Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
"лепеше плакати върху афиши за театрални представления" - ТОЯ и ТИЯ с него разиграват такава ТЪПА пиеска, че никакви афиширани имунитети, претенции, директиви не трябва да ги спасят! Какво е това, което ги ПАЗИ? Наистина няма такава държава!
Направи съд от глината, празнината вътре в него го прави полезен.
Луд, луд! Хак да им е на бантустанците, дето са вкарали във властта тоя лумпен и всички останали Гоцета, агент Павелци, Хамстери, Тикви, Бареци, Куневици и т.н..
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Всъщност този тип е депутат избран от вас и участва в схемите на другите депутати с тяхното одобрение . Даже и любимият ви литературен герой ББ не посмя да го критикува ... замислете се
[quote#3:"virtual brain"]Цацаров, оставка!!! [/quote]
Подкрепям!
Този Цацаров изобщо не си върши работата. Той не защитава правата и свободата на гражданите в България!
"Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"
[quote#17:"bestbuy"]Е, сега ще е в новините 3 дни.. !! Вервайте ми - това изпълнение мъ гарантира няколко кметски места !
[/quote]
Виж и аз си мислех така преди няколко години, когато започна да 'стъпва на криво', но това което успя Сидеров САМ да си направи през последните 5г., никой друг не може да му го стори. Не вярвам вече хората да са толкова прости, просто не вярвам... виш - първия път добре, но сега вече е за съжаление. Човека сам си вкарва автоголове, но не се усеща.
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
34
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Депутат влиза с мутрите си във висше училище и заплашва студенти...Не съм сигурен, че има друга държава в света с подобна изцепка. И този и мутрите му са за разстрел.
Едно момиче е в стрес и се нуждае от лекарска помощ", разказа ректорът на НАТФИЗ професор Любомир Халачев.
.................
Но, нека да го даде на прокурор.
Законът е нарушен.
Да благодарим на матушка Россия за др.Сидеров, без нейното финансиране щеше да ни бъде спестен един цирей по-малко.
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
43
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Оставка за вътрешния министър,ОСТАВКА.Как може да позволява един такъв бабаит да псува ругатни на полицай,да го бута,да унижава хората на тази държава!
[quote#35:"m_todorov"]Депутат влиза с мутрите си във висше училище и заплашва студенти...Не съм сигурен, че има друга държава в света с подобна изцепка.[/quote]
Защото у нас автономията на ВУЗ-овете се простира само до учебната програма и харченето на държавната субсидия. Ако територията на НАТФИЗ бе под автономия, както е в Гърция например, университетската полиция и дори студентите можеха да го пребият на куче и никой нямаше да има право да им търси отговорност! Ама, пусто, такива са ни законите!
[quote#1:"гарата"]Тотален провал за здравната реформа... [/quote]
-Че то това още от преди 15-16 години беше ясно!
Ама и сега продължават да популяризират вековните и' идеи !
Тази др...сня още ли е на свобода?
Ало! Полицията! Я вземете та прочетете внимателно текста за имунитета!
За тези изцепки НЯМА ИМУНИТЕТ!
На земята, коляното в гърба, противната му мутра в калта, гривните на ръчичките, закачен на трамвая да виси 24 часа, бързо производство и поне 6 месеца на топло. И да го извеждат ВСЕКИ ДЕН ДА КОПАЕ КАНАЛИ!
[quote#35:"m_todorov"]Депутат влиза с мутрите си във висше училище и заплашва студенти...Не съм сигурен, че има друга държава в света с подобна изцепка. И този и мутрите му са за разстрел. [/quote]
За разстрел не са, ама са за як кютек Чета друг пост, някой да ми го интерпретира, моля:
[quote#22:"Darth Plagueis"]Тия от НАТФИЗ са за закриване. Представям си го тоя хубавец как нахлува в МЕИ и после на какво ще прилича... [/quote]
В МЕИ ли са НЕполит'коректните яки момчета от провинцията, за които един кютек е като гимнастика в междучасията?
Напомня ми една случка от далечното минало: Около зала Славия почнаха да се навъртат разни педофили, които се закачаха с трениращите в залата. Ама там тренираха и боксьорчета, и самбистчета. Та един път един ни се закачи, и се домъкна с нас до трамвая (бяхме 14-15 годишни). Е, в трамвая му направихме "мечка" и го оставихме на Бъкстон, срещу 6то ррайонно. От тогава никой не припари до залата!
До коментар [#22] от "Darth Plagueis":
[quote#26:"Anonymous"]Дайте идеи и ние къде да нахлуем, за да ни отразят медиите идеите! [/quote]
Ние където и да нахлуем, ако сме по-малко от 2-3 хиляди човека, като количество, ще ни свият сърмите съвсем сериозно!
[quote#27:"Храбър"]Подкрепям!
Този Цацаров изобщо не си върши работата. Той не защитава правата и свободата на гражданите в България! [/quote]
Значи през последните 25-26 години, не съм видял нито един главен прокурор, да ни е защитавал правата.
За времето преди това, нямам поглед върху дейността на тогавашната прокуратурата !
