Демек сам се предава, щото знае, че никой няма да го подкрепи....ааа извинявам се освен медиите на Прасенце касичка...там ще има подкрепа и финансова, не само морална.
"Ако не получа подкрепа от българските медии, доброволно ще се оттегля от политиката, за да се успокоят духовете на всички крадливи обществени прослойки. Това обяви в декларация лидерът на "България без цензура" (ББЦ) Николай Бареков (...)"
Този мижав индивид крадец ли ме нарече? "Политик", който пуска подобна всеобхватна обида към обществото не заслужава нищо!
"Ако не получа подкрепа от българските медии, доброволно ще се оттегля от политиката... "
Медиите ли ?
аз пЪк, наивния глупак, си мислех,че "твоЙте" иЗбиратели те обичат и ща гласУват за тебе, бе Бюрек ДудукоФ !
Albert Einstein : "Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher."
Значи Бареков ясно казва каква му е идеята за функцията на медиите - да подкрепят политици. Не да са коректив, не да са "четвърта власт", не да са критични и обективни. Обслужващи функции.
Какъвто жулналист, такъв и политик...
"Цар Самоил во Скопје за 1,5 милиони евра, а во Софија за 50 000 евра и свети!"
""Поставен съм на ръба на предела на изпитанието на човешката, психическа и физическа издръжливост. Бруталната атака пред очите на българския народ се провежда срещу мен от ГЕРБ, ДПС, много от действащите и незаспали структури на бившите и настоящи служби, хора като Цветан Василев и глутница кучета с маргинална същност."
...................................................
ооо - милото то
колко глупости в тая декларация немам думи смях се с глас
Губим двама "голями" политици Сидеров и Бареков...няма да е лошо да направят коалиция..от Фикуса медията ТВ ФИКУСИНА,а от Бареков "личните спестявания" и ВЕФ-а.
""" Бруталната атака .. . .се провежда срещу мен от . . .хора като Цветан Василев и глутница кучета с маргинална същност. """
==================
Това си заслужава изключително внимание !
Някой може ли да си спомни и да ми каже, кога и къде
Цв.В-в се е изказал срещу Гюбреков ! ?
-----------------
Поне това което аз съм чел до сега той напада Дебелян и БНБ .
Не се е изкавал даже и срещу ДПС !
Вярвам, Господи, помогни на моето неверие! Марко гл.IХ,ст.24
Забравил шута ранга свой.
Конферансието от пловдивските кебапчийници ни разплаква със скечове от онези си времена.
Ха-хаааааа......
щеше да е много смешно,ако не беше много гнусно
ГНУС !!!!
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Ако не получа подкрепа от българските медии, доброволно ще се оттегля от политиката, за да се успокоят духовете на всички крадливи обществени прослойки.
Както казваше Антон Радичев във НЛО - Къса ми се сърцето.
На кого ни оставяш, нали щеше да си ни бащица? Тук се реве много и от сърце.
Като му чета изявлението се чудя какво ли училище е завършил? Ако въобще нещо е завършил де.
[quote#34:"shinjuku"]Защо да плащаме за комедийни канали, като имаме Бареков, безплатно ? [/quote]
===================
Единствения канал който заслужава Гюбреков е отходния !
Вярвам, Господи, помогни на моето неверие! Марко гл.IХ,ст.24
[quote#21:"Dorian Gray"]Всичко това което казва е истина.
Аз също мисля, че фирмите на ГЕРБ и ДПС трябва да бъдат свалени от кръвоносната система на страната наред с тези на БСП. [/quote]
Мисленето не ви се отдава съвсем. Ако отстрани фирми, независимо на кой са, кой ще внася "пари за пенсии, здравеопазване и реформи, включително за младите, майките и пенсионерите", както продължава цитатът.
Фирми могат да се "отстранят" само с проследяване на паричните потоци и доказване на злоупотреби с ДДС, Акцизи или нарушаване на ЗОП. Разузнавачът Петров ли ще извърши всичко това?
"Според него е станало абсолютно видно за всички, че след влизането му в политиката, заемането на високи постове в Европейския парламент и номинацията му за министър-председател"
Ъъъъ кой го е номинирал, явно съм проспал този заветен миг!
Яне Янев-2.0. Ще представи документи, флашки, доказателства, ама друг път! За сега трябва да му вярвате на доверие. Аз не мога бей! Мога да му повярвам само ако каже, че ще изпее "Радка пиратка" без цензура!
Дудуков а Роско милиционерския шеф дето щеше да го правиш шо ке прай ?
Оти го остаяш сираче ?
Вземи го във Брюксел да ти лъска чипиците и носи чумаданите та барем да има некаква файда.
В документа се прави заключение, че след като Яне Янев "си позволява да дава прогнози и да се изказва", означава, че "не друг, а именно Бойко Борисов е направил опит да смаже единствените опоненти на статуквото, а именно "България без цензура".
---------------------------
Ааа,не.Връзвайте му ръкавите и лечението да започва.
