"Лудогорец" вкара осем гола на "Родопа" в първата си контрола

Клаудиу Кешеру вкара първия от осемте гола във вратата на "Родопа"

Шампионът "Лудогорец" започна предсезонната си подготовка с убедителна победа. Разградчани разгромиха новия член на югозападната Трета лига "Родопа" (Смолян) с 8:0.

Жоао Пауло вкара хеттрик за тима на Георги Дерменджиев, Джонатън Кафу се разписа два пъти, а по едно попадение добавиха Клаудиу Кешеру, Сисиньо и Хосе Паломино.

Сисиньо откри резултата в шестата минута, а пет минути по-късно Кешеру покачи на 2:0. До почивката не паднаха нови попадения, но в рамките на пет минути след почивката гостите вкараха три пъти.

Пауло се разписа в 50-ата и 55-ата минута, а между двата гола Кафу беше точен от дузпа. Паломино направи 6:0 в 66-ата минута, а 120 секунди по-късно Кафу отбеляза седмия гол. В края на двубоя Пауло оформи своя хеттрик.

Съставът на "Лудогорец":

Ренан, Сисиньо, Козмин Моци, Хосе Паломино, Натанаел, Светослав Дяков, Ерол Дост, Върджил Мисиджан, Денислав Александров, Жуниор Кишада, Клаудиу Кешеру

След почивката играха: Васил Симеонов, Александър Василев, Георги Терзиев, Кристиян Китов, Абел Анисе, Лукас Саша, Густаво Кампаняро, Вандерсон, Джонатън Кафу, Жоао Пауло;