[quote#40:"usero"]дали журналистите си имат информатори в полицията, че да реагират толкова оперативно или Волен е бил информаторът?[/quote]
"Моля прочетете!
В НАТФИЗ "Кръстьо Сарафов" в 20.20 нахлуват ВОЛЕН СИДЕРОВ И ДЕСИСЛАВ ЧУКОЛОВ със снимачен екип от Алфа ТВ, във видимо неадекватно състояние, придружавани от 15 телоохранители. Нарушителите започват агресивно да разпитват студентите за неизвестно за тях лице, твърдейки, че лицето е студент в академията. Обикаляйки по аудиториите, екипът на СИДЕРОВ стигат до 3тия етаж, където час имат класът на проф. Маргарита Младенова. Опитват се да разбият вратата, след опит на студентите да се заключат. Нахълтват със сила, започват да обиждат и да бутат второкурсниците. СИДЕРОВ напада и прилага физическо насилие върху студентка, опитала се да заснеме случващото се. ЧУКОЛОВ подхвърля празен плик на земята и обвинява студентите в употреба на наркотици, който въпросната телевизия заснема. След проявата и стреса наложен върху всички студенти от академията, нарушителите напускат пред екип от 10 полицаи, които са безпомощни пред политическия имунитет на СИДЕРОВ.
Ние студентите изискваме имунитета на тези псевдо-политици да бъда премахнат. Молим стидудентите от цялата страна да застнем заедно.
МОЛЯ ПУБЛИКУВАЙТЕ ТОВА НА СТЕНИТЕ СИ, ЗА ДА ДОСТИГНЕ ДО ПОВЕЧЕ ХОРА!!!!
към поста прилрепяме снимка от полицейските коли пред академията" https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10156196970895525&set=a.10152719104465525.1073741826.597625524&type=3&theater
[quote#41:"Ф.Нинов"]Другата седмица сигур ще иде във ВИФ да се сбие с борци, боксьори и каратисти? [/quote]
Ааааа, там работата е по-сериозна.
Там няма да иде.
МВР и полицията да спрат да излизат с номера за "имунитета" Имунитетът включва че не може да бъде задържан и срещу него не може да има следствие. Но това не означава че не може да бъде проснат на земята и обезвреден или най-малкото разкаран от сградата.
Според мен ги прави умишлено тези скандали и явно търси провокация. Ясно че знае доста неща и ще лази по нервите на властта и прокуратурата, а те все така нищо няма да направят защото няма да искат да им изкара кирливте ризи. След време всичко ще се потули и забрави без да има наказание.
Затова ни трябва промяна на системата, но уви с дпс,бсп и герб като мнозинство това никога няма да стане. Прост и беден народ лесно се управлява и манипулира.
27 mins ·
Депутатът Чукалов към дъщеря ми: "Ти си курвата от клекшопа". Към сина на моя приятелка: "Ти си педераст". Волен към двата класа студенти от НАТФИЗ на тръгване: "Запомних ви, няма да ви се размине". През останалото време е разхвърлял малки пликчета и ги е обвинявал, че са наркомани. По-рано през деня е закарал две момчета от класа на Мила в полицията. На въпроса "Защо сме тук" полицаите: "Знаете как е... избори"...
??????????????????
Какво става?"
Да, и мисля че и сега хич не е трудно да бъдат открити и арестувани. Бъчварова още утре трябва да даде отговор на всички тези въпроси, както и гл.секретар на МВР. За сегашната ситуация вина носи и НС, което реши да остави въпроса за свалянето на имунитета след изборите. Изобщо за партиийните ни величия изборите са по важни от "някаква си личност".
Волен Сидеров и компания ще бъдат арестувани от "нашата" полиция само в един, единствен случай - когато в поредния пристъп реши да боядиса паметника на Съветската армия.
[quote#70:"antonio_vivaldi"]трябва да даде отговор на всички тези въпроси[/quote]
какви въпроси, това че на практика куките пазят трупата на белото от евентуални изнервени потърпевши е констатация
не са виновни лекарите ,просто до сега Сидеров не може да бъде изправен на съд поради криворазбран имунитет ,всяко такова нахлуване на запад ,ще се тълкува като опит за грабеж и нападение и се отива 10 -15 години в затвор ,там го осведетелстват ,ако е луд при докторите в психиатрията го успокояват успешно
Не мога да разбера само едно, след като Сидеров има имунитет какво пречи на полицията и прокуратурата да арестува и повдигне обвинения към лумпените които го придружават.
Това, че има имунитет, означава, че не може да му бъде повдигнато обвинение - никъде не пише, че имунитетът го освобождава от задължението да се подчинява на полицейско разпореждане, както всеки редови гражданин, нито пък отнема правото на полицията да го задържи за 24 часа (което НЕ Е повдигане на обвинения). А пък по път за районното може примерно да падне и да се ожули, за което ще засвидетелстват множество екипи на МВР.
Уж Цацаров се заканваше,че ще поиска имунитета му,ама нали сме в предизборно време,никой не го закача.Това,което стана в НАТФИЗ е абсурдно.
Това е омерзително!
