
© Надежда Чипева, Капитал
Кандидатът на ГЕРБ за президент Цецка Цачева заяви, че не се е обявявала за сваляне на санкциите, наложените на Русия заради анексирането на Крим. В предаването "Лице в лице" на Би Ти Ви Цачева коментира думите си в първия телевизионен диспут срещу подкрепения от БСП ген. Румен Радев.
"Моята дума беше преразглеждане, което не значи отмяна. Отмяната на санкциите ще е общо решение на европейските държави", заяви Цачева, като посочи, че България е част от това общо решение. Кандидатът за президент посочи, че някои държави страдат повече заради налагането на икономически санкции на Москва. Пои думите ѝ обаче в бюджета за догодина на общността за България са предвидени повече средства за земеделие, което означава, че ролята на страната е преценена.
На въпрос ще настоява ли за по-голяма съдебна реформа Цачева каза, че има необходимост от бързина в правораздаването, а хората очакват независим съд. "Реформата категорично трябва да продължи", заяви тя и посочи, че това е процес.
В коментар на думите на премиера Бойко Борисов, че при загуба на изборите за държавен глава, ще подаде оставка, Цачева заявим че това е заявка на лидер, който е готов да носи отговорност за това какви кандидатури са предложени. "Аз лично очаквах заявка и от останалите политически лидери да заявят как биха постъпили те", заяви тя и добави, че безспорно тя и кандидатът за вицепрезидент Пламен Манушев осъзнават отговорността си.
fallada
Рейтинг: 294 НеутралноБивш комунист и бивш негър няма.
pariah
Рейтинг: 1732 НеутралноТаа другарка, ако иска да спечели, трябва Боко да й забрани да приказва.
- A witty saying proves nothing. VoltaireКМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 6008 Неутралнопочна по стъпките на баце ама няма как да заблуди народа . Гарантирано от ГЕРБ !!! надявам се умее да губи. за него знаем, че не умее и това !!!
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!Cara Mia
Рейтинг: 352 НеутралноЦ.Цачева трябваше да замаже гафа на Борисов!Има ли избор?
Сашо
Рейтинг: 753 НеутралноНЯКОИ ДА ОБЯСНИ НА ЛЕЛЯ ЦЕЦКА, ЧЕ ИКОНОМИЧЕСКИТЕ САНКЦИИ ОТ КОИТО "СТРАДАТ" ДАДЕНИ СТРАНИ, СА ДЕЛО НА САМАТА РУСИЯ !
"Socialism is the philosophy of failure, the creed of ignorance and the gospel of envy." Winston ChurchillРУСИЯ НАЛОЖИ ЗАБРАНА ЗА ВНОС ОТ ЕС В ОТГОВОР НА ЕВРОПЕЙСКИТЕ САНКЦИИ КЪМ ПРИБЛИЖЕНИ НА ПУТИН ЛИЦА !
Наблюдател
Рейтинг: 3115 НеутралноАма много взеха нещо да се коригират какво са казали предишен път. И тя сега се коригира, и Премиера вчера се коригира какво искал да каже в сутрешният блок по Нова. Предполагам проучванията им показват покачване на неодобрението!!!
stef
Рейтинг: 509 ВеселоНе били домати, били компоти
StefРадев пък се оказа, че нямало да преразглежда членството ни в ЕС и НАТО...
Тия всички са от едно котило - два пъти една и съща позиция не могат да повторят - бАйко-подобни
За да останат ХОРА в България.
Рейтинг: 753 Неутралноцецка - горката и тя не знае за какво е .. Каквото и наредят по телефона - за това ще е ..
Горката.. Ама трябва да се готви - президент ще става все пак.
Ще върнем България в Европа
Рейтинг: 2027 ЛюбопитноВиж ти! Може да се отворят сметките на виолончелиста след преразглеждане.
