Регистрация

Програма на телевизиите

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

 
 
  • 07:00

    Помощ за дивата природа: Епизод 2

  • 07:25

    Приют за домашни любимци: Епизод 75

  • 07:50

    В Бърлогата на лъва: Епизод 2

  • 08:45

    Експедициите на Джеф Коруин: Намибия

  • 09:40

    Кучешкият фризьор от Бевърли Хилс: Покажи ми парите!

  • 10:05

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 14

  • 10:30

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 15

  • 10:55

    Маймунски живот: Епизод 20

  • 11:20

    Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 12

  • 11:50

    Зоополиция "Маями": Три не толкова малки прасенца

  • 12:45

    Ветеринарят чудак: Епизод 12

  • 13:10

    Приют за домашни любимци: Епизод 76

  • 13:40

    Зоополицаите на Финикс: Смъртоносна диета

  • 14:35

    Помощ за дивата природа: Епизод 3

  • 15:00

    Спасяване на животни в Австралия: Спасяване на крокодил

  • 15:30

    В Бърлогата на лъва: Епизод 2

  • 16:25

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 16

  • 16:50

    Най-смешните животни на планетата: Епизод 17

  • 17:20

    Кучешкият фризьор от Бевърли Хилс: Семейство, което подстригва заедно, остава заедно

  • 17:45

    Бойните полета на животните: Тундрата

  • 18:15

    Кучета в затворите: "Кит Карсън"

  • 19:10

    Въздушни челюсти 2

  • 20:10

    Зоополицаите на Финикс: Къща за 60 котки

  • 21:05

    Диви и истински: Опасните трикове на алигатора

  • 22:00

    Кучета в затворите: "Кит Карсън"

  • 22:55

    Зоополицаите на Финикс: Приказка за трите опашки

  • 23:50

    Въздушни челюсти 2

  • 00:45

    Зоополицаите на Финикс: Къща за 60 котки

  • 01:40

    Диви и истински: Опасните трикове на алигатора

  • 02:35

    Кучета в затворите: "Кит Карсън"

  • 03:30

    Зоополицаите на Финикс: Приказка за трите опашки

  • 04:25

    Зоополиция "Маями": Три не толкова малки прасенца

  • 05:20

    Маймунски живот: Епизод 20

  • 05:45

    Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 12

  • 06:10

    Ветеринарят чудак: Епизод 12

  • 06:35

    Спасяване на животни в Австралия: Спасяване на крокодил

 
  • 06:30

    Сутрешен информационно-забавен журнал

  • 10:00

    Новини

  • 10:05

    "Червени рози" - сериал

  • 11:03

    "Горещи теми" - булеварден журнал

  • 11:30

    "Клиника в Алпите: Любовта лекува рани" - игрален филм, ФРГ/Австрия, 2010

  • 13:00

    Новини

  • 13:15

    ARD консултация за тялото и душата

  • 14:00

    Обеден журнал

  • 15:00

    Новини

  • 15:10

    "Червени рози" - сериал

  • 16:00

    Новини

  • 16:10

    "Буря от любов" - сериал

  • 17:00

    Новини

  • 17:10

    "Носорог, зебра и ко." - истории от зоопарка

  • 18:00

    Новини

  • 18:15

    "Горещи теми" - булеварден журнал

  • 19:00

    "Забранена любов" - сериал

  • 19:25

    "Мариенхоф" - сериал

  • 19:50

    "Дуелът: Зрители срещу звезди"

  • 20:20

    Шоу-викторина с Йорг Пилава

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "По божа воля" - сериал

  • 22:05

    "От приятелство" - сериал

  • 22:50

    "Плюс-минус" - икономически журнал

  • 23:15

    "Темите на деня" - новини и коментари

  • 23:45

    "Хора при Майшбергер"

  • 01:00

    Нощен журнал

  • 01:20

    "Чисто семеен въпрос" - игрален филм, САЩ, 2005

  • 02:55

    "Необичаен сводник" - игрален филм, Италия, 1961

  • 04:20

    "Буря от любов" - сериал

  • 06:00

    Новини

  • 06:05

    "Плюс-минус" - икономически журнал

 
  • 07:10

    "Трета смяна" - 3 сезон, 11 еп., драма - САЩ, 2001

  • 08:05

    "Lost - Изгубени" - 5 сезон, 15 еп., драма - САЩ, 2009

  • 09:00

    "Всичките светии", 6 сезон, 34 еп., драма - Австралия, 2003

  • 09:55

    "Eli Stone" - 2 сезон, 5 еп., драма - САЩ, 2008

  • 10:50

    "Търси се" - 3 сезон, 5 еп., криминален - САЩ, 2005

  • 11:45

    "Lost - Изгубени" - 5 сезон, 15 еп., драма - САЩ, 2009

  • 12:40

    "Всичките светии", 6 сезон, 35 еп., драма - Австралия, 2003

  • 13:35

    "Трета смяна" - 3 сезон, 11 еп., драма - САЩ, 2001

  • 14:30

    "Старгейт" - 7 сезон, 5 еп., научна фантастика - САЩ, 2003

  • 15:25

    "Старгейт" - 7 сезон, 6 еп., научна фантастика - САЩ, 2003

  • 16:20

    "Търси се" - 3 сезон, 6 еп., криминален - САЩ, 2005

  • 17:10

    "Zoom" - 2 сезон, 28 еп., толк шоу - България, 2010

  • 17:15

    "Lost - Изгубени" - 5 сезон, 16 еп., драма - САЩ, 2009

  • 18:10

    "Eli Stone" - 2 сезон, 6 еп., драма - САЩ, 2008

  • 19:05

    "Старгейт" - 7 сезон, 7 еп., научна фантастика - САЩ, 2003

  • 19:55

    "Zoom" - 2 сезон, 28 еп., толк шоу - България, 2010

  • 20:00

    "Старгейт" - 7 сезон, 8 еп., научна фантастика - САЩ, 2003

  • 21:00

    "Д-р Хаус" - 5 сезон, 11 еп., драма - САЩ, 2008

  • 22:00

    "Д-р Хаус" - 5 сезон, 12 еп., драма - САЩ, 2008

  • 23:00

    "От местопрестъплението. Ню Йорк", 5 сезон, 2 еп., криминален - САЩ, 2008

  • 23:55

    "Отвлечен" - сезон, 3 еп., криминален - САЩ, 2006

  • 00:45

    "Zoom" - 2 сезон, 28 еп., толк шоу - България, 2010

  • 00:50

    "Д-р Хаус" - 5 сезон, 11 еп., драма - САЩ, 2008

  • 01:45

    "Д-р Хаус" - 5 сезон, 12 еп., драма - САЩ, 2008

  • 02:40

    "От местопрестъплението. Ню Йорк", 5 сезон, 2 еп., криминален - САЩ, 2008

  • 03:25

    "Отвлечен" - сезон, 3 еп., криминален - САЩ, 2006

 
  • 11:00

    "Всичките светии", 6 сезон, 35 еп., драма - Австралия, 2003

  • 11:55

    "Обратно броене" - 2 сезон, 4 еп., екшън - Испания, 2009

  • 12:50

    "Интернатът " - 1 сезон, 3 еп., трилър - Испания, 2007

  • 14:10

    "Спортна вечер" - 1 сезон, 5 еп., комедия - САЩ, 1998

  • 14:40

    "Семейно право" - 2 сезон, 4 еп., драма - САЩ, 2000

  • 15:35

    "Криминален отдел" - 2 сезон, 12 еп., драма - САЩ, 1998

  • 16:30

    "Дювал и Морети" - 1 сезон, 7 еп., криминален - Франция, 2007

  • 17:25

    "Ларго Уинч" - 1 сезон, 19 еп., екшън - Франция, 2001

  • 18:20

    "Петрочели", 1 сезон, 7 еп., криминален - САЩ, 1975

  • 19:15

    "Всичките светии", 6 сезон, 35 еп., драма - Австралия, 2003

  • 20:10

    "Сини спасители" - 4 сезон, 19 еп., драма - Австралия, 1997

  • 21:05

    "Сини спасители" - 4 сезон, 20 еп., драма - Австралия, 1997

  • 22:00

    "Дювал и Морети" - 1 сезон, 7 еп., криминален - Франция, 2007

  • 22:55

    "Ларго Уинч" - 1 сезон, 19 еп., екшън - Франция, 2001

  • 23:50

    "Студени досиета", 7 сезон, 3 еп., екшън - САЩ, 2003

  • 00:45

    "Наричана още", 5 сезон, 16 еп., екшън - САЩ, 2005

  • 01:40

    "Всичките светии", 6 сезон, 34 еп., драма - Австралия, 2003

  • 02:35

    "Криминален отдел" - 2 сезон, 12 еп., драма - САЩ, 1998

  • 03:30

    "Студени досиета", 7 сезон, 3 еп., екшън - САЩ, 2003

  • 04:25

    "Наричана още", 5 сезон, 16 еп., екшън - САЩ, 2005

 
  • 09:00

    "Капитан Цубаса" - 1 сезон, 23 еп., аниме - Япония, 1983

  • 09:30

    "Капитан Цубаса" - 1 сезон, 24 еп., аниме - Япония, 1983

  • 10:00

    "Убийствен опит" - 3 сезон, 21 еп., аниме - Япония, 1997

  • 10:30

    "Ю Ю Хакушо", 1 сезон, 65 еп., аниме - Япония, 2002

  • 11:00

    "Старгейт. Атлантис" - 3 сезон, 6 еп., научна фантастика - САЩ, 2006

  • 12:00

    "Старгейт" - 5 сезон, 14 еп., научна фантастика - САЩ, 2001

  • 13:00

    "Star Trek. Оригиналният сериал", 1 сезон, 27 еп., научна фантастика - САЩ, 1966

  • 14:00

    "Star Trek. Оригиналният сериал", 1 сезон, 28 еп., научна фантастика - САЩ, 1966

  • 15:00

    "Капитан Цубаса" - 1 сезон, 23 еп., аниме - Япония, 1983

  • 15:30

    "Капитан Цубаса" - 1 сезон, 24 еп., аниме - Япония, 1983

  • 16:00

    "Убийствен опит" - 3 сезон, 21 еп., аниме - Япония, 1997

  • 16:30

    "Ю Ю Хакушо", 1 сезон, 65 еп., аниме - Япония, 2002

  • 17:00

    "Старгейт. Атлантис" - 3 сезон, 6 еп., научна фантастика - САЩ, 2006

  • 18:00

    "Старгейт" - 5 сезон, 14 еп., научна фантастика - САЩ, 2001

  • 19:00

    "Star Trek. Оригиналният сериал", 1 сезон, 29 еп., научна фантастика - САЩ, 1966

  • 20:00

    "Star Trek. Оригиналният сериал", 1 сезон, 30 еп., научна фантастика - САЩ, 1966

  • 21:00

    "Старгейт. Атлантис" - 3 сезон, 7 еп., научна фантастика - САЩ, 2006

  • 22:00

    "Старгейт" - 5 сезон, 15 еп., научна фантастика - САЩ, 2001

  • 23:00

    "Психофактор" - 1 сезон, 15 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

  • 00:00

    "До краен предел", 5 сезон, 19 еп., мистерия - САЩ, 1999

  • 01:00

    "Star Trek. Оригиналният сериал", 1 сезон, 29 еп., научна фантастика - САЩ, 1966

  • 02:00

    "Star Trek. Оригиналният сериал", 1 сезон, 30 еп., научна фантастика - САЩ, 1966

  • 03:00

    "Тригун", сезон, 19 еп., аниме - Япония, 1998

  • 03:30

    "Призрак в доспехи. Имитаторите" - 2 сезон, 19 еп., аниме - Япония, 2005

  • 04:00

    "Blood+", 1 сезон, 20 еп., аниме - Япония, 2006

  • 04:30

    "Блийч" - 2 сезон, 33 еп., аниме - Япония, 2005

  • 05:00

    "Психофактор" - 1 сезон, 15 еп., научна фантастика - САЩ, 1980

 
  • 08:00

    Анимация

  • 09:00

    "Изумрудената огърлица" - тв сериал

  • 09:50

    Кулинарно предаване

  • 10:00

    "Грехът на Анхелика" - тв сериал

  • 11:00

    "Видео бокс" - музикално предаване /п/

  • 11:35

    "Необходимостта от секса" - док.поредица

  • 12:00

    "Тъмната страна на любовта" - тв сериал

  • 12:55

    Фолклорен изгрев - фолклорно предаване

  • 13:30

    "Бикини на село" - комедия

  • 15:05

    "Споделете с мен" - предаване с Георги Бедников /п/

  • 16:00

    "Грехът на Анхелика" - тв сериал

  • 17:00

    "Изумрудената огърлица" - тв сериал

  • 17:50

    Кулинарно предаване

  • 18:00

    "Тъмната страна на любовта" - тв сериал

  • 18:55

    Анимация

  • 19:25

    "Поли Шор е мъртъв" - комедия

  • 21:00

    "Часът на блондинките" - предаване с Патриция Кирилова

  • 22:00

    "Да си разменим жените" - драма

  • 23:40

    "Констанс и Вики"- тв сериал

  • 00:40

    "Тъмната страна на любовта" - тв сериал

  • 01:35

    Музикален микс. фолклорна музика

  • 02:00

    "Тайните на войната" - док. поредица

  • 03:00

    "Грехът на Анхелика" - тв сериал

  • 04:00

    "Да си разменим жените" - драма

  • 06:00

    "Изумрудената огърлица" - тв сериал

  • 06:55

    Музикален микс. поп фолк музика

  • 07:25

    "Фитнес мания" /п/

 
  • 05:30

    "Дъждовно време" /п./ - сериал, еп. 45

  • 07:00

    "Тази сутрин" - информационно предаване

  • 09:30

    "Кухнята на Звездев" - кулинарно шоу с Иван Звездев

  • 10:00

    "Денят е прекрасен" - женско токшоу с водещи Ива и Боги

  • 11:00

    "Вятър от долината" - сериал, еп. 56

  • 12:00

    bTV Новините - обедна емисия

  • 12:30

    "Шоуто на Слави" /п./

  • 13:30

    "Непокорно сърце" - сериал, еп. 5

  • 14:30

    "Гибелна красота" - сериал, еп. 12

  • 15:30

    "Перла" - сериал, еп. 41

  • 17:00

    "Дъждовно време" - сериал, еп. 46

  • 18:30

    "Господари на ефира" /п./

  • 19:00

    bTV Новините - централна емисия

  • 20:00

    "Листопад" - сериал, еп. 93

  • 21:00

    "България търси талант" - кастинги

  • 22:00

    bTV Новините - късна емисия

  • 22:30

    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу

  • 23:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 00:00

    "SMS" - сериал, еп. 53

  • 00:30

    "Непокорно сърце" /п./ - сериал, еп. 5

  • 01:30

    "Търси се" /п./

  • 02:30

    "Перла" /п./ - сериал, еп. 41

  • 04:00

    "Денят е прекрасен" /п./

  • 05:00

    "Кухнята на Звездев" /п./

 
  • 06:00

    "Сървайвър" - американско риалити шоу /п./

  • 07:00

    "Къща за кукли" - сериал /п./

  • 08:00

    "Любовта побеждава" - романтичен филм /п./

  • 10:00

    "Извън играта" - сериал /п./

  • 11:00

    "Кафява захар" - комедия с Тей Дигс,Сана Лейтън, Мос Деф, Никол Ари Паркър, Куин Латифа и др. /п./

  • 13:00

    "Къща за кукли" - сериал

  • 14:00

    "Попътен вятър" - романтичен филм

  • 16:00

    "Готи" - биографична драма с Арман Асанте, Уилям Форсайт, Антъни Куин, Франк Винсънт, Скот Коен, Робърт Миранда и др. /п./

  • 18:00

    "Кости" - втори сезон - сериал /п./

  • 19:00

    "Извън играта" - сериал

  • 20:00

    Киновечер. "Ледена епоха" - анимация

  • 22:00

    "Кости" - втори сезон - сериал

  • 23:00

    Късно кино. "Единствената истинска любов" - романтична драма с Дейвид Хаселхоф, Тери Фарел, Пеги Брюстър, Камерън Финли, Карл Прюнър, Дорис Робъртс, Мег Хогарт и др.

