"Лудогорец" вкара 15 гола на аматьори във втората си контрола

Лудогорец" завърши първия етап от лятната си подготовка с разгромна победа 15:0 над аматьорския "Евроколеж". Разградчани надделяха без проблеми над съперника на терена в Смолян, ден след като победиха местния "Родопа" с 8:0.

За първи път за мъжкия отбор игра талантът Цветослав Петров. Той ознаменува това, като се разписа в 23-ата минута.

"Лудогорец" откри още в 3-ата минута чрез Вандерсон, а до почивката точни бяха още Кампаняро, Кафу на два пъти, Жоао Пауло, Лукас Саша и Хосе Паломино.

През втората част хеттрик вкара Върджил Мисиджан, а два пъти се разписа голмайсторът на Пъва лига от миналия сезон Клаудиу Кешеру. Останалите попадения бяха дело на Денислав Александров и Жуниор Кишада.

С този двубой приключи първата част от подготовката на "Лудогорец". В понеделник шампионите заминават за Австрия, където ще останат до 3 юли.

По време на втория лагер "Лудогорец" ще изиграе шест контроли – с "Габала", "Университатя" (Крайова), руските "Динамо" (Москва), "Терек" и "Зенит", както и "Олимпиакос".

Съставът на "Лудогорец"
Първо полувреме: Васил Симеонов, Александър Василев, Хосе Паломино, Георги Терзиев, Лукас Саша, Цветослав Петров, Анисе, Кампаняро, Вандерсон, Жоао Пауло, Кафу

Второ полувреме: Ренан, Натанаел, Сисиньо, Козмин Моци, Игор Пластун, Антонио Георгиев, Светослав Дяков, Кишада, Върджил Мисиджан, Денислав Александров, Клаудиу Кешеру;