Бизнесмени от рода на г-н Божков се създават с благословията на политиците. Те им режат главите ако не слушкат. Това става в нашата мила Родина. За това сме и на този хал.
Цял ден един ритон не могат да намерят в НИМ? Той ги обвинява в кражба на предмет за 600 000$, а държавата даже не реагира. Утре може да сме ние на местото на Божков, журналисти, политици.
Аз пак не разбрах . . . още ли не са го обвинили за днешното земетресение в Смолян . . . което го нямало, де? А за замърсяването на Варненското езеро? Още ли не са?
“Направена е възбрана върху Телефонната палата за невнесено ДДС. От евентуалните бъдещи приходи от продажба на билети от все още несъществуващия и вече запориран музей“,
"прокуратурата реагира в сряда (27 май) с нови обвинения за още 7 престъпления." - значи четат и СМС, но пък намаляват откритията нещо - 11; 7; 3...?!? Трупат се неща, които са били във времето, когато Васил Божков е не само в публичното пространство, но и пръв радетел за историчност. Спец. прокуратурата знае и твори история.
Направи съд от глината, празнината вътре в него го прави полезен.
Божков може и да е бандит, но Гешев ще трябва да го докаже. А това никак няма да му е лесно, предвид това, че повечето престъпления, в които го обвинява, са отпреди 10-15 години.
Пък много висока тарифа извади Главният Каскет! За един изчезнал ритон днес - цели седем нови обвинения!? А като си помисля още колко ритона му конфискуваха, сигурно ще ги докарат до 50 обвинения.
И още 100 обвинения да има спрямо Божков, за повечето хора в това общество той е пределно ясен и самия му прякор говори достатъчно за всичко, което има нужда да се каже ! Въпросът е 20 години преди управлението на ГЕРБ какво направиха и прокуратурата, и съда, и ДАНС, и НСБОП...... срещу него, а вече и от 10 години власт на ГЕРБ какво се случи с този " бизнесмен" ? Защо липсват 700 000 000 лева в бюджета, само за един отрязък от време и само заради част от неговия бизнес у нас, а виновни няма ? Ни премиер, ни министър...само едни паметни записки и смс - и се разнасят из публичното пространство !!!!!
"Като му чета обвиненията отива на доживотен затвор обаче го пуснахте да си ходи." ============ Платил си е. Ветко затова го друсат тука. Като не бяга при Галевите.
Допускам, че тези обвинения може да са верни. Ще видим. Но не си мислете, че Божков може да стане това което е, без да се е изцапал. Да почва да приказва и да представя доказателства, иначе сам ще изпере пешкира.
До коментар [#9] от "свети георги груп от последните дни на герп":
" утре явно ще има друга паметна бележка:)))"
На която от прокуратурата ще реаргират както и със старата т.е нищо няма да направят, защото не искат " да си го причиняват", но няма проблем ние да си го при1иняваме като сме свидетели на поредното фекално изливане в обществото ни на пумия и мръсотия, много по - обилни от тези във Варненското езеро.......
Подбудителство към убийство на 4 инициала. 4. Подбудителство за имотното престъпление. 1. Опит за изнасилване.1. Общо = 6. Защо 7? Гешев май си е глътнал аритметиката.🎃😄😂
До коментар [#11] от "Fiji": "Коя ли се е оплакала от недовършеното изнасилване?"
Някоя Петрова беше от онзи виц за разказващите спомени антифашистки: - "А помните ли, др. Иванова германците . . . какви дълги бели пишки имаха? Когато всички бяхме изнасилени, само Петрова не пожела."
Тоя човек го изкараха с фул набор престъпления по НК и досега никой за нищо не го е разследвал или проверявал!?! Това прокуратура и МВР ачик-ачик ни показват какво вършат по високите етажи на бизнеса и политиката, докато няма команда "Дръж". Накратко нищо, тоя гнусар в това отношение явно е прав - абсолютни бухалки...
Но прокуратурата не "иска да си го причинява"! Това, с есемесите и паметните записки за пълен съпорт ! Тогава защо да си го причиняваме всички ние - въвличането ни в поредния мегаскандал, зад който лъха неприкрита корупция за милиарди ?
"опит за изнасилване на лице от женски пол чрез използване на сила, като деянието не е довършено по независещи от дееца причини".
Това е особено силно обвинение. Обаче изпитвам известни затруднения с това да си го представя.
Значи ли, че Божков е шибнал 2 шамара на жертвата, проснал я е на спалнята и тамън да свърши работа, и му е звъннал Горанов, примерно, за да го пита как е минало в ДКХ? Следствие от което Божков се е заприказвал, а жертвата се е измъкнала???
Бизнесмени от рода на г-н Божков се създават с благословията на политиците. Те им режат главите ако не слушкат. Това става в нашата мила Родина. За това сме и на този хал.
Хора- Божков може и да е такъв, какъвто го представя Прокуратурата.
Но е маса дразнещо- ако наистина е създавал групи, бил, изнасилвал, убивал, натрупал милиарди, крал милиони- сега ли се усетиха от Прокуратурата?
Всички тези простотии- ако ги е правил- не ги е направил в последните 2-3 дни (в статията говорят чак за 2012г!).
Къде бляха десетки години, та ий ся на му разкриха всички тези престъпления?
Бойко има снимки- с Черепа- с къс ръкав- здрависват се свойски! С Горанов си били контактували- да обсъждат данъчни закони разни... И ся изведнъж- дУбро утро Гиргино- ма той бил по- черен от дявола бре! Ей ся разбрахме!
Да приемем ли, че прокурори разни- досега са били тъповати, ма на ся рЕзко поумняха, и го разкриха, или има нещо друго?
БАСИ ТЪПИЯ САЙТ!