[quote#21:"Dorian Gray"]Аз също мисля, че фирмите на ГЕРБ и ДПС трябва да бъдат свалени от кръвоносната система на страната наред с тези на БСП.
Има опасност обаче, да останем без кръвоносна система. [/quote]
Ако е имал в предвид кръвосмучещи,опасност няма,даже напротив.
Мисля че това е имал в предвид.То е очевидно.
Какво е станало с ВМРО - аз си мислех, че са си в кюпа все още? Ам оня офицер с пагоните и носа - Р.Петров чий шЪ го дири ако го оставиш бе Кольо? Ще тр. да ходи да целува ръка на някой от телевизиите я го вземат да води някоя рубрика по никое време, я не и тогава хем с нос, хем бос ..
Лесно е - http://gramatika-bg.com/pravopis/koga-pishem-pi6em-i-i-koga-j.html
"Според него е станало абсолютно видно за всички, че след влизането му в политиката, заемането на високи постове в Европейския парламент и номинацията му за министър-председател е застрашил брутално политическата и икономическа олигархия в България."
================
е па съсипа ме с тоя абзац - каква точно ВИСООООКА позиция е заел наш бюрек в ЕП, за номинацията за ПРЕМИЕР пък неам думи - тц, тц, тц ...
Е, дойде време санитарите да се намесят! Направо в санаториума да го прибират новия, но вече изтъркан, изхабен, амортизиран, поизсъхнал, скъсан и опърпан... "политик" за еднократна употреба. Амин!
[quote#60:"vigilo_confido"]Бюрека може да си ги осинови в скъпарския имот който не е негов естествено, нали плаче за бедните?[/quote]
Съмнявам се, че ще ги осинови. Нали след изборите каза, че им се сърди. Те обаче могат да се самонастанят в имота. Така или иначе ще се съберат и ще живеят, като едно голямо и щастливо ромско семейство.
България е на 111 място по свобода на словото. Ако дневник се откаже от грантовете ще се изкачим до 110
Медиите да не се ослушват, а незабавно да подкрепят Дудук Бюреков за комедиант номер 1 на Републиката! Тошко Колев и Калоянчев биха подкрепили веднага, светла им памет!
До коментар [#51] от "Ще върнем България в Европа":
Аз не твърдя, че той трябва да го направи. Споделям тезата му. И не прави забележки за мисленето, невъзпитано е и губиш тежест.
Ти да не мислиш, че фирмите на ГЕРБ и ДПС внасят изобщо някакви осигуровки, та да ги оплаквам? Работил съм в такава, доста голяма, със заеми в банки за стотици милиони левове, необслужвани с години (странно колко ли още такива фирми има, и дали всъщност много банки са като КТБ), задължения към бюджета и общината около 5 млн лв, задължения за ЗАПЛАТИ около 4 млн лв.
2.2 млн българи с нередовни здравни и социални осигуровки, а НЗОК иска още пари, над тези 3.4 млрд. Боко иска даже 6 млрд. дефицит....Това са проблеми отпреди 5 години, а не от вчера.
Това което идва след 5 Октомври изобщо не ми се струва по-добро от сегашното.
Такива неща не се обявяват предварително.
Или няма да доживееш следващата седмица или ще получиш купчина пари, но се съмнявам да изнесеш престъпните сделки на ББ.
Пък отделно съм сигурен, че медиите, ще се направят на глухи, прокуратурата на слепи, а хората не им пука, пределно оскотяли ли са вече.
До коментар [#38] от "mladost77":
Добре де, това за СИК и че ББ убивал, грабел... го слушам от 7-8 години. Толкова ли не се намери един единствен свидетел? Цялата държавна машина , съдебна система, медии плюят ББ от година...и нито едно обвинение, свидетел, подпис, показание ....нещо издишаш пич!
Русия- проказата на планетата Земя.
Гребете роби, фараона ще кара водни ски!
Ей ц...ул, това да не ти е игра на "иди ми - дойди ми"???
Вземай си антуража и беж да те няма.
Ти се уреди в Брюксел на тлъстичка заплата, ама твойте ибрикчии, коино позалъга, дали отхапаха от кокалакис, А???
Такива като телбе предизвикват у мене само отвращение и погнуса.
Марш!!!
Точното изявление на Дудука трябва да е "Ако няма пари с които да се плаща на медиите ще се оттегля от политиката". Ами пари няма, Мустака изчезна към Виена, Прасчо нещо прекалено се освети и да си приятел с него вече е мръсно занятие, какво чакаш още?
Юда се продаде за 30 сребърника, а ДБ на БСП за 8 районни кмета.
[quote#78:"Dorian Gray"]Аз не твърдя, че той трябва да го направи. Споделям тезата му.[/quote]
Като самопредложил се премиер, освен да пуска социално приемливи декларации трябва да каже как ще ги постигне, за какво време и кои хора. "Споделянето на тезата му" е подкрепа за несъстоятелната му позиция. Пришиването на ГЕРБ към ДПС е прозрачно влизане в костюма на Сидеров.
Жалък клоун.
