Поел "висок пост"...
Да не е станал говорител на правителството, подобно на Цонев младши, който стана говорител на правителството на НДС2, след като тате Коста стана депутат, щото както той каза - бил "приятел с царя"?
"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита" Хр. Ботев
Some say the end is near,
Some say we'll see Armageddon soon,
I certainly hope we will,
I sure could use a vacation from this bullshit three-ring circus sideshow.
Влязох в блога на тоз титан за пръв път, за да видя какво е написал, че вашата преписка е леко кратка. Направо се потресох! Няколко несвързани, високопарни и самохвалебствени глупости. Една голяма ЧИКИЯ.
Отивам да си измия очите със съпун, а мозъка с веро.
23 ноември 2009 / В сайта на предаването си barekov.btv.bg, журналистът Николай Бареков сподели за раздялата си с бТВ.
След дългите дебати в медиите свален ли е Бареков или не от ефира на бТВ, най-после нещата се изясниха. Ето какво споделя самия журналист:
"През последната година зачестиха и увеличиха настойчивостта си към мен интересните предложения от авторитетни медии у нас и в чужбина за продължаване на творческата ми дейност и участието ми в различни съвместни проекти. Ценното за мен е, че те ми дават по-голяма самостоятелност във взимането на решение. Познавам добре спецификата на журналистическия занаят, но дойде време и искам да овладея и изкуството да създаваш и управляваш голям проект в медиите. Взех своето съдбоносно за мен решениe да приема много висок ръководен пост на друго място, а преките ми ръководители от btv приеха с разбиране и добро отношение, присъщо само на най-голямата медия, моето желание."
"Седем години заедно всяка божа сутрин в дома на почти всяко българско семейство са страшно много време и човек става неусетно зависим от собственото си ежедневие. Признавам, ето с това се борих вътрешно в себе си през последните дълги месеци. Сега вече тръгвам по свой собствен път и предстои да се докажа на ново поприще в медиите, с което тепърва да воювам за вашата подкрепа" - пише още Бареков.
"Обичам битките и предизвикателствата и живея с тях. Знаят го приятелите ми, знаят го и враговете ми. Скоро време ще научите много интересни неща за новите ми творчески проекти. Нека Бог да ми е на помощ! Благодаря на семейството си и приятелите ми, които подкрепиха моето решение. Надявам се майка ми да е доволна, защото спазвам заръката и - да си тръгна от едно място, когато съм на върха. Горд съм, че съумях да сляза от вашия екран, когато съм част от най-силния и дълготраен публицистичен проект в историята на нашата телевизия" - завършва Бареков.
Айде,дежурните плювалници се наредиха....Прост народ сме и това е! Сега какво ще гледате,ми е много интересно? Милен с Лора? "Люситата" по Канал 1 ? Ани Цолова е толкова неадекватна дори извън политическите теми,в които Бареков
нямаше конкуренция, че не виждам "сутрешните блокове" кой
ще ги гледа...
аз не мога да си представя как един ОчЕВАДНО прост профан може да е ВОДЕщ журналист. Даже думата журналист е много за него. НАгъл, прост и ограничен....скоро депутат...
...от авторитетни медии у нас и в чужбина за продължаване на творческата ми дейност и участието ми в различни съвместни проекти." Бареков бил творец.Този човек никога не е гледал филма "усещане". Творец може да е само бог. Възпитанието не ми позволява да кажа той какво е.
страшен мазньо и още по-поръчков журналист в кавички... ама такива точно се издигат до постове като на димитър пъпеша цонев и после им дават десет часа ефир на седмица накуп
Хъхъ, да бе! Мисли си той, че е журналист и седнал да ни будалка, че някоя авторитетна медия в чужбина ще седне да се занимава с отрепка като него.
Some say the end is near,
Some say we'll see Armageddon soon,
I certainly hope we will,
I sure could use a vacation from this bullshit three-ring circus sideshow.
Що бе - кажи си. Тоя е един от хората, които можеш да псуваш с чисто сърце. Бивш чалга-диджей, повярвал си, че е "журналист" - и аз му четох блога, любимата му песен била на "Доорс". Ами що пускаш чалгия тогава бе, кретен?!?
Високия пост е в новия информационен сайт на протежето на Доган - Ирена Кръстева !!! Бареков се продаде на Доган, за 30 сребърника. Срам ако тоя некадърник се води за топжурналист. За мен той е топ боклук !
Чудесно
Радвам се сега спокйно мога да си пусна сутрин БТВ-един подлизурко по -малко,но трагедията е че именно този подлизурко е успял там за където се натискаше чрез гербери да отиде
Жалко Гаф след гаф започва това правителство
БТВ не става за нищо! Инджев и Бареков не бяха удобни и ги изритаха. На всичкото отгоре лъжат, че е бил болен. Защо лъжете бе ПР-чета, а не казвате истината? Всички сте едни долнопробни лъжци!
ОТ днес изтривам този канал в протест срещу тая сган, интересуваща се единствено "зелени бележки"! Пожелавам Ви приятни моменти под "червените завивки"!
