НЕПЛАТЕНА МОЛЯ!!
Да ги пуснат 1 месец в неплатен отпуск като няма пари. Мисля че без това нямат много работа. Като се върнат ще прогласуват набързо каквото трябва, без това решенията се вземат от ББ
На това се казва с една дума - НАГЛОСТ!
Нали "новата власт щеше да работи 8 дни в седмицата - какво стана ???
Борисов само се оплаква колко много работели - ами ето виждаме как!
Все едно всичко в държавата ни е наред, ами нека за 1 май да си гласуват и 20 дни отпуска!
Няма никакъв политически морал в България!
Отвратен съм!
До коментар [#5] от "УФ": Ти пък, наистина ли си мислиш, че ходят за заплати там. Само като им видиш костюмите, обувките и аксесоарите(часовници, колиета), ще ти стане ясно, че това от заплата не може да се купи.
Защо толкова малко уважаем дами и господа?! Та вие така усърдно се трудите? Защо не си гласувахте ваканция поне до края на април!?Сега горките ще трябва да ги мисля постоянно, дали ще успеят да си починат, та да вземат да измислят накрая и нещо умно!
Много упреци има, че ще си почиваме една седмица! Това е една седмица тежка работа, що маси и агнета ще трябва да омахаме, като се замислим с колегите, трябва да са две седмици, все пак това е единственото време в което работим!
За това пък после ще остават след работно време щото трябвало да се свърши важна работа. Естествено за извънредни и нощни по хубавата им тарифа. НАГЛИТЕ ЛАПАЧИ!!!
даааа, задълженията към спонсорите са изпълнени и може спокойно да се отдадат на заслужена почивка.
а че в това време плебса се пече на все по-силен огън заради разрастващата се криза и заради опита на дянков пак да му тараши джобовете - да са мислили като са гласували, нали?!
Интересно е да разберем, дали и депутатите в останалите страни си гласуват подобни благинки. Ако не са, наш дълг е да им посочим как могат да приложат на дело светлия пример на своите български колеги..
Тези дето се наричат управляващи,са най добрите имитатори.Уж само работят,а работа за 5лв. не са свършили,а за почивка първи са.Криза е трябва да се пестят сили,а тахните сили са най-важни.Горките.
Тези дето се наричат управляващи,са най добрите имитатори.Уж само работят,а работа за 5лв. не са свършили,а за почивка първи са.Криза е трябва да се пестят сили,а тахните сили са най-важни.Горките.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
*****
ВеселоБравооооооо!!!!!!
Минувач
Рейтинг: 707 ВеселоКога успяха да се уморят толкова много, горките?
Георги Литвиненко
Рейтинг: 434 НеутралноИскам и аз да работя с тяхното работно време и техните ваканции. Какво ли мисли по този въпрос шефа ми
berbenkov
Рейтинг: 1341 ВеселоАко депутатите въобще ги няма,
www.berbenkov.hit.bgползата ще е страшно голяма!!!
*****
НеутралноНЕПЛАТЕНА МОЛЯ!!
Да ги пуснат 1 месец в неплатен отпуск като няма пари. Мисля че без това нямат много работа. Като се върнат ще прогласуват набързо каквото трябва, без това решенията се вземат от ББ
*****
Неутралноуууууу мизерници ще ядат народната тояга скоро
*****
НеутралноСамо ГЕРБ!
*****
НеутралноДо коментар [#3] от "Георги Литвиненко":
Всеки иска, нали затова е калабалъкът по време на избори. И ваканциите са най-малката далавера.
*****
НеутралноАм'че що да не си гласуват ...
*****
РазстроеноКакво е "планерна зоседание"? Нова антикризисна мярка?
А иначе "ваканция по време на криза" звучи като "пир по време на чума"...
*****
НеутралноУморени са,нека си по4инат. И да не се връ6тат.
stenmar1967
Рейтинг: 221 Неутралнои вси4кото това време е платено,мразя тази държава
mittenwald*****
НеутралноЗа такива работи всички партии са единни и са гласували "ЗА".
