Все тая кого ще назначат. Борбата с корупцията е бутафрна дейност (но добре заплатена), защото корупцията е начин на съществуване на държавата при пазарни условия.
властта ражда паразити!
в това съобщение се съдържат всички нарушения на правилата за писане на коментари, каквито модераторите могат да си изхалюцинират
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
svoboden
Рейтинг: 1945 НеутралноКомисията Кушлев е институция от сталинистки тип.
Fiji
Рейтинг: 488 РазстроеноДръж се, корупцио, Пламен Георгиев идва!
Николай Теллалов
Рейтинг: 450 НеутралноВсе тая кого ще назначат. Борбата с корупцията е бутафрна дейност (но добре заплатена), защото корупцията е начин на съществуване на държавата при пазарни условия.
властта ражда паразити! в това съобщение се съдържат всички нарушения на правилата за писане на коментари, каквито модераторите могат да си изхалюциниратK2
Рейтинг: 2699 НеутралноИзбор без избор.Политическия картел иска да ни покаже , че още има действаща процедура.
SHADOWS of SOFIAvirtual brain
Рейтинг: 1004 НеутралноИскам Делян Пееф за шеф на антикорупционната комисия! Така или иначе той и библиотекаро-сарайското му обкръжение диктуват отзад.
БЕЗполезен идиотpenetrating
Рейтинг: 9079 НеутралноКлючовата дума за мен е "проформа" и тя се набива от месеци...
Some people have got a mental horizon of radius zero and call it their point of view. David HilbertSliceOfLife
Рейтинг: 639 ВеселоЕдиният е издигнат от ГЕРБ и ОП, другият - БСП. Мале, каква борба с корупцията ще пада... Лаура Кьовеши да гледа и да се учи!
Роси
Рейтинг: 7941 НеутралноНе знам кой е другия, но този Пламен Николов е много неприятен тип.