
© Анелия Николова
С подписите на 69 депутати от БСП, ДПС и независимите Георги Кадиев и Велизар Енчев беше внесен първият вот на недоверие към втория кабинет на Бойко Борисов - за провал в сферата на здравеопазването.
Единственият депутат от ДПС, който не се е подписал под искането, е Делян Пеевски. Причината - бил в чужбина, каза пред "Дневник" съпредседателят на ДПС Четин Казак, но изрази надежда депутатът да е тук за гласуването на исканото недоверие следващата седмица.
Разискванията по вота на недоверие трябва да се проведат не по-рано от 3 и не по-късно от 7 дни от внасянето му и вероятно ще са следващата сряда. Гласуването на вота е най-рано 24 часа след приключване на дебатите и за да е успешен, за вота на недоверие трябва да са гласували 121 депутати, които опозицията няма как да събере.
Бившият зам.-министър на здравеопазването в тройната коалиция Емил Райнов (БСП) коментира след внасянето на искането, че това е вот срещу цялото правителство, защото министърът предлага, а Министерският съвет гласува.
Хасан Адемов от ДПС посочи, че политиката, която се води, е неправилна, несистематизирана, командно-административният подход, който се налага в този сектор в продължение на година и няколко месеца, е вреден за българските граждани от гледна точка на лишаване на една голяма част от осигурените от достъп до здравеопазване.
дедо Андро
Рейтинг: 413 ЛюбопитноДелянчо да не е в Турция, че не е подписал?
Пич Незнам Как Да Ти Обесна Че Несъжелявам За Недостика На Некой Уникални Изразни Сретства По Български.uchuden
Рейтинг: 267 НеутралноТия всички ни се подиграват явно. Не е прецедент. Търпи се, търпи се и накрая всичко завършва по начин, който няма общо с човешки ценности... Всичко си има граници, дори и търпението на българите
karabastun
Рейтинг: 6943 НеутралноБорисов очевидно губи форма и наистина е тръгнал към залеза си. Само преди 5 години при подобна активна кампания срещу него, която наистина до президентските избори пред октомври има всички шансове да го срине, той би подал оставка и отишъл веднага на избори.
karabastun1@abv.bgВ момент шанса на Борисов е точно това - незабавна оставка и нови избори през май, след които, освен, че ще разчисти терена от случайници, ще излезе много по-силен, с много по-голямо изборно мнозинство и в идеален старт за спечелване на президентските избори.
kpenkov
Рейтинг: 874 ВеселоЧовеко си е получил поръчката за магистралата и не подписва, а кво правим с другите?
Велков
Рейтинг: 2770 НеутралноШе подпише Пеевски, ма приходите резко ще се редуцират...
Велков
Рейтинг: 2770 НеутралноДо коментар [#1] от "дедо Андро":
[quote#1:"дедо Андро"]Делянчо да не е в Турция, че не е подписал? [/quote]
Няма право да ходи там...
Сотир Методиев Пеевски
Рейтинг: 504 НеутралноПрасчо определено държи да е ясно на всички, че с ББ са първи дружки
"ПОЛИТИЧЕСКИЯТ ЕЛИТ" в БГ - ПРЕСТЪПНИ ГРУПИРОВКИ, МАСКИРАНИ КАТО "ПАРТИИ"2.5
Рейтинг: 2387 Неутрално“Причината - бил в чужбина, каза пред “Дневник" съпредседателят на ДПС Четин Казак, но изрази надежда депутатът да е тук за гласуването на исканото недоверие следващата седмица."
I Want To BelieveПеевски е в чужбина, за разлика от останалите ДПС-ари, които не смеят да шавнат, сакън да не им вдигнат мерника!
Един препатил
Рейтинг: 3114 Любопитно"Пеевски не го подписа"
Да не се е загледал в огледалото?
zxe00613919
Рейтинг: 461 ВеселоРеформи щели да ми правят. Я вот на недоверие.
pipon
Рейтинг: 433 НеутралноТо па един вот
То па една опозиция- театрална ; БСП и сие левия сол т@ш@к на мнозинството ; Видехме ви сичките при избора на просветен министер , лъснааа ви г@зовете
Не се правите , всичките сте у киреча
https://www.youtube.com/watch?v=B0neB1b29l8
дедо Андро
Рейтинг: 413 Неутрално[quote#6:"Добрин Велков"]Няма право да ходи там... [/quote]
Пич Незнам Как Да Ти Обесна Че Несъжелявам За Недостика На Некой Уникални Изразни Сретства По Български.Да бе, прочетох. От вчера насам и той, и настойникът му хидроинженер.