Абе като не ви кефи що го гледате. Аз БНТ не я харесвам и не я гледам, съответо не мога да коментирам нейни предавания. Всички сте се размрънкали - бил чалгаджия, бил прост, бил слагач. Ами гласувайте с дистанционното и не го гледайте. В същия часови пояс има подобни предавания по Нова и по БНТ, предполагам и от ТВ7. Има и вечни новини по Европа ако не ви се гледа политически коментар.
Аз пък го харесвам - директен, пита неудоби въпроси и провокира събеседника, занимава се винаги с актуални въпроси и ясно изразява собствената си теза и убеждения. Съжалявам че напуска, ще ми липсва голямата му уста. Очаквам бъдещите му проекти.
не знам как ще започне нов проект, като и двете му ръце са заети с на бойко к... време беше нещата да си дойдат на мястото и дудука да изчезне от националния ефир и от позицията на "определящ дневния ред" на държавата...
Много говореше и в крайна сметка нищо не казваше, само ме утегчаваше и затова не можа , за седемте години в БТВ, да ме задържи пред екрана! Жалко , щото имаше дар слово, ама за журналистиката се изисква , явно и нещо друго!
Като радиоводещ беше доста по-добър!
Да е жив и здрав , желая му успех!
Отдавна съм в чужбина , има ли я още тая водка "файф краунс"?
Усеща се, че има доста поръчко ви юнаци тука. За 1 минута по 10 мнения "Анти Бареков". Нещо май не е наред или лъжливата пр-ска сган се е задействала. Цял живот лъжене, егати професията!
Много ми е чудно като ви е бил досадник защо сте го гледали ? Дори и тези които нямат кабелна ТВ имат 3-4 телевизии които да гледат...Толкова злобни и гадни коментар видях тука, че нямам думи..аман от изтерзани и зависливи душици и после защо сме били зле...
Мдаа-Бойко го е повишил! Произвел го е в лейтенант и адютант за специални поръчения! Лесно няма да се отървете от барбареков-сега ще ви навират мундзата му на всеки кръгъл час! Но си го заслужи-езикът си изтърка!
Ами пишем защото чичо от село и баба Гицка му се връзват на манипулациите. Неговите и на цялата му тъпа телевизия. А след това техните два гласа са повече от моя например. Ето заради това се дразним - че целенасочено се видиотяват хората, като им се трупосват такива като Бареков...
Коварен удар срещу Кеворкян и Борисов. Сега няма да има кой да прави сутрешно фелацио на премиера и хитрият арменец няма да може да го отбелязва с кеф в "Труд".
Кой ще създава новините рано сутрин, докато едновременно с това забърсва и дирника на властимащите?
Не са поръчкови. Просто много, много хора не го понасят. И за да не кажеш, че и аз пиша поръчкови мнения - имаше време когато харесвах Бареков а БТВ ми беше любимата телевизия. Това беше преди той да реши, че е най великия журналист в България. Хората просто не понасят как манипулира всяка ситуация, за да намери евтина сензация и скандал. Може да разду и най-дребното, маловажно нещо до "новина". Освен това е грешно да се каже, че се е слага на Борисов... той се слага на всички политици. И в същия дух БТВ премина от сериозна журналистика, към журналистика тип reality show. Някой някъде там реши, че не са достатачно "близо до хората". По този начин репортерите им от неутрално предаване на новините, преминаха към едни сложни, тъпи анализи, интервюта с баби по улиците и чиста манипулация на новините, за да станат по интересни на хората. Един пример, когато БСП промени закона за изборите с очевидната цел да си осигури служебна победа... водещата новина на БТВ беше нещо от сорта за овцете на баба Гицка от Долно-нанагорнище.
А за себе си.... аз вече съм гласувал с дистанционното.
Дано това да значи че най-накрая ще бъде разбит монопола на БТВ и евентуално ББ да разреши поне още ДВЕ частни ефирни национални канала! Пък вероятно единия ще е ТВ7 то е ясно. Впрочем там ли отивате? При всички положения ЗРИТЕЛИТЕ само ще спечелят от още една национална телевизия!(пък дай-боже и две) Дори МАКЕДОНИЯ има три частни национални канала. Само и единствено в Б-я останахме без нови национални канали и запазихме монопол. А и дигитализация иде....така че дано най-накрая поне това правителство обяви нови конкурси за национална!
Как е възможно да сме толкова негативни, грубо обиждащи, злобни, заядливи и завиждащи?! Колко от мненията тук се основават на факти? Чиста проба завист за това, че някой може да е по-известен и по-богат - завист, която не е българска, а е резултат от турски гени - явно доминантни пред бългащината и като цяло - европейската култура.
Защо го пращате при бойко и откъде накъде ще е говорител на правителството? По добре го търсете някъде при БСП и ДПС , коити така старателно обслужваше години наред,
един елементарен профан по телевизията по-малко. бтв може да стане и гледаема без него, че сега като попаднех на него, често не успявах да сменя толкова бързо канала, че да не повърна. тази личност е символ на грозното и очебийно подлизурство и слагачество от най-ново време. продал си е душата за жълти стотинки.
