В Лондон само трима от българите показаха високо ниво - Демирева, Лалова и Тихомир Иванов. И всеки от тях, по една или друга причина, остана разочарован от представянето си, защото очакваше далеч повече от постигнатото.

/ Александър Иванов 39

Още

Сеферинов: Евроволей 2017 е тест между мъжкия и женския национален отбор

"Европейското първенство е тест между мъжкия и женския национален отбор. Който се представи добре, той трябва да бъде водещият отбор. Целите са да се класираме в шестицата и да сме едно място пред мъжете. Надявам се те да направят добро класиране, за да можем и ние да сме по-напред", каза Сеферинов.

/ Велко Топалски 2
Шахматната федерация остана без лиценз

Комисията по лицензиране към Министерството на младежта и спорта (ММС) реши да не го поднови, след като като не беше спазен и последният ултиматум за погасяване на задължения в размер на 2.1 милиона лева.

/ Дневник 9
Григор Димитров започва трудната защита на точките от Канада и Синсинати

Турнирите от сериите "Мастърс 1000" в Канада и Синсинати се оказаха повратен момент за Григор Димитров през миналата година. Сега той трябва да защитава общо 540 точки от двете надпревари.

/ Дневник 15
Ивет Лалова: Стоте метра са само загрявка за 200 м

Тя остана изненадана от представянето си в първия си старт на световното първенство по лека атлетика предвид метеорологичните условия в Лондон. Българката се класира за полуфиналите в късия спринт с време 11.31 секунди.