Norman Granz
Рейтинг: 3350 НеутралноПреразглеждане с цел разширяване, I assume? 😆😆
НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ОТГОВАРЯМ НА ВСЕКИ ИДИОТ.свети георги груп от последните дни на герп
Рейтинг: 485 Неутралносанкциите ги спазват клети държавици като нашата,германия няма този проблем
hodounski
Рейтинг: 3135 ЛюбопитноКакво ще преразглежда Тетка ? Санкциите,които Путин наложи на ЕС и руснаците или санкциите срещу олигарсите?
БСП създаде Пеевски ГЕРБ го нахрани
Рейтинг: 1025 Неутралнотая жена по-добре да мълчи, може и да спечели изборите
РЕФОРМИРАНЕ НА ПРОКУРАТУРАТА ВЕДНАГАколкото повече говори - ....
Реми
Рейтинг: 711 НеутралноДо коментар [#1] от "fallada":
Животът е това, което ни се случва, докато правим планове за бъдещетоОткъде сте налапали първата част на това клише не знам, но втората част е с цел да засили достоверността на една манипулация гранде.
Хиляди, може би десетки хиляди, вкл. и партийни членове се отваратиха от лъжливата, уродлива, деструктивна идеология и се отказаха от членството си в БКП. Когато си млад и поначало искаш да вярваш в добро и справедливост и някакво имагинерно/както се оказа/ равенство между човеците, то си склонен да подкрепиш подобна идеология. И после, когато видиш какво прави вишия ешалон на БКП, ако си успял да останеш човек, обръщаш гръб на гигантската манипулация. Ако ли пък си бедна, дребна душица оставаш и драпаш да се доближиш до боклуците на върха на управлението на БКП/БСП.
Wornoxmaniak фибули тип Букьовци
Рейтинг: 886 НеутралноТочно така каза. Даже го коментирахме тогава тук във форума. Абсолютно права е госпожа Цачева.
Чарли Мишкин
Рейтинг: 2228 ВеселоТъз' са пробва да имитира байГуй.
Путин kiss май ЕС! ----- wwww . ДЕНьГИ .ru.net :-)Ама то акъла им е еднакъв, к'во съм се зачудил?
dgerald
Рейтинг: 839 НеутралноДо коментар [#12] от "hodounski Трайков -десният кандидат":
по-скоро иска да се вижда с някоя тетка от списъка.
Не вярвам Путин да я послуша
БСП създаде Пеевски ГЕРБ го нахрани
Рейтинг: 1025 Неутралногласуваш за Цецка и Радев - получаваш ПУТИН
РЕФОРМИРАНЕ НА ПРОКУРАТУРАТА ВЕДНАГАЧарли Мишкин
Рейтинг: 2228 Неутрално[quote#15:"Wornoxmaniak Сляпа вяра във върховенството на ГЕРБ"]Абсолютно права е госпожа Цачева.[/quote]
Путин kiss май ЕС! ----- wwww . ДЕНьГИ .ru.net :-)До коментар [#15] от "Wornoxmaniak Сляпа вяра във върховенството на ГЕРБ":
Да, бе.
Гледам, че е седнала, мазний.
Какъв беше лафа: "Цецака е по-красива отколкото умна", а?
Роси
Рейтинг: 8495 НеутралноИ тя, като шефа си. Вечно неразбрани.
bobyb
Рейтинг: 1079 НеутралноДемек - може да и го вкарат, ама само главичката, а?
Цецо
Рейтинг: 1561 НеутралноА твоята лична позиция по въпроса каква е? Когато седнете да ги преразглеждате. И по обсъжданите нови санкции за Сирия.
Covid live matter. Stop the genocide.Или мамчето нема свое мнение?
thenomad
Рейтинг: 475 НеутралноЦачева е за това, за което и кажат!
Роси
Рейтинг: 8495 НеутралноАко ги преразгледат, ще трябва да го увеличат, защото след налагането им, Русия направи още куп поразии.
deymus
Рейтинг: 859 РазстроеноИ тая конформистка искат да я правят президент!
Hawaii
Рейтинг: 4429 НеутралноГолям гаф !
Толкова голям,че се е наложило
от Москва да озаптяват и нея
и цялата й партия
Зер,толкова бързо и откровено
демаскиране и демонстрация
на кой Господ се кланят вече
има точно обратния ефект.