основната цел на този добре платен лакей е да компроментира и без това анемичната политическа сцена, с цел осталбване на държавната власт и циментиране на България като слабото звено в ЕС
Сега, всеки който е имал някакви съмнения се е убедил, че ВОЛЕН е БОЛЕН! Надявах се, че след като стане баща ще се кротне малко, но вместо това той още повече откачи! Среднощната му акция в НАТФИЗ доказва това!
Тъжното е, че стотици хиляди хора гласуваха за този луд и малоумната му партия, и сега Воленчо има имунитет, който му позволява да си прави почти всичко..... но, в страната на абсурдите България всичко е възможно!
"Каква е ползата за човека, ако придобие цял свят, a повреди на душата си? "Евангелие на Марко, Глава 8:36
И аз мисля,че той от известно време ,неистово обикаля и търси някой,който да го удари.После парламентарната му група да го оплаче като мъченик,"привържениците"на ПП Атака да понесат хоругви със страдалческият му образ на мъченик из градове и паланки.Аз мисля,че това ще бъде достойният завършек на една достойна предизборна кампания!Само дето, жалко за нас.
[quote#62:"Птеродактил"]Докога този руски идиот ще се разхожда на свобода? Това вече минава всякакви граници! [/quote]
Евразиецът ще се разхожда на свобода, докато Цацаркович не бъде изритан. Факт.
Тоя човек и бандата край него са подставени лица, с цел присвояване и дискредитиране на патриотизма. Разбира се, въпрос на време е да попадне на хора; но пък е страхлив като човек, тъй че не знам кога ще бъде най-простичко натупан.
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
[quote#0:"Дневник"] нарушителите напускат пред лицата на екип от 10 полицаи, които са безпомощни пред политическия имунитет на СИДЕРОВ." [/quote]
Сидеров и оня другия имат имунитет, но биячите които нахлуват заедно с тях нямат.
Толкова ли са тъпи полицаите, че не са закопчали поне тези без имунитет ?
Особености на националната прокуратура, които тя автоматично делегира на калпавите закони! В Румъния прокуратурата повдига обвинение на бивш президент, в България не може да се оправи с един неадекватен и дошъл до гушата на всички бивш стриптизьор, когото величае като "неизвестен".
+++++++ Наглостта на тази политическа проститутка расте от 7-8 години, след като му се размина побоя на магистрала "Тракия" , заради мекушавостта на съдебната власт, без да изключвам никоя от нейните структури. Това снизходително отношение и толериране на просташките му изяви са много лош атестат и за Народното събрание, което не направи нищо за да изолира и осъди тази провинциална пудра и групата лумпени около него! И е крайно време да се дефинира и ограничи имунитета на народния представител!
Имаше едно филмче, показващо (по някаква телевизия беше) как Сидеров тренира бокс и винг чун куен. Мисля, че все още се върти нейде из интернет. Обаче си спомняме как се криеше под маса, носена от четирима, по време на някакви шествия в София. Отделно от това, ходи въоръжен с пистолет, нож, палка (но не - тонфа - със страничната дръжка!), електрошок и лютив спрей. Носи бронежилетка. И е съпровождан от телохранители. Явно много го е страх от народната и електоралната любов.
Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!
Ако обаче дарт Сидериус нахлуе в НСА в групите, трениращи карате, бокс или таекуондо... ще бъде превърнат в японски уред за трениране на удари, в макивара.
Трябва да се направи една анкета със следния въпрос:
"На кое от изброените места ще нахлуе следващия път Волен Сидеров?"
- в полицейски участък
- в лудница
- в затвор
- на футболен мач
- на тренировка в НСА по карате, бокс, таекуондо, борба, самбо, джудо или айкидо
- в детска градина, след което ще се оправдае, че децата са наркомани и те първи са започнали да го псуват и да го бият
Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!
Хляб и зрелища!Като няма хляб,ПОНЕ Зрелища да има!Волен днес направи страхотно зрелище и бой яде!По ску4ни избори едва ли е имало,ама Волен-болен ги украси!Показа неадекватната министърка на МВР!Волен краде ,ама и шоу прави,докато другите само крадат!
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
гарата
Рейтинг: 506 НеутралноТотален провал за здравната реформа...
chicago514
Рейтинг: 1076 НеутралноЛуд умора няма.Намерил си държава да си разиграва коня.
virtual brain
Рейтинг: 997 ГневноЦацаров, оставка!!!
БЕЗполезен идиотstg
Рейтинг: 1253 Неутрално[quote#1:"гарата"]Тотален провал за здравната реформа... [/quote]
"Ceterum censeo ГЕРБ esse delendam"и си прав и не си , не всичко се лекува, както казва ветеринаря
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
abdelhaqq
Рейтинг: 838 Неутралнознаех си, че отколе драпа да легитимира статуса си на провалил се политически артист.
בני אתה אני היום ילדתיךИндиана
Рейтинг: 506 НеутралноЧовекът не е добре и не трябва да ни в Парламента, ни в общините, а да си седи вкъщи. Там най-много да пречи на жена си.
