Йовчев за окупираната вечеря: Не разбрах какво искаха протестиращите. Защо такъв тормоз?

За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате. Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си.
Коментари (133)
  1. Подредба: Сортирай
  1. 1 Профил на Златната акула
    Златната акула
    Рейтинг: 1448 Гневно

    Значи нови рани ще отваряте, Йовчев? А?

    “You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.”― Abraham Lincoln
  2. 2 Профил на BarBQ
    BarBQ
    Рейтинг: 877 Неутрално

    Да не се задави с черния хайвер?

  3. 3 Профил на mesambria
    mesambria
    Рейтинг: 1443 Неутрално

    Сигурно от тормоз го е хванал гастрит и колит.

  4. 4 Профил на Ме
    Ме
    Рейтинг: 402 Неутрално

    ами нещата ще се влошат, за съжаление . избора е ваш......

  5. 5 Профил на The Core
    The Core
    Рейтинг: 768 Весело

    ...Не разбрах какво искат от мен протестиращите в събота. ...

    Следващия път ще ти обяснят!
    Два пъти, като за милиционер!

    Ние обичаме да сме сред природата, защото тя няма мнение за нас! Ницше
  6. 6 Профил на Moonshine
    Moonshine
    Рейтинг: 605 Разстроено

    "Той похвали МВР заради това, че са се справили с всички предизвикателства."

    Някои хора наистина живеят в паралелна вселена.

  7. 7 Профил на stefan.s
    stefan.s
    Рейтинг: 8 Неутрално

    оставка,бееее.

  8. 8 Профил на traveler1
    traveler1
    Рейтинг: 709 Неутрално

    Ама как така само ти не разбра бе Овчев?
    Ти нали се имаш за умен пък такива въпроси...

    ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО
  9. 9 Профил на Dimitar Hristev
    Dimitar Hristev
    Рейтинг: 225 Неутрално

    Какво пак не разбра? Как така все неразбрали ходите?

  10. 10 Профил на ironhorse
    ironhorse
    Рейтинг: 1059 Неутрално

    Всички чуха ОСТАВКА и ИЗБОРИ,
    само глухарите от БСП/ДПС и правителството не чуват.
    Това не е най-експертното правителство, а правителство на глухите (без да обиждам хората с физическия проблем).

    ОСТАВКА !!!

    Бойко Борисов и ГЕРБ са еманацията на корупцията и мафията в държавата.
  11. 11 Профил на Norman Granz
    Norman Granz
    Рейтинг: 4692 Неутрално

    За министър на вътрешните работи е направо интелигентен.

    НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ОТГОВАРЯМ НА ВСЕКИ ИДИОТ.
  12. 12 Профил на dun
    dun
    Рейтинг: 648 Любопитно

    да беше излезнал да ги попиташ ? или вие от кгбето можете само да се криете зад гърбовете на маскирани и бронирани полицаи ???

  13. 13
    ****

    Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.

  14. 14 Профил на xflood
    xflood
    Рейтинг: 1041 Неутрално

    Още ли не разбра какво? С колко плаката да ти го напишат?
    Оставката ти искат, нищо повече..

    Fail with honour then succeed by fraud
  15. 15 Профил на radan_lostov
    radan_lostov
    Рейтинг: 442 Неутрално

    Тези ще бъдат тормозени непрекъснато , да си го знаят.

    Публикувано през m.dnevnik.bg

  16. 16 Профил на extraCACA
    extraCACA
    Рейтинг: 1460 Любопитно

    "Попитан кой организира протестите, той не отговори, но препоръча протестиращите да са наясно в какво са въвлечени, кой ги е въвлякъл и какво цели."

    Е та, КОЙ?

  17. 17 Профил на kykyyy
    kykyyy
    Рейтинг: 447 Неутрално

    Бръщулевник. Говори от трето лице някакви недомлъвки все е дни не е министър, ами пенсионер на пейките в парка Заимов. Всъщност това си е съвсем логично. Все пак Овчев е просто подизпълнител. Той и собствените си решения може само да коментира, но няма власт над поста си по никакъв начин.

  18. 18 Профил на shileto
    shileto
    Рейтинг: 1094 Неутрално

    Какво не разбира , повече от ясно е ! Оставка , не е сложно да го разбере нормален човек

  19. 19 Профил на Грант мотивиран, правоверен либерал
    Грант мотивиран, правоверен либерал
    Рейтинг: 497 Неутрално

    Тормоза е, защото не те знаят къде живееш, да ти дойдат на проверка в 6 сутринта

    Дневник - рупор на демократичната цензура. "Правилата" на форума - СПОРЕД ФИНАНСОВИЯ ИНТЕРЕС НА СОБСТВЕНИКА :)
  20. 20 Профил на gorodetski
    gorodetski
    Рейтинг: 580 Неутрално

    Тоа па все неразбрал. Оставката ти искаха, к'во друго?!

