение

  • 00:00

    "Преди кръга" - шоу за английски футбол, повторение

  • 01:45

    Край на програмата

 
  • 07:00

    "Иконостас"

  • 07:30

    "Агро пари" - програма за развитие на селските райони

  • 08:00

    "Финиъс и Фърб"- дет. анимационен сериал, 2 сезон

  • 08:30

    "Костенурките нинджа " - детски анимационен сериал, 6 сезон

  • 10:00

    "Спондж Боб Квадратни гащи" - анимационен филм

  • 11:45

    "Рок звезда под прикритие"- с уч. на Гари Кол, Шерилин Фен, Дейвид Дженсън, Дъглъс Грифин, Aшър Бук и др.

  • 13:30

    "Завинаги с теб"- с уч. на Фреди Принц мл., Джулия Стайлс, Аштън Кътчър,Селма Блеър, Шон Хатоси, Зак Орт, Росарио Доусън и др.

  • 15:30

    "Танцувай с мен"- с уч. на Крис Кристофърсън, Ванеса Уилямс, Шейан, Джоан Плоурайт и др.

  • 18:00

    "Отечествен фронт" - предаване на НТВ

  • 19:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 19:30

    "Темата на Нова"

  • 20:00

    "Игра по план" - с уч. на Дуейн Джонсън, Кира Седжуик, Мадисън Петис, Розелин Санчес, Морис Честнът, Браян Уайт и др.

  • 22:10

    "Горещо" - телевизионен таблоид с Венета Райкова

  • 23:20

    "Отблизо"- с уч. на Джулия Робъртс, Натали Портман, Клайв Оуен, Джуд Лоу и др.

  • 01:30

    "Сега накъде" - с уч. на Моли Рингуолд, Рандал Батинкоф, Кенет Марс и др.

  • 03:30

    "Календар" - информационна емисия на НТВ /п/

  • 04:00

    "Здравей, България" - сутрешен блок на НТВ /п/

  • 06:00

    "Гостите на "Здравей, България" - предаване на НТВ

 
  • 07:00

    Новини

  • 07:10

    Филм: “За теб”

  • 08:30

    Игрален филм: „Сърцата на четиримата”

  • 10:05

    „Свири, хармонико любима”

  • 10:40

    „Слово на пастира”

  • 11:00

    Новини

  • 11:10

    „На път” с Дм. Крилов

  • 11:25

    „Вкусно”

  • 12:00

    „Лев Дуров. “Запявам винаги, когато ми иска да вия”

  • 13:00

    Новини

  • 13:10

    „Сергей Маковецки. Роб на сцената”

  • 16:35

    Игрален филм: „Иван Бровкин на целината”

  • 18:10

    “Местообитание”

  • 19:05

    “Голямата надпревара”

  • 20:15

    „Минута на славата”

  • 22:00

    Време

  • 22:15

    „Детектор на лъжата”

  • 23:15

    “Прожекторпарисхилтън”

  • 23:50

    Игрален филм: “Грях”

  • 01:25

    Игрален филм: „Поздрави от Чарли-тромпетиста”

  • 02:45

    Игрален филм: „У дома”

  • 04:55

    „Детективи”

  • 05:30

    „Следата”

  • 06:10

    „Поле на чудесата”

 
  • 05:00

    "Първичен инстинкт"

  • 05:20

    "Гордон в засада"

  • 05:50

    "От нашия шеф-готвач"

  • 06:10

    "Лов без граници"

  • 07:00

    "Клуб на риболовните пътешествия 2. Барсуково през лятото"

  • 07:35

    "Диалози за риболова"

  • 08:00

    "Риболов на изкуствена муха"

  • 08:35

    "Дневниците на великия ловец"

  • 09:25

    "Американски риболов"

  • 10:00

    "Лов и риболов с Джеф Томас"

  • 10:20

    "На куката"

  • 10:35

    "На лов в Новия свят"

  • 11:00

    "История на лова"

  • 11:30

    "Къде кълве"

  • 12:00

    "На лов в Новия свят"

  • 12:30

    "Дневниците на великия ловец"

  • 13:20

    "Диалози за риболова. Народен проект"

