
© Красимир Юскеселиев
Сабрие Сапунджиева е напуснала работата си като съдебен секретар по заместване в Административен съд София-град, съобщи сайтът "Правен свят". Молбата на бившия заместник-министър на правосъдието е била подадена на 6 февруари. Председателят на съда е одобрил документа веднага.
Като мотиви в молбата си Сапунджиева посочва, че е подложена на политическата репресия, етническа и религиозна дискриминация от министъра на правосъдието и не иска колектива на съда да страда от това.
"Благодаря на сплотения, трудолюбив и добре организиран колектив на АССГ, с който имах желание да работя, въпреки че така създалите се обстоятелства ме лишават от конституционното ми право на труд", посочва Сапунджиева.
Тя беше назначена за съдебен секретар по заместване в съда на 21 януари. Това се случи, след като се разрази скандал по повод нейния отказ да напусне ведомствено жилище на Министерството на правосъдието.
По повод нейното назначение ВСС разпореди проверка на всички назначения на съдебни служители в столичните съдилища, която трябва да бъде извършена от дирекция "Вътрешен одит" на съвета, като срокът е до 31 март.
lz2
Рейтинг: 2443 НеутралноТова, да вземат държавния апартамент на ДПС кадър, си е истинска дискриминация!
ПравописА е поле за изява на неграмотните!Long One
Рейтинг: 572 НеутралноСупер нагла. Ама супер.
"We dance like marionettes, Swaying to the symphony... Of destruction"Десен екстремист
Рейтинг: 986 НеутралноХаха, нахалница
"Много съм във час! Осем години праим бюджети."- ББ ;)Храбър
Рейтинг: 3213 НеутралноСабрие Сапунджиева първо да се научи да спазва законите в страната!
"Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"Радойчо
Рейтинг: 515 НеутралноГорката! Направо ми се къса сърцето!
Пред боговете и фактите мълчат.Jorro Jorrov
Рейтинг: 572 ЛюбопитноДържавния апартамент напусна ли ?
Xumpomo name
Рейтинг: 572 Неутралноегати борбата за този апартамент, тази депесарка е истински социалист
Birds of a feather flock together.lustmord
Рейтинг: 311 НеутралноВъх, мале - отивам да си поплача!
gallno
Рейтинг: 213 ЛюбопитноТази тетка дали може да пише без много грешки?
klimentm
Рейтинг: 3578 НеутралноНареди се на опашката след Местан за да съдиш в Страсбург държава която ти подари апартамент и плати ремонта му!
klimentmСашо
Рейтинг: 675 НеутралноДискриминация на ДПС по всички фронтове = бъдеще за България.
"Socialism is the philosophy of failure, the creed of ignorance and the gospel of envy." Winston Churchillz.123.c.976.9
Рейтинг: 572 ВеселоДа работи в Сарая, като се напие Доган до повръщане, да го обслужва.
Който не разбира сам, няма да разбере и с обяснениеКалник
Рейтинг: 676 Неутрално[quote#1:"lz2"]Това, да вземат държавния апартамент на ДПС кадър, си е истинска дискриминация! [/quote]
Чакайте малко, апартамента още на са ѝ го взели (макар че той не е неин, че да ѝ го взимат). Аз ще отворя шампанското, чак като се изнесе.
tily_lily
Рейтинг: 537 НеутралноХипернаглост.
Ама ще се разплачем от това напускане, хич бива ли такъв ценне кадър да отиде зян??
настроение: подигравателно. Не че тя схваща.
Дедо Либен
Рейтинг: 1188 ВеселоДПС-то отзовава Сабрието!!!
!D !калпав е новия вид Дневник!
Рейтинг: 838 ВеселоНЕ изглежда обществото да претърпи загуби от тази раздяла.
Но ако бе спечелила ще да спечели само Тя като губи,губи цялата демокрация!!javascript:void(0);
300g
Рейтинг: 544 Неутрално[quote#10:"klimentm"]и плати ремонта му![/quote]
Големи мислители раждаше навремето селската кръчма. Сега големи мисли ражда интернет.Не, тя открадна (пренасочи, както се казва) пари от фонд затворно дело и си направи ремонта... без никакво правно основание.
Чудя се, кога ли на някой няма да му издържат нервите и ще напише за нея това, което явно всички си мислим ама пусти модератори...
xmm
Рейтинг: 1034 Весело.... е подложена на политическата репресия, етническа и религиозна дискриминация.....
