"Старите муцуни на БСП: обединение за повече путинизъм" ............ Младите муцуни на внуците на старите муцуни ни натресоха Радев. Сега дядовците и бащите, опитват да закрепят позициите на наследниците.
споко. Червените милионери нече са изгорили душите и ли са убили мернетокожите. Еска им се сиукси, апачи и навахо да станат едно и да се бият срещу бледоликите, ава пък те са въоръжили вигвамите с айфони, секви технологии. и става следвото: червените шамани си говорът и прават магии, червенокожите приемат храната и начина на живот на блесоликите. ИЗГОРЕХТЕ ШАМАНЧЕТАТА. ОТЛИТАЙ.
Ний простите ГЕРБави и вождът ни Мутрата от СИК пожелаваме успех на нашите братя от БКП 3, БКП 4, БКП ...7-8 и т,н. НИй, които вече 14 години ппраявим всичко ВСИЧКО за развитието на рашизма и путлеризма в БЪлгария ( да припомним МИЛИАРДИТЕ за гьола в Белене, МИЛИАРДИТЕ подарени на Лукойл, МИЛИАРДИТЕ заровени за Путлерски пАток / без него щеше да е по-трудно да нападне Украйна/) можем само да се радваме, че след БКП, Копейкин и Български Разход ще се появи още една ражистка прости... упс, партия. Така ще имаме повече възможности за 'партньорство" - няма да сме зависими само от БКП / ДС и израждането.
Браво на БКПтата!
От проста СИКаджийска МУТРА , през "Вие сте прости и аз съм прост " до Има Такива Наглеци - открийте разликите?
Както казват старите българи на село : "Със стари Мурви нов бард.. НЕ СТАВА"!!! Много отдавна е време за възникване и сформиране на АВТЕНТИЧНА И ЕВРОПЕЙСКА левица!!!
Когато не се направи овреме лустрация и после забрани една партия с терористични корени и пълна с рептили, сега ще има путинизъм при това официално в действие.
В България руското влияние е много силно. Освен това Русия отдавна финансира създаването на техни фирми в България, предимно в софтуерния бранш, които се занимават с разузнаване и пропаганда. Регистрирани са предимно в Правец и Варна. Ще бъде лошо, ако покрай пазарлъка за Украйна, САЩ ни употребят като някаква разменна монета. Сигурно защото са решили, че България е неизлечимо болна от русофилия.
Как гласувалите за БСП да не са за съюз с Русия. Те или са се налапали покрай енергийните руски потоци и са милионери. Или са пенсионери с мизерни пенсии, които се съжаляват за байтошово време, но всъщност съжаляват за отминалата младост. Всъщност те искат да са в орбитата на СССР. Може и да има трета група, тарикати които са решили чрез БСП да лапат от ... еврофондовете, защото копейките свършиха.
Тодор Живков за социализма: „Социализъма е едно недоносче. Ето това е самата истина – недоносче.“ (www.youtube.com/watch?v=zIHVSCcXolw)
Антон Кутев за социализма: „Социализмът има нещо общо със СПИН. Предимно се предава по наследство и по полов път“.
Захари Стоянов за социализма: „В нас социалистите са зараза, щом поискат да сеят социализъм на българската неблагоприятна почва. Ние съветваме нашата младеж да се пази от тия болни хора, за които отечество не съществува.“
Същността на марксизма може да се изрази в едно изречение: „Енгелс се хваща на работа, за да издържа Маркс и семейството му.“
БСП и останалите "леви" с гордост твърдят че наследници на 120-30 г партия със седемте й имена, но замитат под килима фактите , че до Октомврийския метеж,благоевската БСДП е антируска партия.Основанията на БСДП тогава са били ,че Русия тогава няма нито европейско ляво, нито работническа солидарност , нито справедливост нито демокрация. Горното е валидно и за днес, още повече, че редица вътрешни и външни наблюдатели на днешна Русия изтъкват че правата на Путин са доста по големи от онези на последния руски цар Николай втори убит от болшевиките. И парадоксално , Путин никога не е обявявал официално че напуска болшевишката партия наречена КПСС И така , излиза че определящият белег за днешното "ляво" е придържането за полата на руския империализъм. И може би са прави, ако днешните български "леви" оставят настрана "особените си отношения" с Русия , от лявото им не остава и помен..
Тоя Проект няма Общо с Путин и Русия. По скоро е Защитна реакция на Осиротели колобуранти да се се скрият в Политиката. Не че Някой ще им потърси Сметка но Знае ли се.
"Моите министри са англофили, моите генерали са германофили, моят народ е русофилски, само аз останах българофил". Цар Борис III
"Старите муцуни на БСП: обединение за повече путинизъм"............Младите муцуни на внуците на старите муцуни ни натресоха Радев. Сега дядовците и бащите, опитват да закрепят позициите на наследниците.
"Както лидерите, така и избирателите на БСП също нямат нищо общо с европейската левица и имат подчертано антиевроатлантическа ориентация." ................ Комунистите на станаха социалисти, милиционерите не станаха полицаи, ние не станахме европейци, само г-н Бойко Борисов успя да стане евроатлантик. Да ни е честито!
На следващите избори евроатлантиците или жлтопаветните ястреби ще бъдат наритани .Аз пак няма да гласувам ,но предишните ги познах . На хората до гуша им дойде от слагечеството пред сащисаните и нямащи връзка с реалността сороспии . Те са на друга планета , планетата на маймуните Тях не ги нтересува обедняването на българите и европейците ,интересува ги само как да се надупят на господаря и да се изкарат кой от кой по голямо мекере .Отвратителни са А и автора и той с кръгло лице добре захлебил от господаря ..атлантическо лице ни гледа от снимката ...умно умни очи високо ботево чело мъжественост достойноство ..ха ха
До коментар [#20] от "pernikforbg":По какво личи? Стана ли нещо положително откакто Радев управлява, или чрез служебните му правителства, или в чрез подставени партии ...
Слежебните правителства на Радев се справят по-добре от тези на Бойко Борисов и Кирил Петков и решенията им са в интерес на обикновените хора, не на грантаджиите!
Шайка комунистически престъпници, вместо да търкат наровете в затвора с дълги присъди, те сдружение тръгнали да правят. Заради такива като тях, хората са отвратени и не гласуват.
С кое се справят по добре ? Я дай малко конкретика , стига с тия общи приказки , кое точно ти е по доброто в сравнение с Герб ? Наистина ми стана интересно ?
До коментар [#29] от "pernikforbg":С кое се справят по добре ? Я дай малко конкретика , стига с тия общи приказки , кое точно ти е по доброто в сравнение с Герб ? Наистина ми стана интересно ?
Достатъчно ми е че Виолета Комитова спря паспортизирането на жилищата, което щеше да струва на всеки от нас по 500 лева, а също така волунтаристичните решения на Кирил Петков във всички области - от купуването без търгове на втечнен газ до политиката по Македония. Повече не мога да пиша, защото съм на работа.
Ако ще и сто клонинги да направят, путинистите и техните отрочета си остават същите комунисти, които след 1944 г. донесоха безброй бедствия на страната ни!
Не! Винаги са били пропутински комунисти, независимо в какви коалиции участват! БКП (бсп) са най-голямото зло за България! Същото се отнася и за техните посткомунистически клонинги които изпълзяват ту от президентството, ту от Позитано 20! От там се пръкна и руския резидент радев!
Ако ще и сто клонинги да направят, путинистите и техните отрочета си остават същите комунисти, които след 1944 г. донесоха безброй бедствия на страната ни!
Тоя Проект няма Общо с Путин и Русия.По скоро е Защитна реакция на Осиротели колобуранти да се се скрият в Политиката.Не че Някой ще им потърси Сметка но Знае ли се.
Напротив, този проект е чиста неразделна част от българския путинизъм! Ще се убедите веднага след като чуете отговорите им за оръжието в полза на Украйна, за санкциите наложени на кремълските престъпници и за ролята на САЩ в Европа и света!
Без извинение, събрали се най-противните олигофрени на републиката, до един национални предатели! Същите отрепки са и форумните путинофили!
Едно от последните изпълнения, може би и последното, на един човек, един от най-великите в цялата човешка история, въобще: https://www.youtube.com/watch?v=rxxHvW0oNpU&ab_channel=Olympics
Честно казано, лявото не ме интересува. Там е пълно с всякакви съветофили и болшевишки изкопаеми от комунистическо време. Интересува ме къде авторът видя дясна партия в България, за която да си заслужава да се гласува? ПП се определят като леви и привличат по-младите леви избиратели. Предполагам, че няма предвид ляво-либералния-затоплистки проект, наречен ДБ. Поне от това, което се изписа във Форума, повечето от техните привърженици гласуваха за Мая Манолова за кмет на София и за Радев за президент не без "дискретната" подкрепа и на "Дневник". Така, че в момента десните избиратели нямат никакъв избор.
До коментар [#33] от "crq15625101": ". . . кое точно ти е по доброто в сравнение с Герб ?"
'Ба си въпроса!!! В сравнение с ГЕРБ, викаш? В сравнение с ГЕРБ всички са по-добри, защото Бойко Борисов е прост и се разбира единствено с останалите прости, с простаци и с проститутки!
Тия основатели, до един неполезни изкопаеми, да хващат по една мотика и да вървят да копаят градини. Поне някаква, макар и минимална, полза да има от тях. Да нахранят рибите не стават. Много са токсични. Ще измрат морските обитатели.
БСП = Българофобски Свинеподобни Путрлеристи; Путлерист = Усукано-изкорубен в петото измерание тессеракт с шизо-ромбоидални наклонности
Г-н Стойнев много иска БСП, пък и левицата в цялост да се изджендъри, защото така било модерно на запад, но сякаш не разбира, че това, което иска не е "модерно европейско ляво" , а си е типична, класическа, българска автентично дясна политика. :)
"Alle bisherigen Bewegungen waren Bewegungen von Minoritäten oder im Interesse von Minoritäten. Die proletarische Bewegung ist die selbständige Bewegung der ungeheuren Mehrzahl im Interesse der ungeheuren Mehrzahl." -
Karl Marx, Friedrich Engels, Manifest der Kommunistischen Partei. MEW 4, S. 472
Както и радикалните комунисти от Де Бъ. Атанас Атанасов: "Нямаме никакви забележки към Румен Радев"
Мьi не простим. Мьi не забудем. Мьi накажем каждого, кто совершил зверства на Этой войне, на нашей зeмле. Найдем каждую сволочь, которая стреляла по нашим городам, по нашим людях, кoторая бомбила нашу землю, которая запускала ракетьi, которая давала приказ и нажимала на пуск. Вам не будет ни одного тихого места на Этой земле, кроме могильi. В. Зеленский.
Не случайно руските партии бсп и итн управляваха заедно с американските ДБ и ПП. САЩ и русия може да враждуват но са съюзници когато трябва да държат Европа подчинена и на колене. А тъпунгерите симпатизират на една от двете империи руската или американската все едно това е футболен мач не държавни и икономически интереси
Връзката на дъртите БГ комуняги с Путин е същата като тяхната връзка с Доналд Тръмп. Кое не е ясно?
"Alle bisherigen Bewegungen waren Bewegungen von Minoritäten oder im Interesse von Minoritäten. Die proletarische Bewegung ist die selbständige Bewegung der ungeheuren Mehrzahl im Interesse der ungeheuren Mehrzahl." -
Karl Marx, Friedrich Engels, Manifest der Kommunistischen Partei. MEW 4, S. 472
До коментар [#16] от "Боян Баянов": "Същността на марксизма може да се изрази в едно изречение: „Енгелс се хваща на работа, за да издържа Маркс и семейството му.“
Енгелс е синче на богат индустриалец, сиреч капиталист. Баща му го е издържал , а покрай него и Маркс, защото се знае , че финансово Маркс без Енгелс нямаше да преживее и една година. И двамата са храненици на капитализма , който искаха да унищожат.
Всички стари комунистически муцуни , споменати в статията трябва да отидат на боклука. България се нуждае от левица , която да няма нищо общо със старите вмирисани комунистически боклуци.
Ще има състезание коя партия е по-путинофилска, както се състезават ДБ, ГЕРБ и ДПС за европейско развитие. Смо ПП като лист на вятъра ща припяват ту на Нинова, то на Христо Иванов.
Свободата е възможноста сам да си наложиш дисциплина, преди да са ти я наложили други.
Стари беха мутрите. След ботокс прогрес млади са муцуни.
Тъй... върви света
До коментар [#3] от "4ort": "Старите муцуни на БСП: обединение за повече путинизъм" ............ Младите муцуни на внуците на старите муцуни ни натресоха Радев. Сега дядовците и бащите, опитват да закрепят позициите на наследниците.
Стари беха мутрите. След ботокс прогрес млади са муцуни.
Тъй... върви света
До коментар [#3] от "4ort": "Старите муцуни на БСП: обединение за повече путинизъм" ............ Младите муцуни на внуците на старите муцуни ни натресоха Радев. Сега дядовците и бащите, опитват да закрепят позициите на наследниците.
"Нагаждането към масови нагласи в полза на авторитарни, империалистически и олигархични режими не е нито лява, нито европейска политика."
К'во е искал тоя тулуп, да изока ? :)))
"...Thereafter the man-loving God who arranges everything, and who did not abandon man without an intellect, sent unto him Saint Constantine the Philosopher, called Cyril, a righteous and truth-loving man, and he created for them thirty-eight letters..."
много рядко г-н Стойнев пиши стойностни материали тук, но днес е напълно прав и не може да не се съгласим с него. Изводът е един - трябва нови хора, но не непременно млади хора... Както видяхме, ПП за съжаление напълно се ... издъниха, да го кажем по-нежно. Тоест нови, но опитни, знаещи, доказани, необременени все още, успели - има такива . Трябва обаче железната партокрация да ги допусне някак си до изборната система, или поне да се оптиа да прикотка някои от тях
Спокойно, Копейкин. САЩ не решили да Ви употребят като разменна монета.
САЩ решили, что болезнЯ Вы считаете неизлечимая: излечима.
Съседска публикация в този така уважаван електронен стенвестник показва информация разказвана в Америка:
Нов посланик се приготвя да дойде и изкорени всичката русофилия над ниво доброкачествено.
Злокачествената. Само.
До коментар [#14] от "Анти Шишковци": До коментар [#1] от "Tod":
В България руското влияние е много силно. Освен това Русия отдавна финансира създаването на техни фирми в България, предимно в софтуерния бранш, които се занимават с разузнаване и пропаганда. Регистрирани са предимно в Правец и Варна.
Ще бъде лошо, ако покрай пазарлъка за Украйна, САЩ ни употребят като някаква разменна монета.
Сигурно защото са решили, че България е неизлечимо болна от русофилия.
Аз за Новата Година си пожелавам на язовир Копринка на ежегодната среща на всички ватници с посоля на Оркистан, да влязат в язовира ,водата да поеме телата им и повече да не се върнат. Амин. 33 години фалшви промени от общо 78 години комунистическа паразитология в България
До коментар [#1] от "Tod":В България руското влияние е много силно. Освен това Русия отдавна финансира създаването на техни фирми в България, предимно в софтуерния бранш, които се занимават с разузнаване и пропаганда. Регистрирани са предимно в Правец и Варна. Ще бъде лошо, ако покрай пазарлъка за Украйна, САЩ ни употребят като някаква разменна монета. Сигурно защото са решили, че България е неизлечимо болна от русофилия.
Интересна новина! Данс защо не се самозезира? Но НЕ СТЕ ПРАВА в едно! Не е русофилия. Това е СЪВЕТОФИЛСКА ПАСМИНА от койоти изповядващи единствено и само жестоко експлоатиране на орди от бачакатори полу окати или напълно слепи. Глутница от институционализирани краддци и мафиоти.
САМОТАТА Е ПОДМОЛНАТА ОРИС НА ВСИЧКИ ПРИШЪЛЦИ, КОЛКОТО И ВПЛЕТЕНИ ДА СА ТЕ В ДУХОВНАТА ТЪКАН НА ДЪРЖАВАТА, КОЯТО ГИ Е ПОДСЛОНИЛА И ОСИНОВИЛА.\
Петър Увалиев
и цялото поколение на ТЕЗИ които направиха БЪЛГАРИЯ до 1944 година.
UNITED EU UNIONСпокойно, Копейкин.САЩ не решили да Ви употребят като разменна монета.САЩ решили, что болезнЯ Вы считаете неизлечимая:излечима.Съседска публикация в този така уважаван електронен стенвестник показва информация разказвана в Америка: Нов посланик се приготвя да дойде и изкорени всичката русофилия над ниво доброкачествено.Злокачествената. Само.До коментар [#14] от "Анти Шишковци":До коментар [#1] от "Tod":В България руското влияние е много силно. Освен това Русия отдавна финансира създаването на техни фирми в България, предимно в софтуерния бранш, които се занимават с разузнаване и пропаганда. Регистрирани са предимно в Правец и Варна. Ще бъде лошо, ако покрай пазарлъка за Украйна, САЩ ни употребят като някаква разменна монета. Сигурно защото са решили, че България е неизлечимо болна от русофилия.
Това може и да ни се случи. Та идеята ми е , че населението трябваш еза тези 33 години УЖ градене на ДЕМОКРАТИЧНО и свободно общество, при един опит да бъдем отново подчинени на СЪВЕТСКА РУСИЯ, да се съпротивлява. Както украинците, например. Нещо обаче не ни се получава това съзнание на свободни и национално горди български граждани!!! Не ни се получи. За това и върви тази реставрация.