А какво ще кажеш на това, че Черна Гора не позволява на Дмитрий Рогозин, руския вицепремиер да влезе в тази държава?
джендър NATO generals
Рейтинг: 987 ВеселоВъв всички т .нар цивилизовани и демократични страни, богатте хора решават съдбините на държавите, а политиците-политиците са МАРИОНЕТКИ! Богатите хора-като Делян Пеевски-умния, красивия, младия, преуспелия! Политици като ББ у нас и президента на САЩ там!
Само от 2009 - 2012-та са "инвестирани" 8 милиарда евро във ВЕИ тролово производство на токВелков
Рейтинг: 2770 НеутралноДо коментар [#12] от "дедо Андро":
[quote#12:"дедо Андро"]А какво ще кажеш на това, че Черна Гора не позволява на Дмитрий Рогозин, руския вицепремиер да влезе в тази държава? [/quote]
Иде реч за НАТО. Рогозин не е хепи... та, обяснимо. Няма трагедия... Монтенегро е суверенна държава.
Няма Фандък за лиляви и червени комунисти
Рейтинг: 1262 Любопитно[quote#7:"Сотир Методиев Пеевски"]Прасчо определено държи да е ясно на всички, че с ББ са първи дружки[/quote]
Прекалено очевидно за да е вярно. Вероятно е нарочно за да може мурзилажа да оквичи за дружбата между двамата.
tsvetko_51
Рейтинг: 1917 НеутралноАми хората толкова години са партньори в управлението и с мандата на ДПС, че могат съвсем синхронизирано да си внасят вотове на недоверие, само дето и те май не искат предсрочни избори, особено др. Миков
.
Само така, малко димки в очите на електората, че бабите съвсем ще ги забравят.
EU defender
Рейтинг: 1621 НеутралноПеевски му има доверие, защо да подписва. Я що бизнеси си напазарува.
The best way to predict the future is to invent it.EU defender
Рейтинг: 1621 Неутрално[quote#3:"karabastun"]Борисов очевидно губи форма и наистина е тръгнал към залеза си. Само преди 5 години при подобна активна кампания срещу него, която наистина до президентските избори пред октомври има всички шансове да го срине, той би подал оставка и отишъл веднага на избори.[/quote]
The best way to predict the future is to invent it.Знаем откъде дойде предишната активна кампания. Очевидно сега такава няма.
Darcas
Рейтинг: 1089 НеутралноПеевски като се погледне в огледалото и вижда Бойко Борисов
Фобиите и филиите са признак на ниско самочувствие и слугинажМиро
Рейтинг: 434 ЛюбопитноКОЙ още не е уволнил Боко...
другари комунисти (БСП, АБВ, ГЕРБ, учени, патриоти руски и друга ДС измет!), пътят на България в 21 век не е пътят на Путин! Това е България, не Задунайская!bathsheba
Рейтинг: 274 Неутрално[quote#18:"EU defender"]Знаем откъде дойде предишната активна кампания. Очевидно сега такава няма.[/quote]
ПРЕКАЛЕНО очевидно, както се забелязва. Дори ДС не са толкова тъпи, че да повтарят едно и също през година. Сега активната кампания е с обратен знак. Пак са същите участници, но опорката е друга. Тя се поде от БСП, прегърна от Радан и съпортва от ДПС.
yanne
Рейтинг: 3731 НеутралноДо коментар [#3] от "karabastun":
[quote#3:"karabastun"]Борисов очевидно губи форма и наистина е тръгнал към залеза си. Само преди 5 години при подобна активна кампания срещу него, която наистина до президентските избори пред октомври има всички шансове да го срине, той би подал оставка и отишъл веднага на избори. [/quote]Че какво му е на Борисов или на ГЕРБ.Иначе помийната кампания за президент е почнала вече-и в Дневник се вижда.Затова и повечето партии ще забавят максимално кандидатурите си-да ги предпазят от оплюване.
Жоро
Рейтинг: 221 НеутралноДо коментар [#1] от "дедо Андро":
[quote#1:"дедо Андро"]Делянчо да не е в Турция, че не е подписал?[/quote]
Не знам защо сте се вторачили в Пеевски. По-логично е да сте против ПОЛИТИКАТА му или ПОЛИТИКАТА на партията му.
