"Договорихме с колегите от строителната камара и с колегите от минно-геоложката камара възможността в рамките на техните концесионни обекти, както и в рамките на строежите първа, втора и трета категория да могат да бъдат извършвани зареждания на техниката, " Това как го договорихме без да изменяте закона - намерихте вратичка или просто се разбрахте да не се спазва?
Все коват закони и все са лобистки. Защо законите ни в даден момент се оказват неадекватни и непригодни? Ами защото винаги се приемат под натиск на определени лобита, без да се имат предвид интересите на обществото.
Задръжте Златев, сложете уреди за отчитане на вноса и продажбата на гориво, и ще разберете на какво се казва осветяване на сивата икономика в бизнеса! Останалото са активни мероприятия за прикриване на основния източник на злините за България.
До коментар [#5] от "авторът": Разбира се, става дума за уреди за отчитане на входа и изхода на горивото "в" и "от" Лукойл - компанията, която плаща по-малко данъци от една детска учителка.
ТОЯ ВАЛЬО ЗЛАТЕВ,КОАЙТО НЕ Е ПЛАЩАЛ И СТОТИНКА ДАНЪК ПЕЧАЛБА ОТ ДЕСЕТ ГОДИНИ СЕ ЗАГРИЖИЛ ЗА ПРИХОДИТЕ НА ДЪРЖАВАТА.!!!!??##??? НАДЯВАМ СЕ,ЧЕ БОКО ГО Е ЗАРИТАЛ ПО СТЪЛБИЩЕТО НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ.
Събират се, за да довършат започнатото, а именно - унищожаването на всякаква конкуренция на Лукойл... Затова всички ние като потребители ще го изд*хаме за пореден път, хак да ни е.
А тоя Златев досега трябваше да бъде обесен поне хиляда пъти и пак щеше да му е малк...
Как беше трансформирана държавната компания "Нефтохим" ? Не остана ли 51% от актива на РБ , А останалите 49% са руски ? Така ли е или нещо бъркам ? Ако е така - тогава социалното зло с име Златев би трябвало да се смени по парламентарен път или от съответното правителство без никакъв проблем ! Или отново бъркам нещо ! ? !
Как беше трансформирана държавната компания "Нефтохим" ?Не остана ли 51% от актива на РБ , А останалите 49% са руски ? Така ли е или нещо бъркам ?Ако е така - тогава социалното зло с име Златев би трябвало да се смени по парламентарен път или от съответното правителство без никакъв проблем !Или отново бъркам нещо ! ? !
Сега сериозно - Златев държи Баце за едни много деликатни части и затова го докарахме до тук - приказки за наивници в Шоуто на Слави и отново монопол. След влизането на закона по-силен от преди.
Все коват закони и все са лобистки. Защо законите ни в даден момент се оказват неадекватни и непригодни? Ами защото винаги се приемат под натиск на определени лобита, без да се имат предвид интересите на обществото.
О, невежи другари изпод опашката на коня! Вий нивга няма да вденете, че законите и политиката като цяло са баланс между разнопосочни интереси и никога няма пълно щастие. Да се поставяш в първо лице в ролята на "обществото" е проява на висш примитивизъм, тотално непознаване на социума и правилата, по който той е организиран в съвременния свят. Например Валентин Златев е ли част от обществото или не е? А строителите са ли част от обществото? А потребителите са ли част от същото това общество? Или само жълтопаветните неграмотници сте "обществото" и всички закони трябва да са съобразени с вас, иначе са "противообществени"? Книжки били чели… Чели сте, овчарчето Калитко и до там е завършило образованието ви!
А едно белотче не са ли ударили?Сега сериозно - Златев държи Баце за едни много деликатни части и затова го докарахме до тук - приказки за наивници в Шоуто на Слави и отново монопол. След влизането на закона по-силен от преди.
Докарахме го "до тук", защото др. костов подари Лукойл на руснаците и Путя. Сега това е частна компания и никой не може да им каже копче, щом спазват законите, а те ги спазват! Да напомням ли как един известен лаборант стана за смях и на калинките и спря да "оценява риска", след като се опита да докаже злоупотреби на Лукойл? А вие си чешете езиците, нали това ви е нивото...
Към коментар 25 от "vassilun" : Абе аз може и да бъркам нещо в тази каша , но такива като твоя милост не бъркат никога, иначе ще ги отбият да не сърбат повече от руската каша ! !
"Заявяваме, че всички дружества от групата "Лукойл" са постоянно подлагани на ревизии и проверки от страна на всички контролни финансови органи в държавата. Всички направени ревизии са завършили със съответните ревизионни актове.