Косьо Генчев
Рейтинг: 780 Весело"Цачева била за преразглеждане, не за отмяна на санкциите срещу Русия"
Не се притеснявайте! Тя утре пак ще си смени мнението ...
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 6008 Неутрално[quote#14:"достатъчно"]гигантската манипулация. [/quote]
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!наречена за кратко ГЕРБ !!! най чугунената фракция на БКП !!!
Xumpomo name
Рейтинг: 638 Неутрално"Реформата категорично трябва да продължи"
Birds of a feather flock together.НЕ.
Реформата трябва да бъде извършена.
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 6008 Неутрално[quote#25:"deymus"]тая конформистка[/quote]
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!властта яко стиска !
Xumpomo name
Рейтинг: 638 НеутралноВече повече от 1/4 век само ни обясняват как трябвало да се продължат реформите.
Birds of a feather flock together.Косьо Генчев
Рейтинг: 780 ВеселоДо коментар [#11] от "миглен локумев":
а бе, ... байхуй!!!
****
Коментарът беше изтрит по желание на неговия автор.
Alexander97
Рейтинг: 3028 НеутралноТази женица кара по Боко стайл:
И Бога и с дявола!, че знае ли човек как ще се обърне палачинката! Боко стайл!!!
Пропаднала работа!
Това пък Уорни стайл, но е истина! - всички права запазени.
chicago514
Рейтинг: 2300 НеутралноИ какво ли ще значи туй нещо преразглеждане,като самата ти казваш,че Крим бил на Украйна ма другарко.Нали санкциите бяха наложени заради военната агресия на Путин и окупацията на чужда територия.Кое точно,коя точно част от санкциите трябва да се преразгледа ма другарко Цачева.
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 6008 Весело[quote#15:"Wornoxmaniak Сляпа вяра във върховенството на ГЕРБ"] Абсолютно права е госпожа Цачева. [/quote]
%D0%BA%D0%B0-%D1%86%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%B2%D0%B0- %D1%81-%D1%82%D0%BE%D0%BF-%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B5 %D0%BD-%D0%B3%D0%B0%D1%84-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5 %D1%80%D0%B2%D1%8E/
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!защото като седне става страшно !!!
http://www.razkritia.com/495596/%D1%86%D0%B5%D1%86
Косьо Генчев
Рейтинг: 780 ВеселоДо коментар [#14] от "достатъчно":
Е те това, което си сътворила, ми беше напълно ДОСТАТЪЧНО за днес ...
Отврат!!! Повръща ми се ...
Yard
Рейтинг: 1446 НеутралноТо си го пишеше черно на бяло какво е казала, а то беше точно "преразглеждане", но Дневник излезе със заглавие че искала спирането на санкциите и хората тук се бяха разписали с пет хиляди коментара.
Но както и да е, само тя си знае какво има предвид и дали е обичайното безродно "Да не обидим Русия, щото така" и Живковото/Борисовото изчакване да мине бурята.
свети георги груп от последните дни на герп
Рейтинг: 485 ВеселоДо коментар [#32] от "Косьо Генчев":
представихте се,нещо няма ли да споделите?
tsb00482740
Рейтинг: 262 ВеселоМного нюансирана позиция, няма що. Евалата Цецке.
Yard
Рейтинг: 1446 Неутрално[quote#12:"hodounski Трайков -десният кандидат"]Какво ще преразглежда Тетка ? Санкциите,които Путин наложи на ЕС и руснаците или санкциите срещу олигарсите?[/quote]
То по принцип руските тролчета внушават, че Европейския съюз е забранил да изнасяме за Русия. И има достатъчно прости хора да им се връзват на лъжите.
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 6008 Неутралнои тази се е запътила към политическото бунище като боце и компания.