Й.Д. най-вероятно е Йордан Динов, беше разстрелян преди 7-8 години. Занимаваше се с хазартен бизнес, не помня точно какъв, май нещо свързано с онлайн залагания
Ами още няма обвинение за шпионаж, обида, фалшифициране, бракониерство, жестокост към гръбначно животно и още някои. Освен това май трябва да се допише НК, щото има възможност за повдигане на обвинение за " съвкупление" и "полово сношение" макар да няма принципна разлика между тях, а няма зоофилия, некрофилия и още някои обвинения, които може да се актуални, знае ли какво е откриля прокуратурата... :)))
Хммм ... 18 обвинения, като невнесени 700 милиона в държавната хазна, подбуди за четри убийства, насилствено разпореждане с недвижим имот, основаване на престъпна група за изнудвания и други тежки престъпления, опит за изнасилване на лице от женски пол чрез използване на сила (повечето известни на прокуратурата изнасилвания, са без употреба на сила – моя забележка) и .... и.... Леле, само като си помисля с какво лошо другарче си е дружал Влади Горанов, а Бойко Борисов приятелски го е тупал по рамото, тръпки ме побиват. Ама и тоя Божков голям хитрец, голям престъпник, голям интелект.... толкова години никой да не се усети, ни бившия главен Цацаров, ни цитираните по-горе и нищо не подозиращи Горанов и Борисов! Добре, че избраха (е то само двама от тях) и дойде на власт умния главен Гешев, та да сложи нещата в ред.. Жалко, но така им се пада, след като са толкова наивни и доверчиви, да си сърбат попарата (е той престъпника Божков още я готви, но ще я сготви, сигурен съм). Поздрави от Isla Robinson Crusoe.
Има хора, които пишат това което знаят, аз съм от другите, тези които знаят това което пишат.
"Коя ли се е оплакала от недовършеното изнасилване?" =========== Почитателка на изнасилените от дядо Харви Холивудски. Важното е да се обявиш за изнасилена в подходящия момент.
"Целодневен цирк, явно акциите на Левски не са достатъчни за сдобряване с властта." ============ Ациите на Левски не са подарък. Те дават право на друг да хрантути безполезни татуирани милионери.
Ами така е по сценарии . Нека изчезне в чужбина и ние като се нахвърлим с обвиненията, рийш’ли, че да замирише на изгоряло, така както стана с Таки, Галеви, Цветан Василев и още много, много други « герои « . Почеркът и сценаристите са едни и същи, без значение дали слугите се казват Цацаров, Гешев, или Филан-Кешията .
Без ДС - ченгета! Лустрация!
Става банална история това.... Очевидно е , че Борисов и групата около него са бесни на Черепа заради случилите се напоследък разкрития за неговите контакти с министъра на финансите , човек на Доган .
Сега каквото и обвинение да му повдигнат , няма да успеят да замаскират факта , че досега са го покровителствали и удобно са си затваряли очите за золумите му.
Главния прокурор странно не пожела да предприеме никакви действия към Горанов , нещо което буди много силно недоумение! Това ,според мен , ще му коства и малкото авторитет който беше придобил след като погна един силен мултимилионер , но очевидно той не държи на това....
За мен всичко идва от сараите , там е властта , но защо по дяволите се позволява? Защо и как Доган и водената от него ДПС-която отдавна вече не е никакво движение за права и свободи , имат толкова огромна власт над всички политически формирования , без изключение?
И двете, дедо попе, и двете.
Демокрацията е най-големият враг на планетата (https://foreignpolicy.com/2019/07/20/democracy-is-the-planets-biggest-enemy-climate-change/)
Аз пак не разбрах . . . още ли не са го обвинили за днешното земетресение в Смолян . . . което го нямало, де?А за замърсяването на Варненското езеро? Още ли не са?
Признавам се за виновен за разкриване на безчинствата и грабежите на хунтата. Възнамерявам да продължа да го правя __________________ Според мен цялата схема е сложна и дълго ще продължи, ако има още разследващи журналисти, трябва да проучат кой кукловод подкара правителството към тази самоубийствена мисия срещу Черепа? Божков дори и да загуби половината си богатство и свободата си , няма да пощади никого от управляващите. Знае се само ,че при свитата никой няма интелектуалния капацитет да изиграе такъв гамбит.
Може и да покаже, ама може и да попита : « Къде ми е ритона ? И другите предмети на изкуството от колекцията ми ще се появят на свободния пазар « ?
Без ДС - ченгета! Лустрация!
Нека да позная, и по новите седем обвинения единствен свитедел е Цеката, нали? Този човек е машина, на Божков тези близо 20 обвинения са му достатъчно, да минава нататък.
Очакваме следващото обвинение да бъде за "изнасилване на лице от мъжки пол без използване на сила" като имаме обосновани предположения за самоличността на тъжителя
Явно силните на деня смятат, че Божков няма нищо сериозно срещу тях или пък ще си трае, понеже иска да се договори. Най-вероятно ще му повдигнат още обвинения.
Пък много висока тарифа извади Главният Каскет! За един изчезнал ритон днес - цели седем нови обвинения!? А като си помисля още колко ритона му конфискуваха, сигурно ще ги докарат до 50 обвинения.
Ритон на стойност $ 600 000, ли ? Не занимавай каскета с такова дребнотемие - той не се кахъри и не търси 700 милиона, ти го занимаваш с някакви си кирливи 600 000 пък макар и долари . Без ДС - ченгета! Лустрация!
Общото между гешевите и божковите обвинения е, че са недоказани. При това едните най-много да доведат до падане на нечий рейтинг, а другите твърдо до запориране и открадване на имущество и бизнеси за милиард лева.
Айде, холан ... Цацата и Каскета не ги боли за изгърмяните 4,3 милиарда от КТБ, за изчезналите милиарди от гьола в Белене, а ти ги занимаваш с дреболии .
Божков получи нови обвинения за 7 тежки престъпления
Божков няма как да получи нито едно обвинение , без да се потърси сметка на "родителите " не само на Божков , а и на всички взели участие в прословутата ДЕМОКРАТИЧНА ПРОМЯНА . Тази промяна създаде хранителна среда за всичко престъпно , гнусно , античовешко и какви ли не още деяния , несъществуващи н в никаква степен до 89- та . Отприщиха се единствените приемливи за новоизпечените престъпни злодей и бандюги начини за печелена на пари начини . Безмилостви престъпления . Живота за тях стана стока с нищожна цена . Пари - много и веднага , тук и сега . И Божковците Тиквите , Картофите Крушите , Маджовци , Кюлевци ... безброй са . Обсебиха държавата , стигнаха и до министър председатели . И започнаха да си гризат кокалите . Е сега част от тези , окопали се във властта , започнаха да си маркират териториите . Като животните - с препикавана . На Закона . Спомнете си плача на Простия - Поръча ме Доган И ще разберета кой е прапикал България като собствена територия и защо жертвите ще се множат . Ако посмеят да оспорват територията Му .