Оказало се, че циганите искат пари. А пък прасето-касичка счупено и май захвърлено и то на боклука, другата касичка от Виена не дава..... ами сега?
Както и да е, да не го мислим - Бареков вече има изгодно предложение от чалгаджийска кръчма в Бобов дол, утре се връща към основната си професия. Несъмнена загуба за журналистиката и политиката.
[quote#78:"Dorian Gray"]Това което идва след 5 Октомври изобщо не ми се струва по-добро от сегашното. [/quote]
Мисленето не ти отдава. Ако сегашното беше по-добро от това, което ще дойде след него, то не би се провалило така категорично и не би му отстъпило мястото си.
Парите секнаха и Барек - Дудуков дава на задан скорост ! Заканва се да изнесе разобличаващи матреали за Борисоа - само дано не се разплаче ,, отново " за бедните ! Давам си сметка,че този клоун е готов на всичко само и само да е в светлината на прожекторите ! Сигурен съм,че и последните му изявления крият наложен му от някой сценарии !
[quote#87:"sonar"]По-скоро изглежда няКОЙ го оттегля от политиката заедно с проекта ББЦ и ако е така няКОЙ друг проект ще се роди / или се е родил вече?/.[/quote]
По моите наблюдения тези проекти искат 5-6 месеца за пълното си развитие и да достигнат апогея си /Симеон, Атака/, ако щете и Кунева. След това следва постепенно залязване. Така че за нов проект няма вече време, няма и вдъхновяваща личност и идея които да бъдат сложени начело им.
Според мен Цензурата беше готвена като заместник на Атака в новият парламент но срутването на КТБ обърка всички сметки. Няма вече пари а те определят доста неща. Пък и българинът доста се измори, 25 години вече го лъжат със Спасителя и Чудото които ще го оправят, доста апатично вече реагира на кукичката с тези обещания.
Така че на тези избори ще минем без нов Спасител. Мисля че дори ще минем и без Костинброд-2, сценаристите са твърде заети да запушват дупките в потъващият Позитаник. Единственото шоу ще е безмилостният кеч в червеното блато, е и някоя и друга изцепка на ББ който просто кипи от енергия, не може да си сдържа устата и да не изръси по нещо не особено адекватно.
Юда се продаде за 30 сребърника, а ДБ на БСП за 8 районни кмета.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
Martin Boyadzhiev
Рейтинг: 322 Весело"Съдете ме по думите, не по делата!" Н.Бареков
npiatanasov
Рейтинг: 466 НеутралноАми хайде оттегляй се тогава.
nemisemisli
Рейтинг: 524 НеутралноДемек сам се предава, щото знае, че никой няма да го подкрепи....ааа извинявам се освен медиите на Прасенце касичка...там ще има подкрепа и финансова, не само морална.
Long One
Рейтинг: 638 Неутрално"няма да излъжем стотиците хиляди българи, гласували за нас и няма да злоупотребим с патриотичната кауза"
"We dance like marionettes, Swaying to the symphony... Of destruction"Смех.
MititU
Рейтинг: 1170 ВеселоКОГА!?!
"Колкото повече толкова повече" Мечо ПУХАйде отплавай при забравените тикви
cybersas
Рейтинг: 524 НеутралноУф - аман от презерватори (оригинална транскрипция поради Цензурата хе хе)
НИКОЙ ве не те подкрепя - даже вече и КИНТИ нАма - айде у лево - дето ти е местото - деба некадърното лай.о деа.
И да не съм те видЕл на екран - пълна забрава мижетурко!
true_original
Рейтинг: 473 НеутралноВ превод: ми никой вече не ми плаща , за какво да седя тука, ще си ида в ЕП да си хлебя. току виж някои се сети след време да ми даде още пари.
"ангеле , плащах ти по 9000 на месец да си с мен , а сега се обърна, ангеле"
Петър
Рейтинг: 982 НеутралноЗакривай бюрекадатаааааа!
thenomad
Рейтинг: 427 НеутралноАбе не трябва ли не от журналистите, които са доказано продажни, ами от избирателите да търси подкрепа г-н Дудуков?
hmc12310991
Рейтинг: 466 НеутралноАу-у,разплаках се.Да излезе веднага баба Неша да го защити с крепка ''вяра''!
д-р Петроff
Рейтинг: 524 НеутралноЩе те подкрепят едни определени медии.Ти си знаш кои.Но ще можеш да кажеш "През цялото време чувствах подкрепата на медиите" ...
ПРАВИ КАКВОТО ТРЯБВА ЗА ДА НЕ СТАВА КАКВОТО СИ ИСКАТМитко Василев
Рейтинг: 688 ВеселоЦепи се, де че ли е некой цепеняк
това, че казваш даден факт, не означава, че непременно го харесваш. въпреки че за 95% от аудиторията значи точно товаЩе върнем България в Европа
Рейтинг: 1762 НеутралноЯвно народната монархия, казармите и парите свършиха.
Александър Тодоров
Рейтинг: 237 Гневно"Ако не получа подкрепа от българските медии, доброволно ще се оттегля от политиката, за да се успокоят духовете на всички крадливи обществени прослойки. Това обяви в декларация лидерът на "България без цензура" (ББЦ) Николай Бареков (...)"