ЗаНиЗа
Рейтинг: 2487 Гневно"лепеше плакати върху афиши за театрални представления" - ТОЯ и ТИЯ с него разиграват такава ТЪПА пиеска, че никакви афиширани имунитети, претенции, директиви не трябва да ги спасят! Какво е това, което ги ПАЗИ? Наистина няма такава държава!
Направи съд от глината, празнината вътре в него го прави полезен.kpenkov
Рейтинг: 575 НеутралноЩе си намери майстора някъде Руската Златка...
Стабилни в мизерията, епизод пореден
Рейтинг: 524 НеутралноУказ за борба с дребното хулиганство?
Дундурук
Рейтинг: 403 НеутралноЛуд, луд! Хак да им е на бантустанците, дето са вкарали във властта тоя лумпен и всички останали Гоцета, агент Павелци, Хамстери, Тикви, Бареци, Куневици и т.н..
Трезвен
Рейтинг: 1391 НеутралноКога ще бръкне в контакта тоя най-сетне?
deutschland
Рейтинг: 616 НеутралноТози човек последните 5 години започна кампания ИЗЛАГАЦИЯ, ако до преди 2010г предложим че мязаше на човек, то днес просто е трагедия.
Роси
Рейтинг: 7254 НеутралноНе съм привърженик на саморазправата,но май в случая на Сидеров ,това вече е неизбежно.Явно няма да се намери съд в България,който да го осъди.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Amot
Рейтинг: 490 ГневноКак пък не нахлу в някоя психиатрия, много щяха да му се зарадват, а ние - да си отдъхнем!
Потника беше пилот, а стана пилон!За да останат ХОРА в България.
Рейтинг: 727 НеутралноЕ, сега ще е в новините 3 дни.. !! Вервайте ми - това изпълнение мъ гарантира няколко кметски места !
kas.
Рейтинг: 1280 ГневноДокога, бе!!!
Животът е като руло хартия - дълъг е, но го хабиш за заднициНяма ле да ги усмирят тия!
Цацаров?!
chinaski
Рейтинг: 388 НеутралноНяма ли кой да го вкара в затвора този?!!!
liberamente
Рейтинг: 277 НеутралноСлед изцепките в магазинчето за цигари трябваше да му бъден свален имунитета. Това създание няма мярка и за пореден път му се разминава.
ivant88
Рейтинг: 284 НеутралноТози човек да нахлуе в зоопарка... И да си остане там.
Darth Plagueis
Рейтинг: 1401 НеутралноТия от НАТФИЗ са за закриване. Представям си го тоя хубавец как нахлува в МЕИ и после на какво ще прилича...
Евродепутати от ГЕРБ, БСП и ДПС искат отпадане на мониторинга от ЕКAnonymous
Рейтинг: 340 НеутралноНяма как - особености на преодоляването на демократичната цензура в тази страна!
За да останат ХОРА в България.
Рейтинг: 727 НеутралноКаква блестяща ПР акция....а .. 36 ч преди изборите - утре ще се говори само за него.
krastitel
Рейтинг: 471 РазстроеноВсъщност този тип е депутат избран от вас и участва в схемите на другите депутати с тяхното одобрение . Даже и любимият ви литературен герой ББ не посмя да го критикува ... замислете се
krastitelAnonymous
Рейтинг: 340 НеутралноДайте идеи и ние къде да нахлуем, за да ни отразят медиите идеите!
Храбър
Рейтинг: 1394 Гневно[quote#3:"virtual brain"]Цацаров, оставка!!! [/quote]
"Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"Подкрепям!
Този Цацаров изобщо не си върши работата. Той не защитава правата и свободата на гражданите в България!
Нинов
Рейтинг: 1688 НеутралноЖурналистите пак не са разбрали, че Сидеров в същност е бил част от пиеса в ролята на инспектор Клюзо.
Животът е кратък! Затова се стремете да прекрарате колкото се може повече време в интернет-форуми в спорове с непознати.deutschland
Рейтинг: 616 Неутрално[quote#17:"bestbuy"]Е, сега ще е в новините 3 дни.. !! Вервайте ми - това изпълнение мъ гарантира няколко кметски места !
[/quote]
Виж и аз си мислех така преди няколко години, когато започна да 'стъпва на криво', но това което успя Сидеров САМ да си направи през последните 5г., никой друг не може да му го стори. Не вярвам вече хората да са толкова прости, просто не вярвам... виш - първия път добре, но сега вече е за съжаление. Човека сам си вкарва автоголове, но не се усеща.
irons
Рейтинг: 627 НеутралноНе студентите трябва да напуснат държавата, а тези малоумни идиоти, които са гласували за този долнопробен кретен.
majorman
Рейтинг: 768 Неутрално"Дневник", и вие сте виновни, че му давате трибуна на тоя. Спрете да отразявате пристъпите му и той също ще се спре.
We are just a war away from Amerikhastan/ When God versus God;the undoing of manabdelhaqq
Рейтинг: 838 НеутралноДо коментар [#22] от "Darth Plagueis":
בני אתה אני היום ילדתיךна щампована платка с пътечки, на какво.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
m_todorov
Рейтинг: 642 НеутралноДепутат влиза с мутрите си във висше училище и заплашва студенти...Не съм сигурен, че има друга държава в света с подобна изцепка. И този и мутрите му са за разстрел.
Darth Plagueis
Рейтинг: 1401 НеутралноДо коментар [#32] от "abdelhaqq":
Евродепутати от ГЕРБ, БСП и ДПС искат отпадане на мониторинга от ЕКА ако попадне при тия в машиностроенето, не знам..
СДС
Рейтинг: 1391 НеутралноЕдно момиче е в стрес и се нуждае от лекарска помощ", разказа ректорът на НАТФИЗ професор Любомир Халачев.
nemo malus felix, minime corruptor..................
Но, нека да го даде на прокурор.
Законът е нарушен.
Да благодарим на матушка Россия за др.Сидеров, без нейното финансиране щеше да ни бъде спестен един цирей по-малко.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
джендър NATO generals
Рейтинг: 1105 НеутралноМедиите тенденциозно забравят за съществуването на ИЗВЪНСИСТЕМНАТА партия атака, ако не се случат подобни събития!
Само от 2009 - 2012-та са "инвестирани" 8 милиарда евро във ВЕИ тролово производство на токusero
Рейтинг: 561 ВеселоЧудно ми е, дали журналистите си имат информатори в полицията, че да реагират толкова оперативно или Волен е бил информаторът?
Нинов
Рейтинг: 1688 НеутралноДругата седмица сигур ще иде във ВИФ да се сбие с борци, боксьори и каратисти?
Животът е кратък! Затова се стремете да прекрарате колкото се може повече време в интернет-форуми в спорове с непознати.****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Nelumbo
Рейтинг: 514 НеутралноРежисьорите опитват с тези последни скандали да го реанимират.
Ние драштим по коповете, а той безплатна реклама по телевизорите!
extraCACA
Рейтинг: 1473 ГневноАко тея не нощуват в ареста утре Бъчварова требе да си хвърли оставката... имунитет... ай сиктир бе
gembirdkz
Рейтинг: 509 НеутралноОставка за вътрешния министър,ОСТАВКА.Как може да позволява един такъв бабаит да псува ругатни на полицай,да го бута,да унижава хората на тази държава!
stg
Рейтинг: 1253 Неутрално[quote#35:"m_todorov"]Депутат влиза с мутрите си във висше училище и заплашва студенти..[/quote]
"Ceterum censeo ГЕРБ esse delendam"нормалното да му бяха теглили един бой,амаааааа
Amot
Рейтинг: 490 Гневно[quote#35:"m_todorov"]Депутат влиза с мутрите си във висше училище и заплашва студенти...Не съм сигурен, че има друга държава в света с подобна изцепка.[/quote]
Потника беше пилот, а стана пилон!Защото у нас автономията на ВУЗ-овете се простира само до учебната програма и харченето на държавната субсидия. Ако територията на НАТФИЗ бе под автономия, както е в Гърция например, университетската полиция и дори студентите можеха да го пребият на куче и никой нямаше да има право да им търси отговорност! Ама, пусто, такива са ни законите!
vagabond66
Рейтинг: 1984 ВеселоДо коментар [#1] от "гарата":
[quote#1:"гарата"]Тотален провал за здравната реформа... [/quote]
-Че то това още от преди 15-16 години беше ясно!
Ама и сега продължават да популяризират вековните и' идеи !
michael
Рейтинг: 838 Неутралнощо не вземе да нахлуе в спортната академия.
Cogito ergo sum :)между другото за неизбежна отбрана няма имунитет и без това е на шамар от комата
serafin
Рейтинг: 899 НеутралноТази др...сня още ли е на свобода?
Ако искаш нещо да НЕ бъде свършено създай комисияАло! Полицията! Я вземете та прочетете внимателно текста за имунитета!
За тези изцепки НЯМА ИМУНИТЕТ!
На земята, коляното в гърба, противната му мутра в калта, гривните на ръчичките, закачен на трамвая да виси 24 часа, бързо производство и поне 6 месеца на топло. И да го извеждат ВСЕКИ ДЕН ДА КОПАЕ КАНАЛИ!
Мойше! Толкоз!!!
Рейтинг: 974 Весело[quote#35:"m_todorov"]Депутат влиза с мутрите си във висше училище и заплашва студенти...Не съм сигурен, че има друга държава в света с подобна изцепка. И този и мутрите му са за разстрел. [/quote]
Чета друг пост, някой да ми го интерпретира, моля:
!
THOSE ARE MY PRINCIPLES! AND IF YOU DON'T LIKE THEM...WELL, I HAVE OTHERS, TOO!За разстрел не са, ама са за як кютек
[quote#22:"Darth Plagueis"]Тия от НАТФИЗ са за закриване. Представям си го тоя хубавец как нахлува в МЕИ и после на какво ще прилича... [/quote]
В МЕИ ли са НЕполит'коректните яки момчета от провинцията, за които един кютек е като гимнастика в междучасията?