А може и да е Милен Велчев, юпито на « царя « и най-върл перач на руските олигарси, посредством ВТБ, макар, че много силно се съмнявам . Впрочем, много силно се съмнявам ВЪОБЩЕ за всичките обвинения .
Без ДС - ченгета! Лустрация!
Че черепа използва убийства за "регулация" на хазартния бизнес в България, беше тайна до момента само за полицията. Само дето не е ясно, какви доказателства ще извади прокуратурата, за разговори, които са се провеждали преди 10-15 години. Дали могат да осъдят някой, само по показания на НЕ ПРЕКИ свидетели? Дали могат да осъдят поръчителя, без да намерят извършителя? А дали черепа е сключвал нотариално заверени договори за тия "услуги", а сигурно и фактури не са издавани. Тъй че, най-сериозното обвинение е за недоивършеното изнасилване. Сигурно жертвата е очаквала да я изнасилят, ама черепа нещо е запецнал и работата е пропаднала.
—цитат от коментар 59 на comandante vs либерални ентусиасти&корпократи
Този кукловод е Путин, защото той мрази Иван Костов! А Б. Борисов е протеже на Иван Костов. Да напомня, че Б.Б. беше избран за първото си премиерство с гласа на Ив.Костов и всички депутати от ДСБ, които така продадоха избирателите си.
Дневник са готови да героизират Божков, за да очернят прокуратурата, подгонила прокопиевото им шефче за далаверите му. Независима и безпристрастна медия, за пример на всички останали! Т.е. като всички останали.
Нямам такъв дворец, не е кичозен и мебелите в него са красиви!!!
До коментар [#78] от "dgd": Мафиоти си разменят обвинения. Да ти прави впечатление, че единият от мафиотите е държавата България. Представлявана от нейните завладени институции.
Вероятно, защото си е плащал, но апетитът на властимащите е нарастнал слонски, на Божков му е писнало и им е теглил майната, лешоядите са побеснели и са насъскали плешивото куче от каскетурата .
Без ДС - ченгета! Лустрация!
Дневник са готови да героизират Божков, за да очернят прокуратурата, подгонила прокопиевото им шефче за далаверите му. Независима и безпристрастна медия, за пример на всички останали! Т.е. като всички останали.
+++++++++++ Само като им прочетеш гальовните статии към всеки обвиняем, който е казал нещо срещу власта. Мед им капе по дребните душички. Свърши се с обективноста в тази 'независима и демократична' медия.
"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, поставящи интересите на България над интересите на Русия."
#GRETA, GO TO SCHOOL !
Ветко е глупав. А няма и топки да се опъне на Каскета. С Черепа си взеха белята. Когато тръгнеш срещу някого, трябва да си добре подготвен, защото сега станаха за смях. Мислеха, че ще е като с Цветан Василев, но Божков не е рожба на КОЙ като него, той сам се е изградил и е кален във всякакви битки.
Прокуратурата разчита само на свидетелските показания на Цеките. И от сериен изнасилвач на стотици жени сега Черепа се оказа с едно нвдовършено изнасилване.
Защо не се коментират тримата участници в групата за поръчкови убийства? Не може всички да са в Дубай. Все някой е заловен.Ако не и тримата. Това променя качествено нещата. Няма вече размяна на есеемеси с дубайския беглец. А спявки на живо, така да се каже. Иначе някои се питат - как досега не са го закопчали. Така. Весела Лечева разказваше, че първата работа на разследващите атентата срещу мъжа й Манол Велев била да я питат имал ли конфликти с подчинени и пр. Тя им казала, че не става дума за такива конфликти, а за съперничество в хазартния бизнес, намеквайки за Божков. Малко, след като се прибрала и се обадил Божков, казвайки, че се нуждае от психиатър, заради глупостите които говорила в МВР. И можел да й прати. След това Весела Лечева е оттеглила показанията си. Сега разследващите се чудят къде са изчезнали показанията на жената, пряк свидетел на атентата, както и записите от камерите. Та, така.
Впрочем, в нашата демократична държава, може да се запорира имущество за 17,6 млн. евро, за дължими 115 000 лева.
Ще откраднат и телефонната палата, която трябваше да е Музей. Според мен тече подмяна на всички големи български бизнесмени /не включвам тези с наркотиците и проституцуята/, говоря за тези, които плащат милиони такси и данъци на месец.
Сещам се за Гриша Ганчев, който се опита да произвежда коли, а държавата продължи фа купува немски.
Само след няколко години, най-богатия български бизнесмен, ще е продавач на семки.
А уводните думи в пледоарията на прокурора ще бъдат " Няма страшно, това е просто любов"... :))))
П.П. Само да не ревне кметът на Симитли за нещо и той, че знае ли ги човек македонците (визирам Пиринска Македония) колко точно са ревниви, и как го преживяват?
П.П.С. Не знам защот точно за кмета на Симитли се сетих... :))))
"но Божков не е рожба на КОЙ като него, той сам се е изградил и е кален във всякакви битки." =============== Възхищение ли усещам? Бих праснал едни опулени емотикончета, но в този сайт не знам къде са.
И срещу Иванчева Гешев разчиташе само на показанията на Ваклин. Но когато делото се гледа в специализирания съд, може да те осъдят като нищо само върху едни свидетелски показания. Затова и Малката Цека е толкова важен за Каскета. Без него Гешев увисва.
Защо "hope" се прави на ударен? Виждал ли е бившата пощенска палата. Поне на снимка? Една от най-големите , ако не най-голямата сграда в центъра на София. Колекцията на Божков би заела една по-голяма стая от нея. А сградата иначе? Музей на какво, по точно?
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
deaf
Рейтинг: 3171 ВеселоПолучил е...дръжки! Пародията на прокурор Г. си е изсмукал от пръстите седем "обвинения" и ги е прибрал в чекмеджето...
дедо Андро
Рейтинг: 2000 ВеселоУф, ще надебелея здравата от тия пуканки!