Този мижав индивид крадец ли ме нарече? "Политик", който пуска подобна всеобхватна обида към обществото не заслужава нищо!
v_vendeta
Рейтинг: 753 ЛюбопитноЖурналистът-политик
the more we learn, the more we die...Нито журналист, нито политик!
п.п-има ли начин да бъде прекратен предсрочно мандатът на евродепутат?
д-р Петроff
Рейтинг: 524 НеутралноДо коментар [#6] от "cybersas": ...не ве: резервативи...
ПРАВИ КАКВОТО ТРЯБВА ЗА ДА НЕ СТАВА КАКВОТО СИ ИСКАТJean-Luc Picard
Рейтинг: 409 НеутралноОх, един Дудук livin' on the edge ... Подкрепете го бе, медии зли! Той за всички нас е готов всичко да си даде!
ret
Рейтинг: 810 ВеселоАпостол Николай Тихомиров Бареков,наречен накратко К.....
hmc12310991
Рейтинг: 466 НеутралноТова е някакъв паникьорски ход,целящ финансиране от Дебелия.Ама сега и на него му се пече яйце на гъзо...към канала...!
thenomad
Рейтинг: 427 Неутрално[quote#10:"hmc12310991"]Ау-у,разплаках се.Да излезе веднага баба Неша да го защити с крепка ''вяра''![/quote]
И сега какво излезе? Баба Ванга не позна! Нали другарката Нешка каза, че на нея лично Ванга и предсказала за Бюреков.
Dorian Gray
Рейтинг: 867 НеутралноСамо едно не разбирам.
МОЛЯ, ИЗИСКВАЙТЕ ФИСКАЛЕН БОН !!!Всичко това което казва е истина.
Аз също мисля, че фирмите на ГЕРБ и ДПС трябва да бъдат свалени от кръвоносната система на страната наред с тези на БСП.
Има опасност обаче, да останем без кръвоносна система.
Защо Бареков беше използван да запълни една дясна ниша, която се отвори след разочарованието от ГЕРБ?
Къде отиват сега неговите избиратели?
Дневник, я ме цункайте по дупето !
Рейтинг: 524 Весело"Ако не получа подкрепа от българските медии, доброволно ще се оттегля от политиката... "
Albert Einstein : "Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher."Медиите ли ?
аз пЪк, наивния глупак, си мислех,че "твоЙте" иЗбиратели те обичат и ща гласУват за тебе, бе Бюрек ДудукоФ !
Веселин
Рейтинг: 753 ЛюбопитноКои медии? Пеевските ли?
vigilo_confido
Рейтинг: 437 НеутралноСмях, да не би да свършиха парите от Мустака? Тоя или верно си е повярвал или има сериозна нужда да си смени дилъра.
lager
Рейтинг: 511 НеутралноГузен, негонен бяга...
doneva_a
Рейтинг: 524 ЛюбопитноЗначи Бареков ясно казва каква му е идеята за функцията на медиите - да подкрепят политици. Не да са коректив, не да са "четвърта власт", не да са критични и обективни. Обслужващи функции.
"Цар Самоил во Скопје за 1,5 милиони евра, а во Софија за 50 000 евра и свети!"Какъвто жулналист, такъв и политик...
Митко Василев
Рейтинг: 688 Весело[quote#21:"Dorian Gray"]Къде отиват сега неговите избиратели?[/quote]
това, че казваш даден факт, не означава, че непременно го харесваш. въпреки че за 95% от аудиторията значи точно товаОстават си по циганските ма'али
Anton Kartselyanski
Рейтинг: 466 НеутралноПаника ли усещам, Бюрек?
niakoi_si
Рейтинг: 696 НеутралноЯвно смяната на вида на дрогата е сериозен шок за организма.
vigilo_confido
Рейтинг: 437 ВеселоДаже пак ще напиша, за тоя има едно изказване на Куката от Под Прикритие.
'Еи, мършииииииии!'
Free person
Рейтинг: 696 НеутралноИ за България,и за Бареков е по-добре да се оттегли от политиката!
TonyМАФИЯТА СИ МИСЛИ ЧЕ СИ Е ВЪРНАЛА ДЪРЖАВАТА
Рейтинг: 1140 Неутрално""Поставен съм на ръба на предела на изпитанието на човешката, психическа и физическа издръжливост. Бруталната атака пред очите на българския народ се провежда срещу мен от ГЕРБ, ДПС, много от действащите и незаспали структури на бившите и настоящи служби, хора като Цветан Василев и глутница кучета с маргинална същност." .
смях се с глас
БЪЛГАРИЯ МОЖЕ МНОГО ПОВЕЧЕ..................................................
ооо - милото то
колко глупости в тая декларация немам думи
adam1966
Рейтинг: 580 НеутралноГубим двама "голями" политици Сидеров и Бареков...няма да е лошо да направят коалиция..от Фикуса медията ТВ ФИКУСИНА,а от Бареков "личните спестявания" и ВЕФ-а.
z.123.c.976.9
Рейтинг: 638 ВеселоЗащо да плащаме за комедийни канали, като имаме Бареков, безплатно ?