  21. 21 Профил на radan_lostov
    radan_lostov
    Рейтинг: 442 Неутрално

    Цветлинке, много изнежена милиционерска душица носиш. Да не доби разстройство след окупираната вечеря?

    Публикувано през m.dnevnik.bg

  22. 22 Профил на Велков
    Велков
    Рейтинг: 1366 Неутрално

    Прав е.
    Нетърпимостта към чуждо мнение е признак на примитивизъм и по детски забавна незрялост.
    "Няма пък!" трябва да се замени с нормално говорене на образован и помъдрял възрастен.
    Иначе нещата заприличват на поведението на футболна агитка. И то агитка българка. Чуждите агитки пеят, нашите псуват. И мислят, че са готини. Ми не са.
    Та затова много хора имат горчив вкус в устата, когато осъзнаят истината.

  23. 23 Профил на Натътрузен десебар, слуга на БСП
    Натътрузен десебар, слуга на БСП
    Рейтинг: 1040 Неутрално

    Защо тормоз??? Ми за да ти е кофти бе образ, ега ти въпроса. Пирай Баце, Бареков като ми врещи от месеци под прозорците тормоз ли е.

    Няма шики-мики.
  24. 24 Профил на phill11
    phill11
    Рейтинг: 489 Неутрално

    "Това е сериозен проблем, има крайна нетърпимост към чуждото мнение. Раните, които това ще отвори са много сериозни", заяви още Йовчев."

    Ти продължавай да се правиш на глух пък после пак си говори какви рани ти отворили.
    Оставката ти искаха хората и ти го крещяха достатъчно ясно!

  25. 25 Профил на alighieri
    alighieri
    Рейтинг: 392 Неутрално

    ОСТАВКА, ОВЧЕВ, ОСТАВКА!

  26. 26 Профил на гарата
    гарата
    Рейтинг: 506 Неутрално

    Гьонсуратлък му се вика на това!

  27. 27 Профил на Златната акула
    Златната акула
    Рейтинг: 1448 Любопитно

    [quote#22:"Доби Велков"]Нетърпимостта към чуждо мнение[/quote]
    Не разбирам кое е наше и кое "чуждо" мнение тук. Йовчев не е преподавател по конституционно право, че да ни обяснява, че има лични права. И това след като побърза заедно с Цацаров да се среща с "незаменимия специалист" с музикално име.

    “You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.”― Abraham Lincoln
  28. 28 Профил на someeeee
    someeeee
    Рейтинг: 448 Неутрално

    И ние това ви питаме ? Защо такъв тормоз? Ама не подавате оставка нали ?

  29. 29 Профил на mto
    mto
    Рейтинг: 979 Неутрално

    Овчев, хората искат ОСТАВКАТА ви! И ако не го разбрахте за половин година, връх на наглостта е да се чудите защо не ви търпят повече. Шест месеца се правите, че нищо не се случва. Вие какво си представяте - че хората срещу вас смятат да ви осигурят комфорт ли? ОСТАВКАБЕ!

    Публикувано през m.dnevnik.bg

    Вместо виц: "Високият морален стандарт в политиката, който зададе ГЕРБ!"
  30. 30 Профил на efw42682532
    efw42682532
    Рейтинг: 489 Гневно

    Този човек е един от на-слабите министри на вътрешните работи! Той даже и за шеф на ДАНС не става! Граничните полицаи по границата с Турция нямат елементарни условия за труд а този човечец ни обясняваше че пиле не може да прехвръкне от там! Толкова е некомпетентен ,че няма по-вече от това.Неразбрал бил. Неразбралите и некомпетентните ги уволняват! Оставка и на всичките му колеги в правителството и парламента защото и те са като него неразбрали управляват ни неразбиращи!

  31. 31 Профил на val71
    val71
    Рейтинг: 388 Неутрално

    ""Не разбрах какво искат от мен протестиращите в събота. Това беше крайно неприемливо поведенение. Защо трябваше да се налага такъв тормоз?"
    =================
    Не бил разбрал. Ами просто е г-н министър - протестиращите искат да изразят недоволството и възмущението си от вас, който наредихте да ги бият на 12-и, след което естествено казахте по медиите, че няма такова нещо; искат да изразят недоволството и възмущението си от вас от прекомерната полицейска сила, която по ваше нареждане е струпана в центъра на София, за да пази онези "уникално ценни" за държавата 240 недоразумения, наречени депутати; искат да изразят недоволството и възмущението си от вас, който наредихте против всички изисквания на закона, загражденията на парламента да обхванат необосновано широк периметър, който пречи на свободното движение на хора и автомобили; искат да изразят недоволството и възмущението си от вас за това, че изпратихте полиция по домовете на протестиращи, че давате оперативна информация на премиера за протестиращи държавни служители и т.н.
    Господин министъра май не знае, че рано или късно всичко става взаимно - полицията се държи неприемливо, което води до това и протестиращите да започнат да се държат неприемливо, полицията тормози, е и протестиращите ще започнат да тормозят....... засега само някои височайши особи от правителството, вкл. МВР министъра, в бъдеще...????