Документално било установено, че платените от компаниите дължими данъци, акцизи и други вземания са близо 32.5 млрд. лева от 2000 г. до май 2017 г."
Умнокрасивците колко данъци сте платили като трайно безработни, че все данъците на другите са ви в устата?
До коментар [#7] от "авторът": Не сте коректен, последните две години правят изключение Платиха милиони данък печалба, вижте им финансовите отчети. Не зареждам от Лукойл
Ти явно си от хората, които са си сложили снимка на Борисов в спалнята и му се усмихвате влюбено сутрин и вечер.
Ще те разочаровам, но аналитичността не ви е силната страна!
Костов управляваше преди 20 години и положи основите на съвременната българска икономика. Грешки е имало със сигурност, но затова има и Агенция за приватизация и следприватизационен контрол, подчинена на министерския съвет, която обаче системно не си върши работата по контрола.
Борисов е министър председател от 10 години, има мнозинство в парламента и все някой друг му е виновен. И електоратът му на това кълве - оправдания.
Ето ти два примера от днес, но трябва да се напънеш да ги осмислиш.
Да те просветля малко - в тази цифра приятелчето ви на белот слага ддс и акциз. Тях ги плащаме аз и ти от джоба си. Правешкият е само посредник в плащането на тези данъци. Такива неща в милиционерската школа вероятно не ви учат.
Я да ни споделиш една "основа", положена от другаря Костов, върху която избуя нЕкое икономическо чудо? Че аз се сещам само за разрушени, разграбени, нарязани на скрап и буренясващи "икономики", ама ти ако знаеш някоя, дай да я чуем, па да се възторгнем?
Борисов ще вземе 200 000 000лв. от бизнеса за нови касови апарати, за да може нап онлайн да следят приходите на сергията за краставици, а Лукойл са ги оставили да си правят каквото искат. Не случайно са висели по стълбовете някои хора.
До коментар [#33] от "Reporter US":Да те просветля малко - в тази цифра приятелчето ви на белот слага ддс и акциз. Тях ги плащаме аз и ти от джоба си. Правешкият е само посредник в плащането на тези данъци. Такива неща в милиционерската школа вероятно не ви учат.
Изключително глуповатички сте от радикалното БКП. Я сподели, ако ние плащаме ДДС-то и акциза, останалото кой го плаща? Няма такива неграмотници като вас, ей Богу! Хайде иди си купи бензин от някоя бензиностанция, ама им кажи, че ще платиш само ДДС и акциз, защото "ти го плащаш" Па останалото ще го плати Филанкишията. И после ела ни обясни как са те погледнали.
Като гледам снимката, от страна на Правителството участниците са 3-ма: Бойко Борисов, Томислав Дончев и Емил Караниколов. "След срещата с представители на петролно-газовата асоциация предстои министърът на икономиката Емил Караниколов да се срещне и с асоциацията на дребните търговци. По думите му, цитирани от БНТ, регистрационният режим за тях трябва да остане, а гаранциите да отпаднат. Министърът информира, че ще има среща и със земеделските производители." Емил Караниколов поне 3 пъти го гледах като обясняваше, че по време на 6-месечното "замразяване" на действието на закона ще проведе редица срещи за "изглаждане" на текстовете. Кротко и усмихнато май ще "играе сечено" на Вальо Златев.
Ами ако някой ден опра до там, умнокрасивец да ми обяснява нещо, значи са ми правили лоботомия. Не разбрах, кой плаща останалото, освен акциза и ДДС-то?
То се вижда ясно кои са "неострите" в случая. ДДС и акциз сме ги плащали ние, очевидно остатъка го плаща Златев и трябва да сте му благодарни, а вие го плюете.
Всъщност политиката но Борисов е да затворят малкия и среден бизнес навсякъде и да останат евро- атлантическите и северно-азиатските компании. Ние ще сме работници, които каквито и доходи да имат, ще почеват по две седмици в годината и по един час на ден.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
Лео
Рейтинг: 1165 Неутрално"Договорихме с колегите от строителната камара и с колегите от минно-геоложката камара възможността в рамките на техните концесионни обекти, както и в рамките на строежите първа, втора и трета категория да могат да бъдат извършвани зареждания на техниката, "
Това как го договорихме без да изменяте закона - намерихте вратичка или просто се разбрахте да не се спазва?
proza
Рейтинг: 381 НеутралноВсе коват закони и все са лобистки. Защо законите ни в даден момент се оказват неадекватни и непригодни? Ами защото винаги се приемат под натиск на определени лобита, без да се имат предвид интересите на обществото.