Пич Незнам Как Да Ти Обесна Че Несъжелявам За Недостика На Некой Уникални Изразни Сретства По Български.Пук - оттука, пук - оттам.
堅不可摧
Рейтинг: 294 НеутралноЧе той бившия на червената баронеса нали е жив? Нали го беше дала в някакъв приют преди да отседне при друг. Значи черепа не го е убивал.
draxter
Рейтинг: 300 ВеселоМястото на този помияр е в затвора, ако може в една килия с Шиши, Тиквата и народната радост.
kvasimodo
Рейтинг: 1772 НеутралноБизнесмени от рода на г-н Божков се създават с благословията на политиците. Те им режат главите ако не слушкат. Това става в нашата мила Родина. За това сме и на този хал.
"Което беше порок стана обичай" - Сенекаhope
Рейтинг: 2344 НеутралноЯвно и Телефонната палата им трябва!
Любовта ще спаси света!!!Цял ден един ритон не могат да намерят в НИМ?
Той ги обвинява в кражба на предмет за 600 000$, а държавата даже не реагира.
Утре може да сме ние на местото на Божков, журналисти, политици.
Stewie
Рейтинг: 925 Любопитнотрудно е да се вземе страна, в кавга между мутри
chicago514
Рейтинг: 1112 ВеселоЩо го изтървахте и този?!Като му чета обвиненията отива на доживотен затвор обаче го пуснахте да си ходи.
свети георги груп от последните дни на герп
Рейтинг: 466 Веселоутре явно ще има друга паметна бележка:)))
Косьо Генчев
Рейтинг: 635 ЛюбопитноАз пак не разбрах . . . още ли не са го обвинили за днешното земетресение в Смолян . . . което го нямало, де?
А за замърсяването на Варненското езеро? Още ли не са?
Fiji
Рейтинг: 423 ВеселоКоя ли се е оплакала от недовършеното изнасилване?
boevbisser
Рейтинг: 2411 ЛюбопитноЦелодневен цирк, явно акциите на Левски не са достатъчни за сдобряване с властта.
Явно Божков ще се наложи да покаже още нещо, и то по- сериозно.
свети георги груп от последните дни на герп
Рейтинг: 466 ВеселоДо коментар [#11] от "Fiji":
във блица нали излезна неква статия,как си сложил ръка на нейното коляно и предложил да станат любовници:))
hope
Рейтинг: 2344 Неутрално“Направена е възбрана върху Телефонната палата за невнесено ДДС. От евентуалните бъдещи приходи от продажба на билети от все още несъществуващия и вече запориран музей“,
Любовта ще спаси света!!!казва в изявлението си още бизнесменът.
extraCACA
Рейтинг: 1503 Весело"бизнесмена с 11 обвинения Васил Божков"
11+7=18 бе госпожа
както я подкарала каскетурата, Божков скоро ще се запише в Гинес, м
ЗаНиЗа
Рейтинг: 2581 Весело"прокуратурата реагира в сряда (27 май) с нови обвинения за още 7 престъпления." - значи четат и СМС, но пък намаляват откритията нещо - 11; 7; 3...?!? Трупат се неща, които са били във времето, когато Васил Божков е не само в публичното пространство, но и пръв радетел за историчност. Спец. прокуратурата знае и твори история.
Направи съд от глината, празнината вътре в него го прави полезен.SS
Рейтинг: 2461 ВеселоНа сцената нов декор- вместо мрачната мъглива Дания , палми , пясъци и камили : Гешевт държи Череп и мълви - ту би ор нот ту би ...
Роси
Рейтинг: 7590 НеутралноБожков може и да е бандит, но Гешев ще трябва да го докаже. А това никак няма да му е лесно, предвид това, че повечето престъпления, в които го обвинява, са отпреди 10-15 години.
Косьо Генчев
Рейтинг: 635 НеутралноПък много висока тарифа извади Главният Каскет! За един изчезнал ритон днес - цели седем нови обвинения!? А като си помисля още колко ритона му конфискуваха, сигурно ще ги докарат до 50 обвинения.
Viva la Evolution
Рейтинг: 828 НеутралноА последно спи ли със сестра си или няма сестра?
Раковски: "Русите са били един най-див и най-варварски народ, както са си и досега останали такива в най-голямата си част. "samoedin
Рейтинг: 4035 ЛюбопитноИ още 100 обвинения да има спрямо Божков, за повечето хора в това общество той е пределно ясен и самия му прякор говори достатъчно за всичко, което има нужда да се каже ! Въпросът е 20 години преди управлението на ГЕРБ какво направиха и прокуратурата, и съда, и ДАНС, и НСБОП...... срещу него, а вече и от 10 години власт на ГЕРБ какво се случи с този " бизнесмен" ? Защо липсват 700 000 000 лева в бюджета, само за един отрязък от време и само заради част от неговия бизнес у нас, а виновни няма ? Ни премиер, ни министър...само едни паметни записки и смс - и се разнасят из публичното пространство !!!!!
Костадин Иванов
Рейтинг: 3753 НеутралноДо коментар [#8] от "chicago514":
Еретик"Като му чета обвиненията отива на доживотен затвор обаче го пуснахте да си ходи."
============
Платил си е. Ветко затова го друсат тука. Като не бяга при Галевите.
vesela
Рейтинг: 294 НеутралноНе мога да си обясня защо, но май моите симпатии са на страната на Божков, а не на прокурватурата.
veselaevtimvz
Рейтинг: 595 НеутралноДопускам, че тези обвинения може да са верни. Ще видим. Но не си мислете, че Божков може да стане това което е, без да се е изцапал. Да почва да приказва и да представя доказателства, иначе сам ще изпере пешкира.
taratanki
Рейтинг: 950 НеутралноМ.В. трябва да е Манол Велев. За другите сещате ли се?
samoedin
Рейтинг: 4035 НеутралноДо коментар [#9] от "свети георги груп от последните дни на герп":
" утре явно ще има друга паметна бележка:)))"
На която от прокуратурата ще реаргират както и със старата т.е нищо няма да направят, защото не искат " да си го причиняват", но няма проблем ние да си го при1иняваме като сме свидетели на поредното фекално изливане в обществото ни на пумия и мръсотия, много по - обилни от тези във Варненското езеро.......
deaf
Рейтинг: 3171 НеутралноДо коментар [#7] от "Stewie":
Хич не е трудно! Всеки само може да прецени от собствената си камбанария кой е по-опасен за него - Борисов или Божков.
zegi
Рейтинг: 313 НеутралноПодбудителство към убийство на 4 инициала. 4. Подбудителство за имотното престъпление. 1. Опит за изнасилване.1. Общо = 6.