За мене е неприемлива подкрепата му за "плоския" данък.
До коментар [#14] от "Добрин Велков":
bathsheba
Рейтинг: 274 Неутрално[quote#15:"Jumbo Jet"]. Вероятно е нарочно за да може мурзилажа да оквичи за дружбата между двамата. [/quote]
То отдавна точно това се прави. С богат медиен съпорт.
yanne
Рейтинг: 3731 НеутралноДо коментар [#12] от "дедо Андро":
[quote#12:"дедо Андро"]А какво ще кажеш на това, че Черна Гора не позволява на Дмитрий Рогозин, руския вицепремиер да влезе в тази държава? [/quote]Че какво-просто Ч.Гора се присъединява към санкциите на ЕС!?
yanne
Рейтинг: 3731 НеутралноДо коментар [#15] от "Jumbo Jet":
[quote#15:"Jumbo Jet"]Прасчо определено държи да е ясно на всички, че с ББ са първи дружки- цитат на коментар #7 от “Сотир Методиев Пеевски”
Прекалено очевидно за да е вярно. Вероятно е нарочно за да може мурзилажа да оквичи за дружбата между двамата.[/quote]
Предполагам.
blurred
Рейтинг: 400 НеутралноДо коментар [#1] от "дедо Андро":
...В матушката е, предателят му с предател. На инструктаж. С Папа му Ахмед Д.
karabastun
Рейтинг: 6943 НеутралноДо коментар [#22] от "yanne":
karabastun1@abv.bgРъфат го, джафкат го - я погледнете само колко бързи минуса има предложението ми за нови избори обаче...
yanne
Рейтинг: 3731 НеутралноДо коментар [#18] от "EU defender":
[quote#18:"EU defender"]Знаем откъде дойде предишната активна кампания. Очевидно сега такава няма. [/quote]
Как да няма-Раданчо що се прави на опозиционер?!Даже Сидеров прибраха,да остане цялото внимание за Раданчо.Ама пак нищо.Просто толкова си може момчето.
boby1945
Рейтинг: 854 ВеселоЗа здравеопазването е повече от необходим вот на недоверие и обсъждане в парламента, за да не се повтори рИформа Лостов-Семерджиев от 1997-2001.....
Don't worry, be happy now! Boby said. ЕС е вреден за вашето здраве, дръпнете сиджимката овреме, да не плачкате като 1944 година....Жоро
Рейтинг: 221 НеутралноДо коментар [#3] от "karabastun":
[quote#3:"karabastun"]Борисов ... би подал оставка и отишъл веднага на избори.
[/quote]
Така е. Сега е най-удобния момент.
Дори ДПС е раздробено.
Може би не решава сам кога да подаде оставка.
А може и да е по-умен от нас.
yanne
Рейтинг: 3731 НеутралноДо коментар [#24] от "bathsheba":
[quote#24:"bathsheba"]То отдавна точно това се прави. С богат медиен съпорт. [/quote]Ами като отиде на вятъра слогана "Бостан" сега се опитват да вкарат новия с огледалото и Пеевски.Не се получава,но те като са безидейни,пък са упорити..
bathsheba
Рейтинг: 274 Неутрално[quote#32:"yanne"]Ами като отиде на вятъра слогана "Бостан"[/quote]
Да, точно за това говоря.
boby1945
Рейтинг: 854 ВеселоДо коментар [#3] от "karabastun":
Don't worry, be happy now! Boby said. ЕС е вреден за вашето здраве, дръпнете сиджимката овреме, да не плачкате като 1944 година....Нищо му няма на Борисов, в отлична политическа форма си е даже.... кучетата си лаят и помагат на кервана му да върви напред....
Вместо сам да се хаби да се разправя с нефелната рИформа на Москов, да го лаят в СМИ и да му вдигат кръвното, опозицията услужливо ще "разкрие" калапавите моменти и ще помогне да се отстранят, както и да си намери по читав министър ако хептен се закучат работите ....
yanne
Рейтинг: 3731 НеутралноДо коментар [#33] от "bathsheba":
[quote#33:"bathsheba"]Ами като отиде на вятъра слогана "Бостан"- цитат на коментар #32 от “yanne”
Да, точно за това говоря. [/quote]А като гледам,в Дневник почнаха плахо-плахо да казват по някоя добра дума за Местан.Не знам дали не го готвят
за автентичен либерален реформатор.
boby1945
Рейтинг: 854 ВеселоДо коментар [#7] от "Сотир Методиев Пеевски":
Don't worry, be happy now! Boby said. ЕС е вреден за вашето здраве, дръпнете сиджимката овреме, да не плачкате като 1944 година....Дреме му на деянчо какво знаят "всички"!
