Руското общество не вярва, че президентът на страната може да сам да изпълнява обещанията си, и гледа с доста повече интерес към планираната за 3 дек. маратонска сесия, на която премиерът Владимир Путин ще отговаря на зададени му от граждани въпроси, сочи проучване, цитирано от Газета.ру.
За разлика от Путин
годишното обръщение на Дмитрий Медведев пред Федералното събрание на 12 ноември изглежда не е успяло да убеди народа в искреността му, показва социологическото изследване, проведено между 20 и 23 този месец.
39% от анкетираните разбрали за речта на държавния глава от интервюиращите ги, пише Газета.ру. Още 25 на сто знаели за нея, но не и за какво точно е говорил Медведев.
Повечето от руснаците не смятат предлаганите от президента им реформи за реални: за 36 процента те са трудни за изпълнение, а за други 6% са "абсолютно нереалистични".
Според руските социолози това недоверие към Медведев се дължи до голяма степен на това, че хората в действителност не го вземат на сериозно за разлика от неговия предшественик. "Самият тон на обръщението му е мечтателски. Обръща внимание на неща, които е добре да се направят, но в речта му липсваха специфични предложения... нямаше план за действие. Той не успя да убеди хората, че е способен да изпълни обещанията си", обяснява Алексей Гражданкин от независимия център "Левада".
В подкрепа на по-голямата популярност на Путин говори дори статистиката: 43 процента от руснаците смятат, че дадените от него отговори ще са по-важни от казаното преди две седмици от президента. На обратното мнение са едва 16%, пише РИА "Новости".
Choni
Рейтинг: 425 НеутралноЩото са прости кат галоши.
-23 +43
Karelson
Рейтинг: 2367 НеутралноА аз не вярвам ни на Путин , ни на Медведев
Все са отпадък
Курт Деликуртев 22:47 27 яну, 2012 Половинатa Черноморие вече е руско, след 20 години ще станем част от Русия!
-22 +46
Альоша
Веселои ние сме така ! кой му верва на гоце !
-7 +44
skara
Рейтинг: 2902 ВеселоТя работата се утече, многа бързо четем
:
Еееее, стегнете се малко! Няма да е днес - една седмица по-късно - на 3-ти декември. Поне така пише навсякъде:
Ежегодная прямая линия с Владимиром Путиным состоится на неделю позже намеченного – 3 декабря. http://www.rosbalt.ru/2009/11/25/691658.html
http://lenta.ru/news/2009/11/25/line/ "Прямую линию" с Путиным перенесли на 3 декабря
Питайте чичко Гугъл
Прави каквото трябва, да става каквото ще.
-6 +27
`
Неутралнои още повече ленину и сталину...просто продължение на статистику....
-14 +20
Харалампи
ГневноПутин Сталин Ким Чен Ир!
Путин Сталин Ким Чен Ир!
-32 +13
Делян
НеутралноНа когото щат да вярват руснаците ще го издухат яко. Ама като им е толкова акъла си го заслужават.
-14 +29
skara
Рейтинг: 2902 ВеселоДо коментар [#6] от "Харалампи":
Къде си, бе шемет? Сега включвам, че не си плякал напоследък
Прави каквото трябва, да става каквото ще.
-6 +20
munich
Рейтинг: 2247 ВеселоОставете ги руснаците да си се гордеят с лидерчето си и с многото си земя, от която изкопават разни неща и ги продават на тъпите западняци. Ние да си гледаме нашата черга, че много има за метене и кърпене...
"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"Хр. Ботев
-3 +47
Минаващ
НеутралноНад 1% /1.4 милиона/ от руските граждани са заразени с ХИВ, сочи доклад на Световната здравна организация (СЗО), съобщава вестник „Московский комсомолец”.
От СЗО посочват, че като цяло новите случаи на ХИВ са намалели със 17% в сравнение с 2001 година. В същото време се отбелязва, че темпът на разпространение на ХИВ/СПИН продължава да се увеличава в страните от Източна Европа и Централна Азия.
В доклада се отбелязва, че в Русия основната причина за разпространението на ХИВ е наркоманията. Около 37% от близо 2 милиона наркозависими в страната са ХИВ-позитивни.
-7 +18
Zoon Politikon
Рейтинг: 2115 НеутралноАми, не искат свобода хората, обичат си Путин. Любов необяснима, какво да ги правиш. Малко по-странни са ми нашенските русофили, които обичат Путин повече от България...
Идиотът muncho каза: Ако линейките закъсняват в цигански квертал, това е расизъм. Но ако банда цигани убие българин, това НЕ Е расизъм.
-10 +35
skara
Рейтинг: 2902 ВеселоДо коментар [#9] от "Мюнхен":
Реките си текат отгоре
Тя нашата черга лесна - къса
Поредното, което са тръгнали да продават тези измекяри е водата. Пак ще обръщат Сибирски реки на Юг. Защото в Централна Азия нямали вода, а те имали, защо пък да не продадат
От големите технологии пак тръгнаха да продават каквото Бог дал - този път даже не трябва да копаят
Прави каквото трябва, да става каквото ще.
-8 +27
Dehumanizer
Рейтинг: 5517 НеутралноДа, като историята с "Беломорканал" Там пък що народ е загинал...
«Акъл море, глава кофпомпа.»
-5 +25
skara
Рейтинг: 2902 ВеселоДо коментар [#11] от "Zoon Politikon":
Те не обичат путин - те обичат само рубинената звезда на мАсква
Който и да е там - него ще обичат. Мозъчни инвалиди
Прави каквото трябва, да става каквото ще.
-10 +30
capitalist
НеутралноДо коментар [#9] от "Мюнхен":
ами как да я закърпим ,тази черга като другарите от изток ни помагат усилено вече двадесет години ,когато уж ни оставиха сами да си я кърпим
-6 +19
Dehumanizer
Рейтинг: 5517 НеутралноИ накрая се оказало, там все така става, че каналът е замръзнал през половината година и е толкова плитък, че военни кораби не могат да плават по него - каквато е била идеята.
«Акъл море, глава кофпомпа.»