Егати помията се изля тука...Ама наистина такива сме българите
-помияри! Един да е над останалите,трябва да е осран и опикан
отгоре до долу, при първа възможност! А дали на Бареков му пука за вас ,се чудя. Нито съм му голям фен,нито съм му адвокат,ама такава простащина се шири по тоя форум.Точно
като през средновековието,като извеждат осъдения и тълпата
го заплюва и замеря,само че сега е виртуално,но тълпата си е
все толкова гнусна.
"Време е да поема по самостоятелен път в отговор на моите вътрешни журналистически терзания и убежденията ми за развитието на медиите в глобален мащаб"
От сигурен източник знам, че Бареков е поканен да оглави шоуто на Опра Уинфри след нейното напускане.
:Бареков си свърши историческата роля ведно с бТВ- показа 365 часа в годината кандидат премиера. Следващият премиер изисква нов проект, нов код и съответно ново лице". Да знаете от бай ви Ганя-келепир санким има, когато не си опозиция. Лошото е че и след ващия проект исъответно лицата от миманса ще бъдат българофоби. Както е тръгнало в Бай Гания .Дано само не е до свършека на света!!! Дано се събуди тоз народ дето е останал тук!!! Е сега ако не се съгласите сбай ви Ганя ,че голям е келепира в ибрикчийството ,но и гъз боли за цял живот предполагам от тази дупедавщина ?
Е кво сега? Дай всички да му правим "Евала"!
Бареков е бледо подобие на Коритаров, горкия толкова искаше да го копира но така и не се научи поне на това! Помня го още от годините му в Европа...
В последните месеци, се държеше толкова нагло със събеседниците си, че няма до къде, и това в зле прикрит опит уж да е "настъпателен". Цитат, въпрос към К.Добрев:"Как ще оправдаете двуличието на вашата партия?????????"
Абстрахирайте се от събеседника!
Да не говорим, за това как всеки момент очаквах да падне на колене под масата и да направи фелацио на Св.Бойко при едно от честите му гостувания!
Не само БТВ не става за нищо ами НОВА особено с другия нарцис МИЛЕН а и с тези реалити до гуша ми дойде . Разни западнали псевдо интелектуалци и артисти както и певци са се присламчили към тези две телевизии и се мъчат да танцуват или да се правят на Рамбовци в Сървайвър а иначе на свободния пазар на труда никой няма да ги цани и за пет лева.Колкото до Бареков новата му длъжност щее главен ибрикчия халал да му е много се стара за тази работа.
не е въпросът да правим "евала" (тур.) на когото и да е. но цялата тая злобност - опрадвана ли е, струва ли си, по-добре ли ни става? защо не можем да китикуваме без да обиждаме и в крайна сметка да има някаква полза от критиката?
Но аз продължавам да смятам, че има още много за махане!
Какво им стана на всички медии?
Цветанка Ризова ми тропосва чалга-пачи в програмата си и ги интервюира като да са Мария Калас!
"Добър ден, България също!
Националната телевизия и тя - реклама на албума на Преслава. В програмите им - чалга!
И кой ли не още?
Писна ми!
Всичките излязоха звезди! Натрапват ни ги насила! Показват го вече като корифеи, като специалисти, катоо съветници, като институции на културата и истината!
Боклук! Чалга, мизерия! Свършиха ли истинските звзди в България?
И не мога да се начудя на глупостта на уж културтрегерите! Смазаха се да ходят прия оня дебелак от Костинброд!
Не го гледам, но чета, че дори и Пендачанска се натресла там!
Предполагам , че са му предложили поста на говорител на ( бившия бъдещ кандидат президент) на Е С Тони Блеееър . Но като знаем какво се случи спуделчето на Джодж Бушета ,това предполагам .че се е случило и снего .Но иначе доста дълготраен срам за майничките .
Мы в такие шагали дали, что не очень-то и дойдешь.
Мы в засаде годами ждали, не взирая на снег и дождь.
Мы в воде ледяной не плачем, и в огне почти не горим -
Мы охотники за удачей, птицей цвета ультрамарин.
Мы охотники за удачей, птицей цвета ультрамарин.
Такааа.До този момент 92 коментара за Бареков.Всички го плюете,но фактът,че го коментирате,говори,че все пак сте го гледали.Явно е оставил следа в мозъчетата ви.
Щях да кажа "Ура-а-а-а-а", обачер ме е страх какво същество ще го смени. Ако вземем за пример НТВ- смениха Коритаров, който поне знаеше какво е "добро държане" със събиседниците му, с Миленчо и "Челюсти"- двама водещи, за чиито родители със сигурност можем да кажем, че не са чували думичките "добро възпитание".
Иначе не съм виждал по-неприятен водещ от този- и със самочуствието, и с липсата на каквато и да е култура, да не говорим за езикова, и т. н.
Бареков, без съмнение, се превърна в явление за българската журналистика. С което съвсем не искам да кажа, че иде реч за явление, с което би си струвало да се гордеем, разбира се. Но, като цяло, новината, че ще си търси ново професионално поприще... за мен (поне) е също толкова безпредметна и маловажна, колкото биха били статиите във вестник "Работническо дело" от броя му, издаден в деня, в който съм се родил... някъде през Юрския период, ако не ме лъже паметта...