Darth Plagueis
Рейтинг: 1426 НеутралноБаце на килимчето...
Евродепутати от ГЕРБ, БСП и ДПС искат отпадане на мониторинга от ЕКIvan Prodanov
Рейтинг: 592 НеутралноДалавера, далавера всичко е алъш вериш.
Иван Костов е за съд!авторът
Рейтинг: 1038 НеутралноЗадръжте Златев, сложете уреди за отчитане на вноса и продажбата на гориво, и ще разберете на какво се казва осветяване на сивата икономика в бизнеса!
Останалото са активни мероприятия за прикриване на основния източник на злините за България.
deymus
Рейтинг: 1395 НеутралноИ този път няма да играят белот, жалко. Боко ще е разочарован.
авторът
Рейтинг: 1038 НеутралноДо коментар [#5] от "авторът":
Разбира се, става дума за уреди за отчитане на входа и изхода на горивото "в" и "от" Лукойл - компанията, която плаща по-малко данъци от една детска учителка.
барези
Рейтинг: 233 НеутралноПише се смеКчени
Пипера е много лют
Рейтинг: 139 НеутралноДали белот са играли?
https://www.youtube.com/watch?v=eYfOYx1G2zUaramissss
Рейтинг: 515 НеутралноТОЯ ВАЛЬО ЗЛАТЕВ,КОАЙТО НЕ Е ПЛАЩАЛ И СТОТИНКА ДАНЪК ПЕЧАЛБА ОТ ДЕСЕТ ГОДИНИ СЕ ЗАГРИЖИЛ ЗА ПРИХОДИТЕ НА ДЪРЖАВАТА.!!!!??##???
НАДЯВАМ СЕ,ЧЕ БОКО ГО Е ЗАРИТАЛ ПО СТЪЛБИЩЕТО НА МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ.
petar__
Рейтинг: 292 НеутралноКОЙ носи картите за белот?
The sphere
Рейтинг: 613 ВеселоБез коз, Контра и реконтра. :)
"Социализма свършва, когато свършат парите на другите."Роси
Рейтинг: 7430 НеутралноЗлатев миналата година се изцепи, че "Лукойл"плаща най-много данъци, като представи акциза за данъци.
geordgeo
Рейтинг: 1121 РазстроеноСъбират се, за да довършат започнатото, а именно - унищожаването на всякаква конкуренция на Лукойл... Затова всички ние като потребители ще го изд*хаме за пореден път, хак да ни е.
А тоя Златев досега трябваше да бъде обесен поне хиляда пъти и пак щеше да му е малк...
pet fire
Рейтинг: 3589 Весело"Борисов прие Валентин Златев и петролно-газовата асоциация заради отложения закон"
Нали бяха от едно каре/за белот/, закакво му е на Златев среща.
penetrating
Рейтинг: 8652 ВеселоЗначи лобистът Златев пак излезе на светло :)
Some people have got a mental horizon of radius zero and call it their point of view. David HilbertТака е, защото няма от какво да се тревожи в своята държава.
Станислав Генов
Рейтинг: 627 Неутралнопише се смеКчени - идва от мек - не от мег
джендър NATO generals
Рейтинг: 1122 ВеселоБорисов прие Валентин Златев...
Само от 2009 - 2012-та са "инвестирани" 8 милиарда евро във ВЕИ тролово производство на токАма на карти ли го прие?
vassilun
Рейтинг: 5152 ВеселоБаце, внимавай, че Златев има винаги поне терца-майорна!
samoedin
Рейтинг: 3947 ВеселоКремъл се е напрегнал - премиерът се опитва да нарушава обещанията, дето ги пое последно в Москва......
vovka
Рейтинг: 892 НеутралноПлащането е осъществено и има среща. Ще продължим с монопола.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
Slick
Рейтинг: 458 РазстроеноПоклонил се е на господарите си.
deutscher._
Рейтинг: 409 НеутралноКак беше трансформирана държавната компания "Нефтохим" ?
Не остана ли 51% от актива на РБ , А останалите 49% са руски ? Така ли е или нещо бъркам ?
Ако е така - тогава социалното зло с име Златев би трябвало да се смени по парламентарен път или от съответното правителство без никакъв проблем !
Или отново бъркам нещо ! ? !
vassilun
Рейтинг: 5152 ВеселоБъркате! Във всичко!