За него е важно да има кредит на доверие в банковите институции, да му дават кредити!!!
slan777
Рейтинг: 513 Неутрално[quote#31:"Жоро"]Дори ДПС е раздробено. [/quote]
Es muß Geld fließen!Четох преди няколко дена изявление на един депутат от ДПС, че ДПС е най-корумпираната партия в България. И всички правителства, в които е участвала, също.
Примерно аз съм един министър от х-партията в една управляваща коалиция, друг министър е от ДПС и той приема рушвети. Аз съм на заплата като министър 7800 лв/месечно, той също плюс рушвети от 12.000 лв месечно, тоест общо 20.000. И това се знае. Това разваля морала на работа и води до всеобща корупция, подобно на раково заболяване. За да имаш здрав човек, не трябва да има ракови клетки.
bathsheba
Рейтинг: 274 Неутрално[quote#35:"yanne"]А като гледам,в Дневник почнаха плахо-плахо да казват по някоя добра дума за Местан.Не знам дали не го готвят
за автентичен либерален реформатор.[/quote]
Няма какво да го готвят, той е готов! Отвсякъде! При гостуването му в Нова телевизия, като го питаха за олигарсите и в частност Пеевски, той каза да питат Борисов.
stenli1
Рейтинг: 1014 НеутралноНа Пеевски "парадигмения резонас" не му позволява да тръгне срещу Боко
mr. wonderworld.
Рейтинг: 1341 НеутралноБългарският пациент би трябвало да следи внимателно дебата, понеже действията на Пепи Ваксината го засягат директно!
In my Wonderworld each sleeping vision is so real.Здравето е важно за всеки.
Социализмът се връща в здравеопазването, а споменът за него не е пак толкова далечен, че да сме забравили!
Кат почнат да липсват легла, лекарства, марли, игли и конци да не се окаже, че друг ни е виновен.
А най- много да си отваря ушите Боко!
koko65bg
Рейтинг: 821 ВеселоЕдинственият депутат от ДПС, който не се е подписал под искането, е Делян Пеевски. Причината - бил в чужбина
Бил е в Турция да си купи рахат локум преди да е влязла в сила забраната на турското МВР за влизане на тяхна територия.
yanne
Рейтинг: 3731 НеутралноДо коментар [#38] от "bathsheba":
[quote#38:"bathsheba"]Няма какво да го готвят, той е готов! Отвсякъде! При гостуването му в Нова телевизия, като го питаха за олигарсите и в частност Пеевски, той каза да питат Борисов. [/quote]Значи от дясно имаме автентични десни в лицето на раданчо,в средата автентични либерали в лицето на Местан и в ляво-автентични цоцоиалисти в лицето на БСП.То готово,бре-мечтания пезйаж на Евгений Дайнов е готов!
Реми
Рейтинг: 742 НеутралноЗаглавието:
Животът е това, което ни се случва, докато правим планове за бъдещето"Първият вот на недоверие към кабинета "Борисов" вече е внесен, Пеевски не го подписа"
Госпожо/це Рилска, не е ли време да започнете да обозначавате статиите си, позовавайки се на фактите, а не да ни поднасяте контекста така неприкрито?
Пеевски не е подписал, защото не е присъствал. Май не му е за първи път да го прави. Уморено е момчето и сега си има по-важен проблем за решаване от някакъв си вот, а именно че му е забранено официално на него и на Доган да влизат в Република Турция.
majorman
Рейтинг: 1122 Весело69 подписа са сигурен знак за парламентарно порно.