  • 13:35

    "Планетата на рибаря"

  • 13:50

    "Диалози за риболова"

  • 14:20

    "Особености на руския лов"

  • 14:55

    "Лов без граници"

  • 16:00

    "Синът на ловеца"

  • 17:00

    "Такъми"

  • 17:15

    "Анекдоти"

  • 17:30

    "Планетата на рибаря"

  • 17:45

    "Големият лов"

  • 18:15

    "Диалози за риболова. Народен проект"

  • 18:30

    "Дивеч и ловец"

  • 19:00

    "Риболовът в Австрия"

  • 20:00

    "Първичен инстинкт"

  • 20:20

    "Гордон в засада"

  • 20:50

    "От нашия шеф-готвач"

  • 21:10

    "Лов без граници"

  • 22:00

    "Клуб на риболовните пътешествия. Ловно-туристическа база Барсуково"

  • 22:35

    "Диалози за риболова"

  • 23:00

    "Риболов на изкуствена муха"

  • 23:35

    "Дневниците на великия ловец"

  • 00:25

    "Американски риболов"

  • 01:00

    "Лов и риболов с Джеф Томас"

  • 01:20

    "На куката"

  • 01:35

    "На лов в Новия свят"

  • 02:00

    "Къде кълве"

  • 02:35

    "Тайните на риболова с Бейб Винкелман"

  • 03:00

    "Лов без граници"

  • 04:00

    "Африкански лов със Сергей Ястржембски"

  • 04:30

    "С въдица в открития океан"

 
  • 00:05

    "Шепот на пари" - интерактивна игра

  • 01:05

    "Планета Лайв" - музикална програма

  • 02:00

    "Нощна фиеста" - музикална програма

  • 02:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 03:00

    "Избрано от Вас" - музикална програма

  • 04:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 04:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 05:00

    "Автограф" - звездите отблизо

  • 05:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 05:40

    "Златни хитове" - най-доброто

  • 06:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 06:05

    "Песните на България" - българска народна музика

  • 06:30

    "След първи петли" - музика за настроение

  • 07:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 07:10

    "Хороскоп" - интерактивен справочник

  • 07:30

    "По ноти" - уикенд музикална линия

  • 08:00

    "Промо" - новите хитове

  • 08:30

    "GSM парад" - избрани песни

  • 08:40

    "На фокус" - промо линия

  • 09:00

    "Бащино огнище" - програма за традициите

  • 09:30

    "Мегамикс" - само хитове

  • 09:40

    "Флирт - музикална игра

  • 10:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 10:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 11:00

    "Планета Хит 50" - месечна класация - злато

  • 11:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:00

    "По ноти" - уикенд музикална линия

  • 12:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:40

    "На фокус" - промо линия

  • 13:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 13:05

    "От извора" - българска народна музика

  • 13:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 13:50

    "GSM парад" - избрани песни

  • 14:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 14:10

    "Избери песен" - музикална игра

  • 15:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 15:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 16:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 16:10

    "Оракул" - интерактивен справочник

  • 17:00

    "Автограф" - звездите отблизо

  • 18:00

    "Играта на парите" - интерективна игра

  • 19:00

    "Фолкмаратон" - предаване на "Пайнер" - премиера

  • 20:00

    "Лятна фиеста" - музикална програма, 2 част

  • 21:00

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 00:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 00:05

    "Шепот на пари" - интерактивна игра

  • 01:05

    "Планета Лайв" - музикална програма

  • 02:00

    "Нощна фиеста" - музикална програма

  • 02:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 03:00

    "Избрано от Вас" - музикална програма

  • 04:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 04:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 05:00