Georgi Kovachev
Рейтинг: 332 Разстроеногадна история,нагъл лобизъм,предизвикващ отвращение!
мики маус
Рейтинг: 2926 НеутралноА едно белотче не са ли ударили?
Сега сериозно - Златев държи Баце за едни много деликатни части и затова го докарахме до тук - приказки за наивници в Шоуто на Слави и отново монопол. След влизането на закона по-силен от преди.
Круммм
Рейтинг: 498 НеутралноКой кого приел, че не е много ясно?
zakonitenakrummmlone wolf
Рейтинг: 853 ЛюбопитноБоко, прие Златев?
Да разлая троловете!!Или...
Боко пое Златев...
Reporter US
Рейтинг: 289 НеутралноО, невежи другари изпод опашката на коня! Вий нивга няма да вденете, че законите и политиката като цяло са баланс между разнопосочни интереси и никога няма пълно щастие. Да се поставяш в първо лице в ролята на "обществото" е проява на висш примитивизъм, тотално непознаване на социума и правилата, по който той е организиран в съвременния свят. Например Валентин Златев е ли част от обществото или не е? А строителите са ли част от обществото? А потребителите са ли част от същото това общество? Или само жълтопаветните неграмотници сте "обществото" и всички закони трябва да са съобразени с вас, иначе са "противообществени"? Книжки били чели… Чели сте, овчарчето Калитко и до там е завършило образованието ви!
Reporter US
Рейтинг: 289 НеутралноДокарахме го "до тук", защото др. костов подари Лукойл на руснаците и Путя. Сега това е частна компания и никой не може да им каже копче, щом спазват законите, а те ги спазват! Да напомням ли как един известен лаборант стана за смях и на калинките и спря да "оценява риска", след като се опита да докаже злоупотреби на Лукойл? А вие си чешете езиците, нали това ви е нивото...
deutscher._
Рейтинг: 409 НеутралноКъм коментар 25 от "vassilun" :
Абе аз може и да бъркам нещо в тази каша , но такива като твоя милост не бъркат никога, иначе ще ги отбият да не сърбат
повече от руската каша ! !
Reporter US
Рейтинг: 289 Неутрално"Заявяваме, че всички дружества от групата "Лукойл" са постоянно подлагани на ревизии и проверки от страна на всички контролни финансови органи в държавата. Всички направени ревизии са завършили със съответните ревизионни актове.
Документално било установено, че платените от компаниите дължими данъци, акцизи и други вземания са близо 32.5 млрд. лева от 2000 г. до май 2017 г."
Умнокрасивците колко данъци сте платили като трайно безработни, че все данъците на другите са ви в устата?
Gopeто
Рейтинг: 1528 НеутралноПревод: Валентин Златев отиде да набие канчето на Бойко Борисов. Както Жирардели направи същото с трима министри преди месец.
"За мен върхът е онова високо място, от което ясно съзирам следващата си цел" Боян ПетровTzZar
Рейтинг: 841 НеутралноДо коментар [#7] от "авторът":
Тиква под наем.Не сте коректен, последните две години правят изключение Платиха милиони данък печалба, вижте им финансовите отчети.
Не зареждам от Лукойл
antikvarno
Рейтинг: 647 НеутралноЦиркът продължава!
Оставка!
Reporter US
Рейтинг: 289 НеутралноНа кого бе, рожбе? И като го пишете това "оставка", като какви си мислите, че изглеждате:
а) дебили
б) откровени идиоти
в) ДеСебили
inn
Рейтинг: 1775 НеутралноПо-точно: Боко пое Златевия... И така е от много години.
мики маус
Рейтинг: 2926 Неутрално[quote#31:"Reporter US"][/quote]
Ти явно си от хората, които са си сложили снимка на Борисов в спалнята и му се усмихвате влюбено сутрин и вечер.
Ще те разочаровам, но аналитичността не ви е силната страна!
Костов управляваше преди 20 години и положи основите на съвременната българска икономика. Грешки е имало със сигурност, но затова има и Агенция за приватизация и следприватизационен контрол, подчинена на министерския съвет, която обаче системно не си върши работата по контрола.
Борисов е министър председател от 10 години, има мнозинство в парламента и все някой друг му е виновен. И електоратът му на това кълве - оправдания.