САМОТАТА Е ПОДМОЛНАТА ОРИС НА ВСИЧКИ ПРИШЪЛЦИ, КОЛКОТО И ВПЛЕТЕНИ ДА СА ТЕ В ДУХОВНАТА ТЪКАН НА ДЪРЖАВАТА, КОЯТО ГИ Е ПОДСЛОНИЛА И ОСИНОВИЛА.\
Петър Увалиев
и цялото поколение на ТЕЗИ които направиха БЪЛГАРИЯ до 1944 година.
Тоя Проект няма Общо с Путин и Русия.По скоро е Защитна реакция на Осиротели колобуранти да се се скрият в Политиката.Не че Някой ще им потърси Сметка но Знае ли се.
Като се замисли човек, имате право! Но в Бантустан е такъв хаос ......
САМОТАТА Е ПОДМОЛНАТА ОРИС НА ВСИЧКИ ПРИШЪЛЦИ, КОЛКОТО И ВПЛЕТЕНИ ДА СА ТЕ В ДУХОВНАТА ТЪКАН НА ДЪРЖАВАТА, КОЯТО ГИ Е ПОДСЛОНИЛА И ОСИНОВИЛА.\
Петър Увалиев
и цялото поколение на ТЕЗИ които направиха БЪЛГАРИЯ до 1944 година.
Ако префразирам Благоев, (той ли беше?): "Що е то европейска левица и има ли почва у нас"? Има ли? Досега да се е изявила, ако имаше. Комунящината и нейните метаморфози изцяло задушават кълновете, доколкото ги има. Преден пример - Явор Божанков.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
Tod
Рейтинг: 636 НеутралноАбсолютно безсмислен проект. Най-много да оставят Костадинов от "Възраждане" без гласове.
еспресо
Рейтинг: 1372 НеутралноЛипсва ми баба Ванга сред имената. Но Нешка Робева ще помогне.
"Видно е, че Русия ще спечели тази война". Румен Радев, 24.02.20224ort
Рейтинг: 2744 Неутрално"Старите муцуни на БСП: обединение за повече путинизъм"
Имам време да питам всеки идиот.............
Младите муцуни на внуците на старите муцуни ни натресоха Радев. Сега дядовците и бащите, опитват да закрепят позициите на наследниците.
Paco
Рейтинг: 299 НеутралноБСП са путинисти? Аре бе! Когато бяха на ваша страна нали бяха реформирани??
scott
Рейтинг: 1021 Неутралноспоко. Червените милионери нече са изгорили душите и ли са убили мернетокожите. Еска им се сиукси, апачи и навахо да станат едно и да се бият срещу бледоликите, ава пък те са въоръжили вигвамите с айфони, секви технологии. и става следвото: червените шамани си говорът и прават магии, червенокожите приемат храната и начина на живот на блесоликите.
ИЗГОРЕХТЕ ШАМАНЧЕТАТА. ОТЛИТАЙ.
Хи-хи
Рейтинг: 1706 НеутралноТия що ни ходят по селата и да садят картофи и домати. Ще са по-полезни. Виж, Гоце мое да звънне тук-там и да посвие малко на Мутрьо перките.
Прост ГЕРБав в коалиция с израждане и ДПеефскиС
Рейтинг: 1083 ВеселоНий простите ГЕРБави и вождът ни Мутрата от СИК пожелаваме успех на нашите братя от БКП 3, БКП 4, БКП ...7-8 и т,н.
От проста СИКаджийска МУТРА , през "Вие сте прости и аз съм прост " до Има Такива Наглеци - открийте разликите?НИй, които вече 14 години ппраявим всичко ВСИЧКО за развитието на рашизма и путлеризма в БЪлгария ( да припомним МИЛИАРДИТЕ за гьола в Белене, МИЛИАРДИТЕ подарени на Лукойл, МИЛИАРДИТЕ заровени за Путлерски пАток / без него щеше да е по-трудно да нападне Украйна/) можем само да се радваме, че след БКП, Копейкин и Български Разход ще се появи още една ражистка прости... упс, партия.
Така ще имаме повече възможности за 'партньорство" - няма да сме зависими само от БКП / ДС и израждането.
Браво на БКПтата!
selqnin
Рейтинг: 2611 НеутралноКакто казват старите българи на село :
"Със стари Мурви нов бард.. НЕ СТАВА"!!!
Много отдавна е време за възникване и сформиране
на АВТЕНТИЧНА И ЕВРОПЕЙСКА левица!!!
Vesselin Velkov
Рейтинг: 2768 НеутралноНов бардак със стари к+++и не става. Народна мъдрост!
dicky_hardbawls
Рейтинг: 325 НеутралноКак ми липсваха тези статии по време на злополучното "управление" на Кики
Мунчо, благодарим ти за политическата нестабилностpetrow1973
Рейтинг: 609 НеутралноДо коментар [#5] от "scott":
За умрелите - или добро или нищо За живите - само критика или нищо няма да свършат:)Благодарим на твоята учителка по БЕЛ :)
olimpipanov
Рейтинг: 784 НеутралноКогато не се направи овреме лустрация и после забрани една партия с терористични корени и пълна с рептили, сега ще има путинизъм при това официално в действие.
drz551142445
Рейтинг: 284 Неутралновсичките БКП-та по всички земни кълбета.....
Тъпанари...
Анти Шишковци
Рейтинг: 839 НеутралноДо коментар [#1] от "Tod":
В България руското влияние е много силно. Освен това Русия отдавна финансира създаването на техни фирми в България, предимно в софтуерния бранш, които се занимават с разузнаване и пропаганда. Регистрирани са предимно в Правец и Варна. Ще бъде лошо, ако покрай пазарлъка за Украйна, САЩ ни употребят като някаква разменна монета. Сигурно защото са решили, че България е неизлечимо болна от русофилия.
aspet
Рейтинг: 361 НеутралноКак гласувалите за БСП да не са за съюз с Русия.
Те или са се налапали покрай енергийните руски потоци и са милионери. Или са пенсионери с мизерни пенсии, които се съжаляват за байтошово време, но всъщност съжаляват за отминалата младост.
Всъщност те искат да са в орбитата на СССР.
Може и да има трета група, тарикати които са решили чрез БСП да лапат от ... еврофондовете, защото копейките свършиха.
Боян Баянов
Рейтинг: 2554 НеутралноТодор Живков за социализма:
„Социализъма е едно недоносче.
Ето това е самата истина – недоносче.“
(www.youtube.com/watch?v=zIHVSCcXolw)
Антон Кутев за социализма:
„Социализмът има нещо общо със СПИН.
Предимно се предава по наследство и по полов път“.
Захари Стоянов за социализма:
„В нас социалистите са зараза, щом поискат да сеят социализъм на българската неблагоприятна почва. Ние съветваме нашата младеж да се пази от тия болни хора, за които отечество не съществува.“
Същността на марксизма може да се изрази в едно изречение:
„Енгелс се хваща на работа, за да издържа Маркс и семейството му.“
irl471142598
Рейтинг: 2481 ЛюбопитноБСП и останалите "леви" с гордост твърдят че наследници на 120-30 г партия със седемте й имена, но замитат
под килима фактите , че до Октомврийския метеж,благоевската БСДП е антируска партия.Основанията на БСДП тогава са били ,че Русия тогава няма нито европейско ляво, нито работническа солидарност , нито справедливост нито демокрация.
Горното е валидно и за днес, още повече, че редица вътрешни и външни наблюдатели на днешна Русия изтъкват че правата на Путин са доста по големи от онези на последния руски цар Николай втори убит от болшевиките. И парадоксално , Путин никога не е обявявал официално че напуска болшевишката партия наречена КПСС
И така , излиза че определящият белег за днешното "ляво" е придържането за полата на руския империализъм. И може би са прави, ако днешните български "леви" оставят настрана "особените си отношения" с Русия , от лявото им не остава и помен..
dedoliben
Рейтинг: 2361 ЛюбопитноТоя Проект няма Общо с Путин и Русия.
"Моите министри са англофили, моите генерали са германофили, моят народ е русофилски, само аз останах българофил". Цар Борис IIIПо скоро е Защитна реакция на Осиротели колобуранти да се се скрият в Политиката.
Не че Някой ще им потърси Сметка но Знае ли се.
Боян Баянов
Рейтинг: 2554 НеутралноДругарката Нешка Робева да вземе да каже колко пара прелапа от Ники Дудука, от чиято политическа дейност беше възхитена!!!
pernikforbg
Рейтинг: 655 НеутралноВъв всички случаи Радев е няколко нива над посредствения Анастас Герджиков, да не говорим за недоразумението неориентирания Лозан Панов!
mesambria
Рейтинг: 1268 НеутралноГоворител ще им бъде др. Волгин!
Боян Баянов
Рейтинг: 2554 Неутрално"Както лидерите, така и избирателите на БСП също нямат нищо общо с европейската левица и имат подчертано антиевроатлантическа ориентация."
................
Комунистите на станаха социалисти,
милиционерите не станаха полицаи,
ние не станахме европейци,
само г-н Бойко Борисов успя да стане евроатлантик.
Да ни е честито!
Тони КОСТОВ
Рейтинг: 1359 ВеселоЩом се представят така, значи вече са спазарили с ГЕРБДПС два-три чувала с бюлетини и протоколи в ущърб на Нинова 😁 #ХАРТИЯТАЕТОАЛЕТНА 😁
Аз
Рейтинг: 863 НеутралноЕроатлантизма бил пред предателство ...квик , квик ...квичите ли бишки платени оядени ..
bry14687126
Рейтинг: 14 НеутралноБоклуци. Писачи без мозък. Всеки втори е анал лизтор. Потъваме.
irl471142598
Рейтинг: 2481 ЛюбопитноДо коментар [#20] от "pernikforbg":
По какво личи? Стана ли нещо положително откакто Радев управлява, или чрез служебните му правителства, или в чрез подставени партии ...
Аз
Рейтинг: 863 НеутралноНа следващите избори евроатлантиците или жлтопаветните ястреби ще бъдат наритани .Аз пак няма да гласувам ,но предишните ги познах .
На хората до гуша им дойде от слагечеството пред сащисаните и нямащи връзка с реалността сороспии . Те са на друга планета , планетата на маймуните Тях не ги нтересува обедняването на българите и европейците ,интересува ги само как да се надупят на господаря и да се изкарат кой от кой по голямо мекере .Отвратителни са А и автора и той с кръгло лице добре захлебил от господаря ..атлантическо лице ни гледа от снимката ...умно умни очи високо ботево чело мъжественост достойноство ..ха ха
alg57373608
Рейтинг: 1191 НеутралноТе са истинските съратници на Радев
pernikforbg
Рейтинг: 655 НеутралноСлежебните правителства на Радев се справят по-добре от тези на Бойко Борисов и Кирил Петков и решенията им са в интерес на обикновените хора, не на грантаджиите!
constantinn
Рейтинг: 41 ЛюбопитноШайка комунистически престъпници, вместо да търкат наровете в затвора с дълги присъди, те сдружение тръгнали да правят. Заради такива като тях, хората са отвратени и не гласуват.
isprian
Рейтинг: 409 НеутралноМалкото "копи-пейст" на кремъл. Клели са се във вярност на зомби империята. Първи са обаче за абсорбиране на "Евро фондове"!
Образованието, знанието и свободата на мисълта е опасност за всяка диктатура!crq15625101
Рейтинг: 2156 НеутралноДо коментар [#4] от "Paco":
И аз това се чудя , само до преди няколко месеца бяха в евроатлантическото правителство , а сега ??
crq15625101
Рейтинг: 2156 НеутралноДо коментар [#29] от "pernikforbg":
С кое се справят по добре ? Я дай малко конкретика , стига с тия общи приказки , кое точно ти е по доброто в сравнение с Герб ?
Наистина ми стана интересно ?
pernikforbg
Рейтинг: 655 НеутралноДостатъчно ми е че Виолета Комитова спря паспортизирането на жилищата, което щеше да струва на всеки от нас по 500 лева, а също така волунтаристичните решения на Кирил Петков във всички области - от купуването без търгове на втечнен газ до политиката по Македония. Повече не мога да пиша, защото съм на работа.
Рим
Рейтинг: 1774 НеутралноАко ще и сто клонинги да направят, путинистите и техните отрочета си остават същите комунисти, които след 1944 г. донесоха безброй бедствия на страната ни!
Рим
Рейтинг: 1774 НеутралноНе!
Винаги са били пропутински комунисти, независимо в какви коалиции участват!
БКП (бсп) са най-голямото зло за България! Същото се отнася и за техните посткомунистически клонинги които изпълзяват ту от президентството, ту от Позитано 20!
От там се пръкна и руския резидент радев!
pernikforbg
Рейтинг: 655 НеутралноНай-много бедствия донесоха на България Фердинад, Александър Цанков и техните безмозъчни слуги - царските фашистки офицери!
Sandokan
Рейтинг: 351 НеутралноМаскари, сър...
Рим
Рейтинг: 1774 НеутралноНапротив, този проект е чиста неразделна част от българския путинизъм!
Ще се убедите веднага след като чуете отговорите им за оръжието в полза на Украйна, за санкциите наложени на кремълските престъпници и за ролята на САЩ в Европа и света!
Ivan Peev
Рейтинг: 835 НеутралноШвабите не могат да решат собствените си проблеми между източна и западна швабия, тръъгнали у нас да се месят. Явно пак плачат за руски ботуш!
Два дебила это сила!perko101
Рейтинг: 132 НеутралноДо коментар [#8] от "selqnin":
Има, ама точно вие я плюете всеки ден! ПП на практика са Евро левица!
qqv391093118
Рейтинг: 2789 НеутралноЧервени люспи.
Вашият профил
Рейтинг: 2760 Неутралноух, прочетох вместо ляво, "колкото и да се топи, БСП остава голямото лайно"
☠ ☠ ☠ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. ☠ ☠ ☠Косьо Генчев
Рейтинг: 1168 НеутралноДо коментар [#5] от "scott":
А бе, ти 'що пишеш толкова scott-ски? Снощен ли си или така си пишеш? Знаеш ли, че има предмет в училище Български език?
irl471142598
Рейтинг: 2481 ВеселоДо коментар [#29] от "pernikforbg":
Справят се ? В момента в който стане ясно как се се "справяли" ,със заеми, няма да ги има на политическата сцена. Т.е. , друг ще бъде виновен...
hamiltonf
Рейтинг: 3892 НеутралноБез извинение, събрали се най-противните олигофрени на републиката, до един национални предатели! Същите отрепки са и форумните путинофили!
Едно от последните изпълнения, може би и последното, на един човек, един от най-великите в цялата човешка история, въобще: https://www.youtube.com/watch?v=rxxHvW0oNpU&ab_channel=OlympicsКосьо Генчев
Рейтинг: 1168 НеутралноДо коментар [#8] от "selqnin":
"Много отдавна е време за възникване и сформиране
на АВТЕНТИЧНА И ЕВРОПЕЙСКА левица!!!"
'Ми . . . . че възникнете я, бе! Сформирайте я тая "автентична левица"! 'Ма какво значи "автентична" само ти си знаеш.
pamela
Рейтинг: 2775 НеутралноЧестно казано, лявото не ме интересува. Там е пълно с всякакви съветофили и болшевишки изкопаеми от комунистическо време.
Интересува ме къде авторът видя дясна партия в България, за която да си заслужава да се гласува? ПП се определят като леви и привличат по-младите леви избиратели.
Предполагам, че няма предвид ляво-либералния-затоплистки проект, наречен ДБ. Поне от това, което се изписа във Форума, повечето от техните привърженици гласуваха за Мая Манолова за кмет на София и за Радев за президент не без "дискретната" подкрепа и на "Дневник".
Така, че в момента десните избиратели нямат никакъв избор.
К2
Рейтинг: 2471 НеутралноСтарите муцуни любители на сталинистките нрави приели путинзма като основа .
SHADOWS of SOFIAКосьо Генчев
Рейтинг: 1168 НеутралноДо коментар [#33] от "crq15625101":
". . . кое точно ти е по доброто в сравнение с Герб ?"
'Ба си въпроса!!! В сравнение с ГЕРБ, викаш?
В сравнение с ГЕРБ всички са по-добри, защото Бойко Борисов е прост и се разбира единствено с останалите прости, с простаци и с проститутки!
irl471142598
Рейтинг: 2481 ВеселоДо коментар [#47] от "Косьо Генчев":
да не е азиатска
tsyrvulan.second
Рейтинг: 1723 ВеселоДо коментар [#40] от "Ivan Peev":
БСП = Българофобски Свинеподобни Путрлеристи; Путлерист = Усукано-изкорубен в петото измерание тессеракт с шизо-ромбоидални наклонностиЪхъ, намери се баш ромбоида дето твърди че за Москвич се чакало щото не бил нафтова печка като Мерцедес, да им го каже.
Косьо Генчев
Рейтинг: 1168 НеутралноДо коментар [#40] от "Ivan Peev":
"Два дебила это сила!"
Кой е другият освен теб?
tsyrvulan.second
Рейтинг: 1723 ВеселоТия основатели, до един неполезни изкопаеми, да хващат по една мотика и да вървят да копаят градини. Поне някаква, макар и минимална, полза да има от тях. Да нахранят рибите не стават. Много са токсични. Ще измрат морските обитатели.
БСП = Българофобски Свинеподобни Путрлеристи; Путлерист = Усукано-изкорубен в петото измерание тессеракт с шизо-ромбоидални наклонностиGünther
Рейтинг: 1655 ВеселоГ-н Стойнев много иска БСП, пък и левицата в цялост да се изджендъри, защото така било модерно на запад, но сякаш не разбира, че това, което иска не е "модерно европейско ляво" , а си е типична, класическа, българска автентично дясна политика. :)
"Alle bisherigen Bewegungen waren Bewegungen von Minoritäten oder im Interesse von Minoritäten. Die proletarische Bewegung ist die selbständige Bewegung der ungeheuren Mehrzahl im Interesse der ungeheuren Mehrzahl." - Karl Marx, Friedrich Engels, Manifest der Kommunistischen Partei. MEW 4, S. 472Alarmstufe Rot
Рейтинг: 6032 НеутралноКакто и радикалните комунисти от Де Бъ.
Атанас Атанасов: "Нямаме никакви забележки към Румен Радев" Мьi не простим. Мьi не забудем. Мьi накажем каждого, кто совершил зверства на Этой войне, на нашей зeмле. Найдем каждую сволочь, которая стреляла по нашим городам, по нашим людях, кoторая бомбила нашу землю, которая запускала ракетьi, которая давала приказ и нажимала на пуск. Вам не будет ни одного тихого места на Этой земле, кроме могильi. В. Зеленский.
xjx061152222
Рейтинг: 66 НеутралноНе случайно руските партии бсп и итн управляваха заедно с американските ДБ и ПП.
САЩ и русия може да враждуват но са съюзници когато трябва да държат Европа подчинена и на колене. А тъпунгерите симпатизират на една от двете империи руската или американската все едно това е футболен мач не държавни и икономически интереси
Олег Кошевой
Рейтинг: 430 НеутралноДругарю Паскалев! Кримнаш! :О
Judjuk
Рейтинг: 2665 НеутралноКаква е връзката между Путин и дъртите комуняги?
JudjukGünther
Рейтинг: 1655 ВеселоВръзката на дъртите БГ комуняги с Путин е същата като тяхната връзка с Доналд Тръмп. Кое не е ясно? "Alle bisherigen Bewegungen waren Bewegungen von Minoritäten oder im Interesse von Minoritäten. Die proletarische Bewegung ist die selbständige Bewegung der ungeheuren Mehrzahl im Interesse der ungeheuren Mehrzahl." - Karl Marx, Friedrich Engels, Manifest der Kommunistischen Partei. MEW 4, S. 472
tacheaux
Рейтинг: 4463 НеутралноДо коментар [#16] от "Боян Баянов":
"Същността на марксизма може да се изрази в едно изречение:
„Енгелс се хваща на работа, за да издържа Маркс и семейството му.“
Енгелс е синче на богат индустриалец, сиреч капиталист. Баща му го е издържал , а покрай него и Маркс, защото се знае , че финансово Маркс без Енгелс нямаше да преживее и една година. И двамата са храненици на капитализма , който искаха да унищожат.
tacheaux
Рейтинг: 4463 НеутралноВсички стари комунистически муцуни , споменати в статията трябва да отидат на боклука. България се нуждае от левица , която да няма нищо общо със старите вмирисани комунистически боклуци.
Ivan Peev
Рейтинг: 835 НеутралноДо коментар [#52] от "tsyrvulan.second":
Два дебила это сила!Платеният клакьор се появи. Чете и коментира постове от всички теми.
Браво, момче, заслуци още един цент, ще ти стигне за подстригване. –-)
Ivan Peev
Рейтинг: 835 НеутралноДо коментар [#53] от "Косьо Генчев":
Два дебила это сила!Поредният платен изпълнител...
Събирам Гешев, Борисов, Пиноки и Гнома и теб и ставате четирима! :-)
Мърмор
Рейтинг: 801 НеутралноБСП - по-зле и от СДС. Като цяло, много объркан народец.
Корки
Рейтинг: 2542 НеутралноЩе има състезание коя партия е по-путинофилска, както се състезават ДБ, ГЕРБ и ДПС за европейско развитие. Смо ПП като лист на вятъра ща припяват ту на Нинова, то на Христо Иванов.
Свободата е възможноста сам да си наложиш дисциплина, преди да са ти я наложили други.dnevnikar
Рейтинг: 3682 ЛюбопитноВИИ Маркс имени В.И.Лелина
Стари беха мутрите.
След ботокс прогрес млади са муцуни.
Тъй... върви света
До коментар [#3] от "4ort":
"Старите муцуни на БСП:
обединение за повече путинизъм"
............
Младите муцуни на внуците на старите муцуни
ни натресоха Радев.
Сега дядовците и бащите, опитват да закрепят позициите на наследниците.
dnevnikar
Рейтинг: 3682 ЛюбопитноВИИ Маркс имени В.И.Лелина
Стари беха мутрите.
След ботокс прогрес млади са муцуни.
Тъй... върви света
До коментар [#3] от "4ort":
"Старите муцуни на БСП:
обединение за повече путинизъм"
............
Младите муцуни на внуците на старите муцуни
ни натресоха Радев.
Сега дядовците и бащите, опитват да закрепят позициите на наследниците.
Роси
Рейтинг: 7462 НеутралноШаренкова е най-голямата путинофилка. Абе, къде е Малинов. Нали щяха да го съдят. Той, като каже Русия, мед му капе от устата.
schwimmwagen
Рейтинг: 1565 Неутрално"Нагаждането към масови нагласи в полза на авторитарни, империалистически и олигархични режими не е нито лява, нито европейска политика."
"...Thereafter the man-loving God who arranges everything, and who did not abandon man without an intellect, sent unto him Saint Constantine the Philosopher, called Cyril, a righteous and truth-loving man, and he created for them thirty-eight letters..."К'во е искал тоя тулуп, да изока ? :)))
bistr
Рейтинг: 1176 Неутралномного рядко г-н Стойнев пиши стойностни материали тук, но днес е напълно прав и не може да не се съгласим с него.
Изводът е един - трябва нови хора, но не непременно млади хора... Както видяхме, ПП за съжаление напълно се ... издъниха, да го кажем по-нежно.
Тоест нови, но опитни, знаещи, доказани, необременени все още, успели - има такива . Трябва обаче железната партокрация да ги допусне някак си до изборната система, или поне да се оптиа да прикотка някои от тях
dnevnikar
Рейтинг: 3682 ЛюбопитноUNITED EU UNION
Спокойно, Копейкин.
САЩ не решили да Ви употребят като разменна монета.
САЩ решили, что болезнЯ Вы считаете неизлечимая:
излечима.