  • 01:00

    "Сървайвър" - американско риалити шоу

 
  • 06:00

    "Студентски години" - сериал

  • 07:00

    "Русалки" - сериал

  • 07:30

    "Русалки" - сериал

  • 08:00

    "Шеметен град" - комедиен сериал

  • 08:30

    "Шеметен град" - комедиен сериал

  • 09:00

    "Пълна лудница" - комедийно шоу /п./

  • 10:00

    "Наравно" - комедиен екшън с Бъд Спенсър, Терънс Хил и др. /п./

  • 12:00

    "Монк" - комедиен сериал /п./

  • 13:00

    "Пич, оправи ми колата" - риалити шоу/п./

  • 13:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу /п./

  • 14:00

    "SMS" - сериал /п./

  • 14:30

    "Маски" - комедийно шоу /п./

  • 15:00

    "Шеметни години" - комедиен сериал

  • 15:30

    "Шеметни години" - комедиен сериал

  • 16:00

    "На гости на третата планета" - комедиен сериал /п./

  • 16:30

    "На гости на третата планета" - комедиен сериал /п./

  • 17:00

    "Комиците" - комедийно шоу

  • 18:00

    "SMS" - сериал

  • 18:30

    "Маски" - комедийно шоу

  • 19:00

    "Пич, оправи ми колата" - риалити шоу

  • 19:30

    "Господари на ефира" - комедийно шоу

  • 20:00

    "Монк" - сериал

  • 21:00

    "Големи неприятности" - комедия с Том Сайзмор, Тим Алън, Рене Русо, Стенли Тучи и др.

  • 23:00

    "На гости на третата планета" - комедиен сериал

  • 23:30

    "На гости на третата планета" - комедиен сериал

  • 00:00

    "Шеметен град" - комедиен сериал /п./

  • 00:30

    "Шеметен град" - комедиен сериал /п./

  • 01:00

    "Шеметни години" - комедиен сериал /п./

  • 01:30

    "Шеметни години" - комедиен сериал /п./

  • 02:00

    "Разбиване" - седмично шоу на Световната федерация по кеч /п./

  • 03:00

    "Студентски години" - сериал/п./

  • 04:00

    "Маски" - комедийно шоу /п./

  • 04:30

    "Маски" - комедийно шоу /п./

  • 05:00

    "Русалки" -сериал /п./

  • 05:30

    "Русалки" -сериал /п./

 
  • 04:00

    "Лагерът Ласло"

  • 04:25

    "Чаудър"

  • 04:50

    "Невероятните неприключения на Флапджак"

  • 05:15

    "Най-добрият ми приятел е маймуна"

  • 05:40

    "Домът на Фостър за въображаеми приятели"

  • 06:05

    "Бен 10"

  • 06:30

    "Скункс-фу!"

  • 06:55

    "Чаудър"

  • 07:20

    "Елиът Хлапето"

  • 07:45

    "Батман: Дръзки и смели"

  • 08:10

    "Бен Тен: Извънземна сила"

  • 08:35

    "Добрият Ед"

  • 09:00

    "Елиът Хлапето"

  • 09:25

    "Невероятните неприключения на Флапджак"

  • 09:50

    "Фантастичната четворка"

  • 10:15

    "Бакуган: Бойци в действие - Нова Вестроя"

  • 10:40

    "Том и Джери"

  • 11:05

    "Скуби Ду"

  • 11:30

    "Лагерът Ласло"

  • 11:55

    "Кунг фу пилета"

  • 12:20

    "Най-добрият ми приятел е маймуна"

  • 12:45

    "Животът и приключенията на Джунипър Лий"

  • 13:10

    "Чаудър"

  • 13:35

    "Междузвездни войни: Войните на клонираните"

  • 14:00

    "Домът на Фостър за въображаеми приятели"

  • 14:25

    "Скункс-фу!"

  • 14:40

    "Бакуган: Бойци в действие - Нова Вестроя"

  • 15:05

    "Бен 10"

  • 15:30

    "Елиът Хлапето"

  • 15:55

    "Добрият Ед"

  • 16:20

    "Секретните Сатърдей"

  • 16:45

    "Невероятните неприключения на Флапджак"

  • 17:10

    "Бен Тен: Извънземна сила"

  • 17:35

    "Батман: Дръзки и смели"

  • 18:00

    "Междузвездни войни: Войните на клонираните"

  • 18:25

    "Самурай Джак"

  • 18:50

    "Шантавите рисунки"

  • 19:00

    "Бакуган: Бойци в действие - Нова Вестроя"

  • 19:25

    "Чаудър"

  • 19:50

    "Бен Тен: Извънземна сила"

  • 20:15

    "Батман: Дръзки и смели"

  • 20:40

    "Междузвездни войни: Войните на клонираните"

  • 21:05

    "Бен Тен"

  • 21:30

    "Чаудър"

  • 21:55

    "Том и Джери"

 
  • 07:00

    "Под снега" - драма - Испания, 2008

  • 08:45

    "Човекът Отговор" - романтична комедия - САЩ, 2009

  • 10:20

    "Лилави теменужки" - драма - САЩ, 2007

  • 12:05

    "Най-добрите режисьори на Холивуд I, 2 еп. - Ричард Донър" - документална поредица - Франция, 2009

  • 12:35

    "Том Джоунс" - приключенска комедия - Великобритания, 1963

  • 14:40

    "Сбогом, Соло" - драма - САЩ, 2008

  • 16:10

    "Под снега" - драма - Испания, 2008; реж. Кандела Фигейра, Майтена Мурузабал, с Лаура Де Педро, Ксабиер Ярноз, Габриел Латоре, Асун Агинако, Марта Хуанис

  • 17:50

    "Големи неприятности" - комедия - САЩ, 1986; реж. Джон Касавитс, с Питър Фолк, Алън Аркин, Бевърли Д'Анджело, Чарлс Дърнинг, Робърт Стак

  • 19:20

    "Човекът Отговор" - романтична комедия - САЩ, 2009; реж. Джон Хайндман, с Джеф Даниълс, Лорън Греъм, Лу Тейлър Пучи, Оливия Търлби, Кат Денингс

  • 21:00

    "Москва на река Хъдсън" - комедия - САЩ, 1984; реж. Пол Мазурски, с Робин Уилямс, Мария Кончита Алонсо, Клевънт Дерикс, Алехандро Рей, Савелий Крамаров

  • 22:55

    "100 000 долара" - криминален екшън - САЩ, 2006; реж. Вонди Къртис-Хол, с Тайрийз Гибсън, Шоун Пар, Хенри Хънтър Хол, Джони С. Пруит, Меган Гууд

  • 00:30

    "Натрапници в забравения град" - трилър - ужаси - Испания, 2008; реж. Хуан Карлос Клавер, с Белен Лопес, Армандо Дел Рио, Мигел Анхел Муньос, Марина Гател, Хуан Фернандес

  • 01:55

    "Каменната градина" - военна драма - САЩ, 1987; реж. Франсис Форд Копола, с Джеймс Каан, Анджелика Хюстън, Ди Би Суини, Джеймс Ърл Джоунс, Дийн Стокуел

  • 03:45

    "Новият рай" - екшън - драма - ЮАР, 2008

  • 05:40

    "Саут парк. Филмът" - анимационна комедия - САЩ, 1999

 
  • 07:00

    "Хазяинът" - комедия - САЩ, 1970

  • 08:55

    "Далечният мост" - военна драма - САЩ, 1977

  • 11:55

    "Никълъс Никълби" - драма - САЩ, 2002

  • 14:05

    "Познати непознати" - драма - САЩ, 2008

  • 15:30

    "Джо и Макс" - биографична драма - САЩ, 2002

  • 17:20

    "Лилави теменужки" - драма - САЩ, 2007; реж. Едуард Бърнс, със Селма Блеър, Патрик Уилсън, Едуард Бърнс, Дебра Месинг, Денис Фарина

  • 19:05

    "Хазяинът" - комедия - САЩ, 1970; реж. Хал Ашби, с Бо Бриджис, Лий Грант, Даяна Сандс, Пърл Бейли, Марки Бей

  • 21:00

    "Играта" - екшън - трилър - САЩ, 1997; реж. Дейвид Финчър, с Майкъл Дъглас, Шон Пен, Дебора Кара Ънгър, Джеймс Ребхорн, Питър Донат

  • 23:05

    "Дом" - драма - Франция, Белгия, Швейцария, 2008; реж. Урсула Майер, с Изабел Юпер, Оливие Гурме, Аделаид Льору, Маделин Бюд, Каси Мотет Клайн

  • 00:40

    "Епитафии II, 10 еп." - криминален трилър - Аржентина, 2009; реж. Даниел Бароне, Алберто Лечи, с Хулио Чавес, Сесилия Рот, Леонардо Сбараля, Алехандро Авада, Даниел Фанего

  • 01:30

    "Епитафии II, 11 еп." - криминален трилър - Аржентина, 2009; реж. Даниел Бароне, Алберто Лечи, с Хулио Чавес, Сесилия Рот, Леонардо Сбараля, Алехандро Авада, Даниел Фанего

  • 02:20

    "Роден на четвърти юли" - биографична драма - САЩ, 1989; реж. Оливър Стоун, с Том Круз, Реймънд Бари, Каролин Кава, Кийра Седжуик, Уилям Дефо

  • 04:40

    "Хенри Фул" - драма - САЩ, 1997

 
  • 07:00

    Тази сутрин

  • 07:30

    Бизнес

  • 08:00

    Тази сутрин

  • 08:30

    Бизнес

  • 09:00

    Тази сутрин

  • 09:30

    Бизнес

  • 10:00

    Тази сутрин

  • 10:30

    Спорт

  • 11:00

    Лари Кинг

  • 12:30

    Бизнес Азия

  • 13:30

    Световен спорт

  • 14:15

    Азиатско издание

  • 14:30

    Горещи точки

  • 15:30

    Световни репортажи

  • 16:00

    Наука и технологии

  • 16:30

    Шоубизнес

  • 17:30

    Спорт

  • 18:30

    Световен ритъм

  • 19:00

    Лари Кинг

  • 21:30

    Световен бизнес

  • 22:30

    Въпроси и отговори с Риц Хан

  • 23:30

    В дълбочина

  • 00:30

    Спорт

  • 01:00

    Световен преглед

  • 01:30

    Пари

  • 02:30

    Азиатско издание

  • 02:45

    Азиатски бизнес

  • 03:00

    Тази сутрин

  • 03:30

    Шоубизнес

  • 04:00

    Шоуто на Лари Кинг

  • 05:30

    Нюзрум

  • 06:30

    Американско издание

 
  • 07:00

    Британска мотонадпревара: Епизод 3

  • 07:25

    Да продадеш колата си: "Шевролет Корвет C4" - първа част

  • 07:50

    Мръсна работа: Мръсните професии в Ню Йорк

  • 08:45

    Оцеляване на предела: Сибир - втора част

  • 09:40

    Ловци на митове: Раздробен самолет

  • 10:35

    Гръм и трясък: Сграда, устойчива на взрив

  • 11:30

    Как се правят тези неща?: Епизод 1

  • 11:55

    Как са го направили?: Спасителни служби/Фолкъркско колело/ Парашутисти

  • 12:25

    Чудеса сътворени от човека - Азия: Тунелът "Сюешан" в Тайван

  • 13:20

    Депо за разфасоване: Еко автомобил

  • 14:15

    Американски чопър: Мотор за "Макъф"

  • 15:10

    Да продадеш колата си: "Шевролет Корвет C4" - втора част

  • 15:35

    Мръсна работа: Рибна фабрика

  • 16:30

    Сеч в мочурището: Сеч в калта

  • 17:25

    Чудеса сътворени от човека - Азия: Космическата ракета HII-A

  • 18:20

    Депо за разфасоване: Еко автомобил

  • 19:15

    Ловци на митове: Смъртоносният лъч на Архимед

  • 20:10

    Как се правят тези неща?: Епизод 2

  • 20:40

    Как са го направили?: Подводница/Земекопна машина/Бирено гориво

  • 21:05

    Изключителни експлозии: Форт Уилям, Шотландия

  • 22:00

    Строители в Ел Ей: Железари

  • 22:55

    Дискавъри - проект "Земя": Светъл свят

  • 23:50

    Диви и истински: Нападението на гъската

  • 00:45

    Депо за разфасоване: Бой рейсър

  • 01:40

    Идващият свят: Авангардни автомобили

  • 02:40

    Изключителни експлозии: Форт Уилям, Шотландия

  • 03:40

    Ловци на митове: Смъртоносният лъч на Архимед

  • 04:40

    Унищожени за секунди: Епизод 17

  • 05:05

    Как се правят тези неща?: Епизод 2

  • 05:35

    Как са го направили?: Подводница/Земекопна машина/Бирено гориво

  • 06:00

    Идващият свят: Авангардни автомобили

 
  • 07:00

    "Шеметна надпревара"

  • 07:55

    "Най-великите мисии на НАСА"

  • 09:00

    "Ню Йорк: Отвътре навън"

  • 09:55

    "Готините неща: Как се правят"

  • 10:20

    "Какадьори маниаци"

  • 10:50

    "Идващият свят"

  • 11:45

    "Корави машини"

  • 12:10

    "Стъпка отвъд"

  • 12:40

    "Най-великите мисии ан НАСА"

  • 13:35

    "Ню Йорк: Отвъте навън"

  • 14:30

    "Даунлоуд: Истинската история на Интернет"

  • 15:20

    "Готините неща: Как се правят"

  • 15:55

    "Шеметна надпревара"

  • 16:50

    "Брейниак"

  • 17:45

    "Строежа на най-големите"

  • 18:40

    "Екополис"

  • 19:30

    "Коравите машини"

  • 20:20

    "Как се прави"

  • 21:10

    "Ловци на митове"

  • 22:00

    "Екополис"

  • 22:50

    "Коравите машини"

  • 23:40

    "Строителни постижения"

  • 00:30

    "Даунлоуд: Истинската история на Интернет"

  • 01:20

    "Екополис"

  • 02:10

    "Коравите машини"

  • 03:00

    "Отвъд утрешния ден"

  • 03:50

    "Големите мисии на НАСА"

  • 04:45

    "Как се прави?"

