
© Дневник
Снимката е архивна
Лек автомобил "Мерцедес" е блъснал 52-годишен мъж, част от бригада ремонтираща пътя между квартал Сарафово и Бургас, съобщи радио "Фокус-Бургас". Инцидентът е станал в 14.17 часа днес.
52 годишният Али Муса, от русенското село Дропла, е настанен с множество травми в бургаската болница. Има опасност за живота му.
Старичкият мерцедес А-класа с бургаска регистрация е бил шофиран от 23-годишен водач. Ремонтираният пътен участък е с по две платна във всяка посока и там често се шофира с висока скорост.
Работникът е ударен почти по средата между двете платна с дясната врата на колата. От фирмата, извършваща ремонта - "Бургаспътстрой" твърдят, че мястото е било сигнализирано, а хората са били със сигнални жилетки. В района на ремонтите е имало указателни табели и ограничение на скоростта 40 км/ч.
Предстои разследващите инцидента да се произнесат дали сигнализацията е била поставена съгласно изискванията. Според очевидци инцидентът е станала точно след завоя на изхода на летището, като преди него не е имало ограничителни и предупредителни знаци.
koiot
Рейтинг: 521 РазстроеноТака ще е като куцо кьораво и сакато взема книжки.
писнало ми е от левичариbludniq_sin
Рейтинг: 1783 НеутралноДо коментар [#1] от "koiot":
Лесно е - http://gramatika-bg.com/pravopis/koga-pishem-pi6em-i-i-koga-j.htmlЧакай бе колега, още не знаеш какво е станало и почти си написал обвинителния акт. Изчакай подробности и като е ясно тогава обвинявай. На тая информация може да се каже само едно - дано да оцелее човекът.
Индиана
Рейтинг: 1195 НеутралноДо коментар [#1] от "koiot":
Не от книжките, а от главата.
За да останат ХОРА в България.
Рейтинг: 675 НеутралноЕх, мааму стара.. сега на този шофьор ще му стъжнят живота.. първо 1 година разкарване по съдилища, и после като се почне - 40 лв, глоба, и отнемане на книжката за 1 седмица.. а може и най-страшното - 1 месец условно да му дадат.
Imaginary Friend
Рейтинг: 728 НеутралноКато знам как прелитат шофьорите от там, чак се чудя, че няма повече такива случки.
Не цъкам плюсове и минуси._1914_
Рейтинг: 539 Неутрално!!!Старичкият!!! мерцедес А-класа с бургаска регистрация е бил шофиран от 23-годишен водач.
Кажете името на автора на статията. С тази лексика е сигурен за Пулицър.
Grizacha ot Razgrad
Рейтинг: 572 РазстроеноДо коментар [#1] от "koiot":
Същото важи и за наетите работници които не могат и една дума на български да ти кажат.
koiot
Рейтинг: 521 Неутрално[quote#7:"mentra65"]Същото важи и за наетите работници които не могат и една дума на български да ти кажат.[/quote]
писнало ми е от левичариА какво значение има в случая,аз например на такава работа няма да се хвана предполагам и повечето българи.А все някой трябва да я върши.