Тая телевизия бТВ съм спрял да я гледам отдавна, но откакто започнаха да се заливат с турски сериали, че и да ги късат от реклама по всяко време направо я извадих от списъка на каналите, който се върти с дистанционното. Сега дори и случайно между другото няма как да попадна на нея и да ме нервира.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
Sir Humphrey
Рейтинг: 608 ВеселоСлава Богу!
Тъпизмите му изчезват поне от този конкретен ефир!
*****
ВеселоЕ така де, както пъпеша Цонев осребри лизането на задника на Мадридскя крадец, така и този талант
*****
ВеселоИ става говорител на правителството!
*****
НеутралноЧудесно, сега може и да гледаме сутрешния блок на БиТиВи...
*****
Неутралноняма да плачкам за него
Незнайко в Слънчевия град
Рейтинг: 5460 НеутралноПоел "висок пост"...
"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита" Хр. БотевДа не е станал говорител на правителството, подобно на Цонев младши, който стана говорител на правителството на НДС2, след като тате Коста стана депутат, щото както той каза - бил "приятел с царя"?
Хриси
Рейтинг: 1589 НеутралноГъзолизец храбър
Some say the end is near, Some say we'll see Armageddon soon, I certainly hope we will, I sure could use a vacation from this bullshit three-ring circus sideshow.Незнайко в Слънчевия град
Рейтинг: 5460 ВеселоВ рамките на 1 минута - 6 коментара с еднакви мнения!
"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита" Хр. БотевЯвно нещата са очевидни!
*****
НеутралноВлязох в блога на тоз титан за пръв път, за да видя какво е написал, че вашата преписка е леко кратка. Направо се потресох! Няколко несвързани, високопарни и самохвалебствени глупости. Една голяма ЧИКИЯ.
Отивам да си измия очите със съпун, а мозъка с веро.
Dehumanizer
Рейтинг: 1391 ВеселоЩе ходи да свири на дудук по сватби?
«Высокоэффективная экономика при отсутствии реальных политических и гражданских свобод - хрустальная российская мечта.»*****
Неутрално23 ноември 2009 / В сайта на предаването си barekov.btv.bg, журналистът Николай Бареков сподели за раздялата си с бТВ.
След дългите дебати в медиите свален ли е Бареков или не от ефира на бТВ, най-после нещата се изясниха. Ето какво споделя самия журналист:
"През последната година зачестиха и увеличиха настойчивостта си към мен интересните предложения от авторитетни медии у нас и в чужбина за продължаване на творческата ми дейност и участието ми в различни съвместни проекти. Ценното за мен е, че те ми дават по-голяма самостоятелност във взимането на решение. Познавам добре спецификата на журналистическия занаят, но дойде време и искам да овладея и изкуството да създаваш и управляваш голям проект в медиите. Взех своето съдбоносно за мен решениe да приема много висок ръководен пост на друго място, а преките ми ръководители от btv приеха с разбиране и добро отношение, присъщо само на най-голямата медия, моето желание."
"Седем години заедно всяка божа сутрин в дома на почти всяко българско семейство са страшно много време и човек става неусетно зависим от собственото си ежедневие. Признавам, ето с това се борих вътрешно в себе си през последните дълги месеци. Сега вече тръгвам по свой собствен път и предстои да се докажа на ново поприще в медиите, с което тепърва да воювам за вашата подкрепа" - пише още Бареков.
"Обичам битките и предизвикателствата и живея с тях. Знаят го приятелите ми, знаят го и враговете ми. Скоро време ще научите много интересни неща за новите ми творчески проекти. Нека Бог да ми е на помощ! Благодаря на семейството си и приятелите ми, които подкрепиха моето решение. Надявам се майка ми да е доволна, защото спазвам заръката и - да си тръгна от едно място, когато съм на върха. Горд съм, че съумях да сляза от вашия екран, когато съм част от най-силния и дълготраен публицистичен проект в историята на нашата телевизия" - завършва Бареков.
outside
Рейтинг: 727 Неутралноняма му го блога
вече.
*****
НеутралноАйде,дежурните плювалници се наредиха....Прост народ сме и това е! Сега какво ще гледате,ми е много интересно? Милен с Лора? "Люситата" по Канал 1 ? Ани Цолова е толкова неадекватна дори извън политическите теми,в които Бареков
нямаше конкуренция, че не виждам "сутрешните блокове" кой
ще ги гледа...
Comandante Marques
Рейтинг: 1391 Веселоимаме новина
low riders teamberbenkov
Рейтинг: 1391 ВеселоБареков от Би Ти Ви изметен,
www.berbenkov.hit.bgс висок пост, ама секретен!!!
yonkogg
Рейтинг: 229 НеутралноДо коментар [#4] от "Haftor":
Както искаш,но по добре недей.Тя тая телевизия става все по тъпа!Не си губи времето и нервите!
*****
Веселоаз не мога да си представя как един ОчЕВАДНО прост профан може да е ВОДЕщ журналист. Даже думата журналист е много за него. НАгъл, прост и ограничен....скоро депутат...
*****
НеутралноБългария може само да се срамува от такива като Бареков ...
*****
Неутралноайде чао и на Ники дудука
*****
НеутралноЕдна добра новина в началото на седмицата.Един птостак по-малко в ефир,но да не се радвам,че не се знае къде се е наместил.
