Цитат на деня: Мората е толкова добър, че бихте искали да се ожени за дъщеря ви

"Алваро е много добро момче, не само на терена. Например, ако имате дъщеря бихте искали тя да бъде с такъв човек, той да се ожени за нея. Мората е много добър човек, възпитан и внимателен. Освен това е и добро попълнение за "Челси".

/ Дневник 2

Вчера

Два автогола и Суарес донесоха победа на "Барселона" в каталунското дерби с "Жирона"

Срещата се игра в разгара на проблемите в областта в последните часове. Правителството на Каталуния отказа да предаде контрола над регионалната полиция на испанските централни власти, които се опитват да спрат референдума за независимост.

/ Дневник 4
"Верея" влезе в тройката, "Черно море" записа равен в първия мач след смяната на Георги Иванов

Всичко най-интересно в двубоя се случи между 50-ата и 56-ата минута, когато паднаха и трите попадения. Георги Андонов изведе гостите напред, а пет минути по-късно Осман Балде удвои аванса на "Верея". В 56-ата минута точен за "Пирин" беше Аймен суда, но нови голове не паднаха.

/ Дневник 5
"Борусия" (Дортмунд) се откъсна на върха в Бундеслигата след разгром и клубен рекорд

Хеттрик за победителите реализира Пиер-Емерик Обамеянг, а първите си два гола с екипа на тима от Дортмунд реализира Максимилиан Филип. Юлиан Вайгъл също се разписа за тима си, а почетното попадение за гостите беше дело на капитана Ларс Щиндъл.

/ Дневник 12
Фотогалерия: "Байерн" (Мюнхен) посети Октоберфест Фотогалерия: "Байерн" (Мюнхен) посети Октоберфест Фотогалерия: "Байерн" (Мюнхен) посети Октоберфест

Фотогалерия: "Байерн" (Мюнхен) посети Октоберфест

По-малко от 24 часа след равенството 2:2 с "Волфсбург" в Бундеслигата футболистите на "Байерн" (Мюнхен) посетиха Октоберфест. Издънката в пъренството не помрачи настроението на баварците и те спазиха традицията да прекарват един ден на известния празник.

/ Дневник 5
"Селтик" остави "Рейнджърс" с празни ръце и без победа в "Старата фирма" вече пет години и половина

Том Рогич и Лий Грифитс вкараха головете след почивката, с които "Селтик" спечели трето поредно гостуване на "Айброкс" във Висшата лига, след завръщането на "Рейнджърс" в елита. Сините нямат победа в "Старата фирма" вече 5 години и половина – от 25 март 2012 г.

/ Дневник 2
"Барселона" е изкушил Дембеле с пет пъти по-висока заплата

В контракта има най-различни бонуси, като един от най-интересните е при требъл на "Барселона" - титла в Испания, Купата на краля и Шампионската лига. Тогава Дембеле ще вземе още 3.3 млн. евро допълнително.

/ Дневник 4

22.09.2017

"Манчестър юнайтед" отчете приходи от половин милиард за втора поредна година

Преди година "червените дяволи" станаха първия британски клуб, който преминава границата от половин милиард, а сега дори подобряват своя резултат. Приходите скачат с почти 66 млн. паунда - от 515.3 на 581.2.

/ Дневник 11

Още

Обрат в Горна Оряховица класира носителя на Купата "Ботев" за осминафиналите

"Преди почивката ни липсваше динамика, не играхме добре и беше логично да нямаме положения. В паузата трябваше малко да се повиши тонът и мисля, че темпото се вдигна, заиграхме по-добре", каза треньорът на "Ботев" Николай Киров.