Напомня ми една случка от далечното минало: Около зала Славия почнаха да се навъртат разни педофили, които се закачаха с трениращите в залата. Ама там тренираха и боксьорчета, и самбистчета. Та един път един ни се закачи, и се домъкна с нас до трамвая (бяхме 14-15 годишни). Е, в трамвая му направихме "мечка" и го оставихме на Бъкстон, срещу 6то ррайонно. От тогава никой не припари до залата
До коментар [#22] от "Darth Plagueis":
До коментар [#35] от "m_todorov":
holemden
Рейтинг: 229 Неутралноголям си Волене!
vagabond66
Рейтинг: 1984 ЛюбопитноДо коментар [#26] от "Anonymous":
[quote#26:"Anonymous"]Дайте идеи и ние къде да нахлуем, за да ни отразят медиите идеите! [/quote]
Ние където и да нахлуем, ако сме по-малко от 2-3 хиляди човека, като количество, ще ни свият сърмите съвсем сериозно!
antonio_vivaldi
Рейтинг: 1111 НеутралноДо коментар [#3] от "virtual brain":
Цацаров при цялата ми антипатия към него, вече поиска имунитета му. Пита се защо НС не намери време досега да му го свали.
vagabond66
Рейтинг: 1984 ЛюбопитноДо коментар [#27] от "Храбър":
[quote#27:"Храбър"]Подкрепям!
Този Цацаров изобщо не си върши работата. Той не защитава правата и свободата на гражданите в България! [/quote]
Значи през последните 25-26 години, не съм видял нито един главен прокурор, да ни е защитавал правата.
За времето преди това, нямам поглед върху дейността на тогавашната прокуратурата !
extraCACA
Рейтинг: 1473 Неутрално[quote#40:"usero"]дали журналистите си имат информатори в полицията, че да реагират толкова оперативно или Волен е бил информаторът?[/quote] 0895525&set=a.10152719104465525.1073741826.597 625524&type=3&theater
"Моля прочетете!
В НАТФИЗ "Кръстьо Сарафов" в 20.20 нахлуват ВОЛЕН СИДЕРОВ И ДЕСИСЛАВ ЧУКОЛОВ със снимачен екип от Алфа ТВ, във видимо неадекватно състояние, придружавани от 15 телоохранители. Нарушителите започват агресивно да разпитват студентите за неизвестно за тях лице, твърдейки, че лицето е студент в академията. Обикаляйки по аудиториите, екипът на СИДЕРОВ стигат до 3тия етаж, където час имат класът на проф. Маргарита Младенова. Опитват се да разбият вратата, след опит на студентите да се заключат. Нахълтват със сила, започват да обиждат и да бутат второкурсниците. СИДЕРОВ напада и прилага физическо насилие върху студентка, опитала се да заснеме случващото се. ЧУКОЛОВ подхвърля празен плик на земята и обвинява студентите в употреба на наркотици, който въпросната телевизия заснема. След проявата и стреса наложен върху всички студенти от академията, нарушителите напускат пред екип от 10 полицаи, които са безпомощни пред политическия имунитет на СИДЕРОВ.
Ние студентите изискваме имунитета на тези псевдо-политици да бъда премахнат. Молим стидудентите от цялата страна да застнем заедно.
МОЛЯ ПУБЛИКУВАЙТЕ ТОВА НА СТЕНИТЕ СИ, ЗА ДА ДОСТИГНЕ ДО ПОВЕЧЕ ХОРА!!!!
към поста прилрепяме снимка от полицейските коли пред академията"
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1015619697
Slick
Рейтинг: 450 ВеселоГениален е, кво? Сега в деня за предизборен размисъл ще е хедлайн на всички медии
Да живее ПР-а
vagabond66
Рейтинг: 1984 ВеселоДо коментар [#41] от "Ф.Нинов":
[quote#41:"Ф.Нинов"]Другата седмица сигур ще иде във ВИФ да се сбие с борци, боксьори и каратисти? [/quote]
Ааааа, там работата е по-сериозна.
Там няма да иде.
antonio_vivaldi
Рейтинг: 1111 НеутралноМВР и полицията да спрат да излизат с номера за "имунитета" Имунитетът включва че не може да бъде задържан и срещу него не може да има следствие. Но това не означава че не може да бъде проснат на земята и обезвреден или най-малкото разкаран от сградата.
Alexander97
Рейтинг: 766 НеутралноДа се отнеме имунитета на Волът Сидеров, но и лиценза на ТВ алфа!
Кремълски дребосък 💙💛
Рейтинг: 1661 ГневноДокога този руски идиот ще се разхожда на свобода? Това вече минава всякакви граници!
todorus
Рейтинг: 284 ВеселоДо коментар [#19] от "chinaski":
той си е за психиатрията направо.
Jessika
Рейтинг: 1443 НеутралноПредизборно Болен съвсем се разбесня.
Виктор Юго: „Общество, което не иска да го критикуват, прилича на болен, който не разрешава да го лекуват.”Нито е интересно, нито е смешно и очакваме прокуратурата да прибере този рецидивист най-после на топло.
гарата
Рейтинг: 506 ВеселоТрябвало е студентите от НАТФИЗ да го аплодират!
chepokalipsis
Рейтинг: 231 НеутралноДа се радва, че е в София, че в някой малък град, щеше да стой прав цяла седмица.
extraCACA
Рейтинг: 1473 ЛюбопитноДо коментар [#60] от "antonio_vivaldi":
и десетте шебека ли са били с имунитет та куките пак са им охранявали цирка?