*****
Неутрално...от авторитетни медии у нас и в чужбина за продължаване на творческата ми дейност и участието ми в различни съвместни проекти." Бареков бил творец.Този човек никога не е гледал филма "усещане". Творец може да е само бог. Възпитанието не ми позволява да кажа той какво е.
*****
Неутралновисок пост - или директно при бойко мутров или непряко при делян пеевски... няма разлика
*****
Неутралнострашен мазньо и още по-поръчков журналист в кавички... ама такива точно се издигат до постове като на димитър пъпеша цонев и после им дават десет часа ефир на седмица накуп
Хриси
Рейтинг: 1589 НеутралноДо коментар [#21] от "тихи":
Some say the end is near, Some say we'll see Armageddon soon, I certainly hope we will, I sure could use a vacation from this bullshit three-ring circus sideshow.Хъхъ, да бе! Мисли си той, че е журналист и седнал да ни будалка, че някоя авторитетна медия в чужбина ще седне да се занимава с отрепка като него.
*****
НеутралноЕдин лизач по малко...но не променя нещата.
Alien
Рейтинг: 1114 ВеселоДо коментар [#21] от "тихи":
Що бе - кажи си. Тоя е един от хората, които можеш да псуваш с чисто сърце. Бивш чалга-диджей, повярвал си, че е "журналист" - и аз му четох блога, любимата му песен била на "Доорс". Ами що пускаш чалгия тогава бе, кретен?!?
*****
НеутралноВисокия пост е в новия информационен сайт на протежето на Доган - Ирена Кръстева !!! Бареков се продаде на Доган, за 30 сребърника. Срам ако тоя некадърник се води за топжурналист. За мен той е топ боклук !
*****
Неутрално"Бареков обяви, че е напуснал Би Ти Ви"
На кого му пука за този мухъл...
*****
НеутралноА, бе, като че ли наистина са го уволнили. И ББ го е спасил, явно. Трудно ще му намерят заместник.
*****
НеутралноСупер! Отървахме се от тоя досадник
*****
ВеселоПрестанете да ни занимавате с тоя галфон, радвам се че повече няма да срещам името му и гнусния му фейс.
*****
ВеселоВидяхте ли, че България започна да се оправя
Conservative Future
Рейтинг: 1391 НеутралноДо коментар [#30] от "Гошо":
Формулата за спасение на Европа и на България: християнство, патриотизъм, капитализъм. Другото е от лукавия.Не само досадник, но и слагач от антуража на Агент Гоце.
*****
НеутралноДо коментар [#32] от "Wow":
Ахахахаахахах
Мдаа, не останаха... Има няма още 1 милион микроби трябва да умрът
*****
ВеселоБареков, забравил си си чувалите с пясък и малкото чувалче с ТЛМ-то (тъпотии, лъжи и манипулации)
*****
НеутралноТо бива бива всезнание и нарцизъм но неговото надминава всички граници.
Desolater
Рейтинг: 506 ВеселоОооооооо ДА! След махането на Алекси Смукачев това е най-добрата новина
Marry
Рейтинг: 450 НеутралноЧудесно
Marry21Радвам се сега спокйно мога да си пусна сутрин БТВ-един подлизурко по -малко,но трагедията е че именно този подлизурко е успял там за където се натискаше чрез гербери да отиде
Жалко Гаф след гаф започва това правителство
*****
НеутралноЩе си прибере ли чувалите и кирпича от студиото?
*****
НеутралноСлугата е повишен за добрата служба на господарите.
*****
НеутралноПо сведения на ЦРУ, високия пост е да прави компания на Албена Вулева!
PETER
Рейтинг: 8 НеутралноБТВ не става за нищо! Инджев и Бареков не бяха удобни и ги изритаха. На всичкото отгоре лъжат, че е бил болен. Защо лъжете бе ПР-чета, а не казвате истината? Всички сте едни долнопробни лъжци!
ОТ днес изтривам този канал в протест срещу тая сган, интересуваща се единствено "зелени бележки"! Пожелавам Ви приятни моменти под "червените завивки"!
*****
Неутралнобрей една хубава новина за днес
*****
НеутралноАбе като не ви кефи що го гледате. Аз БНТ не я харесвам и не я гледам, съответо не мога да коментирам нейни предавания. Всички сте се размрънкали - бил чалгаджия, бил прост, бил слагач. Ами гласувайте с дистанционното и не го гледайте. В същия часови пояс има подобни предавания по Нова и по БНТ, предполагам и от ТВ7. Има и вечни новини по Европа ако не ви се гледа политически коментар.
Аз пък го харесвам - директен, пита неудоби въпроси и провокира събеседника, занимава се винаги с актуални въпроси и ясно изразява собствената си теза и убеждения. Съжалявам че напуска, ще ми липсва голямата му уста. Очаквам бъдещите му проекти.
PETER
Рейтинг: 8 НеутралноКоментарите от 11:24, 23, 18... са поръчкови - 100%!
*****
НеутралноЧак ме е страх да се зарадвам. Кой знае откъде пак ще се появи на бял кон, размахвайки простотията си, да му се не види и чудото журналистическо.