Който не разбира сам, няма да разбере и с обяснениеЧардо
Рейтинг: 1441 Любопитно""" Бруталната атака .. . .се провежда срещу мен от . . .хора като Цветан Василев и глутница кучета с маргинална същност. """
Вярвам, Господи, помогни на моето неверие! Марко гл.IХ,ст.24==================
Това си заслужава изключително внимание !
Някой може ли да си спомни и да ми каже, кога и къде
Цв.В-в се е изказал срещу Гюбреков ! ?
-----------------
Поне това което аз съм чел до сега той напада Дебелян и БНБ .
Не се е изкавал даже и срещу ДПС !
Боян Павлов
Рейтинг: 466 Весело[quote#21:"Dorian Gray"]Къде отиват сега неговите избиратели?[/quote]
Където има повече кебапчета.
Hawaii
Рейтинг: 6285 НеутралноЗабравил шута ранга свой.
Конферансието от пловдивските кебапчийници ни разплаква със скечове от онези си времена.
Ха-хаааааа......
щеше да е много смешно,ако не беше много гнусно
ГНУС !!!!
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
koko65bg
Рейтинг: 845 НеутралноАко не получа подкрепа от българските медии, доброволно ще се оттегля от политиката, за да се успокоят духовете на всички крадливи обществени прослойки.
Както казваше Антон Радичев във НЛО - Къса ми се сърцето.
На кого ни оставяш, нали щеше да си ни бащица? Тук се реве много и от сърце.
Като му чета изявлението се чудя какво ли училище е завършил? Ако въобще нещо е завършил де.
lager
Рейтинг: 511 Неутрално"Така поне българският народ ще е наясно кой финансира и кой защитава интересите на сараите", пише в декларацията си Бареков."
Г-н Бареков, вие сте говорител и лицето на точно тези пошли олигарси, а сега просто ще ви сменят! Кой танцувал, танцувал!
ret
Рейтинг: 810 Весело[quote#31:"Free person"]И за България,и за Бареков е по-добре да се оттегли от политиката! [/quote]
КОЙ ще го пусне?Няма такива филми.Тоя тигър струва доста вече.
vigilo_confido
Рейтинг: 437 ВеселоПък ако не го подкрепят, може да им прати онези любезните господа дето ги прати в ТВ7 да преговарят за ефирно време.
spiro2000
Рейтинг: 466 ВеселоСега сигурно пак му остават няколко минути живот...
Чардо
Рейтинг: 1441 ВеселоДо коментар [#34] от "shinjuku":
Вярвам, Господи, помогни на моето неверие! Марко гл.IХ,ст.24[quote#34:"shinjuku"]Защо да плащаме за комедийни канали, като имаме Бареков, безплатно ? [/quote]
===================
Единствения канал който заслужава Гюбреков е отходния !
lager
Рейтинг: 511 НеутралноДо коментар [#30] от "vigilo_confido":
+++++++
x__com
Рейтинг: 12 РазстроеноСвършиха парите,много лошо...
lager
Рейтинг: 511 НеутралноДо коментар [#30] от "vigilo_confido":
+++++++
ogidogi
Рейтинг: 410 ВеселоНеееееееее!
На кого ни оставяш, спасителю! Моля те, не си отивай!
МАФИЯТА СИ МИСЛИ ЧЕ СИ Е ВЪРНАЛА ДЪРЖАВАТА
Рейтинг: 1140 Неутралноама верно тая държава е пълна с политици-идио.и
БЪЛГАРИЯ МОЖЕ МНОГО ПОВЕЧЕтръгнал тоя измисления да ме плащи, че щял да се оттегли от политиката
алоууу - бюрека - оттегляй се и не се появявай повече в публичното пространство
ай сиктир
v_l
Рейтинг: 409 НеутралноМного ясно ... че кой може да прокопса в политиката без медии зад гърба си. Е ... и някоя друга банка де.
Ще върнем България в Европа
Рейтинг: 1762 Неутрално[quote#21:"Dorian Gray"]Всичко това което казва е истина.
Аз също мисля, че фирмите на ГЕРБ и ДПС трябва да бъдат свалени от кръвоносната система на страната наред с тези на БСП. [/quote]
Мисленето не ви се отдава съвсем. Ако отстрани фирми, независимо на кой са, кой ще внася "пари за пенсии, здравеопазване и реформи, включително за младите, майките и пенсионерите", както продължава цитатът.
Фирми могат да се "отстранят" само с проследяване на паричните потоци и доказване на злоупотреби с ДДС, Акцизи или нарушаване на ЗОП. Разузнавачът Петров ли ще извърши всичко това?