Cimao Sabrosa
Рейтинг: 8 НеутралноСпоред мен ги прави умишлено тези скандали и явно търси провокация. Ясно че знае доста неща и ще лази по нервите на властта и прокуратурата, а те все така нищо няма да направят защото няма да искат да им изкара кирливте ризи. След време всичко ще се потули и забрави без да има наказание.
Затова ни трябва промяна на системата, но уви с дпс,бсп и герб като мнозинство това никога няма да стане. Прост и беден народ лесно се управлява и манипулира.
Мислете за кого гласувате хора!!!
extraCACA
Рейтинг: 1473 Веселочестит ви н-ски Костинброд дечица
"Vanya Shtereva
27 mins ·
Депутатът Чукалов към дъщеря ми: "Ти си курвата от клекшопа". Към сина на моя приятелка: "Ти си педераст". Волен към двата класа студенти от НАТФИЗ на тръгване: "Запомних ви, няма да ви се размине". През останалото време е разхвърлял малки пликчета и ги е обвинявал, че са наркомани. По-рано през деня е закарал две момчета от класа на Мила в полицията. На въпроса "Защо сме тук" полицаите: "Знаете как е... избори"...
??????????????????
Какво става?"
antonio_vivaldi
Рейтинг: 1111 НеутралноДо коментар [#67] от "extraCACA":
Да, и мисля че и сега хич не е трудно да бъдат открити и арестувани. Бъчварова още утре трябва да даде отговор на всички тези въпроси, както и гл.секретар на МВР. За сегашната ситуация вина носи и НС, което реши да остави въпроса за свалянето на имунитета след изборите. Изобщо за партиийните ни величия изборите са по важни от "някаква си личност".
antonio_vivaldi
Рейтинг: 1111 НеутралноВолен Сидеров и компания ще бъдат арестувани от "нашата" полиция само в един, единствен случай - когато в поредния пристъп реши да боядиса паметника на Съветската армия.
extraCACA
Рейтинг: 1473 Любопитно[quote#70:"antonio_vivaldi"]трябва да даде отговор на всички тези въпроси[/quote]
какви въпроси, това че на практика куките пазят трупата на белото от евентуални изнервени потърпевши е констатация
Nikoi
Рейтинг: 782 НеутралноДо коментар [#15] от "Калибър":
не са виновни лекарите ,просто до сега Сидеров не може да бъде изправен на съд поради криворазбран имунитет ,всяко такова нахлуване на запад ,ще се тълкува като опит за грабеж и нападение и се отива 10 -15 години в затвор ,там го осведетелстват ,ако е луд при докторите в психиатрията го успокояват успешно
pomnesht
Рейтинг: 561 НеутралноНе мога да разбера само едно, след като Сидеров има имунитет какво пречи на полицията и прокуратурата да арестува и повдигне обвинения към лумпените които го придружават.
don_horhe
Рейтинг: 395 НеутралноТова, че има имунитет, означава, че не може да му бъде повдигнато обвинение - никъде не пише, че имунитетът го освобождава от задължението да се подчинява на полицейско разпореждане, както всеки редови гражданин, нито пък отнема правото на полицията да го задържи за 24 часа (което НЕ Е повдигане на обвинения). А пък по път за районното може примерно да падне и да се ожули, за което ще засвидетелстват множество екипи на МВР.
Free person
Рейтинг: 720 НеутралноУж Цацаров се заканваше,че ще поиска имунитета му,ама нали сме в предизборно време,никой не го закача.Това,което стана в НАТФИЗ е абсурдно.
TonyТова е омерзително!
leap
Рейтинг: 229 НеутралноДо коментар [#27] от "Храбър":
И аз подкрепям. Безмислено е да вярваме, Цацаров е сложен на този пост за защитава правата ни. Полиция, прокуратура и съд са репресивни органи.
giboc_67
Рейтинг: 8 ГневноТези "юначаги" защо не нахлуят в НСА и да обвинят тамошните студенти, че взимат допинг и стероиди!?
Представям си картинката след това...
Xumpomo name
Рейтинг: 616 Неутралноосновната цел на този добре платен лакей е да компроментира и без това анемичната политическа сцена, с цел осталбване на държавната власт и циментиране на България като слабото звено в ЕС
Birds of a feather flock together.Xumpomo name
Рейтинг: 616 НеутралноДо коментар [#78] от "giboc_67":
Birds of a feather flock together.най-добре да нахлуят на 4-ти километър и да се развикат, че не си вършат работата там...
Zander
Рейтинг: 8 НеутралноИ какво трябва да изчакаме Волен рублата да застреля някого, че да му свалят имунитета ли?
Иво
Рейтинг: 3937 ЛюбопитноСега, всеки който е имал някакви съмнения се е убедил, че ВОЛЕН е БОЛЕН! Надявах се, че след като стане баща ще се кротне малко, но вместо това той още повече откачи! Среднощната му акция в НАТФИЗ доказва това!