-----------
Аз също,моля!
Със всичкия си акъл броих пари,за да си купя жилище!
Петър Самсонов
Рейтинг: 3928 Неутрално"... подложена на политическата репресия, етническа и религиозна дискриминация от министъра на правосъдието..."
“Комунизмът е философия на провала, вяра в невежеството, евангелие на завистта.” сър Уинстън Чърчил–––––––––––––
Може би министърът лично ѝ е забранил да ходи през работно време на събрания на ДПС в провинцията със служебен транспорт, както и да не се моли на Аллах по време на съдебните заседания, като опъва килимчето насред съдебната зала...
Наглостта на ДПС край няма!
Втора цетка
Рейтинг: 880 ЛюбопитноТая незабавно да нахлузва шалварите, да връзва забрадката и да се прибира в родните си места...
Това е Ъпсурт, мене ме нема във целата схема...BiGman1
Рейтинг: 2038 НеутралноЕдиница мярка за наглост...Сабрие Сапунджиева...
ikar_01
Рейтинг: 928 ГневноТази жена трябва министърът на правосъдието да я съди за набеждаване и за уронване на достойнството му, както и уронване престижа на колегите й - юристи. Такава наглост рядко се среща!
calypso
Рейтинг: 418 НеутралноАй, яворум!...
daam
Рейтинг: 1158 Неутрално" така създалите се обстоятелства ме лишават от конституционното ми право на труд", посочва Сапунджиева."
Само тази ..... ли има конституционно право на труд ? Или само ....от ДПС имат права ????!
И надали е най-квалифицираният съдебен секретар. Да я последва и този, който я назначи
shileto
Рейтинг: 1034 НеутралноСабрие недей така, ще ме разплачеш
Peni Nikol
Рейтинг: 6611 НеутралноМилата, жива да я ожали човек, каква наглост демонстрира тази жена, нямам думи.
draxter
Рейтинг: 270 ВеселоJE SUIS SABRIE!
ikar_01
Рейтинг: 928 НеутралноДо коментар [#24] от "daam":
В едно предаване Нидал Алгафари нарече ДПС - "Движение С ПРАВА и свободи". Много точно казано.
Chavo64
Рейтинг: 367 ГневноМного нагла!!! Тия макар и дребни колелца, трябва да им се резнат крилцата ДПСарски.
chavo64ѩзыкъ блъгарьскъ
Рейтинг: 873 Неутрално"Като мотиви в молбата си Сапунджиева посочва, че е подложена на политическата репресия, етническа и религиозна дискриминация от министъра на правосъдието и не иска колектива на съда да страда от това."
От доказана закононарушителка госпожата се изкара едновременно жертва на дискриминация и загрижена защитница на колектива на съда.
Каква томителна участ - да те лишат от нещо, на което нямаш право. Настроение - отвратено и подигравателно.
majorman
Рейтинг: 655 ВеселоЩе пусна една сълза!
We are just a war away from Amerikhastan/ When God versus God;the undoing of manБоби Колев
Рейтинг: 1289 НеутралноАз не зная нищо за Сапунджиева, но така изтъкнати причините й за напускане не я представят в добра светлина.
http://www.bbc.com/news/magazine-37612083Човек - особено когато е високо в нивото на съдебната система! - ако е дискриминиран ще си търси правата така, както направи съдийката срещу самия Цветан Цветанов.
Онова беше съвсем достойна гражданска позиция и пример за правова реакция.
А тази тука предпочита да се изсули и на излизане да хвърли малко кал след себе си.
Не мога да кажа дали е нагло, но е неадекватно и недостойно.
z.123.c.976.9
Рейтинг: 572 НеутралноТя работата чак смешна, но съм сигурен, че ако тази си уреди среща с Борисов, и се разреве, номерът й ще мине.
Който не разбира сам, няма да разбере и с обяснениеdemos
Рейтинг: 461 НеутралноСабрие Сапунджиева е извършила престъпление по служба,като е ползвла за ремонт на прескъпото си -държавно-жилище фонд на друго ведомство,освен това,като секретар няма право да ползва такъв голям и скъп апартамент.Наглостта на ДПС няма граници!Сапунджиева трябва да получи заповед за освобождабване на заеманото от нея жилище.
Лелка
Рейтинг: 1120 ВеселоРива безутешно за таз горка жертва на дискриминацията.
Барем да беше ромка,та да фане дикиш,ама и туй не е.
severozapad
Рейтинг: 213 НеутралноВъй,преместих си го в другия крачол!
