След 5

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

bTV

11:00 "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
12:00 bTV Новините - обедна емисия
12:30 "Домашен арест" - сериал, с.3, еп.5
13:00 "Островът на Ним" - приключенски, САЩ, 2008 г., режисьор: Марк Левин, Дженифър Флакет, в ролите: Абигейл Бреслин, Джоди Фостър, Кристофър Бейкър, Джерард Бътлър и др.
15:00 bTV Ваканция: "Книгата на живота" - анимация, приключенски, комеди я (САЩ, 2014), сценаристи - Джордж Р. Гуатиерез, Дъглас Лангдейл, режисьор - Джордж Р. Гуатиерез
17:00 "Сватбен лиценз" - комедия, романтичен, САЩ, 2007 г., режисьор - Кен Куопис, актьори - Робин Уилямс, Манди Мур, Джон Красински, Кристине Тейлър, Ерик Кристиян Олсен, Джош Флитър и др.
19:00 bTV Новините - централна емисия
19:30 bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00 "Бандата на Оушън 2" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор -  Стивън Содърбърг, актьори -  Джаред Харис, Джордж Клуни, Мат Деймън, Анди Гарсия, Дон Чийдъл, Бърни Мак, Джулия Робъртс, Кейси Афлек, Скот Каан, Венсан Касел, Еди Джеймисън, Катрин Зита-Джоунс,Брад Пит и др.
22:30 "Код "Счупена стрела" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1996), режисьор - Джон Ву, актьори - Джон Траволта, Крисчън Слейтър, Саманта Матис, Делрой Линдо, Боб Гунтън, Франк Уали, Хауи Лонг и др.
01:00 "Между два живота" - комедия, Канада, 2008 г., режисьор:  Джон Стокуел, в ролите:  Ева Амури, Антон Йелчи, Сюзън Сърандън, Уила Холанд и др.
Виж цялата програма >>

БНТ1

11:00 Отблизо с Мира Добрева /п/
12:00 По света и у нас Информационна емисия
12:30 Бразди /най-доброто/ Предаване за земеделие
13:00 Иде нашенската музика /п/
13:55 Господин Майка игрален филм /САЩ, 1983г./, режисьор Стан Драготи, в ролите: Майкъл Нийтън, Тери Гар, Ан Джилиън и др.
15:30 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ Предаване за религия и култура
16:30 Световно първенство по гребане /младежи/ пряко предаване от Пловдив
18:30 Животът на Вацлав Хавел документален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Андреа Седлачкова
19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето
20:00 По света и у нас Информационна емисия
20:30 Спортни новини
Виж цялата програма >>

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

11:00 "Съдебен спор" - предаване на NOVA, избрано
12:00 Новините на NOVA
12:30 Темата на NOVA
12:50 "Моят бъдещ приятел" - с уч. на Ениша Брюстър, Бари Уотсън, Сара Ру, Фред Уилърд и др.
14:20 "Тяхната собствена лига"- с уч. на Том Ханкс, Джина Дейвис, Мадона, Роузи О'Донъл, Джон Ловиц, Лори Пети и др.
17:00 "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
17:55 "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
18:00 "Ничия земя" - предаване
19:00 Новините на NOVA - централна емисия
19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
20:00 "Ангелите на Чарли"- с уч. на Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, Кели Линч и др.
Виж цялата програма >>

Какво следва

С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П
22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах