То и това беше ясно, но защо не излезе каскета с официално изявление?! Единия недочул, другия пък чул каквото му се искало да чуе... Цялата ситуация стана смешна особено след снимките от "инцидента".
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Брей какъв голям професионалист бил. И защо излезе палячо лапни-шаран? Ако този ръководи "следствието", то смятай какви са надолу по веригата. То си личи и по "резултатите" им де, няма нито едно корумпе осъдено (като изключим цирка с Иванчева).
Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)
"Продължавам да смятам, че България е правова държава и затова не ми е ясно, как представител на законодателната власт, може да иска оставката на магистрат от независимата съдебна власт, тъй като обратното не си го позволява никой мой колега."
Законодателната власт/депутати/ у нас е една от най-представителните, най-малкото защото тях българите сме ги избирали, а този шеф на следствие - не. И това, че съдебната власт е независима от хората, не е изобщо причина да смятаме, че е независима по принцип. Даже напротив.
професионално име и репутация, изграждани съвестно и почтено в продължение на 28 години 🙈🙈🙈🙈 Леле мале!!! 28 години на добро следствие и прокуратура? Лееееле!
И сега ако има неразбрали защо няма нито един осъден за корупция в България. Ами то с тези доверчиви следователи и прокурори дето лесно се подвеждат как да стане?
Ще се крият в миша дупка, ГРОБ-аджийските им дивотии пак цъфнаха бързо-бързо. А някак си не върви да се хвалиш, че се прехласваш по тъпи мутро-пожарникари и милиционери.
Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)
Гешефтурника направи постановка от селски вечеринки с две пиратки гръмнали в храсталака....А Сарафчето ПРЪВ каза, че семейство ГЕШешефтурови са били в джипа!!!! Сега Сарафчето се излетна като чамова дъска, също като Бай СУДЖУК!!! Сарафчо и Гешефтурника- УВО 23!!!
Едно наум: Началникът на следствието бил подведен от думите на Гешев за семейството му ---------------------------------------------------------------------------------------------------
Ейм ний простите Гербави и вождът ни сътрудникът (Мутрата) в СИК нема да допуснем и косъм да падне от плешивата глава на каскета. Щото КОЙ, КОЙ ще ни защитава чекмеджетата, а? КОЙ ще ни изпира .... КОЙ ще ни успокоява.
Сътрудникът в СИК, (ака МУТРАТА) нали за това си го избра!
От проста СИКаджийска МУТРА , през "Вие сте прости и аз съм прост " до Има Такива Наглеци - открийте разликите?
Едно наум: Началникът на следствието бил подведен от думите на Гешев за семейството му---------------------------------------------------------------------------------------------------Преведено на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК:"ГЕШЕВ МЕ ИЗЛЪГА - МЕН И ВСИЧКИ БЪЛГАРИ...."Каква е тази "държава" в която Главният прокурорЛЪЖЕ И ОТ ТОВА НЯМА ПОСЛЕДСТВИЯ НИКАКВИ ?!?!?!!?
Ми ква държава? Такава, дето една проста МУТРА, с подкрепата на ченгета то рашистките служби (ДС с пееффски в средата) и комунисти (късопишкови копейки, дебели лелки ниуновки и т.н.) върти на пръста си всички. НАШ'ТА - на Гербавите комунисти "държава", ака кочината!!
От проста СИКаджийска МУТРА , през "Вие сте прости и аз съм прост " до Има Такива Наглеци - открийте разликите?
От извинението излиза, че зам. главният прокурор и началник на следствието Сарафов се е информирал от новинарски сайтове за случая и е възпроизвеждал материали от тях. Ерго или той е следвал една наложена от самия Гешев линия на дезинформация или имаме случай на вопиющ непрофесионализъм.
И не - в интрвюто от 2 май, нито той, нито сетне русата му колежка Сийка коригираха невярно подадената от самата прокуратура (Гешев и Сарафов) информация за семейството на Гешев, а отказаха коментар с нелепия архумент, че се касаело за лично пространство. Т.е. и на другия ден прокуратурата не е отговаряла коректно, а глухо е поддържала линията на дезинформация.
Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutem
Тоя излъгал най-нагло и после никой нямал право да му иска оставката...Тия хора в прокуратурата къде се намират и какво си въобразяват, че не дължат никому в старна обяснения и оставки? Оставката има право да му иска всеки, когато явно е излъгал и подвел обществато с цел очевидно да играе нечия игра по сценарий. След като обществото ти няма доверие, най-логичното е народните представители, избарни от народа, да ти поискат оставката. И ти дапси я подадеш, а не да чакаш, да ти я поискат...Не виждам никаква реакция и от съдебния съвет, от същите боклуци като този лъжец...
В най-положителната интерпретация, гл. прокурор, оная прокурорка с пръскачките, Сарафов и други такива официални лица правят изказвания без много много да му мислят, все едно са някакви лелки пред блока, а не разследващи и чули-недочули плещят глупости. Което също е доста лошо, дори да няма умисъл
Сарафов е пословично глупавичък. Простено му е да бъде подведен,заблуден,избудалкан. Той за това е сложен на поста,за да могат мафиотите-милиционери да си въртят игрите необезпокоявани...
А защо Гешев не го опроверга, а също и другите, които казваха и пишеха, и не обяви, че не е бил със семейството си в колата??? По тоя начин Гешев е лъжецът! Когато се усети няколко дни по-късно, че това ще стане известно и започнаха да обясняват как станала грешка. През това време Гешев не е знаел, че не е бил със семейството си??? Тоя случай Е инсценировка. Да видим сега след колко време ще обявят, че това е била тренировка на НСО. Или нещо такова. От запад гледат с лошо на каскета и се опитва да се изкара жертва на жертвите си.
Нямам такъв дворец, не е кичозен и мебелите в него са красиви!!!
Само лакърдий и тъпотий до тука, търсят ли виновните, има ли заподозряни или още никой не ги търси, мале, мале и обикновения гражданин който им плаща заплатите ще чака от такива закрила.
“А защо Гешев не го опроверга, а също и другите, които казваха и пишеха, и не обяви, че не е бил със семейството си в колата???”
А защо Гешев не опроверга парцали като Труд, Блиц, Галерия и пр., когато разпространяваха селяндурската партенка, че бил ПОКАНЕН на “молитвена закуска” с Байдън?!
Сийка Милева пуска партенки до слугинските медии, те ги тиражират, после като лъсне истината - Каскетя: Аа, сакън, не съм казвал такова нещо.
Само дето сос коджа ми ти Ясен Тодоров призоваваше, почги разреван, скептиците да седнат КАТО ГЕШЕВ с жените и децата си в семейния автомобил и да детонират отдолу 3 кила TNT.
Когато Сарафов твърди “Срещу главния прокурор И СЕМЕЙСТВОТО МУ бе извършен атентат, оцеляха на косъм”, а Гешев допълва “Децата много се уплашиха” - това е УМИШЛЕНО ПОДВЕЖДАНЕ.
"Държа да подчертая, че няма да изляза на калния политически терен - аз съм тесен професионалист.." _____________ Иска да каже, че още не е обезчестен политически. Той и началникът му не беше, ама ей го на, вече се изживява, като де факто политик.
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
"Лек гаф, чудо голямо. Очевидно че Гешев се е притеснил за семейството си дали е в безопасност, но се е изтълкувало че те са били в колата. И оттук вече големи драми мале мале, чак комунистите от ДБ искат оставка" ================== Макар да не харесвам КиК, ако Гешев е излъгал нешо за семейството се, е прекалил. И от това ще му падне авторитетът. Навсякъде и в моите очи.
Вие изобщо разсъждавате ли като зрели хора ? Каква лъжа ? Човек когато е имал атентат веднага се сеща за семейството си дали е в безопасност. Няма никаква връзка с това дали са в колата. Където и да са. Гешев нормално каза че първата му мисъл е било за семейството му (вкъщи, на работа, където и да са били). Нищо нередно странно или лъжливо не намирам в това да се притеснил за семейството си дали е в безопасност.
"Продължавам да смятам, че България е правова държава и затова не ми е ясно, как представител на законодателната власт, може да иска оставката на магистрат от независимата съдебна власт"
Той продължава да смята, че.... а аз започвам да търся закон където е написано кой кому има право да иска отстаската. Това трябва да е нещо като таблица където във вертикална колона да са написани отставко-искащите а по хоризонтала написани отставко-даващите
Винаги имаме не само едно наум когато става въпрос за Гешев и тия около него.
Медведев, Дмитрий Анатольевич, очевАдно е решил след време като го съди международния трибунал в Хага да се обяви за НЕВМЕНЯЕМ, и затова в момента дрънка такива безумици, подготвя си защитата.
Ако успееш малко да помислиш, сам ще се сетиш, че някакво мижаво прокурорче от от някаква България няма никакъв шанс да бъде поканено на молитвената закуска при президента на САЩ. Човек трябва да е пълен идиот, за да повярва на това! Още повече, че Каскетът е потенциален бенефициент на санкции по закона "Магнитски". Точно поради това Каскетът е бил там, но на друга "закуска", някаква лобиска или нещо подобно, за да се спаси от Магнитски. Хайде, хаирлия да е, догодина и чистачката на тоалетните в прокуратурата на молитвената закуска при прзидента на САЩ!
Нямам такъв дворец, не е кичозен и мебелите в него са красиви!!!
Да видим какво ще стане с другото твърдение че щял да умре ако не бил сменил колата!
Медведев, Дмитрий Анатольевич, очевАдно е решил след време като го съди международния трибунал в Хага да се обяви за НЕВМЕНЯЕМ, и затова в момента дрънка такива безумици, подготвя си защитата.
Смешко, това, че на монитора е изписано, не означава, че присъстващите в помещението са на същото събитие, а че мониторът предава събитието.
Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutem
Ако "атентатът" срещу Гешев беше извършен от: Мафията – Истински кратер, истински тротил, колата на скрап, а от Гешев само каскетът е останал. ГЕРБ – Дават поръчката за атентата на свързана фирма, тя краде половината от тротила, а другата половина е с изтекъл срок и с 7см по-малко, гръмват 10 мин след като Гешев е минал, шофьорът се връща за да си вземе откоски за спомен, виновен е Кольо клошарът. ППДБ – Ще помолят шофьорът да спре и да уморят Гешев от скука с разговори за съдебна реформа. БСП – "Тоя тротил въобще не е произведен в България, а е изнесен за трети страни", казва Корни и отива на мото събор заедно с Маяма. ДПС – Взрив няма, платено е на жителите на Ярема под строй да говорят пред камерата...не мозе да бъдзе. ИТН – Разбрали са се с Гешев да има атентат, ама после се отказали от думата си, Балабанов със запис как Гешев триумфално се самовзривява. Възраждане – Бомба не избухва, фитилът е къс!!!
Мутрите от 90-те поеха открито държавата, а ние ги последвахме. Sapienti Sat
Е , да де. Ама ако се забавят да дадат отговор , що си мълчат , крият нещо , ако отговорят нещо неуточнено - що лъжат . То и тези които отговарят са били притеснени за живота си . Не е шега работа , бомба срещу главния Прокурор .
".......покойния вече контрабандист Косьо Самоковеца, срещу когото лично съм водил досъдебни производства....."
Боре, точно това не трябваше да го казваш когато се биеш в гърдите какъв голям професионалист си.
Защото тези ти досъдебни производства стигнаха до под кривата круша. С помощта на финикийските знаци, които ти шареше Косьо Самоковеца (той лично се хвалеше, че не му излизало скъпо) той никога не беше осъден и си отиде толкова невинен, колкото в момента невинен е да кажем Делян Пеевски.
Затова медиите, които обслужват прокурора нямат позволени коментари под информациите си, за да не може да си проличи колко читателите не са съгласни с написаното. А тези медии са десетки и всички те нямат коментарна част. Единствено един много употребяван портал има коментари, но когато се спомене за инцидента всичко се изтрива. Нали все пак не може да не сме послушни на дълбоката държава и нейния прокурор
Къде? Опс, пардон, а матерния ти - Куда? На тАлавизора ли? Да те светна, тАлавизори има по целия свят. Тва, че се е виждал с тримата путиноиди от ГОП и се е молил да не го намагнитват нищо не значи
Три дни след инцидента началникът на следствието и заместник главен прокурор все още не знае кои са участниците. Бил прочел, бил чул, бил се подвел... Тоя е пълен неграмотник и смотаняк.
Това участие обаче може да се сведе и само до онлайн наблюдение на приветствието на американския президент Джо Байдън, тъй като форматът на закуската от тази година е променен, а кръгът на гостите - стеснен, съобщават редица американски издания, сред които и Washington Post. ..... Международната фондация планира да проведе отделно събитие едновременно с молитвената закуска, наречено "Събирането". Събитието изглежда прилича на по-стари версии на молитвената закуска, като присъстващите ще наблюдават Националната молитвена закуска чрез видео като част от двудневен конгрес. За този конгрес организаторите очакват "значително международно участие".
Е на това второто е Гешев.
Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutem
Шайката трябва спешно да измисли дъвка за дебилите, щото "атентатът" се оказа миризлива руска партенка.
#ТУК НЕ Е МОСКВА!
🇺🇦* ПКП-Прекрасна Кърджалийска Принцеса. Политкоректна формулировка на думи на министър председателя за председателя на Народното събрание🇺🇦
То и това беше ясно, но защо не излезе каскета с официално изявление?! ================ Чака да му засъхне изцапания памперс и се ослушва като пръднал заек в люцерна...
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Едно наум: Началникът на следствието бил подведен от думите на Гешев за семейството му ---------------------------------------------------------------------------------------------------
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Много са! Специално в следствие и прокуратура, ако не си тъп като галош, не можеш да се вредиш! Онази прокурорка с хакнатите пръскачки не е по-умна от Сарафов! А и Ясен Тодоров е рядко тъп!
В България е обратно. Първо се прави пресконференция, обичайно със Сийка. Тя изговорва планина от глупости и след това започва опровергаването им. Следствие може и да не се води, а понякога се води но само по документи. Важна е пушилката пред медиите.
По-важно е друго: "създава приятелства в интерес на семейството на демократичните държави".
Ясно става. Некой е преиначил "семейството" до абсурд: демократични държави в автомобил.
До коментар [#41] от "dofftora": До коментар [#37] от "Norman Granz": Перко, ето го със снимка от молитвената закуска. Виждаш ли какво пише зад него или ти трябват очила ?
До коментар [#3] от "dofftora":В най-положителната интерпретация, гл. прокурор, оная прокурорка с пръскачките, Сарафов и други такива официални лица правят изказвания без много много да му мислят, все едно са някакви лелки пред блока, а не разследващи и чули-недочули плещят глупости. Което също е доста лошо, дори да няма умисъл
да бъдат опетнени от лице, добре известно ми в професионален аспект от близките си връзки с покойния вече контрабандист Косьо Самоковеца, срещу когото лично съм водил досъдебни производства.
hehe точно!
06-20 Р.Радев: Смущаващо е, че Божков звучи по-убедително от неговите обвинители .............................
01 - 21 Г.Атанасов: Нямам нито една забележка към Радев .......................... .................................................................
10-21 К.Петков: Ако управлява коалиция с ДПС, излизам на протест ...........................................................................
09-21 К.Петков: С две ръце гласувам за президента Радев ...................................................................................................
10-21 К.Петков: Ние от "Продължаваме промяната“ много харесваме Бойко Рашков ...................................
01- 22 Радан: Но днес просто трябва да свалим шапка на Радев .....................................................................................
03-22 Б.Рашков: Божков няма да откаже да даде показания, че е бил изнудван ..................................................
03-23 К.Петков: За мен е просто умопомрачаващо ..............................................................................................................
................................ как прокуратурата дори не образува производство заради изнесеното от Божков
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
[ С̲Н̲И̲М̲К̲И̲ ]
Рейтинг: 991 НеутралноЕдин човек ползва ли "Междувпрочем", му е.. м....
cto591144385
Рейтинг: 2569 НеутралноТо и това беше ясно, но защо не излезе каскета с официално изявление?!
Единия недочул, другия пък чул каквото му се искало да чуе...
Цялата ситуация стана смешна особено след снимките от "инцидента".
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
tulup
Рейтинг: 1546 ВеселоА работата на следствието не е ли да установи първо абсолютно всичко, което може да бъде потвърдено на 100% и после да говори?
Не ме търсете преди обядrumen_s
Рейтинг: 2315 НеутралноБрей какъв голям професионалист бил. И защо излезе палячо лапни-шаран? Ако този ръководи "следствието", то смятай какви са надолу по веригата. То си личи и по "резултатите" им де, няма нито едно корумпе осъдено (като изключим цирка с Иванчева).
Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)ruse_island
Рейтинг: 1009 Неутрално"Продължавам да смятам, че България е правова държава и затова не ми е ясно, как представител на законодателната власт, може да иска оставката на магистрат от независимата съдебна власт, тъй като обратното не си го позволява никой мой колега."
Законодателната власт/депутати/ у нас е една от най-представителните, най-малкото защото тях българите сме ги избирали, а този шеф на следствие - не.
И това, че съдебната власт е независима от хората, не е изобщо причина да смятаме, че е независима по принцип. Даже напротив.
Таралеж
Рейтинг: 2557 Неутралнопрофесионално име и репутация, изграждани съвестно и почтено в продължение на 28 години
🙈🙈🙈🙈
Леле мале!!!
28 години на добро следствие и прокуратура?
Лееееле!
Doge
Рейтинг: 679 НеутралноUvtest, лехчевския и останалите от фракцията ГЕРБ - идиоти, какво имат да кажат сега?
Слава Україні!arrogantbastard
Рейтинг: 47 НеутралноИ сега ако има неразбрали защо няма нито един осъден за корупция в България. Ами то с тези доверчиви следователи и прокурори дето лесно се подвеждат как да стане?
Ain't no thing like me, except me!rumen_s
Рейтинг: 2315 НеутралноЩе се крият в миша дупка, ГРОБ-аджийските им дивотии пак цъфнаха бързо-бързо. А някак си не върви да се хвалиш, че се прехласваш по тъпи мутро-пожарникари и милиционери. Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)
vassilun
Рейтинг: 5247 НеутралноМилиционери! Това е точното определение за следствие и прокуратура! След 12 години управление на една крадлива мутра, държавата има нужда от рестарт!
kmat
Рейтинг: 1391 НеутралноНещастници!
Владимир
Рейтинг: 271 НеутралноГешефтурника направи постановка от селски вечеринки с две пиратки гръмнали в храсталака....А Сарафчето ПРЪВ каза, че семейство ГЕШешефтурови са били в джипа!!!! Сега Сарафчето се излетна като чамова дъска, също като Бай СУДЖУК!!! Сарафчо и Гешефтурника- УВО 23!!!
Шакир Зулов
Рейтинг: 2114 ЛюбопитноБългерия нема са опраи докат не сменим Гешев с един добър прокурор от Добрите сили!😎🐵🥳🤡👍
Много съм прост442
Рейтинг: 1655 НеутралноСтига бе. Просто сте толкова зле, че ... .
Шакир Зулов
Рейтинг: 2114 ЛюбопитноМоже би Танас Атанасов?🙉🐵🤡🐵🙉 Много съм прост
Hawaii
Рейтинг: 5453 НеутралноЕдно наум: Началникът на следствието бил подведен от думите на Гешев за семейството му
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Преведено на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК:
"ГЕШЕВ МЕ ИЗЛЪГА - МЕН И ВСИЧКИ БЪЛГАРИ...."
Каква е тази "държава" в която Главният прокурор
ЛЪЖЕ И ОТ ТОВА НЯМА ПОСЛЕДСТВИЯ НИКАКВИ ?!?!?!!?
Прост ГЕРБав в коалиция с израждане и ДПеефскиС
Рейтинг: 736 НеутралноНачалникът на следствоето към Главния Каскет:
От проста СИКаджийска МУТРА , през "Вие сте прости и аз съм прост " до Има Такива Наглеци - открийте разликите?- Шефе, аз са прая на луд, ма вий са прйти по-добре!
Каскета:
- Ей, т'ва от къде си го чул, а?!
Един вампир броди из Европа
Рейтинг: 3032 НеутралноМи то на него професионализмът му е изписан на благородната физиономия.
Демокрацията е най-големият враг на планетата (https://foreignpolicy.com/2019/07/20/democracy-is-the-planets-biggest-enemy-climate-change/)Прост ГЕРБав в коалиция с израждане и ДПеефскиС
Рейтинг: 736 НеутралноЕйм ний простите Гербави и вождът ни сътрудникът (Мутрата) в СИК нема да допуснем и косъм да падне от плешивата глава на каскета.
Щото КОЙ, КОЙ ще ни защитава чекмеджетата, а?
КОЙ ще ни изпира ....
КОЙ ще ни успокоява.
Сътрудникът в СИК, (ака МУТРАТА) нали за това си го избра!
От проста СИКаджийска МУТРА , през "Вие сте прости и аз съм прост " до Има Такива Наглеци - открийте разликите?
osando
Рейтинг: 2041 Неутрално..................егаси му и теснио спецялиз де е тоя, сарафовия (лихваров)
Подпис: (не се чете)оно гъзо му плющи на ветъро кат'попски ръкаф...ъ-ъ
star bastun
Рейтинг: 1855 НеутралноСлучката започва да става леко комична.
Илиян Славчев
Рейтинг: 2304 НеутралноДе така да я караха и неговите колеги по-надолу!
Шакир Зулов
Рейтинг: 2114 Любопитно+++++++++++
Тека е,напрао криминално парапетна мистерия.😎🐵🥳🤡👍 Много съм прост
yavooor
Рейтинг: 1238 Неутрално...лице, добре известно ми в професионален аспект от близките си връзки с покойния вече контрабандист Косьо Самоковеца
И едно компроматче за гарнитура.
Не само Гешев, всички трябва да се изметат.
Прост ГЕРБав в коалиция с израждане и ДПеефскиС
Рейтинг: 736 ВеселоМи ква държава?
Такава, дето една проста МУТРА, с подкрепата на ченгета то рашистките служби (ДС с пееффски в средата) и комунисти (късопишкови копейки, дебели лелки ниуновки и т.н.) върти на пръста си всички.
НАШ'ТА - на Гербавите комунисти "държава", ака кочината!!
От проста СИКаджийска МУТРА , през "Вие сте прости и аз съм прост " до Има Такива Наглеци - открийте разликите?
osando
Рейтинг: 2041 Неутралнопа и го били "подвели"..................хъхъхъ
Подпис: (не се чете)............................ми да заведе дело за обида на професионална основа
или барем за лъжесвидетелство на плешако
БОНГО
Рейтинг: 2381 НеутралноОт извинението излиза, че зам. главният прокурор и началник на следствието Сарафов се е информирал от новинарски сайтове за случая и е възпроизвеждал материали от тях. Ерго или той е следвал една наложена от самия Гешев линия на дезинформация или имаме случай на вопиющ непрофесионализъм.
Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutemИ не - в интрвюто от 2 май, нито той, нито сетне русата му колежка Сийка коригираха невярно подадената от самата прокуратура (Гешев и Сарафов) информация за семейството на Гешев, а отказаха коментар с нелепия архумент, че се касаело за лично пространство. Т.е. и на другия ден прокуратурата не е отговаряла коректно, а глухо е поддържала линията на дезинформация.
True Detective
Рейтинг: 500 НеутралноТоя излъгал най-нагло и после никой нямал право да му иска оставката...Тия хора в прокуратурата къде се намират и какво си въобразяват, че не дължат никому в старна обяснения и оставки?
Оставката има право да му иска всеки, когато явно е излъгал и подвел обществато с цел очевидно да играе нечия игра по сценарий.
След като обществото ти няма доверие, най-логичното е народните представители, избарни от народа, да ти поискат оставката. И ти дапси я подадеш, а не да чакаш, да ти я поискат...Не виждам никаква реакция и от съдебния съвет, от същите боклуци като този лъжец...
ь
Рейтинг: 1550 Неутрално"Тесен" ... умствено. Освен "къси", вече и "тесни" си имаме. То бива слагачество на каскетя, ама тоя се оля.
простотията ходи по хората, затова обичам животните ...Цъкам само "+" ... но не на всеки!tulup
Рейтинг: 1546 НеутралноДо коментар [#3] от "dofftora":
Не ме търсете преди обядВ най-положителната интерпретация, гл. прокурор, оная прокурорка с пръскачките, Сарафов и други такива официални лица правят изказвания без много много да му мислят, все едно са някакви лелки пред блока, а не разследващи и чули-недочули плещят глупости. Което също е доста лошо, дори да няма умисъл
makemydayy
Рейтинг: 1164 НеутралноСарафов е пословично глупавичък.
Простено му е да бъде подведен,заблуден,избудалкан.
Той за това е сложен на поста,за да могат мафиотите-милиционери да си въртят игрите необезпокоявани...
Фюриозо
Рейтинг: 404 НеутралноЗначи и 4-5 метровия огнен стълб е бил пламъче на запалката на някой.
Друго какво още имаше в лъжите му, че забравих.
quatro_4x3
Рейтинг: 1727 НеутралноА защо Гешев не го опроверга, а също и другите, които казваха и пишеха, и не обяви, че не е бил със семейството си в колата???
Нямам такъв дворец, не е кичозен и мебелите в него са красиви!!!По тоя начин Гешев е лъжецът! Когато се усети няколко дни по-късно, че това ще стане известно и започнаха да обясняват как станала грешка. През това време Гешев не е знаел, че не е бил със семейството си???
Тоя случай Е инсценировка.
Да видим сега след колко време ще обявят, че това е била тренировка на НСО. Или нещо такова. От запад гледат с лошо на каскета и се опитва да се изкара жертва на жертвите си.
hodounski
Рейтинг: 3338 ВеселоНай накрая ,ще се окаже ,че Гешев и Сарафов са празнували 1 май с пиратки
Gancho Ganev
Рейтинг: 170 НеутралноСамо лакърдий и тъпотий до тука, търсят ли виновните, има ли заподозряни или още никой не ги търси, мале, мале и обикновения гражданин който им плаща заплатите ще чака от такива закрила.
Norman Granz
Рейтинг: 4220 НеутралноДо коментар [#34] от "quatro_4x3":
НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ОТГОВАРЯМ НА ВСЕКИ ИДИОТ.“А защо Гешев не го опроверга, а също и другите, които казваха и пишеха, и не обяви, че не е бил със семейството си в колата???”
А защо Гешев не опроверга парцали като Труд, Блиц, Галерия и пр., когато разпространяваха селяндурската партенка, че бил ПОКАНЕН на “молитвена закуска” с Байдън?!
Сийка Милева пуска партенки до слугинските медии, те ги тиражират, после като лъсне истината - Каскетя: Аа, сакън, не съм казвал такова нещо.
Само дето сос коджа ми ти Ясен Тодоров призоваваше, почги разреван, скептиците да седнат КАТО ГЕШЕВ с жените и децата си в семейния автомобил и да детонират отдолу 3 кила TNT.
Когато Сарафов твърди “Срещу главния прокурор И СЕМЕЙСТВОТО МУ бе извършен атентат, оцеляха на косъм”, а Гешев допълва “Децата много се уплашиха” - това е УМИШЛЕНО ПОДВЕЖДАНЕ.
quatro_4x3
Рейтинг: 1727 НеутралноДо коментар [#36] от "Gancho Ganev":
Нямам такъв дворец, не е кичозен и мебелите в него са красиви!!!"тъпотий"
Така е в множествено число... но на руски. Кажи на Пригожин да ми даде някоя рубла за това, че те ограмотявам.
volarok
Рейтинг: 1911 Неутрално"Държа да подчертая, че няма да изляза на калния политически терен - аз съм тесен професионалист.."
_____________
Иска да каже, че още не е обезчестен политически. Той и началникът му не беше, ама ей го на, вече се изживява, като де факто политик.
БОНГО
Рейтинг: 2381 НеутралноВай, вай ...И дъртата .... мадам, Валерия Велева излязла с позиция за ограничаване на щетите:
Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutemhttps://epicenter.bg/article/Valeriya-Veleva--Koy-i-zashto-manupulira-po-temata-za--quot-atentata-sreshtu-Geshev-quot-/315074/11/0
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Шакир Зулов
Рейтинг: 2114 ЛюбопитноДо коментар [#37] от "Norman Granz":
Много съм простМоже би когато Гешев казва ,че децата мноо са се уплашили,той визира "Децата на капитан Грант"?🙉🐷🤡🐷🙉
Norman Granz
Рейтинг: 4220 НеутралноДо коментар [#40] от "БОНГО":
НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ОТГОВАРЯМ НА ВСЕКИ ИДИОТ.Плъховете напускат потъващия каскет. 😎
Този път Гешев окончателно се превърна от asset в liability за собствениците си и вероятно ще бъде бракуван.
Моа Преател Тайпи
Рейтинг: 1272 Неутралнобоклуци-ГЕРБ
яж бахур...Костадин Иванов
Рейтинг: 3786 НеутралноДо коментар [#3] от "dofftora":
Еретик"Лек гаф, чудо голямо. Очевидно че Гешев се е притеснил за семейството си дали е в безопасност, но се е изтълкувало че те са били в колата. И оттук вече големи драми мале мале, чак комунистите от ДБ искат оставка"
==================
Макар да не харесвам КиК, ако Гешев е излъгал нешо за семейството се, е прекалил.
И от това ще му падне авторитетът.
Навсякъде и в моите очи.
dofftora
Рейтинг: 228 НеутралноДо коментар [#45] от "Костадин Иванов":
Вие изобщо разсъждавате ли като зрели хора ? Каква лъжа ? Човек когато е имал атентат веднага се сеща за семейството си дали е в безопасност. Няма никаква връзка с това дали са в колата. Където и да са. Гешев нормално каза че първата му мисъл е било за семейството му (вкъщи, на работа, където и да са били). Нищо нередно странно или лъжливо не намирам в това да се притеснил за семейството си дали е в безопасност.
LudLustrator
Рейтинг: 1290 НеутралноХвани каскета на Гешев и удари Сарафов!!!
ThePal
Рейтинг: 556 НеутралноГешев и Сарафов да..........
Ей тия ще ни............м@йк@та !
https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/344807086_196005209961536_2780031255575762796_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=HfYpw1knTeoAX-EEfg1&_nc_ht=scontent-otp1-1.xx&oh=00_AfCeWJz4TCVZLD5KCDVwAhKL7sNC_wIvTjul7zx68805EA&oe=6459A844
Костадин Иванов
Рейтинг: 3786 НеутралноСТЕ?
Че ти какво търсиш тук, дето нямаш общо с нас?
Къш! Ние ще се оправим. Еретик
Иван K
Рейтинг: 2472 Весело"Продължавам да смятам, че България е правова държава и затова не ми е ясно, как представител на законодателната власт, може да иска оставката на магистрат от независимата съдебна власт"
подписТой продължава да смята, че.... а аз започвам да търся закон където е написано кой кому има право да иска отстаската. Това трябва да е нещо като таблица където във вертикална колона да са написани отставко-искащите а по хоризонтала написани отставко-даващите
До руските мекерета
Рейтинг: 1658 НеутралноДо коментар [#42] от "Шарл Атани":
По-скоро тези на лейтенант Шмидт.
Изо Дзадзе
Рейтинг: 2028 НеутралноВинаги имаме не само едно наум когато става въпрос за Гешев и тия около него.
Медведев, Дмитрий Анатольевич, очевАдно е решил след време като го съди международния трибунал в Хага да се обяви за НЕВМЕНЯЕМ, и затова в момента дрънка такива безумици, подготвя си защитата.quatro_4x3
Рейтинг: 1727 НеутралноАко успееш малко да помислиш, сам ще се сетиш, че някакво мижаво прокурорче от от някаква България няма никакъв шанс да бъде поканено на молитвената закуска при президента на САЩ. Човек трябва да е пълен идиот, за да повярва на това! Още повече, че Каскетът е потенциален бенефициент на санкции по закона "Магнитски". Точно поради това Каскетът е бил там, но на друга "закуска", някаква лобиска или нещо подобно, за да се спаси от Магнитски.
Хайде, хаирлия да е, догодина и чистачката на тоалетните в прокуратурата на молитвената закуска при прзидента на САЩ! Нямам такъв дворец, не е кичозен и мебелите в него са красиви!!!
Изо Дзадзе
Рейтинг: 2028 НеутралноДа видим какво ще стане с другото твърдение че щял да умре ако не бил сменил колата!
Медведев, Дмитрий Анатольевич, очевАдно е решил след време като го съди международния трибунал в Хага да се обяви за НЕВМЕНЯЕМ, и затова в момента дрънка такива безумици, подготвя си защитата.БОНГО
Рейтинг: 2381 НеутралноСмешко, това, че на монитора е изписано, не означава, че присъстващите в помещението са на същото събитие, а че мониторът предава събитието. Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutem
danvan
Рейтинг: 1297 ВеселоПриказката за лъжливото каскетче ...
Мутрите от 90-те поеха открито държавата, а ние ги последвахме. Sapienti Satdanvan
Рейтинг: 1297 НеутралноАко "атентатът" срещу Гешев беше извършен от:
Мутрите от 90-те поеха открито държавата, а ние ги последвахме. Sapienti SatМафията – Истински кратер, истински тротил, колата на скрап, а от Гешев само каскетът е останал.
ГЕРБ – Дават поръчката за атентата на свързана фирма, тя краде половината от тротила, а другата половина е с изтекъл срок и с 7см по-малко, гръмват 10 мин след като Гешев е минал, шофьорът се връща за да си вземе откоски за спомен, виновен е Кольо клошарът.
ППДБ – Ще помолят шофьорът да спре и да уморят Гешев от скука с разговори за съдебна реформа.
БСП – "Тоя тротил въобще не е произведен в България, а е изнесен за трети страни", казва Корни и отива на мото събор заедно с Маяма.
ДПС – Взрив няма, платено е на жителите на Ярема под строй да говорят пред камерата...не мозе да бъдзе.
ИТН – Разбрали са се с Гешев да има атентат, ама после се отказали от думата си, Балабанов със запис как Гешев триумфално се самовзривява.
Възраждане – Бомба не избухва, фитилът е къс!!!
oua58686497
Рейтинг: 648 НеутралноЕ , да де.
Ама ако се забавят да дадат отговор , що си мълчат , крият нещо , ако отговорят нещо неуточнено - що лъжат .
То и тези които отговарят са били притеснени за живота си .
Не е шега работа , бомба срещу главния Прокурор .
Един препатил
Рейтинг: 2579 Неутрално".......покойния вече контрабандист Косьо Самоковеца, срещу когото лично съм водил досъдебни производства....."
Боре, точно това не трябваше да го казваш когато се биеш в гърдите какъв голям професионалист си.
Защото тези ти досъдебни производства стигнаха до под кривата круша. С помощта на финикийските знаци, които ти шареше Косьо Самоковеца (той лично се хвалеше, че не му излизало скъпо) той никога не беше осъден и си отиде толкова невинен, колкото в момента невинен е да кажем Делян Пеевски.
Norman Granz
Рейтинг: 4220 НеутралноДо коментар [#55] от "БОНГО":
НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ОТГОВАРЯМ НА ВСЕКИ ИДИОТ.“Смешко, това, че на монитора е изписано, не означава…”
Що изобщо се занимаваш с тоя луд?!
Той сега набира скорост, до утре към обяд ще е изписал 400 коментара с глупости, все по-несвързани според нивото му на интоксикация…
хм
Рейтинг: 1791 Неутралнотея тулупи от толкова комуникация помежду си съвсем забравиха, че не всички българи сме зависими от шайката гербави с по два грама мозАк!
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
xox35586796
Рейтинг: 197 НеутралноЗатова медиите, които обслужват прокурора нямат позволени коментари под информациите си, за да не може да си проличи колко читателите не са съгласни с написаното. А тези медии са десетки и всички те нямат коментарна част. Единствено един много употребяван портал има коментари, но когато се спомене за инцидента всичко се изтрива. Нали все пак не може да не сме послушни на дълбоката държава и нейния прокурор
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
quatro_4x3
Рейтинг: 1727 НеутралноДа си спомним как Бойко плачеше, че е поръчан от Доган. Нищо ново под Слънцето!!!
Нямам такъв дворец, не е кичозен и мебелите в него са красиви!!!quatro_4x3
Рейтинг: 1727 НеутралноЕдин от двама ни е кьорав, но не съм аз. Нямам такъв дворец, не е кичозен и мебелите в него са красиви!!!
ТимурБезКомандаПродаващКодове
Рейтинг: 214 ВеселоКъде? Опс, пардон, а матерния ти - Куда?
На тАлавизора ли? Да те светна, тАлавизори има по целия свят. Тва, че се е виждал с тримата путиноиди от ГОП и се е молил да не го намагнитват нищо не значи
Бат Димо
Рейтинг: 481 НеутралноТри дни след инцидента началникът на следствието и заместник главен прокурор все още не знае кои са участниците. Бил прочел, бил чул, бил се подвел... Тоя е пълен неграмотник и смотаняк.
БОНГО
Рейтинг: 2381 НеутралноХодил съм на десетки конфренции и и знам къде се поставят мониторите.
По въпроса за "участието" на Гешев в молитвената закуска:
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/geshev-e-sasht-no-mozhe-da-gleda-molitvenata-zakuska-samo-na-video
Това участие обаче може да се сведе и само до онлайн наблюдение на приветствието на американския президент Джо Байдън, тъй като форматът на закуската от тази година е променен, а кръгът на гостите - стеснен, съобщават редица американски издания, сред които и Washington Post.
.....
Международната фондация планира да проведе отделно събитие едновременно с молитвената закуска, наречено "Събирането". Събитието изглежда прилича на по-стари версии на молитвената закуска, като присъстващите ще наблюдават Националната молитвена закуска чрез видео като част от двудневен конгрес. За този конгрес организаторите очакват "значително международно участие".
Е на това второто е Гешев. Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutem
Николай Колев
Рейтинг: 3164 НеутралноШайката трябва спешно да измисли дъвка за дебилите, щото "атентатът" се оказа миризлива руска партенка.
#ТУК НЕ Е МОСКВА! 🇺🇦* ПКП-Прекрасна Кърджалийска Принцеса. Политкоректна формулировка на думи на министър председателя за председателя на Народното събрание🇺🇦Моа Преател Тайпи
Рейтинг: 1272 Неутралнонабарах един от троловете на боклуци-ГЕРБ
яж бахур...asen asenov
@Asko.Razgrad
https://www.youtube.com/channel/UCidC4vk5zSwSjS8XMt0M2TQ
:)
quatro_4x3
Рейтинг: 1727 НеутралноДо коментар [#68] от "Бат Димо": "Тоя е пълен неграмотник и смотаняк."
Нямам такъв дворец, не е кичозен и мебелите в него са красиви!!!Точно такъв е нужен. Смотаняците са послушни. Умните са непокорни.
osando
Рейтинг: 2041 Неутралноподведения баламурник сарафоф..... очаквам остаФката ти...........дебил!
Подпис: (не се чете)****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
dofftora
Рейтинг: 228 НеутралноИ телевизорите са точно същите 🤣😂
osando
Рейтинг: 2041 Неутралнотайпито, ела'а те гърбим у WOT-а............. ;)
те загреем за парадо...хъхъ Подпис: (не се чете)
BGman
Рейтинг: 1404 ВеселоДо коментар [#2] от "cto591144385":
То и това беше ясно, но защо не излезе каскета с официално изявление?!
================
Чака да му засъхне изцапания памперс и се ослушва като пръднал заек в люцерна...
osando
Рейтинг: 2041 Неутралнохехехе.................неква тур-агенция прай'кинти от севъзможни шарани
..........................да'ем и тъпите му ушанки! Подпис: (не се чете)
Johnnie Glupavia
Рейтинг: 181 Неутрално1000 долара кеш давам на всеки, който ме запознае с по-тъп човек от сарафов.
Слава Українi! Героям слава! Съд и затвор за колаборациониста Румен Радев!Vesselin Velkov
Рейтинг: 1267 НеутралноИма, има... Герберските тролове тук... Недей дава 1000 лева, ще се охарчиш много.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
BGman
Рейтинг: 1404 ВеселоДо коментар [#79] от "Johnnie Glupavia":
Гешев...само, че няма как да те запозная щото и аз не го познавам...на лични ще ти пратя банковата си сметка...
dnevnikar
Рейтинг: 4526 НеутралноUNITED EU UNION
Правилно сте разбрали.
Началник бил подведен от шефа си.
Затова къде да се оплаче... къде ли... къде.
Сетил се.
Викнал на помощ Световната Полиция Интерпол.
До коментар [#17] от "Hawaii":
Едно наум: Началникът на следствието бил подведен от думите на Гешев за семейството му
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Преведено на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК:
"ГЕШЕВ МЕ ИЗЛЪГА - МЕН И ВСИЧКИ БЪЛГАРИ...."
vassilun
Рейтинг: 5247 НеутралноПоне две лъжливи каскетчета! Гешев и Сарафов! Ако се добави и русата Сийка, стават три!
Johnnie Glupavia
Рейтинг: 181 НеутралноДо коментар [#82] от "BGman":
Слава Українi! Героям слава! Съд и затвор за колаборациониста Румен Радев!Не е по-тъп от Борето. Виж, че не се обажда сега, а на оня всяка дума му е колосален гаф.
ТимурБезКомандаПродаващКодове
Рейтинг: 214 ВеселоДо коментар [#82] от "BGman":
Спорно е кой е по-тъп между двама завършили милиционерското
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
osando
Рейтинг: 2041 Неутрално.....батенце, земи си чувала, де есенес си носиш зеле, напълни го със "зелено", ма да са стотачки и утре те чакам на МОЧА...хъхъ
......................че те обръндзам до голо (дупе).................... )))) Подпис: (не се чете)
Norman Granz
Рейтинг: 4220 НеутралноДо коментар [#79] от "Johnnie Glupavia":
НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ОТГОВАРЯМ НА ВСЕКИ ИДИОТ.“1000 долара кеш давам на всеки, който ме запознае с по-тъп човек от сарафов.”
Е, със сигурност има сред населението като цяло, но на висша държавна длъжност той определено е най-големият тъпанар, за когото лично аз се сещам.
Но Гешев не е много назад в класацията. 😆
vassilun
Рейтинг: 5247 НеутралноМного са! Специално в следствие и прокуратура, ако не си тъп като галош, не можеш да се вредиш! Онази прокурорка с хакнатите пръскачки не е по-умна от Сарафов! А и Ясен Тодоров е рядко тъп!
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
ТимурБезКомандаПродаващКодове
Рейтинг: 214 ВеселоДо коментар [#91] от "dofftora":
Да позная коя? Сийка? Кой беше с 1000$? Давай ги, ше те запозная с дофтура
Uprsport
Рейтинг: 2676 НеутралноВ България е обратно. Първо се прави пресконференция, обичайно със Сийка. Тя изговорва планина от глупости и след това започва опровергаването им. Следствие може и да не се води, а понякога се води но само по документи. Важна е пушилката пред медиите.
Моа Преател Тайпи
Рейтинг: 1272 НеутралноДо коментар [#41] от "dofftora":
яж бахур...дебил
говненца-ГЕРБ
dnevnikar
Рейтинг: 4526 НеутралноВИИ Маркс имени В.И.Ленина
Прав ли закусвал?...
По-важно е друго:
"създава приятелства в интерес на семейството
на демократичните държави".
Ясно става.
Некой е преиначил "семейството" до абсурд:
демократични държави в автомобил.
До коментар [#41] от "dofftora":
До коментар [#37] от "Norman Granz":
Перко, ето го със снимка от молитвената закуска. Виждаш ли какво пише зад него или ти трябват очила ?
https://bntnews.bg/news/ivan-geshev-ot-vashington-nacionalnata-molitvena-zakuska-sazdava-priyatelstva-v-interes-na-semeistvoto-na-demokratichnite-da-1222354news.html
"Началникът на следствието бил подведен от думите на
Гешев за семейството му"
vassilun
Рейтинг: 5247 НеутралноДо коментар [#93] от "Uprsport":
"Първо се прави пресконференция, обичайно със Сийка."
Някой беше казал: В нормалните страни прокуратура и следствие говорят пред съда, а в България - пред медиите!
osando
Рейтинг: 2041 Неутралноето и сийка с малката саксийка.........отгоре цветенца, па отдоле - лайненца!
Подпис: (не се чете)хъхъхъ.......................
Uprsport
Рейтинг: 2676 НеутралноАми ако са само изказвания е добре. Защото има някои като Франтишек дето бият и деца.
Прокопсало Парвеню
Рейтинг: 2140 Неутралнода бъдат опетнени от лице, добре известно ми в професионален аспект от близките си връзки с покойния вече контрабандист Косьо Самоковеца, срещу когото лично съм водил досъдебни производства.
06-20 Р.Радев: Смущаващо е, че Божков звучи по-убедително от неговите обвинители ............................. 01 - 21 Г.Атанасов: Нямам нито една забележка към Радев .......................... ................................................................. 10-21 К.Петков: Ако управлява коалиция с ДПС, излизам на протест ........................................................................... 09-21 К.Петков: С две ръце гласувам за президента Радев ................................................................................................... 10-21 К.Петков: Ние от "Продължаваме промяната“ много харесваме Бойко Рашков ................................... 01- 22 Радан: Но днес просто трябва да свалим шапка на Радев ..................................................................................... 03-22 Б.Рашков: Божков няма да откаже да даде показания, че е бил изнудван .................................................. 03-23 К.Петков: За мен е просто умопомрачаващо .............................................................................................................. ................................ как прокуратурата дори не образува производство заради изнесеното от Божковhehe точно!
gl_avatar
Рейтинг: 2026 НеутралноМутро, вън!