Вячеслав Атанасов
Рейтинг: 929 ЛюбопитноДоста несвързано говори.Връзката с кораба-майка наистина се е прекъснала.
transvaal
Рейтинг: 638 НеутралноАйде стига с тия лумпени от вида Барек и Росен Петров. Аман от опортюнисти. Да се махат!
georgi_val
Рейтинг: 466 Неутрално"Според него е станало абсолютно видно за всички, че след влизането му в политиката, заемането на високи постове в Европейския парламент и номинацията му за министър-председател"
Ъъъъ кой го е номинирал, явно съм проспал този заветен миг!
lz2
Рейтинг: 2236 НеутралноЯне Янев-2.0. Ще представи документи, флашки, доказателства, ама друг път! За сега трябва да му вярвате на доверие. Аз не мога бей! Мога да му повярвам само ако каже, че ще изпее "Радка пиратка" без цензура!
ПравописА е поле за изява на неграмотните!hahohehi
Рейтинг: 338 НеутралноБареков демонстрира някакви психиатрични симптоми - дали е циклофрения, шизофрения, дебилизъм - това трябва да кажат експертите.
sebastians
Рейтинг: 951 ВеселоБюрекоф, нещастнико, ББЦ умря преди да се роди...!
"На света има само едно нещо по-лошо от насилието - това е капитулацията пред него." Амос Озclarkv622
Рейтинг: 582 НеутралноДо коментар [#21] от "Dorian Gray":
България е на 111 място по свобода на словото. Ако дневник се откаже от грантовете ще се изкачим до 110[quote#21:"Dorian Gray"]Къде отиват сега неговите избиратели? [/quote]
И от БХК това питат. Къде ще отидат, след като събориха гетата
Танас
Рейтинг: 1441 ВеселоДудуков а Роско милиционерския шеф дето щеше да го правиш шо ке прай ?
Цацарoff - Оставка ! >:-)Оти го остаяш сираче ?
Вземи го във Брюксел да ти лъска чипиците и носи чумаданите та барем да има некаква файда.
vigilo_confido
Рейтинг: 437 ВеселоДо коментар [#58] от "clarkv622":
Бюрека може да си ги осинови в скъпарския имот който не е негов естествено, нали плаче за бедните? Май му се вижда края на този цирк най-вече.
ret
Рейтинг: 810 ВеселоВ документа се прави заключение, че след като Яне Янев "си позволява да дава прогнози и да се изказва", означава, че "не друг, а именно Бойко Борисов е направил опит да смаже единствените опоненти на статуквото, а именно "България без цензура".
---------------------------
Ааа,не.Връзвайте му ръкавите и лечението да започва.
Вячеслав Атанасов
Рейтинг: 929 Неутрално[quote#21:"Dorian Gray"]Аз също мисля, че фирмите на ГЕРБ и ДПС трябва да бъдат свалени от кръвоносната система на страната наред с тези на БСП.
Има опасност обаче, да останем без кръвоносна система. [/quote]
Ако е имал в предвид кръвосмучещи,опасност няма,даже напротив.
Мисля че това е имал в предвид.То е очевидно.
bludniq_sin
Рейтинг: 1339 НеутралноКакво е станало с ВМРО - аз си мислех, че са си в кюпа все още? Ам оня офицер с пагоните и носа - Р.Петров чий шЪ го дири ако го оставиш бе Кольо? Ще тр. да ходи да целува ръка на някой от телевизиите я го вземат да води някоя рубрика по никое време, я не и тогава хем с нос, хем бос ..
Лесно е - http://gramatika-bg.com/pravopis/koga-pishem-pi6em-i-i-koga-j.htmlgeorgi_val
Рейтинг: 466 Весело"Поставен съм на ръба на предела на изпитанието на човешката, психическа и физическа издръжливост. "
Човърка ме един въпрос - като е писал декларацията с бронежилетка ли е бил или само с каска?
ikonata
Рейтинг: 409 НеутралноМедиите не са важни-важен е избирателя-той ще те подкрепи
МАФИЯТА СИ МИСЛИ ЧЕ СИ Е ВЪРНАЛА ДЪРЖАВАТА
Рейтинг: 1140 Неутрално"Според него е станало абсолютно видно за всички, че след влизането му в политиката, заемането на високи постове в Европейския парламент и номинацията му за министър-председател е застрашил брутално политическата и икономическа олигархия в България."
БЪЛГАРИЯ МОЖЕ МНОГО ПОВЕЧЕ================
е па съсипа ме с тоя абзац - каква точно ВИСООООКА позиция е заел наш бюрек в ЕП, за номинацията за ПРЕМИЕР пък неам думи - тц, тц, тц ...
ivan_lozev
Рейтинг: 416 НеутралноЕ, дойде време санитарите да се намесят! Направо в санаториума да го прибират новия, но вече изтъркан, изхабен, амортизиран, поизсъхнал, скъсан и опърпан... "политик" за еднократна употреба. Амин!