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!daam
Рейтинг: 1305 НеутралноИ следва едно уточняване и доуточняване, ама пак не може да се хареса на всички
Димитър Димитров
Рейтинг: 1441 НеутралноТук на 5:25 мин. друго казва:http://btvnovinite.bg/article/bulgaria/polit ika/cecka-cacheva-sreshtu-gen-rumen-radev-chast-ii -vanshna-politika.html
ahasver
Рейтинг: 1746 НеутралноДо коментар [#43] от "daam":
Важното е душата да е в рая! Другото - как дойде.
subaru
Рейтинг: 775 ВеселоЦецка Цачева: Икономическите санкции срещу Русия безспорно трябва да бъдат преразгледани. Да припомним защо бяха наложени те. Те са във връзка с Минското споразумение, което и в последните часове от вчерашния късен следобед и вечер са актуални новини. Ще настоявам българската дипломация да бъде достатъчно активна в изработването на обща позиция на европейските институции за отмяна на санкциите. Ако не – най-пострадалите държави, между които е и България, трябва да получат компенсация.
Копирано от https://www.24chasa.bg/mnenia/article/5824151
© www.24chasa.bg
Хем преразгледани хем отменени.
Jessika
Рейтинг: 1621 НеутралноПродължават да се обясняват...ми говорете разбираемо и ясно, що за политици сте!
.
Виктор Юго: „Общество, което не иска да го критикуват, прилича на болен, който не разрешава да го лекуват.”Макар че, баш Цачева, никакъв политик не е - грам собствено мнение няма, само клишета. Какво ли ни чака след изборите, Радев или Цецка, ужасявам се...
Радост вкъщи
Рейтинг: 294 НеутралноИ Цецка и Бойко са една и съща зодия - Близнаци. Те имат много положителни качества и не са непочтени, но не знаеш кой от тях се събужда, кой обядва и кой вечеря...
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 6008 НеутралноДо коментар [#48] от "Радост вкъщи":
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!аз избягвам взаимоотношения с близнаци. Парен каша духа.
quatro_4x3
Рейтинг: 1743 НеутралноБаба Цеца нито има право на собствено мнение, нито може да си създаде такова! Това и е ценното качество, поради което са я кандидатирали за президентка. На Бойко му трябва една глупава и безлична крава за президент.
Нямам такъв дворец, не е кичозен и мебелите в него са красиви!!!Торбалан
Рейтинг: 723 НеутралноТетка Цачева е последната дето някой я пита за мнение по заслужените санкции срещу агресора Русия. Първо ще върнат Крим, после ще се изтеглят от Източна Украйна и едва тогава САЩ и Европа ще помислят за отменяне на наказателните санкции.
Freedom is never more than one generation away from extinction. We didn't pass it to our children in the bloodstream. It must be fought for, protected, and handed on for them to do the same. Ronald ReaganСветлозар Колев
Рейтинг: 295 НеутралноБоже,боже .Тая ще е и главнокомандващ!
Хора осъзнайте се.
Трайчо Трайков-президент!
stunde_nul
Рейтинг: 238 НеутралноТаз и Радев са като чичо Митко - "Те вика са още на първия въпрос, а аз им отговарям на третия"
Като си назубриш отговорите на въпросите така става. После даваш обяснения цяла седмица, кво аджеба си искал да кажеш.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
opt_02
Рейтинг: 466 Неутрално[quote#29:"Xumpomo name"]"Реформата категорично трябва да продължи"
НЕ.
Реформата трябва да бъде извършена. [/quote]
Еее, де!
Преди да бъде извършена, то тя трябва да започне.
Щото воля за това има, ама... само политическа. Пък какво значи политическа... ясно е...(т. е. - едно е да не признаваме волята за промени - ама пък съвсем друго - в същото време да правим всичко, та да си я караме по старому)
penetrating
Рейтинг: 5947 НеутралноКогато трябват уточнения означава, че не може да се изразява точно, когато това е постоянно е опасно, когато това е характерна черта на партията, това е катастрофа за държавата
Some people have got a mental horizon of radius zero and call it their point of view. David Hilbertgl_avatar
Рейтинг: 515 НеутралноАз викам след технократ,
пак да си изберем технократ,
а не байКой да ми пробутва партократ,
Който цял живот е била на държавно/ партийна ясла.
gl_avatar
Рейтинг: 515 НеутралноТетка Клецк@ хич не се цецк@.
andreas_hofer
Рейтинг: 1040 ЛюбопитноДо коментар [#3] от "КМЕТ В СЯНКА":
Комунизмът и неговите мутации са проклятието на съвременна БългарияИменно. Това е проблемът на леля Цецка, че върви по стъпките на баце си. Казва едно, после замазва, обяснява, реинтерпретира и накрая заявява, че изобщо не е казвала тази оригинална реплика, която е замазвала последните 2-3 седмици.