*****
Неутралноне знам как ще започне нов проект, като и двете му ръце са заети с на бойко к... време беше нещата да си дойдат на мястото и дудука да изчезне от националния ефир и от позицията на "определящ дневния ред" на държавата...
Шави, Иниеста и Месси
Рейтинг: НеутралноМного говореше и в крайна сметка нищо не казваше, само ме утегчаваше и затова не можа , за седемте години в БТВ, да ме задържи пред екрана! Жалко , щото имаше дар слово, ама за журналистиката се изисква , явно и нещо друго!
Магьосниците от Камп Ноу.Като радиоводещ беше доста по-добър!
Да е жив и здрав , желая му успех!
Отдавна съм в чужбина , има ли я още тая водка "файф краунс"?
*****
НеутралноДо коментар [#42] от "Анонимен":
Ами като не става не я гледай бе, никой не те кара насила. Чети си весник Дума и гледай БНТ.
PETER
Рейтинг: 8 НеутралноУсеща се, че има доста поръчко ви юнаци тука. За 1 минута по 10 мнения "Анти Бареков". Нещо май не е наред или лъжливата пр-ска сган се е задействала. Цял живот лъжене, егати професията!
PETER
Рейтинг: 8 НеутралноМ17 ти адвокат ли си на БТВ бе боклук червен? Нали е написано, че от днес го изтривам тоя продажен канал БТВ или и да четеш не можеш!
*****
НеутралноНаближава Коледа и стават чудеса.
А това "явление" ще бъде забравено.
PETER
Рейтинг: 8 НеутралноФакт е, че колкото и да пишете против Бареков, без него рейтингът на БТВ спада значително.
Darth Plagueis
Рейтинг: 1434 НеутралноСега ако може и телевизията да закрият...
Евродепутати от ГЕРБ, БСП и ДПС искат отпадане на мониторинга от ЕКVellEll
Рейтинг: 727 НеутралноМного ми е чудно като ви е бил досадник защо сте го гледали ? Дори и тези които нямат кабелна ТВ имат 3-4 телевизии които да гледат...Толкова злобни и гадни коментар видях тука, че нямам думи..аман от изтерзани и зависливи душици и после защо сме били зле...
*****
НеутралноМдаа-Бойко го е повишил! Произвел го е в лейтенант и адютант за специални поръчения! Лесно няма да се отървете от барбареков-сега ще ви навират мундзата му на всеки кръгъл час! Но си го заслужи-езикът си изтърка!
Alien
Рейтинг: 1114 ВеселоДо коментар [#55] от "VellEll":
Ами пишем защото чичо от село и баба Гицка му се връзват на манипулациите. Неговите и на цялата му тъпа телевизия. А след това техните два гласа са повече от моя например. Ето заради това се дразним - че целенасочено се видиотяват хората, като им се трупосват такива като Бареков...
*****
НеутралноКоварен удар срещу Кеворкян и Борисов. Сега няма да има кой да прави сутрешно фелацио на премиера и хитрият арменец няма да може да го отбелязва с кеф в "Труд".
Кой ще създава новините рано сутрин, докато едновременно с това забърсва и дирника на властимащите?
Хи-хи
Рейтинг: 1783 Неутрално7 год. барековщина..... Такива като него са показател за стойността на обществото....
*****
ВеселоДо коментар [#50] от "Анонимен":
И в същия дух БТВ премина от сериозна журналистика, към журналистика тип reality show. Някой някъде там реши, че не са достатачно "близо до хората". По този начин репортерите им от неутрално предаване на новините, преминаха към едни сложни, тъпи анализи, интервюта с баби по улиците и чиста манипулация на новините, за да станат по интересни на хората. Един пример, когато БСП промени закона за изборите с очевидната цел да си осигури служебна победа... водещата новина на БТВ беше нещо от сорта за овцете на баба Гицка от Долно-нанагорнище.
Не са поръчкови. Просто много, много хора не го понасят. И за да не кажеш, че и аз пиша поръчкови мнения - имаше време когато харесвах Бареков а БТВ ми беше любимата телевизия. Това беше преди той да реши, че е най великия журналист в България. Хората просто не понасят как манипулира всяка ситуация, за да намери евтина сензация и скандал. Може да разду и най-дребното, маловажно нещо до "новина". Освен това е грешно да се каже, че се е слага на Борисов... той се слага на всички политици.
А за себе си.... аз вече съм гласувал с дистанционното.
*****
НеутралноАз го видях в спортния магазин - купуваше си наколенки. Сигурно отива на работа в Министерския съвет.
*****
НеутралноДано това да значи че най-накрая ще бъде разбит монопола на БТВ и евентуално ББ да разреши поне още ДВЕ частни ефирни национални канала! Пък вероятно единия ще е ТВ7 то е ясно. Впрочем там ли отивате? При всички положения ЗРИТЕЛИТЕ само ще спечелят от още една национална телевизия!(пък дай-боже и две) Дори МАКЕДОНИЯ има три частни национални канала. Само и единствено в Б-я останахме без нови национални канали и запазихме монопол. А и дигитализация иде....така че дано най-накрая поне това правителство обяви нови конкурси за национална!