    "Това е България" - документална поредица

  • 05:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 05:40

    "Златни хитове" - най-доброто

 
  • 07:00

    Център

  • 09:00

    Светът на голфа

  • 10:00

    Българският спорт

  • 10:30

    УЕФА Шампионска лига - обзорно предаване

  • 11:00

    СУПЕРКЛУБ. Челси тв, Жилина - Челси, ШЛ 2010

  • 13:00

    УЕФА Шампионска лига. Манчестър Юн - Рейнджърс

  • 15:00

    Център

  • 15:30

    Специално

  • 16:00

    Светът на голфа

  • 17:00

    Светът на спорта

  • 18:00

    Специално

  • 18:30

    СУПЕРКЛУБ. Челси тв

  • 19:00

    Център

  • 19:20

    ПРЯКО. Англия, Чемпиъншип. Хъл Сити - Нотингам

  • 21:10

    Бокс Ринг

  • 23:00

    Специално

  • 23:30

    Аржентина, Примера Дивисион

  • 01:20

    Център

 
  • 05:45

    “Цяла Русия”

  • 05:55

    “Селско утро”

  • 06:25

    “Диалози за животните”

  • 07:00

    Вести

  • 07:10

    Вести-Москва

  • 07:20

    “Военна програма”

  • 07:45

    Игрален филм: „Садко”

  • 09:20

    „Съботник”

  • 10:00

    Вести

  • 10:10

    Вести-Москва

  • 10:20

    „Национален интерес”

  • 11:15

    „Стаята на смеха”

  • 12:15

    „Сто на едно”

  • 13:00

    Вести

  • 13:20

    Вести-Москва

  • 13:30

    Игрален филм: „Сватба”

  • 15:15

    „Събота вечер”

  • 17:10

    Игрален филм: „Белият налив”

  • 19:00

    Вести в събота

  • 19:40

    Игрален филм: „Белият налив” (продължение)

  • 21:40

    „Десет милиона”

  • 22:40

    „Момичета”

  • 23:30

    Игрален филм: „Перфектно убийство”

  • 01:50

    Игрален филм: „Критърсите 3”

  • 03:35

    „Стаята на смеха”

  • 04:45

    Игрален филм: „Човек отникъде”

 
  • 07:00

    " Художникът и Родопа планина " - док. филм

  • 07:30

    Фолклорни ритми

  • 08:00

    Ранни вести /на живо/

  • 10:00

    НОВИНИ - сутрешна емисия - /пряко от Бургас/

  • 10:15

    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков /на живо/

  • 12:00

    НОВИНИ - обедна емисия /пряко от Бургас/

  • 12:15

    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева и Тодор Върбанов /на живо/

  • 13:45

    "Биберон" - предаване в помощ на младите майки

  • 14:15

    -"Не мога да мълча" с Марин Кадиев

  • 14:45

    Китка народни песни

  • 15:00

    "Старият албум" с Михаил Топалов

  • 15:30

    Документален филм

  • 16:00

    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина /на живо/

  • 17:00

    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ". /пряко от Бургас/

  • 17:15

    "Изгнаници клети ..." - публицистика за геноцида над арменците

  • 17:45

    "Паралакс" - публицистично предаване/ на живо/

  • 19:00

    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ". /пряко от Бургас/

  • 19:20

    "Другата история" - предаване за българската памет/ пряко от Бургас/

  • 19:30

    "От българско, по-българско" с Галя Асенова /на живо/

  • 22:00

    Новини. Прогноза за времето. Спорт/повторение/

  • 22:20

    "Другата история" - предаване за българската памет/повторение/

  • 22:30

    Рок музика

  • 23:30

    "Юртата на древните българи" - док.филм

  • 00:00

    Рок концерт

  • 02:00

    "Цирк "Лазар" - Добрич" - док.филм

  • 02:40

    Класическа музика

  • 03:40

    "Изкуството на святото сърце" - док.филм

  • 04:05

    Рок концерт

  • 05:30

    "Богатсвото на иконите" - док.филм

  • 06:00

    Фолклорен концерт

 
  • 07:00

    "Шареният живот на Джейми" - еп. 23, анимация

  • 07:15

    "Моя милост Елоиз" - еп. 5 и 6, анимация

  • 08:05

    "Всичко започва в петък" - сезон 1, еп. 9 и 10, анимация

  • 09:00

    "Стъпка по стъпка" - сезон 1, еп. 1, комедия, САЩ, 1991, с Патрик Дъфи, Сюзън Сомърс, Брендън Кол

