Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 05:20

    "Кухнята на Звездев" /п./

  • 05:50

    "Американска наследница" /п./ - сериал, еп. 22

  • 06:45

    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев

  • 09:30

    "Преди обед" - дневно токшоу

  • 11:30

    "Кухнята на Звездев" - кулинарно шоу с Иван Звездев

  • 12:00

    bTV Новините - обедна емисия

  • 12:30

    "Шоуто на Слави" /п./

  • 13:30

    "Женско царство" - сериал, еп. 74

  • 15:00

    "Някой те наблюдава"- сериал, еп. 115

  • 16:00

    "Американска наследница" - сериал, еп. 23

  • 17:00

    bTV Новините

  • 17:30

    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев

  • 18:30

    "Любов извън закона" - сериал, еп. 86

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 20:00

    "Времето лети" - сериал, еп. 75

  • 21:00

    "Огледален свят" - сериал, еп. 7

  • 22:00

    bTV Новините - късна емисия

  • 22:30

    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу

  • 23:30

    " По средата" - сериал, с. 2, еп. 11

  • 00:00

    "Дневниците на вампира" - сериал, с. 1, еп. 11

  • 00:50

    "Офисът" - сериал, с. 5, еп. 23, 24

  • 02:00

    "Преди обед" /п./

  • 03:40

    "Някой те наблюдава" /п./ - сериал, еп. 115

  • 04:30

    "Търси се…" /п./

 
  • 05:35

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/

  • 06:05

    Дързост и красота - тв филм /3110 епизод/п/

  • 06:30

    Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов

  • 07:30

    Референдум 2013: Клипове

  • 08:10

    Референдум 2013: Хроники

  • 09:00

    По света и у нас

  • 09:10

    Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев

  • 10:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 10:10

    Денят отблизо с Мария - магазинно предаване с водещ Мария Андонова

  • 12:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 12:20

    Референдум 2013: Клипове

  • 12:25

    Спортни новини

  • 12:30

    Малки истории - коментарно предаване

  • 12:40

    Телепазарен прозорец

  • 13:00

    Студени следи с Надя Обретенова/п/

  • 14:00

    Заседание на Временната парламентарна анкетна комисия за проверка на проекта АЕЦ "Белене" - пряко предаване

  • 15:10

    Телепазарен прозорец

  • 15:25

    Ангели приятели - анимационен филм/п/

  • 15:50

    Частен случай - публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова

  • 16:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 16:10

    Новини на турски език

  • 16:15

    Референдум 2013: Клипове

  • 16:20

    Апартаментът с Марта Вачкова -ток шоу

  • 17:05

    Дързост и красота - тв филм /3111 епизод/

  • 17:30

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу с водещ Ути Бъчваров

  • 18:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 18:30

    Референдум 2013: Хроники

  • 18:35

    Зелена светлина - еко рубрика на "По света и у нас"

  • 18:40

    Референдум 2013: Клипове

  • 18:45

    Жребият - тв филм /4 серия/

  • 19:40

    Лека нощ, деца!: Кученце в джобче

  • 20:00

    По света и у нас - информационна емисия

  • 20:40

    Референдум 2013: Хроники

  • 20:45

    Спортни новини

  • 20:55

    Референдум 2013: Клипове

  • 21:00

    Референдум - публицистично шоу с водещ Добрина Чешмеджиева

  • 22:00

    Виж БиБиСи: "Великите влюбени на ХХ век: Грейси Алън и Джордж Бърнс" - документален филм

  • 22:30

    Икономически новини - информационна емисия

  • 22:55

    Зелена светлина - еко рубрика на "По света и у нас"

  • 23:00

    Денис и приятели - късно вечерно шоу с водещ Денис Ризов

  • 00:00

    Срещу новините/п/

  • 00:45

    Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/

  • 01:30

    Референдум 2013: Клипове

  • 01:35

    Жребият - тв филм /4 серия/п/

  • 02:30

    По света и у нас /п от 20:00/

  • 03:15

    Днес и утре/п/

  • 03:40

    Икономически новини/п/

  • 04:05

    Япония днес/п/

  • 04:25

    Малки истории/п/

  • 04:35

    Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

 
  • 05:00

    "Часът на Милен Цветков" - предаване на НТВ /п/

  • 06:00

    "Господари на ефира" - забавно предаване /п/

  • 06:30

    "Здравей, България" - сутрешен блок на НТВ

  • 09:30

    "На кафе" - предаване на НТВ

  • 11:30

    "Бон Апети" - предаване на НТВ

  • 12:00

    "Малки жени" - сериен филм, 3 сезон

  • 13:00

    Новините на Нова

  • 13:30

    "Млечният път" - сериен филм

  • 15:00

    "Доктор Куин Лечителката" - сериен филм

  • 16:00

    "Часът на Милен Цветков" - предаване на НТВ

  • 17:00

    "Черешката на тортата" - тв шоу, 2 сезон

  • 18:00

    "Сделка или не" - телевизионна игра

  • 19:00

    Новините на Нова - централна емисия

  • 20:00

    "Отмъщението" - сериен филм

  • 21:00

    "От местопрестъплението" - сериен филм, 9 сезон

  • 22:00

    "Господари на ефира" - забавно предаване

  • 22:30

    "Отплата" - сериен филм

  • 23:30

    Новините на Нова

  • 23:45

    "Щети" - сериен филм, 3 сезон

  • 00:45

    "Магнитико" - тв игра

  • 02:00

    "Черешката на тортата" - тв шоу, 2 сезон /п/

  • 02:45

    "Долината на слънцето" - сериен филм

  • 03:45

    Новините на Нова /п/

  • 04:00

    "Доктор Куин Лечителката" - сериен филм /п/

 
Избори 2014 с Дневник