"Каква е ползата за човека, ако придобие цял свят, a повреди на душата си? "Евангелие на Марко, Глава 8:36Тъжното е, че стотици хиляди хора гласуваха за този луд и малоумната му партия, и сега Воленчо има имунитет, който му позволява да си прави почти всичко..... но, в страната на абсурдите България всичко е възможно!
udd10477158
Рейтинг: 5 НеутралноИма лесен начин да се отървем от Бялата Златка. Ако медиите спрат да отразяват ПР-акцийките му, ще изчезне без следа.
Xumpomo name
Рейтинг: 616 НеутралноДо коментар [#83] от "udd10477158":
Birds of a feather flock together.той си има медии
loranikolova
Рейтинг: 229 НеутралноДо коментар [#58] от "arcanum":
И аз мисля,че той от известно време ,неистово обикаля и търси някой,който да го удари.После парламентарната му група да го оплаче като мъченик,"привържениците"на ПП Атака да понесат хоругви със страдалческият му образ на мъченик из градове и паланки.Аз мисля,че това ще бъде достойният завършек на една достойна предизборна кампания!Само дето, жалко за нас.
greeneyes
Рейтинг: 2725 Неутрално[quote#62:"Птеродактил"]Докога този руски идиот ще се разхожда на свобода? Това вече минава всякакви граници! [/quote]
Евразиецът ще се разхожда на свобода, докато Цацаркович не бъде изритан. Факт.
liberalche
Рейтинг: 729 НеутралноТоя човек и бандата край него са подставени лица, с цел присвояване и дискредитиране на патриотизма. Разбира се, въпрос на време е да попадне на хора; но пък е страхлив като човек, тъй че не знам кога ще бъде най-простичко натупан.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
blaueaugen
Рейтинг: 506 НеутралноТози луд и агресивен тип отглежда дете. Пред Агенцията за закрила на детето не би трябвало да важи имунитетът.
answer_42
Рейтинг: 284 Неутрално[quote#0:"Дневник"] нарушителите напускат пред лицата на екип от 10 полицаи, които са безпомощни пред политическия имунитет на СИДЕРОВ." [/quote]
Сидеров и оня другия имат имунитет, но биячите които нахлуват заедно с тях нямат.
Толкова ли са тъпи полицаите, че не са закопчали поне тези без имунитет ?
Peni Nikol
Рейтинг: 3278 НеутралноО сирома, той си не иска.
Peni NikolДон Кихот
Рейтинг: 1280 РазстроеноОсобености на националната прокуратура, които тя автоматично делегира на калпавите закони! В Румъния прокуратурата повдига обвинение на бивш президент, в България не може да се оправи с един неадекватен и дошъл до гушата на всички бивш стриптизьор, когото величае като "неизвестен".
glaxo
Рейтинг: 313 НеутралноДо коментар [#48] от "Amot":
+++++++ Наглостта на тази политическа проститутка расте от 7-8 години, след като му се размина побоя на магистрала "Тракия" , заради мекушавостта на съдебната власт, без да изключвам никоя от нейните структури. Това снизходително отношение и толериране на просташките му изяви са много лош атестат и за Народното събрание, което не направи нищо за да изолира и осъди тази провинциална пудра и групата лумпени около него! И е крайно време да се дефинира и ограничи имунитета на народния представител!
ISTORIK
Рейтинг: 893 НеутралноИмаше едно филмче, показващо (по някаква телевизия беше) как Сидеров тренира бокс и винг чун куен. Мисля, че все още се върти нейде из интернет. Обаче си спомняме как се криеше под маса, носена от четирима, по време на някакви шествия в София. Отделно от това, ходи въоръжен с пистолет, нож, палка (но не - тонфа - със страничната дръжка!), електрошок и лютив спрей. Носи бронежилетка. И е съпровождан от телохранители. Явно много го е страх от народната и електоралната любов.
Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!ISTORIK
Рейтинг: 893 НеутралноАко обаче дарт Сидериус нахлуе в НСА в групите, трениращи карате, бокс или таекуондо... ще бъде превърнат в японски уред за трениране на удари, в макивара.
Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!https://www.youtube.com/watch?v=o6SviYPu9qk
Ако пък се появи сред трениращите борба, джудо, самбо или айкидо, ще има да пада на главата си.
ISTORIK
Рейтинг: 893 НеутралноТрябва да се направи една анкета със следния въпрос:
Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!"На кое от изброените места ще нахлуе следващия път Волен Сидеров?"
- в полицейски участък
- в лудница
- в затвор
- на футболен мач
- на тренировка в НСА по карате, бокс, таекуондо, борба, самбо, джудо или айкидо
- в детска градина, след което ще се оправдае, че децата са наркомани и те първи са започнали да го псуват и да го бият
kamski
Рейтинг: 616 НеутралноХляб и зрелища!Като няма хляб,ПОНЕ Зрелища да има!Волен днес направи страхотно зрелище и бой яде!По ску4ни избори едва ли е имало,ама Волен-болен ги украси!Показа неадекватната министърка на МВР!Волен краде ,ама и шоу прави,докато другите само крадат!