Защо 7?
Гешев май си е глътнал аритметиката.🎃😄😂
Косьо Генчев
Рейтинг: 635 ВеселоДо коментар [#11] от "Fiji":
"Коя ли се е оплакала от недовършеното изнасилване?"
Някоя Петрова беше от онзи виц за разказващите спомени антифашистки:
- "А помните ли, др. Иванова германците . . . какви дълги бели пишки имаха? Когато всички бяхме изнасилени, само Петрова не пожела."
bkstoja
Рейтинг: 409 Неутралновсичко знаем кой е божков и с какво се занимаваше толкова години и всички знаем къде му е мястото.
ruse_island
Рейтинг: 897 НеутралноТоя човек го изкараха с фул набор престъпления по НК и досега никой за нищо не го е разследвал или проверявал!?! Това прокуратура и МВР ачик-ачик ни показват какво вършат по високите етажи на бизнеса и политиката, докато няма команда "Дръж". Накратко нищо, тоя гнусар в това отношение явно е прав - абсолютни бухалки...
zegi
Рейтинг: 313 НеутралноДо коментар [#30] от "bkstoja":
То всички знаем, кой е Гешев, кой е наставника му, Шиши, кой е Доган и каква п-ка е Бойко Борисов. И....?🎃
samoedin
Рейтинг: 4035 ЛюбопитноСитуацията с Божков е същото, което става и с Варненското езеро: тонове фекалии ни заливат в момента:
https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2020/05/27/4071892_tainite_za_ekokatastrofata_vuv_varnenskoto_ezero/?ref=home_layer2
Но прокуратурата не "иска да си го причинява"! Това, с есемесите и паметните записки за пълен съпорт ! Тогава защо да си го причиняваме всички ние - въвличането ни в поредния мегаскандал, зад който лъха неприкрита корупция за милиарди ?
daskal1
Рейтинг: 2894 НеутралноДо коментар [#28] от "zegi":
Пропускате "създаване на престъпна група" - 7
Lilith
Рейтинг: 294 Весело"опит за изнасилване на лице от женски пол чрез използване на сила, като деянието не е довършено по независещи от дееца причини".
Това е особено силно обвинение.
Обаче изпитвам известни затруднения с това да си го представя.
Значи ли, че Божков е шибнал 2 шамара на жертвата, проснал я е на спалнята и тамън да свърши работа, и му е звъннал Горанов, примерно, за да го пита как е минало в ДКХ?
Следствие от което Божков се е заприказвал, а жертвата се е измъкнала???
Объркана съм. :))))))
Дедов'та Колюуа Унукя!
Рейтинг: 352 НеутралноИма една такава работа...
Хора- Божков може и да е такъв, какъвто го представя Прокуратурата.
Но е маса дразнещо- ако наистина е създавал групи, бил, изнасилвал, убивал, натрупал милиарди, крал милиони- сега ли се усетиха от Прокуратурата?
Всички тези простотии- ако ги е правил- не ги е направил в последните 2-3 дни (в статията говорят чак за 2012г!).
Къде бляха десетки години, та ий ся на му разкриха всички тези престъпления?
Бойко има снимки- с Черепа- с къс ръкав- здрависват се свойски! С Горанов си били контактували- да обсъждат данъчни закони разни... И ся изведнъж- дУбро утро Гиргино- ма той бил по- черен от дявола бре! Ей ся разбрахме!
Да приемем ли, че прокурори разни- досега са били тъповати, ма на ся рЕзко поумняха, и го разкриха, или има нещо друго? БАСИ ТЪПИЯ САЙТ!
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
iradev
Рейтинг: 238 НеутралноЙ.Д. най-вероятно е Йордан Динов, беше разстрелян преди 7-8 години.
Занимаваше се с хазартен бизнес, не помня точно какъв, май нещо свързано с онлайн залагания
yavooor
Рейтинг: 1244 НеутралноСлед девети е било същото спрямо богатите. Само че тогава е имало съд.
Народен, ама съд.
zegi
Рейтинг: 313 НеутралноДо коментар [#34] от "daskal1":
Създаване? Нещо като...раждане, демек. И това нещо го има в Наказателния кодекс?
НеКой
Рейтинг: 356 НеутралноВинаги идва Видовден...
Lilith
Рейтинг: 294 ВеселоДо коментар [#31] от "Ruse_Island":
Ами още няма обвинение за шпионаж, обида, фалшифициране, бракониерство, жестокост към гръбначно животно и още някои.
Освен това май трябва да се допише НК, щото има възможност за повдигане на обвинение за " съвкупление" и "полово сношение" макар да няма принципна разлика между тях, а няма зоофилия, некрофилия и още някои обвинения, които може да се актуални, знае ли какво е откриля прокуратурата... :)))
vesela
Рейтинг: 294 НеутралноВ кавото и да обвинят Божков, съучастници колкото искаш от властта.
veselaDoge
Рейтинг: 642 НеутралноДо коментар [#39] от "yavooor":
Слава Україні!Е то и сега имаа. Викат му "специализиран".
робин от Крузо
Рейтинг: 138 ЛюбопитноХммм ... 18 обвинения, като невнесени 700 милиона в държавната хазна, подбуди за четри убийства, насилствено разпореждане с недвижим имот, основаване на престъпна група за изнудвания и други тежки престъпления, опит за изнасилване на лице от женски пол чрез използване на сила (повечето известни на прокуратурата изнасилвания, са без употреба на сила – моя забележка) и .... и....
Има хора, които пишат това което знаят, аз съм от другите, тези които знаят това което пишат.Леле, само като си помисля с какво лошо другарче си е дружал Влади Горанов, а Бойко Борисов приятелски го е тупал по рамото, тръпки ме побиват. Ама и тоя Божков голям хитрец, голям престъпник, голям интелект.... толкова години никой да не се усети, ни бившия главен Цацаров, ни цитираните по-горе и нищо не подозиращи Горанов и Борисов! Добре, че избраха (е то само двама от тях) и дойде на власт умния главен Гешев, та да сложи нещата в ред..