Публикувано през m.dnevnik.bg
Торбалан
Рейтинг: 276 НеутралноГузна, негонена бяга!!
www.commcrime.blogspot.comchicago514
Рейтинг: 1847 НеутралноКато мотиви в молбата си Сапунджиева посочва, че е подложена на политическата репресия, етническа и религиозна дискриминация от министъра на правосъдието и не иска колектива на съда да страда от това.Това е начина на ДПС за извиване на ръце.
dolna4erti4ka
Рейтинг: 903 НеутралноНещо не разбрах-зам.министър на правосъдието и съдебен секретар.Не се ли иска юридическо образование за тази длъжност.Или ако си от ДПС може и така.
kimche
Рейтинг: 418 НеутралноКажи си Сабрие за какво ти трябваха всичките тези 67-8 контакта в така любимото държавно жилище?Нахална и нагла жена
В България властва беззаконието!stg
Рейтинг: 1199 Неутрално[quote#1:"lz2"]Това, да вземат държавния апартамент на ДПС кадър, си е истинска дискриминация! [/quote]
"Ceterum censeo ГЕРБ esse delendam"никой нищо не е казал за апартамента, утре може да е пак държавен чиновник другаде тихичко само стой та гледай
azzzy
Рейтинг: 485 НеутралноСега се надявам да стане и клиент на прокуратурата, заради пренасочените пари за ремонт.
vava
Рейтинг: 367 НеутралноВ една страна с малко по-верен морален компас тази лелка ще напусне всички постове и апартаменти и ще потъне вдън земя, засрамена и унизена.
Тук обаче, леля Сабрие твърди, че жертва на "етническа и религиозна дискриминация от министъра на правосъдието."
Вселенско безсрамие.
тони
Рейтинг: 505 Неутралное туй е наглост.
jza49480915
Рейтинг: 418 НеутралноТази персона не е ли за разледване и да бъде съдена за отклоняване на държавни средства за други нужди не по предназначение.Смятам че действащия и в момента НК работи а това се води за престъпление или като министър има право да прави с държавни пари каквото си иска а ако Асан окраде една кокошка да няма прошка - пет години лишаване от свобода.Само при нас Темида има две лица за бедни и богати.
Николай Колев
Рейтинг: 2173 Неутрално[quote#7:"rldkfl"]истински социалист [/quote]
* ПКП-Прекрасна Кърджалийска Принцеса. Политкоректна формулировка на думи на министър председателя за председателя на Народното събраниеНашето си е наше, чуждото-общо.
stedim
Рейтинг: 2060 НеутралноДоста нахално същество. Представям си какви са нейните другари на по- ниските нива.
Емо
Рейтинг: 367 ЛюбопитноИ какво сега - вместо тя да е в затвора, ще вземе и да осъди държавата. Е това ако стане, вече наистина се махам от тук.
Virtus est medium vitiis.Стефан Станчев
Рейтинг: 470 ГневноИдеята за дискриминацията е нещо, което ползвате с голяма охота за оправдаване на своите престъпления. Като грабите държавни пари, обаче, дискриминация няма, а?
Танас
Рейтинг: 1291 Любопитно[quote#10:"klimentm"]Нареди се на опашката след Местан за да съдиш в Страсбург държава която ти подари апартамент и плати ремонта му![/quote]
Цацарoff - Оставка ! >:-)Какво мислиш, че ще направи ?
Там ще се навре и ще съди Държавата за дискриминация а публична тайна е че в Комисията За Защита от Дискриминация е бъкано с ДпС кадри и нищо не минава без санкция от централата. От личен опит го пиша и тази комисия съм я зачеркнал още преди 3 - 4 години.
Чугун Индъстрис
Рейтинг: 213 Гневно"Смятам, че политическата репресия и етническа и религиозна дискриминация, на която съм подложена от министъра на правосъдието..." майчината ти, подложена си на репресия, ама не политическа, а умствена и не от министъра, а от собственото си ограничено мислене. Усещам, че се опитваш да се харесаш на Местан използвайки buzzwords като етническа и религиозна дискриминация. Проблема е, че си дотам проста, че не знаеш в кой момент да ги ползваш тия златни за ДПС думички. Гледай си там живота и го забрави тоя апартамент час по-скоро, че на хората им писна от такива удавници като тебе!