  32. 32 Профил на nocomnet
    nocomnet
    Рейтинг: 279 Неутрално

    До коментар [#22] от "Доби Велков":

    Другарю Велков,

    когато образовани и помъдрели възрастни си говорят, те се слушат един друг, чуват и възприемат аргументите на другия, и най-малкото признават, когато сгрешат.

    Но комунистите и отрочетата им това не го разбират. Те си мислят, че при различия на мнения се действа по следният начин:

    1. "Е, сега за това нещо да се скараме ли искаш" -- сиреч, еби си м**ката, остави ме на мира че иначе...

    2. ... Прилагане на всякакви методи, неприсъщи на образовани и помъдрели хора, като започнем от клевети и обиди и свършим с брутално насилие (както се видя много ясно).

    Кажи сега ако обичаш какво според теб да прави образованият, помъдрял човек, когато срещу себе си има такива създания?

  33. 33 Профил на mrtosh
    mrtosh
    Рейтинг: 529 Неутрално

    Вменява осторожност към индивидуалния протестиращ, да се замисли защо участва, и че може да бъде задържан за 72 часа. Нормално. Нагло.

  34. 34 Профил на greeneyes
    greeneyes
    Рейтинг: 2901 Неутрално

    Извинявайте за изтормозената ви вечеря др.йОвчеВ!

  35. 35 Профил на greeneyes
    greeneyes
    Рейтинг: 2901 Неутрално

    До коментар [#32] от "borisuser":

    ++++

  36. 36 Профил на Dehumanizer
    Dehumanizer
    Рейтинг: 1366 Неутрално

    Искат слугите им да не ядат в скъпи ресторанти, с парите, които им се отпускат, а в стола на милицията или вкъщи. Майтап. Оставката ти искат, бе.

    «Высокоэффективная экономика при отсутствии реальных политических и гражданских свобод - хрустальная российская мечта.»
  37. 37 Профил на Eisbär
    Eisbär
    Рейтинг: 935 Неутрално

    Опитахме с добро, не стана, с лошо било още по-лошо.
    Какво трябва да се случи за да подадете оставка?
    Кръв по улиците?

  38. 38 Профил на ДЗВЕР
    ДЗВЕР
    Рейтинг: 605 Весело

    До коментар [#16] от "extraCACA":

    ... абе знае кой плаща... ама плащането на протестАр не е незаконно... и нищо не мо'е да напра'и... Само мо'е да чЕка да сврЪшат парите.

    опозиция на всяка власт, отпор на всяка тъпота...
  39. 39 Профил на kepler3b
    kepler3b
    Рейтинг: 225 Неутрално

    А той не разбрал? ХА-хА-ХА... Ей много са безочливи и гнусни, наскоро един познат политик ме погледна с учудване на въпроса как работите нали протести: -"А не няма проблем.."

  40. 40 Профил на Велков
    Велков
    Рейтинг: 1366 Неутрално

    До коментар [#27] от "djabkata":


    [quote#27:"djabkata"]Не разбирам кое е наше и кое "чуждо" мнение тук.[/quote]
    Не сте разбрали нищо от това, което съм написал, изхождайки от статията. Пак казвам - статията.

  41. 41 Профил на doneva_a
    doneva_a
    Рейтинг: 497 Любопитно

    "Според Цветлин Йовчев протестите са променили своята структура и вече не са спонтанни, а организирани."

    Ама нали още от самото начало бяха организирани и платени? Спонтанно нищо нямаше. Или как? Ко?

    Тези твърдения дали са с цел пълна дезориентация на противника - стари полицейско-милиционерски прийоми, или са просто от глупост?

    "Цар Самоил во Скопје за 1,5 милиони евра, а во Софија за 50 000 евра и свети!"
  42. 42 Профил на Натътрузен десебар, слуга на БСП
    Натътрузен десебар, слуга на БСП
    Рейтинг: 1040 Неутрално

    Имало крайна нетърпимост към чуждото мнение. Ми това не е от вчера, комуниситите от край време демонстрират крайна нетърпимост към чуждото мнение. И сега чуждото мнение е ОСТАВКА и да си ходят, а те се правят на глухи.

    Няма шики-мики.
  43. 43 Профил на Gopeто
    Gopeто
    Рейтинг: 1589 Гневно

    Йовчев, не изглеждаш да си тъп като милиционер. Хората много кратко и ясно ти казват какво искат. А политически екстремизъм изобщо не си пожелавай.

    "За мен върхът е онова високо място, от което ясно съзирам следващата си цел" Боян Петров
  44. 44 Профил на ДЗВЕР
    ДЗВЕР
    Рейтинг: 605 Неутрално

    До коментар [#22] от "Доби Велков":

    ... ха, да си седи дОма, та да не му пресядат залците...Да 'земе пример от Президента...