-4 +21
Zoon Politikon
Рейтинг: 2115 ВеселоДо коментар [#14] от "skara":
"Те не обичат путин - те обичат само рубинената звезда на мАсква
Който и да е там - него ще обичат. Мозъчни инвалиди"
Ааа, не е баш така! Руските подобия на демократи като Горби и Елцин не ги обичат, щото са против комунизЪма и не воюват постиянно с целия свят "за честта и славата на Третия Рим - Руската Федерация" (както спамеше едно време Амигуту, преди да се прероди като антисемит и тая тема да му стане безинтересна). Виж, друго си е Путя, дето е дялан като от калъп за идол на форумни русофилчета - комунистчета, хахаха
Идиотът muncho каза: Ако линейките закъсняват в цигански квертал, това е расизъм. Но ако банда цигани убие българин, това НЕ Е расизъм.
-8 +23
Мани
Рейтинг: 2405 НеутралноХа така! Някой "разбрал", друг "знаел". По-малко вярвал на Мечкин, повече на Пухтин.
Серсем човек и вързано куче ще го ухапе.
One Man** Show
-6 +19
do delian
Неутралноdeliane na teb da ne bi da ti e pove4e akala....ti ne go li izduha,kakto i cqla balgariq....na koi da viarvat rusnacite...pone putin e uvajavan ot celiq svqt....ti na kogo vqrvash(kumunistite)ili na bad boiko,moje bi kostov....sme6nik....mnogo glupavi komentari
-18 +11
skara
ВеселоДо коментар [#17] от "Zoon Politikon": Излязох, затова съм без картинка
Тези безродниици и робски души харесват строгия господар! Те са като турците и всички азиатци - уважават силата, уважават произхода, уважават тарикатщината, уважават "мачото" - селския бияч по анцуг, със "златни" вериги. Въобще приказките от 1001 нощ. И то защото са винаги на мястото на Аладин. Понеже не им приляга да помислят за мястото на слугата! А господарите са малко, но слугите прекалено много
-9 +21
skara
ВеселоДо коментар [#19] от "do delian":
Ти пък какъв си бе , маймуна с лоботомия
-11 +15
skara
ВеселоДо коментар [#20] от "skara":
Ето го 19 - не питай за лудото, то само се обажда (българска народна поговорка)
-8 +14
Zoon Politikon
Рейтинг: 2115 Весело"господарите са малко, но слугите прекалено много" - а също и много ентусиазирани. Справка - обер-ибрикчията на Путин Амигуту. Явно е легнал да отдъхне тази нощ след тежка смяна във форума, но само го гледай на сутринта как ще се хвърли на барикадата с пяна на уста да брани господаря си
Идиотът muncho каза: Ако линейките закъсняват в цигански квертал, това е расизъм. Но ако банда цигани убие българин, това НЕ Е расизъм.
-7 +18
Морски
Рейтинг: 1425 НеутралноДо коментар [#17] от "Zoon Politikon":
orisov_razporedi_15_danuk_hazart_zapazvane_na_akci za/
Така е тези "лоши" ръководители ги брояха за хора. Сега се отнасят с тях като с добитък, даже не се преструват. Явно така искат мужиците, някой да мисли вместо тях. В тази връзка поста на "бръмбара" #161
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2009/11/25/820740_b
Направо е самата истина в очите.
колкото повече,толкова повече
-4 +15
Внуче
Неутрално"Руснаците вярват повече на Путин, отколкото на Медведев"
А баба ми казваше,че човек и на средния си пръст да няма вяра!
-6 +16
skara
ВеселоДо коментар [#23] от "Zoon Politikon":
И наште пак на сухо, но е6ентуално им дават почетна титла - главен доносник на махлата. Което знаеш ли какво е, а?
Ми вместо да работят, което е непосилно за тях, те залагат на ентусиазъм. Но на господаря му трябват работници - има си достатъчно ханъми да го разиграват
-8 +15
skara
ВеселоДо коментар [#25] от "Внуче":
Браво!
Добре, че си внуче
-8 +10
Dehumanizer
Рейтинг: 5517 НеутралноДо коментар [#24] от "Морски":
Доколко ли е вярно това? Имам предвид "изповедта на свръхчовека" Или е някаква фаалшификация. Не че не звучи вярно.
«Акъл море, глава кофпомпа.»
-2 +12
xaxa SKARA
Неутралноskara ti mai mojesh samo da stoish i da pishesh nqkvi glupavi komentari...s nqkav glupav humor kadeto samo ti si go razbirash....izlez malko..porazhodi se...zapoznai se s nqkoi ....ili 4akai malko...nikoi ne ti obrashta vnimanie i za tova ot saitovete se zabavlqvash..nqma losho
-13 +9
skara
ВеселоЩе спим ли вече? Тази вечер беше много готина
rka-102.html
Благодаря на всички приятели
Лека нощ. А това е електората в еРеФия:
file.qip.ru/file/109309698/4c0890f5/_6__photopodbo
-6 +10
Мани
Рейтинг: 2405 НеутралноГосподи, руснаците не вярват в конституцията си. Русия е президентска република. Президентът назначава прайм-министъра. Той го и уволнява. Като Дядя Боря. Когато се напие или когато изтрезнее. Зависи от случая. Да си сменят държавното устройство. Или да вадят мумията от фризера. Или да бягат да лягат.
ПП: И тези хора имат ядрено оръжие!
One Man** Show
-8 +18
skara
ВеселоДо коментар [#29] от "xaxa SKARA":
Духач? Не давам повече от 2 кинта на свирка
-7 +10
Морски
Рейтинг: 1425 НеутралноДо коментар [#28] от "Dehumanizer":
Едно нещо невярно не прочетох, или е истинска изповед или е авторска статия. Залагам на първото.Смятам че един автор ще позамаже малко.
колкото повече,толкова повече
-3 +14
Dehumanizer
Рейтинг: 5517 НеутралноДо коментар [#30] от "skara":
Да, лека нощ.
«Акъл море, глава кофпомпа.»