Ето ти два примера от днес, но трябва да се напънеш да ги осмислиш.
https://www.dnevnik.bg/evropa/2019/01/24/3379913_brjuksel_dade_na_bulgariia_srok_ot_2_meseca_da_spazi/?ref=home_mainStory
https://www.dnevnik.bg/evropa/2019/01/24/3379879_evrokomisiiata_zaplashi_bulgariia_sus_sud_zashtoto_12/
мики маус
Рейтинг: 2926 НеутралноДо коментар [#37] от "Reporter US":
О, тролчо, Цветанов!
Ама ти си прясно-прясно регистриран и затова така се мяташ на амбразурата. Следваш указанията от сбирката в НДК.
truly
Рейтинг: 435 НеутралноДо коментар [#33] от "Reporter US":
Да те просветля малко - в тази цифра приятелчето ви на белот слага ддс и акциз. Тях ги плащаме аз и ти от джоба си. Правешкият е само посредник в плащането на тези данъци. Такива неща в милиционерската школа вероятно не ви учат.
Reporter US
Рейтинг: 289 НеутралноЯ да ни споделиш една "основа", положена от другаря Костов, върху която избуя нЕкое икономическо чудо? Че аз се сещам само за разрушени, разграбени, нарязани на скрап и буренясващи "икономики", ама ти ако знаеш някоя, дай да я чуем, па да се възторгнем?
hope
Рейтинг: 2485 НеутралноБорисов ще вземе 200 000 000лв. от бизнеса за нови касови апарати, за да може нап онлайн да следят приходите на сергията за краставици, а Лукойл са ги оставили да си правят каквото искат.
Любовта ще спаси света!!!Не случайно са висели по стълбовете някои хора.
Reporter US
Рейтинг: 289 НеутралноИзключително глуповатички сте от радикалното БКП. Я сподели, ако ние плащаме ДДС-то и акциза, останалото кой го плаща? Няма такива неграмотници като вас, ей Богу! Хайде иди си купи бензин от някоя бензиностанция, ама им кажи, че ще платиш само ДДС и акциз, защото "ти го плащаш" Па останалото ще го плати Филанкишията. И после ела ни обясни как са те погледнали.
truly
Рейтинг: 435 НеутралноДо коментар [#44] от "Reporter US":
Кое не ти е ясно от казаното от мен? Да ти обяснявам за косвените данъци ли искаш? Или да го пиша по-бавно?
ND
Рейтинг: 866 НеутралноКато гледам снимката, от страна на Правителството участниците са 3-ма: Бойко Борисов, Томислав Дончев и Емил Караниколов.
"След срещата с представители на петролно-газовата асоциация предстои министърът на икономиката Емил Караниколов да се срещне и с асоциацията на дребните търговци. По думите му, цитирани от БНТ, регистрационният режим за тях трябва да остане, а гаранциите да отпаднат. Министърът информира, че ще има среща и със земеделските производители."
Емил Караниколов поне 3 пъти го гледах като обясняваше, че по време на 6-месечното "замразяване" на действието на закона ще проведе редица срещи за "изглаждане" на текстовете. Кротко и усмихнато май ще "играе сечено" на Вальо Златев.
Reporter US
Рейтинг: 289 НеутралноАми ако някой ден опра до там, умнокрасивец да ми обяснява нещо, значи са ми правили лоботомия. Не разбрах, кой плаща останалото, освен акциза и ДДС-то?
мики маус
Рейтинг: 2926 НеутралноБавно, бавно трябва да му се пише и по възможност с цветни картинки, че четенето с разбиране не му е силната страна на репортерчето ;)
А и да беше само той...
hope
Рейтинг: 2485 НеутралноДо коментар [#48] от "мики маус":
Любовта ще спаси света!!!ДДС и Акциз се плащат от крайния потребител.
Така достатъчно ясно ли е?
Reporter US
Рейтинг: 289 Неутрално[quote#48:"мики маус"][/quote]
То се вижда ясно кои са "неострите" в случая. ДДС и акциз сме ги плащали ние, очевидно остатъка го плаща Златев и трябва да сте му благодарни, а вие го плюете.
hope
Рейтинг: 2485 НеутралноВсъщност политиката но Борисов е да затворят малкия и среден бизнес навсякъде и да останат евро- атлантическите и северно-азиатските компании.
Любовта ще спаси света!!!Ние ще сме работници, които каквито и доходи да имат, ще почеват по две седмици в годината и по един час на ден.
Юмрукчал
Рейтинг: 240 НеутралноСега в МС, после в Банкя на уиски и пури. Да го духат бедните.
palav_nik
Рейтинг: 593 Неутрално"Поклонил се е на господарите си."
Всеки на негово място ще направи същото. Иначе ще му ритнат столчето.