We are just a war away from Amerikhastan/ When God versus God;the undoing of manbathsheba
Рейтинг: 274 Неутрално[quote#42:"yanne"]Значи от дясно имаме автентични десни в лицето на раданчо,в средата автентични либерали в лицето на Местан и в ляво-автентични цоцоиалисти в лицето на БСП.То готово,бре-мечтания пезйаж на Евгений Дайнов е готов! [/quote]
Анджък! Икзактли! Так точно!
chichka
Рейтинг: 1495 Неутрално[quote#3:"karabastun"]Борисов очевидно губи форма и наистина е тръгнал към залеза си. [/quote]
Русия- проказата на планетата Земя.ББ няма вече избиратели от момента в който направи Маямата омбудсманка! Нима свестен човек ще гласува за Герб след тази низост, кречеталото Маяма- омбудсман!
doroteus
Рейтинг: 2198 НеутралноДо коментар [#1] от "дедо Андро":
Сигурно Делянчо е в Русия при Путин на инструктаж!
Нали вече му е ЗАБРАНЕНО да ходи в Турция,УЖ?????
Реми
Рейтинг: 742 НеутралноВсъщност има вероятност този вот да мине. Да кажем 50/50. И май ще е по-добре в създалата се ситуация като в някое кръчме на ритане по кокалчетата и извиване на ръце.
Животът е това, което ни се случва, докато правим планове за бъдещетоDimitar Kunev
Рейтинг: 221 НеутралноА защо не са забранили на Радан да посещава поробителката? Има нещо, както с влога на ДСБ в КТБ...
Реми
Рейтинг: 742 Неутрално[quote#47:"doroteus"]
Животът е това, което ни се случва, докато правим планове за бъдещетоНали вече му е ЗАБРАНЕНО да ходи в Турция,УЖ?????[/quote]
Това "уж" откъде ти хрумна? Има официално потвърждение от турското посолство. Не ни вкарвай в чужди делюзии.
Реми
Рейтинг: 742 Неутрално[quote#49:"stoyan_1"]бранили на Радан д[/quote]
Животът е това, което ни се случва, докато правим планове за бъдещетоКой ли пък го знае Радан в Турция? Насила се опитвате да го правите някакъв фактор. Той не успя /за добро или лошо/ да стане политик. Да се връща на "училищната скамейка" и да се учи.
bathsheba
Рейтинг: 274 Неутрално[quote#48:"достатъчно !!НЕ ВИ ЛИ Е СРАМ?! ДОЛУ БОКОВА!"]И май ще е по-добре в създалата се ситуация като в някое кръчме на ритане по кокалчетата и извиване на ръце.[/quote]
Най-лошо в момента е да бъде свалено правителството. Това директно означава нов кабинет Орешарски. И забрави закон за съдебна власт, антикорупция.....тоз път ше са по-страшни от предния.
Жоро
Рейтинг: 221 НеутралноДо коментар [#37] от "slan77":
Аз имах впредвид, че ДПС е раздробено на Местан и Доган.
pentuer
Рейтинг: 648 НеутралноНа бас, че и на гласуването Пеевски пак ще е в някоя чужбина....
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
полувишис
Рейтинг: 274 НеутралноДо коментар [#3] от "karabastun":
http://labs.capital.bg/201601/agentite-dnesможе би, ама няма да излезе от тези предсрочни избори победител. и много добре го осъзнава, че само ще помогне на ДСБ да спечели повече, а на остатъците от РБ да се разхвърчат в космоса, с отломките на АБВ и ВМРО и ДОСТ.
което се надявам да се случи. ако не се случи, значи избирателите си остават все толкова глупави, недалновидни и примитивно доверчиви на всякакви предизбори обещания и следизборни измами. или прекалено много хора са се включили в политически, икономически и финансови пирамиди и се молят да не започне края на техните "бизнес" начинания
а този край ще настъпи до една година, когато на ЕК ще й омръзне да налива пари в тази бездънна мафиотска яма. или просто приема този разход като нужен, с оглед на бежански поток и отлагане на проблема в бъдеще...
karabastun
Рейтинг: 6943 ЛюбопитноДо коментар [#56] от "полувишис":
karabastun1@abv.bgДобре, да речем,че е така - а може ли да ми отговорите - защо имам толкова бързи минуси на предложението ми за избори ?
- Чии почитатели , преобладават във форума на ''Дневник'' и бягат от нови избори ?
karabastun
Рейтинг: 6943 НеутралноДо коментар [#56] от "полувишис":
karabastun1@abv.bgМежду другото - не знам от кой град твърдите , че ''само ще помогне на ДСБ да спечели повече''
- минавам от време на време през клуба на ДСБ - Варна и ситуацията е меко казано - зле !