  • 05:10

    "Коравите машини на Грийн"

  • 05:40

    "Стъпка отвъд"

  • 06:10

    "Даунлоуд: Истинската история на Интернет"

 
  • 07:00

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 07:55

    "Малки хора, свят голям"

  • 08:50

    "Докато теб те нямаше"

  • 09:45

    "Най-богатите хора в света"

  • 10:40

    "Слънце, море и скелета"

  • 11:05

    "Супердомове"

  • 11:30

    "Вземете си готвач"

  • 11:55

    "Кажете ДА на булчинската рокля"

  • 12:25

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 13:10

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 14:05

    "Малки хора, свят голям"

  • 14:55

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 15:40

    "Докато теб те нямаше"

  • 16:35

    "Продайте тази къща"`

  • 17:00

    "Вземете си готвач"

  • 17:50

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 18:40

    "Татуировки в Маями"

  • 19:30

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 20:20

    "Малки хора, свят голям"

  • 21:10

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 22:00

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 22:50

    "Татуировки в Маями"

  • 23:40

    "Джон и Кейт плюс 8"

  • 00:30

    "Малки хора, свят голям"

  • 01:25

    "Оперирани от затлъстялост"

  • 02:15

    "Татуировки в Ел Ей"

  • 03:10

    "Как не трябва да се обличаме"

  • 04:05

    "Слънце, море и скелета"

  • 04:30

    "Супердомове"

  • 04:55

    "Докато теб те нямаше"

  • 05:45

    "Най-богатите хора в света"

  • 06:05

    "Продайте тази къща"

 
  • 07:00

    "Оцеляващият човек"

  • 08:00

    "На ръба"

  • 09:00

    "Най-богатите хора в света"

  • 09:55

    "Загадъчното убийство на Наполеон"

  • 10:50

    "Строителни постижения"

  • 11:45

    "Бойно поле"

  • 12:40

    "Разгневената планета: Вулканите"

  • 13:35

    "Съдобвният час"

  • 14:30

    "Корави машини"

  • 15:00

    "На ръба"

  • 15:55

    "Наука за оръжията"

  • 16:50

    "Аляска"

  • 17:45

    "Загадъчното убийство на Наполеон"

  • 18:40

    "Когато времето промени историята"

  • 19:30

    "Строителни постижения"

  • 20:20

    "Оцеляващият човек"

  • 22:00

    "Когато времето промени историята"

  • 22:55

    "Нефт, пот и платформи"

  • 23:40

    "Последните 24"

  • 00:30

    "Аутопсия на мумии"

  • 01:20

    "Оцеляващият човек"

  • 02:10

    "Когато времето промени историята"

  • 03:00

    "Най-смъртоносният сезон в света"

  • 03:50

    "На ръба"

  • 04:45

    "Наука за оръжията"

  • 05:40

    "Корави машини"

  • 06:10

    "Стротиелни постижения"

 
  • 07:00

    Покер ексклузивно

  • 09:00

    Рекламно предаване

  • 09:30

    Гейм шоу

  • 12:30

    Рекламно предаване

  • 15:30

    Гейм шоу

  • 18:00

    Американски гладиатори

  • 19:00

    Репортаж

  • 19:30

    Футбол от Бундеслигата: актуално

  • 20:45

    Хандбал - журнал

  • 21:00

    Хандбал: топсреща - пряко

  • 22:50

    DSF актуално

  • 23:30

    Приятелски мач: digibet.tv

  • 00:45

    UFC Versus: върховите моменти - шоу

  • 01:30

    до 7.00 Спортни клипове и рекламни предавания

 
  • 07:15

    Спорт

  • 07:22

    Култура 1

  • 07:41

    Анализи

  • 07:46

    Преглед на програмата / Преглед на печата

  • 07:50

    Етикет Европа

  • 07:56

    Финансов експрес

  • 08:10

    Спортен журнал

  • 08:23

    Магазин

  • 08:46

    Преглед на програмата / Анализи

  • 08:50

    Актуални новини 1

  • 09:10

    ЕКЮ

  • 09:15

    Селскостопански новини

  • 09:41

    Европа днес

  • 09:46

    Фокус

  • 10:10

    Спортът днес

  • 10:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 10:45

    Международни събития

  • 11:10

    Спортът днес

  • 11:15

    Фокус

  • 11:45

    Екологията

  • 12:10

    Спортът днес

  • 12:15

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 12:45

    Международни събития

  • 13:10

    Спортът днес

  • 13:15

    Екология

  • 13:45

    Фокус

  • 14:15

    Спорт

  • 14:45

    Поща

  • 15:12

    Преди една година

  • 15:15

    Фокус

  • 15:45

    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар

  • 16:15

    Фокус

 
  • 09:30

    "Евроголове"

  • 10:15

    Футбол: "Шампионски клуб"

  • 11:15

    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (жени)

  • 11:45

    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (мъже)

  • 12:15

    Ски-полети: Световно първенство

  • 13:00

    Фигурно пързаляне, Световно първенство: Танцови двойки (задължителна програма), пряко

  • 16:45

    Кърлинг, Световно първенство (жени): Швеция - Германия, пряко

  • 19:30

    Футбол: "Шампионски клуб"

  • 20:00

    Футболни новини

  • 20:10

    Фигурно пързаляне, Световно първенство: Спортни двойки (кратка програма), пряко

  • 00:00

    Екстремни спортове: "Фрий райд спирит"

  • 00:30

    Автомобилизъм: Серии IRC Аржентина

  • 01:00

    Колоездене на писта: Обзор на сезона в световната купа

  • 02:00

    "Евроголове"

 
  • 04:00

    Футбол: Обзор на кръга в Бундеслигата

  • 05:00

    Фрийстайл ски: Световна купа Сиера Невада

  • 06:30

    Волейбол, Серия А-1 (жени): Урбино - Перуджа

  • 08:00

    Сноуборд: Световна купа Ла Молина

  • 09:00

    Футбол: Обзор на кръга в Бундеслигата

  • 10:00

    Волейбол, Серия А-1 (жени): Урбино - Перуджа

  • 11:00

    Баскетбол, Първенство на Гърция: Олимпиакос - Паниониос

  • 12:00

    Фрийстайл ски: Световна купа Сиера Невада

  • 12:30

    Сноуборд: Световна купа Ла Молина

  • 13:30

    Фрийстайл ски: Световна купа Сиера Невада

  • 15:00

    Баскетбол, Първенство на Гърция: Олимпиакос - Паниониос

  • 16:00

    Тенис, WTA: Турнир в Индиън Уелс, финал

  • 17:45

    Сноуборд: Световна купа Ла Молина

  • 19:00

    Баскетбол, Еврокупа: Нимбурк - Билбао баскет, пряко

  • 20:45

    Вечерни новини

  • 21:00

    Баскетбол, Еврокупа: Арис - Валенсия, пряко

  • 22:45

    Баскетбол, Еврокупа: Апоел (Ер) - АЛБА

  • 00:00

    Екстремни спортове: Серии "Креш айс" Квебек

  • 01:00

    Фрийстайл ски: Световна купа Сиера Невада

  • 02:00

    Баскетбол, Първенство на Гърция: Олимпиакос - Паниониос

  • 03:00

    Футбол: Айнтрахт - Байерн

 
  • 07:10

    "Адвокатите" - седми сезон

  • 07:55

    "Матлок" - първи сезон

  • 09:30

    "Убийство по сценарий" - осми сезон

  • 10:20

    "Криминални уравнения" - трети сезон

  • 11:05

    ""Осмо чувство" - първи сезон

  • 11:50

    "Лас Вегас" - четвърти сезон

  • 12:35

    "Адвокатите" - седми сезон

  • 13:20

    "Матлок" - първи сезон

  • 15:00

    "Убийство по сценарий" - осми сезон

  • 15:50

    "Диагноза убиство" - седми сезон

  • 16:35

    "Лас Вегас" - четвърти сезон

  • 17:20

    "Закон и Ред. Умисъл за престъпление" - шести сезон

  • 18:05

    "Криминални уравнения" - трети сезон

  • 19:00

    "Закон и Ред. Умисъл за престъпление" - шести сезон

  • 19:45

    "Криминални уравнения" - втори сезон

  • 20:25

    "Лас Вегас" - четвърти сезон

  • 21:10

    "24" - пети сезон

  • 22:50

    "Престъпни намерения" - втори сезон

  • 23:35

    "Осмо чувство" - първи сезон

  • 00:20

    "Адвокатите" - седми сезон

  • 01:15

    "Престъпни намерения" - втори сезон

 
  • 06:55

    "Вероника Марс" - трети сезон

  • 07:45

    "Уил и Грейс" - четвърти сезон

  • 08:05

    "Семейство Симпсън" - петнадесети сезон

  • 08:30

    "Адвокатите от Бостън" - четвърти сезон

  • 09:15

    "Да, мило" - трети сезон

  • 10:00

    "Бандата на Рита" - първи сезон

  • 10:30

    "Какво харесвам в теб" - първи сезон

  • 10:50

    "Кварталът на богатите" - четвърти сезон

  • 11:40

    "Фреди"- първи сезон

  • 12:00

    "Вероника Марс" - трети сезон

  • 12:45

    "Довери се на журито" - риалити

  • 13:10

    "Уил и Грейс" - четвърти сезон

  • 13:35

    "Обвързани" - втори сезон

  • 14:00

    "Отчаяни съпруги" - четвърти сезон

  • 14:40

    "Мръсни секси пари" - втори сезон

  • 15:30

    "Анатомията на Грей" - четвърти сезон

  • 16:20

    "Скандално" - втори сезон

  • 17:05

    "Д-р Хаус" - трети сезон

  • 17:50

    "Семейство Симпсън" - петнадесети сезон

  • 18:15

    "Уил и Грейс"- четвърти сезон

  • 18:40

    "Две момчета и едно момиче" - четвърти сезон

  • 19:00

    "Какво харесвам в теб" - първи сезон

  • 19:25

    "Отчаяни съпруги" - четвърти сезон

  • 20:15

    "Да, мило" - трети сезон

  • 21:00

    "Частна практика"- втори

  • 21:55

    "Клъцни-срежи" - четвърти сезон

  • 22:45

    "Обвързани" - втори сезон

  • 23:15

    "Мръсни секси пари" - втори сезон

  • 00:00

    "Анатомията на Грей" - четвърти сезон

  • 00:45

    "Кварталът на богатите" - четвърти сезон

  • 01:30

    "Да, мило" - трети сезон

  • 02:15

    "Семейство Симпсън" - петнадесети сезон

 
  • 06:00

    "Диво сърце III" - сериал/драма с Аманда Холдън, Стивън Томпкинсън и Луси-Джо Хъдсън.

  • 08:00

    "Сътрудник в сянка" - криминален/трилър с Лиа Томпсън, Тод Бриджис и Джо Пени.

  • 10:00

    "Войната на Фойл VI" - сериал/криминален с Антъни Хауъл, Майкъл Китчън.

  • 12:00

    "Морски патрул II" - сериал/драма с Матю Холмс и Лиза МакКун.

  • 13:00

    "Среща с Джордан I" - сериал/криминален с Джил Хенеси, Мигел Ферер, Катрин Хан, Кен Хауърд.

  • 14:00

    "Макбрайд. Жената-хамелеон" - криминален с Джон Ларокет и Марта Дюбоа.

  • 16:00

    "Омъжи се за мен" - драма с Уенди Малик, Синтия Стивънсън.

  • 18:00

    "Морски патрул II" - сериал/драма с Матю Холмс и Лиза МакКун.

  • 19:00

    "Среща с Джордан I" - сериал/криминален с Джил Хенеси, Мигел Ферер, Катрин Хан, Кен Хауърд.

  • 20:00

    "Сватбена треска" - драма с Делта Бърк, Андреа Рот, Винсънт Уолш.

  • 22:00

    "Добрата вещица" - драма с Крис Потър, Катрин Бел.

  • 00:00

    "Неспокойните духове" - съспенс/ ужаси с Кара Буоно, Крис Уилям Мартин, Джулия Андерсън.

  • 02:00

    "Среща с Джордан VI" - сериал/криминален с Джил Хенеси, Мигел Ферер, Джери О'Конъл.

  • 04:00

    "Диво сърце III" - сериал/драма с Аманда Холдън, Стивън Томпкинсън и Луси-Джо Хъдсън.

 
  • 07:00

    "Да отведеш Чанс" - военна драма - САЩ, 2009

  • 08:15

    "Индиана Джоунс и Последният кръстоносен поход" - приключенска комедия - САЩ, 1989

  • 10:20

    "Г-н Майката на отбора" - семейна комедия - САЩ, 2009

  • 11:40

    "Безсрамна" - комедия - Чехия, 2008

  • 13:05

    "37-и награди "АФИ" - Майкъл Дъглас" - специално събитие - церемония - САЩ, 2009

  • 14:30

    "Бандата" - комедия - САЩ, 2008

  • 15:55

    "Мулен Руж" - мизикален - романтика - Австралия, 2001; реж. Баз Лърман, с Никол Кидман, Юън Макгрегър, Джон Легуизамо, Ричард Роксбърг

  • 18:00

    "Многобройната аз" - комедия - САЩ, 2007; реж. Дейзи фон Шерлер Майер, с Моли Шанън, Стивън Уебър, Джейк Бийл, Паула Будро, Абигейл Фол

  • 19:25

    "Принцеса от Хълма на светлината" - драма - Испания, 2007; реж. Рафаел Монтесинос, с Лолита Флорес, Лаура Джитерас, Минго Рафолс, Розана Пастор, Франсеск Гаридо

  • 21:05

    "Предател" - криминален трилър - САЩ, 2008; реж. Джефри Нахманов, с Дон Чийдъл, Гай Пиърс, Саид Тагмауи, Нийл МакДонау, Али Хан

  • 23:00

    "Пришълецът" - ужаси - научна фантастика - Великобритания, 1979; реж. Ридли Скот, с Сигърни Уивър, Том Скерит, Вероника Картрайт, Хари Дийн Стентън, Джон Хърт

  • 00:55

    "Ще се лее кръв" - драма - САЩ, 2007; реж. Пол Томас Андерсън, с Даниъл Дей - Люис, Пол Дано, Кевин О'Конър, Сайърън Хaйндс, Том Дойл, Дейвид Уилис

  • 03:35

    "Погрешен завой 2. Без изход" - екшън - хорър - САЩ, 2007

  • 05:15

    "Принуден да убива" - екшън - трилър - САЩ, 2009

 
  • 11:00

    "Ах, 70-те! V, 10 еп. - Тестовете" - комедия - САЩ, 2002; реж. Дейвид Трейнър, с Тофър Грейс, Мила Кунис, Аштън Къчър, Дани Мастерсън, Лора Препън

  • 11:20

    "Ах, 70-те! V, 11 еп. - Момичето, което обичам" - комедия - САЩ, 2003; реж. Дейвид Трейнър, с Тофър Грейс, Мила Кунис, Аштън Къчър, Дани Мастерсън, Лора Препън

  • 11:45

    "Бягство към колежа" - комедия - САЩ, 2008

  • 13:15

    "В кадър VII, 7 еп." - документална поредица - САЩ, 2010

  • 13:45

    "Пътешествениците в Сен Тропе" - комедия - Франция, 2008

  • 15:30

    "Теорията на идиота" - романтична комедия - САЩ, 2009

  • 17:05

    "Ах, 70-те! V, 10 еп. - Тестовете" - комедия - САЩ, 2002

  • 17:25

    "Ах, 70-те! V, 11 еп. - Момичето, което обичам" - комедия - САЩ, 2003

  • 17:50

    "Бягство към колежа" - комедия - САЩ, 2008; реж. Роджър Къмбъл, с Мартин Лоурънс, Рейвън-Симоне, Дони Озмънд, Бренда Сонг, Ким Елизабет Уайтли

  • 19:15

    "Пътешествениците в Сен Тропе" - комедия - Франция, 2008; реж. Филип Харел, с Карин Виар, Жералдин Пейла, Беноа Полвоорд, Венсан Елбас, Филип Харел

  • 21:00

    "Сексът и градът IV, 9 еп. - Секс в провинцията" - комедия - САЩ, 2001; реж. Майкъл Спилър, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън

  • 21:30

    "Женска лига III, 8 еп." - комедия - Великобритания, 2001; реж. Стив Конъли, с Файън Алън, Дуун Маккичън, Сали Филипс, Сара Александър, Дерън Бойд

  • 21:55

    "Ананас експрес" - екшън - комедия - САЩ, 2008; реж. Дейвид Гордън Грийн, със Сет Роджън, Джеймс Франко, Дани МакБрайд, Гари Коул, Рози Перез

  • 23:45

    "Теорията на идиота" - романтична комедия - САЩ, 2009; реж. Скот Андерсън, с Джош Хендерсън, Джена Дюан, Том Арнолд, Лорън Сторм, Дерек Лий Никсън

  • 01:20

    "Сексът и градът IV, 9 еп. - Секс в провинцията" - комедия - САЩ, 2001; реж. Майкъл Спилър, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън

  • 01:50

    "Женска лига III, 8 еп." - комедия - Великобритания, 2001

  • 02:15

    "Трева V, 11 еп. - Патици и тигри" - криминална комедия - САЩ, 2009

  • 02:40

    "Трева V, 12 еп. - Лепило" - криминална комедия - САЩ, 2009

  • 03:05

    "Трева V, 13 еп. - Всичко за майка ми" - криминална комедия - САЩ, 2009

  • 03:40

    "Любовно трио" - романтична комедия - САЩ, 1994

 
  • 06:25

    "Нейното хоби са убийствата" - криминален сериал

  • 08:10

    Рекламно предаване

  • 09:40

    Репортаж

  • 10:50

    "Кой е шефът тук?" - сериал

  • 11:25

    "Кралят на Куинз" - сериал

  • 12:20

    "Какво има, татко?" - сериал

  • 13:15

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 14:15

    "Женени с деца" - сериал

  • 15:10

    "Дивите 70 години" - сериал

  • 16:05

    "Кралят на Куинз" - сериал

  • 17:00

    Новини

  • 17:10

    "Какво има, татко?" - сериал

  • 18:05

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 19:00

    "Приключението живот" - журнал

  • 20:10

    Репортаж

  • 21:15

    "Най-силно губещият" - шоу

  • 23:15

    "К1" - журнал

  • 00:15

    Репортаж

  • 01:15

    "Приключението кола" - журнал

  • 02:40

    Нощно гейм шоу

  • 04:15

    "Стар Трек: Следващото столетие" - фантастичен сериал

  • 05:00

    "Клетка за герои" - сериал

  • 05:40

    "Пери Мейсън" - криминален сериал

 
  • 17:30

    Клиплиния

  • 18:30

    Драконова топка Z (анимация)

  • 19:00

    Хартли (фейлетон)

  • 20:00

    Топкласация

  • 21:00

    JDM

  • 21:15

    Субкултура

  • 21:30

    CAUETivi

  • 21:45

    Специално

  • 22:45

    CAUETivi

  • 23:45

    Интеграл

  • 00:45

    Тюбс

  • 01:00

    Драконова топка Z (анимация)

  • 01:30

    CAUETivi

  • 01:45

    Тюбс

  • 02:45

    JDM

 
  • 06:10

    "Безразсъдство" - комедия с Мия Фароу, Скот Глен, Мери-Луис Паркър, Стивън Дорф.

  • 07:40

    "Мама е треньор по футбол" - комедия с Дилън Спраус, Коул Спраус, Том Арнолд, Джена Геринг.

  • 09:10

    "Априлско утро" - драма с Томи Лий Джоунс, Робърт Урич, Чад Лоу.

  • 10:50

    "Радио дни" - комедия с Мия Фароу, Даян Кийтън, Уди Алън.

  • 12:20

    "Какво прави през войната, татко?" - комедия с Джеймс Кобърн, Дик Шон, Серджо Фантони.

  • 14:15

    "Още един шанс" - драма с Джон Ламота, Кирсти Али, Логън Кларк.

  • 15:40

    "Училище за гаджета" - комедия със Стив Гутенберг, Джейми Герц, Кайл Маклоклан, Шели Лонг.

  • 17:20

    "Лимбичен дял" - трилър с Едуард Джеймс Олмос, Джордж Дзундза, Роджър Крос.

  • 18:55

    "Синдикатът" - драма със Силвестър Сталоун, Род Щайгър, Питър Бойл.

  • 21:15

    "Да наследиш вятъра" - драма с Джак Лемън, Джордж Скот.

  • 23:05

    ПРЕМИЕРА. "Катакомби" - ужаси с Тимъти Ван Патън, Иън Аберкромби, Джеръми Уест.

  • 00:35

    "Мъжество" - драма с Тупак Шакур, Омар Епс.

  • 02:10

    "Ярост в клетка" - екшън с Ерик Естрада, Пол Смит, Джеймс Хонг.

  • 03:45

    "Партньори по неволя" - екшън/приключенски с Лий Мейджърс, Ейб Вигода, Дон Рикълс.

  • 05:20

    "Нюрнбергският процес" - драма с Максимилиан Шел, Спенсър Трейси, Бърт Ланкастър, Монтгомъри Клифт.

 
  • 06:30

    "Новините на MSAT"-кратка емисия

  • 06:45

    "Дрьотнимхом, Швеция"-документален филм

  • 07:00

    На абордаж."Фанагория"-документален филм

  • 07:30

    "Европейски посоки" - публицистично предаване на Свилена Димитрова /п/

  • 08:00

    На абордаж."Един човешки живот"-документален филм

  • 08:30

    "Канал дьо Миди"-документален филм

  • 08:45

    "Ибиза"-документален филм

  • 09:00

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 09:15

    На абордаж."Абитуриентски"-док.филм

  • 09:45

    "Фитнес мания" - предаване за културизъм /п/

  • 10:00

    "Телестар" - телепазар

  • 10:30

    "Пътуване по покрива на света"-документален филм

  • 11:00

    "Спортна седмица" - обзорно седмично предаване с Рени Новкова/п/

  • 11:30

    ТВ арт представя.Толедо

  • 12:00

    "Новините на M SAT" - обедна емисия

  • 12:15

    На абордаж."Един човешки живот"-док.филм

  • 12:40

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 13:00

    "Европейски посоки" - публицистично предаване на Свилена Димитрова /п/

  • 13:30

    На абордаж."Млади рицари"- док.филм

  • 14:00

    "Новините на M SAT"-кратка емисия

  • 14:10

    "Пътуване с Винченцо"-документален филм

  • 14:30

    "Телестар" - телепазар

  • 15:00

    "Новините на M SAT" - следобедна емисия

  • 15:15

    "Пазарите"-коментарна рубрика

  • 15:30

    "Телестар"-телешоп

  • 15:45

    "Сантяго де Куба"-документален филм

  • 16:00

    "Новините на M SAT"-кратка емисия

  • 16:10

    "Дрьотнимхом, Швеция"-документален филм

  • 16:30

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 16:45

    "Киндердайк, Холандия"-документален филм

  • 17:00

    "Новините на M SAT" - следобедна емисия

  • 17:15

    "5 минути в Холивуд" - предаване

  • 17:20

    "Спорт"-емисия новини

  • 17:30

    "Първата земя"-документален филм

  • 18:00

    "Новините на M SAT"-кратка емисия

  • 18:10

    "Къща и половина" - предаване за модерното строителство

  • 18:15

    "WS Teleshop" - телепазар

  • 18:35

    "Фитнес мания" - предаване за културизъм

  • 18:50

    "5 минути в Холивуд" - предаване

  • 19:00

    "Новините на M SAT" - централна емисия

  • 19:45

    "Малкият буда"-игрален филм

  • 22:00

    "Новините на MSAT"-късна емисия

  • 22:30

    "5 минути в Холивуд" - предаване

  • 22:35

    "Фитнес мания" - предаване за културизъм /п/

  • 22:50

    "Долината на Рейн"-док.филм

  • 23:00

    "Новините на M SAT" - късна емисия

  • 23:10

    "Антикилър II"-игрален филм

  • 01:10

    "Пътуване с Винченцо"-док.филм/п/

  • 01:30

    "Дрьотнимхом, Швеция"-документален филм

  • 01:45

    "Долината на Рейн"-документален филм

  • 02:00

    На абордаж." Един човешки живот"-док.филм/п/

  • 02:30

    На абордаж." Фанагория"- док.филм/п/

  • 03:00

    "Първата земя" -документален филм/п/

  • 03:30

    "Ибиза"-документален филм

  • 03:45

    "Дрьотнимхом, Швеция"-документален филм

  • 04:00

    На абордаж." Млади рицари"-док.филм/п/

  • 04:30

    На абордаж."Инвалиди"- док.филм

  • 05:00

    "Ибиза"-док.филм

  • 05:15

    "Катедралата на Роскилде, Дания"-документален филм

  • 05:30

    "Браво на Южен Китай"-документален филм/п/

  • 06:00

    "Пътуване по покрива на света"-док.филм

 
  • 07:00

    Стартер

  • 08:00

    Клуб "Закуска"

  • 09:00

    Аларма по MTV

  • 11:00

    Топ 10. Горилаз

  • 12:00

    Музика нон стоп

  • 13:00

    Кутия за обяд

  • 14:00

    МTV ID

  • 14:30

    Музикален микс

  • 15:30

    Хитове номер 1

  • 16:00

    Музика нон стоп

  • 17:30

    Пич, оправи ми колата

  • 18:00

    Моите сладки 16 години

  • 18:30

    Тийнейджърски къщурки

  • 19:30

    Това парче е ново

  • 20:00

    Да създадеш - реалити шоу

  • 21:00

    Рок класация

  • 22:00

    Срещи - катастрофи - реалити шоу

  • 22:30

    Пирамидата на Зен

  • 23:00

    Хълмовете - реалити шоу

  • 23:30

    Пранкед

  • 01:00

    Алтернативна нация

  • 02:00

    Музикален микс

 
  • 06:00

    "Не знаех това: Епизод 1"

  • 06:30

    "Мигове от катастрофата: Бомбата в град Оклахома"

  • 07:00

    "Разкриване на Библията: Царете на Израил"

  • 08:00

    "Енотовидно куче - чуждо нашествие"

  • 09:00

    "Арестувани зад граница: Бягство от Ямайка"

  • 10:00

    "Корабни дневници: Рок концерт"

  • 11:00

    "В утробата: Котки"

  • 12:00

    "Проект: Земята: Разследването "Лох Нес""

  • 13:00

    "Не знаех това: Епизод 1"

  • 13:30

    "Мигове от катастрофата: Бомбата в град Оклахома"

  • 14:00

    "Арестувани зад граница: Бягство от Ямайка"

  • 15:00

    "Корабни дневници: Рок концерт"

  • 16:00

    "Гигантски панди: Изгубените планини в Кунлун"

  • 17:00

    "Предсказанията на животните"

  • 18:00

    "Запознай се с местните, САЩ: Голямата ябълка"

  • 19:00

    "Технически постижения: Стадион Уембли"

  • 20:00

    "Не знаех това: Епизод 2"

  • 20:30

    "Мигове от катастрофата: Ад в тунела"

  • 21:00

    ПРЕМИЕРА: "Мегазаводи: Ламборгини"

  • 22:00

    ПРЕМИЕРА: "Най-трудните ремонти на света: Теч в туристическия кораб"

  • 23:00

    "Мигове от катастрофата: Космическата совалка Чаленджър"

  • 00:00

    "Мегазаводи: Ламборгини"

  • 01:00

    "Най-трудните ремонти на света: Теч в туристическия кораб"

  • 02:00

    "Не знаех това: Епизод 2"

  • 02:30

    "Мигове от катастрофата: Ад в тунела"

  • 03:00

    "Мегазаводи: Ламборгини"

  • 04:00

    "Най-трудните ремонти на света: Теч в туристическия кораб"

  • 05:00

    "Технически постижения: Стадион Уембли"

 
  • 07:00

    Ройтерс: Светът в 24 часа

  • 07:15

    Говори свободно с Г Никленова

  • 08:00

    Телемаркет

  • 08:15

    Каталог – магазинно предаване

  • 09:15

    Планетата Земя – тв поредица

  • 09:45

    Телемаркет

  • 10:00

    Свещените планини по света – тв поредица

  • 10:30

    Директно

  • 11:00

    Панаирен калейдоскоп

  • 11:30

    Телемаркет

  • 11:45

    Студио СПОРТ

  • 12:45

    Ловът с Иво

  • 13:15

    Новини

  • 14:00

    Каталог – магазинно предаване

  • 15:00

    Телемаркет

  • 15:15

    Новини

  • 16:00

    Днес – следобедно токшоу

  • 17:15

    Новини

  • 18:00

    Телемаркет

  • 18:15

    Директно

  • 18:45

    Ройтерс: Светът в 24 часа

  • 19:00

    Лицата на България

  • 19:15

    Новини - централна емисия

  • 20:00

    На риболов

  • 20:30

    Говори свободно с Гергана Никленова

  • 21:15

    Новини

  • 21:30

    Днес

  • 22:30

    Диви сърца – тв сериал

  • 23:30

    Новини

  • 23:45

    Ройтерс: Светът в 24 часа

  • 00:00

    Телемаркет

  • 00:15

    Каталог – магазинно предаване

  • 01:15

    Стая с изглед – игр филм

  • 03:15

    На риболов

  • 03:45

    Днес

  • 05:00

    Планетата Земя – тв поредица

  • 05:30

    Диви сърца – тв сериал

  • 06:30

    Директно

 
  • 06:30

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 06:50

    "Малколм" - сериал

  • 07:45

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 08:40

    "Всички мразят Крис" - комедиен сериал

  • 09:30

    "Как срещнах майка ти" - сериал

  • 10:30

    "Малколм" - сериал

  • 11:25

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 12:20

    "Сватбени камбани" - романтична комедия, САЩ/Канада, 2005

  • 14:00

    "Това е моят живот" - журнал

  • 15:00

    "Ние сме семейство! Така живее Германия" - журнал

  • 17:00

    "Спасители на работни места" - поредица

  • 18:00

    "Тафф" - булеварден журнал

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал

  • 20:10

    "Галилей" - научен журнал

  • 21:15

    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал

  • 22:15

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 23:15

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 00:10

    "ТV тотално" - шоу

  • 01:10

    "Двама мъже и половина" - сериал

  • 02:05

    "Скрабз" - комедиен сериал

  • 02:55

    "Були и Рик" - комедиен сериал

  • 03:30

    Нощно шоу

  • 04:35

    "Ток-, ток-, токшоу"