Съседска публикация в този така уважаван
електронен стенвестник показва информация
разказвана в Америка:
Нов посланик се приготвя да дойде и изкорени
всичката русофилия над ниво доброкачествено.
Злокачествената. Само.
До коментар [#14] от "Анти Шишковци":
До коментар [#1] от "Tod":
В България руското влияние е много силно. Освен това Русия отдавна финансира създаването на техни фирми в България, предимно в софтуерния бранш, които се занимават с разузнаване и пропаганда. Регистрирани са предимно в Правец и Варна.
Ще бъде лошо, ако покрай пазарлъка за Украйна,
САЩ ни употребят като някаква разменна монета.
Сигурно защото са решили,
че България е неизлечимо болна от русофилия.
dnevnikar
Рейтинг: 3682 НеутралноUNITED EU UNION
Има, Максим Корки.
Има такива състезания.
Малко им остана до окончателен свършек.
За ПП не си прав.
Всяка партия показва истински лик...
Не когато избори готви и обещава.
Показва лик (див или благ), когато управлява.
Правителството на ПП управляваше правилно.
С лик грижовен за Национално благо.
Не говорим за физиономия лицемерна, муцуна на мутра или подобна, против Правилно Правителство.
Говорим за Действия благи за Нацията и гражданите.
Хармонични с ценностите на Европа за защита на Цивилизацията. Световната и националната.
До коментар [#66] от "Корки":
Ще има състезание коя партия е по-путинофилска...
Смо ПП като лист на вятъра
ща припяват ту на Нинова,
то на Христо Иванов.
Dr_Doolittle
Рейтинг: 1561 НеутралноАз за Новата Година си пожелавам на язовир Копринка на ежегодната среща на всички ватници с посоля на Оркистан, да влязат в язовира ,водата да поеме телата им и повече да не се върнат. Амин.
http://www.flickr.com/photos/[email protected]/3712408729/33 години фалшви промени от общо 78 години комунистическа паразитология в България
irl471142598
Рейтинг: 2481 ВеселоДо коментар [#59] от "Judjuk":
като дупе и гащи...
The Great Gatsby
Рейтинг: 52 НеутралноИнтересна новина! Данс защо не се самозезира?
Но НЕ СТЕ ПРАВА в едно! Не е русофилия. Това е СЪВЕТОФИЛСКА ПАСМИНА от койоти изповядващи единствено и само жестоко експлоатиране на орди от бачакатори полу окати или напълно слепи. Глутница от институционализирани краддци и мафиоти. САМОТАТА Е ПОДМОЛНАТА ОРИС НА ВСИЧКИ ПРИШЪЛЦИ, КОЛКОТО И ВПЛЕТЕНИ ДА СА ТЕ В ДУХОВНАТА ТЪКАН НА ДЪРЖАВАТА, КОЯТО ГИ Е ПОДСЛОНИЛА И ОСИНОВИЛА.\ Петър Увалиев и цялото поколение на ТЕЗИ които направиха БЪЛГАРИЯ до 1944 година.
The Great Gatsby
Рейтинг: 52 НеутралноТова може и да ни се случи. Та идеята ми е , че населението трябваш еза тези 33 години УЖ градене на ДЕМОКРАТИЧНО и свободно общество, при един опит да бъдем отново подчинени на СЪВЕТСКА РУСИЯ, да се съпротивлява. Както украинците, например.
Нещо обаче не ни се получава това съзнание на свободни и национално горди български граждани!!!
Не ни се получи. За това и върви тази реставрация. САМОТАТА Е ПОДМОЛНАТА ОРИС НА ВСИЧКИ ПРИШЪЛЦИ, КОЛКОТО И ВПЛЕТЕНИ ДА СА ТЕ В ДУХОВНАТА ТЪКАН НА ДЪРЖАВАТА, КОЯТО ГИ Е ПОДСЛОНИЛА И ОСИНОВИЛА.\ Петър Увалиев и цялото поколение на ТЕЗИ които направиха БЪЛГАРИЯ до 1944 година.
The Great Gatsby
Рейтинг: 52 НеутралноКато се замисли човек, имате право! Но в Бантустан е такъв хаос ...... САМОТАТА Е ПОДМОЛНАТА ОРИС НА ВСИЧКИ ПРИШЪЛЦИ, КОЛКОТО И ВПЛЕТЕНИ ДА СА ТЕ В ДУХОВНАТА ТЪКАН НА ДЪРЖАВАТА, КОЯТО ГИ Е ПОДСЛОНИЛА И ОСИНОВИЛА.\ Петър Увалиев и цялото поколение на ТЕЗИ които направиха БЪЛГАРИЯ до 1944 година.
ivan_lawyer
Рейтинг: 1316 НеутралноРаботил съм с мошеници, нямат особено нещо като чар, лъжат и постоянно се изтъкват.
Не са вредни - не - мошеника е част от нас, както и чалгарите, всякакви хора.
Мошеника си купува също като нас стоки и в очите на съпругата си е супер.
Ама е некадърен, на един в службата му дадохме едно писмо и той взел и го пуснал на наш адрес, хем в ЕКОНТ. Ни дата - ни срок.
Титка Николова Пацирева
Рейтинг: 2794 НеутралноДо коментар [#1] от "Tod":
Истината и само истината - за да си свободен!Хич не е малко, ако стане. Стига и те да гледат НС отвън. Това, всъщност е very likely, но се съмнявам да вземат достатъчно гласове от Копейкин.
Титка Николова Пацирева
Рейтинг: 2794 НеутралноДо коментар [#4] от "Paco":
Истината и само истината - за да си свободен!Тогава още не беше започнала войната в Украйна и се наложи да ги изтърпим. Оттогава много вода изтече.
Титка Николова Пацирева
Рейтинг: 2794 НеутралноДо коментар [#8] от "selqnin":
Истината и само истината - за да си свободен!Ако префразирам Благоев, (той ли беше?): "Що е то европейска левица и има ли почва у нас"? Има ли? Досега да се е изявила, ако имаше. Комунящината и нейните метаморфози изцяло задушават кълновете, доколкото ги има. Преден пример - Явор Божанков.