Чичи (Ice Man's fan)
Рейтинг: 2378 ЛюбопитноДо коментар [#28] от "karabastun":
Πάντα χωρεῖ καὶ οὐδὲν μένειАз например съм съгласен, че ако има нови избори сега, ББ само ще спечели. И всичко което казвате в първият си пост, ще се случи. Така мисля. Щом на хора като нас това ни е ясно, значи на самият Борисов пък, съвсем ще му е ясно.
От друга страна обаче, не ми се дават грешни 40-50 млн за избори през Май и после пак за Президент, че и за референдума на Слави и т.н. Струва ми се много по-лесно, евтино и ефективно, да се натиснат партиите от сегашната управляваща коалиция, да си налягат парцалите и да работят още поне една година, защото после, по-малките със сигурност ни парламент, ни правителство ще видят някога пак!
Наистина търпението на Баце е волско и вече не виждам защо му е да ги бави още?
Чичи (Ice Man's fan)
Рейтинг: 2378 ЛюбопитноДо коментар [#57] от "karabastun":
Πάντα χωρεῖ καὶ οὐδὲν μένειПреобладават на ДСБ без всякакво съмнение и е нормално да бягат от избори.
Чичи (Ice Man's fan)
Рейтинг: 2378 ЛюбопитноДо коментар [#58] от "karabastun":
Πάντα χωρεῖ καὶ οὐδὲν μένειИменно. И нима не виждате основанията за това в голямата картина?
testimone
Рейтинг: 274 НеутралноДа видим на Радан разделителната линия.
karabastun
Рейтинг: 6943 НеутралноДо коментар [#59] от "Чичи (Ice Man's fan)":
karabastun1@abv.bgДо коментар [#60] от "Чичи (Ice Man's fan)":
До коментар [#61] от "Чичи (Ice Man's fan)":
Е да, нали точно това казвам и попитах - откъде извира оптимизма на "полувишис" в неговия коментар !
klimentm
Рейтинг: 4402 НеутралноДо коментар [#63] от "karabastun":
klimentmБибитко не трябва да бъде оставян на мира с тъпите мантри за стабилност , това само му помага да се чувства по комфортно.
Трябва да се клати лодката непрекъснато. "Стабилноста" само прави крадците по уверени в своята безнаказаност.
Terry bear
Рейтинг: 488 НеутралноГЕРБерски тролчета, стига всявахте страх сред хората!
http://www.vaksinite.com/zashto-kolektivniat-imunitet-chrez-vaksini-e-nepostizhima-utopia/Единствения начин ББ да се задържи на власт при предсрочни избори е да си ги купи. А това е реален сцинарий, защото той има и средствата и хората с които да го направи.
Teaser
Рейтинг: 381 НеутралноХа ха Дебелян винаги е част от управляващите...що ни правят на будали и тези с тези вотове...
Роси
Рейтинг: 8526 НеутралноПраво е на опозицията да иска вот на недоверие, а на правителството, да се защити.
Voiko
Рейтинг: 2685 НеутралноВъобще няма да мине,но е добре да се чуе дебатите.Това може да даде по-ясна представа за съотношението на силите в парламента и има ли действително някаква промяна.
Peter Stoychev
Рейтинг: 434 НеутралноДо коментар [#56] от "полувишис":
Бих искал да е вярно, но много оптимистично е за да се случи.
arcanum
Рейтинг: 2701 НеутралноАз бих се подписал.
lechevalier
Рейтинг: 634 НеутралноПеевски да не би да е бил в Турция, че не е могъл да подпише
karabastun
Рейтинг: 6943 ЛюбопитноДо коментар [#56] от "полувишис":
karabastun1@abv.bgБихте ли все пак отговорили от кой град - от чия структура лъха този оптимизъм,че на много хора наистина им е интересно, или така си тролите ?
Чичи (Ice Man's fan)
Рейтинг: 2378 ЛюбопитноДо коментар [#63] от "karabastun":
Πάντα χωρεῖ καὶ οὐδὲν μένειНямам обяснение и ще ми е интересно да прочета неговото.
Но допускам, че просто вярва в своите убеждения и се надява неочаквано много други хора да вярват по същият начин. Защо биха го направили? Едва ли стига толкова далеч в разсъжденията си...
bawarec
Рейтинг: 434 НеутралноМосков е следващият пътник. Борисов ще го изгони за калпава здравна реформа и ще се позове на гласуването на недоверие. Така Москов ще опере пешкира. И няма даже да има кой да се застъпи за Москов или да пророни една сълзица, щото последният е вече роб на Борисов, а не член на коалиционна партия.
karabastun
Рейтинг: 6943 НеутралноДо коментар [#73] от "Чичи (Ice Man's fan)":
karabastun1@abv.bgАми,...като го срещнете да троли тъпотии някъде другаде-питайте го.Още по-жалко за ДСБ , ако си харчи парите за подобни тролове, които бягат от прости въпроси.