-2 +11
skara
РазстроеноДо коментар [#31] от "Манаф":
А представяш ли си като беше разпада на СССР? Как няма да тичат всички да спасяват поредния глупендер в Белокаменная? Че като не го подкрепят - кой знае къде ще отидат бомби и ракети!
То пък като спасиха готовите, не стана ли по-лошо: инженерчета с чертежи под мишница фанаха пътя към Иран, Пакистан и кой знае къде ....
Очаквайте пингвини със ракети! Хич не е майтап.
Гладен човек лошо мисли и страшно гледа! (приказка на баща ми - Лека му пръст)
-9 +15
skara
НеутралноДо коментар [#33] от "Морски":
Дори да ни махнат - идват свободни хора. На които предстои да бъдат "цветя". Но и на тях ще им дойде акъла! Така ще върви света - свободния човек побеждава! И ще си вземем обществото от политиците
Искат да ни отчаят, че всичко са изчислили!
Възможно, но не е задължително! Тъпи генерали, които си е6ат подчинените
-8 +14
skara
Рейтинг: 2902 ВеселоДо коментар [#34] от "Dehumanizer":
Да бе - пак ще трябва да се регистрирам. Тази вечер сте толкова весело настроени!
Прави каквото трябва, да става каквото ще.
-6 +14
skara
Рейтинг: 2902 ВеселоВсички поели към дома
Лека нощ
Прави каквото трябва, да става каквото ще.
-4 +11
Белуджистан
НеутралноПуткин ти бащице ти майчице. Обичаме те и ти се прекланяме. Россия е най-великата и най-голяма страна на света а руския цар е голямия и най-добрия господар!
-4 +18
Deep Blue
Неутралноманго мецката я разиграва
както шахьт нашата дьржава
-3 +10
ОДИСЕЙ
ВеселоПравилно вярват руснаците. И аз бих вярвал на кукловода, а не на куклата. Важното е че има вяра все пак.
-5 +16
111
ВеселоЛипсва ми Амигото в тези изказвания!
-1 +11
KGB
ВеселоДвете джуджета се взимат на сериозно-особенно по високото!
Смях в залата.
НА КОГО ДРУГИГО ДА ВЯРВАТ РУСНАЦИТЕ- НА ОПОЗИЦИЯТА ?
ОПОЗИЦИЯ НЯМА. КОЙ РАЗСТРЕЛЯН, КОЙ ГО ЗГАЗИЛА КОЛА -
ОСТАНАЛИТЕ СА ИЛИ ОТРОВЕНИ ИЛИ В ЗАТВОРА!
-5 +14
KOCHO
НеутралноТУК НИЯКОЙ ФОРУМЦИ СА УБЕЗОМЕЛИ В ОМРАЗАТА СИ КЪМ РУСИЯ. ЗА ТЯХНА ИНФОРМАЦИЯ РУСИЯ ВИНАГИ Е БИЛА ПОБЕДИТЕЛ.
-26 +6
Karla Miyagi
Рейтинг: 1211 Весело"УБЕЗОМЕЛИ"
Какво ниво на изказ , русофилски!!! Какъв стил! Каква духовна висота може да достигне родният съветски роб само в 18 думи! И кулминацията на свободното изразяване на широката , славянска душа - само с една дума , думата "УБЕЗОМЕЛИ"!!!
До коментар [#44] от "KOCHO":
Klaatu Barada Nikto!
-10 +15
Vili
НеутралноКакой-то шабаш Русофобов.
Перед друг другом состязаетесь в остроумии?
По 5-6 коментариев подряд от одних и тех-же.
-16 +9
българофил
НеутралноХарактерно за българската русофобска паплач е, че в угодническата си омраза са готови да лижат гъза на госптодарите си от Запад, преди нацистка Германия, сега неофашистките САЩ. Съвсем скоро ще видите, как Пожарникарчето Бойко ще даде съгласие да се ще увеличи българския контингент в Афганистан поне петкратно. Така става ясно, защо е тази атака срещу жизненото равнище на обикновения българин: топове вместо масло.
Но тогава русофобчетата ще пеят осансна, защото те по своята същност не са българи.
-25 +7
the debil
НеутралноПроблемът на руснаците е, че вместо да гледат напред в бъдещето те са се вторачили в миналото, в едно време което никога няма да се върне !
-7 +18
Karelson
Рейтинг: 2367 НеутралноА защо мислиш че иаме много против контингента в Афганистан ? Война е .... и ние участваме в нея за добро или за лошо. Войни е имало и за дълго време напред ще има. Не сме я започнали ние , повечето българи не я одобряват , но е нормално да помагаме на САЩ , както ние бихме искали да ни помогнат утре ако някой азиатски дивак си изпусне нервите. Съюзници сме - това е идеята на НАТО
Курт Деликуртев 22:47 27 яну, 2012 Половинатa Черноморие вече е руско, след 20 години ще станем част от Русия!
-7 +20
цаки
НеутралноДо коментар [#47] от "българофил":
"готови да лижат гъза на госптодарите си от Запад, преди нацистка Германия, сега неофашистките САЩ"
Гъза на съветските другари с вкус на мед ли е.? Или на водка?
До коментар [#46] от "Vili":
"Какой-то шабаш Русофобов"
Я го па тоя, още малко ще разпали кладата. Вечно вещиши им се привиждат на руснаците. Сшигурно е от самогона.
-4 +18
Бръмбър
НеутралноВ много отношения руския човек е все още премитивен. Той не се е научил още да мисли силно от знания. Той в момента почва да мисли като разширено знание но не и като мъдър, узрял мислител. Мисля че Медведев и той е от този калибър.
-4 +12
Чико от Порто Рико
Рейтинг: 67 НеутралноИсторията е показала, че в каквото и да вярват руснаците - все бъркат. Ние имаме пет века турско и два византийско - тяхното не е свършвало. Добре, че Господ им е дал Пушкин, Толстой, Достоевски, учени като Менделеев и мислители като Бердяев. Мужикът не може да разбере, че точно тези го правят ценен за света и цивилизацията, а не господарите му в Кремъл.
-4 +21
Бръмбър
НеутралноНай-великите винаги ОСПОРВАТ тяхното величие. ТОВА ПРАВИ ЛИ ГИ ВЕЛИКИ?
