Президентът: Няма експертни кабинети, политическата отговорност е на партиите зад правителството 16:45, 03 юни 23 / България 119
Лекарският съюз одобри подписването на Националния рамков договор при определени условия 16:22, 03 юни 23 / България 1
Хиляди протестиращи с призив към президента: Радев, свободен си да залезеш на изток 19:44, 02 юни 23 / България 375
Записът на Радостин Василев е направен от специална техника, а не от таблет, обяви Атанасов 21:53, 02 юни 23 / България 208
С призив за мобилизация и смъртно наказание Пригожин изненадващо обиколи Русия 07:07, 03 юни 23 / Войната в Украйна 191
Гешев поиска имунитета на Борисов по "Барселонагейт", докато ГЕРБ и ПП/ДБ договарят кабинета 18:42, 02 юни 23 / 2
Ivan_
Рейтинг: 507 НеутралноУкрепление !?!
Модератора е неадекватен!КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 4417 ВеселоДо коментар [#1] от "Ivan_":
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!Ако е това на снимката е по-скоро декорация. Защото определено не е укрепВАНЕ !!!
хм
Рейтинг: 1867 Веселоедно време поне от завършилите журналистика се очакваше да познават българския език!
сега е къде комично, къде трагично.
Ivan Prodanov
Рейтинг: 581 НеутралноДжобните пари на всеки общински кмет от ГЕРБ.
Иван Костов е за съд!Роси
Рейтинг: 8117 НеутралноИзлежа една присъда.
pet fire
Рейтинг: 3533 Неутрално"Всяка пратка птиче месо от Полша ще се тества за салмонела"
И не само от Полша, трябва целия внос
lz2
Рейтинг: 2229 НеутралноВ началото прочетох "всяка патка от Полша ще се тества..." и си помислих, че за през лятото ще важи!
ПравописА е поле за изява на неграмотните!comandante vs либерални ентусиасти&корпократи
Рейтинг: 4151 НеутралноАбе друго си е 20-30 годишно телешко от латино зоната , автентично днк без атибиотици!
Libertarianism is just anarchy for rich people