  • 05:10

    "ТV тотално" - шоу

  • 06:00

    "Всички мразят Крис" - комедиен сериал

 
  • 07:00

    Новините с Яна Грудева и Георги Любенов

  • 10:00

    Арт-трафик- предаване за култура

  • 11:00

    Гроздето на раздора - комедия

  • 13:00

    Новините

  • 13:30

    Телестар

  • 14:00

    Съседски войни - с2, еп4,5

  • 15:00

    "Издриват се" - криминален с Жеpаp Депаpдийо, Джони Xолидей, Xаpви Кайтел

  • 16:30

    Шуро семейство - с3, еп11

  • 17:00

    Новините

  • 17:30

    Точно така

  • 18:45

    Новините

  • 19:45

    "Факторът Хадес 1" - трилър със Стефан Дорф, Мира Сорвино, Блеър Ъндерууд

  • 21:30

    Зайнфелд - с5, еп3

  • 21:45

    Новините

  • 22:15

    Светкавицата - eп3

  • 23:15

    Краен срок - с1,еп10

  • 00:15

    Новините

  • 01:00

    Арт-трафик- предаване за култура

  • 02:00

    Светкавицата - eп3

  • 03:00

    Краен срок - с1,еп10

  • 04:00

    "Издриват се" - криминален с Жеpаp Депаpдийо, Джони Xолидей, Xаpви Кайтел

  • 06:00

    Точно така

 
  • 07:00

    "6 часа" - сутрешна програма

  • 08:30

    "Всичко, което се брои " - сериал

  • 09:00

    "Сред нас" - сериал

  • 09:30

    "Добри времена, лоши времена" - сериал

  • 10:00

    "9 часа" - сутрешна програма

  • 10:30

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 11:30

    "Моето бебе" - поредица

  • 12:00

    "Педиатрите" - поредица

  • 12:30

    "Новото ни съвместно жилище" - поредица

  • 13:00

    "12 часа" - обеден информационен журнал

  • 15:00

    "В центъра на живота" - доку-поредица

  • 16:00

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

  • 17:00

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 18:00

    "Училищните следователи" - доку-поредица

  • 18:30

    "Сред нас" - сериал

  • 19:00

    "Експлозивно" - журнал

  • 19:30

    "Ексклузивно" - журнал за звездите

  • 19:45

    Новини

  • 20:05

    "Всичко, което се брои " - сериал

  • 20:40

    "Добри времена, лоши времена" - сериал

  • 21:15

    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал

  • 22:15

    "Д-р Хаузе" - сериал

  • 23:15

    "Монк" - сериал

  • 00:10

    "Закон & ред" - крими-екшън сериал

  • 01:00

    Нощни новини

  • 01:35

    "Д-р Хаузе" - сериал

  • 02:25

    "Монк" - сериал

  • 03:20

    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица

  • 04:10

    Нощни новини

  • 04:40

    "Наказателният съд"

  • 05:20

    "Прокурорът Пош разследва" - доку-поредица

  • 05:45

    "В капана на подозренията" - доку-поредица

  • 06:35

    "Експлозивно" - журнал

 
  • 06:20

    "Все този Джим" - сериал

  • 07:00

    "Still Standing" - сериал

  • 08:00

    Рекламни предавания

  • 10:00

    "Размяна на жените" - доку-поредица

  • 12:00

    "Биг Брадър" - шоу

  • 13:00

    "Парите са скрити в мазето" - доку-поредица

  • 14:00

    "Кралят динозавър" - анимационен сериал

  • 14:25

    "Покемон" - анимационен сериал

  • 15:45

    "Дигимон" - анимационен сериал

  • 16:10

    "Една бройка" - приключенски сериал

  • 17:00

    "Все този Джим" - сериал

  • 18:00

    "Still Standing" - сериал

  • 19:00

    "Парите са скрити в мазето" - доку-поредица

  • 20:00

    "Биг Брадър" - шоу

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Нанасяне в нов дом и нов живот" - журнал

  • 23:15

    "Майстори готвачи" - доку-поредица

  • 00:15

    Ексклузивен репортаж

  • 01:20

    "Светът на чудесата" - научен журнал

  • 02:15

    "Момичешка банда" - доку-поредица

  • 03:05

    Ексклузивен репортаж

  • 03:50

    "Нокаутиран" - спортен екшън филм, САЩ, 1999

  • 05:30

    "Наука тотално" - журнал

 
  • 06:00

    Особено мнение; Икономически новини

  • 07:00

    Анимация

  • 08:00

    Вечерни новини от Америка

  • 09:00

    Сериал: "Дон Хуан и неговата прекрасна дама" (Аржентина)

  • 10:00

    Сериал: "Криминално видео"

  • 11:00

    "Прозорец към Европа"

  • 11:30

    "Американски ликбез"

  • 12:00

    "Цената на победата"

  • 13:00

    Игрален филм: "Надбягвания с хлебарки"

  • 15:00

    Сериал: "Дон Хуан и неговата прекрасна дама" (Аржентина)

  • 16:00

    "Анонс"

  • 16:08

    "Особено мнение"

  • 17:00

    Сериал: "Имението" (Колумбия)

  • 18:00

    "Анонс"

  • 18:08

    Особено мнение; Икономически новини

  • 19:00

    "Анонс"

  • 19:07

    "Клинч"

  • 20:00

    "Анонс"

  • 20:07

    "Лукавата цифра"

  • 21:00

    Сериал: "Криминално видео"

  • 22:00

    Сега по света

  • 23:00

    Игрален филм: "Това не ме засяга"

  • 01:00

    "Особено мнение"

  • 02:00

    Сериал: "Дон Хуан и неговата прекрасна дама" (Аржентина)

  • 03:00

    Сериал: "Криминално видео"

  • 04:00

    "Лукавата цифра"

  • 05:00

    Сериал: "Имението" (Колумбия)

 
  • 06:30

    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт

  • 11:00

    "В центъра на живота в Германия" - репортажна поредица

  • 12:00

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 13:00

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 14:00

    "Брит" - токшоу

  • 15:00

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 16:00

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 17:00

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 18:00

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

  • 19:00

    "Неповторима" - сериал

  • 19:30

    "Анна и любовта" - сериал

  • 20:00

    Sat.1 журнал

  • 20:30

    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал

  • 21:00

    Новини

  • 21:15

    "Целувай се на воля" - комедия, ФРГ, 2010

  • 23:20

    "Дело '10" - криминален журнал

  • 00:20

    "ran специално: Нокаут - битката на живота му (4)"

  • 01:15

    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал

  • 02:15

    "Нощна шоу викторина" - гейм шоу

  • 03:40

    "Двама при психоаналитичката Калвас"

  • 04:30

    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу

  • 05:15

    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу

  • 06:00

    "Нидриг и Кунт: Комисарите разследват" - сериал

 
  • 07:45

    Скай спортс класика

  • 08:00

    Приключенски спортове

  • 08:30

    Гинес ръгби

  • 10:00

    Добро утро, спортни фенове!

  • 11:00

    Новини от конните надбягвания

  • 11:35

    Аеробика

  • 12:00

    Футболна екстра

  • 14:00

    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко

  • 19:00

    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки

  • 19:30

    Футбол от Азия

  • 20:00

    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко

  • 02:00

    Футбол от Азия

  • 02:30

    Футбол екстра

  • 04:30

    Футбол от Азия

  • 05:00

    Мастърс футбол

 
  • 06:00

    "Джони Тест" - сезон 1, еп. 9 и 10, анимация - повторение

  • 06:50

    "Зоркото око" - еп. 10, анимация

  • 07:00

    "Мъничета" - сезон 2, еп. 4 - повторение

  • 07:15

    "Двете къртици" - еп. 15

  • 07:30

    "Приключенията на Хокус и Лотус"

  • 07:40

    "Нунбори и Супер седморката" - еп. 22 и 23, анимация - повторение

  • 08:35

    "Мъничета" - сезон 2, еп. 5

  • 08:50

    "Хауди Гауди" - еп. 11 и 12, анимация - повторение

  • 09:40

    "Джони Тест" - сезон 1, еп. 9 и 10, анимация - повторение

  • 10:30

    "Клуб Уинкс" - сезон 1, еп. 10 и 11 - повторение

  • 11:20

    "Нунбори и Супер седморката" - еп. 24 и 25, анимация

  • 12:10

    "Приключенията на Хокус и Лотус" - повторение

  • 12:25

    "Гарфийлд и приятели" - еп. 13 и 14, анимация - повторение

  • 13:10

    "На шестнадесет" - сезон 5, еп. 7 и 8, анимация - повторение

  • 14:00

    "Зоркото око" - еп. 9, анимация

  • 14:10

    "Хауди Гауди" - еп. 13 и 14, анимация

  • 15:00

    "БГ - Къде? Къде?"

  • 15:05

    "Мусти" - еп. 7 - анимация

  • 15:10

    "Клуб Уинкс" - сезон 1, еп. 12 и 13 - анимация

  • 16:00

    "Мусти" - еп. 8 - анимация

  • 16:05

    "Мъничета" - сезон 2, еп. 6

  • 16:20

    "Джони Тест" - сезон 1, еп. 11 и 12, анимация

  • 17:05

    "Гарфийлд и приятели" - еп. 15 и 16, анимация

  • 17:50

    "На шестнадесет" - сезон 5, еп. 9 и 10, анимация

  • 18:40

    "Новите приключения на най-непохватната вещица" - сезон 5, еп. 3 и 4, фентъзи, комедия, Великобритания, Канада, 1998, с Джорджина Шерингтън, Клеър Коултър, Емма Браун

  • 19:30

    "Еджмонд" - еп. 33, 34, 35 и 36, сериал, драма, Канада, 2000, с Кристин Крюк, Доминик Зампроня, Сара Линд

  • 21:10

    "Непокорните" - сезон 4, еп. 93, 94 и 95, сериал, Мексико, 2004, с Енрике Роча, Хуан Ферара, Нинел Конде

  • 23:35

    "Новите приключения на най-непохватната вещица"- повторение

  • 00:20

    "Еджмонд" - еп. 33, 34, 35 и 36, сериал, драма, Канада, 2000, с Кристин Крюк, Доминик Зампроня, Сара Линд - повторение

  • 01:55

    "Нунбори и Супер седморката" - повторение

  • 02:20

    "На шестнадесет" - повторение

  • 03:00

    "Непокорните" - сериал, Мексико, 2004, с Енрике Роча, Хуан Ферара, Нинел Конде - повторение

  • 05:10

    "На шестнадесет" - повторение

 
  • 22:00

    „Просто бизнес” – комедия, САЩ, 1991, със Самюел Джаксън

  • 23:25

    "Орлови криле" - драма, САЩ, 1957, с Джон Уейн

  • 01:10

    „Роби на Ню Йорк” – драма, САЩ, 1989, със Стив Бушеми

  • 03:20

    „Прожекционната зала: Филми, заснети с мобилен телефон”

 
  • 08:00

    "Пулсът на девствената гора" /III част/"

  • 08:30

    "Американски разказвачи" /III част/"

  • 09:00

    "Английска връзка" - 13 еп. и 14 еп."

  • 09:30

    "Риболов"

  • 10:00

    "В Америка" - "Китайската история"

  • 10:30

    "Опазване на околната среда в Швейцария" - 2 еп.'"

  • 11:00

    "Батфинк - Свами салами - 7 еп."

  • 11:30

    "Федералното правителство" - "Как се избира президент, процесът"

  • 12:00

    "Поглед над Франция" - 16 еп.

  • 12:30

    "Фолклорна трапеза" - "Чушките" /I част/"

  • 13:00

    "Фолклорна трапеза" - "Чушките" /II част/"

  • 13:30

    "Стара Загора - град само на липите?"

  • 14:00

    "Бърт Улф" -"Пътешествия и традиции" - "Заповядайте с мен в Маями, Флорида"

  • 14:30

    "Великденският остров, вкамененият народ"

  • 15:00

    "Сингапур, страна на цветовете" /I част/"

  • 15:30

    "Сингапур, страна на цветовете" /II част/"

  • 16:00

    Бедуини в Йордания - пазители на забравен град " /I част/"

  • 16:30

    Бедуини в Йордания - пазители на забравен град " /II част/"

  • 17:00

    "Нежната власт" - "Екатерина Каравелова"

  • 17:30

    "Американски страници" - "Изследване на граници"

  • 18:00

    "Гран Канария 2007" /I част/"

  • 18:30

    "Ехо от шаманския тъпан" - 2 еп."

  • 19:00

    "Бърт Улф" -"Пътешествия и традиции" -"Елате с мен в Сан Франциско"

  • 19:30

    "Перу е приключение"

  • 20:00

    "По Адриатика - кучетата мразят Холивуд"

  • 20:30

    "Мачу Пикчу - намереният град"

  • 21:00

    "Бедуини в Йордания - земята на мрачните шатри /I част/"

  • 21:30

    "Бедуини в Йордания - земята на мрачните шатри /II част/"

  • 22:00

    "Червено море, свещените води на избраните"

  • 22:30

    "Рубини и бедност в Мадагаскар"

  • 23:00

    "Часът на независимостта"

  • 23:30

    "Часът на независимостта"

  • 00:00

    "Песента на водопадите - Живата вода" /II част/"

  • 00:30

    "ТВ ТЕМИДА" - "Шуши и извънземните"

 
  • 05:00

    "Лятото на Сам" - Трилър - САЩ, 1999 г.

  • 07:20

    "Извор на надежда" - Романтична комедия - САЩ/Великобритания, 2003 г.

  • 09:00

    "Нос Страх" - Трилър, САЩ - 1962 г.

  • 11:00

    "451 градуса по Фаренхайт" - Научнофантастичен трилър - Великобритания, 1966 г.

  • 13:00

    "Семейна черта" - Драма - САЩ, 2003 г.

  • 15:00

    "Прозорецът на спалнята" - Трилър - САЩ, 1987 г.

  • 17:00

    "Проникване" - Криминален филм от САЩ, 1992 г.

  • 19:00

    "Лоши земи" - Криминална драма - САЩ, 1973 г.

  • 21:00

    "Лятото на Сам" - Трилър - САЩ, 1999 г.

  • 23:20

    "Воайорът" - Филм на ужасите - Великобритания, 1960 г.

  • 01:00

    "Проститутка по неволя" - Еротичен филм - САЩ, 2008 г.

  • 03:00

    "Нежни целувки" - Еротичен филм - САЩ, 2009 г.

 
  • 07:00

    Експресо

  • 09:00

    Музика по VH1

  • 11:00

    VH1 Аеробика

  • 12:00

    Топ 10: Кавъри и оригинали

  • 13:00

    Музика за масите

  • 14:00

    Поп класация

  • 15:00

    Музика по VH1

  • 17:00

    Музика за масите

  • 18:30

    Това е от 90-те

  • 19:00

    Джубокс: Клипове

  • 20:00

    Това е от 90-те...

  • 21:00

    Топ 10: Аеросмит

  • 22:00

    Музика за масите

  • 23:00

    Най-доброто от класациите

  • 00:00

    Рок по VH1

  • 00:30

    Флипсайд

  • 01:00

    Музика по VH1

  • 05:00

    Чил Аут

 
  • 06:00

    "Механици в действие" 1 еп.

  • 07:00

    "На път с Роси" 1 еп.

  • 08:00

    "В окото на бурята"

  • 09:00

    "Дървосекачи с хеликоптер" 1 еп.

  • 10:00

    "Изкуството на обира" 2 еп.

  • 11:00

    "Спасителна мисия"

  • 12:00

    "Механици в действие" 1 еп.

  • 13:00

    "На път с Роси" 1 еп.

  • 14:00

    "В окото на бурята"

  • 15:00

    "Дървосекачи с хеликоптер" 1 еп.

  • 16:00

    "Изкуството на обира" 2 еп.

  • 17:00

    "Спасителна мисия"

  • 18:00

    "Бъди шофьор от "Гран При"" 3 еп.

  • 18:30

    "Клубът на "Шеметните милионери"" 3 еп.

  • 19:00

    "Състезатели с пътнически автомобили" 3 еп.

  • 20:00

    "Картините на "Хъбъл"" 5 еп.

  • 20:30

    "Опитно зайче" 12 еп.

  • 21:00

    "САС. тайните на оцеляването" 1 еп.

  • 22:00

    "Супер детективи" 5 еп.

  • 23:00

    "Подземният свят на Макинтайър" 4 еп.

 
  • 07:00

    "Кой си мислиш, че си?" 15 еп.

  • 08:00

    "В търсене на митове и герои" 1 еп.

  • 09:00

    "Исторически загадки" 5 еп.