Аз съм СЪЩЕСТВО в числото на напредналата форма на ЖИВОТА си и просто ми е невъзможно ДА СЕ ДВИЖА умствено с хора в ПО-НИСКО мозъчно ниво, като тяхното.
Това НЕ Е ПРИТЕНЦИЯ от страна на БРЪМБЪРА, а просто ФИЗИЧЕСКИ ЗАКОН НА ПРИРОДАТА!
-5 +7
skara
РазстроеноПоне има в кой да вярват не както при нас в САЩ, на никой не вярват вече обикновените американци,отчаянието е голямо.
-19 +5
Kojco
НеутралноПУТИН е като цар найспособния политик в света.Господ на небо РУСИЯ на земя
-15 +4
до Дебил
Неутралнотова е проблемът е на БГ , не е на РФ
-9 +1
Реконструктор
Рейтинг: 1696 НеутралноРеално погледнато, освен миналогодишния (доста лесно спечелен) блицкриг срещу Грузия, Медведев няма кой-знае какви заслуги пред народа, сравнен с Путин. А и наистина създава впечатление на идеалист-мечтател, даже в някои изказвания с ужас могат да се открият болестотворните нотки на хуманитарната еврейо-демокрация.
И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай
-15 +6
Бай Петко
ВеселоЗа първи път да сме на едно мнение със Скарата
-12 +3
Нормално
НеутралноКакво друго да се очаква от 10-поколение роби каквито са руснаците. Ако Путин си остави мръсните гащи в Кремъл да управляват вместо него, то робите ще продължат да се кланят и да удрят чела в пода и на тях.
-3 +18
Zoon Politikon
Рейтинг: 2115 ВеселоДо коментар [#58] от "Бай Петко ":
Ами, като пишеш от името на Скара и сам си отговаряш, как няма да сте на едно мнение
Идиотът muncho каза: Ако линейките закъсняват в цигански квертал, това е расизъм. Но ако банда цигани убие българин, това НЕ Е расизъм.
-3 +15
1984
НеутралноА Путин дали ще го чакат да умре, за да го обявят за Бог, или още докато жив ще му издигнат храмове?
А мавзолей?
-1 +13
Zoon Politikon
Рейтинг: 2115 ВеселоДо коментар [#61] от "1984":
Защо трябва да го чакат - Медведев го обожествиха още приживе, а Путин го тачат още повече, така че днес - утре империята ще осъмне с нов (консервативен) бог. Чудим се ние Амигуту как още не се е изходил под статия за Господаря си, а той най-вероятно в момента налива основите на Храма Путинов
Идиотът muncho каза: Ако линейките закъсняват в цигански квертал, това е расизъм. Но ако банда цигани убие българин, това НЕ Е расизъм.
-2 +13
антикомунист
Неутралнодо комент№54 скара Да прав си напълно скара мизерията и отчаянието в съветските амер щати е неописуемо
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2443191
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2575471
-9 +3
From Bulgaristan
Рейтинг: 1111 ВеселоОставете ги на мира тези скотове.
Дъвчим все едни същи простотии.
Омазани сме до ушите, а гледаме в на баба Меца канчето?
Тъмен Балкански субект
-12 +3
Zoon Politikon
Рейтинг: 2115 ВеселоДо коментар [#63] от "антикомунист":
Неописуеми са само мизерията и отчаянието в собственото ти междуушно пространство. Я да те питам, според тебе Путин също ли е анти-комунист
Идиотът muncho каза: Ако линейките закъсняват в цигански квертал, това е расизъм. Но ако банда цигани убие българин, това НЕ Е расизъм.
-1 +11
антикомунист
НеутралноПутин е руснак и православен!
-14 +4
paul
НеутралноРейтинги Дмитрия Медведева и Владимира Путина снижаются третий месяц подряд. И хотя президент и премьер по-прежнему весьма популярны, резкое ухудшение ситуации в экономике дает о себе знать - социологи замечают снижение уровня доверия со стороны россиян к правящему тандему. Так, число людей, в целом одобряющих деятельность главы российского правительства, "скатилось" с пика в 72% в середине октября до 65% на 22 ноября, то есть рейтинг популярности Путина - на минимуме за последние восемь месяцев. Белый дом уже сообщил, что анализирует представленные Фондом общественного мнения результаты опроса. Рейтинг Медведева не изменился по сравнению с опросом от 15 ноября и остался на уровне 54%, тогда как в октябре на пике составлял 62%.
Согласно опросу государственной социологической службы ВЦИОМ, доверие к Путину уменьшилось с 80% в августе до 73% в ноябре. Исследование Левада-центра обнаружило падение поддержки премьера с 66% в августе до 60% - в ноябре. "Это чрезвычайно серьезно для правительства, - заметил Николай Петров из Московского центра Карнеги в интервью Reuters. - Потому что в силу слабости или даже отсутствия политических институтов рейтинг доверия является главной базой относительной политической стабильности". Он считает, что падение популярности очевидным образом связано с экономическим кризисом, а заявление Путина о повышении пенсий вкупе с отступлением кабинета в вопросе повышения транспортного налога продиктованы желанием остановить снижение рейтинга. Впрочем, не исключено, что все дело в осенней хандре: дождливом октябре и пасмурном ноябре.
http://www.izvestia.ru/news/news222960
-3 +8
Цецо
Рейтинг: 2485 ВеселоДо коментар [#66] от "антикомунист":
Звучи като диагноза.
-1 +9
Zoon Politikon
Рейтинг: 2115 ЛюбопитноДо коментар [#66] от "антикомунист":
"Путин е руснак и православен!" - Първото е безспорно, второто - не чак толкова, но все пак не ми отговори на въпроса: антикомунист ли е или не?
Идиотът muncho каза: Ако линейките закъсняват в цигански квертал, това е расизъм. Но ако банда цигани убие българин, това НЕ Е расизъм.