Жалко, но така им се пада, след като са толкова наивни и доверчиви, да си сърбат попарата (е той престъпника Божков още я готви, но ще я сготви, сигурен съм).
Поздрави от Isla Robinson Crusoe.
Doge
Рейтинг: 642 НеутралноДо коментар [#35] от "Lilith":
Слава Україні!Нещо такова, ама явно на девойката (обект на изнасилването) не са и били дадени "ценни указания".
Костадин Иванов
Рейтинг: 3753 НеутралноДо коментар [#11] от "Fiji":
Еретик"Коя ли се е оплакала от недовършеното изнасилване?"
===========
Почитателка на изнасилените от дядо Харви Холивудски.
Важното е да се обявиш за изнасилена в подходящия момент.
Един вампир броди из Европа
Рейтинг: 3138 НеутралноНали ви казАх -- освен да му повдигнат нови обвинения. И ето. . .
Демокрацията е най-големият враг на планетата (https://foreignpolicy.com/2019/07/20/democracy-is-the-planets-biggest-enemy-climate-change/)Костадин Иванов
Рейтинг: 3753 НеутралноДо коментар [#12] от "boevbisser":
Еретик"Целодневен цирк, явно акциите на Левски не са достатъчни за сдобряване с властта."
============
Ациите на Левски не са подарък. Те дават право на друг да хрантути безполезни татуирани милионери.
hope
Рейтинг: 2344 НеутралноДа ги закръглят на 20, за късмет!
Любовта ще спаси света!!!Ще им трябва, като гледам колко са некадърни!
Тези хора са убити преди години. Някой рязко се е сетил да стане свидетел /веднага се сещам за Ваклин/ или е имало разследване? На милицията!
niksan1
Рейтинг: 2532 НеутралноАми така е по сценарии . Нека изчезне в чужбина и ние като се нахвърлим с обвиненията, рийш’ли, че да замирише на изгоряло, така както стана с Таки, Галеви, Цветан Василев и още много, много други « герои « .
Почеркът и сценаристите са едни и същи, без значение дали слугите се казват Цацаров, Гешев, или Филан-Кешията . Без ДС - ченгета! Лустрация!
Един вампир броди из Европа
Рейтинг: 3138 Неутрално[quote#36:"Дедов'та Колюуа Унукя!"][/quote]
Демокрацията е най-големият враг на планетата (https://foreignpolicy.com/2019/07/20/democracy-is-the-planets-biggest-enemy-climate-change/)Ми досега са били убийства, поръчани от наш правилен другар, докато сега конюнктурата се обърна. Какво чудно?
strymski
Рейтинг: 984 НеутралноСтава банална история това....
Очевидно е , че Борисов и групата около него са бесни на Черепа заради случилите се напоследък разкрития за неговите контакти с министъра на финансите , човек на Доган .
Сега каквото и обвинение да му повдигнат , няма да успеят да замаскират факта , че досега са го покровителствали и удобно са си затваряли очите за золумите му.
Главния прокурор странно не пожела да предприеме никакви действия към Горанов , нещо което буди много силно недоумение!
Това ,според мен , ще му коства и малкото авторитет който беше придобил след като погна един силен мултимилионер , но очевидно той не държи на това....
За мен всичко идва от сараите , там е властта , но защо по дяволите се позволява? Защо и как Доган и водената от него ДПС-която отдавна вече не е никакво движение за права и свободи , имат толкова огромна власт над всички политически формирования , без изключение?
zegi
Рейтинг: 313 НеутралноДо коментар [#11] от "Fiji":
Коя се е оплакала от изнасилването?
Е, стана въпрос за една девойка.....по есемесите.
Костадин Иванов
Рейтинг: 3753 НеутралноДо коментар [#17] от "SS":
Еретик"Гешевт държи Череп и мълви - ту би ор нот ту би ..."
============
Става. Ако Прокопиев купи и телевизия, ще го филмират.
Един вампир броди из Европа
Рейтинг: 3138 НеутралноИ двете, дедо попе, и двете. Демокрацията е най-големият враг на планетата (https://foreignpolicy.com/2019/07/20/democracy-is-the-planets-biggest-enemy-climate-change/)
niksan1
Рейтинг: 2532 НеутралноМоля те, не ги подсещай ! Без ДС - ченгета! Лустрация!
Рашистката федерация е империя на злото
Рейтинг: 997 НеутралноБожков знае много. Ако се разприказва ще стане интересно. Борисов си създаде много силни врагове. Мисля, че нещата вървят към гангстерски сцени.
comandante vs либерални ентусиасти&корпократи
Рейтинг: 3308 НеутралноПризнавам се за виновен за разкриване на безчинствата и грабежите на хунтата. Възнамерявам да продължа да го правя
Libertarianism is just anarchy for rich people__________________
Според мен цялата схема е сложна и дълго ще продължи, ако има още разследващи журналисти, трябва да проучат кой кукловод подкара правителството към тази самоубийствена мисия срещу Черепа?
Божков дори и да загуби половината си богатство и свободата си , няма да пощади никого от управляващите. Знае се само ,че при свитата никой няма интелектуалния капацитет да изиграе такъв гамбит.
niksan1
Рейтинг: 2532 НеутралноМоже и да покаже, ама може и да попита :
« Къде ми е ритона ? И другите предмети на изкуството от колекцията ми ще се появят на свободния пазар « ? Без ДС - ченгета! Лустрация!
Един препатил
Рейтинг: 2617 ВеселоОт два дни чуваме, че прокуратурата нещо шумоли..... Викаме си "Аха, развиват от намачканите вестници този прословут ритон!"
А то те пишели нови обвинения!
niksan1
Рейтинг: 2532 НеутралноДо коментар [#15] от "extraCACA":
Без ДС - ченгета! Лустрация!« ... каскетурата ... «
Баси точното определение, баси !
Колега, с твое разрешение бих желал в бъдеще да използвам този бисер .