  • 09:30

    "Исторически загадки" 6 еп.

  • 10:00

    "Когато Китай владееше морската шир"

  • 11:00

    "Военачалници" 3 еп.

  • 12:00

    "1989 г. - 1990 г.. последната година на Източна Германия" 2 еп.

  • 13:00

    "Море от огън"

  • 14:00

    "Втората световна война в цвят" 5 еп.

  • 15:00

    "Кой си мислиш, че си?" 15 еп.

  • 16:00

    "В търсене на митове и герои" 1 еп.

  • 17:00

    "Викторианска ферма" 1 еп.

  • 18:00

    "Какво ни донесе индустриалната революция" 1 еп.

  • 18:30

    "Денят на Страшния съд. образи на рая и ада" 1 еп.

  • 19:00

    "Распутин. жив дявол"

  • 20:00

    "Хирошима" 1 еп.

  • 21:00

    "Най-великият рицар"

  • 22:00

    "Втората световна война в цвят" 6 еп.

  • 23:00

    "Загадки с мумии" 1 еп.

  • 23:30

    "Земен рай" 1 еп.

  • 00:00

    "В търсене на митове и герои" 2 еп.

  • 01:00

    "Викторианска ферма" 1 еп.

  • 02:00

    "Какво ни донесе индустриалната революция" 1 еп.

  • 02:30

    "Денят на Страшния съд. образи на рая и ада" 1 еп.

  • 03:00

    "Распутин. жив дявол"

  • 04:00

    "Хирошима" 1 еп.

  • 05:00

    "Най-великият рицар"

  • 06:00

    "Втората световна война в цвят" 6 еп.

 
  • 07:20

    "Дъщерите на Маклеод" - сериал

  • 09:15

    "Бавачката" - сериал

  • 10:15

    "Божествено семейство" - сериал

  • 11:10

    "Момичетата на Гилмор" - сериал

  • 12:10

    "Бавачката" - сериал

  • 13:10

    "Дъщерите на Маклеод" - сериал

  • 15:05

    "Божествено семейство" - сериал

  • 16:05

    "Момичетата на Гилмор" - сериал

  • 17:00

    "One Tree Hill" - сериал

  • 18:00

    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица

  • 19:00

    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица

  • 20:00

    "Перфектна вечеря" - кулинарна поредица

  • 20:50

    "Проминентни личности" - журнал

  • 21:15

    "Сбогом, Германия! Преселниците" - репортаж

  • 23:15

    "Щерн ТV"

  • 00:15

    "Шпигел ТV"

  • 01:30

    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал

  • 02:25

    "Адвокатите от Бостън" - сериал

  • 03:05

    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал

  • 03:50

    "Сбогом, Германия! Преселниците" - репортаж

  • 05:45

    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица

  • 06:35

    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица

 
  • 07:00

    Ековести

  • 07:30

    "Световни забележителности" - документална поредица

  • 08:30

    "Светът на дивите животни" - детски анимационен сериал

  • 09:00

    Ековести

  • 09:30

    "Неделя с VТV" /п/

  • 12:00

    Ековести

  • 12:15

    "Големите бедствия" - документален сериал

  • 13:00

    "Зелени въпросителни" - документална поредица

  • 13:30

    "Мисли зелено" - документална поредица

  • 14:00

    "Еко арена"

  • 15:00

    Ековести

  • 15:20

    "Да ви е сладко"

  • 16:00

    "VТV - топ видео"

  • 17:00

    "Световни забележителности" - документална поредица

  • 17:30

    "Да оцелееш в Андите" - детско реалити

  • 18:00

    Ековести

  • 18:15

    "Диви сърца" - сериал

  • 19:00

    "Зелена линия"

  • 19:30

    "Мисли зелено" - документална поредица

  • 20:00

    "Екстремни условия" - документална поредица

  • 20:30

    "Гледна точка" - коментарно предаване

  • 20:50

    Ековести

  • 21:10

    "Руската певица" - трилър, режисьор Мортен Арнфред, с участието на Оле Лемеке, Елена Бутенко, Всеволод Ларионов, Игор Волков

  • 23:00

    "Богати и известни" - документална поредица

  • 23:30

    "Зелена линия"

  • 00:00

    "Гледна точка" /п/

  • 00:30

    "Неделя с VТV" /п/

  • 03:00

    "Бялата лястовица" /п/

  • 04:00

    "VТV - топ видео"

  • 05:00

    "Еко арена" /п/

  • 06:00

    "Да ви е сладко" /п/

  • 06:30

    "Зелена линия" /п/

 
  • 07:00

    "Карибска аеробика" - 26 еп.

  • 07:25

    "Латинофънк" - 8 еп.

  • 07:50

    "Зона за йога" - 66 еп.

  • 08:15

    "Дишане и йога" - 21 еп.

  • 08:40

    "Терапия със стил" - 4 и 5 еп.

  • 09:30

    "Карибска аеробика" - 26 еп.

  • 10:00

    "Дишане и йога" - 21 еп.

  • 10:25

    "Палати" - 8 и 9 еп.

  • 11:15

    "На червено" - 12 и 13 еп.

  • 12:10

    "Място под слънцето" - 38 еп.

  • 13:00

    "Съботни готвачи" - 22 еп.

  • 13:25

    "Вземам те! Да пируваме!" - 7 еп.

  • 13:50

    "Вкусотии" - 10 еп.

  • 14:15

    "Съботна кухня" - 58 еп.

  • 14:45

    "Гастрономическо турне" - 3 еп.

  • 15:10

    "Портрет отблизо: Мадлин Олбрайт"

  • 16:00

    "Бащината къща" - 5 и 6 еп.

  • 16:50

    "Непоносими булки" - 8 еп.

  • 17:45

    "Идеални кътчета за отдих" - 9 еп.

  • 18:10

    "Божествен дизайн" - 88 и 89 еп.

  • 19:00

    "Място под слънцето" - 38 еп.

  • 19:55

    "Портрет отблизо: Мадлин Олбрайт"

  • 20:45

    "Женен съм за принцеса" - 7 еп.

  • 21:10

    "Непоносими булки" - 8 еп.

  • 22:00

    "В името на любовта: принцеса Даяна"

  • 22:55

    "Клъц, клъц: Ню Йорк" - 2 еп.

  • 23:45

    "Свалки в града: Атланта" - 7 еп.

  • 00:35

    "Женен съм за принцеса" - 7 еп.

  • 01:00

    "Манхатанска сватовница" - 2 еп.

  • 01:30

    "Непоносими булки" - 8 еп.

  • 02:20

    "Свалки в града: Лас Вегас" - 1 еп.

  • 03:10

    "Място под слънцето" - 38 еп.

  • 04:05

    "Божествен дизайн" - 88 и 89 еп.

  • 04:55

    "Терапия със стил" - 4 и 5 еп.

  • 05:45

    "Палати" - 8 и 9 еп.

  • 06:35

    "Идеални кътчета за отдих" - 9 еп.

 
  • 07:00

    "Фелдшери" - 7 еп.

  • 07:50

    "Чудеса с животни" - 1028 еп.

  • 08:40

    "Лекарки" - 17 еп.

  • 09:30

    "Къде е грешката" - 15 еп.

  • 09:55

    "Назначен си" - 12 еп.

  • 10:20

    "Без надежда" - 17 еп.

  • 11:05

    "Още съм жив" - 2 еп.

  • 11:55

    "Фелдшери" - 7 еп.

  • 12:45

    "Пластичната хирургия" - 12 еп.

  • 13:15

    "Чудеса с животни" - 2028 еп.

  • 14:05

    "Лекарки" - 17 еп.

  • 14:55

    "Назначен си" - 12 еп.

  • 15:20

    "Бебето Шарлот"

  • 16:10

    "Къде е грешката" - 15 еп.

  • 16:35

    "Джон Едуард из Америка" - 3 еп.

  • 17:25

    "Без надежда" - 17 еп.

  • 18:20

    "Още съм жив" - 2 еп.

  • 19:00

    "Фелдшери" - 7 еп.

  • 20:00

    "Бебето Шарлот"

  • 20:50

    "Къде е грешката" - 15 еп.

  • 21:15

    "Бърза реакиця" - 3 и 4 еп.

  • 22:05

    "Необясними загадки" - 12 еп.

  • 22:55

    "Злокобно" - 5 еп.

  • 23:45

    "Власт, привилегии и справедливост" - 37 еп.

  • 00:35

    "Убийства" - 12 еп.

  • 01:00

    "Бърза реакция" - 3 и 4 еп.

  • 01:50

    "Необясними загадки" - 12 еп.

  • 02:40

    "Злокобно" - 5 еп.

  • 03:40

    "Власт, привилегии и справедливост" - 37 еп.

  • 04:25

    "Бебето Шарлот"

  • 05:15

    "Без надежда" - 17 еп.

  • 06:05

    "Още съм жив" - 2 еп.

 
  • 07:00

    "Отмъщението" - 62 еп.

  • 07:55

    "В плен на любовта" - 28 еп.

  • 08:50

    "Жената на Юда" - 72 еп.

  • 09:45

    "Къде си, татко" - 61 еп.

  • 10:40

    "Лоша отплата" - 100 еп.

  • 11:30

    "Маса за трима" - 87 еп.

  • 12:25

    "Престъпление и любов" - 84 еп.

  • 13:20

    "Семейни връзки" - 122 еп.

  • 14:10

    "Жената на Юда" - 72 еп.

  • 15:05

    "Къде си, татко" - 61 еп.

  • 16:00

    "Загадките на любовта" - 15 еп.

  • 16:55

    "Маса за трима" - 87 еп.

  • 18:40

    "Отмъщението" - 63 еп.

  • 19:35

    "Загадките на любовта" - 16 еп.

  • 20:30

    "Лоша отплата" - 100 еп.

  • 21:20

    "Маса за трима" - 88 еп.

  • 23:05

    "Семейни връзки" - 122 еп.

  • 00:00

    "Никога повече" - 24 еп.

  • 00:55

    "Жената на Юда" - 72 еп.

  • 01:50

    "Престъпление и любов" - 83 еп.

  • 02:40

    "В плен на любовта" - 28 еп.

  • 03:35

    "Къде си, татко" - 61 еп.

  • 04:30

    "Семейни връзки" - 122 еп.

  • 05:20

    "Отмъщението" - 63 еп.

  • 06:10

    "Пресътпелние и любов" - 84 еп.

 
  • 05:30

    Сен Тропе - тв филм /15 епизод/п/

  • 06:30

    Телепазарен прозорец

  • 06:45

    Денят започва - сутрешен блок

  • 09:30

    Здраве

  • 10:00

    Телепазарен прозорец

  • 10:15

    Дързост и красота - тв филм /2464 епизод/

  • 11:00

    Жените с Марта Вачкова /токшоу/

  • 11:45

    Телепазарен прозорец

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу

  • 13:00

    Сен Тропе - тв филм /162 eпизод/

  • 13:55

    Най-доброто от... "Музикален антракт"

  • 14:30

    Линии, форми, цветове - документална поредица /5 епизод/

  • 14:55

    Телепазарен прозорец

  • 15:10

    Музиката на Александър Райчев

  • 15:40

    Писмото - тв филм на "Евровизия" /Турция/

  • 16:00

    По света и у нас

  • 16:10

    Новини на турски език

  • 16:20

    Телепазарен прозорец

  • 16:35

    Ласи - тв филм

  • 17:00

    Романи лумия - светът на ромите

  • 17:25

    Открито с Валя Ахчиева

  • 17:50

    Частен случай

  • 18:00

    По света и у нас

  • 18:40

    БНТ такси

  • 18:50

    Рецептата на Ути

  • 19:00

    Самотно дърво на хълма - тв филм /7 епизод/

  • 19:45

    Лека нощ, деца!. Ние, врабчетата

  • 20:00

    По света и у нас

  • 21:00

    Референдум - публицистично шоу

  • 22:30

    По света и у нас

  • 23:00

    Частна практика - тв филм /6 епизод/

  • 23:45

    Пред олтара на операта

  • 00:15

    Сен Тропе - тв филм /162 епизод/п/

  • 01:10

    По света и у нас/п от 20.00/

  • 01:55

    БНТ такси/п/

  • 02:05

    Жените с Марта Вачкова /токшоу/п/

  • 02:50

    Видеоклипове

  • 03:10

    Референдум - публицистично шоу /п/

  • 04:30

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/

  • 05:00

    Здраве/п/

 
  • 06:45

    Денят започва - сутрешен блок

  • 09:30

    Здраве

  • 10:00

    Български уроци - народни танци, песни и обичаи /п/

  • 10:30

    Време за готвене - кулинарно шоу /п/

  • 11:00

    Жените с Марта Вачкова - токшоу

  • 11:45

    Европейски дневник /п/

  • 11:55

    Българската песен в Евровизия 2010

  • 12:00

    По света и у нас

  • 12:30

    Синята лампа. "Танго с Фани" - тв филм /пета серия/п/

  • 13:30

    Яко + /п/

  • 14:40

    Подарък за баба - тв новела на Евровизия /Хонг Конг/

  • 15:00

    Знаци по пътя. Писателят Георги Райчев

  • 15:30

    Атлас. Пръски от Искъра /Своге/

  • 16:00

    По света и у нас

  • 16:10

    Рецептата на Ути

  • 16:25

    Знаете ли, че.... Спомен от една изложба /БНТ Пловдив/

  • 16:35

    Библиотеката

  • 17:05

    Законът и ние

  • 17:30

    Здраве /п/

  • 18:00

    По света и у нас

  • 18:40

    Частен случай

  • 18:45

    Еко. Нахлуване в генома /БНТ Пловдив/

  • 19:10

    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу

  • 19:40

    БНТ такси

  • 19:50

    Аз се върнах

  • 20:00

    По света и у нас

  • 21:00

    Референдум - публицистично шоу

  • 22:30

    Трето полувреме

  • 23:00

    Българската песен в Евровизия 2010

  • 23:05

    Открито с Валя Ахчиева

  • 23:30

    По света и у нас

  • 00:00

    Синята лампа. "Амфората" - тв филм /шеста серия/

  • 00:50

    Библиотеката /п/

  • 01:20

    Най-доброто от... - Група "Биг мама скендъл" /п/

  • 01:50

    Шоу "Елит" - предаване за шоубизнес

  • 02:20

    Послания. Искрецкият манастир

  • 02:30

    Памет българска с проф. Божидар Димитров /п/

  • 03:30

    По света и у нас /п/

  • 04:00

    БНТ такси /п/

  • 04:10

    Частен случай /п/

  • 04:15

    Жените с Марта Вачкова - токшоу /п/

  • 05:00

    Аз се върнах /п/

  • 05:10

    Танцувам - документален филм

  • 05:50

    Еко. Нахлуване в генома /БНТ Пловдив/п/

  • 06:15

    Време за готвене - кулинарно шоу /п/

 
  • 07:15

    "Сутрин с ВВТ"

  • 09:45

    TV пазар

  • 10:00

    "По женски" - токшоу

  • 11:45

    TV пазар

  • 12:00

    "Пресечни точки"

  • 12:30

    Новините

  • 13:00

    "Говори Брюксел"

  • 13:30

    Избрано от "Сутрин с ВВТ"

  • 13:45

    TV пазар

  • 14:00

    "Така го правят жените" - на живо с Петя Велкова

  • 15:45

    TV пазар

  • 16:00

    "Красота и сила" - "звездна" тренировка

  • 17:00

    Новините

  • 17:15

    TV пазар

  • 17:30

    "Пресечни точки" - с Ива Стоянова, публицистично предаване

  • 19:30

    Новините

  • 20:15

    "Българската музика"

  • 21:15

    Избрано от "Сутрин с ВВТ"

  • 22:00

    Новините

  • 22:40

    "По женски" - токшоу

  • 00:30

    "Така го правят жените"

  • 02:30

    Избрано от "Сутрин с ВВТ"

  • 03:00

    Новините

  • 03:40

    "Говори Брюксел"

  • 04:00

    "Пресечни точки" - с Ива Стоянова, публицистично предаване

  • 06:00

    "Българската музика"

  • 07:00

    Музика

 
  • 06:00

    "Безследно изчезнали" - сериал, сезон 1, /п/

  • 06:50

    "Лакомчо" - детски сериен филм

  • 07:10

    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4, /п/

  • 08:00

    "Медикоптер 117", сериал, сезон 6, /п/

  • 09:00

    "Военна база Пенсакола" - сериал, сезон 1, /п/

  • 10:00

    "Макс Хавок. Проклятието на дракона" - екшън, /п/

  • 12:00

    "Премиършип Токшоу" - предаване за английски футбол, /п/

  • 13:30

    "Безследно изчезнали" - сериал, сезон 1

  • 14:30

    "Ремингтън Стийл" - сериал, сезон 2

  • 15:30

    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4

  • 16:30

    "Военна прокуратура" - сериал, сезон 4

  • 17:30

    "Медикоптер 117", сериал, сезон 6

  • 18:30

    "Джак Шпионинът" - сериал

  • 19:00

    "Полицейско управление Ню Йорк" - сериал, сезон 1

  • 20:00

    "Военна база Пенсакола" - сериал, сезон 1

  • 21:00

    "Звеното" - сериал, сезон 2

  • 22:00

    "Спасителен отряд" - екшън с Кевин Костнър, Мелиса Сейджмилър, Аштън Къчър и др.