    опозиция на всяка власт, отпор на всяка тъпота...
  45. 45 Профил на _dan_
    _dan_
    Рейтинг: 551 Любопитно

    Йовчев, какво не разбираш - хората си заработват хляба, все пак за 40 лв. на ден на човек, трябва нещо да организират! Блокади ли ще са, окупации ли, огради ли ще трошат, домати ли ще мятат, със полицаите ли ще се псуват ... все пак това са млади, интелигентни и ранобудни ...

  46. 46 Профил на kepler3b
    kepler3b
    Рейтинг: 225 Неутрално

    Не дават лесно властта! Явно е доста сладко да бъркаш в кацата с мед и да крадеш от бедния народ... Пълни безхаберници, ок крадете но и работете, а те на всичкото отгоре и не работят, и за да стигнеш до този извод трябва да погледнеш от прозореца навън и да видиш държавата и хората но не в София, Варна, Пловдив и Бургас ами в другите градове в провинцията за да ти стане ясно за какво иде реч.. Жалко, много жалко но не за тях, тях Бога ще ги осъди за кражбите и то не за една а за 6 милиона, защото крадат от всички ни! Жалко за народа ни, за кръвта която се е проливала по земите ни от дедите ни! Жалко...

  47. 47 Профил на gbj06554106
    gbj06554106
    Рейтинг: 552 Неутрално

    В некои сайтове излезе инфото, че на въпросната вечеря Йовчев бил не с дамата, с която би трябвало да бъде.
    Затова моралните късновечерни правоверни искали да разкрият истинския му лик - просто да го снимат

  48. 48 Профил на Никола Николов
    Никола Николов
    Рейтинг: 482 Неутрално

    "Това е сериозен проблем, има крайна нетърпимост към чуждото мнение. Раните, които това ще отвори са много сериозни", заяви още Йовчев."

    Напълно съм съгласен, така е. Но, очевидно, тази крайна нетърпимост е от страна на правителството. То не желае да остави суверена свободно да изрази своето мнение, което в демократичните общества става чрез избори.
    Всяка пусната в урните бюлетина е нечие лично мнение и много хора искат да го изразят, но правителството не желае да го чуе.
    На това аз казвам крайна нетърпимост към чуждото мнение. А раните, които това вече отвори, са видими за всички и стават все по болезнени.

  49. 49 Профил на daam
    daam
    Рейтинг: 1113 Неутрално

    Всъщност, раните, които правителството на мафията нанася на страната ни са неизличими. Само тормоз за слугите на олигарсите - министрите от това правителство

  50. 50 Профил на Златната акула
    Златната акула
    Рейтинг: 1448 Неутрално

    [quote#40:"Доби Велков"]Не сте разбрали нищо от това, което съм написал, изхождайки от статията. Пак казвам - статията. [/quote]
    Лъжете се. Това "прав е" го нямаше там. Имам бърза мисъл, г-н Велков и добри усещания. Вие провокирате с мнението си точно по същия начин като Йовчев, задал невинния си въпрос.
    "Не разбрах какво искат от мен протестиращите в събота. Това беше крайно неприемливо поведенение. Защо трябваше да се налага такъв тормоз?"

    “You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.”― Abraham Lincoln
  51. 51 Профил на doneva_a
    doneva_a
    Рейтинг: 497 Любопитно

    [quote#45:"_dan_"]Йовчев, какво не разбираш - хората си заработват хляба, все пак за 40 лв. на ден на човек, трябва нещо да организират! Блокади ли ще са, окупации ли, огради ли ще трошат, домати ли ще мятат, със полицаите ли ще се псуват ... все пак това са млади, интелигентни и ранобудни ...[/quote]

    Гиди връзкари. Аз лев не съм взела и още ме яд. Май е крайно време да видя къде да се вредя, белким ми дават и на мен такъв надник... Дет се вика, празници идат...

    "Цар Самоил во Скопје за 1,5 милиони евра, а во Софија за 50 000 евра и свети!"
  52. 52 Профил на extraCACA
    extraCACA
    Рейтинг: 1460 Весело

    [quote#38:"dzwer"]нищо не мо'е да напра'и[/quote]

    хаха... поне ено в-ш-д не мой ли изкара ве да му се невиди... тук инициалче, там цвят на косата... смешник... кат не може нищо да направи да оди пред блока при комшийките

  53. 53 Профил на Tom Sawyer
    Tom Sawyer
    Рейтинг: 388 Неутрално

    "Не разбрах какво искат от мен протестиращите в събота. Това беше крайно неприемливо поведенение. Защо трябваше да се налага такъв тормоз?"

    Милия...аз си мислех че, е само глупав а то се оказа че, човека е бил глух!