роджър
Рейтинг: 925 НеутралноЩо му обръщаме внимание на тоя изобщо ???
https://www.youtube.com/watch?v=7wBkJ8oIvRgВеликия д-р Тони Филипов има една партия "Четвърти километър", той е хуманист, ще го прибере
mathilda
Рейтинг: 237 НеутралноКато знаем на КОГО и на КОГО са медиите... не знам дали ще получи.
vdf33309297
Рейтинг: 409 Неутралносвърши парата и закрива сергията,момчето е умно, не е мечка да играе за жълти стотинки.
zlatediki
Рейтинг: 466 НеутралноМедии, не подкрепяйте Бареков ! Не го подкрепяйте, за Бога !
WC1
Рейтинг: 524 Неутралнона Николайчо му е харесало в Брюксел и само търси повод да не се върне като политик в Българиял
ATXclarkv622
Рейтинг: 582 ВеселоДо коментар [#60] от "vigilo_confido":
България е на 111 място по свобода на словото. Ако дневник се откаже от грантовете ще се изкачим до 110[quote#60:"vigilo_confido"]Бюрека може да си ги осинови в скъпарския имот който не е негов естествено, нали плаче за бедните?[/quote]
Съмнявам се, че ще ги осинови. Нали след изборите каза, че им се сърди. Те обаче могат да се самонастанят в имота. Така или иначе ще се съберат и ще живеят, като едно голямо и щастливо ромско семейство.
ego42
Рейтинг: 8 НеутралноЧе кой те подкрепя теб за без пари бе, капут?
vesolr
Рейтинг: 4100 ВеселоИзчезни бе, смехурко!
От клеветника https://goo.gl/QdmktQchichka
Рейтинг: 3245 НеутралноДо коментар [#10] от "hmc12310991":
Русия- проказата на планетата Земя. Гребете роби, фараона ще кара водни ски!Да бе, къде е баба Нешка? Що никъде не се появява, парите ли свършиха???
iron_cross
Рейтинг: 524 ВеселоМедиите да не се ослушват, а незабавно да подкрепят Дудук Бюреков за комедиант номер 1 на Републиката! Тошко Колев и Калоянчев биха подкрепили веднага, светла им памет!
Dorian Gray
Рейтинг: 867 НеутралноДо коментар [#51] от "Ще върнем България в Европа":
МОЛЯ, ИЗИСКВАЙТЕ ФИСКАЛЕН БОН !!!Аз не твърдя, че той трябва да го направи. Споделям тезата му. И не прави забележки за мисленето, невъзпитано е и губиш тежест.
Ти да не мислиш, че фирмите на ГЕРБ и ДПС внасят изобщо някакви осигуровки, та да ги оплаквам? Работил съм в такава, доста голяма, със заеми в банки за стотици милиони левове, необслужвани с години (странно колко ли още такива фирми има, и дали всъщност много банки са като КТБ), задължения към бюджета и общината около 5 млн лв, задължения за ЗАПЛАТИ около 4 млн лв.
2.2 млн българи с нередовни здравни и социални осигуровки, а НЗОК иска още пари, над тези 3.4 млрд. Боко иска даже 6 млрд. дефицит....Това са проблеми отпреди 5 години, а не от вчера.
Това което идва след 5 Октомври изобщо не ми се струва по-добро от сегашното.
kimche
Рейтинг: 466 Неутрално"Ако медиите не ме подкрепят, ще се оттегля от политиката"
В България властва беззаконието!И на кого ще накривиш,смях в залата БарекОФ.
dedo pepo
Рейтинг: 1317 НеутралноНяма да се откажеш.
Ще си кюташ кротко в Европарламента.
paladin
Рейтинг: 409 НеутралноТакива неща не се обявяват предварително.
Или няма да доживееш следващата седмица или ще получиш купчина пари, но се съмнявам да изнесеш престъпните сделки на ББ.
Пък отделно съм сигурен, че медиите, ще се направят на глухи, прокуратурата на слепи, а хората не им пука, пределно оскотяли ли са вече.
Публикувано през m.dnevnik.bg
Огорчен
Рейтинг: 237 НеутралноБегай при Волен. Ставате за прекрасен дует-духачи.
chichka
Рейтинг: 3245 НеутралноДо коментар [#38] от "mladost77":
Русия- проказата на планетата Земя. Гребете роби, фараона ще кара водни ски!Добре де, това за СИК и че ББ убивал, грабел... го слушам от 7-8 години. Толкова ли не се намери един единствен свидетел? Цялата държавна машина , съдебна система, медии плюят ББ от година...и нито едно обвинение, свидетел, подпис, показание ....нещо издишаш пич!
Nikoi
Рейтинг: 964 Неутралнозаради др Бареков на всички другари от ВМРО вече им викат капути и така ще им остане прякора ,независимо ,че ще се отделят.
vigilo_confido
Рейтинг: 437 НеутралноАко напусне, може да пробва музикална кариера отново. Една нецензурирана Радка Пиратка ще е направо хит.
tonio26
Рейтинг: 409 НеутралноРаботата стана дебела.
sonar
Рейтинг: 237 НеутралноПо-скоро изглежда няКОЙ го оттегля от политиката заедно с проекта ББЦ и ако е така няКОЙ друг проект ще се роди / или се е родил вече?/.
cucing
Рейтинг: 696 НеутралноЕй ц...ул, това да не ти е игра на "иди ми - дойди ми"???