Гледах на запис в youtube дебата Цецка-Радев. Пълна скръб! Да се смееш ли да плачеш ли. Липса на обща култура, речников запас, задълбочени познания за функциите на президента, какво всъщност би направила като президент, а да не говорим за ораторски способности, личен чар, харизма и т.н. Дори се изцепи, че не съжалявала, че била комунистка на млади години, защото както бил казал Бърнърд Шоу, "ако на 20 не си социалист нямаш сърце, ако на 40 си социалист нямаш мозък." Чудесно, само че тези думи са приписвани на различни личности, но не и на Бърнърд Шоу. Разбира се, Цецка няма как да го знае това, защото очевидно е от хората, които много рядко четат книги, а вместо това предпочитат да си водят подробни записки какво мисли бащицата, независимо дали това е местен партиен секретар или премиер, а после в наизустени речи умело могат да се вмъкнат цитати от самия бащица и ураа- имаме си нова службичка и така растем ли, растем в кариерата от село Долно Нанагорнище, през Плевен, през рабфак, през членство в БКП, членство в ГЕРБ, председател на парламента, а сега защо не и до президент?! Хвала на такива амбициозни лелки! Това е нискоинтелигентна, стопроцентова конформистка, която няма собстено мнение по никакви важни политически въпроси и затова е готова като ветропоказател да си смени посоката ако е нужно и по няколко пъти на ден. А, иначе на самия дебат с Радев изказванията им си бяха толкова идентични, че се чудех дали Радев не е вицепрезидент на Цецка, както и дали Радев не е по-десен и про-западно настроен от Цецка. Радев говори английски и е учил в американска военна академия, а Цецка говори руски със задочно образование по партийна линия в рабфак, защото не й стигали силите да се класира на редовен приемен изпит. С подобни "десни" кандидати за президент, не ни трябват кандидати комуняги.
lechevalier
Рейтинг: 476 НеутралноКак да кажем и нещото, и обратното, за да излъжем максимален брой избиратели.
choss
Рейтинг: 650 Неутрално[quote#14:"достатъчно"]Хиляди, може би десетки хиляди, вкл. и партийни членове се отваратиха от лъжливата, уродлива, деструктивна идеология и се отказаха от членството си в БКП.[/quote]
Ама чакай сега, това "отвращение" от "лъжливата, уродлива, деструктивна идеология" на осъзналите се партийни членове не трябваше ли да се случи преди 89-та?
При тая другарка-нагаждачка осъзнаването май се е случило, когато вече "Времето е наше, наше!"
А някои, като Бай Х.. ѝ, дори и до там не успяха да го докарат, та още си пазят партийната книжка у килера.
choss
Рейтинг: 650 Неутрално[quote#46:"subaru"]Хем преразгледани хем отменени.[/quote]
Еми, "преразглеждането" на санкциите по гербо-комунски е отмяна. По комунски е само отмяна.
Това е разликата между ГРОБ и БСП!
choss
Рейтинг: 650 Неутрално[quote#48:"Радост вкъщи"]И Цецка и Бойко са една и съща зодия - Близнаци.[/quote]
Ми те са близнаци - еднояйчни. От една квачка са излюпени - Партията майка!
comandante vs либерални ентусиасти&корпократи
Рейтинг: 2513 НеутралноОтмяната на санкциите ще е общо решение на европейските държави", заяви Цачева, като посочи, че България е част от това общо решение.
Libertarianism is just anarchy for rich people___________
Санкциите винаги покваряват демокрацията! ...Не че Цачева е бистра вода де!
Примерно в САЩ санкциите към Куба даваха хляб на поколения федерални които държат чадър на контрабандата с пури,ром и трафик на хора!