  • 23:45

    "Звеното" - сериал, сезон 2, /п/

  • 00:45

    "Горещи моменти" - еротика

  • 02:30

    "В неведение" - сериал

  • 03:00

    "Убийство по сценарий" - сериал, сезон 1

  • 03:45

    "Бевърли Хилс 90210" - сериал

  • 04:30

    "Американски гладиатори" - сериал

  • 05:10

    "Стар трек" - сериал

 
  • 06:00

    "Тийнейджъри" - драма, /п/

  • 07:35

    "Изкупление" - криминален филм

  • 10:00

    "Ледена жътва" - криминална комедия, /п/

  • 12:00

    "Робство. Историята на Фани Кембъл" - драма

  • 14:00

    "Назъбено острие" - трилър

  • 16:00

    "Фатален срок" - екшън, /п/

  • 18:00

    "Цялата аз" - комедия

  • 20:00

    "От местопрестъплението. Лас Вегас" - сериал, сезон 3

  • 21:00

    "Аматьорите" - комедия с Киану Рийвс, Джийн Хекман, Орландо Джоунс и др.

  • 23:00

    "От местопрестъплението. Лас Вегас" - сериал, сезон 3, /п/

  • 00:00

    "Уест Хям - Уулвърхямптън" - - мач от английската Висша лига, запис

  • 01:50

    "Фулъм - Манчестър С" - мач от английската Висша лига, /п/

  • 03:30

    "Арсенал - Уест Хям" - мач от английската Висша лига, /п/

 
  • 06:00

    "Животът и приключенията на Джунипър Лий" - анимация

  • 06:20

    "Легионът на супергероите" - анимация

  • 06:45

    "Семейство Адамс" - анимация

  • 07:05

    "X-мен. Еволюция" - анимационен сериал

  • 07:30

    "Новите приключения на капитан планета" - анимация

  • 08:15

    "Падре Корахе" - теленовела

  • 09:30

    "Биг Брадър фемили" - на живо от къщата

  • 12:00

    "Малки жени" - сериен филм, /п/

  • 13:30

    "Съпруг за Естела" - теленовела

  • 14:30

    "Изгубени години" - сериен филм, /п/

  • 16:15

    "Заложница на съдбата" - теленовела, 2 епизода

  • 18:00

    "Утре и завинаги" - теленовела, 2 епизода

  • 20:00

    "Другата жена" - теленовела

  • 21:00

    "Непокорен ангел" - теленовела

  • 22:00

    "Изгубени години" - сериен филм

  • 23:30

    "Другата жена" – теленовела, /п/

  • 00:20

    "Падре Корахе" - теленовела, /п/

  • 01:10

    "Утре и завинаги " - теленовела, 2 епизода, /п/

  • 02:45

    "Заложница на съдбата" - теленовела, 2 епизода, /п/

 
  • 07:00

    Гоцомецания - детско предаване

  • 08:00

    Малкият Амадеус - анимационен сериал

  • 08:30

    Ърки и Пърки - анимационен сериал

  • 09:00

    Кибер битки - анимационен сериал

  • 09:30

    Отряд Зет - анимационен сериал

  • 10:00

    Мегароботи - анимационен сериал

  • 10:30

    Покахонтас– анимационен сериал

  • 11:00

    Кърби - анимационен сериал

  • 11:30

    Франклин – анимационен сериал

  • 12:00

    Да бъдеш Ева - теленовела

  • 13:00

    Да бъдеш Ева - теленовела

  • 14:00

    Наричаха я Луна - теленовела

  • 15:00

    Обрати на съдбата – теленовела

  • 16:00

    Отряд Зет - анимационен сериал

  • 16:30

    Мегароботи - анимационен сериал

  • 17:00

    Покахонтас– анимационен сериал

  • 17:30

    Кибер битки - анимационен сериал

  • 18:00

    Да бъдеш Ева - теленовела

  • 19:00

    Да бъдеш Ева - теленовела

  • 20:00

    Наричаха я Луна - теленовела

  • 21:00

    Обрати на съдбата – теленовела

 
  • 07:00

    Детски свят . Ekids - анимационна поредица

  • 10:00

    "Дивият ангел" - 52 епизод- теленовела

  • 11:00

    "Моят син "- игрален филм, 2 част

  • 12:45

    Телепазарен прозорец

  • 13:00

    Новини

  • 13:15

    Спорт

  • 13:30

    Телепазарен прозорец

  • 14:00

    "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - 114 епизод- теленовела

  • 14:50

    Telestar

  • 15:30

    "Пълна къща" - 111 епизод- комедиен сериал

  • 16:00

    "Музикален бонус - тв игра"

  • 17:05

    Документален филм

  • 17:15

    Телепазарен прозорец

  • 17:40

    Telestar

  • 18:00

    Новини

  • 18:20

    Спорт

  • 18:30

    "Дивият ангел" - 53 епизод- теленовела

  • 19:20

    "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - 115 епизод- теленовела

  • 20:30

    "Семейни връзки" - 14 епизод

  • 21:00

    "Тихи звуци"- игрален филм

  • 22:30

    Новини

  • 22:50

    Спорт

  • 23:05

    "Лоис и Кларк" - 1 епизод

  • 00:05

    "Моят син "- игрален филм, 2 част

  • 02:00

    Документален филм

  • 04:00

    "Изумрудената огърлица" - 99 епизод

  • 05:00

    "Изумрудената огърлица" - 100 епизод

  • 05:45

    "Дон Матео" - 71 епизод

 
  • 05:00

    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"

  • 09:30

    WS телешоп

  • 09:45

    Документален филм

  • 10:00

    Новини

  • 10:20

    Прогноза за времето

  • 10:25

    Спорт

  • 10:30

    Новини

  • 10:35

    "Под лупа"

  • 11:00

    Новини

  • 11:10

    Прогноза за времето

  • 11:15

    WS телешоп

  • 11:30

    Новини

  • 11:35

    Документален филм

  • 12:00

    Новини

  • 12:10

    ТВ маркет

  • 12:30

    Новини

  • 12:35

    Агромаркет

  • 13:00

    Новини

  • 13:25

    Прогноза за времето

  • 13:30

    Новини

  • 13:35

    Агрофорум

  • 14:00

    Новини

  • 14:20

    Прогноза за времето

  • 14:30

    Новини

  • 14:35

    "Под лупа"

  • 15:00

    Новини

  • 15:05

    "Играй и спечели"

  • 16:00

    Новини

  • 16:10

    Прогноза за времето

  • 16:15

    Телестар

  • 16:30

    Новини

  • 16:35

    WS телешоп

  • 17:00

    Новини

  • 17:25

    Прогноза за времето

  • 17:30

    "Под лупа" - публицистично предаване на ТВ "Европа

  • 18:00

    Новини

  • 18:05

    "Под лупа" - публицистично предаване на ТВ "Европа

  • 18:30

    Централна емисия НОВИНИ

  • 18:55

    Прогноза за времето

  • 19:00

    Новини

  • 19:10

    Прогноза за времето

  • 19:15

    Спорт

  • 19:30

    "ЕКОН"

  • 19:45

    Спорт

  • 20:00

    Новини

  • 20:10

    Прогноза за времето

  • 20:15

    "Под лупа"

  • 21:00

    Новини

  • 21:25

    прогноза за времето

  • 21:30

    "ЕКОН"

  • 21:45

    "На фокус"

  • 21:50

    Спорт

  • 22:00

    Новини

  • 22:15

    Прогноза за времето

  • 22:20

    Спорт

  • 22:30

    Утрешен вестник - преглед на печата

  • 22:35

    "Евромакс"

  • 23:00

    Новини

  • 23:25

    Прогноза за времето

  • 23:30

    Утрешен вестник - преглед на печата

  • 23:35

    "ЕКОН"

  • 23:55

    Спорт

  • 00:00

    - 05.00 Новинарски информационен блок

 
  • 08:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 08:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 09:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 09:25

    "Образователен справочник"

  • 09:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 09:50

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 10:25

    "Образователен справочник"

  • 10:35

    "История консулт"

  • 11:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 11:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 12:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 12:25

    "Образователен справочник"

  • 12:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 12:50

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 13:25

    "Образователен справочник"

  • 13:35

    "История консулт"

  • 14:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 14:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 15:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 15:25

    "Образователен справочник"

  • 15:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 15:50

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 16:25

    "Образователен справочник"

  • 16:35

    "История консулт"

  • 17:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 17:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 18:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 18:25

    "Образователен справочник"

  • 18:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 18:50

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 19:25

    "Образователен справочник"

  • 19:35

    "История консулт"

  • 20:00

    "Здравец" - предаване за вашето здраве

  • 20:30

    "Игра на думи" - за смели и любознателни

  • 21:00

    "Сезоните в моята градина" - полезни съвети в зелено

  • 21:25

    "Образователен справочник"

  • 21:30

    "Междучасие по математика" - предаване за математици и нематематици

  • 21:50

    "Езикова култура за всекиго" - предаване за нашия език

  • 22:25

    "Образователен справочник"

  • 22:35

    "История консулт"

 
  • 08:20

    "Невидимият кадър"

  • 08:40

    "Неудобните" - предаване с Маргарита Димитрова /п/

  • 09:40

    Tелешоп

  • 10:00

    "Жълтини"

  • 10:30

    "Властта на модата" - предаване на "Канал 3"

  • 11:40

    Телешоп

  • 12:00

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3" /п/

  • 13:00

    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3"

  • 14:00

    "БГ Баскет" - предаване на "Канал 3"/п/

  • 15:00

    "Без монтаж" - предаване за актуални теми

  • 15:45

    "Телемаркет"

  • 16:00

    "Музикален бонус" - телевизионна игра

  • 17:00

    Телешоп

  • 17:15

    "На ползу роду" - документален филм

  • 17:45

    Телешоп

  • 18:00

    "БГ Баскет" - предаване на "Канал 3"

  • 19:00

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3"

  • 20:00

    "Властта на модата" - предаване на "Канал 3"

  • 21:00

    "Жълтини"

  • 21:30

    "Пентаграм" - предаване с парапсихолози

  • 23:10

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3" /п/

  • 00:10

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 00:30

    "Еротични нощи" - еротика

  • 02:00

    "Телепазарен прозорец - Еротичен бутик"

  • 02:30

    "Пентаграм" - предаване с парапсихолози /п/

  • 04:15

    "Спорт в обектива" - предаване на "Канал 3" /п/

  • 05:20

    "Властта на модата" - предаване на "Канал 3" /п/

  • 06:20

    "Жълтини" /п/

  • 07:00

    "Пентаграм" - предаване с парапсихолози /п/

  • 08:40

    "Невидимият кадър"

 
  • 06:00

    "Будилник" - сутрешна плейлиста

  • 10:30

    "Music Matters" - плейлиста

  • 12:00

    "MM Следобед" - плейлиста

  • 19:00

    "Mеммo" - плейлиста

  • 21:00

    "Music Matters" - плейлиста

  • 00:00

    "Mezzanine" - chill-out плейлиста

 
  • 06:45

    "Здравей, България" - сутрешен блок на НТВ

  • 09:15

    "На кафе" - предаване на НТВ

  • 12:00

    "Завръщане в Рая" - сериен филм

  • 13:00

    "Ветровете на любовта" - сериен филм

  • 15:00

    "Блясък" - сериен филм

  • 16:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 16:30

    "Малки жени" - сериен филм

  • 18:00

    "Колелото на късмета" - телевизионна игра

  • 19:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 20:00

    "Биг Брадър фемили" - на живо

  • 22:00

    "Шоуто на Иван & Андрей"

  • 23:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ

  • 23:30

    "Престъпни намерения" - сериен филм, 3 сезон

  • 00:30

    "Трезор" - тв игра

  • 01:45

    "Колелото на късмета" - телевизионна игра /п/

  • 03:00

    "Календар" - информационна емисия на НТВ /п/

  • 03:45

    "Ветровете на любовта"- сериен филм /п/

  • 04:30

    "Ветровете на любовта"- сериен филм /п/

  • 05:45

    "Островът на любовта" - сериен филм

 
  • 07:00

    Новини

  • 07:05

    „Добро утро”

  • 10:00

    Новини

  • 10:15

    „Добро утро”

  • 11:05

    „Малахов+”

  • 12:00

    „Модна присъда”

  • 13:00

    Новини

  • 13:20

    „Контролна покупка”

  • 13:40

    „Участъкът”

  • 14:30

    „Детективи”

  • 15:00

    Още новини

  • 15:25

    „Да разбереш. Да простиш”

  • 16:00

    Новини

  • 16:40

    Сериал: „Монтекристо”

  • 17:30

    „Спален район”

  • 18:00

    „Федералният съдия”

  • 19:00

    Новини

  • 19:30

    „Хайде да се оженим!”