-2 +12
антикомунист
НеутралноПутин е патриот и православен и няма как да не е антиглобалист-антикомунис
-17 +2
Морски
Рейтинг: 1425 НеутралноДо коментар [#58] от "Бай Петко ":
Шизофреник, това ли е върхът на многогодишното ти обучение. Да се опитваш да пишеш под чужд ник. Вие защитниците на путкин и могучая сте толкова долни и комплексирани че даже не съе се регистрирали.
колкото повече,толкова повече
-2 +12
nqkoj
НеутралноБоли ме -- на кого вярват руснаците - който им кажат на него вярват
-2 +10
Морски
Рейтинг: 1425 ВеселоДо коментар [#69] от "Zoon Politikon":
Дали е руснак наистина. Форумна дискусия преди време завърши с неоспорими доказателства за еврейският му произход.
колкото повече,толкова повече
-1 +12
Zoon Politikon
Рейтинг: 2115 НеутралноДо коментар [#70] от "антикомунист":
quot; - Сега, да ти кажа, много си се объркал. Да приемем, че е патриот - както той разбира патриотозма (аз лично бих го нарекъл империалист, но да не ставаме дребнави). Дали е православен е доста по-спорно - все пак идва от комунистическото КГБ, а там вероучението не беше особено силно застъпено. Дори и да се афишира външно като такъв за пропагандни цели, това не значи, че е действително вярващ. Всички православни императори (като почнеш от византийските, минеш през руските и дори Сталин през ВСВ и свършиш с Путя), са използвали православието, за да оправдават с религията имперските си амбиции. А също така, антиглобализъм и антикомунизъм не са синоними. По-скоро е обратното - комунизмът се стреми да държи хората изолирани в техните държави-затвори, затова комунизмът по дефиниция е анти-глобалисточен. Свободните хора са глобалисти! Виждам, че не си някой озлобен (и злонамерен) екземпляр като Амигуту, а по-скоро си заблуден и затова те моля: мисли критично!
"Путин е патриот и православен и няма как да не е антиглобалист-антикомунис&
Идиотът muncho каза: Ако линейките закъсняват в цигански квертал, това е расизъм. Но ако банда цигани убие българин, това НЕ Е расизъм.
-1 +10
Бай Петко
ЛюбопитноМорски паранойк си ти къв чужд ник те гони
-11 +2
Zoon Politikon
Рейтинг: 2115 ВеселоДо коментар [#73] от "Морски":
Ааа, не знам. Специалистът по "еврейски заговори" като никога го няма (дали от 4-ти километър най-накрая не са го хванали) да ни скапва дискусията с простотиите и обидите си. Затова предлагам да използваме възможността и да се занимаем с по-интересни теми.
Идиотът muncho каза: Ако линейките закъсняват в цигански квертал, това е расизъм. Но ако банда цигани убие българин, това НЕ Е расизъм.
-1 +10
Чико от Порто Рико
Рейтинг: 67 НеутралноДо коментар [#74] от "Zoon Politikon":
Много добре му го обясни на "антикомуниста", който по недоглеждане си е сложил това "анти". Едва ли е заблуден.
Умният враг е за предпочитане пред глупавия съюзник.
-1 +11
Мишо
НеутралноТо да беше само Путин евреин. Я шабес-гоя Амигуту да прочете следното разследване на потеклото на Медведев:
"Настоящая фамилия отца Медведева: Давид Ааронович Мендель. Родился 14 сентября 1965 в Ленинграде в «простой» семье, по паспорту русский. Отец — Аарон Абрамович Мендель, профессор, по паспорту русский. Мать — Циля Виниаминовна, филолог, по паспорту еврейка. Это первоначальные имена от рождения. Жена Светлана в девичестве Линник тоже еврейка. Как известно у евреев национальность детей определяется по матери, так что перед нами 100% еврей Медведев."
-3 +12
наблюдател
НеутралноПовечето форумни писания напоследък , навеждат на мисълта, че много умствено увреден народ у нас ходи необезпокояван, па и пише и се изказва!
+7
Boriaz
Рейтинг: 843 ВеселоТе понеже им вярват на тия двамата- затова са фтасали отсякъде!
Искането няма мярка- даването има КРАЙ!
-1 +8
Zoon Politikon
Рейтинг: 2115 ВеселоДо коментар [#78] от "Мишо":
Е, като го прочете това Амигуту вече ще си пререже вените! Ама така е - всичко се връща. За да спечели малко народна любов от фашизоидната агитка във форума Амигуту се писа антисемит (та покрай анитисемитзма да си прокарва и комунистическата агитация), ама сега - с неговите камъни по неговата глава
До коментар [#77] от "Чико от Порто Рико":
Ами, не знам. Този "антикомунист" от скоро се подвизава във форума и още не съм го преценил на 100% злонамерен ли е или заблуден. За всеки случай, му дадох шанс да се осъзнае
Идиотът muncho каза: Ако линейките закъсняват в цигански квертал, това е расизъм. Но ако банда цигани убие българин, това НЕ Е расизъм.
-1 +10
антикомунист
НеутралноДо комент №74 зоон политикон
Ами то и Британия си е империя ама именно руския православен император Александър Николаевич който Православната ни църква споменава на големия ход на всяка неделна и празнична литургия ни освободи от османската азиятщина през1878г а великата демократична британска империя правеше всичко възможно да помага на анадолците и да останем на веки под робство! А комунизъм и глобализъм бъди сигорен че едно и също !Преди му викаха че ще настане Световен соц интернационал а сега му казват глобализъм!И в двата случия зад него стоят едни и същи антихристови сили на злото и на световния биг брадър и световен кибук в който да няма де да се скриеш от биг брадъра!
-12 +4
Чико от Порто Рико
Рейтинг: 67 НеутралноДо коментар [#78] от "Мишо":
Мишо,
Хайде да ги оставим евреите на мира - дали са доста велики хора на света. И Христос е бил евреин. Ако имаш предвид евреите, които вместо Талмуда, четат Ленин и Сталин - това е друга работа.
-3 +9
Мишо
Неутрално"Хайде да ги оставим евреите на мира" - драги, проследи дискусията по въпроса отпреди няколко дни и ще разбереш за какво иде реч. Съвсем не е затова за което си мислиш. Виж Zoon Politikon ме разбра.