*****
ГневноКак е възможно да сме толкова негативни, грубо обиждащи, злобни, заядливи и завиждащи?! Колко от мненията тук се основават на факти? Чиста проба завист за това, че някой може да е по-известен и по-богат - завист, която не е българска, а е резултат от турски гени - явно доминантни пред бългащината и като цяло - европейската култура.
moreto
Рейтинг: 616 НеутралноБраво, един дудук по-малко. Ако изхвърлят и учиндолския простак, може и да гледам тая ТВ.
*****
ЛюбопитноНОСЯТ СЕ СЛУХОВЕ ЧЕ СЕ Е ПРОДАЛ НА ИРЕНА КРЪСТЕВА РАЗБИРАЙ ДОГАН?!
cnacu6o
Рейтинг: 8 ГневноАмчи ся кой ша хвали Бойко по телевизора?!? Един палячо по-малко на малкият екран!!!!
*****
НеутралноЖАНА ДАРК СИ ОТИДЕ!!!!!!
Остана само барикадата.........
*****
НеутралноБареков в CNN: "We have a NEW!"
*****
НеутралноЗащо го пращате при бойко и откъде накъде ще е говорител на правителството? По добре го търсете някъде при БСП и ДПС , коити така старателно обслужваше години наред,
*****
Неутралноедин елементарен профан по телевизията по-малко. бтв може да стане и гледаема без него, че сега като попаднех на него, често не успявах да сменя толкова бързо канала, че да не повърна. тази личност е символ на грозното и очебийно подлизурство и слагачество от най-ново време. продал си е душата за жълти стотинки.
Радостина
Рейтинг: 616 НеутралноДо коментар [#42] от "Анонимен":
Свободата Санчо, ....ама защо защитаваш тая фурнаджииска лопата Бареков , не разбирам ??
Той не е журналист , а слагач , не е ли ?
Stavrogin
Рейтинг: 782 Неутралноедно безсрамие по-малко за Пловдив!
Отишло едно джудже при Веско Маринов за автограф и му казало: „Г-н Маринов, пораснах с вашите песни“.*****
Неутрално"що се отнася до глобалното развитие на един медиен процес"
СМЕШНИК!
*****
НеутралноС този прост език и празни и тривиални мисли, да наречеш Баречето журналист- това е жестока обида към гилдията...
*****
НеутралноЩе продължи да словоблудства от екрана на ТВ 7 - най-новия проект на октопода Гергов-Корпоративна.
*****
НеутралноЕгати помията се изля тука...Ама наистина такива сме българите
-помияри! Един да е над останалите,трябва да е осран и опикан
отгоре до долу, при първа възможност! А дали на Бареков му пука за вас ,се чудя. Нито съм му голям фен,нито съм му адвокат,ама такава простащина се шири по тоя форум.Точно
като през средновековието,като извеждат осъдения и тълпата
го заплюва и замеря,само че сега е виртуално,но тълпата си е
все толкова гнусна.
*****
НеутралноКато всичко е така целеустремено и възвишено, защо една седмица беше "болен"?
боско
Рейтинг: 8 НеутралноГоворител на коалицията БСП-ДПС - може ...
*****
НеутралноТой винаги е заявявал че ромите и турците са близки до сърцето му.
margy
Рейтинг: 229 Неутрално"Време е да поема по самостоятелен път в отговор на моите вътрешни журналистически терзания и убежденията ми за развитието на медиите в глобален мащаб"
margyОт сигурен източник знам, че Бареков е поканен да оглави шоуто на Опра Уинфри след нейното напускане.
*****
Неутрално:Бареков си свърши историческата роля ведно с бТВ- показа 365 часа в годината кандидат премиера. Следващият премиер изисква нов проект, нов код и съответно ново лице". Да знаете от бай ви Ганя-келепир санким има, когато не си опозиция. Лошото е че и след ващия проект исъответно лицата от миманса ще бъдат българофоби. Както е тръгнало в Бай Гания .Дано само не е до свършека на света!!! Дано се събуди тоз народ дето е останал тук!!! Е сега ако не се съгласите сбай ви Ганя ,че голям е келепира в ибрикчийството ,но и гъз боли за цял живот предполагам от тази дупедавщина ?
*****
НеутралноДо коментар [#63] от "pozitiven":
Е кво сега? Дай всички да му правим "Евала"!
Бареков е бледо подобие на Коритаров, горкия толкова искаше да го копира но така и не се научи поне на това! Помня го още от годините му в Европа...
В последните месеци, се държеше толкова нагло със събеседниците си, че няма до къде, и това в зле прикрит опит уж да е "настъпателен". Цитат, въпрос към К.Добрев:"Как ще оправдаете двуличието на вашата партия?????????"
Абстрахирайте се от събеседника!
Да не говорим, за това как всеки момент очаквах да падне на колене под масата и да направи фелацио на Св.Бойко при едно от честите му гостувания!
*****
ВеселоНе само БТВ не става за нищо ами НОВА особено с другия нарцис МИЛЕН а и с тези реалити до гуша ми дойде . Разни западнали псевдо интелектуалци и артисти както и певци са се присламчили към тези две телевизии и се мъчат да танцуват или да се правят на Рамбовци в Сървайвър а иначе на свободния пазар на труда никой няма да ги цани и за пет лева.Колкото до Бареков новата му длъжност щее главен ибрикчия халал да му е много се стара за тази работа.