Gordon Freeman
Рейтинг: 529 ЛюбопитноИнтересно какво пише в една друга статия по въпроса:
Ceterum censeo Russianem esse delendam"Жилището на Сапунджиева е ремонтирано с държавни средства за 46 000 лева, като любопитна подробност е поставянето на 68 контакта в жилището, което означава, че във всяка стая би трябвало да има по 13."
И още:
"Благодаря на сплотения, трудолюбив и добре организиран колектив, с който имах желание да работя, въпреки че така създалите се обстоятелства ме лишават от конституционното ми право на труд"
А след това:
"Тя изпрати писмо до министъра на правосъдието Христо Иванов, с което моли да остане в жилището, докато си намери нова държавна работа"
Непременно държавна ли? Марш в частния сектор, да се научиш да си изкарваш хляба с труд.
Тогава аз направо да съдя България, защото и моето право на труд е нарушено - не съм работил държавна работа вече 22 години!
Johnny B
Рейтинг: 418 НеутралноТолкова ли можете бе ченгесари от ДПС. Вадите последния коз а, етническа, религиозна и всякаква там простотия. Най-нагло се опитвате да продължавате с мафиотските ви истории, но се намериха хора които да ви погнат а? Знаем, че ще се борите със зъби и нокти, и знаем, че ония в Сарая няма да пусне кокала така лесно, но сте обречени. Скоро и той, и Местан ще бягат зад граница, я при Пусин, я при средновековния турски фанатик Ердоган. Но в правова България ще я бъде, а вие пиявици такива ще си отидете
Изгони русофила, спаси България!!!ck2013
Рейтинг: 795 Неутралнотази да не би да е била маникюристка преди това ?
“I am sorry for the length of my letter, but I had not the time to write a short one.” Blaise Pascalджендър NATO generals
Рейтинг: 939 ВеселоТая защо не се преквалифицира на джебчийка? И като я хванат, да рИве, когато вие хванете джебчия от малцинствата, тий е дискриминация! ДПС във властта прави същото като джебчиите, но в по-големи мащаби!
Само от 2009 - 2012-та са "инвестирани" 8 милиарда евро във ВЕИ тролово производство на ток****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
orbel
Рейтинг: 367 НеутралноДругарко Сапунджиева права сте,всичко което казвате е истина,колко задници олизахте за да ви оставят да крадете на воля а сега се отрекоха от вас поради политическата ви принадлежност,етнос и религия.Така е,групово крадене а после по единично съдене,завистта в престъпните среди е отврат,ама за Сливенският съм чувал че е ОК,далавераджиите се оправяли по добре.
drake
Рейтинг: 726 НеутралноВсъщност, тази дама олицетворява ДПС защото каквото се вземе веднъж не се връща повече. Това е принцип. Затова е и целият вой. Затова е и въпрос на принцип да бъде извадена от този апартамент. Не е въпроса до контактите и апартамента, а до това да се отвоюва обратно онова, което е завзето от ДПС.
Nina Kercheva
Рейтинг: 514 Неутралноаз си мисля че едно рае ще й стои доста добре, а дано !!!!!!
pentuer
Рейтинг: 624 НеутралноЕдвам говорят български, а най-вече им се отдават сложни думи като дискриминация, расизъм, религиозна нетърпимост и т.н.
Orchid
Рейтинг: 852 НеутралноСекна й кранчето за кражби и веднага се направи на дискриминирана, намеси етническата карта и прочие "вълшебни политически" думички. Съвсем по модела на онзи другия етнос, по-мургавия!
Крадлива и нагла паплач са издънките на дпс-то!
aleko
Рейтинг: 624 НеутралноВ Административния съд е пълно с връзкари на по-долните позиции. И в Справките говорят на диалект.
Smile
Рейтинг: 1107 НеутралноЖената иска държавно жилище. И аз си мисля, че за нея е подходящо да й се осигури такова за поне още десетилетие. Този път обаче жилището да е в Сливенския затвор. Там също ще може да се внедри в "сплотения, трудолюбив и добре организиран колектив". Не може да крадеш безогледно години наред, а когато кранчето спре, вместо да си кротнеш някъде мълчаливо, да обвиниш другите в дискриминация, защото вече не ти дават да безобразничиш. Все пак трябва да има някакви граници, дори и за такива същества.