  • 09:30

    "Уикенд с ТВ 7" - съботно-неделен сутрешен блок

  • 11:00

    "Супердебели срещу суперслаби" - сезон 2, еп. 6, сериал, документален, Великобритания, 2008, с Крисчън Йенсен, Анна Ричардсън, Джилиън Маккейт, Дейзи Донован

  • 12:00

    "Смолвил. Супермен в началото" - сезон 8, еп. 16 и 17, сериал, САЩ, 2004-2005, с Том Уелинг, Кристин Крюк, Майкъл Розенбаум, Алисън Мак

  • 14:00

    "От местопрестъплението. Ню Йорк" - сезон 4, еп. 21, сериал, криминален, САЩ, 2007, с Гари Синийз, Мелина Канакаредес, Кармин Джовинадзо, Хил Харпър, Еди Кахил, Анна Белкнап

  • 15:00

    "Криминалните случаи на г-ца Марпъл" - еп. 7, криминална поредица, Англия, 2004, с Джералдин Макюън, Джоанна Лимли, Саймън Калоу, Джак Девънпорт

  • 16:00

    "Фрейзър" - сезон 1, еп. 19, комедиен сериал, САЩ, 1993, с Келси Грамър, Дейвид Хайд Пиърс, Джон Махони, Джейн Лийвс

  • 16:30

    "Военни престъпления. Лос Анжелис" - сезон 1, еп. 19 и 20, сериал, криминален, драма, САЩ, 2009, с Крис Одонъл, Питър Камбор, Даниела Руа, Ел Ел Куул Джей - повторение

  • 18:30

    Новини

  • 19:30

    "Сестри по неволя" - сезон 2, еп. 18, сериал, комедия, САЩ, 2003, с Фейт Форд, Кели Рипа, Меган Фокс, Тед Макгинли

  • 20:00

    "Музика от сърцето" - драма, музикален, САЩ, 1999, с Мерил Стрийп, Ейдън Куин, Анджела Басет, Глория Естефан

  • 22:30

    Новини

  • 23:00

    "Студена планина" - романтична драма, военен, САЩ, 2003, с Никол Кидман, Рене Зелуегър, Джъд Лоу, Натали Портман

  • 01:45

    "От местопрестъплението. Ню Йорк" - сезон 4, еп. 21, сериал, криминален, САЩ, 2007, с Гари Синийз, Мелина Канакаредес, Кармин Джовинадзо, Хил Харпър, Еди Кахил, Анна Белкнап - повторение

  • 02:25

    Новини - повторение

  • 02:50

    "Студена планина" - романтична драма, военен, САЩ, 2003, с Никол Кидман, Рене Зелуегър, Джъд Лоу, Натали Портман - повторение

  • 05:20

    "Супердебели срещу суперслаби" - сезон 2, еп. 6, сериал, документален, Великобритания, 2008, с Крисчън Йенсен, Анна Ричардсън, Джилиън Маккейт, Дейзи Донован - повторение

  • 06:10

    "Криминалните случаи на г-ца Марпъл" - еп. 7, криминална поредица, Англия, 2004, с Джералдин Макюън, Джоанна Лимли, Саймън Калоу, Джак Девънпорт - повторение