  • 20:20

    „Следата”

  • 21:00

    “Нека говорят”

  • 22:00

    Време

  • 22:30

    Сериал: „Седемте жени на един ерген”

  • 00:25

    „Школа”

  • 01:00

    Нощни новини

  • 01:10

    „Късно нощем”

  • 01:50

    Игрален филм

  • 03:20

    „Модна присъда”

  • 04:10

    „Федералният съдия”

  • 05:10

    Сериал: „Монтекристо”

  • 06:00

    Новини

  • 06:05

    Сериал: „Седемте жени на един ерген”

 
  • 05:00

    „Майстор на риболова”

  • 05:30

    „Къде кълве”

  • 06:00

    „Лов без граници”

  • 07:15

    „Диалози за риболова. Народен проект”

  • 07:30

    „Риболов на изкуствена муха”

  • 08:00

    „Планетата на рибаря”

  • 08:15

    „Особености на руския лов”

  • 08:45

    „Дивеч и ловец”

  • 09:15

    „Лов без граници”

  • 10:10

    „Първичен инстинкт”

  • 10:25

    „Моторни лодки”

  • 10:55

    „Светът на риболова”

  • 11:50

    „Следотърсач”

  • 12:20

    „Тайните на лова с Бейб Винкелман”

  • 12:40

    „От нашия шеф-готвач”

  • 12:55

    „Диалози за риболова”

  • 13:20

    „Гордон в засада”

  • 13:50

    „Първичен инстинкт”

  • 14:05

    „Дивечовъдство”

  • 14:35

    „Тайните на риболова с Бейб Винкелман”

  • 14:55

    „На куката”

  • 15:10

    „Личен опит”

  • 15:40

    „Тайните на лова с Бейб Винкелман”

  • 16:00

    „От нашия шеф-готвач”

  • 16:15

    „Диалози за риболова”

  • 16:40

    „Алманах от странство”

  • 17:10

    „Първичен инстинкт”

  • 17:25

    „Къде кълве”

  • 17:55

    „Американски риболов”

  • 18:25

    „Пушкала и такъми”

  • 18:55

    „С оръжие под вода”

  • 19:25

    „Лов по американски”

  • 19:50

    „Ловни раздумки”

  • 20:05

    „Диалози за риболова”

  • 20:30

    „На слука”

  • 21:00

    „Първичен инстинкт”

  • 21:15

    „Моторни лодки”

  • 21:45

    „Тайните на риболова с Бейб Винкелман”

  • 22:05

    „Оръжия”

  • 22:20

    „Тайните на риболова с Бейб Винкелман”

  • 22:40

    „Пушкала и такъми”

  • 23:10

    „Лов без граници”

  • 00:00

    „Светът на подводния лов”

  • 00:15

    „Календар на ловеца”

  • 00:45

    „Планетата на рибаря”

  • 01:00

    „Трофеи, вкусно и бързо”

  • 01:15

    „Първичен инстинкт”

  • 01:30

    „Риболовен календар”

  • 02:00

    „Тайните на лова с Бейб Винкелман”

  • 02:20

    „На куката”

  • 02:35

    „Лов без граници”

  • 03:20

    „Диалози за риболова. Народен проект”

  • 03:35

    „Ловни оръжия”

  • 04:05

    „Тайните на риболова с Бейб Винкелман”

  • 04:25

    „С оръжие под вода”

 
  • 06:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 06:05

    "Песните на България" - българска народна музика

  • 06:30

    "След първи петли" - музика за настроение

  • 07:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 07:10

    "Хороскоп" - интерактивен справочник

  • 07:30

    "От А до Я" - тв магазин с песните на

  • 08:00

    "Промо" - новите хитове

  • 08:30

    "GSM парад" - избрани песни

  • 08:40

    "На фокус" - промо линия

  • 09:00

    "Автограф" - звездите отблизо

  • 10:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 10:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 11:00

    "Една нощ в Приказките" - музикално шоу

  • 11:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 12:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 12:40

    "На фокус" - промо линия

  • 13:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 13:05

    "От извора" - българска народна музика

  • 13:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 13:50

    "GSM парад" - избрани песни

  • 14:00

    "Планета Мюзик" - горещи хитове

  • 14:10

    "Избери песен" - музикална игра

  • 15:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 15:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 16:00

    "Планета Мюзик" - избрано от Вас на тел. 088/ 16 76

  • 16:10

    "Оракул" - интерактивен справочник

  • 17:00

    "Планета Хит 50" - месечна класация - март

  • 17:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 17:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 18:00

    "Мегамикс" - само хитове

  • 18:40

    "GSM парад" - избрани песни

  • 19:00

    "На фокус" - промо линия

  • 19:40

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 19:50

    "GSM парад" - избрани песни

  • 20:00

    "Фолкмаратон" - предаване на "Пайнер"

  • 21:00

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 00:00

    "Картини от България" - музикална импресия

  • 00:05

    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите

  • 02:00

    "Нощна фиеста" - музикална програма

  • 02:10

    "Love me" - интерактивен справочник

  • 03:00

    "Избрано от Вас" - музикална програма

  • 04:00

    "Класика в жанра" - хитовете през годините

  • 04:10

    "GSM парад" - избрани песни

  • 05:00

    "Песен без граници" - документален филм

  • 05:30

    "3 плюс" - инфо бюлетин

  • 05:40

    "Златни хитове" - най-доброто

 
  • 07:00

    Център

  • 10:00

    Специално, А група - обзор на кръга

  • 12:30

    Център

  • 13:30

    А група - обзор на кръга

  • 14:00

    Футбол Холандия, Ередивизи - обзор

  • 15:00

    ПРЯКО. А група. Локомотив Пд - Спортист

  • 18:00

    Център

  • 20:00

    Специално

  • 22:00

    Център

  • 23:00

    Световен шампионат по Кикбокс

  • 00:00

    Секси спортни клипове

  • 02:00

    Център

 
  • 04:00

    „Утрото на Русия”

  • 09:00

    Сериал: „Срочно в броя”

  • 10:00

    Вести

  • 10:30

    Вести-Москва

  • 10:50

    Сериал: “Следствени тайни

  • 11:45

    Сериал: „Територия на красотата”

  • 12:40

    Вести. Дежурна част

  • 13:00

    Вести

  • 13:30

    Вести-Москва

  • 13:50

    Сериал: “Призовката”

  • 14:45

    „Влиза съдът”

  • 15:30

    „Кулагин и партньори”

  • 16:00

    Вести

  • 16:15

    Вести-Москва

  • 16:35

    Сериал: „Ефросиня”

  • 17:35

    Сериал: „Дворчето”

  • 18:00

    Сериал: „Дума на жена”

  • 19:00

    Вести

  • 19:30

    Местно време. Вести

  • 19:50

    „Лека нощ, деца”

  • 20:00

    Минисериал

  • 21:00

    Сериал: „Смъртта на Вазир-Мухтар”

  • 22:50

    Вести+

  • 23:10

    Игрален филм

  • 00:40

    „Горещата десятка”

  • 01:55

    Сериал: „Едно момиче в Аляска”

  • 02:45

    „Джордж Уолас”

  • 03:40

    Вести. Дежурна част

 
  • 07:00

    Ранни вести /на живо/

  • 10:00

    НОВИНИ - сутрешна емисия - /пряко от Бургас/

  • 10:15

    Китка народни песни

  • 10:30

    Директно с Теодор Ангелов /на живо/

  • 12:00

    НОВИНИ - обедна емисия /пряко от Бургас/

  • 12:15

    Фолклорни ритми

  • 12:30

    Старият албум /повторение/

  • 13:00

    Фолклорни ритми

  • 13:15

    "Дискусионно студио" /повторение/

  • 14:30

    "Зад фасадата"/повторение/

  • 15:30

    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони и Тодор /повторение/

  • 17:00

    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ".Спорт. /пряко от Бургас/

  • 17:25

    "Всички на мегдана"-поздравителен концерт/ на живо/

  • 18:15

    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/

  • 19:00

    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /пряко от Бургас/

  • 19:30

    "Дискусионно студио" /на живо/

  • 20:30

    "Църквата на мълчанието" с водещ свещ. Илиев /на живо/

  • 21:30

    Новини. Прогноза за времето /повторение/

  • 22:00

    "Фронтално"/повторение/

  • 23:40

    "Отблясъци"-док.филм

  • 00:00

    Новини. Прогноза за времето. /повторение/

  • 00:30

    "Дискусионно студио" /повторение/

  • 01:30

    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/

  • 02:15

    поп музика

  • 02:30

    Директно с Теодор Ангелов /повторение/

  • 04:00

    "Изгнаници клети ..." - публицистика за геноцида над арменците /повторение/

  • 04:30

    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов /повторение/

  • 05:30

    "Всички на мегдана"-поздравителен концерт/ повторение/

  • 06:30

    Новини. Прогноза за времето. /повторение/

 
  • 07:00

    "Сутрин в 7" - сутрешен блок

  • 09:00

    "Влюбена в Берлин" - еп. 251 и 252, теленовела, Германия, 2005, с Александра Нелдел, Матис Кюнцлер, Карим Кьостер

  • 10:00

    "Лекар в семейството" - сезон 1, еп. 22 и 23, комедиен сериал, Италия, 1998, с Джулио Скарпати, Лино Банфи, Клаудия Пандолфи, Надя Риналди

  • 12:00

    Новини

  • 12:22

    Телешопинг

  • 12:35

    "Търси се мъжът" - еп. 211, сериал, романтична драма, Мексико, 2007, с Клаудия Алварес, Родолфо Ариас, Аарон Баес

  • 13:30

    "Смолвил. Супермен в началото" - сезон 8, еп. 6, сериал, драма, САЩ, 2008, с Том Уелинг, Алисън Мак, Ерика Дюранс, Аарън Ашмор, Касиди Фрииман - повторение

  • 14:20

    "Леонардо" - еп. 11, анимация

  • 14:35

    "Лили чудото" - еп. 21 и 22, анимация

  • 15:30

    "Следобед с ТВ 7" - токшоу на ТВ 7

  • 17:00

    "Случаите на Поаро" - еп. 45, криминален, Великобритания, 1992, с Дейвид Съчет, Хю Фрейзър, Филип Джаксън

  • 18:00

    "Вярно с оригинала" - политическо токшоу с Петър Волгин

  • 19:00

    Новини

  • 20:00

    "Смолвил. Супермен в началото" - сезон 8, еп. 7, сериал, драма, САЩ, 2008, с Том Уелинг, Алисън Мак, Ерика Дюранс, Аарън Ашмор, Касиди Фрииман - премиера

  • 21:00

    "Говоря" - драма, САЩ, 2004, с Кристин Стюарт, Майкъл Ангарано, Робърт Джон Бюрк

  • 22:35

    "8 прости правила" - сезон 2, еп. 21, сериал, комедия, драма, САЩ, 2002, с Кейти Сагал, Джеймс Гарнър, Ейми Дейвидсън, Джон Ритър - повторение

  • 23:00

    Новини

  • 23:40

    "Случаите на Поаро" - еп. 45, криминален, Великобритания, 1992, с Дейвид Съчет, Хю Фрейзър, Филип Джаксън - повторение

  • 00:35

    "Лекар в семейството" - сезон 1, еп. 22 и 23, комедиен сериал, Италия, 1998, с Джулио Скарпати, Лино Банфи, Клаудия Пандолфи, Надя Риналди - повторение

  • 02:20

    "Говоря" - драма, САЩ, 2004, с Кристин Стюарт, Майкъл Ангарано, Робърт Джон Бюрк - повторение

  • 03:50

    "Влюбена в Берлин" - еп. 251 и 252, теленовела, Германия, 2005, с Александра Нелдел, Матис Кюнцлер, Карим Кьостер - повторение

  • 04:50

    "Следобед с ТВ 7" - токшоу на ТВ 7 - повторение

  • 06:15

    "Пътеводна светлина" - еп. 137, теленовела, драма, САЩ, 2003, с Ребека Мейдър, Стюард Амброуз, Ръс Андерсън, Скот Бейли - повторение

 
  • 06:45

    Любовен облог - ТВ сага - 86 епизод

  • 07:30

    Детски свят - Кученцето Ръф - 42 епизод

  • 08:00

    Новини

  • 08:10

    Исторически календар

  • 08:15

    Преглед на печата

  • 08:30

    Щрак - комедийно шоу

  • 08:45

    Малки обяви

  • 09:00

    Любовен облог - ТВ сага - 86 епизод

  • 10:00

    Новини

  • 10:15

    Найтмен 2 - ТВ сериал - 21 епизод

  • 11:15

    Творчески откровения - док.филм

  • 12:00

    Новини

  • 12:10

    Исторически календар

  • 12:15

    Малки обяви

  • 12:35

    Спорт + /повторение/

  • 14:00

    Слепият - ТВ сериал - 4 епизод

  • 15:00

    Детски свят - Джим и Джам - 42 епизод

  • 15:40

    Щрак

  • 16:00

    Малки обяви

  • 16:30

    Новини

  • 16:45

    Детски свят - Кученцето Ръф - 42 епизод

  • 17:10

    Найтмен 2 - ТВ сериал - 22 епизод

  • 18:00

    Любовен облог - ТВ сага - 87 епизод

  • 19:00

    Новини

  • 19:30

    Малки обяви

  • 19:45

    Фолклорен изгрев

  • 20:30

    Спортен екран - предаване на ТВ Телекабел

  • 21:30

    Щрак

  • 22:00

    Новини

  • 22:30

    Слепият - ТВ сериал - 5 епизод

  • 00:00

    Новини

  • 00:30

    4 месеца, 3 седмици и 2 дни - драма

  • 02:10

    Подводно течение - екшън с Лоренцо Ламас

  • 04:00

    Четиримата танкисти и кучетоа - ТВ сериал - 2 епизод

  • 04:50

    Музикален блок

 
  • 05:00

    "По изгрев слънце" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 07:00

    "Сутрешна доза" - музикален микс поп-фолк, BG/world pop и етно

  • 09:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 10:00

    Ретро парти

  • 11:00

    "Без кофеин"

  • 12:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 13:00

    Ретро парти

  • 13:10

    "Без кофеин"

  • 14:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 14:30

    "Музикална мания" - микс попфолк, World Pop и етно

  • 16:00

    "Jump music" - музикален микс BG/World Pop

  • 16:30

    "Музикална мания" - микс попфолк, World Pop и етно

  • 18:00

    "Багрите на България" - български фолклор, автентичен и обработен

  • 19:00

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк и BG/World Pop

  • 21:00

    "Хит зона"- микс

  • 00:00

    "Бели нощи" - музикален микс

  • 02:00

    Ретро парти

  • 02:10

    "Хит до хит" - музикален микс поп-фолк, BG/World Pop, етно

 
  • 06:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 06:30

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 07:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 07:30

    Методът „Пилатес” - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 08:00

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 08:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 09:00

    Сладкият живот на Дейвид Роко - поредица за италианска кухня и стил на живот

  • 09:30

    Да живее десертът - поредица за торти и сладкиши

  • 10:00

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 10:30

    Бърза кухня ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня

  • 11:00

    Какво ядем - кулинарна енциклопедия

  • 11:30

    Изяж Азия - кулинарни пътешествия

  • 12:00

    Всичко за виното - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 12:30

    Царството на вегетарианците

  • 13:00

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 13:30

    Методът „Пилатес” - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото

  • 14:00

    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура

  • 14:30

    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

  • 15:00

    Сладкият живот на Дейвид Роко - поредица за италианска кухня и стил на живот

  • 15:30

    Да живее десертът - поредица за торти и сладкиши

  • 16:00

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 16:30

    Бърза кухня ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня

  • 17:00

    Какво ядем - кулинарна енциклопедия

  • 17:30

    Изяж Азия - кулинарни пътешествия

  • 18:00

    Всичко за виното - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 18:30

    Царството на вегетарианците

  • 19:00

    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 19:30

    Вкусът на живота - поредица за луксозен туризъм

  • 20:00

    Люта Америка

  • 20:30

    Сладкият живот на Дейвид Роко - поредица за италианска кухня и стил на живот

  • 21:00

    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

  • 21:30

    Бърза кухня ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня

  • 22:00

    Какво ядем - кулинарна енциклопедия

  • 23:00

    Изяж Азия - кулинарни пътешествия

  • 23:30

    Всичко за виното - поредица за винарски изби и региони от цял свят

  • 00:30

    Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу

  • 01:00

    Вкусът на живота - поредица за луксозен туризъм

  • 01:30

    Изяж Азия - поредица за азиатска кухня и живот