ура и да живей!!!Вземай си антуража и беж да те няма.
Ти се уреди в Брюксел на тлъстичка заплата, ама твойте ибрикчии, коино позалъга, дали отхапаха от кокалакис, А???
Такива като телбе предизвикват у мене само отвращение и погнуса.
Марш!!!
Fred
Рейтинг: 1076 НеутралноТочното изявление на Дудука трябва да е "Ако няма пари с които да се плаща на медиите ще се оттегля от политиката". Ами пари няма, Мустака изчезна към Виена, Прасчо нещо прекалено се освети и да си приятел с него вече е мръсно занятие, какво чакаш още?
Юда се продаде за 30 сребърника, а ДБ на БСП за 8 районни кмета.Ще върнем България в Европа
Рейтинг: 1762 Неутрално[quote#78:"Dorian Gray"]Аз не твърдя, че той трябва да го направи. Споделям тезата му.[/quote]
Като самопредложил се премиер, освен да пуска социално приемливи декларации трябва да каже как ще ги постигне, за какво време и кои хора. "Споделянето на тезата му" е подкрепа за несъстоятелната му позиция. Пришиването на ГЕРБ към ДПС е прозрачно влизане в костюма на Сидеров.
Ментор
Рейтинг: 825 НеутралноЖалък клоун.
Оказало се, че циганите искат пари. А пък прасето-касичка счупено и май захвърлено и то на боклука, другата касичка от Виена не дава..... ами сега?
Както и да е, да не го мислим - Бареков вече има изгодно предложение от чалгаджийска кръчма в Бобов дол, утре се връща към основната си професия. Несъмнена загуба за журналистиката и политиката.
Peter Stoychev
Рейтинг: 466 НеутралноСвършиха парите-няма м-н председател, няма правителство, няма шанс за депутати -спука се балона и сега към Европа на сянка.
Ще върнем България в Европа
Рейтинг: 1762 Неутрално[quote#78:"Dorian Gray"]Това което идва след 5 Октомври изобщо не ми се струва по-добро от сегашното. [/quote]
Мисленето не ти отдава. Ако сегашното беше по-добро от това, което ще дойде след него, то не би се провалило така категорично и не би му отстъпило мястото си.
angel1515
Рейтинг: 237 НеутралноПарите секнаха и Барек - Дудуков дава на задан скорост ! Заканва се да изнесе разобличаващи матреали за Борисоа - само дано не се разплаче ,, отново " за бедните ! Давам си сметка,че този клоун е готов на всичко само и само да е в светлината на прожекторите ! Сигурен съм,че и последните му изявления крият наложен му от някой сценарии !
greeneyes
Рейтинг: 2305 НеутралноАми оттегляй се! Един некадърен и корумпирам човек по-малко в политиката. Там и без това е пълно с такива като него.
hirakiri
Рейтинг: 409 ВеселоМа то май стана много модерно да плашиш, че ше се отегляш! Първо ония миндил от БНБ, ся тоа се пробва...
Peace Sells... But Who's Buyingcalypso
Рейтинг: 466 НеутралноЗнае момчето кой издига, кой сваля. Нали до вчера манипулираше лековерните. За жалост те не са малко!
Fred
Рейтинг: 1076 Неутрално[quote#87:"sonar"]По-скоро изглежда няКОЙ го оттегля от политиката заедно с проекта ББЦ и ако е така няКОЙ друг проект ще се роди / или се е родил вече?/.[/quote]
Юда се продаде за 30 сребърника, а ДБ на БСП за 8 районни кмета.По моите наблюдения тези проекти искат 5-6 месеца за пълното си развитие и да достигнат апогея си /Симеон, Атака/, ако щете и Кунева. След това следва постепенно залязване. Така че за нов проект няма вече време, няма и вдъхновяваща личност и идея които да бъдат сложени начело им.
Според мен Цензурата беше готвена като заместник на Атака в новият парламент но срутването на КТБ обърка всички сметки. Няма вече пари а те определят доста неща. Пък и българинът доста се измори, 25 години вече го лъжат със Спасителя и Чудото които ще го оправят, доста апатично вече реагира на кукичката с тези обещания.
Така че на тези избори ще минем без нов Спасител. Мисля че дори ще минем и без Костинброд-2, сценаристите са твърде заети да запушват дупките в потъващият Позитаник. Единственото шоу ще е безмилостният кеч в червеното блато, е и някоя и друга изцепка на ББ който просто кипи от енергия, не може да си сдържа устата и да не изръси по нещо не особено адекватно.
Tom Sawyer
Рейтинг: 414 Неутрално"Бареков: Ако медиите не ме подкрепят, ще се оттегля от политиката"
Реформаторски миражи. Оставка! If you don`t want to Democracy, Democracy will come to you.Муаахахахахахахахах! Ходи при патрона си Дебелян и му се оплачи!
Суджук Герберите
Рейтинг: 466 НеутралноКапут!
Голям апартамент купи, голяма сума не плащай!