 
  • 00:30

    На фокус

  • 00:40

    Рамбо 4 - екшън със Силвестър Сталоун

  • 02:50

    Изтръпнал - комедия

  • 04:10

    Четиримата танкисти и кучето - ТВ сериал - 5 епизод

  • 04:50

    Музикален блок

  • 06:30

    Найтмен II - ТВ сериал - 6 епизод

  • 07:30

    Детски свят - Светът на дивите животни - 13 епизод

  • 08:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 08:10

    Големите музеи на Америка - ТВ поредица - 1 част

  • 09:00

    Малки обяви

  • 09:30

    Щрак

  • 09:50

    На фокус - коментарна рубрика

  • 10:00

    Свещените планини по света - документална поредица - 5 част

  • 11:00

    Фолклорен изгрев

  • 11:30

    Искам да започна бизнес - предаване

  • 12:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 12:10

    Исторически календар

  • 12:15

    Малки обяви

  • 12:30

    Уимбълдън - романтична комедия с Кирстен Дънст

  • 14:00

    Слепец - ТВ сериал - 10 епизод

  • 15:00

    Детски свят - Джим и Джам

  • 15:30

    Детски свят - Светът на дивите животни - 18 епизод

  • 16:00

    Малки обяви

  • 16:15

    На фокус - коментарна рубрика

  • 16:30

    Българско кино - Топло - комедия

  • 18:00

    Колекция "Златни хитове"- Селин Дион

  • 19:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 19:10

    Малки обяви

  • 19:30

    Големите музеи на Америка - ТВ поредица - 1 част

  • 20:00

    Казано е... - предаване

  • 20:30

    Пулс - трилър

  • 22:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 22:10

    Щрак - комедийно шоу

  • 22:30

    Убийства в Мидсамър - X сезон - 5 епизод

  • 00:00

    На фокус - коментарна рубрика

  • 00:10

    Циганско време - драма на Емир Кустурица

  • 01:40

    10 мъртви мъже - екшън

  • 03:10

    Музикален блок

 
  • 02:00

    Ретро парти

  • 02:10

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк, BG/World Pop, етно

  • 05:00

    "По изгрев слънце" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 07:00

    "Сутрешна доза" - музикален микс поп-фолк, BG/world pop и етно

  • 08:00

    Ретро парти

  • 08:10

    "Сутрешна доза" - музикален микс поп-фолк, BG/world pop и етно

  • 10:00

    Ретро парти

  • 10:10

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 10:30

    "Без кофеин"

  • 12:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 13:00

    "Нарисувай се...", музикално предаване

  • 13:30

    "Без кофеин"

  • 14:30

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 15:30

    Ретро парти

  • 15:40

    "Музикална мания" - микс попфолк, World Pop и етно

  • 17:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 17:30

    "Фолк мания" - микс попфолк и етно

  • 18:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 19:00

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк и BG поп

  • 21:00

    "Фен зона"- поздравителен блок, наживо

  • 00:00

    "Бели нощи" - музикален микс

  • 01:00

    Ретро парти

  • 01:10

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк, BG/World Pop, етно

 
  • 00:30

    Вкусът на живота - лайфстайл

  • 01:00

    Усещане за вкус - лайфстайл

  • 06:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 06:30

    Танци на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 07:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 07:30

    Методът „Пилатес” - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 08:00

    Танци на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 08:30

    Йога за цялото семейство

  • 09:00

    Черешката на тортата - сладкарско шоу

  • 09:30

    Тържествен ден ала Жак Пепен - изискани рецепти

  • 10:00

    Вино и стил

  • 10:30

    Сладки приказки - поредица за домашни сладкиши

  • 11:00

    Сладкият живот на Дейвид Роко

  • 11:30

    Странстращият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 12:00

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 12:30

    Кулинарния дракон - нова поредица за китайска кухна с водещ Мартин Ян

  • 13:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 13:30

    Методът „Пилатес” - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 14:00

    Танци на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 14:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 15:00

    Вино и стил

  • 15:30

    Черешката на тортата - сладкарско шоу

  • 16:00

    Тържествен ден ала Жак Пепен - изискани рецепти

  • 16:30

    Сладки приказки - поредица за домашни сладкиши

  • 17:00

    Сладкият живот на Дейвид Роко

  • 17:30

    Вино и стил

  • 18:00

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 18:30

    Кулинарния дракон - нова поредица за китайска кухна с водещ Мартин Ян

  • 19:00

    Кючек за начинаещи

  • 19:30

    Черешката на тортата - сладкарско шоу

  • 20:00

    Тържествен ден ала Жак Пепен - изискани рецепти

  • 20:30

    Великолепният китаец - поредица за ежедневна китайска кухня

  • 21:00

    Сладкият живот на Дейвид Роко

  • 21:30

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 22:00

    Кулинарния дракон - нова поредица за китайска кухна с водещ Мартин Ян

  • 22:30

    Странстращият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 23:00

    Откриването предстои - поредица за откриване на заведения

  • 23:30

    Сражение в кухнята - кулинарно състезание

  • 00:00

    Лйта Америка - поредица за латино кухня

  • 00:30

    Вкусът на живота - лайфстайл

  • 01:00

    Усещане за вкус - лайфстайл

 
Реклама