-1 +7
Цецо
Рейтинг: 2485 ВеселоДо коментар [#83] от "Чико от Порто Рико":
Майтап бе човек. Къде си бе амигуууу. Я извади сега нещо за некое езерце от което идва името.
-1 +7
Чико от Порто Рико
Рейтинг: 67 НеутралноДо коментар [#82] от "антикомунист":
Я какво велико прозрение - лошата Британска и прекрасната Руска империя. Всяка империя иска да глобализира света, т.е. да го завладее. След като обявяваш за висш критерий "интереса", според който Русия е добра а Англия лоша, защо се сърдиш на последната? Нейният интерес тогава просто не е съвпадал с националните ни стремежи. Ако пък говорим за морални критерии, то едва ли те са накарали руския император да обяви война на Турция. Поначало имперската политика не е благотворителен бал, на който се раздават безплатни понички. Крайно време е да се отърсиш от детинските си представи за историята.
-1 +9
Чико от Порто Рико
Рейтинг: 67 НеутралноДо коментар [#84] от "Мишо":
Не съм запознат с дискусията. Ако нещо бъркам - извинения!
-1 +6
гарабед
НеутралноКоментиращите са акцентирали повече на двете лични имена в заглавието на статията. А акцентът е в сказуемото.
Не мислят, а вярват.
Вярата при тях е задължителна, мисленето не е.
-2 +8
Сирищник
РазстроеноСправка - Мавзолей Ленина.
Они поне си уважают фетишите...
Нормално
* 59
Какво друго да се очаква от 10-поколение роби каквито са руснаците. Ако Путин си остави мръсните гащи в Кремъл да управляват вместо него, то робите ще продължат да се кланят и да удрят чела в пода и на тях.
-3 +7
Чико от Порто Рико
Рейтинг: 67 НеутралноДо коментар [#88] от "гарабед":
И както е казано - вярата не се нуждае от доказателства. За разлика от мисленето.
-2 +8
уточнение
НеутралноЕвреи значи Европейци. Оставете ги на мира.
Проблем са старозаветната Расистка Юдейска култура, терористичната Марксистка култура и подобни.
Проблем е расисткият нацистки Юдоционизъм.
Все лъже анти християнски, впрочем.
Чико от Порто Рико
* 83
До коментар [#78] от "Мишо":
Мишо,
Хайде да ги оставим евреите на мира - дали са доста велики хора на света. И Христос е бил евреин. Ако имаш предвид евреите, които вместо Талмуда, четат Ленин и Сталин - това е друга работа.
-8 +2
ВИИ Крал Мас
ВеселоДобро и недобро леке...
Силовик генерира вяра, вярност и лоялност.
Досущ като в НРБ.
-2 +6
VеnRus 2008
Рейтинг: 4050 ВеселоКво толкова, у нас не е ли същото? Хората вярват повече на Бойко, отколкото на Гоце.
"Ако не спрем имиграцията заради политическа коректност, ще изгубим Европа" - Герт Вилдерс
-4 +6
Бай Петко
НеутралноАко трябва да говорим сериозно Медведев наистина има евреиска жилка. Но за Путин е лъжа той е 100% руснак, ако ще мишо да цитира сто вестника от рода на жълт труд.
-9 +7
Чико от Порто Рико
Рейтинг: 67 ВеселоДо коментар [#94] от "Бай Петко ":
Когато работата опре до пари - всички имаме еврейска жилка.
-1 +9
Zoon Politikon
Рейтинг: 2115 НеутралноДо коментар [#82] от "антикомунист":
"именно руския православен император Александър Николаевич който Православната ни църква споменава на големия ход на всяка неделна и празнична литургия ни освободи от османската азиятщина през1878г" - така е, освободил ни е. Вечна му памет на него и на жертвите от войната (между другото и ние не сме чакали на готово, а първо сме вдигнали Априлското въстание, което "запали" Османската империя, а после българското Опълчение спечели ключовата битка при Шипка, която обърна хода на войната), но това не променя някои факти:
1876 г. - руската православна империя и австро-унгарската католическа империя в Нищад се разбират, че в резултат на Освободителната война на Балканите няма да се образува голяма държава и че Македноия няма да се даде на България, защото Австрия я иска за себе си. В резултат - Сан-Стефанският договор с Велика България остава предварителен, а по Берлинския договор свободна България е орязана от Дунава до Балкана (като Северна Добруджа е дадена на православна Румъния, като компенсация за Бесаарбия, взета й от православна Русия).
1885 г. - Православна Русия е против Съединението на България и изтегля офицерския си корпус точно пред агресията на пионката на австрийския й съюзник.
1898 г. - Православна Русия лобира пред Високата Порта за назначаване на сръбски владици в Македния.
1908 г. - Православна Русия отначало е срещу Независимостта на България и я подкрепя по-късно, след Англия, от стрях, че ще загуби позиции у нас.
1916 г. - Българските войски, освобождаващи Добруджа, са пресрещнати от православни руски войски и им хвърлят един здрав православен пердах.
08.09.1944 г. - православен СССР непредизвикано обявява война на България, окупира я и й налага дивашкия си антикомунизъм, от който и до днес не можем да се оправим.
януари 2009 г. - Православна Русия оставя България без газ в най-студеното време.
Нито пък това, че Цар Освободител е бил православен, значи, че и Путин е такъв. Православен кагебист - айде де!
"Преди му викаха че ще настане Световен соц интернационал" - Да де, ама световен соц. интернационал значи, че целият свят ще бъде заробен от СССР. А глобализъм значи да можеш да пътуваш, работиш и живееш където си поискаш. Пак казвам - мисли критично!
Идиотът muncho каза: Ако линейките закъсняват в цигански квертал, това е расизъм. Но ако банда цигани убие българин, това НЕ Е расизъм.
-2 +8
Доки док
НеутралноИ найвече на водката.