*****
НеутралноДо коментар [#76] от "Alcek":
надявам се, че тази гнусна тъпла е по-малката част от народа ни - другите бачкат и просто нямат време за тази помия. дано. амин
PETER
Рейтинг: 8 НеутралноКОЛЕГИ МАНИПУЛИРАЩИ - НИЕ НЕ "ЛАПАМЕ МУХИТЕ"! А ВИЕ ЖАЛКА СЪДБА ИМАТЕ...
PETER
Рейтинг: 8 НеутралноНека всеки сам прецени, какво харесва, какво не и каква е истината! Всичко останало са просто празни приказки!
*****
НеутралноДо коментар [#82] от "JackBauer":
не е въпросът да правим "евала" (тур.) на когото и да е. но цялата тая злобност - опрадвана ли е, струва ли си, по-добре ли ни става? защо не можем да китикуваме без да обиждаме и в крайна сметка да има някаква полза от критиката?
*****
НеутралноАбе да не го правят посланник в Париж? Това място се оваканти.
*****
ВеселоОтървахме се от Бареков - чудесно!
Но аз продължавам да смятам, че има още много за махане!
Какво им стана на всички медии?
Цветанка Ризова ми тропосва чалга-пачи в програмата си и ги интервюира като да са Мария Калас!
"Добър ден, България също!
Националната телевизия и тя - реклама на албума на Преслава. В програмите им - чалга!
И кой ли не още?
Писна ми!
Всичките излязоха звезди! Натрапват ни ги насила! Показват го вече като корифеи, като специалисти, катоо съветници, като институции на културата и истината!
Боклук! Чалга, мизерия! Свършиха ли истинските звзди в България?
И не мога да се начудя на глупостта на уж културтрегерите! Смазаха се да ходят прия оня дебелак от Костинброд!
Не го гледам, но чета, че дори и Пендачанска се натресла там!
Абе...полудяха ли всички?
*****
ВеселоНали беше болен?
*****
НеутралноПредполагам , че са му предложили поста на говорител на ( бившия бъдещ кандидат президент) на Е С Тони Блеееър . Но като знаем какво се случи спуделчето на Джодж Бушета ,това предполагам .че се е случило и снего .Но иначе доста дълготраен срам за майничките .
*****
НеутралноОсобено готин е оня дефектолога-Миленчо. Специалист по всичко.Всичко трябвало да се приватизира. А чехите защо не приватизираха ЧЕЗ.
*****
НеутралноЯзък! Таман беше опесъчил студиото за зимата...
Esq.
Рейтинг: Неутралнонов гъз? или същия?
"приказка безкрай"
Мы в такие шагали дали, что не очень-то и дойдешь.
Мы в засаде годами ждали, не взирая на снег и дождь.
Мы в воде ледяной не плачем, и в огне почти не горим -
Мы охотники за удачей, птицей цвета ультрамарин.
Мы охотники за удачей, птицей цвета ультрамарин.
*****
НеутралноТо и аз искам нова национална! Отдавна му е време в Б-я! Дори монопола на м тел и послес глобул не продължи толкоз дълго колкото този на БТВ!
*****
НеутралноТакааа.До този момент 92 коментара за Бареков.Всички го плюете,но фактът,че го коментирате,говори,че все пак сте го гледали.Явно е оставил следа в мозъчетата ви.
Boriaz
Рейтинг: 893 ВеселоЩях да кажа "Ура-а-а-а-а", обачер ме е страх какво същество ще го смени. Ако вземем за пример НТВ- смениха Коритаров, който поне знаеше какво е "добро държане" със събиседниците му, с Миленчо и "Челюсти"- двама водещи, за чиито родители със сигурност можем да кажем, че не са чували думичките "добро възпитание".
Искането няма мярка- даването има КРАЙ!Иначе не съм виждал по-неприятен водещ от този- и със самочуствието, и с липсата на каквато и да е култура, да не говорим за езикова, и т. н.
heatseeker
Рейтинг: 1391 ВеселоБареков, без съмнение, се превърна в явление за българската журналистика. С което съвсем не искам да кажа, че иде реч за явление, с което би си струвало да се гордеем, разбира се. Но, като цяло, новината, че ще си търси ново професионално поприще... за мен (поне) е също толкова безпредметна и маловажна, колкото биха били статиите във вестник "Работническо дело" от броя му, издаден в деня, в който съм се родил... някъде през Юрския период, ако не ме лъже паметта...
Свобода за Надежда Савченко!*****
НеутралноТая телевизия бТВ съм спрял да я гледам отдавна, но откакто започнаха да се заливат с турски сериали, че и да ги късат от реклама по всяко време направо я извадих от списъка на каналите, който се върти с дистанционното. Сега дори и случайно между другото няма как да попадна на нея и да ме нервира.
Стефан Станчев
Рейтинг: 506 НеутралноКольо, пожелавам ти повече да не се появяваш в никакви медии. Никой не трябва да се интересува от теб.