Белгийският ежедневник
La Dernière Heure изненада своите читатели със иновативно 3D издание, съобщи АФП. Това е първото по рода си в Европа и поставя началото на изцяло нов формат.
Всички снимки и обяви в броя са обработени така, че да придобият триизмерен ефект, който може да бъде оценен благодарение на специалните очила, включени към него.
За подготовката на изданието са били нужни 2 месеца и то е пуснато в по-голям от обичайния тираж - 115 хил. копия.
"Чуваме за 3D кино, телевизия и видео игри, така че и ние решихме да поемем предизвикателството", заяви главният редактор на вестника, признавайки, че нуждата от специални очила и самите разходи правят трудно популяризирането на техниката.
conTXT
Рейтинг: 784 НеутралноХийтроу
give me an idea to believe in and I can move the world
+10
ха!
НеутралноЧакаме подобно чудо от Дневник/Капитал (Економедия)
-1 +10
...
НеутралноНамаше да е излишно в добавка и 5+1 звук да прибавят.Също вафла и две цигарки.
-1 +16
jukuuu
Веселоот известно време гледам коментарите под темата и това е първата тема в която няма омраза и се случва нещо за което не са виновни комунистите
иначе евала на маркетинга на вестника ....
-1 +3
джордж лукас
НеутралноКога ще дойде и у нас - искам да гледам войната на институциите в 3Д !
+1
до jukuuu
Неутралноха-хааа.. поздрави за коментара
+1
Al Bundi
НеутралноДа започваме пазаруване на акции от "оптичните" фирми.
За да коментирате, моля влезте в профила си или се регистрирайте.