Saint of Me
Рейтинг: 2212 НеутралноДо коментар [#3] от "karabastun":
Use your IllusionДо оня ден беше така. След глупостта с оонето обаче, Герб вече никога няма да имат толкова депутати, колкото имат сега и формирането на коалиция ще е на практика невъзможно без промяна в структурата на играчите или нови играчи.
Един вариант е ДСБ да се махнат от РБ, което ще позволи на тея дето спираме да гласуваме за Герб, да пуснем за РБ. Друг вариант е някакъв нов проект (задължително разграничен от ДСБ и Герб), на хора дето наистина не играят по свирката на русоробите и тоя път качествено действане - бутане на мочове и прочие и ако трябва късане на дипломатически отношения с русия. Иначе така ще се мотат нещата още сто години.
Hafen der Wahrheit
Рейтинг: 328 ВеселоЕми, досега бургиите на Радан, които твърдят с охота, как се видяла тройната коалиция след подкрепата на Борисов за Бокова, какво ще кажат? Или ще кажат, че истината е относително понятие и ние го използваме така както ни е угодно!
Да направиш добро е толкова лесно- просто се усмихни!Svetlio
Рейтинг: 1232 НеутралноПоредното тъпо заглавие.После се чудят защо хората невярват на медиите.Ами защото манипулират хората!
sdgполувишис
Рейтинг: 274 НеутралноДо коментар [#72] от "karabastun":
http://labs.capital.bg/201601/agentite-dnesаз не съм политик, нито участвам активно в политическа партия.
това е естествен процес на развитие, защото ДСБ е най-малко изцапаната партия от всички скандали за корупция, фалити и измами.
времето на БПС изтече. ГЕРБ, както и ДПС ще могат да си купят още 1-2 пъти избори, след което няма да могат да обяснят на гласоподавателите си увеличените нива на битова престъпност, сгромолясване на услугите от страна на държавната администрация и понижения стандарт на живот.
колкото до Варна... там е черна дупка, в която ТИМ дирижират какво се случва, с помощта на ДПС и ГЕРБ и някакви отломки на БПС.
proza
Рейтинг: 1064 НеутралноТози вот на недоверие е губи време и нищо няма да промени. Просто някои да докажат, че не са заспали. Изобщо не виждам никаква светлина в тунела на българската политика. За да има някакво просветление, трябват нови хора, а не тези муцуни, които присъстват в парламента вече 27 години. Но изборният закон е направен така, че да запазва статуквото.
Чичи (Ice Man's fan)
Рейтинг: 2378 ЛюбопитноДо коментар [#31] от "Жоро":
Πάντα χωρεῖ καὶ οὐδὲν μένειДайте да приемем за момент, за факт мантрата на костомолието, че Борисов е тъп млюлюцюонер.
Никой не може да отрече, че неговата камбанария е най-висока, особено по темата за изборите. Та едно е кристално ясно - наистина той най-добре знае кога и защо. Два пъти е Мин Предс, а отделно е спечелил всички избори от 2006 насам. Дори и да е толкоз прост, колкото се надяват мразещите го, има възможно най-добра видимост и възможно най-големият опит. Затова аз лично не се притеснявам, дали е достатъчно умен.
Жоро
Рейтинг: 221 НеутралноДо коментар [#81] от "Чичи (Ice Man's fan)":
[quote#81:"Чичи (Ice Man's fan)"]Затова аз лично не се притеснявам, дали е достатъчно умен.[/quote]
Аз не казвам, че не е умен.
Но не мога да си обясня защо ТОЧНО СЕГА не направи избори.
mr.lottalove.
Рейтинг: 1234 НеутралноВсички разсъждават дали ще мине вота, а не за реформите на Москов и как ще се отразят на джоба на БГ- пациент.
В моя чуден свят всеки сън е толкова реален!А че ще има бъркане в джоба ще се чуе чак когато се случи и тогава въпросите ще бъдат към Боко, щото той е началникът на Москов.