    Реформаторски миражи. Оставка! If you don`t want to Democracy, Democracy will come to you.
  54. 54 Профил на krell
    krell
    Рейтинг: 442 Гневно

    "...и вече не са спонтанни, а организирани. "

    Каква спонтанност след шест месеца дебелокожие, интриги, "опорни точки" , контрапротести и всякакви средства за компрометиране, изопачаване и изродяване на протеста? Като се чувства толкова тормозен и не може да носи такова бреме на плещите си да ис подава оставката. А с него и целия този уродлив "експертен" кабинет.

  55. 55 Профил на Петър Иванов
    Петър Иванов
    Рейтинг: 714 Весело

    Така е , не е ясно , какво искат... Напр. виковете "оставка" може пък да са били насочени към
    Барак Обама , знае ли човек?

  56. 56 Профил на _dan_
    _dan_
    Рейтинг: 551 Любопитно

    До коментар [#51] от "doneva_a":

    Ти явно си от искрените хора ... , които ще останат излъгани!

  57. 57 Профил на ДЗВЕР
    ДЗВЕР
    Рейтинг: 605 Неутрално

    [quote#45:"_dan_"]

    Йовчев, какво не разбираш - хората си заработват хляба, все пак за 40 лв. на ден на човек, трябва нещо да организират! Блокади ли ще са, окупации ли, огради ли ще трошат, домати ли ще мятат, със полицаите ли ще се псуват ... все пак това са млади, интелигентни и ранобудни ... [/quote]
    ... от Архангеловден насам, намаля'ат "финансовите мотиви" на протеста... Чиляка с безплатното кафе от лЕтото още не мо'е да го избие... и са тюхка, че нЕкои напра'иха бизнес с байрачета и плакатЕ, а той имАл чисти помисли...

    опозиция на всяка власт, отпор на всяка тъпота...
  58. 58 Профил на Велков
    Велков
    Рейтинг: 1366 Неутрално

    До коментар [#32] от "borisuser":

    Значи горчивият вкус е и при теб.
    И говориш за обиди и клевети?
    И не се сдържа да се обърнеш с "Другарю"?
    И ти си от толерантните...браво!
    А умния освен, че ходи да гласува, гласува и умно.
    Та така, ГОСПОДИНЕ!

  59. 59 Профил на 1107
    1107
    Рейтинг: 615 Неутрално

    Тормози ни Йовчев, като пробутва някакви малоумни идеи МВР да разрешава протести, ДАНС да си създава партии и всякакви други престъпни действия от негова страна!

    НЕ ИСКАМ да живея в Беларус!

  60. 60 Профил на dimitar2007
    dimitar2007
    Рейтинг: 388 Неутрално

    Йовчев не спазва заветите на другаря Филип Боков да поема вината с мезета. Май му приседна в ресторанта.

  61. 61 Профил на extraCACA
    extraCACA
    Рейтинг: 1460 Весело

    [quote#47:"ПРОРОК ИЛИЯ"]просто да го снимат [/quote]
    ма да вееее... и да ги пуснат в Трета Възраст белки някой са впечатли

  62. 62 Профил на Златната акула
    Златната акула
    Рейтинг: 1448 Гневно

    "Не разбрах какво искат от мен протестиращите в събота. Това беше крайно неприемливо поведенение. Защо трябваше да се налага такъв тормоз?"
    Йовчев, не си прав, нито имаш право да питаш! Вече 6 месеца тормоза го налагате ти и компанията ти с репресивния държавен апарат, който се плаща от нас. Какъв ти беше зора да излизаш на вечеря, след като знаеш, че протестиращите студенти са на крачка от тебе? Нямаш ли си къща, Йовчев?

    “You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.”― Abraham Lincoln
  63. 63 Профил на newbiee
    newbiee
    Рейтинг: 225 Весело

    "Йовчев за окупираната вечеря: Не разбрах какво искаха протестиращите. Защо такъв тормоз?"
    Ххахаа това е лафа на деня!!!! Моля, Дневник това го сложете за овча мисъл на деня. Как не разбраха 6 месеца какво им казват протестиращите!??!

  64. 64 Профил на Адриана Димова
    Адриана Димова
    Рейтинг: 768 Гневно

    Ох, горканчо той! Не разбрал защо го тормозят, ти да видиш, милият той нали е паднал с последния дъжд, та не знае какво се случва, аман от такива бе!
    Малко му е било, трябва и пред дома му да го блокират, за да види какво се причинява на други от бардаковите идиотчета, а МВР спиииии и сънуууува, че всичко е "по мед и масло"!