+8
Станишко
ВеселоБългарските мафиози, олигарси, Гоце, Станишко, Доги, Мони не вярват, че Медведев може да сам да ги защити от лошите Борисов и Костов и гледат с доста притаена надежда планираната от Владимир Путин защита на тяхните интереси, съобщава Порногазета.ру
Според поръчкови български социолози това недоверие към Медведев се дължи до голяма степен на това, че БСП/ДПС/НДСВ в действителност не го за достатъчно сериозен защитник на мафиотските интереси в Русия и България. Той не успя да убеди моите хора, че е способен да изпълни обещанията си", обяснява Румен Пик от зависимия клиентелски център "Плевенска Ливада".
+8
Х 0000 2009
ГневноМоше,
Путин е апаратчик на репресивния антихристки марксистки ленининистки сталинизъм. Като такъв Путин е правил кариера в нацията на злото СССР. Като такъв е слухтял в поробената от марксистки социализъм Източна Германия.
Разпадът на диктатурската нация на злото СССР, която разпали Втората Световна Война и пороби България през 1944, този разпад от 1991 година Путин характеризира че бил най-голямата катастрофа на 20 век!..
Най-чудовищната Световна война в историята на човечеството и прочее геноцидни войни на диктатурския антихристки СССР не било особена катастрофа...не била най-голямата катастрофа на 20 век, според Путин и теб.
Свободата от разпадането на Концлагер СССР - това било най-голямата катастрофа...
Мошеник долен, Покай се и Не Лъжи !!!
антикомунист
* 70
Путин е патриот и православен и няма как да не е антиглобалист-антикомунис
-1 +9
уточнение
Неутрално1848 г. - на другарска запивка Ротшилд, Енгелс и Маркс
загрижено констатирали упадък сред Турската средиземноморска империя -- окупатор наследник на Македонската, Римската и Византийската империи.
Партито завършило с заченат от участниците световен Манифест на Комунистическата Партия.
Две Световни и десетки още войни след Манифеста, 100 години катастрофални усилия, раждат експериментална расистка Юдонацистка държава в Палестина...
Zoom Politikon
1876 г. - руската православна империя и австро-унгарската католическа империя в Нищад се разбират, че в резултат на Освободителната война на Балканите няма да се образува голяма държава и че Македноия няма да се даде на България, защото Австрия я...
-3 +4
българофил
НеутралноДо коментар [#50] от "цаки ":
НА ТЪПАНАРИ, КОИТО, ПОНЕЖЕ СТРАДАТ ОТ СКЛЕРОЗА, СЕ ПРАВЯТ НА ОЩИПАНИ И ОТГОВАРЯТ С ВЪПРОСИ НЯМА СМИСЪЛ ДА СЕ ОТГОВАРЯ. ОЩЕ ЕДИН ВЪПРОС, ИДИОТЧЕ: КОЛКО ПРОЦЕНТА ВОДА СЪДЪРЖА КРАСТАВИЦАТА? ЕТО ТИ И ЖОКЕР:98
-8 +1
НЕДЕЙ КРЕЩЯ ЧОВЕЧЕ
ВеселоЗа да повярваш че си "българофил" пиши го с МАРКСИМАЛНИ букви...
Какво се опитваш да ЗАГЛУШИШ?
българофил
* 101
НА ТЪПАНАРИ, КОИТО, ПОНЕЖЕ СТРАДАТ ОТ СКЛЕРОЗА...
-1 +3
психар-колега, ти си колега
НеутралноДо коментар [#1] от "Choni":
А, бе на теб, Х 0000 2009, уточнение, Zoon Politikon, Чико от Порто Рико, гарабед, Сирищник, антикомунист, Морски и още десетина и компютри ли ви дадоха в лудницата, бе?
Сигурно много слушкате!
-7
българофил
НеутралноДо коментар [#102] от "НЕДЕЙ КРЕЩЯ ЧОВЕЧЕ":
В този хор от кретени и полуидиоти, иначе не може, драги!
-5
Парамедик
НеутралноРуснаците вярвали повече на Путин,отколкото на Медведев!
Ха,че как ги различават?
Аз ги слагам на едно!
+7
Бръмбър
НеутралноДо коментар [#83] от "Чико от Порто Рико":
"Чико от Порто Рико", прочетох ви всички коментари, за всичко съм съгласен, минава, само за едно нещо никога!
ВИЕ ВЯРВАТЕ ЛИ, ЧЕ ХРИСТОС Е ЕВРЕИН? Аз мисля, че това не е вярно и е или бе БОЛШЕВИШКА ПРОПАГАНДА.
ВИЕ ВЯРВАТЕ ЛЕ, ЧЕ ЕВРЕИТЕ ЩЕ ИЗМИСЛЯТ И ПРОКЛАМИРАТ БОГ, КОЙТО СИМВОЛИЗИРА ТЯХНОТО УНИЩОЖЕНИЕ?
Аз мисля, че ИСТИНАТА КРИЕ НЕЩО ПО-ДРУГО!
До скоро имах аргомент с архиолог, който ме убеждаваше, че християнството е почнало около век преди христа(преди новата ера).
-3 +4
Руснаци
НеутралноСкара, като не даваш много пари за свирка, явно нямаш, защото си велик коментатор, прави ги без пари, но и без това ни кой няма да се съгласи, защото на хората уйовете не са свински крака да газят калта!!!
-6 +2
Чико от Порто Рико
Рейтинг: 67 НеутралноДо коментар [#106] от "Бръмбър":
Приятелю,
Ти ме постави на тясно. Не познавам лично Христос, нито семейството му. На доверие приемам, че е евреин, защото не ми се вярва да е бил римлянин. Едва ли е бил и турчин, защото тогава като гастарбайтер, не би рискувал да проповядва, за да не го екстрадират местните власти. Не е бил и българин, защото вместо да нахрани множесвото с две риби и няколко хляба, щеше да си ги отнесе вкъщи. Не е бил и немец, защото вместо да го разпъват на кръст, той щеше да разпъне всички евреи в региона. Тогавашните служби за сигурност в Палестина са унищожили досието му и затова в Евангелието липсват декларации за сътрудничество, биографични данни, както и пръстови отпечатъци.