Чичи (Ice Man's fan)
Рейтинг: 2378 ЛюбопитноДо коментар [#82] от "Жоро":
Πάντα χωρεῖ καὶ οὐδὲν μένειАз също, но това имах предвид с "камбанарията".
black_recluse
Рейтинг: 541 НеутралноДо коментар [#79] от "полувишис":
Даа, много удобно си търсите причина, за да отричате провала на ДСБ във Варна.
А иначе как очаквате Пеевски да се подпише? То това не е новина.
Saint of Me
Рейтинг: 2212 НеутралноДо коментар [#81] от "Чичи (Ice Man's fan)":
Use your IllusionБорисов имаше подкрепата на немалко хора, дето не сме 'гербери', а гласуваме прагматично, но унищожи това с лека ръка като заигра по свирката на архара, при това поддавайки се на нагло изнудване.
Твърдият електорат на Герб им дава педесе-шейсе места макс в Парламента, отделно на местно ниво също ще има отлив. Дори да са добри кандидатите, щом са излъчени от партия, лансираща комунистическите касапници като нещо нормално, естествено няма да си достигнат потенциала.
Чичи (Ice Man's fan)
Рейтинг: 2378 НеутралноДо коментар [#86] от "evlampi":
Πάντα χωρεῖ καὶ οὐδὲν μένειТова е очевидно така. Но нека не подценяваме потенциала и опитът, който натрупа през политическата си кариера. Сега моментът е доста далеч от евентуални избори, а хората не помнят дълго. Такава е била преценката на щаба му. Не мисля, че Гоце е в каквато и да е позиция, за да влияе с каквото и да било на Борисов. Нима не предизвиква друго, освен смях заплахата му, че щял да напусне кабинета, ако не се номинира Бокова?
Въпросната номинация е практически нищо, макар че предизвика доста емоции и у мен, като твърд гербер. Пилците се броят на есен.
Saint of Me
Рейтинг: 2212 НеутралноДо коментар [#87] от "Чичи (Ice Man's fan)":
Use your IllusionНе става въпрос за подценяване. Борисов реално е доста умен и обигран като политик, а Цветанов е блестящ като организационен мотор, отделно имат доста качествени хора, което нормално прави Герб първа сила, но тая свинщина с номинацията е абсолютно недопустима и въобще не е незначителна.
Хубаво е, че все още няма коментар от Борисов, но всичко различно от отмяна на тая свинщина ще се отрази на резултатите на Герб на избори. Никой да не си прави илюзии.
mr.lottalove.
Рейтинг: 1234 НеутралноДо коментар [#88] от "evlampi":
В моя чуден свят всеки сън е толкова реален!Свинщината не бе коментирана от никой от коалиционите партньори.
Не само от Боко.
Очевидно става въпрос пак за прословутите исторически компромиси на тая коалиция.
Точно за да няма такива игри и врътки , трябва да гласуваме за партията с най- голяма тежест във политиката, понеже от липсата на държавна власт по- лоша е само коалицията в името
на някаква власт.
Saint of Me
Рейтинг: 2212 НеутралноДо коментар [#89] от "mr.What`s The Buzz.":
Use your IllusionДа мисли Борисов как да отменя тая свинщина.
Това е абсолютно недопустимо и на практика е анти-лустрация и то при положение, че даже няма лустрация. Не може така. Нищо не може да оправдае такъв ход.
Оттегляне на номинацията.
Peni Nikol
Рейтинг: 8676 НеутралноНямало е 10 - и за това не е подписал.
testimone
Рейтинг: 274 Неутрално[quote#59:"Чичи (Ice Man's fan)"]Наистина търпението на Баце е волско и вече не виждам защо му е да ги бави още? [/quote]
Не е само до търпението. Налага му се да слуша и какво му хортуват от Брюксел. Особено напоследък. Особено заради бежанците.
Чичи (Ice Man's fan)
Рейтинг: 2378 НеутралноДо коментар [#89] от "mr.What`s The Buzz.":
Πάντα χωρεῖ καὶ οὐδὲν μένειТрънлив е пътят към политическото съзряване на обществото ни.
Чичи (Ice Man's fan)
Рейтинг: 2378 НеутралноДо коментар [#88] от "evlampi":
Πάντα χωρεῖ καὶ οὐδὲν μένειАко бяха скоро - може би.
Но след три месеца - едва ли. Прекалено е динамична ситуацията и действителността.