*****
ГневноНАГЛИТЕ ЛАПАЧИ...
boplam
Рейтинг: 381 НеутралноНа това се казва с една дума - НАГЛОСТ!
john smith23Нали "новата власт щеше да работи 8 дни в седмицата - какво стана ???
Борисов само се оплаква колко много работели - ами ето виждаме как!
Все едно всичко в държавата ни е наред, ами нека за 1 май да си гласуват и 20 дни отпуска!
Няма никакъв политически морал в България!
Отвратен съм!
*****
НеутралноВЕЛИКДЕНСКА ОПЕРАЦИЯ "ЛАПАЧИТЕ"
Асен Петров
Рейтинг: 434 НеутралноДо коментар [#5] от "УФ": Ти пък, наистина ли си мислиш, че ходят за заплати там. Само като им видиш костюмите, обувките и аксесоарите(часовници, колиета), ще ти стане ясно, че това от заплата не може да се купи.
*****
ВеселоЗащо толкова малко уважаем дами и господа?! Та вие така усърдно се трудите? Защо не си гласувахте ваканция поне до края на април!?Сега горките ще трябва да ги мисля постоянно, дали ще успеят да си починат, та да вземат да измислят накрая и нещо умно!
ploteus
Рейтинг: 8 ВеселоТо трябва да свършиш нещо, за да се умориш.
Ама рекъл е народът @Луд умора няма" - явно все пак има.
*****
НеутралноЩе консумират увеличението на ДДС.
Така казах аз ювиги хан -хранещ депутати.
*****
НеутралноВИКАМ ДА ГИ ПУСКАМЕ НАПРАВО ВЪВ 365 ДНЕВНА НЕПЛАТЕНА ВАКАНЦИЙКА И ДА НЕ СЕ ЗАНИМАВАМЕ ПОВЕЧЕ.
*****
ВеселоАз за техните заплати обещавам и без ваканция да работя!!!!Изберете ме моооооооля за депутат!!!!!!!!
*****
ВеселоМного упреци има, че ще си почиваме една седмица! Това е една седмица тежка работа, що маси и агнета ще трябва да омахаме, като се замислим с колегите, трябва да са две седмици, все пак това е единственото време в което работим!
*****
НеутралноЕиде сига сте писали Аиде баякаите че ние депутатите требв да си почиваме
*****
ГневноА иначе се бориме за правда и демокрация. Играеме си на импич. и принципност, но кагато е за общото благо сме единодушни.
*****
ГневноЗа това пък после ще остават след работно време щото трябвало да се свърши важна работа. Естествено за извънредни и нощни по хубавата им тарифа. НАГЛИТЕ ЛАПАЧИ!!!
*****
НеутралноЯка пролетна умора ги е налегнало но са в пълен синхрон с ЛАПАЧИТЕ
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
Настрадин Ходжа
Рейтинг: 1341 Гневнодаааа, задълженията към спонсорите са изпълнени и може спокойно да се отдадат на заслужена почивка.
#ДАНСwithme до #ОСТАВКАа че в това време плебса се пече на все по-силен огън заради разрастващата се криза и заради опита на дянков пак да му тараши джобовете - да са мислили като са гласували, нали?!
*****
НеутралноДа отиват и да почиват. Те доказаха, че може и без тях.
Ние ще работим, защото сме умни.
*****
НеутралноИнтересно е да разберем, дали и депутатите в останалите страни си гласуват подобни благинки. Ако не са, наш дълг е да им посочим как могат да приложат на дело светлия пример на своите български колеги..
*****
НеутралноТези дето се наричат управляващи,са най добрите имитатори.Уж само работят,а работа за 5лв. не са свършили,а за почивка първи са.Криза е трябва да се пестят сили,а тахните сили са най-важни.Горките.
*****
НеутралноТези дето се наричат управляващи,са най добрите имитатори.Уж само работят,а работа за 5лв. не са свършили,а за почивка първи са.Криза е трябва да се пестят сили,а тахните сили са най-важни.Горките.
popovski31
Рейтинг: 1075 НеутралноТова снимка от нашия парламент ли е?