+7
Zoon Politikon
Рейтинг: 2115 НеутралноДо коментар [#106] от "Бръмбър":
"ВИЕ ВЯРВАТЕ ЛЕ, ЧЕ ЕВРЕИТЕ ЩЕ ИЗМИСЛЯТ И ПРОКЛАМИРАТ БОГ, КОЙТО СИМВОЛИЗИРА ТЯХНОТО УНИЩОЖЕНИЕ?" - Ааа, колега, сериозно объркване има тук. Първо, Иисус Христос е реална историческа личност, а не някой, който да бъде "измислян" от когото и да било. Второ, Той е Бог на любовта към ближния и прошката и не символизира ничие унищожение. И трето - майка Му Е била еврейка - пише си го в Библията.
Идиотът muncho каза: Ако линейките закъсняват в цигански квертал, това е расизъм. Но ако банда цигани убие българин, това НЕ Е расизъм.
-1 +6
Чико от Порто Рико
Рейтинг: 67 НеутралноДо коментар [#103] от "психар-колега, ти си колега":
Човече,
Не ме пращай в лудницата, защото почти ежедневно съм там - по професия съм лекар психиатър. Лаптопа ми е персонален. Не използвам компютъра в стаята на старшата сестра, както правят някои пациенти като теб.
+7
Zoon Politikon
Рейтинг: 2115 ВеселоДо коментар [#110] от "Чико от Порто Рико":
"Не използвам компютъра в стаята на старшата сестра, както правят някои пациенти като теб" - Хахаха, коментар право в десетката! Аз се чудя откъде такива като мунчо и Амигуту намират достъп до интернет, а то каква била работата
Идиотът muncho каза: Ако линейките закъсняват в цигански квертал, това е расизъм. Но ако банда цигани убие българин, това НЕ Е расизъм.
+8
Чико от Порто Рико
Рейтинг: 67 НеутралноДо коментар [#111] от "Zoon Politikon":
Радвам се, че ти хареса. И аз харесвам коментарите ти. Бъди здрав!
+7
Zoon Politikon
Рейтинг: 2115 НеутралноДо коментар [#112] от "Чико от Порто Рико":
Благодаря, ти също!
Идиотът muncho каза: Ако линейките закъсняват в цигански квертал, това е расизъм. Но ако банда цигани убие българин, това НЕ Е расизъм.
+6
X 0000 2009
НеутралноХристос е Бог показал се на човеците в човешки вид - с майка Дева Мария, древна юдейка.
ваност, по-специално за старозаветните юдаисти.
Христовата вяра и етика е нерасистка и в такъв смисъл "разочарование" за любителите на расова, етническа и прочее изключителност/привилегир
www.suntse.com Вечните книги, Християнска етика
Бръмбър
* 106
До коментар [#83] от "Чико от Порто Рико":
"Чико от Порто Рико", прочетох ви всички коментари, за всичко съм съгласен, минава, само за едно нещо никога!
ВИЕ ВЯРВАТЕ ЛИ, ЧЕ ХРИСТОС Е ЕВРЕИН? Аз мисля, че това не е вярно и е или бе БОЛШЕВИШКА ПРОПАГАНДА.
ВИЕ ВЯРВАТЕ ЛЕ, ЧЕ ЕВРЕИТЕ ЩЕ ИЗМИСЛЯТ И ПРОКЛАМИРАТ БОГ, КОЙТО СИМВОЛИЗИРА ТЯХНОТО УНИЩОЖЕНИЕ?
Аз мисля, че ИСТИНАТА КРИЕ НЕЩО ПО-ДРУГО!
До скоро имах аргомент с архиолог, който ме убеждаваше, че християнството е почнало около век преди христа(преди новата ера).
-2
Бендюжник
НеутралноАБЕ ПУТИН СИ Е ПУТИН!
РУСНАК, ИЗТОЧНОПРАВОСЛАВЕН, КАГЕБЕЕЦ, СПОРТИСТ, ВОДАЧ НА ПАРТИЯ, ОБИЧАН ОТ МНОЗИНСТВОТО РУСНАЦИ, ВСЯВАЩ СТРАХ У "ДЕМОКРАТИТЕ" - СВОИ И ЧУЖДИ, "РАЗБРАН" ОТЛИЧНО ОТ АМЕРИКА, ИЗДИГНАЛ РУСКОТО В РУСИЯ, ПАСВАЩ НА ВСЕКИ ВИСОК ПОСТ - ПРЕЗИДЕНТ, МИН.ПРЕДСЕДАТЕЛ, ОТЛИЧЕН СПОРТИСТ - КАРАТИСТ, ПЛУВЕЦ, "ДЪВКАН" ОТ НАШИ ДЕМОКРАТИЧНИ МЕКЕРЕТА, КАКВО ОЩЕ?
-7
Чико от Порто Рико
Рейтинг: 67 НеутралноДо коментар [#115] от "Бендюжник":
Намали словесното темпо, че както си се възбудил, още малко и ще се изпразниш. То бива любов ама чак пък толкова!
+6
ИТАР ТАСС
ВеселоРуснаците вярват повече на Амигото и бай Добри, отколкото на Алиен и Мишо
-4 +2
дедко
Рейтинг: 293 НеутралноПо щуе ми харесва ако работят в тандем и в една посока, защото могат да направят страхотни неща! За Русияи света!
-6
дедко
Рейтинг: 293 НеутралноЗначииииииииииии, след дълго умуване реших,че нЕма да реша световните въпроси и си го премествам у другио крачол, за да изненадам бабет! Божеееееееееее, до къде стигнах..............
-5
BOLSHEWIK
НеутралноДо коментар [#44] от "KOCHO":
ДО БРИГАДИРИТЕ:
ДВЕТЕ ДЖУДЖЕТА НЕ СА РУСИЯ ! ТЕ СА - МИЛИЦИОНЕРИ!
-1 +6
Бай Петко
ВеселоДа ви имам новината.Напълно нормално е да вярват повече на Путин отколкото на Медведев.
-3 +2
Karla Miyagi
Рейтинг: 1211 НеутралноДо коментар [#109] от "Zoon Politikon":
Само една неяснота има. След като е "историческа личност" , кой тогава е баща му?
Klaatu Barada Nikto!
+1
За да коментирате, моля влезте в профила си или се регистрирайте.