    Не причинявай другиму това, което не искаш да се случи с теб!
  65. 65 Профил на ДЗВЕР
    ДЗВЕР
    Рейтинг: 605 Весело

    До коментар [#52] от "extraCACA":
    ... мо'е да напра'и...Мо'е да го рече кат' отговор на нЕкое питане у ПарламенраниА контрол... и тогаз шА скочат срещу таА политическа полицейщина. На Вас не ви ли е интересно отде идат парите за протестърЕте? Щот' к'ъв е тоА двоен аршин: не е морално едни пари да са 'арчат у Куба, а е морално да сА плаща с таквиз на протестърЕ...

    опозиция на всяка власт, отпор на всяка тъпота...
  66. 66 Профил на Ментор
    Ментор
    Рейтинг: 768 Неутрално

    Ако 6 месеца ти повтарят нещо и все още не си го разбрал, очевидно умствения ти капацитет стига само да дъвчеш дъвка.
    Разбира се, за управляващата клика такъв е идеален вътрешен министър - не мисли, не разбира, само знае, че трябва да пази някаква групичка кърлежи далече от хората.

  67. 67 Профил на Firefly
    Firefly
    Рейтинг: 877 Неутрално

    До коментар [#51] от "doneva_a":

    И аз съм с тебе.То хората зимат пари за тая работа,а ние викаме само от мнение.

  68. 68 Профил на Велков
    Велков
    Рейтинг: 1366 Весело

    До коментар [#50] от "djabkata":


    [quote#50:"djabkata"]Имам бърза мисъл, г-н Велков и добри усещания.[/quote]
    Бързата мисъл и добрите усещания са качества вродени, в повечето случаи. Аз ценя ясната мисъл и добрите практики.

  69. 69 Профил на nocomnet
    nocomnet
    Рейтинг: 279 Неутрално

    До коментар [#58] от "Доби Велков":

    Не се прави на неразбрал. Сегашното ни правителство, освен че е правителство на малцинството от гласувалите, не се и опитва да скрие липсата на каквато и да била идеология или политическа програма. Но няма и как иначе, когато комунисти, феодални господари, и псевдо-националисти (а иначе чисти руски подлоги) седят на една маса.

    За едно си прав: малко хора гласуваха този път, а миналият много от десните избиратели не се усетиха каква грешка правят с ББ. Още когато ГЕРБ дойде на власт ме хвана страх, че след него само тройна коалиция може да последва, но да си призная, това сега е далеч по-зле от всичко, което съм очаквал.

  70. 70 Профил на Златната акула
    Златната акула
    Рейтинг: 1448 Неутрално

    [quote#68:"Доби Велков"]Аз ценя ясната мисъл и добрите практики. [/quote]
    Каквото и да цените, имаме драстични разминавания по основната тема именно на статията. Вие твърдите, че горкият човечец е прав, а аз не мога да му простя наглостта, с която ни ходи по главите. Ценностно разминаване, уважаеми. Най-непреодолимото.

    “You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.”― Abraham Lincoln
  71. 71 Профил на Антони Де ла Реа
    Антони Де ла Реа
    Рейтинг: 524 Гневно

    Мина се един предел и вече ще е така - ще ви тормозим постоянно всеки и навсякъде, който където го хванем, и ще ви крещим в лицата: ОСТАВКА, защото това което правите вие, властта, също е тормоз върху нас.
    Не можем да се примирим, ще ви отговорим както можем.
    Това е, няма връщане назад, предупредени сте.

    Кой, ако не аз, кога, ако не сега
  72. 72 Профил на Доналд Радев
    Доналд Радев
    Рейтинг: 394 Неутрално

    [quote#5:"The Core"]Следващия път ще ти обяснят! [/quote]
    А ти разбра ли какво искат?

    "Америка преди всичко" означава "Майната му на останалия свят"
  73. 73 Профил на сидер
    сидер
    Рейтинг: 613 Неутрално

    "Не разбрах какво искат от мен протестиращите в събота. Това беше крайно неприемливо поведенение. Защо трябваше да се налага такъв тормоз?" Това заяви вицепремиерът и вътрешен министър Цветлин Йовчев....,,

    Вие май не разбирате какво се готви от следващите му думи, че протестите вече са били политизирани. Когато искаш оставка на правителство си е чисто политическо искане.
    Следва организирано изказване от БСП, ДПС и АТАКА срещу протестите и изкарването им, че са незаконни и нарушават спокоиствието на гражданите. Което от своя страна води до решението на това правителство, че всички мерки за разпръскването и неутрализирането дори в зародиш на какъвто и да е протест са позволени. След новата година ще има полицейски и жандармеристки патрули, които ще имат право да ви искат документи за самоличност и ще разпръскват ако трябва със сила всяко едно струпване на граждани.

  74. 74 Профил на matera
    matera
    Рейтинг: 660 Неутрално

    До коментар [#30] от "protivbspdpsatak":

    те затова го пробваха/други партии/ на различни длъжности и като видяха,че за нищо не става ,му казаха сбогом.Ама нашите леви го приеха с отворени обятия,щото не е с техните противници и като така, оцветиха менажерията си с още един хамелеон!