Yotce
Рейтинг: 1874 ЛюбопитноНека да позная, и по новите седем обвинения единствен свитедел е Цеката, нали?
Този човек е машина, на Божков тези близо 20 обвинения са му достатъчно, да минава нататък.
Един препатил
Рейтинг: 2617 ВеселоДо коментар [#35] от "Lilith":
Очакваме следващото обвинение да бъде за "изнасилване на лице от мъжки пол без използване на сила" като имаме обосновани предположения за самоличността на тъжителя
Индиана
Рейтинг: 524 НеутралноЯвно силните на деня смятат, че Божков няма нищо сериозно срещу тях или пък ще си трае, понеже иска да се договори. Най-вероятно ще му повдигнат още обвинения.
Judjuk
Рейтинг: 2774 НеутралноТози щом има толкова много престъпления, как е оцелявал досега? Що е спала прокуратурата? Ами другите като него? Ами Шайката?
Judjukбарези
Рейтинг: 237 НеутралноДо коментар [#25] от "taratanki":
Й. Д. е Йордан Динов, за другите мисля още
niksan1
Рейтинг: 2532 НеутралноРитон на стойност $ 600 000, ли ?
Не занимавай каскета с такова дребнотемие - той не се кахъри и не търси 700 милиона, ти го занимаваш с някакви си кирливи 600 000 пък макар и долари .
Без ДС - ченгета! Лустрация!
tos_buratino
Рейтинг: 1008 НеутралноОбщото между гешевите и божковите обвинения е, че са недоказани. При това едните най-много да доведат до падане на нечий рейтинг, а другите твърдо до запориране и открадване на имущество и бизнеси за милиард лева.
tos_buratino
Рейтинг: 1008 НеутралноБожков докато си е плащал рекета, е можел да прави каквото си иска. Сега стана от черен по-черен.
niksan1
Рейтинг: 2532 НеутралноДо коментар [#21] от "samoedin":
Без ДС - ченгета! Лустрация!« Защо липсват 700 000 000 лева в бюджета ? «
Айде, холан ...
Цацата и Каскета не ги боли за изгърмяните 4,3 милиарда от КТБ, за изчезналите милиарди от гьола в Белене, а ти ги занимаваш с дреболии .
vesselin p
Рейтинг: 840 Неутрално"Престъпна група от 2012 год"...8 години поработили в прокуратурата, бавни и уверени!Айде бе, може ли по-нелепо да стане.
Прокуратурата, като част от заграбената държава се използва за разчистване на мутренски сметки. Беси ми се някого, но няма да стигне въжето!
Бланш
Рейтинг: 65 НеутралноСтрува ни се Божков "нехае" за двете близки жени в ареста.
papуre
Рейтинг: 696 НеутралноБожков получи нови обвинения за 7 тежки престъпления
Божков няма как да получи нито едно обвинение , без да се потърси сметка на "родителите " не само на Божков , а и на всички взели участие в прословутата ДЕМОКРАТИЧНА ПРОМЯНА . Тази промяна създаде хранителна среда за всичко престъпно , гнусно , античовешко и какви ли не още деяния , несъществуващи н в никаква степен до 89- та . Отприщиха се единствените приемливи за новоизпечените престъпни злодей и бандюги начини за печелена на пари начини . Безмилостви престъпления . Живота за тях стана стока с нищожна цена . Пари - много и веднага , тук и сега . И Божковците Тиквите , Картофите Крушите , Маджовци , Кюлевци ... безброй са . Обсебиха държавата , стигнаха и до министър председатели . И започнаха да си гризат кокалите . Е сега част от тези , окопали се във властта , започнаха да си маркират териториите . Като животните - с препикавана . На Закона . Спомнете си плача на Простия - Поръча ме Доган И ще разберета кой е прапикал България като собствена територия и защо жертвите ще се множат . Ако посмеят да оспорват територията Му .
niksan1
Рейтинг: 2532 НеутралноА може и да е Милен Велчев, юпито на « царя « и най-върл перач на руските олигарси, посредством ВТБ, макар, че много силно се съмнявам .
Впрочем, много силно се съмнявам ВЪОБЩЕ за всичките обвинения . Без ДС - ченгета! Лустрация!
1107
Рейтинг: 610 НеутралноЧе черепа използва убийства за "регулация" на хазартния бизнес в България, беше тайна до момента само за полицията. Само дето не е ясно, какви доказателства ще извади прокуратурата, за разговори, които са се провеждали преди 10-15 години. Дали могат да осъдят някой, само по показания на НЕ ПРЕКИ свидетели? Дали могат да осъдят поръчителя, без да намерят извършителя? А дали черепа е сключвал нотариално заверени договори за тия "услуги", а сигурно и фактури не са издавани.
Тъй че, най-сериозното обвинение е за недоивършеното изнасилване.
Сигурно жертвата е очаквала да я изнасилят, ама черепа нещо е запецнал и работата е пропаднала.
vlq37647807
Рейтинг: 8 НеутралноТози кукловод е Путин, защото той мрази Иван Костов!
А Б. Борисов е протеже на Иван Костов.
Да напомня, че Б.Б. беше избран за първото си премиерство с гласа на Ив.Костов и всички депутати от ДСБ, които така продадоха избирателите си.
baizuo
Рейтинг: 1154 ВеселоГотов е Божката за Човек на Годината!!!
muncho: "Няма защо да се отричат очевидните и статистически доказани факти, че мнозинството жени не стават за шофьори"БХК - на ход сте!
quatro_4x3
Рейтинг: 1906 Весело
Нямам такъв дворец, не е кичозен и мебелите в него са красиви!!!Дневник са готови да героизират Божков, за да очернят прокуратурата, подгонила прокопиевото им шефче за далаверите му.
Независима и безпристрастна медия, за пример на всички останали! Т.е. като всички останали.
zegi
Рейтинг: 313 НеутралноДо коментар [#78] от "dgd":
Мафиоти си разменят обвинения. Да ти прави впечатление, че единият от мафиотите е държавата България. Представлявана от нейните завладени институции.
niksan1
Рейтинг: 2532 НеутралноВероятно, защото си е плащал, но апетитът на властимащите е нарастнал слонски, на Божков му е писнало и им е теглил майната, лешоядите са побеснели и са насъскали плешивото куче от каскетурата . Без ДС - ченгета! Лустрация!
bez_ime2
Рейтинг: 294 ВеселоБожков може да влезе в книгата на рекордите на Гинес, с най-голям брой обвинения. А Гешев, като прокурор с най-безхаберните обвинения...
