Зидан: "Реал" е полуфиналист, защото вкара шест гола, а не заради съдиите

Треньорът на "Реал" Зинедин Зидан обяви, че усилията и добрата игра на неговия отбор, а не съдийството, са в основната на победата с 4:2 над "Байерн" в реванша от четвъртфиналите на Шампионската лига. Мадридчани елиминираха съперника си с общ резултат 6:3.

Коментари (12)
  1. 1 Профил на chicago514
    Рейтинг: 10794 Неутрално

Бе ако Рефериньо не беше подал на Роналдо да изравни,нищо не се знаеше.

2. 2 Профил на vlado1978
    vlado1978
    Рейтинг: 565 Неутрално

Писна ми от изказвания на треньори как някой им бил казал, че имало засада (картон, автогол и т.н.). Наистина ли искаш да убедиш хората, че ти самият не си си направил труда да провериш дали е имало засада или не? Айде стига вече от с подобни глупости. И Реал вчера и Барса (срещу ПСЖ) трябва да дадат поне 5% от акциите на клуба на съдиите. Тъпо е обаче когато срещи на подобно ниво се решават от съдиите.

3. 3 Профил на Beyond
    Beyond
    Рейтинг: 1963 Неутрално

—цитат от коментар 1 на chicago514

А ако Рефериньо не беше дал дузпа на Байерн и Реал не си бяха вкарали автогол, нямаше да има нужда Роналдо да изранява.

TAKE THE RED PILL!
  4. 4 Профил на Незнайко в Слънчевия град
    Рейтинг: 5233 Неутрално

И биткаджията Видал се сблъска с Рефериньо...

5. 5 Профил на Иво
    Иво
    Рейтинг: 4468 Любопитно

"Зидан коментира и това, че феновете на "Реал" отново освиркваха голямата звезда на отбора Кристиано Роналдо. Португалецът изрази разочарованието си и обяви, че иска повече уважение, след като стана първият играч със 100 гола в Шампионската лига.

"Може би повече няма да го освиркват. Това се случва тук понякога и той е наясно с това. Феновете ни помогнаха при тази победа. Роналдо им отговори на терена. Пет гола в два мача е повече от страхотно", каза Зидан."

Кога пък феновете на РМ освиркаха Роналдо!? Аз видях, че скандираха неговото име и се радваха след всеки негов гол.

"Каква е ползата за човека, ако придобие цял свят, a повреди на душата си? "Евангелие на Марко, Глава 8:36
  6. 6 Профил на Stavrogin
    Stavrogin
    Рейтинг: 1000 Неутрално

Видал трябваше да бъде изгонен още в 48-та минута 100% втори жълт, реферът само чакаше повод, за да го изгони и поправи грешката...пример защо не трябва да се правят компенсации. В 48-та минута резултатът беше 0:0...Отделно и в двата мача Реал бяха по-добрият отбор и само късметът отърва Байерн още в Мюнхен. Каземиро съшо бе за гонене, двата гола на Роналдо от 100 % засади - това е ясно, но никой не може да отреè фактът че Реал заслужаваха повече крайната победа.

Отишло едно джудже при Веско Маринов за автограф и му казало: „Г-н Маринов, пораснах с вашите песни“.
  7. 7 Профил на pet_fire
    Рейтинг: 4661 Неутрално

В решаващите мачове на Шампионска лига, реферите помагат на испанските отбори. Ще гледаме довечера какво ще стане.

8. 8 Профил на majorman
    majorman
    Рейтинг: 1163 Неутрално

Хаха, тупан, те и БарЦа затова са четвъртфиналисти - защото вкараха 6 гола на ПСЖ. Ама всички знаем как.

We are just a war away from Amerikhastan/ When God versus God;the undoing of man