ЕРП-тата повишили необосновано наема на стълбовете си

За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате. Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си.
Коментари (11)
  1. Подредба: Сортирай
  1. 1 Профил на Peni Nikol
    Peni Nikol
    Рейтинг: 3375 Неутрално

    ЕРП-тата се чудят от къде още да печелят и да свличат и ризите ни ог гърбовете ни .

    Peni Nikol
  2. 2 Профил на lz2
    lz2
    Рейтинг: 2496 Неутрално

    Където са виновни ЕРП-тата, виновни са! И не е само това! Но за цената на тока е виновна бандата на Станишев!

    ПравописА е поле за изява на неграмотните!
  3. 3 Профил на Къти
    Къти
    Рейтинг: 638 Неутрално

    От 2006-та до 20012-та години цената на ядреното гориво за АЕЦ "Козлодуй" се е вдигнала с над 500% (над 5 пъти), но за това няма да прочетете и буква тук. По случая даже е внесен сигнал в енергийната комисия на НС, но председателя и Аталай (ДПС) е зает с по-доходоносни дела. Това е и основната причина поради която " медиите" ви внушават единствена виновност за краха на сектора само в ЕРП-тата. Дано не е станало твърде късно, когато разберете цялата истина.

    Всичко, за пресъпленията на ядрената мафия единствено и само тук: http://gikotev.blog.bg
  4. 4 Профил на SML
    SML
    Рейтинг: 638 Весело

    [quote#1:"peni_nikol.53."]ЕРП-тата се чудят от къде още да печелят и да свличат и ризите ни ог гърбовете ни . [/quote]

    По-скоро КЗК се чуди за какво точно да ги глоби, така че да властта да имитира някаква дейност и по възможност да не се изложи много.

    One should be free to do whatever he wants, as longs this does not interfere with the equal right of everybody else to do the same.
  5. 5 Профил на don_horhe
    don_horhe
    Рейтинг: 409 Неутрално

    Проблемът не е в някаква a priori злонамереност на ЕРП-тата -- в "бяла" Европа не се случват такива глупости. Проблемът е в липсата на нормално законова уредба и на строго и безпристрастно прилагане на същите тези закони. Това е все едно в спукан съд да налееш вода и да очакваш, че няма да протече.

  6. 6 Профил на Krali Marko
    Krali Marko
    Рейтинг: 466 Неутрално

    Утре КЗП ще ги накаже, за това, че не са обслужили баба Гицка учтиво и затова, че лишават бат Сали от възможността да им е конкурент. И така... докато размерът на глобите покрие това, което държавата има да им дава.

  7. 7 Профил на Philip
    Philip
    Рейтинг: 1032 Любопитно

    Изсмукано от пръстите... А и доколкото си спомням телефония, телевизия и интернет се доставят само чрез подземни комуникации (например шахтите на БТК!).

    PHILIP
  8. 8 Профил на Ще върнем България в Европа
    Ще върнем България в Европа
    Рейтинг: 3040 Разстроено

    Видяхте ли сега! Токът е така скъп понеже БТК - разпространител на телевизия, интернет и телефония, нямала нормален достъп до стълбовете на колонизаторите от ЕРП.

  9. 9 Профил на lowec
    lowec
    Рейтинг: 409 Разстроено

    ,,В същото време наемателите нямат друга икономически обоснована алтернатива да развиват дейността си, освен като използват стълбовете"..........................Как да нямат,нещо като кабели под земята да са виждали.Но така е по лесно,циганията по стълбове,балкони,дограми,фасади,много грозна гледка.

  10. 10 Профил на Angelina
    Angelina
    Рейтинг: 524 Неутрално

    ЕРП-тата си правят каквото си искат, какво стана нали щяха да им отнемат лицензите, а сега се оказа, че ще се разминат само с глоба, която кой знае дали ще платят някога, само празно говорене.

  11. 11 Профил на WC1
    WC1
    Рейтинг: 524 Неутрално

    Мрежите ниско напрежение са собственост на ЕРП-тата и те решават дали да ги отдават под наем за допълни услуги на каква цена. Ако законодателят прецени, че наемите трябва да се определят от допълнителните разходи (които са нула), тогава да го напише в закон.
    Председателят на КЗК показва активност за да си запази мястото преди обединяването на КЗК с КЗП, за което има внесен законопроект.

    ATX




За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате. Вход | Регистрация
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. ОK