  75. 75 Профил на deltalink
    deltalink
    Рейтинг: 551 Неутрално

    Наглостта в този и вид е безкрайна величина.

  76. 76 Профил на Велков
    Велков
    Рейтинг: 1366 Неутрално

    До коментар [#44] от "dzwer":


    [quote#44:"dzwer"]. ха, да си седи дОма, та да не му пресядат залците...Да 'земе пример от Президента... [/quote]
    Не е нито страхлив, нито гузен от нещо.

  77. 77 Профил на Доналд Радев
    Доналд Радев
    Рейтинг: 394 Неутрално

    [quote#19:"mnmak"]Тормоза е, защото не те знаят къде живееш, да ти дойдат на проверка в 6 сутринта [/quote]
    Ама работното му място го знаят... Иначе на "Оборище" живее.

    "Америка преди всичко" означава "Майната му на останалия свят"
  78. 78 Профил на сидер
    сидер
    Рейтинг: 613 Разстроено

    Те много добре разбират какво искат повечето хора но се правят на улави и до там ще я докарат, че ще изкарат протестите са антидържавна дейност.

  79. 79
    ****

    Мненията на потребителя Кентавър бяха изтрити поради системно и целенасочено нарушаване на <a href="http://www.economedia.bg/forum/">правилата за форумите</a>.

  80. 80 Профил на Доналд Радев
    Доналд Радев
    Рейтинг: 394 Неутрално

    [quote#73:"сидер"]Когато искаш оставка на правителство си е чисто политическо искане. [/quote]
    Политическо искане се прави от политически субекти. Та кои са те? ГЕРБ? РБ? Друг?

    "Америка преди всичко" означава "Майната му на останалия свят"
  81. 81 Профил на ДЗВЕР
    ДЗВЕР
    Рейтинг: 605 Неутрално

    До коментар [#69] от "borisuser":

    ... абе чиляк, ти изкара едни близо два милЬОна избирателЕ глупави... и за съжаление си праФ. Те таА тумба( друго име не заслужава) припозна "десниА" Дедо... и после "десниА" му гавазин. Лашка сА тумбата и чЕка нЕкой да я опра'и... по-рано Височеството, после СветиАта...

    опозиция на всяка власт, отпор на всяка тъпота...
  82. 82 Профил на doneva_a
    doneva_a
    Рейтинг: 497 Неутрално

    До коментар [#56] от "_dan_":

    Искрена съм, да. И отдавна съм излъгана. Не ме мисли, до месеци сме навън, цялото семейство. Нещата от лятото преляха чашата.

    "Цар Самоил во Скопје за 1,5 милиони евра, а во Софија за 50 000 евра и свети!"
  83. 83 Профил на extraCACA
    extraCACA
    Рейтинг: 1460 Любопитно

    До коментар [#65] от "dzwer":

    тъй тъй, щото закона за ДАНС не го прекроиха за Пеевски... горките те, с двете си вързани ръце... аре чети си, поразгледай и картинките:
    http://offnews.bg/index.php/276105/protestite-prez-pogleda-na-darzhavna-sigurnost

    Ако нещо не мое да стане, начи никой не го иска. толкоз за правомощията на г-н Вицепремиера.

  84. 84 Профил на ДЗВЕР
    ДЗВЕР
    Рейтинг: 605 Неутрално

    [quote#76:"Доби Велков"]До коментар [#44] от "dzwer":

    . ха, да си седи дОма, та да не му пресядат залците...Да 'земе пример от Президента... - цитат на коментар #44 от “dzwer”

    Не е нито страхлив, нито гузен от нещо.[/quote]
    ... да, тъй е... На негово мЕсто Цвък щеше да има най-малко десет гавазЕ...

    опозиция на всяка власт, отпор на всяка тъпота...
  85. 85 Профил на Доналд Радев
    Доналд Радев
    Рейтинг: 394 Неутрално

    [quote#48:"nnikolov_bg"]То не желае да остави суверена свободно да изрази своето мнение, което в демократичните общества става чрез избори. [/quote]
    До 2017 г. има още малко време - 3,5 години, колко му е... ще минат като миг. И тогава суверена да си избира.

    "Америка преди всичко" означава "Майната му на останалия свят"
  86. 86 Профил на ovi
    ovi
    Рейтинг: 442 Неутрално

    Знаете ли , на колко много хора , наистна не им дреме какво искат протестиращите? И на мен не ми дреме .Имаше избори , КС ги призна за легитимни , така се довиждане след 3.5 години.Време е полицията действа с по твърда ръка , така както се става във всяка европейска страна.

  87. 87 Профил на Адриана Димова
    Адриана Димова
    Рейтинг: 768 Весело

    До коментар [#5] от "The Core":

    "Следващия път ще ти обяснят!
    Два пъти, като за милиционер!"