сидер
Рейтинг: 2074 ВеселоДо коментар [#54] от "ck2013":
,,тази да не би да е била маникюристка преди това ? ,,
Не, била е педикюриска и нещо друго на много и то отговорни другари преди преврата 1989, че и след това
StanDim
Рейтинг: 418 НеутралноТая рожба, излязла от утробата на ДПС е същата като гьон - суратската върхушка на движението - напипат ли им се финансовите грабежи, търговията с власт и гласоподаватели, веднага се хващат за етно-религиозни причини, репресии и т.н. Дали вече и полуграмотните им се хващат? За множащите се неграмотни, към които са се ориентирали стратегиччески, знаем.
Kbeam
Рейтинг: 266 Неутрално"въпреки че така създалите се обстоятелства ме лишават от конституционното ми право на труд"
Да я назначим за конституционен съдия!
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Мойше! Толкоз!!!
Рейтинг: 896 Неутрално[quote#10:"klimentm"]Нареди се на опашката след Местан за да съдиш в Страсбург държава която ти подари апартамент и плати ремонта му! [/quote]
Ама не че и 'зели апартамента, а че била дикриминирана в службата на религиозна основа. И може и да спечели, гиди сапунджийката
THOSE ARE MY PRINCIPLES! AND IF YOU DON'T LIKE THEM...WELL, I HAVE OTHERS, TOO!Нищо чудно и това да стане
До коментар [#10] от "klimentm":
soave
Рейтинг: 1086 НеутралноКомунистката Соня - делегат на Партиен конгрес, минала през партията на Лупи, после станала Сабрие, за да я приемат в ДПС. Мъжемелачка с купена диплома за юрист от Благоевградския университет. Каква полза е имала България от нея?! Прокуратурата трябва да я разследва за всички сделки с апартаменти и отклонени пари за ремонти.
"Лъжата е обиколила половината свят преди истината да има възможност да си обуе гащите." Уинстън ЧърчилКоки
Рейтинг: 521 ВеселоЧао!
Nikolai Kostov
Рейтинг: 213 НеутралноНагъл боклук!Заслужава за забрана да заема управленски длъжности!
Публикувано през m.dnevnik.bg
Алф
Рейтинг: 1277 ГневноИ като много дискриминирано лице се е намерила така високо в служебната и обществена йерархия в България.
Ако още ме помниш, значи си от последното поколение, което си играеше на двора.Нагло, по-нагло ДПС.
Ама управляващите излизат заедно на местните избори. Ще им отрежат и тази хранилка, ако е рекъл Господ. Чак тогава ще почнат да стават чудеса в държавата ни.
Знаете какво да правите на тези изботи, нали?
BIG AL
Рейтинг: 1291 ВеселоКак да не е 'репресирана" горката ..Прехвърлила три апартамента на децата си - и сега , като бездомна и пречите да си ЗАКУПИ ведомствения апартамент :
)))
BIG ALliksen
Рейтинг: 479 НеутралноИнтересни са всички изблици с разпенени уста ... само за да скрият КОЙ
КОЙ нареди държавните средства за ремонта на жилището?!
КОЙ назначава и как в Административния съд? Къде е баш милиционера-шеф на ВАС Колев?!
Приключи ли проверката за назначенията вече?!!
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
The Core
Рейтинг: 726 ЛюбопитноВ България всеки престъпник се самообявява за политически преследван!
Ние обичаме да сме сред природата, защото тя няма мнение за нас! Ницше.. а едни 46 000 лева оттекоха за ремонт на апартаментчето...
Нещо?
Ще ги връщаме ли?
today
Рейтинг: 740 НеутралноНагла, нагла!
Борбата с корупцията в България е като риболова по Discovery. Хващат ги, показват ги, и ги пускат!петро
Рейтинг: 521 НеутралноПонеже е "учила" (с предимсто разбира се) "ЛесНо техническия", сега да отива да залесява изсяканите от дпс гори.
Роси
Рейтинг: 7654 НеутралноХайде сега,напусни и апартамента.
hodounski
Рейтинг: 2881 НеутралноДо коментар [#7] от "rldkfl":
Не! Комунист! Моето си е мое и общото също.
Реми
Рейтинг: 648 ГневноНевероятно! 80 коментара за тая тъпа мръвка!
Животът е това, което ни се случва, докато правим планове за бъдещетоsoave
Рейтинг: 1086 НеутралноДо коментар [#75] от "chichka
"Лъжата е обиколила половината свят преди истината да има възможност да си обуе гащите." Уинстън Чърчили семейство Бокови са от Якоруда
mr. wonderworld.
Рейтинг: 1291 НеутралноДобре го беше замислила- да ремонтира държавното жилище с държавни пари и после да го купи по държавни цени.
In my Wonderworld each sleeping vision is so real.По комунистически!
Кадрите на ДПС са същите комунисти, каквито са на БСП, само че с турски имена.
Никаква разлика няма в манталитета и маниера им.
Обикновената турска рая кучета я яли- да живеят по селата и да берат тутуна!
Slick
Рейтинг: 418 НеутралноШе ревна.
keipax
Рейтинг: 521 НеутралноДо коментар [#27] от "draxter":
же суи репресе сабрие
Lady Zeppelin
Рейтинг: 1291 Неутрално"Като мотиви в молбата си Сапунджиева посочва, че е подложена на политическата репресия, етническа и религиозна дискриминация "
Je suis Charlie. Fluctuat nec mergitur.Много дискриминирана тази госпожа: и политически, и етнически, и религиозно...
2.5
Рейтинг: 1478 НеутралноТази да не е очаквала, след като хората научиха що за стока е, да я залвят с любов и емпатия?!
I Want To BelieveАко да, освен нагла е и много ТЪ!
Galata
Рейтинг: 521 НеутралноМного сте смешни някои тук във форума!
"Büyük şeyleri yalnız büyük milletler yapar." K.AtatürkДаже за какво става дума не знаете и плюете в целта. Ей-тъй, спорт да става...
Серена
Рейтинг: 257 НеутралноОооо миличката тя, ми да си ходи в Турция,там я чакат с отворени обятия
mr. wonderworld.
Рейтинг: 1291 НеутралноДо коментар [#88] от "Galata":
In my Wonderworld each sleeping vision is so real.Ми осветли ни, комшу!
Например за кво й са на тая госпожа 48 контакта с държавни пари?
Galata
Рейтинг: 521 НеутралноДо коментар [#90] от "mr.teafortwo.":
"Büyük şeyleri yalnız büyük milletler yapar." K.Atatürk[quote#90:"mr.teafortwo."]Ми осветли ни, комшу! [/quote]
Какво да те святкам, като и аз не знам?
Па, не си правя и труда, де...
Dimitar Pehlivanov
Рейтинг: 418 Неутралнооткога обикновените чиновници при напускане пишат пространни оди с политически и лични обяснения?
моля да прекратите ...., считано от......ТОЛКОВА!!!
петро
Рейтинг: 521 НеутралноДо коментар [#80] от "hodounski":
[quote#80:"hodounski"]Не! Комунист! Моето си е мое и общото също.[/quote]
´´´´´´´´´´´´´´
Те затова ходят на Бузлуджа и гласуват за тях, белким върнат ТеКеЗето!
mangiafuoco
Рейтинг: 367 НеутралноДъщеря и, една необразована туркиня, пратена за консул в Хелзинки и заловена от финландците, че продава алкохол в промишлени количества (купуван от Европа с дипломатически отстъпки) - нещо, което е абсолютно забранено. Върната позорно от Външно!
опа
Рейтинг: 418 Неутрално... тя от край време си краде безогледно ... още по соца обра младежкия дом в Якоруда ... това са кадрите на ДПС.
mangiafuoco
Рейтинг: 367 НеутралноДо коментар [#88] от "Galata":
Ефенди, и ти ли искаш ремонт с държавни пари и 13 контакта в стая, а и да си писар без да можеш да пишеш?
focus_123
Рейтинг: 367 ВеселоГорканка, дискриминирана и реприсирана!
Гьонсурат до гьосурата мила моя майноле!
Чугун Индъстрис
Рейтинг: 213 ВеселоДо коментар [#88] от "Galata":
Е ти не знаеш ли? Всички тук сме професионални плювачи. Дневник-а посочва цел и всички задружно заслюнчаваме. Най-са ни любими лимончета като Сабя Сапунджейсън. Само като си помисля за това създание, целия се ослюнчвам и ставам като градинска пръскачка. А като я видя на снимка и става рекламата на оная наденица, дето оня пеерасин не му се излиза да рита топка, а седи дома и муа мисо.
Jessika
Рейтинг: 1439 НеутралноЗначи, ни лук яла, ни лук мирисала, била дискриминирана, ужасна наглост. А бе тия от ДПС, по това ли им качество ги избират за партийни членове?!
Виктор Юго: „Общество, което не иска да го критикуват, прилича на болен, който не разрешава да го лекуват.”Borislav Hrinchev
Рейтинг: 213 ВеселоЩе се разплача!