Дедов'та Колюуа Унукя!
Рейтинг: 352 НеутралноБе той и Цветан Василев знаеше много, пък раздал и папки и записи по нотариуси разни, пък интервюта дава, пък накрая... нищо.
Или нищо нямат (независимо кво знаят), или са им направени някви "реверанси"- за да мълчат.
Но независимо кое от двете- резултатът е една голяма нула. БАСИ ТЪПИЯ САЙТ!
Fiji
Рейтинг: 423 НеутралноДо коментар [#67] от "барези":
До коментар [#25] от "taratanki":
АП - Алексей Петров?
zz_s
Рейтинг: 865 Неутрално+++++++++++
Само като им прочетеш гальовните статии към всеки обвиняем, който е казал нещо срещу власта. Мед им капе по дребните душички.
Свърши се с обективноста в тази 'независима и демократична' медия. "Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, поставящи интересите на България над интересите на Русия." #GRETA, GO TO SCHOOL !
валентин николов
Рейтинг: 581 НеутралноЖалко, че няма смъртна присъда.
Fiji
Рейтинг: 423 НеутралноДо коментар [#22] от "Костадин Иванов":
Ветко е глупав. А няма и топки да се опъне на Каскета. С Черепа си взеха белята. Когато тръгнеш срещу някого, трябва да си добре подготвен, защото сега станаха за смях. Мислеха, че ще е като с Цветан Василев, но Божков не е рожба на КОЙ като него, той сам се е изградил и е кален във всякакви битки.
Лъв
Рейтинг: 466 НеутралноБожко доста ги щади, сипи им, стига вече с тоя Борисов, поверва си много мутрата
До руските мекерета
Рейтинг: 1773 Любопитно[quote#27:"deaf"][/quote]
А защо не и двамата?
Fiji
Рейтинг: 423 НеутралноДо коментар [#76] от "1107":
Прокуратурата разчита само на свидетелските показания на Цеките. И от сериен изнасилвач на стотици жени сега Черепа се оказа с едно нвдовършено изнасилване.
nik_77.
Рейтинг: 1049 НеутралноЗащо не се коментират тримата участници в групата за поръчкови убийства? Не може всички да са в Дубай. Все някой е заловен.Ако не и тримата. Това променя качествено нещата. Няма вече размяна на есеемеси с дубайския беглец. А спявки на живо, така да се каже. Иначе някои се питат - как досега не са го закопчали. Така. Весела Лечева разказваше, че първата работа на разследващите атентата срещу мъжа й Манол Велев била да я питат имал ли конфликти с подчинени и пр. Тя им казала, че не става дума за такива конфликти, а за съперничество в хазартния бизнес, намеквайки за Божков. Малко, след като се прибрала и се обадил Божков, казвайки, че се нуждае от психиатър, заради глупостите които говорила в МВР. И можел да й прати. След това Весела Лечева е оттеглила показанията си. Сега разследващите се чудят къде са изчезнали показанията на жената, пряк свидетел на атентата, както и записите от камерите. Та, така.
hope
Рейтинг: 2344 НеутралноВпрочем, в нашата демократична държава, може да се запорира имущество за 17,6 млн. евро, за дължими 115 000 лева.
Любовта ще спаси света!!!Ще откраднат и телефонната палата, която трябваше да е Музей.
Според мен тече подмяна на всички големи български бизнесмени /не включвам тези с наркотиците и проституцуята/, говоря за тези, които плащат милиони такси и данъци на месец.
Сещам се за Гриша Ганчев, който се опита да произвежда коли, а държавата продължи фа купува немски.
Само след няколко години, най-богатия български бизнесмен, ще е продавач на семки.
Lilith
Рейтинг: 294 ВеселоДо коментар [#64] от "Един препатил":
А уводните думи в пледоарията на прокурора ще бъдат " Няма страшно, това е просто любов"... :))))
П.П. Само да не ревне кметът на Симитли за нещо и той, че знае ли ги човек македонците (визирам Пиринска Македония) колко точно са ревниви, и как го преживяват?
П.П.С. Не знам защот точно за кмета на Симитли се сетих... :))))
hope
Рейтинг: 2344 НеутралноПо Канал 1, отново не опровергаха версията за липсващия предмет на изкуството.
Любовта ще спаси света!!!Прокурорът, с интереси в Тракийското изкуство, също не се е за имал със случая.
Божков, да вземе да финансира Слави Трифонов, и без това едвам кретат финансово.
Костадин Иванов
Рейтинг: 3753 ВеселоДо коментар [#87] от "Fiji":
Еретик"но Божков не е рожба на КОЙ като него, той сам се е изградил и е кален във всякакви битки."
===============
Възхищение ли усещам?
Бих праснал едни опулени емотикончета, но в този сайт не знам къде са.
Fiji
Рейтинг: 423 НеутралноДо коментар [#63] от "Yotce":
И срещу Иванчева Гешев разчиташе само на показанията на Ваклин. Но когато делото се гледа в специализирания съд, може да те осъдят като нищо само върху едни свидетелски показания. Затова и Малката Цека е толкова важен за Каскета. Без него Гешев увисва.
nik_77.
Рейтинг: 1049 НеутралноЗащо "hope" се прави на ударен? Виждал ли е бившата пощенска палата. Поне на снимка? Една от най-големите , ако не най-голямата сграда в центъра на София. Колекцията на Божков би заела една по-голяма стая от нея. А сградата иначе? Музей на какво, по точно?
sweeper
Рейтинг: 419 НеутралноТъй, тъй - за всички си има Видовден! И за тия като вас...
Един препатил
Рейтинг: 2617 ВеселоДо коментар [#93] от "Lilith":
Ще трябва да попитаме Моди. Онзи ден и аз се бях присетил за него и Моди взе та ме изтри.
Ама ако сега ни изтрие и двамата може и да не го питаме.
Are de
Рейтинг: 8 НеутралноБат Божи е в дъното на всяко престъпление в България, според прокурватурата...