    ++++++++++++++++++++++++++++++++++

    Не причинявай другиму това, което не искаш да се случи с теб!
  88. 88 Профил на ДЗВЕР
    ДЗВЕР
    Рейтинг: 605 Неутрално

    До коментар [#83] от "extraCACA":

    .. пА не разбираш... не е незаконно да си плащаш на викачЕ и скачачЕ... С таквиз парета, Воленчо си пече тръ*ката у Куба... други са решилЕ да са спонсорЕ на протестърЕ... морал, нЕма що.

    опозиция на всяка власт, отпор на всяка тъпота...
  89. 89 Профил на Велков
    Велков
    Рейтинг: 1366 Неутрално

    До коментар [#70] от "djabkata":


    [quote#70:"djabkata"]аз не мога да му простя наглостта, с която ни ходи по главите. [/quote]
    Това вече е смешно...
    Преекспонирането до това води...
    А голямата истина е, че такива като Йовчев и да подадат оставка пак ще вечерят в ресторант, а другите...другите ще гледат през оградата и ще викат срещу следващия...

  90. 90 Профил на aboto
    aboto
    Рейтинг: 497 Неутрално

    "Защо такъв тормоз?"
    За да разбереш ,как се преглъща когато ти звънят сутрин на закуска ,разни навляци изпратени от теб .

  91. 91 Профил на Златната акула
    Златната акула
    Рейтинг: 1448 Разстроено

    [quote#89:"Доби Велков"]Това вече е смешно... [/quote]
    Да препоръчаме да сложат статията в рубрика "Фейлетони"?
    Бъдете здрав и все така усмихнат!

    “You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.”― Abraham Lincoln
  92. 92 Профил на ДЗВЕР
    ДЗВЕР
    Рейтинг: 605 Весело

    [quote#84:"dzwer"]... да, тъй е... На негово мЕсто Цвък щеше да има най-малко десет гавазЕ... [/quote]
    ... на тоА мой пост веке има минусЕ... На тиа, дет' са ги турналЕ:... още през септември 2009-та станАх свидетел на т'ва... Още пресен-пресен шеф на МВР, ама с вътрешно задоволство, че прилича на едни други 'ора, Цвък водеше шестима гавазЕ даже и до училището на децата му...

    опозиция на всяка власт, отпор на всяка тъпота...
  93. 93 Профил на dimko
    dimko
    Рейтинг: 551 Весело

    До коментар [#80] от "geo_19":

    КПБ ще да е била, Колега, има такава политическа партия...

  94. 94 Профил на areta
    areta
    Рейтинг: 1301 Неутрално

    Йовчев, а защо трябва да налагате вашия тормоз, че и да го защитавате до дупка? Каквото повикало, това се и обадило.

  95. 95 Профил на extraCACA
    extraCACA
    Рейтинг: 1460 Весело

    [quote#88:"dzwer"]не е незаконно да си плащаш на викачЕ и скачачЕ... [/quote]
    ма пък е незаконно да го кажеш или докажеш... на последния КСНС кое определиха като заплахи за нац. сигурност... морал по другарски хаха
    [quote#84:"dzwer"]На негово мЕсто Цвък щеше да има най-малко десет гавазЕ... [/quote]
    10 гавазЕ<=> 90 полицаи ?

  96. 96 Профил на klimentm
    klimentm
    Рейтинг: 4496 Неутрално

    Не се прави на умряла лисица Йофчеф !

    klimentm
  97. 97 Профил на Firefly
    Firefly
    Рейтинг: 877 Неутрално

    Този човек,в сравнение с другата менажерия наистина има представителна физиономия и симпатична визия.
    Но в неговият случай външността заблуждава,уви!

  98. 98 Профил на Гергана
    Гергана
    Рейтинг: 797 Любопитно

    За 6 месеца как пък не разбраха какво се иска от тях?

  99. 99 Профил на ДЗВЕР
    ДЗВЕР
    Рейтинг: 605 Весело

    [quote#95:"extraCACA"]не е незаконно да си плащаш на викачЕ и скачачЕ... - цитат на коментар #88 от “dzwer”

    ма пък е незаконно да го кажеш или докажеш.[/quote]
    ... е тогаз, язе сАм нарушил закона, че писАх тъдява колкУ парета ми дадоха, та да ида пред НС на Архангеловден.... А барабар с мен закононарушителЕ са и жената и племенника с жена му и бебока...

    опозиция на всяка власт, отпор на всяка тъпота...
  100. 100 Профил на Boris Gaganelov
    Boris Gaganelov
    Рейтинг: 447 Неутрално

    [quote#97:"fener"]Този човек,в сравнение с другата менажерия наистина има представителна физиономия и симпатична визия.
    Но в неговият случай външността заблуждава,уви! [/quote]
    Напълно прав сте! Даже ми беше симпатичен първите дни и изглеждаше кадърен...преди да започне да ръси лъжи.





За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате. Вход | Регистрация
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. ОK